Wydarzenia i komentarze, 2 kwietnia 2012r.

Sąd Najwyższy Wielkiej Brytanii uniewinnia niesłusznie skazanego lekarza krytykującego szczepienia
Zabójstwo medialno – sądowe polskiego whistleblowera dr Wojciecha Serwatki
Zapowiedź zamachu z użyciem broni jądrowej w serialu TOUCH? 

Sąd Najwyższy Wielkiej Brytanii uniewinnia niesłusznie skazanego lekarza krytykującego szczepienia

Prof. Maria Dorota Majewska (nadesłane e-mailem)

Znany brytyjski Prof. John Walker-Smith, któremu (razem z drem Wakefieldem) skorumpowana brytyjska Naczelna Rada Medyczna odebrała licencję lekarską za to, ze śmiał opublikować razem z drem. Wakefieldem pracę naukową, w której zwrócili oni uwagę na związek autyzmu ze szczepieniami, został uznany przez Sąd Najwyższy Wielkiej Brytanii za niewinnego i bezpodstawnie i zniesławionego przez Radę Medyczną. Sąd uznał, że przesłuchania i postępowanie rady w stosunku do prof. Walkera było farsą spreparowaną przez producentów szczepionek oraz ludzi, którzy czerpią wielkie zyski z handlu szczepionkami. Celem tego ataku na Wakefielda i Walkera było ich profesjonalne zniszczenie za głoszenie prawdy naukowej opartej na własnych badaniach i zeznaniach rodziców. Atak rady medycznej i karteli farmaceutycznych na tych naukowców i lekarzy przypominał procesy stalinowskie, w których tysiące niewinnych ludzi skazywano na śmierć, oraz procesy inkwizycji.

Dr. Wakefield, który obecnie mieszka i pracuje naukowo w Teksasie, tez został profesjonalnie zniszczony i zniesławiony przez brytyjska rade medyczna oraz skorumpowanych redaktorów pisma Lancet. On również pozwał redaktorkę naczelną Lancetu oraz dziennikarza Briana Deer’a (atakującego najemnika firm farmaceutycznych) o zniesławienie i zniszczenie kariery. Miejmy nadzieje, ze i jemu uda sie wygrać i odzyskać honor, ojczyznę oraz utracony majątek. Miliony rodziców z uszkodzonymi przez szczepionki dziećmi stoją za nim murem.

Komentarz monitorpolski: Ręczę wam, ze będzie coraz więcej takich pozytywnych doniesień. Dominacja kompleksu militarno – przemysłowego szybko się kończy. Niedługo więcej napiszę na ten temat, chcę tu tylko dodać, że i w Polsce ludzie, którzy bezprawnie przejęli majątek czy też za pomocą „prawa” niszczyli życie innych ludzi zostaną ukarani.

Zabójstwo medialno – sądowe polskiego whistleblowera dr Wojciecha Serwatki

Chciał być uczciwy - został skazany na banicję

W Polsce są też lekarze, którym podobnie do prof. Walkera-Smitha bezprawnie odebrano prawo wykonywania zawodu – jak np. dr Wojciech Serwatka z Białegostoku, który po ponad 5-letniej nagonce sądowo – medialnej musiał wyjechać z Polski by móc przeżyć.
Sprawa dr Serwatki była dość głośna dzięki publikacjom w „NIE” i „Gazecie Polskiej”. Podejrzewam, że gdyby te media nie zajęły się uczciwie tą sprawą, to dr Serwatka by już nie żył – zresztą był wielokrotnie pobity i aresztowany. Jeszcze jak pracowałem dla Misji Specjalnej, umówiliśmy się z nim w Warszawie. Na godzinę przed spotkaniem dr Serwatkę aresztowano!
Sprawa jest bardzo skomplikowana, mogę tu tylko dodać, że dr Serwatka ujawnił m.in. aferę z tiopentalem, którym podobnie jak w Łodzi pawulonem prawdopodobnie mordowano pacjentów w Białymstoku. Jeden ze znanych dziennikarzy ma dowody na zabójstwo 22 pacjentów, jednak boi się z tym wychodzić na światło dzienne. W międzyczasie TVN wyprodukowała bezprzykładne reportaże dyskredytujące odważnego doktora, robiąc z niego potwora. Reportaże oczywiście były nagradzane, co świadczy o kompleksowości działania tego całego systemu niszczenia ludzi. Dr Serwatka wygrał zresztą serię spraw sądowych z nieuczciwymi mediami. Te zareagowały tylko w ten sposób, że zwolniły dziennikarzy, którzy wykonali zadanie zdyskredytowania lekarza.
Niestety, ten nasz system „ochrony zdrowia” i „mediów”, został przejęty przez mafię. Formalnie dr Serwatka został pozbawiony praw wykonywania zawodu dlatego, że zorganizował prowokację policyjną wobec swojego szefa docenta H. Prowokacja się udała, doc. H. łyknął 5 tysięcy, policja wtargnęła i go aresztowała. Teraz, po latach zmagań okazuje się, że to dr Serwatka jest winien, a doc. H. został uniewinniony!
Miejmy nadzieję, że i ta afera już niedługo ujrzy światło dzienne i zajmą się nią służby międzynarodowe.

