Zamach stanu w Chinach potwierdzony

W Chinach miał miejsce zamach stanu – potwierdzone. Zero informacji w mediach
USA: Zmniejszona ilość smug chemicznych!
Timothy Geithner aresztowany, masowe rezygnacje bankierów
Zmumufikowana czaszka z Peru czeka na test DNA
 

W Chinach miał miejsce zamach stanu – jest to potwierdzone. Zero informacji w mediach

to zdjęcie znika z internetu

Dostałem potwierdzenie z Tajwanu, że w Chinach był zamach stanu. Przyjrzyjcie się teraz komentarze i atakom na mój blog w poprzednim wpisie. Komu i dlaczego zależy by zdyskredytować informacje tu ujawniane?
Sprawa mogła mieć o wiele poważniejsze konsekwencje niż by się to wydawało na podstawie fragmentarycznych doniesień – sytuacja w świecie jest tak chwiejna, że każde zaburzenie może spowodować wojnę termojądrową – ostrzegają przed tym niezależni analitycy. Dlaczego więc nie ma o tym w żadnym środku masowego przekazu?! Niby mamy tak dobry dostęp do informacji, internet bez cenzury, a tak ważną rzecz się blokuje.
Wyciągnijmy wnioski – wiele może się dziać w świecie, o czym nigdy się nie dowiemy.

Zob. nowe materiały odnośnie zamachu:

USA: Zmniejszona ilość smug chemicznych!

John Galt na swoim blogu opisuje sytuację na Florydzie, ale podobne doniesienia są również z innych stanów. Ilość chemtraili się wyraźnie zmniejszyła, szczególnie rano są mniej widoczne. Dyskutujący na forum http://www.godlikeproductions.com uważają, że „coś się dzieje”. Również i w Polsce zauważyliśmy osłabienie nasycenia chemtrailami. W Krakowie, gdzie mieszkam, nie widziałem ich od kilku dobrych dni. Oczywiście można byo ich nie zauważyć gdy niebo było zachmurzone, ale dzisiaj cały dzień było pogodnie i ani jednej smugi!

Timothy Geithner aresztowany, masowe rezygnacje bankierów

Nad tym tematem należałoby się skupić. Z doniesienia Fox News zamieszczonego 6 marca, wynika, że były szef nowojorskiej Banku Rezerwy Federalnej (najważniejszy oddział) został aresztowany. Podstawą są zarzuty odnośnie jego zarządzania w momencie kryzysu AIG (American Insurance Group). Jak podał Bloomberg, nowojorski FED zakazał AIG informowania opinii publicznej ani rządowi o przekazywaniu pieniędzy przez FED bankom za toskyczne transakcje (w tym dla Goldman Sachs). Informacje te wyciekły z przejętych e-maili pomiędzy prawnikami instytucji. Jak wiadomo, od pewnego momentu w różnych bankach świata dokonują się rezygnacja na wysokich pozycjach. Szczury uciekają z okrętu, czy też coś się szykuje?

Zmumufikowana czaszka z Peru czeka na test DNA

Tego rodzaju czaszka zostanie po raz pierwszy poddana analizie DNA. Żadne peruwiańskie muzeum do tej pory nie zgodziło się dotąd na takie testy, dopiero muzeum w Paracas dało czaszkę zmumifikowanej 2000 lat temu kobiety do przeprowadzenia dokładnych badań. Ma ona pojemność 2-krotnie większą od przeciętnej ludzkiej oraz resztki rudych włosów, co świadczy o tym, że na pewno nie była Indianką. Ma też naturalnie wydłużoną cienką szyję. Nie posiada żadnych śladów sztucznego wydłużania jej kształtu – jest to więc naturalna czaszka dziwnej rasy ludzkiej, która rządziła płd. Ameryką, a przypuszczalnie także Egiptem!

Reklamy