Amerykański Katyń 2005. Wydarzenia 31 marca 2012 r.

Amerykański Katyń 2005 – Cynthia McKinney ujawnia sensację
FDA nie uznaje miliona głosów za oznaczeniem żywności GMO w sklepach
Pensylwania: Noworodek siłą odebrany rodzicom i zaszczepiony
Demonstracja Solidarności w Warszawie przeciwko podwyższeniu wielu emerytalnego – zdjęcia

Amerykański Katyń 2005

Sprawa zupełnie przemilczana w mediach. Dopiero wczoraj trafiłem na szokującą wypowiedź byłej kongresmenki ze stanu Georgia Cynthii McKinney*. Nagranie pochodzi z 28 września 2008 roku. Oto co mówi Cynthia:
„Nigdy nie mówiłam o tym przed kamerami i publicznością – dzwoniła do mnie pewna matka, z informacją, że jej syn przeszedł okropny test. Departament Obrony zlecił mu zadanie zajęcia się 5,000 ciał ludzi, którzy otrzymali pojedyncze strzały w głowę.

Strzelali im w głowę. Jak w Katyniu.

Byli to głownie mężczyźni. Jej syn bał się o tym mówić, gdyż podpisał zobowiązanie o zachowaniu tajemnicy, jedyną osoba której to powiedział była jego matka. Jednakże dane o tych ludziach były wpisane w komputer Pentagonu. Ciała tych ofiar były podobno wrzucone do bagna na terenie Luizjany. Jest to jedna z tragedii huraganu Katrina. Mam potwierdzenie od osób wewnątrz Czerwonego Krzyża, którzy chcą pozostać anonimowi.  Podejrzewam, że ci ludzie byli więźniami. Tak więc bardzo ważne byłoby dochodzenie na temat kompleksu więziennego, nie tylko powinno się zbadać nieprawidłowości w systemie więziennictwa, ale także wyegzekwować prawo odnośnie tych 5000 zabitych osób”.
W mediach alternatywnych podejrzewa się, że najgorszy w historii USA huragan Katrina był testem na wprowadzenie stanu wojennego. Podczas bezpośrednich relacji z Nowego Orleanu, reporterka DemocracyNow! Amy Goodman ujawniła, że prywatne oddziały tzw. Blackwater przygotowują się do operacji na terenie całych stanów. Na zarzuty, że udział wojska w operacjach cywilnych nie jest zgodny z prawem, ze śmiechem została poinformowana, że „niedługo taka sytuacja będzie na terenie całych USA”.
Są też pośrednie dowody na to, że huragan został wywołany sztucznie – przez oddziaływanie elektromagnetyczne na prądy powietrzne. Przez cały tydzień, w którym rozwijał się huragan zanotowano niezwykłą aktywność HAARP. Oznacza to, że jonosfera w tym czasie była bombardowana miliardami watów energii z anten HAARP. Zachodzi pytanie – w jakim celu?
Patent nr. 4,686,605 na HAARP wyraźnie zaznacza, że urządzenie to może sterować pogodą na dużych obszarach. Technologia jest już tak dopracowana, że urządzenia tego typu można zamontować na statkach i satelitach. Systemy podobne do HAARP mogą też służyć w celu utrzymania dobrej pogody – podczas olimpiady w Atenach w 2004 roku dbał o to system na statku wojskowym zakotwiczonym na morzu kilka kilometrów od Aten

*W 2008 roku Cynthia McKinney była nominowana przez Green Party na kandydata na Prezydenta USA. Jest zdecydowaną przeciwniczką syjonistycznego reżimu w USA i NWO. Jedna z najodważniejszych kobiet w USA, występuje otwarcie w walce Palestyńczyków o niepodległość, brała m.in. udział w tzw. Flotylli Wolności. Otwarcie uważa, że zamach na WTC nie był dziełem Arabów, lecz konspiracją rządu Busha. W 2006 roku wprowadziła w zakłopotanie Rumsfelda pytaniami nt. handlu niewolnikami przez agencje rządowe oraz rabunku 2,3 biliona dolarów (!) z Pentagonu (http://www.youtube.com/watch?v=Px1t1-a9uxk).
Wikipedia podaje dość obszerne i rzetelne informacje n.t. Cynthii McKinney:
https://en.wikipedia.org/wiki/Cynthia_McKinney

