Werner Von Braun ostrzegał…

(…) Von Braun pod koniec życia zauważył ku czemu zmierza program „podboju Kosmosu”, że faktycznym celem będzie stworzenie sieci satelitów uzbrojonych w lasery, masery i wszystko co można sobie wymarzyć, po to by móc likwidować w zarodku wszelkie źródła opozycji wobec rządu światowego. Tyrani, zanim nas wymordują, muszą mieć pewność, że sami są bezkarni (…) 
============================================================
Sprawa warta przypomnienia, bowiem pewne rzeczy się sprawdzają.
9 maja 2001r w National Press Club w Waszyngtonie – prestiżowym klubie amerykańskich dziennikarzy, odbyła się konferencja prasowa z osobami uczestniczącymi w tzw. Disclosure Project (Projekt Ujawnienie. Jest to nie dochodowa organizacja skupiająca ponad 500 osób wywodzących się z środowisk rządowych, wojskowych i wywiadu amerykańskiego. Celem jej działalności było i nadal jest ujawnienie prawdy o UFO, przedstawicielami obcych cywilizacji, którzy odwiedzili Ziemię i ich technologiach. Uważają oni, że rządy z premedytacją nie ujawniają prawdy, po to by wykorzystać dla siebie przechwycone technologie. Długie nagranie zostało przetłumaczone na język polski (poniżej w 12 częściach). Osobom, które go nie znają polecam obejrzenie w całości, tu  chciałbym tylko zwrócić uwagę na wystąpienie Carol Rosin, która w 1974 roku miała okazję przeprowadzić serię rozmów z projektantem V2, a następnie współtwórcą amerykańskiego programu kosmicznego, Wernerem Von Braunem.
Były nazista, Von Braun uważał że należy za wszelką cenę powstrzymać proces uzbrajania przestrzeni kosmicznej. Już wtedy Von Braun wiedział, że opinia publiczna będzie manipulowana w taki sposób, aby znalazły się olbrzymie środki na realizację tego projektu. Tworzone miały być fałszywe zagrożenia, takie jak ze strony ZSRR, następnie terroryzm, w dalszej kolejności wrogie kraje trzeciego świata. Potem zagrożeniem mają się stać asteroidy. Ostatnią „kartą” ma jednak być inwazja Obcych. Mogło by to uchodzić za czyjąś nieszkodliwą paranoję, gdyby nie by to sam Werner Von Braun. Pamiętajmy, że 4 miesiące po tej konferencji doszło do zamachu na WTC, widzimy już, że kolejne sztuczne zagrożenie, o którym mówił Von Braun realizuje się w chwili obecnej.
Rosin poświęciła się sprawie, jeździła do takich krajów jak Chiny czy ZSRR, gdzie miała okazję rozmawiać z przedstawicielami władz państwowych – okazało się, że nie ma żadnego zagrożenia.
Można podejrzewać, że Von Braun pod koniec życia zauważył ku czemu zmierza program „podboju Kosmosu”, że faktycznym celem będzie stworzenie sieci satelitów uzbrojonych w lasery, masery i wszystko co można sobie wymarzyć, po to by móc likwidować w zarodku wszelkie źródła opozycji wobec rządu światowego. Tyrani, zanim nas wymordują, muszą mieć pewność, że sami są bezkarni.
Carol Rosin występuje w części 9 i 10.

Disclosure Project – strona internetowa:  http://www.disclosureproject.org/

Nassim Haramein wyjaśnia dziwne struktury na Słońcu

Zamieszczam te nagrania, gdyż trójkątny kształt struktury przedstawionej na obiekcie Majów niedawno odkrytym przez Klausa Dona bardzo przypomina wielki ciemny „trójkąt”, o którym było głośno kilka dni temu. Nassim Haramein tłumaczył tego typu zjawisko podczas wykładu, który miał miejsce kilka miesięcy temu w Austrii. Wg niego mają to być wielkie wrota, przez które przedostają się do innych punktów Wszechświata wielkie statki UFO. Jak wiadomo, Haramein przez wiele lat uznawany był za dziwaka, jednak niedawno doceniono jego pracę za tzw. „proton Schwartzschilda” na Uniwersytecie w Liege, gdzie otrzymał „Best Paper Award”. Czyżby była to zbieżność, a może obiekt proroczo przedstawia niedawne zdarzenie?

Reklamy

291 responses to “Werner Von Braun ostrzegał…

 1. PokójWam 19 marca 2012 o 5:58 pm

  • Totalsky No Problemsky 19 marca 2012 o 7:02 pm

   @Monitor
   ciekawy tekst, ale mam jedno „ale”: wskazywanie na ZSRR w kontekście „tworzenia fałszywych zagrożeń” zatrąca mi…. czyms mało poważnym; naprawdę sądzisz, że tow. Stalin, a potem Chruszczow, a nawet Breżniew – nie byliby w stanie nacisnąć odpowiedniego guzika w przypływie złego humoru i ideologicznej gorączki? nie wybielajmy komuchów, zwłaszcza sowieckich – naprawdę im sie nie należy!

   • Brus_Zły_Lis 19 marca 2012 o 7:16 pm

    warto byłoby to skleić w jedną całość
    http://czerwonykiel.blogspot.com/2012/03/kto-wiec-rzadzi-polskim-panstwem.html

    • monitorpolski 20 marca 2012 o 1:10 pm

     Tia, jeden podstawowy błąd w artykule. Służby w Polsce zostały przejęte przez USrael, tam jest teraz centrala, a nie w Moskwie. Jak wiadomo pod koniec lat 80-tych ponad milion sowieckich Żydów wyjechało do USA i Izraela, wielu z nich to byli po prostu agenci.
     USA też nie są państwem suwerennym – rządzi nimi agentura międzynarodowa.

     • branibor 20 marca 2012 o 1:53 pm

      Zgadza sie no i najwyzszy juz czas bysmy sie my Polacy obudzili.I przestawili swoje umysly i uzmyslowili .Ze jako narod jestesmy do eksterminacji wynarodowienia i wyludnienia.Dla syjonistow zydowskich.I caly ten NWO czy UNIA-jewropejska to normalny geszeft Made in Syjo=Germanizm.A wiec niespierajmy sie i niepolemizujmy oto czy Pan Kowalski ma racje czy Pan Zielinski..Jesli chodzi omnie to dlamnie jest to cicha wojna przeciwko narodowi Polskiemu.I nad czym sie tu zastanawiamy no nad czym..Pytam sie/????????Do dziela Polacy teraz na nasz kolej .SURSUM CORDA

   • monitorpolski 19 marca 2012 o 8:07 pm

    Tu chodzi o co innego – ona twierdzi, że ZSRR nie był zagrożeniem ofensywnym. Jeśli by się go zaatakowało, to na pewno guzik był w pogotowiu. Ale i tak rozwalili ZSRR pokojowo od środka.

    • hjk 19 marca 2012 o 8:29 pm

     Totalski musisz wiedzieć, ze cała zimna wojna to była ściemka, zeby obie strony trzymać pod butem strachu, doic kasę na wojsko i podejrzane technologie, a wojna faktycznie toczyła się o wpływy w krajach 3 swiata, które zajmowano i zapewniano pozory realności konfliktu między „blokami”, wojna szpiegowsko – dyplomatyczna i naprawde dochodziło do pewnych incydentów na morzach, szczególnie pod wodą, gdzie testowano nowe okręty i ich wyposażenie, ale wszystko zażegnywano szybko na szczeblu dyplomatycznym.

     to był jeden wielki experyment socjalistyczno – socjologiczny, jak najlepiej panowac nad ludźmi – czy za pomocą terroru i strachu oraz biedy (kij) jak w rosji i w komunie, czy za pomocą dania pewnych swobód i względnego dobrobytu. Obecnie chyba mamy fazę „tfu-rczej syntezy” – model chiński – względny dobrobyt ale bez swobód i z odrobiną terroru, na zachodzie kończy się dobrobyt i swobody a zaczyna bieda i terror, na wschodzie luzują z bieda i terrorem i dają trochę swobód…

     • Totalsky No Problemsky 19 marca 2012 o 9:17 pm

      @hjk
      ściemka czy nie ściemka, ale zagrożenie było realne; za któryms razem „zażegnywanie szybko na szczeblu dyplomatycznym” mogło nie wypalić; a wtedy, przynajmniej dla mnie, byłoby ganz pomada, który wariat pierwszy dałby kody do rakiet, z rozkazem „odpalać”;

      • hjk 20 marca 2012 o 1:18 pm

       zawsze wypalało, bo tak było ustalone w Jałtach, Poczdamach, itd., a na koniec ustalili, ze blok wschodni rozmontowują, a Rosje „modernizują’… najbardziej groźna i zapalna „Inwazja Kuby” była po to, zeby był jakiś „bliski straszak” dla beztroskiej i oddalonej Ameryki..a za kilka lat pewnie kolejny impuls dla sfatygowanej gospodarki USA w postaci prywatyzacji…

     • sebecx 19 marca 2012 o 11:52 pm

     • monitorpolski 20 marca 2012 o 1:16 pm

      hjk, świetnie to ująłeś. Ja bym dodał jedno – eksperyment zaczął wymykać się spod kontroli, rodzima ludność gojów zaczęła przejmować kluczowe pozycje, a na to rotszyldowska mafia nie mogła sobie pozwolić. Użyli więc swojego agenta Gorbaczowa do „demokratycznych” reform, ewakuowali swoich, a Rosję przeznaczyli na rozdrapanie. Częściowo im to wyszło, ale gojowska część służb była w stanie to powstrzymać. Dowodem jest aresztowanie Chodorkowskiego i ucieczka większości żydowskich oligarchów. Putin to tylko symbol, to cała armia rosyjskich patriotów. I teraz rotszyldziaki mają mocny orzech do zgryzienia. Oby im się na nim zęby połamały.

      • hjk 20 marca 2012 o 2:02 pm

       „rodzima ludność gojów zaczęła przejmować kluczowe pozycje,”

       podobnie w Polsce w 1981…

     • uryckijankiel 20 marca 2012 o 4:47 pm

      Wszystkie te problemy ktorymi nas karmia nasi pseudopolitycy.Sa Made in Syjon-Unia-Garmen
      geszeft.Ale to nie problem jeszcze tylko ciemnota polityczna Polakow.To jest dalszy ciag zydobolszewi tylko tej swiatowej..Syto zakrapianej syjonistyczna mamona vel Garman.Tak tak

  • Peryskop 20 marca 2012 o 6:53 am

   Wczoraj próbowałeś tu ostrzyc Jezusa, a dziś wmaślasz się z użyciem WC.
   Pokójwamie, a może ty po godzinach jesteś Fakir ?

  • Jas 20 marca 2012 o 11:12 am

   Szkoda, juz nie ma tego filmu na YT, a wczoraj byl. Cejrowski pokazywal nowy polski paszport -Polske jako poddancza wioche wobec EU w obrazkach.

   • Jas 20 marca 2012 o 11:15 am

    Chodzi o swietny film (ktorego juz nie ma), z Cejrowskim o nowym polskim paszporcie
    PokójWam 19 Marzec 2012 o 5:58 pm

    • hjk 20 marca 2012 o 2:06 pm

     ale to jakaś paranoja, przeciez był oficjalnie wyemitowany, setki czy tysiace ludzi mogło sobie nagrać…

     • Smutas 20 marca 2012 o 6:33 pm

      Prawdopodobnie chodziło o ten film.

      • hjk 21 marca 2012 o 3:41 am

       tak 🙂

  • Jas 20 marca 2012 o 1:13 pm

   Projekt petycji, przeczytaj koniecznie i działaj!
   19 Marzec 2012
   http://stopsyjonizmowi.wordpress.com/2012/03/19/projekt-petycji-przeczytaj-koniecznie-i-dzialaj/#more-20278
   Petycję można słać w imieniu rodzin, portali, organizacji, czy jakiejkolwiek grupy osób, której obrona naszych praw leży na sercu. Elektroniczne skrzynki europarlamentarzystów powinny pękać w szwach od napływu e-maili ze wszystkich zakątków Polski – i nie tylko Polski. Warto skorzystać ze wzoru, nanieść własne korekty i oczywiście podpisać się. Wysłanie listu e-mail to raptem parę chwil i nie kosztuje nas nic. Pamiętajmy kochani, że nas jest miliony, a ich jest garstka. I to nie ludzie powinni bać się władzy, to władza powinna bać się ludzi. Szczególnie, gdy jak w obecnych czasach, co rusz dokonuje zamachu na naszą wolność. I tylko od nas zależy jak będzie wyglądać Polska.
   (petycja na stronie)

 2. szuwaxpl 19 marca 2012 o 6:03 pm

  Czekam do 21XII2012 i odpalam fajerwerki, to mój swoisty najlepszy Sylwester w życiu. Nastąpi zmiana lub przemiana.

  • ss 19 marca 2012 o 6:27 pm

   Ciekawe ile będzie masowych samobójstw w 2013 roku, jak okaże się, że nic się nie zmieniło…

  • Totalsky No Problemsky 19 marca 2012 o 6:52 pm

   @szuwaxpl
   mam identyczny pomysł, i to już od dawna! był czas, gdy sądziłem, że bedą na to „marne-szanse”, teraz jakby nadzieja rośnie, ze sie jednak moze udać; nastąpi zmiana, lub przemiana, albo będzie remis:-)

  • Onufry 19 marca 2012 o 7:37 pm

   Chłopaki jednego możecie być pewni ! Będzie to początek zimy 2012. Ale kto wie…..?

   • Totalsky No Problemsky 19 marca 2012 o 8:15 pm

    @Onufry
    a ja zacznę rozmieniać kolejny krzyżyk na karku… – a mógłbym umrzeć piękny i młody, a tak to kiedys tam umrę tylko piękny 😉

    • hjk 19 marca 2012 o 8:31 pm

     @”Będzie to początek zimy 2012″

     heheheh, albo zima się przesunie jak w tym roku 🙂

  • Igoor 20 marca 2012 o 1:56 pm

   Acha dla zachodu wieszcze smierc………

   • tomipegaz 21 marca 2012 o 2:16 pm

    Już nie raz im wieszczono śmierć, i jak do tej pory nic się nie stało…

 3. luxintenebris2 19 marca 2012 o 6:33 pm

  Apropo mozliwych zamachów w czasie Igrzysk w Londynie oraz karty iluminatów. Zdjęcie pochodzi z zakończenia najnowszeowej produkcji na wszystkie konsole i PC Mass Effect 3.

  http://tinypic.com/r/1zggfv5/5

  • Totalsky No Problemsky 19 marca 2012 o 6:58 pm

   @luxiten….
   nie no, spoko obrazek, tylko że to dzieje sie za sprawą niejakich Żniwiarzy, i jakieś 180 lat od dziś; no, chyba że to deja vu…..; poza tym… tyle sie napracowałem w części I-ej i II-ej nad tym, by komandor Shepard wyrósł na „dobrego chłopca” (a mozna była tak pokierować akcja, żeby okazał sie byc prawdziwym bad boy’em) – a tu sie okazuję, że i tak szlag go trafi…. – taka jedna Asari się zapłacze na śmierć….;

 4. Smoke 19 marca 2012 o 6:36 pm

  Nie będzie żadnej fałszywej flagi podczas igrzysk czy EURO-kolchozu..

  Szef CIA: Będziemy szpiegować wszystkich Amerykanów poprzez urządzenia elektryczne.
  http://www.prisonplanet.pl/nauka_i_technologia/szef_cia_bedziemy,p1397870322

  • iHe 19 marca 2012 o 8:13 pm

   „Dyrektor CIA David Petraeus stwierdził, że rozwój nowych „inteligentnych” gadżetów oznacza w praktyce, że Amerykanie skutecznie rozlokowują urządzenia podsłuchowe we własnych domach, co oszczędza amerykańskim agencjom szpiegowskim pracy przy identyfikacji jakichkolwiek osób.

   Przemawiając na szczycie zorganizowanym przez firmę In-Q-Tel, która jest firmą CIA zajmującą się inwestycjami w technologie, Petraeus wygłosił te komentarze przy omawianiu nowych technologii, których celem jest dodanie procesorów i systemów podłączeń internetowych do wcześniej “głupich” urządzeń domowych takich jak lodówki, kuchenki i systemy oświetleniowe.”

   No nieźle,szykuje się nowa branża usług z dziedziny IT.
   Odpluskwianie mieszkań z wielkiego brachola.

   Witamy w demoludach bracia Amerykanie!

   Wasza zielona karta powinna zmienić kolor na czerwony ,nie ma się czego wstydzić..
   Jest bardziej wyrazisty i niepotrzebnie nie kojarzy się z wolnością zbędną w nowoczesnym społeczeństwie do jakiego dążą wasi demiurdzy..

   „W NRD stopień inwigilacji społeczeństwa był najwyższy z demoludów. W latach 80. w tym liczącym 17 mln mieszkańców kraju działało prawie 100 tys. agentów Stasi.”
   http://www.rp.pl/artykul/766523.html

  • monitorpolski 20 marca 2012 o 1:23 pm

   Jest sposób na to. Odcięcie się od sieci. Dlatego należy się przyłączyć do Thrive movement, razem spowodujemy, że każde mieszkanie, dom, będzie miało swoje własne źródło darmowej energii, niezależnej od sieci.

 5. Jakob 19 marca 2012 o 7:23 pm

  totalny zawrót głowy na tym blogu .. Dwa bieguny. Na jednym stoi kościół katolicki , a na drugim UFO ..

  • Totalsky No Problemsky 19 marca 2012 o 8:11 pm

   @Jakob
   wbrew pozorom, oba „bieguny” mają wiele punktów wspólnych; o części – mam pewną („pewną”, w sensie: jakąś tam) wiedzę, pozostałych – domyślam się…;

  • junixy 19 marca 2012 o 10:11 pm

   Gdzie dwóch się bije, tam trzeci korzysta …

   • hjk 20 marca 2012 o 2:26 pm

    UFO jak już ustalono na blogu to manifestacje demoniczne albo sekretne wojskowe technologie. A tak jak we wpisie – kolejny straszak po wyexploatowaniu zzimnej wojny, terroryzmu, itd.

    • Jakob 20 marca 2012 o 8:50 pm

     Wiele o tym czytałem ido końca nie mogę stwierdzić czy to jest to o czym piszesz. Być może jest tak , że ta cała dezinformacji o UFO jest po to byśmy w nią nie wierzyli i byli zastraszeni. Przez strach jest kontrola nad nami.
     Bo jak inaczej można to nazwać ? Wiele technologii, które mogły by zmienić świat (jak np. technologia wolnej energii) jest ukrywanych , technologie leczenia raka (metoda dr.Royal’a Rife’a), itd , itp.
     Tak po prostu czytacie David’a Icke’a, kiedy obnaża cały system finansowy,a skreślacie , kiedy mówi rzeczy , które są do niezaakceptowania przez wielu z Was . Dziwne to jest.
     Tak samo jak czytam o różnych religiach i czytam o grzeszkach jakie miały i to tez akceptujecie , jako nic złego , albo jako atak na religie , jako nie prawdę . Może skoro jesteście tak oświeceni to zbadajcie i przyjrzyjcie się bardziej temu tematowi . Nie atakuję nikogo z Was , nie miałem takiego zamiaru i nie mam . Szanuję Wasze opinie , ale niektórych po prostu nie da się czytać.
     I panie Marku , skoro jet tak ewidentne, że UFO to ściema i demony , to po co pan zamieszcza takie informacje ? Tak dokładne jak te kilka części filmu ? Po co drążyć ten temat ?Skoro to ściema , to może lepiej skupić się na faktach , a nie na SF ?

     Pozdrawiam ..
     „Nie lękajcie się , otwórzcie drzwi Chrystusowi”

     • monitorpolski 20 marca 2012 o 9:29 pm

      Dla mnie UFO nie jest ściemą, jest niewyjaśnionym zjawiskiem. Warto dokładnie posłuchać całej konferencji UFO Disclosure Project, są tam wypowiedzi osób, które piastowały ważne stanowiska w administracji USA, to są tzw. „whistle blowers”. Problemem dla wielu czytelników tego bloga jest istnienie cywilizacji pozaziemskich, wszak życie powinno istnieć tylko na Ziemi, bo człowiek był stworzony na podobieństwo Boga. A jeśli człowiek w różnych postaciach istnieje też na innych planetach?
      Bezpośredni dowód na ingerencję „Obcych” mamy w czaszce tzw. Starchild, którą się datuje na 8-9 wiek n.e. Osobnik urodzony przez ludzką matkę miał obce DNA, co świadczy o jej sztucznym zapłodnieniu i ingerencji w DNA komórki jajowej. Tu więc nie ma żadnego pola do dyskusji, mamy po prostu materiał dowodowy.

      • Jas 20 marca 2012 o 11:21 pm

       @Bezpośredni dowód na ingerencję “Obcych” mamy w czaszce tzw. Starchild, którą się datuje na 8-9 wiek n.e. Osobnik urodzony przez ludzką matkę miał obce DNA, co świadczy o jej sztucznym zapłodnieniu i ingerencji w DNA komórki jajowej. Tu więc nie ma żadnego pola do dyskusji, mamy po prostu materiał dowodowy.

       -i tu popieram Cie MONITORZE w pelni. Pozdro.

       • hjk 21 marca 2012 o 4:46 am

        @A jeśli człowiek w różnych postaciach istnieje też na innych planetach?

        To jedyne rozwiązanie do przyjecia, aczkolwiek teologicznie kłopotliwe, bo Chrystus musiałby przychodzić na swiat u kązdego z nich realnie, choc faktycznie to zrobił raz.

        co do datowania czaszek i analizy DNA to wszystko ściemka może byc, a poza tym nowe filmiki na YT mówią, ze mozemy zmieniać nasze DNA, a ludzie obdarzeni pewnymi własciwościami być moze mogą to robić w sposób szczególny, wiec starchild to mógł być taki ewenement…

        Wbijcie sobie zatem do głowy – NIE MA ŻADNYCH OBCYCH, a jeśli są to demony albo mutanty.
        lekka możliowść to ludzie z poprzednich cywlizacji, ktorzy się czemuś ewakuowali…
        albo jak jest nawet w biblii i mitologii- hybrydy ludzko – demoniczne, czyli np. gadziny Ickego, giganci,cyklopi, etc,

        • Jakob 21 marca 2012 o 5:33 pm

         ktokolwiek to jest , jest dla ludzi OBCYM .. Proste

      • Jakob 21 marca 2012 o 5:31 pm

       Zaskoczyłeś mnie ,Marku , bo inaczej myślałem o Twoim zdaniu na ten temat i byłem troszkę skołowany tymi tematami o UFO… Zaskoczyłeś mnie , ale pozytywnie . Uważam ,że człowiek mądry to taki ,który ma otwarty umysł na różne sprawy , nawet takie , które wydawać się może, są nie do zaakceptowania.
       Nie wiem , dlaczego dostałeś minusy za swoją odpowiedź, ale widocznie jest jeszcze kilku , którzy nie akceptują innych bytów niż ludzki 😉

       • monitorpolski 21 marca 2012 o 6:58 pm

        Sądzę, że już niedługo dostaniemy definitywną na to odpowiedź. Niekoniecznie w postaci wizyty Obcych, ale konkretnych dowodów. Najlepsze jest to, że istnienie Obcych nie musi kolidować z religią, podobnie jak fakt, że Ziemia nie jest centrum Wszechświata.
        Dla mnie momentem przełomowym było obejrzenie materiału o czaszce tzw. Starchlid, który zaprezentował Lloyd Pye.

 6. maran 19 marca 2012 o 7:27 pm

  tutaj juz przyklad tego jak Amerykanie , we wlasnym kraju ,zaczynaja byc traktowani jak Palestyczycy w Gazie przez Izrael.
  http://www.infowars.com/cop-arrests-nbc-reporters-says-your-first-amendment-right-can-be-terminated/

 7. maran 19 marca 2012 o 7:29 pm

  tu 3 letni chlopyczk z noga w gipsie „macany” przez agentow rzadowych na lotnisku jako potencjalnmy terrorysta .
  http://www.infowars.com/3-year-old-boy-in-wheelchair-harassed-by-tsa/

 8. maran 19 marca 2012 o 7:31 pm

  tu info o zakupie poteznej ilosc nabojow przez tzw DHS ( dept of homeland security). Po kiego grzyba im tyle nabojow???
  „The Department of Homeland security has just executed an order for enough rounds of 40 caliber ammunition to kill every man, woman and child in the United States.

  A shocking new defense contract entered by the Department of Homeland Security to secure a massive amount of amount of ammunition, with the option for infinite supply and infinite delivery, raising the question of just what they are preparing for? Massive civil unrest? An invasion by a foreign power?

  The order is to supply 450 Million Rounds of .40 Caliber Ammunition which is more than one bullet for every single person in the United States.

  The contract also comes with the additional caveat that the order is forward looking which means it can be revised upward or downward depending on a variety of factors, some of which also happen to contribute to civil unrest — including governmental spending, budgetary policies and economic conditions.

  The Intel Hub alerts us about the contract:

  ATK Awarded Contract to Supply 450 Million Rounds of .40 Caliber Ammunition to the Department of Homeland Security

  ATK has secured a major Indefinite Delivery/Indefinite Quantity deal to supply up to 450 million rounds of .40 caliber ammunition to the Department of Homeland Security.

  The 1 year contract with four option years comes at a time when many Americans believe that DHS, along with certain aspects of the military, will soon turn their sights on the American people during some sort of martial law scenario.

  “We are proud to extend our track record as the prime supplier of .40 caliber duty ammunition for DHS, ICE,” said Ron Johnson, the president of ATK’s Security and Sporting group,” reported a PR Newswire release.

  The Department of Homeland Security has been extremely busy in the last few months.

  Whether it be mastering their surveillance of social media, planning to build level 4 bio weapons labs in the middle of the country, defending Globalism, lying to Congress about their big brother policies, labeling people who believe in conspiracy theories as potential terrorists, or taking over cyber security, DHS seems to be actively working against the American people on every front.

  Considering this, the fact that they are openly ordering millions more rounds of ammunition should at the very least give the American people pause.

  As 2012 continues to move forward and the awakening of the sleeping giant that is the American people kicks into high gear, federal agencies seem hell bent to continue to gear up for a possible confrontation with the people of this once great country.”
  http://www.infowars.com/obama-executive-order-paves-the-way-for-nationalization-of-economy/

  • hjk 20 marca 2012 o 2:28 pm

   tylko ze przy strzelaniu jeszcze trzeba trafić 🙂
   stad moze wielka ilosć amunicji…

 9. maran 19 marca 2012 o 7:33 pm

  W USA kryzys, beZrobocie, ludzie czesto nie maja juz czym placic a oni wydaja 630 milionow na zakup nabojow?? Czyli zamiast chleba beda nas ladowac olowiem??
  „Dept of Homeland Security just ordered 450 Million Rounds of .40 Cal FMJHP Bullets for its 200,000 Member Firearms
  Which means 2230 bullets for each Pistol of the DHS !
  WHY ? We Need Food In Our Bellys !
  What the Hell Is The DHS Planning On ?
  Filling Our Bellys with Lead !
  ——————450,000,000 Rounds————-
  $28.00 per box of 20rds.X 22,300,000 Box Total =
  Cost about $630,000,000 Good Old US Dollars
  Payed By You America ! What A Country”

  • monitorpolski 19 marca 2012 o 8:04 pm

   Niestety, tak być może. Może dojść do sytuacji, że w USA będzie się masowo mordować ludzi, zapewne za pomocą wirusów ebola i podobnych. Prowadzone ćwiczenia zamykania granic na to wskazują – zamykania po to, by nikt nie mógł uciec. Po co ćwiczenia z obcymi wojskami, w tym z polskim? Mam nadzieję, że jest to kolejna psy-op. Pamiętajmy, że Amerykanie mają prywatnie ze 100 razy więcej nabojów niż DHS.

   • Totalsky No Problemsky 20 marca 2012 o 3:14 am

    @Monitor
    to jakis dziwny kaliber…. ani to 12,7 mm, ani 9 mm (0.4 razy 2,54 cm daje jakies 10 mm z okładem); chyba, że chodziło o 0.38 – takie do magnum? – swoja droga, to i tak dziwne, bo to nie są naboje do karabinów szturmowych…, tylko np. do MP5, a tej broni nie uzywa sie masowo na froncie (ale za to giwera ta stanowi standardowe wyposażenie sił specjalnych i… policji); no i wtedy jesteśmy w domku!;

    • rob 20 marca 2012 o 7:44 am

     zamiast tabletek na ból głowy będą rozdawać jak farmacja się rozkraczy

    • Irol 20 marca 2012 o 8:07 am

     Kaliber .40S&W. Dość popularny w USA, gdzie pedalskie 7.65mm Browning albo Kobiece 9mm Para są uważane za znacznie mniej skuteczne od kultowego .45ACP ( stosowanego w Colt1911A1). W latach 80 szwedzka firma Norma wprowadziła nowy nabój o kalibrze 10x25Auto który okazał się za silny do strzelania z jednej ręki, więc firma Smith&Wesson aby zredukować podrzut od podstaw zaprojektowała dla służb mundurowych .40S&W ( który miał być równie skuteczny). Na dzień dzisiejszy kaliber ten jest najpopularniejszy wśród służb mundurowych USA, gdyż ma moc obalającą porównywalną do kultowej .45ACP,a pojemność magazynków jest tylko trochę mniejsza niż dla kalibru 9Para.

     • Totalsky No Problemsky 20 marca 2012 o 8:21 am

      @Irol
      dzięki za wyjaśnienia, soldier 🙂

     • monitorpolski 20 marca 2012 o 1:25 pm

      Dzięki!

 10. maran 19 marca 2012 o 7:36 pm

  Ameryka wkrotce stanie w ogniu.
  Ci co moga niech zmykaja stamtad. Gdzie ??
  Nie wiem. Moze do kraju, chociaz w Polsce sytuacja takze malo ciekawa.
  Ale jak juz ginac, to moze lepiej wsrod swoich???

  • Irol 20 marca 2012 o 8:15 am

   Jak ginąć to już lepiej z bronią w rękach. W RP przyjdzie ginąć z łapami związanymi drutem kolczastym od strzału w potylicę. Jak może ktoś zauważył, to z wyjątkiem Rosji/Ukrainy/Białorusi Wielka i Dumna Europa leży i kwiczy całkowicie rozbrojona i gotowa na dorżnięcie. Praktycznie żaden z krajów europejskiej 20-stki już nie ma praktycznie Armii. To co jest można od biedy nazwać siłami porządkowymi. NWO ma europejczyków jak na talerzu. Tylko użyć sprawdzonych i dopracowanych w Sowieckim Sojuzie metod.

   • Totalsky No Problemsky 20 marca 2012 o 8:24 am

    @Irol
    Nawet Szwedom nic sie nie ostało? chyba oni jednak cos tam wciąż mają, przynajmniej navy i lotnictwo?

    • Irol 20 marca 2012 o 8:37 am

     Brytole mają coś koło 80k soldiers, Szwedzi jakieś 50k, najlepiej pod tym względem wypadają Szwajcarzy którzy mają pod bronią jakieś 135k wyszkolonych żołnierzy. Nawet Wermacht ma na dzień dzisiejszy mniej niż 80k. I o czym my tutaj gadamy?

