Amerykański Katyń 2005. Wydarzenia 31 marca 2012 r.

Amerykański Katyń 2005 – Cynthia McKinney ujawnia sensację
FDA nie uznaje miliona głosów za oznaczeniem żywności GMO w sklepach
Pensylwania: Noworodek siłą odebrany rodzicom i zaszczepiony
Demonstracja Solidarności w Warszawie przeciwko podwyższeniu wielu emerytalnego – zdjęcia

Amerykański Katyń 2005

Sprawa zupełnie przemilczana w mediach. Dopiero wczoraj trafiłem na szokującą wypowiedź byłej kongresmenki ze stanu Georgia Cynthii McKinney*. Nagranie pochodzi z 28 września 2008 roku. Oto co mówi Cynthia:
„Nigdy nie mówiłam o tym przed kamerami i publicznością – dzwoniła do mnie pewna matka, z informacją, że jej syn przeszedł okropny test. Departament Obrony zlecił mu zadanie zajęcia się 5,000 ciał ludzi, którzy otrzymali pojedyncze strzały w głowę.

Strzelali im w głowę. Jak w Katyniu.

Byli to głownie mężczyźni. Jej syn bał się o tym mówić, gdyż podpisał zobowiązanie o zachowaniu tajemnicy, jedyną osoba której to powiedział była jego matka. Jednakże dane o tych ludziach były wpisane w komputer Pentagonu. Ciała tych ofiar były podobno wrzucone do bagna na terenie Luizjany. Jest to jedna z tragedii huraganu Katrina. Mam potwierdzenie od osób wewnątrz Czerwonego Krzyża, którzy chcą pozostać anonimowi.  Podejrzewam, że ci ludzie byli więźniami. Tak więc bardzo ważne byłoby dochodzenie na temat kompleksu więziennego, nie tylko powinno się zbadać nieprawidłowości w systemie więziennictwa, ale także wyegzekwować prawo odnośnie tych 5000 zabitych osób”.
W mediach alternatywnych podejrzewa się, że najgorszy w historii USA huragan Katrina był testem na wprowadzenie stanu wojennego. Podczas bezpośrednich relacji z Nowego Orleanu, reporterka DemocracyNow! Amy Goodman ujawniła, że prywatne oddziały tzw. Blackwater przygotowują się do operacji na terenie całych stanów. Na zarzuty, że udział wojska w operacjach cywilnych nie jest zgodny z prawem, ze śmiechem została poinformowana, że „niedługo taka sytuacja będzie na terenie całych USA”.
Są też pośrednie dowody na to, że huragan został wywołany sztucznie – przez oddziaływanie elektromagnetyczne na prądy powietrzne. Przez cały tydzień, w którym rozwijał się huragan zanotowano niezwykłą aktywność HAARP. Oznacza to, że jonosfera w tym czasie była bombardowana miliardami watów energii z anten HAARP. Zachodzi pytanie – w jakim celu?
Patent nr. 4,686,605 na HAARP wyraźnie zaznacza, że urządzenie to może sterować pogodą na dużych obszarach. Technologia jest już tak dopracowana, że urządzenia tego typu można zamontować na statkach i satelitach. Systemy podobne do HAARP mogą też służyć w celu utrzymania dobrej pogody – podczas olimpiady w Atenach w 2004 roku dbał o to system na statku wojskowym zakotwiczonym na morzu kilka kilometrów od Aten

*W 2008 roku Cynthia McKinney była nominowana przez Green Party na kandydata na Prezydenta USA. Jest zdecydowaną przeciwniczką syjonistycznego reżimu w USA i NWO. Jedna z najodważniejszych kobiet w USA, występuje otwarcie w walce Palestyńczyków o niepodległość, brała m.in. udział w tzw. Flotylli Wolności. Otwarcie uważa, że zamach na WTC nie był dziełem Arabów, lecz konspiracją rządu Busha. W 2006 roku wprowadziła w zakłopotanie Rumsfelda pytaniami nt. handlu niewolnikami przez agencje rządowe oraz rabunku 2,3 biliona dolarów (!) z Pentagonu (http://www.youtube.com/watch?v=Px1t1-a9uxk).
Wikipedia podaje dość obszerne i rzetelne informacje n.t. Cynthii McKinney:
https://en.wikipedia.org/wiki/Cynthia_McKinney

FDA nie uznaje miliona głosów za oznaczeniem żywności GMO w sklepach

Agencja rządowa USA d.s. żywności i leków Food and Drug Administration, odsłania swoje prawdziwe ludobójcze oblicze. Kampania przeciwko GMO o nazwie „Just label it” (Tylko dajcie etykietki) zebrała od października ponad 900 tysięcy podpisów. Poparło ją też 55 polityków. FDA podliczyła nie głosy, ale listy z petycjami, na każdym z nich były dziesiątki tysięcy głosów. FDA oświadczyła więc, że kampania zebrała jedynie 394 głosy!
Andrew Kimbrell, adwokat występujący w imieniu „Center for Food Safety” (Centrum d.s. Bezpieczeństwa Żywności), jednej z organizacji biorącej udział w kampanii przeciwko GMO, oświadczył:
„Jest to rok wyborów i ponad milion ludzi dało znać co jest dla nich ważne. Ta petycja nie ma nic wspólnego z tym czy żywność genetycznie modyfikowana jest niebezpieczna czy nie. Nie oznacza się niebezpiecznej żywności, lecz usuwa się ją z półek sklepowych. Petycja dotyczy prawa konsumentów do tego by wiedzieli co jedzą i czy coś zostało w żywności zmienione”.
Monsanto jest oczywiście przeciwne oznaczaniu żywności, gdyż mogłoby to zmylić konsumentów, a „przecież GMO jest całkowicie bezpieczne”. Oczywiście jest wystarczająco dużo dowodów na to, że GMO jest wręcz niebezpieczne dal życia. Tak więc oszustwo FDA ma charakter kryminalny i odsłania prawdziwe oblicze tej agencji, która nie ma na celu ochrony żywności, lecz ludobójcze interesy gigantów takich jak Monsanto.

Kryminalne działania agencji rządowych USA do złudzenia przypominają to co wyprawa Ministerstwo Rolnictwa z min. Sawickim na czele, który podstępem chce doprowadzić do wprowadzenia na polski rynek roślin śmierci GMO. Musimy się jako społeczeństwo przygotować do walki na śmierć i życie w sprawie GMO, bowiem próby wprowadzenia zabójczych roślin i nasion mają na celu eksterminację naszego narodu.

Pensylwania: Noworodek siłą odebrany rodzicom i zaszczepiony

Jeszcze jeden przypadek tyranii pracowników społecznych i służby zdrowia. W Pennsylvanii matka urodziła w karetce zdrową dziewczynkę. Rządowa pracownica pomocy społecznej groziła matce, twierdząc, że niepozwala na leczenie (nieprawda). Zmęczona porodem w karetce, matka pytała tylko, jak noworodka traktuje personel szpitala. Pracownica Angelica Lopez-Heagy w dalszym ciągu groziła matce, która kontynuowała swe grzeczne pytania, by dowiedzieć się, o co jest posądzona. Pracownica: Skoro nie współpracujesz, zawołam policję i przejmiemy dziecko. Następnie zażądała od rodziców podpisania planu bezpieczeństwa, który zobowiązałby ich do procedur szpitalnych narzucanych noworodkom, w tym poliwalentne szczepionki. Tak od urodzenia przygotowuje się klientelę kompleksu medyczno – farmacyjnego. Scypionki powodują uszkodzenia nerek, szkody neurologiczne i układu pokarmowego, przyczyniając się do ogromnych długoterminowych zysków szpitali, lekarzy i firm farmaceutycznych.

Kiedy matka chciała porozumieć się z mecenasem przed podpisaniem papierka, pracownica zadzwoniła po policję, która wzięła (porwała) dziecko, podczas gdy personel szpitalny twierdził, że cierpi ono na chorobę lub okaleczenie – zupełny wymysł, by uzasadnić porwanie. Następnie dziecko dostało szczepionkę bez zgody matki! Wszystko zatwierdzone przez Lopez-Heagy. Mimo że szpital ukradł dziecko, w przypadku powikłań poszczepiennych, obciążenie kosztami [i zmartwienie na wiele lat – PB] spadnie na rodziców! Mogą nawet zostać oskarżeni o molestowanie dziecka, jeśli scypionka wywoła skutki przypominające pobicie (co nierzadko się zdarza, kiedy scypionka pozostawia sińce, opuchnięcia i uszkodzenie mózgu.

(…) Rozplakatujcie. W całej Ameryce trwa atak na nas – farmerów, rodziców, demonstrantów i in. Rząd mówi, że włada nie tylko naszymi ciałami, ale nawet naszymi dziećmi! A jeśli nie podporządkujesz się, to odprowadzają cię w kajdankach na tortury w więzieniach. Terroryzm ten zabija więcej niż każdy inny, w tym 11 IX. Musimy położyć temu kres. Lopez-Heagy powinna być aresztowana i oskarżona o porwanie. Personel szpitala, który brał w tym udział, powinien być pozwany jako współspiskowcy. Osoba, która zaszczepiła niemowlaka, powinna zostać pozwana o zamach śmiercionośną bronią.

Czas zatrzymać szaleńczą tyranię rządową. Czas aresztować i sądzić pracowników opieki społecznej za gwałcenie praw rodzicielskich. Najwyższy czas żądać ustawy o prawach pacjenta, która chroni wolności medycznej, tak wewn. jak i na zewn. szpitali.

Scyzoryk sam się otwiera… Toż to Auschwitz i musowe „leczenie” ludobójczymi, kaleczącymi i odpładniającymi środkami! Czego hitlerowcy IG Farben tam nieosiągnęli, dopięli dziś. >cały artykuł

Demonstracja Solidarności w Warszawie przeciwko podwyższeniu wielu emerytalnego – zdjęcia

Jeden z czytelników bloga podesłał link do strony, na której znajdują się zdjęcia z dzisiejszej demonstracji:
>>http://bez-cenzury.thecompany.pl/content/view/537/47/

Niestety, nie byłem w stanie dzisiaj pojechać do Warszawy, choć oczywiście popieram żądania demonstrujących. Nie widać jednak istotnych haseł – bankierom udało się wprowadzić działaczy w błąd. Podwyższenie wieku emerytalnego ma dwie przyczyny – przyczynienie się do eksterminacji ludności Polski oraz dodatkowe wyłudzenie pieniędzy od ciężko pracujących Polaków.
Pod hasłem „spłaty długów” dokonywany jest bezczelny rabunek. Należy pamiętać, że zadłużenie Polski samo w sobie było działalnością kryminalną, gdyż cel był kryminalny. Zagraniczni bankierzy od samego początki mieli na celu zrujnowanie Polski, poprzez korupcję polityków, szantaż i wymuszenie, wprowadzili nasz kraj w wysokie zadłużenie, którego NIKT NIE JEST W STANIE SPŁACIĆ.
Nic nie jesteśmy bandytom winni, powinno się raczej skierować sprawę do trybunału karnego, jako próbę zamachu na nasz majątek narodowy i realizację eksterminacji Polaków. Taka jest prawda o pożyczkach.
Jeszcze raz przypomnę, że w 2010 roku Prezes NBP, ś.p. Sławomir Skrzypek, dysponował nadwyżką rzędu 4 miliardów dolarów. MFW nalegał na to, by Polska przyjęła pożyczkę, prezes Skrzypek zareagował na to bardzo racjonalnie, odmawiając i oferując pożyczkę z NBP dla MFW na dogodnych warunkach. Kilka dni później już nie żył, a nowy prezes chętnie zapożyczył Polskę na kolejne miliardy. Jest to działanie czysto kryminalne i Solidarność oraz demonstrujący powinni o tym wiedzieć.
Zastanówcie się, dlaczego ścierwomedia nigdzie o tym nawet nie pisną? Bo to są ZDRAJCY!

Reklamy

115 responses to “Amerykański Katyń 2005. Wydarzenia 31 marca 2012 r.

 1. Sully 31 marca 2012 o 2:31 pm

  Przepraszam, że nei na głowny temat. Ale media powolutku zaczynają cos pisać na temat o którym tu szerzej piszemy.
  http://wiadomosci.onet.pl/nauka/srodki-czystosci-moga-zaburzac-gospodarke-hormonal,1,5076883,wiadomosc.html , szkoda że artykuł pobiezny…ale jest szansa, że głośniej zaczną o tym pisać i mówic!

  Polubienie

  • kosiardeyablos 1 kwietnia 2012 o 9:22 am

   Z ostatniej chwili : Tusk POdaje sie do dymisji !!!