FDA nie uznaje miliona głosów za oznaczeniem żywności GMO w sklepach

Agencja rządowa USA d.s. żywności i leków Food and Drug Administration, odsłania swoje prawdziwe ludobójcze oblicze. Kampania przeciwko GMO o nazwie „Just label it” (Tylko dajcie etykietki) zebrała od października ponad 900 tysięcy podpisów. Poparło ją też 55 polityków. FDA podliczyła nie głosy, ale listy z petycjami, na każdym z nich były dziesiątki tysięcy głosów. FDA oświadczyła więc, że kampania zebrała jedynie 394 głosy!
Andrew Kimbrell, adwokat występujący w imieniu „Center for Food Safety” (Centrum d.s. Bezpieczeństwa Żywności), jednej z organizacji biorącej udział w kampanii przeciwko GMO, oświadczył:
„Jest to rok wyborów i ponad milion ludzi dało znać co jest dla nich ważne. Ta petycja nie ma nic wspólnego z tym czy żywność genetycznie modyfikowana jest niebezpieczna czy nie. Nie oznacza się niebezpiecznej żywności, lecz usuwa się ją z półek sklepowych. Petycja dotyczy prawa konsumentów do tego by wiedzieli co jedzą i czy coś zostało w żywności zmienione”.
Monsanto jest oczywiście przeciwne oznaczaniu żywności, gdyż mogłoby to zmylić konsumentów, a „przecież GMO jest całkowicie bezpieczne”. Oczywiście jest wystarczająco dużo dowodów na to, że GMO jest wręcz niebezpieczne dal życia. Tak więc oszustwo FDA ma charakter kryminalny i odsłania prawdziwe oblicze tej agencji, która nie ma na celu ochrony żywności, lecz ludobójcze interesy gigantów takich jak Monsanto.

Kryminalne działania agencji rządowych USA do złudzenia przypominają to co wyprawa Ministerstwo Rolnictwa z min. Sawickim na czele, który podstępem chce doprowadzić do wprowadzenia na polski rynek roślin śmierci GMO. Musimy się jako społeczeństwo przygotować do walki na śmierć i życie w sprawie GMO, bowiem próby wprowadzenia zabójczych roślin i nasion mają na celu eksterminację naszego narodu.

Pensylwania: Noworodek siłą odebrany rodzicom i zaszczepiony

Jeszcze jeden przypadek tyranii pracowników społecznych i służby zdrowia. W Pennsylvanii matka urodziła w karetce zdrową dziewczynkę. Rządowa pracownica pomocy społecznej groziła matce, twierdząc, że niepozwala na leczenie (nieprawda). Zmęczona porodem w karetce, matka pytała tylko, jak noworodka traktuje personel szpitala. Pracownica Angelica Lopez-Heagy w dalszym ciągu groziła matce, która kontynuowała swe grzeczne pytania, by dowiedzieć się, o co jest posądzona. Pracownica: Skoro nie współpracujesz, zawołam policję i przejmiemy dziecko. Następnie zażądała od rodziców podpisania planu bezpieczeństwa, który zobowiązałby ich do procedur szpitalnych narzucanych noworodkom, w tym poliwalentne szczepionki. Tak od urodzenia przygotowuje się klientelę kompleksu medyczno – farmacyjnego. Scypionki powodują uszkodzenia nerek, szkody neurologiczne i układu pokarmowego, przyczyniając się do ogromnych długoterminowych zysków szpitali, lekarzy i firm farmaceutycznych.