     • Peryskop 20 marca 2012 o 9:12 am

      Z tym, że Szwedzi między 12 a 13 mają przerwę na lunch.
      Natomiast w Midsomar w czerwcu wszyscy zwyczajowo są pijani, i ta okoliczność zawsze spędzała sen z oczu dowództwu w latach gdy ZSRR potencjalnie zagrażał Szwecji.

      • AQQ 20 marca 2012 o 9:17 am

       http://www.rp.pl/artykul/118801,841426-Nowy-ZSRR-powstanie-za-trzy-lata.html

       • hjk 20 marca 2012 o 2:33 pm

        …a potem połączy się ze swą starszą wersją czyli U€

      • Totalsky No Problemsky 20 marca 2012 o 12:38 pm

       @Peryskop
       zawsze mogli tez spróbowac w te bachanalia upic Ruskich…; ups, zagalopowałem sie: nie upiliby ich, a tylko zbankrutowali, bo u nich wóda droga….

     • Irol 20 marca 2012 o 10:07 pm

      W poście powyżej się oczywiście zagalopowałem z tymi Szwajcarami.
      Bo Szwajcaria nie ma ludzi pod bronią tylko Szwajcarzy mają broń pod łóżkiem.
      Oczywiście broń jest własnością Armii szwajcarskiej i po skończonej służbie ( tak w wieku lat 50-ciu) podlega zwrotowi :D. I takiej właśnie Armii brakuje u nas w Polsce. I to jest nasza tragedia.

 11. maran 19 marca 2012 o 7:51 pm

  a tu ladny wpis na temat ostantiej manifestacji na Wegrzech
  “……..Ewidentnie władze węgierskie wyznaczyły nam długie, labiryntowe przemarsze przez duże kwartały miejskie – obolałymi stopami dawaliśmy świadectwo wsparcia dla nieco gasnącego liczebnie elektoratu Wiktora Orbana, borykającego się z szambem pozostawionym przez komunistycznych szubrawców.
  Z drugiej jednak strony ruszył pierwszy strumyk międzynarodowej solidarności ludzi sprzeciwiających się umacnianiu się jewrosojuza w kołchozowym stylu, który może wytrącić kamyk i sprokurować lawinę.
  Oby..”
  http://www.fronda.pl/blogowisko/wpis/nazwa/wegierskie_wzruszenia_34849

  • maupa102 21 marca 2012 o 12:02 am

   @maran, dzięki za „Węgierskie Wzruszenia”. TO było naprawdę piękne 🙂

 12. lucas003 19 marca 2012 o 8:05 pm

  a mi tam sie wydaje ze to całe ufo to jest zabawa iluminatów ,którzy przejeli technologie nazistów i teraz tak walą o UFo , a UFo niema -mi sie tak wydaje , tylko to jest ich manipulacja
  co o tym myślicie ?
  ale generalnie to czloweik moze zgłupieć od tego wszystkiego , nawet jak mu sie wydaje ze juz coś wie , to potem coś sie nagłośni i cholera wie o co chodzi .
  i weś tu bądź mądry , ehhh

 13. Jas 19 marca 2012 o 8:17 pm

  U http://krystal28.wordpress.com/
  mozna przeczytac, ze statki kosmiczne Galaktycznej Federacji Światła beda coraz czesciej i w coraz wiekszej ilosci pokazywac sie na naszym ziemskim niebie.

  Fragment:

  „Wielu z was odczuwa przed nami strach, ale ten strach jest nieuzasadniony, gdyż nie przybywamy aby was skrzywdzić. Jesteśmy waszą rodziną z dalekiej przeszłości i nigdy nie chcieliśmy dla was krzywdy. Byliśmy na waszej planecie wielokrotnie przez wiele długich lat. Ślady naszych stóp są wszędzie, widzialne w starożytnych i sekretnych ruinach waszych antycznych światów. Nie przybyliśmy aby podbijać wtedy i nie przebywamy aby podbijać teraz. Przybywamy tylko w miłości i służbie innym poprzez cały wszechświat.”

  • Peryskop 20 marca 2012 o 2:04 am

   @Jas, czy orientujesz się czy ktoś już powiadomił kierownictwo Galaktycznej Federacji Światła, że nazywają się „Galaktyczną Federacją Światła” ?

   Czy może to była ich suwerenna decyzja i oni sami tę informację jakoś Ziemianom przekazali ?

   Czy na prawdę wierzysz w te bajki, czy próbujesz z ich promocji ciągnąć korzyści ?
   Tak pytam, z ciekawości poznawczej.

  • inter 20 marca 2012 o 10:59 am

   właśnie ogladam V… tam „visitors” równie słodko pier…lą….

 14. Święty 19 marca 2012 o 8:22 pm

  A to mnie Wegry zdziwily.

  Węgry zakazały budowy centrów handlowych. Przyjrzy się temu Bruksela.

  Komisja Europejska wszczęła śledztwo w sprawie decyzji węgierskiego rządu, który od 1 stycznia wprowadził całkowity zakaz budowy nowych centrów handlowych i hipermarketów na terenie kraju – poinformowała węgierska prasa http://wyborcza.biz/biznes/1,100896,11370295,Wegry_zakazaly_budowy_centrow_handlowych__Przyjrzy.html
  Moze by tak u nas zakazac budowy centrow handlowych?, ludzie stawialiby swoje sklepiki a i pracy bylo by..jak dawniej.
  Gdybym mial wladze podniosl bym podatki na markety. Po kilku miesiacach znowu bym podniosl. Poczekalbym troche ..i.. zrobilbym to znowu. Po pewnym czasie markety musiallyby podniesc swoje ceny. Byloby drozej co spowodowaloby spadek sprzedazy, co w koncu doprowadziloby niektore markety do bankructwa, zamkniecia i zwiniecia interesu. Ale, to sa moje takie marzenia..

  • Peryskop 20 marca 2012 o 12:16 am

   Święty, dzięki za dobrą wiadomość. Twój program może nagle stać się realny !

   Bo Orbanowi zapewne nie chodzi tylko podatki i miejsca pracy.
   Megamarkety wykorzystują zjawisko znane psychologom, że w tłumie ludzie głupieją.

   A więc taka masowa forma sprzedaży towarów jest korzystna dla sprzedawców, ale szkodliwa dla kieszeni i intelektu kupujących – nawet gdy ceny są nominalnie nieco niższe. Właśnie dlatego ludzie kupują w megamarketach więcej niż potrzebują – bo okazja ! A jeśli już jest kupione, to i więcej tego towaru konsumują niż powinni.

   Ponadto decyzje wyboru są mniej racjonalne, a powtarzanie tego rytuału wywołuje coraz głębsze uzależnienie się od nawyków motłochu i podporządkowanie reklamie.

   Czyli dehumanizacja.

   • hjk 20 marca 2012 o 2:40 pm

    albo „zarzadzanie materałem ludzkim”… czasem t.zw.

  • Joanna 20 marca 2012 o 8:20 am

   Te markety mają zwykle siedziby za granicami Polski i tam płacą podatki. Trzeba byłoby zmienić system podatkowy, a ryżym na to nie pozwolą.

   • hjk 20 marca 2012 o 2:41 pm

    no to mamy kolejny punkt „Programu dla Polski”…

 15. AQQ 19 marca 2012 o 8:25 pm

  21.03.2012 Startujemy.

  http://wiadomosci.wp.pl/kat,18032,title,Plody-bez-glow-czy-te-eksperymenty-zagrazaja-Polakom,wid,13699884,wiadomosc.html

 16. mika 19 marca 2012 o 8:31 pm

  http://wiadomosci.onet.pl/swiat/francja-strzelanina-przed-szkola-zydowska,1,5062404,wiadomosc.html

  Czyżby znowu prowokacja? Ktoś chce wywołać jakiś konflikt?

  • ALFA 19 marca 2012 o 8:57 pm

   W Francji żyje dużo ludności arabskiej więc myślę ,że to może być odwet za mordowanie dzieci arabskich .A żołnierze co zginęli to też przestroga dla nich ,bo biorą w tym udział.Szkoda jednych i drugich dzieci.Więc powinni się zastanowić wszyscy do czego prowadzą te wojny i kto wywołuje ten konflikt.Zgoda buduje nie zgoda rujnuje.I takich ataków może być więcej.

  • OddanyBogu 19 marca 2012 o 11:53 pm

   mi sie bardziej wydaje , ze cala sytuacja jest od dluzeszego czasu specjalnie wywolana przez grupe pana srakoziego 🙂 wie ze bedzie mial ciezko w wyborach i jakos musi sobie podniesc slupki kiedy zdlawi te „ataki terrorystyczne”

   • Konarski 20 marca 2012 o 1:30 am

    być może biorąc pod uwagę rosnącą popularność Frontu Narodowego z córką Le Pena na czele.
    Nie można i tego wykluczyć.

 17. ... 19 marca 2012 o 8:45 pm

  KOSMICI to demony , równiez swiatła poruszajaca sie z ogroman predkoscia lub łamiace prawa fizyki to tez ich sprawka ale ludzie kochajacy swiat , pieniadze i szczególnie grzeszenie uwierza wszelkim kłamstwom równiez tym o kosmitach : http://zbawieni.com/showthread.php?tid=131

  ,

  , jak ktos da mi minusa to niech przynajmniej napisze jaki grzech kocha 😉

  • Smoke 19 marca 2012 o 9:36 pm

   ty świrze..Widziałeś kiedyś kosmitę?, to jak możesz pisać ze to demony..

   • ... 20 marca 2012 o 2:38 pm

    😉 a ty widziales kiedys kosmite ze twierdzisz ze to nie demony ? dziwny ze kiedy ludzie wołali PANA JEZUSA wasi kosmici znikali 😉

    • hjk 20 marca 2012 o 3:19 pm

     3kropek spoko, sa tu nowicjusze nie znający ustalen z bloga.
     A do tego co piszesz trzeba dodac jeszcze tajne technologie wojskowe, tez byc moze odpowiednio „inspirowane”

  • Totalsky No Problemsky 19 marca 2012 o 10:20 pm

   @…
   yaaasne…. a Ziemia jest płaska i wspiera sie na 4 krokodylach, czy słoniach…. no i świat liczy tylko 6000 lat z hakiem, a szkielety dinozaurów dobry Pan Bóg podrzucał, zeby sprawdzic siłe ludzkiej wiary…..; no i jeszcze gwiazdy – to takie tam błyskotki na niebianskim firmamencie…; i Słońce zaiwania dookoła Ziemi, a nie odwrotnie, a jeśli twierdzisz inaczej, to spłoniesz na stosie, ale najpierw sukienkowi troche cie poturturują – przynajmniej było tak jeszcze przed 500 laty, raptem: zaledwie 20 generacji temu…;

   • Jakob 19 marca 2012 o 10:32 pm

    Z biegiem nurtu naukowego trzeba było zmienić i wartości relIgijne.Ciekawe jak je zmienią, jak nas Gwiezdna rodzina odwiedzi:))…

    • Irol 20 marca 2012 o 8:44 am

     Nic nie trzeba zmieniać :D. Na Ziemi istnieją jeszcze rożne religie.

     • hjk 20 marca 2012 o 3:21 pm

      z religia ufo czy gwiezdnych braci 🙂

      • Irol 20 marca 2012 o 10:14 pm

       Miałem na myśli, że niektóre z religii zwyczajnie się wtedy zdezaktualizują. Natomiast pewnie powstaną nowsze wersje tych starszych (np. świadkowie) lub górę wezmą kompilacje wszystkich powyższych ( patrz New Age). Wszystko się zmienia i dopóki żyje zmieniać się będzie :D.

   • ... 20 marca 2012 o 2:40 pm

    nie wiem moze wg twojej wiary jest płaska 😉 ale nie wg Biblii – co do pozostałych rzeczy sobie poczytaj jak chcesz no chyba ze kochasz grzeszenie to i tak dlaej bedziesz wierzył kłamstwom : http://zbawieni.com/forumdisplay.php?fid=8

    • tamara 20 marca 2012 o 3:57 pm

     … ;czy po treści Twoich wpis czytelnik powinnien uznać,że jesteś znawcą biblii? Jeśli TAK to może znasz odpowiedzi na pytania(poniżej) które zadał junixy?

  • ARTUR 20 marca 2012 o 9:12 pm

   Kiedyś mówiono że rower to diabelskie urządzenie ,teraz że niektórzy ludzie są niewierni chociaż każdy wierzy w Boga ,jeśli spotkamy inną cywilizację to będą to może istoty wierzące w swojego Boga .Całość jednak bez względu na orientację w wierze jest stworzona przez tego samego Boga który wymaga od nas tylko dobrych uczynków , reszta przyjdzie sama.

 18. wacpan_WSI48 19 marca 2012 o 8:48 pm

  buhahahahhah

  http://odkrywcy.pl/kat,111406,title,NASA-zbombarduje-niebo,wid,14344363,wiadomosc.html?smg4sticaid=6e1ed

  Ps.co z wacpanem???

  • monitorpolski 19 marca 2012 o 10:13 pm

   wacpan, sprawdziłem twój IP, nie masz bana, na nazwę też nie. Widać, że ban idzie skądś wyżej.

   • Totalsky No Problemsky 19 marca 2012 o 10:23 pm

    może od kogoś w niebiesiech ? 🙂

   • wacpan_WSI48 19 marca 2012 o 10:47 pm

    to w takim razie jest to bardzo dziwne…..

    • Peryskop 20 marca 2012 o 3:00 am

     wacpan, dzięki za linka o NASA.

     Przecież to jest rozwijanie wiedzy o warunkach praktycznego modyfikowania pogody.
     Więc dlaczego nie nazwą tego po imieniu: broń skalarna ?

   • 4u 19 marca 2012 o 10:59 pm

    That email address is associated with an existing WordPress.com (or Gravatar.com) account. Please click the back button in your browser and then log in to use it.

    dokladnie takie cus mi sie wyswietla…..

    • monitorpolski 20 marca 2012 o 4:03 am

     Nie tylko tobie. Spróbuj wyczyścić ciasteczka i zmienić maila (może być byle jaki)

    • Totalsky No Problemsky 20 marca 2012 o 6:43 am

     @4u
     wyslij request „przypomnij hasło”, czy tam mejla, a potem sprawdź skrzynkę ze spamem w swojej poczcie – mnie właśnie tam wysłało to info…. 🙂

 19. Onufry 19 marca 2012 o 8:56 pm

  „Teraz może i napiszę zle ! Chcę wyjechać z Pl. to fakt. Ale znalazłem sposób na biznes ! W związku z masową nagonką na wszelkie symbole naszej wiary , myslę o produkcji portretów Tuska i Palikota. Zbyt gwarantowany ! Już sama armia „niezbednych urzędników państwowych ” w sile 600 tyś. obywateli bedzie chciała je mieć. (A może bedzie musiała ?) Żeby było taniej produkcję przenieść do Azji i dystrybucja przez neta. Zostanę milionerem jak myslicie ?!” Sory, temat o ufo, ale dla mnie to prawie to samo !!!!!!!

  • junixy 19 marca 2012 o 10:23 pm

   I nie zapomnij o pięknych twarzach: Nowaka, ministry Muchy… Będziesz bogaty, tylko niech ci sodówka do głowy nie uderzy! Pracuj nad świadomością 🙂

   • iHe 19 marca 2012 o 11:06 pm

    Muche to można by nawet zalewać lub odlewać jak Tile Tequile albo skarabeusza..
    Yy zalewa to się chyba karalucha sorki..

    A niestety Tile częściowo zabrało NWO za niesubordynacje i wyrzuty sumienia..
    Takie czasy ,że karaluch ma więcej honoru niż mucha.Szkoda,że cena za prawde wraca do najlepszych reżimowych czasów.
    http://demotywatory.pl/3698604/Doktor-Joanna-Mucha

    http://stopsyjonizmowi.wordpress.com/2012/03/18/tila-tequila-stala-sie-celem-ataku-za-ujawnienie-satanicznych-iluminatow-zydowskich-i-ich-zamiarow/

    http://www.dailymail.co.uk/tvshowbiz/article-2110816/Tila-Tequila-nearly-died-Reality-TV-star-drug-overdose-suffering-brain-aneurysm.html
    „”To smutne, że może ona mieć jakieś trwałe uszkodzenia mózgu. Wciąż nie może w pełni mówić poprawnie „.

   • Peryskop 19 marca 2012 o 11:23 pm

    Onufry, i nie zapomnij opatrzyć swoich produktów klauzulą drobnym druczkiem, że po upływie 7 dni od daty zakupu reklamacji się nie uwzględnia i zwrot dewocjonaliów jest niemożlliwy. Bo life is brutal i kiedy słupki zaufania z wypukłych zrobią się nagle wklęsłe, wtedy chętni do odzyskania kiepsko zainwestowanego kapitału mogliby doprowadzić Cię do bankructwa.

  • Lena 19 marca 2012 o 11:31 pm

   🙂 znacznie mniej pracy niz przy odpromiennikach orgonitowych 😉 Mordy POspolite, więc problemu nie bedzie, a każdy orgonit to swoiste dzieło sztuki… 😉

 20. maran 19 marca 2012 o 9:09 pm

  tu REWELACYJNY wyklad z ks. egzorcysta ktory dziala juz od 22 lat na terenie Wielkiej Brytanii. Super ciekawe i naprawde warte odsluchania.
  W Ok 1:20-1:35 mowi o tzw opetaniu perfekcyjnym ,ktoremu ulegaja ,jak on ,mowi „white collars”, czyli ludzie wysoko postawieni. Mowi ,ze to opetanie perfekcyjne/calkowite jest praktycznie poza zasiegiem mocy /dzialania egzorcystow.
  Monitor powinienes to przesluchac, bo mowi wiele ciekawych info.
  Ks egzorcysci czesto maja najwieksza wiare sposrod dychownych, bo na wlasnej skorze widza potege i zlo szatana, ale tez i wieksza potege i moc BOga.
  Cejrowski mowil ,ze jego wujek, ks egzorcysta, mawial’:” Ja w Boga nie wierze, ja WIEM ,ze On jest”.

  • etwas 20 marca 2012 o 1:51 pm

   A ja zapytam się skąd pochodzi „Bóg” i Jego Aniołowie? Skąd się wywodzą Upadli Synowie Boga? Gdzie oni mieszkają? W „Niebie” OK a gdzie to jest?? inny wymiar? inna gęstość? jakieś odległe miejsce w otchłani kosmosu? Jakby na to nie patrzać „Bóg” i Aniołowie czy Demony i Szatany to pozaziemska cywilizacja która zasiała życie na ziemi i nas tu hoduje tak jak my hodujemy zwierzęta! Jesteśmy IM do czegoś potrzebni! ONI traktują nas jak ludzie zwierzęta!! Jedni nas kochają i sie opiekują a drudzy krzywdzą i oszukują! Świat to jeden fielki FRAKTAL! Nie ma końca! ani początku! jest nieskończony! i jest w nim nieskończenie wiele miejsca na inne cywilizacje! Nie wszystko to widzialna materia w kosmosie! powiedziałbym wręcz że więcej niepotafimy dostrzec niż dostrzegamy.

   • hjk 20 marca 2012 o 7:03 pm

    Bóg znikad nie pochodzi, On zawsze JEST, natomiast wszystko inne stworzył – rzeczy widzialne – cielesne i niewidzialne – duchowe. Pierwsze maja jakieś miejsce – wymiar, drugie są bezmiejscowe i bezwymiarowe i mogą być „wszędzie albo nigdzie”. Biblia uczy ze z duchowych niektóre stały się demonami – złymi, nieniawidzacymi duchami, ktore nam szkodzą, bo Bogu już nie mogą i to jedyny sens ich zycia, bo same sobie już zaszkodziły tak, ze bardziej nie mozna…
    A Bóg i aniołowie chcą naszego szczęścia…
    I tak to się toczy…
    A my – Zależy po ktorej stronie się opowiemy…

    • etwas 22 marca 2012 o 11:27 am

     Hjk – napisałeś, że: „Bóg znikad nie pochodzi, On zawsze JEST, natomiast wszystko inne stworzył – rzeczy widzialne – cielesne i niewidzialne – duchowe”
     Otóż jeśli jesteś osobą wierzącą i ufasz słowom Bożym zapisanych w Biblii musisz się zgodzić ze mną, że ten Bóg Starego Testamentu nie jest taki boski za jakiego się podaje (bądź za takiego jest uważany) ponieważ w samej Biblii jest bardzo wiele opisów „Boga”, który chodził na pieszo po ziemi, jadł, pił, był gniewny i zazdrosny, uczestniczył w bitwach i nawet bił się z Jakubem od którego potem nazwano Izrael.

     A zatem czy Biblia opisuje fakty historyczne? jeśli tak to jakie one są?
     Biblia sama stwierdza, że jest wiele innych Bogów. Oczywiście w tamtych czasach nie używało się słów – „inne cywilizacje” Więc Biblię będziemy tu traktować jako bardzo ważny dowód na obecność w naszej historii obcej cywilizacji zainteresowanej naszą planetą i nami!
     I List do Koryntian (8;5)
     „A choćby byli na niebie i na ziemi tak zwani bogowie jest zresztą mnóstwo takich bogów i panów”
     W Biblii jest napisane, że człowiek nigdy nie oglądał „oblicza Boga”, i że Bóg jest wszechmocny!! A tu proszę co w tej samej księdze można znaleźć:
     1Moj.32:25-33 „A pozostał Jakub sam jeden i mocował się ktoś z nim aż wzeszła jutrzenka. I ujrzał, że nie pokona go i uderzył w staw biodrowy jego i zwichnął staw biodrowy Jakuba podczas zmagania jego z nim. I powiedział: Puść mnie, bo wzeszła jutrzenka. I powiedział: nie puszczę cię dopóki nie pobłogosławisz mi. I powiedział do niego: Jakie jest imię twoje? I powiedział: Jakub. I powiedział: Nie Jakub będzie nazwane dłużej imię twoje, lecz Izrael, bo walczyłeś z Bogiem i z ludźmi i pokonałeś. I zapytał Jakub i powiedział: Powiedz proszę imię twoje. I odpowiedział: Dlaczego to pytasz o imię moje? I błogosławił mu tam. I nazwał Jakub nazwę temu miejscu Penuel, bo widziałem Boga twarzą w twarz i ocalała osoba moja! I wzeszło mu słońce gdy przechodził Penuel ale on utykał z powodu biodra jego. Dlatego nie jedzą synowie Izraela ścięgna mięśnia biodrowego, które jest w stawie biodrowym, aż do dziś tego bo uderzył w staw biodrowy Jakuba, w ścięgno mięśnia biodrowego.

     Że co?? Człowiek siłował się z Bogiem a ten nie mógł go przemóc?? Ma to sens tylko wtedy gdy pod pojęciem „Boga JAHWE” uświadomimy sobie dość krzepkiego kosmitę!!
     Księga Rodzaju 18: 1-21

     „Bóg” w gościnie u Abrahama

     1 Pan ukazał się Abrahamowi pod dębami Mamre, gdy ten siedział u wejścia do namiotu w najgorętszej porze dnia. 2 Abraham spojrzawszy dostrzegł trzech ludzi naprzeciw siebie. Ujrzawszy ich podążył od wejścia do namiotu na ich spotkanie. A oddawszy im pokłon do ziemi, 3 rzekł: „O Panie, jeśli darzysz mnie życzliwością, racz nie omijać Twego sługi! 4 Przyniosę trochę wody, wy zaś raczcie obmyć sobie nogi, a potem odpocznijcie pod drzewami. 5 Ja zaś pójdę wziąć nieco chleba, abyście się pokrzepili, zanim pójdziecie dalej, skoro przechodzicie koło sługi waszego”. A oni mu rzekli: „Uczyń tak, jak powiedziałeś”.
     6 Abraham poszedł więc spiesznie do namiotu Sary i rzekł: „Prędko zaczyń ciasto z trzech miar najczystszej mąki i zrób podpłomyki”. 7 Potem Abraham podążył do trzody i wybrawszy tłuste i piękne cielę, dał je słudze, aby ten szybko je przyrządził. 8 Po czym, wziąwszy twaróg, mleko i przyrządzone cielę, postawił przed nimi, a gdy oni jedli, stał przed nimi pod drzewem.
     9 Zapytali go: „Gdzie jest twoja żona, Sara?” – Odpowiedział im: „W tym oto namiocie”. 10 Rzekł mu [jeden z nich]: „O tej porze za rok znów wrócę do ciebie, twoja zaś żona Sara będzie miała wtedy syna”. Sara przysłuchiwała się u wejścia do namiotu, [które było tuż] za Abrahamem. 11 Abraham i Sara byli w bardzo podeszłym wieku. Toteż Sara nie miewała przypadłości właściwej kobietom. 12 Uśmiechnęła się więc do siebie i pomyślała: „Teraz, gdy przekwitłam, mam doznawać rozkoszy, i mój mąż starzec?” 13 Pan rzekł do Abrahama: „Dlaczego to Sara śmieje się i myśli: Czy naprawdę będę mogła rodzić, gdy już się zestarzałam? 14 Czy jest coś, co byłoby niemożliwe dla Pana? Za rok o tej porze wrócę do ciebie, i Sara będzie miała syna”. 15 Wtedy Sara zaparła się, mówiąc: „Wcale się nie śmiałam” – bo ogarnęło ją przerażenie. Ale Pan powiedział: „Nie. Śmiałaś się!”
     16 Potem ludzie ci odeszli i skierowali się ku Sodomie. Abraham zaś szedł z nimi, aby ich odprowadzić, 17 a Pan mówił sobie: „Czyż miałbym zataić przed Abrahamem to, co zamierzam uczynić? 18 Przecież ma się on stać ojcem wielkiego i potężnego narodu, i przez niego otrzymają błogosławieństwo wszystkie ludy ziemi. 19 Bo upatrzyłem go jako tego, który będzie nakazywał potomkom swym oraz swemu rodowi, aby przestrzegając przykazań Pana postępowali sprawiedliwie i uczciwie, tak żeby Pan wypełnił to, co obiecał Abrahamowi”. 20 Po czym Pan rzekł: „Skarga na Sodomę i Gomorę głośno się rozlega, bo występki ich [mieszkańców] są bardzo ciężkie. 21 Chcę więc iść i zobaczyć, czy postępują tak, jak głosi oskarżenie, które do Mnie doszło, czy nie; dowiem się”.
     Księga Rodzaju 19: 1-3
     Zniszczenie Sodomy i Gomory
     Owi dwaj aniołowie przybyli do Sodomy wieczorem, kiedy to Lot siedział w bramie Sodomy. Gdy Lot ich ujrzał, wyszedł naprzeciw nich i oddawszy im pokłon do ziemi 2 rzekł: «Raczcie, panowie moi, zajść do domu sługi waszego na nocleg; obmyjcie sobie nogi. a rano pójdziecie w dalszą drogę». Ale oni mu rzekli: «Nie! Spędzimy noc na dworze». 3 Gdy on usilnie ich prosił, zgodzili się i weszli do jego domu. On zaś przygotował wieczerzę, poleciwszy upiec chleba przaśnego. I posilili się.
     O co chodzi? Bóg i Aniołowie jedzą posiłki z ludźmi, normalnie z nimi rozmawiają i chodzą na piechotę??
     Zauważcie mały szczegół, że Abraham z daleka uznał ICH jako ludzi, dopiero jak już był blisko oddał IM należną „cześć”! To wprost mówi nam o tym, że można ich było uznać za zwykłych ludzi z daleka ale jednak z bliska wyglądali inaczej niż ludzie gdyż Abraham od razu rozpoznał w nich Boga i Jego towarzyszy (musieli wyglądać jednak nieziemsko).
     Dalej „Bóg Wszechwiedzący i Widzący” nie widział z „Nieba” co się wyprawia w Sodomie i Gomorze? Mało tego nawet nie dał wiary swoim posłańcom i musiał się osobiście pofatygować aby zobaczyć to na własne oczy! I błagam was (osoby religijne) nie doszukujcie się tu jakichś symboli tak po prostu jest to opisane w Biblii na którą tak zważacie! Aż na zbyt dobitnie to świadczy o tym, iż „Bóg Jahwe” jest zupełnie inny niż wam się wydaje! JESZCZE RAZ PODKREŚLAM „BÓG” JADŁ, PIŁ ROZMAWIAŁ, I CHODZIŁ JAK CZŁOWIEK!!! CZY BYŁ TO ZWYKŁY CZŁOWIEK? NIE, A SKĄD POCHODZI/PRZYBYŁ? Z GÓRY/Z NIEBA!! NIE JEST Z ZIEMI!! WIEC JEST ISTOTĄ POZAZIEMSKĄ!!! CZYLI KOSMITĄ!!! TEGO SIĘ NIE DA INNACZEJ WYTŁUMACZYĆ!!! TAKI JEST FAKT!!! A co z Sarą? Jak wiemy z dalszych losów Abrahama doczekał się on potomka po zapewnieniu „Pana”! Czyżby „Pan” korzystając z okazji pobytu na ziemi postanowił przeprowadzić potajemnie zabieg zapłodnienia In Vitro starszej już kobiety? Przemyślcie to sobie na spokojnie! Podobnie mogło być przecież z Jezusem.
     Zauważyłem, że chrześcijanie nie czytają swojej Biblii oraz w ogóle jej nie rozumieją!! A jeśli ją czytają to jedni ją „rozumieją” całkiem na opak i po swojemu, a inni nie traktują jej jako opis rzeczywistych wydarzeń historycznych ale jako symbole. Natomiast Hindusi czytając swoje Pisma Święte rozumieją je tak jak jest tam to opisane! Czyli wiedzą, że kiedyś na ziemi istniała jawnie cywilizacja pozaziemska, która latała w swoimi pojazdami i toczyła czasami wojny z innymi „Bogami”! Mało tego powiedz chrześcijaninowi, że wieży w kosmitów to jakby mógł to by Cię natychmiast zlinczował, lecz powiedz to samo hindusowi to się z Tobą zgodzi i jeszcze opowie Ci o NICH więcej!

     Biblia to tak jakby zapis (mały wycinek) z jednej strony medalu ale czy po tylu latach przepisywania i tłumaczeń jest nadal w 100% wiarygodna? Skąd tyle różnych wydań i tyle różnic między nimi? Jest pewne, że Biblia zawiera co najmniej 35 tys. błędów w tłumaczeniu pojedynczych słów lub nawet całych zdań, a co najważniejsze niektóre listy NT były wręcz pisane na zamówienie. Czy oddaje ona jednoznacznie swoją tak ważną dla chrześcijan treść? sądząc po tych wszystkich odłamach chrześcijaństwa, NIE! Każda organizacja religijna rozumie Biblię na swój „właściwy” sposób i co najciekawsze to chrześcijanie głoszą „Słowo Boże” głównie wśród chrześcijan.
     Po dogłębnym przeanalizowaniu Biblii, stwierdzam, że mówi ona co najmniej o dwóch Bóstwach: Jeden z nich to Stwórca wszechrzeczy (początek w Biblii) a drugi to przybysz z otchłani kosmosu, który chce narzucić ludziom swoją wolę i który wybrał w tym celu swój „Naród Wybrany”, Jest to „Bóg Izraela JHWH” co tłumaczy się również jako „Jestem, który Jestem” bądź w skrócie „Jestem”. Jak „Bóg” może się tak nazywać? Wygląda na to że nie za bardzo chciano aby ówcześni ludzie wiedzieli kim oni naprawdę są! I tak zostało do dziś a wiedzą o tym wtajemniczone Elity w tym i Kościół Katolicki a dowody na to z pewnością leżą głęboko pod Watykanem najbardziej tajnej bibliotece świata! Zresztą Watykan już zaczyna oficjalnie mówić o obcych cywilizacjach i przekonuje iż nie jest to sprzeczne z wiarą chrześcijańską.
     Co świadczy o tym, że nie jest to bujda na resorach? Oprócz oczywiście dowodów ściśle archeologicznych (m.in. promieniowanie i dziwne zeszklenia w miejscu zniszczenia Sodomy i Gomory) istnieje pewna dziwna, podejrzana i zarazem drażliwa kwestia Izraela.