   Polubienie

   • Tola 1 kwietnia 2012 o 11:16 am

    hej kosiarka!
    pamietaj,ze dowcip ma byc do zabawy ,a nie zeby sie za chwile zdolowac!!!:)

    Polubienie

    • kosiardeyablos 1 kwietnia 2012 o 11:40 am

     Na tym polega dowciap Tolcia, hahaha, prima aprilis przecie, co nie? hhahaha 🙂
     (marzenia się spelniają, zależy jak mocno by w to wierzyć…)

     Polubienie

 2. Wesołych Świąt 31 marca 2012 o 3:09 pm

  A w Polsce goje zebrali 2 miliony głosów o referendum w sprawie emerytur czego nie uznał Polsko języczny rząd po raz kolejny odsłaniając swoje ludobujcze zamiary ale to mały szczegół dotyczący naszego państwa więc i nie wart uwagi monitotora.

  Polubienie

  • Onufry 31 marca 2012 o 7:54 pm

   Rządzenie, to trochę jak gra na fortepianie trzeba wszystkie nuty połączyć w piekną harmonię. Inaczej słuchacze mogą wykupić zestaw zepsutych jaj lub pomidorów i pogonić muzyka. W Polskim przypadku jest tak że „słuchacze” uznali że ta muzyka im pasuje. Przynajmniej spora część. W takiej sytuacji co może zrobić roztropny obserwator ? Wychlić się i oberwać pałą ku radości gawiedzi ( dobrze mu tak ! ). Wmieszać się w tłum, nie wychylać się ( może oberwą inni ) czy po prostu zmyć się i zmienić ojczyznę. Na emigracji żyje coś ok. 15 do 20 mln. Polaków. Trzeba zadać pytanie czemu ? Odp. Proszę, muzyk gra żle a debile mu klaszczą. Co zrobimy ? Wszystkim miłej i ciepłej niedzieli mimo iż aura nie za ciekawa.

   Polubienie

   • sara10 31 marca 2012 o 9:03 pm

    @Onufry
    Mylisz się! W Polsce SFAŁSZOANO wybory. Nasi rodacy doskonale wyłapali fałszywe nutki grającego muzyka. Oto link. Przeanalizuj go dokładnie. Naprawdę warto.

    Powiem ci więcej – wszystkie wybory sfałszują! Mają wiele na sumieniu, boją się ponadto ZEMSTY Kaczyńskiego. I jeszcze jedno – tuż po wyborach, w poniedziałek krążył w necie filmik. Otóż na pasku TVN24, na zegarze przez kilkadziesiąt sekund ukazywały się takie oto wyniki wyborcze (po sfałszowaniu – karty nieważne). Cyt. z pamięci:
    PiS – 36 %
    PO – 33%
    SLD – 12%
    PSL – 8%
    PJN – 5,1% (wchodziłaby do parlamentu)
    Ruch Paligłupa – 4, 6% (poza parlamentem)

    Polubienie

    • monitorpolski 31 marca 2012 o 9:06 pm

     Już pisaliśmy o tym na blogu. W Polsce możesz sobie wydrukować karty do głosowania i sam wypełnić – nikt nie jest w stanie tego sprawdzić, nawet nie mają numeru seryjnego, nie mówiąc o prostej rzeczy jaką jest kopia dla głosującego.

     Polubienie

     • pola 1 kwietnia 2012 o 7:04 am

      Czas temu przeprowadziłam swoje własne badanie na temat frekwencji w głosowaniu ,wiecie co mi wyszło że na 100 osób na głosowanie poszło 20 ,to w jaki sposób zostały te wybory ważne?Każdy pytany mówił że nie wierzył że to coś zmieni.

      Polubienie

    • Onufry 31 marca 2012 o 10:00 pm

     Może i się mylę ! A kto dalej rozdaje karty ? Co sie zmieniło ? Ci co mieli odwagę podskoczyć gryzą piach. Ma ktoś chęć iść dalej tą drogą ? Co Sara proponujesz ? Ja znam 3 wyjścia i je napisałem. No jest czwarte, piach. Teraz wiekszość ogląda bloki reklamowe a nie siedzi jak my za kompem. Taniec z gwiazdami ogladają miliony a ile wejść tutaj.? Tak to wygląda ! Myślicie ze sie obudzą, sory, ale raczej nie ! Trzeba nieraz zaglądnąć prawdzie w oczy ! I mimo tego wszystkiego dobrego !

     Polubienie

     • sara10 31 marca 2012 o 10:20 pm

      @Onufry
      Myślę, że wielu Polaków już się obudziło (emerytury!). Rzecz w tym, że nie mamy szans na zmianę w zadnych wyborach. Będą fałszowane na wszelkie sposoby. Monitor wspomniał o kartach do głosowania, nad którymi nikt nie ma kontroli. Ja dodam system informatyczny, który również jest poza nią (przesył danych). Wyjście jest tylko jedno – przejęcie władzy przez naród w drodze rewolucyjnej (nie lubię tego słowa). Sądzę jednak, że do tego nie dojdzie.
      Cóż Onufry, podobnie jak ty, nie mam nadziei.

      Polubienie

      • monitorpolski 1 kwietnia 2012 o 12:03 am

       Tworzyć alternatywne społeczeństwo – rabarbarek podał wczoraj co należy bojkotować. W skrócie – wszystko co się da! Jak świadoma będzie większość społeczeństwa, to możliwe będą akcje ogólnokrajowego bojkotu czegokolwiek – stacji benzynowych, komunikacji miejskiej, centrów sklepowych itd. Można będzie urządzić alternatywne wybory z systemem niemożliwym do sfałszowania – prosta sprawa – głosujący dostaje kopię karty do głosowania z jej numerem, którą będzie mógł potem sobie sprawdzić w internecie, czy dobrze zanotowano jego głos.

       Polubienie

       • rabarbarek 1 kwietnia 2012 o 3:51 am

        Odpowiedz do @ jerkey i @ junixy z poprzedniej strony.

        Kochani , ale Was pesymizm zzera. Nie wiem czy metodami zaproponowanymi przeze mnie mozna pokonac system , ale wiem jedno mozna go nieco rozregulowac . Przede wszystkim nie mowilam i nie wzywalam do porzucenia pracy. Wprost przeciwnie , nawolywalam do sumiennej, pozytecznej pracy , ktora powinna przynosic korzysci naszym dzieciom i naszym rodzinom . Nawolywalam panow mundurowych do palowania tych , ktorzy na to naprawde zasluguja. Pisalam o ograniczeniu zakupow do niezbednego minimum , a reszte ” produkowac” samemu lub kupowac bezposrednio u rolnikow. Przesiasc sie z samochodu do autobusu lub na rower . Mozna tez dla zdrowia przespacerowac sie . ITD.

        Sa to bardzo proste metody i naprawde wykonalne. My juz troche przyzwyczailismy sie do wygod i nie potrafimy wyobrazic sobie , ze nie kupujemy szyneczki czy kielbaski z supermarketu , lub, ze maszerujemy na piechote 3-4 kilometry. I ze wychodzi nam to na zdrowie.
        W Kanadzie spoleczenstwo tak sie rozbestwilo , ze po papierosy jada do sklepiku , ktory znajduje sie 5-10 minut od domu, w Polsce widzialam osoby posiadajace dzialki , ktore kupowaly sliwki w sklepach , majac lepsze na dzialce. Istny obled.

        Ok, ja od lat juz staram sie stosowac metody , ktore wymienilam. Mam bardzo maly ogrodek , ale pomidorow i ogorkow mam tyle co roku, ze obdzielam nimi sasiadow cale lato , robie przetwory , po reszte jezdze na wies i od znajomych rolnikow- menonitow kupuje mieso , jajka i warzywa. Wychodzi o polowe taniej niz ze sklepu , no i oczywiscie zdrowiej. Chodze gdzie moge , a po nabitych kilometrach czuje sie duzo lepiej . O kredytach juz pisalam , wiec nie bede powtarzala.
        Jerkey napisal o ubraniach, ogrzewaniu i mieszkaniu. Sa pewne rzeczy zupelnie niezbedne i na nie trzeba zarobic , ale na przyklad ubrania … Czy nie mozna wymieniac sie ubrankami dzieciecymi , zabawkami , wozkami ? Tak bylo za komuny , kiedy sklepy swiecily pustkami..
        Bieda i tyrania powinny stac sie matkami wynalazkow, Pamietam , kiedy przylecialam do Kanady musialam niezle sie naglowic , zeby starczylo na zycie. Pieklam sama chleb i ciasta
        a byly takie dobre , ze przychodzili ludzie i zabierali mi czesc wypiekow dajac cos w zamian. To byl wlasnie taki handel wymienny. I nie mowcie , ze to nie mozliwe w Polsce . Jest to mozliwe ,i w Polsce , i w Kanadzie i wszedzie, tylko trzeba sie odwazyc , sprobowac , namowic do tego znajomych i po kilku tygodniach taka” spolka z sasiedzka odpowiedzialnoscia „moze przynosic korzysci wielu stronom.

        Moj synek , ktory niedawno mial dwie lewe rece do wszystkiego , teraz sadzi duzo wlasnych warzyw , ziol . Rozdaje znajomym , wymieniamy sie …. Nawet ma mala domowa szklarnie.

        . Zapewniam Was , ze kilka dni bezzakupowych , bezbankowych i bezbenzynowych zatrzesloby posadami niejednej ” demokratycznej instytucji” , a wyrzucenie granatow , jakimi sa karty kredytowe przyniosloby korzysci wyrzucajacemu.

        To wladzuchna nasza [ gdziekolwiek zyjemy] wpedzila nas w stan pomrocznosci mrocznej i glebokiej. Trzeba wiec sie z niej wydobyc. Pomyslow moze byc wiele i kazdy dobry . Tylko trzeba wreszcie cos zaczac robic , bo samo mowienie niewiele pomoze.

        Apropos niesubordynacji. W pewnej malej kolumbijskiej miejscowosci , polozonej dosc wysoko, mieszkancy prosili lokalne wladze o wybudowanie najmniejszym kosztem drogi dojazdowej, poniewaz w czasie pory deszczowej trudno bylo tamtedy chodzic , zarowno dzieciakom szkolnym jak i po zakupy. Do chorych nie mogly dojechac karetki pogotowia itd.
        Wladze zawiodly , wiec kobietki postanowily wziac sprawe we wlasne rece [ i nie tylko] i oglosily protest. Protest ten nazwaly ” crossed legs protest” czyli protestem skrzyzowanych nog. Oglosily wladzom , ze dopoki te nie zgodza sie na budowe drogi , one nie dopuszcza do siebie swoich mezow. Byl to protest ostrzegawczy na trzy dni tylko , ale niektorym wychodzily i dwa tygodnie posuchy … „Baby” uradzily ten protest miedzy soba i nikt o nim wczesniej nie wiedzial. Wladze obawialy sie rozruchow ” odsunietych mezow” i obiecaly , ze zadanie zbudowania drogi bedzie spelnione. Widac z tego przykladu , ze metod walki moze byc wiele . Ten dotyczyl lokalnej , malej spolecznosci , o ktorej nagle stalo sie glosno w calym kraju. Trzeba tylko ruszyc glowa . Wilka szlag trafi , a owce pozostana cale…

        Pozdrawiam.

        Polubienie

        • Tola 1 kwietnia 2012 o 5:12 am

         rabarbarek – zgadzam sie z toba recami i nogami!!!!
         Mnie najbardziej rzuca sie w oczy konsupcjonizm.Ludzie sie scigaja na nowe auta ,telewizory itp.
         Poniewaz brakuje im na to pieniedzy biora kredyty i tak w kolko.
         Tak,duzo sie tu pisze co mozna zrobic,ze wlasciwie trudno dobrac sie rzadu ,ale dokladnie mozna tak po partyzancku.Probowac omijac system i to co nas najbardziej gubi.
         Ludzie doszli juz do takiej paranoi ,ze kupuja drogie bieznie do biegania zamiast isc na spacer,placa za fitness kluby i do tego oczywiscie dokupuja caly sprzet w postaci majtek addidasa i koszulki nike.
         Juz nie mowie o tych tysiacach pierdol,ktore maja w domach,jak setki talerzy,zastaw itp ,potem trzeba do tego kolejnych szaf,zeby to upchac.
         Moje dziecko ,bedac w przedszkolu bylo jednym z paru,ktore nie mialy skarpetek,majtek,koszulek,okularkow firmowych.Tak sie pierze mozgi od malego.
         Ja swojemu zawsze powtarzam,ze to nic oryginalnego byc takim ,jak wszyscy.
         Co do ogrodkow-swietny pomysl.Czesto obserwuje na wsiach polskich,jak ludzie wzajemnie wymieniaja sie zywnoscia i dlatego sa w stanie przetrwac za niewielkie pieniadze.
         Wystarczy na poczatek wyciagnac mala cegielke z muru i konsekwentnie go oslabiac niz walic glowa w mur.
         Pisalam juz nie raz,nie myslcie o calosci tego zla,bo to obezwladnia.Pomyslcie o pierwszym,malym kroku,o swojej pierwszej cegielce.
         Jesli wsiadasz na karuzele i wymiotujesz,to nie bierz lekow antywymiotnych tylko na karuzele nie wsiadaj.

