Wydarzenia i komentarze, 29 marca 2012r.

Tajemnicze wyziewy w południowych stanach USA
BRICS Rosja, Chiny, Indie, Brazylia i Płd. Afryka będą mieć własny bank „światowy”
Sąd Najwyższy – posiedzenia sądów powinny być jawne!
 

Tajemnicze wyziewy w południowych stanach USA

na czerwono zaznaczono wyziewy

Dutchsinse na podstawie zdjęć radarowych ujawnił, że w wielu miejscach w poniedziałek wieczorem, na południu USA doszło, do wielkich erupcji pary wodnej lub innego gazu. Źródła są nieznane, wygląda na to jakby gaz uwalniał się wprost z gruntu. Telecast oznaczył te wyziewy jako „dzikie pożary” – płonące trawy, jednak jak uważa Dutchsinse, jest to niemożliwe, gdyż wyziewy powstawały niemal równocześnie. Musiałaby to być skoordynowana akcja palenia trawy. Wyziewy są jednak tak ogromne, że sięgają powyżej chmur.
Na zdjęciu po lewej, które przedstawia fragment stanu Arkansas, wielkość tych wyziewów wynosi od 50 – 100 mil! Podobna sytuacja była w innych stanach – erupcje następowały dokładnie w tym samym czasie – wczesnym wieczorem ok. 18:15 czasu UCT, co widać na zdjęciach radarowych. Obszar, na którym powstały te erupcje, to kilka milionów kilometrów kwadratowych – Teksas, Oklahoma, Luizjana, Missouri, Alabama, Arkansas, Georgia, Południowa i Północna Karolina oraz Floryda.
Dutchsinse uważa, że wyziewy są wynikiem wzrastającego ciśnienia poniżej skorupy ziemskiej, być może nacisku złóż ropy naftowej. Grozić to może serią trzęsień ziemi. Należy dodać, że na tych obszarach w ostatnim czasie doszło do wielkich opadów deszczu.

Rosja, Chiny, Indie, Brazylia i Płd. Afryka będą mieć własny bank „światowy”

Bank ma się nazywać BRICS – od pierwszych liter krajów, które go zakładają. Ma on finansować inwestycje w krajach członkowskich. Gangsterom z Banku Światowego, oczywiście nie jest to na rękę. Prezydent BŚ, Robert B Zoellick, już próbuje podporządkować sobie powstającą instytucję – podczas spotkania założycielskiego BRICS w New Delhi, powiedział reporterom, że „założenie nowego banku finansującego rozwój jest skomplikowanym przedsięwzięciem, wymagającym kapitału”. Już na wstępie zaczął grozić, że te kraje nie mają „odpowiednio wysokiego ratingu”, który w przypadku Banku Światowego jest najwyższy – AAA. Jak wiadomo, rating, czyli wskaźnik ryzyka kredytowego, jest jedną z najważniejszych broni terroryzmu finansowego, którym zniewalany jest świat. Wszystkie instytucje, a nawet państwa, które nie podporządkowują się tyranii bankowej mają obniżany rating, co powoduje natychmiastowy spadek zainteresowania inwestorów.
Zoellick niepotrzebnie bił pianę, ponieważ kraje BRICS mają prawdopodobnie większy kapitał rozwojowy w postaci zarówno gotówki, jak i siły roboczej, niż reszta świata. Mimo to, rozpaczliwie nalegał na udział „specjalistów” z BŚ w rozwoju nowej instytucji. Chyba najbardziej bolesne dla gangsterów z BŚ jest udział w nowym banku Indii, która jak dotąd była w pełni kontrolowana przez NWO.
Wygląda na to, że czas banksteryzmu światowego się kończy, dominacja USraela i Imperium Brytyjskiego już niedługo będzie miała finał. Czy będzie to oznaczało wojnę światową czy też pokojową transformację, dowiemy się zapewne w ciągu kilku najbliższych lat, o ile nie miesięcy.

Sąd Najwyższy – posiedzenia sądów powinny być jawne!

Sąd Najwyższy odrzucił niejawność

Korzystną dla społeczeństwa decyzją skończyło się wczorajsze  posiedzenie Sądu Najwyższego.
Oto krótka informacja ze strony Stowarzyszenia Przeciw Bezprawiu z Bielska – Białej (www.aferyibezprawie.org)

Posiedzenia sądu są jawne – co jako nie – prawnicy twierdzimy od 2006 r.
środa, 28 marca 2012 23:07

Przedstawiamy pisemne uzasadnienie SN w sprawie tajności posiedzeń sądów RP w sprawach karnych:
Sygn. akt I KZP 26/11

U C H W A Ł A, Dnia 28 marca 2012 r.
Sąd Najwyższy w składzie: SSN Stanisław Zabłocki (przewodniczący), SSN Józef Dołhy, SSN Małgorzata. Gierszon, SSN Piotr Hofmański (sprawozdawca), SSN Przemysław Kalinowski, SSN Jarosław Matras, SSN Zbigniew Puszkarski, „Czy posiedzenia sądu karnego są jawne zewnętrznie?” u c h w a l i ł (…)
Cała treść: http://www.sn.pl/orzecznictwo/uzasadnienia/ik/I-KZP-0026_11.pdf

Reklamy

183 responses to “Wydarzenia i komentarze, 29 marca 2012r.

 1. witamserdecznie 29 marca 2012 o 12:49 pm

  Bardzo polecam mocny i piękny film o nawróceniu gitarzysty z Korn-a.

  Komentowanie wydarzeń światowych to jedno, a drugie i ważniejsze to odnajdźcie swoją drogę do Boga, póki nie jest jeszcze za późno.

  • mocniejszy 30 marca 2012 o 9:49 am

   A ja polecam zainteresować się, co właśnie dzieje się sejmie: trwa debata nad zezwoleniem na referendum w sprawie przedłużenia wieku emerytalnego:

   “Dyktat Sejmu w sprawie referendum emerytalnego”

   http://mocniejszy.wordpress.com/2012/03/30/dyktat-sejmu-w-sprawie-referendum-emerytalnego/

 2. ... 29 marca 2012 o 12:51 pm

  cytuje „Zarozumiale wierzyli, że nic i nikt nie będzie w stanie zatrzymać ich Nowego Porządku Świata (NWO – New World Order, przyp.tłum.) Teraz zrozumieli, że mylili się również co do tego ”
  http://krystal28.wordpress.com/2012/03/13/zmiany-w-waszej-codziennej-rutynie/

  , BENJAMIN FULFORD 😉 : http://krystal28.wordpress.com/2012/03/13/benjamin-fulford-raport-13-marca-2012/
  , dlaczego diabelski NEW AGE walczy z NWO 😉 , illuminati , itp ? , widzicie teraz ze NWO to pułpaka zbudowana na półprawdach , NWO TO grozna pułapka ktora mimo wszystko zawiera duzo prawdy ale i duzo kłamstw : http://zbawieni.com/showthread.php?tid=154

  • monitorpolski 29 marca 2012 o 6:48 pm

   Ostrożnie z Fulfordem, przedwczoraj przypomniałem jego sensacje sprzed 2 lat nt. ustąpienia Obamy i zastąpienia go przez Nancy Pelosi. Papież ma ustąpić 15 kwietnia?! TO by była sensacja, która spowodowałaby skierowanie uwagi świata na to co mówi Fulford. A może jest tak, że Fulford częściowo ujawnia prawdę po to by później, gdy sam zostanie zdyskredytowany, ta prawda poszła na dno razem z nim?

 3. Jony 29 marca 2012 o 12:57 pm

  LISTA ŻYDÓW W POLSCE – nie zabrakło takich patryjotów
  [monitorpolski: uciąłem – jawny antysemityzm. Po pierwsze, nie podano żadnych źródeł, po drugie – dyskryminacja na podstawie pochodzenia czy religii jest przestępstwem. Sorry Winnetou, ale tego typu numery to nie ze mną.]

  • Jony 29 marca 2012 o 1:11 pm

   To zdjęcia wszystko mówią

   http://www.pardon.pl/zdjecie/3/1563011/132323

   http://www.google.pl/search?q=kaczy%C5%84ski+%C5%BCyd&oe=utf-8&rls=org.mozilla:pl:official&client=firefox-a&um=1&ie=UTF-8&hl=pl&tbm=isch&source=og&sa=N&tab=wi&ei=N1F0T5DUG-fd4QTZxJX0DQ&biw=1366&bih=616&sei=OVF0T_j_IYiJ4gTHhcnADg

   • Jony 29 marca 2012 o 1:18 pm

    I jeszcze taka ciekawostka dla zwolenników kaczyńskich Kalksteinów
    http://wiadomosci.monasterujkowice.pl/?p=5407

    • Jony 29 marca 2012 o 4:20 pm

     Z drugiej strony kaczyński dzisiaj pokazał się jako patriota sam nie wiem co o tym sądzić:
     Kaczyński: ograniczenie nauki historii to decyzja postkolonialna
     http://wiadomosci.wp.pl/kat,1342,title,Kaczynski-ograniczenie-nauki-historii-to-decyzja-postkolonialna,wid,14372875,wiadomosc.html

     • Brus_Zły_Lis 29 marca 2012 o 6:35 pm

      A TUTAJ o wzruszającym liście mazowieckiego nt. amerykańskiego imperializmu
      http://czerwonykiel.blogspot.com/2012/03/imperialzm-amerykanski-mazowieckiego.html

     • monitorpolski 29 marca 2012 o 6:50 pm

      No bo Kaczyński jest patriotą. Dziwię się, że jeszcze niektórzy tego nie rozumieją. Pewne ruchy w polityce nie muszą wyglądać przyjemnie dal wszystkich, dobry polityk ma wizję przyszłości, a Kaczyński właśnie to reprezentuje – stąd idzie na niego taki atak.

      • mocniejszy 30 marca 2012 o 11:33 am

       Czy ten polityk ma wizję wielkości niepodległej Polski poza Unią Europejską?
       Czy ten polityk ma wizję mądrego rozwoju energetyki rozproszonej?

       • kosiardeyablos 30 marca 2012 o 12:31 pm

        ująłeś energetyki rozproszonej? Sądze że ten rozproszonizm polega na indywidualnych korzyściach energetycznych z wyrafinowanymn obejsciem prawnym monopolu energetycznego, który trzyma łape na energetyce. Dziś nie istnieje opcja wolnej sprzedaży energi produkowanej własnym sumptem nawet na zasadzie „odstępstwa”. NIe bede powoływał sie na srysy przepisy bo szkoda czasu, wiemy o co chodzi. Ja jak i reszta jażących wie w czym rzecz odnośnie Wolnej Energii, bo tu pies jest pogrzebany, żywcem. Dyktatura energetyczna nie daje możliwości rozwoju rynkowego przedsiębiorstw energetycznych – producentów – choćby to był sąsiad co ma wiatrak i nadmiar mocy i nie ma co z tym zrobić,(nawet jeśli żona ma wibrator trójfazowy….) prawo zabrania mu oddawania energii, choćby nawet za darmo, gdyż cierpi na tym monopolistyczny syjowesz i krnąbrny jełop z urzędu oraz skarb państwa. wiadomo jakie isnieją schody, raczej płotki ze schodami poowlekane drutem kolczastym. Warto jątrzyć ten wątek !!! Ma znajomego który produkuje wiatraki tzw przydachowe jednokierunkowe o wydajności i stosunku mocy 10:1., ale to na razie tyle. Dam cynk jak sie temat rozchula.

        • hjk 30 marca 2012 o 5:24 pm

         Ktoś wie jak to jest dokładnie z tą energią, bo zdaje sie do jakiejś tam mocy to sobie mozna produkować – 1 kw czy coś takiego…

         A jak ma nadmiar to po cichu w nocy kabelek przekopać, albo się wymieniać akumulatorami 🙂

        • mocniejszy 31 marca 2012 o 7:08 am

         Mając świadomość konfliktu polsko-żydowskiego należy unikać odpowiedzialności zbiorowej, a więc widzieć przeciwnika niepodległości i demokracji w Polsce tam, gdzie on na prawdę jest, a nie w każdym Żydzie, Żydówce, czy każdej osobie o mieszanych korzeniach.

         Zwalczać trzeba wszystkich pasożytów, równiejszych, złodziei, zdrajców bez względu na ich pochodzenie. Oceniać po czynach i słowach, a nie przodkach.

         Trzeba wreszcie zrozumieć, że idzie też walka o to, czy osoby związane jakkolwiek pochodzeniem z narodem żydowskim a w Polsce żyjące od pokoleń wybiorą jako jedyną ojczyznę Polskę, czy pozostaną w rozkroku między wiernością Polsce i Izraelowi, czy też jednoznacznie stać będą po stronie światowego imperium żydowskiego.

         Z samej matematyki demograficznej po wiekach bytowania w Polsce milionów Żydów wynika, że mieszańców (w neutralnym sensie genealogicznym, proszę się nie obrażać) polsko-żydowskich też muszą być miliony. Większość z nich nawet nie ma pojęcia o swoich przodkach dalej niż dziadkowie czy pradziadkowie. Żydzi wierni światowemu imperium pośród nich właśnie szukają wsparcia i walczą o ich poparcie. Nieodpowiedzialne nazistowskie czepianie się przodków zamiast oceny postawy osobistej może wyrywać spośród obywateli Polski wielu ludzi i popychać ich w stronę interesów żydowskich (i nie mam na myśli zasady „dwużydzianu polaka” sformułowanej przez Feliksa Koniecznego).

         Każdy, kto uświadamia sobie mieszane pochodzenie, staje choćby na krótką chwilę i nawet nieświadomie przed wyborem ojczyzny. Ludzie o mieszanych korzeniach powinni widzieć ojczyznę w miejscu i pośród ludzi, gdzie żyją. Żyjąc w Polsce powinni Polsce być wierni i żyjąc tu, mówiąc po polsku i myśląc czuć się Polakami.

         Od wieków Polacy między siebie z otwartymi rękami przyjmowali każdego, kto szczerze chciał być Polakiem. Nie wolno tego zmieniać. Natomiast trzeba z całą surowością piętnować zdrajców niezależnie od pochodzenia.

         Nikt nie ma wpływu na to z jakich przodków pochodzi, ale każdy uświadomiwszy sobie możliwość wyboru może wybrać, któremu narodowi będzie wierny.

         Apeluję do obywateli Polski, którzy wiedzą o swoim żydowskim pochodzeniu: Dokonajcie wyboru, czy chcecie budować siłę Izraela czy Polski. Jeśli wybieracie Izrael, wolno wam w Polsce żyć tylko jako goście i jako tacy nie macie prawa uczestniczyć w rządzeniu Polską. Jeśli popieracie interesy żydowskie przeciw polskim, nie dzicie się, że patrzy się na was jako na wrogów. Jeśli nie możecie się zdecydować, czy waszą ojczyzną jest Polska, Europa, Izrael nie pchajcie się do władzy, nie przenoście swoich wątpliwości na chaos w państwie.

         Pozdrawiam wszystkich ludzi dobrej woli
         szczególnie wszystkich, którzy są prawdziwymi Polakami z ducha
         bez względu na pochodzenie

         Mocniejszy

        • mocniejszy 31 marca 2012 o 7:12 am

         Mój powyższy komentaż o sprawach polsko-żydowskich dotyczy wątku niżej i już tam go dodałem, tutaj proszę skasować, żeby nie zagracał.

    • sara10 29 marca 2012 o 8:03 pm

     @Jony
     Wkurzają mnie ludzie, którzy wypisują durnoty produkowane przez wszelkie lewactwo! Wklejasz je, gdzie się da i nie zadajesz pytania, czy to prawda. A wystarczyłoby wyszukać drzewo genealogiczne rodu Kaczyńskich i przestać wreszcie przypisywać mu żydowskie pochodzenie. Jesteś leniwy, robię więc to za ciebie. Kaczyńscy pochodzą ze starej polskiej szlachty herbu Pomian. Oto linki (i nie z Wikipediii!!)
     http://www.szlachta.org.pl/pub/Kaczynski_Genealogia.pdf
     http://www.genealogia.okiem.pl/kaczynski.htm

     I jeszcze jedno – „Kaczyński” to dość popularne nazwisko w Polsce. Wielu żydów przyjmowało właśnie takie, by wtopić się w nasz kraj. Być może ktoś jakiegoś Kaczyńskiego „rozpracował” i przypisał pochodzenie Jarosławowi i Lechowi.

     • Jony 29 marca 2012 o 9:47 pm

      Te durnoty nie są produkowane przez jak ty to określasz lewactwo bo znajdują się tam też nazwiska z lewicy jak i prawicy np kwaśniewski.

      • sara10 30 marca 2012 o 7:22 pm

       @Jony
       Lewactwo robi zawsze tak: wypisuje durnoty na prawicę (90% nazwisk z prawicy) i dla niepoznaki – kilku z lewicy. To są stare SBeckie metody. Proste jak cep chłopa. Co bystrzejszy połapie się, że to lipa – gamoń uzna za fakt.

     • Tola 30 marca 2012 o 4:15 am

      @sara10 – dzieki w koncu za konkret,ktory w koncu zamknie te wszystkie spekulacje!