     Dlaczego ogólnie kwestionuje się istnienie „Boga” (kimkolwiek On jest) i historii opisanych w starym testamencie (w tym dziejów Narodu Izraelskiego) a jednocześnie nie podważa się prawa Izraela jako Narodu Wybranego przez Boga, oraz jego roszczeń do Ziemi Obiecanej przez „Boga”?
     Dlaczego w środowisku żydowskim jest to traktowane jako antysemityzm?

     Dlaczego Izrael jest tolerowanym wyjątkiem we wszystkich owych aspektach? Na jakiej to podstawie utworzono Państwo Izrael po II Wojnie Światowej?
     Dlaczego Syjoniści jak i Masoni oraz Watykan planują odbudowę Świątyni Salomona!? Czy świątynia ma być miejscem wielbienia „Boga”(wg syjonistów)/”Lucyfera” (wg ortodoksyjnych chrześcijan) itp.?

     Wydaje się, że są to dwie przeciwstawne sprawy ale czy rzeczywiście?
     Wszyscy wierzący w Boga, anioły, demony i w autentyczność Biblii, powinni się zgodzić z tymi założeniami:
     • Bóg, aniołowie zamieszkują niebo/inny wymiar (którego z pewnością jeszcze ludzie nie odkryli),
     • Przybierali bądź posiadali ludzką/humanoidalną postać aby się ukazać człowiekowi,
     • Wg Biblii Bóg, aniołowie są istotami żyjącymi z nadludzką inteligencją i wiedzą nie z tego świata lecz z „Królestwa Niebieskiego” (Supernaturalne Byty),
     • Potrafią latać i stąd na obrazach mamy aniołów ze skrzydłami, a to może świadczyć o tym, że mieli moc unoszenia się w powietrzu,
     • Bóg lub aniołowie których Bóg posyła mogą wykonywać niewiarygodne rzeczy a ówcześnie żyjący ludzie odbierali je jako cuda,
     • W Królestwie Niebieskim panuje niemal wojskowa hierarchia (Najwyższy stopniem dowódca Bóg i dowódcy Archaniołowie czyli jakby generałowie którzy mają podległych innych aniołów),
     • Wg Biblii w Królestwie Niebieskim nastąpił bunt części wysokich Aniołów za którymi poszli inni, zostali oni zrzuceni na ziemię przez Boga, czyli już nie mogli wrócić tam skąd pochodzą,
     • Spodobały im się córki człowiecze, które porodziły tzw. gigantów (w mitach sumeryjskich, greckich i Wedach indyjskich są podobne wzmianki),
     • Bóg postanowił usunąć ich z ziemi za pomocą potopu i podjudzaniu jednych władców na drugich tak aby się sami powybijali (wg Księgi Henocha). Stąd archeologowie badając różne miejsca na ziemi np. rejon morza martwego (Sodoma i Gomora) stwierdzają dziwne zeszklenia gruntu i podwyższone promieniowanie jakby po wybuchu bomby atomowej. Wg np. starohinduskich legend bardzo dawno temu toczyły się zaawansowane technologicznie wojny pomiędzy Bogami, którzy latali w swoich Wimanach i używali broni nuklearnej do niszczenia dużych obszarów.
     A teraz: czym jest zjawisko UFO? Otóż nie ma wątpliwości, że Niezidentyfikowane Obiekty Latające pojawiają się na niebie i jest na to wiele dowodów filmowych, odtajnionych dokumentów wojskowych czy relacji świadków. Twierdzenie niektórych wierzących osób w Boga, anioły i demony a nie wierzących w tzw. kosmitów, że jest to tylko ziemska zaawansowana technika, którą USA przejęło od Hitlerowskich Niemiec i udoskonaliło ją przez lata jest zwykłą hipokryzją.
     Skąd u Niemców było takie bardzo duże zainteresowanie okultyzmem i naukami dalekiego wschodu, w szczególności naukowcy III Rzeszy badali starohinduskie pisma opisujące w szczegółach latające pojazdy Bogów (Wimany). Na ten temat jest również ciekawy film z kanału History HD z serii Ancient Aliens – Aliens and the Third Reich.
     zobacz także: Nowa Szwabia
     Czym się te nadludzkie istoty różnią? Wg mnie niczym!
     Zamieszkują Niebo (gdzieś w Niebie/Inny wyższy wymiar) i używają jakiejś nieprawdopodobnej mocy/technologii którą ludzie interpretują na ziemi w różnych okresach jako cudowna Moc Boża, szatańskie podstępne sztuczki czy zaawansowana technologia obcych wyprzedzająca nas o miliony lat!
     Więc wszystkie osoby, które wierzą w Boga, anioły i demony jakby na to nie patrzeć wierzą w życie pozaziemskie czy tego chcą czy nie! A upieranie się że tak nie jest, bo to przecież Bóg a nie jacyś tam kosmici nie ma sensu, ponieważ jest to wiara w jakąś bliżej nie znaną nam formę życia nie pochodzącą z ziemi, która na dodatek ingeruje w ludzkie sprawy. Tak w skrócie spełnia to wszystkie przesłanki aby zdefiniować tą formę życia jako cywilizację pozaziemską i szczerze mówiąc teoria kreacjonizmu jest bardziej bliższa tezom o kosmitach ingerujących w nasze życie niż teoria ewolucji.
     Starozytni kosmici 2 -Bogowie i obcy
     Natomiast próbując wyjaśnić dzisiejszą sytuację społeczno-polityczną można dojść do następujących potencjalnych możliwości:
     1. W wersji ateistycznej – Całe to NWO jest wymysłem chazarskich Żydów/Masonów, w celu zawładnięcia całej władzy nad ziemią bez bajdurzeń o jakichś tam bogach, ufolach czy szatanach. Wg tej opcji religie są stworzone przez „wtajemniczone Elity” od tysięcy lat manipulowane po to aby siać zamęt i jak już wszystko zostanie zapięte na „ostatni guzik” wprowadzić NWO. Pojawianie się Niezidentyfikowanych Obiektów Latających to ziemska tajna technologia, która ma w tym pomóc. Byłoby to niezłe wytłumaczenie ale skąd tyle starożytnych dowodów na obecność zaawansowanej technologii na ziemi (puma punku). I jakim cudem powstało życie na ziemi? Bo na pewno nie powstaliśmy ze skał jakby tego chcieli „nał-ukowcy” (z pierwotnego Bulionu, pra-Zupy). Tu można stwierdzić, że ewolucjoniści wierzą, iż naszym pra ojcem jest Skała a pra matką Pra-Zupa z wypłukanych minerałów skalnych! Tak ,tak jeśli wierzysz w ewolucję musisz przyjąć, iż Twoim przodkiem jest ojciec skała i matka zupa! Brzmi to niedorzecznie ale takie są fakty, ponieważ małpa też się musiała skąś wziąć!
     2. W wersji religijnej – Jest to zamiar Szatana, który posłuży się syjonistami chazarskimi/Masonami. Tu jest wiele możliwości i teorii, np. takie że to Szatan wszystkim kieruje wraz ze swoimi kumplami (upadłymi aniołami) chce nas zniewolić i podać się za Boga. Co jest zgodne z Biblią i wiarą chrześcijańską. Ufole to oczywiście demony, którzy w pewnym momencie przeprowadzą wielkie oszustwo ujawnienia się obcej cywilizacji i wprowadzenia NWO. Wielu ortodoksyjnych chrześcijan tak twierdzi i przedstawia „dowody”, że tak właśnie jest ale tutaj jakby na to nie patrzeć Szatan, Demony, Bóg czy Aniołowie to też istoty nie z tej ziemi, czyli kosmici! A jeśli dla kogoś ta wersja jest prawdziwa to dlaczego Bóg Jahwe w ST zachowywał się tak okrutnie i po „ludzku”? a nawet jadł, pił i chodził pieszo! Tam nie ma mowy o duchu z innego wymiaru tylko że to były materialne istoty bardzo podobne do ludzi! Być może faktycznie ONI stworzyli nas na swoje podobieństwo i dlatego tak jes jak jest.
     3. W wersji paleoastronautycznej – Od bardzo dawna obce bardzo zaawansowane technologicznie i duchowo cywilizacje okupują/obserwują nas i chcą wykorzystać dla swoich celów. Stąd też jest pomysł Nowego Porządku Światowego. I to wg mnie jest najbardziej prawdopodobna opcja ponieważ łączy ona jakby te dwie wcześniejsze możliwości a różne fakty, dowody archeologiczne (często dziwne odkrycia, których dzisiejsza „racjonalna” mainstreamowa nauka nie może sensownie wytłumaczyć), oraz różne przekazy historyczne (zapiski Sumeryjskie, Biblia, Wedy, Mity, przekazy Indian) a nawet najnowsze badania naukowe zdają się potwierdzać tą wersję. Czy postępują ONI „dobrze” czy „złe” to jest nasza subiektywna ocena i może być mylna ale fakty mówią same za siebie! Oczywiście jest to opisane w dużym skrócie i naprawdę warto rozeznać się szerzej i jeszcze raz wszystko przeanalizować z uwzględnieniem tej opcji. To wszystko jest specjalnie tak pomieszane abyśmy się nie mogli wyznać kim są nasi obserwatorzy i czy w ogóle istnieją! Jest bardzo wiele dezinformatorów tej wersji! Dodam tu jeszcze, że przeanalizowałem oczywiście krytykę jednego z poważniejszych ufologów dra Mika Heiser’a, który jest badaczem starożytnych tekstów! Nie jest to też tak, że Hesier chce udowodnić iż nie było odwiedzin w przeszłości zaawansowanej cywilizacji, Jak sam mówi jest na taką możliwość otwarty ale z racji tego, że jest osobą wierzącą nie wypowiada się w sposób przychylny tej wersji (obstaje bardziej przy opcji nr 2). Heiser jest szanownym ufologiem, ma otwarty umysł i jedyne co go interesuje to uczciwość w tłumaczeniach. Dzięki swoim badaniom udowodnił że „Wężowe Istoty” zwane „Czuwającymi” mają związek z NAHASH czyli wężem biblijnym. Myślę że wielkimi krokami Heiser zbliża się do odkrycia tego samego o czym mówi tak zawzięcie tępiony David Icke. Natomiast Zacharia Sitchin, którego Heiser uwielbia krytykować ukrywał te informacje pod postacią swoich bajek, podobnie jak i Laurence Gardner. Można tu rzec, iż każdy z badaczy coś wie na ten temat i czasami coś celowo głupiego dodadzą ponieważ nie wszyscy są uczciwi i czasami pracują dla Elit.
     Która z nich jest wg was najbardziej prawdopodobna? Zbadajcie i oceńcie to sami!
     Takie krótkie podsumowanie w punktach:
     W wielkim skrócie można więc się dowiedzieć z tego artykułu że:
     1. Świat nie mógł powstać przypadkowo tak jakby tego chcieli „naukowcy”, ponieważ zostało to udowodnione, że życie nie może pochodzić z materii nieożywionej, czyli życie postaje z życia!
     2. Jest też dowiedziona naukowo pewna siła sprawcza, Inteligencja, która zarządza informacją tworząc jakoby inne światy, wymiary czy gęstości!
     3. Świat jest jednym wielkim Fraktalem i wszystkie żywe istoty się z niego wywodzą i są z nim połączone tworząc jakoby odrębne (wszech)światy.
     4. Opierając się na starodawnych przekazach m.in. tj. Biblia, Wedy, Mity i legendy indiańskie można dowieść, iż życie na ziemi i co za tym idzie człowiek powstał na wskutek „stworzenia”. Pomimo wielu różnic zaskakująca jest tu zbieżność: Człowiek został „stworzony” przez „Bogów” przybyłych z „Nieba” (Indianie mówią wprost z Gwiazd).
     5. Na całym świecie jest wiele ogromnych tzw. Megalitów – budowli, które do dziś twardogłowi naukowcy nie są w stanie wytłumaczyć w jaki sposób zostały one zbudowane. Mało tego są dowody na użycie w dalekiej przeszłości Broni Masowego Rażenia (broń Jądrowa), która zniszczyła starożytne miasta tj. Mohendżo-Daro czy Sodomę i Gomorę.
     6. Te historie zawarte w starych Pismach „Świętych” z całego świata są potwierdzane naukowo tzn. archeologicznie, fizycznie, biologicznie i chemicznie. (tu koniecznie zrobić swoje własne dochodzenie). Jest też m. in. udowodnione to, że Góra Synaj leży w Arabii a tam są z kolei prowadzone tajne prace archeologiczne. Skoro jest to potwierdzone, iż taki Naród wybrany przez „Boga JHWH” koczował w tym miejscu to można również przyjąć, że Bóg JHWH” rzeczywiście pojawił (wylądował) na tej Górze i co za tym idzie można domniemywać, że inne historie zawarte w Biblii są prawdziwe! A jeśli tak to jakie one są? Okazuje się że Bóg JHWH nie był taki Boski na jakiego Go kreowano i zachowywał się podobnie jak człowiek: Jadł, pił, bił się, uczestniczył w walkach swego ludu, porozumiewał się z Mojżeszem za pomocą Arki Przymierza, był okrutny dla innych ludów, zazdrosny o inne Super Naturalne Byty, które też były na ziemi w tych czasach. Jednym słowem czysty przybysz z kosmosu, który chce aby tylko Jemu oddawać cześć!
     7. Jednym z takich Pism jest Biblia i pomimo wielowiekowego przepisywania i przeinaczania jej tekstów bądź jawnej manipulacji można się z niej dowiedzieć, że na ziemi jawnie działał tajemniczy Bóg JHWH, który postanowił stworzyć swój lud wybrany.
     8. Ten Bóg JHWH chce stworzyć na ziemi swoje „Królestwo Niebiańskie” do którego wpuści tylko swoich gorliwych i wiernych mu wybrańców! Resztę ludzi wytępi! Wg Biblii Bóg JHWH zstąpi na ziemie w swoim Latającym Przeogromnym Mieście nazywanym „Świętym Jeruzalem” i będzie mieszkał ze swoimi wybrańcami!
     9. Analizując dzisiejsze wydarzenia społeczne, gospodarcze, polityczne można także dowieść, iż jest wola stworzenia Nowego Porządku Światowego, który będzie polegał na jednym Globalnym Rządzie Światowym.
     10. Elity stojące za tym przedsięwzięciem planują także ograniczyć liczbę ludzi na świecie, gdyż jak twierdzą jest nas za dużo bo przeszło 7 mld! Jest to wierutna bzdura gdyż w rzeczywistości ziemia jest pusta! A ludzie gnieżdżą się w wielkich miastach, gdyż system ekonomiczno-społeczny jest tak skonstruowany aby jak najefektywniej wycisnąć z nas nasze pieniądze poprzez naszą coraz to bardziej niewolniczą pracę. Problemy ekonomiczne wynikają (działanie świadome) z nieefektywnego zarządzania i organizacji zasobami ludzkimi, produkcją żywności jak i życie ponad stan i gromadzenie niepotrzebnych dóbr materialnych.
     11. Dla kogo pracują Elity? Ano dla „Boga JHWH” przedstawionego jako Wszechwidzące Oko Opatrzności w trójkącie na szczycie egipskiej piramidy!
     12. Wg planów zawartych w Biblii ziemię czeka jeszcze wiele złego! Musi się to wszystko wydarzyć gdyż taka jest wola „Boga JHWH”, który chce ustanowić Swój Nowy Porządek i jest to zadziwiająco spójne z tym co planują Elity! Czy jest to ten sam cel? Dla mnie jest to oczywiste!
     13. Jest wiele dowodów potwierdzających iż pojawianie się UFO jest jak najbardziej realnym fenomenem! Tu można zaliczyć m.in. nagrania wideo, zdjęcia, relacje wiarygodnych świadków, ujawniane dokumenty wojskowe, prowadzone są również poważne naukowe badania tego fenomenu jak i jest wiele bardzo dobrze udokumentowanych przypadków uprowadzeń czy okaleczeń ludzi czy zwierząt z nieziemską wręcz precyzją i ułańską fantazją.
     14. Tak więc oni tu są byli i się kiedyś ujawnią! Oby nie były to jedyne istoty we wszechświecie bo marny nas los czeka! Jest więc też spora szansa, że nasz Prawdziwy/iwi „Stwórca/rcy” (kimkolwiek bądź czymkolwiek to jest/są) upomni się o swoje i nie dopuści do tych planów „Boga JHWH”.
     15. Jedno natomiast jest na 100% pewne!! Musimy wszyscy kiedyś umrzeć! Zgodnie z tą najnowszą wiedzą naukową można się zapytać: Czyżby człowiek podczas umierania wydostawał się z „kokonu” materii i wpadał/zagłębiał się we własnym fraktalu? Być może dlatego ważne jest co myślimy, jakie jest nasze nastawienie do świata i do nas samych w chwili śmierci! Co jeśli sami sobie tworzymy „niebo” bądź „piekło” wg swojego poznania/wiedzy? (jak się czujecie jak się przyśni wam coś miłego a teraz porównajcie to z tym co was ogarnia jak śnicie jakiś koszmar).
     Na razie to tyle…

   • pola 20 marca 2012 o 8:15 pm

    Niebo czy piekło to nie jest wymiar czy gęstośc w przestrzeni kosmicznej jest to stan w której znajduje się nasza dusza po smierci i nikt nas nie traktuje jak zwierzęta tylko my sami nie respektując Bożych praw zachowujemy się jak zwierzęta i pozwalamy się tak traktować.Ale widzę że dopiero zaczynasz się budzić więc daleka droga przed tobą,Polecam celem edukacji poczytać Robert A.Monroe.Podróże po za ciałem,Dalekie podróże.Najdalsza podróz.

    • Pelagia 21 marca 2012 o 8:18 am

     widzę, że dla niektórych zwierzęta to symbol zła. W Biblii wyraźnie „stoi”, że Bóg stworzył zwierzeta i uznał, że są dobre. W Apokalipsie św. Jana jest opisane miejsce gdzie przebywa Bóg – tam też są zwierzęta i to bardzo blisko Boga, bliżej niż ludzie. Warto to przemyśleć i nie i nie obrzucać zwierząt grzechami ludzkimi

     • pola 21 marca 2012 o 8:44 pm

      Mowa o zwierzętach nie jako o stworzeniach złych czy dobrych tylko porównanie do pewnego ludzkiego zachowania.

      • kosiardeyablos 22 marca 2012 o 7:40 am

       no ja bym sie z tym nie zgodzoł. A czy nie ma Boga w Kurniku ? NO w zagrodzie, zwanej chlewikiem ? Czy ludzie nie som jak świnie ? NO bo jak zwierze może kłamać, spiskować i zabijać dla idei bogactwa i posiadania wieksszej ilości paszy ? NO ja sie bym nie zdziwił.

     • etwas 22 marca 2012 o 12:29 pm

      A dla Ciebie jakim symbolem jest biblijny wąż? Ja nie pisałem że zwierzęta są złe czy dobre! pisałem o tym że my ludzie jesteśmy traktowani przez obcych jako zwierzęta przez ludzi!

      Nie uważam Stwórcy za istotę postępującą nielogicznie. Gdyby zamierzał On stworzyć życie tylko na Ziemi, nie potrzebował stwarzać miliardów galaktyk liczących setki miliardów gwiazd. Nam, do życia na Ziemi taka rozrzutność Stwórcy nie była potrzebna. Ale On jednak stworzył miliardy miliardów życiodajnych słońc. A ponieważ cechuje Go radość tworzenia życia (my jesteśmy tego najlepszym dowodem) to dlaczego nie chciałby On napełnić życiem milionów, miliardów innych Ziem, innych planet? Mało tego wiemy z Pisma Świętego że Bóg stworzył miliony stworzeń zwanych Aniołami, a wiec jakąś formę istot żyjących posiadających własną indywidualną wolną wolę. Aniołowie zdają się pełnić rolę posłańców czy też obserwatorów tego co dzieje się na ziemi i wg Biblii często interweniowali w sprawy ludzkie.
      Tak więc jest obojętne, czy wyjdziemy od „naukowego” ewolucjonizmu, czy od kreacjonizmu – wszechświat musi tętnić życiem. Jeśli tego nie dostrzegamy, to tylko dlatego, że:
      a). jesteśmy nieprzeciętnymi ignorantami,
      b). oazy życia w pustyni kosmosu są tak bardzo odległe od siebie,
      c). cywilizacje bardziej zaawansowane ukrywają się przed słabiej rozwiniętymi po to aby skuteczniej je wykorzystywać dla swoich celów. (dowody w dalszej części)
      Więc przyjmując wersję „c”, ktoś może się spytać ale dlaczego się ukrywają i chcą nas wykorzystać?
      Jest to całkiem słuszna koncepcja ponieważ nie musimy daleko szukać wystarczy spojrzeć na ludzkość obecnie i to co dokonała przez tysiące lat istnienia na ziemi! Jesteśmy tyranami wyzyskującymi wszystko i wszystkich co stanie nam na drodze! I jeśli się sami nie wykończymy lub natura/Bóg z nami nie skończy to jest duże prawdopodobieństwo, że w dalekiej przyszłości jak już posiądziemy możliwość podróży międzygwiezdnych będziemy okupować i podbijać inne mniej zaawansowane cywilizacje.
      Można tu przyjąć, że jesteśmy jako zwierzęta hodowlane dla „obcych”, którzy mogą z nami zrobić co chcą. Otóż pomimo naszej „inteligencji” jesteśmy strasznie zacofani jako ludzie i te „światłe istoty” traktują nas jakby „z góry”. Tak jak ludzie traktują zwierzęta, jedni je kochają i stają w ich obronie a drudzy krzywdzą i się znęcają nad nimi (badania naukowe, hodowle itp). A przecież zwierzęta też są istotami czującymi i posiadającymi swoją „małą” inteligencję! Nie możemy z nimi porozmawiać o naszych sprawach, ponieważ one nas nigdy nie zrozumieją. Nasi naukowcy też badają inne kultury i starają się raczej nie ingerować. Czyż nie chowają się, tak aby jak najmniej interweniować w relacjach badanych zjawisk? Pod tym względem warto czasami obejrzeć film przyrodniczy, który powyższe zjawiska doskonale uwidacznia.

      Podobnie jest z naszymi „stwórcami z gwiazd” My ich nie potrafimy zrozumieć a oni nas owszem! My hodujemy zwierzęta w różnych celach tak i oni mogą nas hodować (wychowywać/obserwować/badać) dla swoich celów i robić z nami co tylko zapragną! To nic, że jesteśmy trochę bardziej inteligentni od zwierząt, wcale dla NICH nie jesteśmy równymi partnerami do rozmowy. Jeśli zechcą nami zarządzać tak czy owak to co możemy jako ludzkość zrobić przeciwko takiej zaawansowanej cywilizacji? Tak jak w Biblii jest napisane, „Przyjdź Królestwo Twoje i Bądź Wola Twoja” chodzi o to, że ma być ich wola (Boga/Bogów) a nie nasza!

      Tak czy siak wg tych teorii życie we wszechświecie istnieje poza ziemią, pozostają tylko pytania na ile to życie przypomina nasze ludzkie, o ile są bardziej zaawansowani od nas technologicznie czy duchowo i jeśli tu są to czego od nas chcą i dlaczego się ukrywają! Choć niezupełnie tak jest. Jest i było wiele obserwacji UFO na całym świecie i nie mogą to być tylko ziemskie tajne pojazdy ponieważ łamią one wszelkie znane nam zasady fizyki i były widywanie a także opisywane znacznie wcześniej niż obecny rozkwit technologii. Można więc rzec, że się oficjalnie nieujawnianą.

      Dr Edgar Mitchel (astronauta Apollo 14) mówi o UFO
      Obcy nas obserwują, twierdzi emerytowany astronauta
      Edgar Mitchell to były astronauta i lunonauta, szósta osoba, która chodziła po Księżycu, To z jego ust padły zapewnienia, że UFO istnieje. Sam stwierdził, że podczas swoich misji widział te obiekty bardzo często.
      Zapytany, dlaczego wciąż trwa zakłamywanie rzeczywistości jakoby UFO nie istniało oświadczył, że to ze strachu przed globalnymi konsekwencjami. Astronauta twierdzi, że czas zasłony milczenia się kończy i niedługo świat pozna prawdę. kapitan Mitchell przyznał, że nigdy osobiście nie widział obcego ale nie jest na tyle naiwny aby wierzyć, że życie jest tak wyjątkowe, iż powstało na jednej tylko planecie. Astronauta twierdzi wręcz, że obcy ciągle tu są ale pozostają w ukryciu.
      To już kolejny z szacownych weteranów programu księżycowego Apollo, który mówi o dziwnych rzeczach związanych z UFO. Poprzednio podobne opinie wyrażał drugi na Księżycu Buzz Aldrin, który stwierdził publicznie, że księżyc Marsa, Fobos jest sztucznym obiektem i na jego powierzchni znajduje się artefakt zwany Monololitem.

    • etwas 22 marca 2012 o 2:47 pm

     Pola napisałaś „stan” ale jaki i gdzie konkretnie? Czy jest to tzw Astral? Fraktal?
     Odnośnie pojęcia „Boga” to nie lubię tak nazywać tę „Inteligentną Matrycę”, która zarządza informacją. Dla wielu ludzi pod pojęciem „Inteligentnej Matrycy” kryje się pojęcie „Boga” więc dla uproszczenia i ja tak przyjąłem! Ten „Bóg” nie ma nic wspólnego z dotychczasowymi wierzeniami ludzi na ziemi. Ja raczej opieram się na wiedzy, iż taka forma inteligencji istnieje a nie na wierze w NIĄ. Świadczą o tym coraz to liczniejsze odkrycia w dziedzinie fizyki, biologii i chemii. Nie wymaga ONA aby ja w jakikolwiek sposób czcić czy wielbić! Jedynie co należy zrobić to dążyć do zrozumienia jak jest zorganizowana i jak się dostosowywać do praw naturalnych które ustanowiła aby nam pomagały i nie szkodziły! Podobnie jest z „boskimi cudami” które nie istnieją! Cudów nie MA! Jedynie co jest to prawa uniwersalne, które tym wszystkim zarządzają a współczesna mainstreamowa nauka nie potrafi tego jeszcze wyjaśnić, ba nawet nie chce się tym póki co na poważnie zająć!
     Dzisiaj wydaje się nam, że są dwie wykluczające się wzajemnie możliwości powstania życia na ziemi, z których można jeszcze wydzielić podgrupy:
     • Ewolucjonizm – życie powstało w długotrwałym procesie ewolucji z materii nieożywionej (z matematycznego punktu widzenia prawdopodobieństwo powstania z materii nieożywionej choćby nawet pojedynczej nitki DNA jest bardzo znikome). Jak to wyjaśniają „racjonaliści” świat PO PROSTU POWSTAŁ! Powstał, bo coś straszliwie pierd…nęło, zrobił się chaos, czyli niewyobrażalny wprost bałagan, który potem się sam uporządkował (przez czysty przypadek oczywiście), bakterie też powstały (tak po prostu, z niczego), a potem była ewolucja, z bakterii powstało wszystko co żyje, a na końcu człowiek (z małpy). Wszystko bez wyjątku w świecie który powstał było do d…. (a niby jak miałoby być dobrze, skoro był chaos, a człowiek to też małpa, tyle tylko, że inteligentna… chyba inaczej), ale na szczęście na końcu powstała nauka i zjawili się uczeni i obecnie naprawiają to partactwo, które wydalił z siebie Wielki Wybuch. Uczeni już niedługo zwalczą całe zło: choroby, głód i wojny, a na świecie zapanuje raj. Jasne, oczywiście, zajrzyjcie na onkologię, a przekonacie się, jak wygląda zwycięska walka z chorobami, przemyślcie również fakt, że to „nauka” tworzy najbardziej zabójcze i zagrażające istnieniu naszej cywilizacji rodzaje broni oraz wymyśla najbardziej psychopatyczne sposoby uśmiercania bliźnich.
     Ewolucjonizm jest zaprzeczeniem kreacjonizmu. Odrzuca jakąkolwiek ingerencję osób niematerialnych w powstanie życia na ziemi. Twórcą tej naukowej teorii jest dobrze znany biolog Karol Darwin, żyjący w XIX w. choć w swoich pracach nigdy nie zawarł informacji o tym jak powstał pierwszy organizm, podał jednak sposób jak z prostych form życia wyewoluował człowiek.
     Z odpowiedzią na pytanie „Jak to się wszystko zaczęło?” przychodzi nam jednak inny naukowiec profesor Richard Dawkins, który w swojej książce „Samolubny gen” opisuje początki. Aby jednak przedstawić jego (i nie tylko jego) koncepcję musimy się cofnąć o ponad 4 miliardy lat wstecz. Na ziemi panował wtedy zupełnie odmienny klimat. Przy odpowiednich warunkach pod wpływem temperatury, wyładowań atmosferycznych oraz promieniowania kosmicznego nastąpiła synteza podstawowych cegiełek życia. Tzw. pierwotny bulion z którego wyłoniła się pierwsza forma organiczna, która dała początek życia na ziemi. Następnym etapem było powstanie tzw. replikatorów, organizmów zdolnych do powielania się oraz bazujących na doborze naturalnym. Cechy te przyczyniły się do ich ekspansji. Kolejne formy jakie powstawały poprzez błędy w kopiowaniu (mutacje), albo były lepiej przystosowanie do środowiska, co przyczyniało się do ich dominacji, lub też zostawały wyparte ginąc bezpowrotnie. Około 100 000 lat temu powstał Homo sapiens sapiens czyli człowiek rozumny.
     Ostatnio ten pogląd się trochę zmienia bo niektórzy zatwardziali darwiniści np (wspomniany wyżej) genetyk Richard Dawkins wspomina coś o „Inteligentnym Projektancie”, ciekawe kogo ma na myśli skoro jest zagorzałym ateistą? W poniższym filmie mamy z nim wywiad gdzie widać doskonale zupełną i całkowitą bezradność Dawkinsa.
     Ben Stein – Expelled – Kreacjonizm vs Ewolucjonizm (cz.9 / ostatnia napisy PL)
     (Że niby co? Ateista mówi o „Inteligentnym Projektancie” i że nawet mógłby to udowodnić???? od 4:45)
     „Jest absolutną prawdą stwierdzenie, że jeśli spotkasz osobę, która nie wierzy w ewolucję, osoba ta jest ignorantem, jest głupia, szalona lub podła”.
     I uwaga, uwaga!!!:
     „Cóż, mogłoby tak być, gdyby wcześniej, gdzieś we wszechświecie cywilizacja biorąca początek z darwinowskiej ewolucji nauczyła się skomplikowanej technologii i stworzyła formy życia. Mogliby wtedy zasiać je na naszej planecie. To jest bardzo, bardzo prawdopodobne, myślę nawet, że można by to udowodnić. Wchodząc w szczegóły biochemii czy biologii molekularnej możemy odnaleźć ślady ‘inteligentnego projektanta’. To byłaby istota o wyższej inteligencji z jakiegoś miejsca we wszechświecie. Tak, ale ta istota też musiałaby w jakiś sposób powstać, poprzez proces, który dałoby się wyjaśnić. Tak, życie nie może się zacząć spontanicznie”.