         Polubienie

     • Lena 31 marca 2012 o 10:23 pm

      Obawiam się, ze masz rację Onufry… Nie obudzą się… Obudzonych, widzących i myslacych jest bardzo niewielu… Smutna prawda… Ja po setkach maili wysłanych do ślepców chyba zyskałam miano totalnego oszołoma 🙂 Noo może kilka osób stwierdziło, że coś jest na rzeczy, ale (jak się dowiedziałam) takimi newsami wpedzam ich w depresje, więc wolą nie czytać… !!!! to jest Michtrix ! co do tego nie ma watpliwości…

      co do wyborów jest dokładnie tak jak sara10 napisała…

      Polubienie

     • kosiardeyablos 1 kwietnia 2012 o 9:16 am

      w rzeczy samej…..dziś Niedziela więc grzeją do kościóła na msze i spowiedź – na której ksiundz zapyta :
      – Co zrobiłeś dla Najjaśniejszej Rzeczpospolitej (oczywiście takei pytanie nie padnie)
      Odpowiedź zabrzmi :
      – Nic
      – Jakie grzechy masz na sumieniu ?
      – Oglądam TVN i jestem lemingiem…..
      Hahahaha !!!
      Wszyscy czekają, jeden na drugiego. czekają na cud a jak wiemy, związki skutkowo przyczynowye swym dowodem sensu jako formy realnej, udawadniają że cuda nie istnieją, rzeczywistością rządzi fizyka, ta kwantowa w szczególności. Brak jest spujności, są checi do przemian ale brak odważnych….czyżby ? są tacy, daleko nie trza szukać, jest nim zaprzysięgły patriota – No nie wiem jak Kibole ale Wojsko Polskie – Żołnierz Polski a nie NATOwski(jeszcze ?!), Urzędnik. Nie biorę pod uwagę Policji gdyż jest to najbardziej umoczona instytucja ! Choć i tam znaleźliby sie patrioci. Z reguły jesli ludziska mają neta to służy im do oglądania Lady Zgagi albo śmiesznych filmików. Tudzież włączyć pornola, posiedzieć na czacie albo poszukać….PRACY! Połowa z nich nie jest w stanie się wysłowić. Zapomnieli mówić i pisać, robi to za nich telewizja. NIe wspomne że słuchają radia, szczególnie w samochodach, grunt to muza i reklama wałków na skórze.
      Jeśli żony okupują televizornie i wlepiają gąły w kolejny odcinek „M jak Matafaka” lub TVN Style i ryją sobie beret przemianami ciuchowymi i odchudzaniem lub „jakiego to porodu nie było” to mąż jeśli nie siedzi na necie (żona może mu zabronić, bo sie nie mizia tylko siedzi na necie), to idze albo na działke albo po raz kolejny myć swoje autko czyli wykirzyć browca z kumplami. Więc nie dziwcie się że ponad połowa polskiego społeczeństwa jest zindoktrynowana do tego stopnia że nie są w stanie odnaleźć ścieżki która by doprowadziła ich na ten blog. Jest nas obywateli 40 milionów. Protestuje tylko niecały milion, może nawet mniej, Ile to jest procent ?
      Historia kołem się toczy. ktoś kiedyś rzekł że :
      Tak wielu zawdzięcza …coś tam….coś tam…..tym niewielu……? Jakoś to było. Pisze na gorąco więc sorrki za błedy zmyśnieortopedyczne…..połamanie liter….no bez kitu !

      Polubienie

      • kosiardeyablos 1 kwietnia 2012 o 9:20 am

       kurna !!! …dziś prima apriliss…..hehehe…oj bedzie burza informacyjna „nie z tej ziemi”……!
       ……czasami wydaje mi sie że całe to życie to jeden wielki Prima Aprilis…….hahaha !!! Pozdro Wszystkich !!!

       Polubienie

    • kristina 31 marca 2012 o 10:56 pm

     Odnośnie tego „paska na TVN24…tego dnia czekalam do konca na wyniki. Około północy leciały te wyniki wyborcze.o których pisze sara10… Moje zdziwienie było szokujące gdy chwila moment dziennikarzyna klepie zupełnie co innego. Smutne ale prawdziwe.

     Polubienie

    • madam 1 kwietnia 2012 o 8:02 am

     Tusk czy Kaczyński, jaka to różnica?. Przecież to palce tej samej łapy.

     Polubienie

     • kosiardeyablos 1 kwietnia 2012 o 9:29 am

      wiesz dlaczego sie nie cierpią ? Ja ci powiem dlaczego,chodzi o to który jest ten Kaczor Donald !!!

      Polubienie

      • kosiardeyablos 1 kwietnia 2012 o 9:31 am

       A wszystkiemu winna jest Myszka Miki !!! Zwróć uwagę, na jej ukryte pejsy……hehehehe

       Polubienie

   • Tola 1 kwietnia 2012 o 11:19 am

    nie chodzic na koncerty-Onufry!

    Polubienie

 3. Wesołych Świąt 31 marca 2012 o 3:11 pm

  A w Polsce goje zebrali 2 miliony podpisów o referendum w sprawie wieku emerytalnego czego nie uwzględnił Polsko języczny rząd ale to w naszym kraju więc i nie zbyt warte uwagi.

  Polubienie

  • hjk 31 marca 2012 o 5:26 pm

   A po co referendum jak wynik jest z gory wiadomy, ze wszyscy poza 2skiem i „jewo kamandą” są przeciw, a coś z najbliższymi emerytami trzeba zrobić, bo inaczej nastąpiłby krach budżetu czy zusu – a zatem najprościej przenieść wiek emerytalny i spokój – ludzie nie będą dożywać, bo i tak obecnie średnia dożywalność była 2 lata po obecnym (65l.) wieku emerytalnym dla mężczyzn i nieco wiecej dla kobiet…
   Oni widzą takie “ostateczne rozwiązanie kwestii emerytalnej”…

   Polubienie

   • hjk 31 marca 2012 o 5:27 pm

    Z wczorajszego wpisu:
    Z prostych wyliczeń wynika, ze obecnie w wiek emerytalny wchodziliby ludzie urodzeni zaraz po wojnie, a wtedy wiadomo, jak po wojnie – zaczął sie czas pokoju, wprowadzili socjalizm, czyli praca dla każdego ziemia dla chłopów, zeby tym ludzi kupić, więc zaczął się boom demograficzny i iles tam roczników o zwiekszonej liczebności będzie przechodzic na emeryturę.

    Sprawa jest oczywista i ci chucpiarze muszą przesunąć wiek emerytalny, bo inaczej nastąpiłoby bankructwo kraju, a polityki ekonomicznej ci gangsterzy przecież nie zmienią, bo taka sama jest prowadzona już od 20 lat pod dyktando koncernów i i różnych innych ośrodków.

    Żeby to odwrócić, musiałboby nastąpić gwałtowne zwiększenie zatrudnienia i wzrost pensji oraz opodatkowanie zagranicznych koncernów i ew. banków jak na wegrzech i co planowane na słowacji, znowu wykazujących rekordowe zyski.
    A wtedy zwiekszone wpływy do budźetu zrównoważyłyby zwiekszone wydatki z powodu napływu “boomowych” emerytów.
    Najlepiej aby przy tym NBP przejął kreację pieniadza i zlikwidował nasze zadłuzenie wewnętrzne (a zagraniczne za pomocą naszych rezerw dewizowych), co dałoby 35 mld natychmiastowych oszczednosci ze spłaty odsetek od zadłuzenia.

    No ale czy obecny reżim to zrobi? jedynie moze jakiś strajk generalny jak w Hiszpanii czy swego rodzaju “rewolucja narodowa” albo by ich zmusiła do przeprowadzenia tego, albo do ustąpienia.

    Ekonomia praktyczna to sa sprawy znane i proste, sprawdzone i wypróbowane od wieków, rozwiązania są gotowe, tylko robią ludziom wodę z mózgów propagandą i ogłupiają mediami, a znawców problematyki nie dopuszczają do głosu czy doradzania, bo chca kręcić swe ciemne biznesy.

    Polubienie

 4. hjk 31 marca 2012 o 4:22 pm

  Coś Dla tych, co są zawiedzeni, ze nie ma polskich tematów:
  http://wiadomosci.onet.pl/kraj/zamykaja-poczty-dworce-i-szkoly-co-sie-dzieje-w-po,1,5077995,wiadomosc.html

  Polubienie

  • Lena 31 marca 2012 o 8:58 pm

   A propos walki o Polskę!

   „Gdzie ci mężczyźni, prawdziwi tacy…
   orły, sokoły, herosy!?
   […] nie ma, nie ma, nie ma, nie ma” 😉

   a jednak… Chapeau bas! Panowie.

   Protest głodowy w Krakowie-dzień 12 – ostatni

   Oglądając relację mozna sobie cichutko włączyć podkład muzyczny 😉 taki mały sobotni relaks wśród całego ogromu złych wiadomości…

   Polubienie

   • monitorpolski 31 marca 2012 o 9:07 pm

    Nie chcę was martwić, ale znów UNY przejęły ruch oporu. Gówno z tego będzie, jeszcze bardziej śmierdzące niż tuskowe. Co nie znaczy, że Bogusław Dąbrowa – Kostka czy R. Majdzik nie są ok, trzeba się popatrzeć a to kto tym kieruje. Jak przyjdzie co do czego to Kostka i Majdzik się znajdą na bruku, jak Gwiazda czy Walentynowicz. Masoneria czuwa.
    Ich wszystkich trzeba by przebadać publicznie na wariografach. Pierwsze pytanie: „Czy ktoś z Londynu was sponsoruje?”

    Polubienie

    • Lena 31 marca 2012 o 9:38 pm

     Pewnie będzie tak jak mówisz. Nic mnie nie zdziwi jeśli Dziwisz był „negocjatorem” !!! Mało tego, Panowie nie byli zachwyceni zakończeniem strajku…
     Co nie zmiania faktu, ze zasługują na szacunek.
     Przynajmniej dzięki nim parę osób dowiedziało się do czego zmierza nasz rząd i czego w przyszłości będą uczyć się ich dzieci…
     Kosmetologia, wychowanie seksualne, homoseksualne, wizaż… etc.

     Polubienie

    • KrisT 31 marca 2012 o 9:57 pm

     a który to juz raz uny przejęły ruch oporu??? uny za kazdym bzdetem stoja od okupuj łolstrit po wszelki zamachy i anonimowych…. fulfordów i innych szczekaczy…
     co chwile czytam ze beda sadzeniu,rozliczeni itd. itp a nastepnie ze niestety uny zmieniły zdanie, plan czy przejeły pałeczke……
     a ponadto co nas interesuja jakies bzdety tam w judoameryce panie monitor? bo ameryka to u Ciebie stały temat! moze zamiast nas, zaczniesz uswiadamiac amerykancow??
     tematy zastepcze…. same tematy zastepcze i pisanie o hamerykanskich bzdetach..
     wpierw porzadek na swoim podworku a pozniej sie zobaczy!….
     czy wiesz co ma byc znowu u nas (wpolsce) „sprywatyzowane” i zamkniete??!!!! donek chce wydłzuyc wiek emerytalny gdy z zusu znika na dzien dobry 8mld zł!!! F-16 posłali na cwiczenia do israela (za naszą kase) a do tego mon ogłosiło przetarg na 26 smigłowców!!!!
     ONI wywalaja kase a MY mamy robic do 67 lat?!!!! to byłoby zbedne jakby faktycznie wprowadzic zamysł taniego panstwa no ale po co o takich bzdetach w polin pisać! prawda?!
     a propo walka z sądami nic nie da doputy, dopuki nie zmieni sie całego systemu!!!!

     Polubienie

     • monitorpolski 1 kwietnia 2012 o 12:11 am

      KrisT, temat ci się nie podoba, prosta rzecz – masz Łonet i jemu podobne. Rząd światowy nie działa z Polski, a to co się tu dzieje jest wynikiem decyzji w Nowym Jorku, Jerozolimie czy też Londynie (cholera wie, gdzie syjonaziści mają to swoje centrum). Nie dziwi cię, że wiek emerytalny podnoszony jest w różnych krajach na raz? Że zakazuje się palenia w knajpach we wszystkich krajach na raz? Że policja zaczyna wyglądać we wszystkich krajach tak samo, że militaryzuje się takie cywilne służby jak straż pożarną – we wszystkich krajach? Że atak za pomocą GMO jest WSZĘDZIE, może poza Rosją i kilkoma krajami arabskimi? Że smugi chemiczne mamy od momentu, gdy weszliśmy do NATO? Że epidemia raka, autyzmu i innych chorób, których wcześniej nie znaliśmy zaczęła się niedawno – w krajach zdominowanych przez syjonazistów (większość krajów świata)? Że próbuje się zaszczepić wszelkimi gównami całą ludność świata?! Że ONZ rości już teraz sobie prawo do rządzenia USA, nie mówiąc o Polsce?
      Agenda 21 to jest sedno problemu, nie żadne nowe „polskie” przepisy – eksterminacja ludzkości nie idzie z Polski.
      Nie znając prawdy, nigdy nie będziemy mogli zwyciężyć, gdyż nie można wygrać z kimś kogo nawet się nie zna. Co z tego, że usuniesz Tuska, gdy przyjdzie na jego miejsce nowy agent, który udawał patriotę?
      A są proste metody, które mogłyby ich wytrzebić – dobry wariograf.
      Zresztą są już analizatory mowy, które niemal bezbłędnie wykrywają kłamstwa. Zacznijmy je stosować, nawet na YouTube! Zobaczycie, że większość polityków KŁAMIE! http://www.lie-detection.com/

      Polubienie

      • kosiardeyablos 1 kwietnia 2012 o 9:42 am

       skoro wiadomość medialna i rycie czachy. Mr Monitor, wspomnij Kaszpirowskiego, toć to był fenomen jeśli chodzi o mącenie mózga, dlatego syćkie te filmy dałbym pod wariograf, to jeden wielki cyrk !!! Żaden polityk nie mówi prawdy. Jest taki myk jeśli chodzi o prawde i ukrycie prawdy:
       należy mówić półprawdę. to prosty sposób na okazanie szczerości w zakłamany sposób. Jak poznać kłąmce ? Obserwować zachowanie, psychologicznie, patrzeć im w oczy !!! Mowa ciała robi swoje !!!

