Wydarzenia i komentarze, 2 kwietnia 2012r.

Sąd Najwyższy Wielkiej Brytanii uniewinnia niesłusznie skazanego lekarza krytykującego szczepienia
Zabójstwo medialno – sądowe polskiego whistleblowera dr Wojciecha Serwatki
Zapowiedź zamachu z użyciem broni jądrowej w serialu TOUCH? 

Sąd Najwyższy Wielkiej Brytanii uniewinnia niesłusznie skazanego lekarza krytykującego szczepienia

Prof. Maria Dorota Majewska (nadesłane e-mailem)

Znany brytyjski Prof. John Walker-Smith, któremu (razem z drem Wakefieldem) skorumpowana brytyjska Naczelna Rada Medyczna odebrała licencję lekarską za to, ze śmiał opublikować razem z drem. Wakefieldem pracę naukową, w której zwrócili oni uwagę na związek autyzmu ze szczepieniami, został uznany przez Sąd Najwyższy Wielkiej Brytanii za niewinnego i bezpodstawnie i zniesławionego przez Radę Medyczną. Sąd uznał, że przesłuchania i postępowanie rady w stosunku do prof. Walkera było farsą spreparowaną przez producentów szczepionek oraz ludzi, którzy czerpią wielkie zyski z handlu szczepionkami. Celem tego ataku na Wakefielda i Walkera było ich profesjonalne zniszczenie za głoszenie prawdy naukowej opartej na własnych badaniach i zeznaniach rodziców. Atak rady medycznej i karteli farmaceutycznych na tych naukowców i lekarzy przypominał procesy stalinowskie, w których tysiące niewinnych ludzi skazywano na śmierć, oraz procesy inkwizycji.

Dr. Wakefield, który obecnie mieszka i pracuje naukowo w Teksasie, tez został profesjonalnie zniszczony i zniesławiony przez brytyjska rade medyczna oraz skorumpowanych redaktorów pisma Lancet. On również pozwał redaktorkę naczelną Lancetu oraz dziennikarza Briana Deer’a (atakującego najemnika firm farmaceutycznych) o zniesławienie i zniszczenie kariery. Miejmy nadzieje, ze i jemu uda sie wygrać i odzyskać honor, ojczyznę oraz utracony majątek. Miliony rodziców z uszkodzonymi przez szczepionki dziećmi stoją za nim murem.

Komentarz monitorpolski: Ręczę wam, ze będzie coraz więcej takich pozytywnych doniesień. Dominacja kompleksu militarno – przemysłowego szybko się kończy. Niedługo więcej napiszę na ten temat, chcę tu tylko dodać, że i w Polsce ludzie, którzy bezprawnie przejęli majątek czy też za pomocą „prawa” niszczyli życie innych ludzi zostaną ukarani.

Zabójstwo medialno – sądowe polskiego whistleblowera dr Wojciecha Serwatki

Chciał być uczciwy - został skazany na banicję

W Polsce są też lekarze, którym podobnie do prof. Walkera-Smitha bezprawnie odebrano prawo wykonywania zawodu – jak np. dr Wojciech Serwatka z Białegostoku, który po ponad 5-letniej nagonce sądowo – medialnej musiał wyjechać z Polski by móc przeżyć.
Sprawa dr Serwatki była dość głośna dzięki publikacjom w „NIE” i „Gazecie Polskiej”. Podejrzewam, że gdyby te media nie zajęły się uczciwie tą sprawą, to dr Serwatka by już nie żył – zresztą był wielokrotnie pobity i aresztowany. Jeszcze jak pracowałem dla Misji Specjalnej, umówiliśmy się z nim w Warszawie. Na godzinę przed spotkaniem dr Serwatkę aresztowano!
Sprawa jest bardzo skomplikowana, mogę tu tylko dodać, że dr Serwatka ujawnił m.in. aferę z tiopentalem, którym podobnie jak w Łodzi pawulonem prawdopodobnie mordowano pacjentów w Białymstoku. Jeden ze znanych dziennikarzy ma dowody na zabójstwo 22 pacjentów, jednak boi się z tym wychodzić na światło dzienne. W międzyczasie TVN wyprodukowała bezprzykładne reportaże dyskredytujące odważnego doktora, robiąc z niego potwora. Reportaże oczywiście były nagradzane, co świadczy o kompleksowości działania tego całego systemu niszczenia ludzi. Dr Serwatka wygrał zresztą serię spraw sądowych z nieuczciwymi mediami. Te zareagowały tylko w ten sposób, że zwolniły dziennikarzy, którzy wykonali zadanie zdyskredytowania lekarza.
Niestety, ten nasz system „ochrony zdrowia” i „mediów”, został przejęty przez mafię. Formalnie dr Serwatka został pozbawiony praw wykonywania zawodu dlatego, że zorganizował prowokację policyjną wobec swojego szefa docenta H. Prowokacja się udała, doc. H. łyknął 5 tysięcy, policja wtargnęła i go aresztowała. Teraz, po latach zmagań okazuje się, że to dr Serwatka jest winien, a doc. H. został uniewinniony!
Miejmy nadzieję, że i ta afera już niedługo ujrzy światło dzienne i zajmą się nią służby międzynarodowe.

Zapowiedź zamachu z użyciem broni jądrowej w serialu TOUCH?

Pewne jest, że Illumianti zapowiadają swoje kolejne ruchy. Zapowiedzi zamachu na WTC można znaleźć w serialach i filmach fabularnych. Dlatego też poniżej cytuję fragmenty ciekawego e-maila, jaki niedawno otrzymałem na temat możliwego zamachu z użyciem bomby termojądrowej. Być może jest to fantazja, ale w świetle tego co się dzieje w świecie nie można już niczego wykluczyć. Tym bardziej, ze mamy rok 2012…

(…) Prowadzę badania nad symboliką Illuminati w masowej popkulturze. Znajduję tego naprawdę dużo, ostatnio przyglądałem się baczniej serialowi Touch. W skrocie ze strony hatak.pl:

„‚Touch’ skupia się na Martinie Bohmie (Sutherland), który jest wdowcem i samotnym ojcem wychowującym niemego, 11 letniego syna Jake’a (David Mazouz). Po wielu nieudanych próbach utrzymania Jake’a w szkole, Matrin spotyka się z Cleą Hopkins (Gugu Mbatha-Raw) – pracownikiem opieki społecznej. Wszystko zmienia się w momencie gdy Matrin odgrywa u Jake’a dar – umiejętność widzenia rzeczy, które nikt inny nie jest w stanie zobaczyć i które jednocześnie są wzorami łączącymi pewne wydarzenia. Jake zaczyna też komunikować się za pomocą liczb. Martin spotyka się więc z Arthurem Dewittem (Danny Glover), profesorem i ekspertem od dzieci, które posiadają specjalne umiejętności związane z liczbami. Produkuje FOX TV”

Wyłapałem tam następujący kadr (po lewej). Ten Instutut Telera to mały instytucik profesora Tellera zajmującego się dziećmi podobnymi do tego z opisu serialu. Mniejsza o to. Mamy piramidę, jakąś strukturę fraktalna, wszystko sie mieści na ulicy Tesli (!) a w obrębie samej piramidy nazwisko TELLER. Wpisując TELLER w google pierwszy wychodzi wikipedia:
Edward Teller (po węgiersku: Teller Ede; ur. 15 stycznia 1908 w Budapeszcie, zm. 9 września 2003 w Stanford, Kalifornia) – urodzony na Węgrzech fizyk pochodzenia żydowskiego. Od 1935 na stałe zamieszkały w USA. Znany jako „ojciec” amerykańskiej bomby wodorowej (!).- tekst z wikipedii.
Brał udział w projekcie Manhattan i innych, orędownik budowy bomb termojądrowych itd itp – można spokojnie poczytać. Jak dla mnie to zbyt duży zbieg okoliczności 😦 Nie wiem co to ma oznaczać ale od dawna jestem przekonany, że symbole w filmach mają nie tylko urabiać widza ale i przekazywać, tym co wiedza gdzie szukać, zamaskowane wiadomości. Co ona ma oznacza nie wiem- plan wykorzystania bomby , czy może połączenie badan Tellera i Tesli – co może oznaczać jeszcze coś gorszego 😦 Nie straszę tylko analizuję (…)
Wyłapałem jeszcze jedną ciekawą rzecz z czołówki serialu (po prawej) – przedstawia ona tablice odlotów samolotów – jednym z miejsc jest tez KRAKÓW (!), są tez miasta z Włoch, Portugalii i Grecji – czyli znanych bankrutów. Sprawdzając loty po znaczeniach wychodzi, ze są one połączeniami tych miast z Brukselą (!). Serial rozgrywa się w wielu miejscach na świecie, więc jest to pewnie kadr z jednego z odcinków jeszcze nieemitowanych. Co to ma przekazać – trudno w tej chwili powiedzieć.