Kiedy matka chciała porozumieć się z mecenasem przed podpisaniem papierka, pracownica zadzwoniła po policję, która wzięła (porwała) dziecko, podczas gdy personel szpitalny twierdził, że cierpi ono na chorobę lub okaleczenie – zupełny wymysł, by uzasadnić porwanie. Następnie dziecko dostało szczepionkę bez zgody matki! Wszystko zatwierdzone przez Lopez-Heagy. Mimo że szpital ukradł dziecko, w przypadku powikłań poszczepiennych, obciążenie kosztami [i zmartwienie na wiele lat – PB] spadnie na rodziców! Mogą nawet zostać oskarżeni o molestowanie dziecka, jeśli scypionka wywoła skutki przypominające pobicie (co nierzadko się zdarza, kiedy scypionka pozostawia sińce, opuchnięcia i uszkodzenie mózgu.

(…) Rozplakatujcie. W całej Ameryce trwa atak na nas – farmerów, rodziców, demonstrantów i in. Rząd mówi, że włada nie tylko naszymi ciałami, ale nawet naszymi dziećmi! A jeśli nie podporządkujesz się, to odprowadzają cię w kajdankach na tortury w więzieniach. Terroryzm ten zabija więcej niż każdy inny, w tym 11 IX. Musimy położyć temu kres. Lopez-Heagy powinna być aresztowana i oskarżona o porwanie. Personel szpitala, który brał w tym udział, powinien być pozwany jako współspiskowcy. Osoba, która zaszczepiła niemowlaka, powinna zostać pozwana o zamach śmiercionośną bronią.

Czas zatrzymać szaleńczą tyranię rządową. Czas aresztować i sądzić pracowników opieki społecznej za gwałcenie praw rodzicielskich. Najwyższy czas żądać ustawy o prawach pacjenta, która chroni wolności medycznej, tak wewn. jak i na zewn. szpitali.

Scyzoryk sam się otwiera… Toż to Auschwitz i musowe „leczenie” ludobójczymi, kaleczącymi i odpładniającymi środkami! Czego hitlerowcy IG Farben tam nieosiągnęli, dopięli dziś. >cały artykuł

Demonstracja Solidarności w Warszawie przeciwko podwyższeniu wielu emerytalnego – zdjęcia

Jeden z czytelników bloga podesłał link do strony, na której znajdują się zdjęcia z dzisiejszej demonstracji:
>>
http://bez-cenzury.thecompany.pl/content/view/537/47/

Niestety, nie byłem w stanie dzisiaj pojechać do Warszawy, choć oczywiście popieram żądania demonstrujących. Nie widać jednak istotnych haseł – bankierom udało się wprowadzić działaczy w błąd. Podwyższenie wieku emerytalnego ma dwie przyczyny – przyczynienie się do eksterminacji ludności Polski oraz dodatkowe wyłudzenie pieniędzy od ciężko pracujących Polaków.
Pod hasłem „spłaty długów” dokonywany jest bezczelny rabunek. Należy pamiętać, że zadłużenie Polski samo w sobie było działalnością kryminalną, gdyż cel był kryminalny. Zagraniczni bankierzy od samego początki mieli na celu zrujnowanie Polski, poprzez korupcję polityków, szantaż i wymuszenie, wprowadzili nasz kraj w wysokie zadłużenie, którego NIKT NIE JEST W STANIE SPŁACIĆ.
Nic nie jesteśmy bandytom winni, powinno się raczej skierować sprawę do trybunału karnego, jako próbę zamachu na nasz majątek narodowy i realizację eksterminacji Polaków. Taka jest prawda o pożyczkach.
Jeszcze raz przypomnę, że w 2010 roku Prezes NBP, ś.p. Sławomir Skrzypek, dysponował nadwyżką rzędu 4 miliardów dolarów. MFW nalegał na to, by Polska przyjęła pożyczkę, prezes Skrzypek zareagował na to bardzo racjonalnie, odmawiając i oferując pożyczkę z NBP dla MFW na dogodnych warunkach. Kilka dni później już nie żył, a nowy prezes chętnie zapożyczył Polskę na kolejne miliardy. Jest to działanie czysto kryminalne i Solidarność oraz demonstrujący powinni o tym wiedzieć.
Zastanówcie się, dlaczego ścierwomedia nigdzie o tym nawet nie pisną? Bo to są ZDRAJCY!

Reklamy