Cicha akceptacja ludobójstwa? Sawicki wykonuje rozkazy Komisji Europejskiej.

Rafał Gawroński dzwoni z więzienia dla recydywistów  >>nagranie
Uwaga, Anonimowi chcą jutro (31 marca) całkowicie zablokować internet
NOTA PRASOWA, Koalicja POLSKA WOLNA OD GMO
Fulford: Bandyci z Monsanto znajdą się w więzieniu 

Rafał Gawroński dzwoni z więzienia dla recydywistów

Trudno wprost uwierzyć w to co mówi Gawroński – siedzi na podstawie nie swojego wyroku!

Uwaga, Anonimowi chcą jutro (31 marca) całkowicie zablokować internet

Atak ma być przeprowadzony na serwery DNS (Domain Name Servers), które kontrolują przekierowanie całego ruchu w internecie. W momencie gdy te serwery będą zaatakowane, nie będzie możliwe wejście na stronę przez umieszczenia jej adresu w polu adresowym przeglądarki. Serwery DNS mają za zadanie zamianę adresów stron na odpowiednie adresy IP.

NOTA PRASOWA, Koalicja POLSKA WOLNA OD GMO

Materiał filmowy z Marszu w Obronie Pszczół:

W  dniu  MARSZU W OBRONIE PSZCZÓŁ – 15 marca 2012 r. – Minister Rolnictwa i Rozwoju Wsi Pan Marek Sawicki podpisał projekt rozporządzenia w sprawie wprowadzenia ZAKAZU stosowania materiału siewnego odmian genetycznie zmodyfikowanych. PROJEKT ten jest długo oczekiwanym aktem prawnym, który NIEZWŁOCZNIE powinien wejść w życie, nim rolnicy rozpoczną sezon wiosennych siewów. Tymczasem Minister Sawicki rozwiewa nasze nadzieje pisząc: ”Zakaz…będzie wprowadzony po uprzednim uzyskaniu zgody Komisji Europejskiej…” Negocjacje z Komisją Europejską, które mogą trwać długie miesiące, należy prowadzić po uprzednim wprowadzeniu w życie zakazu w Polsce. Taką kolejność wydawania decyzji podjęły wszystkie kraje, które już dawno mają wprowadzone zakazy na kukurydzę MON810 i ziemniaka Amflora.

W ciągu kilku dni setki osób prywatnych i organizacji z Polski i z innych krajów UE wysłało listy do Pana Marka Sawickiego domagając się NATYCHMIASTOWEGO wprowadzenia zakazu stosowania materiału siewnego wszystkich odmian genetycznie zmodyfikowanej kukurydzy MON 810 oraz uprawiania ziemniaka Amflora. Listy wysyłali/wysyłają rolnicy, naukowcy, artyści, studenci, ekonomiści, elektrycy, pracownicy socjalni, nauczyciele, zootechnicy, programiści… ludzie wszystkich zawodów.
Ponadto ponad 38 tysięcy organizacji i osób prywatnych podpisało PETYCJĘ w sprawie zakazu rejestrowania nasion, obrotu i upraw roślin GMO w Polsce http://www.alert-box.org/petycja/rozporzadzenie-zakazujace-gmo/

PRZECIW GMO SĄ: IZBY ROLNICZE, KONWENT MARSZAŁKÓW, SEJMIKI WOJEWÓDZKIE, KOMITET OCHRONY PRZYRODY PAN, będący szeroką reprezentacją środowisk akademickich kraju, ZDECYDOWANA WIĘKSZOŚĆ POLAKÓW i EUROPEJCZYKÓW. CZYJ INTERES REPREZENTUJĄ ZWOLENNICY GMO?

TYMCZASEM PAN MINISTER SAWICKI MILCZY…

”… Pragnę zwrócić uwagę na istniejący w świecie konsensus naukowy co do faktu, że raz uwolnione GMO do środowiska zapoczątkowują procesy, których nie da się już odwrócić (zob. np. stanowisko ekspertów FAO (2003) lub w dowolnym artykule najnowszego Biuletynu Komitetu Ochrony Przyrody PAN nr 2/2011, w całości poświęconemu zagrożeniom ze strony GMO uwalnianych do środowiska, na podstawie przeglądu wyników ok. 100 badań naukowych ze świata)… Tym pilniejsze staje się więc wprowadzenie zakazu uwalniania GMO do środowiska, zwłaszcza w formie upraw, gdyż proces skażenia biologicznego przez GMO upraw ekologicznych, tradycyjnych i konwencjonalnych, w krajach, gdzie je dopuszczono, postępuje…Ze względu zwłaszcza na cechę nieodwracalności tych procesów domagam się natychmiastowego wprowadzenia zakazu: stosowania materiału siewnego wszystkich odmian genetycznie zmodyfikowanej kukurydzy MON 810 oraz sadzenia i uprawy ziemniaka AMFLORA…Domagam się też wyciągnięcia sankcji wobec fir
m oferujących  niedozwolony w Polsce materiał siewny transgenicznej kukurydzy odmian MON 810…” – napisał do Pana Ministra dr Jacek J. Nowak, specjalista mi. w problematyce bezpieczeństwa żywieniowego, członek grupy naukowej z Koalicji POLSKA WOLNA od GMO.

KONTAKT: Edyta Jaroszewska-Nowak, tel: 609645386, e-mail: edytaj66@tlen.pl
Anna Szmelcer, tel: 607-295-055, e-mail: annaszmelcer@gmail.com

Koalicja POLSKA WOLNA OD GMO reprezentuje tysiące obywateli, http://www.polska-wolna-od-gmo.org

Fulford: Bandyci z Monsanto znajdą się w więzieniu

6 marca w wywiadzie dla Sean Morton Juniora, były redaktor naczelny Forbesa na Azję, Benjamin Fulford ostrzegł wszystkich inwestorów Monsanto, że już niedługo tej firmy nie będzie.
BF: Chodzi nie tyle o przeszłość, co o przyszłość. Mamy obecnie potencjał na zmianę tej planety w sposób jaki nigdy nie miał miejsca. Mamy technologię i umiejętności organizacyjne, jedyne czego nam brakuje to instytucji, które by nas chroniły. Już dzisiaj jesteśmy w stanie zmienić swoje geny w taki sposób, że żylibyśmy setki lat. Z jakichś powodów ci oszuści nam to uniemożliwiają. Musimy się pozbyć wielu koncernów farmaceutycznych, a chciałbym szczególnie ostrzec wszystkich, którzy mają swoje udziały w Monsanto. Monsanto będzie zniszczone. Gwarantuję wam, że tej korporacji już za rok nie będzie.  To są mordercy i kryminaliści i znajdą się w więzieniu. Czy słyszycie to w Monsanto?
S.M.J: Zapisujemy sobie – za rok nie będzie Monsanto.

komentarz monitorpolski: Dlaczego nawiązuję do Benjamina Fulforda? Wiele jego publikacji wygląda na awanturnictwo dziennikarskie i dezinformację. Pytanie – czy robi to celowo, czy raczej sam jest ofiarą dezinformacji? Sądzę, że to drugie. Wiele sensacji, które podał Fulford ostatecznie okazało się prawdziwych, jak niedawne przesłuchania szefa FED w Nowym Jorku Timothy Geithnera. Żadne media kryminalne o tym nawet nie wspomniały – jedynie potwierdził to sędzia Napolitano w programie telewizji FOX News, po czym go usunięto. Nie ma wątpliwości, że Fulford ma również dostęp do dobrych informacji, jak np. niedawne założenie banku BRICS – Fulford zapowiedział to w tym samym programie z 6 marca, twierdząc że pod koniec marca odbędzie się bardzo ważne wydarzenie w sferze finansów.

Reklamy

181 responses to “Cicha akceptacja ludobójstwa? Sawicki wykonuje rozkazy Komisji Europejskiej.

 1. Peryskop 30 marca 2012 o 10:21 am

  Dyskretny niesmak euwasalizmu.

  Polubienie

  • Madry Inaczej 30 marca 2012 o 11:23 am

   Peryskopie, miałeś fajne komentarze. Powiedz co studiujesz, bo język i zwroty jakie teraz stosujesz to coś z innej bajki. Nie wiem co komu pragniesz udowodnić…..

   Polubienie

   • Peryskop 30 marca 2012 o 12:16 pm

    Jeszcze się taki nie narodził, który by mądrym inaczej także dogodził 😀
    Jak chyba widać studiuję w wolnych chwilach praktykologię stosowaną.

    Polubienie

    • kosiardeyablos 31 marca 2012 o 8:56 pm

     ja na ten ze przykład mniemanologie, też stosowaną. Ostatnie moje rozważania tyczyły się wyższości Świąt Wielkanocnych nad Świętami Bożego Narodzenia……oraz schematycznym fizykolizmem kulki z nosa wobec papieru toaletowego….hahahaha…..dosyć ciekawy temat.

     Polubienie

     • kosiardeyablos 31 marca 2012 o 8:58 pm

      odnośnie fuforta…..to jakiej oni ochrony nie majom? po0noć mieli…a tera nie majom…?…..coś nie tak. Nadzieje cholera tylko robi…..

      Polubienie

   • tamara 30 marca 2012 o 3:41 pm

    Ma(ą)dry Inaczej ; rusz głową…………..eu + wasalizm……..no i nadeszło „oświecenie”

    Polubienie

    • Peryskop 30 marca 2012 o 4:02 pm

     Jeden kalkulator dodać 2 kalkulatory to razem ile kalkulatorów ?

     Polubienie

     • rabarbarek 30 marca 2012 o 6:35 pm

      A to zalezy kto te kalkulatory bedzie liczyl…..

      Moze byc tak jak z tym nieszczesnym matematykiem ….

      Matematyk z zona opuszczaja hotel. Zona mowi mezowi – matematykowi ..

      ” Kochanie , tu sa nasze 4 walizki , pilnuj ich , a ja wezwe taksowke”

      Zona zlapala taksowke , ale widzi meza zestresowanego , wiec pyta , ” Co sie dzieje”

      Maz do niej , ” mowilas , ze mamy 4 bagaze , a widze tylko trzy…” i zaczyna liczyc

      ” Zero, jeden , dwa, trzy…” , a czwartego nie ma….

      Polubienie

      • Peryskop 30 marca 2012 o 7:14 pm

       A może Madry@Inaczej nie skojarzył nawiązania mojego lakonicznego wpisu od filmu największego surealisty kina Luisa Bunuela „Dyskretny urok burżuazji” ?http://www.youtube.com/watch?v=WZ9TTdPoeuQ

       Polubienie

      • monitorpolski 30 marca 2012 o 7:17 pm

       Welcome back!

       Polubienie

      • Peryskop 30 marca 2012 o 7:18 pm

       Dobrze, że nie był w depresji, bo wtedy by mu dwóch waliz zabrakło:
       -1; 0; 1; 2;

       Polubienie

       • rabarbarek 30 marca 2012 o 7:35 pm

        Witaj Monitor „nie pozbedziesz sie mnie tak szybko ” [ to cytat bylej-obecnej dziewczyny mojego syna]

        Peryskop , bingo , tak wlasnie chcialam zmienic dowcip….

        Polubienie

        • monitorpolski 30 marca 2012 o 7:39 pm

         Napisz coś o Chabad Lubavitch, bo temat jest tu na topie. Zobacz co napisali na newworldorder.com.pl:
         http://newworldorder.com.pl/post,2258,0
         Z tego co pamiętam z USA, oni są wszędzie – kontrolują nawet policję. Padają argumenty, że mówienie o nich prowadzi do antysemityzmu, a więc i Holocaustu. Czy znaczy to, że mogą być bezkarni? Że mogą pozwolić sobie na zbrodnie, ludobójstwo, a my nie będziemy mogli nawet nic powiedzieć? A co z tymi aresztowanymi rabinami, którzy mordowali Amerykanów na narządy – powinno się ich wypuścić, bo udają Żydów? Czuję straszny smród w temacie i boję się, że zamieszczony artykuł uderza w sedno.

         Polubienie

        • rabarbarek 30 marca 2012 o 8:58 pm

         Nie mam w tej chwili zbyt duzo czasu , ale na dobry poczatek wystarczy ta strona z Kanady. Potem warto kliknac w poszczegolne centrum i zobaczyc ile macek rozchodzi sie od kazdego takiego centrum. Sa w kazdym wiekszym , a nawet sredniej wielkosci miescie. Reszta pozniej. A o smrod sie nie martw , otworzy sie okno….

         http://www.chabad.org/centers/default_cdo/country/Canada/jewish/Chabad-Lubavitch.htm

         Polubienie

       • Jakob 30 marca 2012 o 8:59 pm

        dobrze ,że nie miał podwójnej traumy ;p

        Polubienie

       • tamara 31 marca 2012 o 8:38 am

        Peryskop junior :oddaj tatusiowi klawiature

        Polubienie

        • Peryskop 31 marca 2012 o 9:15 am

         Dzięki Tamara za pomoc. Po krótkiej szamotanince Kubuś oddał 😀

         Polubienie

      • David DEES 30 marca 2012 o 7:24 pm

       Widocznie zaczal liczyc od zony tylko nie wiedzial jak to jej powiedziec. 🙂

       Polubienie

      • Tola 31 marca 2012 o 1:58 am

       Witaj Rabarbaku!
       ale cie nie bylo………….!:)

       Polubienie

       • rabarbarek 31 marca 2012 o 2:54 am

        Witaj Tolu , ” Tajemniczy Ogrod ” , tam bylam i marzylam …..

        Polubienie

  • mocniejszy 31 marca 2012 o 7:41 am

   Nie ma się czemu dziwić. Jeśli w państwie nie ma demokracji, a decyduje rząd i parlament tylko od tych ludzi i pokus na jakie ich wystawiono zależy to, co zadecydują dla kraju. Nie podoba się samowola rządzących, bo głupia zdradziecka?

   Jedynym lekarstwem jest demokracja. Taka jak w Szwajcarii. Albo nawet ściślejsza.

   Bez obywatelowładztwa zmienią się tylko świnie przy korycie przywilejów.

   Bo gdzież jest taka partia, która planuje:
   – wyprowadzić Polskę z UE,
   – zaprzestać udziału w napastniczych działaniach NATO,
   – wesprzeć energetykę rozproszoną, bezpieczną,
   – sprzeciwić się kartelowi farmaceutycznemu, w tym patentowaniu lekarstw,
   – wprowadzić równy podział pracy i płacy, w szczególności ustalić wszystkie pensje urzędnicze od premiera począwszy na poziomie równym płacy minimalnej,
   – przestać wspierać przedsiębiorstwa zagraniczne przeciw polskiej przedsiębiorczości,
   – zmniejszyć aparat biurokratyczny i w ten sposób obniżyć podatki,
   – oddłużyć państwo przy pomocy ogłoszenia niewypłacalności,
   – zakazać zadłużania państwa i samorządów,
   – wprowadzić system powszechnej obrony terytorialnej
   ???
   Która partia to ma w planach?

   To może uczynić tylko sam Naród rządząc referendami, a nie przez pośredników!

   Polubienie

 2. Cramer 30 marca 2012 o 10:44 am

  Co prawda nie na temat ale: reportaż CNN na temat komputerowej symulacji wybuchu walizkowej bomby atomowej 10kT w Waszyngtonie, na jednym ze skrzyzowań.

  Polubienie

 3. masakalambura 30 marca 2012 o 10:50 am

  Euwasalizm to tylko wymówka. Wszyscy wiedzą, że lobbing monsantystów od zawsze polegał na dużej łapówce przed i kolejnej po. Ważna jest nawet pojedyncza transza zakupów bo inaczej płynność finansowa gigantów się chwieje. Mówią niemożliwe, a przecież opierają produkcję na kredytach, gigantycznych kredytach. Takie kredyty są bezlitosne. Stąd silna presja na odraczanie zakazu.

  A jak któryś z naszych władnych coś obiecał, to może nie chcieć mieć trzewika zamiast ust. Dlatego trzeba cisnąć, bo tylko pod silną presją narodu monsanto nie będzie skłonne zabić mu rodziny. Tutaj tylko pokaz siły. Albo oni albo my.

  Stop GMO!!!

  Polubienie

  • hjk 30 marca 2012 o 11:44 am

   Ale monsanto nic mu nie będzie zabijać, gdyż to ich człowiek, bo gdyby nie był, to całe GMO dawno by już dostało kopa w d… a to całe Monsanto samo by zwinęło manatki, bo nie miałoby tu czego szukać…

   Polubienie

   • masakalambura 30 marca 2012 o 3:12 pm

    Monsanto może nie, ale kto ich tam wie. A poza tym zabijać można na różne sposoby. Śmierć polityczna też w grę wchodzi.

    Polubienie

   • alexirin 30 marca 2012 o 4:37 pm

    takich jak on dla przykładu powinno się zamknąć ku przestrodze do pierdla na dożywocie
    (inaczej nigdy się nie uwolnimy od łapówkarzy w tym kraju) kolejny sprzedajny łajdak ile dostał w łapę?

    Polubienie

    • hjk 30 marca 2012 o 5:25 pm

     Najlepiej jest w chinach – k.s. za korupcje i spokój…

     Polubienie

     • masakalambura 30 marca 2012 o 5:43 pm

      Ale tym różnić się winniśmy od Chin czy Białorusi, że najpierw udowadniamy przestępstwo.

      A dokąd nie wiemy tylko się domyślamy, wypada domniemać niewinność, a więc naciskać bez wyzwisk ani pomówień, i wspierać całą mocą gdy podejmie właściwą decyzję. No i modlić się za tych u szczytu władzy. Bo to naprawdę działa.