Reklamy

139 responses to “Wydarzenia i komentarze, 2 kwietnia 2012r.

 1. Cramer 2 kwietnia 2012 o 10:57 am

  Kilka dni temu umieściłem reportaż CNN na temat komputerowej symulacji zamachu z użyciem walizkowej bomby atomowej 10kT w Waszyngtonie. Szatańska pycha nie zna granic. Bierze górę nad inteligencja.
  Zanim się zrobi zamach, trzeba go „zapowiedzieć” – pycha w czystej postaci.
  Zwracajmy uwagę na te „sygnaturki” bo pycha jest właśnie słabością Illuminati. Bez zapowiadającej „sygnaturki” zło cieszy ich dużo mniej …

  Polubienie

  • O Rzesz 2 kwietnia 2012 o 12:16 pm

   Dobrze że gdzieś na świecie są jeszcze naprawdę niezależni sędziowie chcący dążyć do prawdy!.
   To że iluminaci nas programują, zwodzą i „informują” z dużym wyprzedzeniem to oczywisty fakt.
   Przypomnę że o terroryzmie „arabskich ekstremistów” „ostrzegali” już dawno temu.
   W ramach tej polityki nakręcono min. film z A. Schwarzeneggerem pt. „Prawdziwe kłamstwa”.
   Wertując link podany przez Peryskopa w sprawie WC natknąłem się na doskonały film obrazujący skutki działań kompleksu militarno-przemysłowego pracującego na rzecz syjonistycznych satanistów z USraela:

   Polubienie

   • O Rzesz 2 kwietnia 2012 o 12:43 pm

    Anonimus … chłopaki się uwiarygodniają?:
    http://www.benchmark.pl/aktualnosci/Anonymous_przeciwni_projektowi_INDECT_zaatakowali_wiele_polskich_witryn_WWW-39371.html

    Polubienie

   • Peryskop 2 kwietnia 2012 o 4:20 pm

    Tu kolejny przykład, że sądy odzyskują niezależność:

    Sąd Apelacyjny w Norymberdze anulował wyrok na lefebrystę abp. R. Williamsona za wypowiedzi kwestionujące skalę holokaustu i przekazał sprawę do ponownego rozpatrzenia.

    http://clericalwhispers.blogspot.com/2012/03/lefebvrian-bishop-williamson-to-be.html

    Polubienie

    • danek 3 kwietnia 2012 o 1:04 am

     1.“ojciec” amerykańskiej bomby wodorowej – więc osoba nie jest anonimowa
     2.”…połączeniami tych miast z Brukselą” – jeden z węzłów lotniczych
     Z powyższych punktów wynika szukanie dziury w całym
     Lekko to podchodzi pod paranoję

     Polubienie

     • Brus_Zły_Lis 3 kwietnia 2012 o 6:18 pm

      dokładnie
      http://czerwonykiel.blogspot.com/2012/04/taniec-z-sb-kami.html

      Polubienie

  • ... 2 kwietnia 2012 o 12:50 pm

   ta sygnatura to nie pycha ale budowanie fundamentu pod kontrolowana rewolucje , illuminaci zostana zniszczeni a ten który ich zniszczy zostanie uznane przez upadły swiat za boga i taki własnie jest plan aby wszedzie głosic m.in NWO i illuminatów 😉

   , jesli wiele osob interesujacych sie swiatem i tzw NWO wpadnie w te sidła to co dopiero mówic o masach ktore obecnie nie maja zielonego pojecia co sie wyprawia , na tym polega geniusz tego planu – stworzyc sztucznego wroga – nastarszyc nim ludzkosc 😉 a pózniej wyslac „ratunek” które zniszczy sztucznego wroga 😉 , wtedy ludzkosc uzna ten „ratunek” za dar , za geniusza politycznego , militarnego , religijnego , ekonomicznego , 😉 , http://zbawieni.com/forumdisplay.php?fid=5

   Polubienie

   • tamara 2 kwietnia 2012 o 2:43 pm

    Trzykropek? Zaczynasz tu nieźle mącić swoimi objawieniami……
    czy trzykropek niepojawił sie na blogu potym jak ktoś oznajmił o genialnym przekręcie z pseudo-illuminatami(satanistami)? Wartoby poszperać w archiwum…..czujnych masz pracodawców … ,którzy dbają o to,aby twój wpis był zawsze na czołówce

    Polubienie

    • Peryskop 2 kwietnia 2012 o 3:56 pm

     Już jakiś czas temu radziłem trój-kropkowi żeby ze względu na ładowane tu treści i na zasady ortografii skorygował nicka na cztero-kropek, bo to się pisze przez „ch” 😀

     Polubienie

   • monitorpolski 2 kwietnia 2012 o 4:05 pm

    … Jeszcze raz napisze to samo. Rozumując w sposób przez ciebie podany, jakakolwiek opozycja wobec Illuminatów może być podejrzewana o to, że jest to przyszły Antychryst (przestałeś już używać tego określenia). Może podasz regułę, która by rozróżniała rzetelną opozycję od tego „Antychrysta”?

    Polubienie

    • O Rzesz 2 kwietnia 2012 o 7:05 pm

     Nie utożsamiam się ze wszystkimi opiniami wielokropka, tu jednak popieram jego zdanie. Po wczorajszym niesmaku z WC … dopóki sami się nie podłożą jesteś w stanie rozpoznać co kto ma w sercu?. Po czynach długo można nie poznać z kim się ma do czynienia bo nie o wszystkich wiemy!.
     Można ufać komuś przez lata, z nadzieją że tworzy z nami „drużynę pierścienia” a po czasie dowiadujesz się że byłeś tym naiwnym.
     Zostaje tylko wiara i „szósty zmysł” który mają wszyscy a którego i tak większość nie słucha.

     Polubienie

    • PokójWam 2 kwietnia 2012 o 9:03 pm

     Monitor odpowiadając na Twoje pytanie: Tak, szatan planuje wielkie oszustwo i najprawdopodobniej ci którzy teraz dla niego pracują, czyli obecne elity zostaną niebawem zniszczone. Wszyscy by świętować, a tak naprawdę jest to kolejny plan do przodu.

     Może nie każda opozycja, ale ta której się to uda. Bo zwykli ludzie nie mają takiej mocy, by ich pokonać i Jezus o tym wie.

