Inwazja gadojdów i płazaków na Polskę… Prima Aprilis!

 (…) płazakami byli Lenin i Churchill – cechy płazów zresztą u nich widać w dokładnej analizie zdjęć.
Inwazja tych istot jednak się nie udała, nie spodziewali się, że na Ziemi zainstalowała się już inna groźna rasa – reptylianie, czyli po polsku gadojdy (…)
 
===============================================================
Inwazja gadojdów i płazaków na Polskę… Prima Aprilis!

Meksykańska TV podała info o wielkim UFO. Pośrodku godło płazaków.

Meksykańska telewizja ujawniła niedawno sensacyjne zdjęcia obserwatorium słonecznego SDO, które zarejestrowało UFO wielkości co najmniej Ziemi tankujące paliwo z korony słonecznej (zob. link: http://www.youtube.com/watch?v=qbJvuroLoFo). Tankowanie trwało to co najmniej 80 godzin. Jak dowiedzieliśmy się od naszych zaufanych źródeł w Sejmie, UFO jest wielką planetą amphibianów, po polsku płazaków, którą podróżują przez naszą Galaktykę w poszukiwaniu odpowiedniego do życia układu słonecznego.  Nasz Układ Słoneczny wydawał się dla nich idealny – ich pierwsza sonda rozbiła się w 1908 roku jako Meteoryt Tunguski, jednak kolejne wylądowały bez przeszkód, płazakom udało się wniknąć w struktury ludzkości i przejąć najważniejsze pozycje.

Nie ma wątpliwości, że Churchill był płazakiem. Wyraźnie widoczne są pęcherze

Okazuje się, że płazakami byli Lenin i Churchill – cechy płazów zresztą u nich widać w dokładnej analizie zdjęć.
Inwazja tych istot jednak się nie udała, nie spodziewali się, że na Ziemi zainstalowała się już inna groźna rasa – reptylianie, czyli po polsku gadojdy. Gadojdy tworzą obecnie trzon światowej arystokracji i systemu bankowego, a także przejęli większość wielkich korporacji oraz dowództwo armii.
Obie rasy chcą za wszelką cenę pozbyć się ziemskich autochtonów, czyli nas – ludzi. To, że jeszcze żyjemy zawdzięczamy Atlantom, starej rasie ludzkiej, która została niemal doszczętnie zniszczona przez atak gadojdów 12 tysięcy lat temu. Na szczęście zachowało się kilka tysięcy tych super inteligentnych ludzi, ukrywają się oni obecnie w takich miejscach jak Watykan, Islandia, Norwegia ,Szwajcaria, Japonia i Chiny. Dysponując tajną bronią psychotroniczną są w stanie powstrzymywać ekspansję gadojdów i płazaków.
Od momentu inwazji płazaków sytuacja się wyraźnie skomplikowała, światowe konflikty były głównie pomiędzy tymi dwiema rasami najeźdźców, niestety przez to traci życie wiele ludzi.

Analiza wykazuje, że to może być płazak

Jak ujawniły nasze źródła w Sejmie, polskie służby zidentyfikowały wielu płazaków i gadojdów, którzy udają ludzi. Nawet analiza fotograficzna wskazuje na obecność pęcherzy na jednych, a łusek na drugich.
Obecność Obcych w polskiej polityce doskonale więc tłumaczy antyludzkie zachowania rządu, antyludzkie ustawy sejmowe, które de facto sprzyjają tylko płazakom i gadojdom.
Przykładem jest potajemne wprowadzenie żywności GMO, która pochodzi z importowanych nasion z planet macierzystych płazaków i gadojdów. I tak np. ziemniak Amflora i kukurydza MON 810 są głównym pożywieniem płazaków, podczas gdy reptylianie żywią się mięsem – stąd próby wprowadzenia na polski rynek genetycznie zmodyfikowanych świń. Także zmiany prawne są de facto ludobójstwem, jest np. możliwe, że w nowym kodeksie postępowania karnego wszystkie posiedzenia będą

Współtwórca nowego KPK - czy jest to dowód?

tajne i że ludzi będzie można podczas nich potajemnie zabijać czy też umieszczać w szpitalach psychiatrycznych, które są od dawna w posiadaniu gadojdów. W ogóle cały przemysł psychiatryczny został przez nich stworzony – Freud był jak wiadomo reptylianinem.

Wszytko skazuje na to, że pomiędzy płazakami i gadojdami zawarto rozejm i że głównym ich celem jest teraz likwidacja ludzkości i wprowadzenie tzw. New World Order, który nieoficjalnie nazywa się New World Reptilian and Amphibian Order, gdzie pozostawi się tylko kilka tysięcy przedstawicieli rodzaju ludzkiego – głównie dla ogrodów zoologicznych na planetach zamieszkałych przez te dwie agresywne rasy.

Co możemy zatem zrobić? Główną powszechnie dostępną bronią, o której zarówno płazaki, jak i gadojdy nie chcą byśmy wiedzieli, są orgonity, które można w prosty sposób stworzyć zalewając żywicą żelazne opiłki. Jeszcze bardziej efektywne są tzw. „działa orgonowe” – informacje na ten temat można znaleźć w internecie. Poza tym nie jesteśmy tak całkiem bezbronni, w naszym imieniu działa od 2007 roku Bractwo Białego Smoka, przewodzone przez Atlantów, którzy częściowo usadowili się obecnie w Japonii i Chinach (stąd atak na Fukushimę). Atlanci wspólnie z elitami Rosji, Chin, Brazylii, Indii i Południowej Afryki stworzyli już niezależny od reptyliańskiego systemu banków centralnych, system finansowy oparty na bukiecie walut tych krajów. Ten nowy bank inwestycyjny o nazwie BRICS, spowoduje zawalenie się stworzonego przez gadojdów i popieranego przez płazaków obecnego systemu finansowego świata.
Wiele ostatnio mówi o tym Benjamin Fulford, który przez lata był agentem Atlantów u gadojdów, zatem należy się bacznie przyglądać nadchodzącym wydarzeniom.

Reklamy