      • Peryskop 30 marca 2012 o 2:45 pm

       Nie wierzę, żeby ślad wskazany przez S@10 mógł zamknąć „wszystkie spekulacje”.

       Choćby dlatego że zajmując tak eksponowane stanowiska polityczne, nie można uniknąć wpadek albo tylko sytuacji niezręcznych – wobec faktu, że wszystkim jeszcze nikt nie dogodził.

       Pozostaną również dylematy nie do rozwikłania: czym są chanuka i jarmułka w polskiej tradycji, albo krytyka restaurowania loży BB w Polsce. Najgorsze że wobec rozmaitych uwarunkowań współczesnych oraz bolesnych sentymentów z przeszłości nie ma tu miejsca na kompromisy.

       • sara10 30 marca 2012 o 7:35 pm

        @Peryskop
        Rozumiem, że chciałbyś anioła mieć na urzędzie. Nie ma człowieka na ziemi, który, jeśli coś robi, nie popełnia błędów. Tak już z nami jest. Rzecz w tym, aby te błędy nie były na tyle poważne, by mogły szkodzić porządnym ludziom. To po pierwsze, po drugie – jarmułkę (zwłaszcza w kolorze białym, czasami czarnym) zakładają nie-żydzi w miejscach świętych dla żydów ze wzgledów czysto kurtuazyjnych. To tak samo jak w Polsce – każdy mężczyzna, który wkracza do świątyni zdejmuje nakrycie głowy. Czynią tak też goście innych religii, by wyrazić szacunek gospodarzom.

        I jeszcze jedno – Peryskop, nie rozbawiaj mnie to masonerią przypisywaną Kaczyńskim. Jesteś bystrym facetem – pogrzeb w necie i sam sprawdź te rewelacje.

        • Peryskop 31 marca 2012 o 7:32 am

         Sara10 „Rozumiem, że chciałbyś anioła mieć na urzędzie. Nie ma człowieka na ziemi, który, jeśli coś robi, nie popełnia błędów. Tak już z nami jest.”

         To jednak nie rozumiesz, bo właśnie o tych ograniczeniach przypomniałem powyżej.

         „Peryskop, nie rozbawiaj mnie to masonerią przypisywaną Kaczyńskim…”
         Pokaż proszę gdzie przypisywałem masonerię Kaczyńskim ?

         Ale faktów nie wymaże. Loża B’nai B’rith reaktywowano pod żyrandolem L.K. i także przez niego został wprowadzony udział Prezydenta RP w chanukowych celebracjach u Nożyków i w Pałacu.

         Jeśli jeszcze nie pogrzebałaś, to pogrzeb, bo jesteś bystrą facetką 😀

    • hjk 30 marca 2012 o 8:27 pm

     http://jozefbizon.wordpress.com/2012/03/30/wizyta-w-2006-r-w-izraelu-prezydenta-rp-lecha-kaczynskiego-w-obrazkach/

   • luxjacek 29 marca 2012 o 8:17 pm

    Ulżyłeś sobie?

  • Jony 29 marca 2012 o 6:30 pm

   Źródło było, był link do nazwisk i tam pisało skąd takie informacje wyszły.

   • monitorpolski 29 marca 2012 o 6:42 pm

    Nie, to jest fałszywka puszczona dla zdyskredytowania niektórych ludzi. Nie puszczaj rzeczy niesprawdzonych i nie baw się w rasizm, bo do tego się najłatwiej przyczepić. Ludzi powinno się rozliczać za czyny. Jeśli byłyby dowody konspiracji, dyskryminacji i kumoterstwa, to co innego.

    • mlotnanwo 29 marca 2012 o 10:44 pm

     dzień dobry
     Panie Marku rozliczać za czyny,sztuczna bańka mieszkaniowa to są ich czyny i Polacy puszczeni przez banki w skarpetkach to zasługi kaczyńskich.

     • monitorpolski 30 marca 2012 o 4:08 am

      tak, wszystko co złe to Kaczyńscy. Nie zapominaj, że ś.p. Sławomir Skrzypek miał na koncie NBP 4 miliardy dolarów i suma ta szybko rosła – były pieniądze na inwestycje, co poskutkowałoby wzrostem poziomu życia (i tak się faktycznie działo – co dowodzą statystyki). Skrzypek zaproponował MFW, że zamiast brać pożyczkę, to Polska może im jej udzielić. To wszystko jest w artykułach z początku 2010 roku. Zamordowano zarówno Skrzypka jak i Kaczyńskiego i od razu wzięto pożyczkę na 20 mld dolarów. Gdyby polityka Skrzypka była prowadzona, to Polska szybko zaczęłaby spłacać długi, podobnie jak Rosja, wymknęłaby się z ucisku banksterów i płace szybko zaczęłyby iść w górę (jak w Rosji, gdzie zwiększyły się 8-krotnie). Nie mogę już słuchać tych bredni o „złym Kaczyńskim”

      • Jony 30 marca 2012 o 8:15 am

       Nawet gdyby kaczyński był patriotą to co z tego jak ten człowiek się już wypalił i niema energii by ludzie zanim poszli.

       • pola 30 marca 2012 o 11:02 am

        Myslisz że Ziobro i spólka są tym którzy dadzą radę przeciwstawić się złodziejstwu i bezkarnosci tych przekrętów ,oni mają inne priorytety niż zabieganie o tych udupionych w kredytach i okradanych przez spólkę ZOO,obecny rząd i poprzednie.

  • Blajwinder 30 marca 2012 o 6:47 am

   Pytanie do roboli Polskich..Kto jest gospodarzem a kto gosciem w tym kraju.Niemiejmy pretensji do zydow tylko do siebie.Sami widzimy jacy my jestesmy madrzy.W wlasnym kraju
   jestesmy dziadami.Imigrujemy poto by znow dla zydow pracowac..I po to aby byc zadluzonym po uszy..A w kraju niemozna?????…RZAD TEN MUSI BYC USUNIETY.

   • monitorpolski 30 marca 2012 o 9:04 am

    To samo słyszałem od syjonistów w Nowym Jorku. Nie masz racji – zostaliśmy napadnięci przez przeważające siły wroga, który wymordował nam inteligencję. Jesteśmy po okupacją już od przed wojny.

  • mocniejszy 30 marca 2012 o 10:11 am

   Protestuję przeciwko przypinaniu łatki antysemityzmu komukolwiek, kto nie wykazuje nienawiści do ogółu Semitów z powodu tego, że są Semitami.

   Przypominam, że Semitami są nie tylko Żydzi, ale także Arabowie i Etiopczycy.

   Czas skończyć z szerzeniem kłamstwa antysemityzmu.

   Jeśli ktoś chce komuś zarzucać antyżydowskość, niech nie pakuje tego w antysemityzm. Antysemityzm jest rasizmem, a antyżydowskość niechęcią wobec jednego narodu – to są zupełnie inne pojęcia.

   • kosiardeyablos 30 marca 2012 o 12:38 pm

    dodaj „antysyjonista” – to brzmi na rzeczy. Możę być jeszcze antypejs, antysyjowesz. Antysemityzm to ciekawie uknute stwierdzenie przez antysłowianistów. Jak do cholery oni mogą być semitami ? Przeca to chazary ! Dlatego dodaje kolejne anty – antychazarowie, antychazaryści !!!

    • mocniejszy 31 marca 2012 o 7:10 am

     Mając świadomość konfliktu polsko-żydowskiego należy unikać odpowiedzialności zbiorowej, a więc widzieć przeciwnika niepodległości i demokracji w Polsce tam, gdzie on na prawdę jest, a nie w każdym Żydzie, Żydówce, czy każdej osobie o mieszanych korzeniach.

     Zwalczać trzeba wszystkich pasożytów, równiejszych, złodziei, zdrajców bez względu na ich pochodzenie. Oceniać po czynach i słowach, a nie przodkach!

     Trzeba wreszcie zrozumieć, że idzie też walka o to, czy osoby związane jakkolwiek pochodzeniem z narodem żydowskim a w Polsce żyjące od pokoleń wybiorą jako jedyną ojczyznę Polskę, czy pozostaną w rozkroku między wiernością Polsce i Izraelowi, czy też jednoznacznie stać będą po stronie światowego imperium żydowskiego.

     Z samej matematyki demograficznej po wiekach bytowania w Polsce milionów Żydów wynika, że mieszańców (w neutralnym sensie genealogicznym, proszę się nie obrażać) polsko-żydowskich też muszą być miliony. Większość z nich nawet nie ma pojęcia o swoich przodkach dalej niż dziadkowie czy pradziadkowie. Żydzi wierni światowemu imperium pośród nich właśnie szukają wsparcia i walczą o ich poparcie. Nieodpowiedzialne nazistowskie czepianie się przodków zamiast oceny postawy osobistej może wyrywać spośród obywateli Polski wielu ludzi i popychać ich w stronę interesów żydowskich (i nie mam na myśli zasady „dwużydzianu polaka” sformułowanej przez Feliksa Koniecznego).

     Każdy, kto uświadamia sobie mieszane pochodzenie, staje choćby na krótką chwilę i nawet nieświadomie przed wyborem ojczyzny. Ludzie o mieszanych korzeniach powinni widzieć ojczyznę w miejscu i pośród ludzi, gdzie żyją. Żyjąc w Polsce powinni Polsce być wierni i żyjąc tu, mówiąc po polsku i myśląc czuć się Polakami.

     Od wieków Polacy między siebie z otwartymi rękami przyjmowali każdego, kto szczerze chciał być Polakiem. Nie wolno tego zmieniać. Natomiast trzeba z całą surowością piętnować zdrajców niezależnie od pochodzenia.

     Nikt nie ma wpływu na to z jakich przodków pochodzi, ale każdy uświadomiwszy sobie możliwość wyboru może wybrać, któremu narodowi będzie wierny.

     Apeluję do obywateli Polski, którzy wiedzą o swoim żydowskim pochodzeniu: Dokonajcie wyboru, czy chcecie budować siłę Izraela czy Polski. Jeśli wybieracie Izrael, wolno wam w Polsce żyć tylko jako goście i jako tacy nie macie prawa uczestniczyć w rządzeniu Polską. Jeśli popieracie interesy żydowskie przeciw polskim, nie dzicie się, że patrzy się na was jako na wrogów. Jeśli nie możecie się zdecydować, czy waszą ojczyzną jest Polska, Europa, Izrael nie pchajcie się do władzy, nie przenoście swoich wątpliwości na chaos w państwie.

     Pozdrawiam wszystkich ludzi dobrej woli
     szczególnie wszystkich, którzy są prawdziwymi Polakami z ducha
     bez względu na pochodzenie

     Mocniejszy

     • kosiardeyablos 31 marca 2012 o 7:11 pm

      Wiem o czym piszesz i tu masz racje – pochodzenie nie powinno mieć znaczenia ale chęć bycia Polakiem, Polką w pełnym tego słowa znaczeniu czyli patriotyczne oddanie bez względu na pochodzenie. Dam tobie ciekawy przykład z historii, niestety nie ma tłumaczenia tego nawet na wikopedia, no jakoś nie znalazłem. To jest ewidentny przykład charyzmatycznie-masakryczego patriotyzmu w wykonaniu amerykanów japońskiego pochodzenia, po 7 grudnia 1941 czyli ataku na Pearl Harbor. To jest przykład patriotyzmu i walki o wasłne imie i honor. Przypomnę że zołnieże tej formacji mieli najwięcej medali honoru przyznawanych przez Kongres St. Zj. w swej historii. To jest przykład oddania. Polacy walczący we Włoszech czy we Francji w 1944 mieli okazje się z nimi poznać. Uwierz, ich historia jest u nas naprawdę mało znana. Podaje link :
      http://www.goforbroke.org/history/history_historical_veterans_442nd.asp

      • kosiardeyablos 31 marca 2012 o 7:22 pm

       No i odnośnie obozów koncentracyjnych w USA, po 1941 jest o tym wzmianka. Od kilku lat dlubie przy opowiadaniu o dosyć zawiłej historii. Przypomniałęm sobie o nich trakcie szukania materiałów. natrafiłęm właśnie na 442nd.asp. Zresztą tematyka II WS na Pacyfiku była moim oczkiem w głowie w podstawówce, miałem świra na tym punkcie. W necie znalazłem wiecej niż w trakcie poszukiwań na ten temat za komuny. Pojawił się nawet film na ich temat, jak nie jeden. Poszedł w zapomnienie, glupawy filmik troche, nie do końca pokazujący realia tamtych dni ale…….coś jest wspólnego miedzy nami Polakami a Japończykami, coś w tym jest :
       http://www.veoh.com/watch/v17914570nKGsRbXj

      • kosiardeyablos 31 marca 2012 o 7:48 pm

       Po lądowniu wojsk sprzymierzonych we Włoszech i w Normandii, po Polakach nie było tak charyzmatycznych i oddanych walce żołnierzy jak właśnie Japończycy. trudno tu określić sprawę walki o….kto bardziej miał popieprzoną (w pozytywnym sensie) fantazje, nasi ułańską, czy oni iście samurajską. Jakie zdziwienie było szwabów (bosh’ów) na widok Japończyka pod Anzio czy Monte Cassino (!) – totalne !
       Pisze to odnośnie patriotyzmu, o którym wspomnialeś. Może nie w temacie bloga, ale wzruszyłem sie cholernie i musiałem rzucić temat na bloga.

       • mocniejszy 31 marca 2012 o 9:33 pm

        Ciekawa rzecz i nieznana z żołnierzami USA pochodzenia Japońskiego. A Japończycy bardzo interesują się Polską, zresztą z wzajemnością. Mimo różnic etnicznych jest podobieństwo historii, ducha i etosu wojownika. To pokazuje, że natura ludzka nie zależy od cech zewnętrznych, ale od wychowania.

 4. Hix 29 marca 2012 o 1:10 pm

  anglo-uSSraelski estabilishment przypomina przysłowiowego tonącego, chwytającego się brzytwy,
  nie wiadomo co im przyjdzie do głów w obliczu klęski…
  L.Williams już od paru lat mówi, że gwozdziem do trumny będzie dewaluacja dolara
  ciekawostką jest, że Irańska giełda naftowa coraz bardziej się do tego przyczynia

  • monitorpolski 29 marca 2012 o 8:53 pm

   Obyś miał rację… Dla mnie L. Williams jakoś fałszywie brzmi. Nie dziwisz się, że mówi takie rzeczy i pozwalają mu żyć? On mógł być po to wsadzony by w kluczowym momencie puścić ściemę. Pewne jest, że BRICS nieźle miesza globalistom w planach – z tego należy się cieszyć. W Russia Today podano dodatkowo, że kraje te będą operować między sobą we własnych walutach, dystansując się od dolara i euro. Oznacza to, że niedługo będziemy mieli kolejny spadek wartości tych walut.

   • Hix 29 marca 2012 o 9:17 pm

    co do Williamsa
    Williams jest tubą establishmentu i to co do tej pory opowiadał u Jonesa zawsze się sprawdzało. Pamiętam show, w którym Williams powoływał się na \”inauguracyjne\” wypowiedzi Bena Bernanke – zanim ten został prezesem FED. Bernanke twierdził, że 40% dewaluacja dolara będzie ostateczną opcją, która może przydarzyć się petrodolarowi. 40% dewaluacja! Czyli złoto i srebro też powinny teoretycznie pójść w górę o 40%!? Lindsey zignorował pytanie Alexa czy będzie to ostateczny koniec dolara, czy tylko tymczasowy – widocznie sam WTEDY tego nie wiedział
    co do upadku dolara
    # 1 Chiny i Japonia porzucaja dolara amerykańskiego w handlu dwustronnym.
    # 2 BRICS (Brazylia, Rosja, Indie, Chiny, Afryka Południowa) planuja rozpoczecie korzystania z ich własnych walut w handlu ze sobą.
    # 3 Rosja / Chiny – umowa walutowa
    # 4 rosnące wykorzystanie chińskiej waluty w Afryce
    # 5 Transakcja naftowa pomiedzy Chinami Zjednoczonymi Emiratami Arabskimi.
    # 6 Deal Iranu z Indiami ( zaplata za iranska rope w zlocie )
    # 7 Chiny / Arabia Saudyjska (od lutego, 1,39 mln baryłek ropy dziennie z Arabii Saudyjskiej)

    • monitorpolski 29 marca 2012 o 10:20 pm

     Pamiętam, że coś kiedyś schrzanił, nie podam ci teraz konkretu, ale co najważniejsze – facet ciągnie niezłą kasę z tych informacji – 100 dolców za DVD!
     Jeśli ma takie przebicie u miliarderów, to po co mu ta kasa?

