Wydarzenia i komentarze 27 marca 2012r.

Relacja wideo z Marszu w Obronie Pszczół z 15 marca  >cz1    >cz.2
Sprzeczne informacje o Kissingerze
Benjami Fulford: masowych aresztowań ciąg dalszy
Tajemnicza chmura nad Marsem
 

Relacja wideo z Marszu w Obronie Pszczół z 15 marca

Marsz odbył się 15 marca w Warszawie.

Sprzeczne informacje o Kissingerze

Nie ma wiarygodnego potwierdzenia, że Henry Kissinger nie żyje. Znalazłem kilka jeszcze dziwniejszych „doniesień” niż to o jego śmierci w szpitalu. Już 12 grudnia 2009 brytyjski dziennikarz śledczy Christopher story zamieścił informację o wykonaniu wyroku na Kissingerze przez MI6. Artykułu „No one wants to talk about Kissinger” Christophera Story nie można już znaleźć w internecie. Co więcej, sam Story (prawdziwe nazwisko Edward Harle) został zamordowany w 2010 roku! ( zob. >strona Christophera Story ).
Jak pisał Benjamin Fulford na swoim blogu (>link), zabił go specjalnie stworzony wirus w Fort Meade. Zakażony podczas wizyty w marcu 2010, Story zmarł 14 lipca na skutek niewydolności wątroby.  Fulford nawiązał do morderstw innych dziennikarzy, a nawet próby zamordowania Jane Burgermeister, która go o tym poinformowała prywatnym e-mailem. Mogę to potwierdzić, ponieważ otrzymałem kopię tego maila. Fulford zaoferował nawet pomoc Burgermeister, ale nie było ostatecznie takiej potrzeby, poza tym Jane nie miała żadnego zdania nt. Fulforda.
Jednak 10 stycznia 2010 roku Fulford napisał coś co rzuca cień na jego wiarygodność (>link):
„Pięciu współpracowników Kissingera zostało zabitych 12 grudnia 2009 roku, a sam Kissinger od tego czasu zaginął – podejrzewa się, że też nie żyje. Co więcej, teksańska firma prawnicza Troutman Sanders, która służyła jako centrala dla operacji finansowych kryminalnej rodziny nazisty Busha, została zamknięta przez Interpol. Szefowie klanu Busha są w areszcie domowym, a szefa CIA Panettę uciszono. Dowiedzieliśmy się również, że prezydent Obama i jego zastępca Biden, zostaną zastąpieni przez Nancy Pelosi i Hillary Clinton pod koniec stycznia”.
Poza tym, że Christopher Story nie żyje, jak widać nic w tej notce się nie sprawdziło. Czy można więc ufać takim „rewelacjom”? Podobne informacje można zresztą znaleźć na forum Davida Icke (>link)
Wracając do Kissingera, google nie podaje już żadnych linków odnośnie rzekomej jego śmierci. Czy ktoś go ostatnio widział? Dziwna sprawa moim zdaniem…

Benjami Fulford: masowych aresztowań ciąg dalszy

Ponieważ mowa o Fulfordzie, warto w skrócie przyjrzeć się jego najnowszym rewelacjom. We wczorajszym artykule pisze on, że:

 • W ostatnim tygodniu aresztowano 200 ważnych bankierów, kolejne 450 zrezygnowało
 • Już niedługo nastąpią aresztowania ważnych polityków
 • Nowy system finansowy już w pełni sprawnie działa – Japonia przygotowuje międzynarodową agencję planowania z budżetem 10 bilionów dolarów, co jest sumą 200 krotnie wyższą od corocznych pożyczek Banku Światowego.
 • Bractwo Białego Smoka ma jeszcze dzisiaj ogłosić ważne informacje na temat nowego systemu
 • Zidentyfikowano strukturę kabały finansowej i jej liderów. Na przykład zidentyfikowano całą dynastię Rotszyldów. Są nimi m.in. David de Rothschild w Genewie, Guy de Rothschild we Francji, w Niemczech – gałąź Rotszyldów z córką Hitlera, Angelą Merkel, i brytyjski front z Evelyn de Rothschild. W USA dynastię reprezentuje JP Morgan.
 • Syndykat Rockefellera ma Citibank i Goldman Sachs jako swój front finansowy.Frakcja nazistowska jest rządzona przez Busha seniora, a Ben Bernanke jest jego zastępcą.
 • Ludobójczy przemysł farmaceutyczny jest rządzony przez rodzinę DuPontów
 • Bank of America reprezentuje czarną szlachtę włoską, Watykan oraz mafię. Watykan jest reprezentowany przez tzw. „czarnego papieża” Petera Hansa Kolvenbacha, Fulford jednak dodaje, że Benedykt XVI jest też w układzie.

Rząd amerykański jest zniewolony przez tych ludzi, wybory są więc tylko zmaganiem się pomiędzy kryminalnymi frakcjami tego układu – Mittem Romney, który reprezentuje mafię chicagowską, a mafią narkotykową z Texasu z Jebbem Bushem na czele.

Jednakże nowy system pozwoli na wybór niezależnego kandydata promowanego przez media alternatywne. Pentagon, wbrew pozorom, nie pracuje już dla kryminalnego układu, a przygotowania wojsk do ingerencji wewnętrznej mają służyć akcji oczyszczenia sceny politycznej.

Dla Fulforda dowodem na siłę oporu ze strony Pentagonu jest trzęsienie ziemi w Oaxaca w Meksyku – dokładnie w miejscu, gdzie przebywała córka Obamy. Trzęsienie to było wcześniej zapowiedziane ulotkami. Jest to też dowód na to, że HAARP nie jest już w rękach bandytów.

Zamach stanu w Chinach polegał na usunięciu od władzy agenta Maoistów Bo Xilai, po tym jak jeden z jego ludzi został złapany na przyjmowaniu instrukcji z amerykańskiego konsulatu. Chiny są na dobrej drodze do spokojnej i harmonijnej  zmiany reżimu.

Fulford uważa, że wszystko układa się bardzo dobrze. Zobaczymy…

Tajemnicza chmura nad Marsem

http://www.dailymail.co.uk/sciencetech/article-2119623/Is-life-Mars-Well-certainly-looks-like-CLOUDS.html

Wayne Jaeschke, astronom amator z Pensylwanii, zrobił zdjęcie czegoś co wygląda jak wielka chmura na wysokości co najmniej 220 km ponad powierzchnią Marsa. Rzadka atmosfera Marsa nie pozwala na tego typu formacje, zatem podejrzewa się, że chmura jest wynikiem uderzenia w planetę przez asteroidę. Druga możliwość to wybuch wulkanu. Zjawiskiem zajmą się profesjonalne obserwatoria, ale dziwne jest to, że to nie one jako pierwsze wykryły chmurę.

Reklamy

151 responses to “Wydarzenia i komentarze 27 marca 2012r.

 1. Adam_S 26 marca 2012 o 11:14 pm

  http://fakty.interia.pl/swiat/news/izrael-zrywa-z-rada-praw-czlowieka-onz,1777048

  • MaranaTha 27 marca 2012 o 9:19 am

   państwo jako organizacja o nazwie IZRAEL to oszustwo – moim zdaniem jedno z największych w historii , prawdziwy IZRAEL BOŻY to nie państwo ani organizacja , przy czym nic nie mam do wyznaców judaizmu czy obywateli tego tworu na bliskim wschodzie , BÓG OBJAWIONY JEZUS tak nas jak i ich bedzie sprawiedliwie sadził . Zreszta jest tam wielu chrześcijan i wg Biblii jakas czesc wyznawców judaizmu nawróci sie kiedys do PANA JEZUSA – – -– KOŚCIÓŁ BOŻY – IZRAEL BOŻY : http://biblia.webd.pl/forum/viewtopic.php?t=4454

   , wiec modlmy sie za wszytkich w tym i za wyznawców judaizmu i pamietajcie zeby nie dac sobie narzucic przez mass media ramki : że wszyscy wyznawcy judaizmu sa zli – WRZUCANIE JAKIEJS GRUPY RELIGIJNEJ CZY NAOROWOŚCIOWEJ DO JEDNEGO WORKA zawsze konczy sie ludobójstwem

   • hjk 27 marca 2012 o 11:52 am

    Podobno dzis juz nie ma wyznawców judaizmu, tylko wszyscy mniej lub bardziej wyznają talmudyzm, a „dawny” judaizm to tylko część ich wierzeń…

    • monitorpolski 27 marca 2012 o 11:57 am

     Są, Neturei Karta i tym podobne. Setki tysięcy ludzi. No i poza Izraelem i USA.

     • Brus_Zły_Lis 27 marca 2012 o 6:07 pm

      A TUTAJ o tym jak peło rozbiera POlskę od 5 lat
      http://czerwonykiel.blogspot.com/2012/03/tuskosc-to-nienormalnosc.html

     • Peryskop 27 marca 2012 o 8:58 pm

      Nieco chłodniejszy opis możliwej roli NK

      Dlaczego Polska?
      http://marucha.wordpress.com/2011/11/09/dlaczego-polska/

      …“Hipotetyczny Scenariusz

      Co się tyczy tych z Neturei Karta, to wyobraźmy sobie hipotetycznie następujący scenariusz.

      Syjoniści wybijają w pień (w czasie zamieszek lub wojny) wszystkich Palestyńczyków. Izrael jest zaatakowany przez armie pod przywództwem kryptożydów z którymi współpracują żydzi Neturei Karta i oni są osadzeni jako władcy nowego Izraela. Ponieważ Palestyńczyków już nie ma, więc Izrael dalej istnieje ale pod innymi hasłami niż syjonistyczne. Pod hasłami Tory. W Izraelu mieszkają wyłącznie żydzi i państwo jest państwem religijnym z Torą jako główną religią. Ci żydzi Tory oskarżają syjonistów za wszystkie zbrodnie które żydzi popełnili w przeszłości a którzy już dawno nie żyją (mogą ewentualnie kilku powiesić). Ale nikt nie wie kto to jest syjonista tak jak dziś nikt nie wie kto to jest nazista. Więc interpretują historię w ten sposób, że syjonistami to byli Polacy bo Ben Gurion i Menachem Begin urodzili się w Polsce, i właściwie to oni byli Polakami którzy podszyli się pod żydów i oszukali żydów tylko po to, aby zabijać niewinnych Arabów w Palestynie, bo Polacy są rasistami, i dlatego już w przeszłości przez całe wieki walczyli z Islamem a pod Wiedniem krwawo zniszczyli pokojowe siły islamskie niosące świętą wiarę Islamu do ciemnej Europy.

      Oczywiście, w tym czasie Polaków też już nie będzie bo ich wybiją w konfliktach spowodowanych swoimi intrygami. Polacy więc nie będą mogli się bronić bo ich wtedy już nie będzie.

      Ktoś myśli że taki scenariusz jest niemożliwy? To niech popatrzy jak żydzi przekręcili historię z II wojną światową i ich pobytu w I Rzeczypospolitej. W USA amerykanie (99%) myślą że Polacy robili pogromy i ciągle prześladowali żydów.
      Jak się ma media i kontroluje edukację to co stanie na przeszkodzie aby stworzyć taką historię dla arabów?”…

      • hjk 27 marca 2012 o 11:02 pm

       Ano nic – a tu rzut oka w przyszłosć zdradzony przez głownych graczy czy rozdawaczy:
       http://wiadomosci.onet.pl/kraj/palikot-psl-jest-rodzajem-grzyba-pasozytuje-na-pol,1,5072744,wiadomosc.html
       – likwidacja PSL,
       – sojusz Palikota z SLD z odpływem różnego elementu i przypływem to spowoduje powstanie PO-bis z ok 30%, a raczej „polskiego zapateryzmu”,
       – „Stare” PO POwoli ulegnie erozji jak kiedyś UW, ale do spóły z NewPO
       bedzie trząść sceną polityczna,
       – gdzieś tam na obrzeżach sceny polit.tłuc się będzie PiS z SP w okolicach 30%,
       To wszystko jesli Polacy się nie „ruszą” i dalej będa uśpieni przez media…

       Palikot chce złapać młodych i starych na „reformy” – czyli stara dobrze znana „odnowa socjalizmu”, wypróbowana na komisji „przyjazne państwo” która zrobiła WIELKIE NIC…

       • zenobiusz 27 marca 2012 o 11:37 pm

        http://zenobiusz.wordpress.com/2012/03/27/z-polskiej-strony-do-komisji-trojstronnej-naleza-andrzej-olechowski-wiceprzewodniczacy-komisji-trojstronnej-na-europe-janusz-palikot-czlonek-komisji-miedzy-innymi-dlatego-nikt-go-nie-moze-usuna/
        Z polskiej strony, do komisji trójstronnej należą: Andrzej Olechowski (Wiceprzewodniczący Komisji Trójstronnej na Europę), Janusz Palikot (członek komisji, między innymi dlatego nikt go nie może usunąć z PO), Wanda Rapaczynska (Prezes Zarządu, Agora).
        A to się porobiło,ale warto sobie przypomnieć. 🙂

        • AQQ 27 marca 2012 o 11:44 pm

         Nalezy też jakiś facet od farmacji i prezio jednego z banków-city chyba.