      Inna sprawa że prokuratura i w ogóle wymiar sprawiedliwości w Polsce mógłby chociaż spróbować wznieść się troszkę powyżej poziomu z PRL. Już dwadzieścia kilka lat minęło a tam dalej tak samo. Jedyna różnica to ilość komputerów i lepsze auta.

      Polubienie

      • monitorpolski 30 marca 2012 o 7:19 pm

       W Polsce? Nikt nikomu nie musi niczego udowodnić, wsadzają do więzień an podstawie sfałszowanych wyroków. Niedługo zamieszczę rozmowę z Rafałem Gawrońskim, który dzisiaj do mnie dzwonił z więzienia. Likwidują nawet świetlice by wstawiać dodatkowe łóżka – tyle osób jest w więzieniach! Polska to państwo policyjno – bandyckie, Białoruś to raj przy tym co się tutaj dzieje. Tam przynajmniej wiadomo kto co i jak, a u nas udaje się „demokrację”.

       Polubienie

       • alexirin 30 marca 2012 o 8:00 pm

        ale najgorsze i demoralizujące jest to że nie wsadzają rekinów tylko płotki

        Polubienie

       • masakalambura 30 marca 2012 o 8:12 pm

        A to dlatego że sędziowie całkowicie polegają na prokuratorach a obrona pełni rolę asystenta pilnującego procedur (o ile zapłacisz, bo jak nie to rolę słupa telegrafocznego). Miałem niedawno przykrą okazję śledzić przebieg jednej sprawy od oskarżenia do wyroku (nie dotyczył mnie). To po prostu masakra. Sprawiedliwość? Może jest ale dziwna. Bez dobrej znajomości prawa nie wybronisz się. Bez znajomości żargonu skażą za wszystko, co prokurator krzyknie. I obrona … żenujące to jest.

        Polubienie

 4. JaM 30 marca 2012 o 11:25 am

  „Uwaga prywatyzacja !
  UWAGA !!!
  Chcą sprywatyzować dwie potężne kopalnie zatrudniające 5 tyś osób ( KWB ADAMÓW , KWB KLECZEW ) które przynoszą olbrzymie zyski skarbowi państwa. Najpierw chcą je złączyć z PAK SERWISEM a później sprzedać Vattenfalowi za śmieszne pieniądze, oczywiście już podzielone pod stołem. Po prywatyzacji ogłosili 50% redukcje zatrudnienia czyli ok 2,5 tyś ludzi na bruk z okolic Konina i Turka ! Pomóżcie bo nawet regionalna prasa milczy bo jest opłacana przez te spółki ! Po tej sprzedaży 2 największa energetyczna spółka państwowa przejdzie w ręce obcego kraju ! Przyklejajcie to proszę na różne fora, nagłaśniajcie , może GP się zajmie tematem, bo my nie rozumiemy dlaczego sprzedawać firmy dające całym rodzinom pracę ale i potężne zyski skarbowi państwa ( roczny przychód obu kopalni 700 milionów złotych ! )

  prof. dr Kula Lis 30.03.2012 11:51:07

  Polubienie

  • hjk 30 marca 2012 o 5:26 pm

   Ale to ci pracownicy muszą ogłosić strajk, bo jedynie oni mają obecnie moc to powstrzymać, więc po to dawali pracownikom te 15% akcji, zeby im pieniedzmi zamknać twarze…

   Polubienie

 5. Joanna 30 marca 2012 o 12:04 pm

  Niemcy produkują ziemniaki Amflora, a stamtąd najwięcej tzw. nowalijek trafia do Polski. Ziemniaki te są „wzbogacane” przez niemiecki koncern BASF o genAMRG przynoszący odporność na antybiotyki. Ziemniaki Amflora są dopuszczone do uprawy podobno do celów wyłącznie przemysłowych, ale Polacy przez tyle lat zjadali sól przemysłową a Tusk i Pawlak stwierdzili, że nic się nie stało. Pewien robotnik sezonowy opowiadał, że u Niemca zajmował się przepakowywaniem sadzonek z Holandii w opakowania niemieckie z ichniejszym certyfikatem i wysyłką m.in. do Polski. Niemiec poinstruował go, że to tajemnica państwowa-:)), której należy bezwzględnie przestrzegać. W Polsce hektary leżą odłogiem, pomijając zieloną trawkę, za która posiadacze dostają dopłaty z ue, natomiast imporujemy rocznier ok.2 mln ton śruty sojowej z GMO do karmienia kurczaków i innych zwierząt. Nic dziwnego, że rocznie wymiera na raka średniej wielkości miasto powiatowe w przedziale 0-59 lat.
  Hasło dla wyborców PO: -Popierajcie Tuska czynem, wymierajcie przed terminem!

  Polubienie

  • Kamil 30 marca 2012 o 12:17 pm

   Haha oni sie uwolnia a wyjdzie na to ze Polacy to NWO i chca wybic sami siebie HAHAHAHA
   KAWAL TYGODNIA.
   Głosujcie polacy na swoichmadrych politykow.
   Jak obywatele sa juz bardziej swiadomi co sie dzieje na swiecie od politykow to ja dziekuje takim politykom.
   Dobre ze neta nie zamkneli bo byłby klops z komunikacja.

   pzdr

   Polubienie

   • Jan Katz 30 marca 2012 o 1:27 pm

    Juz czas najwyzszy wykonac eutanazje na politykach.Noco moze nieprawda.Ci ktorzy wspieraja ta wladze sa wrogami tego Narodu…Sa wrogami czlowieka.I pytanie do wyksztalciuszkow Kto jest buzycielem ladu spolecznego,kto jest buzycielem wiezi spolecznych
    kto jest winnien tego pseudo zadluzenia .Bo to dlug fikcyjny (przypisany polskiemu spoleczenstwu).Moglbym tu wyliczac w nieskaniczonosc..Pomysl czlowieku logicznie kto robi
    zlo kto podburza spoleczenstwo.Do dzialan bzdurno radykalnych.Pytam sie no kto..? No kto?????

    Polubienie

  • Peryskop 30 marca 2012 o 12:21 pm

   Joanna, dzięki za info jak działa ten „wzbogaceniowy” wariant ludobójstwa.

   Dyskretny powiew EUtanazji.

   Polubienie

  • pola 30 marca 2012 o 2:04 pm

   To może dlatego coraz więcej szczepów bakterii opornych jest na działanie antybiotyków trudniej z nimi walczyć.

   Polubienie

   • iHe 30 marca 2012 o 4:43 pm

    Niezła masakra,a w czasopismach meedycznych biadolą ,że wzrasta nieskuteczność antybiotyków,oczywiście nie wpadli na to mendyrdcy po studiach,że problem mooże tkwić również w gmo.
    Na szczęście szczepionki czekają na tych co ich antybiotyk nie wyleczy..

    Aa IG farben koniecznie chce dołączyć Ukraine do swojego monsantowskiego poletka..

    Btw ten dotatek do yoGurtów i nie tylko „modyfikowana skrobia”chyba i tak leci na całą EU zaludnioną przed idiokratów wszelkiej maści niezależnie od literek przed nazwiskiem:{{{
    Ciekawe czy można dojść czy jest to skrobia z Amfory,ryżu czy jeszcze jakieś inne cudo..
    http://biotechnologia.pl/biotechnologia-portal/info/zywnosc/24_aktualnosci/3505,europejscy_producenci_skrobi__zainteresowanie_ziemniakiem_amfora.html

    http://biotechnologia.pl/biotechnologia-portal/info/zywnosc/24_aktualnosci/3505,europejscy_producenci_skrobi__zainteresowanie_ziemniakiem_amfora.html
    „Trzech przodujących europejskich producentów skrobi potwierdziło swoje zainteresowanie genetycznie zmodyfikowanym ziemniakiem Amfora. ”

    http://wiadomosci.onet.pl/swiat/parafowano-umowe-stowarzyszeniowa-ue-ukraina,1,5077468,wiadomosc.html

    A walka z Amfora wyglądała tak,że w 2008:

    „Pierwotnie wyhodowano go do produkcji skrobi jako zagęszczacz w produkcji papieru, klejów i tekstyliów. Jest to druga legalna odmiana (pierwsza ziemniaka) do uprawy w Unii odmiana po MON810. Amfora posiada jednak gen odporny na antybiotyk, który może przedostać się do łańcucha żywnościowego. W odpowiedzi na zarzut Komisja podkreśliła, że legalne jest zanieczyszczenie do 0,9% GMO.”

    Ciekawe kiedy legalne stanie się skażenie do 100% a może 166% nawet..
    Nie nasz szont i tak nadaje się pod sąd ,to nawet miło,że do różnych nadużyć jeszcze będzie usiłowanie ludobójstwa..

    „Kraje członkowskie mają prawo do zakazu uprawy GMO ze względu na tzw. klauzule bezpieczeństwa i prawdopodobnie wiele zastosuje ją dla Amfory. Bruksela od 2009 roku rozważa scedowania decyzji o uprawie na państwa członkowskie.”

    http://www.farmer.pl/fakty/unia-europejska/amfora-na-legalu,16499.html

    I jeszcze smacznego na koniec:
    „Według Basf w 2010 roku pod Amforę zostanie przeznaczone w UE 200 do 300 ha w Szwecji, Niemczech i Czechach. Część z nich będzie przeznaczona w celach rozmnożenia pod zbiory 2011 roku.”

    Jak tak dalej pójdzie to oprócz ludności GMO będą sami bretharianie..

    Polubienie

  • Tola 31 marca 2012 o 7:15 am

   Numer z certyfikatami jest powszechnie i nagminnie stosowany wieloma rodzajami produktow.
   Robia go importerzy ,a jak wyjdzie jakas afera z produktem to sie obwinia producenta.

   Polubienie

 6. ... 30 marca 2012 o 12:09 pm

  Wyznawcy ewolucji i new age nie musza wogóle sie przejmowac tematem bo jedni „ewoluuja” przez co ich organizamy same wytworza potrzebne mechanizmy obronne przeciwko truciznom 😉 , a wyznawcy new age wierzacy ze mysli kreuja rzeczywistość zaczna myslec ze sa niezniszczalni i nic nie uszkodzi ich ciał lub zaczna kreowac myslami ze nie potrzebuja wody i żywności 😉

  , http://zbawieni.com/forumdisplay.php?fid=5

  Polubienie

 7. Kamil 30 marca 2012 o 12:10 pm

  No i dobrze by było jakby MONSANTO nie było, a polscy politycy i tak zrobia to co kaze im unia chocby nawet nie bylo NWO!

  Jestesmy posłuszni i mamy opaske na oczach bo brak nam swiadomosci ze NWO niema juz szans.z prostymi swiadomymi ludzmi.

  Tera sie okaze ze rzad polski sam bedzie chcial wytruc swoich rodakow nie usuwajac z wlasnej woli CHEMTRAILI .z nieba naszej pieknej planety.

  Polubienie

  • Kamil 30 marca 2012 o 12:38 pm

   Ja już mówie to ostatni rok kiedy u mnie pole leży ugorem, jeśli nie ja sam podołam to dam do dzierżawy i będe pomagał ile w mojej mocy.
   pzdr

   Polubienie

   • Madry Inaczej 30 marca 2012 o 12:56 pm

    To ze pole jest ugorowane to efekt wojny ekonomicznej.
    Znajomi całymi grupami jeżdzili do niemiec na ogórki
    pracowali legalnie 7 E na godz. netto. Fryce na taką kasę leli
    Co ciekawe te same ogórki w supermarkecie były po 1,99 zł w Polsce.
    Kto taką konkurencję wytrzyma ?

    Polubienie

    • hjk 30 marca 2012 o 5:31 pm

     wytrzyma ten, kto jest swiadomy i na właśne potrzeby sobie wszystkiego po trochu posadzi, wtedy cena ze smarketu go nie interesuje. Ew inni ludzie mogą się zdeklarować, zeby i dla nich uprawiał troche wiecej tej ekologii, to sobie człowiek dorobi. Trzeba brać te ugory pod świadomą uprawę…

     Polubienie

 8. kk7qq 30 marca 2012 o 12:21 pm

  Znajoma pracowala w miejscu gdze przepakowuja polskie leki w niemieckie opakowania 🙂 Moze to tez taki nowy”trend” ???
  Inny znajomy Niemiec rolnik opowiadal ze jemu cielakow nie oplaca sie hodowac i co pewnien czas przyjezdza wielka ciezarowka z Holandii zabiera tam te cielaki tam faszeruje sie antybiotykami i Bog wie czym jeszcze i juz jako mieso wraca do Niemiec i byc moze wedruje dalej po cudownej eu .
  Swoja droga historia lubi sie powtarzac za komuna nasze dobre jedzonko do Rosji a ich badziewiaste do nas tak w ramach polsko-sowieckiej przyjazni 😉

  Polubienie

  • hjk 30 marca 2012 o 5:33 pm

   tak własnie jest jak piszesz – całe tiry wykupują nasze jedzenie i sprzedają w UE jako ekologiczne, a do nas przyjeżdza do smarketów ich sz…js przepalony nawozami i opryskami

   Polubienie

 9. Kamil 30 marca 2012 o 12:34 pm

  Inne kraje sobie jakoś same radzą tak jak pisał Monitorek@ że indie chiny i ktoś tam tworzą swój wspólny bank, to czemu My sobie sami wspólnie nie możemy radzić?
  obłęd

  Polubienie

  • Ania 30 marca 2012 o 12:51 pm

   Ano dlatego, ze sięnie zorganizowaliśmy . Trzeba tworzyć spółdzielnie rolniczo-konsumenckie produkujace i dystrybuujące normalną żywność.
   Nasi politycy tego nie zrobią, bo im spółdzielnie zanadto komuną pachną, poza tym dla polityków rajem jest załapanie się na stołek w Brukseli. Bo w Polsce to wybiorą-nie wybiorą. A tam to już chleb pewny. W zwiazku z tym palcem nie kiwną w kierunku innym niż każe Unia a nawet będą po cichu oddolne działania utrudniać.
   Pamiętajcie : nikt nam niczego nie załatwi ani nie da. Sami musimy to zrobić. Coś jak w pozytywiźmie, praca u podstaw.

   Polubienie

   • hjk 30 marca 2012 o 5:36 pm

    dokłądnie tak – trzeba znajomych majacych jeszcze gospodarstwa mobilizować, by uprawiali eko-jedzenie i organizować odbiorców, zeby rolnicy mieli zbyt po godziwej cenie – odbiorcy będą mieli połowę taniej jak w sklepie, rolnicy dostaną 3-5 razy tyle co w skupie.
    na blogu sebecks coś tam chyba na polu uprawia, trzeba by się z nim dogadać i składac zamówienia 🙂

    Polubienie

    • Onufry 30 marca 2012 o 8:30 pm

     Hjk. Istniało coś takiego jak socjalizm utopijny. O tym piszesz. Masowa produkcja obniża koszta kilkakrotnie. Nikt nie jest w stanie z tym konkurować ( przerobiłem na sobie). Tak się składa że taki rolnik ma rodzinę i dzieci. Ile mu jesteś gotowy zapłacić za jajko czy np. kilo kurczaka. Ile więcej niż w markecie ? 3, 4 razy. Takie wartości zagwarantują mu egzystencję.
     Inna sprawa, jak ktoś ma jakieś dochody a taka produkcja to tylko przyjemność egzystencji z naturą to zgoda .

     Polubienie

     • hjk 31 marca 2012 o 10:47 am

      Jesli już to realizm utopijny 🙂
      „Masowa produkcja obniża koszta kilkakrotnie.”
      Tak i jakość też kilkakrotnie (co najmniej). Trochę chyba nie zaczaiłeś – tu z nikim nie konkurujesz – no chyba ze jakością i wtedy jesteś bezkonkurencyjny 🙂
      Masz sieć odbiorców, którzy zapewniają stały zbyt i z 2giej strony stały dochód.