 5. AQQ 29 marca 2012 o 1:22 pm

  NFZ – Niezła Farsa Zdrowotna

  Przyszła baba do lekarza
  (to się ciągle jeszcze zdarza)
  I w radosnym jest amoku
  (rejestracja sprzed pół roku)
  Tu ją strzyka, tam ją boli
  W strasznej baba jest niedoli.
  Lekarz spojrzał na nią ostro
  -Proszę lewatywę siostro!
  Najpierw jednak trochę gadki
  Płaci baba w ZUS-ie składki?
  Na nic ustne zapewnienie
  Ma przy sobie zaświadczenie?
  Ma, lecz lekarz nie lebiega pyta:
  Czy w Skarbowym nie zalega?
  Nie zalega, ale zamęt
  A czy płaci abonament?
  Płaci, no to głowa mała
  A na kogo głosowała?
  Czy posiada oszczędności?
  Członkiem jest Solidarności?
  Czy się z rządu linią zgadza?
  I czy męża swego zdradza?
  Słucha Tuska, czy Rydzyka?
  Czy wypluwa, czy połyka?
  Czy dorabia se na boku?
  Czy ma konto na facebooku?
  Czy ktoś w domu jest na rencie?
  Czy ma długi w Providencie?
  Gdzie wydaje swe pieniądze?
  W Lidlu, Tesco czy Biedronce?
  Czy bank przejmie po niej mienie?
  Czy ma teczkę w IPN-ie?
  Czy sejmowych bredni słucha?
  Pies przy budzie bez łańcucha?
  Doktor pisał cos na boku
  Kazał babie za pół roku
  Zgłosić się na konsultację
  Dziś zaś wziął gratyfikację
  Babę wysłał do apteki
  Niech se kupi paraleki
  Jakby co, to prosektoria
  Tańsze są niż sanatoria.
  Baba chociaż ledwie żywa
  To ogólnie jest szczęśliwa,
  Bo w tym bajzlu pełnym bzdetów
  W nowy limit NFZ-tu
  Weszła więc z radości
  Już a konto leków pości!
  Morał jest wynikiem draństwa
  Jeśli nie chcesz zostać “skórą”
  Miast obciążać budżet państwa
  Umrzyj przed emeryturą!
  –z sieci–

  • AQQ 29 marca 2012 o 1:33 pm

   http://polonuska.wordpress.com/2012/03/28/mlodzi-do-odstrzalukryzys-i-wojna/

   • Onufry 29 marca 2012 o 3:21 pm

    Dobre ! Ale czy nie lepiej pofilozofować i zająć się sprawami innej wagi. Tak jak nasz mistrz donek. Nim się zaorientujecie a zgodzicie się na pracę do 80 i vat 30 %. By żyło sie lepiej ! Smutne ale ta wiara chyba zabija ( mózg to na pewno ) !

    • AQQ 29 marca 2012 o 9:57 pm

     Kabaret Posiedzenie rządu – Górski i Wójcik – Emerytury (2012) (smieszne i prawdziwe)

 6. Peryskop 29 marca 2012 o 1:29 pm

  Gratuluję Stowarzyszeniu Przeciw Bezprawiu akcji w formie pikiety przed Sądem Najwyższym dla wsparcia dążeń o jawność postępowań sądowych.

  Co prawda przyszłość wykaże jak w praktyce interpretowane będą niuanse podjętej wczoraj uchwały 7 sędziów SN, ale wydaje się że podstawowe prawa konstytucyjne zostały podtrzymane.

  • Hix 29 marca 2012 o 2:52 pm

   dzięki Monitorowi przekazałem 1% na Stowarzyszenie
   również gratuluję skuteczności

   • monitorpolski 29 marca 2012 o 6:52 pm

    Cieszę się w mieniu p. Jachnika. Oni tych pieniędzy na pewno nie zmarnują. A co do orzeczenia S.N. to może być ono nieistotne gdy wejdzie w życie nowy Kodeks Postępowania Karnego opracowywany m.in. przez A. Zolla, tego samego, który zniszczył życie dr Kękusiowi.

   • Onufry 29 marca 2012 o 9:33 pm

    Ja też to zrobię ! Ale tak sobie myślę dlaczego, komu i za co mam płacić ? Składać zeznania ?. Czy praca jest przestępstwem ? Wiele wskazuje że tak, Panowie i Panie niewolnicy !

  • O Rzesz 29 marca 2012 o 11:22 pm

   Również im gratuluję ale jednocześnie doznaję uczuć ambiwalentnych gdy widzę tego typu retorykę:
   Zamiast napisać „czy posiedzenia sądu karnego są tajne” napisano „czy posiedzenia sądu karnego są jawne zewnętrznie „.
   Powinno się sędziów, prokuratorów i adwokatów wywalić na zbity pysk!!.
   Uprawiają nędzną sofistykę tworząc neologizmy będące w istocie żargonem.
   Rozumiem że ich korzenie sięgają prawodawstwa zaborców ale na miłość boską … czy nie ma w tym kraju lingwistów którzy mogli by im pomóc w ujednoliceniu i uproszczeniu języka kodeksów?.
   Na pewno są, tylko że tym „legalnym mataczom” wcale o to nie chodzi!.
   Im bardziej zamotają tym mają lepsze o sobie zdanie i lepiej mogą udawać że są mądrzy!.
   Kiedy brałem udział w pewnej rozprawie sędzina przekładała protokolantce moje słowa na „język sądowy”.
   Nie dukałem, nie używałem żargonu ani neologizmów.
   Nie był to też język ulicy a jednak nie był on godzien uwiecznienia w protokole.
   Żenada!.

   • monitorpolski 30 marca 2012 o 4:01 am

    Rozwiązaniem może być tylko nagrywanie rozpraw i posiedzeń. O to właśnie walczy Stowarzyszenie Przecie Bezprawiu. W USA stenografuje się rozprawy, co jest może przestarzałym rozwiązaniem, ale jednak nie daje takich możliwości manipulacji jak dyktowanie przez sędziego (a co się później z protokołem dzieje, lepiej nie mówić).

    • Tola 30 marca 2012 o 4:23 am

     Zgadzam sie ze tylko nagrywanie rozpraw i posiedzen jest rozwiazaniem albo pierwszym krokiem.Optuje raczej za pierwszym krokiem.
     Malo kto zdaje sobie sprawe z tego,jak silne jest to towarzystwo ,jak ostro sie broni i bedzie bronic.Najchetnie wlasnie przez rozne niuanse slowne,ktorych potem uzyja we wlasnym interesie.
     W rodzinach ,gdzie ktos jest prawnikiem ich dzieci i nawet wnuki od poczatku maja prane mozgi i sa ustawiane do kontynuacji.
     To jest na prawde trudny orzech do zgryzienia.

     • Peryskop 30 marca 2012 o 10:50 am

      Tola, Monitor – ale każdy madal ma ciemniejszy revers.

      Oczywiście rzetelne protokoły są podstawą wszelkich działań – nie tylko w sądach !
      I ta zasada pozostanie obowiązująca, bo papier oprócz wad ma też istotne zalety.

      Obecnie podczas posiedzenia można szybko zacytować czyjąś wypowiedź z protokołu z poprzednich sesji – np dla wyjaśnienia zaistniałych rozbieżności. Ponieważ nagrywanie wyeliminje papierowy zapis przebiegu sesji, to szybka konfrontacja ze stanem poprzedzjaącym – która w wielu przypadkach jest bardzo skuteczną pomocą procesową – stanie się niemożliwe !

      Człowiek łatwiej ogarnia to co jest na papierze, w razie potrzeby podkreśli najważniejsze fragmenty. Przeskok z końca na początek i potem do środka protokołu trwa sekundy. Natomiast w audio zapisie sekwencyjnym trzeba „przewijać” – nawet na nośniku typu pendrajw – i zazwyczaj mozolnie szukać konkretnego miejsca. Będzie to szczególnie utrudnione dla osób starszych i wszystkich mniej obeznanych z techniką i komputerami. A na bazie tego rodzaju kłopotów pojawią się zapewne nowe fortele w sądownictwie.

      Nie piszę tego żeby torpedować starania o zapisywanie przebiegu rozpraw sądowych technikami audio/video, ale po to aby przygotować ludzi i SPB na nadchodzące „dobrodziejstwo inwentarza”.

      • Tola 30 marca 2012 o 11:53 am

       no z rozpedu nie uwzglednilam -nagrywanie,rejestrowanie -oczywiscie ,ze na papierze przede wszystkim!!!

       • Peryskop 30 marca 2012 o 2:54 pm

        Tola, ale szkopuł w tym, że zapis audio ma ZASTĄPIĆ protokół !

        Według planów na papierze ma pozostać tylko 1 strona z nagłówkiem: data, nazwa sądu, nazwiska sędziów/ławników, strony, sygnatura – i zapewne informacja dot. nośnika pamięci.

        • hjk 30 marca 2012 o 7:30 pm

         A potem nośnik ktoś „przypadkowo” skasuje albo się zapodzieje, itd., itp.

 7. Sage 29 marca 2012 o 2:02 pm

  A w Hiszpanii dzisiaj strajk generalny, pozamykane sa nawet restauracje i sklepy spozywcze….http://www.elmundo.es/elmundo/tags/ee/huelga-general.html

  • szuwaxpl 29 marca 2012 o 8:23 pm

   Nie wiem kiedy Polacy zauważą, że to co jest a właściwie jak jest przedstawiane w mediach [ścierwomediach] nijak ma się do rzeczywistości.
   Mama chodzi na Uniwesytet 3 wieku – dziś pytanie pana wykładowcy, ile osób głosowało za UE i czy dalej by tak głosowali – ponad 90% za. O ku…wa, przed wyborami byłem w gronie gdzie ponad 90% miało oddać głos na PO – więc nie myślcie, że sfałszowali jakieś wybory !
   Lepsza jest manipulacja głupim społeczeństwem.
   Widziałem urywek wiadomości jak jakiś Hiszpan napisał coś podobnego do UE i to przekreślił a polactwo jest dalej za. Wstyd coraz bardziej wstyd.

   • andzia 29 marca 2012 o 9:06 pm

    bo to polactwo nie myśli, mają browar, miche, dach nad głową a pod tym dachem telewizornie, czego chcieć więcej?

    • maniek 29 marca 2012 o 10:57 pm

     to i tak za dużo dla polaczków. Jak jednemu się polepszy trochę to tak w piórka obrośnie że musi to pokazać całemu światu i najlepiej w kosmosie jeszcze. taki polaczek to czasami gorzej niż żyd. Rozejrzyjcie się dookoła… czy tak nie jest??? Najwięcej narzeka ten co dużo zarabia i chowa w skarpetę i wszem i wobec oznajmia jaki on biedny co kurwa pół kraju żyje za zasiłki i mieszkają w barakach bo z chałupy wyjebał komornik wraz z sitwą miejską. ehh….

     • O Rzesz 29 marca 2012 o 11:26 pm

      Za „polaczka masz w tytę” ale poza tym „zgadzam się w całej rozciągłości zagadnienia”. 😉

     • monitorpolski 30 marca 2012 o 4:11 am

      maniek, a ty co „żydek”, że tak na „polaczków” plujesz. Jacy jesteśmy, tacy jesteśmy, ale nie daliśmy dupy Hitlerowi i nie damy Izraelowi. To tylko kwestia czasu jak ich stąd wypieprzymy.

      • hjk 30 marca 2012 o 7:33 pm

       No chyba, ze sami z sobą zrobią porządek i uspokoją za bardzo rozpanoszonych „swoich” – jak już pisaliśmy…

 8. masakalambura 29 marca 2012 o 2:20 pm

  Z tym końcem banksteryzmu to bym się wstrzymał. To będzie raczej kolejny powód aby przyśpieszyć wojnę światową. Wymknięcie się tak wielkich rynków z rąk Zachodu i podział na dwie strefy jest nie do pomyślenia dla tych, którzy chcą zagarnąć całość. Spodziewałbym się uderzenia w środek nowej CEGŁY. Im wcześniej tym łatwiej. Napuszczenie Chin na Rasiję wydaje się logiczne. USA jest dla Chin jeszcze za mocne. Ale Rosję mieli by szansę połknąć. Może stąd te pogłoski o zmianach na szczytach władz w Pekinie…

  • hjk 30 marca 2012 o 7:36 pm

   Tylko ze własnie po to jest to porozumienie, zeby nie było właśnie wojny – oni zdają sobie z tego sprawę, więc podżegacze będą musieli kogoś innego na nich napuścic, moze arabów?

 9. Peryskop 29 marca 2012 o 3:17 pm

  @masakalambura, Monitor wskazał perspektywę kilku miesięcy do kilku lat – i słusznie.

  Bądźmy przygotowani na wzrost liczby tego rodzaju akcji samoobronnych przed NWO.

  Biorąc pod uwagę napięcia ekonomiczne i polityczne globalna beczka prochu coraz głośniej tika…
  Trzeba zachować spokój i obserwować bieg wydarzeń.

  • sebecx 29 marca 2012 o 8:36 pm

   napiszę tutaj
   dostałem 3 miesięczne wypowiedzenie ..i mam napisane… przyczyną rozwiązania umowy o pracę jest konieczność zmniejszenia zatrudnienia w związku ograniczeniami finansowymi oraz wynikającymi zmianami organizacyjnymi ….(moje stanowisko pracy portier) …w miejsce portierów zostanie zatrudniona firma ochroniarska…
   jako jedyny z portierów miałem umowę o pracę, pozostali byli na „śmiciówkach”..
   czy przypadkiem po 12 latach pracy nie należy mi się jakaś odprawa? zna się ktoś na tym?

   • monitorpolski 29 marca 2012 o 8:54 pm

    Nie wiem sebecx, ale napisz do mnie maila, może będę mógł coś ci poradzić.

   • jerkey 29 marca 2012 o 9:20 pm

    Wystarczy pogooglować sebecx. Komentarz trzeci od góry Katarzyny Ostaleckiej.
    http://www.goldenline.pl/forum/870380/odprawa-w-likwidacji-miejsca-pracy-i-okres-wypowiedzenia

    • sebecx 29 marca 2012 o 10:42 pm

     wiem wiem.. zawsze najpierw gogluję.. wygląda na to, że za małe zatrudnienie w firmie, aby przysługiwała odprawa, bo poniżej 20 osób…

   • ALFA 29 marca 2012 o 9:53 pm

    Kiedy pracownikowi przysługuje odprawa?
    http://prawo.money.pl/aktualnosci/okiem-eksperta/artykul/kiedy;pracownikowi;przysluguje;odprawa,191,0,404671.html
    http://polki.pl/finanse_praca_artykul,10011573.html

   • Tola 30 marca 2012 o 4:31 am

    @sebex – z tego co pamietam to odprawe daja tylko w razie natychmiastowego zwolnienia.
    Jesli dostales 3-miesieczne wypowiedzenie to odprawa sie chyba nie nalezy.
    Powinienes tez zasiegnac info czy raczej nie powinienes dostac dluzszego okresu wypowiedzenia po tylu latach pracy.
    W zaleznosci od tego kto jest twoim pracodawca ( jesli nie jakis rekin) to mozesz pojsc sadu pracy czy urzedu pracy (sory nie pamietam nazwy-urzad dla obrony pracownikow).
    Oni zawsze stana po stronie pracownikow,jesli pracodawca nie jest rekinem z ukladami.

 10. Pingback: Rosja, Chiny, Indie, Brazylia i Płd. Afryka będą mieć własny bank “światowy” « Dziennik gajowego Maruchy

 11. Aśka 29 marca 2012 o 4:04 pm

  http://biznes.onet.pl/wejscie-bocznymi-drzwiami-rosjan-do-polskich-banko,18543,4901057,1,prasa-detal
  Wejście bocznymi drzwiami Rosjan do polskich banków
  Rzeczpospolita 08.11.2011 06:36

  /fragment
  Wczoraj Siergiej Ławrow, minister spraw zagranicznych Rosji, powtórzył, że kraje BRICS (w tym Rosja) są gotowe wziąć udział we wspólnych staraniach mających na celu zwiększenie środków Międzynarodowego Funduszu Walutowego, jeśli zaistnieje potrzeba użycia narzędzi tej instytucji w Europie. Wraz z takimi politycznymi deklaracjami także na poziomie biznesowym Rosjanie chcą być teraz o wiele bardziej widoczni.

  • Peryskop 29 marca 2012 o 4:59 pm

   Dziś nie tylko w bankach coraz trudniej połapać się CO jest CO.

   Rosyjska mafia w hutach

   Zatrzymanie w Namibii pana Borisa Bannai, szefa rady nadzorczej Huty Pokój, otwiera nowy rozdział w historii dyskretnych inwestycji rosyjskiej mafii w polski przemysł hutniczy. Zatrzymany Gruzin z izraelskim obywatelstwem już wcześniej namącił w USA.

   „Puls Biznesu” informuje ze polskie wladze wydaly nakaz aresztowania pana Borisa Bannai, przewodniczacego rady nadzorczej Huty Pokoj w Rudzie Slaskiej…

   więcej tu:
   http://monsieurb.nowyekran.pl/post/57543,rosyjska-mafia-w-hutach

   • Roma 29 marca 2012 o 8:39 pm

    prawda powoli się przebija – Tupolewa zniszczyły dwa wybuchy.