     Prawdziwy plan NWO – zjednoczenie wszystkich wojsk przeciwko powracającemu Chrystusowi na ziemię, oraz zniszczenie ludzkości rękami samego Boga. Bez zrozumienia tego dojdziesz w ślepy zaułek poszukiwania prawdy

     http://www.zbawienie.com/szatanskie-plany2.htm

     Polubienie

     • monitorpolski 2 kwietnia 2012 o 9:36 pm

      Czy nie sądzisz, że Chrystus jest silniejszy niż wszelkie siły szatana?
      Jeśli jest to faktycznie moment powrotu Chrystusa. Ja jednak sądzę, że nie mamy jeszcze czasów ostatecznych, że Iluminaci robią wszystko abyśmy w to uwierzyli – świadczy o tym, że za większością „wydarzeń biblijnych”, które się obecnie dzieją stoi po prostu kasa Rotszyldów. To samo twierdzi Alex Jones, że mamy „reżyserowany koniec świata”, celem jest jednak faktycznie wymordowanie nas. Elity mają już opracowaną technikę wydłużania życia do kilkuset lat, mówił o tym Fritz Springmeyer, którego co jak co, ale nie można posądzać o brak znajomości Biblii. Wg. niego na świecie są ludzie kilkusetletni i to oni ze swoją olbrzymią wiedzą i praktyką kierują poczynaniami Iluminatów. Stąd mamy tę diabelską inteligencję w ich działaniu!

      Polubienie

      • Extazed 2 kwietnia 2012 o 10:34 pm

       A może to wampiry nami rządzą? Stąd pociąg do zamordyzmu, rozlewu krwi, aborcji …

       Polubienie

   • Extazed 2 kwietnia 2012 o 8:34 pm

    Ja nie mam nic przeciwko, jeżeli znajdzie się ktoś, kto ten burdel ogarnie i powie „żyjcie tak, abyście nie szkodzili bliźniemu, by syf się więcej nie pojawił” i tyle. Jeżeli nie będzie ‚kazał’ w siebie wierzyć i wznosić modłów, nie ogłosi się panem i władcą, to taki człowiek jest okej, i wskazanym by było aby się tak owy pojawił. Nie każdy kto „pokona” enwuło i ilóminatuw
    i całą resztę bandy musi być antychrystem czy kimś złym, póki nie zacznie nic narzucać.

    Polubienie

  • kmina 2 kwietnia 2012 o 7:47 pm

   Ten film monitor co ZApodales to bzdury niesamoite . Gosc mial doswiadczenie poza cialem tak zwane OOBE (out of body experience) To wlasnie sie dzieje z ludzmi co opisuje gdy zamkná sie w strefie swoich przekonan. Pamiętajcie, że co akceptujecie duchowo, w co wierzycie w swoich myślach, wytworzy dla was nową manifestację rzeczywistości…Ten ziom jest opetany , w glowie ma to co mówil i dlatego to sie dzialo wokól niego…

   Polubienie

   • monitorpolski 2 kwietnia 2012 o 8:26 pm

    Ciekawy tytuł, komuś się chciało przetłumaczyć, do dyskusji/

    Polubienie

 2. Stanisław 2 kwietnia 2012 o 11:39 am

  Dziękuję za ten materiał, co do sądów – jest jeszcze kwestia przeciągania spraw przez długie miesiące, ba nawet lata , a za lenistwo czy opieszałość płacimy MY – przykład fałszowanych mapek geodezyjnych, pewna osoba chciała sobie przywłaszczyć 20 metrów kwadratowych działki, sąd dopiero po ponad roku wpadł na pomysł że można się zwrócić o potrzebne dokumenty do starostwa ! Dopiero te papiery pozwoliły udowodnić próbę przywłaszczenia – a za każdą rozprawę trzeba płacić.

  Polubienie

 3. gozdek 2 kwietnia 2012 o 12:14 pm

  Polubienie

 4. wacpan 2 kwietnia 2012 o 1:07 pm

  http://pl.wikipedia.org/w/index.php?title=Plik:Flag_of_Nicaragua.svg&filetimestamp=20120105031725

  Polubienie

 5. Mariusz 2 kwietnia 2012 o 2:07 pm

  Przed chwilą podano w RMF(wiadomości o 15.00), że sprawca ostatnich tragicznych wydarzeń we Francji sprzed kilku dni (nie zapamiętałem nazwiska) pracował na zlecenie francuskich służb do których został zwerbowany!. Informację podali anonimowi adwokaci. Ponoć mają przedstawić dowody.
  Nie znalazłem jeszcze tej informacji na portalach.

  Polubienie

  • Aśka 2 kwietnia 2012 o 2:44 pm

   No pewnie, że tak. Sarkozemu będzie łatwiej, bo może się wykazać obroną niewinnych obywateli.

   Polubienie

   • Peryskop 2 kwietnia 2012 o 4:02 pm

    Podobno kobieta, która była naocznym świadkiem zeznała, że zamachowiec który był tuż obok niej miał oczy jasne niebieskie, a zabity „domniemany” sprawca miał oczy ciemne.

    Ciemna sprawa – jakich ostatnio wiele.

    Polubienie

    • iHe 2 kwietnia 2012 o 10:25 pm

     I jakby od razu byliśmy na właściwym tropie :

     bartosz 19 Marzec 2012 o 4:20 pm

     11-0 Oceń wpis

     ~Syjonistyczno masońska prowokacja!:
     ~Syjonistyczno masońska prowokacja! Użytkownik anonimowy

     Potwierdziło się to, że Bildenbergowie na ostatnim spotkaniu omawiali zwalczanie Nacjonalizmu. Celowo nasłali swojego człowieka (tak jak kiedyś Breivika), aby ten zastrzelił kilku żydów. Winą za cały ten mord obarczy się niewinnych francuskich Nacjonalistów i już masoni będą mieli załatwiony … rozwiń całośćnacjonalizm we Francji, tak jak załatwili Go w Norwegii!

     Nacjonalistka Marine LePean jest druga w wyścigu do objęcia stanowiska prezydenta Francji. Teraz wiadomo już po co masoni zrobili zamach na żydów w Tuluzie.

     Kolejna operacja pod fałszywą flagą

     https://monitorpolski.wordpress.com/2012/03/17/wydarzenia-i-komentarze-17-marca-2012r/#comment-83819

     Polubienie

  • ALFA 2 kwietnia 2012 o 8:27 pm

   Prawniczka ojca Meraha: Zabili go, bo pracował dla specsłużb
   Francuscy antyterroryści nie chcieli schwytać islamskiego terrorysty z Tuluzy Mohameda Meraha żywego – zabili go celowo, by nie odkryto prawdy o nim. Tak twierdzi algierska prawniczka jego ojca, która zapowiada przekazanie paryskiej prokuraturze dowodów manipulowania opinią publiczną. „Zabili go, bo wcześniej pracował dla francuskich specsłużb” – twierdzi mecenas Zahia Mokhtari.
   Prawniczka twierdzi, że osoby, które chcą ujawnić prawdę, przekazały jej dwa 20-minutowe nagrania wideo z negocjacji antyterrorystów z Mohamedem Merahem w czasie oblężenia jego domu. Wbrew temu, co mówiła policja, nagrania mają dowieść, że domniemany sprawca masakry przed żydowską szkolą nie chciał walczyć i twierdził, że jest niewinny. Prawniczka zapowiada również przekazanie paryskiej prokuraturze nazwiska oficera francuskich służb specjalnych, który go wcześniej zwerbował, oraz dwóch osób, z którymi ekstremista brał udział w tajnych operacjach nadsekwańskich specsłużb. Mokhtari twierdzi, że pomoc w ujawnieniu prawdy zaproponowali jej francuscy adwokaci. Na razie z powodów bezpieczeństwa nie chce jednak ujawnić ich nazwisk.
   http://www.rmf24.pl/fakty/swiat/news-prawniczka-ojca-meraha-zabili-go-bo-pracowal-dla-specsluzb,nId,595800

   Polubienie

   • ALFA 2 kwietnia 2012 o 8:35 pm

    Ojciec zabójcy z Tuluzy chce skarżyć Francję. Politycy: Powinien zamilknąć
    Ojciec zabójcy z Tuluzy zamierza wnieść skargę przeciwko państwu francuskiemu za zabicie jego syna. Mohamed Merah został zastrzelony w czwartek podczas trwającej ponad 30 godzin akcji francuskich sił specjalnych. Na zaskakujące zapowiedzi jego ojca zareagowali już francuscy politycy. Meraha nazywają „potworem”, a jego ojcu radzą milczenie.
    http://www.rmf24.pl/fakty/swiat/news-ojciec-zabojcy-z-tuluzy-chce-skarzyc-francje-politycy,nId,594683

    Polubienie

  • O Rzesz 2 kwietnia 2012 o 9:09 pm

   Jeśli to prawda (a przemknęła mi swego czasu taka myśl) to tylko kolejny dowód że spec służby całego świata są wykorzystywane do wszczynania zamieszek na różnym tle czyli wzbudzania nienawiści.
   Rządy i ich psy (powinno być w zasadzie masoni, czy jak ich tam zwał, i ich psy) to najwięksi terroryści na tym świecie.