       Polubienie

       • Peryskop 1 kwietnia 2012 o 12:16 pm

        Monitor, też widzę w kłamstwach żródła wszelkich innych problemów.
        Proponujesz wariografy, ale niestety wbrew mitom nie są to maszynki rzetelne.

        Uniwersyteccy profesorowie fonetyki Anders Eriksson z Göteborga i Francisco Lacerda ze Sztokholmu opublikowali w 2007 roku w International Journal of Speech Language and the Law raport ze swych badań „Szarlataneria w badaniach wymowy w medycynie sądowej” z konkluzją: analizy przydatności tzw. ‚detektorów kłamstwa’ w okresie ostatnich 50 lat wskazały, że nie ma dowodów naukowych na to, że ‚detektory’ rzeczywiście działają.

        Ich izraelski producent, Nemesysco Ltd., obu naukowcom zagroził pozwem jeśli opublikują jeszcze cokolwiek na ten temat, i – ku zaskoczeniu prawniczego środowiska naukowego – wymusił na wydawcy wycofanie artykułu. W internecie pozostał jedynie abstrakt oraz krótki komentarz

        http://www.su.se/english/about/news-and-events/scientists-threatened-with-legal-action-1.1149

        Prof. Lacerda skomentował to tak: „Największym problemem jest zupełnie dziwaczne wykorzystywanie tych pseudo-detektorów przez urzędy i firmy ubezpieczeniowe w UK.”

        Ku satysfakcji obu specjalistów ze Szwecji na konferencji w Glasgow w 2010 roku podkreślono brak podstaw naukowych dla używania także MRI skanów mózgu do ‚detekcji kłamstw’.

        Dlaczego tak się dzieje ?
        Wykrywacze bazują na analizie parametrów fizjologicznych, ale te są osobniczo zróżnicowane, a co najważniejsze – po odpowiednim treningu mogą być kontrolowane przez „profesjonalnego kłamcę”. Ponadto częścią pijarowskiej obróbki polityka jest wytresowanie go/jej aby po mimice twarzy, gestykulacji rąk i mowy pozostałych segmentów ciała, ani po głosie, nie można było poznać że mówiąca osoba kłamie.

        Polubienie

  • ozyrys 31 marca 2012 o 9:49 pm

   W tym linku najbardziej podoba mi się wypowiedź jednego z forumowiczy co wklejam -bo -dobre !
   ~oko do ~Onufry: Oto niektóre osiągniecia KAPITALIZMU w Polsce:
   – Zadluzenie – 150 mld euro ($218 mld) na koniec września 2008 roku (ok. $20 mld pod koniec lat 70tych)
   Po II wojnie swiatowej Polska rozpoczeła odbudowę swojej gospodarki z długiem około 200 mln dolarów.
   Zadłużenie to obsługiwano wykorzystujac przedwojenne zapasy zlota Banku Polskiego. Stan niskiego zadluzenia zagranicznego utrzymywal sie do roku 1971.
   – Bandytyzm, złodziejstwo, mafie od góry do dołu
   – „Chluba” gospodarki wolnorynkowej to pornografia
   – Wielomilionowa emigracja za chlebem
   – Tysiące bezdomnych, żebrakow, głodnych dzieci
   – Ceny nieruchomości takie ze przy średniej pensji nawet na wynajem nie starcza
   – Prostytucja legalna i niewolnicza – bezkarne i brutalne mafie handlujące kobietami, często dziewczynkami
   – Praktycznie cały przemysł wybudowany wspólnym wysiłkiem polaków albo zniszczony albo sprzedany za grosze zachodnim (żydowskim) spekulantom
   – Stopniowe odbieranie praw pracowniczych, jak prawo do strajku, do zakladania zwiazkow zawodowych, bezpiecznych warunków pracy, godziwych zarobków
   – Istniejące związki zawodowe przekształcono w narzędzie partii politycznych sluzace do zametu i dezorientacji.
   – Kryminalne, obnizanie bezpieczenstwa pracy w dazeniu do zmiejszenia kosztow prowadzace do tragicznych wypadkow
   – Sprywatyzowane lub prywatyzowane (czyli wielka kradziez) glowne filary sprawiedliwosci spolecznej – powszechna i bezplatna opieka zdrowotna, powszechne i bezplatne szkolnictwo, powszechne panstwowe ubezpieczenie emerytalne, praktyczna prywatyzacja panstwowej telewizji i radia
   – Coraz bardziej oczywiste planowe niszczenie jezyka polskiego
   – Katastrofalne obnienzie poziomu nauczania – to co jest to raczej oglupianie, przystosowanie do wykonywania czynnosci w korporacjach
   – Zamiana wojska z obronnego na najemne dla potrzeb USA (izraela)
   – Zagwarantowanie nieskrepowanej dzialalnosci i przywrocenie specjalnych praw i przywilejow zydom
   – Przywrocenie dawnej roli kosciola katoliciego jako stajenki glupich, potulnych i samoobwiniajacych sie barankow bozych, ludu bozego w pokoze sluchajacego wladzy koscielnej czyli tak naprawde wladzy panstwowej
   – Jednocześnie całkowita demoralizacja ludzi młodych – seks, narkotyki, alkohol itp.
   – Państwo policyjne za PRL to pestka w porównaniu z „demokracja” jaka nas teraz obdarzono. Podsłuchy, inwigilacja (kamery na każdym rogu ulicy), cenzura, kontrola emaili itp..

   Polubienie

   • KrisT 31 marca 2012 o 9:59 pm

    MOnitor takich tematów nie podejmuje! wazniejsze są sprawy amerykanskie!!!! jakbysmy ich mieli za miedzą zamiast ruskich…..

    Polubienie

 5. ... 31 marca 2012 o 4:49 pm

  zagrożenie dla bezpieczeństwa Rosji wg generała Makarova spowoduje uzycie broni atomowej – „Oczywiście nie planujemy walki z całym NATO. Ale jeśli jest zagrożenie dla integralności Rosyjskiej Federacji, mamy prawo użycia broni atomowej, i zrobimy to”

  , http://www.tvn24.pl/12691,1735111,0,1,dowodca-rosyjskiej-armii-grozi-atomem,wiadomosc.html

  , jest jeszcze jedna ciekawa rzecz , w razie taku na Iran , wojska NATO w Afganistanie mogą nagle znalezc sie z śmiertelnej pułapce , jesli do wojny dołacza sie tacy gracze jak armia rosyjaska , chińska lub pakistańska to biada wojskom NATO w Afganistanie – od zachodu bedzie armia irańska , od południa pakistańska , od północy conajmniej armia rosyjska a od zachodu armia chińska , które granicza przeciez a Afganistanem

  , jesli wojska NATO zostana wybite co do nogi to czy to nie bedzie idealnym pretekstem zeby Europa włączyła sie do wojny ?? , w najgorszym scenariuszu jeli ponad 2000 Polaków zostanie zabitych to czy nad Wisła nie uznane to bedzie jako CASUS BELLI 😉

  , http://zbawieni.com/forumdisplay.php?fid=5

  , w razie czego nie dajcie sie nakrecic propagandzie pseudopatriotycznej , nie badzcie wsrod sterowanych mas które wysyła sie na wojny , lepiej pojsc siedziec za odmowe zabijania wojennego niz zyc na pseudowolnosci z pietnem zabójcy

  Polubienie

 6. Jony 31 marca 2012 o 5:13 pm

  Kontrola i manipulacja społeczeństwem odbywa się za pomocą strachu
  http://zmianynaziemi.pl/wiadomosc/kontrola-manipulacja-spoleczenstwem-odbywa-sie-za-pomoca-strachu

  Polubienie

 7. Jony 31 marca 2012 o 5:28 pm

  Odnośnie tych dzieci i ich szczepieniu to kto normalny w dzisiejszych czasach płodzi dzieci skazując je na piekło? No na pewno nie ktoś normalny ani mądry. Po za tym na świecie jest przeludnienie a jeśli nie wierzysz to spójrz jakie ludzie budują wysokie osiedla piętrowe by się pomieścić na tym cholernym świecie. Wiadomo że jest dużo wolnego terytorium ale ludzie nie dorośli do tego i nie dorosną przez najbliższe setki lat do tego by potrafili w taki sposób zaludniać tą planetę jak się niektórym myśli. Przy 7 milionowej populacji mamy tak wielką ilość odpadów i toksyn niebezpiecznych że szkoda gadać a niektórym się śni liczba ludności dwu lub trzy krotnie większa. Wszystko fajnie tylko że przy obecnej świadomości ludzi powiększając tą liczbę skazujemy życie ludzi, zwierząt i rośli na jakieś chore wynaturzenie a nie życie. I mogę się w wielu punktach nie zgadzać z iluminatami w jaki sposób zmniejszyć liczbę ludności na tym świecie. Ale co do ograniczenia lub przynajmniej zastopowania liczby ludności to mają rację. Tylko środki jakie do tego używają są dla mnie nie do przyjęcia.

  Polubienie

  • monitorpolski 31 marca 2012 o 6:18 pm

   Jony, jakie „przeludnienie”?! Jechałeś kiedyś pociągiem? Widziałeś jakie są pustki?
   Jakie „odpady”? Większość odpadów można przerabiać na energię. Jak sobie policzysz, to cała ludzkość zmieściła by się na powierzchni Teksasu i gęstość zaludnienia nie przekraczałaby tej w dużym mieście. Dwa takie stany na rolnictwo i hodowlę, a reszta świata zostaje PUSTA. To przeludnienie to wynik działalności rządów sterowanych przez ONZ by doprowadzić do wyludnienia wsi. Eksterminacja dużych skupisk ludności jest o wiele łatwiejsza niż polowanie na ludzi pochowanych w lasach.
   Znów Agenda 21 się kłania. Myślisz w taki sposób w jaki UNY chcą żebyś myślał, a więc samodestrukcyjny.

   Polubienie

  • hjk 31 marca 2012 o 6:27 pm

   Nie ma żadnego przeludnienia.
   Budowanie wiezowców to skutek chorej polityki, braku infrastruktury i braku zakazu spekulacji ziemią. Ponadto niektórzy ludzie nie chcą tracić czasu na dojazdy do swych miejsc pracy i wybierają wieżowce, ale własnie one powstają z tego powodu, ze to wielkie miastą sa przeludnione, a nie cała ziemia,
   Np. Polska ma tyle ziemi, ze 3/4 ha przypada na jednego obywatela, czyli jesliby wszystkich ustawić równo, do najbliższego kazdy by miał 80-90 m – chyba nie powiesz że to duża gęstość zaludnienia.
   Co do odpadów i toksyn to skutek chorej polityki koncernów korumpujących rządy, a nie przeludnienia.
   Aby zagospodarować całą ziemię ludzi wciąż jest za mało, np. gdyby wrócić do ekologicznego rolnictwa. A przed nami perspektywa zasiedlania i exploatacji innych planet i ich księżyców.
   Masz rację, ze faktycznie trzeba ludzi edukować, żeby skończyć szaleńczy bezmyślny konsumpcjonizm, ale musisz tez popracować nad własnym myśleniem.
   PS. Ludzi jest ok 7 MILIARDÓW, nie milionów.

   Polubienie

   • Peryskop 31 marca 2012 o 6:50 pm

    Jony – dodatkowym argumentem wciskanym nam przez propagandystów jest mit „kończących się” zasobów ropy naftowej. Ale gwałtowna erupcja ropy z głębokiego na ok. 10 km odwiertu w Zatoce Meksykańskiej od kwietnia 2010 potwierdziła hipotezę ciągłego powstawania ropy wskutek jej syntezy w głębszych warstwach litosfery, w wysokich temperaturach i pod bardzo dużym ciśnieniem. Warto zauważyć, że ten wielki wyciek był bardzo dziwnie komentowany w mediach, co mogło wynikać z chęci ukrycia faktów przed opinią publiczną – niezależnie od zastosowanego silnie toksycznego corexitu dla strącania ropy na dno.