    Gazeta Polska Codziennie | dodane (08:17)

    Przyczyną katastrofy były dwa wybuchy, które nastąpiły przed zetknięciem z ziemią – stwierdził dr Kazimierz Nowaczyk podczas wysłuchania publicznego w Parlamencie Europejskim. – Jeśli były wybuchy, jeśli ta katastrofa wygląda coraz bardziej na zamach, oznacza to nową jakość w polityce – powiedział Jarosław Kaczyński, który za pomocą telemostu łączył się z Brukselą.
    Do dwóch wstrząsów doszło pomiędzy zderzeniem z brzozą a ziemią. Można to wywnioskować z ustaleń komisji Millera i MAK-u. Jeden był poza samolotem, a drugi w środku – powiedział „Codziennej” dr Kaziemierz Nowaczyk, doktor fizyki pracujący obecnie na uniwersytecie w Maryland (USA).http://wiadomosci.wp.pl/kat,1342,title,Tupolewa-zniszczyly-dwa-wybuchy,wid,14371174,wiadomosc.html
    W Parlamencie Europejskim wystąpienia Ewy Błasik, Marty Kaczyńskiej, Zuzanny Kurtyki, Magdaleny Merty i córki rzecznika praw obywatelskich Marty Kochanowskiej przyjęto owacją na stojąco. – Nie obchodzi nas, kto otrzyma tytuł miss Polonia. Dla nas najpiękniejsza Polką i najbardziej godną tytułu najpiękniejszej jest Ewa Błasik – tak w rozmowie z „Codzienną” Merta komentowała wystąpienie wdowy po gen. Andrzeju Błasiku.

    Zuzanna Kurtyka i Ewa Błasik mówiły m.in. o dezinformacji i zaniedbaniach w śledztwie smoleńskim. Marta Kaczyńska opisała błędy i manipulacje komisji Jerzego Millera, prokuratury oraz polskiego akredytowanego przy MAK-u Edmunda Klicha. Wspomniała też o szkalujących polską załogę wypowiedziach Bronisława Komorowskiego oraz o kłamstwach Ewy Kopacz w sprawie zabezpieczenia terenu i sekcji zwłok ofiar katastrofy. – Apeluję o podjęcie działań prowadzących do powołania międzynarodowej komisji ws. katastrofy smoleńskiej. Zwracam się do państwa jako córka moich śp. rodziców, a także jako obywatelka Polski i Europy – zakończyła Marta Kaczyńska.

    źródło: http://wiadomosci.wp.pl/kat,1342,title,Tupolewa-zniszczyly-dwa-wybuchy,wid,14371174,wiadomosc.html?ticaid=1e2dd

    • Peryskop 29 marca 2012 o 10:08 pm

     Link do petycji o międzynarodowe dochodzenie w sprawie Smoleńska:
     http://onepoland.eu/lang,pl

    • sebecx 29 marca 2012 o 11:01 pm

     http://www.tvn24.pl/-1,1739844,0,1,nie-wiemy-jeszcze-co-wybuchlo–ale-sie-dowiemy,wiadomosc.html

     • Roma 29 marca 2012 o 11:46 pm

      Kto kłamie: Sikorski czy Komorowski?
      Radosław Sikorski w reakcji na wczorajsze słowa Jarosława Kaczyńskiego opublikował na stronach MSZ zapis rozmowy ambasadora RP w Rosji Jerzego Bahra z Centrum Operacyjnym MSZ. Nagranie to miało udowodnić, że Sikorski tuż po godz. 9 w dniu 10 kwietnia 2010 r. wiedział już, iż w Smoleńsku nikt nie przeżył katastrofy Tu-154. Problem w tym, że co innego w rozmowie z „Gazetą Wyborczą” powiedział rok temu Bronisław Komorowski. Podczas wczorajszego wysłuchania publicznego w Parlamencie Europejskim prezes PiS Jarosław Kaczyński powiedział: „Chciałbym wiedzieć, dlaczego minister spraw zagranicznych Polski już niewiele po godzinie 9 wiedział, że wszyscy zginęli (o tym, że katastrofy nikt nie przeżył, Sikorski tuż po godz. 9 poinformował Jarosława Kaczyńskiego przez telefon). Wzbudziło to natychmiastową reakcję Radosława Sikorskiego, który opublikował na stronach MSZ zapis rozmowy między Jerzym Bahrem a Centrum Operacyjnym MSZ z 10 kwietnia 2010 r. Niespełna trzyminutowa rozmowa pochodzi z godz. 9:07. Jerzy Bahr mówi w niej, że jeszcze nie rozmawiał z Sikorskim, i potwierdza, iż w miejscu katastrofy „nie widać śladów życia”. Takie same informacje – że w Smoleńsku wszyscy zginęli – ambasador Bahr miał następnie przekazać o godz. 9:10 Sikorskiemu, z którym go natychmiast połączono (MSZ nie dysponuje nagraniem tej drugiej rozmowy). Jednak z wywiadu, jaki w kwietniu 2011 r. przeprowadziła Teresa Torańska z Bronisławem Komorowskim, wyłania się zupełnie inny obraz tego, co tuż po katastrofie wiedział i robił Sikorski. Torańska mówi: „O 8:59 zadzwonił minister spraw zagranicznych”. Bronisław Komorowski odpowiada: „Sikorski powiedział, iż ma wiadomość od pana Bahra, naszego ambasadora w Moskwie, że doszło do wypadku prezydenckiego samolotu. Ale nie wie, z jakimi konsekwencjami” (podkreślenia – Niezalezna.pl). A zatem po pierwsze: nie zgadza się czas, gdyż treść wywiadu z Komorowskim wskazuje, że rozmowa między Sikorskim a Bahrem musiała odbyć się przed godz. 8:59, tymczasem według MSZ rozpoczęła się ponad 10 minut później. Wersję Komorowskiego potwierdza sam Bahr w wywiadzie dla „Gazety Wyborczej”, z którego wynika, że ambasador rozmawiał telefoniczne z Sikorskim już o godz. 8:55. Kiedy więc tak naprawdę odbyła się rozmowa Bahra z Sikorskim: o godz. 8:55 czy o 9:10? Po drugie zaś: Komorowski twierdzi, że Sikorski – powołując się na Bahra – przekazał mu, iż w Smoleńsku doszło do „wypadku”, ale „nie wiadomo z jakimi konsekwencjami”. Czy szef MSZ okłamał zatem Komorowskiego? Przecież Bahr miał parę minut wcześniej poinformować Sikorskiego, że w Smoleńsku nikt nie przeżył. A może po prostu „sypie się” ustalona wcześniej wersja przebiegu zdarzeń? Miejmy nadzieję, że szef MSZ wyjaśni te wszystkie wątpliwości.
      źródło: forum wp.pl

      • monitorpolski 30 marca 2012 o 3:57 am

       Będą kombinować. Jeśli Sikorski wiedział o śmierci tych osób nie od Bahra, tylko z innych źródeł, to kim były te inne źródła? Czy Bahr nagle zacznie mówić, że wiedział o śmierci wszystkich pasażerów już o 8:55?
       Obaj powinni być przesłuchani z użyciem wariografu, ale to pewnie nie nastąpi…

       • hjk 30 marca 2012 o 7:59 pm

        @”Rosyjska mafia w hutach
        (…) Zatrzymany Gruzin z izraelskim obywatelstwem już wcześniej namącił w USA.”

        no to rosyjska czy… hmmm ???
        Ktoś tu chce komuś wode z mózgu zrobic…

        • Peryskop 31 marca 2012 o 8:11 am

         hjk, dzięki za słuszną uwagę.
         I ta woda już w tytule !
         Że nie zwróciłem na to uwagi…

        • hjk 31 marca 2012 o 10:09 am

         no ale Gruzja kiedyś była w ramach ZSRR, a mafia niby z jego czasów, to się komponuje i wywołuje odpowiednie skojarzenia – w „modnym” ostatnio duchu huzia na Rosję! Z Rosji wszelkie zło!
         Czy to nie „ustawka” Rosji pod jakiś atak w ramach likwidacji konkurencji BRICS?
         Przeciż to samo było w pocz. 20 wieku, kiedy rosja wyrastała na potęgę przemysłowo surowcową, to załatwiono 1 wojnę i podesłano „rewolucjonistów”…

      • kosiardeyablos 31 marca 2012 o 8:33 pm

       skoro plączą się w zeznaniach znaczy że kłamią, nic dodać, nic ująć.

   • Tola 30 marca 2012 o 4:38 am

    dla mnie potwierdza sie to ,co juz pisalam wczesniej ,ze kazdy robi sobie teraz swoje NWO.
    Moze i w przeszlosci byl plan by podzielic swiat na strefy i pozniej tym wspolnie zarzadzac.
    Ale moze jest i tak,ze BRICKS nagle odkryl,ze stare nwo wszystko juz perfekcyjnie zaplanowalo,przetestowalo a oni po prostu moga to sobie skopiowac (chinska domena).
    To oczywiscie tylko moj punkt widzenia ,ale jednoczesnie nie bylabym tak entuzjastycznie nastawiona do BRICKS ,bo nwo w wydaniu jego czlonkow moze byc duzo,DUZO bardziej zle niz to stare.Czlonkowie BRICKS beda dzialali zgodnie ze swoja mentalnoscia ,a jest ona okrutna i bezwzgledna.
    Moze to wlasnie powoduje,ze nie potrafimy do konca okreslic putina , dobry czy zly,bo oceniamy to co robi tylko w stosunku do nwo.
    A to jest tylko jedna strona medalu.

    • hjk 30 marca 2012 o 8:02 pm

     To ciekawa myśl, zresztą tak było u Orwella, ze były 3 bloki światowe, które toczyły nieustannie ze sobą wojnę i w zalezności kto w danym momencie wygrywał i z kim był w sojuszu, to mielono stare gazety i drukowano od nowa…

     Prawdopodobnie tak właśnie będzie…

 12. Adam_S 29 marca 2012 o 5:10 pm

  http://wiadomosci.radiozet.pl/Swiat/Wiadomosci/Hiszpania-Trwa-strajk-generalny

 13. Sully 29 marca 2012 o 6:14 pm

  MOże nie na główny temat, ale też ważne :
  http://biznes.interia.pl/biznes.interia.pl/news/trybunal-ue-zakaz-lekow-zastepczych-bez-pozwolenia-w-polsce,1778713

  • monitorpolski 29 marca 2012 o 6:54 pm

   Dzięki Sully, ważny artykuł. Potwierdza mafijność Trybunału UE.

   • hjk 31 marca 2012 o 10:11 am

    ale z co2 jakos wygralismy sprawe…
    widac z lekami wieksza ka$a w grze…

 14. Roma 29 marca 2012 o 6:17 pm

  a tu ciekawostka
  Izrael planuje atak na Iran z terytorium Azerbejdżanu?

  Azerbejdżan może udostępnić Izraelowi swoje bazy wojskowe i tereny wzdłuż granicy z Iranem – poinformował magazyn „Foreign Policy”. Taki krok znacznie ułatwiłby ewentualny izraelski atak na instalacje nuklearne w Iranie, ale jak ocenił jeden z informatorów amerykańskiego czasopisma, użycie azerskich lotnisk byłoby „ekstremalnie niebezpieczne”.

  Nietypowy sojusz

  Jerozolima i Baku w lutym tego roku przypieczętowały przyjaźń, zawierając kontrakt opiewający na dostarczenie do Azerbejdżanu dronów i systemów obrony przeciwrakietowej o wartości 1,6 mld dolarów. Z drugiej strony Izrael jest jednym z głównych odbiorców azerskiej ropy naftowej płynącej rurociągiem Baku-Tbilisi-Ceyhan. Azerbejdżan jest jednym z nielicznych państw, które mimo dominacji islamu (tego wyznania jest ponad 90% obywateli), harmonijnie układa swoje relacje z Izraelem.

  Najnowsze, „ciche” porozumienie dotyczące lotnisk, może okazać się kluczowe dla ewentualnego izraelskiego ataku na Iran. Dzięki niemu myśliwce F-15 i F-16 mogą zrezygnować z tankowania w powietrzu i bezpośrednio po nalotach udać się do baz, znajdujących się za północną granicą Iranu.

  Czytaj również: Były szef Mosadu mówi, kiedy Izrael będzie zmuszony do ataku

  Jednak izraelskie myśliwce w Azerbejdżanie skomplikowałyby i tak trudną sytuację na Bliskim Wschodzie. Ich obecność mogłaby zagrozić rozlaniem się konfliktu irańsko-izraelskiego nie tylko na sąsiednie państwa arabskie, ale też na Kaukaz. – Jeśli to zrobią, to poszerzy i skomplikuje konflikt. To ekstremalnie niebezpieczne – powiedział jeden z informatorów „FP”, przy okazji zastrzegając, że właśnie z tych powodów Izrael raczej nie zdecyduje się na taki krok.

  źródło:
  http://konflikty.wp.pl/kat,107158,title,Izrael-planuje-atak-na-Iran-z-terytorium-Azerbejdzanu,wid,14372078,wiadomosc.html?ticaid=1e2db&_ticrsn=3

 15. lol 29 marca 2012 o 7:03 pm

  Chipujcie swoje dzieci!! No dalej na co czekacie??
  http://orwellsky.blogspot.com/2012/03/dzieciaki-pod-kontrola-rfid-wchodzi-do.html
  Może ktoś to przetłumaczy innym ?

  • Ada 29 marca 2012 o 7:51 pm

   Lepszy chip w ubraniu niz pod skora 😉
   A tak serio to ludzie lubia kontrolowac innych, a szczegolnie swoje dzieci. Znam takiego jednego ktory wybudowal dom i wszedzie zamontowal kamerki zeby w pracy moc kontrolowac co dzieci robia w domu pod nieobecnosc rodzicow.

   • hjk 31 marca 2012 o 10:12 am

    jak mawiał Lenin czy Stalin, „zaufanie dobre, ale kontrola lepsza”..

 16. PokójWam 29 marca 2012 o 7:57 pm

  Czyżby jutro zaczął się upadek dolara?

  http://nesaranews.blogspot.com/2012/03/phoenix-call-world-is-dumping-dollar.html

  • hjk 31 marca 2012 o 10:20 am

   http://stooq.com/q/?s=eurusd&c=3m&t=l&a=ln&b=0
   jakoś nic takiego sie nie działo…
   Problem polega na tym, ze jakakolwiek tego typu akcja spowodowałaby ruch odwrotny, gdyż wszystkie giełdy i rynki we wszystkich krajach zostały w sporej części wykupioe przez „drogiego” (czy bardziej wartosciowego kiedyś) $. wtedy zaczęłaby się masowa wyprzedaż aktywów we wszystkich tych krajach i sprzedaż lokalnych walut za $, co szybko zwindowałoby jego kurs. Chyba, ze wszyscy posiadacze aktywów w usa zrobiliby ruch odwrotny wyprzedając amerykańskie aktywa i kupując własne waluty – zależy, czego byłoby więcej. Byłby niezły bigos na rynkach finansowych…

 17. bodo 29 marca 2012 o 8:04 pm

  ” NEWS dzisiejszego dnia powinien brzmieć w następujący sposób: W godzinach porannych władzę w Polsce przejęło polskie wojsko. Od rana trwają masowe aresztowania działaczy władz państwowych i samorządowych z PO, PSL, SLD i Ruchu Palikota. Sądy polowe wydają na miejscu wyroki śmierci za zdradę stanu. Egzekucje zostały wykonane dotychczas na około 10 tyś. działaczy tych partii. Aresztowania objęły również sędziów, prokuratorów i byłych pracowników WSI, UB oraz SB oraz przedstawicieli mediów TVN i GW. Szacuje się, że do wieczora zostanie zabitych około 100 tys. zdrajców. Rozwiązane zostały wszystkie lewackie i gejowskie organizacje i gminy żydowskie. W godzinach porannych wykonano już egzekucje m. in. na Tusku, Schetynie, Dębskim, Rostowskim, Sikorskim, Pawlaku, Kalinowskim, Kłopotku, Millerze, Kaliszu, Oleksym, Cimoszewiczu, Balcerowiczu, Gronkiewicz-Waltz, Belce, Mazowieckim, Niesiołowskim, Nowaku, Palikocie, Biedroniu, Michniku, Lisie, Olejnik i wielu innych działaczy, którzy dopuścili się zdrady stanu. Unia Europejska ograniczyła się jedynie do formalnych protestów bojąc się zamknięcia polskich granic i zablokowania tranzytu do Rosji. Dowództwo polskiej armii poinformowało, że majątki wszystkich aresztowanych i ich rodzin zostały w całości skonfiskowane na rzecz Skarbu Państwa. Konfiskacie podlegają również wszystkie nieruchomości, które zostały sprywatyzowane na rzecz zachodnich koncernów w wyniku zdrady stanu. O dalszym rozwoju sytuacji będziemy informować na bieżąco.”

  • rambo8 29 marca 2012 o 9:30 pm

   Nie wolno zabijać, dożywotnie obozy pracy bym proponował jako kare zastępczą.

   • maniek 29 marca 2012 o 11:09 pm

    pierdolisz rambo8. takich to tylko sznurek lub rozstrzelanie oby tylko pestek starczyło bo ze ślepaka już nie zabijesz.

    • O Rzesz 29 marca 2012 o 11:41 pm

     Nieprawda … śmierć należy się tylko nielicznym Z udowodnionym w uczciwym procesie „sprawstwem kierowniczym” lub „pomocnictwem”.
     W końcu wiedzieli co robią znosząc karę śmierci!.
     Cała reszta powinna się dobrze pomęczyć.
     Wystarczy takim odebrać nadzieję na bezkarność a będą nieszczęśliwsi niż emeryt którego doprowadzili do sytuacji w której stoi przed dylematem czy wydać pieniądze na jedzenie czy na czynsz!.
     Teraz panoszą się bezczelnie bo czują się bezkarni, w świetle swoich układów i znajomości a bojaźń boża jest dla nich abstrakcją!.