     Profesor Richard Dawkins – (ur. 26 marca 1941 w Nairobi w Kenii brytyjski zoolog, etolog, ewolucjonista i publicysta.
     Do końca 2008 był profesorem katedry Public Understanding of Science na Uniwersytecie Oksfordzkim).
     Mało tego zobaczcie to:
     Jest kwestią czasu, kiedy ten wielki rottweiler darwinizmu i guru ateistów ogłosi swoją zupełną klęskę w wojnie przeciwko Stwórcy – Richard Dawkins: Nie wiem, czy Boga nie ma…

     Wiadomość z ostatniej chwili, uznana za sensacyjną. TVN24 donosi:

     Zwany przez media najsłynniejszym współczesnym ateistą i „rottweilerem Darwina” profesor Richard Dawkins nieoczekiwanie przyznał, że nie jest w 100 procentach pewny, czy Bóg nie istnieje.

     Dalej TVN24 informuje, że Dawkins ostatnio wolał, żeby nazywano go agnostykiem – czyż to nie zdrada idei czystego ateizmu? Głęboko (nie) wierzący ateista musi być zimny lub gorący, a nie letni, a pfuj.

     W pewnym momencie, i to było dla wielu zaskoczenie, naukowiec przyznał, że nie jest w 100 procentach pewien, że nie ma żadnego stwórcy. – Dlaczego więc nie określasz siebie jako agnostyka? – zapytał w tym momencie filozof sir Anthony Kenny, prowadzący dyskusję.

     Dawkins odpowiedział, że właśnie tak czynił.

     Może jest to wielkie zaskoczenie dla TVN-u, ale nie dla mnie. Obserwuję zmagania Dawkinsa z materią Boga i widzę, że od lat się biedny łamie i przeżywa udręki jak biskup, który stracił wiarę. Cała ta jego ostatnia wielka, opasła księga wymierzona przeciwko Bogu jest najlepszym dowodem na to, że już dawno stracił swoją żarliwą (nie)wiarę. Usiłował udowodnić sobie samemu, że jednak nie wierzy, ale wyszedł mu niestrawny i nieprzekonujący gniot, który u osób obdarzonych choćby minimalną inteligencją wywoływał na zmianę potężne ataki ziewania i sarkastycznego chichotu.

     Nie od dziś wiadomo, że najbardziej żarliwe kazania wygłaszają księża, którzy stracili wiarę.

     Powiem Wam, co się dalej stanie: ogłoszą Dawkinsa WARIATEM. Będą pisali, że jest chory psychicznie, bo musiał zwariować, gdyż inaczej nie gadałby takich głupot. Psychopatyczni psychologowie będą na swoich blogach wynajdywać nazwy różnych „syndromów” i „zespołów” na które rzekomo cierpi, a portal racjonalista.pl wysmaży taki sam nienawistny gniot, jakim zaszczycił Antony Flew”a, niegdyś guru ateistów, który zdradził, ochrzcił się i stał się deistą.

     A ja jak zawsze stoję sobie z boku, śmieję się cichutko i obserwuję, jak ludzie zamiast stać się ludźmi pozostają stadnymi owcami. Jeśli stado religijne zawiedzie ludzką owieczkę przechodzi ona do stada ateistycznego, a kiedy rozczarują ją ateiści wraca do parafialnego. I tak od ściany, do ściany, zamiast w końcu stanąć w środku i powiedzieć „mam dość stada, które dyktuje mi co mam o czym sądzić, nie jestem baranem, lecz Człowiekiem, a Człowiek myśli własną głową!”
     Źródło

     Drogi ateisto jeśli ten Pan był dla Ciebie autorytetem, jeśli byłeś jego fanem to mogę się założyć, iż teraz się troche rozczarowałeś, natomiast chrześcijanie klaszczą w ręce! Ale i dla was moi drodzy mam niespodziankę, po której ten entuzjazm zdecytwoanie ostygnie!
     Zauważalny staje się kolektywny opór przed zgłębianiem informacji, które wyjaśniłyby tak wiele znaczących kwestii ówczesnego świata, nie mówiąc już o przeszłości. Opór ten wynika z ciągłego zniechęcania przez czynniki zewnętrzne. W szkole istnieje paradygmat nauki: Kolumb odkrył jako pierwszy Amerykę i koniec! A jak wiadomo powszechnie tzw. La’Merica odwiedzana była już we wczesnym średniowieczu, a istnieją także poważne przesłanki (hieroglify w Kanionie Colorado), żeby twierdzić, że nawet w starożytności ludzie pokonywali statkami (bądź innymi środkami lokomocji) ogromne odległości; w obecnej chwili są to rzeczy jak najbardziej udowodnione i uzasadnione wieloma tomami rozpraw naukowych, ale…! Ale żeby zmienić istniejący paradygmat próżni myślowej, skierowanej jedynie w stronę konserwatywnej i sztywnej nauki, potrzeba nieco więcej twórczego i abstrakcyjnego myślenia, bez którego nie powstałaby chociażby teoria względności. Na studiach na kierunku archeologii (uniwersytetu anonimowego) wykładowcy śmieją się słysząc głosy studentów, którzy chcieli by nieco odkurzyć pogląd, na to, że piramidy istnieją dwa razy dłużej, niż się oficjalnie przypuszcza. Nie ma bata, żeby się prawdy doszukać! Doktoratu z egiptologii nie zrobi nikt, kto chciałby zasugerować, że Sfinks nosi na sobie ślady wód płynących i, że jest starszy od wielkiej piramidy Cheopsa, co do której nie ma żadnych dowodów w sprawie tego, żeby zbudował ją Cheops (oczywiście nie dosłownie!). Zmiana wspomnianego paradygmatu myślowego jest dzisiaj kosztowna. Obalenie starej tezy starego naukowca może wiele kosztować jego uniwersyteckich kolegów oraz powszechnie uznawany pogląd lub nawet „wiarę” na pewne kwestie. A przecież przyznanie się do błędu, to nic innego, jak stwierdzenie, że jest się mądrzejszym bardziej dzisiaj, jak wczoraj.
     Warto również zapoznać się z książką badaczy prahistorii ziemi, filozofa Michaela A. Cremo i matematyka dr Richarda L. Thomsona pt: “Zakazana Archeologia”, która miażdży dowodami i faktami naukowymi obecną obowiązującą teorię ewolucji człowieka. Jest tam setki dowodów na istnienie „homo sapiens sapiens” znacznie wcześniej niż dowodzi to teoria ewolucji oparta na darwinizmie. Są to skamieniałości różnych wyrobów wykonanych przez rozumnych ludzi tj. jak złoty łańcuszek znaleziony w bryle węgla sprzed 260 mln lat, dziwne pismo wyryte na bloku marmurowym czy gwóźdź tkwiący w piaskowcu dewońskim sprzed 360-408 mln lat. Znaleziono również ich kości i odciski stóp a nawet butów sprzed milionów lat. Najstarsze z nich pochodzą sprzed 400 mln lat co jest sprzeczne z obowiązującą teoria ewolucji, która mówi o tym że pierwsze humanoidy powstałe z szympansów pojawiły się dopiero 38 mln lat temu a człowiek rozumny wyewoluował dopiero 100 tys. lat temu. W książce ujawniono wiele oszustw „potwierdzających” teorię Darwina jak również wiele manipulacji i ukrywania faktów niezgodnych z ogólnie przyjętą teorią ewolucji. Zachodzi więc tu uzasadnione pytanie skąd się wzięli ci ludzie w tym okresie? Może rasa ludzka wcale nie pochodzi z ziemi? A przybyła tu przed milionami lat i część z nich osiedliła się. Lub została „stworzona” przez inne rozumnie istoty.
     Tajemnicze pochodzenie człowieka [Lektor PL] (1996)
     400.000 lat człowieka? – To odkrycie podważa teorię ewolucji już tak oficjalnie.
     • Kreacjonizm – życie zostało stworzone przez Wszechmogącego Boga mieszkającego w Niebie (teoria bardzo niepopularna w środowisku naukowym, wręcz wyśmiewana). Z naukowego punktu widzenia nie jest nawet rozpatrywana, ponieważ nie można tego bezpośrednio udowodnić! (czyżby?)
     Tu można też wyszczególnić TEISTYCZNY EWOLUCJONIZM. Koncepcja ta jest nijako połączeniem kreacjonizmu i ewolucjonizmu w specyficzny sposób. Nie odrzuca ona ewolucji biologicznej samej w sobie, lecz naucza, że jest ona mechanizmem w rękach Boga. To Stwórca pociągał za odpowiednie „sznurki” tak aby powstał człowiek. Nie jest jednak możliwe wykrycie takiej ingerencji poprzez naukowe badania. Pogląd teistycznego ewolucjonizmu determinuje tylko sporadyczne działania Boga w kształt innych organizmów poza nami. Przykłady jakie nam przytaczają zwolennicy tej teorii to np. pasożyt i żywiciel. Nie mogły one powstać oddzielnie, zatem jedyną “wytłumaczalną” przyczyną był koncept Boga
     Ten pogląd jest trochę podobny do wspomnianego już „Inteligentnego Projektanta”, z tą różnicą, iż używa się tu pojęcia „Bóg”.

     Gdyby pogląd ten trochę oczyścić i jeszcze raz przeanalizować może udałoby się coś sensownego ustalić i niekoniecznie sprzecznego z nauką. Tu jest wiele różnych wierzeń i odłamów religijnych, lecz my się skupimy głównie na jednej z trzech religii monoteistycznych. Jest nią chrześcijaństwo, które podobnie jak i islam wywodzi się z judaizmu.

     Wersja chrześcijańska: świat został stworzony w 7 dni przez Boga z brodą, który na końcu ulepił człowieka z pyłu ziemi i tchnął w niego życie. Ale potem zjawił się Szatan udający węża, oszukał pierwszą parę, która za jego namową zjadła owoc z drzewa znajomości dobrego i złego, za co Bóg się wkurzył i wygnał ich z raju. Z powodu tego owocu ród ludzki ma przerąbane, a kobieta jeszcze bardziej. I dlatego na tym świecie wszystko jest do d…, ale na szczęście dobry Bóg dał ludziom swojego ukochanego Syna, żeby go ukrzyżowali, a potem po Nim płakali, i ten Syn, zanim go zabili, stworzył Kościół, żeby to Szatan miał przerąbane, a nie człowiek, ponieważ za sprawą tej śmierci (zwanej „ofiarą”) zostaliśmy zbawieni (choć tu nie koniecznie tak jest bo jest wiele odłamów chrześcijaństwa, które mają trochę inne wierzenia). Szatan wprawdzie i tak próbuje szkodzić, a wszystko w świecie dalej jest kompletnie bez sensu.

     Natomiast my aby dostąpić zbawienia musimy być potulni jak baranki i miłować wszystkich dookoła a najbardziej swoich wrogów. Mało tego musimy też być osobami głębokiej wiary i wyznawcami „jedynej prawdziwej religii”. Lecz z tym może być problem bo jest ich obecnie do koloru, do wyboru, i z wyborem „właściwej” możemy mieć kłopot. Każda z nich gwarantuje zbawienie ale trzeba przyjąć jej wszystkie dogmaty i stosować się do wszystkich nakazów. Ale może się to okazać za mało ponieważ zanim to się wszystko wydarzyło ktoś mógł nie być wpisany do najważniejszej z „Boskich” ksiąg, „Księgi Żywota”, która została założona od samego początku. Jak już nie daj Boże ktoś zacznie zadawać jakieś dziwne głupie pytania typu „a skąd?”, a po co?” to może zostać usunięty i na wieki potępiony.

     Decydując się więc na jakąś religię należy wyłączyć samodzielne myślenie, ponieważ po jakimś czasie szczęśliwego uczestnictwa w życiu danej społeczności religijnej osoby zbyt dociekliwe mogą zostać usunięci by nie psuć innych szczęśliwców. Teoria ta podobnie jak ewolucjonizm ma swoje słabe strony!

     Na świecie prawdopodobnie istnieje 100 tys. religii i wyznań. Jak łatwo jest obliczyć, prawdopodobieństwo, że wyznajemy tą prawdziwą, teoretycznie wynosi 1:100 000. Teoretycznie, bo jedne religie mają nieco większe szanse na bycie tą właściwą, niż drugie. Są to religie objawione, czyli te której początki są związane z działalnością założyciela, lub proroka. Czyli: Bahaizm, Chrześcijaństwo dzielące się na 22 odłamy, Islam na 15, Judaizm 7, Sikhizm, Zaratusztrianizm, Buddyzm 13 odłamów, Dżinizm, Hinduizm – 10, Teoizm i Konfucjonizm. 72 religie, biorąc pod uwagę, że Bóg istnieje, i jedna z tych religii mówi prawdę, otrzymamy prawdopodobieństwo 1: 72. Mamy więc małe szanse że trafimy we właściwą wiarę i jeszcze mniejszą na „zbawienie” oczywiście jeżeli będziemy przestrzegać wszystkich zakazów i nakazów. Nie zapominajmy też o ewolucjonizmie, prawdopodobieństwo, że powstaliśmy z komórki wynosi co najmniej: 1:10 do potęgi 40 000.

     Z pozoru wydaje się, że nie ma innych możliwości powstania życia w tym i człowieka na ziemi, ale czy rzeczywiście tak jest? Być może obie te teorie mają coś prawdziwego w sobie i należałoby to tylko inaczej ująć i jeszcze raz przeanalizować. Nie neguję tu całkowicie ewolucji a raczej próbuję wykazać iż „ktoś” jej musiał jakby „dopomóc”! Jedynym sensownym pogodzeniem tych z pozoru sprzecznych teorii wydaje się tu być Paleoastronautyka mówiąca wprost, że życie na ziemi zostało zasiane przez inną bardzo zaawansowaną technologicznie cywilizację. I wbrew pozorom jest coraz więcej „odkrywanych” (zawsze istniały) dowodów na właśnie takie wytłumaczenie naszej zagmatwanej starożytnej historii. Dziś większość naukowców unika takiego wyjaśnienia tak samo zresztą jak przedstawiciele wielkich religii monoteistycznych gdyż burzy to „status quo” ich dotychczasowych wierzeń i teorii naukowych przyjętych za prawdę ostateczną! Lecz zaczyna się to powoli zmieniać i coraz więcej ludzi przekonuje się na „swojej skórze”, że wcale nie jest to „głupie” tłumaczenie i widzi, że jest pewna siła, której zależy aby ten temat ośmieszyć czy wręcz blokować.

     Poszlaki są jednak za kreacjonistami. Coraz więcej uczonych, zwłaszcza genetyków, stwierdza, że na ewolucję od bakterii do człowieka w warunkach ziemskich brakuje kilku miliardów lat. A skoro z braku czasu ewolucja nie mogła się dokonać w naszych, ziemskich warunkach, to wniosek jest jeden – ktoś musiał tej „ewolucji” dopomóc. Ktoś musiał usunąć „brakujące ogniwo”, a w jego miejsce wstawił inne, lepsze, którego dzisiejsza nauka nie umie (lub nie chce) rozpoznać. Jeżeli Biblia i inne przekazy starożytnych mówią poczęści prawdę to zasadnicze pytanie musi przybrać formę – kto i kiedy?

     Sumerowie twierdzą, że było to kilkaset tysięcy lat temu. Przekazy Egiptu określają to mniej więcej na około 40 tysięcy lat temu. Niektóre ludy Ameryki Północnej powstanie człowieka umiejscawiają na 20-15 tysięcy lat wstecz od naszych czasów. Biblia datuje to na 6000 lat temu. Różnice ogromne, ale i tak odległe w czasie. Ponadto, jak sądzę, większość twierdzeń tego typu opiera się na przekazach pisanych. A co z cywilizacjami, które nie umiały pisać? Czy mamy prawo odebrać im miano cywilizacji? Co w końcu z cywilizacjami, które zniknęły z kart historii w wielkich kataklizmach pozostawiając tylko nikłe ślady lub nie zostawiając ich wcale?

     Czytając stare źródła można stwierdzić, że stworzeń człowieka mogło być co najmniej kilka i wszystkie miały miejsce po wielkich kataklizmach, jakie dotykały ludzkość. Oczywiście czytając tylko te, które zachowały się do naszych czasów. Większość przekazów została zniszczona przez „nawiedzony” personel naziemny Nowego Pana lub przez całkowitych ignorantów. Część, być może, ukryta przed światem, zalega półki najbardziej tajnej biblioteki świata w Citta del Vaticano, a te, które są dostępne, są w większości ignorowane już w majestacie nauki.
     Ta nowa teoria wyjaśnia nierozwiązane zagadki świata i dostarcza coraz więcej dowodów naukowych na swoją obronę. Chodzi w niej przede wszystkim o to, że człowiek został stworzony przez wyższą formę cywilizacji (Boga/Bogów), która zajmuje się rozsiewaniem życia po całym wszechświecie. No ale ktoś może zapytać skąd się wzięła tamta cywilizacja? W tym artykule w dalszej jego części została opisana pewna nowa naukowa hipoteza mówiąca, że wszechświat jest zbudowany z fraktali a wynika z tego to, iż jest nieskończony. Biorąc to pod uwagę można stwierdzić, że takie historie jak nasza ludzka dzieją się non-stop wciąż cyklicznie, jakby spiralnie sie powtarzając, to by też tłumaczyło skąd wzięła się energia potrzebna do tzw. „Wielkiego Wybuchu”, bo przecież skądś musiała sie wziąć! O ile w ogóle on był. (Mówi o tym w swoich wykładach fizyk Nassim Haramein. Zabawnie było gdy podczas jednego z wykładów nt grawitacji pewien profesor otworzył pewną grubą książkę pt.: Grawitacja i pokazał uczestnikom obrazek gdzie pokazane było jak się rozszerza ten nasz wszechświat po wielkim wybuchu. Na obrazku przedstawiony był mężczyzna, który dmucha w balon co symbolizuje rozszerzanie się naszego całego wszechświata, natomiast Nassim z całą powagą zapytał się tego profesora kim jest ten facet, który dmucha w ten balon? Przecież ta energia musiała się też skąś wziąć! Wyobrażcie sobie zdziwienie tego gościa i jego totalną niewiedzę).
     Te Supernaturalne Istoty/Obcy/Bogowie itp. mogły poprzez swoją bardzo zaawansowaną technikę/duchowość wyjść jakby z pułapki czasu i przestrzeni i nie podlegają tym prawom fizycznym jakie nas obejmują! Zresztą udowodnione jest to, iż czas jest zjawiskiem regionalnym w naszym uniwersum i ściśle zależy od masy materii i prędkości światła (jest zależny od grawitacji, inaczej płynie np.; w pobliżu czarnej dziury lub zwalnia jeśli poruszamy się z dużą prędkością). Czas nie jest tym czym myślimy że jest! Definiowanie skali w jakiej postrzegamy świat ściśle zależy od naszej percepcji! Jest to pewien wycinek, w którym funkcjonujemy! Czas w rzeczywistości nie jest tym jak go dziś postrzegamy. Jest fraktalny gdyż można go dzielić w nieskończoność. To wszystko już się wydarzyło i jest teraz. Tak to też odczuwam.
     W wielu wierzeniach i legendach jest twierdzenie, iż to Bóg/Bogowie nas stworzyli więc dlatego też jak piszę „Bóg/Bogowie” to mam na myśli cokolwiek innego! To ludzie nazwali te istoty „Bogami” bądź „Jedynym Prawdziwym Bogiem” ! Biorąc pod uwagę budowę wszechświata (jest to nieskończony fraktal) Oni również zostali „stworzeni” przez swoich „stwórców” tak jak Ty powstałeś ze swoich rodziców a Twoi rodzice ze swoich itd. Świat, w którym żyjemy i my sami jesteśmy jednym wielkim Fraktalem!! Jest nieskończony i nie do ogarnięcia przez nasz (póki co ograniczony) rozum. Gdy np. powstaje jeden człowiek to powstaje świadomość i rozwija się w nim całkiem nowy świat! Nowy fraktalny byt! Tyczy się to wszelkiego życia na ziemi! Niby coś oddzielnego ale jednocześnie jest połączone, gdyż wywodzi się z jednego źródła.

 21. ALFA 19 marca 2012 o 9:13 pm

  Ameryka przygotowuje się do jakiegoś bezprecedensowego kryzysu
  Prezydent USA, Barack Obama, 16 marca podpisał rozporządzenie wykonawcze, którego celem jest koordynacja i mobilizacja wszystkich środków krajowych, technologicznych i przemysłowych w przypadku zagrożenia bezpieczeństwa narodowego.
  Brzmi to jak krok przygotowujący kraj na nadchodzący kryzys i niesamowicie przypomina to postępowanie USA przed drugą wojną światową.
  Jako jeden z głównych celów tego rozporządzenia podano pomoc we współpracy pomiędzy obronnymi i handlowymi sektorami w zakresie badań i rozwoju oraz ułatwienia w nabyciu materiałów, usług, komponentów i urządzeń w celu zwiększenia wydajności przemysłu w sytuacjach nadzwyczajnych.

  Czy to nie brzmi jak przygotowywanie się do kolejnej wojny światowej? Pytanie, jakie należy zadać brzmi: Kto ją wywoła i kiedy? Skoro USA się do tego szykuje niewykluczone, że wiedzą więcej niż mówią. Takie akty prawne pozwalają na czytanie między wierszami.
  http://zmianynaziemi.pl/wiadomosc/ameryka-przygotowuje-sie-jakiegos-bezprecedensowego-kryzysu

 22. Konarski 19 marca 2012 o 9:59 pm

  WSZYSTKIE MEGA Quakes +188 DNI ….

  Niedziela, 28 lutego 2010 – Chile 8,8 magnitude
  +188
  2010 Sobota, 04 września 2010 – Nowa Zelandia , Christchurch 7,0 mag.
  +188
  Piątek, 11 marca 2011 – Japonia Fuckushima 9,1 mag
  +188
  Czwartek, 15 września 2011 – wyspy Fiji 7,3 mag.
  +188
  Środa, 21 marca 2012 ???
  +188
  Wtorek, 25 września 2012 ???
  +188
  Poniedziałek, 01 kwietnia 2013 ???
  +188

  Proponuję obejrzeć pierwszy cały film. Niezła ciekawostka.

  A tu drugi.

  • Totalsky No Problemsky 20 marca 2012 o 1:49 am

   @Konarski
   a wiesz, że poczekam i sprawdzę; nie to, zebym Ciebie sprawdzał, ale to rzeczywiscie ciekawa regularność; w czwartek (a moze jeszcze we środę) wrócimy do tematu, ok? 🙂

   • Konarski 20 marca 2012 o 2:42 am

    Faktycznie – zastanawiająca regularność.
    Znalazłem to w necie jako ciekawostkę – różnica czasowa pomiędzy wielkimi trzęsieniami wynosiła 188,4 dni
    Wydarzy się coś między 21/22 czy 23 marca… bo 188 dni plus 2/5 doby przy każdym cyklu?

    Nie wiem czy w tym czasie będzie wielkie trzęsienie – takie powyżej 7,0 mag.
    Zobaczymy.

    • Sully 20 marca 2012 o 9:53 pm

     Konarski, normalnie aż przysiadłam. meksyk 7,9 ….skąd wiedziałeś?????

   • Sully 20 marca 2012 o 4:14 pm

    No, no no czy mam zacząć się bać, a może podszkolić w survivalu 😉

  • pilot6pilot6 20 marca 2012 o 6:13 pm

   Konarski
   Też to mnie niezwykle zaciekawiło
   Zobaczymy,bo przecież to już jutro.
   Dzięki za linki.

  • pola 20 marca 2012 o 9:02 pm

   Trzęsienie ziemi o sile 7,6 w skali Richtera nawiedziło rejon położony 193 km na wschód od Acapulco u wybrzeży Pacyfiku na południu Meksyku – podały amerykańskie służby geologiczne (USGS). Wg świadków zatrzęsły się budynki w stołecznym mieście Meksyk.

   Ognisko wstrząsów znajdowało się na głębokości 18 km pod powierzchnią ziemi. Ziemia zatrzęsła się niedaleko miasta Oaxaca, stolicy stanu o tej samej nazwie na południu Meksyku.

   Według lokalnych mediów na razie nie ma doniesień o ofiarach ani zniszczeniach materialnych.
   http://wiadomosci.wp.pl/kat,1356,title,Silne-trzesienie-ziemi-w-Meksyku-79-w-skali-Richtera,wid,14348671,wiadomosc.html

  • Versus3 20 marca 2012 o 9:23 pm

   @Konarski:
   No i prosze, mamy Meksyk, 7,6 Richtera:
   http://fakty.interia.pl/swiat/news/silne-trzesienie-ziemi-w-meksyku,1774778

   • Konarski 20 marca 2012 o 10:12 pm

    Jakby nie patrzeć magnituda powyżej 7.0. 7,4 czy 7,6 a to oznacza, że „nie co dzień jest Św. Mikołaj”.
    Rzeczywiście to co najmniej zastanawiające – ten cykl 188dni 2/5 doby.
    Oby na tym się skończyło i by nie było to “wstępem” do czegoś większego za 1 czy 3 dni.
    Przed Fuckushimą też była seria wstrząsów zanim przyszło najgorsze.

 23. maran 19 marca 2012 o 10:04 pm

  bardzo ciekawe video z Davidem Duke. Tlumaczone po polsku.
  Bardzo konkretny facet ,ktory nie da sie zbic z tropu.
  Warto obejrzec i przeslac dalej.

 24. maran 19 marca 2012 o 10:29 pm

  tu bardzo ciekawy wywiad z niezyjacym juz ojcem Martinem Malachi.
  Ci co go znaja nie potrzebuja indtroduction.
  Wyklad niestety w angielskim.

 25. Aśka 19 marca 2012 o 10:50 pm

  http://marucha.wordpress.com/2012/03/19/najnowszy-executive-order-obamy-mozliwy-stan-wojenny-bez-wojny/
  Najnowszy Executive Order Obamy: Możliwy stan wojenny… bez wojny!
  Posted by Marucha w dniu 2012-03-19 (poniedziałek)

  Obama Executive Order: Peacetime Martial Law!
  Beforeitsnews.com, tłumaczenie Radtrap
  Hattip (czytelnik Before It’s News):

  Oto akt wykonawczy (Executive Order) umieszczony 16 marca 2012 roku (piątek) na stronie Białego Domu – WhiteHouse.gov, pod nazwą National Defense Resources Preparedness. W skrócie – jest to plan dla stanu wyjątkowego w czasie pokoju, dającego prezydentowi nieograniczone prawo do zrobienia wszystkiego, co jest wymagane dla potrzeb “National Defense” (obrony narodowej) – oczywiście to oni zdecydują, jakie akcje zaliczać się będą do kategorii “wymagane”. Nie chodzi tu o stan wojenny, bo jak sam tytuł dokumentu mówi chodzi o zachowanie “gotowości” działania (Preparedness).

  Ów akt wykonawczy przewiduje że ludzie z następujących gabinetów państwowych: rolnictwa, energii, zdrowia, transportu, obrony i handlu mogą przejąć każdą żywność, trzodę chlewną, nawozy, wyposażenie rolnicze, wszystkie zródła energii, wszelkiego rodzaju pojazdy (w tym łodzie i samoloty) i wszelkiego rodzaju materiały, wliczając w to materiały budowlane z każdego możliwego zródła. To wyjaśnia dlaczego rząd wysyłał swoich ludzi na amerykańskie farmy z urządzeniami GPS – po to by oznaczyć miejsca do których trzeba będzie powrócić gdy to zarządzenie wejdzie w życie.

  Rząd ma prawo rozdysponowywać tymi materiałami, mieniem ludzkim i usługami zgodnie ze swoją wolą. To oni decydują jakie działania będą wymagane i stosowne.

  Aktualizacja. Czytelnik Before Its News, Kent Welton, napisał: To pozwala na przekazywanie mienia USA i dotacji finansowych prywatnym firmom (…)

  Co się stanie jeśli rząd uzna że potrzebuje wszystkich tych rzeczy aby być “przygotowanym”, nawet w momencie gdy nie będzie żadnej wojny? Nie będziesz w stanie wejść do sklepu i kupić w nim czegokolwiek, gdyż towar ten zostanie komisyjnie przejęty i “rozdysponowany” przez rząd. Materiały budowlane, żywność, ważne części, narzędzia, opony, paliwo, ubrania itd. będą poza zasięgiem, w najlepszym przypadku trudno dostępne.

  Trochę historii… w czasie II wojny światowej, stabilizacja cen zaczęła się w maju 1942. Ceny wszystkich towarów dziennego użytku zostały zamrożone, a w roku 1943 zaczęło się ich racjonowanie. Dlaczego rząd chce kontrolować to wszystko jeszcze przed wojną?

  Oto kartki na gaz z czasów II wojny światowej. Czy niedługo wróci podobny system racjonowania? Jaki jest lepszy sposób na kontrolę migracji i działań narodu?

  (…) W czasie II wojny światowej nie można było nawet wyjechać na wakacje bez “zezwolenia urlopowego”.

  Ten akt wykonawczy upoważnia szefów gabinetów do udzielania pożyczek, gwarancji pożyczkowych a nawet subsydiów finansowych na potrzeby kupna w cenie wyższej od rynkowej (żadnych umów o kupno?) wszystkiego co zechcą. (…) Nic poza wojną nie jest w stanie generować tak wielkich zysków dla “partnerów” korporacyjnych i możemy się założyć że bankierzy i kontraktorzy już dzisiaj ustawiają się w kolejce – podczas działania tego zarządzenia nawet wojna nie jest wymagana!

  W sytuacji kryzysowej rząd będzie mógł zabrać cokolwiek mu się spodoba, drukować pieniądze na potrzeby kupna wszystkiego co zechce i dystrybuować tym zgodnie ze swoją zachcianką… wszystko dla potrzeb “przygotowań wojennych” (lub wysiłku wojennego) i z zyskiem dla powiązanych z rządem korporacji i osób prywatnych. Wszystkie inne kontrakty, z wyjątkiem umów o prace, są zawieszane na czas działania tego zarządzenia. Macie tam wszystko czarno na białym, na oficjalnej stronie Białego Domu!

  (…)

  Link do Białego Domu
  Oryginalny artykuł, zawierający całość Executive Order:
  http://beforeitsnews.com/story/1906/406/Obama_Executive_Order:_Peacetime_Martial_Law.html?currentSplittedPage=1

  Za http://radtrap.wordpress.com/

  Ktoś kiedyś powiedział, że objęcie prezydentury przez Obamę to koniec cywilizacji białego człowieka. – admin.

  • felicyta 20 marca 2012 o 12:17 am

   Spojrzcie co napisal Konarski 19 Marzec 2012 o 9:59 pm o trzesieniach Ziemi.
   Środa, 21 marca 2012 ???
   Na filmie

   ktory podal, jest wskazowka, ze moze byc wielkie trzesienie Ziemi w New Madrid Zone…

 26. wacpan 19 marca 2012 o 11:03 pm

  ??