      Jak oszacowałem na sobie, przecietna 3-4 os. rodzina (zależnie od wieku dzieci) potrzebowałaby rocznie:
      – co najmniej po 50 kg marchwi, pietruszki, cebuli, orzechów włoskich i laskowych,
      – co najmniej 100 kg buraków, 50 głów kapusty,
      -co najmniej 300-400 kg ziemniaków i jabłek, moze nieco mniej gruszek,
      – ok 700 jajek,
      – ok. 50 kurczaków czy indyków ew. kaczek zal. co lubią,
      – ok 50 kg swojskich wyrobów (szynka, kiełabasa, boczek, kaszanka – jw. co lubią)
      – pewnie też z 50 kg róznych postaci mięsiwa, sera, masła,
      – 350 l. swojskiego mleka, ze 100 l śmietany,
      – no i oczywiscie jakby ktoś dostarczał wiejski chleb z pieca to powiedzmy 100 dużych chlebów,
      – nadto kilogramy różnych sezonowych owoców – 100 kg truskawek w czerwcu, z 50 kg porzeczek w wakacje i tylez malin, pomidorów, ogórków, 100 kg czereśni, śliwek, ze 100 peczków rzodkiewki na wiosnę i lato, ze 100 kg bobu, 30 kg rzepy, kilka kg czosnku, maku,

      O czym zapomniałem jeszcze? jakby ktoś miał szklarnie, mozna wydłużyć dostawy niektórych produktów…

      Polubienie

    • sebecx 30 marca 2012 o 10:56 pm

     ja nic nie uprawiam z nadmiarem .. jeszcze nie .. 🙂 .. może od przyszłego roku, bo muszę najpierw przygotować teren po permakulturę, a i tak nie jestem pewien, że mi się uda na przyszły rok… zero chemii … ewentualnie mydło ogrodnicze z wywarami …
     na pewno będę niedługo trzymał zielononóżki jeśli zechcą u mnie zamieszkać :)… nadwyżki jeśli będę miał w tym roku to naprawdę niewielkie chyba, że urodzaj nadzwyczajny mnie dosięgnie… ważne jest co kogo interesuje, to wtedy można pod indywidualne zamówienie produkować… nawet jeśli miałoby tego wystarczyć tylko sezonowo…
     rozmawiałem i ciągle rozmawiam z sąsiadami, że znajdę im zbyt na produkty zdrowe, ekologicznie produkowane, ale póki co na biciu piany się kończy… nie za bardzo są przekonani do uprawy „gracką” jak mówią… ostatnio rozmawiałem z sąsiadem o przygotowaniu łąki pod uprawę (usługa traktorem) to najpierw kazał mi randapem pryskać … potem jeszcze raz … i jeszcze raz…. i jeszcze raz… i dopiero glebogryzarką… więc dyskusja była dość ciekawa, bo ja nie dopuszczam użycia randapu z wielu powodów… natomiast sąsiad wyliczył szybko, że taniej będzie randap niż kilkakrotne rycie i przewracanie ziemi… gdy mu powiedziałem, że chcę permakulturowo to nie wiedział o co chodzi… zacząłem tłumaczyć… …a to się nie opłaci… a to jakieś fanaberie… a jeśli już to tylko dla siebie itd…
     dobra kończę… myślę o tym na poważnie tym bardziej, że zaistniały w moim życiu warunki dodatkowo stymulujące..
     w tym roku na pewno hitem u mnie będzie bazylia sałatowa …

     Polubienie

    • Tola 31 marca 2012 o 7:21 am

     Podstawa najpierw to uswiadamac rolnikow.Z wlasnych rozmow czesto przekonuje sie,ze nie maja pojecia o niczym.Ta grupa jest chyba najmniej uswiadomiona.
     Niestety,po moich rozmowach (glownie na temat GMO) rysowali koleczko na glowie za moimi plecami.
     Podobnie z chemitrials ,sa przekonani,ze to jest trutka na komary.
     Ksieza by tu mogli pomoc .

     Polubienie

     • hjk 31 marca 2012 o 10:51 am

      Były kiedyś kółka rolnicze i koła gospodyń wiejskich.

      Aha, dodam czy powtorze, ze jesli rolnik dostaje np. 20 gr za kilo marchwi, a w sklepie mamy np po 2 zł, to płacenie rolnikowi 1 zł za kg jest niezwykle opłacalne dla obu stron i likwiduje lichwiarski zysk pośrednika nawet ok 10 razy!!

      Z wpisu powyżej – zapomniałem o papryce, selerach i porach i kapuście kiszonej na obowiązkowy bigos i nie tylko 🙂

      Polubienie

  • monitorpolski 30 marca 2012 o 8:41 pm

   BRICS – najważniejsza i najlepsza wiadomość ostatnich lat. Zero w polskich mediach! W Russia Today się zastanawiano dlaczego jest to tak starannie omijane w ścierwomediach, wniosek może być jeden – boją się tego jak diabli! Najszybciej rozwijające się gospodarki świata olały dolara i euro. To może oznaczać rychły kolaps tych walut, zawalenie się całego systemu sterowanego przez NWO. Dobrze czy źle dla nas? Nie za dobrze, jeśli chodzi o kryzys – ten na pewno nas też dotknie, ale przecież mamy jeszcze własną walutę, więc złoty może przetrzymać. Gdybyśmy mieli normalny rząd, to od razu można byłoby rozmawiać o wstąpieniu do BRICS. Ale ponieważ rządzi nami USrael, jest to niemożliwe i jesteśmy skazani na morderczą politykę syjonistów.

   Polubienie

   • Kamil 30 marca 2012 o 8:51 pm

    Trzeba sie odciąć od tych ziomków na własną odpowiedzialność

    Polubienie

    • rabarbarek 31 marca 2012 o 5:59 am

     Proponuje nowa nazwe USraela , USraHell . [ hell= pieklo] Niezle brzmi.

     Kilka slow o piekielnej polityce w USA , a wazne to rowniez dla nas , Polakow , bo byc moze nasz ” rzont” tez nam to zafunduje. Otoz cala Ameryka zamienia sie powoli w pole ” frakcyjne” czyli miejsce gdzie wydobywa sie rope i gaz w sposob niekonwencjonalny czyli tzw ” fracking”, pompujac galony wody z chemikaliami pod ziemie [ kiedys o tym pisalam]. Chemikalia te przedostaja sie do wod podskornych i mieszkancom groza choroby , zatrucia i zgony. Tym bardziej , ze niejednokrotnie , zadne zyskow kompanie ” frakuja” sobie w poblizu pol uprawnych.

     Pennsylwania to jeden ze stanow szczegolnie zagrozonych. I wlasnie tam wydano rzadowe zarzadzenie , ze lekarze nie moga informowac pacjentow lub potencjalnych pacjentow o skladzie chemicznym wstrzykiwanej wody. Jeden z naczelnych lekarzy stanu , powiedzial wprost , ze gdyby ludzie dowiedzieli sie jakie chemikalia konsumuja , rozszarpaliby przedstawicieli koncernow zajmujacych sie wydobyciem gazu i ropy.

     Tak wiec lekarz musi siedziec cicho pod grozba zwolnienia z wykonywania zawodu.
     I tak to wyglada dbalosc o zdrowie Amerykanow. To raczej morderstwo w ” zaropialych ” rekawiczkach .

     Amen , To oszustwo wielopokladowe … jak napisal jeden z blogowiczow.

     http://www.theatlantic.com/health/archive/2012/03/for-pennsylvanias-doctors-a-gag-order-on-fracking-chemicals/255030/

     Polubienie

     • rabarbarek 31 marca 2012 o 6:02 am

      A tutaj zdjecia jak takie ” poletka” wygladaja.

      http://www.marcellus-shale.us/MARCELLUS-AIR.htm

      Polubienie

      • Peryskop 31 marca 2012 o 6:54 am

       Jest już pierwszy wierszowany utwór pod tytułem „USraHell”.
       Zapewne powstaną następne, a ten idzie mniej więcej tak:

       USraHell
       USraHell
       USraHell
       USraHell

       USraHell
       USraHell
       USraHell
       USraHell

       USraHell
       USraHell
       USraHell
       USraHell

       USraHell
       USraHell
       USraHell
       USraHell

       Polubienie

       • Tola 31 marca 2012 o 7:25 am

        Przydaloby sie dolozyc kacik na blogu -„nowe slowka”.
        Powstala juz przeciez calkiem niezla kolekcja!!!!
        Do tego tworu powyzej brakuje tytulu.
        proponuje : „USraHell” i autora : U-Sra-Hell

        Polubienie

        • Peryskop 31 marca 2012 o 7:59 am

         Tola, słuszna uwaga o kąciku na dorobek.

         A tytuł był zapodany w preambule ale czytasz szybciej od światła ;-D
         Natomiast dobrze że zadbałaś o wskazanie autora.

         Zapewne domyśliłaś się na co autor tak naprawdę położył akcent w 2-giej zwrotce.
         A czy zauważyłaś niezdecydowanie w 3-ciej ?
         No bo jaki rozwój sytuacji przewidział w końcówce uworu, to chyba każdy wychwycił !

         Polubienie

        • Tola 31 marca 2012 o 8:27 am

         @ja mam tylko jedno pytanie do ciebie peryskop.
         Co autor mial na mysli w czwartej zwrotce?
         I tu sie wlasnie odsloniles!!!

         Polubienie

        • Peryskop 31 marca 2012 o 8:48 am

         @Tola, tu nie odsłaniałem się.
         To autor w czwartej zwrotce ma wizję gdzie bohater utworu/potworu skończy.

         Hell.

         A moim zdaniem Helllllll.
         Czy nie fascynujący jest ten trelllll ?
         kollllllaboranci Illllllllllluminati trollllllllllllllle z Centrollllllllllllllllllllllllllli Helllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllll

         To może dlatego że sepleniarze któłych tełaz nie błakuje zamiast „r” wymawiają łłłłłłł lub llllllllll

         Polubienie

       • sebecx 31 marca 2012 o 9:25 am

        hmm… ale wzorowa dekadencja …

        Polubienie

        • hjk 31 marca 2012 o 10:55 am

         To dlatego nas tym chcą wykończyć teraz…
         Ale podobno jest jakaś nasza polska metoda wydobywania tego gazu, moze mniej toksyczna, ktoś wie?

         Polubienie

        • Peryskop 31 marca 2012 o 1:21 pm

         Znamienne że w Gazecie Polskiej był artykuł promujący akcję wydobywania gazu łupkowego w Polsce. I nie widziałem aby poddano dyskusji mniej niebezpieczne ekologicznie metody.

         Czy nie ma alternatywnych nietoksycznych komponentów wstrzykiwanych w Ziemię ?
         A jeśli nie ma, to czy przy naszych olbrzymich zasobach węgla musimy truć siebie i środowisko ?

         Polubienie

 10. lucas003 30 marca 2012 o 1:04 pm

  Właśnie wysłałem pracownikom GMO-nstanto przez bramke anonimowego emaila o treści zaporzyczonego z tego wpisu przez monitor

  poszło to to tych nie-ludzi

  radoslaw.grabowski@monsanto.com
  leszek.koltun@monsanto.com
  lukasz.rycombel@monsanto.com
  tomasz.wesolowski@monsanto.com
  marcin.liszewski@monsanto.com
  Niech im nogi miękną !!!!!!!!!!!!!

  Polubienie

  • Jony 30 marca 2012 o 1:08 pm

   dobra robota 🙂

   Polubienie

  • monitorpolski 30 marca 2012 o 8:37 pm

   🙂

   Polubienie

 11. Sully 30 marca 2012 o 1:13 pm

  AQQ, wracając do wypowiedzi dzisiejszej ale z wczorajszego wątku: Dlaczego mam wiac z Polski? Kurcze, ja chce tutaj życ gdzie mam rodzine, znajomych, a nei gdzieś na zmywaku w Anglii.
  Trwa debata…a pod sejmem garstka osób….jak zwykle zlewka, a potem płacz. Ale powinnismy się już przyzwyczaić. A teraz artykulik z onetu :
  http://emerytury.onet.pl/prasa/emeryci-bez-dodatkow,1,5076704,artykul.html Zastanawiam się czy w tym kraju będzie jeszcze normalnie.?

  Polubienie

  • hjk 30 marca 2012 o 5:38 pm

   tak, jak ludzie ruszą tyłki i się zorganizują, po czym wymogą albo sami wprowadzą potrzebne zmiany. Treba zaczać od tych grup producencko – konsumenckich

   Polubienie

 12. AQQ 30 marca 2012 o 1:42 pm

  Gratuluję Monitorowipolskiemu DZIŚ wyczucia tematu głównego…(monsanto i gmo oraz oszołom-fulford znany i może sie pojawić na głównej 2dni wtę lub wewtę..)

  Dziś kolejny raz dowiemy się jak wygląda jude-mokracja w praktyce, ale co tam…

  Bez Naszego przyzwolenia głosują obcy-rzeżnicy nad naszym polskim ŻYĆ lub zdychać w bezdomności bez prawa do ochłapu w formie ciężko wypracowanych emerytur!
  Zmusza się polskich niewolników do pracy do śmierci, okrada obywateli w imię prawa i szumnych haseł demokracji!

  Prawo Narodu do bezpośredniego sprawowania władzy najwyższej (referendum) nie może być krępowane przez jakiekolwiek władze tym parlament czy rząd.

  Gratuluję spłycenia naszych polskich jakże ważnych spraw-mniemam, że MP ma już zabezpieczony byt i nie musi się tym zbytnio interesować
  Nie jest to pierwszy przykład, że sprawy palące dla Polaków są omijane wręcz niemile widziane na tym blogu.
  Pozdrawiam Was Drodzy forumowicze i życzę słodkich snów na MP!

  Polubienie

  • Peryskop 30 marca 2012 o 2:32 pm

   AQQ czy lewą nogą dziś wstałaś ?
   Wszyscy – no prawie wszyscy – jesteśmy zniesmaczeni tym co się teraz wyrabia.

   Ale kto Ci broni podać ciekawszy wpis – jak niejednokrotnie to przecież już robiłaś ?

   Dałaś teraz Sully radę do wyjazdu, której ona nie przyjęła, a ALFA Cię za to jeszcze ofuknął.
   Te wszystkie reakcje są zrozumiałe wobec stresu, realiów i perspektyw. Ale czy to wina Marka ?

   Możesz też mailem zaproponować temat Markowi – najlepiej przekazując podgotowany materiał.

   Czy masz może podejrzenia, że MP blog jest prowadzony specjalnie na miałkich zagadnieniach ?

   A może się dziś poprostu nienajlepiej czujesz i stąd ta gorycz ?
   Jeśli tak, to Cię pozdrawiam i życzę powrotu do dobrej formy !

   Polubienie

  • Sully 30 marca 2012 o 2:48 pm

   AQQ 😉 fakt dzisiejszy temat jest hmmm chybiony, bo uważam, że to co się dzieje w sejmie i pod sejmem znacznei bardziej zasługuje na uwagę. Ale wieleokrotnie na tym blogu było mówione to o czym głośno nie było i o ważnych rzeczach o których w pracie i na necie nei przeczytamy…
   A wracając jeszcze do emigracji..nie to żebym nie mogła, bo ja mam taki charakter że mogłabym żyć gdziekolwiek na ziemi, byle z bliskimi no i byle było co robić. Ale im jestem starsza tym bardziej chce osiąść w jednym miejscu i nie chce żeby warunki ekonomiczne miały wpływe na moją emogrację bądź też nie. Kurczę moi znajomi pokończyli studia…i wyjechali, może i zarabiają lepiej, ale o wysokim stanowisku moga zapomnieć…coś za coś, niestety.

   Polubienie

  • sara10 30 marca 2012 o 7:55 pm

   W@AQQ
   Masz rację! Dzisiaj weszłam na blog, licząc, że Monitor wklei jakieś informacje spod sejmu. A tu… ciąg dalszy GMO brakuje jeszcze tematu o szczepionkach.
   Ludzie, o czym my rozmawiamy – szczepionki i GMO??? Boże, niedługo w Polsce będziemy mówili TYLKO po polsku, bo reszta nie będzie nasza.
   GMO w Polsce JUZ JEST. Wystarczy posłuchać chłopów o firmie Monsanto.
   Ludzie, piszecie elaboraty na temat szczepionek, a nie zauważacie hormonów i antybiotyków w mięsie, które podajecie dzieciom. Wspominam o tym tylko po to, by uzmysłowić, że są to W TEJ CHWILI sprawy drugorzędne. Jeżeli kraju nie odzyskamy, to nas wytrują, albo zmuszą do pracy za granicą. I zrobią to (robią już) zupełnie legalnie! Tworzą przecież ustawy anty ludzkie!

   Polubienie

   • monitorpolski 30 marca 2012 o 8:32 pm

    Jak masz czas, to zrób opracowanie i chętnie je wkleję – po chorobie mam duże zaległości, opracowanie nowego tematu + skrót newsów to często kilka godzin pracy. Nie chciałem dawać pustego wpisu, więc zamieściłem to co dostałem w mailu. Uważam zresztą, że to jest bardzo ważny temat, o wiele ważniejszy od tego co się dzieje pod Sejmem. Podzieje się tam i przestanie się dziać. A tu mamy ludobójstwo pełną gębą z dowodami!
    Więc sądzisz, że ludobójstwo za pomocą GMO jest mało ważne? Drugorzędne? Tych ludzi trzeba postawić przed Trybunałem Stanu za próbę ludobójstwa naszego narodu – mamy na to wszystkie dowody!
    Założę się, że nawet nie obejrzałaś relacji z Marszu. A wypowiadają się tam takie osoby jak Zbigniew Libera, posłuchaj co mówią o tym „nieważnym” temacie jakim jest GMO. KOBIETO OBUDŹ SIĘ, TEŻ MASZ W SOBIE DNA, KTÓRE BĘDZIE ZNISZCZONE!

    Polubienie

    • sara10 30 marca 2012 o 9:21 pm

     @Monitor
     Nie masz pojęcia, jak bardzo cenię to, co robisz! Mówię bardzo serio. Stworzyłeś bardzo dobry blog, a na domiar – zgromadziłeś mnóstwo fajnych, mądrych ludzi. Zauważ, że nikt nie podważa wiedzy przez ciebie propagowanej (akurat tutaj wyjątki nie stanowią reguły). Stałeś się, chcesz czy nie, autorytetem w wielu dziedzinach. Potrafisz doskonale obronić to, z czym wychodzisz do ludzi. Słowem – jesteś dziennikarzem całą buzią. Ja natomiast jestem NIKT (bez inklinacji do Odyseusza). Materiał przeze mnie napisany nie będzia miał takiego oddźwięku, jak przez ciebie, rasowego dziennikarza.
     Napisałam, że GMO czy szczepionki są tematami drugorzędnymi nie bez powodu. W kraju dzieją się teraz przerażające rzeczy:
     1. Oświata-rozkład całkowity prowadzi wręcz do wynaradawiania.
     2. Służba zdrowia – rozkład, który w konsekwencji działań rządzących prowadzi do eutanazji.
     3. Obronność – armii już praktycznie nie ma.
     4. Bezrobocie 2 mln, nie licząc emigrantów.
     5. Emerytury do śmierci.
     6. Niskie zarobki – Polacy niewolnikami we własnym kraju.
     7. Drożyzna – ceny porównywalne do Zachodnich, w niektórych przypadkach (leki, kosmetyki) wyższe.
     8. Wyprzedaż majątku narodowego oraz zasobów naturalnych.
     9. Rozkład sądownictwa (pisałeś o tym, podawałeś przykłady – dzięki za to!).
     Można by tak wyliczać w nieskończoność. Myślisz, że w kontekście tego, co wyżej, GMO czy szczepionki są najważniejsze?? Monitor, one są bardzo ważne, ale nie najważniejsze w czasie OKUPACJI!! Wiem, że jesteś chory teraz (bardzo chciałabym ci pomóc, ale nie wiem, jak). Liczę, że jak wyzdrowiejesz, zaczniesz podsuwać inne tematy. Jesteś w końcu naprawdę bardzo dobrym dziennikarzem, a takich w kraju mamy niewielu.
     Serdecznie pozdrawiam i życzę zdrówka.