   • ricopolo 29 marca 2012 o 11:10 pm

    aaaaaaaaaaaaa sie rozmarzyłem….dodam wystopienie Polski z UE i Nato oraz powrot do godła sprzed 1927r i jeszcze bym ze łzami w oczach zaspiewałbym Bogu Rodzice….

    • ricopolo 29 marca 2012 o 11:20 pm

     co do Godla „Godło powyższe zostało zmienione w dniu 13 grudnia 1927 roku rozporządzeniem Prezydenta RP Ignacego Mościckiego po objęciu rządów w Polsce przez socjalistów, pozostających w ścisłym związku z masonerią światową (po przewrocie majowym, w latach 1926-1939, na 17 premierów 13 było masonami). Nie przypadkowo zatem w nowym godle zmieniona została najważniejsza symbolika: Orzeł Biały otrzymał koronę otwartą bez krzyża, a na ramionach jego skrzydeł pojawiły się pięcioramienne gwiazdki.

     Korona otwarta – symbol państwa zależnego, niesuwerennego; usunięcie krzyża z korony – symbol detronizacji Jezusa Króla; pięcioramienna gwiazda jest to pentagram – ważny symbol magiczno-okultystyczny, a także satanistyczny. Pentagram ten jest jednym z ważniejszych symboli masonerii okultystycznej, magii ceremonialnej i kabały żydowskiej. Bywa interpretowany jako symbol człowieka będącego w drodze do „samoubóstwienia” bądź jest symbolem gnozy, tj. wiedzy tajemnej. W niektórych przypadkach znak ten jest używany jako symbol „dobrego” Lucyfera. Pięcioramienna gwiazda stała się symbolem bolszewików za sprawą Żyda Lwa Trockiego (Bronsztejna), członka loży masońskiej Wielki Wschód, który zdawał sobie sprawę z jej ezoterycznego sensu.

     W Polsce powojennej okupowanej przez bolszewików z godła narodowego usunięto koronę, ale pozostawiono gwiazdki na skrzydłach orła. Obecne godło Polski Sejm RP przyjął 9 lutego 1990 roku. Poza niewielką stylizacją sylwetki orła w symbolice powrócono do godła Rzeczypospolitej Polskiej z 1927 roku. Stąd Orzeł Biały ma koronę otwartą bez krzyża oraz pięcioramienne gwiazdki na ramionach skrzydeł. Na mocy Ustawy z dnia 19 lutego 1993 roku właściwą symbolikę zachowały tylko niektóre orły wojskowe.

     Należy pamiętać, że najeźdźcy, okupanci, wrogowie Polski suwerennej i katolickiej, jawni lub skryci, odzierali godło naszego Narodu z symboli godności i chwały, znacząc je swoistym piętnem – symboliką masońsko-okultystyczną. Z tych względów żądamy zmiany godła narodowego przez przywrócenie mu symboliki zgodnej z naszą narodową i religijną tradycją

     • monitorpolski 30 marca 2012 o 4:03 am

      I usunięcia 3 gwiazd Dawida z pieczęci sądowej! To jest znak Bestii 666.

      • hjk 31 marca 2012 o 10:25 am

       i znowu 13 grudnia, co samo w sobie jest już datą symboliczną…

     • kosiardeyablos 31 marca 2012 o 8:01 pm

      zdaje sie że „mocniejszy” ma ten wzór godła w avatarze (?)….dobrze mówie? …avatar…hm

   • kosiardeyablos 31 marca 2012 o 6:06 pm

    jak to nie ? a co ? Za wode i suchy chleb trza bedzie płacić. Co bedom, kraść dekle ze studzienek i sprzedawać na złom ? Do kamieniołomów na wieczne zgnicie albo na pochybel – dokarmiać wrony, przynajmiej jakieś korzyści. Kula w łeb jest tańsza niż żywot pasożyda, 1 do 3- ech zika za sztuke. Później zostaje krematorium, a jak wiem prochy można wykożystać do celów ozdobnych, lub tudzież na mrożenie azotem by później przeznaczyć na kompost. Taniej to wyjdzie niż krematorium. NIe wolno zabijać ludzi – ich można, ludźmi nie są !!!

    • kosiardeyablos 31 marca 2012 o 8:19 pm

     dobrze tupnąć nogą i na upartego nie bedze trza ich zmuszać czy łapać, sami przylezom i wskoczą do kadzi ze smołą…………znaczy z azocikiem…z okrzykiem JERONIMO !!!…….ale po cholere Jeronimo ?….nieważne……..srrrrruuut i twardy jak drut, to bedzie momencik…. hahaha…ale mam zryte myśli, co?! hahaha

 18. bodo 29 marca 2012 o 8:06 pm

  „Z ostatniej chwili: Dowództwo wojsk polskich, które przejęło władzę w Polsce o godz. 6 nad ranem poinformowało, że Aleksander Kwaśniewski wraz z małżonką został rozstrzelany na granicy polsko-rosyjskiej przy próbie ucieczki na terytorium Rosji (Okręgu Kaliningradzkiego). 10 minut temu został rozwiązany parlament i zawieszony urząd Prezydenta RP. Prezydent Komorowski wraz z małżonką zostali po krótkim przesłuchaniu rozstrzelani w podziemiach Belwederu. Zostali zwolnieni z pracy wszyscy urzędnicy sprawujący swoje funkcje jeszcze przed 1989 r. Rozwiązany został Trybunał Konstytucyjny i Sąd Najwyższy. Konstytucja również jest obecnie zawieszona. Tymczasowa Komisja Wojskowa wydała dekret o tymczasowej organizacji państwa polskiego. Jednocześnie na dzień 15 kwietnia 2012 r. zostały wyznaczone wybory do parlamentu i na Prezydenta RP. Biernego prawa wyborczego zostali pozbawieni dożywotnio wszyscy ludzie, którzy do dnia 29 marca 2012 r. sprawowali jakiekolwiek funkcje w organach państwowych i samorządowych, a ponadto wszyscy dotychczasowi posłowie, senatorowie i prezydenci Polski sprawujący władzę począwszy od 1944 r. Kandydatami mogą być tylko Polacy, którzy przed zgłoszeniem kandydatury muszą przejść pozytywnie badania z użyciem wariografu na okoliczność pochodzenia i przeszłości związanej z ewentualnym łamaniem prawa. Wszelkich praw publicznych zostają pozbawieni żydzi. Ich majątek zostaje w całości skonfiskowany na rzecz Skarbu Państwa. Mają obowiązek opuszczenia Polski do dnia 1 kwietnia 2012 r. Zostały zerwane stosunki dyplomatyczne z izraelem. Od dnia 1 kwietnia 2012 r. żydzi mają całkowity zakaz przebywania na terytorium Polski. Zakazane jest również tymczasowe przekraczanie granicy w celach tranzytowych. O dalszym rozwoju sytuacji będziemy informować na bieżąco.”

  ~Vadbann

  • masakalambura 29 marca 2012 o 8:13 pm

   Ładnie jaja, znowu wprowadzają test napletkowy…

   • zenobiusz 29 marca 2012 o 8:35 pm

    A to Ty ,z judaizmu na islam,dla tego przeszedłeś,
    i masz ,napletek dalej zagrożeniem.
    Coś macie pecha ostatnio,
    czyżby działały egzorcyzmy nad Polską
    ,odprawiane,
    przez naszych Kapłanów,
    na Jasnej Górze ????

    • Lena 29 marca 2012 o 8:47 pm

     „czyżby działały egzorcyzmy nad Polską odprawiane,
     przez naszych Kapłanów,
     na Jasnej Górze ????”

     OBY !!!

    • masakalambura 29 marca 2012 o 9:00 pm

     A pamiętasz ten wers z Ewangelii o tych co będą chcieli wejść do Królestwa Niebieskiego powołując się na to, że mocą Imienia Jezus duchy złe wyrzucali a jednak wejście im zostało zamknięte, bo woli Boga a więc Prawa nie przestrzegali?
     Na Jasnej Górze 2 jak i również 1 prawo Dekalogu było wiele razy złamane.

     Uważaj jakim sądem sądzisz…

     • hjk 31 marca 2012 o 11:08 am

      @m-k
      – po tym, jak już p-wczoraj dyskutowaliśmy – zdecyduj się:

      – albo jesteś muzułmaninem, a wtedy chrześcijaństwo i jego wewnętrzne sprawy, typu natura Boga (Trójca sw.), kult Matki Jezusa, interpretacja dekalogu, itd. Cię nie interesują i powstrzymujesz się od komentarzy, tak jak chrzescijan nie interesują wewnętrzne sprawy islamu i słuszność jego wierzeń, o ile nie wchodzą sobie w drogę i zgodnie współżyją, bo żeby zrozumiec jednych i drugich wzajemnie potrzeba głebszych studiów, a ew. tzw. ‚dialog’ pozostawiamy specjalistom z różnych „komisji wspólnych”;

      – albo jesteś bezczelnym, sfrustrowanym sekciarzem – igorantem, na siłe, z fanatyzmem pchającym się z buciorami w sprawy wiary i religii innych, nie mając do tego podstaw, a wtedy zamilcz i nie wypowiadaj się na tematy, których nie rozumiesz albo nienawidzisz.

      Jak widać w obu przypadkach lepiej się powstrzymać od poruszania tego typu problematyki z pozycji „obcych”, tym bardziej, ze blog nie jest religijny i są do tego specjalistyczne blogi, a tu zasadniczo trzymamy się tematu.
      To samo odnosi się do innych sekciarzy z lubością wciskających tu swe treści i odwracających uwagę od głównego tematu.

      • Peryskop 31 marca 2012 o 10:59 pm

       hjk – dziwny wpis, trąci nietolerancją.
       Czy jakiś trollll nie podszył się pod Ciebie ?

       Masakalambura podaje też rozsądne i stonowane argumenty, z którymi można się nie zgadzać.
       Uniformizację poglądów przerabialiśmy za komuny z kiepskimi rezultatami.

       Częstochowa ma szczególnie chwalebne karty w historii Polski, ale czy nie bywały tam i mniej szczytne zdarzenia, np związane z Jakubem Frankiem ?
       http://www.ultramontes.pl/ricossa_karol_adam_jakub.htm

       „Po powrocie do Polski, zaświtała mu myśl ewentualnego przejścia na chrześcijaństwo – własnego oraz 30.000 jego zwolenników. I rzeczywiście, w katedrze lwowskiej, latem 1759 roku, następnie w wielu innych miejscach Polski, przyjęło chrzest 20.000 frankistów dostępując tym samym szlacheckiej godności; inni, w większej liczbie pozostali żydami wyznając jednocześnie naukę Franka. W dniu 18 listopada 1759, w Warszawie także i Frank ochrzcił się przyjmując imię Józef; a jego ojcem chrzestnym był król we własnej osobie. Swoim zwolennikom Frank nakazał zachowanie najściślejszej tajemnicy co do rzeczywistych wierzeń, a do króla zwrócił się z prośbą o zezwolenie na utworzenie armii, jak również przyznania terenu pod utworzenie państwa żydowskiego. Jednakże coś wyszło na jaw i Frank został wysłany przez Inkwizycję do pozłacanego więzienia w Częstochowie, które „tym samym stało się dla frankistów miejscem pielgrzymek” (37). Trzynaście lat później został uwolniony przez Rosjan. W międzyczasie „zaczął przygotowywać teren dla następcy, Ewy – Avatcha, swojej podobnie jak i on nieśmiertelnej córki. W ten sposób Ewa Frank stała się pewnego rodzaju odpowiednikiem Częstochowskiej Czarnej Madonny, a obok kultu Maryi wytworzył się kult Ewy, któremu sam Frank się poddawał”…

       • monitorpolski 31 marca 2012 o 11:59 pm

        Bardzo niebezpieczni ludzie – starają się ukryć swoje pochodzenie, bo mają niecne zamiary. Następcy Zabotaja Cwi, w Polsce frankiści – to z tej grupy wywodzą się syjonaziści, to oni stworzyli „Protokoły”. Nie można tolerować skrajnego rasizmu tych ludzi, których celem jest wymordowanie pozostałej populacji, gdyż „Bóg dał im ziemię”

     • kosiardeyablos 31 marca 2012 o 8:06 pm

      zara….”będą chcieli wejść do Królestwa Niebieskiego”….? Cholera !!! A kto im bilety bedzie sprzedawał ? Ha ! Pytanie powinno brzmieć – kto im je wydrukuje ?!

  • zenobiusz 29 marca 2012 o 8:32 pm

   Ach ,rozmarzyłem się ,nieco,
   wraz z Tobą bodo@,
   ale kto wie ????
   Znajome wiewiórki
   ,mówią ciekawe rzeczy 🙂

  • zenobiusz 29 marca 2012 o 8:41 pm

   Co taka cisza zapadła ?????
   Rzucili się pakować walizki ???
   Do 12 kwietnia kupa czasu 🙂
   HEJ,WY, TO FIKCJA LITERACKA
   Na razie.

   🙂 🙂 🙂

  • wilkzlasu 29 marca 2012 o 8:53 pm

   fajnie by było 😉

  • monitorpolski 29 marca 2012 o 10:10 pm

   bodo, to ma być na 1 kwietnia? Trochę za wcześnie. Ale pasowało by do 19 odcinka „Stawki większej niż życie”. Kloss by pełnił rolę tego, który pojmał uciekającego Kwaśniewskiego. Vadbann obrał tylko zły kierunek jego ucieczki…

  • O Rzesz 29 marca 2012 o 11:48 pm

   „Dowództwo które przejęło” … a znasz nazwiska obecnych polskich generałów?. Sprawdź.
   Zacznij np. od lotnictwa. Google wszytko ci powie.

   • hjk 31 marca 2012 o 11:11 am

    jest teraz w kinach kontynuacja „Stawki..”, ale podobno gniot maxymalny, gdzieś widziałem recenzję, ale nie pamiętam linku, moze ktos znalazł…

  • kosiardeyablos 31 marca 2012 o 6:08 pm

   no rzesz !!! aż miło się to czyta……ehh !!!

  • kosiardeyablos 31 marca 2012 o 8:23 pm

   Żolnierze Najjaśniejszej Rzeczpospolitej Polskiej !!! Bierzcie przykład z tej informacji. Świetny wzoras postępowania, nic dodać i nic ująć, plan gotowy…hahaha…Ja wam powiadam, tak powinno się stać…..qrwa mać !!! Do dzieła !!!

 19. Lena 29 marca 2012 o 8:45 pm

  Polecam program „Blizej” – dziś 22.30
  2 lata po „katastrofie” smolenskiej

  http://kruk.salon24.pl/403524,jan-pospieszalski-w-cieniu-tragedii-smolenskiej-czy-blizej

 20. maran 29 marca 2012 o 8:47 pm

  Bedac ostatnio w tzw gymie ogladalam, cwiczac ,3 filmy ( nie w calosci ,ale wystarczy zeby zalapac o co chodzi).
  Gym do ktorego chodze jest siecia ,a wiec ma swoje punkty w roznistych miejscach.
  I tu ciekawostka. Nie mam telewizorni od paru ladnych lat, wiec jestem 100 lat za Murzynami jezeli chodzi o filmowe ogladctwo, a juz zlwaszcza nie interesuja mnie filmy akcji (nudy na pudy).
  A te 3 filmy to byly filmy akcji, a ja cwiczac gapilam sie, chcac nie chcac, na nie.
  Jeden to byl “Salt” z Angelina Jolie i naszym Olbryskim, drugi “Vintage Point ” o zamachu na prezydenta bodajeze w Hiszpanii ( slabo bylo slychac wiec z dialogow docieralo do mnie co 10 zdanie, ale strata niewielka), trzeci film o tytule” from paris with love”.
  . Wszytkie te film mialy jeden aspekt wspolny, Zamachy, I te zamachy byly organizowane przez muzulmanow w krajach zachodnich.
  From paris with love opisywal sytuacje w kotrej samobojczyni miala ochote zdetonowac smiercionosny ladunek w ambasadzie pelenj rozmaitych osbistosci, W vintage point , oprocz prezydenta zginela tez masa przypadkowych ludzi/tlumu jako ze pare budynkow wylecialo przy okazji w powietrze. W Salt z Andzelina pod koniec jest scena w ktorej jakis gogus chce wysadzic nuklearnie Iran
  . Ciekawych jest tam pare koncowych zdan. Cytuje z pamieci. ” we will kill 9 millions . It will enrage muslims”, It will be DEATH to America”. Gogus Iranu nie wysadzil, ale co powiedzial to powiedzial.
  Ciekawi mie to pranie mogu jakim sie poddaje ludzi poprzez karmienie takimi filmami.
  I te sceny zamachow, samobojczych zamachow, wybuchow.??
  Czyzyby niedaleka przyszlosc, szykowana nam przez tych, ktorzy wspieraja owych filmowcow ,robiacych tego typu filmy???

