Zamach stanu w Chinach potwierdzony

W Chinach miał miejsce zamach stanu – potwierdzone. Zero informacji w mediach
USA: Zmniejszona ilość smug chemicznych!
Timothy Geithner aresztowany, masowe rezygnacje bankierów
Zmumufikowana czaszka z Peru czeka na test DNA
 

W Chinach miał miejsce zamach stanu – jest to potwierdzone. Zero informacji w mediach

to zdjęcie znika z internetu

Dostałem potwierdzenie z Tajwanu, że w Chinach był zamach stanu. Przyjrzyjcie się teraz komentarze i atakom na mój blog w poprzednim wpisie. Komu i dlaczego zależy by zdyskredytować informacje tu ujawniane?
Sprawa mogła mieć o wiele poważniejsze konsekwencje niż by się to wydawało na podstawie fragmentarycznych doniesień – sytuacja w świecie jest tak chwiejna, że każde zaburzenie może spowodować wojnę termojądrową – ostrzegają przed tym niezależni analitycy. Dlaczego więc nie ma o tym w żadnym środku masowego przekazu?! Niby mamy tak dobry dostęp do informacji, internet bez cenzury, a tak ważną rzecz się blokuje.
Wyciągnijmy wnioski – wiele może się dziać w świecie, o czym nigdy się nie dowiemy.

Zob. nowe materiały odnośnie zamachu:

USA: Zmniejszona ilość smug chemicznych!

John Galt na swoim blogu opisuje sytuację na Florydzie, ale podobne doniesienia są również z innych stanów. Ilość chemtraili się wyraźnie zmniejszyła, szczególnie rano są mniej widoczne. Dyskutujący na forum www.godlikeproductions.com uważają, że „coś się dzieje”. Również i w Polsce zauważyliśmy osłabienie nasycenia chemtrailami. W Krakowie, gdzie mieszkam, nie widziałem ich od kilku dobrych dni. Oczywiście można byo ich nie zauważyć gdy niebo było zachmurzone, ale dzisiaj cały dzień było pogodnie i ani jednej smugi!

Timothy Geithner aresztowany, masowe rezygnacje bankierów

Nad tym tematem należałoby się skupić. Z doniesienia Fox News zamieszczonego 6 marca, wynika, że były szef nowojorskiej Banku Rezerwy Federalnej (najważniejszy oddział) został aresztowany. Podstawą są zarzuty odnośnie jego zarządzania w momencie kryzysu AIG (American Insurance Group). Jak podał Bloomberg, nowojorski FED zakazał AIG informowania opinii publicznej ani rządowi o przekazywaniu pieniędzy przez FED bankom za toskyczne transakcje (w tym dla Goldman Sachs). Informacje te wyciekły z przejętych e-maili pomiędzy prawnikami instytucji. Jak wiadomo, od pewnego momentu w różnych bankach świata dokonują się rezygnacja na wysokich pozycjach. Szczury uciekają z okrętu, czy też coś się szykuje?

Zmumufikowana czaszka z Peru czeka na test DNA

Tego rodzaju czaszka zostanie po raz pierwszy poddana analizie DNA. Żadne peruwiańskie muzeum do tej pory nie zgodziło się dotąd na takie testy, dopiero muzeum w Paracas dało czaszkę zmumifikowanej 2000 lat temu kobiety do przeprowadzenia dokładnych badań. Ma ona pojemność 2-krotnie większą od przeciętnej ludzkiej oraz resztki rudych włosów, co świadczy o tym, że na pewno nie była Indianką. Ma też naturalnie wydłużoną cienką szyję. Nie posiada żadnych śladów sztucznego wydłużania jej kształtu – jest to więc naturalna czaszka dziwnej rasy ludzkiej, która rządziła płd. Ameryką, a przypuszczalnie także Egiptem!

Reklamy

167 responses to “Zamach stanu w Chinach potwierdzony

 1. ... 23 marca 2012 o 8:52 pm

  KTO SZUKA TEN ZNAJDZIE : https://www.google.pl/search?q=antichrist+bring+prosperity+and+false+peace&ie=utf-8&oe=utf-8&aq=t&rls=org.mozilla:pl:official&client=firefox-a

  • Jajek chcem 23 marca 2012 o 10:01 pm

   działa ?

   • Peryskop 24 marca 2012 o 3:27 am

    Na wszelki wypadek wetknij w port USB i sprawdż czy reszta też ci działa 😀

    • tamara 24 marca 2012 o 9:37 am

     you are bad boy Peryskop….bad boy ……. 😛 ;P ….test,.. test

     • Peryskop 24 marca 2012 o 11:02 am

      Tamara – good girl, przecież sam(a) tego chciał(a) 😉

  • monitorpolski 23 marca 2012 o 10:20 pm

   Ten znowu z tym antychrystem.

   • maran 23 marca 2012 o 11:31 pm

    swoja droga wczoraj przelecialm okiem Apokalipse Sw Jana.
    Trudno cokolwiek z niej zrozumiec bo jest pelna symboli trudnych do rozszyfrowania,, ale tak mi sie cos nasunelo ,czytajac fragment o Bestii, ktora po 3.5 roku panowania zacznie swe prawdziwe, krwawe przesladownia ( ta Bestia 666 to znak czllowieka, w ST 6 oznaczala czlowieka).
    W kazdym razie sobie pomyslalam, ze chyba Obama dobiega wkrotce 3. 5 lecia swojego panowania (byl on inagurowany w styczniu 20, 2009 , wybory byly w listopadzie 2008).
    Biorac po uwage pospiech ,z jakim wydal dwie ostatnie, zamordystyczne ustawy ,byc moze ze wkrotce przemieni sie on w Bestie.
    Nie wiem , tak mi sie nasunelo, wiec niech nikt mnie sie laskawi nie czepia jak sie nie sprawdzi.
    Oby sie nie sprawdzilo.

    • Szlachcic 24 marca 2012 o 6:19 am

     Prawdziwi ancychrysty to my ludzie.Ktorzy mamy w pogardzie innych ludzi .Dla majatku zrobimy wszystko by miec pelno w korycie.Te niby rzady (Tuski Obamy Merkele Sarkozy Berlusconi Barosso itp)To wszystko sa lugusami zlego ducha(Szatana).Oni nas ciagle bajeruja
     przez te swoje Meinstrimowe Mendia.Amy wierzymy w to.Mamy tyle sprawiedliwosci ile sami jestesmy sprawiedliwi..Ale mysle ze bedzie tak jak JEZUS CHRYSTUS powiedzial.Gdyby nie byly skrucone owe dni.Nieocalala by zadna istota ludzka.Tylko ze wzgledu na wybranych beda skrucone owe dni..A zeby moc to zrozumiec ludzkosc musi zpowrotem doswiadczyc okropnosci
     wojnyy..I teraz zastanowmy sie czy to wszystko co doswiadczamy z rak rzadzacych musi byc???????To jest nasz tylko wybor…Miedzy dobrem a zlem…Zlo to brak (logicznego myslenia).Dobro to (logika)..Czy uwierzysz w to czlowieku ze wladza tego swiata prowadzi czlowieka wspolczesnego do Totalnego piekla .Reszte prosze sobie dopowiedziec samemu

   • Totalsky No Problemsky 24 marca 2012 o 3:18 am

    wybacz mu Panie, bo nie wie, co pisze… – oczywiście, to a propos Pana trzy kropki

    • Cerebral Decortication 24 marca 2012 o 4:02 am

     ty wiedziałeś, złamasie, co pisałeś do mnie wczoraj. ale mam już twój wpis do mnie na swoim blogu – IP jest mi znane. reszty się domyśl..
     nie, nie wybaczam.

  • zenobiusz 23 marca 2012 o 11:25 pm

   http://zenobiusz.wordpress.com/2012/03/23/polska-potrzebuje-zwyciestwa-prawicy/
   PiS złożył doniesienie do Prokuratury w sprawie GMO,ciekawe,czy zaczną się u mas dobrowolne rezygnacje,pod hasłem szczury uciekają……..

   • monitorpolski 24 marca 2012 o 12:33 pm

    To są goście „z jajami”. Jakbyśmy mieli 100 takich posłów, to nie byłoby tego draństwa.

    • mocniejszy 24 marca 2012 o 2:00 pm

     Jak było głosowanie nad zmianą prawa atomowego, żeby łatwiej wybudować w Polsce elektrownie atomowe tylko jeden poseł z całego parlamentu był przeciw (akurat z PiS ale tylko on)…

     Nie warto liczyć na sejm i posłów. Im się tylko zdarza zachowywać zgodnie z interesem społecznym.

     Proszę sobie przypomnieć różne ważne głosowania sejmowe, w których dobro przegrywał – gdyby te same sprawy głosowano w referendach, wyniki w większości byłyby odwrotne.

     Pamiętam wszystkie te sejmy z Rzeczpospolitej nr 2.5 (3 albo i 4 jak kto woli :-))
     I tak nad głosowaniami dumam, jak to jest, że przeważnie w sejmie POlska przegrywała, że sejm przeważnie głosował przeciwnie do tego, czego chciało społeczeństwo? Kogo oni reprezentują? Po co nam jacyś reprezentanci, którym ufać nie można? Czy ktoś z was rodacy dałby tym posłom notarialne upoważnienie do podejmowania decyzji o waszym majątku osobistym? Oczywiście, że nie. Bo nie mozna im ufać.

     Chcę mieć udział w uchwalaniu prawa i budżetu w referendach, a nie żeby jacyś cwaniacy udający moich przedstawicieli głosowali nie oglądając się na wolę tych, których rzekomo reprezentują.

     PRECZ Z SEJMEM !!!
     DECYDUJMY SAMI W REFERENDACH !!!
     PRECZ Z SEJMEM

     • hjk 25 marca 2012 o 10:18 am

      @Mocniejszy zasadniczo mądrze piszesz, jak się zdaje, ale zdarzają Ci się takie wpadki jak ta z referendami:
      -po pierwsze masy myślą tak, jak im media szczególnie tv podsuną i jak ich zaprogramują;
      – po drugie zasada „nieważne kto jak głosuje, ważne kto liczy głosy” ma się u nas nieodmiennie dobrze..
      A więc już chociażby z tych 2 powodów to co proponujesz dla pozałowania godnego „naszego” sejmu nie jest żadną alternatywą. „Model szwajcarski” jest dobry ze szwajcarami i w szwajcarii, nam „trochę” jednak do poziomu obywatelskiego tamtego społeczeństwa brakuje…

      Zaproponuj coś realnego na warunki polskie…

      • mocniejszy 25 marca 2012 o 1:32 pm

       KIlkadziesiąt milionów polskich obywateli to nie żadne „masy”, ale duża liczba osób, z których każda posiadająca pełnię praw obywatelskich powinna mieć możliwość bronić przy pomocy referendów swoich podstawowych spraw przed widzimisię i chciwością garstek cwaniaków, którym się wydaje, że im się więcej należy władzy i pieniędzy…

       Nie wszyscy dają się programować massmediom, większość w ostatnich wyborach nie przyjęła oprogramowania pod tytułem „wybierzmy sejm” spośród kandydatów wskazanych przez partyjnych wodzusiów i niech robią co chcą następne 4 lata…

       Liczenie głosów oddanych w referendach powinno być na każdym szczeblu komisji referendalnych ręczne i transmitowane kamerami i mikrofonami pzez internet, a nawet możlie do śledzenia na żywo poprzez dokonywanie go w miejscach dostępnych dla obywateli (lokale powinny być na parterze imieć oszklone witryny lub pomieszczenia dla publiczności).

       Demokracja bezpośrednia jest realna tak jak realnych strach przed nią uważających się za lepsych od innych obywateli i pragnących mieć więcej władzy.

       • Peryskop 25 marca 2012 o 7:20 pm

        Mocniejszy, Twoja koncepcja rządów referendalnych jest godna popracia.
        I realna pod względem organizacyjno-technicznym w dobie internetu.

        Jednak problem w tym, że to jest wołanie o sprawiedliwy system na utopijnej puszczy !
        Bo przecież obecne „poważne” polityczne ugrupowania nie poprą sznura na własną szyję !!!