    Równie niewiarygodne są informacje jakoby tak zatopione tysiące ton ropy prawie całkiem zniknęły z dna, bo rzekomo zostały skonsumowane przez ropo-żerne bakterie. To co zniknęło, to kilka osób zaangażowanych w wyjaśnianie tych zagadek, a także wielkie ilości ryb, delfinów, żółwi i mięczaków żyjących w wodach Zatoki Meksykańskiej przed wyciekiem i przed akcją neutralizacji jego skutków ekologicznych.

    Historia poznawania zjawisk ‘deep oil’ przyspieszyła w latach 80. XX wieku, gdy zaobserwowano niespodziewane a bardzo wydatne doładowanie podmorskiego złoża Eugene Island 330 w pobliżu Luizjany, wtedy gdy wszelkie pomiary wskazywały, że eksploatacja złoża zbliża się już ku końcowi. rense.com/general91/d2se.htm

    Pojawiają się dowody, że konwencjonalne złoża ropy to nie tylko efekt gnicia szczątków organicznych – jak nas uczono i uczy się dziś młodzież w szkołach – lecz kumulowanie się przesączeń ropy z głębi Ziemi. Badania naukowe potwierdzają realność tych naturalnych procesów. pnas.org/content/101/39/14023.full

    Istnieje uzasadnione przypuszczenie, że nowe odkrycia wielkich pokładów ropy koło Norwegii też dotyczą ‘deep oil’. Oprócz bardzo głębokiego odwiertu rzeczywistym problemem technologicznym jest zapewnienie szczelności otworu oraz sprawności zastosowanej armatury tj. rur, pomp, zaworów itp. wobec ekstremalnie wysokich ciśnień oraz zwiększonej radioaktywności surowca.

    ‘Głęboka ropa’ jako nowsza zawiera więcej promieniotwórczego uranu i toru, których rozpad dostarcza energii potrzebnej do procesów syntezy ropy z węgla i wodoru, pozostawiając w ropie produkt rozpadu – hel.

    Ropę naftową z głębokich odwiertów czerpie m.in. Rosja oraz Wietnam, a podobny odwiert w Indiach został ponoć zniszczony poprzez sabotaż.
    rense.com/general75/zoil.htm

    Unikanie kwestii ‘głębokiej ropy’ i dezinformacja co do jej powstawania wynika z interesów. Dla utrzymania wysokich cen ropy lobby naftowe podsyca strach przed ‘peak oil’ czyli rzekomo nieodwracalnym wyczerpywaniem się jej zasobów. Wielonarodowy kompleks militarno-zbrojeniowy używa tych fobii w celu wymuszenia społecznego poparcia dla zaboru surowców poprzez zamachy, wojny i ‘przekształcenia własnościowe’.

    Międzynarodowe lobby biotechnologiczne wykorzystuje ‘peak oil’ dla promowania GMO w celu masowej produkcji etanolu jako domieszki do paliw, chociaż jest to nonsens pod względem ekologicznym i energetycznym oraz dla bilansu żywieniowego planety – czyli dla nas.

    A wobec rzekomej plagi głodu, wyczerpywania się zasobów wody i surowców mineralnych oraz nośników energii – światowe elity za pośrednictwem podległych polityków i mediów uzasadniają plan depopulacji globu.

    W tym kontekście łatwiej jest zrozumieć cała farsę „globalnego ocieplenia”, prawdziwe przyczyny blokowania rozwoju i masowej produkcji samochodów z napędem elektrycznym, a także rzekomo koniecznej depopulacji.

    Pamiętajmy, że każdy zbrodniarz stara się podać jakieś uzasadnienie dla swoich czynów.

    Polubienie

    • monitorpolski 31 marca 2012 o 7:05 pm

     Dodałbym jeszcze jedno – Ziemia jest jednym wielkim reaktorem, geotermia mogłaby dostarczyć praktycznie darmowej energii. Są i inne metody otrzymywania bardzo taniej energii, jak chociażby zimna synteza (np. opisywane na tym blogu E-Caty Andrea Rossi). Światowi gangsterzy próbują utrzymać dominację złóż kopalnych, jednocześnie utrzymując wysoką ich cenę – po to by jak najszybciej wprowadzić globalną inwigilację społeczeństwa, w ramach tzw. NWO. Jeśli tego nie wprowadzą w ciągu kilku najbliższych lat, to sytuacja szybko im się wymknie spod kontroli – już prawdopodobnie jest za późno, bowiem w Japonii rozpoczęto seryjną produkcję samochodu na wodę, podobne rzeczy dzieją się zapewne w innych krajach, które jeszcze nie są zdominowane przez syjonazistów. To są jednak szaleńcy i istnieje duże ryzyko wojny światowej, mimo iż wiadomo że jej rezultatem może być totalny upadek cywilizacji.
     Dlatego też trzeba oponować z całej siły przeciwko syjonazistom, gdyż to oni, a nie muzułmanie czy buddyści prowadzą do straszliwej tragedii.

     Polubienie

     • kosiardeyablos 1 kwietnia 2012 o 9:55 am

      Przykład : Trzymasz łape na produkcie – masz władze. Kiedy powstaje konkurencja posiadająca podobny produkt, jesteś zagrożony, jeśli produkt konkurencji ma popyt, maleje podaż na produkt nad którym trzymasz łape……produkt to władza, brak produktu to brak wladzy – konsumpcjonizm jest elementem kontroli podaży i popytu – społeczeństwa uległego konsumpcji – marchewka !
      było to już tu pisane, co nie znaczy że nie warto o tym przypominać.
      Jak zwykłą mówić moja św.p. Babcia : Chytry zawsze traci dwa razy ! Dlatego jaka karma taka pasza, nic nie jest wieczne, społeczeństwo jest jak wulkan, kiedyś wybuchnie, pytanie tylko kiedy?!

      Polubienie

    • Jony 31 marca 2012 o 7:09 pm

     Ja napisałem że przy obecnej świadomości ludzi nie jest możliwe by powiększać liczbę ludności, trzeba zmienić władzę by zmienić tą świadomość ale z tego co widzę na to się nie zapowiada i dlatego miną setki lat zanim ta elita rządząca zrozumie że trzeba iść inną droga a zanim oni cokolwiek zrozumieją i zresztą ludzie też bo ludzie ich wybierają w wyborach albo nie potrafią strajkować skutecznie to minie setki lat albo w ogóle to nie nastąpi, ludzie się wcześniej pozabijają. Przy obecnej świadomości ludzi którzy idą głosować na taką platforme palikota czy psl to mamy przeludnienie w miastach bo wszystko jest tak zagospodarowane że człowiek ma dość sąsiadów. Jedynie ludzie na wsi nie odczuwają tego o czym piszę ale oni są w mniejszości bo większość ludzi żyje w miastach.

     Polubienie

     • Jony 31 marca 2012 o 8:43 pm

      A tak wygląda europa nocą, światła dokładnie wskazują że europa jest przeludniona.

      Wielu to mówi jakie są to wspaniałe technologie które zmienią świat na lepsze. Wszystko fajnie, tylko ludzkość pokazała już nie jeden raz że to co najlepsze to trzyma z dala od siebie. I nie sądzę by się to szybko zmieniło a na pewno nie za życia paru pokoleń. Ja tam optymista nie jestem jak patrzę na historie ludzkości. Odejdą iluminaci to ktoś ich zastąpi a ludzkość jest za głupia by kiedykolwiek potrafiła przez dłuższy czas utrzymać wolność.

      Polubienie

      • monitorpolski 31 marca 2012 o 10:14 pm

       To idź się depopuluj Jony, będzie kilka świateł mniej. Zobacz jak jest ciemno: http://mapas.owje.com/maps/10535_satellite-image-photo-of-europe-at-night.html

       Polubienie

       • Jony 31 marca 2012 o 10:52 pm

        Widzę że nic nie zrozumiałeś z tego co napisałem, pewnie żyjesz w jakimś odludnionym miejscu i nie potrafisz zrozumieć ludzi którzy mieszkają w wysoko zaludnionej okolicy a takich jest większość. Według twego widzimisię świat się zmieni na lepsze za pstryknięciem palców, jesteś człowiekiem pozbawionym realnego rozumowania. Po prostu bujasz w obłokach i gadasz bzdury bo przeczytałeś parę razy benjamina fulforda i podobnych. Wcale mnie nie dziwi twoje rozumowanie, należysz do tych ludzi którzy muszą się przekonać na własnej skusze by dopiero zmądrzeć. Te wszystkie tragedie o których piszesz na swoim blogu będą się tylko pogłębiać z tego względu właśnie że ten świat jest za mały dla ludzi o takiej okrutnej świadomości jak obecnie. I nie zmieni tego obalenie iluminatów bo na ich miejsce znajdzie się miliony jak nie więcej jeśli nie wierzysz to spójrz na dzisiejszą młodzież myślisz że jak puścisz im w tv obrazy bez przemocy to oni się nagle zmienią na lepszych ludzi 🙂 Przestań marzyć, ten świat jest stracony i żadna religia go nie naprawi ba religia go zepsuła. Jedyne co możecie robić to walczyć o godniejsze życie ale to nie znaczy że będzie godne tylko trochę ładniejsze. A patrząc na to jak działa świat to prędzej ty zostaniesz z niego wymazany niż ja bo stoisz ogólnej świadomości zmniejszenia gatunku na drodze a większość ludzi żyje w miastach i myśli podobnie jak ja i z każdym rokiem ich przybywa. I ja cie nie straszę ja ci pokazuje twarde realne zasady jakimi rządzi się ten świat.

        Polubienie

        • monitorpolski 31 marca 2012 o 11:55 pm

         Już byłeś banowany, teraz wiem dlaczego. Bredzisz.

         Polubienie

        • iHe 1 kwietnia 2012 o 1:14 am

         Tak się dziwnie składa,że religie z reguły powstawały za sprawą bardzo światłych ludzi a to ,że z czasem za sprawą aparatu korupcji i terroru zwanym władzą uległy wypaczeniom czy wręcz wynaturzeniom nie jest dowodem na to,że religie są złe.
         Wręcz przeciwnie.Zmasowany atak na religie jest dowodem na to,że wpływowa grupa ludzi wzięła sobie za cel pozbycia się tego przeciwnika w drodze po rząd dusz pod dokładnie hasłem Jonego czy Palikota.

         Ludzie potrzebują takiego nośnika i w planach wcale nie jest zlikwidowanie religii tylko zamienienie jednej na inną.

         W tym przypadku chodzi o religie NWO.

         To ,że od wieków władza regulowała liczebność ludzi grabieżą ,terrorem czy własną głupotą nie oznacza prawdziwości tezy o konieczności redukcji populacji na tak prymitywnych zasadach czy chociażby nawet w tak zaawansowany technologicznie sposób(wręcz eutanazyjny)
         jak się obecnie siłą narzuca całym społeczeństwom
         przez zbafcuff ludzkości mikro&softnazistów czy różnych komisarzy ludowych z agendy21,stosujący humanitaryzm rodem z rzeźni czy machiny matrixa.

         Przyjęto takie a nie inne założenia,bo tak jest po pierwsze najwygodniej,najstrategiczniej i stosunkowo prosto no i jest nadzieja na uniknięcie odpowiedzialności masowych morderców/zbrodniarzy dzięki skutecznej piramidzie kłamstwa,korzystając ze sporej przewagi technologicznej,militarnej i finansowej.

         Nikt się nie chce bawić w przekonywanie,tłumaczenie dzielenie,nauczanie,dawanie dobrego przykładu.
         Ktoś doszedł do wniosku ,że wojna o zasoby będzie tak czy siak więc lepiej
         uprzedzić fakty.Przyjęto strategie konfrontacji a nie koegzystencji.
         Zrównoważony rozwój to kpina z tego szlachetnego hasła.

         Agenda 21 to kpina z tych wszystkich ludzi ,którzy oddali życie walcząc z nazistami i niby ich pokonali.

         „Ktoś” także znakomicie wie,że łatwiej zabić miliard ludzi niż nim zarządzać.

         Ten ktoś jednak ma na celu tylko i wyłącznie własne dobro kosztem ogromnej masy istnień ludzkich,którym odmawia się prawa do istnienia.

         Obecna wojna z populacją Ziemi to czysty cynizm i nazizm.Nie ma w tym człowieczeństwa.Jest kalkulacja i manipulacja.Jest liczenie strat i zysków.

         Na pewno pod tym wszystkim jest drugie dno,jednoczące tą całą machine śmierci.

         W każdym razie stając po stronie machiny ludzkość przestanie być ludzka..
         Co jest oczywiście celem transhumanistów:era post ludzi.

         Można wybrać taki świat,można też powiedzieć:
         nie dziękuje ,jestem tu tylko na chwile i jako człowiek nie mam zamiaru zostać zbrodniarzem za żadną cenę doczesnych zysków.
         Bo jestem tu tylko na chwile i moje istnienie ma jakiś głębszy sens niż prawo dżungli ubrane w neodarwinowski determinizm.