   Polubienie

   • ARTUR 2 kwietnia 2012 o 9:36 pm

    Jeśli nie wie co robić w odwecie za zabicie przez władze niewinnego syna ,to jest tchórzem.

    Polubienie

 6. Aśka 2 kwietnia 2012 o 2:37 pm

  Ja przepraszam, że kieruję Waszą uwagę na blog Mizi
  http://miziaforum.wordpress.com/2012/04/02/dzis-4250-eksmisji-na-br4uk-strona-piotra-ikonowicza-k-s-s-zablokowana/

  ale będę cytowała wszystkich tych, którzy informują o ludobójczych zapędach naszych władz, którzy pochylają się nad nieludzkim traktowaniem obywateli naszego państwa. Zobaczcie koniecznie te dwa filmi8ki z eksmisji … to przerażające, tym bardziej, że dotyczy nie tylko pijaków, ale biednych, niewinnych swojej biedy ludzi.

  Polubienie

  • gozdek 2 kwietnia 2012 o 3:39 pm

   Polubienie

  • Ada 2 kwietnia 2012 o 3:54 pm

   Trzeba oproznic te kamienice dla kogos…
   W mojej okolicy znajduje sie mnostwo dawnych wlascicieli lub ich spadkobiercow, bezpieczni sa tylko ci ktorzy dawno temu wykupili mieszkanie na wlasnosc i pozakladali ksiegi wieczyste. Te papiery sa obecnie na wage zlota 😉
   Warto zauwazyc ze wladze miasta zablokowaly wykup mieszkan.

   Polubienie

  • monitorpolski 2 kwietnia 2012 o 4:11 pm

   Nie przepraszaj, dobry link, to jest kolejny dowód na realizowane na narodzie polskim ludobójstwo.

   Polubienie

  • O Rzesz 2 kwietnia 2012 o 7:14 pm

   Życzę im by spotkało ich to samo co czynią bliźnim.
   W przeciwieństwie do nich, bezinteresownie.

   Polubienie

   • iHe 2 kwietnia 2012 o 9:24 pm

    Jedna pomarańcza jedna kamienica,ponoć PO takim kursie 2sk (brakujące ogniwo pomiędzy płazami a gadami) obiecał wypłacić odszkodowania..

    Można POwiedzieć „salomonowe” rozwiązanie.
    Nawet tefałen poczuł się zaniepokojony tym kursem u Majewskiego sioł.

    Biorąc pod uwage,że ktoś na giewałt potrzebuje pustych kamienic istnieje poważna obawa,że niebawem zapełnią się uchodźcami od naszego „strategicznego” sojusznika..
    Źle powieje znad Iranu i już trzeba będzie bawić się w wiecznego tułacza..
    Pieski los..A może ironia losu..
    http://www.demotypolityczne.pl/394/Ironia%20losu

    Polubienie

    • monitorpolski 2 kwietnia 2012 o 9:28 pm

     A jak nie oddamy to odbiorą na siłę, Mizia to zauważył: http://miziaforum.wordpress.com/2012/04/02/dzis-4250-eksmisji-na-br4uk-strona-piotra-ikonowicza-k-s-s-zablokowana/ (jak coś dobrego pisze, to dlaczego mam nie wspomnieć?)

     Polubienie

     • iHe 2 kwietnia 2012 o 10:16 pm

      Ważne jest ,żeby szukać tego co łączy a nie dzieli,no chyba ,że ktoś działa w złej wierze.
      Mimo wszystko ciesze się,że mało kto cytuje gwno,aczkolwiek przydaliby się czytelnicy od monitorowania odpadów komunalnych.
      Ja nie mam na to nerwów,średnio wymiękam po 2min.schechterskiej czytanki.
      Chyba,że czegoś bardzo szukam i tylko tam znajduje.
      Z reguły argumentów dla betonów dla których gwno jest żywym słowem.

      Ostatnio się uśmiałem jak dokładnie wyliczyli ile będzie wolnych miejsc w przedszkolu w 2035r.na 1szej stronie.Sukces prawdziwy sukces W Łodzi coś 7324 miejsca suxces prawdziwy.

      BTW dla „naszych” przyjaciół fakt podgryzania się jest już odnotowany i mizia namierzony.
      Więc jeśli mizia działa w dobrej wierze niech o tym pamięta.
      Mówię to w dobrej wierze.

      ps.Przydałoby się też monitorować blogi w stylu nadblogawszystkich blogów.
      Ornamentyka narodowa ,a w środku myśl starozakonna często przeplatana katolicyzmem.
      To łatwe i trudne zarazem.
      Wiąże się czasem z niestrawnością.

      Polubienie

      • Peryskop 3 kwietnia 2012 o 1:29 pm

       @iHe – w ps. ważna uwaga.
       Po czym można rozpoznać nadblogawszystki blog?
       Na tym etapie – po opakowaniach owoców.
       Patrzmy co, w co, i jak zawijają.
       Jakich argumentów używają.
       To łatwe i trudne zarazem.

       Polubienie

       • iHe 3 kwietnia 2012 o 2:27 pm

        Mam małą listę takich źródeł,nie powiem czasem się tam nawet dokształcę 🙂
        No i też widać trochę trend zanim się objawi,albo jak się zmienia wyraźniej niż w mainstreamie..
        Generalnie tylko na pare takich stron wchodzę bez odrazy.
        Więc nie jest to często miłe,ale może być pożyteczne..
        Trucizna w małej ilości może działać jak lekarstwo.
        Są też miejsca gdzie mem jest bardzo dobrze zrobiony i pomimo,że człowiek wie,że zawijają w papierki ma się przykrą świadomość ,że jest mnóstwo chętnych na tak opakowane treści.
        Z przykrością stwierdzam,że to tam gdzie mam najmniejszą odraze.
        (choć znam też przypowieść o łyżce dziegciu i o leku niewłaściwie stosowanym)
        http://demotywatory.pl/1322021/A-lyzka-na-to-Niemozliwe
        😀

        Polubienie

       • rabarbarek 3 kwietnia 2012 o 2:37 pm

        ” Patrzmy co, w co i jak zawijaja
        Jakich argumentow uzywaja”

        I kiedy i w jaki sposob sie zwijaja…..