        Czy Platforma nie przemieliła głosów poparcia (200k?) pod konstytucyjnym wnioskiem o JOW?

        Ale walcz o realizację systemu referendalnego, bo nagle może dojść do niereperowalnej kompromitacji systemu „demokratycznego” i kto wie co wtedy stanie się możliwe ? 😀
        =======================================
        monitorpolski: To było 750,000 głosów…

 2. ... 23 marca 2012 o 8:59 pm

  cytuję : „Dlaczego więc nie ma o tym w żadnym środku masowego przekazu?! ” 😉 – dlaczego papież milczy – przeciez wg wielu z was to ostatnia ostoja dobra 😉 – dlaczego nie powie do kamer prawdy o świecie , o tym ze antychryst zwiedzie msy dobrobytem i pokojem , oraz dlaczego nie otzrega prewencyjnie przez pszyszłymi wielkimi cudami i oszustwami które wykorzystane beda m.in aby ludzi przekonac do tajemniczego na dzis dzien ZNAMIENIA – milczenie czasami wiecej mówi niz tysiace słów 😉

  , „”Pilnie potrzebna jest prawdziwa światowa władza polityczna — o której mówił już mój poprzednik, błogosławiony Jan XXIII — aby zarządzać ekonomią światową; uzdrowić gospodarki dotknięte kryzysem; zapobiec pogłębieniu się kryzysu i związanego z nim zachwiania równowagi; przeprowadzić właściwe, pełne rozbrojenie oraz zagwarantować bezpieczeństwo żywieniowe i pokój” – Barack Obama ? , Nicolas Sarkozy ? , Władimir Putin ? NIE;) to papież apeluje 😉

  • monitorpolski 23 marca 2012 o 10:21 pm

   Bo im piszą przemówienia!!! Nie dezinformuj. NWO to Kissinger, to Rotszyldzi, to chabad Lubavitch.

   • Jakob 24 marca 2012 o 9:37 am

    A co oni dzieci , że te przemówienia muszą czytać ? karabin do głowy mają przyłożony ? Nawet jeśli to są ważne cytaty w Biblii : „Bo kto chce zachować swoje życie, straci je; a kto straci swe życie z mego powodu, znajdzie je (Mt 16, 25-26) ”
    Jeśli są prawdziwi , niech prawdę głoszą nawet jeśli mieli by stracić tę powłokę cielesną , żyć będą , jeśli wierzą Chrystusowi !
    Nie tłumacz ich w ten sposób , bo to naiwne .

    • hjk 25 marca 2012 o 10:36 am

     Jacob, no tak, on zginie a kogo wstawią na jego miejsce? Pomyslałeś nad tym choć chwilę?

     Koledzy krytycy, nie rozumiecie jednego – idea rzadu światowego została zaproponowana przez różnych myślicieli, w tym katolickich już dosć dawno, a podniesiona szczególnie po 2 wojnie św. kiedy świat był przerażony skutkami i jej przebiegiem i każdy odczuwał, że „trzeba coś z tym zrobić”.
     Pierwszym krokiem było ONZ i deklaracja praw człowieka w 1948, zeby był jakiś wspólnie uznany punkt odniesienia do działań międzynarodowych. Rząd swiatowy miał miec oczywiscie o wiele wieksze prerogatywy i miał służyć do godzenia zwaśnionych krajów lub rozwiązywania konfliktów interesów, czy nawet karania niesfornych krajów, które by nie chciały przestrzegac pewnych standardów, wyrażonych własnie w dpc.
     idea sama w sobie szczytna, podobnie jak USA, UE czy ZSRR, ale już z realizacją jak widzieliśmy i widzimy jest gorzej i podobnie byłoby (a niektórzy sądza że już jest) z tym (na razie tajnym) rządem swiatowym, który stałby się (jest) dyktaturą swiatową, bankstersko-masońską.

     Więc rzeczywiście, gdyby się udało powołac SPRAWIEDLIWY rząd swiatowy i właściwie ustawić relacje m. nim, a rządami krajowymi, to nie byłoby tak źle.
     Do tego nawołuje Watykan i potępienie samej w sobie idei jest głupotą taką samą jak potępianie rządu krajowego, gdyż jesli mamy do czynienia z wpływami globalnymi mocarstw, koncernów, nadto są możliwości szybkiego przemieszczania się ludzi czy towarów, transferów pienieznych, globalnego inwestowania, itd. to i tak mamy do czynienia z pewnymi wpływami globalnymi i siłą rzeczy globalną władzą (właśnie nieoficjalnym rządem swiatowym).

     Atakowanie pod tym pozorem Watykanu jest wyrazem głupoty, bo własnie Watykan zwraca i zwracał uwagę na ten problem i trzeba by ten nieformalny rzad swiatowy wziąć pod „demokratycznego” buta, czyli pod kontrolę opinii publicznej i rządowo dyplomatyczną przez poszczególne kraje, na jakichś zdrowych zasadach.

     • hjk 25 marca 2012 o 1:47 pm

      Brytyjczycy ujawniają tajny rząd światowy ! http://www.youtube.com/watch?v=R2QRbGv0-wk&feature=related

      A tu mamy to, co Marek niedawno pisał, ze SM wymigiwał się od odpowiedzi o rząd światowy: http://www.youtube.com/watch?v=hQMGAKbA3gY&feature=related – zaraz sam posłucham i zobaczymy, czy to nam wystarczy, no ale to z 2009, może ktoś znajdzie coś nowszego…

      • hjk 25 marca 2012 o 2:00 pm

       jednak trochę niezadowalające, trzeba szukać czegoś nowszego, tu na razie tylko o walach mocarstw czy imperiów…

     • mocniejszy 25 marca 2012 o 3:06 pm

      Bajeczka o sprawiedliwym rządzie światowym…
      Nawet organizmy federacyjne wielkości kontynentów są zbyt wielkie, by realny wpływ miał na nie ogół społeczeństwa. Przy rządzie światowym jest bardzo wielka władza dana dla garstki zwykłych ludzi narażonych na rozmaite pokusy i pod wpływem różnych bogatych szumowin. Polacy są w Unii Europejskiej i już wiemy jak działa wielka władza na małych ludzi. Kto z Polski jeździ demonstrować do stolicy (piszę o tej realne w Brukseli)? A kto pojedzie na demonstrację w sprawie jakiegoś durnego prawa do Jerozolimy (czy innego kapitolu)?

      Śmiechu warta ta sprawiedliwa władza światowa…

      Podróże dobrz rzecz, wymiana niektórych (tylko) towarów też, ale nie powinno być władzy większej nad państwa narodowe.

      • hjk 25 marca 2012 o 3:33 pm

       mocniejszi marzi 🙂
       powinno nie powinno, a de fakto jest taki zakamuflowany twór, wiec mozesz sobie życzenia powypowiadac,podobnie jak z referendami w PL 🙂
       Więc jak już coś jest to lepiej żeby było własciwe? to owszem też zyczenie, ale przynajmniej dotyczy czegoś co jest i nie jest chowaniem głowy w piasek przed faktami…

   • mocniejszy 24 marca 2012 o 6:31 pm

    To była encyklika, a nie jakieś tam przemówienie. Encyklika jest dokumentem o sporej randze, a Benedykt XVI człowiekiem wygadanym i nie potrzebuje, by ktoś coś pisał za niego. Poparł nie prywatnie, ale w imieniu Kościoła Rzymskokatolickiego globalizację i władzę centralną światową. Zastrzegał, że nie trzeba państwa likwidować ani zupełnie pozbawiać władzy – a przecież globaliści tego nie zamierzają. NWO nie zlikwiduje, a tylko podporządkuje państwa jako pośredni szczebel administracji między władzą globalną a regionami. Państwom odbierze się część władzy, a nie całość, bo każdy szczebel zarządu jakieś tam możliwości decyzyjne zawsze ma, tyle że ostateczna władza będzie na szczeblu światowym. Przerabialiśmy już raz w Polsce tą lekcję o stosunku papiestwa do globalizacji na przykładzie przyłączenia Kraju Nadwiślańskiego do umiłowanej Unii Europejskiej. Wtedy też z jednej strony było konkretne papieskie poparcie dla osłabiania państwa, a z drugiej życzeniowe wydumki o rzekomych korzyściach dla społeczeństwa…

    Kto ma jawnie miliard poddanych jako głowa monarchii teokratycznej? Czy to się nie liczy dla budowy NWO, czy wpływ papieża nie pomaga w globalizacji?

    • hjk 25 marca 2012 o 10:50 am

     nie, bo globalizacja to proces świecki, a papiestwo działa na płaszczyźnie duchowej, więcej trzeźwości proszę…

     • mocniejszy 25 marca 2012 o 1:48 pm

      Domaganie się przez papieża w encyklice, żeby wprowadzić światową władzę nad drukiem pieniędzy i obracaniem nimi oraz pieniądz światowy to ma być duchowość?

      Czyżby globalizacja monetarna była sednem globalizacji religijnej?

      Fiu, fiu, fiu, śmiałe tezy…

      • hjk 25 marca 2012 o 1:59 pm

       nie sil się na cienki dowcip, wyjaśniłem tu: https://monitorpolski.wordpress.com/2012/03/23/zamach-stanu-w-chinach-potwierdzone-zero-informacji-w-mediach/#comment-85242
       a papiez wzywa odnośne władze, a nie sam tworzy, nieprawdaż, mr stronger?

       • mocniejszy 25 marca 2012 o 2:47 pm

        Czy Papież – jako rządzący Kościołem Rzymskokatolickim i monarcha Stolicy Apostolskiej, która w dyplomacji ma status suwerennego państwa – uczestniczy osobiście lub przez swoją reprezentację w jakichś działaniach międzynarodowych na rzecz utworzenia światowego pieniądza i jego centralnej kontroli? – to dobre pytanie. Ponieważ Stolica Apostolska jest szeroko uznanym podmiotem prawa międzynarodowego – jej uczestnictwo przy wprowadzaniu pieniądza międzynarodowego na przykład przez ONZ nie byłoby żadnym fantazjowaniem.

        Stolica Apostolska ma małe terytorium, ale władzę nad około miliardem ludzi, co stawia ją w jednym rzędzie z Chinami i Indiami jako trzy najliczniejsze scentralizowane społeczności. Władza papieska jest całkiem realna, może na przykład papiestwo ściągać daniny od wiernych. Co prawda nie posiada sił zbrojnych, ale wywiad ma i może wpływać poprzez wiernych na wiele krajów. Zresztą są na świecie inne państwa o nikłym potencjale wojennym.

        Próba wmawiania, że papeskie poparcie dla globalnego pieniądza i globalnej władzy finansowej nic nie znaczy w procesach globalizacji jest w ogóle niepoważne.

        • hjk 25 marca 2012 o 3:37 pm

         Panie mocniejszy, pan już odlatujesz – ze przypomnę słynne powiedzenie Stalina „Papież? A ile dywizji ma Papież”?
         Władza papieza nad katolikami jest władza duchową i dotyczy wiary i moralności, a nie spraw polityki czy finansów.
         Podobno papiestwo czy instytucje kościoła dysponują jakimiś funduszami czy majatkami, no ale to legendy i nikt nie wie, ile tego jest i gdzie czy w tym to jest, przynajmniej oficjalnie…
         O niektórych rzeczach wiadomo, bo np. w Polsce była taka komisja majątkowa…

        • mocniejszy 25 marca 2012 o 4:12 pm

         Masoneria? A ile dywizji ma masoneria?

  • zenobiusz 23 marca 2012 o 11:02 pm

   trzukropek@
   O wielu sprawach media milczą .Tego też nigdzie nie przeczytasz.
   Ucz się na cudzych błędach.

   http://zenobiusz.wordpress.com/2012/03/23/gdyby-bog-istnial-powinien-natychmiast-mnie-ukarac-powiedziala-kule-trafily-ja-dokladnie-w-te-same-miejsca-na-ciele-w-ktorych-znajduja-sie-otwory-po-kulach-na-krucyfi/

  • Pilot 24 marca 2012 o 7:16 am

   Jan XXIII to byla bardzo biedna i zablakana dusza….
   Niestety „zafirmowal” tzw. II Sobor Watykanski ktory zatrzasl fundamantami Matki Naszej
   Kosciola Swietego az do dnia dzisiejszego 🙂

 3. Stanisław 23 marca 2012 o 9:03 pm

  Czy twój informator jest w stanie podać coś więcej ?