     • Hneiek6619 28 marca 2012 o 9:37 am

      Witaj Marku,
      mam do Ciebie pytanie.
      Jak mam Ci wyslac maila?
      Dziekuje i pozdrawiam
      Heniek

      • monitorpolski 28 marca 2012 o 12:31 pm

       monitorpolski@yahoo.com

    • mocniejszy 27 marca 2012 o 6:17 pm

     A co to jest judaizm? Jaka to religia?
     Dosłownie judaizm to religia żydowska. Ale która?
     Przecież Żydzi mieli różne religie (już Feliks Koneczny o tym pisał w „Cywilizacji żydowskiej”).
     W czasach przedchrześcijańskich Żydzi (Judejczycy + Izraelici = Hebrajczycy) wyznawali:
     – różne odmiany religii egipskich, babilońskich i im podobnych,
     – jahwizm monolatryczny (uznawanie Jahwe za jednynego boga plemienia, ale nie za jedynego istniejącego),
     – jahwizm monoteistyczny (uznawanie Jahwe za jedynego istniejącego boga).
     Zarówno jahwizm monolatryczny, jak i monoteistyczny miały różne odmiany. Oba były pod wpływem wierzeń egipskich, babilońskich i innych ludów sąsiednich.

     Potem pojawiło się chrześcijaństwo, które z początku było religią żydowską nie mniej od różnych wcześniejszych odmian jahwizmu. Chrześcijaństwo to zazwyczaj jahwizm triteistyczny. W czasach chrześcijańskich jahwizm monoteistyczny podlegał dalszym zmianom kształtując różne odmiany od mozaizmu przez talmudyzm po rabinizm. Jahwizm monolatryczny z natury bardziej nadający się do przenikania z politeizmami najprawdopodobniej oblekł się w formy przetrwalnikowe takie jak niektóre gnostycyzmy, okultyzmy, kabalizm. Do tego dochodzi tajemniczy kult satanistyczny.

     Islam chociaż etnicznie rozwinął się wśród Arabów jest odmianą uniwersalną jahwizmu monoteistycznego. Przyjęło islam wielu Żydów.

     Która religia jest żydowska? Łatwo odpowiedzieć? Tak. Są rózne religie żydowskie (co jest równie oczywiste, jak i cenzurowane niemal wszędzie. Ciekawe dlaczego?

     • mocniejszy 27 marca 2012 o 6:25 pm

      Definicja religii żydowskich:
      są to religie uznające, że Żydzi byli lub są nadal narodem wybranym.

      Jakie religie pasują do tej definicji?

      Policzmy wyznawców chrześcijaństwa i Islamu, razem ze 3 miliary… połowa ludzkości iwerzy w wybraństwo jednego narodu. Sukces propagandowy wszechczasów. Nienawidzą się i zwalczają, ale wierzą w lepszość Żydów.

      Szalom

     • monitorpolski 27 marca 2012 o 6:31 pm

      Są i głosy, że judaizm to sekta chrześcijańska, która się zmieniła w anychrześcijańską. Twierdzą, że judaizmu i Żydów w ogóle nie było chyba do X w. I że Jezus Chrystus nie był Żydem, ale Judejczykiem.

      • mocniejszy 27 marca 2012 o 7:06 pm

       Słowo Żyd pochodzi od Jude (Judejczyk). Judejczycy odróżniali się po rozpadzie państwa hebrajskiego od Izraelitów, ale w diasporze podział ten zanikał, a zwłaszcza po rzymskim zburzeniu Jerozolimy, gdy upadła chluba Judejczyków – świątynia. Odtąd znaleźli się w sytuacji kultowej takiej jak Izraelici.

       Przełomem etnicznym w dziejach Żydów była judeizacja Chazarii. Chazarowie w kaganacie mieli za poddanych germańskich Gotów, w lennach chazarskich żyli Słowianie i ludy Kaukazu oraz kaspijskich wybrzeży. Judeizacja wywarła wpływ tylko na kaganat zostawiając lenna kulturowo nietknięte. Czyli: judaizowali się Chazarowie i Goci – przyjmowali od Żydów jahwizm starotestamentowy monoteistyczny (a i pewnie monolatryczny) i też po kilku pokoleniach zaczęli się mieszać z napływającymi Żydami etnicznymi – było na to kilka wieków. W efekcie powstała grupa „mieszańców” żydowsko-chazarsko gockich, która za język dnia codziennego ze względu na liczebną przewagę Gotów przyjęła mieszankę gockiego z hebrajskim i chazarskim. Znamy ten język jako jidisz. Po rozbiciu Chazarii przez zjednoczone plemiona ruskie wyznawców jahwizmu starotestamentowego wygnano. Naturalnie ruszyli do dawnych siedzib germańskich, czyli za Łabę i stąd powstała legenda o rozwinięciu się jidisz dopiero na terenie Niemiec. Żydzi spoza Chazarii tych chazarskich mieszańców nazwali Germanami (Aszkenazim), bo wiedzieli, że to przede wszystkim potomkowie Gotów Czarnomorskich.

       Z Czasem Aszkenazim mieszali się z Żydami bardziej hebrajskimi i ten proces trwa.Pod względem religijnym ciekawy jest wpływ wierzeń starochazarskich i gockich na odmianę aszkenazyjską religii żydowskich.

      • mocniejszy 27 marca 2012 o 7:11 pm

       Jest jeszcze taka zagadka: Na ile elity niemieckie miały i mają świadomość, że Aszkenazyjczycy są bardziej Gotami niż Hebrajczykami i że w ogóle są takim łącznikiem między Germanami a Hebrajczykami? Czy taka świadomość wpływa na współpracę żydowsko-niemiecką, czy była źródłem hitlerowskiej teorii okultystycznej o przejściu wybraństwa z Żydów na Niemców (za pośrednictwem Aszkenazim)?

       • tamara 28 marca 2012 o 12:00 am

        ciekawostka;
        Jehovah jest często określany jako „Elohim”. Jest to liczba mnoga od hebrajskiego Eloach (jak Allah) – Bóg. Dlaczego monoteistyczny Bóg określany jest w liczbie mnogiej, jeśli nie odpowiada starej politeistycznej wersji judaizmu?

        Czasami Yahweh nazywany jest El-najwyższy Kananejski Bóg! (Dlatego „el” pojawia się w Isra-EL!)

        • zenobiusz 28 marca 2012 o 12:35 am

         http://zenobiusz.wordpress.com/2012/03/27/elohimczemu-liczba-mnoga-bogowie/
         W judaizmie rabinicznym i generalnie w judaizmie podstawowym wersetem określającym naturę Boga jest 5 Mojż 6,4. Gdyby jakiś Żyd nie daj Boże miał lada chwila umrzeć i gdyby wolno mu było powiedzieć tylko jeden werset biblijny, powiedziałby właśnie to: “Słuchaj, Izraelu! Pan jest Bogiem naszym, Pan jedynie” (Sz’ma Israel, Adonai [oryg. JHWH] Elohejnu, Adonai [JHWH] echad). To najważniejszy werset w Biblii. I zdziwicie się, kiedy zobaczycie, jak dużo werset ten objawia nam o Bogu. Ilekroć zaczynam rozmawiać z jakimś Żydem o Jezusie jako Bogu, ten patrzy na mnie z politowaniem i mówi: “Sz’ma Israel, Adonai Elohejnu, Adonai ECHAD! Więc jak ty możesz twierdzić, że jest trzech Bogów!” Werset ten widnieje na każdym nadprożu żydowskiego domu. Do żydowskiego domu, na którym go nie napisano, nikt nie zechce wejść! Werset ten w pewnym sensie zachowuje pokój w danym domostwie. Nie jest to więc “pierwszy lepszy” ustęp biblijny, ale kardynalna doktryna…………

         “Rzekł PAN Bóg: Oto człowiek stał się takim jak My: zna dobro i zło…”

         Do kogo więc mówi Bóg? Wiadomo, że mówi O ludziach, ale w tym momencie nie mówi DO ludzi. Więc z kim rozmawia? Z aniołami? Nie, gdyż aniołowie nie byli odporni na popełnianie grzechu. Szatan nie został stworzony jako anioł zła – Iz 14 i Ez 28 opisują go jako najwspanialszego z aniołów, jakich stworzył Bóg. Lecz ciesząc się tak wysoką pozycją, takim pięknem i taką mocą, zapragnął jeszcze więcej. A ponieważ chciał zasiąść na tronie samego Boga, Bóg zapowiedział, że upokorzy go na oczach wszystkich. Szatan pociągnął za sobą jedną trzecią aniołów stworzonych przez Boga. We fragmencie tym Bóg nie może zatem mówić do aniołów. Z kim więc Bóg rozmawia?

         Całość znakomitego tekstu,wprawiającego Żydów w rozpacz,w linku.

     • hjk 27 marca 2012 o 8:15 pm

      http://marucha.wordpress.com/2011/08/23/pulapka-na-rosje/#comment-111497
      „Tutaj jest dowod na to ze zydzi Neturei Karta sa w istocie Talmudystami. Przyznal to jeden z ich wlasnych rabinow.

      Jednym z wielu bledow popelnianych nawet przez wysoko wyksztalconych ksiezy katolickich jest przekonanie ze jest czesc zydow ktorzy wierza w Tore albo Stary Testament a wlasciwie jego czesc Pentateuch (piecioksiag). Uwazani sa oni przez Kosciol Katolicki za tzw: „Dobrych zydow”, lub „Prawdziwych zydow”, lub „Prawdziwych zydow Tory”, lub „Neturei Karta”. Jest to nieprawda. Jak oswiadczyl Hersh Lowenthal na stronie internetowej „True Torah Jews Against Zionism”:

      „Wszystkie prawa zydowskie dzisiaj sa oparte na Talmudzie, i sa scisle przestrzegane przez zydow”.

      (http://www.jewsagainstzionism.com/about/visitorcomments/comment_details.cfm?ItemNo=1055)

      Tzw: „Prawdziwi zydzi Tory” tlumacza ze Talmud jest czescia Tory, i jest spisanym „Przekazem Ustnym” (Oral Law) ktory Mojzesz dal zydom na gorze Synaj. Tora jest natomiast „Przekazem Pisemnym” (Written Law). Zydzi przy tym uwazaja ze Przekaz Pisemny jest tylko zakamuflowana wersja Przekazu Ustnego i sluzy do oglupiania gojow. „Prawdziwi zydzi Tory” uwazaja Talmud za nadrzedny do Pentateuchu, ktory jest jak „woda”, podczas gdy Misna jest jak „wino” a Gemara jest jak „przyprawione wino”. Soferim 13b mowi, „Biblia jest jak woda, Misna jak wino, a Gemara jak wino przyprawione”. Baba Mezia 33a oswiadcza ze, „studiowanie Bibli jest strata czasu.””

      • masakalambura 27 marca 2012 o 8:33 pm

       Z całą pewnością również tacy żydzi, którzy mają gdzieś Talmud, a żyją wyłącznie Torą. Niektórzy żyją w Polsce, nazywają się Karaimowie.

       • hjk 27 marca 2012 o 11:04 pm

        Ciekawe, czy tak jest naprawdę i czy mozna sobie ot tak żyć…?