  • maran 29 marca 2012 o 8:49 pm

   swoja drog role samobojczyni w filmie ,From Paris with love ,
   odgrywala nasza polska modelkia i aktorka niejaka Kasia Smutak.

   • Roma 29 marca 2012 o 9:46 pm

    dodam tylko na marginesie,
    że Kasia SMUTNIAK to Polka, aktorka i modelka mieszkająca we Włoszech,
    jest tam bardzo dobrze tam znana i bardzo popularna, w roku 2008 otrzymała złoty glob,
    a w Polsce chyba nie jest znana
    pochodzi z Piły, lat 33, córka generała lotnictwa, która w wieku lat 16 zrobiła kurs pilota
    mądra i przebojowa (jak każdy Polak)

 21. maran 29 marca 2012 o 8:57 pm

  Super artykul . Obowiazkowy do przeczytana i przeslania dalej.
  http://stopsyjonizmowi.wordpress.com/2012/03/29/teorie-kontroli-umyslu-i-techniki-uzywane-przez-massmedia/#comments

 22. AQQ 29 marca 2012 o 8:58 pm

  Demokracja po żydowsku na wesoło jednak nie do śmiechu.
  http://marucha.v3v.org/viewtopic.php?t=1465

 23. alexirin 29 marca 2012 o 9:27 pm

  marihuana ma działanie przeciw nowotworowe przeciw zapalne,przeciw padaczkowe i nie powoduje żadnych skutków ubocznych

  natomiast większość produkowanych przez kartele medyczne leków powoduje te skutki ?
  wygląda na to że być może i w tej sprawie jesteśmy okłamywani a marihuana nie jest w ogóle szkodliwa?

  ponizej link tłumaczony translatorem

  http://translate.google.pl/translate?hl=pl&ie=UTF8&prev=_t&sl=en&tl=pl&u=http://nexusilluminati.blogspot.com/2011/03/arc-survival-bunkers-underground.html

  • alexirin 29 marca 2012 o 9:31 pm

   sorry to ten link 🙂
   http://translate.google.pl/translate?hl=pl&ie=UTF8&prev=_t&sl=en&tl=pl&u=http://nexusilluminati.blogspot.com/2012/03/smoking-pot-doesnt-hurt-lung-capacity.html

   • Wesołych Świąt 29 marca 2012 o 9:43 pm

    No tak, ale wiekrzość stafu na rynku ma w sobie więcej chemii niż sól drogowa w wędlinach.
    Co innego jak byś se mógł sam wychodować, no właśnie jak byś mógł.

  • Tola 30 marca 2012 o 4:51 am

   Z ta marihuana to bylabym ostrozna.Dlaczega tak sie ja promuje a inne naturalne sposoby ukrywa?
   Jak slysze o marihuanie to pierwsze co mi przychodzi do glowy to dlaczego by nie dawac heroiny zamiast paracetamolu? Usmierza bol i do tego jest jeszcze przyjemnie!!!
   Malo kto pisze,ze marihuana jest barzdzo ugestywna i wzmacnia bodzce z zewnatrz.Jest wiec idealna do manipulacji umyslowej.
   Wiem,ze wielu palaczy zaraz podniesie krzyk,bo pala i jest fajnie i nic zlego im sie nie dzieje.
   Ale nie kazdy jest na tyle mocny by pozostac na takim etapie.Osobiscie znam mase ludzi,ktorzy po regularnym paleniu wpadali w psychoze , leki itp.
   I nikt mi nie wmowi,ze to taka niewinna roslinka.NIKT!!!!
   Jesli co niektorzy nie znaja zlych stron tej roslinki to niech jej nie propaguja,bo nieswiadomi i mlodzy moga pojsc za tym i skonczyc w grobie,albo czublandzie.
   Prosze pamietac czym byl ruch hippisowski i co sie tam propagowalo.
   Osobiscie znam mase ludzi.ktorzy poszli dalej i skonczyli na heroinie,wiekszosc juz nie zyje.
   Przeciez te odrobinki aspartamu tez nam nie szkodza natychmiast,ani rtec w szczepionkach!

   • O Rzesz 30 marca 2012 o 9:16 am

    Jestem tego samego zdania co i Ty Tola!.
    „i nie powoduje żadnych skutków ubocznych”. To prawda, fizycznie nie uzależnia …ale.
    „Amerykańscy uczeni” wielokrotnie już stwierdzali nieszkodliwość czegokolwiek co z czasem okazywało się kolejną trucizną!.
    Promuje się ją bo jest w stanie uspokoić ludzi. Daje „drogę ucieczki” od rzeczywistości. Czyni ludzi sztucznie szczęśliwymi a szczęśliwi nie szukają „dziury w całym”.

    Jeśli maryśka zostanie zalegalizowana to pasożyty jej palić nie będą ale będą mogły jeszcze skuteczniej kierować, jeszcze bardziej otępiałymi ludźmi!.
    Teraz do otępiania służy głównie strach i presja ekonomiczna.
    Dopełnieniem triady są właśnie narkotyki!.
    Oprócz wyniszczania fizycznego (te twarde) i psychicznego (właśnie maryśka uzależnia ludzi psychicznie wytwarzając i podtrzymując odruch „ucieczki” czy „wyparcia”) niszczą ludzi ekonomicznie.

    Maryśka jest postrzegana jako panaceum.
    To święta prawda!.
    Jak już wielokrotnie wspominałem, jej odmiany ze znikomą zawartością substancji psychotropowej (THC) mogą być remedium dla ludzkości ale właśnie dlatego są traktowane identycznie jak odmiana narkotyczna by się nie rozpowszechniły bo zagrożą planom satanistów osłabienia i wytrucia większości ludzi oraz przejęcia świata!.
    Tak jak Ibogaina która również namieszała by im w szyku:
    http://www.zielonydziennik.pl/zdrowie/ibogaina-zloty-srodek-medyczny-na-uzaleznienia-blokowany-przez-wladze

    Padło niedawno stwierdzenie że wszystko trzeba używać z umiarem.
    Jak najbardziej!.
    Też stosuję tą zasadę w swoim życiu.
    Jednak wiem z doświadczenia że ludzie lubią i chcą przesadzać we wszystkim.
    Apelowanie do zdrowego rozsądku to wołanie na puszczy.
    Odpowiedzialność jednostkowa przygniecionych ciężarem życia dorosłych a szczególnie rozpuszczonych młodych ludzi, pozbawionych podbudowy moralnej staje się z roku na rok wysoce unikatowa!
    Wiem o czym mówię. Mam takich przykładów w moim otoczeniu bezliku!.

    Tyko odmiany marihuany ze znikomą zawartością THC powinny być zalegalizowane.
    Będę to powtarzał do końca swoich dni!.

    • Tola 30 marca 2012 o 12:16 pm

     O Rzesz – czytalam twoj post wczoraj dzisiaj tez postanowilam dodac cos od siebie.
     Bardzo mnie tez denerwuje szfowanie slowem „NATURALNA” -to jest czysta manipulacja.
     Ja jestem za calkowitym zakazem,bo potem granica miedzy ta z mala zawartoscia a ta juz niebezpieczna bedzie rozmywana.
     Masz przyklad co sie dzieje z normami na promieniotworczosc.
     Ta mala zawartosc to tez bedzie furtka i haczyk.

     • hjk 31 marca 2012 o 5:52 pm

      Są strony, gdzie mozna dostać bez tego halucynogennego THC

     • kosiardeyablos 31 marca 2012 o 6:14 pm

      Tolcia i ORzesz !!! Może tak dla faaazzzzy se obejrzycie film pod tytułem „Union”, co? To może zmieni to wasz punkt widzenia, bo z tego co widze na słowo MARYCHA przechodza was dreszcze i coś jeszcze !!!

 24. monitorpolski 29 marca 2012 o 10:13 pm

  Wiem że nie będziecie po tym spali, dlatego jeśli macie zamiar jutro robić coś ważnego to przełóżcie lekturę na później:
  http://newworldorder.com.pl/post,2258,0
  Artykuł nieudokumentowany, dlatego nie umieszczam go we wpisie, choć sam mógłbym znaleźć wiele materiałów źródłowych na poparcie niektórych tez.

  • Lena 29 marca 2012 o 10:49 pm

   Ech… myslę, że czytelnicy tego bloga są odporni na najbardziej zatrważająe teksty…
   Gdyby nie byli, nie spaliby od wielu lat… 🙂

   Jedynie nielicznych może zdziwić powyższy artykuł…

   Dodam tlko za Kukizem: „Jak Ja was q..y nienawidzę…”

   Mimo wszystko dobrej nocy…

  • zenobiusz 30 marca 2012 o 7:25 am

   Wybacz Marku ,jesteś ostatnio zagoniony,ale przeczytaj spokojnie ten materiał,i zacznij myśleć.Większej bzdury nie czytałem dawno.Ktoś nam funduje złych Żydów,egzotycznych ,i obrzydliwych z wyglądu,Schnersson nie żyje od dawna,sekta liczy 20 tysięcy ludzi ,i to ma być ten nasz przeciwnik?? Bzdury do kwadratu,cel akcji” uświadamiania gojów’,przez „patriotycznych Żydów” typu Bein czy Talbot.Od kogo odwracają uwagę,kogo możemy realnie zwalczać nawet na własnym terenie.Czy was wszystkich pogięło.Ukraińcy to,z diasporą, prawie 100 milionowy naród,silnie antysemicki od zarania.I ktoś próbuje nam wmówić ,że 1,5mln żydów wybiera się tam ,przejąć cały kraj,a do tego Rosję ,Polskę nie wspominając.Ktoś ma nas za kompletnych idiotów,i kpi w żywe oczy,faceci do tego brodaci i pejsaci w czarnych kapeluszach,jak z dowcipów rysunkowych w latach 30-tych.Litości.
   Przecież to pachnie z daleka,jak ekskryment,kastrowanego barana.
   Jednocześnie „dobry” Żyd Fulford,kreśli przed nami ,świetlaną przyszłość, pod przewodnictwem białych smoków,i Federacji Galaktycznej,tylko gostek ,jako kabalistycznego Żyda ,wskazuje Benedykta XVI.

   • monitorpolski 30 marca 2012 o 9:17 am

    Zanim to napisałem, zrobiłem rozpoznanie tematu. Jeszcze będąc w Nowym Jorku zetknąłem się z Chabadem, jako najbardziej rasistowską grupą i najbardziej wpływową. Nawet polska Wikipedia podaje, że: „Obecnie jest najszybciej rozwijającą się grupą chasydzką – liczącą niemal 250 tysięcy wyznawców na całym świecie” http://pl.wikipedia.org/wiki/Chabad-Lubavitch
    Naprawdę, to w samym Nowym Jorku prawdopodobnie jest ich milion (w sumie Żydów jest 2 miliony, Chabad jest najliczniejszą grupą). Tu się nawet chwalą, że może być ich milion: http://www.has.vcu.edu/soc/rdr/Culture.groups/ChabadLubavitch.html
    Problem jest w tym, że przedstawiciele tej sekty są wszędzie! Podam chociażby przykład rabina Dov Zekheima, który jako główny księgowy w przeddzień zamachu na WTC obrabował Pentagon na 2,3 biliona (!) dolarów. Chabad rządzi Izraelem, przejął całą kontrolę nad syjonizmem. Kontrolerzy Chaabdu są wszędzie w mediach – np. każdy „amerykański” show ma scenarzystę z Chabadu! Widziałem na własne oczy w telewizji amerykańskiej – w przypadku rocznic takich jak show Jay Leno. Ten Włoch przyznał, że to nie on wymyśla dowcipy, ale ortodoksyjny Żyd! Jak się przypatrzeć a listę twórców programów, to zawsze jest tam (nie jedno) żydowskie nazwisko. I to jest głównie Chabad.
    Jeśli chodzi o plany NWO, to były one układane przez stulecia – nie ma innej możliwości niż to, że są one dziełem sekty religijnej. Nikt nie układa planów na stulecia do przodu nie mając czegoś w rodzaju misji dziejowej. W chwili obecnej nie ma innej grupy religijnej, która miała by taki wpływ na to co się dzieje jak Chabad Lubavitch. Wydają oni rasistowskie książki, w których zaznaczają np. że goja można zabić, jeśli Żyd potrzebuje narządu. Goj to wg. nich coś gorszego niż karaluch. To są oficjalne stanowiska Chabadu wydawane w książkach takich jak rabina Sadya Grama – sprawa wyszła dzięki uczciwym Żydom z magazynu „Forward”, którzy ujawnili światu na co idą pieniądze federalne – pisałem o tym kilka tygodni temu. Schneerson? Dlaczego po jego śmierci Żydzi rozdawali ulotki na Brooklynie „Mesjasz jest wśród nas” z jego zdjęciem? Mam tę ulotkę. Nie zdziwiłbym się jakby go sklonowali. Rotszyld? Toż on był wychowankiem Chabadu – na stronie polskiego oddziału Chabadu Żydzi się tym nawet chwalą!
    http://www.chabadkrakow.pl/templates/articlecco_cdo/aid/939215/jewish/Pierwszy-Rothschild.htm
    Ktoś nas chce wszystkich wymordować i mamy te sprawy olać?!

    • zenobiusz 30 marca 2012 o 9:40 am

     Nie sądzisz .że faktyczny wróg jest w cieniu,i podsuwa takie tropy by tym bardziej się przyczaić.??To jest podobnie groteskowe jak Fulford,kabaret do którego chętnie przyjmujesz zaproszenie.A podaj jedną metodę zwalczania tych operetkowych wrogów.Informacja?? A ci z niej wyciśniesz,jak będziesz walczył ??
     Jacyś młodzi gdzieś dadzą wycisk jakiemuś faciowi z brodą i w kapeluszu.O to chodzi,czy może mamy czekać ,i w zachwycie obserwować postępy jednoczenia się najbardziej mrocznych sił na świecie,przedstawianych jako wybawiciele.Zacytuję komentarz z innego bloga:
     Czesław powiedział/a

     30/03/2012 @ 8:25 am 3 1 Rate This
     Jakoś mnie nie przekonuje próba przedstawienia dolara jako waluty światowej. Myślę i czytam, wyciągam wnioski i powiem jedno: waluta światowa dopiero powstanie i to bardzo szybko. W Orędziach mówi się o powracającym komunizmie, takiego jakiego nie znamy. Wystarczy tylko popatrzeć gdzie jest komunizm w tej chwili – Chiny, Rosja (cały czas jest tam komuna tj tzw czerwona burżuazja) Dalej tropem tych co nienawidzą chrześcijan i katolików najbardziej to hinduiści czyli Indie. Dalej – największa schizma w kościele to Brazylia i Argentyna. Ludzie czy wy naprawdę śpicie? To jest nowo powstające centrum waluty światowej. Wcale nie dolar a nowa waluta której oficjalnie jeszcze nie ma. Jak się będzie nazywać my nie wiemy ale będzie to znane za jakiś czas. Kościół dobije światowa komuna – Chiny, Rosja, Indie i Ameryka Pd to 3 miliardy ludzi którzy już w tej chwili walczą z Bogiem. Śpijcie dalej lub kumajcie się z wrogiem made ich China and Rest World. Pamiętajcie że czas przyspieszy do 3 prędkości kosmicznej jeżeli chodzi o zmiany na świecie. I jeszcze o jednym pamiętajcie – jak na ironię Europę przed wielką komuną uratuje Ameryka Północna czyli USA i Kanada. To jest do wyczytania w większości wizji z minionych 400 lat. Ale co tam, lepiej dać się manipulować przez tendencyjne media i manipulantów. Oni mają jedno zadanie – uśpić każdego człowieka co wierzy w Boga. Jak widzę pięknie się to udaje czego wynikiem są te wzajemne artykułowania i plusowania. Mam inne zdanie i być może mylne, ale myślę że jest poprawne. Ja wiem co zagraża wierzącym – komunizm, globalna waluta i pełna kontrola – hegemonia Chin i ich pseudo przyjaciół, oni sobie w pewnym czasie wszyscy skoczą do gardła i wzajemnie będą się zabijać. To przecież obraz piekła. Diabły się nie przyjaźnią a tylko zawierają pakty, poza tym walczą ze sobą i mocno się wzajemnie nienawidzą. Zupełnie jak Rosja, Chiny, Indie, Argentyna i Brazylia – komuniści i schizmatycy.
     Sorry, zapomniałem do całego szanownego grona komunistyczno-schizmatyckiego dołączyć świat islamu wojującego. To jeszcze dobitniej przedstawia obraz szatańskiego paktowania na ziemi. Wiadomo, że cała przedstawiona grupa jednoczy się tylko w imię zabicia Boga i ludzi Jemu oddanych, czyli chrześcijan a już z całą pewnością katolików.
     Może więc warto pościć, modlić się aby te plany paktowania zniszczyć i udaremnić zamysły sługusów szatana. O to prosi dzisiaj całe Niebo i ja gorąco namawiam do ratowania świata uznającego Boga.

     http://dzieckonmp.wordpress.com/2012/03/29/wizje-i-proroctwa-blogoslawiona-elzbieta-canori-mora/#comments

     • monitorpolski 30 marca 2012 o 10:01 am

      Zauważ, że bardzo mało jest informacji o Chabadzie w sieci. Gdyby chciano ich „wrobić” to by się od nich roiło. A znikają. Chabad to chazarska rasistowska konspiracja i niedługo nastąpi jej koniec – wszystko zostanie ujawnione. Fulford plecie wiele rzeczy, ale pewne, te bardzo istotne się sprawdzają – skąd mógł wiedzieć na początku marca o tym, że niedługo nastąpi założenie nowego banku inwestycyjnego BRICS?
      A co do wroga – powiedz może KTO nim jest jak nie Synagoga Szatana?

