Wydarzenia i komentarze 27 marca 2012r.

Relacja wideo z Marszu w Obronie Pszczół z 15 marca  >cz1    >cz.2
Sprzeczne informacje o Kissingerze
Benjami Fulford: masowych aresztowań ciąg dalszy
Tajemnicza chmura nad Marsem
 

Relacja wideo z Marszu w Obronie Pszczół z 15 marca

Marsz odbył się 15 marca w Warszawie.

Sprzeczne informacje o Kissingerze

Nie ma wiarygodnego potwierdzenia, że Henry Kissinger nie żyje. Znalazłem kilka jeszcze dziwniejszych „doniesień” niż to o jego śmierci w szpitalu. Już 12 grudnia 2009 brytyjski dziennikarz śledczy Christopher story zamieścił informację o wykonaniu wyroku na Kissingerze przez MI6. Artykułu „No one wants to talk about Kissinger” Christophera Story nie można już znaleźć w internecie. Co więcej, sam Story (prawdziwe nazwisko Edward Harle) został zamordowany w 2010 roku! ( zob. >strona Christophera Story ).
Jak pisał Benjamin Fulford na swoim blogu (>link), zabił go specjalnie stworzony wirus w Fort Meade. Zakażony podczas wizyty w marcu 2010, Story zmarł 14 lipca na skutek niewydolności wątroby.  Fulford nawiązał do morderstw innych dziennikarzy, a nawet próby zamordowania Jane Burgermeister, która go o tym poinformowała prywatnym e-mailem. Mogę to potwierdzić, ponieważ otrzymałem kopię tego maila. Fulford zaoferował nawet pomoc Burgermeister, ale nie było ostatecznie takiej potrzeby, poza tym Jane nie miała żadnego zdania nt. Fulforda.
Jednak 10 stycznia 2010 roku Fulford napisał coś co rzuca cień na jego wiarygodność (>link):
„Pięciu współpracowników Kissingera zostało zabitych 12 grudnia 2009 roku, a sam Kissinger od tego czasu zaginął – podejrzewa się, że też nie żyje. Co więcej, teksańska firma prawnicza Troutman Sanders, która służyła jako centrala dla operacji finansowych kryminalnej rodziny nazisty Busha, została zamknięta przez Interpol. Szefowie klanu Busha są w areszcie domowym, a szefa CIA Panettę uciszono. Dowiedzieliśmy się również, że prezydent Obama i jego zastępca Biden, zostaną zastąpieni przez Nancy Pelosi i Hillary Clinton pod koniec stycznia”.
Poza tym, że Christopher Story nie żyje, jak widać nic w tej notce się nie sprawdziło. Czy można więc ufać takim „rewelacjom”? Podobne informacje można zresztą znaleźć na forum Davida Icke (>link)
Wracając do Kissingera, google nie podaje już żadnych linków odnośnie rzekomej jego śmierci. Czy ktoś go ostatnio widział? Dziwna sprawa moim zdaniem…

Benjami Fulford: masowych aresztowań ciąg dalszy

Ponieważ mowa o Fulfordzie, warto w skrócie przyjrzeć się jego najnowszym rewelacjom. We wczorajszym artykule pisze on, że:

  • W ostatnim tygodniu aresztowano 200 ważnych bankierów, kolejne 450 zrezygnowało
  • Już niedługo nastąpią aresztowania ważnych polityków
  • Nowy system finansowy już w pełni sprawnie działa – Japonia przygotowuje międzynarodową agencję planowania z budżetem 10 bilionów dolarów, co jest sumą 200 krotnie wyższą od corocznych pożyczek Banku Światowego.
  • Bractwo Białego Smoka ma jeszcze dzisiaj ogłosić ważne informacje na temat nowego systemu
  • Zidentyfikowano strukturę kabały finansowej i jej liderów. Na przykład zidentyfikowano całą dynastię Rotszyldów. Są nimi m.in. David de Rothschild w Genewie, Guy de Rothschild we Francji, w Niemczech – gałąź Rotszyldów z córką Hitlera, Angelą Merkel, i brytyjski front z Evelyn de Rothschild. W USA dynastię reprezentuje JP Morgan.
  • Syndykat Rockefellera ma Citibank i Goldman Sachs jako swój front finansowy.Frakcja nazistowska jest rządzona przez Busha seniora, a Ben Bernanke jest jego zastępcą.
  • Ludobójczy przemysł farmaceutyczny jest rządzony przez rodzinę DuPontów
  • Bank of America reprezentuje czarną szlachtę włoską, Watykan oraz mafię. Watykan jest reprezentowany przez tzw. „czarnego papieża” Petera Hansa Kolvenbacha, Fulford jednak dodaje, że Benedykt XVI jest też w układzie.

Rząd amerykański jest zniewolony przez tych ludzi, wybory są więc tylko zmaganiem się pomiędzy kryminalnymi frakcjami tego układu – Mittem Romney, który reprezentuje mafię chicagowską, a mafią narkotykową z Texasu z Jebbem Bushem na czele.

Jednakże nowy system pozwoli na wybór niezależnego kandydata promowanego przez media alternatywne. Pentagon, wbrew pozorom, nie pracuje już dla kryminalnego układu, a przygotowania wojsk do ingerencji wewnętrznej mają służyć akcji oczyszczenia sceny politycznej.

Dla Fulforda dowodem na siłę oporu ze strony Pentagonu jest trzęsienie ziemi w Oaxaca w Meksyku – dokładnie w miejscu, gdzie przebywała córka Obamy. Trzęsienie to było wcześniej zapowiedziane ulotkami. Jest to też dowód na to, że HAARP nie jest już w rękach bandytów.

Zamach stanu w Chinach polegał na usunięciu od władzy agenta Maoistów Bo Xilai, po tym jak jeden z jego ludzi został złapany na przyjmowaniu instrukcji z amerykańskiego konsulatu. Chiny są na dobrej drodze do spokojnej i harmonijnej  zmiany reżimu.

Fulford uważa, że wszystko układa się bardzo dobrze. Zobaczymy…

Tajemnicza chmura nad Marsem

http://www.dailymail.co.uk/sciencetech/article-2119623/Is-life-Mars-Well-certainly-looks-like-CLOUDS.html

Wayne Jaeschke, astronom amator z Pensylwanii, zrobił zdjęcie czegoś co wygląda jak wielka chmura na wysokości co najmniej 220 km ponad powierzchnią Marsa. Rzadka atmosfera Marsa nie pozwala na tego typu formacje, zatem podejrzewa się, że chmura jest wynikiem uderzenia w planetę przez asteroidę. Druga możliwość to wybuch wulkanu. Zjawiskiem zajmą się profesjonalne obserwatoria, ale dziwne jest to, że to nie one jako pierwsze wykryły chmurę.

Reklamy