     Polubienie

     • monitorpolski 30 marca 2012 o 10:18 pm

      Sara10 Ale nie usuniemy tego bez zlikwidowania przyczyny. To wszystko jest realizacja ONZ-towskiej Agendy21!
      Ludobójcy ułożyli sprytny plan powolnego zaciskania pętli na naszych szyjach, tak jak z żabą, którą się powoli podgrzewa, aż się ugotuje. Wszystko co napisałaś to są elementy tego planu. Problem dla nich w tym, że nie jesteśmy żabami i widzimy ich metody. To dopiero początek tego co ma się dziać. Będzie eutanazja ludzi powyżej 55 albo i wcześniej, zabijanie „niepotrzebnych” dzieci do lat 4, o czym już się mówi otwarcie w Anglii. Bezdomni i chorzy pójdą na plan pierwszy. Chcą nas czipować, wprowadzić niedogodności takie jak podatek za oddychanie czy chodzenie po chodniku – tak, już planują opłaty za chodzenie po chodniku w USA!
      Ale my ich mamy z GMO – należałoby się więc na tym skupić. Są 100% dowody na to, że jest to LUDOBÓJSTWO. Są wyniki badań naukowych, to co proponuje nam Prezydent i Rząd podpada pod definicję LUDOBÓJSTWA. Jakby zebrała się grupa kilkudziesięciu tysięcy ludzi założyła im setki, o ile nie tysiące spraw karnych o ludobójstwo w trybunałach międzynarodowych (są dwa), to by było po nich – rozumiesz co mam na myśli?
      Te punkty co wymieniłaś to Agenda 21, z tym się nie da walczyć nie mając dużych skonsolidowanych grup. Za ogromne pieniądze jest to wprowadzane we wszystkich krajach tzw. „zachodu”, ale 9 krajów zachodniej Europy przełamało dominację tych ludzi właśnie wygrywając wojnę o GMO! To spowodowało konsolidację dużych grup ludzi – teraz idzie walka z chemtrailsami i pozostałymi punktami Agendy 21 (5000 stron dokumentów ONZ, które w sposób zawiły opisują metody depopulacji jaki się stosuje na ludzkości od 1992 roku – pod hasłem ekologii. Zresztą Agenda 21 podpada pod Protokoły Mędrców Syjonu).
      Podejrzewam, że „Solidarność”, partie i inne duże grupy są celowo kierowane tak by nie uderzały w sedno.
      Wyobraź sobie co by było gdyby rząd nagle wydał ustawę, że wszyscy mężczyźni i kobiety będą wysterylizowani oraz dostaną dużą dawkę trucizny, by ich życie zmieniło się w morderczą wegetację, a ich IQ spadło do poziomu półdebila. TO JEST WŁAŚNIE WPROWADZENIE GMO DO POLSKI ORAZ MASOWE SZCZEPIENIA!

      Polubienie

      • Peryskop 31 marca 2012 o 6:42 am

       Sara, Sully, AQQ oraz „łapkowicze” – może czas na zastanowienie się ?

       Czy miało uzasadnienie – poza emocjonalnym – przerzucanie Waszych frustracji na Monitora i obwinianie Marka, że dla ratowania Was (i nas) nie wałkuje spraw w Sejmie, referendum itp ?

       Polubienie

       • Sully 31 marca 2012 o 10:33 am

        Peryskop, chyba źle przeczytałes mojego posta, MAM CHYBA PRAWO pisać to co myslę, i napewno NIE BYŁY TO FRUSTRACJE skierowane w stronę Monitora, a jedynie drobna sugestia/uwaga!
        A wracając do meritum, to tutaj na tym blogu wystarczająco dużo piszemy o GMO, zdrowej żywności…..że ten jeden dzień i temat mógł być poświęcony właśnie temu co aktualnie dzieje się w Polsce. Wczoraj przeczytałam, że osobom po 70 roku życia chcą odebrać to się chyba nazywa zasiłek pielęgnacyjny ok. 200 zł./ miesiąc ! To sa ważne sprawy, bo tak jak powiedział Duda w sejmie: Pracować do śmierci, albo umrzeć z głodu, to się proponuję Polakom, którzy ciężko na swoją emeryturę pracowali!!!!!

        Polubienie

        • hjk 31 marca 2012 o 11:34 am

         Zawsze możesz coś sama napisać w sprawie, o jaką toczyła się batalia w sejmie.

         Z prostych wyliczeń wynika, ze obecnie w wiek emerytalny wchodziliby ludzie urodzeni zaraz po wojnie, a wtedy wiadomo, jak po wojnie – aczął sie czas pokoju, wprowadzili socjalizm, czyli praca dla każdego ziemia dla chłopów, zeby tym ludzi kupić, więc zaczął się boom demograficzny i iles tam roczników o zwiekszonej liczebności będzie przechodzic na emeryturę.

         Sprawa jest oczywista i ci chucpiarze muszą przesunąć wiek emerytalny, bo inaczej nastąpiłoby bankructwo kraju, a polityki ekonomicznej ci gangsterzy przecież nie zmienią, bo taka sama jest prowadzona już od 20 lat pod dyktando koncernów i i różnych innych ośrodków.

         Żeby to odwrócić, musiałboby nastąpić gwałtowne zwiększenie zatrudnienia i wzrost pensji oraz opodatkowanie zagranicznych koncernów i ew. banków jak na wegrzech i co planowane na słowacji, znowu wykazujących rekordowe zyski.
         A wtedy zwiekszone wpływy do budźetu zrównoważyłyby zwiekszone wydatki z powodu napływu „boomowych” emerytów.
         Najlepiej aby przy tym NBP przejął kreację pieniadza i zlikwidował nasze zadłuzenie wewnętrzne (a zagraniczne za pomocą naszych rezerw dewizowych), co dałoby 35 mld natychmiastowych oszczednosci ze spłaty odsetek od zadłuzenia.

         No ale czy obecny reżim to zrobi? jedynie moze jakiś strajk generalny jak w Hiszpanii czy swego rodzaju „rewolucja narodowa” albo by ich zmusiła do przeprowadzenia tego, albo do ustąpienia.

         Ekonomia praktyczna to sa sprawy znane i proste, sprawdzone i wypróbowane od wieków, rozwiązania są gotowe, tylko robią ludziom wodę z mózgów propagandą i ogłupiają mediami, a znawców problematyki nie dopuszczają do głosu czy doradzania, bo chca kręcić swe ciemne biznesy.

         Polubienie

       • sara10 31 marca 2012 o 8:41 pm

        @Peryskop
        O jakiej chłopino 🙂 mówisz frustracji? Masz z nią jakiś problem, że wszystkim innym ją przypisujesz? Poza tym, Monitor nie potrzebuje „adwokata”, sam potrafi sie świetnie obronić (ty lizusie :-).

        Polubienie

        • Peryskop 31 marca 2012 o 9:37 pm

         Saro10 – lizusko 😉

         Przeczytaj i porównaj swoje dwa wpsy:
         w jednym narzekasz na Marka, że nie porusza ważnej temtyki,
         a zaraz potem – gdy Marek się odezwał – polałaś go wazeliną.

         Tak, to prawda, jestem sfrustrowany.
         Waszym babskim (x3 + Onufry) biadoleniem na Monitora, że Was wczoraj bardzo zawiódł !

         Bo pewnie powinien wtargnąć z kamerą do Sejmu i transmitując live wymusić referendum,
         albo jeszcze lepiej od razu podwyższenie emerytur i obniżenie wieku na 55.

         Wielki zawód!

         A przecież macie onety i tam zawsze coś rozweselającego można sobie dobrać, na reklamy popatrzeć…

         Polubienie

      • sara10 31 marca 2012 o 8:49 pm

       @Monitor
       Przekonałeś mnie tym: „Ale my ich mamy z GMO”. Koniec kropka. Proszę jednak o trochę materiałów z naszego podwórka. Twój blog cztają też bardzo młodzi ludzie, może warto by ich również uświadamiać. Po to chociaż, by przy następnych wyborach nie kradli babci dowodu (liczę po cichu, że ten śmieciowy rząd, prezydent, parlament i media zostaną zmiecione wcześniej 🙂 ).

       Polubienie

       • monitorpolski 31 marca 2012 o 9:15 pm

        To wy też jesteście współautorami bloga! Przecież nie wymazuję wiadomości lokalnych. Ja nie mogę tego słuchać co się tu dzieje, zbyt dobrze wiem KTO za tym stoi, ale nie mogę walić z grubej rury, bo by mnie odstrzelili w ciągu kilku godzin. Nie zdajecie sobie sprawy jak ci ludzie potrafią udawać Polaków, katolików itd. Jeden raz pracuje dla TVN, a teraz się kręci przy Trwam, po prostu nie mogę tego komentować bo nie potrafię kłamać. Powiem tylko jedno – w Polsce działają agenci, którym wyczyszczono mózgi najnowocześniejszymi metodami, to są automaty wykonujące zadania. Trudno z nimi wygrać. Polecam film „Telefon” z Charlesem Bronsonem: http://www.youtube.com/watch?v=P4nhb4S6Ntw

        Polubienie

     • Tex 31 marca 2012 o 9:03 am

      No cóż już przeczytałem wszystko na tym blogu.
      Jeżeli sprawy naszego kraju nie są priorytetem to nic więcej dodawać nie trzeba.
      Pisałem na ten temat już wcześniej, za co oczywiście też otrzymałem „klapsa” co od nie których, choć ilość pozytywnych komentarzy jaki otrzymał mój wpis mówi sam za siebie,
      ciekawe czy inny wpis otrzymał tyle pozytywów, jednak Pan Marek jakby tego wcale nie zauważył, sądząc po priorytetowych newsach i swojej deklaracji co jest ważniejsze od czego.
      A tak na marginesie jak Pan Marek ma ambicje walki z ONZ-towska Agenda21 to zacząłbym od walki z agentami te agendy w naszym kraju, czyli szare eminencje tych z wiejskiej no i blog raczej anglojęzyczny będzie miał szerszy wydźwięk a to daje większa szansę na pokonanie tej lub innej agendy.

      pozdrawiam

      Polubienie

      • Tola 31 marca 2012 o 9:13 am

       @Tex – mnie sie wydaje,ze ten blog ma taka forme,ze kazdy moze propagowac temat.
       Ale propagowac temat to znaczy drazyc go,dyskutowac i kontynuowac .
       Lapki zawsze sa i beda a Pan Marek…..z reszta nie bede mowic za Pana Marka,ktory chyba juz dzis lub wczoraj napisal,ze byl zajety.
       Wiec …go ahead!!!!

       Polubienie

       • Peryskop 31 marca 2012 o 9:23 am

        @Tex, to od Toli było do Ciebie: go ahead!!!!

        Podaj, proszę, treść do zaproponowanego kierunku działania.
        Czekamy – i jak będzie z sensem to zapewne pojawi się poparcie.

        Polubienie

        • hjk 31 marca 2012 o 11:40 am

         Nie wiem, czy to są ludzie chcący się czegoś faktycznie dowiedzieć w aktualnych sprawach i pogłębić rozumienie, licząc na wiedzę i znajomość rzeczy innych i faktycznie trochę sfrustrowani brakiem informacji i analiz, czy chucpiarze wprowadzający zamieszanie, odwracający uwagę od tematu i denerwujący autora blogu?

         Piszcie tu poniżej czego chcecie i deklarujcie się, moze się oczyścicie i wkupicie w łaski 🙂

         Polubienie

  • Aśka 30 marca 2012 o 8:35 pm

   I ten, i tamten temat ważny. Trudno je uszeregować wg stopnia ważności. Związkowe protesty, tak jak protesty innych osób nic nie zdziałają lub zdziałają niewiele w morzu potrzeb, dopóki te protestujące z oddzielna grupy, się nie połączą i przed sejmem, czy winnym miejscu będzie kilkadziesiąt osób. A to, ze Monitor, czy inny właściciel bloga opisze sytuację dziejącą się na proteście, to zbyt mało, by ruszyć z posad zastaną skostniałą śmierdzącą bryłę.
   Temat Monsanto o tyle jest ważniejszy od opisywania protestu, że jak nasiona GMO będą miały przyzwolenie na stosowanie w Polsce, to możemy nie dożyć nawet obecnego wieku emerytalnego i ten protest wcale dla nas nie będzie miał znaczenia, nawet gdyby rząd ugiął się pod naciskiem tej grupy związkowców.

   Polubienie

  • Onufry 30 marca 2012 o 9:12 pm

   AQQ jestem za Tobą ! I wstałem noralnie. Trzeba zrobić listę spraw najwazniejszych i na tym sie skupić ! Gmo też ważne. Kupując kurczaczki w markecie po 5,99 konsumujemy to aż miło !
   Jednak najgorsza broń naszych wrogów to ekonomia. Jak odpowiednio mało zarobimy to będziemy to konsumowac i tu nas mają.! Emerytury, ok. 50% mężczyzn nie dożyje 70 lat. Lata skladkowe to czesto 40 lat. O większe złodziejstwo już trudno !

   Polubienie

   • Sully 31 marca 2012 o 10:37 am

    Właśnie Onufry trafiasz w sedno, małe emerytury, mało kasy i stać nas będzie na GÓWNIANE ŻARCIE, które truje !

    Polubienie

    • hjk 31 marca 2012 o 11:49 am

     Zaczynacie gadać rozsądnie, tylko Onufry jeszcze nie rozumie, jak działa system emerytalny – nie ma tu żadnego „systemowego” złodziejstwa, bo po prostu obecni pracujący płacą na aktualnych emerytów, potem płacący staną się sami emerytami, na których będą pracowac następni pracujący itd.

     A taki system się załamuje z 2 powodów – za mało jest pracujących (np. z powodu demografii lub głupiej polityki ekonomicznej rządu, jak teraz) i za duzo emerytów z powodu wiekszej przeżywalności czy fluktuacji demograficznej z przeszłosci.
     Z takimi trudnościami trzeba sobie radzić wprowadzając jakieś sensowne zmiany w ekonomii, ale do tego trzeba rozsądnego rządu a nie marionetek jakichś podejrzanych sił.

     Natomiast jakie złodziejstwo moze być, to nie „systemowe”, ale „uboczne” z powodu „podkradania” w różny sposób strumienia pieniedzy od pracujących do emerytów – a to da się nagrody, a to zwiększy pensyjki, a to zatrudni zbedną córkę kolegi, a to da robotę firmie kolegi przez zlecenie wybudowania nowej biznatyjskiej siedziby czy niepotrzebnego remontu, itd.

     Polubienie

     • Onufry 31 marca 2012 o 7:28 pm

      HJK. Onufry sporo kuma i pyta gdzie kasa z prywatyzacji ? Ojciec pracował za damski…. profity zabrało państwo a ja mam dla niego placić emeryturę. Oj……… nie piszę dalej bo będzie niecenzuralnie. To tak jak my mamy spłacać dlugi bankierów i ich kryzys , to jegomość sciemnia !

      Polubienie

  • rabarbarek 30 marca 2012 o 10:21 pm

   Czuje dzisiaj minorowy nastroj na stronie. AQQ wpadla w dolek , panowie Zet , Pe , i eM wyciagneli miecze [ nie napisze skad , bo bedzie zle zinterpretowane] , a w sumie niewazne kto za kotara , kto rozdaje karty, kto na gorze , i kto traktuje nas jak humanoidalne malpy. Wazne jest to jaka strategie przyjmie ludzkosc , te 90 %, wobec s……. czyli tych 10 %.
   Ucieczka z Polski niewiele da , bo plan przewiduje , ze wszyscy bedziemy Grekami lub Libijczykami w zaleznosci od przytupywania w rytm muzyki wydobywajacej sie zza kurtyny.

   Najwieksza teoria konspiracyjna obecnie jest teoria , ze ludzie [ 90%] maja wierzyc , ze nic juz nie jest mozliwe , ze ruchy ” przeciw” niczego nie zmienia , ze barany poslusznie pojda pod topor. I wiara w ta ludzka ignorancje i nieswiadomosc dodaje im sil.

   Ktos tam sobie obliczyl , ze miliard ludzi na swiecie wystarczy. Ciekawe kto to przekalkulowal , ze tak mu wyszlo?
   Ktos tam , obliczyl , ze zywnosci nie wystarczy , ze za duzo nas do pieczenia chleba i Ciebie i mnie tu nie potrzeba. [ parafraza , ” malo nas do pieczenia chleba…]

   Ktos wymyslil , ze aby ” ratowac” ludnosc trzeba im poslac bomby, i zeby starsi ludzie czuli sie dluzej potrzebni , maja pracowac az do smierci…itd.

   Atak naprawde warto przesledzic dziedziny , w ktorych te s….. y dominuja i zastanowic sie jak ich odeslac na zielona laczke , bez przelewu krwi i ofiar po naszej stronie.

   Co kontroluje wrog ?