 27. wacpan 19 marca 2012 o 11:04 pm

  ok dziala thanks

 28. Aśka 19 marca 2012 o 11:14 pm

  http://przetrwanie-prosperowanie.pl/oglupianie-spoleczenstwa-jak-odwrocic-jego-skutki/
  WARTO PRZECZYTAĆ

  • Aśka 19 marca 2012 o 11:22 pm

   a tu cz. 1 i 2
   Cz.1http://www.stopcodex.pl/2010/08/oglupianie-spoleczenstwa-czesc-i-jedzenie-napoje-i-leki/
   Cz.2http://www.stopcodex.pl/2010/11/oglupianie-spoleczenstwa-cz2/

 29. felicyta 19 marca 2012 o 11:33 pm

  A´propos N.Harameina, wypowiadaly sie „medrki” („autorytety” typu Peryskop i Totalsky No Problemsky) na tym blogu, jaki to on sciemniacz a oni „madrzy”.

  • Peryskop 20 marca 2012 o 6:00 am

   @felicyta, czytanie ze zrozumieniem i operowanie konkretami ma jednak izalety.

   Nassim H. to rzeczywiście bardzo zdolny erudyta, i ma talent do wyszukiwania ciekawostek, łączenia ich z pomysłami poprzedników i prezentowania w formie interesujących shows. Jestem pełen uznania dla szerokości jego zainteresowań, umiejętności skojarzeń, i czaru osobistego.
   Prawda, że w „Thrive” też wypadł elegancko ?

   Ale w wolnej chwili prześledź urobek Instytutu prof. Harameina na Hawajach, a zwłaszcza losy czarnej dziury w postaci atomu – i odwrotnie, bo święta geometria obowiązuje w obu kierunkach.

   Zastanawiam się co jeszcze – poza czarną dziurą w atomie – Nassim H. powiedział oryginalnego czego nie omawili i opisywali jego mniej błyskotliwi scenicznie i mniej lansowani poprzednicy ?

   Zweryfikuj też, proszę, działalność jego wspólniczki od Pentagonu – prof. Elizabeth Rauscher.

   Będzie super gdy podzielisz się z nami swoimi ustaleniami, aby podnieść poziom wiedzy na MP.
   Z pozdrowieniami …

  • Totalsky No Problemsky 20 marca 2012 o 6:49 am

   @felicyta
   to miłe, że mnie zaliczyłaś do grona autorytetów (mniejsza o konotacje;-), ale ja się naprawdę nie czuję tu żadnym „ałtorytetem”; słowo byłego harcerza! ciągle „wiem, że nic nie wiem”…. miłego dnia (albo nocy, bo nie wiem, gdzie rezydujesz i skąd nadajesz);

   • hjk 20 marca 2012 o 8:22 pm

    @Total „sky
    trudno – nie chcesz ale musisz 🙂 awans na ałtorytet to awans i już – jak w wojsku 🙂

    jak pisze @peryskop dziś trzeba szczególnie uważać, bo na zwykłe ściemy to lud w TV sie może i nabiera, ale dla „poszukiwaczy prawdy” ściemki musza być juz nieco ambitniejsze …

 30. helenpol 19 marca 2012 o 11:49 pm

  W AMERYCE WOGOLE NIE BYLO ZIMY -I NAGLE Z ZIMY BARDZO LAGODNEJ
  PRZESZLISMY DO LATA -CZY ABY NIE JAK W PRZEPOWIEDNI KTORA MOWI
  GDY ZIMA Z LATEM SIE ZEJDA NASTAPI KONIEC SWIATA
  ALE WSZYSTKO JEST W BOSKICH REKACH I OSTATECZNOSCI
  BADZMY JEDNAK CZUJNI BO NIE WIEMY KIEDY WROCI PAN

  • zenobiusz 20 marca 2012 o 1:21 am

   Nie było zimy,przyszło lato,a zima wróciła.

 31. Peryskop 20 marca 2012 o 12:41 am

  Wernher von Braun (1912-1977), urodzony w Wyrzysku (dziś Wielkoposka) to ciekawa acz kontrowersyjna postać. Chwała mu za ostrzeżenia, o których pisze Monitor, ale przedtem swoją działalnością przyczynił się do powstania tych zagrożeń, które go przeraziły, zapewne w następstwie udanego blefu, w którym grał wiodącą rolę – bodaj największego od czasów konia trojańskiego.

  Czołowy konstruktor rakiet – podczas II wojny światowej, nazista i współtwórca pocisków rakietowych V-2, a po wojnie filar amerykańskiego programu kosmicznego. Ale pierwsza próba Ameryki umieszczenia na orbicie satelity w 1957 roku zakończyła się fiaskiem gdy krążył już radziecki Sputnik. Natomiast pierwszy satelita z USA Explorer-1 wyposażony w czujniki opracowane pod kierunkiem prof. Jamesa Van Allen’a w 1958 roku wykrył intensywne promieniowanie występujące w strefie nazwanej od jego nazwiska. Ten twór magnetosfery chroni Ziemię przed destrukcyjnym dla organizmów i czułych urządzeń kosmicznym promieniowaniem. Kilka lat temu NASA ogłosiła zamiar badania tych zagrożeń, a przecież musiałyby je pokonać załogi Apollo-8 i 10÷17 gdyby tam były. Użycie ciężkich ekranów z ołowiu wykluczał bilans mas rakiety nośnej, paliwa, ‚orbitera’ i ‚lądownika’. Natomiast zastosowanie osłon plazmowych nie było możliwe 40 lat temu, bo i dziś też nie jest.

  O tych zagrożeniach jeszcze w 1960 roku dr von Braun napisał w książce „First Men to the Moon”. Zaprzyjaźnił się z Waltem Disney’em, a ich nakręcone razem w 1955 roku 3 filmy dla TV: „Man in Space”, „First Men to the Moon” i „Journey to Mars” zrobiły na milionach widzów wrażenie autentyczności ( reformation.org/general-groves.html ). Zapewne tamten sukces wpłynał na podjęcie planów aranżacji „załogowej wyprawy na Księżyc” mimo wiedzy o braku możliwości ich realizacji.

  Kierując pracami nad rakietą Saturn-V dla projektu Apollo von Braun musiał wiedzieć, że uczestniczy w mistyfikacji i w 1967 roku wędrując po Antarktydzie zbierał meteoryty, które zapewne posłużyły potem jako „próbki z Księżyca’. Ale nie dla wszystkich starczyło, bo „skała księżycowa” oficjalnie podarowana premierowi Holandii przez „załogę” Apollo-11, ubezpieczona na pół mln $ i eksponowana przez wiele lat w muzeum w Amsterdamie, okazała się kawałkiem skamieniałego drewna ( news.bbc.co.uk/2/hi/8226075.stm ).

  Prawdopodobne kulisy owych ‚lądowań’ przedstawił Jay Weidner w filmie: „How Stanley Kubrick Faked the Apollo Moon Landings” ( realitysandwich.com/kubrick_apollo ). Wnuk Eliasza Kubrika z Galicji miał licencję pilota i inne kwalifikacje do zrealizowania filmu o „lądowaniach statków Apollo”: nakręcił m.in. makabreskę „Dr. Strangelove” (1964) o apokaliptycznym konflikcie nuklearnym, a potem klasyk gatunku s-f „2001: Odyseja Kosmiczna” (1968, rok przed „lądowaniem” Apollo 11). W filmie „Mechaniczna pomarańcza” (1971) ukazał degrengoladę Zachodu, w „Oczy szeroko zamknięte” (1999, premiera po śmierci Kubircka – oficjalnie na atak serca – i po dokonaniu cięć wbrew jego woli) mroczność środowiska iluminatów. Bliski wyjawienia tajemnicy o fałszowaniu obrazu rzeczywistości przez elity Kubrick zmarł podobnie niespodzianie jak także zmęczony tajemnicą mistyfikacji programu Apollo b. szef CIA Vernon Walters („Shock!” youtube.com/watch?v=Bud6MscVnp8 ).

  Tajemnicą są także owiane okoliczności przedwczesnego zgonu 65-letniego wysportowanego, pełnego sił witalnych von Brauna (oficjalnie na nowotwór). Być może zaszkodziły mu opisane powyżej w artykule ostrzeżenia. Niewątpliwie swoimi działaniami dopomógł w realizacji planów NWO – i co charakterystyczne – zarówno w stworzeniu technicznych, realnych urządzeń do zastosowań militarnych, jak również poprzez udział w akcji propagandowej na niebywałą skalę ażeby stworzyć mit o przewadze technologicznej USA w celu zapewnienia jej roli hegemona.

  A ponieważ każdy blef ma ograniczony okres oddziaływania, erozja blefu kosmicznego postępuje.

  UFO, Hanebu, pozaziemskie super technologie, giganci, kontakty z innymi cywilizacjami itp. – to są według peryskopedii kolejne elementy illuminackiej ściemy, żeby odwrócić naszą uwagę od spraw istotnych, zasiać strach oraz aby odebrać wiarę w sens jakiegokolwiek oporu.

  • Jas 20 marca 2012 o 1:11 am

   @Peryskop 20 Marzec 2012 o 12:41 am

   -”Czy z głupoty czy “w ramach obowiązku” wprowadzasz ferment wśród czytelników Monitora ?”

   • Peryskop 20 marca 2012 o 5:27 am

    @Jasiu, zgłoś się gdy już opanujesz poprawną pisownię słowa „chamstwo” 😀

    • Jas 20 marca 2012 o 9:57 am

     @Onufry, no to pakuj manatki i SPADAJ !

     -a coz to za chamstwo. Wyszlo szydlo z worka i juz wiadomo kto to Peryskop, gladkoslowy jak ryzy…

     @”I już nie wracaj tu “na gotowe” gdy damy radę uporać się z kłopotami.”

     -jak tacy elokwenci maja naprawiac Polske, to watpliwe efekty sa juz teraz do przewidzenia

     @”Czy z głupoty czy “w ramach obowiązku” wprowadzasz ferment wśród czytelników Monitora ?”

     – na Twoim miejscu martwilbym sie o siebie a nie o czytelnikow Monitora

     • Peryskop 20 marca 2012 o 12:01 pm

      @Jasiu, z „chamstwem” wyraźna poprawa ;-D

      Popracuj, proszę, jeszcze nad sensem Twojego wpisu i usuń osobiste wycieczki, bo to nie przystoi. Weź przykład z Onufrego – zareagował ostro ale fair i zapewne przemyślał problem emigracji. I możemy się dalej rzeczowo porozumiewać bez zadry o rozlane przedwczoraj mleko.
      W sytuacjach konfliktowych można negocjować albo nawzajem się wyzywać. To kwestia stylu.

      Zauważyłem, że zgodziłeś się z moją oceną, że Księga Henocha nie przeszła do kanonu przez zawarte w niej opisy szatańskich metod. Mam wręcz odczucie, że Henocha nie dopuścili do głosu układacze Biblii, bo on zbyt jasno wyłożył na czym polegają trzy główne słabości człowieka:

      1) broń = podboje, 2) gromadzenie bogactw = rabunki, 3) malowanie twarzy = nieszczerość.

      I przecież z tych trzech szatańskich pokus głównych bierze się na świecie większość nieszczęść !

      A zatem komu zależało, ażeby te słuszne przestrogi Henocha nie znalazły się w Biblii ?
      Chyba tym, którzy lubią wojny, lubują się w bogactwach oraz stosują kamuflaże i podstępy.

      No więc co za DIABEŁ i w jakim celu zadecydował o braku w Biblii tych ważnych wskazówek ?
      Czyżby nad układaniem naszego Pisma Świętego już przed wiekami mieli kontrolę lucyferianie ?
      Jak sądzisz ?

      Bo ja mam takie wrażenie konfrontując to cenzurowanie z ogromem niepotrzebnych nieszczęść.

      Czy nie podobnym sabotażem było umieszczenie wezwania do „nadstawiania drugiego policzka”, co jak doświadczyliśmy na przestrzeni wieków wyzwala u łobuzów sadystyczne skłonności ?
      Czyż nie jest tak ?

      • Jas 20 marca 2012 o 12:40 pm

       @Peryskop 20 Marzec 2012 o 12:01 pm

       -i znow lanie wody, duzo slow, malo tresci i sensu. Elokwentny to Ty jestes i pewnie wyobrazasz sobie, zes erudyta. Moze i niektorzy sie na to nabiora, ale wiekszosc na tym blogu ma sporo rozumu i Cie olewa. Udowodnij, ze jest inaczej i zaloz sobie bloga. Jesli sie myle co do Ciebie, to z pewnoscia bedzie popularny, ale jesli dotad tego nie zrobiles to tez o czyms swiadczy…

       • Peryskop 20 marca 2012 o 2:00 pm

        @Jasiu, jeśli to jest lanie wody, to jasne skąd do nas przybywasz.
        Shalom!

        I dziękuję za porady.

        • hjk 20 marca 2012 o 10:54 pm

         Co do pewnych tajnych technologii to nie są one ściemką, bo faktycznie musza być jakieś technologie dające rządzącym „prawdziwa” przewagę nad masami, a z drugiej stony muszą być ukryte i ostrożnie stosowane, zeby nie wyszły na jaw i nie straciły mocy oddziaływania…
         kwestia tylko, jaki jest ich zakres…

      • Loken 20 marca 2012 o 10:29 pm

       nadstawianie drugiego policzka ma głębsze dno:
       żydzi mieli reguły policzkowania zapisane w prawie- można było wymierzyć cios tylko zewnętrzną stroną prawej ręki. Nastawiając 2gi policzek stawiamy agresora w niewygodnej sytuacji, kiedy nie jest w stanie wydać ciosu.

      • Irol 20 marca 2012 o 10:35 pm

       Widzę, że Sz. Koledzy Peryskop i Jasiu nie odrobili zadania domowego :D.

       Generalna zasada wszelkich publikacji włączając w to Torę, Biblię, Koran i wszystkie istniejące Święte Księgi wszystkich religii brzmi:

       „Nie ważne kto pisze, ważne kto drukuje (w starszej wersji drukuje=przepisuje)”.

       Dotyczy to także bankierów: „Nie ważne kto ma władzę,ważne kto drukuje pieniądze”

       i „demokratycznych” wyborów: „Nie ważne kto i na kogo głosuje, ważne kto liczy głosy”.

       • Peryskop 20 marca 2012 o 11:30 pm

        Irol, Loken – dzięki za uściślenia.

        Ale przecież tu chodzi o symboliczne zastosowanie zasady, na którą powołują się naciągacze.

        Chcąc uniknąć odpowiedzialności za wyrządzone w przeszłości zło wmawiają nam, że skoro jesteśmy prawdziwymi Chrześcijanami, to obowiązuje nas nauka Jezusa aby nadstawiać i drugi policzek w ramach miłosierdzia bliźniego swego – czyli dać sobie wyrządzić zło po raz kolejny.

        Na takiej interpretacji Pisma opiera się idea bezkarności banksterów za wyrolowanie gojów.

        Teraz widać do czego prowadzi nie ukaranie przestępców, nie rozliczenie grubych kresek itp.

  • masakalambura 20 marca 2012 o 11:32 am

   @Peryskop

   Nie zastanowiłeś się nigdy, że CCCP ani razu nie zakwestionowało lądowania na księżycu? Otóż oni również próbowali się tam dostać i w tym celu zrobili zakrojone na szeroką skalę przygotowania. Między innymi zamieścili tam satelity oraz dokonali kilku lądowań próbnych. Na jednym (jeśli nie na kilku) z lądowników wysłano sejsmograf, który potwierdził podejrzenia, że na księżycu nie ma aktywności sejsmicznej.

   Ale pewnego dnia sejsmograf zareagował. Było to 20 lipca 1969 r. Za każdym razem, gdy docierało coś na Księżyc, Rosjanie o tym wiedzieli.

   Gdyby było inaczej oni pierwsi wyśmiali by Stany.

   • Peryskop 20 marca 2012 o 12:32 pm

    masakalambura, dzięki za przywołanie tematu.

    Fakty wokół wyścigu w kosmos są ciekawsze niż potocznie się wydaje. Głównym argumentem obrońców mitu Apollo jest milczenie Rosjan jakby byli obiektywnymi autorytetami. A przecież mimo napięć i antagonizmów można dostrzec wzajemną dyskrecję w relacji do niewygodnych faktów wobec symetrii sukcesów, kłamstw i niepowodzeń.

    W książce „Gagarin = kosmiczne kłamstwo?” z 1990 roku István Nemere przedstawił szczegółową analizę mistyfikacji pionierskiego lotu człowieka w kosmos z kompromitującymi wypowiedziami ‚kosmonauty’ w stylu: „Stan nieważkości nie ma wpływu na funkcje fizjologiczne”. Historyczny lot rzekomo odbył się rankiem 12 kwietnia 1961, ale informacje o ‚sukcesie’ ujawniono już dzień wcześniej! ( dakowski.pl//in
    dex.php?option=com_content&task=view&id=3535&Itemid=47 ).

    Po lotach psów Rosjanie ukryli traumatyczne lądowania pilotów, a ‚lot’ Gagarina sfingowali, ażeby być w kosmosie przed Amerykanami. Wywiad USA zapewne wykrył mistyfikację, ale chłodna kalkulacja nakazywała podjęcie wyzwania – kto pokaże światu lepszą inscenizację? Uznawszy triumf Rosjan w pierwszej podróży w kosmosie, po miesiącu – czyli jeszcze zanim pierwszy Amerykanin poleciał na orbitę ! – prezydent John F. Kennedy ogłosił przed Kongresem dofinansowanie rakiety nuklearnej Rover (?) i plan lądowania na Księżycu w 8 lat, a po roku pompatycznie zadeklarował w Houston: We choose to go to the moon in this decade and do the other things, not because they are easy, but because they are hard… (sic!)( er.jsc.nasa.gov/seh/ricetalk.htm ) .

    Jurij Gagarin 27 marca 1968 zginął śmiercią oblatywacza, należał więc do pilotów wysokiego ryzyka. Czy naczalstwo pozwoliłoby żywej ikonie sowieckiego sukcesu na tak niebezpieczną służbę gdyby jego pionierski lot był faktem? Czy nie liczono na pozbycie się niewygodnego uczestnika mistyfikacji, bo czy nie lepiej aby przestał zagrażać dekonspiracją fikcji?

    Z powodu wielu błędów konstrukcji Apollo-1 w styczniu 1967 spłonęła 3-sobowa załoga. Po konfrontacji haseł propagandowych z realiami porażką byłaby rezygnacja z realizacji lądowania na Księżycu, a więc pozostał trikowy wariant ‚podboju kosmosu’. Załoga Apollo-8
    w grudniu 1968 powróciła rzekomo po 10 okrążeniach Księżyca. Dzięki inscenizacji ‚Apollo Moon Landing’ Ameryka wciąż odgrywa rolę Supermocarstwa, a Rosja zajmuje też silną pozycję, choć z 4 tylko 2 Łunochody osiadły na Księżycu (1970 i 73), skąd przesłały zdjęcia.

    Po udanych orbitowaniach i lądowaniu sond na Księżycu zapowiadano szybki postęp, dobrobyt, sięganie do planet… Powstały kultowe filmy, plany budowy baz na Księżycu… I co? Stacja orbitalna Skylab (1973-79) spłonęła i zabiła krowę w Australii. Polatano 7 wahadłow-cami, z których 2 rozpadły się. Po ‚podbiciu Księżyca’ Amerykanie korzystają dzisiaj z rosyj-skiej stacji orbitalnej na bazie Mir-2, zwanej Alfa lub ISS, i z cudzych rakiet serwisowych.
    Po wycofaniu wahadłowców pozostaje x-37b, a także epatowanie planem lądowań na Marsie.

    Symbioza obydwu konkurujących mocarstw kosmicznych jest zadziwiająco harmonijna jeśli jedyny konflikt na przestrzeni dekady dotyczył toalety na Mir-2/ISS. Jest to kontynuacja zmowy dyskrecji, jaka wytworzyła się po sfingowanych ‚osiągnięciach’ ZSRR oraz USA. Ta zmowa była opłacalna, bo oba kraje usadowiły się na czele świata, a wobec akceptacji swych społeczeństw dla realizacji konkurencyjnych ‚pokojowych programów kosmicznych’ – po obu stronach zostały wyciśnięte ogromne pieniądze na zbrojenia i zarobki dla elit. Koszt projektu Apollo wyniósł 150 miliardów w dolarach 2010 roku – czyli 5 razy tyle co Projekt Manhattan, lub 18 razy tyle co koszty przekopania Kanału Panamskiego ( econo-mist.com/node/18712369 2011 ).

    • Tola 20 marca 2012 o 3:54 pm

     Dzieki Peryskop za przypomnienie tej ksiazki , ktora ukazala sie juz bardzo dawno temu i malo kto o niej wie.Chcialam juz wczesniej o niej wspomniec ,ale nie chcialam rowniez byc „goloslowna” nie podajac ani autora ani tytulu.
     Juz wtedy,kiedy sie ukazala wydawala mi sie bardzo prawdopodobna ,ale byly to jeszcze czasy,ze wszyscy swiecie wierzyli i w loty rosjan ,jak i amerykanow i niemozliwe bylo polemizowanie z kimkolwiek na ten temat.
     Az dziwne,ze sie ta ksiazka ukazala ,z reszta wydana dosc „biednie” i nierzucajaco sie w oczy.
     Autor podaje tam duzo wiecej niescislosci i jesli ktos jest w stanie ja zdobyc ,to polecam!

    • masakalambura 20 marca 2012 o 7:03 pm

     @ Peryskop

     Teoria, że się nawzajem oszukiwali jest ciekawa i pociągająca, możliwe że częściowo prawdziwa. Z tym że mamy jeszcze inne dowody, że jednak wylądowali. W innych misjach wykonano przecież ciekawe zadania. Na przykład zdjęcia Ziemi z właściwym tłem gwiazdowym i inne.
     A oto 2 ślady które moim zdaniem trudno zlekceważyć.

     1. Ślady obecności pozostawione po kolejnych misjach Apollo tzn ślady stóp, pozostały lądownik i inne spotografowane przez LRO(Lunar Reconnaissance Orbiter)
     http://www.space.com/12846-apollo-moon-landing-sites-flags-footprints.html
     http://en.wikipedia.org/wiki/Third-party_evidence_for_Apollo_Moon_landings
     2. Eksperyment z lustrem – ocena odległości księżyca od ziemi za pomocą lasera. Robi się to do dziś

     http://en.wikipedia.org/wiki/Lunar_Laser_Ranging_experiment

     • monitorpolski 20 marca 2012 o 9:54 pm

      Prawda może leżeć pośrodku. Cześć zdjęć „księżycowych” mogła być zrobiona na Ziemi, gdyż astronautom bardzo trudno byłoby robić dobre zdjęcia. Więc dla celów marketingowych wykonano serię super-zdjęć. Nie wszystkie misje musiały się też udać, być może równolegle realizowano „lądowania” przed kamerami na Ziemi, spowalniano obraz 2-krotnie, przez co uzyskiwano efekt małej grawitacji. Przyczyna oszustwa może być też jeszcze inna – ukrycie tego co astronauci zastali na powierzchni Księżyca. Zdradził to zresztą chyba Aldrin.

      • hjk 20 marca 2012 o 11:22 pm

       Istnieje mozliwość, zę faktycznie ktoś był na księżycu, ale nie za pomocą technologii, ktore „oficjalnie” wtedy posiadano. Dlatego to iście kosmiczne kłamstwo i zmowa jak cała ta ‚zimna wojna” zarysowane przez peryskopa są jak najbardziej prawdopodobne i chyba taka jest prawda, dość smutna…

       Masy problemów technicznych i biologicznych mogłą pokonać tylko o wiele bardziej zaawansowana technologia, jak wspomniane osłony plazmowe, napęd typu antygrawitacja, aby udzwignąć czy zniwelować masę osłon i innego sprzętu, itd.

     • Peryskop 21 marca 2012 o 12:24 am

      masakalambura

      Akurat zdjęcia Ziemi bez gwiazd w tle jest jednym z kluczowych zarzutów. Nie pokazano gwiazd na ciemnym księżycowym niebie, bo dla fachowców jest to informacja o czasie i położeniu. Oczywiście coś tam dokładano po czasie żeby odwlec moment kompromitacji, a wiele zdjęć NASA usunęła ze swoich stron. Niedawno wyszło na jaw, że duż częśc dokumentacji programu Apollo zaginęła w archiwach NASA w następstwie wielu przeprowadzek (!!!). Trudno się dziwić, że poginęło także wiele próbek „księżycowych” skał.

      Zobacz np. co za partanina wychodzi przy analizie spektralnej hue tu:
      Jack White’s Apollo Studies
      An extensive study of Apollo imagery by photo analyst Jack White
      http://aulis.com/jackstudies_index1.html

      Jedną ze słabizn inscenizacji są kamery, bo ówczesna technika nie pozwalała na poprawne funkcjonowanie obiektywów, przetworników oraz mechanizmów w księżycowych gradientach ciśnieniowych, oświetleniowych i termicznych, a zmian temperatury od -150ºC do +130ºC nie wytrzymałyby też kolorowe błony w aparatach Hasselblad.

      Wątpliwe jest wykonanie bez wizjera skadrowanych poprawnie fotografii, i przewijanie filmu korbką palcami w rękawicy ciśnieniowej. Rozkład cieni zamiast od Słońca pochodzi od reflektorów, a centralny znacznik w kadrze zmieniał położenie. Na filmach NASA można dostrzec granice I planu oraz tła, segmenty ekranu 3M Scotchlite, łopotanie flagi, niepożądane efekty zawieszek odciążających, itp.

      Kolejne kulisy sfabrykowanej inscenizacji ujawniono m.in. tu:
      film „What Happened on the Moon” 2000
      moviesfoundonline. com/what_happened_on_the_moon.php
      wersja PL youtube.com/watch?v=MJh77ZW6uH8
      „Opération lune” dailymotion.com/video/xf4t9j_operation-lune-1_tech
      youtu-be.com/watch?v=H775Z9YI9RU&NR=1
      marucha.wordpress.com/2011/03/05/czlowiek-na-ksiezycu-prawda-czy-falsz

      Żałosne są wyjaśnienia, że dla lepszej jakości zdjęć z ‚astronautami’ niektóre z nich powtórzono na Ziemi. Bodaj całość moonlandingów sfilmowano na 2-milowej makiecie Morza Spokoju zbudowanej do symulacji w Flagstaff, Arizona. Oczywiście dodając zakłócenia do filmów słabej jakości, żeby ukryć fałszerstwa. Na próżno.

      To prawda, że lądowania „astronautów” próbuje się dowodzić umieszczeniem na Księżycu przez ‚astronautów’ pryzmatycznych odbłyśników do laserowych pomiarów odległości do Księżyca, ale umieszczały je tam bezzałogowe sondy Surveyor. Było ich 5 w latach 1966-8 i doskonale pamiętam jak z dumą podano, że właśnie dzięki tym lustrom zmierzono dokładnie odległość Ziemia-Księżyc, co miało ułatwić wysłanie misji załogowych. Potem z wiadomych względów ten sukces sond Surveyor został zamilczany aby go przypisać programowi Apollo dla jego uwiarygodnienia.

      Książki można pisać o kulisach tej afery. I faktycznie jest sporo źródeł. Jak napisała Tola – w latach tamtych „sukcesów w podbijaniu kosmosu” podważanie ich byłoby wyśmiane i potępione, bo wszyscy byliśmy dumni, że człowiek poleciał na orbitę, a potem stanął na Księżycu. Traktowaliśmy to jako cywilizacyjne sukcesy ludzkości – a więc każdego z nas. Dlatego tak trudno jest jeszcze i dziś porzucić miłe mity i spojrzeć chłodno na fakty. Ale kolejne dowody tamtych mistyfikacji, i kolejne mistyfikacje typu 9/11, czy Smoleńsk 2010 prowadzą nieuchronie do zawalenia się tych domków układanych z fałszywych kart.

      Z pewnym zażenowaniem przyznaję, że wierzyłem w lot Gagarina i lądowania Apollo przez niemal 4 dekady. Zajęło mi parę miesięcy aby przeanalizować szum wokół historii podobijania kosmosu i pozbyć się iluzji.

  • tamara 20 marca 2012 o 4:12 pm

   Uwierz mi Peryskop; to nie Illuminaci trzymają nas w ciemnocie,ale ich przeciwnicy pseudo-illuminaci (shadow government: rząd cieni)………DEZINFORMACJA robi swoje…..
   Wiedząc w czyich rękach są media jak można dać się wrobić w propagande o nwo i Illuminatie?……
   czy ktoś zastanowił się dlaczego tak łatwo są dostęne (szokujące)materiały na ich temat w internecie?…….np. nagranie z Bohemian Grove (o rytuale,które z taką pasją AJ rozpowszechnia…..to kompletna bzdura) niema nic wspólnego z Illuminatie…
   ..
   jak i wszystkie plotki o nich w internecie DOTYCZĄ tylko i wyłącznie tych , którzy te materiały spreparowali i udostępnili dla szerokiej publiki……………SATANISTÓW

   • hjk 20 marca 2012 o 11:25 pm

    Tamara dobrze kombinujesz – illuminaci głupi nie są i wiedzą, ze prędzej czy później ktos się przebije przez oficjalny i nieoficjalny matrix i zacznie docierać do prawdy, dlaetego dla takich ludzi też muszą być ustawione pułapki, dezinformacje czy zmyłki na różnym poziomie zaawansowania,,,
    różne filmy prawdy, objawienie truthseekerów, itd. itp.

    • Peryskop 21 marca 2012 o 1:15 am

     Tamara, hjk – coś w tym jest. Ale…

     Ale czy nie gloryfikujesz zbytnio „prawdziwych” iluminati ?
     Ja bym raczej widział cały układ nie jako dobrzy/prawdziwi vs źli/pseudo-illuminaci (rząd cieni),
     ale jako układ podzielony – może nawet skłócony – autentycznymi naprężeniami frakcyjnymi.

     Przy czym ci najcwansi są niewidoczni dla publiczności.
     A kto – jakie grupy – faktycznie trzyma tę najwyższą władzę ?
     Trudno jednoznacznie orzec z uwagi na ową skrytość, rosnącą im wyżej w hierarchii.

     Czy wierzysz, że ci na samym szczycie doznali cudownego oczyszczenia i są od-satanizowani ?
     A więc ich władza miałaby wręcz Atrybut Boski ?
     Taka uzurpacja zapewne jest, ale czy zasadna ?

     Piszesz: „Wiedząc w czyich rękach są media jak można dać się wrobić w propagande…”

     Ależ domyślamy się, że Murdoch Turner & Co to też tylko pośredni pociągacze za sznurki.