   • podajdalej 27 marca 2012 o 3:05 pm

    Zgadzam sie z tym twierdzeniem.Ale jelepiej bedzie dla nas Polakow.Jak oni niebeda mieszac
    nam w Polskim garnku..Co mnie najbardziej w kurza to totalny zanik sfiadomosci spolecznej.
    Intelektualnie jestesmy zacofani.Nie uczymy sie nie czytamy nie modlimy sie tak jak potrzeba.
    Jak chcesz poruszyc jakis wazki temat obecnej sytuacji w Polsce..To slysze tylko czlowieku ale
    nic nie zrobisz .Niebeda oni beda inni.I rozmawiaj z takimi matolami.Przepraszam ze tak sie wyrazam.Wiec kto to ma zrobic jak nie my no kto no kto..I patrzy na ciebie jakbys z ksiezyca zpadl.No wez do nich dotrzyj do ich muzgow..I niedziwota ze potem ich zarzynaja jak baranow w wlasnym domu( wojna Polska).A pozniej lataja jak nienormalni z zardzewialym AK-47.I bochaterow strugaja,Badz bochaterem czasu pokoju.Mow prawde tam gdzie bezprzerwy sciemniaja i klamia.Walcz oto bys jadl zdrowa zywnosc ..Anie trucizne ladnie opakowana.Zreszta co tu pisac.Mamy tyle sprawiedliwosci ile sami jestesmy sprawiedliwi.

  • rob 28 marca 2012 o 2:07 am

   …czy organizacja jest legalna ?
   http://www.neurope.eu/article/parliament-ex-machina

   • Irol 28 marca 2012 o 8:18 am

    Legalniejsza niż ten oficjalny, a dlaczego pytasz?

 2. Kuba 26 marca 2012 o 11:30 pm

  Dobranoc 🙂

 3. AQQ 26 marca 2012 o 11:44 pm

  Kabaret Posiedzenie rządu – Górski i Wójcik – Emerytury (2012) (Nówka)

  • Onufry 27 marca 2012 o 9:52 am

   Z emeryturami powinno byc jak np. w Uk. Składka ok. 10 Funtów na mc. (ok. 50 Pln ) i niech kto chce i może pracuje i płaci podatki. Emerytura od państwa nie za wysoka ale da sie przeżyć. Ktoś dobrze zarabia , droga wolna do inwestowania i powiększenia emerytury. A nie jak w Pl. haracz 1000 zł na ścierwo zusowskie nawet jak nic nie zarobiłeś masz placić ! Możesz kraść, tych bandytów to nie obchodzi ! Zaraz podniesie się gatka a co z obecnymi emerytami. Niech płacą ci, co sprzedali majątek przez nich wytworzony i zabrali kasę. Ojciec opowiadał jak po wojnie trzeba było pracowac za damski ch…. ! ( czyli ” ku chwale ojczyzny” a może pecyzyjniej dupków co nią kierują i z premedytacją pchają na pohybel !)

   • AQQ 27 marca 2012 o 10:21 am

    Pawlak mówił kiedyś? ze krus lepszy od zus.
    Jakby każdy wpłacił 100zł/m-c to po 40latach miałby ok. 1000złemerytury.

    Dziś młodym robią szambo z musku, ze oni zapiepszają na emerytów-takie tłumaczenie to czyste wyrachowane kłamstwo! albo, że nie ma przyrostu nat.! -dziel i żondz!

    Panstwo powinno tak zarządzać kwotami ze złodziejskiego podatku-nibyskładek abysmy nie przymierali głodem na starośc.
    Szaraczek nie jest w stanie odłożyc NIC z nędznej pensji, cena-wartość pieniadza jest nierówna i nie wiadomo w co maja inwestować średniacy. Ludzie kiedyś odkładali na ksiazeczki mieszkaniowe,na polisę dla dzieci a potem okazało się ze moga kupic za wieloletnie odkładanie plastikowe wiadro!!!

    • Onufry 27 marca 2012 o 10:46 am

     Dobrze prawisz AQQ ! My mamy pracować na emerytury dla naszych rodziców. ( tak nam to wciskają ) Ja to widzę deko inaczej. Przypominają mi się lata młodości . Ja z widłami przy sianie, a kolesie ( synkowie urzędasów ) z panienkami nad jezioro. Tak im się to spodobało że złączyli się z moim portfelem, teraz dla nich grube kilka tysi renty lub lewej emeryturki i panienki w Tajlandii a dla mie perspektywa pracy pewnie do osiemdziesiątki ! Wydaje mi się że czas powiedzieć FUCK OFF !!!

     • hjk 27 marca 2012 o 11:58 am

      „Jakby każdy wpłacił 100zł/m-c to po 40latach miałby ok. 1000złemerytury.”

      taaa, a bochenek chleba będzie po tych 40 latach po 100 zł, bo wszystko inflacja zeżre – bajki są opowiadane przez banksterów, aby im wpłacać na lichwe, a ci i tak nakręcają inflację.
      Najpierw „dekomunizacja” emerytur i rent, jak pisze Onufry – swiete słowa piszesz, człowieku…

      A potem nacjonalizacja sprzedanego za psi grosz i łapowki majątku narodowego, ktory powinien sfinansować potrzeby emerytów, a na koniec konfiskaty majątków złodziei i łapówkarzy, ci zaś do pracy przy autostradach za miske zupy…

      • AQQ 27 marca 2012 o 12:23 pm

       Hjk- pawlaczek stanowczo mówił to w mediach a wpłacanie oczywiscie do krus-u, nieee w łapska lichwiarzy. (było to zaraz na POczątku POprzedniej kadencji)
       Swoją drogą tzw zabiegi na pieniądzu to jest zmora co zabiera sen z powiek…
       Pamiętam czasy jak Sporty były po 3,50 a cukier po 10 i nagle podniesli cukier na 10,50 a jaka była rozróba!
       Dzis ceny towarów z dnia na dzien skaczą 100% i cicho-sza.
       2 POkolenia trzeba żeby logika zaczęła rządzic” w tych spranych, ptasich muszczkach.

       • hjk 27 marca 2012 o 8:31 pm

        cóż, „niewidzialna ręka rynku” działa…
        szczególnie jak jest kierowana rządową, korporacyjną czy mafijną linką…

        a pamiętacie starsi, jak było takie hasło w programach dla dzieci: „niewidzialna ręka, to takze ty” – tyle, ze tam chodizło o taką anonimową pomoc, coś w rodzaju takiego ‚św. Mikołaja” na co dzień…

   • alexirin 27 marca 2012 o 10:05 pm

    Kto stoi za OFE?
    Złoty interes na polskich seniorach

    Jest zatem czego bronić. Gdzie na świecie istnieje drugi taki interes z kilkunastoma milionami przymusowych klientów, którym tylko w ubiegłym roku powszechne towarzystwa ściągnęły ze składek emerytalnych prawie 2,5 mld zł, osiągając czysty zysk w granicach 800 mln zł? Tych pieniędzy nie trzeba było wypracowywać w mozole.

    http://www.przeglad-tygodnik.pl/pl/artykul/kto-stoi-za-ofe

    • hjk 28 marca 2012 o 2:27 am

     gieszeft to gieszeft

 4. maniek 26 marca 2012 o 11:44 pm

  http://www.jestodwrotnie.pl/

 5. AQQ 27 marca 2012 o 12:05 am

  „W 2012 roku CIA zorganizuje ogromne zamachy terrorystyczne podczas XXX Igrzysk Olimpijskich w Londynie oraz podczas Euro 2012 w Polsce i na Ukrainie. Zamachy posłużą jako pretekst do poszerzenia totalitaryzmu, powszechnej inwigilacji i ograniczenia praw człowieka. Posłużą także jako pretekst do napaści NATO na Iran, ponieważ każda wojna potrzebuje Casus belli usprawiedliwiającego mordy i grabieże. Zamachy mają, więc wywołać u społeczeństw zachodu szok i niedowierzanie, chęć odwetu i żądze krwi. Gdy nagle zginą dziesiątki tysięcy ludzi tłum nie zastanowi się czy wskazany przez media i polityków sprawca jest nim w rzeczywistości. W rzeczywistości zaś będzie to klasyczna operacja typu „False Flag”. Takimi operacjami były chociażby „Incydent mukdeński” z 1931 roku dający Japonii pretekst do zajęcia Mandżurii, czy też „Prowokacja gliwicka” z 1939 roku dająca Niemcom pretekst do ataku na Polskę. Taką operacją, choć rząd amerykański się do tego nigdy nie przyzna był też zamach 11 września 2001 na WTC i Pentagon będący pretekstem do podboju Afganistanu i Iraku. Niestety tego typu operacją będzie też tegoroczny atak terrorystyczny podczas wspomnianych imprez sportowych.”czytaj dalej…
  http://edgier25.wordpress.com/2012/03/26/uwaga-mroczny-komentarz-opublikowany-na-stronie-onetu-ukazal-sie-wczoraj/

  • Mariusz 27 marca 2012 o 9:09 am

   Zegar na PKiN został zamontowany w ostatnich latach. Nie wiem czy jest podobny do tego na karcie illuminati?

   • monitorpolski 27 marca 2012 o 9:19 am

    Nie jest. Porównywałem. Wyburzenie Pałacu Kultury nie miałoby żadnego pożytku dla Illuminati – jest izolowany, duża przestrzeń.

    • mocniejszy 27 marca 2012 o 11:39 am

     Jak rąbnie atomowówka walizkowa na Stadionie Narodowym, to i wieża zegarowa PKiN ucierpi.

     Oby nie. (Piszmy o możliwości, to uniemożliwi propagandowe wykorzystanie zamachu i uczyni go niecelowym).

     „Ostrzeżenie przed wielkim zamachem w 2012 roku w Europie”
     https://mocniejszy.wordpress.com/2012/02/06/ostrzezenie-przed-wielkim-zamachem-w-2012-roku-w-europie/

    • mocniejszy 27 marca 2012 o 11:41 am

     Zniknie Warszawa?
     https://mocniejszy.wordpress.com/2012/03/10/zniknie-warszawa/

     Oby nie.

     • monitorpolski 27 marca 2012 o 12:06 pm

      Trochę logiki. Wiadomo kto stoi za globalizmem, kto ma atomówki. Kto inwestował i inwestuje w Warszawę, kto przejmuje nieruchomości? To co, sami by sobie burzyli fortecę?
      Jak coś pierdzielnie to w niewygodnym dla nich miejscu – Ateny, Budapeszt, St. Petersburg itp.

      • mocniejszy 27 marca 2012 o 12:26 pm

       A WTC w Nowym Yorku to nie była ich forteca? Atak fałszywej flagi robi się tam, gdzie jego wykonanie da oczekiwany efekt, gdzie jest zaskoczenie. Oby Polskę i świat omijał terroryzm NWO, oby już nie mogli swobodnie robić zamachów. II RP – to dopiero była orteca, ale dla planów globalnych została poświęcona ze spopieloną Warszawą.

      • AQQ 27 marca 2012 o 12:28 pm

       I tak się robi, POżar wybawcą! Teren POtrzebny bardziej jak stare zmurszałe mury, jeszcze ludziskom dawać zastępcze kwatery??? czyściutko, a jeszcze odszkodowanie jakiś Loyd wypłaci.

      • Aśka 27 marca 2012 o 2:36 pm

       nooo … kto wieee?
       http://m.wyborcza.pl/wyborcza/1,105226,11330945,Reprywatyzacja_w_Warszawie__Lawina_ruszyla.html
       Reprywatyzacja w Warszawie. Lawina ruszyła
       Iwona Szpala
       2012-03-13

       Dziś wokół Pałacu Kultury jest już 29 działek, o które upomnieli się przedwojenni właściciele

       • hjk 27 marca 2012 o 8:47 pm

        „Historia zaczyna się jesienią w 1945 roku. Wtedy to reprezentujący nową władzę prezydent Bolesław Bierut wydał dekret odbierający w Warszawie 7 tys. nieruchomości. 36 tys. mieszkańców (właścicieli i współwłaścicieli) straciło swoje majątki obejmujące aż 93 proc. terenu ówczesnej Warszawy.
        Takiego dekretu nigdzie indziej w kraju nie było, dlatego obecne kłopoty Warszawy ze zwrotami nieruchomości są specyficzne.”