        A potem pod jaka postacia powracaja …. cdn

        Polubienie

        • Peryskop 3 kwietnia 2012 o 3:03 pm

         https://monitorpolski.wordpress.com/2012/04/02/wydarzenai-i-komentarze-2-kwietnia-2012r/#comment-87487

         @Tola:

         -trola nie sposob obrazic ,nawet jak na niego naplujesz i tak powroci po czym udaja,ze nic sie nie stalo.
         -trole sa niespojne ,nie mozna sie poczuc z nimi blisko poniewaz tak na prawde nie sa zaangazowani ,a tylko graja -ten punkt jest dla mnie najlepsza podpowiedzia

         Polubienie

  • Lutek 3 kwietnia 2012 o 12:33 am

   He he, Ikonowicz wiecznie zatroskany obrońca uciśnionych, będzie nas bronił przed biedą generowaną na bieżąco przez jego kolegów po fachu socjalistów i uraczy nas sprawiedliwością społeczną, podczas gdy nie możemy liczyć na zwykłą sprawiedliwość. Cwaniak. Łaskawie się pochyli nad problemem. Bohatersko pokona to, co nie znane w żadnym innym ustroju.

   O to wasz szlachetny bohater, tylko tym razem nie było kamer przed którymi mógłby demonstrowac swoją czerwoną wrażliwość, a przynajmniej myslał że ich nie ma:

   A poza tym, co waszym zdaniem powinien zrobić właściciel mieszkania jeżeli ma wobec niego inne plany niż wynajem i lokatorzy nie chcą dobrowolnie go opuścić?

   Polubienie

   • miziaforum 3 kwietnia 2012 o 6:52 am

    tu chidzi o lokale komunalne nie było dotychczas sprawy w której kancelaria by broniła wynajmujacych mieszkania od człowieka posiadającego 1 mieszkanie do wynajmu

    zawsze w konflikcie są kamienicznicy – ktorzy w nie jasnych okolicznosciach przejeli nieruchomosć

    A WIĘKSZOSĆ TO SPRAWY LOKALI KOMUNALNYCH I SPÓŁDZIELCZYCH –

    najpierw sie zapoznaj z materiałami

    PATRZ TU JAK MORDUJE SIĘ DOSŁOWNIE LOKATORÓW KTÓRZY SIĘ STAWIAJĄ W OBRONIE PRAW

    TO JEST FAKT

    „Śmierć Jolanty Brzeskiej wstrząsnęła środowiskiem lokatorskim nie tylko w Warszawie, ale i w całej Polsce. Ci, którzy ją znali, wspominają, że była energiczną działaczką: uczestniczyła w blokadach eksmisji, demonstracjach, rozmowach z władzami samorządowymi. Sama od lat walczyła i wygrywała w sądzie sprawy przeciwko znanemu z bezwzględności wobec lokatorów reprywatyzowanych budynków warszawskiemu kamienicznikowi Markowi Mossakowskiemu. Była ostatnią byłą lokatorką komunalną w zreprywatyzowanej kamienicy,”

    RESZTA W LINKU UWAGA DRASTYCZNE – MORDERSTWO

    http://miziaforum.wordpress.com/2011/10/02/wasze-ulice-nasze-kamienice-a-opornych-sie-normalnie-morduje-to-sie-dzieje-tu-i-teraz-na-zielonej-wyspie-tuska/

    ps. jest pewna sprawa którą ZAJMUJĘ SIĘ OD PRAWIE ROKU ikonowicz dłużej
    KTO PODPALA NOCAMI ZAMIESZKANE KAMIENICE – dziwnym zbiegiem okoliczności te które są w toku przejmowania od miasta
    ZAMIESZANI TO -waltz gronkiewicz – i Mossakowskiemu.

    POLICJA NIE JEST W STANIE USTALIĆ SPRAWCY

    apel do marka moze by coś sklecił na materiał audiovideo -TO JEST AUTENTYCZNA NAMACALNA – EKSTERMINACJA – SĄ TRUPY , KREW .

    TU DRUGI LINK DLA CIEKAWYCH
    http://miziaforum.wordpress.com/2011/12/09/iii-rp-aparat-panstwa-wspolpracuje-i-wspiera-bandytow-nakazami-wyrokami-urzedniku-polak-twoj-wrog/

    Polubienie

    • zenobiusz 3 kwietnia 2012 o 8:03 am

     Ciekawe,że stek powówień,skierowany jest pod adresem ,przedstawicieki nieżydowskich spadkobierców,warszawskich kamienic,przez P.P. Michnika i GW,Gessler-Ikonowicza, i naszego ulubionego blogera.,a także forum anarchistyczne i inne czerwone komórki.Może warto by się przyjrzeć sprawie ,zanim wyda się wyrok.Tak to się zaczęło.

     http://warszawa.gazeta.pl/warszawa/1,86767,4656786.html
     Byli właściciele i ich spadkobiercy znowu będą mogli odzyskiwać przedwojenne nieruchomości. Rada Warszawy ustaliła tzw. czynsz symboliczny, który należy się miastu po zwrocie majątków. Stawka to 1 zł za m kw.

     Stołeczna reprywatyzacja była zablokowana przez kilka miesięcy. Tyle czasu zabrało bowiem radnym ustalenie wysokości czynszu symbolicznego, który po reprywatyzacji muszą zapłacić miastu „dekretowcy” lub ich spadkobiercy.

     Poprzednią stawkę 0,1-1 proc. wartości nieruchomości (zależała od jej przeznaczenia) podważyła jedna z kancelarii skupujących roszczenia. Marek Mossakowski, który pilotował sprawę, miał argument: opłata nie ma nic wspólnego z określeniem „symboliczna”, bywa bowiem, że za odzyskany majątek trzeba było płacić nawet kilkaset tysięcy złotych.

     Polubienie

     • miziaforum 3 kwietnia 2012 o 10:04 am

      CIEKAWY TO JEST LINK NA KTÓRY SIĘ POWOŁUJESZ – prowadzi do równie ciekawej jasjini w której nie koniecznie siedzi ciekawy okaz – raczej oslizgły ……

      PS. nie mąć chłopie w obliczu krwi i trupów

      sprowokować się nie damy – pozostało ci tyle co u siebie naskrobiesz i ile ci marek pozwoli…

      Polubienie

      • zenobiusz 3 kwietnia 2012 o 5:57 pm

       Krwi i trupów to tobie się zachciewa,od dawna,nie ważny pretekst,a teraz jeszcze walczysz o zwrot centrum Warszawy Żydom.Nie będę wam już przeszkadzał,Każdego spotka ,to na co zapracował.

       Polubienie

     • iHe 3 kwietnia 2012 o 10:16 am

      Jednak jak ktoś zapłacił kilkaset tysięcy złotych to najwyraźniej i tak się opłacało i tak.
      Ja wiem jak wspaniale wyglądała reprywatyzacja w moim mieście więc do reprywatyzacji zawsze podchodzę z dużą dozą niechęci..

      W obecnym systemie ekonomicznym jest troche inaczej niż z sexem,bardziej to przypomina prokreacje.Każdy chce ,żeby mu się z biznesu coś urodziło czyli,żeby wyciągnął więcej pieniędzy niż włożył…
      Generalnie biednemu zawsze wiatr w oczy.
      Pewnie stąd taki duży nacisk na sex dla idiokracji.

      Polubienie

    • Peryskop 3 kwietnia 2012 o 11:41 am

     Proszę popatrzyć jak Mizia odrabia utracony grunt pod nogami po dekonspiracji.

     A Zeno poniżej podobnie stara się nadrobić posłuch który stracił.

     Oj, trolllle trolllle, jak was … z ciekawością oglądam 😀

     Polubienie

     • zenobiusz 3 kwietnia 2012 o 6:03 pm

      Pytałeś kiedyś jak odróżnić zawodowca od przypadkowych trolli.
      Właśnie tak.
      Naukowiec ,mający ambicje ,być guru na niszowym blogu
      .Świetne.Są zbyt pewni siebie.Bez odbioru.