 32. Totalsky No Problemsky 20 marca 2012 o 2:40 am

  @Peryskop
  te 8 avengerów coś jednak zmiotło z powierzchni Ziemi w 1945 (juz po wojnie); i te niezliczone statki, które zaginęly, albo zaginęła tylko załoga – nie tylko w okolicach Bermudów, ale i na innych „diabelskich trójkatach”; Ramajana i Mahabharata, wimany, „latające miasta Promienistych”, wojny bogów miedzy soba, i wspieranie sie ludzkimi sojusznikami, maszyna do manny, widzenie Ezechiela, historia z Henochem, Lilith, Goliathem, z żoną Lotha, z przenoszeniem Arki (nie Noego, tylko tego artefaktu, którego tak bali sie wrogowie Izraela), i nagłymi zgonami tych, którzy nie przestrzegali rygorystycznej instrukcji obsługi; zburzenie Jerycha; sumeryjskie, a potem babilońskie „mity”, Gilgamesz, Enkidu, ileś tam wersji „potopu” w przedziale wielu tysiącleci, rysunki na pustyni Nazca, mapy tureckiego admirała Piri Reisa, sprzed pół wieku, z zaznaczoną linią brzegową Antarktydy (ale tą, która jest pod lądolodem); wszystkie te niesamowite historie z „Zakazanej archeologii” Cremo i Thompsona….; za dużo tych „przypadków” i zbieżnosci miedzy mitami ludów odległych od siebie o tysiąclecia, i o tysiące kilometrów; nie twierdzę, ze wszystko to UFO, ale „cos jest na rzeczy”; no i taka najbardziej prosta (a przez to, byc moze, najbardziej trafna) myśl: po co dobry Bóg stwarzał te wszystkie gromady galaktyk, skoro tylko na Ziemi miałoby sie rozwinąc rozumne życie…? wg. niektórych tłumaczeń, w Biblii powinno byc napisane „i stworzyli bogowie ludzi na swój obraz i podobieństwo”; pewnie wiesz o tym, że tuz przed Rewolucją Francuską, członkowie ówczesnej Francuskiej Akademii Nauk (czy jak sie to gremium wtedy nazywało) wyśmiali niemiłosiernie poczciwego mera z jakiejs prowincjonalnej pipidówki, bowiem ten „prostaczek” śmiał twierdzic, że kamienie, które pokazał szanownym akademikom, spadły z nieba; „a to przeciez absolutnie niemozliwe, wręcz zabobon” – twierdzili ówcześni odpowiednicy „amerykańskich naukowców”…; wszystko jest mozliwe, p. Peryskop 🙂 ; swoją drogą – dasz jakieś namiary na tę „peryskopedię”? chętnie bym tam zajrzał 🙂

  • Peryskop 20 marca 2012 o 5:21 am

   TNP, no to nałykałeś się zdrowo !
   Nie będę tu obalał każdego punktu, bo zdrowia szkoda.

   Ale np. znikanie statków i samolotów nad akwenami (zwłaszcza 3-k bermudzkim) tłumaczone jest nagłymi erupcjami metanu spod dna oceanu. A to ma związek z ciągłymi procesami syntezy ropy, tzw „deep oil”, której istnienie nafciarze ukrywają, a doniesienia o tym wyśmiewają, więc z tej zmowy milczenia możliwe jest podrzucanie dla kamuflażu historii podkręconych dla zmyłki.
   A mega bąbel metanu uderzając od spodu w statek może spowodować nagłą utratę wyporności i stabilności.

   Metan zwykle łączy się z cząsteczkami wody, a wtedy jest cięższy od powietrza i snuje się nad wodą. Ale w szczególnych warunkach pogodowych może tracić wodę, unosić się i „strącać” samoloty. To tak dla przykładu, że nie za każdym „zjawiskiem niedowiary” stoi demon lub UFO.

   Mitologie i rozmaite pisma święte usiane są legendami. Ludzie starsi i cwansi od zawsze mieli różne interesy żeby wprowadzać mity do obiegu z zapewnieniem dorobionych dodatkowych „źródeł”, albo wręcz starannie wykonanych „replik” i innych „dowodów materialnych”, lub fantazyjnych malowideł czy rzeźb. A my mamy z tym teraz kłopoty. Najgorsze, że są to zazwyczaj sofizmaty tj prawda jednej strony wymieszana z inną prawdą strony przeciwnej, a wszystko ukraszone fantastyką oraz podkoloryzowane fałszerstwami – czasem wręcz dla żartu, bo dlaczego by nie ?
   Na ten stan oryginalnych starodawnych źródeł rzetelnych, przemieszanych z podróbkami, nałóż kolejne warstwy dodawane co kilka pokoleń przez zdolniejszych aby jakieś ich bieżące interesy załatwiać.

   No i czy w tym gąszczu różności nie było całkiem naturalne i konieczne aby pojawiły się i z czasem ugruntowały rozmaite „fakty legendalne” ?

   W dodatku datowanie przy pomocy węgla okazuje się nie być aż tak dokładne i jednoznaczne jak nas zapewniano, bo tempo rozpadu izotopów jest zmienne i zależy m.in. od temparatury, ciśnienia i radiacji. A co można wyczyniać z analizą próbek biologicznych – łącznie z DNA – pokazała niedawno Kopacz na metr w głąb z udziałem samych gławnych patomorfologów z Moskwy, którzy znają różne techniki, także tamte prastare stosowane już za faraonów, Hipokratesa, przez Majów i w Kitaju.

   Przykładowo co jakiś czas zmieniają się opinie co do autentyczności Całunu Turyńskiego. A jak jest na prawdę ?

   Oczywiście mogę się w tych dywagacjach mylić. Dopuszczam czynniki nadprzyrodzone, ale moim zdaniem znacznie częściej mamy do czynienia ze sprytnymi podróbkami. My się staramy dokształcić w tego typu wiedzy tajemnej raptem przez kilka lat. A starsi i cwansi siedzieli w tym po uszy od wielu pokoleń ! Od tysiącleci ! Przekazując co ciekawsze tajniki swoim potomkom i/lub kapłanom – nauczycielom następnych pokoleń.

   fantastyką

   • Peryskop 20 marca 2012 o 6:39 am

    … Fanastyką, ezoteryką i medialnym szumem próbuje się społeczeństwo kierować na fałszywe tropy, bo ci co dysponują wiedzą mają z tego tytułu przewagę i starają się ją utrzymać, bo czerpią z tego korzyści. Wiele badań jest prowadzonych w tajemnicy, a ujawnianie oficjalne publikacje i nieoficjalne przecieki zwykle zawierają sofizmatyczną mieszankę, w której elementy prawdziwe służą jako wabiki mające wywołać przekonanie o rzetelność całości, a to tylko pozory. W tak stworzonym zamęcie oddzielenie prawdy od fałszu jest bardzo trudne.

    Na przykład podobno jest możliwe zdalne detonowanie ładunków jądrowych przeciwnika jeszcze gdy rakieta z taką głowicą czeka w silosie. Istnieją też niezweryfikowane doniesienia, że działem orgonowym można uzyskać efekt odwrotny i zablokować reakcję jądrową, a więc uczynić bomby nuklearne nieużytecznymi. Podobno właśnie po takich eksperymentach w pobliżu pustynnego poligonu w Arizonie w 1952 roku ( rense.com/general27/reichs.htm ) władze USA uznały badania Wilhelma Reicha za nielegalne, jego książki zniszczono, a on zmarł w więzieniu w wieku 60 lat. A jeśli tak działa orgon, to pojawia się wniosek, że można w ten sposób kontrolować tempo rozpadu izotopów, a w konsekwencji fałszować datowania starożytnych znalezisk. A to umożliwia wykonywanie artefaktów na zamówienie – co do formy, kształtu, struktury i wieku.

    Wiemy, że kto kontroluje przeszłość…. Teraz zaczyna być wiadomo jak to osiągać 😀

    • Totalsky No Problemsky 20 marca 2012 o 6:57 am

     @monitor
     mozemy długo sie spierac (byle w ten sposób, bez pyskówek, co sie czesto zdarza niektórym, mnie – rzadko:-))))); ale tak jednym zdaniem: mity, legendy – a ten film „Pioruny Bogów” (Thunderbolts of the Gods, zdaje sie, w oryginale), który był tu z tydzien temu przywoływany, i chyba jest w monitorowej tiwi, nie dał Ci do myslenia, ze moze jednak przynajmniej część z tych mitów ma jakieś dawne, realne, źródło odniesienia?

     • Sully 20 marca 2012 o 8:29 am

      Total, Ty naprawdę spać nie możesz 😉 Miłego dnia życzę wszystkim. Mam nadzieję, że dzisiaj żadnej afery nei bedzie. 🙂

      • Totalsky No Problemsky 20 marca 2012 o 8:59 am

       @Sully
       musiałem awaryjnie napisac parę tekstów, bo kolezanka sie rozchorowała, no i nocka zleciała 🙂 wyglada na to, ze dzisiejszy „dzień gniewu” spędze w wyrku, ale to tak dopiero od popoludnia…

     • Sully 20 marca 2012 o 8:35 am

      Wczoraj się zastanawiałam nad ludźmi którzy dali się „zamrozić” np. sam mózg…jak to będzie dajmy na to, że uda się ich odmrozic, wlożą mózg do ciała…to kto to będzie ….ten rozmrożony mózg…czy to ciało które kiedyś też miał swój mózg, ….ciekawe czy „naukowcy” robili już takie eksperymenty…na samą myśl mam dreszcze.

      • Irol 20 marca 2012 o 11:05 am

       @Sully.
       Podobno mrożone małpie móżdżki są wyborne.
       Pewnie KTOŚ wpadł na pomysł jak uzyskać ludzkie mrożone móżdżki.
       Patrząc na pomysły Ziluminowanych to wszystko może się zdarzyć.

     • Peryskop 20 marca 2012 o 10:09 am

      Co prawda nie jestem Monitor, ale odpowiem tak – im więcej wiem o skali przekrętów wszelkiego rodzaju, tym mniej miejsca pozostaje na wiarę w rozmaite „wykopaliny” i teorie o nich.
      Oczywiście nie wszystko jest fałszywe czy dorabiane. Ale zapewne sporo.

      Wiedząc jak wiele wojen stoczono, jak wiele narodów podbito i jak wiele skarbów zrabowano – wszystko w oparciu o założenie że Darwin miał rację – to zaczynam także uważniej się rozglądać wokół dinozaurów.

      Bo ich cudowny comeback – może przez „wymyślenie” i trochę roboty nad szkieletami – jest bardzo darwinistom na rękę. A więc pośrednio uzasadnia światowy rozbój, bo przecież gatunki lepiej przystosowane wypierają te gorsze. Czyli Biały ma zgodnie z teorią Darwina (wciąż jednak tylko TEORIĄ !) przegonić Czarnego z terenów ropo-, albo diamento-nośnych. I na to nie ma rady, bo to zasada udowodniona „naukowo” ! Ktoś nawet w uniesienie powie „to święta prawda”.
      Ponadto plastikowych dinozaurów dzięki towarzyszowi Spielbergowi (GrającaGóra) oraz ŚwiętemuDrzewu pełno na świecie w Jurrasic Parkach, a mniejsze także na półkach naszych dzieci. Te wszystkie atrapyi gadżety z dino skutecznie redukują w ludziach – zwłaszcza u młodzieży – wiarę w Boga, w kreacjonizm, w stworzenie świata … A no właśnie, jak oznajmia Pismo Święte dinozaurów przecież Bóg nie stworzył, ani Noe nie uratował. Czyli albo tylko jedna albo tylko druga wersja jest prawdziwa. Jeśli nie ma dowodu na istnienie Boga, a na istnienie dinozaurów są – mamy przecież „gigantyczne kości” i nawet „skamieniałe jaja”, no to odpowiedź sama się narzuca: BOHA NIET!

      Jeszcze nie mam pewności do tego rozdziału teorii spiskowej, ale są podstawy aby zwątpić.
      Coraz więcej zastrzeżeń pojawia się wokół teorii (też tylko TEORII !) Big Bang. Więc zobaczymy czy dinozaury też nie pójdą śladem Big Bang … na śmietnik.

      • Totalsky No Problemsky 20 marca 2012 o 10:38 am

       @Peryskop
       Sully ma problem z nie/nei 🙂 a ja mam problem z mieszaniem waszych nicków; niby niepodobne, ale jakos ten „peryskop” i „monitor” zbyt czesto mi sie przeplatają; w sumie – cos was łączy: optyka:-)…. oczywiście pisałem do Ciebie..; zeby jeszcze bardziej namieszać – wspomnę o wszechświatach równoległych; no a wtedy – to sie dopiero otwiera kosmos mozliwości!

       • Sully 20 marca 2012 o 4:25 pm

        A ja się z Tobą Peryskop nei zgadzam, bo ja wierzę w to, że dinozaury istaniały na świecie i w teorie ewolucji również wierzę, pomimo luk które w niej sa, wierzę równiez w istnienie Boga. Jedno nei wyklucza drugiego.
        Może dinozaury były na długo przed Noem i dlatego ich nie ratował, bo już ich nei było.
        Nie wiem, jakos nigdy nei przyszło mi do głowy żeby wiara w jedno wykluczała wiarę w drugie.
        Jak się tak czasem zastanawiam nad ” stworzeniem świata „, kto i dlaczego to zrobił. Czy jest w tym jakiś większy sens. Może jest wiele ziemi i ludzie podobni do nas je zamieszkują. A może….umierając przenosimy się gdzieś na „inna ziemię”.

      • Totalsky No Problemsky 20 marca 2012 o 10:42 am

       Boh jest! tylko moze zaprezentował nam skróconą wersję wydarzeń, zeby za bardzo w glowach nie namieszać i za bardzo nie przynudzać (i tak Biblia ma jednak te „parę” stron, prawda)? poza tym – kto zadecydował o ostatecznym (dzisiejszym) kształcie Biblii? no… ludzie, omylni, chociaz podobno uswięceni łaską, cokolwiek ta „łaska” znaczy…; a ile apokryfów poszło w ogien, albo do tajnych skrytek, albo do piachu… – to tylko Boh wie 🙂

      • tamara 20 marca 2012 o 3:31 pm

       Świetnie to ująłeś Peryskopie;ale podejrzewam ,że mało kto zrozumiał(patrząc na paluchy) właściwy przekaz twojej wypowiedzi;chyba,że to zorganizowne minusowanie ……..

       “…..Jeśli nie ma dowodu na istnienie Boga, a na istnienie dinozaurów są – mamy przecież “gigantyczne kości” i nawet “skamieniałe jaja”, no to odpowiedź sama się narzuca: BOHA NIET!”…………….
       ktoś zadbał oto ,aby dowody na istnienie dino’s były ( MIND CONROL)…… a dowody na istnienie BOGA oczy niezobaczyły a uszy nieusłyszały…..dlaczego?…….świadomy czytelnik znajdzie łatwo odpowiedz

       • Tola 20 marca 2012 o 4:15 pm

        @tamara ,pamietam,ze to ty pierwsza poruszylas temat dinozaurow.
        Moze masz jakies linki,zeby cos poczytac?
        Mnie osobiscie trudno w to uwierzyc poniewaz te odkrycia archeologiczne sa masowe i maja wielu swiadkow ,tzn. nie wyobrazam sobie,zeby najpierw cos zakopywali .
        Dla mnie ososbiscie niewiele ma to wspolnego z Bogiem czy Biblia.
        Jakby jedno drugiemu nie zaprzecza.

       • Peryskop 20 marca 2012 o 5:59 pm

        Tamara, ważne że Ty zrozumiałaś !

        A paluchy wyczułaś – akcja zorganizowana, bo zagrypiony niby @Jaś nie może zapomnieć kilku zdań prawdy i chodzi za mną obsypując błotem i dolnymi łapkami. Te modele tak już mają ! https://monitorpolski.wordpress.com/2012/03/15/wydarzenia-i-komentarze-15-marca-2012-r/#comment-83122

        Wracając do dino – Sully ani Tola nie widzą tego związku. To to czujesz, ja też. Zwłaszcza, że to jest cała piramidka po(d)wiązań – z genetyką na czele, potem embrionologia, nanotechnologie, genealogie i wszelkie inne …logie, które są w znacznej mierze dokreowywane według zamówień.
        Oczywiście, to nie jest FAKE TOTAL ! Odkrycia nie kolidujące z priorytetami ideolo się zostawia.
        Ceruje się, sztukuje, łata i farbuje te fragmenty obrazka, które nie pasują do wzorca.

        Mam taką hipotezę roboczą: jakieś autentyczne szkielety wymarłych zwierząt znaleziono i pewne drabiazgowe analizy zostały przeprowadzone. Ale jeśli uznano, że są to mało spektakularne dowody, to zaczęto kreatywnie uzupełniać zbiory. Bo doprawdy księgowi, biegli rewidenci oraz banksterzy nie mają przecież wyłączności na kreatywne księgowania !!!

        No i sporo fejków może być w obiegu, czyli głównie w muzeach i na uniwersytetach. I dylemat – co zrobi zespół profesora X, który wykryje, że jednak coś się nie zgadza ? Pójdzie po rozum do głowy, skontaktuje się z zaufanymi kumplami z branży i ustali, że każdy tak ma ale cicho siedzi, bo robienie skandalu oznacza same szkody – szwank renomy, spadek sprzedanych biletów, redukcja dofinansowania, brak grantów, spadek w rankingach, mniej wpływów z czesnego i wyrzucenie z „klubu” przez środowisko profesjonalistów.

        Podobne mechanizmy poprawności środowiskowej musiały zadziałać przy badaniach „skał księżycowych” rozdanych po „lotach” Apollo najlepszym uniwersytetom i muzeom.

        Obstawiam że oprócz datowania według zamówień dino-fejki mogły pójś w gigantowe okazy, bo rozmiar robi na każdym wrażenie. A potem wytworzyło się ciche współzawodnictwo zawodowe
        – kto zrobi jeszcze większego protekopindelezaurusa spomiędzy miocenem a późną kredą ?

        Oczywiście odkrycia można uzgodnić z kreacjonizmem – Bóg tak chciał! – ale trudniej z ewolucjonizmem, bo wtedy wymagane są uporządkowane formy przejściowe, a z tym są kłopoty.

        Sully i Tola – trochę przekonałem ?

        • Sully 20 marca 2012 o 7:29 pm

         Oj Peryskop, Ty masz poprostu taki a nie inny poglad , nie wiem może jestem człwoiekiem „małej wiary” ale dlaczego mianoby tak oszukiwac społeczeństwo. przecież to „tylko” a może i aż dinozaury. Ja widzę tutaj czynnik materialny, ale gdyby to nie byla prawda, to wierzę, że w całej rzeszy naukowców znajdzie się choc jeden który głośno powiedziałby o tym kłamstwie i tyle. Dla mnie dinki nie kolidują z wiara w Boga 😉 ale np. kiedy myślę o I wojnie, II wojnie i innych „masakrach” to zastanawiam się czy aby napewno Bóg tak chciał. Ale to Peryskop sa trudne pytania, na które jednoznacznej odpowiedzi nie ma .

         A wracając do misji Apollo, to kurcze znowu dlaczego miałoby to być oszóstwo. Ja wiem czytałam że to podróbka, że coś tam się nie zgadza ….ale po co tyle zachodu żeby oszukać ludzi? co USA chciały pokazać, że nawet na księżyc mogą lecieć jesli chcą…trochę by to śmieszne było gdyby takie mieli podudki tylko i wyłacznie.
         Dlaczego trudno z ewolucjonizmem, przeciez one wyginłey ….więc już nie ewoluowały 😉
         Poczekaj Peryskop już pracują nad wskrzeszeniem mamutów, kto wie może i tyranozaury zaczną po ulicach ganiać 😉

        • hjk 21 marca 2012 o 3:08 am

         póki co to Tyrannotuskowate szaleją 🙂
         pewno jakieś dalekie ewolucyjne potomki tych starych reptyliańskich tworów

        • Peryskop 21 marca 2012 o 5:59 am

         Sully:
         „wracając do misji Apollo, to kurcze znowu dlaczego miałoby to być oszustwo”

         W Apollo przecież chodziło o ogromne pieniądze – oficjalnie na lądowanie, a w realu lewa kasa na tajne projekty, na które Kongres by się nie zgodził. Chodziło też o prestiż i hegemonię w świecie, a taka pozycja daje przywileje. Był to także eksperyment na wielką skalę czy z wykorzystaniem nowoczesnych technologii można wywołać u niemal wszystkich ludzi na Ziemi wiarę w wydarzenie, którego nie było. Można ! Potem na tych wzorcach zrobiono mistyfikację 9/11 i następne. Media wciskają nam tego typu iluzje już codziennie.

         „dlaczego mianoby tak oszukiwac społeczeństwo. przecież to “tylko” … dinozaury”

         „Tylko”, ale z dino chodzi też o ogromne pieniądze i wpływy, o kształtowanie świadomości w oparciu o nie o real ale o fikcję, o upowszechnienie światopoglądu materialistycznego, o usprawiedliwienie podbojów (neo)kolonialnych i o kontrolę nad hegemonią światową.

         „Dla mnie dinki nie kolidują z wiara w Boga”

         Ale kolidują u ludzi mających szerszą wiedzę i głębszą wiarę w kreacjonizm Boga. Wyłapała to Tamara – mamy wreszcie „niezbite dowody” na istnienie dinozaurów, o których cisza Piśmie Świętym – zbiorem mądrości o świecie. A ponieważ dino to potwory gigantyczne, więc nie ma mowy o przeoczeniu. Wniosek : Biblia to same bajki, Boga nie ma.

         Podobny trik ale tym razem w fizyce jest realizowany w CERN – szukają bozonu Higgsa, nazwanego „cząstką Boga”. Już idzie kiepsko. Jeszcze trochę i oficjalnie ogłoszą, że „cząstki Boga” nie ma. I wtedy opiniotfurcy rzucą się jak na padlinę: – Jeśli nie ma cząstki Boga, to jasne dla każdej inteligentnej osoby, że i Boga nie ma. I nigdy nie było ! Oto mamy kolejny dowód !!!

         „gdyby to nie byla prawda … choc jeden … głośno powiedziałby o …kłamstwie”

         Ludzie są zastraszani. Ci co chcieli coś powiedzieć, już nie żyją – np. świadkowie 9/11, zamachu w Smoleńsku. Paul Kammerer, który doświadczalnie podważył ważne aspekty teorii Darwina zastał zaszczuty i popełnił samobójstwo. Kilkudziesięciu mikrobiologów zmarło ostatnio w niejasnych okolicznościach.

         Wyobraź siebie w takie sytuacji: możesz mieć satysfakcję i swoje 5 minut, ale zaraz potem już nic.

         Co wybierasz ?
         To tak działa, Sully.

       • Jakob 20 marca 2012 o 7:18 pm

        Przecież dowody na istnienie Boga są wokół nas 🙂

    • Tola 20 marca 2012 o 8:22 am

     @peryskop – ja rowniez jestem sceptyczna co do wielu spraw ,o ktorych napisales.
     Ta teorie z metanem w trojkacie bermudzkim czytalam juz chyba kilkanascie lat temu i przekonuje mnie.
     Ale jest pare takich ,ktorych nie umie w zaden sposob ulokowac sobie w glowie.
     Np.rysunki z Nazca.
     Mozesz napisac co o tym myslisz?

     • Peryskop 20 marca 2012 o 10:41 am

      Tola, nie mam pewności co do Nazca.
      Nie byłem tam jeszcze, ale byłem koło Białego Konia w Westbury, UK, a także w Stonehenge.

      Ludzie od zawsze lubowali się w GIGANTACH. I robili wielkie rzeczy. Powoli, ale mieli czas.
      Przejazdem byłem też nad Loch Ness, to wielki projekt, zrodzony z żartu, a jaki dochodowy !

      Starożytni mieli już znaczną wiedzę – także o astronomii. Bo byli inteligentni i mieli czas.
      Często nie zachowały się zapisy, szkice, obliczenia – bo wiedzę przekazywali ustnie i na pamięć.

      Więc Nazca może być autentico. Ale nie musi.
      Np wystrugane przez grupę dowcipnisiów, lub biznesmanów. Bo dobrze mieć lokalną Nessie, do której przyjadą ciekawi i zostawią trochę szmalu. Szmal w jakiejś formie zawsze i wszędzie był pożądany, i zawsze byli jacyś kreatywniejsci tubylcy z fanatazją i rozmachem. A może pomysł przywiózł wędrowiec, który gdzieś słyszał, że coś….

      A może to względnie nowa podróbka – 100 – 200 lat ?
      Albo mieszanina – trochę z I-VII wieku a większość dokończona znacznie później ?

      O rzeźbionych „starożytnych ” kamieniach słyszałem, że było sporo podrabianych dla turystów. A kto wie czy Hoimar von Ditfurth uczciwie i rzetelnie opisał co mógł ?

     • Peryskop 21 marca 2012 o 4:24 am

      Nazca

      Kliknij na „high resolution” żeby obejrzeć panoramę

      http://www.airpano.com/360Degree-VirtualTour.php?3D=Nazca-Lines-Peru

   • Sully 20 marca 2012 o 8:33 am

    Perysko, bo ja w temacie nie siedzę, ale czy kiedykolwiek znaleźli chociaż jeden wrak statku, samolotu łodki bądź czegokolwiek co zaginęło w okolicach trójkąta bermudzkiego?

    • Peryskop 20 marca 2012 o 9:30 am

     Sully, ja też już tego nie śledzę od wielu lat.
     To ma mały sens, bo i tak napiszą co wymyślą i ustawią.
     A dla ukrycia i rozmydlenia „deep oil” przykładać się muszą a budżet nieograniczony.

     • zenobiusz 20 marca 2012 o 5:00 pm

      Pery Skop@
      HAARP Polska – Blo.pl
      http://www.haarp.blo.pl/
      Blokuj wszystkie wyniki z http://www.haarp.blo.pl
      Strona o rzadowym projekcie naukowym prowadzonym przez armie USA.
      Tu ciekawostka

    • Totalsky No Problemsky 20 marca 2012 o 1:06 pm

     @Sully
     było kilka takich przypadków, ale szczegółów sobie teraz nie przypomnę… powoli zasypiam:-); znaleziono wrak („Mary Celeste”?, ale nie jestem pewien) – nieuszkodzony, bez załogi, ale za to z zywym kotem czy psem na pokładzie, i to chyba było k. Gibraltaru (a tam tez jest kolejny dziwny „trójkąt”, w sumie jest ich chyba na Ziemi osiem, symetrycznie rozłozonych; chyba nawet więcej statków, niz w Trójkącie Bermudzkim (amerykanski pijar:-) zagineło na Morzu Południowochinskim – tam tez mają swój „trójkat” – ale to pewnie Godzilla tam grasuje :-); zresztą trójkąty nie musza się kojarzyć aż tak złowrogo,(np. trójkąt ostrzegawczy, albo muzyczny :-))) – zależy, co tam komu w duszy gra 🙂

     • Sully 20 marca 2012 o 3:22 pm

      Nie no masz racje trójkąty nie musz akojarzyć się złowrogo 😉 hihihi

      • hjk 20 marca 2012 o 11:39 pm

       dobrowrogo albo złoprzyjaźnie 🙂

   • kosiardeyablos 20 marca 2012 o 8:39 am

    Peryskop zauważ jakie to wszystko pokićkane. Świat jest starszy – jeśli chodzi o cywilizacje – niż nam się wydaje. to co nazywane jest aktem boskim tak na prawdę jest cyklicznym naturalnym pierdnięciem w kosmologicznym wymiarze czasu i przestrzeni. Żadna ręka Boska, bo Bosek jest na wakacjach gdzie indziej. Cykliczność cywilizacji to naturalny stan rzeczy, problem jest zgoła innej natury – czy taka cywilizacja jest w stanie przetrwać lub nie zatracić wiedzy dla przyszłych pokoleń nowych cywilizacji. Dla nas dzień się wlecze jak smród po gaciach, a mówimy tu o zakresie kliku, kilkunastu tysięcy lat i postępujących po sobie wydarzeniach.
    Atlantyda ? Nie zatonęła, no jak może wyspa zatonąć wielkości Australii, z górami wyższymi niż te Monte Everesty, no halo. To nie Titanic ! Tu wbijali nam głupote do głowy przez tyle lat. Antarktyda została ofizjalnie odkryta w XIX wieku, i jeszcze mało jest na jej temat.
    Kto szuka Atlantydy, niech zerknie na mape – jest qrwa jak byk !!!
    przykład – to tak jakby stałą przede mną krowa :
    – Kosiar, czy widzisz tę krowę ?
    – Nie, bo mi krowa zasłania !
    A co do wynalazczości – wszystko jest zapisane – nic nie zostało wymyślone – to kontynuacja czegoś co już było. Nasze umysły są na tyle wyczesane by móc interpretować rzeczywistość tak by wymyślać coś do swoich potrzeb. Tak (znowu ?) powstało koło. Jeśli by ktoś zamiast koła zacząłby po prostu lewitować, koło nie byłoby potrzebne, skoro może cokolwiek to jest, latać. To jest domena cywilizacji.
    Ta dzisiejsza – oparta jest na kole, taka jest „kole”j rzeczy…..hahaha…
    A technologie na dzisiaj ? Moje zdanie jest takie – ludzkość nie jest przygotowana na totalny skok technologiczny. Przykład – ludzie jeszcze sie nie nauczyli jeżdzić autami a co dopiero jakby mieli latać vimanami – o zgrozo !!!
    Niestety banda przygłupów wykorzystuje tą wiedzę dla siebie i są jak psy ogrodnika odnośnie wynalazczości na dzień dzisiejszy -zresztą kasty kopalne robią swoje – handlują dobrem naturalnym dla swych potrzeb – chciwość (niedługo ich zgubi) !

  • junixy 20 marca 2012 o 11:44 am

   Jeśli Bóg stworzyłby człowieka na swój obraz i podobieństwo, to musiałby stworzyć samą świadomość/dusze…Po co nam więc owa niedoskonała, marna powłoka ziemska? Kara za grzech pierworodny? Posiadamy ciała po to, abyśmy wzrastali w nich i gromadzili doświadczenia jako ludzie z krwi i kości? Jesteśmy więc ludźmi za karę … będąc jednocześnie boskim planem i stworzeniem, z drugiej strony grzesznym i słabym tworem szatana? Do czego służy owy dualizm? Czy sens bytu nie powinien opierać się na harmonijnym połączeniu tych pojęć? Dobro i zło jako przenikające się i uzupełniające wzajemnie siły równoważące porządek wszechświata. Czy Bóg jako początek wszelkiego istnienia dał tyle władzy szatanowi, aby ten wodził nas na pokuszenie? Jaki jest tego sens? A może w historie ludzkości wpisana jest pewna cykliczność zdarzeń uwzględniająca fraktalność wszechświata? Czy może Bóg chciał, aby człowiek rozwinął świadomość osiągając tak wysoki poziom rozwoju, aby znaleźć wreszcie ową boskość w sobie … Boskość i nieśmiertelność duszy, która jest doskonała, uniwersalna i odpowiadająca porządkowi wszechświata? Czy do tego zmierzamy jako ludzkość? Jak się ma do tego Apokalipsa i wizja zagłady przez zsyłającego na nas gniew Boga? Dlaczego od początku nie mogliśmy być czystą i doskonałą świadomością? Bóg wymyślił dla nas taki plan w porozumieniu z szatanem? Jakoś mi się te klocki nigdy nie składały i powiem szczerze, te pytania męczyły mnie od dziecka, ale podczas religii żaden ksiądz nie udzielił mi rzetelnej odpowiedzi. Co mówi na to peryskopedia?

   • Totalsky No Problemsky 20 marca 2012 o 1:28 pm

    @junixy
    witaj w klubie! osobiście bardzo lubię upraszczać wszystko, co się da (zdarzają się opinie, że prymitywizuję, ale co tam!:-), tak więc dodałbym do tego, co napisałeś, jeszcze kwestię seksu:-)… – który jest ponoć „najpiękniejszą rekompensatą za ludzką śmiertelność”, tylko nie wiem, nawiązując do tego, co napisałeś, czyjego autorstwa jest ta rekompensata: boska czy… z drugiego bieguna:-); no właśnie…. czy Bóg, istoty boskie, są zmysłowe? z jednej strony – to tylko takie „śmieszne ruchy”, z drugiej – np. gdy się poczyta „Pieśń nad Pieśniami”, to można zwątpić w wiele tzw. pewników; albo z Genesis: „Synowie Boże zstąpili na Ziemię, wejrzeli na córki ziemskie, które im się spodobały, i obcowali z nimi, i mieli z nimi dzieci” (nawiasem mówiąc – Gigantów – tak mówi Pismo!) – więc chyba jednak „te sprawy” nie są im tak do końca obce; a może z nimi jest tak, jak z Wałęsą: nie chcom, ale muszom?