        No to prawdziwa masakra była…
        Iście bandycki napad…

        „68 lat temu władza ludowa tłumaczyła, że taka drastyczna zmiana ułatwi zarządzanie odbudową zrujnowanego miasta. Konfiskata majątków miała być dla większości właścicieli odwracalna. Dekret mówił, że można było ją powstrzymać wszędzie tam, gdzie korzystanie z nieruchomości nie kłóciło się z przeznaczeniem terenu na niezbędne cele publiczne.Jeśli władza na miejscu kamienicy budowała np. drogę, o odzyskaniu własności nie było mowy. Ale jeśli nic się z nieruchomością nie działo, powinna zostać zwrócona dotychczasowemu właścicielowi. Teoretycznie wystarczyło napisać wniosek, który miał przywracać właścicielom ich prawa. Każdy miał na to tylko pół roku od przejęcia majątku. Jednak wielu w obawie przed nową władzą nie zdecydowało się na taki krok. Inni nie zdążyli wrócić z wojennej tułaczki. Przepisowo złożonych wniosków zarejestrowano około 17 tys. ”

        Najlepsze jest teraz:

        „Po 1989 r. właściciele utraconych nieruchomości znów zaczęli walkę o ich odzyskanie. I władza zaczęła oddawać, ale tylko tym, którzy przed laty złożyli wnioski zgodnie z przepisami dekretu Bieruta. Dekret bowiem nadal obowiązuje.

        No i czy trzeba lepszego dowodu ze nadal jest PRL i komunizm i ktoś się nadal pasie na cudzej, zrabowanej własności?
        smród, smród, smród…

     • hjk 27 marca 2012 o 12:10 pm

      Rzeź baranów w czasie uero 2012?
      http://gazetawarszawska.com/2012/03/27/5551/

      • Tola 27 marca 2012 o 12:56 pm

       swietny artukul – oby sie nie sprawdzil.
       A przy okazji tak sobie pomyslalam,ze z nami , Polakami to nikt sie nie liczy,nie bierze pod uwage.Smutne.

    • AQQ 27 marca 2012 o 2:20 pm

     No toż raduś-długi jęzor chciał już raz wyburzyć PKiN, więc jego marzenia* mogą się spełnic, pamiętacie to z watachą”albo on ma coś z jasno-ciemno-widza…

     • AQQ 27 marca 2012 o 3:00 pm

      http://www.mediarp.pl/polska/alef-stern-zycie-premiera-tuska-prezydenta-komorowskiego-jest-zagrozone-17658,2703.html

      • hjk 27 marca 2012 o 8:58 pm

       To moze być, bo z linku powyżej:

       „Lansuje się nieudacznych polityków, aby stwarzać dogodne dla siebie sytuacje np.: Irak, Iran , Jugosławia czy cały system sowiecki razem z krajami satelickimi. Kiedy trzeba, to się ich popiera, a nawet zabrania się mówić o nich prawdę czy też krytykować. Kiedy zaś nadchodzi godzina, to tych samych ludzi morduje się bez pardonu motywując te akcje okrutnym despotyzmem i zbrodniami, jakie te osoby maja rzekomo na sumieniu: Szach Iranu, Miloszewicz, Hitler, Ceausescu, Mussolini, Hussain, cały front figur Trzeciego Świata. „

 6. Cramer 27 marca 2012 o 12:11 am

  Ciekawe info: ale będzie prowokacja – 1M Arabow w Jerozolimie 30 marca – będzie zadyma!

  Izrael ostrzega sąsiadów, że będzie zdecydowanie reagować na próby naruszania jego granic podczas „Globalnego marszu do Jerozolimy”.

  Globalny marsz do Jerozolimy ma za cel przyciągnięcie miliona Arabów i ich zwolenników chcących przekroczyć granicę Izraela 30 marca. Rzecznik marszu oświadczył, iż chodzi o domaganie się wolności dla Palestyny i jej stolicy – Jerozolimy. Według Izraela, za inicjatywą stoi Iran, a każdy, kto spróbuje naruszyć jego granice, zostanie uznany za infiltratora i wojsko zadziała przeciw niemu z pełną siłą. Wezwał on również sąsiednie państwa arabskie, by przeciwdziałały eskalacji napięcia w regionie poprzez marsze na jego granice.

  http://www.israelnationalnews.com/News/News.aspx/154090#.T29Cs9mISSo

 7. Lutek 27 marca 2012 o 1:02 am

  Obejrzałem wywiad z Gawrońskim o rytuale pentagramu i zastanawiam się, bo on powiedział, że kardynał stojąc na wschód od stolika wypełnił jedną z zasad odbywania tego cyrku, ale szukając na googlach napotykałem na informacje, po polsku i po angielsku, że wschód owszem, ale chodzi o to, żeby stać twarzą na wschód. I teraz moje wątpliwości są następujące:
  Jeżeli przyjąć za punkt odniesienia stolik, to kardynał stał twarzą na zachód i rytuał się nie liczy, chyba że twarz ma z tyłu, tam gdzie kończą się plecy, wtedy będzie się zgadzać. Ale jeśli jednak twarz ma z przodu, to może warto sprawdzić, czy ściana w kierunku której był wtedy zwrócony, nie jest zwrócona na wschód? Myślę, że warto i zaraz to zrobię.

  • Lutek 27 marca 2012 o 1:50 am

   No i sprawdziłem. Żeby nie było nieporozumień, napiszę że stał nosem na zachód od Greenwich, a gdzie był zwrócony twarzą to już sami oceńcie. Nosem idealnie na zachód. Prawa strona sali to w przybliżeniu zachód, lewa to wschód, górna to południe a dolna północ, piszę w przybliżeniu bo osie symetrii budynku niemal pokrywają się z osiami kierunków świata, lecz budynek jest lekko przekrzywiony w kierunku przeciwnym do ruchu wskazówek zegara, natomiast kardynał nie stoi idealnie po lewej stronie okrągłego stolika tylko nieco dalej w kierunku zgodnym z ruchem wskazówek zegara, więc ostateczne patrzy idealnie na wschód lub zachód.

 8. katerina404 27 marca 2012 o 5:54 am

  Dziwna sprawa z tym Kissingerem. Oby była prawdziwa, bo to znaczyłoby, ze coś się dzieje dobrego. W końcu Kissinger oprócz tego nie jest młodzieniaszkiem.

  Ale ja mam nowe ciekawe materiały. To są oczywiście lany globalistów i wiem kto je ułożył i że wyszły z city London i tzw arystokratycznych rodów baksterskich, ale Rosja jest rzeczywiście w to uwikłana. To sa tym razem wiadomości z prisoplanet:

  Czy M. Gorbaczow, Z. Brzeziński, J. Andropow, H. Kissinger, A. Putin, B. Obama i inni politycy zarówno wschodu i zachodu myślą o tym samym systemie?

  Transformacja krajów narodowych w jeden globalny system jest w trakcie realizacji.

  System zachodni transformuje się poprzez ekologiczną politykę w formę faszystowskiego/socjalistycznego ustroju.

  Wschód za sprawą transferu pieniędzy z zachodu transformuje swoją gospodarkę w faszystowski/oligarchiczny model.

  Poprzez strefy wolnego handlu, gospodarka świata się harmonizuje. Po tym etapie nastąpi polityczna konsolidacja.

  Mapa Podziału świata opracowana przez klub rzymski

  System tzw regionów Europy nie służy regionom ale kolektywowi

  Jaka rolę odgrywa w tym Rosja? Jakie są jej plany administracyjne?, Jaką długofalową politykę przyjęły władze Politbiura po rozpadzie ZSRR?

  Leona Trocki -Drugi kongres Kominternu, 28 lipca 1920

  “Federacja jest etapem przejściowym do kompletnej unii…wszystkich narodów”.

  Dwa lata później Leon Trocki:

  “Sowieckie Zjednoczone Kraje Europy są jedynym poprawnym sloganem wskazującym drogę/przeznaczenie dla Europy”.

  Ideolodzy politycznej Europy, w tym Edward Heath (premier Wielkiej Brytanii), otwarcie wyrażali poparcie dla wykorzystania modeli Marksistowskiej taktyki, która zakładała wykorzystanie rozwoju ekonomicznego jako głównego wsparcia dla ustanowienia rewolucyjnego fundamentu, na którym polityczna federacja Europy może być zrealizowana.

  Gdy instytucje demokratyczne zostaną wykorzystane, mogą być pokierowane do samozniszczenia.

  Model Lenina zakłada, że granice pomiędzy krajami są bytami tymczasowymi, zmiennymi, przejściowymi i przez to zbędnymi i bez znaczenia.

  Oznacza to, że dekompozycja ZSRR w grudniu 1991 roku, była aktem bez znaczenia ponieważ finalnym celem wszystkich Leninistów jest obalenie wszystkich granic.

  Co więcej było to kompletnie koherentne z modelem Putina, który publicznie w telewizji (2001r) wygłosił tezę, że:

  ”Rosja jest de fakto krajem bez granic, a już na pewno w jego południowych granicach.”

  Podobnie w modelu Leninowskim wszelkie instytucje, struktury, pozycje, porozumienia, koncepcje, wartości (inne niż rewolucja), normy, religie i moralność są przejściowymi, nie pernamentnymi tworami.

  Globalizacja rozmywa granice, ponieważ złożone wyzwania z nią związane, są zbyt duże i wymagają kolektywnej reakcji zjednoczonej Europy, a nawet zjednoczonego świata. Tak więc ostatecznym celem po integracji ekonomicznej europy jest jej polityczna integracja. Podobnie z całym światem, który obecnie jest w trakcie integracji ekonomicznej poprzez strefy wolnego handlu. Po zakończeniu tego procesu rozpocznie się proces konsolidacji politycznej.

  Jednym słowem Pierestrojka zapoczątkowana przez Gorbaczowa, którą każdy rozumiał jako restrukturyzację, oznaczała tak naprawdę w języku leninistów “re-formację”.

  Jednym słowem, nie był to koniec komunizmu, ale początek, podjęcie na nowo Leninowskiej rewolucji, na prawdziwie globalną skalę.

  Od początku upadek ZSRR był pilotowany przez KGB, aż do dnia dzisiejszego. Jurii Andropow (szef KGB)- M. Gorbaczow (KC PZPR, Politbiuro, protegowany Andropowa)- B. Jelcyn (KC KPZR, KGB, Politbiuro)- W. Putin (KC PZPR, KGB). W Rosji nigdy nie nastąpił przewrót. Nikt nie obalił struktur władzy!

  Widać, że główny dalekosiężny “rozpad” ZSRR ma ułatwić stopniowe przyciąganie różnych ”elementów i kawałków” byłego ZSRR wraz z członkami Unii Europejskiej (którzy należeli do bloku sowieckiego) i w konsekwencji całej Europy.

  Europa wraz z jej całym systemem prawnym i tzw kooperacją, zajmuje się przede wszystkim kolektywizacją poprzez system wszechobecnych regulacji, co jest esencją systemu komunistycznego.

  W 23 marca 2000 roku Michaił Gorbaczow nazwał Unię Europejską “nową Sowiecką Europą”.

  System tzw regionów Europy nie służy regionom ale kolektywowi.

  Najpierw tworzy “rewolucyjne” anty-narodowe relacje pomiędzy regionami, a centrum (patrz Bruksela), by następnie zmniejszać zależność regionów w stosunku do centrum narodowego (na przykładzie Polski- Warszawa).

  Warto zrozumieć jak przebiega komunikacja pomiędzy ośrodkami socjalistycznymi w sposób niezauważalny dla zwykłego obywatela.

  Słowa klucze: “zmiana” (wyrażana bez jakichkolwiek konotacji) (stąd “change” Barracka Obamy), “solidarność” (stąd globalna solidarność Wałęsy), “harmonizacja”, “kolektyw”, “uniwersalny”, “wspólny”, “zbiorowy”, “nie dyskryminowany” etc.

  Polityczna integracja staje się rzeczywistością, jak tylko liderzy polityczni jak i obywatele dochodzą do przekonania, że “wspólne” wartości- wolności, pokoju i stabilności, demokracji, praw człowieka, tolerancji, równouprawnienia płci, solidarności, i braku dyskryminacji, mogą być najlepiej urzeczywistnione poprzez “wspólną” politykę i instytucje państwowe.

  W szerokim geostrategicznym sensie Unia Europejska jest przebiegłym mechanizmem, który ma na celu konwergencję (schodzenie się, zbieganie) zachodniej europy z transformującym się Leninowskim/Marksistowskim systemem na wschodzie.

  Aby wprowadzić zmianę w politycznych systemach stosowany jest konstrukt Hegeliański (teza-antyteza-synteza). Oznacza to, że aby skierować politykę na odpowiednie strategicznie tory, należy stworzyć dwie skrajnie przeciwstawne tezy, których konkluzją będzie zaplanowany wynik.