      Polubienie

      • Peryskop 3 kwietnia 2012 o 6:26 pm

       Zeno@biust, zobacz jaki masz tam tłum do wpisu pod super-katolicką „laurką” :

       http://zenobiusz.wordpress.com/2012/03/29/peryskopa-labedzi-spiewczyli-jak-wykruszaja-sie-sztuczne-autorytety/

       Polubienie

       • zenobiusz 3 kwietnia 2012 o 7:07 pm

        Peryskopa@ łabędzi śpiew,czyli jak wykruszają się sztuczne autorytety. 103
        Tylu zainteresował ,nasz idol,od czasu zamieszczenia materiału,
        czyżby reszta wiedziała wcześniej niż ją ??
        Polacy to inteligentny naród.
        Okupuj dalej.Własny może załóż.
        Pery Skop,zaprasza owce.

        Polubienie

     • zenobiusz 3 kwietnia 2012 o 7:29 pm

      Orędzie, które od Pana Jezusa otrzymała Bożena Pióro, znana osobiście od lat ks. Adamowi Skwarczyńskiemu.
      Opublikowano 3 Kwiecień 2012
      Orędzie, które od Pana Jezusa otrzymała Bożena Pióro, znana osobiście od lat ks. Adamowi Skwarczyńskiemu. Numerację akapitów uwzględnia komentarz, zam. pod tekstem Orędzia.

      22 marca 2012 r. godz. 10:30. Idź do H. Sprawy, które ci przedłożę, dotyczą Polski. Wsłuchuj się pilnie. Zadanie, które przydzielę tobie i wam obu, potwierdzę. Dziś wielokrotnie.

      [1] «Czas ucieka, wypełnia się Pismo, a chętnych do służby mało. Nie zadawalajcie się przesłaniami, które otrzymują inni. Dałem wam Pismo Święte, natchnione Słowo Boga, i pragnę, abyście je sobie przyswajali. Apokalipsa według Świętego Jana nie pozostawia wątpliwości. Ten czas pogardy dla Boga i czas walki – teraz już bardzo widocznej – nadszedł.

      [2] Córko Moja, ojczyzna w niebezpieczeństwie. Ojczyźnie potrzeba ofiary – rzędu dusz, które staną się żertwą. Niech ludzkie serca odtają w ogniu miłości Bożej. Dajcie z siebie wszystko, aby moc Jezusowej ofiary nie poszła na marne. Bóg wybiera was, abyście służyli pod Jego sztandarem.

      [3] Zapewniam was, że działanie Złego wyraża się w działaniu rządzących. Nie możecie poddać się tej władzy. Waszym przewodnikiem na drogach życia jest Jezus Chrystus, Syn Boga Żywego.

      [4] Odbierajcie te wskazówki prawidłowo. Ja nie nawołuję do rozlewu krwi, Ja nawołuję do rozlania Ducha Świętego na całą Polskę. Niech świadomość, że jesteście posłani w Imię Boga, umocnieni Jego Duchem, pomaga wam przeobrażać siebie i Moją Umiłowaną Polskę. Ja, Pan życia i śmierci, daję zmartwychwstanie Polakom w czasie tej wielkiej próby.

      [5] Moje drogie dzieci, wybrałem naród polski, bo nie odrzucił Krzyża; bo nie zaparł się Świętego Imienia Jezusa Chrystusa; bo doskonale odczytuje przesłanie Słowa Bożego; bo daje nadzieję innym narodom. Wybrałem was i umacniam, kiedy zło atakuje we wszystkich dziedzinach życia społecznego.

      [6] Naród wybrany to naród posłuszny Bogu. Niech wasze intencje będą czyste, niech wasze działanie będzie święte, niech bliźni będzie naprawdę bratem. Jednoczcie się. Święci, którzy ukochali Polskę, męczennicy, którzy oddali za Polskę życie, teraz wstawiają się przed Obliczem Boga. Pozostali wierni ludowi, z którego wyrośli jak najpiękniejsze maki umęczonej ojczyzny.

      [7] Dzieci moje, te dni przemocy, którą obserwujecie na całym świecie, będą trwały nadal, [jednak] nie dopuśćcie, aby przemoc zakotwiczyła się w waszej ojczyźnie. NIE WYPUSZCZAJCIE Z RĄK RÓŻAŃCA ŚWIĘTEGO. Będzie chronił was od żądzy krwi, którą chce rozlać Zły.

      [8] Maryja jeszcze bardziej oręduje za wami. Poddajcie się Jej przemożnej opiece. Z Maryją zwyciężycie samych siebie, a wtedy wszystko wokół was będzie miało przywrócony pokój. Niech wasza wiara w Boga Trójjedynego będzie widoczna. Nie lękajcie się, bo bać może się ten, kto upodobał sobie odstępstwo.

      [9] Cud Eucharystii umocni wasze serca i będzie jedynym pokarmem, którego zapragniecie. Zaufajcie Bogu. W tej godzinie ostatniej próby czeka was prawdziwe życie w Bogu, w promieniach łaski i miłosierdzia.

      Jezus, Odkupiciel człowieka grzesznego. Amen».

      [10] Otrzymałam natchnienie, aby przeczytać i przyswoić sobie rozdz. 14 Apokalipsy.
      http://wobroniewiaryitradycji.wordpress.com/2012/04/03/oredzie-ktore-od-pana-jezusa-otrzymala-bozena-pioro-znana-osobiscie-od-lat-ks-adamowi-skwarczynskiemu-numeracje-akapitow-uwzglednia-komentarz-zam-pod-tekstem-oredzia/#comment-2337

      Polubienie

      • zenobiusz 3 kwietnia 2012 o 7:30 pm

       Peryskop,możesz sobie poużywać,nuże.
       Do dzieła.

       Polubienie

   • pola 3 kwietnia 2012 o 7:23 am

    Lutek to może ty w ramach swojej wiedzy i współczucia do innych zajmiesz się pomocą aby ludzi nie wyżucano na bruk nie dając im nic w zamian żadnego lokalu zastępczego.Pan Ikonowicz jest jedyną deską ratunku aby rodziny nie znalazły się pod mostem a ich dzieci w domu dziecka.Właśnie dziś odbywać się będzie w Warszawie eksmisja rodziny to może powiesz gdzie oni mają się podziać.Czy ty jesteś ślepy czy głupi że nie widzisz że wszystko dąży do tego aby nas zniszczyć.

    Polubienie

 7. centurion 2 kwietnia 2012 o 3:44 pm

  A może chodzi o Teller (mówiący, przepowiadający) zresztą pewnie za kilka miesięcy się dowiemy czy się któryś stadion „złoży” z kibicami w środku.

  Polubienie

 8. sebecx 2 kwietnia 2012 o 5:01 pm

  a co to ja dzisiaj w moderacji?

  Polubienie

  • Aśka 2 kwietnia 2012 o 5:07 pm

   Na kogo padnie, na tego bęc 🙂 nie martw się sebecx jutro będzie lepiej

   Polubienie

  • monitorpolski 2 kwietnia 2012 o 8:28 pm

   Nic dzisiaj nie ląduje w moderacji.