         Jak wiemy wszystko na tym świecie ma swoją cenę,
         Postawa nazisty,egoisty, depopulatora cynika też.

         Za różne postawy otrzymujemy srebrniki,POklepywanki a potem ze szczęścia można się powiesić.

         Każdy plan ratowania Ziemi oparty na kłamstwie i manipulacji ,gdzie głównym narzędziem wykonawczym jest zło stosowane prowadzi nas tylko do pożarcia własnego ogona jak ulubione loGo lucyferian wąż zjadający własny oGon.

         Czyż nie jest to logo autodestrukcji a jeśli tak to w jakim celu?
         Jest to niezła perfidia znając końcowy efekt swojego działania tak zdeterminowanie dążyć do celu.Jak mechanizm.

         Polubienie

        • sebecx 1 kwietnia 2012 o 7:48 am

         to może zagazujmy miasta Jony… ? .. szybko i opłacalnie… daj przykład wszystkim – zacznij od siebie egoisto – dla przyszłych pokoleń i Ziemi… na co czekasz? …

         Polubienie

        • O Rzesz 1 kwietnia 2012 o 9:16 am

         Widzę że nic nie zrozumiałeś … Jony

         Polubienie

         • monitorpolski 1 kwietnia 2012 o 9:51 am

          Już po problemie. Niech ma swój łonet do dyskusji.

          Polubienie

      • Aśka 1 kwietnia 2012 o 10:33 am

       Zwrócę tutaj uwagę jeszcze na jeden fakt, który kłóci się z tzw. globalnym ociepleniem i koniecznością stosowania ekologii na każdym kroku. Mianowicie zalecenia UE (nie wiem, czy sprawdzają zastosowanie się do ich wytycznych), aby podświetlać budynki i budowle, ratusze, zamki, i inne budynki użyteczności publicznej oraz budowle, np. fontanny.

       Można by dołożyć także problem części zamiennych, które kiedyś bardzo sprawdzały się, gdy jakieś urządzenie się zepsuło. Wymontowywano tylko daną zepsutą część, wstawiało nową i urządzenie służyło jeszcze kilka lat.

       A także celowe zaniżanie przez producentów okresu wytrzymałości materiałów, albo celowe łączenie na trwałe (poprzez np. zalewanie) różnych elementów. Siada jeden a wymieniać trzeba kilka.

       Albo technologia budowy dróg, o czym niedawno na blogu pisał Peryskop, która w tej chwili jest taka, że nową nawierzchnię trzeba kłaść po kilku latach używania.

       Polubienie

       • Tola 1 kwietnia 2012 o 11:29 am

        no wtedy jest robota do emerytury!

        Polubienie

        • Peryskop 1 kwietnia 2012 o 12:26 pm

         Tola, a żeby te nawierzchnie partaczone wciąż drogowicy wymieniali, niezbędne będzie przesunięcie wieku emerytalnego z 67 na 69, i dalej… do maXa.
         Na tym polega troska żondu o nas.

         Polubienie

       • sebecx 1 kwietnia 2012 o 11:34 am

        to jest oczywiste dla myślących ludzi … ale niestety większość jest niemyśląca… cała obecna cywilizacja to sprowadzanie na ludzi jak największej ilości problemów i chorób … oczywiście pod płaszczykiem enigmatyczno-hipnotycznego postępu…
        skull & bones – dominacja,postęp, śmierć..
        ..a co do ekologii to akurat ja jestem za … na każdym kroku… przy czym ekologia w mendiach jest mocno wypaczona i NWOwskie planopolis nie mają z nią nic wspólnego… do podświetleń budynków dodam jeszcze, że z pewnością nowoczesne super ocieplone domy pasywne z wentylacjami rekuperacyjnymi nie są ekologiczne i nigdy takimi nie będą – wbrew temu co sądzą ich „właściciele” … natura dąży do jak najniższych stanów energetycznych, a na wyprodukowanie „budulca” takiego domu potrzeba mnóstwooooooo energii… a budulec jest wygrzebywany z głębi ziemi i pokonuje często oceany, aby dotrzeć do miejsca zastosowania…
        dobra kończę… większości ludzi ekologia nie interesuje,a to przykre…
        nie kupowanie w markecie artykułów pochodzących z Włoch, Hiszpanii czy USraHella (pomidory, sałaty, kapusty) … to już jest ekologia…

        Polubienie

        • Peryskop 2 kwietnia 2012 o 12:15 am

         iHe 😀

         Polubienie

 8. hjk 31 marca 2012 o 6:15 pm

  W związku z zapytaniami czy nierozumieniem sytuacji związanej ze śmiercią i pochowkiem śp. sędzi Marii Trzcińskiej, informujemy w skrócie:
  http://gazetawarszawska.com/2012/03/31/5924/

  Polubienie

 9. Smoke 31 marca 2012 o 6:16 pm

  Wrocławscy lekarze walczą o życie 29-letniego pacjenta, który trafił do szpitala z podejrzeniem świńskiej grypy. Mężczyzna jest w stanie śpiączki farmakologicznej. Jego stan lekarze określają jako bardzo ciężki. – Nie wiemy, co mu jest – przyznają. Do leczenia używają sprzętu, które zastępuje płuca i serce.

  http://wiadomosci.onet.pl/kraj/zamykaja-poczty-dworce-i-szkoly-co-sie-dzieje-w-po,1,5077995,wiadomosc.html

  🙂

  Polubienie

 10. Peryskop 31 marca 2012 o 6:28 pm

  March 31, 2012

  Śmierć Bojownika

  W związku z zapytaniami czy nierozumieniem sytuacji związanej ze śmiercią i pochowkiem śp. sędzi Marii Trzcińskiej, informujemy w skrócie:

  Sędzia Maria Trzcińska w trakcie swej pracy badawczej nad zbrodniami niemieckimi w Warszawie odkryła fakt istnienia KL Warschau. W obozie tym z ogromną i prawdziwą (a nie zmyśloną) komorą gazową, Niemcy zagazowali tam ponad 200.000 Polaków. Komora gazowa zlokalizowana była – znajduje się nadal w swoich szczątkach – na pograniczu dzielnic: Wola – Ochota.

  Nagłaśnianie faktu istnienia takiego obozu było i jest nie na rękę oszustom historycznym, którzy i tak mieli kłopoty z terminem “powstanie”. Jak wiemy, trzeba było się dużo namęczyć z szerzeniem kłamstwa polegającego na tym, aby termin “powstanie warszawskie” podkleić pod okoliczności związane z likwidacją getta żydowskiego w Warszawie, które to dwa różne fakty w żaden sposób nie mogą być ze sobą porównywane.

  Aby nie wprowadzać ryzyka ustawienia żydowskich strat w czasie II WS we właściwych proporcjach i świetle, poprzez zezwolenie na równoczesne pielęgnowanie pamięci o zbrodniach przeciw ludności Warszawy, uczyniono wszystko, aby sprawę wyciszyć.

  Oczywiście sprawa to człowiek, kiedy nie ma człowieka, nie sprawy. Ś.p Maria Trzcińska bardzo naraziła się wielu ludziom tzw. “poprawnym”, jednym z jej pierwszych wrogów czy wręcz prześladowców nota bene był były prezydenta m.st. Warszawy – Lech Kaczyński. Potem oczywiście nie było lepiej, ale gorzej. Stało się jasne to, że Sędzia jest osobą nie tylko uciążliwą, ale i niebezpieczną. Chodzi tu o dokumentację, która została zgromadzona w jej rękach. Dokumentacja ta ukazywała tak plany techniczne obozu, jego gigantycznej komory, jak i zawierała dokumenty exterminacji ludności w obozach.

  Papiery te były nie tylko niebezpieczne dla holocausterów, ale także i dla Sędzi samej. Była ona jedyną osobą, która te dokumenty znała i posiadała. Zamordowanie tego jedynego świadka i zniszczenie zbiorów, mogło być zamierzone.

  Ciało Marii Trzcińskiej zostało znalezione w jej mieszkaniu parę tygodni od wyliczonego momentu zgonu. Od czasu znalezienia zwłok do dnia pochówku minęło parę miesięcy. Wszystko wygląda na to, że losami zmarłej nikt się specjalnie nie zajmował. Nie jest wiadome to, czy sekcja zwłok była przeprowadzona prawidłowo, nie jest widome to, czy jej archiwa zostały nienaruszone lub czy dokonano inwentaryzacji. Drobne grono przyjaciół, pozbawione jakiejkolwiek iskry walki z okupantem, powątpiewa nawet i w to, czy spalone zwłoki były zwłokami Marii Trzcińskiej.

  Nie jest też wiadome również to (potwierdzone pisemnie), kto stał za decyzją zezwalającą na spalenie zwłok. Plotka głosi, że decyzję taką podjął proboszcz Parafii ks. prałat Józef Roman Maj. Na wideo, na cmentarzu, przy grobie widzimy i słyszymy księdza, który usprawiedliwia decyzję o spaleniu zwłok. Motywacją jest rozsadek oraz prawo, które nakazuje spalenie zwłok, o ile ciało zmarłego jest zdeformowane. Ksiądz stwierdza, że jest to decyzja mądra, rozumna.

  Otóż tak nie uważamy, gdyż Polska jest w stanie wojny. Od dnia 17 września 1939 roku Polska jest wyniszczana nie tylko przez czynnik zewnętrzne, (które pozornie ustały), ale i wroga wewnętrznego, którego agresja przybiera na sile.

  W państwie, które dopuszcza do wyniszczenia swej gospodarki, zniszczenia służby zdrowia, systemu obronnego, wypędzenia milionów swych obywateli na tułaczkę, nie jest miejscem, gdzie stosuje się “zdrowy rozum” lub “mądrość”, a to w rozumieniu dobra narodowego. Motywacja księdza jest mało zdroworozsądkowa.

  Zmarła była osoba cichą i samotną, a taki Lepper i krzykliwy, i potężny, a i tak padł ofiarą zbrodni aparatu państwa. Wyjaśniamy tu w skrócie, że Lepper został zamordowany przez MSW (Ministerstwo Spraw Wewnętrznych). Wniosek, taki można wysnuć na podstawie faktu znanego szerokiej publiczności, a dotyczącego zabójstwa więźnia zakładu karnego z ręki naczelnika tegoż więzienia. Naczelnik wziął nóż, poszedł do celi z bezbronnym więźniem i tam go zaszlachtował. Naczelnik doznał nagłego ataku choroby umysłowej – naturalnie. Prawda jednak jest taka, ze więzień ten został zwerbowany przez funkcjonariuszy MSW w Warszawie na “likwidatora” Leppera. Funkcjonariusze ci wielokrotnie jeździli do więźnia, wyciągali go z celi i przygotowywali do zadania. Kiedy jednak – na przepustce, do której nie miał prawa, a o czym wiedzieli wszyscy współwięźniowie – skrytobójca nie wykonał zadania, sam został zamordowany przez aparat państwowy tzn. okupanta. Funkcjonariusz MSW przyszedł do celi i zarżnął więźnia, bo ten był niewygodny…

  więcej:

  http://gazetawarszawska.com/2012/03/31/5924/

  Polubienie

  • Aśka 1 kwietnia 2012 o 10:50 am

   Widziałam Jej klepsydrę na drzwiach IPN 😦

   Polubienie

 11. MrX 31 marca 2012 o 6:48 pm

  A ja Wam moi drodzy też coś ciekawego powiem. Dziś rano ( ok 05:40 ) idąc na pociąg na dworcu w mieście w którym studiuję widziałem dość spory transport sprzętu wojskowego (transportery opancerzone, czołgi T-72 ) jadący w kierunko chyba południowo – wschodnim. Ciekawe czy ot tak po prostu transportowali na manewry jakieś czy coś szykują. Ponoć to nie był pierwszy transport tamtej nocy.

  Polubienie

  • sebecx 31 marca 2012 o 8:08 pm

   mój brat w ubiegłym roku w Lublinie też widział transport czołgów o podobnej godzinie….

   Polubienie

  • Tomasz 31 marca 2012 o 8:15 pm

   Jak pld-wsch to moze byc poligon w Nowej Debie . Wiem bo bylem z jakies 20 lat temu,chyba ,ze to inna czesc Polski,a to przepraszam. Z innej beczki ,co myslicie o tej godzinie dla Ziemi? Ja w ramach protestu zapalilem swiatla w kazdym pokoju i wlaczylem pralke hehe,na przekor eko-terrorystom 🙂

   Polubienie

   • ALFA 31 marca 2012 o 8:23 pm

    Godzina dla Ziemi.
    Jak każdemu dobrze wiadomo zieloni to niedojrzali czerwoni, a zatem lewacy i oszołomy. Ale ponieważ tak samo jak anarchiści są utrzymywani ze środków służb specjalnych, to są przy okazji szkodliwi i niebezpieczni.
    http://gps65.nowyekran.pl/post/57886,wlacz-odbiornik-uratuj-ziemie

    Polubienie

    • Tomasz 31 marca 2012 o 8:28 pm

     OOoo Zieloni zaczynaja minusowac haha:)

     Polubienie

     • iHe 31 marca 2012 o 9:26 pm

      Ja też załączyłem co się dało,żeby było widać jak taką czerwono-zieloną propagandę mam w głębokim poważaniu..
      NWO/UE ekologami to sobie podciera buty(żeby nie powiedzieć gorzej)
      ,a jak mają jakiś geschaft do zrobienia to wtedy stękają na nich zapobiegawczo,że ci niby są nadgorliwi i dogmatyczni.A ci potulnie dają się przepłoszyć ,bo dotacji nie dostaną albo wręcz pałą..