  • monitorpolski 23 marca 2012 o 10:22 pm

   Oni sami mało wiedzą. Był zamach i tyle, udało się go opanować. To nie jest „mój informator”, po prostu dostałem maila z Tajwanu.

   • Totalsky No Problemsky 24 marca 2012 o 3:31 am

    @monitor
    był rok 1989, 4 czerwca, Plac Niebiańskiego Spokoju…. wtedy jeszcze nie było internetu… i bloga monitorpolski.punt.costam… i Chiny, i świat, i Polska (tego dnia były u nas wybory, na 50 proc. wolne) jakos to przezyły…. i teraz tez przeżyją!!: był Czernobyl, 1986, i nie było twojego bloga, był stan wojenny w Polsce, 1981, …. i nas wtedy tez nie było, nas, jako wspólnoty sieciowej…; nie histeryzuj, nie egzaltuj się! nie wątpię w Twoje dobre intencje, ale….wyluzuj… bez złych konotacji: wyluzuj! bo sie sam wpędzisz w paranoję; i kto nam wtedy będzie zapodawał ciekawe newsy z porąbanego świata? 🙂 wszystkie dobrego, Marek!!! wsiądź jutro na rower, i staraj się wyczuć, organoleptycznie, skąd wieje wiatr, taki dosłowny wiatr; każdy z nas jest tylko człowiekiem, i każdy z nas ma granice wytrzymałości; tak właśnie czuje, że dochodzisz do krawędzi…; 3maj się!!!!!

    • Pilot 24 marca 2012 o 7:27 am

     Tak Panie Marku…. Niech Pan zacznie uprawiac rzodkiewke w doniczce, zacznie zbierac
     znaczki pocztowe wzglednie jezdzic na rowerze lub uprawiac kwiatki w ogrodku ….
     To przeciez kol. TNP tak Panu radzi, troszczac sie tylko i wylacznie o Pana zdrowie psychiczne
     .. Wtedy nie bedzie sie Pan odroznial od 90 % niedzielnych odwiedzaczy galerii handlowych 🙂
     i ogladaczy telewizora lub radioratora ale bedzie Pan ZDROWY 🙂
     Milosc blizniego nie zna granic 🙂

    • monitorpolski 24 marca 2012 o 12:40 pm

     Totalsky, uważaj z tym rowerem, w powietrzu są biliony pyłków z plutonem 239, nie daj Boże jak ci jedna wejdzie w płuca. Nie bajeruję, to są oficjalne dane – pyłki są już WSZĘDZIE, nawet na Antarktydzie. I nie mów, że „nie ma się co przejmować, że trzeba żyć”, bo to prowadzi tylko do zwiększonej zachorowalności na raka. Nawet maseczka ci nie pomoże.
     Podjedź sobie na cmentarz, zobacz ile ludzi nagle umiera, bez powodu…

     • junixy 24 marca 2012 o 5:44 pm

      Eeee, panie Marku, nie dajmy się zwariować … na przestrzeni czuć wprawdzie napięcie związane za sytuacją globalną, ludzie bardziej sensytywni to czują … powietrze nie jest najlepsze, w końcu nas opryskują (ostatnio mniej), ale żyć trzeba, dzieci nadal się rodzą, ptaki śpiewają, wiosna idzie 🙂 Jestem codziennie z dziećmi na spacerze, mała miejscowość ma swoje plusy, do lasu blisko, do parku blisko. Wtedy na wszystko można spojrzeć z odrobiną dystansu. Kontakt z przyrodą odpręża na co dzień nadwyrężane dużą ilością bodźców zmysły. A ludzie umierają i umierać będą. Może w pierwszej linii jednak ci nieprzebudzeni, którzy w ogóle nie kumają o co chodzi w tej globalnej wiosce 😉 Spotkałam się z taką teorią na forach ezoterycznych. Jak to ludziska, potrafią zawsze coś sobie racjonalizować 😉

      • monitorpolski 24 marca 2012 o 5:57 pm

       21,000 procent wzrost zachorowań na raka dziecięcego, ponad 6000% na autyzm, można tak dalej wyliczać – jak możesz spać spokojnie?!

       • junixy 24 marca 2012 o 8:48 pm

        Jeśli te dane dotyczą Polski to jestem załamana, jeśli w skali globalnej to też beznadziejnie … nie śpię, oczy mam szeroko otwarte, ale każdy ma pewien etap życia przed sobą, albo za sobą. Świadoma zagrożeń mam „kupę” dylematów (czasami byłoby lżej gdybym ich nie miała). Szczepić, nie szczepić … jeśli tak to tylko podstawowe, na pneumokoki nigdy bym się nie zgodziła! Mogę siedzieć non stop na blogach, w nocy mieć koszmary, dzieci „nie wietrzyć”(przecież to dla ich dobra) i nadal nie będzie tak jak powinno być! Jednak w przypadku wątpliwości wybiera się życzliwsze rozwiązanie… Kupuję warzywa od zaufanego rolnika, żywność jak najmniej przetworzoną, w przyszłości planuję uciec na wieś i tam jakoś dożyć tych dni 😉 Ale na razie nie mogę nijak wyjść z tego cholernego systemu. I oczywiście cenię sobie tego bloga, bo ma misję i daje czasem fajnego kopa (taki mój skrót myślowy 😉

        • monitorpolski 24 marca 2012 o 9:02 pm

         Czyli leczysz skutki, nie uderzając w przyczynę. A to błąd. Bo pętla się zacieśnia. Dane dotyczą całego świata, tam gdzie rządzi NWO ze swoimi WHO, ONZ ich Agendą 21. Celem jest wymordowanie nas wszystkich. A my nic nie robimy, by tych ludzi zdemaskować i poodsuwać od funkcji, które wykonują. Rocznie 20 milionów ludzi, w tym 15 milionów dzieci umiera z głodu!!!
         Wiesz co to znaczy? Codziennie 40,000 trupów zagłodzonych dzieci. A tymczasem Unia Europejska mierzy ogórki i banany, każe wyrzucać jedzenie, w USA rocznie wyrzuca się tyle jedzenia, że zapełniłoby pociąg o długości od Los Angeles do Nowego Jorku i z powrotem! Przecież to wszystko jest diabolicznie złe!
         http://www.womenaid.org/press/info/food/food4.html

        • Totalsky No Problemsky 25 marca 2012 o 4:11 pm

         @junixy
         pytanie za 100 punktów: jak sądzisz: monitor, peryskop, zeno…. oni maja dzieci??? – bez obrazy, szanowni panowie, ale chyba sie starzejecie, i…. – i dalej nie będe rozwijał tematu!

       • hjk 25 marca 2012 o 10:53 am

        Marek czy nie przesadzasz z tymi procentami, bo przeliczajac to byłoby 210 razy wiecej i 60 x wiecej – szpitale i przychodnie by musiały byc wypełniane po brzegi…

        • monitorpolski 25 marca 2012 o 10:57 am

         Nie przesadzam, mówił o tym Alex Jones. Jak znajdę dokładne dane, to zamieszczę. Alex kilka razy to potwierdzał. Dane chyba dotyczą USA, ale jak wszystko – ten syf idzie na cały świat.
         21,000 procent

        • hjk 25 marca 2012 o 2:21 pm

         moze mu się pomyliło – to w USA przychodnie i szpitale powinny być wypełnione pacjentami, juz nie wpsominając o Japonii

        • junixy 25 marca 2012 o 10:05 pm

         @Totalsky
         🙂 Czasem mnie to zastanawia jak Monitor (i inni nie mniej zaangażowani) to robią, że mogą przerabiać tyle informacji i komentować na bieżąco tyle tematów, cyborgi jedne … 😉 Bez obrazy Panowie! 🙂
         Ja zaglądam tu na bloga tak jak czyta się codzienną prasę .. albo zamiast 😉 Dla mnie relaks po godzinach… Albo gorzej, idę w zaparte, tłukę gary i myślę o Bogu, NWO, Illuminati, nazistach, Harameinach, Alexach Jonesach … ech, a dzieciaki kwiczą za plecami i jeść wołają 😉

     • Totalsky No Problemsky 24 marca 2012 o 8:33 pm

      @monitor
      „sitting in a bunker, here – behind my wall
      waiting for the worms – to come”; Pink Floyd, „The Wall”;

 4. ciociababcia 23 marca 2012 o 9:21 pm

  Epidemia?

  Zamach stanu: Pentagon i Obama stwierdzają, że Kongres ma charakter ceremonialny.
  Paul Joseph Watson,

  .Zeznania sekretarza obrony Leona Panetty w których stwierdził, że ONZ i NATO mają nadrzędną władzę nad działaniem wojsk Stanów Zjednoczonych, które to słowa skutecznie określiły kongres jako ceremonialną relikwię, skłoniły kongresmana Waltera Jonesa by wprowadzić rezolucję, która ponownie określa takie zachowanie jako „przestępstwo stawiające w stan oskarżenia” na mocy Konstytucji.

  Podczas przesłuchań senackiej Komisji Sił Zbrojnych, Panetta i generał połączonych sztabów Martin Dempsey bezczelnie przyznali, że ich upoważnienie do działania pochodzi nie z Konstytucji USA, ale że Stany Zjednoczone są podporządkowane i dostają rozkazy z ONZ i NATO, międzynarodowych organizacji, na które Amerykanie nie mają demokratycznego wpływu.

  Panetta został zapytany przez senatora Jeffa Sessiona „Spędzamy nasz czas martwiąc się o ONZ, Ligę Arabską, NATO, a moim zdaniem zbyt mało czasu, o wybranych Reprezentantów Stanów Zjednoczonych. Czy w dalszych działaniach, będzie się Pan konsultował z Kongresem Stanów Zjednoczonych?”

  Sekretarz Obrony odpowiedział: „Pan wie, naszym celem byłoby szukanie międzynarodowego zezwolenia. I przyjdziemy do Kongresu by go poinformować w jaki sposób najlepiej podjąć ten problem bez względu na to czy będziemy chcieli uzyskać pozwolenie od Kongresu czy nie”.

  Mimo wielokrotnych starań, aby Panetta przyznał, że Kongres Stanów Zjednoczonych jest nadrzędną instytucją wobec NATO i ONZ, Panetta podtrzymał pogląd nadrzędności władzy organów międzynarodowych nad amerykańską władzą legislacyjną.

  „Jestem bardzo zaskoczony myślą, że w jakiś sposób międzynarodowe zgromadzenie zapewnia podstawę prawną dla działania wojsk Stanów Zjednoczonych, które będą wykorzystane w walce,” powiedział J. Session. „Nie wierzę, że to jest choćby w części prawidłowe. One nie dają żadnej podstawy prawnej. Jedyną w pełni prawną instytucją do rozlokowania sił wojskowych Stanów Zjednoczonych jest Kongres, Prezydent, prawo i Konstytucja”.

  W trosce o to by na nowo potwierdzić fakt, że „użycie ofensywnej siły militarnej przez prezydenta bez uprzedniej, jasnej autoryzacji przez Kongres stanowi przestępstwo stawiające w stan oskarżenia i wykroczenie zgodnie z artykułem II sekcja 4 Konstytucji,” republikański senator Walter Jones wprowadził uchwałę przed Izbę Reprezentantów. 


  Pełny tekst uchwały brzmi;
  “Wyrażając poczucie Kongresu, wykorzystanie ofensywnej siły militarnej przez prezydenta bez uprzedniego upoważnienia jasnym aktem Kongresu stanowiłby przestępstwo stawiające w stan oskarżenia i wykroczenie na mocy artykułu II, rozdział 4 Konstytucji.”

  […] Zgodnie z tym postanowieniem uchwały, zarówno Panetta jak i Obama będą podlegać oskarżeniu o nadużywanie swojej władzy i naruszenie konstytucji, poprzez lekceważenie urzędu Kongresu i wprowadzanie obcego mocarstwa ponad jego jurysdykcję.

  Kto kontroluje prezydenta USA: problematyka obecnego konfliktu pomiędzy Anglo-Amerykańskim Imperium a światem wschodu według organizacji Lyndona LaRouche.