      • zenobiusz 30 marca 2012 o 10:50 am

       „A co do wroga – powiedz może KTO nim jest jak nie Synagoga Szatana?”
       Nie odnosisz wrażenia ,że podstawia nam się koniuszek ogona,twierdząc że to całość ??

      • zenobiusz 30 marca 2012 o 10:55 am

       „skąd mógł wiedzieć na początku marca o tym, że niedługo nastąpi założenie nowego banku inwestycyjnego BRICS?”
       Czyżbyś nie słyszał,o pozyskiwaniu wiedzy,zwykle niedostępnej,przez ludzi o kontaktach z bytami demonicznymi,wystarczy kontakt z Federacją galaktyczną,czy chcesz być ich tubą,???
       Benedykt XVI jest właśnie na celowniku Fulforda,śmiało ,poprzyj go.

      • zenobiusz 30 marca 2012 o 12:49 pm

       „Zauważ, że bardzo mało jest informacji o Chabadzie w sieci.”
       Kiedy Ty uznajesz że jest dużo??
       Chabad Lubavich
       Około 1,170,000 wyników
       https://www.google.pl/search?aq=0&oq=Chabad+Lubavich&ix=sea&sourceid=chrome&ie=UTF-8&q=chabad+lubavitch
       Chabad Lubavich satanizm
       Wyszukiwarka
       Okolo 162.000 wyników (0,32 s)
       https://www.google.pl/search?aq=0&oq=Chabad+Lubavich&ix=sea&sourceid=chrome&ie=UTF-8&q=chabad+lubavitch#hl=pl&sugexp=frgbld&gs_nf=1&pq=chabad%20lubavitch&cp=25&gs_id=10&xhr=t&q=chabad+lubavitch+satanism&pf=p&sclient=psy-ab&oq=chabad+lubavitch+satanism&aq=&aqi=&aql=&gs_l=&pbx=1&bav=on.2,or.r_gc.r_pw.r_qf.,cf.osb&fp=a15f9597003be9c3&biw=1241&bih=615&ix=sea

       • zenobiusz 30 marca 2012 o 12:51 pm

        Fakt,że towarzystwo,wizualnie ,dla nas obrzydliwe,jeszcze bardziej skłania ,do szukania gdzie indziej.Zbyt to sygnalizowane.

     • Tola 30 marca 2012 o 12:11 pm

      .Pan Czeslaw przepieknie rozwinal to co mowie juz od dawna o nowym nwo i o tym,ze bedzie duzo gorsze niz obecne.
      A propos Fullorda i skad wiedzial o BRIKS?
      BRICKS funkcjonuje juz wiele lat jako fundusz inwestycyjny i spokojnie mozna bylo domyslic sie dlaczego i co bedzie dalej.
      Monitor ,wydaje mi sie,ze np. dla ciebie moze to nowosc poniewaz jestes daleko od azji.

      • Tola 30 marca 2012 o 12:13 pm

       Zgadzam sie rowniez z tym,ze byc moze (OBY NIE!!!!) zatesknimy za tym starym „amerykanskim” nwo ,jesli ten smoczy szybko wyrosnie!!!

       • Peryskop 30 marca 2012 o 2:03 pm

        Hola Tola !

        Czy się nie zatańcowałaś z p. Czesławem i Zenobiuszem we trójkę tak upojnie ?

        Pan Czesław dał bardzo sprytnie sformatowany przekaz : Ameryka (z Kanadą) obroni Europę, bo to już jest podane od 400 lat w zapowiedziach (czyt. illlluminackich czanelllingach).
        Ameryka już „ratowała” Europę od dwóch światowych wojen, które sfinansowała !!!
        Teraz sa szansę na III w.ś. Trzeba tylko jakoś osłabić Chiny, skompromitować Rosję, a także Brazylię, która stanowi duży problem depopulacyjny dla depopulatorów. Na wszelki wypadek do tej fatalnej paczki Pan Czesław od Pana Zena dorzucił jeszcze Argentynę – wstrętną, bo już poznała się na banksterskich sztuczkach na własnej skórze. No i oczywiście duo C-Z pokazuje nam niecny Islam jako kolejne wielke zagrożenie dla świata, którego trzeba się bać i go nienawidzieć ! A na deser podali „odrażający” Hinduizm. W pośpiechu zapomnieli do odstrzału dodać „satanistyczny” Buddyzm (ale to się dorobi puszczając naśmiewcze filmiki z WC globtrottera).

        I popatrz Tolu, nawet Ty, która z niejednego pieca chleby pojadałaś, dałaś się nabrać na te lacho-strachy, w których ANI SŁOWA o GLOBALNYCH PRZEKRĘTACH BANKSTERSTWA, ANI SŁOWA o ZBÓJECKIEJ i MORDERCZEJ POLITYCE AMERYKI, oraz jej mini kopii EUropejskiej, ani nawet o maleńkim kraju nad Morzem Martwym. CISZA ! TEGO WSZYSKIEGO NIE MA !

        O taki stan amnezji selektywnej dbają Panowie C @ Z.

        Czy to krasnoludki napadły na Irak, Afganistan, Afrykę, Syrię i szykują szpony na Iran ?

        Czy Panowie Czesław & Zeno@biust mają nas za kompletnych ślepców i idiotów ?

        Oczywiście nikt nie chce gloryfikować imperialistycznych zapędów Rosji czy Chin, bo to fakty.
        Mają swoje wewnętrzne uwikłania na Zakaukaziu i w Tybecie. Ale czy Chiny lub Rosja żadają „regime change” na innych kontynentach, bo jak nie, to bomby lecą i krew się leje ?

        Czytanie między wierszami jest coraz bardziej potrzebną sprawnością, tłumioną życzeniowym
        stosunkiem do świata. Nie dajmy się dystrakcyjnie programować głosami trolllli z Centrolllli.

        Charakterystyczne są u nich „prędkości kosmiczne”, „wykastrowane barany” i wszystko co tylko rozbudza emocje, bo te przysłaniają rozumne i logiczne myślenie.

        Nie dajmy się uśpić Zeno@biustowej anestezji, jakoby żywiołu Lubavitcher też nie ma.

        • zenobiusz 30 marca 2012 o 4:25 pm

         Skop@ ciekawe ,kiedy zaczniesz bronić gejów ,to wszak bliskie kastrowanych baranów.
         ————————————————————————————————————–
         Tymczasem zachodnie media, a także politycy o wiele chętniej reagują z oburzeniem na zakaz manifestowania gejów w Warszawie, zatroskani ich dyskryminowaniem, nie zająknąwszy się nawet na temat licznych okrutnych zabójstw chrześcijan w Indiach, Nigerii czy Kolumbii, bądź tysięcy więzionych z powodu wiary w Chrystusa w Chinach, Korei Północnej czy Birmie. „Cywilizacja zachodnia odchodzi od swoich chrześcijańskich wartości i nic jej nie obchodzą cierpienia współwyznawców w Trzecim Świecie. Ze względu na polityczną poprawność Europejczycy po prostu wstydzą się upomnieć o wyznawców Chrystusa – mówi Sewall”[5].

        • Tola 30 marca 2012 o 4:27 pm

         @Hola Peryskop! You always pay attention on details!
         I bardzo dobrze!
         Przyznam sie,ze polecialam dzisiaj „po bandzie” i swoja opinie napisalam niedbale.
         A tu tak robic nie mozna!
         Jak widac : czuj,czuj -CZUWAJ!!!!

       • zenobiusz 30 marca 2012 o 4:01 pm

        Pery@ skop(kastrowany baranie)
        Ustosunkuj się może do tego,zamiast wymyślać moje związki z Czesławem ,którego ośmieliłem się zacytować.Małemu krajowi na bliskim Wschodzie ,jak czule piszesz nic nie będzie,to Katolicy są na celowniku,i Tola i Czesław nie chcą iść jak owce na rzeź,na pewno nie za wykastrowanym baranem.O Twoich umiłowanych buddystach,za chwilę.
        Czym islam nie jest…

        Poniższy artykuł pochodzi z ksiażki dr. Petera Hammonda: Slavery, Terrorism and Islam: The Historical Roots and Contemporary Threat:

        Islam nie jest ani religią, ani kultem – jest pełnym, kompletnym ustrojem.

        Islam ma religijne, polityczne, ekonomiczne oraz militarne komponenty. Komponnet religijny jest podstawą dla wszystkich innych komponentów. Islamizacja następuje, kiedy w danym kraje jest wystarczająco dużo muzułmanów, aby zaczęli się domagać swoich tak zwanych „praw religijnych”. Kiedy poprawne politycznie i multikulturalne społeczeństwa zgadzają się na „rozsądne” muzułmańskie żądania o ich „prawa religijne”, po cichu przechodzą także pozostałe komponenty. Tak właśnie to działa: (Źródło danych procentowych – CIA: The World Fact Book (2007)).

        Dopóki populacja muzułmanów pozostaje w okolicach 1%, są oni postrzegani jako miłująca pokoj mniejszość. W artykułach prasowych, filmach podkreślana jest ich barwna odmienność:

        USA – muzułmanów 1.0%

        Australia – muzułmanów 1.5%

        Kanada – muzułmanów 1.9%

        Chiny – muzułmanów 1%-2%

        Włochy – muzułmanów 1.5%

        Norwegia – muzułmanów 1.8%

        W zakresie 2% do 3% muzułmanie zaczynają odróżniać się od innych mniejszości. Zaczynają być widoczni jako członkowie gangów ulicznych iw wiezieniach. Pojawiają się pierwsze symptomy nadużywania środków z pomocy społecznej.

        Dania – muzułmanów 2%

        Niemcy – muzułmanów 3.7%

        Wlk. Brytania – muzułmanów 2.7%

        Hiszpania – muzułmanów 4%

        Tajlandia – muzułmanów 4.6%

        Powyżej 5% zaczyna być zauważalny silny (nieproporcjonalny do ich liczebności) wpływ na społeczeństwo. Naciskają na wprowadzenie żywności halal (czystego wg. islamskich standardów), dzięki czemu wymuszają pojawienie się dużej liczby miejsc pracy dla muzułmanów. Pojawia się seria żądań do sieci handlowych o wprowadzenie tej żywności na rynek, często wzmocniona groźbami.

        Francja – muzułmanów 8%

        Filipiny – muzułmanów 5%

        Szwecja – muzułmanów 5%

        Szwajcaria – muzułmanów 4.3%

        Holandia – muzułmanów 5.5%

        Trynidad & Tobago – muzułmanów 5.8%

        Powyżej 10% rząd państwa zmuszany jest do uznania ich prawa do sądow Sharii czyli wg. prawa islamskiego. Docelowo Islam dąży do tego, aby cały świat był sadzony wg. prawa Sharii. Wyraźny wzrost bezprawia, pojawiają się muzułmańskie getta, gdzie nawet uzbrojone patrole policji boją się zapuszczać. Rząd zaczyna tracić kontrolę nad sytuacja. Jakikolwiek pretekst może doprowadzić do rozruchów, palenia samochodów i napaści na nie-muzułmanów.

        Gujana – muzułmanów 10%

        Indie – muzułmanów 13.4%

        Izrael – muzułmanów 16%

        Kenia – muzułmanów 10%

        Rosja – muzułmanów 10-15%

        Powyżej 20% zaczynają się demonstracje siły, podpalenia szkol,szpitali, samochodów, synagog i kościołów. Większość osadzonych w więzieniach to muzułmanie. Dotychczas sporadyczne grupy para-militarne dżihadystów zaczynają działać w świetle dnia, często wypierając na terenach zamieszkania muzułmanów lokalne siły porządkowe.

        Etiopia – muzułmanów 32.8%

        Powyżej 40% można się spodziwać regularnych masakr i ataków terrorystycznych. Organizacje para-militarne rządzą niektórymi terenami wg. własnego widzimisię. Trwają także prowadzenia niewiernych kobiet, gwałty oraz utajone jeszcze niewolnictwo.

        Bośnia – muzułmanów 40%

        Czad – muzułmanów 53.1%

        Liban – muzułmanów 59.7%

        Powyżej 60% następują niczym nie ograniczane prześladowania niewiernych, sporadyczne masowe mordy, wprowadza się prawo Sharii w skali całego kraju. Niewierni są zmuszani do płacenia podatku „za ochronę” tzw. Jizja, często rekwirowany jest ich majątek. Masowy exodus nie-muzułmanów z kraju.

        Albania – muzułmanów 70%

        Malezja – muzułmanów 60.4%

        Katar – muzułmanów 77.5%

        Sudan – muzułmanów 70%

        Powyżej 80% pojawiają się czystki i mordy kierowane z poziomu państwowego.

        Bangladesz – muzułmanów 83%

        Egipt – muzułmanów 90%

        Gaza – muzułmanów 98.7%

        Indonezja – muzułmanów 86.1%

        Iran – muzułmanów 98%

        Irak – muzułmanów 97%

        Jordania – muzułmanów 92%

        Maroko – muzułmanów 98.7%

        Pakistan – muzułmanów 97%

        Palestyna – muzułmanów 99%

        Syria – muzułmanów 90%

        Tadżykistan – muzułmanów 90%

        Turcja – muzułmanów 99.8%

        Zjednoczon
        #

        sinus76 2 lata 4 mies. temu +14
        Zjednoczone Emiraty Arabskie – muzułmanów 96%

        W pobliżu 100% następuje tzw. muzułmański Pokój (stad Islam jest znany jako „Religia Pokoju”) czyli „Dar-es-Salaam”, co znaczy „Islamski Dom Pokoju”. Wg. wojennej doktryny islamu powinien być wtedy pokój, gdyż wszyscy są już muzułmanami i nie ma powodów do walki.

        Afganistan – muzułmanów 100%

        Arabia Saudyjska – muzułmanów 100%

        Somalia – muzułmanów 100%

        Jemen – muzułmanów 99.9%”

        Oczywiście tak się nie dzieje. Aby spełnić swoją rządzę krwi, muzułmanie zaczynają mordować siebie na wzajem z różnych powodów.

        „Zanim miałem 9 lat, nauczyłem się podstawowego kanonu życia Araba. Ja przeciwko mojemu bratu; ja i mój brat przeciwko naszemu ojcu;moje rodzina przeciwko naszym kuzynom i klanowi; klan przeciwko plemieniu; plemię przeciwko światu, i wszyscy spośród nas przeciwko niewiernym. Leon Uris, The Haj”

        Dobrze jest pamiętać, że w wielu, wielu krajach, takich jak Francja, populacja muzułmańska skoncentrowana jest w gettach, określonych przez ich pochodzenie etniczne. Muzułmanie nie integrują się ze społeczeństwem w ogólności. Tym samym, uzyskują miejscami znacznie większe wpływy niż ich krajowy odsetek mógłby wskazywać.
        http://www.wykop.pl/link/265904/jak-muzulmanie-odwdzieczaja-sie-chrzescijanom-przesladowania-katolikow/#
        Dr.Peter Hammond, Frontpage Magazine

        • zenobiusz 30 marca 2012 o 4:06 pm

         Nie sądzę ,byś o tym skop@ nie wiedział.
         Ja wiem,i podsuwane ,sensacyjne cukierki ,na mnie nie działają,orgonit,:)
         http://www.baptysci.pl/tematycznie/141-wspolczesnosc/911-chrzescijanstwo-najbardziej-przesladowana-religia-swiata?showall=1
         Według klucza geograficznego wyglądałoby to następująco. W Afryce głównym sprawcą prześladowań jest islamizm instytucjonalny (Sudan, Somalia, północna Nigeria), w miejscach, gdzie islamiści sprawują faktyczną władzę, a także islamizm lokalny (Kenia, Egipt), będący wynikiem silnych wpływów tej religijnej ideologii wśród lokalnej administracji[8] oraz walki etniczne (Rwanda, Uganda, Kongo). W Azji, która jest kontynentem, na którym dochodzi do największych i najkrwawszych prześladowań chrześcijan, ich źródła należy upatrywać w islamizmie instytucjonalnym (Arabia Saudyjska, Pakistan, Iran, Jemen), w islamizmie lokalnym (Filipiny, Indonezja, Turcja, Afganistan, Irak), w reżimach komunistycznych (Chiny, Korea Północna, Wietnam), a także w kręgach fanatyków hinduizmu (Indie) oraz buddyzmu (Birma, Bhutan, Sri Lanka).

         W Ameryce Łacińskiej za prześladowaniem chrześcijan stoją marksistowscy partyzanci lub kartele narkotykowe (Kolumbia, Peru, Gwatemala). W Ameryce Północnej i Europie Zachodniej, pomijając pojedyncze ataki szaleńców[9], nie dochodzi do krwawych prześladowań, zaś te ukryte są efektem, ogólnie mówiąc, sekularyzacji.