      Ruch zielonych został zeszmacony przez współprace z okupantem.
      Ma sporo ideowców,ale to tego samego typu praca jak pomoc dla głodującej Afryki.
      Jadą tam robić dobry PR takiemu zakłamanemu naziONZ ,a taki mikrosoftnazista wysyła tam całe pociągi ludobójczych nasion i szczepionek,i jeszcze się chwali ,że kontrola populacji mu idzie wyśmienicie.

      Nikt tu nie walczy z ekologią tylko z traktowaniem ekologii i ekologów jako tępego,wygodnego łomu do wywarzania umysłów ludzi słabo zorientowanych w globalnym zakłamaniu.
      Zielony PR rtęciowe żarówki,podatki i limity na co2 i co tam jeszcze nie wymyślą ,żeby ludziom żyło się lepiej i zieleniej pod szarusieńkim niebem wśród upraw GMO i gazu głupkowego.

      Polubienie

   • sebecx 1 kwietnia 2012 o 11:42 am

    Ja włączyłem NAJBARDZIEJ EKOLOGICZNE znane mi w Polin ogrzewanie ELEKTRYCZNE AKUMULACYJNE o mocy 8 kw … po co wyłączać jak można włączyć coś ekologicznego ? … 🙂

    Polubienie

  • Lutek 31 marca 2012 o 9:44 pm

   Choć nie sadzę żeby coś się święciło, to wczoraj mijałem ciężarówki wojskowe które jechały drogą krajową nr 50 na południowy zachód (na odcinku na którym ta droga biegnie w tym kierunku, ale mogli odbić w lewo przed dojechaniem do miejsca, w którym droga jeszcze bardziej zakręca na zachód). Kopciły jak Szymborska. Pewnie bym o tym zapomniał ale skoro widziałem i ktoś widział, to piszę. A w środku tygodnia przyłapałem 2 odrzutowce lecące na południe, leciały nisko i powoli (mały hałas). Pewnie ktoś kto bywał w wojsku miałby na to jakieś trywialne wytłumaczenie (np. że to był wiosenny pobór albo ćwiczenia). Bociana niestety jeszcze nie napotkałem.

   Polubienie

  • Stanisław 1 kwietnia 2012 o 5:28 am

   To samo wczoraj we Włocławku – między 7,20 a 8 transportem kolejowym przewieziono czołgi i wozy opancerzone od kierunku Toruń na Kutno

   Polubienie

 12. Stanisław 31 marca 2012 o 7:24 pm

  Czy ta FDA nie przypomina Państwu zachowania np Krajowej Rady Radia i Telewizji w kwestii przyznania koncesji dla TV TRWAM ? Widać tu i tam jest taka sama swołocz ! Oni i nasi wykonują tylko rozkazy, jak w czasie wojny gdy najeźdźcy rozstrzeliwując ludzi, wykonywali tylko rozkazy wyższej instancji. Tamtych osądzono w Norymbergi, tych też przyjdzie nam prędzej czy później osądzić za ich ludobójcze działanie.

  Polubienie

  • grey 31 marca 2012 o 8:03 pm

   Niestety drogi Stanisławie tamtych nie osądzono w Norynbergi ba, nawet śmiem twierdzić że ich potomkowie nadal nas okupują

   Polubienie

  • Onufry 31 marca 2012 o 8:18 pm

   Tutaj niezbędne jest pytanie: Kto wygrał 2 wojnę światową ? Jedno co pewne to Polacy nie zaliczają się do zwycięsców !

   Polubienie

   • iHe 31 marca 2012 o 9:38 pm

    Był taki dowcip za komuny:Tatusiu czy jak byśmy przegrali ww2 to mielibyśmy jak w RFNie?
    W każdej bajce jest ziarnko IG farben prawdy..

    Polubienie

  • Lutek 31 marca 2012 o 9:55 pm

   Mi przypomina Tuska i to co zrobił z podpisami pod inicjatywą JOW.

   http://www.prokapitalizm.pl/jow-chce-zlozyc-skarge-na-polski-sejm-do-europejskiego-trybunalu-praw-czlowieka.html

   Demokracja demokracją, ale zrobimy co sie nam podoba.

   Polubienie

 13. ALFA 31 marca 2012 o 8:16 pm

  WIADOMOŚĆ Z OSTATNIEJ CHWILI !!!!!!!!!!
  Mam dwie wiadomości:dobrą i złą…
  – Zła: jeden z polityków zaraził sie chorobą wściekłych krów.
  – Dobra jest taka, że wybić trzeba będzie całe stado..

  Polubienie

  • kosiardeyablos 31 marca 2012 o 9:40 pm

   ze sie tak spytam – baranów i osłów też ?!

   Polubienie

 14. grey 31 marca 2012 o 8:23 pm

  5 lat zabijania Polaków
  http://www.proroctwa.com/5-lat-zabijania-Polski.htm

  a poniżej afery i przekręty jednej z partii
  http://markd.pl/afery-po/

  Polubienie

 15. pola 31 marca 2012 o 8:55 pm

  Nie myslałam że kiedys doczekam się takich czasów,teraz już jestem pewna że ludzkość stoi nad przepaścią.
  Komornik z Wejherowa, Edmund Fudalewski, zarządził licytację w domu jednego z dłużników. Na sprzedaż idzie 40-calowy płaski telewizor marki Philips, odtwarzacz DVD oraz uznana za „inną ruchomość” roczna suczka rasy boston terrier z wytatuowanym numerem i datą urodzenia. Kupić może każdy, wystarczy przyjść pod wskazany adres i wygrać licytację. Cena wywoławcza wycenionego na 2500 zł psa wynosi 1875 zł –
  http://ulubiency.wp.pl/kat,1010779,title,Komornik-zajal-telewizor-ipsa,wid,14368963,wiadomosc.html?ticaid=1e30d

  Polubienie

 16. wacpan 31 marca 2012 o 8:59 pm

  http://zmianynaziemi.pl/wiadomosc/izrael-wynajal-lotnisko-przy-granicy-iranem

  Polubienie

  • iHe 31 marca 2012 o 9:46 pm

   Dobry komentarz Danielova:

   „..kwiecień wydaje się coraz bardziej realny. Biorąc pod uwagę mentalność i chciwość narodu zydowskiego -nie wynajmowaliby lotnisk aby czekać bóg jeden wie ile miesięcy.”

   Polubienie

 17. kosiardeyablos 31 marca 2012 o 10:35 pm

  Przyszedł mi na prawde durny pomysł do głowy, mianowicie :
  Gdyby wojsko przejeło władze czyli pucz czy jakiś inny zamach stanu uwalniający naszą ojczyzne od bydła, mam pomysł, no taki zajebisty :
  Wymieńmy wkłady zwierzęce z warszawskim ZOO !!! Ziwerzaki sio, niech poszaleją a w zamian te całą owczarnie polityczną. I teraz sobie wyobraźcie że każdy ma swój wybieg. Na każdym wybiegu tabliczka o gatunku i takie tam, czyli kariera zwierzęca i takie tam. Mam kandydature na wybieg dla małp – politycy PO. Można było by ich karmić, ale czemu nie – takim naprzykąłd bananem….hahahah…wyobraziłęm se Tuska na gałęzi jak wpieprza banana….hahahahha !!!!
  No „Polskie ZOO” jak nic !!!!

  Polubienie

  • Lena 31 marca 2012 o 10:56 pm

   hehe, dobre… 😉
   ale oczywiście nie pozwolimy im tak hasać bez szczepień… !?

   Polubienie

   • Tola 1 kwietnia 2012 o 3:35 am

    Mozna by jeszcze wpuscic paru teczowych ,w ramach glebszej edukacji!

    Polubienie

    • kosiardeyablos 1 kwietnia 2012 o 3:05 pm

     Ich to można by wpakować do terrarium, a wstęp na sale terrariowom tylko dla dorosłych…..hahahaha!!!

     Polubienie

  • waryjat 1 kwietnia 2012 o 8:59 am

   Gwiazdowski, Michalkiewicz i inni trzeźwo myślący mają rację. W polskim narodzie drzemią nieograniczone pomysły gospodarcze, tylko są tłamszone. Myślę, że takie ZOO, to był by hit Europy

   Polubienie

   • kosiardeyablos 1 kwietnia 2012 o 10:30 am

    Prawdopodobnie na biletach wstępu można by zrobić taką kase że dało by rade zalepić każdą dziure, nie koniecznie tą budzetową….hahaha…Warszawa stałą by sie świt-owym centrum turystyki.
    Dodam że program „ZOO na żywo, non stop” na necie miałby taką ilość wejść że biłby rekordy oglądalności. NO prawie darmowa energia, finansowy zastrzyk dla budżetu państwa polskiego !!!

    Polubienie

    • Peryskop 1 kwietnia 2012 o 12:49 pm

     OK, ale dlaczego w ZOOlogach innych miast nie wprowadzić tej reformy ?

     Polubienie

     • kosiardeyablos 1 kwietnia 2012 o 2:45 pm

      eee tam…a jaki widzisz problem by tego nie zrobić winnych miastach. NO jak jest ZOO to przekształcać te ZOO w skali krajowej. Gdzie som te ZOO, we Wrocławiu, Gdańsku chyba (niewiem bo dawno nie byłem) w Krakowie tyż….dało by rade. Można jeszcze robić tak zwane Obwoźne, oczywiście napęd to bedą muły z PSL-u na ten przykłąd, karmieni owsem GMO. Zawsze dla nich starczy bo nikt tego nie zeżre….hehehehe…oprucz ich samych. A jak niema to stworzyć, zbudować, powiem ci że ludziska same by je postawili, wolentaryjnie, bez kitu. Każde miasto ma przeca swoje „zwierze” do wyiZOOlowania….hahahahaha ! Nawet na WSIach som takie…..”zwierza”…to byłby Nasz Patent Narodowy chroniony prawem autorskim, do powielenia jedynie poprzez nabycie licencji, która zasilałaby budżet państwa polskiego…..o! Toż to rewolucyja turystyczno-krajoznawcza!!!

      Polubienie

    • iHe 1 kwietnia 2012 o 1:02 pm

     PiG brother extra eX mass.
     Wtedy dyskusja o parytecie kobiet w polityce wróciła by z nową siłą i vigorem na salony yy wybiegi.

     Oni już są gotowi,a „my” mamy Biedronia w sejmie na wszelki wypadek.
     Nie każdy jest jak kameleon i upoluje sobie muszke 😉

     „W ostatnich wyborach do PE w Finlandii i w Szwecji kobiety zdobyły więcej mandatów niż mężczyźni (odpowiednio 62 i 56 proc.). Jeśli to się powtórzy w wyborach krajowych, zaraz zacznie się dyskusja o parytetach dla mężczyzn.”

     http://www.polityka.pl/kraj/analizy/300027,1,parytety-w-polityce.read#ixzz1qmulzNQh
     (to tylko jako ciekawostka ,nic nie mam do uczciwych kobiet w polityce)

     Polubienie

     • kosiardeyablos 1 kwietnia 2012 o 2:54 pm

      baby w polityce ?! zgrozzzza panie zgrozzza ! A jak trza bedzie ustawe jakom przegłosować, toć co jak taka baba…..bedzie miała okres ?! Co??
      A jak do czego dojdzie i trza bedzie dalej głosować czy ustawy wymyślać to co ? Baby na Okresie bedom rzondzić?!!! przecie baby jak majom te swoje okresy to takie wredne sie robiom że jasna cholera człeka bierze a ty tu gadasz coby baby do rządu….no nie no !!!
      NO chłopie pomyślaj ty no , co sie dziać bedzie ? Patrz co sie we Szwecji dzieje, baby rzondzom. jak piszesz.
      Oj zgroza panie zgrozzzaaa.!!!……..Toć ci powiem, baby do garów a nie, mnie tu politykom ……mnieszać bedom!!!……hahahahahahaaaaaa….hehehe !!!

      Polubienie

      • iHe 1 kwietnia 2012 o 3:16 pm

       😀

       Polubienie

      • Tola 1 kwietnia 2012 o 5:21 pm

       @kosiarka-troszke adrenaliny,podawanej okresowo to calkiem fajna rzecz!
       I nudzic sie nie mozna!

