Cicha akceptacja ludobójstwa? Sawicki wykonuje rozkazy Komisji Europejskiej.

Rafał Gawroński dzwoni z więzienia dla recydywistów  >>nagranie
Uwaga, Anonimowi chcą jutro (31 marca) całkowicie zablokować internet
NOTA PRASOWA, Koalicja POLSKA WOLNA OD GMO
Fulford: Bandyci z Monsanto znajdą się w więzieniu 

Rafał Gawroński dzwoni z więzienia dla recydywistów

Trudno wprost uwierzyć w to co mówi Gawroński – siedzi na podstawie nie swojego wyroku!

Uwaga, Anonimowi chcą jutro (31 marca) całkowicie zablokować internet

Atak ma być przeprowadzony na serwery DNS (Domain Name Servers), które kontrolują przekierowanie całego ruchu w internecie. W momencie gdy te serwery będą zaatakowane, nie będzie możliwe wejście na stronę przez umieszczenia jej adresu w polu adresowym przeglądarki. Serwery DNS mają za zadanie zamianę adresów stron na odpowiednie adresy IP.

NOTA PRASOWA, Koalicja POLSKA WOLNA OD GMO

Materiał filmowy z Marszu w Obronie Pszczół:

W  dniu  MARSZU W OBRONIE PSZCZÓŁ – 15 marca 2012 r. – Minister Rolnictwa i Rozwoju Wsi Pan Marek Sawicki podpisał projekt rozporządzenia w sprawie wprowadzenia ZAKAZU stosowania materiału siewnego odmian genetycznie zmodyfikowanych. PROJEKT ten jest długo oczekiwanym aktem prawnym, który NIEZWŁOCZNIE powinien wejść w życie, nim rolnicy rozpoczną sezon wiosennych siewów. Tymczasem Minister Sawicki rozwiewa nasze nadzieje pisząc: ”Zakaz…będzie wprowadzony po uprzednim uzyskaniu zgody Komisji Europejskiej…” Negocjacje z Komisją Europejską, które mogą trwać długie miesiące, należy prowadzić po uprzednim wprowadzeniu w życie zakazu w Polsce. Taką kolejność wydawania decyzji podjęły wszystkie kraje, które już dawno mają wprowadzone zakazy na kukurydzę MON810 i ziemniaka Amflora.

W ciągu kilku dni setki osób prywatnych i organizacji z Polski i z innych krajów UE wysłało listy do Pana Marka Sawickiego domagając się NATYCHMIASTOWEGO wprowadzenia zakazu stosowania materiału siewnego wszystkich odmian genetycznie zmodyfikowanej kukurydzy MON 810 oraz uprawiania ziemniaka Amflora. Listy wysyłali/wysyłają rolnicy, naukowcy, artyści, studenci, ekonomiści, elektrycy, pracownicy socjalni, nauczyciele, zootechnicy, programiści… ludzie wszystkich zawodów.
Ponadto ponad 38 tysięcy organizacji i osób prywatnych podpisało PETYCJĘ w sprawie zakazu rejestrowania nasion, obrotu i upraw roślin GMO w Polsce http://www.alert-box.org/petycja/rozporzadzenie-zakazujace-gmo/

PRZECIW GMO SĄ: IZBY ROLNICZE, KONWENT MARSZAŁKÓW, SEJMIKI WOJEWÓDZKIE, KOMITET OCHRONY PRZYRODY PAN, będący szeroką reprezentacją środowisk akademickich kraju, ZDECYDOWANA WIĘKSZOŚĆ POLAKÓW i EUROPEJCZYKÓW. CZYJ INTERES REPREZENTUJĄ ZWOLENNICY GMO?

