Wydarzenia i komentarze, 29 marca 2012r.

Tajemnicze wyziewy w południowych stanach USA
BRICS Rosja, Chiny, Indie, Brazylia i Płd. Afryka będą mieć własny bank „światowy”
Sąd Najwyższy – posiedzenia sądów powinny być jawne!
 

Tajemnicze wyziewy w południowych stanach USA

na czerwono zaznaczono wyziewy

Dutchsinse na podstawie zdjęć radarowych ujawnił, że w wielu miejscach w poniedziałek wieczorem, na południu USA doszło, do wielkich erupcji pary wodnej lub innego gazu. Źródła są nieznane, wygląda na to jakby gaz uwalniał się wprost z gruntu. Telecast oznaczył te wyziewy jako „dzikie pożary” – płonące trawy, jednak jak uważa Dutchsinse, jest to niemożliwe, gdyż wyziewy powstawały niemal równocześnie. Musiałaby to być skoordynowana akcja palenia trawy. Wyziewy są jednak tak ogromne, że sięgają powyżej chmur.
Na zdjęciu po lewej, które przedstawia fragment stanu Arkansas, wielkość tych wyziewów wynosi od 50 – 100 mil! Podobna sytuacja była w innych stanach – erupcje następowały dokładnie w tym samym czasie – wczesnym wieczorem ok. 18:15 czasu UCT, co widać na zdjęciach radarowych. Obszar, na którym powstały te erupcje, to kilka milionów kilometrów kwadratowych – Teksas, Oklahoma, Luizjana, Missouri, Alabama, Arkansas, Georgia, Południowa i Północna Karolina oraz Floryda.
Dutchsinse uważa, że wyziewy są wynikiem wzrastającego ciśnienia poniżej skorupy ziemskiej, być może nacisku złóż ropy naftowej. Grozić to może serią trzęsień ziemi. Należy dodać, że na tych obszarach w ostatnim czasie doszło do wielkich opadów deszczu.

Rosja, Chiny, Indie, Brazylia i Płd. Afryka będą mieć własny bank „światowy”

Bank ma się nazywać BRICS – od pierwszych liter krajów, które go zakładają. Ma on finansować inwestycje w krajach członkowskich. Gangsterom z Banku Światowego, oczywiście nie jest to na rękę. Prezydent BŚ, Robert B Zoellick, już próbuje podporządkować sobie powstającą instytucję – podczas spotkania założycielskiego BRICS w New Delhi, powiedział reporterom, że „założenie nowego banku finansującego rozwój jest skomplikowanym przedsięwzięciem, wymagającym kapitału”. Już na wstępie zaczął grozić, że te kraje nie mają „odpowiednio wysokiego ratingu”, który w przypadku Banku Światowego jest najwyższy – AAA. Jak wiadomo, rating, czyli wskaźnik ryzyka kredytowego, jest jedną z najważniejszych broni terroryzmu finansowego, którym zniewalany jest świat. Wszystkie instytucje, a nawet państwa, które nie podporządkowują się tyranii bankowej mają obniżany rating, co powoduje natychmiastowy spadek zainteresowania inwestorów.
Zoellick niepotrzebnie bił pianę, ponieważ kraje BRICS mają prawdopodobnie większy kapitał rozwojowy w postaci zarówno gotówki, jak i siły roboczej, niż reszta świata. Mimo to, rozpaczliwie nalegał na udział „specjalistów” z BŚ w rozwoju nowej instytucji. Chyba najbardziej bolesne dla gangsterów z BŚ jest udział w nowym banku Indii, która jak dotąd była w pełni kontrolowana przez NWO.
Wygląda na to, że czas banksteryzmu światowego się kończy, dominacja USraela i Imperium Brytyjskiego już niedługo będzie miała finał. Czy będzie to oznaczało wojnę światową czy też pokojową transformację, dowiemy się zapewne w ciągu kilku najbliższych lat, o ile nie miesięcy.

Sąd Najwyższy – posiedzenia sądów powinny być jawne!

Sąd Najwyższy odrzucił niejawność

Korzystną dla społeczeństwa decyzją skończyło się wczorajsze  posiedzenie Sądu Najwyższego.
Oto krótka informacja ze strony Stowarzyszenia Przeciw Bezprawiu z Bielska – Białej (http://www.aferyibezprawie.org)

Posiedzenia sądu są jawne – co jako nie – prawnicy twierdzimy od 2006 r.
środa, 28 marca 2012 23:07

Przedstawiamy pisemne uzasadnienie SN w sprawie tajności posiedzeń sądów RP w sprawach karnych:
Sygn. akt I KZP 26/11

U C H W A Ł A, Dnia 28 marca 2012 r.
Sąd Najwyższy w składzie: SSN Stanisław Zabłocki (przewodniczący), SSN Józef Dołhy, SSN Małgorzata. Gierszon, SSN Piotr Hofmański (sprawozdawca), SSN Przemysław Kalinowski, SSN Jarosław Matras, SSN Zbigniew Puszkarski, „Czy posiedzenia sądu karnego są jawne zewnętrznie?” u c h w a l i ł (…)
Cała treść: http://www.sn.pl/orzecznictwo/uzasadnienia/ik/I-KZP-0026_11.pdf

Reklamy