       Polubienie

 18. iHe 31 marca 2012 o 11:03 pm

  Przydałoby się przedyskutować kolejny wywiad Alefa S.
  Jak wiadomo jesteśmy na Monitorze bardzo sceptyczni do tego pana mimo posiadania jego książki
  i świadomości ,że mamy do czynienia z osobą bardzo przenikliwą..
  Mam swoje przemyślenia na ten temat ,ale zobaczymy co będzie dalej.

  Jakby na to nie spojrzeć Alefa nie można lekceważyć.
  Pojawia się tam nasz znajomy bloger więc tym bardziej warto obserwować ten temat.

  http://alefstern.nowyekran.pl/post/57498,alef-stern-zycie-tuska-i-komorowskiego-jest-zagrozone

  Polubienie

  • cinomorecam 1 kwietnia 2012 o 2:55 am

   Witam, i pozdrawiam Dobrych Ludzi, :Jeszcze dostępne są w miarę historyczne wyczyny – tych co im się wydaje że na straży pokoju SĄ : http://pl.wikipedia.org/wiki/Inwazja_w_Zatoce_%C5%9Awi%C5%84. Można znależć o wszystkich konfliktach ? Tej ban…-y nie zapomnijcie przeanalizować, jaki ? Był > cel,a jak jest teraz,to się tyczy wszystkich operacji na hasło stabilizacja??? Pytanie czego? Bo są narody -które nie znają słowa korupcja …! To czeba je zmieść… Pozdrawiam.;)wpisujcie = dla ciekawości swojej,/// różne hasła np uss liberty ,ataki na metro w londynie, itp.Dla mnie wychodzi, że to jest test, na to że wyprodukowali na całym świecie zarządzanym przez media i misje stabilizacyjne – narody do zaobraczkowania- Poczeba im tylko > Jednego! GŁodu :::) ( To jest realizowane….marketami…- Co miljony zrobią jak im nie dowiozą papu do marketu ?)

   Polubienie

   • rabarbarek 1 kwietnia 2012 o 6:20 am

    cinomorecan, dobrze mowisz , ale strasznie sie ” znakujesz” . Czy to dla urody czy /// ???? !!!!

    Wychodzi mi taki wzor z Twojej wypowiedzi,

    degradacja + okupacja = stabilizacja lub odwrotnie s = d + o

    A teraz krotko o stosunkach iransko – urugwajskich. Ciekawe z tego wzgledu , ze do tej pory Iran byl najwiekszym importerem urugwajskiego ryzu. No ale w zwiazku z sankcjami usrahelskimi Iran nie moze placic za ryz pieniedzmi bankowymi. Urugwaj stracil w ten sposob dobrego klienta i jak widac na zalaczonym obrazku sankcje w stosunku do jednego kraju , odbijaja sie glosna czkawka takze w innych. Minister Rolnictwa w porozumieniu z Prezydentem , wyslal specjalna note do Iranu , ze godzi sie na handel wymienny ryz za rope. To juz kolejny kraj , ktory mowi glosno ” nie” zbojom z Wall Street, ONZtu i Waszyngtonu.

    Niedlugo ” zielone” sluzyc beda zgola innym celom , bo jako waluta miedzynarodowa straca swoja wartosc zupelnie.

    http://translate.google.com.uy/translate?sl=auto&tl=en&ie=UTF-8&u=http://www.presidencia.gub.uy/wps/wcm/connect/presidencia/portalpresidencia/comunicacion/comunicacionnoticias/ministro-aguerre-propuso-intercambiar-con-iran-arroz-por-petroleo

    Polubienie

 19. soocool 1 kwietnia 2012 o 12:11 am

  Przy każdej większej aferze obywatele tego samego państwa:http://tiny.pl/hpcp5

  Polubienie

 20. soocool 1 kwietnia 2012 o 12:19 am

  W 1840 roku David Loewenfeld, Moritz Friedlander i Simon Loewi założyli hutę o nazwie „Friedenshütte”. W 1884 roku w zakładzie uruchomiono pierwszą stalownię tomasowską, a trzy lata później stalownię martenowską. Dla pracowników huty i ich rodzin w 1904 roku wybudowano dom towarowy i od niego przyjęło swą potoczną nazwę przyzakładowe osiedle „Kaufhaus”. W 1933 uruchomiono w zakładzie linię produkcyjną do walcownia cienkiej blachy na zimno konstrukcji Tadeusza Sendzimira. W czasie dwudziestolecia międzywojennego huta „Pokój” była największą hutą żelaza w Polsce. Obecnie huta zajmuje się produkcją i dystrybucją wyrobów stalowych. W styczniu 2009 roku otrzymała tytuł ”Perły Polskiej Gospodarki”.

  W maju 2011 Prokuratura Okręgowa w Gliwicach wystawiła listy gończe za odpowiedzialnymi m. in. Borisem B. obywatelem Izraela za wyłudzenie wszystkich akcji przedsiębiorstwa wartych 400 milionów PLN. Wyłudzone akcje są własnością spółki cypryjskiej, tzw. raj podatkowy.
  Bibliografia[edytuj]

  Polubienie

  • soocool 1 kwietnia 2012 o 12:29 am

   Za wikipedią zapomniałem dodać

   Polubienie

 21. soocool 1 kwietnia 2012 o 12:26 am

  Tak jesteśmy okradani i dlatego będziemy pracować za grosze do śmierci.SSTusk pozwala na to,cwaniaczki chasydzkie się bogacą a my zap….my.

  Polubienie

 22. pola 1 kwietnia 2012 o 7:33 am

  Lista rezygnacji się wydłuża się w tempie wykładniczym. Jeszcze 10 marca ją aktualizowałem i było na niej 236 nazwisk. Obecnie jest ich już 450! Są to nazwiska przedstawicieli mamagementu wysokiego szczebla kadry kierowniczej banków, funduszy i innych instytucji finansowych NA CAŁYM ŚWIECIE. Pytanie oczywiste, ktore się nasuwa brzmi: o czym oni już wiedzą, a my jeszcze nie?
  http://www.schodamidonieba.pl/index.php?option=com_content&view=article&id=1239%3Abankowcy-masowo-rezygnuj-ze-stanowisk&catid=44%3Aswoje&Itemid=125

  Polubienie

  • Peryskop 2 kwietnia 2012 o 12:41 am

   …o czym oni już wiedzą, a my jeszcze nie ?

   Latarnie?

   Polubienie

 23. TajemniczyPan 1 kwietnia 2012 o 8:19 am

  Uratowanie niewidomego pieska i szczęśliwe zakończenie [PL]

  Polubienie

 24. wacpan 1 kwietnia 2012 o 8:47 am

  IRAN

  http://wiadomosci.onet.pl/swiat/clinton-w-polowie-kwietnia-rozmowy-na-temat-progra,1,5078333,wiadomosc.html

  Polubienie

 25. edi 1 kwietnia 2012 o 9:21 am

  Za kilka dni do rejonu cieśniny Ormuz dopłynie USS Enterprise,który w 2013 roku ma zostać zezłomowany

  http://www.prisonplanet.pl/polityka/uss_enterprise,p1835222226

  Polubienie

 26. kosiardeyablos 1 kwietnia 2012 o 10:17 am

  Właśnie przed chwilą mnie oświeciło (ziluminowało…) porrane słoneczko :
  Co należy zrobić by pobudzić wszystkich Polaków – potrzebna jest PROWOKACJA !!! Wqrwiony Polak i Polka są niebezpieczni, choćby to miało trwać chwilę. Wqrwic wszystkich – wyłączyć prąd ? Może tak wpiąć sie w kanał wszystkich TV i wygłosic mowe o globalnym dymaniu POLAKÓW, czemu te Anonimy pieprzą trzy po trzy, jakoś wczoraj net mi chulał a mieli zablokować…sratatata ! Kita na wode , fotomontaż !!!
  Celowa Prowokacja to jest sposób jako czynnik implozyjny dla społeczeństwa polskiego : Oficjalnie zakazać wszystkiego, włącznie z oddychaniem i wydalaniem moczu do własnej ubikacji !!! Totalnie udupić idee, zniżyć do poziomu wód gruntowych, może to wqrwi !!! Na leminga działa kij, ale nie z marchewą, tylko wymierzony w dupe !!!

  Polubienie

 27. ricopolo 1 kwietnia 2012 o 10:20 am

  witam polecam obejrzeć świetny film o eugenice polskiej produkcji ostatnie 20 min mówi o sukcesach w Polsce http://www.sadistic.pl/eugenika-w-imie-postepu-2010-vt110458.htm
  POZDRAWIAM

  Polubienie

  • kosiardeyablos 1 kwietnia 2012 o 3:11 pm

   filmik w pyte – znaczy ryje beret…hahahaha….warto obejrzeć jest przejrzyscie oczywisty !!!!

   Polubienie

   • kosiardeyablos 1 kwietnia 2012 o 4:22 pm

    Obejrzałem i polecam !!! Gdy by eugenika hulała w Austri…..no nie było by Arnolda Schwarceżebera. Do chwili kiedy sie nie zawzioł był wychudzonym kurduplem – tak to określe, anemikiem jakby ktoś niewiedział i co ? Ojciec uchronił go przed debilami z urzędu. Motywacja zrobiła swoje ! To zę odniósł sukces to tylko jego motywacja nie zaś genetyczne pierdoły. A to oznacza zę można a do czego pije. Większość eugieników jak popatrzyłęm na ich gęby to zwykłę dałny z mordami jak z horroru. Bogacze którzy wpadli na pomysł eugieniki też nie lepsze dałny, brzydkie jak psia dupa. Oni śmieli mówić o wyższości rasy ? Hitler ? Wzór czego ? Przecie to była pokraka, kurdupel zawszony. Tak samo jak Darwin – małpy mają więcej gracji niż jego postura, no halo. NO i jakim prawem bogacze pierdzielą o społeczności i o fundowaniu opieki zdrowotnej skoro pięniądze na ich konto były wypracowane w pocie czola ludzi przez nich zabiedzonych, no kurwa mać, no szlag mnie jasny trafia. To tak jakby taka Kopaczowa mi zacznie pieprzyć o wyższości rasy to ja jej powiem „POkaż dupe, to powiem ci jakim pasztetem jesteś” NO halo !!!! Podobnie z „raśą bananów którzy dbają o czystość krwii”. Przecież to życiowe kaleki ze skrzywionym DNA, wyprostować sie ich nie da !!! Obejrzyjta ten film !!! Bedzieta wiedzieć kogo wpakować do kotła ze smołą na paleniesku gazem głupkowym palonym !!! No rzesz…….

    Polubienie

    • Aśka 1 kwietnia 2012 o 5:39 pm

     Komorowski, kiedy wypowiadał się nt. in vitro, też zaznaczył, że in vitro tak, ale tylko dla wybranych par.

     Polubienie

     • iHe 1 kwietnia 2012 o 11:28 pm

      Dobry film na maxa.

      Polubienie

 28. kosiardeyablos 1 kwietnia 2012 o 11:30 am


  Oto kolejna zabawka DARPA wyprodukowana przez firmę Boston Dynamics. Tym razem mamy do czynienia z robotem zdolnym nie tylko do szybkiego przemieszczania się, ale również do skakania.

  Jak dotąd projektanci tworzyli roboty, które miały w zamyśle stanowić odtworzenie cech geparda (szybkość), muła (zdolność transportowania) czy człowieka (humanoidy) teraz jednak zaprojektowano urządzenie, które porusza się całkiem szybko i na dodatek może wyskakiwać 10 metrów w górę i bezpiecznie lądować, na przykład na dachach. Robot nazywa się Sand Flea, czyli Pchła Pustynna i waży w sumie tylko około 5 kg.

  Prawdziwe pchły są w stanie wyskakiwać na wielokrotność wielkości swego ciała i to było główną cechą, jaką starano się osiągnąć. Dokonano tego stosując technologie hydrauliczne a konkretnie sprężony gaz, który upuszczany gwałtownie zapewnia efekt wysokiego podskoku urządzenia.

  Zdolność wskoczenia na dach dwupiętrowego budynku robi wrażenie i spodobało się to również armii amerykańskiej, która finansuje rozwój tego gadżetu, aby jak najszybciej znalazł się na wszystkich amerykańskich teatrach wojny.
  Robot jest w stanie wykonać do 25 skoków a jego konstrukcja zapewnia bezpieczne lądowanie w większości przypadków. Wiadomo na pewno, że robot trafi wkrótce do Afganistanu, który i bez tego modelu w akcji stał się najbardziej zrobotyzowanym frontem na świecie.

  Łatwo sobie można wyobrazić, że urządzenie takie będzie doskonałe do czyszczenia budynków a nawet do podkładania bomb. Będzie też mogło być używane do działań wywiadowczych.

  Źródło:
  http://news.discovery.com/tech/robotic-sand-flea-jumps-30-feet-120329.html

  Polubienie

 29. Kamil 1 kwietnia 2012 o 5:15 pm

  http://zmianynaziemi.pl/forum/system-holograficzny?page=3#comment-58683

  Polubienie

 30. xx 1 kwietnia 2012 o 11:00 pm

  Coś dla odmiany

  Polubienie