  Pomimo wysiłku Pentagonu twierdzącego, że słowa Panetty zostały błędnie zinterpretowane, administracja Obamy rutynowo powoływała się autorytet Narodów Zjednoczonych w stosunku do ubiegłorocznej inwazji na Libię, która została przeprowadzona bez zgody Kongresu.

  W czerwcu ubiegłego roku, prezydent Obama wyraził arogancko wrogości wobec prawa kiedy oddalił potrzebę uzyskania upoważnienia Kongresu do zaciągania zobowiązań w imieniu Stanów Zjednoczonych do interwencji wojskowej w Libii, oddalając krytykę i zauważając: „Ja nawet nie muszę odnosić się do konstytucyjnych pytań.”

  Obama próbował usprawiedliwiać brak uzyskania poparcia Kongresu dla militarnego zaangażowania w konflikt, wysyłając pismo do przewodniczącego Izby Reprezentantów Johna Boehnera w którym powiedział, że atak wojskowy był „autoryzowany przez Radę Bezpieczeństwa Organizacji Narodów Zjednoczonych (ONZ)”.

  W tym śmiałym twierdzeniu potwierdza On wyższość autorytetu międzynarodowych sił nad władzą ustawodawczą. Panetta i Obama otwarcie deklarują, że nie reprezentują już narodu amerykańskiego, a zamiast tego wykonują rozkazy globalnej dyktatury, która przywłaszczyła sobie suwerenność Stanów Zjednoczonych.

  http://www.prisonplanet.pl/polityka/zamach_stanu_pentagon_i,p1653847031

  • monitorpolski 23 marca 2012 o 9:23 pm

   Mieliśmy cały wpis na ten temat z transkryptem rozmowy z Panettą.

 5. Peryskop 23 marca 2012 o 9:36 pm

  Wczoraj (22.03) po południu ukazał się nius w BBC, ale szybko zdjęty z czołowej strony.

  A z treści wynika, że coś było ale nie wiadomo co dokładnie:
  Damaging coup rumours ricochet across China
  http://www.bbc.co.uk/news/world-asia-china-17476760

  Tajwańczycy mogą przesadnie oceniać wydarzenia w Mainland,
  bo na Formosie jest przeważa fobia aneksji przez Wielkiego Brata.
  Któregoś ranka możemy się wszyscy obudzić z Tajwanem w Chinach !
  To może być odpowiedzią na jakiś wrogi gest ze strony uja Sama.

  Gratulacje Marku za refleks w śledzeniu sytuacji na świecie.
  Przegoniłeś nawet serwisy oferujące
  „całą prawdę całą dobę” przez 25h na godzinę !

  • Tola 24 marca 2012 o 5:17 am

   Z tego co przeczytalam w podanym linku,wlasciwie nic od wczoraj nowego.Wszyscy wiedza,ze cos sie dzieje ,ale zadnym konkretow (w sensie glebszych wiesci ) nie ma.
   Nawet ten artykul z BBC , nie wiadomo skad sa te zdjecia czolgow a juz to zdjecie zolnierzy rosyjskich to do podkrecenia atmosfery?
   Wiesci anglosaskie tez trzeba brac z malym dystansem z wielu powodow.
   Najwazniejszym z tych powodow jest ignorancja i przekonanie o swojej wyzszosci ,a co dalej slabe rozumienie realiow azjatyckich.
   Jakby nie bylo ,to co sie dzieje w chinach dzieje sie na calym swiecie prawie codziennie.Odwieczna walka o wladze .Nigdzie nie mowi sie prawdy a msm pisza co chca.
   Proponuje troche sie wyluzowac i poczekac co sie wydarzy.
   Mysle,ze generalnie i tak to wiele nie zmieni jesli chodzi o sprawy wewnetrzne jak i zewnetrzne.
   Dla ciekawym polecam historie Tai Pinga , ktory jako chlop potrafil pociagnac za soba mase ludzi i zrobil mala rewolucje w chinach.Oczywiscie w imie polepszenia zycia dla tych najbiedniejszych i walki z wladza. A jak skonczyl? Jak bogaty,wredny kacyk.Historia kolem sie toczy.

   • Peryskop 24 marca 2012 o 5:35 am

    Tola, to co piszesz potwierdza ponownie, że wiarygodność zachodnich msm już się nie różni od mediów rosyjskich, chińskich czy irańskich. A może nawet im ustępuje.

    Akurat się dowiedziałem, że Amerykanie starają się rozbudować bazę na jednej z wysp S. Korei co wywoło dodatkowe napięcie, ale chyba bez wpływu na rozwój walki o władzę w Chinach.

    Czy temu Tai Ping nie przydzielili nicka Bol Leq ?

    • Tola 24 marca 2012 o 7:31 am

     ha,ha,ha!

    • hjk 25 marca 2012 o 10:58 am

     Jak za „dawnych dobrych czasów” kiedy przywódca ZSRS już od 10 dni nie żył, wewnątrz trwały czystki i walki partyjne, a swiat dowiadywał się ostatni o wyborze nowego generalnego kacyka…

 6. Jakob 23 marca 2012 o 10:12 pm

  Potwierdzam , jeśli chodzi o chemitrails 🙂 Coś się stało , już drugi tydzień obserwuję i mogę stwierdzić ,że może jedną smugę widziałem. Pomijając dni pochmurne. Piękne błękitne niebo widuję na północy globu 🙂

  • monitorpolski 23 marca 2012 o 10:23 pm

   Związek z rezygnacjami / aresztowaniami bankierów? A może ten Fulford to jednak nie do końca oszołom?

   • zenobiusz 23 marca 2012 o 10:48 pm

    Doniesienia w Stanach są nieregularne,to może wskazywać na zwiększenie ilości chembusterów w terenie,a nie zmianę polityki rozpylania.
    Ja od dawna mam nad głowa czysty błękit,i wiem czemu 🙂

    • monitorpolski 24 marca 2012 o 10:31 am

     U nas (Kraków) jak nie ma chmur to w ogóle nie widać chemtraili! Nie sądzę by miało to związek z chembusterami, raczej ze zmianą (chwilową?) taktyki – być może nie robią tego w dzień.

     • ada 24 marca 2012 o 11:19 am

      Marku w warszawie latali caly czas, jak byly przerwy w chmurach to bylo widac chemtraile ponad nimi. Wczoraj latali dwojkami, zostawiali podwojne pasy. Ale dzis piekne sloneczko i zero „sraczy” na niebie 🙂

      • Aśka 24 marca 2012 o 11:45 am

       Na południu też latali podwójnie. Albo jeden koło drugiego, albo nadlatywali z przeciwnych stron.

       • hjk 25 marca 2012 o 11:02 am

        Musi być wzgledny spokój w górnych warstwach albo może lepiej lekki ruch powietrza, bo jak są huragany to się wszystko rozniesie po niezamieszkałych terenach, jak nie ma wiatru, to stoi w miejscu i też dla unych źle, jak „zły kierunkowo” wiatr to tez poniesie na manowce…

   • Jakob 24 marca 2012 o 9:41 am

    myślę , że dowiemy się tego w tym roku

   • Joanna 24 marca 2012 o 1:49 pm

    A może uznali za wystarczającą ilość ołowiu w powietrzu

  • Aśka 23 marca 2012 o 10:37 pm

   Niestety u mnie są nadal 😦

  • Ania 24 marca 2012 o 6:58 am

   Też wczoraj tak pomyślałam, że od jakiegoś tygodnia smug albo nie ma , albo zaledwie jedna-dwie. Mieszkam na północy kraju.

   • kk7qq 24 marca 2012 o 7:40 am

    U mnie sa widoczne codzien lecz rowniez znacznie mniejsza liczba ,ale widze wciaz samoloty ktore maja za soba smuge ktora sie szybciej rozsypuje w powietrzu doslownie w ciagu paru minut i tak mysle ze moze zawiera inna mieszanke? Dodam ze odrozniam inne samoloty od tych chemtrailsowych 😉 Nareszcie mamy wiosne ,ktorej wzeszlym roku praktycznie nie bylo .Obserwuje niestety spora susze ,rzeka ma bardzo niski poziom jak na te pore roku.Gdzies pisali o suszy w Portugali mam nadzieje ze sie nie rozszerzy dalej,zeszly rok juz byl bardzo suchy i to sie moze zle skonczyc z uprawami itp.

    • Jakob 24 marca 2012 o 9:40 am

     @kk7qq
     a może to po prostu chmury kondensacyjne ?

     • kk7qq 24 marca 2012 o 9:48 am

      To nie sa Jakob chmury kondensacyjne , widac tylko krotki zygzak ktory sie w ktoryms momencie urywa czasem jest przerywany i potem sie rozplywa .

      • monitorpolski 24 marca 2012 o 12:45 pm

       to jest kondensacja. Nie przejmuj się tym.

       • hjk 25 marca 2012 o 1:56 pm

        Ciekawe, dzisaj są silne wiatry a jednak sprejują i po czytsym niebie do południa po godzinie nie zostało śladu, pojawiło się pełno chmurek, ale i te znowu zostały przewiane i znowu wygląda słońce i smugi chemiczne porozsiewane szeroko po niebie…

  • luxjacek 24 marca 2012 o 9:58 am

   Wczoraj sprejowali nad Warszawą.

 7. antysyjonista 23 marca 2012 o 10:24 pm

  Chłop prawdę powiedział!!!: http://www.youtube.com/watch?v=-gRZC8s-Obk&feature=related

 8. ~gabriel 23 marca 2012 o 10:26 pm

  USA: Zmniejszona ilość smug chemicznych! ??? Monitor, nie wprowadzaj ludzi w błąd, skoro nie wpatrujesz się w niebo. Jak dla ciebie mgławica dymna jest czystym niebem to dziękuję bardzo za taką spostrzegawczość. Codziennie je widzę i dziś i wczoraj i przed wczoraj itd, też jestem w Krakowie o codziennie je obserwuje z balkonu. Mam o tyle dobrze, że większość dnia mogę się wpatrywać w niebo i nie opowiadaj głupot. Może się ilość zmniejszyła, to jestem w stanie może potwierdzić o ile nie jest to kosztem bardziej trującego składu smug. Ale z pewnością ilość zmniejszenia przelotów nie znaczy że jest lepiej. Może już osiągnęli stan krytyczny i teraz tylko wyczekiwać wybuchu chorób i zaburzeń???

  • zenobiusz 23 marca 2012 o 10:41 pm

   Gabriel z ogonem@
   Poczytaj dyskusję Amerykanów ,zanim uderzysz w dzwon trwogi.http://www.godlikeproductions.com/forum1/message1817372/pg1

   • ~gabriel 23 marca 2012 o 11:15 pm

    Amrykanów??? U nich na wykładach w szkole podstawowej jak nauczyciel pokazał cukinię, to powiedzieli że to kartofel. Taka jest wiedza Amerykanów o tym, co się wokół dzieje. Do hipermarketu czy videoteki trafią. Opisałem tylko, że nad Krakowem latają codziennie i w nocy.

  • Wojox 23 marca 2012 o 11:11 pm

   Za to na Preston w Anglii przechodza samych siebie. Na niebie mamy mleko i szachownice..

  • Jakob 24 marca 2012 o 9:43 am

   wyraźnie napisał Monitor ,że zmniejszone ilości,a nie ich brak

 9. antysyjonista 23 marca 2012 o 10:29 pm

  Polecam wszystkim dokument, jeszcze dostępny na YT….http://www.youtube.com/watch?v=Tlf7FfdcOEM

  • Peryskop 24 marca 2012 o 3:40 am

   a-s czy nie było tam u ciebie Jasia Treboroka ?
   Niepokoimy się o niego bo po przesileniu w Chinach nagle zamilkł.
   Może miał powiązania z Wan Liyun lub Bi Xilai.

 10. gmg 23 marca 2012 o 10:34 pm

  Wszystko się zgadza z tym co podają informację od Galaktycznej Rady na krystal28 – niesamowite, że wszystko zaczyna się sprawdzać.
  Może to przełom w walce z banksterami. Pozdr

 11. szmatonowosc 23 marca 2012 o 10:48 pm

  Przejebane wy tego nie widzicie? czuje ze wojna sie zacznie KURWA !!! a chce zyc !!!