   Przeplyw pieniedzy , banki [ nie brac pozyczek , nie kupowac zbednych rzeczy , nie inwestowac]

   Ropa [ kto moze niech przesiada sie na rowery, niech sie kapia w benzynie jak maja ochote]

   MSM [ nie kupowac zadnych gazet , nie chodzic do kina , nie ogladac telewizji itd]

   Zywnosc [ nie kupowac w sklepach , zaopatrywac sie u rolnikow , zakladac wlasne male ” plantacje ” , nawet w domach]

   Edukacja [ Nauczyciele , przekazujcie naszym dzieciom prawde i wiedze , nie poddawajcie sie tyranom , ktorzy chca zniszczyc rodziny , nadzieje na przyszlosc i madrosc kolejnych pokolen]

   Wojsko , Policja [ Kochani , nie strzelajcie do nas , broncie nas , siebie i swoje rodziny przed zakusami szalencow]

   I tak moznaby dluzej… Ale zapewniam Was , ze po takim globalnym pokojowym protescie , zadne rzady kotarowe nie ostalyby sie . I dlatego te 10% probuje nas sklocic , propaguje konsumeryzm , narcyzm i rozne opsy i apsy. Jesli nie chcemy byc usmazeni lub ugotowani musimy podjac wyzwanie , ktore rzucily nam pod nogi skorumpowane i kontrolowane rzady na calym swiecie. Jestesmy na zakrecie historii,
   Musimy przejac inicjatywe , aby udowodnic szalencom , ze nie jestesmy glupi . Totalne zaciemnienie , mozna rozjasnic , tylko trzeba chciec i zaczac dzialac od teraz .

   Juz widze panike i przerazenie ” moznowladcow”. A na koniec mozemy poslac im ” fruwajace , stare buty” , na wzor buta poslanego Bushowi przez dziennikarza irackiego na slawnej konferencji prasowej kilka lat temu.

   Polubienie

   • monitorpolski 30 marca 2012 o 11:02 pm

    W tych 10% kolaborantów (no, może nawet trochę więcej wliczając korporacyjne k..wy) może 5% sobie zdaje sprawę jaką krzywdę robią też i sobie. Nie jestem zwolennikiem przemocy, ale wiedza – czyli informacja o tym co się naprawdę dzieje, spowoduje, że ci ludzie znajdą się w pewnym momencie w sytuacji ofiary na polowaniu. Grecja, Hiszpania – to dopiero początek. To też zresztą jest element planu – bogaci zostaną rozszarpani przez biedotę. Bogaci są dla unych głównym wrogiem. Więc lepiej żeby ci bogaci zaczęli współpracować z resztą społeczeństwa, tak jak to się już dzieje w USA. Na dzień dzisiejszy nie widzę szansy zwycięstwa NWO – za daleko to już poszło. Ale twoje punkty pokojowej niesubordynacji są bardzo celne, dlatego je podkreśliłem.

    Polubienie

    • Peryskop 31 marca 2012 o 6:29 am

     Rabarbarek, dzięki za przypomnienie perfidnej propagandy „bo już za późno…”.

     Obecna sytuacja podgrzewa kociołek skomplikowanych procesów społecznych.
     Jest tylko kwestią czasu nieunikniony wybuch, bo ciśnienie krzywdy narasta.

     W zamieszaniu umiejętnie wytworzonym wokół rabunku emerytalnego – nazwanego dla niepoznaki „reformą” – starannie przemilczano przywileje kastowe mundurówki, prokuratury i sądownictwa – podtrzymywane na zasadzie „praw nabytych”, która jak się okazuje nie obejmuje całej reszty społeczeństwa. A przecież Konstytucja RP gwarantuje „równość wobec prawa”.

     Polubienie

     • hjk 31 marca 2012 o 11:55 am

      Dodam tylko, ze coś takiego, jak ‚za późno” to jest tylko w naturze czy biologii i fizyce, jak np słońce zajdzie, to już jest za późno na poszukiwanie igły w stogu siana 🙂
      Albo jak osiągnie się pewien wiek, nie można mieć dzieci, itd.

      Natomiast w życiu społecznym wszystko zależy od woli ludzi i odpowiedniego zorganizowania się i własciwych decyzji – nie ma nic za późno, dobrobyt, szczęscie lub pokój może zacząć się już dziś, jesli tylko wiemy, czego chcemy i naprawdę zechcemy…

      Polubienie

   • junixy 31 marca 2012 o 1:28 pm

    @rabarbarku, skoro tak, to wyobraź sobie, że jesteś taką panią w małym miasteczku pracującą w banku, albo w sklepie (supermarkecie). Albo nawet nauczycielką lub dziennikarzem piszącym do lokalnej prasy … wszystkich tych ludzi łączy jedno – NIENAWIŚĆ do systemu wyzysku, drożyzny, niskich płac. Jeśli pewnego dnia te osoby zbuntują się i zastosują się do ww. zaleceń, to oznacza, że nie pójdą do pracy … bo przecież pracują dla wrogów – globalistów!
    W ten sposób pozbawią siebie i swoich rodzin źródła utrzymania. I tak oto w małym miasteczku zaroi się od bezrobotnych sfrustrowanych ludzi, którzy nadal nie wiedzą jak rozwalić ten system … gdzie będą wtedy ich pracodawcy? Też w czarnej dziurze? Czy oby na pewno?
    Bo mi się wydaje, że raczej doprowadziłoby to do ogólnego chaosu, niemal rewolucji, która wręcz nie mogłaby się odbyć pokojowo … ze stratami po obu stronach „barykady”. Jeśli celem ludzkości jest doprowadzenie do kolejnej wojny, to chyba nie mamy wyjścia ;-(

    Polubienie

    • jerkey 31 marca 2012 o 5:19 pm

     Trafnie @junixy. Władza zależy od posiadania „mocy”. Ta moc dzisiaj objawia się w ucisku ekonomicznym, a jak to zawiedzie to aparatem siłowym. Pokonanie ucisku ekonomicznego metodami zaproponowanymi przez @rabarberka jest niemożliwe, a to dlatego, że każdy z nas musi coś włożyć do garnka, ogrzać się, schronić i ubrać.
     Byłoby to możliwe, gdyby istniał jakikolwiek inny system ekonomiczny, który GWARANTOWAŁ BY zaspokojenie tych potrzeb. Widzicie taki? Bo ja nie. Kupowanie od rolników nie ma żadnego znaczenia, ponieważ i tak posługujemy się pieniędzmi generowanymi i gwarantowanymi przez system. System barterowy? Odpada – za dużo nas i zbyt duża specjalizacja w zatrudnieniu w połączeniu z wielkimi aglomeracjami, które uzależnione są od sprawnej sieci dystrybucji i transportu, który jest lub może być skutecznie kontrolowany. I wiele, wiele innych czynników.

     Rozwiązanie leży w globalnej zmianie świadomości całej ludzkości wraz z powrotem do tradycyjnego systemu wartości moralnych i etycznych (bo dzisiaj to świat stanął na głowie i wydaje się mu, że sprawę załatwi system karny). Tyle, że ja nie wierzę w globalne „nawrócenie”. Ucisk powoduje u większości odruchy rodem z buszu, a dobrobyt moralną deprawację – ludziom po prostu zaczyna odbijać. Zresztą jest to proces sterowany celowo, ale ukazuje słabość człowieka, który NA CO DZIEŃ, tak normalnie nie oponuje przeciw wtłaczanej mu głupocie dopóki pozwala na robienie co się chce, a nawet więcej. Zresztą to także jest zaplanowane. Najpierw dobrobyt i demoralizacja, a potem ucisk, co by barany szły posłusznie za miseczką w DECYDUJĄCEJ CHWILI.

     Ta decydująca chwila się zbliża i ma wg mnie ścisły związek z planami Boga i planami Szatana. Szatan w decydującej chwili chce mieć stado posłusznych baranów ustawionych przeciwko Bogu. A tylko i wyłącznie Bóg ma odpowiednią moc do tego, aby na ziemi cokolwiek zmienić „kompleksowo” – w ten sposób doszliśmy do początku mojej wypowiedzi.

     Co może zrobić każdy człowiek? W zasadzie opowiadanie się po stronie Boga i jego systemu wartości – przeciwko systemowi wartości propagowanemu przez dzisiejszy zdeprawowany system to jedyna rozsądna rzecz do zrobienia. Opowiedzenie się takie wcześniej, czy później spowoduje „zderzenie z systemem” i poczucie jego gniewu. To właśnie w tym momencie decydujemy, czy jesteśmy baranami, czy ludźmi.

     Polubienie

 13. wacpan 30 marca 2012 o 2:01 pm

  http://londynek.net/wiadomosci/Policja+zamyka+stacje+benzynowe+na+Wyspach+wiadomosci+news,/wiadomosci/article?jdnews_id=13152

  Polubienie

  • tomecki12 30 marca 2012 o 7:28 pm

   To pokazuje ,jak latwo manipulowac masami,a glupie owieczki lykaja.Poki co tego strajku nie ma,ale co sobie zarobili to zarobili i dziura budzetowa mniejsza haha. Na lokalnej stacyjce niedaleko mojego domu kolejek nie bylo:),a inne omijalem szerokim lukiem haha.Udanego weekendu i oby ta sloneczna i ciepla pogoda utrzymala sie jak najdluzej:)

   Polubienie

  • Tomasz 30 marca 2012 o 7:34 pm

   To tylko pokazuje jak latwo im manipulowac masami,przy okazji dzieki durnym owieczkom zalataja troche budzet haha. Na lokalnej stacyjce kolo mego domu kolejek nie bylo,a te inne omijalem szerokim lukiem:) I strajku poki co nie ma haha,ciekawe jak sie czuja teraz ci idioci:)Udanego weekendu wszystkim i oby ta piekna sloneczna pogoda jeszcze nas nie opuszczala

   Polubienie

 14. Annah. 30 marca 2012 o 3:49 pm

  Jezus ujawnia szczegóły Swojego Ukrzyżowania
  Orędzie nr 386 z serii Ostrzeżenie
  Czwartek, 29.03.2012, godz.13.15
  Moja droga, umiłowana córko, czas nasilenia się Mojego cierpienia nadejdzie, gdy upamiętniana będzie Moja Męka na Krzyżu. Żaden człowiek nie rozumie rozmiaru Mojego cierpienia podczas Mojego Ukrzyżowania lub sposobu, w jaki byłem biczowany.
  Najgorsze było Moje biczowanie. Zostałem brutalnie pobity przez dziesięciu mężczyzn i rozcięty został każdy cal Mojego Ciała. Ciało na Moich plecach zostało rozdarte i widoczne były Moje łopatki. Ledwo mogłem stać, a jedno oko zostało podbite i zmiażdżone.
  Widzieć mogłem tylko na Moje lewe oko. Kiedy zabierali Mnie przed Poncjusza Piłata i umieścili koronę cierniową na Mojej głowie, ledwo mogłem się podnieść. Następnie obnażyli Mnie, zanim nałożyli krótki czerwony płaszcz przez Moją głowę, a następnie umieścili palmową gałąź w Mojej prawej ręce. Każdy cierń był igła, tak były ostre. Jeden z tych cierni przebił również Moje prawe oko, co spowodowało, że ledwo mogłem widzieć. Straciłem tyle krwi, że wymiotowałem i cierpiałem na zawroty głowy, a gdy zacząłem Moją wspinaczkę na Kalwarię, nie mogłem utrzymać krzyża. Upadałem tak wiele razy, że minęło wiele godzin, zanim dotarłem na szczyt wzgórza. Na każdym kroku tej drogi byłem biczowany i bity. Całe Moje Ciało było zakrwawione i pokryte grubą warstwą potu spowodowanego przez upalne słońce. Kilka razy zemdlałem. To, co było bardziej niż to bolesne i rozdzierające, najbardziej przerażające ze wszystkiego, to była okazywana wobec Mnie nienawiść, nie tylko przez dorosłych wzdłuż drogi, ale też przez małe dzieci, które kopały Mnie biorąc przykład z rodziców.
  Okrzyki wydawane z ich ust i ich nienawiść, były niczym w porównaniu ze strachem, który czuli wobec Mnie.
  Bo poza tym wszystkim, wciąż jeszcze nie byli pewni, czy nie byłem w rzeczywistości Mesjaszem, na którego oni tak długo oczekiwali. Dlatego było im łatwiej nienawidzić Mnie i potępić Mnie, zamiast Mnie takim zaakceptować, gdyż to oznaczałoby, że musieliby zmienić swoje postępowanie. Najbardziej rozdzierający moment dla Mnie nastąpił, gdy leżąc na Moim boku na ziemi, znowu ponownie kopany po plecach, zobaczyłem Moją ukochaną Matkę patrzącą na Mnie. Miała złamane serce i musiała być podtrzymywana przez dwóch Moich uczniów. Mogłem zobaczyć Ją tylko jednym, pozostałym Mi okiem, i nie mogłem znieść widoku Jej udręki.
  Szyderstwa, krzyki i wycie tłumu setek ludzi odczuwalne były z ziemi, na której leżałem, a sześciuset żołnierzy zajętych było organizowaniem i nadzorowaniem ukrzyżowania Mnie i sześciu innych. Ja byłem głównym celem ich uwagi, więc inni nie cierpieli tak, jak Ja. Kiedy Moje nadgarstki, u podstawy Moich kciuków, zostały przybite do krzyża, nie mogłem już nic odczuwać. Moje ciało było tak poobijane i posiniaczone, że znajdowałem się w szoku. Moje ramiona były przemieszczone, a Moje ręce wyrwane były ze stawów. Najgorsze fizyczne zniszczenia zadane zostały Mojemu Ciału, zanim zostałem przybity do krzyża. Nie wydałem żadnego okrzyku. Żadnego protestu. Tylko szept. To rozzłościło Moich katów, którzy chcieli reakcji, aby zaspokoić swoje żądze. Nigdy nie zajmowałem się nimi, gdyż uczynienie tak oznaczałoby, że musiałbym zająć się szatanem i jego demonami, które zaatakowały ich dusze. To dlatego ich brutalność wobec Mnie była tak intensywna. Przez pięć godzin wisiałem na krzyżu.
  Było upalne słońce, bez chmur, które pomogłyby zmniejszyć rozognienie Mojej skóry. Gdy tylko wydałem ostatnie tchnienie, Mój Ojciec zesłał czarne chmury oraz grzmoty i błyskawice. Burza, która miała miejsce była tak przerażającej skali i tak nagła, że Moim obserwatorom nie zostały pozostawione na tym etapie żadne wątpliwości, że to rzeczywiście Ja byłem Zbawicielem, który został posłany przez Boga Ojca.
  Ujawniam ci to Moja córko, jako dar dla ciebie w zamian za twój ogromny akt cierpienia już ofiarowany dla Mnie. Powiedz Moim dzieciom, że nie żałuję Mojej Męki na Krzyżu. To, czego żałuję, to że Moja Ofiara została zapomniana, i że tak wielu zaprzecza, że Moje Ukrzyżowanie miało miejsce.
  Wielu nie ma pojęcia, co Ja musiałem wycierpieć, gdyż wielu Moich Apostołów nie było świadkiem Mojej wspinaczki na Kalwarię. To, co Mnie dzisiaj rani, to że tak wielu nadal się Mnie wypiera. Mój apel do was, Moi wyznawcy, jest następujący: Nie pozwólcie, aby Moje Ukrzyżowanie poszło na marne. Umarłem za wszystkie grzechy, włącznie z tymi popełnianymi dzisiaj. Chcę i muszę ocalić nawet tych, którzy wypierają się Mnie nawet dzisiaj.
  Wasz Ukochany Zbawiciel
  Jezus Chrystus

  Polubienie

  • Annah. 30 marca 2012 o 4:56 pm

   Z kciuków Nerona można wywnioskować że dziś byłoby podobnie…
   Jezu, czyń swoją powinność nad przewrotnym motłochem. Wyzwól nas od gorszycieli!

   Polubienie

   • BB 30 marca 2012 o 11:00 pm

    „Było upalne słońce, bez chmur, które pomogłyby zmniejszyć rozognienie Mojej skóry. Gdy tylko wydałem ostatnie tchnienie, Mój Ojciec zesłał czarne chmury oraz grzmoty i błyskawice. Burza, która miała miejsce była tak przerażającej skali i tak nagła, że Moim obserwatorom nie zostały pozostawione na tym etapie żadne wątpliwości, że to rzeczywiście Ja byłem Zbawicielem, który został posłany przez Boga Ojca.”
    (45) A od szóstej godziny do godziny dziewiątej ciemność zaległa całą ziemię. (Ew. Mateusza 27:45) To samo powtórzone jest w Ew. Marka 15:33 i Ew. Łukasza 23:44-45, gdzie dodane jest, że było to zaćmienie słońca
    (51) I oto zasłona świątyni rozdarła się na dwoje, od góry do dołu, i ziemia się zatrzęsła, i skały popękały, …(54) A setnik i ci, którzy z nim byli i strzegli Jezusa, ujrzawszy trzęsienie ziemi i to, co się działo, przerazili się bardzo i rzekli: Zaiste, ten był Synem Bożym. (Ew, Mateusza 27:51)

    Zjawiska przyrodnicze towarzyszące śmierci Jezusa to:
    – zaćmienie słońca przez trzy godziny zanim zmarł Jezus
    – trzęsienie ziemi

    Czyli zupełnie inaczej niż w „Orędziu”, a jeśli chodzi o chmury i słońce to nawet odwrotnie.

    Proszę czytać ewangelie, a nie wyzywać ludzi od motłochu, gorszycieli i Neronów.