    • junixy 20 marca 2012 o 3:36 pm

     @TotalskyNoProblemsky
     Zaglądam tu sobie często gęsto, chociaż prawie się nie udzielam, ale Twoje wpisy zawsze z przyjemnością czytam, zresztą tak samo chętnie jak @Peryskopa 🙂 Każdy z Was wnosi tu coś ciekawego do dyskusji, Peryskop to takie „szkiełko mędrca”, a ty TNP jesteś niczym showman Wojewódzki z „dewiacyjnym ilorazem inteligencji” haha 😀 (sorrrrrrry!)
     P.S. Kopernik była kobietą 🙂

     • Sully 20 marca 2012 o 4:59 pm

      junixy….czuję, że dogadałybyśmy się…bo stawiasz pytania na które sama szukam odpowiedzi…a nie są one latwe. Pzodrawiam!!

    • Peryskop 20 marca 2012 o 4:50 pm

     junixy, dlaczego właśnie do mnie skierowałaś swoje nielatwe pytania ?

     Może zauważyłaś, że mnie też pasjonuje problem przeciwstawności ?

     Czy pamiętasz że już kiedyś przedstawiałem na Monitorze swe rozumienie relacji Bóg-Szatan ?
     Otóż sądzę, że Szatan nie jest odrębnym suwerennym bytem, lecz jest elementem Boga.

     Co prawda koliduje to z doktryną przedstawiającą Boga jako tylko Miłosierdzie, ale tłumaczy wiele zjawisk którym podlegamy. Miałem opory żeby tymi przemyśleniami z kimkolwiek się podzielić, bo one pachniały herezją. Ale na szczęście w książeczce Szwajcara Georgesa Hubera „Idź precz Szatanie ! Działanie diabła dzisiaj” (Michalineum 2000) znalazłem że do podobnych wniosków dochodziły takie autorytety, jak papież Leon XIII , a wcześniej m.in. św. Augustyn i św. Tomasz z Akwinu. Obaj uzasadniali to potrzebą uwidoczniania dobra dzięki kontrastowi ze złem, a inspiracją dla Leona XIII była penetracja Watykanu przez masonerię. Natomiast dla mnie taka interpretacja wynika z zachowania Boskiego atrybutu Wszechmożności.

     Tu jednak pojawia się pułapka wpadania w satanizm w błogim przekonaniu zgodności z Bogiem !
     Radą na to jest jednoznaczne rozróżnienie dobra od zła i kierowane się na dobro z unikaniem zła.

     Innym problemem jest ów „obraz i podobieństwo”. Ale kierując się znów logiką doszedłem do kilku wniosków: (1) to podobieństwo należy- jak wiele innych sformułowań w Biblii – traktować tylko symbolicznie; bo (2) Bóg nie ma ciała podobnego do naszego, które jest niedoskonałe, ulega zmęczeniu, starzeniu, chorobom, ma mankamenty i ograniczenia, a więc jego budowa jest typowo nie-boska; (3) ponieważ Stwórcy Wszystkiego nie potrzebne są w szczególności narządy prokreacyjne, więc Bóg nie ma płci; (4) w konsekwencji znika narzucona dominacja/upośledzenie płci ale pojawia się potrzeba unikania używania określenia Pan Bóg – w zamian po prostu „Bóg”.

     Czy takie postrzeganie Boga można pogodzić z doktryną wiary katolickiej ?

     Można, bo w takim zrozumieniu Bóg jest bardziej Wszechmogący niż w poprzednim i mocniejszy oraz sprawiedliwszy od Boga z Genesis, gdzie Jakub walcząc z Bogiem wymógł przyznanie nowego imienia Izrael = walczący z Bogiem, w tej walce nad ranem Bóg osłabł, i bez wybraństwa jak faworyzowanie Jakuba względem Ezawa, czy sprowokowanie Kaina do zabicia Abla przez faworyzowanie darów mięsnych składanych przez Abla. W tak stronniczego Boga jak w Starym Testamencie nie wierzę, ani w kościół „święty”, bo hierarchia zwykle święta nie była i nie jest.

     Grzech pierworodny jest interpretowany rozmaicie. W moim pojęciu jest to immanentna wada charakteru u każdego człowieka, upośledzająca jego relacje z Bogiem, bliźnimi i z sobą samym.
     Taką skazą jest IGNORANCJA czyli zawyżone przekonanie o własnej wiedzy, zawsze ułomnej wobec fizjologicznych ograniczeń naszego układu poznawczego – opartego na ułudnych zmysłach oraz na umyśle tylko w części świadomym, a w części nieświadomym. To właśnie ignorancja jest podłożem większości nieszczęść i popełnianych błędów – także grzesznych.

     Totalsky – jak widzisz w moim podejściu seks funkcjonuje tylko na padole ziemskim, a znika w relacjach transcendentalnych – inaczej niż w Islamie, gdzie w Raju czekają hurysy. Ale taki stan wynika z naturalnej potrzeby lokowania w Raju przedmiotów i usług deficytowych za życia.

     Ciekaw jestem Waszych opinii po przetrawieniu bez pośpiechu, bo są to zbyt poważne sprawy.

     Junixy – czy doszliście z mężem do konsensusu w kwestii inwestowania ?

     Przepraszam za ogon.
     Bo chodzi za mną zagrypiony @Jaś obsypując minusami i zgryźliwościami po gorzkich refleksjach https://monitorpolski.wordpress.com/2012/03/15/wydarzenia-i-komentarze-15-marca-2012-r/#comment-83122

     • junixy 20 marca 2012 o 9:47 pm

      @Peryskop
      Masz „piekielnie” dobrą pamięć do szczegółów 😉 (ach te moje sprawy finansowe). Powiem szczerze, że zawiesiliśmy sprawę giełdy na kołku, bo póki co … na razie nie sprawdzają się przepowiednie Jackowskiego i innych Fulfordów, mój małżonek ma je zresztą w głębokim poważaniu. A ja już wolę od GPW fora ezoteryczne 😉 bo NWO ze mną czy beze mnie i tak ma się dobrze.

      „Otóż sądzę, że Szatan nie jest odrębnym suwerennym bytem, lecz jest elementem Boga”
      Otóż jest pytanie … jest teza postawiona, jest Peryskop … 😉

      Zapodajesz jak zwykle na wysokim poziomie, warto przetrawić bez pośpiechu twoje spostrzeżenia.

      „Grzech pierworodny jest interpretowany rozmaicie. W moim pojęciu jest to immanentna wada charakteru u każdego człowieka, upośledzająca jego relacje z Bogiem, bliźnimi i z sobą samym”.

      Odcięcie od źródła wiedzy? (symbol drzewo życia)

      „W tak stronniczego Boga jak w Starym Testamencie nie wierzę, ani w kościół “święty”, bo hierarchia zwykle święta nie była i nie jest”.

      Ani w grzechów odpuszczenie …

      „(…) jak widzisz w moim podejściu seks funkcjonuje tylko na padole ziemskim, a znika w relacjach transcendentalnych – inaczej niż w Islamie, gdzie w Raju czekają hurysy. Ale taki stan wynika z naturalnej potrzeby lokowania w Raju przedmiotów i usług deficytowych za życia”.
      Człowiek kombinuje też co by sobie z Bogiem ugrać za życia i zapewnić w wieczności…

      Ale to są trudne tematy. Jednak stawiać pytania nie znaczy pogardzać Kościołem Katolickim, czy wiarą w Boga jako taką.
      Przecież sama kamienna tabliczka to za mało dla myślącego człowieka … Dobrymi chęciami piekło jest wybrukowane!

      • hjk 21 marca 2012 o 12:04 am

       @“Otóż sądzę, że Szatan nie jest odrębnym suwerennym bytem, lecz jest elementem Boga”

       Bóg zasadniczo nie moze miec „elementów”, bo jest absolutnie prosty, a jak ma, to te znane z Objawienia – jeden to Syn Boży, a drugi to Duch św, no i sam Bóg Ojciec – Trzy odrębne Osoby Boskie Stanowiące Jednego Boga, na mocy jednego Absolutnego Istnienia i jednej istoty, ale odrębnej natury – to pewna formuła teologiczna pozwalajaca ująć na ile się da objawioną nam tajemnicę Trójcy św. – jednak konieczną do zbawienia, bo zbawia nas syn Boży, który stał się człowiekiem i Objawił o Duchu św.

       Z punktu widzenia filozofii Bóg jest Jeden Absolutnie prosty, o nieskończonym istnieniu, poznaniu i woli, nie ma części, a wszystko inne to odrębne od Niego stworzenie, tak samo Diabeł – zły duch przeciwnik, który się zbuntował, ale stworzony był jako dobry. Ale to też element objawienia, bo naturalnie nigdy byśmy do tego nie doszli, jako ze to mistrz oszustwa i kamuflażu, o czym wspominają listy apostolskie. Wybrał zło – sprzeciw Bogu w sposob ostateczny i nieodwracalny, bo taki charakter mają decyzje duchów. My jesteśmy w materii i ona niejako „spowalnia” nasze działanie i dopiero w momencie śmierci wszystkie nasze decyzje się dopełnią… W tym ta najważniejsza – czy chcemy ostatecznie być z Bogiem czy sami, ergo z całą halastrą potępieńców…

       • hjk 21 marca 2012 o 12:19 am

        @“W tak stronniczego Boga jak w Starym Testamencie nie wierzę, ani w kościół “święty”, bo hierarchia zwykle święta nie była i nie jest”.

        tak, mitologia starego testamentu musi być odpowiednio interpretowana, a dla katolików właściwą wykłądnia jest Nowy Testament, bo to nie mitologia (opisy legendarnych wydarzeń, czasami faktycznie prawdziwych jak się okazuje), tylko zapisy swiadków…

        Kościół to oczywiście nie tylko hierarchia czy nawet zwykli wierzący, ale również…Chrystus, który jest źródłem świętości i „Głową Kościoła” jak mówi św. Paweł. No i święci, zbawieni. Więc oczywiście w tej części Kościół jest święty, a w tej ziemskiej „jeszcze nie swięty”, więc rózne rzeczy się dziać moga – poki tu żyjemy zawsze jesteśmy grzesznikami potrzebującymi stałego „nawracania się”, a przestaniemy być po śmierci, zgodnie z sentencją, ze „egoizm człowieka umiera tak ok, minutę po jego śmierci ” 🙂
        Jeśli oczywiście będziemy chcieli być zbawieni…

   • tamara 20 marca 2012 o 3:01 pm

    junixy ;”…..Bóg chciał, aby człowiek rozwinął świadomość osiągając tak wysoki poziom rozwoju, aby znaleźć wreszcie ową boskość w sobie” BINGO BINGO BINGO!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
    kazde z Twoich pytan ma odpowiedz………problem w tym ,ze ci ktorzy znaja odpowiedzi niechca (a powinni )ich udzielic….

    • hjk 21 marca 2012 o 12:11 am

     Nie ma zadnej „boskości w sobie” to szatańskie złudzenie „będziecie jako bogowie” o czym mówi ten pouczjący filmik http://www.youtube.com/watch?v=0dWdsnoeWA4

     Problemy jakie tu poruszacie znalazły swe rozwiazanie w katechizmie Kosciołą i w nauce filozoficznej zwanej metafizyką, której pewnym lokalnym szczytem była summa teologii Tomasza z Akwinu, łacząca filozofię i teologię, tam wszystko jest mozliwie precyzyjnie wyjasnione.

     • Peryskop 21 marca 2012 o 7:21 am

      @hjk, a może junixy i Tamara miały na myśli tylko taką „kobiecą boskość” ?

      Kto je tam wie co one sobie myślą w wolnych chwilach ?

      Tak czy inaczej nie należy igrać z tymi sprawami , bo rozmaite pokusy tylko czyhają…

 33. kosiardeyablos 20 marca 2012 o 8:00 am

  Tego nie da się ukryć !!! Kosmici są wśród nas, sam jestem kosmitą, z Malmak.
  A to apropo gigantów, co też wiąże sie z tematem powyzej, zaczerpniętym z jednego z blogów odnośnie Fulłorta i jego tralala :
  „Rahn-Gna-All
  mar 13, 2012 @ 17:04:55

  Jeśli chodzi o Wyspy Kanaryjskie to jest sześć głównych wysp, między innymi La Palma, lecz nie o nią
  chodzi. chodzi tylko o El Hierro, wyspę z masywnym wulkanem,który pęka na pół. Ostatnie obserwacje pokazały, że tworzy się tam dodatkowa wysepka powstająca w wyniku długotrwałej erupcji ze zbocza wulkanicznego znajdjącego się ok. 100 metrów pod powierzchnią wody. Pozycja strategiczna tejże wyspy jest w tej chwili numerem jeden zachodniej półkuli i w około niej stacjonują floty Wielkiej Brytani i USA, by, jak twierdzą, “nie dopuścić do nieprzewidywalnych działań na tle terrorystycznym.” A jak wiemy wystarczy w dwóch punktach umieścić ładunki nuklearne i mamy maga tsunami zalewające wschodnie wybrzeża Ameryk. Kabał nie ma ochoty by w ten sposób zniszczono centra monetarne świata. Symulacje komputerowe wykonane przez naukowców pokazało tsunami : pierwsza fala 0d 350-650 metrów, druga fala od 150- 250 metrów, trzecia fala w okolicy 60 metrów. Czas dotarcia do wschodniego wybrzeża USA to około 8-9 godzin. Zasięg nie tylko obu Ameryk lecz również Afryki, basenu morza Śródziemnego, morze Północne oraz nasz Bałtyk, gdzie poziom wody może się podnieść w przedziale od 1,5-6 metrów.”
  Skoro istnieje taka możliwość, wszyscy mieszkający tu w Polsce i powyżej 10 mnpm nad sammym Morzem Bałtyckim mogą spać spokojnie. Atak na El Herro byłby jak najbardziej wskazany, ale nie jest wskazany ze względu na liczbę ofiar tego super tsunami. Ofiar byłoby mnóstwo, niestety tego nie da rady uniknąć. Mam mieszane uczucia, bo widze co się dzieje, tragedia milionów ludzi którzy nie byliby ofiarami tsunami ale ofiarami żydospryciarstwa, skutków ich praktyk. NO chyba że jest to zgóry założony plan depopulacji na masową skale a my przytakujemy na taki stan rzeczy. Pachnie mi to Antychryściem, zbyt oczywiste jest to, te Białe Cmoki i Federacja Pedałów !!!
  Szykuje się mega przekręt, w stylu Hollywood. Mam takie przeczucia.
  Podobnie z tematem bloga odnośnie rewelacji o UFO. Ogladałem to kilka lat tremu. Czy nie jest to umiejętne przygotowanie ludzkości na coś co było skutecznie falszowane przez tyle lat a będącym stanem oczywistym? Czyżby znowu nam ryją beret? Czy należy znów czytać miedzy wierszami ? Dystans, dystansssssss…..No historia mówi swoje. Za gadanie o UFO kiedyś posądziliby mnie na ten przykład o herezje i skończyłbym na stosie – taki ch…j jak słonie trąba ! Żywcem by mnie nie wzieli !!

 34. Faith 20 marca 2012 o 8:30 am

  21/22 marzec: miejsce – Japonia, zdarzenie – trzęsienie i potężny wybuch wulkanu, straty: ogromne

 35. Zygfryd Gdeczyk 20 marca 2012 o 9:19 am

  Reblogged this on ZYGFRYD GDECZYK and commented:
  Your comments (optional)Zakłamana polityka zagrożenia

 36. Kamil 20 marca 2012 o 9:21 am

  wczoraj czułem wstrzasy ziemi (poludnie polski)

  • Totalsky No Problemsky 20 marca 2012 o 1:30 pm

   @Kamil
   a ja miałem dreszcze (północ Polski) – ale z zimna, bo przesadziłem z wiosennym entuzjazmem w ubiorze…. – ani chybi, coś wisi w powietrzu!!

   • navajo88 20 marca 2012 o 3:12 pm

    Tokalsky No Problem , jak znam życie to ani chybi że to wisi nad nami bicz boży ! hahahahahahahahahahaha
    J.M.H

   • hjk 21 marca 2012 o 12:23 am

    TnP@
    dałeś się uwieść zdradliwemu marcowemu powietrzu 🙂
    a ono wisi nad nami…

 37. AQQ 20 marca 2012 o 10:39 am


  Inspirująca przemowa – Steven Seagal
  Jeden z kultowych „Polskich super bohaterów” z lat 90′, mówi między innymi o nadużyciach w wielkim biznesie i rządach.

 38. kkk 20 marca 2012 o 11:39 am

 39. navajo88 20 marca 2012 o 12:29 pm

  Czołem panowie szlachta i panie szlachcianki ,widzę że zbliża się jakiś kataklizm albo jakaś katastrofa ! ,oj to nie dobrze !!!!! ,hahahahahahahaha
  miłego dnia spiskowcy !
  J.M.H

  • Sully 20 marca 2012 o 5:02 pm

   Czołem navajo jak tam Wały Chrobrego stoją jeszcze 😉 ?

   • navajo88 20 marca 2012 o 5:57 pm

    Witaj Sully , jasne że jeszcze stoją ! i bendą stali tak dłógo dopuki nad Szczecinem nie wybuchnie jakaś bomba wodorowa !!! hahahahahahahahaa
    pozdrawiam ,J.M.H

    • Tex 20 marca 2012 o 8:26 pm

     Pozdrowienia, w takim razie jutro na wałach

 40. Jas 20 marca 2012 o 12:46 pm

  Zaskakująca deklaracja CIA i Mossadu, Iran nie tworzy broni jądrowej
  admin, wt., 2012-03-20 08:57
  Iran grozi blokadą Cieśniny Ormuz, jako retorsją po odcięciu od systemu elektronicznych transakcji finansowych SWIFT. Nękanie systemu finansowego kraju, który znajduje się na celowniku USA jest swoistą tradycją. Gazeta New York Times opublikowała artykuł, z którego wynika, ze CIA nie znalazło dowodów na istnienie irańskiego programu jądrowego.
  Artykuł z NYT był prawdopodobnie inspirowany przez amerykańskie służby specjalne. To zaskakujace, ale agencje wywiadowcze CIA i Mossad są zgodne co do tego, że Iran nie ma jeszcze broni jądrowej. Co więcej uważają one, że Iran nie zdecydował jeszcze o rozwoju broni jądrowej. Te zaskakujące oświadczenia można rozmaicie interpretować. Jedno z wyjaśnień jest takie, że CIA i Mossad dają do zrozumienia, że jeszcze nie jest za późno na atak.
  Jednak społeczeństwo amerykańskie było ostatnio urabiane w kierunku konieczności interwencji właśnie z powodu możliwości posiadania broni jądrowej przez Teheran, zatem taki obrót wypadków jest zaskakujący. Analitycy sugerują, że celem może być teraz sprowokowanie Iranu, lub takie pokierowanie konfliktem, że będzie to wyglądało jakby to Irańczycy zaczęli awanturę wojenną. Dlatego z jednej strony słyszymy zaskakujące deklaracje CIA i Mossadu a z drugiej Iran jest atakowany gospodarczo i finansowo.
  Z drugiej strony warto zadac pytanie, skoro Iran nie buduje bomby atomowej to po co Mossad morduje ekspertów nuklearnych. Robi się to zresztą w klasycznym mafijnym i terrorystycznym stylu, po prostu wysadzając samochody specjalistów nuklearnych. Czy ten terroryzm Mossadu ma na celu spowolnienie prac nad technologią nuklearną? Układanka irańska robi się co raz bardziej skomplikowana.
  Nie wiadomo ile zależy teraz od Teheranu, bo zapewne tryby wojenne już działają a przewidziany do złomowania lotniskowiec USS Enterprise zbliża się do Zatoki Perskiej. Blokada Cieśniny Ormuz, jako odpowiedź na wyłączenie Iranu z systemu SWIFT jest prawdopodobna, byłoby to jednak traktowane, jako początek konfliktu i upragniony przez niektórych pretekst do jego rozpoczęcia.
  http://zmianynaziemi.pl/wiadomosc/zaskakujaca-deklaracja-cia-mossadu-iran-nie-tworzy-broni-jadrowej

  • hjk 21 marca 2012 o 12:26 am

   A moze Iran pracuje nad technologą antynuklerną i chce w ten sposób rozbroić Izrael?
   zob jeden z powyższych wpisów @peryskopa o orgonie i W.Reichu

 41. iHe 20 marca 2012 o 1:32 pm

  Chyba zarysowuje nam się kształt false flagu mający doprowadzić świat do WW#3.

  „Według symulacji wojennych opracowanych w USA atak na Iran będzie prowadził do wojny, która ogarnie cały region i będzie kosztowała życie setki amerykanów – donosi portal Haaretz.com. ”

  O milionach ofiar wśród Arabów,Żydów,Hindusów czy może nawet Europejczyków zwyczajnie zapomnieli..

  Setki przeciwko mln.

  A tu do czego sztabowcy mogą dojść jak zaczną medytować..
  „Podczas dwutygodniowej „gry wojennej” analizowano także scenariusz, w którym okręty amerykańskie w Zatoce Perskiej zostałyby zaatakowane przez irańskie rakiety balistyczne jeszcze przed izraelskimi nalotami. Amerykańscy analitycy zakładają, że w takim przypadku śmierć poniosło by około 200 marynarzy. Dalej w scenariuszu symulacji przewidywano atak odwetowy wymierzony w irańskie instalacje nuklearne.

  Wojskowi specjaliści ocenili także jaką zdolność spowolnienia programu nuklearnego Teheranu mogłyby mieć izraelski i amerykański atak z powietrza. Według nich izraelskie naloty mogły by opóźnić go o rok, a amerykańskie o dodatkowe dwa lata.

  Na koniec raportu zawarta jest informacja o dużym znaczeniu nieprzewidywalnych czynników, które utrudniają przewidzenie rozwoju wypadków.

  Jak informuje haaretz.com „gra wojenna”, nazywana „wewnętrznym spojrzeniem”.

  To się na prawde trzyma kupy,wywiad donosi co innego ,a banksterzy
  z mackami w armii co innego.

  http://wiadomosci.onet.pl/raporty/program-nuklearny-iranu/atak-na-iran-udzial-usa-nieunikniony,1,5063690,wiadomosc.html

  Ktoś od razu przytomnie wkleił (dzięki wszystkim co tam się udzielają w słusznej sprawie na forum)

  „Według NDTV (chińskiej telewizji informacyjnej ,) w odniesieniu do ostatnich spekulacji, które mówią, że Iran będzie celem amerykańsko-izraelskiego ataku wojskowego, generał Zhang Zhaozhong powiedział, że „Chiny nie zawahają się chronić Iranu nawet jeśli oznacza to trzecią wojnę światową”, co zostało przez niektórych odebrane jako”zaskakujące”.
  W programie cytuje się również profesora Xia Ming, który parafrazując Zhaozhong, powiedział że „niewahanie się przed konfliktem i trzecią wojną światową będzie w całości wykorzystane dla dobra krajowej polityki.”
  link
  When the Russian Military was ordered on high alert, Vladimir Putin reportedly instructed high ranking military personnel to “Prepare for Armageddon“

  Niestety pogarszająca sie sytuacja ekonomiczna w Chinach może oznaczać ,że Molochy sa coraz bliższe konfrontacji..Bardzo przebiegli architekci wiedzą jak wybudować konflikt..


  teledysk JARHEAD piosenka AKURAT

 42. Jas 20 marca 2012 o 1:39 pm

  Rosyjskie oddziały antyterrorystyczne dotarły do Syrii.
  KIRIT RADIA, ABC News
  USA
  2012-03-20
  http://www.prisonplanet.pl/polityka/rosyjskie_oddzialy,p953945179
  Według rosyjskich doniesień prasowych rosyjska antyterrorystyczna jednostka wojskowa przybyła do Syrii, co według źródeł w Radzie Bezpieczeństwa Narodów Zjednoczonych jest wybuchową sytuacją, która będzie miała poważne reperkusje.

  Rosja, jeden z najsilniejszych sojuszników prezydenta Baszar al-Assada pomimo międzynarodowego potępienia brutalnego tłumienia krajowego powstania, wielokrotnie blokowała Starania Rady Bezpieczeństwa Narodów Zjednoczonych do powstrzymania przemocy, oskarżając USA i ich sojuszników o to, że próbują rozpocząć kolejną wojnę.(…)

  • monitorpolski 20 marca 2012 o 7:39 pm

   Tylko Rosja może powstrzymać III wojnę światową, którą chcą rozkręcić globaliści. Atak na Syrię zaczyna być potępiany nawet w ONZ. Oddziały specjalne mogą być wysłane po to by odstrzelić prowokatorów z Al Kaidy.

   • Irol 20 marca 2012 o 11:00 pm

    Jakiej al-Kaidy? Tam są przecież żołnierze Legii cudzoziemskiej Republiki Francy.

 43. AQQ 20 marca 2012 o 1:44 pm

  Internowanie czyli jak tworzono lewą opozycję!

  W tym celu w Jaworzu podlegali procesowi uwiarygodniania zdobywając status pokrzywdzonego m.in.:

  Wł.Bartoszewski, A.Małachowski, T. Mazowiecki, B.Geremek, St.Niesiołowski, A. Czuma, B.Komorowski, A. Celiński, A. Drawicz, R.Bugaj, A.Szczypiorski, W.Woroszylski, A.Kijowski, H.Mikołajska, G. Kuroń, J.Jedlicki, J.Holzer, St. Amsterdamski, J. Kusnierek, M.Rayzacher, R.Zimand.'”

  (A.Frydrysiak,T. Wołyniec):
  W chwili przyjazdu do Jaworza nie było wytycznych dotyczących postępowania z internowanymi, zastosowano zatem regulamin ośrodka obowiązujący wczasowiczów podczas turnusu wypoczynkowego.(…) przywieziono 106 paczek Było w nich pełne wyposażenie, a więc: ubrania, kosmetyki, żywność, książki i notatki. Przywieziono również owoce południowe: pomarańcze, banany, cytryny, ananasy.(…)
  W czasie wolnym internowani prowadzili wykłady(…)
  Słuchaczami wykładów byli internowani oraz żołnierze i milicjanci będący po służbie.?
  „Ponieważ planowano przejście na gospodarkę rynkową, transformację pierwszej komuny w III RP, potrzebne były kadry konstruktywnych opozycjonistów, którym można byłoby przekazać władzę?..
  http://infonurt3.com/index.php?option=com_content&view=article&id=1673:prostymi-sowami-ka-obudcie-si–&catid=44:sensacje&Itemid=53

  • ALFA 20 marca 2012 o 6:41 pm

   @AQQ ha ha status pokrzywdzonych wiesz przypomniało mi się ,jak dwóch panów się spotkało i zaczęli wspominać czasy wojenne,jak to walczyli jak jeden był ranny, a drugi mu odpowiada chyba w dupę, a panowie się dobrze znali i to byli pokrzywdzeni należeli do ZBOWID .I tak byli panowie byli pokrzywdzeni j.w.Bo ci co naprawdę byli pokrzywdzeni to się nie odzywają.

 44. MamOczy 20 marca 2012 o 1:55 pm

  Sorki Monitor , że nie na temat ale szukam dalszych części https://monitorpolski.wordpress.com/2011/12/18/twarze-illuminati-ujawnione-koniec-konspiracji-cz-2/ miałeś ich dać 10, a są tylko 2 🙂

  Masz więcej części ?

 45. Grzegorz Brzęczyszczykiewicz 20 marca 2012 o 4:04 pm

  Hej kto Haker na bagnety, Żyj swobodo, Polsko żyj !
  http://dobrodziej.nowyekran.pl/post/55558,czy-powstanie-polska-cybernetyczna-armia-podziemna-apel-do-anonymous Polska Cybernetyczna Armia Podziemna
  http://www.youtube.com/watch?v=387O8BGutFA INDECT
  http://www.youtube.com/watch?v=xX9BZQh4Dqs Cybernetyczna partyzantka

 46. wacpan 20 marca 2012 o 4:25 pm

  http://konflikty.wp.pl/kat,127354,title,Co-rosyjscy-antyterrorysci-robia-w-Syrii,wid,14346906,wiadomosc.html

 47. ALFA 20 marca 2012 o 4:30 pm

  Dla mnie to wszystko pranie mózgów co piszecie .ha ha ha
  Nami rządzi prawo chemia ,matematyka i fizyka.A psychopaci wam filmiki i artykuły piszą,Aby wasze mózgi pracowały i teorie spiskowe pisały.Wymyślają wam choroby ,a pomyślcie jak było 1000 lat ,albo 300 lat temu wymyślają nam wymyślają , a pokolenia się zmieniają i wierzą w to co oni chcą.A tu trzeba pogonić ich wszystkich i żyć zgodnie z naturą. Teraz to chemicy i fizycy pseudo nam przeszkadzają. PRAWO KOSMOSU RZĄDZI NAMI. A teraz dawajcie mi minusy.

  • Smoke 20 marca 2012 o 4:33 pm

   Czasy się zmieniają ale pewne prawa zostają nadal aktualne

  • junixy 20 marca 2012 o 5:13 pm

   Alfa, niezupełnie zgadzam się z Tobą. My jako gatunek ludzki też ewoluujemy, to co było dobre dla ludzi 300 lat temu niekoniecznie dobre jest teraz dla nas i odwrotnie. I mam też na myśli higienę życia i średnią wieku. Podrzucam fragment artykuliku bodajże z 2005r. Cokolwiek by nie powiedzieć, to jednak podparty jakimiś konkretnymi badaniami.

   „Ewolucja długowieczności
   W epoce kamiennej, 30 tys. lat temu, nastąpił skokowy wzrost żywotności naszych przodków. Przeciętna długość życia prawdopodobnie nie przekraczała jeszcze 18-20 lat, ale część populacji dożywała 35-40 lat. Oprócz dzieci i ich rodziców pojawiło się wtedy trzecie pokolenie ludzkiej społeczności – dziadków i babć – co zbiega się z początkiem rozwoju cywilizacyjnego.
   Ten fenomen ewolucyjny najbardziej odróżnia człowieka od pozostałych naczelnych i innych hominidów, bo nie wystąpił nawet u neandertalczyka. Od tego czasu przeciętna długość życia Homo sapiens stale się wydłuża. W starożytności, w czasach Jezusa Chrystusa, wynosiła 22 lata, w średniowieczu wzrosła do 33 lat. Druga połowa XX wieku to demograficzna eksplozja stulatków, przeciętna długość życia zwiększała się w tym czasie coraz szybciej. W 1997 r. ośrodek badania długości życia CMI w Londynie prognozował, że w najbardziej rozwiniętych krajach mężczyźni, którzy wtedy mieli 65 lat, mają szanse dożyć 83. urodzin. Teraz się przewiduje, że przeciętna długość ich życia zwiększy się do 87 lat, a za 10 lat po raz pierwszy przekroczy 90 lat. Dziś nikt już nie popełni takiego błędu jak prawnik najdłużej żyjącej kobiety świata, Jeanne Calment, która żyła 122 lata i 164 dni. Gdy miała 90 lat, zaproponował, że przejmie jej mieszkanie w zamian za wypłacaną dożywotnio miesięczną rentę w wysokości 2,5 tys. franków francuskich. Gdy Calment zmarła w 1997 r., ów prawnik nie żył już od wielu lat, a jego spadkobiercy zdążyli wpłacić jej sumę trzykrotnie przekraczającą wartość mieszkania.