  • ~gabriel 24 marca 2012 o 1:44 pm

   A po śmierci nie będziesz żył ???

   • hjk 25 marca 2012 o 2:32 pm

    własnie, może za bardzo się przywiązałes do życia na ziemi, moze czas pomyślec trochę o przyszłym życiu w wiecznosci, są rekolekcje, wielki post…

 12. maran 23 marca 2012 o 11:05 pm

  We wshodnich USA sprejuja za to na potege. Ale noca!!!!!!!!!!!!
  Rano ok 6-7 niebo pokryte mgla, jakby kto mleko rozlal.
  Potem stopniowo opada, ale niebo biale dlugo zostaje. Bardzo cieplo. Nietypowo jak na te pore roku. Jak w lecie. Duza , lepka wilgotnosc.
  Duzo ludzi narzeka na wysieki z nosa, drapania w gardle ( zwiekszone alergie). Ja nigdy nie mialam z tym problemu, a teraz mam. Prycham i kicham czasami bez powodu, flegma w gardla osiada.
  Nie podoba mi sie ta pogoda mimo ze duzo ludzi zadowolnych ze tak cieplo.
  Zima tez byla wyjatkowo, wyjatkowo lagodna.
  Eksperymentuja na nas jak na szczurach

  • Lena 23 marca 2012 o 11:29 pm

   Na południu Polski dokładnie to samo !!! W dzień czyściutko, a w nocy biało, jesli ktoś jest nocnym markiem proponuję zerknąc w niebo… Co do objawow alergivznych mam dokładnie to samo! A od kilku dni sporo znajomych i rodzinka skarży się na jakieś dziwne problemy jelitowo-żoładkowe… pytanie czy to (nieszkodliwa, wręcz zdrowotna) sól przemysłowa? czy może smary techniczne, czy opryski? pewnie wszystko razem… Dziwne, bo dolegliwości dopadają ludzi, którzy nigdy wcześniej nie mieli żadnych problemów żołądkowo/trawiennychh…

   • Versus3 23 marca 2012 o 11:38 pm

    Ale zaraz… w jaki sposób udaje Ci sie zobaczyć smugi w nocy? Są podświetlone? A może fluorescencyjne?

    • maran 23 marca 2012 o 11:45 pm

     Te smugi prawie ze zwisaja nad drzewami ,madralo.
     Zaloz se podswietlone okulary to zobaczysz.
     Sa zreszta tacy co patrza, a nie widza. Inaczej zwani sa tez lemingami ( ja ich tez zwe slepcami duchowo-intelektualnymi). Mozesz dac im stosy faktow, ale jezeli rzad tego oficjalnie nie potwierdzil ,a juz zwlaszcza mainstreamowa telewizja, to oni za Chiny Ludowe nie uwierza.
     Nie uwierza i basta.
     Bo w TVN nic nie powiedzieli ,albo inaczej powiedzieli. I leming to kupuje.
     Bezmyslnie ,na pniu. Jak kota w worku.Bo w telewizorni to tylko prawda czasu i prawda ekranu. Telewizornia uczy, oswieca i wychowuje. Dzien w dzien. Klasycznego leminga z wyjalowiona lepetyna.

     • Totalsky No Problemsky 24 marca 2012 o 3:37 am

      @maran
      ale może @versus pytał bez złych intencji? moze po prostu ma trzeźwy umysł i jest tu świeży? nie zniechęcajmy ludzi, którzy tu zaglądają, i nie róbmy z siebie „elity”; elity zawsze sa pierwsze do odstrzału, jesli sprawy pójda w złym kierunku; im więcej Nas, tym lepiej; l@p – dam mu plusa 🙂

      • sebecx 24 marca 2012 o 8:46 pm

       zaczynasz coraz bardziej pieprzyć …

       • hjk 25 marca 2012 o 2:34 pm

        totalskiemu spada coś forma ostatnio…

        • Totalsky No Problemsky 25 marca 2012 o 4:14 pm

         @hjk
         miałbym jeszcze paru innych kandydatów do wskazania, gdy chodzi o spadek formy…;

    • Lena 23 marca 2012 o 11:56 pm

     Noo jesli nie widzisz chmur na nocnym niebie to albo nigdy się w niebo nie wpatrywałeś, albo okulista się kłania… 😉 a jak wiesz w Polsce terminy 6 miesięczne, więc szybciutko… Mało tego, kiedy już zbliża się termin wizyty lub zabiegu okazuje się, ze dana placówka nie ma kontraktu z NARODOWYM FUNDUSZEM ZABIJANIA i czekasz kolejne 1,5 roku…. ot POlska własnie ….

    • zenobiusz 24 marca 2012 o 12:07 am

     Versus@
     Zadajesz dziwne pytanie.Jak noc jest bezchmurna,nawet nie musi być księżyca,by wyraźnie widzieć ,chemtraila jako jasną smugę na granatowym tle,przy księżycu jest to smuga wręcz srebrno biała.Obserwowałem to w czasie gdy jeszcze udawało im się nade mną, robić czasem wręcz szachownice.Od roku nie ma nic.Dodatkowe zgiftowanie terenu wzmocniło efekt unieszkodliwiający tak,że chyba zrezygnowali.Niemniej sposób w jaki zadałeś pytanie,i jego kontekst,nasuwają mi podejrzenie,że jesteś nieszczery,a wykonujesz funkcję dezinformacyjno sondażową. 🙂

     • Versus3 24 marca 2012 o 1:10 am

      Nosz nabijacie się ze mnie, co? Może w wielkim mieście, gdy światła lamp odbijają się od chmur to widać jakieś smugi, ale normalnie w nocy widać tylko ciemność: czarne niebo i białe kropeczki – ludzie mówią, że to gwiazdy, ale czy ja wiem, może to te smugi: pyk pyk pyk?

      • Peryskop 24 marca 2012 o 2:22 am

       Zeno, nie pamiętasz jak V3 mieszał tu poprzednio ?
       M.in. lansując tezę poprawnościową, że ropa się kończy, bo pochodzi tylko ze zgniłych szczątków wymarłych organizmów, Ziemia nie zawiera innego węgla niż pochodzenia organicznego, występowanie „deep oil” jest nie możliwe, etc.
       Teraz wrócił do roboty z przepustki.

       • monitorpolski 24 marca 2012 o 10:28 am

        Versus3 ma zazwyczaj dobre wpisy. Jeśli chodzi o pochodzenie ropy – większość ludzi nie orientuje się,że ropa ma pochodzenie nieorganiczne (im głębiej tym bardziej radioaktywna) i że zasoby są samoodnawialne.

        • hjk 25 marca 2012 o 2:37 pm

         Podobno to samo jest z płynnym wodorem, Rosjanie gdzieś wiercili na ponad 10 km wgłąb siemi i dokopali się do .. płynnego wodoru własnie, dlatego od pewnego czasu mozna zauważyć coraz wiecej info o smochodach na wodór… bez tej informacji o „deep hydrogen” idea byłaby kompletnie bez sensu, może poza ekologią…

      • Totalsky No Problemsky 24 marca 2012 o 3:42 am

       @versus
       ciemność widzę, ciemność! :-)…. wiesz kolego: to się zebrało takie towarzystwo, które widzi(albo sądzi, że widzi) nawet w ciemnościach – za pomocą ósmego zmysłu i dziewiątego oka; co wcale nie znaczy, że widzimy cokolwiek 🙂

       • Peryskop 24 marca 2012 o 4:24 am

        Problem sky
        Nie ściemniaj, starczy.

        • Totalsky No Problemsky 24 marca 2012 o 4:29 am

         ke?

        • hjk 25 marca 2012 o 2:40 pm

         weź se totalsky taką mocniejsza nieco latarkę ledową w nocy i poświeć w góre, to zobaczysz w ciemności 🙂
         Albo jakiś reflektor szperacz jeszcze lepiej…

        • Totalsky No Problemsky 25 marca 2012 o 4:16 pm

         @hjk
         w nocy, to ja wole po omacku…. wyobraźnia wtedy pracuje, no i doznania są bardziej intensywne; przynajmniej ja tak mam;

  • maran 23 marca 2012 o 11:39 pm

   pare razy wyszlam w srodku nocy na tzw dwor ( ok 2,3 nad ranem) ,bo obudzil mnie szum samolotow. Raz to sie prawie przerazilam . Mgla zwisala tak nisko i byla tak gesta, ze byla doslownie pare metrow nade mna. Takie wrazenie jakby cos sie wokol palilo, ale oczywscie swadu spalenizny nie bylo czuc. Samolotu (-ow ) wskutek tej mgly nei widzialam, ale slyszam taki ciagly turkot. Robil rundy w te i we wte. Nie wiem czy ci ludzie , ci piloci ,ktorzy to robia ,nie czuja sie odpowiedzialni za to co robia?? Za zatruwanie ludzi , srodowiska??
   Jak mozna byc takim bezmylsnym, uzytecznym idiota???

   • Onufry 24 marca 2012 o 7:21 am

    Maran, a skąd pewność że ci piloci to ludzie…….

    • hjk 25 marca 2012 o 2:41 pm

     no to ktos kto to wysyła czy tym steruje, ale faktycznie pytanie pozostaje w mocy…

  • mi461 24 marca 2012 o 12:13 am

   @maran to prawda, zimy u nas nie bylo.Przez ostatnie 9 dni temp 22 do 26C ludzie na plazy w bikini opalaja sie a naturalna temperatura w marcu to ok 5C.
   Dzisiaj troszke goraco odpuscilo.

   Z tym kichaniem tez sie zgodze, moja kotka nawet kicha na potege, jak stary pijak 😉
   W Ontario w ciagu dnia nie widze smug, ale byc moze zmienili „system” u nich wszystko mozliwe.
   http://www.theweathernetwork.com/news/storm_watch_stories3&stormfile=All-time_March_records_broken_in_eastern_Canada_22_03_2012?ref=ccbox_homepage_topstories

   • zenobiusz 24 marca 2012 o 12:46 am

    http://zenobiusz.wordpress.com/2012/03/23/solar-storm-dumps-gigawatts-into-earths-upper-atmosphere/
    Może tu znajduje się odpowiedź.

    • monitorpolski 24 marca 2012 o 10:25 am

     Tak to wygląda. Tego samego zdania jest Foster Gamble (film „Wzrost” – The Thrive) i Adam Trombly (wynalazca silnika darmowej energii). Ziemia jest ogrzewana potężną energią z zewnątrz. Jest to b. poważny problem, niemożliwy do rozwiązania bez gruntownych zmian w energetyce i przemyśle – m.in. całkowitego zaprzestania produkowania energii z paliw kopalnych.

     • Peryskop 24 marca 2012 o 2:08 pm

      „Ziemia jest ogrzewana potężną energią z zewnątrz.”

      Zapewne tak było jak i „na początku” i teraz też jest.

      Ale całkiem nowym zjawiskiem jest wstrzykiwanie ogromnych ilości energii przy pomocy HAARPa. Przecież ona tylko w minimalnej części ulatuje w kosmos, a większość odbija się od jonosfery i powraca na Ziemię, dając w konsekwencji przeróżne efekty geofizyczne, ekologiczne, agrarne, pogodowe – w tym termiczne, a także biologiczne – w tym zdrowotne. Bo taki mamy obecnie szatańsko poprzekręcany etap „czynienia sobie Ziemi poddaną”.

      Na to nakładają się efekty wtórne wobec energetyzacji litosfery czyli zewnętrznej warstwy skorupy ziemskiej – jest więcej wstrząsów sejsmicznych, być może przyspieszone są migracje płyt tektonicznych, aktywizowane są wulkany i erupcje pod dnem oceanów.

      Żeby tych różnorodnych a negatywnych efektów publiczność globalna nie kojarzyła z prowadzoną działalnością HAARP-o pochodną, to sztab nałkofcuf wymyśla rozmaite teorie, które tłumaczyłyby że źródła tych trudnych do ukrycia efektów są „naturalne” – jak się da to ziemskie, a jak trzeba to i pozaziemskie. A media pod kierunkiem speców od pijaru te wersje rozgłaszają poprzez sieć dezinformacyjną i filmiki YT. Wszystko po to aby stworzyć alibi dla rabusiów, ludobójców i masowych gwałcicieli Ziemi.