    Polubienie

    • Annah. 30 marca 2012 o 11:46 pm

     Wiemy ze Ewangelie nie opisują wszystkiego, pisze o ty św. Jan Ewangelista.
     Tutaj opis wizji śmierci Jezusa i sytuacji zaraz po niej Valtorty z „Prawdziwego życia w Bogu”
     «… «Ojcze, w Twoje ręce oddaję ducha Mego!»
     Znowu chwila ciszy. Rzężenie staje się lekkie. To już tylko westchnienie, które wydobywa się z warg i gardła.
     A potem ostatnia konwulsja Jezusa – konwulsja straszna. Wydaje się, że chce zerwać z drzewa ciało, które jest do niego przytwierdzone trzema gwoździami. Przebiega trzy razy od stóp do głowy, ogarnia wszystkie biedne udręczone nerwy, podnosi niezwyczajnie trzy razy brzuch. Powiększa się on, jakby wywróciły się w nim wnętrzności, a potem obniża się i zapada, jakby był pusty. [Konwulsja] podnosi, napina, [a potem] tak mocno ściska klatkę piersiową, że skóra zapada się między żebra. Te, naprężone, pokazują się spod skóry i otwierają na nowo rany po biczowaniu. Jezus odrzuca gwałtownie w tył głowę – jeden, dwa, trzy razy – uderzając nią mocno o drzewo. Zaciskają się w jednym skurczu wszystkie mięśnie twarzy, wywołując wykrzywienie ust na prawo. Otwierają się, rozszerzają i powiększają powieki, pod którymi widać krążące gałki oczne i ukazuje się twardówka. Całe ciało napręża się. W ostatnim z trzech skurczów jest ono wygiętym, drgającym łukiem, na który trudno patrzeć bez przerażenia. A potem potężny, tak niespodziewany okrzyk wyrywa się z tego wyczerpanego ciała. Przeszywa powietrze ten „donośny głos”, o którym mówią Ewangelie, a który jest pierwszą sylabą słowa:
     «Mamo!…»
     A potem nic…
     Głowa opada Mu na pierś, ciało przechyla się do przodu, drżenie ustaje i nie ma już oddechu. Skonał.
     Ziemia odpowiada na krzyk Tego, którego zabito, budzącym lęk hukiem. Wydaje się, jakby tysiąc gigantycznych rogów wydawało jeden dźwięk. Na ten przerażający akord nakładają się oddzielne i rozdzierające nuty błyskawic – znaczących niebo we wszystkich kierunkach. Spadają na miasto, na Świątynię, na tłum. Sądzę, że byli ludzie rażeni piorunami, gdyż biły one w tłum. Błyskawice są jedynym, nieregularnym światłem, pozwalającym coś widzieć.
     A potem nagle, gdy trwają jeszcze wyładowania piorunów, ziemia trzęsie się w wirze cyklonowej wichury. Trzęsienie ziemi i trąba powietrzna łączą się, by spuścić apokaliptyczną karę na bluźnierców. Szczyt Golgoty kołysze się i tańczy, jak taca w ręku szaleńca. Wstrząsy wywołują drżenie i falowanie i tak potrząsają trzema krzyżami, iż wydaje się, że je przewrócą. „

     Polubienie

     • Annah. 31 marca 2012 o 6:08 am

      poprawka
      *Valtorty z „Poematu Boga Człowieka”

      Polubienie

    • rabarbarek 31 marca 2012 o 12:23 am

     Wejde w Wasze religijne dyskusje z wiadomoscia z Kolumbii. W tym kraju niszczonym przez ‚ bojowki” narkotykowe , kraju , w ktorym ponad polowa ludnosci zyje w skrajnej nedzy , w kraju lupionym z bogactw naturalnych jak szmaragdy, zloto, ropa , gaz ,dalton , przez nienasyconych cwaniakow i zlodziei, w kraju , w ktorym mieszkancy wielu rejonow nie maja dostepu do wody i musza ja kupowac jak jablka na targu, w kraju nekanym przez powodzie i trzesienia ziemi, w kraju w , ktorym kierowcy taksowek zegnaja sie przed kazdym kosciolem a mlodziez nie wstydzi sie nosic krzyzyka z Chrystusem , w kraju oddanym Chrystusowi, powstaje najwiekszy na swiecie pomnik Chrystusa Krola. Kolumbijczycy ciesza sie jak dzieci , ze bedzie wyzszy od naszego polskiego. I wogole , ze bedzie . Wierza , ze bedzie sprawowal nad nimi opieke . Nawet ci biedni nie protestuja i nie przeliczaja pieniedzy , ktore zostana na cale przedsiewziecie wydane. Obok pomnika powstanie piekny kosciol w ksztalcie krzyza.

     Zobaczcie film . Takie sa plany i efekty maja byc widoczne juz w przyszlym roku.

     Polubienie

     • BB 31 marca 2012 o 1:12 pm

      Przemianę trzeba zacząć od wybudowania „pomnika” Jezusowi w swoim własnym sercu i zburzenia wszystkich innych swoich „pomników”.
      Postawienie choćby największych budowli nie zmieni życia ludzi (mogą jedynie zubożeć jeszcze bardziej). To może zrobić tylko wewnętrzna przemiana.

      Polubienie

    • Peryskop 31 marca 2012 o 7:08 am

     @BB niczego sobie – dzięki za czuwanie nad zamotanymi orędziami .
     Najbardziej mi żal naiwnych, którzy im ulegają w tzw. dobrej wierze.
     Co wtedy ta „dobra wiara” jest warta ?

     Polubienie

     • Annah. 31 marca 2012 o 9:13 am

      Peryskop, jeszcze raz napiszę iż Ewangelie wszystkiego nie ujawniają: na Golgocie było bardzo dotkliwe słońce, pisze o tym Valtorta w kilku miejscach, była ciemność przed śmiercią i straszliwa burza z piorunami, ale już po śmierci Jezusa a w kolejności trzęsienie ziemi.
      Polecam 6 tom Marii Valtorty – Mękę Pana Jezusa, autorka jest kandydatką na ołtarze.
      Tutaj jeden fragment „Pragnienie wywołane utratą krwi, gorączką i słońce musi być tak dotkliwe, że Jezus mimowolnym ruchem pije krople potu i łez, a także krople krwi, które spływają z czoła aż na wąsy. Dzięki temu zwilża język… Korona cierniowa przeszkadza Mu oprzeć się o trzon krzyża, aby mógł zawisnąć na ramionach i odciążyć stopy. Całe plecy i okolica nerek wyginają się. Powyżej miednicy są one oderwane od drzewa krzyża, z powodu siły bezwładu. Sprawia ona, że zawieszone ciało Jezusa ciąży do przodu.”

      Polubienie

      • Peryskop 31 marca 2012 o 9:42 am

       Annah, ten obraz Męki Pańskiej – jak i jemu podobne – zawsze przytłacza.

       Ale czy zasadne jest epatowanie takimi opisami w okolicznościach jak ten blog ?

       Osoby wierzące mają te opisy dobrze w pamięci, więc mała jest potrzeba przypominania.
       Osoby nie wierzące oddalą się – może nawet z drwiną.
       Osób wahających się – których jest najwięcej – takimi obrazami raczej nie przyciągniesz.

       A więc po co ?
       Żeby sobie ulżyć ?

       Polubienie

       • tamara 31 marca 2012 o 10:11 am

        Może lepiej powspominać o życiu Jesusa ……np. o tym Że miał 4 braci i 2 siostry……

        Polubienie

        • Peryskop 31 marca 2012 o 1:47 pm

         @Tamara … i że był w Indiach, potem wrócił, ale po ukrzyżowaniu został wyratowany, przeżył, i ponownie zbiegł do Indii, gdzie zmarł i został pochowany w Srinegar (Kaszmir).

         Please believe me!

         Te wątki konsultowałem z hinduskim profesorem historii, który potwierdził, że to są bzdury !
         Oczywiście w Srinegar „gorbowiec” jest i czeka na pielgrzymki naiwnych turystów. Z kasą.

         Warto by to podreklamować jakimś orędziem np. nr 35723 albo 972148.

         Polubienie

        • tamara 31 marca 2012 o 2:27 pm

         Peryskop; Tak ,przeżył…..o Indiach mi niewiadomo….jego rodzina uciekła do Francji; matka Jezusa i jego 3 ( nie 2 jak pisałam u góry) siostry tu zostały …. A Józef z Arymatei ( Arimathea) brat Jezusa uciekł do Anglii (Glastonbury).

         Polubienie

        • Peryskop 31 marca 2012 o 3:59 pm

         Tamara: „…jego rodzina uciekła do Francji; matka Jezusa i jego 3 … siostry tu zostały …. A Józef z Arymatei (Arimathea) brat Jezusa uciekł do Anglii (Glastonbury).”

         Oczywiście znamy te legendy i rozmaite inne kody daVinci.
         Ale ile w tym prawdy potwierdzalnej dowodami materialnymi ?

         Czy rezydujesz (tu) we Francji ?
         Jeśli tak, to mo że dlatego nie znasz też ciekawej wersji Srinegar.

         Polubienie

        • tamara 31 marca 2012 o 4:05 pm

         Peryskop;Najciekawsze nie zostało jeszcze powiedziane;bo Józef z Arymatei ma interesujący“ogon”…..który wyjaśnia również tajemniczy COD obrazu geniusza Leonarda Da Vinci”Ostatnia Wieczerza”………….

         Polubienie

        • tamara 1 kwietnia 2012 o 12:35 am

         Peryskop;zuważyłeś,że wiekszość moich wpisów to teaser-y ?….. …. Sądze,że będzie nierozsądnie pisać PRAWDE ,bo tu przeważa ” Wierze “ zamiast “Wiem”,że Bóg istnieje……prawda,że olbrzymia różnica?
         tajemnica o Trinity jest krótka ,ale szokująca .
         historia (prawda) o Jezusa jest bardziej skomplikowana oczywiście też szokująca ….wiec niech się nikt niespodziewa ,że o tym będe pisać…..

         pomimo tego,że nie mieszkam” (tu)” {choć,gdyby ” kamieniem rzucić” to za 4 godz “doleci”} wersja Srinegar jest mi obca. Choć niewątpie,że intersująca………

         Polubienie

        • Tola 1 kwietnia 2012 o 3:52 am

         Saintgral + Magdalena ksiezniczka – nie mam opini na ten temat-za malo danych

         Polubienie

        • Tola 1 kwietnia 2012 o 3:55 am

         no i jak przeforsowac Saintgral to cala reszta lezy.
         dlatego trzeba bardzo ostroznie!
         To jest strzal miedzy oczy.

         Polubienie

       • Annah. 31 marca 2012 o 10:13 am

        „A więc po co ?
        Żeby sobie ulżyć ?”
        Nie – jako dowód w sprawie gdyż ktoś bardzo się tego domagał 🙂

        Polubienie

       • BB 31 marca 2012 o 1:36 pm

        Opis śmierci Jezusa w Biblii jest krótki i zwięzły. Nie chodzi tu więc o rozczulanie się, ale o zrozumienie celu Jego ofiary w swoim własnym życiu.

        Polubienie

      • BB 31 marca 2012 o 1:24 pm

       Oczekiwałam, że przeprosi Pani dzisiaj tych wszystkich, których poobrażała. A Pani idzie dalej w zaparte, przytaczając teksty zaprzeczające prawdzie zawartej w Biblii.
       Tu potrzeba pokory i bicia się we własną pierś, a nie ośmieszania prawdziwej wiary w Jezusa.
       Jest to zgorszeniem dla wątpiących i nie wierzących. To zniechęca do poważnego traktowania Boga.
       Chrześcijanka.

       Polubienie

       • BB 31 marca 2012 o 1:29 pm

        To było do @Annah

        Polubienie

     • BB 31 marca 2012 o 1:16 pm

      Ślepy ślepego prowadzi !!!
      (13) A On odpowiadając rzekł: Wszelka roślina, której nie zasadził Ojciec niebieski, wykorzeniona zostanie. (14) Zostawcie ich! Ślepi są przewodnikami ślepych, a jeśli ślepy ślepego prowadzi, obaj w dół wpadną.
      (Ew. Mateusza 15)

      Polubienie

  • zenobiusz 30 marca 2012 o 7:05 pm

   Orędzie nr 386 z serii Ostrzeżenie
   Czwartek, 29.03.2012, godz.13.15
   Teraz p. Zenobiuszu baczność! Kilka najciekawszych perełek z orędzia Marii z Zielonej Wyspy

   „Moja droga, umiłowana córko, czas nasilenia się Mojego cierpienia nadejdzie, gdy upamiętniana będzie Moja Męka na Krzyżu.”

   – Czy cierpienie Pana Jezusa nasila się, gdy upamiętniamy Jego Mękę? Upamiętnienie Męki dokonuje się podczas każdej Mszy świętej. Czy dzisiaj w uwielbionym Ciele Pan Jezus cierpi? Tak. Cierpi w drugim człowieku, cierpi w tym, którego poniżamy. Powyższe zdanie z „orędzia” jest zupełną sprzecznością z rzeczywistością. „W moim ciele dopełniam braki udręk Chrystusa dla dobra Jego Ciała, którym jest Kościół” — pisze św. Paweł Apostoł, odsłaniając zbawczą wartość cierpienia. „Teraz raduję się w cierpieniach za was i ze swej strony w moim ciele dopełniam braki udręk Chrystusa dla dobra Jego Ciała, którym jest Kościół”. Tak napisał Paweł apostoł, który w innym liście zapytuje swych adresatów: „Czyż nie wiecie, że ciała wasze są członkami Chrystusa?” – pisał bł. Jan Paweł II w Liście Apostolskim SALVIFICI DOLORIS

   Dalsza część „orędzia” jest zbędna, bo więcej przeżyjemy oglądając Pasję Mela Gibsona niż czytanie tych słów. Polecam bardziej lekturę K. Emmerich, św. Brygidy, niż to „szatańskie małpowanie”

   „Kilka razy zemdlałem” – nigdzie w Ewangelii nie ma wzmianki o zemdleniu Jezusa, jedynie o upadkach, i to trzech a nie wielu, z których się podniósł.

   „Bo poza tym wszystkim, wciąż jeszcze nie byli pewni, czy nie byłem w rzeczywistości Mesjaszem, na którego oni tak długo oczekiwali.”

   – Wręcz przeciwnie, dobrze wiedzieli, kogo posyłają na krzyż, inaczej nie byłoby dyskusji pomiędzy Sanhedrynem a Piłatem: „Arcykapłani żydowscy mówili do Piłata: „Nie pisz: Król Żydowski, ale że On powiedział: Jestem Królem Żydowskim”. Odparł Piłat: „Com napisał, napisałem”. (J 19,19)

   „Miała złamane serce i musiała być podtrzymywana przez dwóch Moich uczniów”
   – to też zupełna nowość, przecież uczniowie uciekli, jak podaje Ewangelia „ ze starchem przed żydami”.

   „Mogłem zobaczyć Ją tylko jednym, pozostałym Mi okiem, i nie mogłem znieść widoku Jej udręki”

   – jak wyjaśnić w takim razie proroctwa, że „Kości Jego nie będą łamane” oraz „Będą patrzeć na Tego, którego przebodli.” Pierwszy cytat, wyjaśniający fakt nie łamania goleni Jezusa przez żołnierzy po Jego śmierci, ukazuje Jezusa jako paschalnego Baranka, który miał być spożyty w całości podczas nocy paschalnej, a jego kości nie wolno było łamać (Wj 12,10.46; Lb 9,12; por. też Ps 34,21). Na płaszczyźnie duchowej fakt ten ukazuje całościowość, kompletność i teologiczny sens ofiary Jezusa. Został On złożony Ojcu w ofierze całkowitej, a zarazem nieskalanej. Takie też jest Jezusowe kapłaństwo: całkowite i nieskalane.
   .
   „Szyderstwa, krzyki i wycie tłumu setek ludzi odczuwalne były z ziemi, na której leżałem, a sześciuset żołnierzy zajętych było organizowaniem i nadzorowaniem ukrzyżowania Mnie i sześciu innych.”

   – kolejny hit wizjonerki …”Zostali też wtedy wraz z Nim ukrzyżowani dwaj sprawcy rozbojów: jeden po prawej, drugi po lewej stronie. (Mt.26.38). no ale skoro ta sekta uważa, że Pismo święte zostało zmienione, to można pisać co się chce, i biada tym, którzy się sprzeciwią.

   Ja byłem głównym celem ich uwagi, więc inni nie cierpieli tak, jak Ja.
   Kiedy Moje nadgarstki, u podstawy Moich kciuków, zostały przybite do krzyża, nie mogłem już nic odczuwać.
   – bzdury, bzdury, bzdury. Inni nie cierpieli jak Jezus i do końca świata nikt nie będzie tak cierpiał (no chyba, że wizjonerka)

   „Nigdy nie zajmowałem się nimi, gdyż uczynienie tak oznaczałoby, że musiałbym zająć się szatanem i jego demonami, które zaatakowały ich dusze”

   – dziwnym trafem Jezus zajął się Dobrym łotrem, choć był złoczyńcą i słuszną karę ponosił za swoje grzechy..

   „Ujawniam ci to Moja córko, jako dar dla ciebie w zamian za twój ogromny akt cierpienia już ofiarowany dla Mnie.” – i tutaj także zasłona opada i widać z kim tak naprawdę mamy do czynienia.

   Herezjom, bawochwalstwu trzeba mieć odwagę powiedzieć STOP.
   http://wobroniewiaryitradycji.wordpress.com/2012/03/30/najwieksze-herezje-ostatnich-dni-dzisiejsze-oredzie-marii-z-irlandii/#comment-2058

   Polubienie

   • monitorpolski 30 marca 2012 o 7:16 pm

    Raczej nie będzie wojny światowej. Do dyspozycji są bowiem superkomputery, gdzie można symulować przebieg batalii. Każda wojna termojądrowa oznacza zagładę całej ludzkości. Prędzej można się obawiać ataku depopulacyjnego – klęsk głodu, chorób, szczepionek, powolnego trucia, itd.