  Na przykład tezą będzie percepcja zinstytucjonalizowanego konfliktu pomiędzy wschodem a zachodem, z zagrożeniem nuklearnej anihilacji i brakiem zainteresowania sprawami środowiska.

  Antytezą będzie nagłe zakończenie postrzegania konfliktu wschód-zachód (zniszczenie obrazu wroga) z pozornym (tymczasowym, prowizorycznym, odwracalnym i w ten sposób fałszywym) ponownym zjednoczeniem przeciw zagrożeniu nuklearnemu przy jednoczesnym położeniu nacisku na sprawy środowiska (ekologiczna polityka CO2).

  Synteza: Konstrukcja nowego światowego socjalistycznego porządku (tzw. Nowy porządek świata) wg linii, którą nakreślił Gorbaczow w 1992 roku w Misuri określając upadek bloku sowieckiego jako ukłon w stronę zachodu. Aby wschód i zachód mogły podążać jednym torem, w tym samym politycznym kierunku. Alternatywą jest 3 wojna światowa, a o tym nikt nie chce myśleć.

  Jaka jest strategia Rosji w kontekście długofalowym?

  Włączenie Europy jako jednego ciała/bloku pod swoją strefę wpływów, a następnie do nowego systemu międzynarodowego.

  Po drugie transformacja świata zachodniego w “Nowy Światowy Socjalistyczny Porządek” aka “Nowy Porządek Świata”, gdzie model kontroli oparty będzie na rozbrojeniu i zarządzaniu środowiskiem. W tym celu zaraz po upadku bloku Sowieckiego, socjaliści przejęli wszystkie liczące się organizacje zajmujące się ochroną środowiska.

  Gorbaczow powołał za pieniądze z zachodu, fundację Zielonego krzyża.

  Opracował z Stevenem C. Rockefellerem (multimilionerem) i Maurice Strong-iem (multimilionerem) dokumenty “Karty ziemi” i wspomagał opracowanie Agendy 21 (dokument współfinansowany przez królową Holandii- Beatrix, które to obydwa dokumenty zakładają stworzenie socjalistycznej utopii.

  Ten sam model transformacji, ale z zachodniej perspektywy opisuje Zbigniew Brzeziński (sam promujący naukowy socjalizm) główny strateg USA w książce “Pomiędzy dwoma Wiekami”, ang “Between Two Ages”.

  Po stworzeniu nacjonalizmu, i okresu wojen pomiędzy państwami narodowymi, świat będzie skierowany na tory internacjonalizmu i komunizmu. Nowy świat określa jako “Era technotroniczna”, gdzie wszystko jest podporządkowane systemowi racjonalnego humanizmu obejmującego cały świat.

  Dodaje również ”System jest bezpośrednio wynikiem impaktu technologii (na społeczeństwo), i zawiera w sobie powstanie bardziej kontrolowanego i kierowanego społeczeństwa.

  Takie społeczeństwo będzie kontrolowane przez elity pozbawione wszelkich tradycyjnych etycznych ograniczeń. Takie Elity nie zawahają się przed wykorzystaniem najnowszych technologii dla własnych celów, aby wpływać na opinie ludzi i utrzymać społeczeństwo pod ciągłą kontrolą.” itd.
  http://www.prisonplanet.pl/polityka/rosja_geostrategiczna,p103651736

  • monitorpolski 27 marca 2012 o 9:01 am

   Nawet nie chodzi im o kontrolę, a o wymordowanie nas wszystkim, jednocześnie będąc bezpiecznym. Oni chcą działać bezkarnie. To naprawdę nie są żarty, ludzie kompletnie nie kumają jakie jest zagrożenie. Walka z tym systemem powinna być priorytetem każdego.

   • Onufry 27 marca 2012 o 10:00 am

    Panie Marku. Świadomych tego jest może 2-3 % reszta nazwie nas debilami. System też w nas nie widzi póki co zagrożenia bo inaczej to już bylibyśmy na stadionie narodowym i to bez biletów !

    • hjk 27 marca 2012 o 12:16 pm

     Ale ilość ludzi swiadomych rosnie, właśnie niedawno zaskoczył mnie dawny znajomy, okazało się, ze też sie interesował pewnymi sprawami…

  • maran 27 marca 2012 o 12:57 pm

   Pani Katerina.
   Zgadzam sie z tym co pani pisze. Ma pani niestety duzo racji.
   Te dziesiec regionow ,na ktore ma zostac swiat podzielony przez NewWorldOrder, to dopowiednik 10 rogow Besti z Apoklipsy ( o 7 glowach, 7 w S.T. oznacza pelnie wladzy).
   Ja tez mysle ,ze Putin dobrze wie jaka role ma odgrywac.
   Oni teraz tak steruja aby doprowadzic do przejecia swiatowych rzadow.
   Zostala im tylko wojna z Iranem, ostateczne udoopienie Ameryki, totalne powalnie Europy na kolana, oraz jako cel ostateczny wyrzniecie wszelkiej opozycji, a zwlaszcza chrzescijanstwa.
   Jezeli zalozmy ( a powinnismy) ze Biblia ( Apokalipsa) nie klamie to to sie MUSI zrealizowac.
   Badzmy na to przygotowani i baczmy ,abysmy nie zaprzedali naszych dusz Zlu. Tyle mozemy wywalczyc.
   To. wbrew pozorom lezy w naszej gesti. Od tego mamy wybor, wola wole.

 9. tamara 27 marca 2012 o 7:07 am

  Czy ktoś potrafi opisać co symbolizuje BIAŁY SMOK…….?domyślam się kto stoi za czystką na gorze(pisałam o tym) ,ale zastanawiam sie jaką role ma w tym Bractwo BS…czyżby tylko głoszenie DOBREJ NOWINY?

  • O Rzesz 27 marca 2012 o 4:39 pm

   O, na pewno … potem będzie polityka jednej miłości, jednego narodu, jednej planety.
   Jeśli dzieje się cokolwiek to jest to jedynie „wojna na górze”.
   Zastępowanie jednych sług szatana drugimi.

   • pola 27 marca 2012 o 7:10 pm

    Samolubne wywyższenie się nad Chrystusa Pana usprawiedliwia ten człowiek jeszcze następującym rozumowaniem: „Chrystus przepowiadając i objawiając przez swoje życie Dobro Moralne, był reformatorem ludzkości, ja zaś jestem powołany na dobroczyńcę tejże ludzkości w części zreformowanej, w części niepoprawnej. Ja dam wszystkim ludziom wszystko, co im jest potrzebne. Chrystus jako moralista rozdzielał ludzi dobrem i złem. Ja ich zjednoczę przez dobrodziejstwa, które są równie potrzebne dobrym i złym. Ja będę prawdziwym przedstawicielem tego Boga, który każe słońcu świecić na dobrych i złych i który spuszcza
    deszcz na sprawiedliwych i niesprawiedliwych. Chrystus przyniósł miecz, ja przyniosę pokój. On groził światu strasznym sądem ostatecznym. Dobrze – tym ostatnim sędzią – będę ja; a mój sąd nie będzie tylko sądem samej sprawiedliwości, ale także sądem dobroci. Sprawiedliwość będzie w moim sądzie; nie sprawiedliwość wynagradzająca, ale sprawiedliwość rozdzielająca. Ja rozróżnię jednych od drugich i dam każdemu to, co mu jest potrzebne”. (…)

    http://www.michaeljournal.org/KrotkaopowiescoAntychryscie.htm

 10. Tola 27 marca 2012 o 7:47 am

  BS czesto pojawia sie w bajkach i zazwyczaj wtedy przynosi slawe ,szczescie i pieniadze.Jesli sie sni to ktos bliski sie wzbogaci a sniacy zdobedzie zaufanie innych ludzi.
  Gdzies tez doczytalam,ze jest to stowarztszenie „masonskie” ,dazace do nwo i finansujace partie komunistyczna.
  Mozesz tamara powtorzyc to co napisalas wczesniej o tym kto stoi za ta czystka na gorze?

 11. wacpan 27 marca 2012 o 8:49 am

  smacznego

  http://finanse.wp.pl/kat,104128,title,Zolty-ser-grozy-Nie-robia-go-z-mleka-Oni-go-robia-z,wid,14365112,wiadomosc.html?ticaid=1e2a0&_ticrsn=3

  • Cyberia 27 marca 2012 o 9:16 am

   Reklama jak reklama – głupia.
   Jest inny powód dla bojkotu coca-coli. Czemu na coca-cole jest VAT 8% a na inne napoje gazowane mniej znanych marek 23%? Nie bardzo to widać po cenie detalicznej w sklepie, bo cena netto coli jest wyższa i to się trochę wyrównuje. Być może gdyby na cole też był VAT 23% to cena brutto była by zaporowa dla polskiego klienta i by im sprzedaż spadła?
   Znowu koncern posmarował „lobbystom” w polskim parlamencie?

   • AQQ 27 marca 2012 o 9:32 am

    8%..bo ma wybitne właściwosci ma musk i naturalne dodatki z człowieka!

   • wacpan 27 marca 2012 o 10:57 am

    nie wiem nie pijam,nie jadam

    • hjk 27 marca 2012 o 12:18 pm

     moze jest koszerna?

 12. Aśka 27 marca 2012 o 9:08 am

  Niedawno pokazywałam zdjęcie, na którym robotnicy malujący pasy, ominęli (cały czas lejąc farbę) leżącą gałąź. Teraz kolejne doniesienie z frontu drogowców. Tym razem z Francji

  Może to taki dziwny trend w EU?

  • kk7qq 27 marca 2012 o 12:20 pm

   Aska to dla naszego bezpieczenstwa podobno 😉 W Niemczech smieszne zwezenia wjezdzajac do malych miejscowosci i w polowie np. podobnie na podanym przez Ciebie filmie , i rona,ronda,ronda i jeszcze raz ronda …. hehhe e widzialam ze ronda zawitaly rowniez do Polski . To jest super trendi 😀

 13. ALFA 27 marca 2012 o 10:32 am

  Dziś ważna decyzja Europarlamentu ws. ACTA
  Debata o ACTA może zostać zamrożona. To nie będzie dobre, bo sprawa przycichnie i wróci w innym momencie, być może bardziej dogodnym dla ACTA. Decyzję w tym zakresie może podjąć dzisiaj komisja INTA, której posiedzenie nie jest tak mocno nagłośnione, jak wcześniejsze imprezy Parlamentu Europejskiego związane z ACTA.

  Trwają prace nad ACTA w Parlamencie Europejskim – wszyscy o tym wiemy, bo Parlament bardzo się tym chwalił, obiecywał przejrzystość, organizował publiczne warsztaty itd. Służby prasowe Parlamentu mniej uwagi poświęcały temu, że dyskusja w sprawie ACTA może zostać zamrożona, co nie będzie dobre. Parlament powinien bowiem odrzucić porozumienie lub poprzeć je, biorąc na siebie polityczną odpowiedzialność za podjętą decyzję.
  http://wolnemedia.net/polityka/dzisiaj-wazna-decyzja-pe-ws-acta/

 14. ALFA 27 marca 2012 o 11:01 am

  Fulford ex Redaktor naczelny FORBES mówiąc, że jutro jest przyjazd ŚRODKÓW dobrobyt (10 tryliony) i upadek ILLUMINATI ma inminent!
  http://translate.google.pl/translate?js=n&prev=_t&hl=pl&ie=UTF-8&layout=2&eotf=1&sl=en&tl=pl&u=http%3A%2F%2Fwww.godlikeproductions.com%2F

  • monitorpolski 27 marca 2012 o 12:01 pm

   Tu jest link do oryginału: http://www.godlikeproductions.com/forum1/message1820004/pg1
   To wygląda na próbę zdyskredytowania rzetelnych informacji o opozycji finansowej. Stary trick. Ludzie będą mówić – „przecież to ten oszust Fulford, nie wierz w takie bzdury”. Niestety, ale tak mi to wygląda. Przecież nic nie wskazuje na upadek Illuminati, jest wręcz przeciwnie.