   Wiecznie młodzi
   Badania prof. Jamesa Vaupela z Instytutu Maxa Plancka w Niemczech wykazały, że wraz ze wzrostem długości życia w ciągu 50 lat o 10-12 lat wydłużył się wiek biologiczny Europejczyków. Sześćdziesięcio- i siedemdziesięciolatki są dziś w takiej kondycji, w jakiej byli ich rodzice i dziadkowie w wieku lat pięćdziesięciu, choć wiele chorób, takich jak reumatyzm, występuje równie często jak przed II wojną światową.
   Ludzie starają się nie popełnić błędu Eos, greckiej bogini jutrzenki, która poprosiła bogów o nieśmiertelność dla ukochanego Titonosa. Zapomniała jednak wspomnieć o wiecznej młodości. Titonos mógł żyć wiecznie, ale zestarzał się i byłĘtak niedołężny, że Zeus z litości zamienił go w świerszcza. Angielski aktor i śpiewak operowy John Keston z Royal Shakespeare Company zaczął uprawiać sport dopiero w wieku 55 lat, gdy zachorował na nadciśnienie tętnicze krwi.
   Czternaście lat później – w wieku 69 lat – przebiegnięcie maratonu zajęło mu mniej niż trzy
   godziny.”

   • junixy 20 marca 2012 o 8:44 pm

    Ale żeby nie było, nie jestem za GMO, żywność wybieram świadomie i z daleka omijam apteki, które są żyłą złota dla koncernów, ale … niedawno miałam przypadek z chorym dzieckiem. Zawsze był zdrowy, miewał tylko banalne sezonowe infekcje, jednak ostatnio przywlekł jakąś „dżumę” z przedszkola. Leczyliśmy go na kaszel u bardzo dobrego lekarza homeopaty, trwało to ok. 3 tyg. Z tego zrobiło się zapalenie oskrzeli. Pewnego dnia nie wytrzymałam, wezwałam lekarza ze szpitala na wizytę domową prywatnie, bo dziecko męczyło już się okropnie, nic nie jadło, gorączkowało od kilku dni i okazało się… osłuchowo już początki zapalenia płuc! A z tym wiadomo, nie ma żartów. Tak więc seria zastrzyków, chemia w tyłek, chemia w syropie i pomogło zajebiście! Za trzy dni stanął na nogi i ja jako matka oczywiście miałam straszne wyrzuty sumienia, że tak długo leczyłam go nieskutecznie homeopatycznie, mimo, że ufałam tamtemu lekarzowi i dbałam o dziecko. Na takich maluchach nie można przecież eksperymentować!
    A jakie wirusy szaleją w przedszkolach to już drugie dno tego problemu, oczywiście problem pewnie związany z nadużywaniem wszelkich medykamentów, antybiotyków, ale cóż … my nie daliśmy rady. Witaminka C, czosnek i homeopatia zawiodła tym razem u mojego trzylatka!
    Podziękowałam chemii, że jest 😦

    • monitorpolski 20 marca 2012 o 9:34 pm

     Nie oszukujmy się, medycyna ma wielkie osiągnięcia, jak antybiotyki, które powinno się stosować w sytuacjach wyjątkowych. Ponieważ w pewnym momencie przemysł farmaceutyczny został przejęty przez koncerny ludobójcze, to trudno nam obecnie stwierdzić co jest dobre, a co złe.

    • Sully 20 marca 2012 o 10:00 pm

     Brawo junixy, i to zdrowe myślenie mamy,która dba o zdrowie dziecka. Profilaktyka, witaminy, miód czosnek, ok wiele rzeczy mozna tym wyleczyć, ale czasem trzeba sięgnąć po te wstrętne antybiotyki, zwłaszcza jesli chodzi o takie maluszki. Dużo zdrówka Wam życzę!

    • Tola 21 marca 2012 o 6:12 am

     @junixy -wiadomo,ze w skrajnych przypadkach trzeba uciekac sie do chemii.
     Ale nie wyrzucaj sobie,ze od razu tego nie zrobilas.
     Moim zdaniem ,ZAWSZE najpierw proboj bez chemii,w wiekszosci wypadkow ci sie uda a tym samych twoje dziecko bedzie mialo coraz silniejszy organizm i tym latwiej bedzie mu zwalczyc wszystkie choroby.Poza tym trzeba jeszcze caly czas stosowac profilaktyke i tak odzywiac dziecko by wzmacniac jego system immunologiczny caly czas,codziennie.
     Pamietaj tez o tym,ze antybiotyki zabijaja wszystkie bakterie a wtedy i grzyby dochodza do glosu (a objawy sa malo widoczne).Wiec po uzyciu antybiotykow trzeba by wyrownac rownowage bakterii i grzybow w organizmie.

     • junixy 21 marca 2012 o 9:47 am

      Dzięki kobiety 🙂 zdrowie naszych dzieci jest najważniejsze! Co poszło u nas nie tak musimy oszczędzić chociaż dzieciom…. Mnie w cudownych latach 80-tych też bezmyślnie faszerowano antybiotykami (mama nie miała internetu i słuchała lekarzy 🙂 ) czego efekty dają o sobie znać do dzisiaj 😦 Całe szczęście, że wtedy żywność była jeszcze zdrowsza … Pomijając Czarnobyl (i tu znowu nieświadoma mama nagotowała mi zupki ze świeżo napromieniowanych warzyw, chyba dopiero za trzy dni się o tym dowiedzieliśmy …)

      Chcę powiedzieć, że człowiek żyjąc w systemie społecznym zawsze ma do wyboru jakieś opcje, ale przede wszystkim musi słuchać własnej intuicji … albo może całkiem wyjść z systemu. Jeśli da radę. Gratuluję, jeśli to komuś się uda!

    • Totalsky No Problemsky 21 marca 2012 o 9:19 am

     @junixy
     jakos tak mnie zaciekawiło, co kieruje kimś, kto taki tekst minusuje? sprawa przedstawiona łopatalogicznie, bardziej juz sie nie da; bezdzietny oszołom „antychemiczny”? brawo za rozsądek, młoda matko!

     • junixy 21 marca 2012 o 10:09 am

      @Totalsky
      Ty masz przynajmniej antidotum na skrajności … „złagodzić” je poczuciem humoru.

      ” Humor jest najbardziej demokratyczną formą życia człowieka”

      • Totalsky No Problemsky 21 marca 2012 o 11:08 am

       @junixy
       chyba Ci kwiatki kupię, za te poprzednie lukry….. – ciekawe czy Peryszkop sie dołączy:-)

       • junixy 21 marca 2012 o 11:44 am

        🙂
        Powiem Ci przez kwiatki … Peryskopowi dałabym malutkiego minusika i on już się dowie za co….

  • Onufry 20 marca 2012 o 8:35 pm

   Alfa jestem za Tobą ! Miotamy się , szukamy prawdy ! Ale jak blisko jej jesteśmy i czy bylibyśmy w stanie ją zrozumieć w razie jej poznania ? To temat na wykład filozoficzny. I na razie nic więcej. Dalej bedziemy szukać. Swoją drogą jest to przygoda i element poznania.

 48. centurion 20 marca 2012 o 4:43 pm

  Nie zapomnijcie o jutrzejszym Dniu Gniewu 21 Marca każde większe miasto Polski około godziny 18:00.
  Bardzo ważne nie dajcie się sprowokować miejcie oczy dookoła głowy prowokatorzy są wszędzie.

  • Onufry 20 marca 2012 o 6:13 pm

   Słabo jest to reklamowane ! Od faceboka trzymam się z daleka i znam wielu podobnych. Przylepiane ulotki nie zakryją reklam kredytów na przystankach których nikt nie chce czytać. Spróbuje coś jutro nagłośnić przez CB. Bardzo wielu mobili i tych małych ma to ustojstwo. Chcac nie chcąc usłyszą o tym. Może dzięki temu dopisze większa frekwencja entuzjastów poczynań „ukochanego PO ” a może ci co zrozumieli na kogo głosowali zechcą odkupić błąd !

  • ksant 20 marca 2012 o 7:54 pm

   Dzień Gniewu – http://youtu.be/vpkzS2ZsjIk

 49. StaryStudent 20 marca 2012 o 7:01 pm

  Witam,

  w lutym 1994 roku jako student SGH w Warszawie grałem na giełdzie w ramach praktyki, gdyż miałem przedmiot rynki kapitałowe , wypłaciłem ze swojego konta w Banku po sprzedaży akcji 40 000 zł. Potem kupiłem za to akcje ale była wielka bessa z lat 1995 -1996 i nic z tego nie zostało .Po pół roku od tego zdarzenia Prokuratura Okręgowa w Warszawie oskarżyła mnie o zagarnięcie mienia wielkiej wartości, gdyż uznała że pieniądze te trafiły pomyłkowo na moje konto i w styczniu 2010 roku czyli po 16 latach, skazał mnie Sad Rejonowy w Warszawie na karę 1 roku pozbawienia wolności w zawieszeniu na 3 lata. W ramach warunków zawieszenia miało być spłacenie 40 000 zł. Niestety moje dochody – gdyż próbowałem rozwinąć firmę nie pozwoliły na spłatę a firma zbankrutowała z sporymi długami. Obecnie udało mi się znaleźć legalną pracę zagranicą, ale Sąd Rejonowy w Warszawie zatwierdził rozprawę na początek kwietnia 2012 r. w celu wykonania kary więzienia. Proszę o pomoc lub poradę jak się uchronić przed więzieniem po 18 latach od rzekomego przestępstwa. Nie miałem nigdy w życiu do czynienia z przestępcami i jakąkolwiek przestępczością i bardzo obawiam się znalezienia w więzieniu !!!

  • Jas 20 marca 2012 o 8:18 pm

   @StaryStudent 20 Marzec 2012 o 7:01 pm

   -noz sie w kieszeni otwiera na zazydziale „prawo” w Polin, wspolczuje. Trzeba zyc poza zniewolana ojczyzna, jesli to cos da.

   • StaryStudent 20 marca 2012 o 9:19 pm

    rozmawiałem dziś z panią kurator , taki zbieg okoliczności – ja na krótkim 3 dniowym urlopie w PL i ona akurat przyjechała z miasta powiatowego na wieś do mnie, powiedziała że jak nie wrócę z Niemiec to Sąd wyśle Europejski Nakaz Aresztowania co spali mnie w pracy w Niemczech , bo przyjdą antyterroryści np. do pracy i mnie skują … Pani Kurator radzi iść na rozprawę i błagać Sąd aby nie zamykał do wiezienia tylko dał dłuższy okres do spłaty . ale powrót w kwietniu wiąże się z problemami w pracy , a jeśli mnie aresztują to Firma niemiecka uzna moją nieobecność jako bumelkę i będę ponosił finansowe kary

    • JA-JESTEM 20 marca 2012 o 10:28 pm

     Student@ to pytnie powinieneś zadać tu
     http://forumprawne.org/

     bo u marka to możesz tylko tym swoim problemie pogadać

     • StaryStudent 21 marca 2012 o 10:36 am

      to nic nie da , żadne forum nie pomoże

    • Jas 20 marca 2012 o 10:54 pm

     @StaryStudent 20 Marzec 2012 o 9:19 pm

     – ja nie wierze i nikomu nie radze wierzyc „polskim” sadom ani „kuratorom”. Radze uciekac natychmiast. Praca wazniejsza i utrzymanie sie. W razie czego mozna sie tlumaczyc wlasnie
     „Firma niemiecka uzna moją nieobecność jako bumelkę i będę ponosił finansowe kary”. Nie znam przykladow, zeby ” Sąd wyśle Europejski Nakaz Aresztowania co spali mnie w pracy w Niemczech , bo przyjdą antyterroryści np. do pracy i mnie skują „. To wg mnie sa strachy na lachy. Nie kontaktowac sie wiecej z p.kurator, zniknac, nie podawac nikomu miejsca zamieszkania i pracy w Niemczech. Ew. na miejscu zmienic prace i miejsce zamieszkania. Ja tak bym zrobil.

     • StaryStudent 21 marca 2012 o 10:41 am

      Tak w Niemczech nie robią : http://wiadomosci.onet.pl/regionalne/slask/slask-brutalna-pomylka-policji-sciagneli-mu-spodni,1,5064994,region-wiadomosc.html

     • StaryStudent 21 marca 2012 o 3:25 pm

      dzwoniłem do Sądu i panie z sekcji wykonawczej powiedziały , że odwieszenie było inicjatywą lokalnego Kuratora a nie 300 km oddalonego Sądu . czyli miałeś racje śliczna Pani kurator , która wczoraj zawitała do mnie i mnie wypytywała czy będę się ukrywał zagranicą to przebiegła istota

  • hjk 21 marca 2012 o 1:32 am

   „Po pół roku od tego zdarzenia Prokuratura Okręgowa w Warszawie oskarżyła mnie o zagarnięcie mienia wielkiej wartości, gdyż uznała że pieniądze te trafiły pomyłkowo na moje konto”

   zaraz zaraz, banki i biura maja obowiązek przechowywać historie rachunków i zleceń, a do tego wtedy podpisywało się wszystko ręcznie, wiec jak uznała, że trafiły „omyłkowo”?
   jest jakas historia konta i historia zleceń, a jak nie ma, to skąd wiadomo, ze jakies pieniadze rzekomo „zagarnąłeś”?

   • StaryStudent 21 marca 2012 o 10:56 am

    Tak wszystkie dokumenty były przerabiane przez bankowców , dlatego Sądy nie skazywały mnie przez 15 lat , ale w końcu jak chciałem ujawnienia dokumentów tajnych z Komisji Papierów Wartościowych jakiś bankowiec się wkurzył i Sąd skazał mnie za oszustwo polegające na wyciągnięciu pieniędzy ze swojego konta i niezwróceniu do banku. tzw. wyzyskanie błędu banku. Nie mogę ujawnić nazwy banku , gdyż skazałoby mnie to na śmierć …

 50. masakalambura 20 marca 2012 o 7:42 pm

  A pro pos kolejnych informacji zamieszczonych przez Monitora.

  Jakieś 1,5 roku temu byłem na koncercie Heinekena w Gdyni. Był to całkiem ładny koncert, jak na polskie warunki organizacja i brzmienie bardzo super. To właśnie skupiło moją uwagę. Z doświadczenia wiem, że jak coś idzie o wiele lepiej niż zawsze, to trzeba być czujnym. Czujność pokazała mi wyraźnie, ostry satanizm. Głównie w ostatnim dniu w niedzielę. Nie będę rozpisywał się szczegółowo. Powiem tylko , że jedna z artystek rockowych rozśpiewywała się o tym jak to cierpi że tu jest, jak tęskni za piekłem i za jego władcą Lucyferem. A wszyscy wokół mnie jak debile bili jej brawo. Ode mnie dostała środkowy palec. Na innej scenie grała kapela z Wielkiej Brytwy. Muzyka ok choć ja nie przepadam za ich stylem. Jedyny problem był taki, że artyści żywo przypominali mi zjawy, z jedną z których poprzedniej nocy stoczyłem bardzo nieprzyjemną walkę w wyjątkowo realistycznym śnie o ataku wampira i wysysaniu mnie. (tak wiem, bardzo śmieszne, ale mnie takie sny się nie śnią, bo horrorów nie oglądam, a poza tym znam różnicę między zwykłym snem a śnieniem.) Co ciekawe, moja kuzynka miała dokładnie taki sam sen tej nocy.
  Oczywiście jednooki (taki sam jak u Madonny i na dolarze) również pojawił się na scenie oprawiony w potrójną ramkę, co na własny użytek zinterpretowałem jako otwarcie trzeciej fazy przyjścia Dadżdżala.

  Na koniec jednak zagrała gwiazda. DJ z Hameryki, niejaki Fatboy Slim. To, że jest częścią systemu Dadżdżalskiego jest dla mnie oczywiste odkąd znam cele i pochodzenie Darwinistycznej teorii powstania życia.

  Oto czym zaczął

  Ale nie o tym chciałem pisać. Zanim wszystko się zaczęło, pokazał bardzo ciekawy Audiowizualny wstęp-przekaz. Oto jacyś przybysze ze Słońca zapowiedzieli, że niedługo będą, i zmienią nasz system. Nie będzie pieniędzy, ani oszczędności, nie będzie długów ani problemów. Będzie praca i zabawa. I Jedna Miłość.

  Szkoda że nie wiem, skąd był cytat, ale pokaz mną wstrząsnął. Po obejrzeniu i wysłuchaniu dwóch kawałków (było audiowizualnie do końca) wyszedłem.

  Ciekawe czy dobrze zrozumiałem, czy tylko mój angielski zrobił mi kawał.
  Wszystko mi mówi jednak, że z językiem u mnie ok.

  • masakalambura 20 marca 2012 o 8:03 pm

   Wot i znalazł

   Obejrzyjcie do końca do napisów, po tym był kawałek który pokazałem wcześniej.

   Nigdy nie byłem na takim potężnym programowaniu.
   Najlepsza, najnowocześniejsza muzyka i najlepszy najnowocześniejszy obraz, tacy mieli być kapłani Dadżdżala. No i są. Kto może się z nimi równać? A to dopiero początek.

   Salam

   • hjk 21 marca 2012 o 1:38 am

    całe to techno jest chore i tylko ludzie kompletnie bez kultury muzycznej mogą tego słuchac…
    a jak się dołoży tę całą otoczkęokultystyczną to naprawdę chce się wymiotowć…
    rzesze obecne na tego typu imprezach mozna wyjasnić tylko jakimś masowym owładnięciem czy zaprogramowaniem umysłów ew. inną psychologią tłumu…

    • Peryskop 21 marca 2012 o 7:02 am

     Współczuję młodym, że spreparowano dla nich takie mózgofixy 😦
     I wykradziono warstwę melodyczną.

     Udało mi się kiedyś wejść m.in. na koncert The Rolling Stones, ale i oni – pomimo awangardowego profilu – generowali więcej dźwięków wpadających do ucha.

     I może dlatego nigdy we śnie nie goniły mnie wampiry ani demony, a raz tylko pies! Ale spoko!

     @masakalambura, dzięki za Twoją relację.
     A jednak miał sporo racji Ludwik Feuerbach twierdząc: jesteś tym, co jesz !

 51. ksant 20 marca 2012 o 8:01 pm

  Zatruta żywność: Spożywcza żądza pieniądza. Korporacje i żywność.
  http://www.vismaya-maitreya.pl/teorie_spiskowe_food_inc_lektor_i_napisy_pl_video.html

 52. ksant 20 marca 2012 o 8:12 pm

  Kolejne szczury uciekają z tonącego statku – Bankowcy masowo rezygnują ze stanowisk!
  Aktualizacja listy z 15.03.2012. Lista jest szokująca.
  http://www.schodamidonieba.pl/index.php?option=com_content&view=article&id=1239:bankowcy-masowo-rezygnuj-ze-stanowisk&catid=44:swoje&Itemid=125

  • Smoke 20 marca 2012 o 8:33 pm

   znaczy ze teraz czy za jakis czas cos sie stanie w gospodarce. Oni wiedza co wiec wieja by odpowiedzialnosc na nich nie spadla

  • monitorpolski 20 marca 2012 o 9:42 pm

   To może oznaczać jedno – ci ludzie wiedzą więcej niż my, że coś się ma wydarzyć. Albo nie chcą uczestniczyć w planowanej mega-zbrodni na ludzkości, albo właśnie jak szczury uciekają z tonącego okrętu. Boję się, że to pierwsze.

 53. grey 20 marca 2012 o 8:21 pm

  trzęsienie ziemi 7,6 w meksyku, Konarski co Ty na to?
  http://wiadomosci.onet.pl/swiat/meksyk-trzesienie-o-sile-76-zatrzesly-sie-budynki-,1,5064584,wiadomosc.html

  • Konarski 20 marca 2012 o 10:00 pm

   Oby na tym się skończyło i by nie było to „wstępem” do czegoś większego za 1 czy 3 dni.
   Przed Fuckushimą też była seria wstrząsów zanim przyszło najgorsze.

 54. Jas 20 marca 2012 o 8:30 pm

  POLITYKA 20.03.2012 17:03 6 komentarzy
  Nie dopuścili światowej sławy patologa do sekcji ofiar zamachu pod Smoleńskiem
  http://smagane-wiatrem.nowyekran.pl/post/56654,nie-dopuscili-swiatowej-slawy-patologa-do-sekcji-ofiar-zamachu-pod-smolenskiem
  Prof. Michael Baden podkreślił, że badania rentgenowskie mogą wykazać obecność w ciele metalu. Polska Prokuratura tych badań NIE PRZEWIDUJE.
  Wojskowa Prokuratura Okręgowa w Warszawie dwukrotnie odmówiła dopuszczenia do badań ofiar katastrofy smoleńskiej światowej sławy patologa prof. Michaela Badena.Wnioski o umożliwienie udziału prof. Badena w badaniach składała Beata Gosiewska i Zuzanna Kurtyka.

  Jak ustalił portal Niezależna.pl, jest to pierwszy przypadek w całej karierze prof. Badena, kiedy odmówiono mu uczestnictwa w sekcji zwłok. Na konferencji prasowej w warszawskiej siedzibie PiS prof. Michael Baden podkreślał, że do badań dopuszczano go w wielu krajach, m.in. Pakistanie.

  Przypomniał on też, że uczestniczył w 12 przypadkach sekcji zwłok ofiar katastrof lotniczych.(…)

  -no ale „naszym ” zalezy przeciez, zeby niczego nie wykryto, wiec jak mogli dopuscic tego swietnego patologa.

  • monitorpolski 20 marca 2012 o 9:38 pm

   Powinna nastąpić pełna mobilizacja ruchu Smoleńsk 2010 w celu wymuszenia tej autopsji. Nie dopuszczanie do niej jest równoważne z ukrywaniem dowodów przed członkami rodzin. To jest poważne przestępstwo.

   • hjk 21 marca 2012 o 1:43 am

    to jak określić sam zam,,,, upsss katastrofę?
    nie dopuszczają go, bo by jeszcze coś „nie tak” coś powiedział i po co to potem i JAK odkręcać?
    sprawa jest jasna przez sam fakt,,,

 55. Versus3 20 marca 2012 o 8:38 pm

  Zauważyliście zmianę polityki wobec Iranu? USA i Israel wycofują się z pomysłu wojny: najpierw okazuje się że nie ma argumentu:
  http://zmianynaziemi.pl/wiadomosc/zaskakujaca-deklaracja-cia-mossadu-iran-nie-tworzy-broni-jadrowej

  Potem dochodzi do głosu „lud”:
  http://swiatowidz.pl/?p=5245
  (Izraelczycy do Irańczyków: Kochamy was. Irańczycy: My was też)

  Za parę dni, rząd Izraela i USA „ugnie się pod naciskiem opinii publicznej żądającej pokoju i miłosci między narodami” i wycofa wojska z okolic Iranu. Potem bedzie rozmowa o wycofaniu sankcji gospodarczych i politycznych.

  Ciekawe kto i jak nacisnął na czuły punkt, żeby sie USA wycofały? Czy Rosja stojąca za Syrią? Czy Chiny pomachały amerykanskimi obligacjami do natychmiastowej realizacji.
  Jak myślicie?

  • Jas 20 marca 2012 o 8:55 pm

   Na blogu
   http://krystal28.wordpress.com
   od dawna w czanelingach jest trabione, ze Galaktyczna Federacja Swiatla nie dopusci do 3 wojny sw.

  • JA-JESTEM 20 marca 2012 o 9:04 pm

   i to jest piekna wiadomość i piekne zachowanie ludzi

   monitor powinieneś to wrzucić jako temat dnia

   http://swiatowidz.pl/?p=5245

   • monitorpolski 20 marca 2012 o 9:15 pm

    W Izraelu z dnia na dzień rośnie ruch oporu wobec syjonistycznemu szaleństwu. Ludzie widzą co się dzieje – jest więc wielka nadzieja, że uda się zakończyć ekspansję NWO. Taka sytuacja powoduje jednak wzrost agresji ze strony zagrożonych satanistów, możemy się spodziewać więc nowych aktów terroru.

    • mocniejszy 20 marca 2012 o 10:34 pm

     Nadzieja jest w zwykłych ludziach nie opętanych nienawiścią, nie poddających się nazizmom, podziałom na narody wybrane i niewybrane, na klasy wyższe i niższe, na oświeconych i ich służbę, na duchownych i owieczki do strzyżenia.

     Trzeba wytrzeblić, każdy najpierw z własnego myślenia, nienawiść, wywyższanie się, poniżanie innych, a potem można dawać innym przykład.

     „Człowiecza równość dowiedziona z przypadku”:

     https://mocniejszy.wordpress.com/2012/03/20/czlowiecza-rownosc-dowiedziona-z-przypadku/

  • monitorpolski 20 marca 2012 o 9:36 pm

   Dobre pytanie. A może to fałszywka? Oleją Iran by od razu uderzyć na Rosję? To co zarządził Obama w piątek jest bardzo niepokojące – wkrótce o tym napiszę. szykuje się wojna jak cholera.

   • Aśka 20 marca 2012 o 10:11 pm

    Mówisz Marku o tym?
    http://marucha.wordpress.com/2012/03/19/najnowszy-executive-order-obamy-mozliwy-stan-wojenny-bez-wojny/
    Najnowszy Executive Order Obamy: Możliwy stan wojenny… bez wojny!

   • Konarski 20 marca 2012 o 10:48 pm

    Jeszcze te zakupy amunicji, tylko że ten kaliber jest dla Policji i organów wewnętrznych np. do MP5 chyba.

    • Irol 20 marca 2012 o 11:33 pm

     MP5 już od 5ciu lat nie jest produkowany. Jedynie coś tam Turcy grzebią, ale jakość tureckiej wersji jest poniżej marginesu bezpieczeństwa użytkownika.

 56. PokójWam 20 marca 2012 o 8:41 pm

  http://www.tvn24.pl/12691,1738819,0,1,prezydent-ue-sikorski-o-polaczeniu-stanowisk,wiadomosc.html
  http://www.tvn24.pl/12691,1738808,0,1,amerykanski-lotniskowiec-wplynal-do-zatoki,wiadomosc.html

 57. Jakob 20 marca 2012 o 8:52 pm

 58. wacpan 20 marca 2012 o 9:16 pm

  cos o coli

  http://kuchnia.wp.pl/mm/miszmasz/1253/1/1/dlaczego-cola-zmienia-recepture-.html

 59. wacpan 20 marca 2012 o 9:18 pm

  gen. August Emil Fieldorf „Nil”

 60. wacpan 20 marca 2012 o 10:32 pm

  http://zmianynaziemi.pl/wiadomosc/ameryka-przygotowuje-sie-jakiegos-bezprecedensowego-kryzysu

 61. kmina 20 marca 2012 o 11:08 pm

  • Jas 20 marca 2012 o 11:43 pm

   @kmina 20 Marzec 2012 o 11:08 pm

   -dobre. A wiekszosc na tym blogu uwaza, ze UFO to demony.

   • Jas 20 marca 2012 o 11:56 pm

    Jeden z naszych statków, który będziecie widywać częściej w nadchodzących dniach można opisać jako odwrócone “V” lub statek w kształcie bumerangu. Te jednostki mogą być naprawdę duże, są czarne, z pojedynczym rzędem dużych świateł na obu skrzydłach kształtu “V”. Inny typ statku, które niebawem będziecie obserwować na waszym niebie ma okrągły kształt, jaśniejszy kolor i można go wizualizować jakbyście wzięli brzoskwinię, przekroili ją na pół i usunęli pestkę. Wklęsłość po pestce jest spodnią stroną tego statku i tak właśnie będzie to widoczne na niebie.

    Są to tylko dwa projekty spośród wielu typów statków, które posiadamy i czujemy, że to ważne, abyście mięli jakiekolwiek pojęcie o tym czego szukać, podczas gdy my zwiększamy liczbę i jakość obserwacji naszych jednostek.(…)
    http://krystal28.wordpress.com/2012/03/19/statki-kosmiczne-galaktycznej-federacji/

    • hjk 21 marca 2012 o 1:53 am

     @”z pojedynczym rzędem dużych świateł na obu skrzydłach kształtu ”

     taaa, zeby na naiwniakach wieksze wrazenie wywierać albo stanowić łatwiejszy cel dla OPL 🙂
     naogladało się filmów s-f…
     ale fakt, jakies technologie mogą ujawnic, albo realne albo holograficzne, zeby mamić masy…

     • Peryskop 21 marca 2012 o 2:28 am

      @Jasiu, uważaj bo podobno planują taki blue beam w kształcie V nad Wiedniem 😀

 62. Święty 21 marca 2012 o 12:00 am

  Maly fragment filmu ‚Nad Niemnem’. Szczegolnie polecam ogladac od pierwszej do trzeciej mninuty. http://www.youtube.com/watch?v=AIqlVty3SS8&feature=related
  Bardzo aktualnie. Takich filmow dzis nie ma, a szkoda, powinno się puszczać ludziom wyjeżdżającym dzis za granice pracować

  • hjk 21 marca 2012 o 2:02 am

   „co to za kraj, co się tu w ogóle dzieje i dlaczego”…

   • Peryskop 21 marca 2012 o 2:21 am

    jak to ? przeciez Miro doprecyzował: to jest „dziki” kraj !

    Dzięki Święty za ten link. Niech pomaga ludziom znajdującym się w stanie rozterki.

    • hjk 21 marca 2012 o 3:14 am

     była tu juz chyba dyskusja o wyjazdach dzień tj. wpis czy 2 temu – a swego czasu była „wojna” Mizi i Zena o emigrację – stanowisko Mizi co do czasowej emigracji pewnych ludzi wydawało się uzasadnione… O ile nic się tu nie da zrobić…
     Chyba to jakieś pośrednie rozwiązanie miałoby sens, gdyby je przeprowadzić z odpowiednim nastawieniem…

     • zenobiusz 21 marca 2012 o 11:36 am

      „stanowisko Mizi co do czasowej emigracji pewnych ludzi wydawało się uzasadnione…”
      Jak zwykle ,nie doczytałeś,ale co tam.

      • zenobiusz 21 marca 2012 o 11:54 am

       http://zenobiusz.wordpress.com/2012/03/21/w-rekordowym-tempie-rosnie-mocarstwowosc-i-rola-niemiec-ktore-juz-sa-4-potega-swiata-i-sciagaja-najlepszych-specjalistow-rowniez-z-polski/
       O to walczył ten pan,o wysłanie młodzieży,by zasiliła gospodarkę Niemiec.Ja nigdy nie miałem nic przeciw czasowej emigracji,ukształtowanych ludzi,byłem przeciwny wyganianiu młodzieży,na tułaczkę.Zresztą zamieściłem materiał,”Polacy nie przyjechali,”
       mimo lukratywnych ,warunków,proponowanych przez stronę niemiecką,by pozyskać łatwą do asymilacji,nie islamską młodzież, wabioną,mirażem euro-srebrników.
       Sprawdziło się zdanie Hitlera,Polacy to naród bardzo inteligentny.