      Takie mam wrażenie. Właśnie temu ściemnianiu służą rozmaite rewelacje prosto z korony słonecznej, jej otoczenia, a nawet wnętrza – wszystko w czasie gdy tak naprawdę najwięksi spece nie wiedzą co się dokładnie dzieje w przepalonych reaktorach w Fukushima !!!!!!!!!!

      Czy nie wystarczy zestawić nuklearia ziemskie ze słonecznymi aby poczuć skalę mistyfikacji ?
      A przecież tu dokładnie wiadomo co i kiedy do reaktorów włożono, jaka jest ich konstrukcja, parametry, wszystko w rozsądnych rozmiarach, w zasięgu ręki, z rękojmią renomowanego producenta, na podstawie setek tysięcy starannie przeprowadzonych eksperymentów…
      A tam w odległości milionów kilometrów niby tylko wodór i hel, ale KTO TO KONTROLUJE ?

      Ktoś uważny zarzuci, że moja hipoteza jest fałszywa, bo z zasady zachowania energii przecież wynika, że to co wchodzi do HAARPa to zaraz powraca do „ziemskiego tygla” i bilans jest na zero.

      Bilans jest zachowany, ale po drodze następują istotne przemiany jeśli chodzi o rozkład form tej energii. Przykładowo energia drzemiąca w uranie jest w reaktorach obudzona i daje ciepło, którego część przetwarzana jest na prąd elektryczny, zasilający m.in. promienniki HAARP. Stąd w postaci fal rozchodzi się po otoczeniu Ziemi i w jej wnętrzu przesuwając np masy powietrza i wilgoci, ale też wyzwalając kolejne drzemiące energetyczne rezerwuary, jak wulkany i napięcia tektoniczne. A więc pomimo że billans energetyczny się globalnie zeruje, to skutki tych zbilansowanych transferów energii odczuwalne przez nas bynajmniej nie są zerowe. Niestety 😦

      Reasumując, należy bardzo uważać przy korzystaniu z rozmaitych zasobów „drzemiącej” energii. Ponadto pozyskiwaniu tzw. „free energy” z otoczenia może także towarzyszyć wywoływanie nieprzewidzianych skutków – w części korzystnych, a w części szkodliwych, czy nawet groźnych.

      Mam nadzieję, że ludzkość opanuje nowe technologie i wejdziemy w nową erę. Ale po drodze musimy przejść przez etap ludobójstwa ukrywanego za pomocą wmawianych nam bzdur. Chciałbym się mylić więc zapraszam do rzeczowej dyskusji z argumentami zamiast emocji 😀

      • monitorpolski 24 marca 2012 o 2:28 pm

       Peryskop, nie sądzę żeby HAARP aż tak dużo wkładał energii – toż to jest tylko niecały 1GW w Gakonie, w sumie wszystkie może dają 2GW. To jest tyle co nic w skali globalnej. Powielenie energii HAARP dokonuje się przez rezonans, w więc z użyciem energii, która jest zgromadzona w różnicy potencjałów pomiędzy warstwami jonosfery, a ziemią. Zauważ też, że i inne planety się ociepliły, a to przecież nie z HAARP-a.

       • Peryskop 24 marca 2012 o 3:12 pm

        Te parę GW, na okrągło albo impulsowo, i z odpowiednimi modulacjami, może wstarczyć do zainicjowania zjawisk rezonansowych i/lub wyzwolenia procesów kaskadowych.

        Może nadaję się na jakiś koedukacyjny turnus re-edukacyjny, ale po licznych rozczarowaniach co do rzetelności naukowo-medialnej nie chce mi się też za bardzo wierzyć w „ocieplenie planet”.

        Ani w „naturalne” ani w „antropomorficzne” – od wpatrywania się w te planety przez tysiące astronomów wyposażonych w potężne lunety i teleskopy oraz w wyniku bombardowania ich powierzchni aparaturą aktywną, wysyłającą cośtam cośtam w paśmie EM, X, UV lub IR.

        Podobne rażą mnie wciąż odgrzewane rewelacje o znalezieniu śladów wody tu czy tam, oraz o innych wskazówkach, że na tej planecie, albo na innej, życie jest prawdopodobnie możliwe.

        A TO WSZYSTKO KIEDY ŻYCIE NA NASZEJ PLANECIE ROBI SIĘ CORAZ MNIEJ MOŻLIWE !

        I to nie samoistnie lecz za sprawą tych, którzy każą nam się zajmować śladami życia na Marsie.

        Czy jeszcze nie czujesz tego perfidnego bluesa – granego nam na nosie – Pinokia ?

        • monitorpolski 24 marca 2012 o 4:06 pm

         Peryskop, Słońce nigdy nie świeciło ze stałym natężeniem! HAARP-a nie było, a Ziemia się ocieplała. Dlaczego teraz ma być inaczej, nie popadajmy w paranoję. Setki bomb termojądrowych nie ogrzeją Ziemi, dlaczego więc jakaś antena miałaby to zrobić?

        • Peryskop 24 marca 2012 o 4:42 pm

         Monitor: „Słońce nigdy nie świeciło ze stałym natężeniem! HAARP-a nie było, a Ziemia się ocieplała. Dlaczego teraz ma być inaczej, nie popadajmy w paranoję. Setki bomb termojądrowych nie ogrzeją Ziemi, dlaczego więc jakaś antena miałaby to zrobić?”

         Masz rację i nikt przytomny nie neguje fluktuacji w aktywności słonecznej. Zarówno w cyklu około 11-rocznym, jak i tych w cyklach kilkuset-rocznych.

         Dlaczego teraz ma być inaczej ? A no właśnie dlatego, bo teraz jest HAARP !

         I na naturalne fluktuacje nakładane są efekty HAARPa – traktowanego tu umownie, bo chodzi przecież o skutki przeróżnych technologii, którymi dysponuje dziś ludzkość – a właściwie jej skalane ideami eugeników i nad-człowieków „elity”.

         Dzięki za przywołanie „setek bomb termojądrowych”. Czy zrobił ktoś rzetelny bilans w jakim stopniu przyczyniły się do wzrostu rozkładu średnich temperatur na świecie (o ile ten wzrost jest autentyczny bo różne opinie krążą) wszystkie przeprowadzone dotychczas próby nuklearne + dwa wybuchy atomowe (oficjalnie!) użyte jako bomby ?

        • hjk 25 marca 2012 o 2:54 pm

         zapominacie o tym, ze ziemia jest dopalana wiatrem słonecznym i promieniowaniem kosmicznym, który jst „łapany” w nasze ziemskie pole magnetyczne i ponad nami od 90 km chyba do kilkuset rozciąga się termosfera, gdzie temperatury dochodzą do 1500 stopni!
         satelity zatem nie maja problemów z zamarzaniem, ale z przepalaniem…
         jak nas czasem ta termosfera dopali przez zniżenie się (moze za pomocą HAARPa?) to moze być gorąco 😉

 13. kefir2010 24 marca 2012 o 12:14 am

  sprzedają odpady w Polsce jako szczepionki – przeszli samych siebie. to sprawa do prokuratury!

  http://kefir2010.wordpress.com/2012/03/22/szczepionka-na-pneumokoki-prevenar-tak-wladza-kreci-lody-na-krzywdzie-dzieci-i-ich-rodzicow-jawny-przekret-na-szczepionkach-na-pneumokoki-prevenar-przebicie-200/

  Jedna szczepionka na pneumokoki kosztuje 300 zł brutto w państwowej przychodni. Dziecko musi ich przyjąć 6 sztuk = 1800 złotych. Zastanawiający w tym wszystkim jest też fakt, iż te same szczepionki Ministerstwo Zdrowia zakupiło od GSK Services Sp. z o.o. w cenie 100 zł. Oto dokument przetargowy:
  Szczepionka na pneumokoki kupiona po 100 zł za sztukę przez ministerstwo zdrowia, zaś sprzedawana po 300 zł za sztukę
  Pytam – Kto zarabia na rodzicach 200%? Jak to jest możliwe aby Ministerstwo Zdrowia kupowało szczepionki po 100 zł brutto a sprzedawało rodzicom po 300 zł brutto?
  Co ciekawe, szczepionki na pneumokoki refundowane są dla.. wcześniaków, z masą urodzenia poniżej 2500 gramów. Ja się pytam – po co? Przecież takie małe dziecko jest bardzo osłabione, wiadomo, że będzie bardziej wrażliwe na szczepionkę.
  Czy to rozmyślna strategia, by osłabić tych najsłabszych?
  Pytanie kolejne: skąd taka różnica w cenie? Jakie podstawy, prawne, ekonomiczne, logiczne, ma taka różnica w cenie? Czy chodzi tutaj tylko o rachunek ekonomiczny, przekręty i kręcenie lodów na linii: mafia farmaceutyczna-władza?
  Nie dalej jak wczoraj pisałem tekst o wycofaniu ogromnej partii szczepionek na pneumokoki (Prevenar) z Portugalii. Okazało się, że ta seria jest wadliwa, te szczepionki zabijały dzieci. Tak wysoka różnica w cenie wynika z małej ceny hurtowej, wynoszącej zaledwie 100 zł za sztukę szczepionki. Skąd wynika taka mała cena hurtowa? Czy nie jest ona wynikiem tego, że do Polski są sprzedawane szczepionki dużo gorszej jakości, właściwie odpady poprodukcyjne?

  • monitorpolski 24 marca 2012 o 12:30 pm

   To faktycznie draństwo, lekko mówiąc. System opieki zdrowotnej wykorzystywany jest jako narzędzie ludobójstwa – tak należy to zacząć nazywać – po imieniu.

 14. Maria 24 marca 2012 o 1:01 am

  Chyba rzeczywiście rozpylają nocą bo rano widoczne są na północy Polski charakterystyczne chmury przypominające prążki interferencyjne.Natomiast w dzień obserwuję nietypową dużą ilość samolotów ale smugi pozostawiane przez nie są jakby krótsze i mniej poszerzone.Czyżby przerzucili się na inny rodzaj trucia?

  • kk7qq 24 marca 2012 o 7:48 am

   maria@ my wlasnie mamy takie krotsze esy floresy ktore szybciej sie rozplynniaja w powietrzu. Moze inne skladniki chemiczne ?

  • Aśka 24 marca 2012 o 9:53 am

   Ten rodzaj chemtraili nazywam utrwalaczami.

 15. modnisia 24 marca 2012 o 1:23 am

  No to mamy umoczone. Już w nikim nie możemy pokładać nadziei. Do pewnego czasu jeszcze wierzyłam w mądrość Putina, ale dziś zasłona z oczu mi spadła całkowicie. Wprawdzie acidek, tzn admin ze stop syjonizmowi już od dłuższego czasu jechał na Putina, ale ja cały czas jeszcze drążyłam kroplę w skale, żeby przejrzeć jego grę. I znowu wyszło tak, jak podpowiadała mi intuicja. Putin to ueszcze jeden pionek tej brudnej gry globalistów. Mam dość.

  Zaczęłam udzielać się na Nowym Ekranie i otwierać tam ludziom oczy na miarę swojej wiedzy. Jednak okazało się, że są tam ludzie, którzy wiedzą znacznie więcej i są prawdziwymi patriotami i katolikami, ale są też tacy, dla których Nowy Ekran stał się poletkiem do robienia PR-u oraz autopromocji. Wszystkie kanalie chcą się ustawić w nadchodzącym światowym rządzie i jest tam mnóstwo ściemniaczy i obrońców chorych ideologi, a także zawodowych zmiękczaczy „bydełka”.

  Do takich ludzi niewątpliwie należy Szeremietiew. Łarzący Lazarz przeprowadził z nim wywiad, w którym odsłania on swoje prawdziwe oblicze. Ale to nie wszystko. Z tego wywiadu wyszła wreszcie cała prawda o Putinie. Otóż Putin tworzy tzw strefę Euroazjatycką. Teraz będzie takie przeorganizowanie. Czujecie to samo co ja? Otóż nie dość, że Unia się nie pomniejszy, to jeszcze powiększy o strefę Azjatycką. Tworzą taką papkę cywilizacjyjną, która wiecie do czego zmierza. Ostatnio z doniesień i artykułów acidka wynika, ze Putin regularnie spotyka się z Kissingerem, jak myślicie grają w szachy, golfa, pija gin, czy może mają ciekawe rozmowy do przeprowadzenia?