   Polubienie

 9. pola 2 kwietnia 2012 o 5:28 pm

  Decyzja przyszłego premiera Słowacji Roberta Fico (przyszłego, bo jest przed zaprzysiężeniem po druzgocącej wygranej w wyborach parlamentarnych) bankowców nie zaskoczyła. Szef słowackiej lewicy już od od dawna deklarował, że po przejęciu władzy podatek bankowy zwiększy. Z dwóch powodów – po pierwsze bankierzy w Europie są i tak nieziemsko wpływowi i bogaci i udało im się doprowadzić do nędzy niejedno biedne społeczeństwo. Po drugie Słowacy mieli poważne kłopoty ze swoim budżetem. Deficyt wymagał podniesienia podatków – jeśli nie bankowego, to VAT-u. Z 20 proc. do przynajmniej 24-25 proc. To oczywiście uderzyłoby Słowaków po kieszeni nie mniej
  boleśnie, niż zabiegi Tuska uderzyły Polaków.
  http://pietkun.nowyekran.pl/post/57337,banki-patrza-na-slowacje-z-przerazeniem

  Polubienie

 10. Konrad 2 kwietnia 2012 o 5:42 pm

  http://wolnemedia.net/polityka/nowy-wspanialy-swiat-i-wielka-globalna-transformacja/

  Polubienie

 11. Grzegorz Brzęczyszczykiewicz 2 kwietnia 2012 o 6:36 pm

  http://stopsyjonizmowi.wordpress.com/2012/04/01/koszerne-pulapki/ Warto przeczytać o pułapkach w które często wpadamy. Dodam jeszcze coś od siebie:
  Co tego że wiesz o NWO,
  skoro nadal czynisz zło
  Kryzys, wojna, FEMA, drony
  a Ty dalej siedzisz przerażony
  Chcesz uświadomić wszystkich ludzi
  lecz z tego snu mało kto się budzi
  Ale Ty wiesz co się dzieje
  dlatego na rewolucję masz nadzieję
  Wstajesz i mówisz ludziom prawdę
  a otrzymujesz od nich pogardę
  Więc jak mówić do laika
  by zrozumiał że to nie bajka
  Tu słowa na nic, bo głupota nie zna granic
  Więc pamiętaj że nie słowa,
  a czyny doprowadzą ludzkość na wyżyny

  Polubienie

 12. Konarski 2 kwietnia 2012 o 6:46 pm

  Kazanie ks. Piotra Natanka 31.03 2012
  Katechezy Czasów Ostatecznych
  http://www.tv-pustelnia.pl/av/2012-03-31_katecheza_44.wmv

  WAŻNE !!!
  Niedziela Palmowa, 1 kwietnia 2012 r.
  Kazanie ks. Piotra Natanka
  Prośba ks. Piotra Natanka:
  „umieście to kazanie na stronach internetowych, niech to kazanie idzie w cały świat”

  „…intronizowaliście lucyfera i chcecie byśmy poginęli, nie pójdziemy z wami do piekła…”
  Słowa Pana Jezusa:
  „oto ja pomieszam wasze plany… przyjmiecie to Królestwo pod przymusem”
  http://www.tv-pustelnia.pl/av/2012-04-01_niedziela_palmowa.wmv

  Polubienie

  • monitorpolski 2 kwietnia 2012 o 8:27 pm

   Czy w Polsce jest tylko jeden Prawdziwy Kapłan?

   Polubienie

   • grey 2 kwietnia 2012 o 8:46 pm

    na to wygląda na razie większość kapłanów nie komentuje ks.Natanka, wygląda to tak jakby przyznawali mu rację ale się boja mówić otwarcie

    Polubienie

   • Peryskop 2 kwietnia 2012 o 9:19 pm

    Jest jeszcze ks. S. Małkowski, ale ma mniejsze możliwości propagacyjne.

    Polubienie

    • monitorpolski 2 kwietnia 2012 o 9:30 pm

     Nie ma porównania, ks. Natanek, gdyby nie było internetu, to pewnie stałby z megafonem przed kurią lub w centrum Warszawy.

     Polubienie

   • Konarski 2 kwietnia 2012 o 10:24 pm

    Kapłani na plebaniach milczą bo się boją, że biskup ich wywali.

    Polubienie

  • O Rzesz 2 kwietnia 2012 o 9:39 pm

   Nic nie dzieje się przez przypadek … dzięki Konarski za te linki.
   Wątpić jest rzeczą ludzką.
   Przytrafiło się największym: „Ojcze, czemuś mnie opuścił?”, przytrafiło się to i mnie.
   Jeszcze raz dzięki.

   Polubienie

   • rabarbarek 3 kwietnia 2012 o 6:29 am

    Warto zobaczyc. Pomyslec…

    Polubienie

 13. Peryskop 2 kwietnia 2012 o 6:50 pm

  Przeklejam z poprzedniej strony z doprecyzowaniem linku, bo status iluminati jest ważnym zagadnieniem, a Tamara zapowiedziała już ripostę 😀

  Peryskop 2 Kwiecień 2012 o 2:51 pm

  Wyżej na tamtej stronie jest ciekawy komentarz Tamary o OWO (Old World Order).
  Warto się z nim zapoznać i poddać analizom i dyskusji.

  https://monitorpolski.wordpress.com/2012/01/31/tim-rifat-o-tajemniczych-dzwiekach/#comment-72035

  Jeśli byłaby prawdą teza animozji między starą bogatą arystokracją i klanami finansistów RR&Co, a nowobogackimi politykierami i biznesmenami, to powinno być widać skutki tych napięć i walki.

  A ich brak świadczy w moim przekonaniu, że teza Tamary – jakkolwiek atrakcyjna, jakoś tam podparta historycznie i psychologiczne oraz uspakajająca – jest jednak niestety nieprawdziwa.

  Oba rzekomo przeciwstawne środowiska illuminackie nawet nie działają na zasadzie “dobry glina” i “zły glina”. A zatem, Tamaro, Twoje argumenty niestety nie są mnie w stanie przekonać 😦

  Bowiem jest wręcz przeciwnie niż starasz się to przedstawiać.
  To ci “bardziej ILLLUMINATIE” sprytnie wysługują się “quasi illluminatami” do odwalania brudnej roboty na szczeblu ideologiczno-organizacyjno-menedżerskim – do otumaniania społeczeństw, przepychania na globalną skalę przekrętów fiinansowych i przeprowadzania masowych akcji eksterminacji przy użyciu klasycznych bomb oraz nowych wariantów broni ABC (atom-bio-chemia), a także arsenału broni skalarnych (HAARP, mindcontrol, tektonika, klęski pogodowe).

  O tym że ILLU pasuje do illu “jak ręka do rękawiczki” świadczą wspólne knowania w zaciszu klubu Bilderberg, a także tak spektakularne dowody jak nadanie przez Elżunię2 lordowskiego tytułu Sir dla Alana Greenspana “za całokształt” sukcesów w hodowaniu baniek. Czy ktoś słyszał o Royal-reprymendzie dla prezesów Banku Coutts za niedawną wpadkę narkotykową ? Nie słyszałem też żeby Beatrycza miała jakieś zarzuty pod adresem Royal Dutch sHell za krwawe metody pozyskiwania zysków – m.in. dla niej.

  A tak bardzo chciałbym się mylić 😉

  Polubienie

 14. navajo88 2 kwietnia 2012 o 7:22 pm

  Konarski , a jak myślisz dla kogo jest to piekło ???? , odpowiem ci dla ludzi !!!! wszyscy by chcieli do nieba ,a do piekła to co nie łaska !!!!! hahahahahahahahahahaha
  Ps : Ale wy czasami zajmujecie się bzdurami !!!!!!! zgroza !!!!!!
  J.M.H

  Polubienie

  • Tola 3 kwietnia 2012 o 11:17 am

   hej Navajo! -okolo 60 letni emeryt z Wietnamu ,po udarze ,rozkminijacy jakies gry na kompie!
   To tez totalna bzdura-jak dla mnie!
   Ha,ha,ha,ha – dzisiaj zapomniales o hahaniu wiec przypominam.

   Polubienie

   • Peryskop 3 kwietnia 2012 o 11:45 am

    Tola Bingo ! Z satysfakcją widzę, że zaczynasz coraz lepiej kumać 😉
    To jedna z większych zalet Monitora, że jest platformą do lepszego poznania się.
    Także na żartach, chucpach i przekrętach.

