Werner Von Braun ostrzegał…

(…) Von Braun pod koniec życia zauważył ku czemu zmierza program „podboju Kosmosu”, że faktycznym celem będzie stworzenie sieci satelitów uzbrojonych w lasery, masery i wszystko co można sobie wymarzyć, po to by móc likwidować w zarodku wszelkie źródła opozycji wobec rządu światowego. Tyrani, zanim nas wymordują, muszą mieć pewność, że sami są bezkarni (…) 
============================================================
Sprawa warta przypomnienia, bowiem pewne rzeczy się sprawdzają.
9 maja 2001r w National Press Club w Waszyngtonie – prestiżowym klubie amerykańskich dziennikarzy, odbyła się konferencja prasowa z osobami uczestniczącymi w tzw. Disclosure Project (Projekt Ujawnienie. Jest to nie dochodowa organizacja skupiająca ponad 500 osób wywodzących się z środowisk rządowych, wojskowych i wywiadu amerykańskiego. Celem jej działalności było i nadal jest ujawnienie prawdy o UFO, przedstawicielami obcych cywilizacji, którzy odwiedzili Ziemię i ich technologiach. Uważają oni, że rządy z premedytacją nie ujawniają prawdy, po to by wykorzystać dla siebie przechwycone technologie. Długie nagranie zostało przetłumaczone na język polski (poniżej w 12 częściach). Osobom, które go nie znają polecam obejrzenie w całości, tu  chciałbym tylko zwrócić uwagę na wystąpienie Carol Rosin, która w 1974 roku miała okazję przeprowadzić serię rozmów z projektantem V2, a następnie współtwórcą amerykańskiego programu kosmicznego, Wernerem Von Braunem.
Były nazista, Von Braun uważał że należy za wszelką cenę powstrzymać proces uzbrajania przestrzeni kosmicznej. Już wtedy Von Braun wiedział, że opinia publiczna będzie manipulowana w taki sposób, aby znalazły się olbrzymie środki na realizację tego projektu. Tworzone miały być fałszywe zagrożenia, takie jak ze strony ZSRR, następnie terroryzm, w dalszej kolejności wrogie kraje trzeciego świata. Potem zagrożeniem mają się stać asteroidy. Ostatnią „kartą” ma jednak być inwazja Obcych. Mogło by to uchodzić za czyjąś nieszkodliwą paranoję, gdyby nie by to sam Werner Von Braun. Pamiętajmy, że 4 miesiące po tej konferencji doszło do zamachu na WTC, widzimy już, że kolejne sztuczne zagrożenie, o którym mówił Von Braun realizuje się w chwili obecnej.
Rosin poświęciła się sprawie, jeździła do takich krajów jak Chiny czy ZSRR, gdzie miała okazję rozmawiać z przedstawicielami władz państwowych – okazało się, że nie ma żadnego zagrożenia.
Można podejrzewać, że Von Braun pod koniec życia zauważył ku czemu zmierza program „podboju Kosmosu”, że faktycznym celem będzie stworzenie sieci satelitów uzbrojonych w lasery, masery i wszystko co można sobie wymarzyć, po to by móc likwidować w zarodku wszelkie źródła opozycji wobec rządu światowego. Tyrani, zanim nas wymordują, muszą mieć pewność, że sami są bezkarni.
Carol Rosin występuje w części 9 i 10.

Disclosure Project – strona internetowa:  http://www.disclosureproject.org/

Nassim Haramein wyjaśnia dziwne struktury na Słońcu

Zamieszczam te nagrania, gdyż trójkątny kształt struktury przedstawionej na obiekcie Majów niedawno odkrytym przez Klausa Dona bardzo przypomina wielki ciemny „trójkąt”, o którym było głośno kilka dni temu. Nassim Haramein tłumaczył tego typu zjawisko podczas wykładu, który miał miejsce kilka miesięcy temu w Austrii. Wg niego mają to być wielkie wrota, przez które przedostają się do innych punktów Wszechświata wielkie statki UFO. Jak wiadomo, Haramein przez wiele lat uznawany był za dziwaka, jednak niedawno doceniono jego pracę za tzw. „proton Schwartzschilda” na Uniwersytecie w Liege, gdzie otrzymał „Best Paper Award”. Czyżby była to zbieżność, a może obiekt proroczo przedstawia niedawne zdarzenie?

Reklamy