Zapowiedź zamachu z użyciem broni jądrowej w serialu TOUCH?

Pewne jest, że Illumianti zapowiadają swoje kolejne ruchy. Zapowiedzi zamachu na WTC można znaleźć w serialach i filmach fabularnych. Dlatego też poniżej cytuję fragmenty ciekawego e-maila, jaki niedawno otrzymałem na temat możliwego zamachu z użyciem bomby termojądrowej. Być może jest to fantazja, ale w świetle tego co się dzieje w świecie nie można już niczego wykluczyć. Tym bardziej, ze mamy rok 2012…

(…) Prowadzę badania nad symboliką Illuminati w masowej popkulturze. Znajduję tego naprawdę dużo, ostatnio przyglądałem się baczniej serialowi Touch. W skrocie ze strony hatak.pl:

„‚Touch’ skupia się na Martinie Bohmie (Sutherland), który jest wdowcem i samotnym ojcem wychowującym niemego, 11 letniego syna Jake’a (David Mazouz). Po wielu nieudanych próbach utrzymania Jake’a w szkole, Matrin spotyka się z Cleą Hopkins (Gugu Mbatha-Raw) – pracownikiem opieki społecznej. Wszystko zmienia się w momencie gdy Matrin odgrywa u Jake’a dar – umiejętność widzenia rzeczy, które nikt inny nie jest w stanie zobaczyć i które jednocześnie są wzorami łączącymi pewne wydarzenia. Jake zaczyna też komunikować się za pomocą liczb. Martin spotyka się więc z Arthurem Dewittem (Danny Glover), profesorem i ekspertem od dzieci, które posiadają specjalne umiejętności związane z liczbami. Produkuje FOX TV”

Wyłapałem tam następujący kadr (po lewej). Ten Instutut Telera to mały instytucik profesora Tellera zajmującego się dziećmi podobnymi do tego z opisu serialu. Mniejsza o to. Mamy piramidę, jakąś strukturę fraktalna, wszystko sie mieści na ulicy Tesli (!) a w obrębie samej piramidy nazwisko TELLER. Wpisując TELLER w google pierwszy wychodzi wikipedia:
Edward Teller (po węgiersku: Teller Ede; ur. 15 stycznia 1908 w Budapeszcie, zm. 9 września 2003 w Stanford, Kalifornia) – urodzony na Węgrzech fizyk pochodzenia żydowskiego. Od 1935 na stałe zamieszkały w USA. Znany jako „ojciec” amerykańskiej bomby wodorowej (!).- tekst z wikipedii.
Brał udział w projekcie Manhattan i innych, orędownik budowy bomb termojądrowych itd itp – można spokojnie poczytać. Jak dla mnie to zbyt duży zbieg okoliczności 😦 Nie wiem co to ma oznaczać ale od dawna jestem przekonany, że symbole w filmach mają nie tylko urabiać widza ale i przekazywać, tym co wiedza gdzie szukać, zamaskowane wiadomości. Co ona ma oznacza nie wiem- plan wykorzystania bomby , czy może połączenie badan Tellera i Tesli – co może oznaczać jeszcze coś gorszego 😦 Nie straszę tylko analizuję (…)
Wyłapałem jeszcze jedną ciekawą rzecz z czołówki serialu (po prawej) – przedstawia ona tablice odlotów samolotów – jednym z miejsc jest tez KRAKÓW (!), są tez miasta z Włoch, Portugalii i Grecji – czyli znanych bankrutów. Sprawdzając loty po znaczeniach wychodzi, ze są one połączeniami tych miast z Brukselą (!). Serial rozgrywa się w wielu miejscach na świecie, więc jest to pewnie kadr z jednego z odcinków jeszcze nieemitowanych. Co to ma przekazać – trudno w tej chwili powiedzieć.

Reklamy