    Polubienie

    • zenobiusz 30 marca 2012 o 9:13 pm

     ” abstrahując od tego czy orędzia są prawdziwe bo tego nie wiem”
     Czemu więc je z uporem kolportujesz.???
     Czy nie widzisz ,że akcja fałszywych objawień ,tych ,a także ŻP i MK,jest skierowana ,ma skompromitowanie orędzi z Medjugorje Garabandal,,i idei Intronizacji Chrystusa??,być może przed rychłymi decyzjami w tych sprawach.????

     Polubienie

     • andzia 30 marca 2012 o 9:24 pm

      Zeno, czytałes kiedys oredzia ŻP? Jeśli tak, to chyba niedokładnie bo tam jest napisane niejednokrotnie własnie o Intronizacji Chrystusa czy Medzugorie.

      Polubienie

      • zenobiusz 30 marca 2012 o 9:39 pm

       Zlituj się właśnie po to ,by kompromitować samą ideę.

       Polubienie

       • andzia 30 marca 2012 o 9:46 pm

        Dziwne, że odbieramy to inaczej. Ja w ogóle z tych orędzi dowiedziałem sie o Intronizacji i od razu mnie przekonaly że tak się powinno stać.

        Polubienie

        • zenobiusz 30 marca 2012 o 9:48 pm

         Poczytaj więcej tych ,orędzi ,a i ich krytyki poznaj,jest tego trochę w internecie.,zdziwisz się.

         Polubienie

     • Annah. 30 marca 2012 o 9:32 pm

      Zauważ, że Medjugorie Garabandal i Dzieło Valtorty, Emmerich. Vassuli i wiele innych nie jest uznanych przez Kościół, a przynoszą dobre owoce.
      Z mojej wiedzy orędzia Ostrzeżenia również zbliżają do Boga, skutkują nawróceniami i powrotem do naszego Kościoła, są świadectwa na Królowej, a jesteśmy jednym z wielu odbiorców tych przekazów, które kierowane są do dyletantów w sferze wiary. Może z czasem zechcą sięgnąć po Pismo Święte.

      Polubienie

      • zenobiusz 30 marca 2012 o 9:46 pm

       To o czym piszesz ,nie wzbudza żadnych uwag natury niezgodności z Ewangelią.Właśnie powyżej dyskutowałaś z kapłanem katolickim,wskazującym te wątpliwości.Świadectwa ,na blogu,o którym piszesz, ,są elementem taktyki ,podpierania „orędzi” .Wystarczy poanalizować rozwój sytuacji wokół nich,jako dodatkową wskazówkę”owocową”.
       Wiem ,że cieszą świadectwa nawróceń,ale relacje o tych ,pod wpływem Marii od BM,są nachalnie literackie,podobne,do nawróceń pod wpływem „małego kamyka”,czy Oławy..

       Polubienie

       • Annah. 30 marca 2012 o 9:55 pm

        Właśnie powyżej dyskutowałaś z kapłanem katolickim,wskazującym te wątpliwości.
        Nie sądzę i to z dwóch powodów – na tym blogu jest stałą praktyką podpisywanie własnych wpisów sygnaturka kapłana.

        Polubienie

        • zenobiusz 30 marca 2012 o 10:04 pm

         Czy pomówienia ,są zaraźliwe,jako argument
         On pisał i na waszym blogu,jakoś nikt mu tego nie zarzucał.

         Polubienie

        • Annah. 30 marca 2012 o 10:21 pm

         „Czy pomówienia ,są zaraźliwe,jako argument”
         Argumenty są poniżej i to jest jak się można domyślić drugi powód.

         Polubienie

        • zenobiusz 30 marca 2012 o 10:23 pm

         Szkoda ,że nie na cytowanym blogu,w odpowiedzi,na przytoczone przeze mnie słowa.

         Polubienie

        • zenobiusz 30 marca 2012 o 10:35 pm

         Jakoś ,nie widzicie nigdzie fałszywych proroków ,o których mówi Biblia,że zwiodą nawet wybranych.A jesteśmy już być może na tym etapie,

         http://zenobiusz.wordpress.com/2012/03/30/objawienie-1608-a-czwarty-wylal-swa-czasze-na-slonce-i-dano-sloncu-przypiekac-ludzi-ogniem-9-i-ludzie-byli-przypiekani-wielkim-goracem-ale-bluznili-imieniu-boga-ktory-ma-wladze-nad-tymi-plagami/

         Polubienie

   • Annah. 30 marca 2012 o 8:26 pm

    Proszę o wybaczenie za dłuższy komentarz, ale abstrahując od tego czy orędzia są prawdziwe bo tego nie wiem, nie mogę nie odnieść się do tak absurdalnych zarzutów i braku podstawowej znajomości Pisma Świętego.
    ad 1 czy ktoś poza Bogiem potrafi przewidzieć w jakich okolicznościach Jezus będzie cierpiał bardziej ???
    ad 2 Ewangelie nie ujmują wielu faktów z życia Jezusa, wspomina o tym św. Jan Ewangelista uczestnik Drogi Krzyżowej
    ad 3 „Okrzyki wydawane z ich ust i ich nienawiść, były niczym w porównaniu ze strachem, który czuli wobec Mnie.
    Bo poza tym wszystkim, wciąż jeszcze nie byli pewni, czy nie byłem w rzeczywistości Mesjaszem, na którego oni tak długo oczekiwali. Dlatego było im łatwiej nienawidzić Mnie i potępić Mnie, zamiast Mnie takim zaakceptować, gdyż to oznaczałoby, że musieliby zmienić swoje postępowanie.”
    Oczywiście ze starszyzna i faryzeusze nie wiedzieli do końca kogo posyłają na krzyż. Zdradza nam to w Listach Apostolskich faryzeusz Gamaliel który się po śmierci Jezusa do tego się przyznaje wobec apostołów i Maryi – ma odwagę wyznać że nie rozpoznał Mesjasza, na co jednak nie zdobywają się inni ze starszyzny.
    A Piłat był jedynie wykonawcą woli „ludu”, umywał ręce ale nie pragnął śmierci Jezusa, którego do tego broniła również jego żona.
    ad 4 „Miała złamane serce i musiała być podtrzymywana przez dwóch Moich uczniów”
    – to też zupełna nowość, przecież uczniowie uciekli, jak podaje Ewangelia „ ze starchem przed żydami”.
    Mylisz się i tutaj: Oprócz Matki Najświętszej został św. Jan i Magdalena.
    Toż to fakty znane nawet dzieciom komunijnym.
    ad 5
    Owszem, wiemy o trzech krzyżach na wzgórzu, być może były jeszcze inne – w innej części Golgoty, nie wiem.
    Nie sądzę, że szatan dałby się tak łatwo „złapać”.

    ad 6„’Mogłem zobaczyć Ją tylko jednym, pozostałym Mi okiem, i nie mogłem znieść widoku Jej udręki”
    – jak wyjaśnić w takim razie proroctwa, że „Kości Jego nie będą łamane” oraz „Będą patrzeć na Tego, którego przebodli.” Pierwszy cytat, wyjaśniający fakt nie łamania goleni Jezusa przez żołnierzy po Jego śmierci, ukazuje Jezusa jako paschalnego Baranka, który miał być spożyty w całości podczas nocy paschalnej, a jego kości nie wolno było łamać (Wj 12,10.46; Lb 9,12; por. też Ps 34,21). Na płaszczyźnie duchowej fakt ten ukazuje całościowość, kompletność i teologiczny sens ofiary Jezusa. Został On złożony Ojcu w ofierze całkowitej, a zarazem nieskalanej. Takie też jest Jezusowe kapłaństwo: całkowite i nieskalane.”

    W powyższym nie widzę związku.

    ad 7
    „Ja byłem głównym celem ich uwagi, więc inni nie cierpieli tak, jak Ja.
    Kiedy Moje nadgarstki, u podstawy Moich kciuków, zostały przybite do krzyża, nie mogłem już nic odczuwać.
    – bzdury, bzdury, bzdury. Inni nie cierpieli jak Jezus i do końca świata nikt nie będzie tak cierpiał (no chyba, że wizjonerka)”

    Zupełnie nie wiem o co Ci chodzi.

    ad 8
    Jest różnica miedzy Dobrym i złym łotrem: czy jej nie dostrzegasz?
    ad 9
    „Ujawniam ci to Moja córko, jako dar dla ciebie w zamian za twój ogromny akt cierpienia już ofiarowany dla Mnie.” – i tutaj także zasłona opada i widać z kim tak naprawdę mamy do czynienia.”
    Nie wiem co więcej widzisz ponad to co wszyscy, ale jak dla mnie to z tego zdania nie wynika nic ponad to co jest napisane.

    Polubienie

    • BB 30 marca 2012 o 11:16 pm

     Jeżeli chodzi o podstawową znajomość Pisma Świętego to proszę spojrzeć na mój komentarz powyżej.

     Polubienie

 15. waryjat 30 marca 2012 o 5:01 pm

  http://www.youtube.com/watch?v=EtVFebH7iIk to prawdopodobnie dobry dokument o chemtrails. Film zacina mi się przy Tedzie Gundersonie, ale pewnie z powodu świeżego wgrywania na YT.

  Polubienie

  • sylukot 30 marca 2012 o 7:36 pm

   Tylko ze teraz to rozpylaja linie lotnicze-czyli prawie kazdy samolot w powietrzu. Ale moze jest nadzieja.
   http://wiadomosci.onet.pl/swiat/1-kwietnia-wchodza-przepisy-o-europejskiej-inicjat,1,5077590,wiadomosc.html

   Polubienie

  • sylukot 30 marca 2012 o 7:40 pm

   Teraz chemtrails to rozpylaja prawie wszystkie linie lotnicze. Nad Irlandia sa to wszystkie amerykanskie, nawet Irlandzki Aerlingus. Ale moze bedzie nadzieja na zatrzymanie tego.
   http://wiadomosci.onet.pl/swiat/1-kwietnia-wchodza-przepisy-o-europejskiej-inicjat,1,5077590,wiadomosc.html

   Polubienie

   • Kamil 30 marca 2012 o 8:56 pm

    Dobrze!!!!!!!!!!!!!niech wypylają z tymi sprejami .
    Jeśli chemtraile znikną całkowicie to powietrze będzie czystsze o 50 % w samym odczuciu.
    Automatycznie poparawi sie samopoczucie calejpopulacji planety.
    pzdr

    Polubienie

   • Kamil 30 marca 2012 o 9:00 pm

    Rozpieprzą resztki świata na polakach, nic tylko czekać aż tusk zatwierdzi.
    HAHA

    Polubienie

  • Aśka 30 marca 2012 o 9:29 pm

   Zobaczyłam cały … nic mi się nie zacinało … i muszę powiedzieć, że jest to najlepszy film o chemtrailach … a widziałam ich sporo

   Polubienie

 16. Pingback: “Uwaga prywatyzacja ! UWAGA !!! « Zenobiusz's Blog

 17. wacpan 30 marca 2012 o 6:19 pm

  no i w piz …..referendum nie budjet

  http://fakty.interia.pl/polska/news/sejm-nie-poparl-wniosku-o-referendum-ws-wieku-emerytalnego,1779346,3

  Polubienie

  • hjk 31 marca 2012 o 5:02 pm

   a po co referendum jak wynik jest z gory wiadomy, a coś z najbliższymi emerytami trzeba zrobić, bo inaczej nastąpiłby krach budżetu czy zusu – a zatem najprościej przenieść wiek emerytalny i spokój – ludzie nie będą dożywać, bo i tak obecnie średnia dożywalność była 2 lata po obecnym (65l.) wieku emerytalnym dla mężczyzn i nieco wiecej dla kobiet…

   Polubienie

   • hjk 31 marca 2012 o 5:03 pm

    …nie żebym POpierał 2ska i jego bandyckie posunięcia, ale oni widzą takie „ostateczne rozwiązanie kwestii emerytalnej”…

    Polubienie

 18. wacpan 30 marca 2012 o 6:40 pm

  http://zmianynaziemi.pl/wiadomosc/usa-rosja-szykuja-sie-wojne

  Polubienie

 19. xx 30 marca 2012 o 7:32 pm

  Odnośnie blokowania DNS-ów.
  Nawet jeżeli udałoby im się zablokować wszystkie w co wątpię, to:
  – każdy może sobie zrobić listę IP stron, które odwiedza i w razie W korzystać ze swojej listy, do czasu powrotu sytuacji do normy.
  – jeszcze jest freenet, kŧóry w ogóle nie potrzebuje DNS-ów, tyle, że freenet jest zamkniętą siecią w sieci, czyli to co jest dostępne we freenecie nie jest dostępne w internecie i wice wersa. Może trzeba się nim zainteresować, zanim będzie za późno. Przynajmniej ściągnąć instalkę z netu, żeby w razie potrzeby można było skorzystać.

  Polubienie

  • xx 30 marca 2012 o 7:50 pm

   Tutaj jest coś więcej na ten temat:
   http://www.searchengines.pl/Freenet-Anonimowe-P2P-t103557.html
   http://www.wykop.pl/ramka/269519/freenet-internet-poza-cenzura/

   Polubienie

   • monitorpolski 30 marca 2012 o 8:02 pm

    Dzięki, dodałem do strony „Poradnik Techniczny”

    Polubienie

 20. Roma 30 marca 2012 o 7:59 pm

  oto kolejne dziwne samobójstwo, exszefa KGB
  może powodem było to, że kiedyś pracował w Pakistanie oraz Iranie ?

  Były szef Komitetu Bezpieczeństwa Państwowego (KGB) ZSRR Leonid Szebarszyn został znaleziony martwy w swym mieszkaniu w Moskwie; według wstępnych ustaleń popełnił samobójstwo – poinformował rzecznik Komitetu Śledczego Federacji Rosyjskiej Władimir Markin.

  Markin podał też, że obok ciała 77-letniego generała znaleziono pistolet, z którego mógł się zastrzelić. Z kolei telewizja NTV poinformowała, że w mieszkaniu znaleziono również jego przedśmiertny list.

  Szebarszyn stał na czele KGB przez dwa dni – od 22 do 23 sierpnia 1991 roku, bezpośrednio po puczu przeciwko prezydentowi ZSRR Michaiłowi Gorbaczowowi. Zastąpił na tym stanowisku Władimira Kriuczkowa, jednego z członków junty Giennadija Janajewa.

  Wcześniej, od 1987 roku, był wiceszefem, a później szefem Pierwszego Zarządu Głównego KGB, czyli wywiadu zagranicznego ZSRR. Z wywiadem był związany od 1962 roku. Pełnił służbę w rezydenturach KGB w Pakistanie, Indiach i Iranie.
  W 1991 roku przeszedł w stan spoczynku w stopniu generała-lejtnanta. Kierował prywatną firmą.
  Jest autorem kilku książek poświęconych historii wywiadu.
  żródło;
  http://konflikty.wp.pl/kat,1356,title,Byly-szef-KGB-Leonid-Szebarszyn-popelnil-samobojstwo,wid,14377316,wiadomosc.html

  Polubienie

 21. wacpan 30 marca 2012 o 8:06 pm

  http://wiadomosci.onet.pl/raporty/program-nuklearny-iranu/usa-zaostrzaja-sankcje-by-zwiekszyc-presje-na-iran,1,5077855,wiadomosc.html

  Polubienie

 22. monitorpolski 30 marca 2012 o 8:28 pm

  Wg włoskiego Libero, Papież myśli o rezygnacji w swoje 85 urodziny, które będą 15 kwietnia. Nic pewnego, ale jednak o tym się mówi…
  http://yondur.blogspot.com/2012/03/pope-benedict-to-step-down-april-15.html

  Polubienie

  • Onufry 30 marca 2012 o 8:36 pm

   Tak czy siak, jeśli po nim nastanie Piotr Rzymianin to totalnie daję sobie” siana” na wszystko !

   Polubienie

   • ALFA 30 marca 2012 o 8:41 pm

    NASTANIE WIELKI TUSK

    Polubienie

  • Kamil 30 marca 2012 o 8:48 pm

   Lepiej niech zrezygnuje bo umrze ze stresu, serio słabo sobie wygląda
   pzdr

   Polubienie

 23. antysyjonista 30 marca 2012 o 8:33 pm

  Czy ktoś z Was wie, co się dzieje, ze stronką: „globalnaswiadosc”??? Nie można się zalogować od 2 tygodni… Monitor, może Ty masz jakieś info w tej sprawie….?