        • monitorpolski 30 marca 2012 o 4:13 pm

         Z twojej argumentacji wynika, że tych Arabów trzeba pewnie tak załatwić? (rabini Chabadu błogosławią bomby, które mają zabić palestyńskie dzieci):


         Tu jest więcej: http://uprootedpalestinians.blogspot.com/2010/10/talmud-at-work-jewish-rabbi-allows.html
         Właśnie dlatego Islam wygra – przez brutalność syjonistów. Tak się toczy koło historii – represjonowani zazwyczaj ostatecznie wygrywają. Były owszem i tragedie wymordowania całych narodów, ale muzułmanów jest zbyt dużo, nie da się w ten sposób. To nie muzułmanie są winni tego co się dzieje w świecie, to syjoniści namieszali, zradykalizowali muzułmanów. Usunąć syjonistów i będzie pokój. Pamiętajmy, że w radykalnych krajach arabskich, jak Arabia Saudyjska rządzą dynastie żydowskie! Bin Ladenowie też są żydami. Przypadek?

        • Peryskop 30 marca 2012 o 4:23 pm

         Wrzuć te podżegacze międzyreligijne do swojego śmietnika translowanego googlami,
         gdzie w komentach nareszcie objawiła się Wasza Cała Trójca z Linkspamem na czele.
         A cała chmara Twoich zwolenników czeka w kolejce na zapisy do wpisu.

         http://zenobiusz.wordpress.com/2012/03/29/peryskopa-labedzi-spiewczyli-jak-wykruszaja-sie-sztuczne-autorytety/

         WHO NEXT to już od wczoraj wiadomo.
         Po „ewangelicznie zalllllaminowanych” opakowaniach owoców poznaliśmy 😀

         Od dziś znamy też jak bardzo Ci zallllleży na marginalllllizacji roli Chabadu.

         WHAT NEXT ?

        • zenobiusz 30 marca 2012 o 4:33 pm

         Widzę ,że nadepnąłem da kolejny odcisk .W czasie wojny,to chasydzi w pierwszym rzędzie szli do gazu,”zasymilowani”,syjoniści,ogoleni i w garniturach ,służyli w SS.Dzisiaj jest podobnie.
         Egzotyczne ukierunkowanie,nie będzie skuteczne,jest prosty sposób metryki do czwartego pokolenia ,jak nie to: Wszyscy won.Narobiło nam się gładko ogolonych,nie znoszących Trójcy Świętej,ale mimo to są jak na dłoni,pycha ,każe im się sypać na każdym kroku.
         Sztuczne konflikty w rodzinie,nie pomogą .Polacy po cichu się przyglądają.Do czasu.

         • monitorpolski 30 marca 2012 o 4:39 pm

          Zeno, chasydzi to są chasydzi, Chabad to są sataniści. Jedni z drugimi nie mają nic wspólnego, może ubrania. Sataniści to są „ci którzy podają się za Żydów, a nimi nie są”. Pamiętajmy, że po wojnie w Izraelu napromieniowano setki tysięcy dzieci, tak że wiele z nich zmarło, ci co przeżyli męczą się do dzisiaj. Kto to zrobił, Indianie?
          Posłuchaj rasistowskich tez chabadu – to nie ma nic wspólnego z Torą. Poza tym wielu hitlerowców ukrywa się w Izraelu udając chasydów.
          Prawdziwi Żydzi, chasydzi, stoją wraz z Palestyńczykami wołając o unieważnienie państwa Izrael.

        • alexirin 30 marca 2012 o 4:42 pm

         nie zapominajcie o tym że islam wymyślili rabini zydowscy dla arabów aby zniszczyć chrześcijaństwo
         http://alexirin.wordpress.com/2011/06/19/dyktando-rabina-z-mekki/

        • zenobiusz 30 marca 2012 o 5:30 pm

         Chabad,czym by się nie zajmowali w swoim wynaturzeniu,jest marginesem zjawiska z którym mamy do czynienia,podsuwanym,jako najbarwniejszy,a więc najłatwiejszy do lokalizacji.Podobnie Chasydzi,jako wyróżniający się z otoczenia,a w ich przypadku,niewygodni,bo antyionistyczni,zostali wystawieni,jako przynęta.O prawdziwym sednie problemu można przeczytać na moim blogu od dawna,problem złożony ,i wymagający czasu z uwagi na obszerność materiału,i wtrącane z pewnością i dezinformacje.
         http://zenobiusz.wordpress.com/tajna-wladza-swiata/
         Jeśli ktoś pokazuje ci łatwą receptę na zlokalizowanie źródła zła ,z pewnością chce ukryć co innego.Szukaj tego czegoś,jak nie chcesz być narzędziem.

         • monitorpolski 30 marca 2012 o 5:54 pm

          Chasydzi to nie jest Chabad. Chabadnicy są praktycznie wszędzie – nie jest to więc zjawisko marginalne. Coraz więcej wychodzi i na jaw niedługo wyjdą wszystkie zbrodnie w jakich brali i biorą udział. Nie ma co ich bronić.

        • kosiardeyablos 31 marca 2012 o 6:36 pm

         co ty zeno za pierdoły wypisujesz !!! to mnie obraża – paszoł won od islamu ziomóś bo sie zaczne przypierdalać do krk !!! tematy religijne zostaw w szufladzie albo wsadz do kuwety szatańskiego kota, niech leży !!! NO i jeszcze skąd ? Źródło danych procentowych – CIA: The World Fact Book (2007) No HALO !!! Dałeś dupy w temacie, zmoczyłeś, paciorrkuj w domu !!! Allah ci może wybaczy, ale Ja, nie !!! Tak że hamuj piętą !!!

 25. grey 29 marca 2012 o 10:28 pm

  Hiszpania w ogniu

  http://www.sfora.pl/Hiszpania-w-ogniu-Strajk-generalny-paralizuje-kraj-wojna-na-ulicach-g41982

 26. Smoke 29 marca 2012 o 10:52 pm

  Polecam Wszystkim, warto zobaczyć

  Telewizja – Masowa Kontrola Umysłu [Warto to wiedzieć!]

 27. Roma 30 marca 2012 o 12:32 am

  Amerykanie chcą zbierać dane osobowe nieamerykańskich użytkowników gier komputerowych
  Amerykańska Marynarka chce inwigilować graczy

  Armia amerykańska zamierza kupować używane konsole od zagranicznych graczy i wyciągać z nich wszystkie istotne informacje, które zapisują się w pamięci urządzeń przez cały czas ich użytkowania. Czemu ma służyć taka forma inwigilacji?

  Współczesne konsole do gier dawno przestały przypominać plastikowe pudełka, do których wciskamy kolorowe kartridże. Teraz platformy podpinane do telewizora łączą się z internetem, przechowują nasze dane osobowe, numery kart kredytowych czy historię przeglądanych stron.
  Serwis Kotaku zamieścił dokument Marynarki Stanów Zjednoczonych, który zawiera informacje na temat zaplanowanej akcji kupowania używanych platform do gier wideo
  i przechwytywania znajdujących się w nich danych. Armia zawarła umowę z firmą Obscure Technologies, wyznaczyła budżet w wysokości niecałych 180 tys. dolarów
  i zleciła pozyskiwanie stosownych informacji wyłącznie z konsol kupionych za granicami Stanów Zjednoczonych,
  ponieważ próby inwigilacji obywateli amerykańskich są nielegalne.

  Fundusze przewidziane na sfinansowanie operacji mają być przeznaczone w głównej mierze na pozyskanie potrzebnych narzędzi i opracowanie finalnego raportu. W dokumencie końcowym ma się znaleźć między innymi instrukcja, w jaki sposób można pozyskiwać dane z używanych platform do gier.

  Co ciekawe, część efektów pracy Obscure Technologies będzie przedstawiona szerokiej publiczności.
  Dokument zakłada publikacje wniosków w czasopismach naukowych i organizowanie konferencji.
  Operacja pozyskiwania danych z używanych konsol będzie dotykać wyłącznie nieamerykańskich użytkowników.

  źródło:

  http://gry.wp.pl/wiadomosci/amerykanska-marynarka-chce-inwigilowac-graczy,52066,1.html?ticket=4784155399476471WEpxAVcScLTkyebmE5NjDSkVRZP6oBxgVYZKS%2BNBaELmmZ9gw37zUDzM5Nogq43PLKuhhHW4AWAMzL9je%2FK79QZU0vMU17CYvlTmvP%2BZct1xE%2BAWfhRCrOef1GEa0CeWjNiG%2FHPvfpREF04HKxlaRQ%3D%3D

 28. TajemniczyPan 30 marca 2012 o 8:05 am

  Galaktyczna Federacja – przekaz Alaje z Plejad – cz. 18 [PL]

  • kosiardeyablos 31 marca 2012 o 7:56 pm

   hm…tak sie spytam? A tymi alejami można jechać ? ….hhhhhh

 29. Annah. 30 marca 2012 o 8:26 am

  Vassula Ryden opowiada o swoim charyzmacie – polecam całość
  http://www.dailymotion.com/video/xl66z3_vassula-ryden-1-od-myodoyci-do-oczyszczenia_lifestyle

 30. kk7qq 30 marca 2012 o 9:04 am

  Dzis na http://terraherz.at/tag/freimaurer duza ilosc art.i filmow o illuminatach,masonach .
  Wstrzasajaca ! mimo ze ogolnie znam temat to dzis jeste w szoku po raz enty,jakie to wszystko jest przerazajace ze chyba czasem lepiej nie ogladac i nie czytac .

 31. Sully 30 marca 2012 o 9:15 am

  Słucham teraz wystapienia w Sejmie pana Dudy, mówi całkiem do rzeczy , ale oni pewnei go nie posłuchaja…kurcze, wydaje mi się że sytuacja finansowa w Polsce jest naprawdę kiepska skoro sięgają po takie radykalne środki, wbrew spoleczeństwu.

  • AQQ 30 marca 2012 o 10:26 am

   Sully, jestes młoda więc wiej stąd, póki masz siłę możesz się urządzić i polepszyć życie swoim dzieciom. Mój rocznik goni emeryturę i już dwukrotnie nas oszukano!
   To jest kraj bezprawia, absurdów, patologii i chorych, spiących ludzi.
   Niby POrozumiewamy się PO POlsku ale ja nie rozumiem tego języka!

   • ALFA 30 marca 2012 o 10:51 am

    AQQ nie nawołuj młodych do wyjazdu ,ale niech podniosą dupy i walczą o godne życie dla siebie i swoich dzieci . Przecież im o to chodzi ,żeby opuścić kraj i zrobić miejsce dla kosmitów.Nasz kraj jest piękny i bogaty ,dlatego jest walka o niego.Rządzą nami obcy nie Polacy.I tu trzeba powiedzieć dość niech opuszczą nasz kraj .Dać im bilet w jedną stronę.
    Tak jest naród chory,śpiący ,ale oni do tego doprowadzili.Popatrz kto jest przed sejmem tylko starsi. A gdzie młodzi bawią się ,a póżniej będą przyklaskiwać Palikocie.Ale oczy im się otworzą za póżno .Jak chodziło im o internet ust.ACTA to umieli się zjednoczyć .

 32. Peryskop 30 marca 2012 o 3:03 pm

  “…Kiedy pan Lucjan Łągiewka zaczął prace nad silnikiem elektrycznym wykorzystującym tzw. darmową energię …

  ORzesz, czy coś przeoczyłem, czy mylisz to z tzw. “pędnikiem” tj konceptem funkcjonalnie odwrotnym do zderzaka bezwładnościowego ? Czy masz może jakiś link do projektu L. Łągiewki mającego na celu opracowanie silnika elektrycznego wykorzystującego tzw. darmową energię ?

  Na filmach w YT była mowa, że “smutni panowie” na zielono zgłosili się i pobrali modele zderzaka do badań. Na niedawnym (podawałem tu linka) syn L.Ł. opowiadał, że obiecali generalskie apanaże, ale udało się tylko odzyskać jeden z modeli zderzaka z jakiegoś garażu w … Izraelu.

  Natomiast nigdzie nie spotkałem się jeszcze z info o pracach L. Łągiewki nad “free energy”.
  Ciekaw jestem czy to jest fakt, pomyłka z przesłysznia, czy może tylko plotka.

 33. tamara 30 marca 2012 o 10:31 pm

  Toooooooola

  Mam nadzieje,że co do dinozaurów znalazłaś moją odp

  nie wiem co Cię interesuje wiec wybrałam pare tytułów i autorów, które każdy powinnien przerobić…..oczywiście to namiastka tego co jeszcze Cię czeka 😉

  Carl Jung
  Jean Baudrillard
  Nietzsche
  Hegel
  Immanuel Kant (Uważany za najwybitniejszego filiozofa wszechczasów)
  „The End of History ” i ” Last Man” -Francis Fukuyama
  ” Atlas Shrugged”-Ayn Rand
  „Faust”- Goethe
  „The Lonely Crowd „-David Riesman
  „The Da Vinci Code” Dan Brown

  „The Right -Brain God” -Micheal Faust
  O jednej z największych tajemnic ukrywanej przez wieki o naszej egzystencji (każdy z nas może komunikować sie z własną duszą)

  „Mad as Hell;Why everything is getting Crazier”-Micheal Faust
  „The Haunted Woman” -David Lindsay
  „The Violet Apple” -David Linds
  Jest to opowieść o potrzebie znalezienia nasze wyższego „ja”, gdzie możemy zobaczyć i poczuć się lepiej, gdzie widzimy prawdziwą naturę świata, gdzie nasze relacje są o wiele bardziej intensywne i satysfakcjonujące i gdzie będziemy mogli znaleźć swojego idealnego partnera.

  „A Voyage To Arcturus”- David Lindsay
  To jeden z najdziwniejszych a zarazem najmocniejszy książek, jaką kiedykolwiek napisano

  Filmy

  Stalker -Andrzej(Anrei)Tarkovsky
  Scarface (film) jeden z najlepszych filmów jaki kiedykolwiek nakrecono (z Al Pacino jako Tony Montana)

  e -biblioteki
  http://digital.library.upenn.edu/books/banned-books.html
  http://www.google.be/search?hl=nl&q=virtual+library+of+english+literature&btnG=Google+zoeken&meta=
  http://www.ipl.org/IPLBrowse/GetSubject?vid=13&cid=1&tid=7011&parent=7006
  http://ultra.ap.krakow.pl/~wmkolasa/temp/links.html
  http://www.iik.pl/ebook.php
  http://www.justfreebooks.info/results.php?q=Phenomenology+of+Mind+
  http://www.gutenberg.org/browse/languages/pl
  http://onlinebooks.library.upenn.edu/new.html
  może tu znajdziesz coś co Cię interesuje
  ze zrozumiałych względów nie podaje religijnych tytułów

  a tu ciekawostka http://tv.naturalnews.com/v.asp?v=7EC06D27B1A945BE85E7DA8483025962

  pozdrawiam

  • Tola 31 marca 2012 o 7:47 am

   @ Tamaaaaaaaaaaaaara!
   Dziekuje! Duzo z tych pozycji czytalam juz kiedys i moze warto sobie to odswiezyc !
   Ciesze sie,ze przypomnialas mi Fukuyame!!!
   Bardzo mi sie kiedys podobal!
   Tamara-Madrala – i co z tym Panem w bialej szafie,z dluga broda?
   Czekam na ciag dalszy! :)))

  • hjk 1 kwietnia 2012 o 12:08 am

   @tamara
   „Immanuel Kant (Uważany za najwybitniejszego filiozofa wszechczasów)” – raczysz sobie zartować chyba 🙂
   Carl Jung
   Jean Baudrillard
   Nietzsche
   Hegel
   co do pierwszego to nie nam, ale 3 pozostałych to mozna stracić zdrowie umysłowe, wiec radzę uważac, no moze wczesne dzieła Nietzschego sa ciekawe
   Rand i Fukuyama to utopie i propagandówki

 34. tamara 31 marca 2012 o 8:31 am

  Tola;
  W” białej szafie” ?to może Ty trzymasz czasami jakiegoś pana nie koniecznie z długa brodą ……hahahaha…..oh te przejęzyczenia ….
  Ogólnie polecam wiekszość książek Michaela Fausta , Mike Hokney, i jest jeszcze jeden autor,ale wole go tutaj nie propagować

  • Tola 31 marca 2012 o 8:54 am

   ha,ha,ha!-faktycznie napisalam w „szafie”
   Ja cos ostatnio niezborna jestem.
   A tego autora nie propaguj ,tylko szepnij na ucho!

   • tamara 31 marca 2012 o 9:13 am

    Tola jeśli chcesz robić coś bardziej “excited” to szukaj info na temat najbardziej tajemniczego manuskryptu na świecie – rękopis Voynich. Nikt nigdy nie był w stanie go rozszyfrować. ludzie, którzy go pisali to członkowie iluminatów(tych dobrych);zostali schwytani i zabici zanim mogli wydać klucz –dekodowania.Tematem tym zajmują sie największe mózgi świata.poczęści udało im się to,ale informacje są praktycznie nie dostępne…..może Tobie się uda …….gdzie diabeł nie może to poślij Tole…..hahahaha