  Ale najgorsze w tym wszystkim jest to, że ten Szeremietiew wcale nic złego w tejk strefie Euroazjatyckiej nie widzi. Jedynym problemem dla niego jest połączenie kilku ścierających się cywilizacji, no i Węgry, które jak wiadomo wyszły spod jarzma psychopatów. Oczywiście w swoich rozważaniach nawiązał do tez Konecznego na temat cywilizacji bizantyjskiej i cywilizacji łacińskiej. Zapomniał jednak dodać, bo wiekszość słuchaczy Nowego Ekranu pewnie nie zna też Pana Konecznego,na czym polega cywilizacja łacińska i stwierdził, że nam raczej bliżej do cywilizacji bizantyjskiej, tak, że według niego jesteśmy cywilizacyjnie zbliżeni do pozostałych grup tego już tym razem Euroazjatyckiego Kołchozu i że w końcu możemy ewentualnie przejść na prawosławie. Tak się nami manipuluje i igra.

  Ja tam dałam swój głos, ale przede mną wypowiedział się Pan Bogdan Goczyński, który uderzył w te słowa, które popieram:

  „Te 20 minut to uczta intelektualna. Obawiam się jednak, że Polakom bliżej jest do cywilizacji bizantyjskiej z szalejącą, obłąkaną biurokracją, psychopatycznym sądownictwem i wiernopoddańczą, bezkrytyczną masą ludzką.”

  Oczywiście zapomniał tez dodać, że wszystko odbywa się zgodnie z planami Picka i Cecila Rhodesa i całej śmietanki towarzyskiej w postaci Rotschildów i Rockefellerów. I znowu muszę wrócić do wywiadu z wychowanką Illuminati Svali, który to wywiad stał się dla mnie drugim ważnym odniesieniem zaraz za biblią. Niestety wszystko, co ta kobieta mówiła jest prawdą i ten wywiad z nią wydrukuję sobie i powieszę na ścianie. Otóż ona mówiła, że w tym Nowym Porządku Świata Rosja odegra olbrzymią rolę i będzie zajmowała ważne miejsce obok Niemiec. Teraz jej słowa nabierają kolorytu i sprawy zaczynają coraz bardziej się krystalizować.
  Wrzucam tu cały wywiad z mędrcem Szeremietiewem oraz podaję link do dyskusji  http://lazacylazarz.nowyekran.pl/post/56953,putin-zapowiedzial-budowe-zwiazku-euroazjatyckiego

  • monitorpolski 24 marca 2012 o 10:19 am

   Znów promujesz „wnuka Kiszczaka” na moim blogu?

  • Peryskop 24 marca 2012 o 11:23 am

   Katerina, a 404 gdzie podziałaś ?

   • Tola 24 marca 2012 o 12:42 pm

    no wlasnie,taki sam avatar miala Katerina-czy to ta sama ososba?

  • maran 24 marca 2012 o 1:35 pm

   w apokalipsie jest mowa o Bestii z lapami niedzwiedzia ( czyli Rosja) i paszcza Lwa (anglia, w angli jest centrum illuminati).
   Tez nie wierze w szlachetne intencje rosji i putina.
   Intuicyjne nie wierze. To jest twardy i podstepny przeciwnik w walce o wladze, a nie jakas tam niewinna owieczka sprzyjajaca zwyklym ludziom.

  • AQQ 24 marca 2012 o 3:42 pm

   A mnie się zdawało, że wypowiedż się liczy a nie awatar lub nick…
   (Ekipa dochodzeniowo-śledcza czy co-śmieszne.)
   Katerina 404 wyszukuje dużo konkretnych i wartościowych detali, które nie jest się w stanie samemu wyszukać. 3maj tak modnisia Katerina! Pozdrawiam.

   • monitorpolski 24 marca 2012 o 4:03 pm

    A co wy tak …. spotykacie się? Nie wstydź się.

    • Peryskop 24 marca 2012 o 5:47 pm

     AQQ, masz sporo racji, że K404 potrafi i że wypowiedź się liczy a nie awatar lub nick.

     Ale w tym poście Modnisia pojechała po bandach demonizując nieco Szeremietiewa i Putina,
     a za to wywyższając Svalli – niemal do roli piątej Ewangielistki. Jeśli pamiętnik ilumnatki (czy byłej to trudno ocenić, bo to tak jak z innymi tajnymi organizacjami, z których wypisać się można jedynie stopami wprzód) jest tuż obok Biblii, to dziwny to księgozbiór – albo mam jakieś fochy.

     Najmniejszy kłopot jest z Pickiem, bo z kontekstu wiadomo, że chodziło o Pike’a Alberta.

     Ale jeśli masz kontakt z Modnisią 404 to pozdrów ją ode mnie, proszę, i podziękuj za zwrócenie uwagi, że Szeremietiew może być tym „who next?”. Bo co do Putina to przestróg aż nadto 😀

   • Tola 24 marca 2012 o 5:04 pm

    nie ekipa -zwykle pytanie -nie doszukuj sie zlych rzeczy AQQ

    • hjk 25 marca 2012 o 3:07 pm

     http://www.youtube.com/watch?v=niSJItCiIrU&feature=related POLSKA W POTRZEBIE – Dramatyczny apel Romualda Szeremietiewa do rodaków 1/2

 16. Peryskop 24 marca 2012 o 2:52 am

  @Gigantomania: „…Ma też naturalnie wydłużoną cienką szyję. Nie posiada żadnych śladów sztucznego wydłużania jej kształtu – jest to więc naturalna czaszka dziwnej rasy ludzkiej…”

  Jeśli noworodkom zakładano odpowiednie expandery, to po wielu latach po zakończeniu wzrostu trudno stwierdzić sztuczne wydłużanie – nawet pod mikroskopem elektronowym czy skaningowym.

 17. Peryskop 24 marca 2012 o 5:23 am

  OFICJALNE: BANK ŚWIATOWY CHORY !

  I wydało się na co.
  Wobec pogłosek o przyskrzynieniu Tymoteusza G. i po masowej rejteradzie czołowych banksterów nowym szefem World Bank będzie ekspert od uzdrawiania globalnego HIV/AIDS dr Jim Yong Kim.

  Na razie nie podano kto w następnym rozdaniu zajmie etaty zwolnione po nieuczciwych lekarzach od uzdrawiania globalnego gdy ci już uciekną lub powędrują za zasłużone kraty.

  Obama taps „global health expert” Jim Yong Kim to lead the World Bank

  March 23, 2012 WASHINGTON (AP) — President Barack Obama on Friday nominated Dartmouth College president and global health expert Jim Yong Kim to lead the World Bank, an unconventional pick that could help to quell criticism in the developing world of the U.S. stranglehold on the international organization’s top post.

  Obama said Kim, a Korean-born physician and pioneer in the treatment of HIV, AIDS and tuberculosis, has the breadth of experience on development issues needed to carry out the financial institution’s anti-poverty mission.

  „It’s time for a development professional to lead the world’s largest development agency,” Obama said Friday morning during a Rose Garden ceremony.

  http://12160.info/profiles/blogs/obama-taps-global-health-expert-jim-yong-kim-to-lead-the-world-ba

  • monitorpolski 24 marca 2012 o 10:18 am

   Dziwne, po raz chyba pierwszy nie Żyd na czele banku?… Znów zbieżność z tym co mówi Fulford.

   • Peryskop 24 marca 2012 o 11:40 am

    Monitor, tu jest więcej nowości ukazujących obecne trendy.

    Nie-bankowiec na czele banku oznacza przechył działalności w kierunku politycznym.
    Lekarz z praktyką w strategiach medycznych może wprowadzić intensyfikację szczepionkowania.

 18. diometofon 24 marca 2012 o 7:13 am

  czemu wnocy i rano sa zasrane mocne mgly czyzby cos nowego testuja? 😀 no i wczoraj byla zaj**ta pogoda sloneczko 20* stopni bez smug chemicznych ;]

  • O Rzesz 24 marca 2012 o 12:48 pm

   „Czemu w nocy i rano są (…) mgły” … a temu.
   http://www.wetterzentrale.de/
   Przeanalizuj sytuację baryczną.
   Poszukaj informacji o stanie wilgotności na różnych pułapach itd.
   To da odpowiedz skąd te mgły i czemu w niektórych rejonach nagle „znikły” „contrails’e” zwane „chemitrails’ami”.
   Dodam tylko że obecna „wiosenna złota polska jesień” wynika ze zwiększenia emisji promieniowania słonecznego co widać i po innych planetach naszego układu gwiezdnego.
   Jeśli rzeczywiście do tego dokładają się zwolennicy „kija hokejowego”, np. za pomocą HAARP’a to mamy to co właśnie za oknem widać.
   Nie można też wykluczyć że masowo odpalono orgonity co niwelując jedne anomalie może wprowadzać inne.
   Tak czy siak żyjemy w bardzo ciekawych czasach.

 19. PokójWam 24 marca 2012 o 9:04 am

  Przykład typowej dezinformacji i siania paniki:

  Dokumenty ujawniają plan ogłoszenia 23 marca bankructwa i zamrożenia kont bankowych w Grecji.

  Dokument pisemny, podający daty i szczegółowe działania dla planowanego greckiego bankructwa był w posiadaniu dwóch szefów banków handlujących walutami na Wall Street od drugiego tygodnia stycznia. The Slog potwierdził poprzez odrębne źródła istnienie dokumentu i przekonanie wśród kadry kierowniczej banku, że – przynajmniej na obecną chwilę – plan ten reprezentuje „harmonogram, a nie działanie na wypadek nieprzewidzianych zdarzeń”. Plan podaje solidną datę 23 marca jako dzień ogłoszenia bankructwa po zakończeniu notowań.

  Bankierom na wyższych szczeblach Wall Street dano szczegółową dokumentację określającą harmonogram greckiego bankructwa wraz z datami i technicznymi „zleceniami na temat wykorzystania euro w Grecji jako waluty.”

  […] Dokument stwierdza, że Grecja zostanie oficjalnie ogłoszona bankrutem przez wszystkie agencje ratingowe po zamknięciu notowań w piątek 23 marca. W weekend wszystkie greckie rachunki bankowe zostaną zamrożone, z nałożeniem nadzwyczajnych środków aby zapobiec ucieczce kapitału.

  W dokumentacji znajduje się lista bardzo ograniczonych wyjątków co do wycofywania kapitału. Wszystkie główne banki zostały poinstruowane, aby nie zajmować się wymianą euro aż do otwarcia działalności w Grecji w poniedziałek 25 marca. Wszystkie greckie rynki zostaną zamknięte przynajmniej na jeden dzień.

  http://www.prisonplanet.pl/ekonomia/dokumenty_ujawniaja_plan,p1515321419

  Oczywiście nic takiego nie miało miejsca, ale bajka ładna bo wielu ją kupiło, sam w to także uwierzyłem

  • oll 24 marca 2012 o 1:13 pm

   Ale kilka, kilkanaście dni temu ogłoszono, że Grecji udało się spełnić warunki uzyskania kolejnej transzy „pomocy” i tym samym uchronić od bliskiego bankructwa które po prostu nieco odroczono topiąc tymczasem Grecję jeszcze bardziej dlatego 23 marca został odroczony a być może faktycznie już miał być tym momentem „zero”. Tak czy inaczej po Grecji która została już przejęta za długi bo kto jest właścicielem zastawu jak nie wierzyciel, pożyczkodawca.

 20. ALFA 24 marca 2012 o 9:04 am

  Putin zapowiedział budowę Związku Euroazjatyckiego
  Romuald Szeremietiew ocenia szanse tego projektu politycznego. Rozmawiamy też o miejscu Polski w sytuacji ostrego zbliżenia Unii Europejskiej i Rosji. Czy mamy do czynienia z okrążaniem Polaków przez cywilizację bizantyjską?
  http://lazacylazarz.nowyekran.pl/post/56953,putin-zapowiedzial-budowe-zwiazku-euroazjatyckiego

  • monitorpolski 24 marca 2012 o 10:14 am

   Gdzie tam. Putin broni się przed NWO, ot co. Kto kogo okrąża? Zobacz na rozkład „hamerykańskich” baz wojskowych.