  Polubienie

 24. Jakob 30 marca 2012 o 9:00 pm

  Tak było fajnie jakieś 2 tygodnie , czyste niebo. Teraz pryskają na potęgę, znowu

  Polubienie

 25. eeetam 30 marca 2012 o 9:20 pm

  No to już nie mam wątpliwości , że ci anonimy to jest produkt bezpieki, a pretekst powstania to test takiego padu całego netu. Wystarczyło popatrzeć na te maskę – przecie to działo jakiegoś specjalisty PR. Poztatym dla mnie ataki na strony rządowe na które i tak nikt nie wchodzi to dodatkowy argument że to spontaniczna akcja w pełni zadekretowana…. jakby chcieli coś powarznie zrobić to powinni atakować media mainstrimowe a ni jakies nikogo nie obchodzące śmieszne stronki

  Polubienie

  • waryjat 30 marca 2012 o 9:41 pm

   Michalkiewicz w jednym ze swoich felietonów również zwrócił na to uwagę. Czujecie jak silna jest agentura w kraju, jakie ma zasoby, że potrafiła poprzez media i fb wyciągnąć przy okropnym mrozie dziesiątki tysięcy młodych na ulice. Dobrze że młodzi wyszli, może chociaż nieliczne jednostki wgłębiły się bardziej w temat, niż tylko w to, czy będzie można dalej ściągać filmy. Szkoda tylko, że tak licznie nie wyszli przy fajnej pogodzie w pierwszy dzień wiosny, na „dzień gniewu” przeciwko NWO, albo chociaż fajne pogadanki o sytuacji w kraju. Przecież tak samo ta akcja rozpoczynała się na fb, tylko brakło, jak to mówią „starszych i mądrzejszych” do reklamy i pełnej organizacji 🙂

   Polubienie

 26. Grzegorz Brzęczyszczykiewicz 30 marca 2012 o 9:31 pm

  Program publicystyczny Polski punkt widzenia w TV Trwam poświęcony został tematowi tzw. reformy edukacji przeprowadzanej przez rząd Donalda Tuska, Platformy Obywatelskiej i PSL, a w szczególności likwidacji lekcji historii z programu nauczania szkół ponadgimnazjalnych

  warto się zapoznać

  Polubienie

 27. zenobiusz 30 marca 2012 o 9:57 pm

  Leonid Shebarshin, head of KGB for 1 day, found dead of apparent suicide
  http://www.washingtonpost.com/world/europe/leonid-shebarshin-head-of-kgb-for-1-day-found-dead-of-apparent-suicide/2012/03/30/gIQAobpMlS_story.html

  Polubienie

  • monitorpolski 31 marca 2012 o 11:44 am

   Pewnie strzelił sobie 3 razy w głowę… Czyżby chciał sypać?

   Polubienie

 28. wacpan 30 marca 2012 o 10:03 pm

  Posłanka węgierskiego Jobbiku do Parlamentu Europejskiego: UE „najeżdża” nasz kraj pod względem prawnym i stosuje terror emocjonalny.

  Polubienie

 29. iHe 31 marca 2012 o 12:18 am

  Czy wiecie ,że 2sk jest głęboko wierzący?On na prawde wierzy ,że ma misje do spełnienia w Polsce.Misje specjalną rzecz jasna.To chyba jest pro Mee teizm..

  „- Chcę jeszcze raz podkreślić, że przygotowujemy projekt, którego skutki są rozłożone na 30 lat. W związku z tym, to chyba jest takie najpewniejsze świadectwo tego, że robimy to, nie bacząc na obecny interes polityczny. Dbamy za to o pokolenie, które przejdzie na emeryturę za 30 lat – powiedział Tusk.”

  A teraz na czym polega to dbanie..

  „- Tyle, ile uzbieramy, tyle będziemy mogli później podzielić.

  http://demotywatory.pl/1138193/Emerytura

  – Istotą tej ustawy jest umożliwienie wypłacania emerytur na poziomie, który umożliwia przeżycie.
  Ona jest zaledwie wstępem do zagwarantowania emerytur w ogóle. Bo dzisiejszy system nie zapewni ludziom emerytur. Istotą ustawy jest też świadomość, że ludziom w Polsce żyje się ciężej, niż w innych krajach w Europie, mniej zarabiają, są w gorszej kondycji. Czy z tego faktu ma wynikać konkluzja: pracujmy mniej? Czy to nie jest oczywiste, że musimy pracować więcej, jeśli chcemy spełnić swoje aspiracje? – tłumaczył premier.”

  Aż się prosi zakrzyknąć stadionowym zwyczajem 2sk ma Tole ,chyży róju ,ale wole wkleić kompleksowo strategie namiestnika ekonomik hitmanów na Polin,bo ciężko ten okupowany udręczony kraj przez tak bezczelnych manipulatorów nazwać Polską .
  No PO prostu się nie godzi.
  To uwłacza naszej historii notabene wycofywanej ze szkół..
  Kulturkampf wrócił czy co?

  A tutaj jeszcze garść logiki chyżorójowej zwanej demagogią yy demografią:
  „Istnieją pewne sprawy, które są wdzięcznym tematem do referendum i takie, które z ostrożnością dedykujemy osądowi ludzi”
  Nasz odpowiedzialny przywódceA:
  „Nie powinno się dawać pod głosowanie, czy ludzie chcą więcej pieniędzy – każdy zagłosuje na „tak”, ja też. Ale przyzwoitość i kompetencja wskazuje na to, że bogactwo państwa nie zależy od tego, jak zagłosujemy w referendum.
  Nie na tym polega odpowiedzialność przywódcy.(tak i tu wychodzi całe wyuczone samouwielbienie prawie kupa POwiatowy)

  To można skomentować tylko pustym smiechem(hehehehehee):
  „Przestrzegam przed bezrefleksyjnym powtarzaniem plotek, jak na przykład, że Ruch Palikota został stworzony przeze mnie i że ja pociągam za sznurki – mówił w swoim wystąpieniu po przerwie Tusk.”
  http://demotywatory.pl/413232/Najwiekszy-psychiatryk-na-swiecie

  To jest stary art.ale jakże wyraźne stają się wysunięte tezy:
  „Otóż 1 procent ( słownie jeden ) Amerykanów posiada 86 procent ( słownie osiemdziesiąt sześc procent ) wszystkiego co ma wartość w USA .

  Czy można z tego wysnuć jakieś wnioski . Czyżby 99 procent Amerykanów to lenie, obiboki nieudacznicy, chorzy , asceci . Bo tym można by wytłumaczyć ,że posiadają tak mało .
  Raczej nie .Ten jeden procent to właśnie Układ . Takie bogactwo można posiadać i kontrolować jednie poprzez kontrolę nad pieniądzem , podatkami i rządem . Mediami i prawem .

  III RP jest chorym człowiekiem Europy . Być największą patologia w patologicznej Europie to sztuka. I to się Tuskowi udało. Polaka jest krajem o największym postępującym rozwarstwieniu społecznym. Oznacza to że jeden procent „właścicieli „ Polski i Polaków posiada na pewno więcej niż 86 procent bogactwa Polski . Centrum Adama Smitha obliczyło ,że pracujący Polak oddaje w postaci podatków, ubezpieczeń, akcyzy i tym podobnych 83 procent swojego dochodu . Możemy właściwie mówić o niewolnictwie , o jego nowożytnej współczesnej formie. ”

  http://mojsiewicz.salon24.pl/358791,ziemkiewicz-tusk-otacza-polakow-kordonem-strachu

  Można dyskutować na ile idolem Ryżimu jest Putin,jednak art. jak najbardziej aktualny:
  RootkiT zbafca odważny reformator
  Oczywiście dla przyszłych POkoleń,które i tak nie dożyją efektów jego reform,
  z czego częściowo nawet sobie zdają sprawę..
  Stąd ta 2skologia marksistowska w wydaniu UłżeE liberała stosowana.

  http://wiadomosci.onet.pl/emerytury,5077169,temat.html

  Jednak pod tym 2skowym bagienkiem zaczynają się fermentacja..
  Bracia starsi w wierze w mamona będą chyba musieli nas ukarać jak jakiś nieodpowiedzialny nie POlityk zrealizuje podobny scenariusz..

  http://emerytury.wp.pl/kat,102634,title,Finansowe-tsunami-likwidacja-OFE,wid,14313856,wiadomosc.html?ticaid=1e2f9&_ticrsn=5

  „Według profesor z każdym dniem działalności OFE generują tylko koszty i zagrożenia. W jej opinii fundusze już dawno powinny przestać funkcjonować, a wszystkie środki, które się w nich znajdują powinny zostać przeniesione do ZUS.

  Jej zdaniem to właśnie OFE odpowiadają za dużą część polskiego długu publicznego. Zlikwidowanie funduszy całkowicie i powrót ich aktywów do finansów publicznych uwolniłoby Polskę od tego ciężaru, ale jednocześnie pozbawiłoby instytucje finansowe olbrzymich zysków. Nie można więc wykluczyć, że nasz kraj stanie wówczas w obliczu skarg różnych lobbystów OFE do międzynarodowych trybunałów.

  – Węgrom zmniejszono ratingi, bo wielkie amerykańskie agencje ratingowe mogły chcieć ukarać kraj za wejście w prywatny biznes funduszy emerytalnych. Polski rząd boi się takiego kroku, bo istnieje ryzyko, że agencje ratingowe mogą obciąć ratingi również Polsce – mówi profesor. – Ale rząd powinien pomyśleć o obywatelach, o Polakach. Nasz kraj to nie kolonia instytucji finansowych – konkluduje pani profesor.”

  No ale ,ale skończy się wtedy klepanie PO plecach i ordery na saloonach ,nawet komisarz ludowy z UE może się nie zrealizować jako fundusz emerytalno-immunitetowo-zielonoukarowany.

  http://www.idemotywatory.pl/tag/emerytura

  Polubienie

  • monitorpolski 31 marca 2012 o 11:41 am

   iHe – świetne, trzeba coś zrobić z takimi świetnymi komentarzami, chyba stworzę osobną stronę…

   Polubienie

 30. Pingback: 31.03. 2012 Wiadomości ,z naszego frontu walki.Polsko,gdzie Twoja Matka.??? « Zenobiusz's Blog

 31. tahion 31 marca 2012 o 3:09 am

  Confessions of an Illuminati 🙂
  _______________________

  _______________________
  pozdr0

  Polubienie

 32. Konrad 31 marca 2012 o 6:41 am

  Polubienie

 33. gozdek 31 marca 2012 o 7:04 am

  „NEWS dzisiejszego dnia powinien brzmieć w następujący sposób: W godzinach porannych władzę w Polsce przejęło polskie wojsko. Od rana trwają masowe aresztowania działaczy władz państwowych i samorządowych z PO, PSL, SLD i Ruchu Palikota. Sądy polowe wydają na miejscu wyroki śmierci za zdradę stanu. Egzekucje zostały wykonane dotychczas na około 10 tyś. działaczy tych partii. Aresztowania objęły również sędziów, prokuratorów i byłych pracowników WSI, UB oraz SB oraz przedstawicieli mediów TVN i GW. Szacuje się, że do wieczora zostanie zabitych około 100 tys. zdrajców. Rozwiązane zostały wszystkie lewackie i gejowskie organizacje i gminy żydowskie. W godzinach porannych wykonano już egzekucje m. in. na Tusku, Schetynie, Dębskim, Rostowskim, Sikorskim, Pawlaku, Kalinowskim, Kłopotku, Millerze, Kaliszu, Oleksym, Cimoszewiczu, Balcerowiczu, Gronkiewicz-Waltz, Belce, Mazowieckim, Niesiołowskim, Nowaku, Palikocie, Biedroniu, Michniku, Lisie, Olejnik i wielu innych działaczy, którzy dopuścili się zdrady stanu. Unia Europejska ograniczyła się jedynie do formalnych protestów bojąc się zamknięcia polskich granic i zablokowania tranzytu do Rosji. Dowództwo polskiej armii poinformowało, że majątki wszystkich aresztowanych i ich rodzin zostały w całości skonfiskowane na rzecz Skarbu Państwa. Konfiskacie podlegają również wszystkie nieruchomości, które zostały sprywatyzowane na rzecz zachodnich koncernów w wyniku zdrady stanu. O dalszym rozwoju sytuacji będziemy informować na bieżąco. ”

  http://etransport.pl/forum95242.0.html

  Polubienie

  • J-23 31 marca 2012 o 10:51 am

   Panie Gozdek tak trzyma tak trzymac tak trzymac tak trzymac…Cos mi Polska zalecialo

   Polubienie

 34. J-23 31 marca 2012 o 10:46 am

  Pytanie jak moze Polska byc wolna od GMO.Jak GMO to obecna struktura wladzy ktora niszczy zdrowa tkanke narodu(spoleczenstwo)..Wszyscy ale to wszyscy nawet Ci co pieknie mowia ida WONT…Nie slowa sie licza ale czyny czyny czyny..I wszystkie partie sa nagarnuszku tego samego cwela…My narod POLSKI musimy sie Totalnie obudzic.I to jest nasz priorytet .Drugi cel wyproszenie wszystkich zydow z naszego Kraju..Jesli oni zostana niebedziesz mial dobrze Polaku..
  My jestesmy zdolni do tego by w Polsce zaprowadzic porzadek.Tylko wrogowie tego kraju wmawiaja nam ze my niepotrafimy sie rzadzic..Jest to bzduuuraaa…WSZYSTKO MUSIMY UPRZATNAC ..DOSLOWNIE WSZYSTKO WSZYSTKO…A wiec do dziela.

  Polubienie

 35. Paweł Fornalski 31 marca 2012 o 11:35 am

  nie wiadomo na ile to prawda, Putin wydaje mi się także pionkiem nwo, a taki ruch jeśli byłby prawdziwy jest oczywisty i przewidywalny

  http://www.projectworldawareness.com/2012/03/breaking-united-states-new-hero-vladimir-putin-russia-issues-international-arrest-warrant-for-rothschild-henchman-leftist-savior-george-soros/

  Polubienie

 36. Stolnik 31 marca 2012 o 7:22 pm

  http://www.viviflaminis-deogracias.pl.tl
  Bądź cierpliwy o biedny człowiecze, bo Ja działam inaczej niż ty. Już niedługo rozleje się ocean cierpienia po całej zamieszkałej ziemi. Trucizna i choroby, którą rozsiewa wielu złych ludzi, obróci się przeciw nim samym. Syn zatracenia reżyseruje wiele wydarzeń, reżyseruje fakty jakie się mają wydarzyć na tyle, aby potoczyły się po jego myśli, aby uwiarygodniły jego osobę, dla całej zamieszkałej ziemi. Ma w planie tak pokierować wydarzeniami na ziemi, aby rozgorzała wojna w takich miejscach na ziemi, gdzie jej dawno, albo nigdy nie było.

  Wojna oraz konflikty zbrojne tak będą przez niego zaplanowane, aby zlikwidować jak największą liczbę ludzi po obu stronach konfliktu, a zwłaszcza jak najwięcej gojów i biedoty żydowskiej. Tak samo przebiegało wszystko podczas II wojny światowej.

  O Polacy! Oto wzmaga się ucisk zwykłego człowieka, od dawna zaplanowany przez masonerię. Oni chcą, aby przeciętny człowiek, nie miał za co się leczyć ani wyżywić. Wszystko jest zaplanowane w taki sposób, aby ludzie w desperacji masowo targali się na swoje własne życie. Masoneria tak wszystko organizuje i ustawia, aby zlikwidować jak najwięcej miejsc pracy, a ludzie sami zaczęli zachowywać się desperacko. Chcąc ratować swój byt, zgodzą się na wszystkie warunki, które się im podyktuje, łącznie z czipowaniem. Masoneria jako wróg Mojego kościoła, wtargnęła do jego wnętrza, rozpoczynając niszczenie go od środka. Degeneracja Mojego Kościoła spowodowana przez masonerię sięga już 89%. Kościół polski jest niszczony równie agresywnie. Niewielu biskupów chce realizować mój plan duszpasterski.

  Obecnie wcielany jest do realizacji destrukcyjny plan masonerii. Coraz więcej ludzi traci swoją wiarę, a biskupi milczą na sprawy i wydarzenia, o które powinni zabiegać i bronić ich. Demon utwierdza ich w przekonaniu, że są bezpieczni i nie do ruszenia z ich stanowisk, że mogą nadal realizować to co zaplanowali.

  Oto dopuszczę do całego Kościoła wielkie oczyszczenie, a dokonać tego jest w stanie jedynie krew jego męczenników. Wobec wielkiej oziębłości większości członków Mojego Kościoła, zmuszony jestem dopuścić demona, aby rozpoczął jego wielkie prześladowanie. W narastających prześladowaniach znikną wszystkie katolickie stacje radiowe i telewizyjne. Rozpoczną się wielkie, masowe ataki na ludzi wiary poprzez serię zamachów.

  Rządzący będą uciskać wierzących na tyle, że ci zrzekną się swojej wiary, a ci co będą jej bronić, zmuszeni będą do działania w skrytości. Wobec takiego stanu i ataku, również w Polsce będą masowo zamykane kościoły, a z wielu zwłaszcza tych modernistycznych, urządzą klubokawiarnie i miejsca schadzek.

  Nie musi się ziścić ten czarny scenariusz, ta ponura wizja aż w takim stopniu. Odwrócić to jeszcze może jedynie gorąca modlitwa serca i pokuta, oraz wynagrodzenie wielu, ale nade wszystko modlitwa kapłanów i biskupów. Zaprawdę, zaprawdę mówię wam o moi kapłani i biskupi, że sam fakt, że jesteście nimi, nie da wam automatycznie wstępu do Nieba. Od was wymagać będę więcej niż od innych, albowiem o wiele więcej otrzymaliście od innych. Zmuszony jestem także na was opuścić Ramię Sprawiedliwego Gniewu Bożego. Jeżeli czynisz o kapłanie i biskupie nieprawość, wyrok może być tylko jeden, jezioro ognia i siarki na wieki.

  Dlaczego tak bardzo profanujecie Moje Święte Eucharystyczne Serce? To masoneria zatarła ślady historyczne faktów z pierwszych wieków Mojego Kościoła. Wmawiają ludowi, że Moje Święte Ciało było podawane inaczej, niż na klęcząco. Jest to kłamstwo spreparowane przez żydomasonerię. Bezczelnością demona było wprowadzenie do prawa kościelnego funkcji świeckich szafarzy Komunii Świętej. Dlaczego wprowadzacie tę opcję, mając do wyboru wprowadzenie stałych diakonów? Zanim będziecie starci z powierzchni ziemi, kładę przed wami możliwość wyboru. Oto kładę przed wami życie i śmierć, błogosławieństwo i przekleństwo. Co wybierzecie?

  Polubienie