 15. Kamil 27 marca 2012 o 11:49 am

  Paweł Nogal i jego inicjatywa

  • AQQ 27 marca 2012 o 12:56 pm

   21 postulatów Międzyzakładowego Komitetu Strajkowego z 17 sierpnia 1980 (wikipedia)

   Żądania strajkujących załóg reprezentowanych przez Międzyzakładowy Komitet Strajkowy są następujące:

   1. Akceptacja niezależnych od partii i pracodawców wolnych związków zawodowych, wynikająca z ratyfikowanej przez PRL Konwencji nr 87 Międzynarodowej Organizacji Pracy dotyczącej wolności związkowych.

   2. Zagwarantowanie prawa do strajku oraz bezpieczeństwa strajkującym i osobom wspomagającym.

   3. Przestrzegać zagwarantowaną w Konstytucji PRL wolność słowa, druku, publikacji, a tym samym nie represjonować niezależnych wydawnictw oraz udostępnić środki masowego przekazu dla przedstawicieli wszystkich wyznań.

   4. a) przywrócić do poprzednich praw: – ludzi zwolnionych z pracy po strajkach w 1970 i 1976 r., – studentów wydalonych z uczelni za przekonania, b) zwolnić wszystkich więźniów politycznych (w tym Edmunda Zadrożyńskiego, Jana Kozłowskiego, Marka Kozłowskiego), c) znieść represje za przekonania.

   5. Podać w środkach masowego przekazu informację o utworzeniu Międzyzakładowego Komitetu Strajkowego oraz publikować jego żądania.

   6. Podjąć realne działania mające na celu wyprowadzenie kraju z sytuacji kryzysowej poprzez:

   a) podawanie do publicznej wiadomości pełnej informacji o sytuacji społeczno-gospodarczej,

   b) umożliwienie wszystkim środowiskom i warstwom społecznym uczestniczenie w dyskusji nad programem reform.

   7. Wypłacić wszystkim pracownikom biorącym udział w strajku wynagrodzenie za okres strajku jak za urlop wypoczynkowy z funduszu CRZZ.

   8. Podnieść wynagrodzenie zasadnicze każdego pracownika o 2000 zł na miesiąc jako rekompensatę dotychczasowego wzrostu cen.

   9. Zagwarantować automatyczny wzrost płac równolegle do wzrostu cen i spadku wartości pieniądza.

   10. Realizować pełne zaopatrzenie rynku wewnętrznego w artykuły żywnościowe, a eksportować tylko i wyłącznie nadwyżki.

   11. Wprowadzić na mięso i przetwory kartki – bony żywnościowe (do czasu opanowania sytuacji na rynku).

   12. Znieść ceny komercyjne i sprzedaż za dewizy w tzw. eksporcie wewnętrznym.

   13. Wprowadzić zasady doboru kadry kierowniczej na zasadach kwalifikacji, a nie przynależności partyjnej, oraz znieść przywileje MO, SB i aparatu partyjnego poprzez: zrównanie zasiłków rodzinnych, zlikwidowanie specjalnej sprzedaży itp.

   14. Obniżyć wiek emerytalny dla kobiet do 50 lat, a dla mężczyzn do lat 55 lub [zaliczyć] przepracowanie w PRL 30 lat dla kobiet i 35 lat dla mężczyzn bez względu na wiek.

   15. Zrównać renty i emerytury starego portfela do poziomu aktualnie wypłacanych.

   16. Poprawić warunki pracy służby zdrowia, co zapewni pełną opiekę medyczną osobom pracującym.

   17. Zapewnić odpowiednią ilość miejsc w żłobkach i przedszkolach dla dzieci kobiet pracujących.

   18. Wprowadzić urlop macierzyński płatny przez okres trzech lat na wychowanie dziecka.

   19. Skrócić czas oczekiwania na mieszkanie.

   20. Podnieść diety z 40 zł do 100 zł i dodatek za rozłąkę.

   21. Wprowadzić wszystkie soboty wolne od pracy. Pracownikom w ruchu ciągłym i systemie 4-brygadowym – brak wolnych sobót zrekompensować zwiększonym wymiarem urlopu wypoczynkowego lub innymi płatnymi dniami wolnymi od pracy.

   • Onufry 27 marca 2012 o 5:25 pm

    Fajne, czyta sie jak bajkę !
    Pewien rudy kolo też powiedział że zdymisjonuje każdego kto podniesie podatki w jego rządzie ! Sczęśliwie dalej u koryta i pracuje dla „dobra narodu ” o słowie kłamca czy dymisja nie słyszał !

  • AQQ 27 marca 2012 o 2:37 pm

   Wrocław ACTAwiści zapraszają na manifestacje! Polecam inicjatywę P.Nogala-rozliczenie za obietnice przedwyborcze!

 16. wacpan 27 marca 2012 o 12:11 pm

  :)))

  http://konflikty.wp.pl/kat,1356,title,Iran-pomaga-Asadowi-tlumic-powstanie-w-Syrii,wid,14365814,wiadomosc.html

 17. Tola 27 marca 2012 o 1:04 pm

  Juz to pisalam,ze wydaje mi sie,ze kazdy robi swoje nwo ,dopasowane do ludzi,ktorych maja pod soba. A potem moze sie polacza a moze nie? Kazdy ma wielkie ambicje i duzo chce.Moga sie nie dogadac.Natomiast nie mam obiekcji co do tego,ze mozemu tu teraz komus kibicowac.

 18. Tola 27 marca 2012 o 1:06 pm

  nie dodaje mi zadnych komentarzy.
  Dlaczego?
  Nawet nie mam info,ze laduje w moderacji.

 19. katerina404 27 marca 2012 o 1:16 pm

  Tola ja miałam tak samo i Pan Marek poradził mi usunąć ciasteczka i poszło. Problem tylko mam taki, że za każdym razem musze się logować, co wydaje mi się dziwne.

 20. media 27 marca 2012 o 1:17 pm

  „Alef Stern: Życie premiera Tuska i prezydenta Komorowskiego jest zagrożone”

  mediarp

 21. katerina404 27 marca 2012 o 1:41 pm

  I zobaczcie jak tuszuje się prawdę w sejmie  • maran 27 marca 2012 o 2:25 pm

   Co za Cham!!!!!!!!!!!!!!!!!!
   Dlaczego go nikt stamtad za doope nie wykopie i mu tej debilnej, lucyferianskiej geby nie obije???Czy ten dziadyga czuje sie wlascicielem Sejmu,a w ktorym jego najemnicy moga sie laskawie wypowidac??
   Coz za kretyn.Przeciez on powinina byc albo w psychatryku leczony albo egzorcyzmy powinny byc nad nim odmawiane.
   To jest albo chory psychicznie albo opetany czlowiek.
   Trzeciej mozliwosci nie ma.

   • jerkey 27 marca 2012 o 2:33 pm

    To po prostu człowiek bez żadnego kręgosłupa moralnego. Robi to co mu się opłaca i za co mu płacą – bez ogródek. Żołnierz od czarnej roboty. Dzięki takim ludziom szatan może w pełni sprawować swoją władzę na ziemi.

 22. Zarabiam poniżej średniej krajowej nie stać mnie na życie w tym kraju 27 marca 2012 o 2:04 pm

  PAMIĘTACIE NIESKUTECZNY PROTEST PRZECIW CENOM PALIW?

  JESTEM ZA PROTESTEM, BO CENY WSZYSTKIEGO W STOSUNKU DO MOICH ZAROBKÓW SĄ CHORE!!!
  ALE co TRZEBA Zrobić ŻEBY KTOŚ TO ZAUWAŻYŁ?

  TRZEBA BY PRZESTAĆ TANKOWAĆ NA STACJACH KOLORU CZERWONEGO CHYBA Z ORŁEM i podstacjach chyba zielonych tej że sieci, której to rząd jest właścicielem i w ten sposób reguluje ceny

  Czy myślicie ktoś też uważa że w ten sposób jest szansa by rząd odczuł protest?

  • monitorpolski 27 marca 2012 o 5:39 pm

   Ludzie, zaczynajcie się organizować – ceny są jednym z czynników depopulacyjnych. Nie ma żadnego uzasadnienia by były takie wysokie.

   • AQQ 27 marca 2012 o 11:23 pm

    BYT określa ŚWIADOMOŚC i trzeba niestety upaść na dno aby wrócił rozum na swoje miejsce u mł.w.z.w.miast.
    Demokracja w praktyce. http://lotniczapolska.pl/Koniec-strajku-w-LOT-AMS–Pracownicy-zwolnieni,24084

 23. katerina404 27 marca 2012 o 2:37 pm

  I jeszcze jedno. Zaobserwujcie co się dzieje w przyrodzie i naturze w ostatnim czasie. Na to często zwraca uwagę Zenobiusz, a większość jakby o tym aspekcie zapomniała. Haarp haarpem, ale ja myślę, że Bóg też w ten sposób oczyszcza planetę. I na to też musimy zwracać uwagę: „Bedą znaki na niebie i na ziemi”. Na to też zwróciła uwagę moja znajoma. To ona mi podała ten link.


  • jerkey 27 marca 2012 o 3:07 pm

   Jeremiasza 12:4
   „(4) Jak długo jeszcze ziemia cała zeschła będzie, a pola pozbawione wszelakiej zieleni? To z powodu przewrotności jej mieszkańców giną wszystkie zwierzęta i ptaki. Oni się bowiem wciąż pocieszają, że Pan Bóg wcale dróg ich nie dostrzega.”
   Ozeasza 4:3:
   „(3) Dlatego kraj jest okryty żałobą i więdną wszyscy jego mieszkańcy, zarówno zwierz polny, jak ptactwo powietrzne, a nawet ryby morskie marnieją.”

   I nie mów mi @Monitor, że realizacja słów z Biblii jest zaaranżowana przez lucyferystów, żeby okłamać ludzi.

   • monitorpolski 27 marca 2012 o 5:45 pm

    Dlaczego mam tak nie mówić, skoro autorem zmian jest człowiek? Przecież wszystko, może z wyjątkiem trzęsień ziemi jest realizowane sztucznie. Rotszyldzi realizują przepowiednie biblijne by wykorzystać ogłupiały naród żydowski i wszelkich fanatyków do stworzenia rządu światowego ze stolicą w Jerozolimie. Tam będą mordować niepokornych gojów przez dekapitację, nawet tego nie ukrywają. Zobacz na sąd światowy w Jerozolimie, który Rotszyldzi wybudowali za 3 mld dolarów. Nie dajmy się nabrać na te „czasy ostateczne”!

  • Dorka 27 marca 2012 o 8:09 pm

   to tylko preludium przed tym co czeka Ziemie i ludzi……

 24. AQQ 27 marca 2012 o 2:46 pm

  Fukuszima znowu truje! http://polish.ruvr.ru/2012_03_27/69731681/

 25. lucas003 27 marca 2012 o 2:50 pm

  http://newworldorder.com.pl/artykul,3486,Polska-ksiazka-o-NWO-juz-na-rynku

  Polska książka o NWO już na rynku
  ciekawe czy bedzie warta uwagi ?
  Przekonamy się

 26. PokójWam 27 marca 2012 o 2:52 pm

  „Bank of America reprezentuje czarną szlachtę włoską, Watykan oraz mafię. Watykan jest reprezentowany przez tzw. “czarnego papieża” Petera Hansa Kolvenbacha, Fulford jednak dodaje, że Benedykt XVI jest też w układzie.”

  Wcale mnie to nie dziwi, przynajmniej w tej kwestii wiadomo, że nie kłamie. Aresztowania bankierów i ich ucieczka też jest prawdziwa, ale nie podaje on rzeczywistego powodu dlaczego się tak dzieje. A to że ONI mają te banki w garści wiadomo już nie od wczoraj. Reszta to dezinformacja, takie jest przynajmniej moje zdanie

  • MamOczy 27 marca 2012 o 6:19 pm

   Coraz mnie jest wiarygodny i jeszcze, że Papież jest w to zamieszany … ehhh

 27. AQQ 27 marca 2012 o 3:30 pm


  Rodziny, korporacje powiązania swiatowe.