TYMCZASEM PAN MINISTER SAWICKI MILCZY…

”… Pragnę zwrócić uwagę na istniejący w świecie konsensus naukowy co do faktu, że raz uwolnione GMO do środowiska zapoczątkowują procesy, których nie da się już odwrócić (zob. np. stanowisko ekspertów FAO (2003) lub w dowolnym artykule najnowszego Biuletynu Komitetu Ochrony Przyrody PAN nr 2/2011, w całości poświęconemu zagrożeniom ze strony GMO uwalnianych do środowiska, na podstawie przeglądu wyników ok. 100 badań naukowych ze świata)… Tym pilniejsze staje się więc wprowadzenie zakazu uwalniania GMO do środowiska, zwłaszcza w formie upraw, gdyż proces skażenia biologicznego przez GMO upraw ekologicznych, tradycyjnych i konwencjonalnych, w krajach, gdzie je dopuszczono, postępuje…Ze względu zwłaszcza na cechę nieodwracalności tych procesów domagam się natychmiastowego wprowadzenia zakazu: stosowania materiału siewnego wszystkich odmian genetycznie zmodyfikowanej kukurydzy MON 810 oraz sadzenia i uprawy ziemniaka AMFLORA…Domagam się też wyciągnięcia sankcji wobec fir
m oferujących  niedozwolony w Polsce materiał siewny transgenicznej kukurydzy odmian MON 810…” – napisał do Pana Ministra dr Jacek J. Nowak, specjalista mi. w problematyce bezpieczeństwa żywieniowego, członek grupy naukowej z Koalicji POLSKA WOLNA od GMO.

KONTAKT: Edyta Jaroszewska-Nowak, tel: 609645386, e-mail: edytaj66@tlen.pl
Anna Szmelcer, tel: 607-295-055, e-mail: annaszmelcer@gmail.com

Koalicja POLSKA WOLNA OD GMO reprezentuje tysiące obywateli, http://www.polska-wolna-od-gmo.org

Fulford: Bandyci z Monsanto znajdą się w więzieniu

6 marca w wywiadzie dla Sean Morton Juniora, były redaktor naczelny Forbesa na Azję, Benjamin Fulford ostrzegł wszystkich inwestorów Monsanto, że już niedługo tej firmy nie będzie.
BF: Chodzi nie tyle o przeszłość, co o przyszłość. Mamy obecnie potencjał na zmianę tej planety w sposób jaki nigdy nie miał miejsca. Mamy technologię i umiejętności organizacyjne, jedyne czego nam brakuje to instytucji, które by nas chroniły. Już dzisiaj jesteśmy w stanie zmienić swoje geny w taki sposób, że żylibyśmy setki lat. Z jakichś powodów ci oszuści nam to uniemożliwiają. Musimy się pozbyć wielu koncernów farmaceutycznych, a chciałbym szczególnie ostrzec wszystkich, którzy mają swoje udziały w Monsanto. Monsanto będzie zniszczone. Gwarantuję wam, że tej korporacji już za rok nie będzie.  To są mordercy i kryminaliści i znajdą się w więzieniu. Czy słyszycie to w Monsanto?
S.M.J: Zapisujemy sobie – za rok nie będzie Monsanto.

komentarz monitorpolski: Dlaczego nawiązuję do Benjamina Fulforda? Wiele jego publikacji wygląda na awanturnictwo dziennikarskie i dezinformację. Pytanie – czy robi to celowo, czy raczej sam jest ofiarą dezinformacji? Sądzę, że to drugie. Wiele sensacji, które podał Fulford ostatecznie okazało się prawdziwych, jak niedawne przesłuchania szefa FED w Nowym Jorku Timothy Geithnera. Żadne media kryminalne o tym nawet nie wspomniały – jedynie potwierdził to sędzia Napolitano w programie telewizji FOX News, po czym go usunięto. Nie ma wątpliwości, że Fulford ma również dostęp do dobrych informacji, jak np. niedawne założenie banku BRICS – Fulford zapowiedział to w tym samym programie z 6 marca, twierdząc że pod koniec marca odbędzie się bardzo ważne wydarzenie w sferze finansów.

Reklamy