Zamach stanu w Chinach, cd. Wydarzenia i komentarze

Potwór nie żyje!!!
Kryzys polityczny w Chinach
Gdzie zginęło 8 miliardów?! – lek. med. Eugeniusz Sendecki o rabunku ZUS
>>wideo
Konferencja Prasowa PiS: Doniesienie do Prokuratury ws GMO
  >>wideo

Potwór nie żyje!!!

Świat powinien to świętować nie mniej niż śmierć Stalina czy Hitlera.
Oficer SS, zboczeniec, ludobójca, czołowy agent Rotszyldów, człowiek na dźwięk którego głosu skomlały psy, Henry Kissinger już nie będzie więcej mordował i bruździł ludzkości. Im wszystkim się wydaje, że są nieśmiertelni. A nie są, nawet przeszczepy nie pomagają. Zresztą wcale nie jest wykluczone, że ktoś mu nie pomógł się stąd wynieść. Kilka dni temu miałem dziwną myśl, przekonanie, że Kissinger niedługo umrze – jednak świat jest, jak to mówią fizycy, „entangled”…
Na razie jednak informacja nie jest potwierdzona, ukazała się na forum dyskusyjnym godlikeproductions – zamieścił ją rzekomo pracownik szpitala, w którym zmarł 88-letni Kissinger: http://www.godlikeproductions.com/forum1/message1818020/pg1
Na youtube ukazują się już radosne filmy o śmierci tego gangstera, od razu usuwane, gdyż rzekomo „szerzą nienawiść” (jak np. http://www.youtube.com/watch?v=aK9dj6iDoNs). A to, że ten bandyta całe swoje życie poświęcił mordowaniu ludzi, nie ma znaczenia.
Oto niektóre komentarze z forum dyskusyjnego n.t. Kissingera:

  • „Spoczywaj w szczochach” (parafraza słowa pokój – „peace”, tu „piss”, tak samo się wymawia)
  • Kissinger zlecił zabójstwo J.F. Kennedy’ego
  • Mawiał: „żołnierze są głupimi zwierzętami używanymi jako pionki w polityce zagranicznej”
  • Kissinger był oskarżony za zbrodnie wojenne! List gończy: http://www.zpub.com/un/wanted-hkiss.html – tu są wymienione szczegółowo jego zbrodnie
  • 1 marca Kissinger został odznaczony Medalem Prezydenta Izraela, najwyższym odznaczeniem tego państwa.
  • Był członkiem takich m.in. ultra-masońskich instytucji jak: Aspen Indtitute, Bilderberg Group, Bohemian Club, CFR (Council on Foreign Relations)
  • „Wy nie macie wobec niego innych zarzutów niż to, że był Żydem?”
  • „Sam jestem Żydem i nie mogę nic dobrego powiedzieć na jego temat…”

Druga dobra wiadomość, tym razem potwierdzona – kolejna szuja i złodziej, rosyjski „bankier”, German Gorbuntsov został ciężko postrzelony i leży w komie w szpitalu (>link).
Czyżby rezygnacje bankierów wynikały z obawy przed sprzątnięciem? Czekamy na następne akcje – wreszcie się ktoś za tych drani wziął! Acha, jeśli ktoś ma mi za złe, że się cieszę ze śmierci człowieka – Kissinger nie miał żadnej cechy człowieka, nawet nie zasługiwał na miano zwierzęcia. To, że od swoich dostał pokojową nagrodę Nobla tylko to potwierdza.

Kryzys polityczny w Chinach

W nocy z dnia 19 na 20 marca w pekińskiej dzielnicy Zhongnanhai zamieszkałej przez dygnitarzy partyjnych pojawiły się kordony policji i wojska, donoszą chińscy internauci. Epoch Times, chińska gazeta uzkazująca się w Stanach Zjednoczonych, a także tajwańskie media podają informacje o próbie zamachu stanu jaka miała miejsce w Państwie Środka. Zhou Yongkang, szef Komitetu ds. Politycznych i Legislacyjnych (PLAC) mający pod sobą policję, sądy i prokuraturę próbował odsunąć od władzy Hu Jintao, prezydenta a zarazem przywódcę Komunistycznej Partii Chin Ludowych i premiera Wen Jiabao.

Siły policyjne kierowane przez Zhou miały zająć czołową stację telewizyjną CCTV i agencję prasową Xinhua, ale armia podporządkowana tandemowi Hu i Wen odzyskała kontrolę na głównymi mediami w Państwie Środka. Według informacji podanych przez internautów Zhou Yongkang został umieszczony w areszcie domowym.

W czwartek jedna głównych gazet komunistycznego reżimu w CHRL „Global Times” opublikowała artykuł, w którym domaga się od władz partyjnych wyjaśnienia „krążących po Pekinie plotek o próbie zamachu stanu”. Na razie brak jakichkolwiek reakcji i komentarzy ze strony władz ChRL.

Zhou Yongkang należy do frakcji w partii komunistycznej kierowanej przez byłego szefa partii Jiang Zemina. 86 –letni dziś Jiang często wyrażał niezadowolenie z rządów obecnych przywódców Chin. Inny członek frakcji Jiang’a Bo Xilai – partyjny przywódca w mieście Chongqing został kilka dni temu umieszczony w areszcie domowym. Bo Xilai był typowany przez Zhou Yongkanga na swojego następcę na stanowisku szefa Komitetu ds. Politycznych i Legislacyjnych.

Hanna Shen, Tajwan
Hanna Shen pisze dla prasy i portali w Polsce i na Tajwanie min. dla Gazety Polskiej, Naszego Dziennika, Portalu Spraw Zagranicznych, Frondy,Glosu, Taipei Times, Epoch Times, Liberty Times, Prawicy.Net i Ruchu Rodakow. Jest członkiem Taiwan Foreign Correspondents’ Club. Blog hanny Shen: haniashen.blogspot.com.

Gdzie zginęło 8 miliardów?! – lek. med. Eugeniusz Sendecki o rabunku ZUS

Kolejna rozmowa z lek. med. Eugeniuszem Sendeckim na temat przekrętów w Służbie Zdrowia. Przypomnę, że Eugeniusz Sendecki jest prywatnie działaczem narodowym i założycielem tzw. „Telewizji Narodowej” na YouTube. W rozmowie uczestniczył przedsiębiorca i działacz narodowy Jan Strzeżek. Niestety, ale wnioski z tego co się dzieje są przerażające – z premedytacją morduje się nasz naród. Wszelkimi sposobami dokonywana jest masowa zbrodnia ludobójstwa – nie można już dłużej udawać, że nic się nie dzieje. POLSKĄ RZĄDZĄ GANGSTERZY.

Konferencja Prasowa PiS: Doniesienie do Prokuratury ws GMO

Posłowie PiS Dariusz Bąk i prod. dr hab. Jan Szyszko jako pierwsi wykonali właściwą czynność w.s. GMO – zawiadomili Prokuraturę o podejrzeniu popełnienia przestępstwa. To jest jednak mało – wprowadzenie ukradkiem GMO do Polski zakrawa na jawną próbę ludobójstwa na narodzie polskim. Niezależne badania dowodzą, że GMO powoduje wiele defektów genetycznych u ssaków, w tym całkowitą bezpłodność w 3 pokoleniu! Jeśli wprowadzanie tego typu trucizn do Polski nie jest ludobójstwem, to należy zapytać co nim w takim razie jest?! Poniżej bardzo ważny materiał filmowy z konferencji prasowej Dariusza Bąka i prod. dr hab. Jana Szyszko.

Reklamy