 28. maran 27 marca 2012 o 3:34 pm

  tu artykul i krotkie video na temat wykurzenia ostatnio Izrelaskiego dyplomaty z Marocca. ok 100 tyseicy Marokanczykow wyszlo na ulice w gescie solidarnosci z Palestyna i aby zaprotestowac przeciw obecnosci Izraleskiego dyplomaty.
  Warto obejrzec.
  TYlko sie zastnawaim czy to nie zostanie wykorzystane przez sprostytuowane MSM, aby straszyc bezmogowy lud, karmiacy sie medialna trutka, „arabskimi terrorystami”.
  http://mondoweiss.net/2012/03/israeli-diplomat-chased-out-of-morocco-after-mass-protest.html

 29. Kamil 27 marca 2012 o 3:40 pm

  Wiadać jak wszyscy więdną od promieniowania z FUKUSZIMY i chemtraili .
  WSZYSCY UDAJĄ że są pełni sił !haha.
  Będziemy umierać wszyscy na stojąco! Już się bójcie HAHAHA !
  Już po Nas haha !!!!!!!!!!!!
  W polsce będą pryskać niebo choćby w innych krajach to wycofali.
  Nasze surowce naturalne są cenniejsze niż społeczeństwo.
  A polityka ma się dobrze 😀
  super tak trzymać 😀

  • Kamil 27 marca 2012 o 3:42 pm

   Widać*

   • Kamil 27 marca 2012 o 4:12 pm

    Musimy zapisywać kod serca w swoich świadomościach żeby zachować postęp ewolucyjny własnej duszy w świadomości naszego gatunku.
    Wszystko dla dobra ludzi i duszy.KWINTESENCJA EWOLUCJI TO ŚWIADOMA DUSZA
    Każdy z Nas to bóg a razem jesteśmy jego duchem świętym.
    Bądźmy świadomi duchowości i rozwijajmy ją wspólnymi siłami.
    Nasze serca rozmawiają niezależnie od odległości jaka nas dzieli.

    pzdr

  • monitorpolski 27 marca 2012 o 5:42 pm

   Jesteś jednym z nielicznych, którzy to widzą. Ludzie więdną, nie zdają sobie sprawy dlaczego.

  • diono 27 marca 2012 o 6:34 pm

   jestes zalosny jak masz takie cos napisac to idz ich kurwa obudz !! wkurwij sie i chuj !!! a pozneij cie wsadza hahahahaha

 30. PokójWam 27 marca 2012 o 4:07 pm

  „Noszenie kaptura to nie zbrodnia”. W USA wrze

  SPOŁECZNA KAMPANIA PO ŚMIERCI CZARNOSKÓREGO NASTOLATKA

  Fala społecznego oburzenia w USA nie maleje, a wręcz
  przeciwnie, narasta, po zastrzeleniu na Florydzie nieuzbrojonego czarnoskórego
  17-latka Trayvona Martina. Sprawca, Latynos George Zimmerman, pozostaje na
  wolności. Policja odmawia aresztowania go, twierdząc, że mógł działać w
  samoobronie. Sprawa wywołuje ogromne kontrowersje, wielu Amerykanów dopatruje
  się w niej rasistowskich motywów. Symbolem społecznej kontestacji stał się
  kaptur od dresowej bluzy.

  http://www.tvn24.pl/12691,1739486,0,1,noszenie-kaptura-to-nie-zbrodnia-w-usa-wrze,wiadomosc.html

  Przygotowania do wojny domowej w USA??

  • monitorpolski 27 marca 2012 o 5:41 pm

   Tak, Alex Jones to potwierdza – sztuczna eskalacja rasizmu. Jak nie można Amerykanów załatwić „prawem” to trzeba wojną rasową.

  • Irol 27 marca 2012 o 5:46 pm

   Znacznie gorzej bo Ojcem Zimmermana był Żyd, a matką Meksykanka. To jest tzw Żydowski Metys, a nie Latynos.

   • monitorpolski 27 marca 2012 o 6:32 pm

    No to mamy gotowe rozruchy…

    • Irol 27 marca 2012 o 7:10 pm

     Ten gostek miał podobno stwierdzone obrażenia nosa i otwarta ranę w tyle głowy. Dlatego szeryf go wypuścił bo nie miał podstawy aresztowania, poprawnie użył broni w samoobronie co w tym stanie nie jest karalne.

     • Dorka 27 marca 2012 o 9:01 pm

      Zimmerman podobno non stop wydzwanial na 911( policja) i mial caly czas jakies podejrzenia co do roznych ludzi. Nadgorliwosc jest gorsza od faszyzmu.Nie dziwie sie rodzicom, niech robia szum!! jakby mi syna ktos zastrzelil bo spacerowal po okolicy to tez bym zaczela rozruch!!!

 31. hdfhfg 27 marca 2012 o 4:47 pm

  (5/6) Zobacz, jak NASA rozświetliła niebo chemikaliami
  http://www.sfora.pl/Zobacz-jak-NASA-rozswietlila-niebo-chemikaliami-g41903-42017
  Chetrailse !!

 32. katerina404 27 marca 2012 o 5:33 pm

  To jest nie na moje nerwy. Przeczytajcie to; http://www.mediarp.pl/polska/alef-stern-zycie-premiera-tuska-prezydenta-komorowskiego-jest-zagrozone-17658,2703.html

 33. katerina404 27 marca 2012 o 5:42 pm

  Prezydent Francji Nicolas Sarkozy wezwał do poszukiwania i pociągania do odpowiedzialności nie tylko twórców ale i użytkowników [sic! – admin]„ekstremistycznych” stron internetowych.

  Według niego zasługują oni nie mniej na karę, niż użytkownicy stron z pornografią dziecięcą, donosi agencja Associated Press.

  Cały arykuł u gajowego http://marucha.wordpress.com/2012/03/25/nicolas-sarkozy-wezwal-do-scigania-uzytkownikow-ekstremistycznych-stron-internetowych/

 34. katerina404 27 marca 2012 o 5:44 pm

  Prezydent Francji Nicolas Sarkozy wezwał do poszukiwania i pociągania do odpowiedzialności nie tylko twórców ale i użytkowników [sic! – admin]„ekstremistycznych” stron internetowych.

  Według niego zasługują oni nie mniej na karę, niż użytkownicy stron z pornografią dziecięcą, donosi agencja Associated Press.

  Cały artykuł u gajowego http://marucha.wordpress.com/2012/03/25/nicolas-sarkozy-wezwal-do-scigania-uzytkownikow-ekstremistycznych-stron-internetowych/

  • monitorpolski 27 marca 2012 o 6:34 pm

   Dobrze, tak ma się dziać, mają być represje za niezależne myślenie – dopiero to spowoduje, że ludzie zaczną myśleć. Zawsze tak jest – dopóki coś nie jest zakazane, to nikt na to nie zwraca uwagi, ale jak się zacznie ścigać za czytanie pewnych rzeczy to będzie po nich. Sarkozy, kolejny śmierdzący śmieć historii.

 35. Tola 27 marca 2012 o 6:54 pm

  I wyglada,jak diabel zywcem z piekla wyjety :(((
  Sarkoza-oczywiscie

 36. ALFA 27 marca 2012 o 7:32 pm

  NIE NA TEMAT ALE CIEKAWE ODRASTANIE ZĘBÓW
  (NaturalNews) Jeśli masz wgłębienie, może chcesz spróbować własnych odnawialnych zęby przed wyruszeniem do wypełnienia. Nasze ciała są stale odnawiając się i chociaż nie jest powszechnie znany, możemy odrasta zęby też. W rzeczywistości, odnawialnych zębów jest preferowany w stosunku do konieczności ich wypełniony, ponieważ większość Wypełnienia te dni albo zawierają rtęci (znaną toksyną, która uszkadza układ nerwowy i mózg) lub są estrogenne (biały zwalniający wypełnień estrogen i przyczynić się do problemów hormonalnych.)

  Poza tym, odnawialnych zębów jest bardzo proste. Będziesz po prostu potrzebujesz dwóch rzeczy: roota żywokost i organiczne skorupki jaj. Skorupki są używane, ponieważ zawierają 27 minerałów i mnóstwo wapnia, więc zawierają one idealne materiałów budowlanych do odtworzenia zębów. W rzeczywistości skład jaj jest bardzo podobny do składu naszych zębów i kości. Korzeń żywokostu jest używana, ponieważ przyspiesza kości, zęby i wzrost tkanek. W rzeczywistości, inna nazwa korzenia żywokostu jest knitbone, głównie ze względu na jego zdolność do drutach – albo odrasta – kość razem tak szybko.
  http://translate.google.com/translate?hl=pl&ie=UTF8&prev=_t&rurl=translate.google.pl&sl=en&tl=pl&twu=1&u=http://www.naturalnews.com/029112_teeth_regeneration.html

  • Aśka 27 marca 2012 o 8:59 pm

   A jak już będzie tak dużo tego wapnia, że aż zęby odrosną, to czy za bardzo nie zwapnieją naczynia krwionośne?

 37. monitorpolski 27 marca 2012 o 7:32 pm

  No to mamy sprawę jasno postawioną. Armia 200 mln karateków, judoków i innych przedstawicieli martial arts, pod przewodnictwem Vladimira Putina, wyzwoli świat.
  Oznajmił to dzisiaj Benjamin Fulford wraz z przedstawicielem Illuminati, Alexandrem Romanovem, oraz mistrzem karate Chodoinem Daikaku. Ten ostatni jest zresztą przyjacielem Putina i w pełni go popiera. Odłam Illuminati, który reprezentuje Romanov, jest rzekomo po stronie ludzkości. Mają być też ujawnione tajemnice wielkiej cywilizacji Atlantydy, które Illuminati mają w swoich archiwach.  Acha, i każdy z nas dostanie po 100,000 dolarów w formie niegotówkowej, ale ponoć to korzystnie odczujemy…

  • ALFA 27 marca 2012 o 7:52 pm

   Uwierzę jak będzie coś się zmieniać i te 100 tys $ to takie jak dał nam Wałęsa.

   • zenobiusz 27 marca 2012 o 10:52 pm

    Dostaniesz na konto,a dostęp razem z chipem.

    • JA-JESTEM 27 marca 2012 o 11:15 pm

     Zeno@ celnie 🙂

  • tamara 27 marca 2012 o 11:35 pm

   Marek chyba w to nie wierzysz? ten cyrk na video to SKANDAL !!!!!!! co za bzdury….Alexander Romanow = Richard Sorge= imitator= kłamca=oszust ścigany przez miedzynarodowe prawo…….

   USA,Kanada,Australi,UK……i Rosja(niestety) ……..To główni gracze w obecnym satanistycznym systemie

   • tamara 27 marca 2012 o 11:40 pm

    Oczywiście nie chodzi o tego ….Richard Sorge (October 4, 1895 – November 7, 1944)

  • zenobiusz 27 marca 2012 o 11:56 pm

   http://zenobiusz.wordpress.com/2012/03/27/uk-queen-accused-of-drug-trafficking/
   No i patrz,jakie te białe smoki fajne,właśnie Elżbietę II oskarżono,o zyski a handlu narkotykami.

 38. TajemniczyPan 27 marca 2012 o 7:37 pm

  Czy nasze Słońce jest gwiezdną bramą? [PL]

  • Peryskop 27 marca 2012 o 11:42 pm

   Nie jest Pan aż taki Tajemniczy.
   Zwykły ściemniacz !

   I teraz widać do jakich celów wyhodowano agenta NWO „Harameiniego”.

 39. edgier25 27 marca 2012 o 7:47 pm

  Ciekawostki z historii…….. Król Izas

  Kiedy usiłujemy znaleźć historyczne fakty potwierdzające istnienie Jezusa – twórcy chrześcijaństwa – natrafiamy niemalże na próżnię. Być może jednak poszukiwania takie idą w złym kierunku, bo w przeszłości dokonano wielu zabiegów (z wielu powodów), aby nigdy nie dotrzeć do niepodważalnych śladów istnienia historycznego Jezusa.

  Sytuacja jednak zmieni się w sposób diametralny gdy przyjąć, że osobą, którą dziś wspominamy jako Jezusa Chrystusa był opisywany przez żydowskiego historyka Józefa Flawiusza, prominentnego członka klasy kapłańskiej – niejaki Jezus z Gamali. Jezus z Gamali był radykalnym wodzem sekty judejskiej zwanej Czwartą Sektą lub Galilejczykami. Przewodził on 600 zbuntowanym rybakom. To dlatego w Nowym Testamencie często w odniesieniu do Jezusa mówi się, że był „Galilejczykiem” lub „Rybakiem ludzi”. Jezus z Gamali był także wysokim kapłanem w Jerozolimie. Szukając dodatkowych informacji na temat jego osoby w Talmudzie (a także w badaniach prof. Roberta Eisenmana) znajdujemy, że Jezus (z Gamali) był mężem Marii z Betanii, która okazała się być biblijną Marią Magdaleną.