   • ALFA 24 marca 2012 o 11:08 am

    @monitorpolski masz rację .

  • ozyrys 24 marca 2012 o 1:13 pm

   Putin nie na darmo był podwójnym agentem ,żeby nie wiedzieć jak teraz rozmawiać z Kissingerem…bardzo dobrze ,że z nim rozmawia…

 21. hovara 24 marca 2012 o 11:14 am

  @ dotyczy oprysków (smugi chemiczne)
  Sypią po nocach – fakt rzadziej, ale za to bardzo wysoko, jak wstajemy to wszystko jest już rozproszone w drobne cząsteczki i widać mdławe niebo.
  Utworzone chmury jakby podążały za słońcem – taki jest efekt bardzo wysokiego rozpylania (to jest, to sprawia wrazenie tarczy p/słonecznej – ale umieszczonej bardzo wysoko. To robota NASA
  Natomiast zdjecia poniżej to pozostałość z samolotów latajacych 1000-2500m (pasazerskie, wojskowe,transportowe, itd)
  Na zdjeciu nocnym opryski maja zóltawy kolor, zdjecia pochodzą z en.allmetsat.com  pozdrawiam.

  • O Rzesz 24 marca 2012 o 1:25 pm

   Wysokie opryskiwanie … możliwe. Była już o tym tu wzmianka. Niemniej jeśli idzie o pułap samolotów pasażerskich to co nieco zaniżyłeś parametry.
   http://www.flightradar24.com/
   Wystarczy kliknąć w sylwetkę samolotu a po lewej min. pokaże się aktualna wysokość.
   średnio dla przelotowej jest to 10 kilometrów.
   Poniżej 7-5 km smug się nie obserwuje. Przynajmniej ja nigdy takich nie widziałem.
   Spaliny pełne są niespalonych cząstek paliwa.

   Jeśli poziom wilgotności będzie za mały lub temperatura za wysoka to ślad mgielny w postaci smugi nie wystąpi.

 22. Konarski 24 marca 2012 o 12:08 pm

  W Brazylii wdrażany jest system śledzenia uczniów
  Brazylijskie szkoły zaczęły umieszczać na mundurkach uczniów specjalne mikroczipy, za pomocą których można ustalać miejsce pobytu dzieci. Ten środek zastosowano w ramach walki z tymi, którzy chodzą na wagary.
  Według słów szefa deparlamentu edukacji miasta Vitória da Conquista na północnym-wschodzie, ogółem mikroczipy będzie nosiło około 20 tys. uczniów. Do następnego roku wszyscy miejscowi uczniowie w wieku od 4 do 14 lat zostaną objęci tym systemem. Rodzice uczniów będą otrzymywać sms-y, kiedy dziecko przyjdzie do szkoły, a także w przypadku jego spóźnienia.
  http://polish.ruvr.ru/2012_03_24/69429361/

  • monitorpolski 24 marca 2012 o 12:28 pm

   A nie prościej byłoby ich wszystkich pozabijać?

  • Tola 24 marca 2012 o 12:45 pm

   no tak,z boczku , nie na glownej scenie,takie male probki sobie robia :(((

   • Konarski 24 marca 2012 o 3:26 pm

    najpierw w ubranie by przyzwyczaić bydło a potem pod skórę.
    Społeczeństwo Brazylii (nie mam zamiaru ich urazić) jest mniej wykształcone niż Europejczycy, więcej tam analfabetów i analfabetów wtórnych. Dlatego łatwiej kreatorom NWO forsować swe pomysły chipowania w biednych krajach Ameryki Łacińskiej i Południowej.
    Infrastruktura jest gotowa (wieże telefonii GSM, satelity…). Brazylia to dla nich „poligon doświadczalny” w znakowaniu ludzi.

    • hjk 25 marca 2012 o 3:14 pm

     u nas idzie to od strony kart zblizeniowych do bankomatów, kart zamiast biletów miesiecznych w Lublinie i wawie

 23. Darox 24 marca 2012 o 12:33 pm

  Nie wiem czy to przypadek,ale zobaczcie co ta pani śpiewająca w x factor,ma na sukience: http://www.youtube.com/watch?v=ddoFUVE0RhQ, a poprzednio w mam talent na catingu przyszła z wisiorkiem piramidy,tak jak mówię,pewnie jest to przypadek,ale rzuciło mi się w oczy 🙂 Pozdrawiam

  • O Rzesz 24 marca 2012 o 1:44 pm

   Widać że gwiazdeczka wie co zrobić by trafić w cel.
   Może czytuje ten blog i jest „obcykana” w temacie!. 😀
   Możliwe też że kreację jej „zapodano”.
   Tak czy siak w przypadki nie wierzę. Szczególnie takiego typu.

   • Totalsky No Problemsky 24 marca 2012 o 6:46 pm

    @O Rzesz
    obstawiam wersje, ze nie czyta tego bloga, ani prawie w ogóle niczego nie czyta; i nie ma bladego pojęcia, co na sobie nosi; ktos jednak tę kieckę uszył – i zapewne ten ktos wiedział, co ta piramidka oznacza;

  • Aśka 24 marca 2012 o 6:59 pm

   To nie przypadek … zobacz tutaj

   • sebecx 24 marca 2012 o 9:34 pm

    ..dokładnie tak.. illuminati i przemysł muzyczny …
    no cóż …satan still the strong … satan still the life

    • hjk 25 marca 2012 o 3:24 pm

     (J 12,20-33)
     Wśród tych, którzy przybyli, aby oddać pokłon /Bogu/ w czasie święta, byli też niektórzy Grecy. Oni więc przystąpili do Filipa, pochodzącego z Betsaidy Galilejskiej, i prosili go mówiąc: Panie, chcemy ujrzeć Jezusa. Filip poszedł i powiedział Andrzejowi. Z kolei Andrzej i Filip poszli i powiedzieli Jezusowi. A Jezus dał im taką odpowiedź: Nadeszła godzina, aby został uwielbiony Syn Człowieczy. Zaprawdę, zaprawdę, powiadam wam: Jeżeli ziarno pszenicy wpadłszy w ziemię nie obumrze, zostanie tylko samo, ale jeżeli obumrze, przynosi plon obfity. Ten, kto kocha swoje życie, traci je, a kto nienawidzi swego życia na tym świecie, zachowa je na życie wieczne. A kto by chciał Mi służyć, niech idzie na Mną, a gdzie Ja jestem, tam będzie i mój sługa. A jeśli ktoś Mi służy, uczci go mój Ojciec. Teraz dusza moja doznała lęku i cóż mam powiedzieć? Ojcze, wybaw Mnie od tej godziny. Nie, właśnie dlatego przyszedłem na tę godzinę. Ojcze, wsław Twoje imię. Wtem rozległ się głos z nieba: Już wsławiłem i jeszcze wsławię. Tłum stojący /to/ usłyszał i mówił: Zagrzmiało! Inni mówili: Anioł przemówił do Niego. Na to rzekł Jezus: Głos ten rozległ się nie ze względu na Mnie, ale ze względu na was. Teraz odbywa się sąd nad tym światem. Teraz władca tego świata zostanie precz wyrzucony.

  • sebecx 24 marca 2012 o 9:19 pm

   akurat tę szmatę w której występuje to jej podsunięto…nie ma mowy o przypadku !!!! chyba nie myślisz, że stylista bez gwintu w dupie na to pozwolił… a co do śpiewu … takich artystek z takimi głosami jest na pęczki… tylko nie wszystkie chcą śpiewać w TV .. nie ma się zbytnio czym zachwycać…

 24. ricopolo 24 marca 2012 o 12:36 pm

  wiem,wiem nie w temacie ale jak to wyczailem to sie normalnie zdzwiwlem i to kolejny dowod ze wszystko jest w naturze….”Sok z wnętrza młodego kokosa ma niemal identyczny skład jak osocze ludzkiej krwi. Podczas II Wojny Światowej był on stosowany jako płyn do transfuzji, stosowany gdy zabrakło krwi naturalnej. Orzech kokosowy jest więc „naturalnym dawcą krwi”. Do dziś stosuje się tę metodę w krajach słabo rozwiniętych. Woda kokosowa łatwo miesza się z krwią i jest szybko przyswajana przez organizm człowieka. Stosuje się ją dożylnie w postaci kroplówek, jako zastępczy płyn fizjologiczny nawadniający organizm i uzupełniający niedobory elektrolitów. Musi jednak być przetaczany wprost z owocu, gdyż tylko wtedy zachowuje swą sterylność. Sok kokosowy jest jednym z najbogatszych źródeł elektrolitów.” a tutaj dla zainteresowanych z vismaya link http://www.vismaya-maitreya.pl/naturalne_leczenie_olej_kokosowy_-_lek_na_alzheimera.html
  pozdrawiam i udanego łikendu

  • Peryskop 24 marca 2012 o 2:45 pm

   @ricopolo, dzięki za interesującą wiadomość.
   Natura doprawdy zawiera wiele fascynujących i pozytywnych tajemnic 😀

   Tylko jedna uwaga : ta konieczność przetaczania soku wprost ze skorupy owocu do żyły może wynikać nie z warunków septycznych, ale z faktu, że płyny biologiczne mają zazwyczaj strukturę zbliżoną do ciekłokrystalicznej, która się nagle rozpada w kontakcie z powietrzem.

   • hjk 25 marca 2012 o 3:26 pm

    na tym polega własnie moze głupota zapłodnień in vitro…

 25. PokójWam 24 marca 2012 o 1:00 pm

  http://www.google.com.au/search?q=FED+w+r%C4%99kach+watykanu&ie=utf-8&oe=utf-8&aq=t&rls=org.mozilla:en-US:official&client=firefox-a

  Zobaczcie ile dowodów i informacji, zanim mnie zminusujecie

  • Wojox 24 marca 2012 o 1:39 pm

   Pisałem wielokrotnie. Bestia zrzuci z siebie Nierządnicę która kieruje i rządzi całym światem siedząc na Bestii. Czas Babbilonu Wiellkiego nadchodzi…

 26. Tola 24 marca 2012 o 1:21 pm

  @hjk – dzieki ! https://monitorpolski.wordpress.com/2012/03/22/wydarzenia-i-komentarze-22-marca-2012r/#comment-85031

  • hjk 25 marca 2012 o 3:29 pm

   🙂 blog się rozrasta, a jeśli chciec jeszcze rzucic okiem do linków, to naprawde wymaga czasu..

 27. Kamil 24 marca 2012 o 1:28 pm

  http://piotrbein.wordpress.com/

 28. maran 24 marca 2012 o 1:36 pm

  tu jest bardzo ciekawa i bardzo niepokojaca wiadomosc.Warto przeczytac!!!!!!!!!!!!!
  Zblizamy sie do finalu?????
  http://stopsyjonizmowi.wordpress.com/2012/03/23/prezydent-kazachstanu-zaprosil-papieza-na-zjazd-ekumeniczny/comment-page-1/#comment-14747

  • O Rzesz 24 marca 2012 o 2:36 pm

   Masoństwo jest już bardzo pewne siebie. Z niczym się nie kryją. Przed chwilą na TVN 24 przypadkowo zobaczyłem początek programu pt. „Babilon” (ok. g 14.10). Prowadzący przedstawił cztery panie.
   Nazwisk nie powtórzę. Kto zechce znajdzie zapewne opis w necie.
   Min. jedną z nich była masonka. Wielka mistrzyni jakiejś „naszej” odnogi tej ośmiornicy. Była tam też diakonka jakiejś religii i jeszcze dwie inne wysoko postawione w świecie gospodarczo-medialno-urzędniczym!.
   Nie ma żadnych teorii spiskowych bo większość z nich to prawda.
   Kto myśli że to nieprawda jest „gupi jak głąb”!.

 29. Zygfryd Gdeczyk 24 marca 2012 o 9:31 pm

  Reblogged this on ZYGFRYD GDECZYK.