  Jeśli podążyć tym szlakiem to szybko okaże się, że życie Jezusa z Gamali było daleko inne od Jezusa opisywanego w tekstach religijnych. Jezus z Gamali był osobą bogatą, posiadał zamek w miejscowości Tiberias i kontrolował 600-osobową armię zwaną rybakami. Z kolei Maria Magdalena w zapiskach historycznych nazywana była czasem Marią Boethus i uważaną za najbogatsza kobietę Judei. W Ewangelii św. Łukasza w rozdziale 8 można przeczytać:

  „Następnie wędrował przez miasta i wsie, nauczając i głosząc Ewangelię o królestwie Bożym. A było z Nim Dwunastu, oraz kilka kobiet, które uwolnił od złych duchów i od słabości: Maria, zwana Magdaleną, którą opuściło siedem złych duchów. Joanna, żona Chuzy, zarządcy u Heroda, Zuzanna i wiele innych, które im usługiwały ze swego mienia.”

  Co oznacza, że kobiety te z Marią Magdaleną na czele wspierały finansowo Jezusa i Apostołów. Te fakty złożone ze sobą nabierają sensu, bo czy król Herod obawiałby się biednego cieśli? Czy raczej bogatego arystokraty w którego żyłach płynęła królewska krew? Jezus z Gamali okazuje się rzeczywiście być księciem zwanym Izates, synem królowej Heleny z Adiabene. Nieoczekiwanie takie połączenie obu postaci może okazać się jak najbardziej na miejscu, gdy przeczytać fragment zapisków Józefa Flawiusza, gdzie obwinia on przywódców Czwartej Sekty za wzniecenie powstania żydowskiego przeciwko Rzymowi. Flawiusz opisuje jak to król żydowski Izates oddał się (po przegranej walce) w niewolę rzymskiemu komendantowi Tytusowi. Flawiusz mówi także o tym, że Izates miał przydomek, który brzmiał Izas skąd – jeśli ktoś ma oczywiście otwartą na oścież głowę szybko zauważy – związek z imieniem Jezus. Królem Żydów namaściła go Maria Magdalena w domu Szymona z Betanii. Ceremonię taką trzeba traktować jako koronację a namaszczanie świętymi olejami powtarzano przy każdej koronacji chrześcijańskiego króla w późniejszej historii. Ceremonia ta pokazuje także znaczenie Marii Magdaleny w Czwartej Sekcie.

  Mamy więc nieoczekiwanie do czynienia z królewską parą: Jezusem – królem Żydów i królową Marią Magdaleną – czego historię można znaleźć nie tylko w Talmudzie z I wieku, ale także w Złotej Legendzie. Wszystko to rozgrywa się w latach 60-70 I w. n.e. i teoretycznie na wiele lat po śmierci Jezusa z Nowego Testamentu, ale zafałszowania lub raczej ukrycia prawdziwej historii dokonano w sposób świadomy po to, by zatrzeć ślady (skutecznie) i ukryć tajemnicę, z której istnienia niewielu zdaje sobie sprawę.

  Na podstawie książek Ralpha Ellisa
  Źródło: Nowa Atlantyda

 40. Ada 27 marca 2012 o 7:54 pm

  Napiszcie mi prosze jak to jest ze szczepieniami dzieci w naszym kraju, sa obowiazkowe czy nie?
  Dzwonia do mnie z przychodni ze corka ma zalegle szczepienia, ja sie wykrecam chorobami i alergia. Ale w koncu bede musiala konkretnie cos powiedziec 😦

  • ALFA 27 marca 2012 o 8:20 pm

   Ustawa z dn.5.12.2008 nie sankcjonuje (nie karze) za rezygnację ze szczepień.
   Tutaj jest tekst ustawy: Ustawa o zapobieganiu oraz zwalczaniu zakażeń i chorób zakaźnych u ludzi.http://wolnemedia.net/zdrowie/koniec-sankcji-za-odmowe-szczepien/

   • Ada 27 marca 2012 o 8:55 pm

    Dzieki Alfa 🙂
    Ustawa jest z 2009 roku, mam nadzieje ze nie wprowadzona zadnych „ulepszen”.

    lucas003- nie pisz mi bzdur ze moj wpis to prowokacja, blog Marka czytam od bardzo dawna. Moje pytanie dotyczy konkretnej ustawy zebym mogla konkretnie odpowiedziec pielegniarkom w przychodni nie bawiac sie w ciuciubabke. Jako rodzic trojki dzieci musze miec „bron” w reku nie moge powiedziec ze gdzies w necie czytalam.

  • Kasia 27 marca 2012 o 8:22 pm

   Do Ada wejdź na stronę szczepienia.org.pl tam pozyskasz mnóstwo informacji.

  • lucas003 27 marca 2012 o 8:40 pm

   Ada niewiem jak jest z szczepieniem dzieci u nas w Polsce ale tego nie czyń , bo popełnisz ogromny błąd , jak to ma wygladać w demokratycznym kraju ze jest obowiązek , czy to jest wtedy demokracja ? NIE to jest nie obowiązek , tak zwane ludobójstwo , jest mase artykułów na temat nie szczepienia . albo twój wpis to prowokacja albo nie wiedzą dysponujesz , choć jak byś poczytała ten blog wnikliwiej to byś miała odpowiedź jednoznaczną .

   • AQQ 27 marca 2012 o 9:49 pm

    Zebrane materiały i filmy n/t szkodliwości szczepień.
    http://astromaria.wordpress.com/szczepienia/

    • Marweg 27 marca 2012 o 10:43 pm

     szczepienia brutalna prawda
     http://davidicke.pl/forum/szczepienia-brutalna-prawda-t9509.html

     • alexirin 27 marca 2012 o 10:47 pm

      sami tworzą choroby by potem je leczyć ale już za pieniądze to jest normalnie chore

    • Ada 28 marca 2012 o 7:21 pm

     Dzieki AQQ, strona astromaria jest niesamowita 🙂
     Wszystkim wam dziekuje za odpowiedzi, a Markowi szczegolnie, jego blog jest perelka w internecie.

  • Aśka 27 marca 2012 o 8:58 pm

   Do mnie też dzwonili z przychodni. Powiedziałam im, że dziecka nie zaszczepię. Pani poprosiła, żebym przyszła i podpisała pismo, że rezygnuję. Minęły ok. dwa miesiące i jeszcze nie byłam. Oczywiście będę z tym zwlekała.

   • Ada 27 marca 2012 o 9:31 pm

    Zaczela sie piekna wiosna a mlodsze dzieci skoszone alergia, syn po kazdym wyjsciu z domu dusi sie, wlasciwie wyglada jakby umieral, doslownie. Lekarka na jego widok natychmiast wypisala skierowanie do szpitala. Do szpitala nie pojechalismy, postanowilismy nie wychodzic z nim z domu.
    Moja teoria jest taka ze smaruja syfem na niebie, ten syf spada i potem sa problemy z oddychaniem i oczami.

 41. lol 27 marca 2012 o 8:03 pm

  Bardziej zmartwiła by mnie śmierć kolegi niż jakiegoś typa od NWO !!!!!!!!

 42. maran 27 marca 2012 o 8:20 pm

  tu dla odmiany fantastyczne swiadectwo nawroceonego protestanta, Scotta Hahna.
  Warto posluchac.

 43. wacpan 27 marca 2012 o 9:25 pm

 44. x@x.pl 27 marca 2012 o 9:30 pm

  kosmici tworza sztuczna atmosfere na marsie zeby przygotowac baze wypadowa

 45. Konrad 27 marca 2012 o 9:58 pm

  http://www.aferyprawa.eu/Artykuly/PROTOKOLY-OBRAD-MEDRCOW-SYJONU-MIEDZYNARODOWY-SPISEK-ZYDOWSKI-PRZECIW-CHRZESCIJANSKIM-NARODOM-1117

 46. alexirin 27 marca 2012 o 10:41 pm

  Wspólny patent UE zagraża polskiej gospodarce
  Co jednolity patent oznacza dla Kowalskiego, który zechce produkować np. maszynkę do wyciskania soku z owoców? Najpierw będzie musiał sprawdzić wśród tysięcy stron dokumentów patentowych ze swej branży (przedłożonych w języku francuskim, niemieckim lub angielskim przez producentów z krajów UE oraz innych, z których wpłyną zgłoszenia podobnych wynalazków) czy nie narusza patentu któregoś z nich.

  http://www.dziennikpolski24.pl/pl/aktualnosci/kraj/1214680-wspolny-patent-ue-zagraza-polskiej-gospodarce.html

  do czego nam w ogóle jest potrzebna unia europejska?
  kiedyś mieliśmy wielkiego brata ze wschodu teraz podobnego z zachodu
  i takie pytanie czy możemy wystąpić z unii?

 47. Aśka 27 marca 2012 o 11:39 pm

  http://biznes.onet.pl/bank-swiatowy-wzywa-rosje-do-reform,18491,5072734,1,news-detal
  Bank Światowy wzywa Rosję do reform
  wczoraj, 19:42 Reuters 27.03.2012

 48. Aśka 27 marca 2012 o 11:43 pm

  http://gielda.onet.pl/rzad-przychody-z-prywatyzacji-w-latach-2012-13-ok-,18726,5072475,news-detal
  Rząd: przychody z prywatyzacji w latach 2012-13 – ok. 15 mld zł
  wczoraj, 16:04 PAP 27.03.2012

  W latach 2012-13 przychody z prywatyzacji powinny wynieść ok. 15 mld zł – poinformowało we wtorek Centrum Informacyjne Rządu. Sprywatyzowanych ma być 300 spółek – 279 nadzorowanych przez ministra skarbu państwa i 21 nadzorowanych przez innych ministrów

  Jak poinformował CIR, wśród przedsiębiorstw sektora energetycznego prywatyzacja ma objąć m.in. spółki: Energa, ENEA, PGE Polska Grupa Energetyczna, Zespół Elektrowni Pątnów Adamów Konin, Zespół Elektrowni Wodnych Niedzica.

  Planowana jest kontynuacja prywatyzacji pięciu spółek sektora instytucji finansowych – przewiduje się zbycie wszystkich należących do Skarbu Państwa akcji Banku Gospodarki Żywnościowej i Krajowego Depozytu Papierów Wartościowych. Będą również zbywane kolejne pakiety akcji PZU i PKO BP.

  Na 2012 r. przewidywane jest zakończenie konsolidacji kapitałowej spółek w Grupie Bumar, a na 2013 r. planowany jest debiut giełdowy Bumaru.
  Źródło: PAP

 49. maran 28 marca 2012 o 12:18 am

  Do strajku glodowego Palestynskiej kobiety, Hany al-Shalabi ,przylaczaja sie, w ramach solidarnosci i protestu przeciw nieludzkiemu traktowaniu Palestynczykow, kolejne osoby.
  TYm razem z USA.
  Tu artykul.
  http://www.normanfinkelstein.com/solidarity-forever-4/

 50. badaczproroctw 28 marca 2012 o 2:27 pm

  Tajemnicza chmura nad Marsem to efekt nadciągającej gwiazdy, która niedługo rozbłysnie nad Ziemią.Wojny w Iranie nie będzie – to Iran sobie powojuje w Europie.Chcesz wiedzieć więcej wejdż na http://badaczproroctw.wordpress.com Zobaczysz co już niedługo cię czeka.

  • monitorpolski 28 marca 2012 o 7:59 pm

   Nie ma żadnej gwiazdy, byłyby zaburzenia grawitacyjne. Już to rozważaliśmy

  • ALFA 28 marca 2012 o 8:36 pm

   @badaczproroctw dość tych proroctw ,popatrzmy się na ręce naszych rządzących .To oni rozgrywają grę. I piorą mózgi ludziom.Czas najwyższy się zjednoczyć chrześcijanie i muzułmanie .
   Polacy z emigracji powrót do kraju niby nas jest 38mil a będzie 70mil .Nie dajmy się ogłupić.
   Dość już proroctw i objawień. Kto to pisze ,żeby wam mózgi prać.Ja miałem objawienie ,żeby POLACY się obudzili i nie dali się wpuszczać w maliny.Jedno co możemy,to to że o jednej godzinie wszyscy się modlimy ,żeby rządzący poszli sobie w diabły.Wybieramy datę 30.03.2012. godz 20:00.Siła taka to potęga damy radę.W nas siła i wiara.