    Polubienie

    • Tola 3 kwietnia 2012 o 12:31 pm

     Szczerze? To jest to o czym pisales ,ze czlowiek ma tendencje do oceny innych przez swoj pryzmat.
     Na poczatku ,tu na blogu ,trudno sie bylo zorientowac kto jest kim.
     Praca wielu z was uczy,jak sie w tym wszystkim orientowac.
     Trzeba to chyba systematycznie odswiezac -po czym poznac trola ,jak dzialaja,ich techniki itd.
     Kiedys ktoras „kolezanka” to pieknie wylistowala.
     Od siebie dodam swoje obserwacje:
     -trola nie sposob obrazic ,nawet jak na niego naplujesz i tak powroci po czym udaja,ze nic sie nie stalo.
     -trole sa niespojne ,nie mozna sie poczuc z nimi blisko poniewaz tak na prawde nie sa zaangazowani ,a tylko graja -ten punkt jest dla mnie najlepsza podpowiedzia.

     Polubienie

     • Peryskop 3 kwietnia 2012 o 1:03 pm

      Tola, te dwie cechy trolli przez przypadek występują też u narodu handlowego 😀

      Polubienie

      • Tola 3 kwietnia 2012 o 1:40 pm

       Och! Duzo bym mogla o tym powiedziec. Mam z nimi do czynienia od wielu lat!.

       Polubienie

     • tamara 3 kwietnia 2012 o 4:01 pm

      Typowe miejsca działania trolli to grupy i listy dyskusyjne, fora internetowe, czaty itp. Trollowanie jest złamaniem jednej z podstawowych zasad netykiety.
      [b]Jego efektem jest dezorganizacja danego miejsca w Internecie w którym prowadzi się dyskusję i skupienie uwagi na trollującej osobie.[/b]
      Wygląda na to ,że prawie wszyscy trollują ……..z Markiem włącznie
      http://pl.wikipedia.org/wiki/Trollowanie

      Polubienie

 15. lol 2 kwietnia 2012 o 8:11 pm

  http://www.polityka.pl/nauka/natura/1525663,1,naukowcy-wiedza-dlaczego-wymieraja-pszczoly-czeka-nas-glod.read

  Pszczoły wymierają w ostatnich latach w takich ilościach, że zaczyna to być problem na skalę globalną. I to przede wszystkim problem ludzi, bo bez zapylania rośliny przestają wydawać owoce. Czeka nas głód?

  Polubienie

  • monitorpolski 2 kwietnia 2012 o 8:25 pm

   Śmierć. Jeśli będziemy to olewać. Uny mają podziemne bunkry z pełnym zaopatrzeniem, jak się zacznie to się pochowają, a my się nawzajem pozabijamy. Do tego wypuszczą wirusy, wszelką broń chemiczną, swoje drony które będą nas odstrzeliwać jeden po drugim itd.. Śmiejesz się? Jeszcze niedawno się śmiano (w 2007 r) gdy w klubie dyskusyjnym mówiłem, że rząd Kaczyńskiego zostanie wymordowany.

   Polubienie

   • miziaforum 2 kwietnia 2012 o 9:16 pm

    http://miziaforum.wordpress.com/2011/12/27/iran-wojna-pentagon-zdecydowal-bedzie-to-wojna-maszyn-z-homo-sapiens/

    Polubienie

    • monitorpolski 2 kwietnia 2012 o 9:42 pm

     Na cyborgi jest prosta metoda, broń EMP. Najgroźniejsze są zdalnie sterowane samoloty obserwacyjno – bojowe, tzw. drony. USA ma ich ponoć już 117 tysięcy! Jak to wszystko wypuszczą to naprawdę nie będziemy mieli szans. Ludzie kompletnie nie rozumieją co nas czeka, zapytajcie się kogokolwiek na ulicy czy wie co to jest NWO czy rząd światowy. Zero zainteresowania. Dostaną nagle w łeb, że się nawet nie zdążą pozbierać. My przynajmniej się nie zdziwimy jak świat się zmieni w totalny faszyzm przez jedną noc.

     Polubienie

     • rabarbarek 3 kwietnia 2012 o 3:51 am

      Zanim drony zaczna nas zabijac [ bo latac juz lataja] przeprowadza jeszcze kilka ” rewolucji” . Zazwyczaj unikam przepowiedni , ale teraz jestem pewna , ze ok. 20 maja bedziemy swiadkami niezlej masonskiej uczty w Chicago. Zaczelo sie juz dzisiaj w Brukseli , gdzie aresztowano 500 osob za drobna rozrobe pod siedziba NATO w stolicy UE. Nawet jesli protesty w Chicago zaplanowane sa jako spokojne pospolite ruszenie , to wsadza w tlum podzegaczy , ktorzy zmienia bieg wydarzen.

      A Obamowski popisal sie swoja elokwencja , mowiac , ze ” to rzad uczynil Ameryke wielka ” , za co zebral od blogerow soczyste wiazanki przeklenstw i wyzwisk.
      Ile tupetu trzeba miec , zeby w takim czasie jak obecny wygadywac takie bzdury. Ale gadac to oni wszyscy potrafia … I tylko gadac , niestety…

      Nasi wcale nie sa w tym gorsi.

      Monitor , poczekaj z ta elektroniczna czystka , moze komus uda sie cale to badziewie zatrzymac . W koncu pare dronow zostalo juz unieruchomionych . Kilka satelit tez spadlo na pysk . Glowa do gory , a faszystom ” No pasaran”. W koncu po to masz bloga i my tu Cie dzielnie podpieramy . Jesli dzisiaj kilka nowych osob zawitalo do Ciebie , i jutro zawitaja kolejne , to uzbiera sie grupa , ktora przekaze informacje dalej.

      A jesc , pic i …. trzeba , no matter what ….

      A tu Obamowski i jego ” epokowe” stwierdzenie , ze uczynil Ameryke wielka. Tupet do Ksiezyca. Po prostu idiota [ powtarzam za jego rodakami , choc i to nie do konca]

      http://campaign2012.washingtonexaminer.com/blogs/beltway-confidential/obama-government-made-country-great/457046

      Polubienie

      • rabarbarek 3 kwietnia 2012 o 4:26 am

       Apropos technologiczno – militarnych wynalazkow , czy widzieliscie amerykanski nuklearny ,latajacy trojkat ? To tylko mala czasteczka tajnej pentagonowskiej produkcji, ktora znajduje sie obecnie w posiadaniu US Air Force . Pierwszy rekonesans tego ” dziwadla” mial miejsce pod koniec lat 90 tych ubieglego stulecia. Kazdy taki ” spodek” kosztuje ponad miliard dolarow. Zaczeto od budowy TR-3, potem byly TR-3A i w koncu TR-3B
       Inne podobne nosza nazwe Teir [ 1,2,3 ,+ lub – ]

       Zobaczcie zdjecia , nie brakuje ich na googlu . Wiecej informacji po wbiciu hasla . Niedawno glosne bylo ukazanie sie ” UFO” nad Wrexham w Anglii . Widok identyczny jak TR-3B .
       I tu prawdopodobnie kryje sie tajemnica coraz czestszych wizyt ” UFO” widzianych w roznych zakatkach swiata. To pewnie czesc programu A21 , ” sustainable development” czyli zrownowazonego rozwoju techniki , dzieki ktorej latajace spodki made in Pentagon mamy poczytywac za przybyszow z obcej planety.

       A tu nasze ” triangular UFO”

       https://www.google.ca/search?q=tr-3b+flying+triangle&hl=en&client=firefox-a&hs=YoF&rls=org.mozilla:en-US:official&prmd=imvns&tbm=isch&tbo=u&source=univ&sa=X&ei=K2h6T6uvB-f30gHih9mHBg&ved=0CFIQsAQ&biw=1600&bih=796

       Polubienie

       • Tola 3 kwietnia 2012 o 5:22 am

        @rabarbarek -jestes nieocenionym zrodlem wiadomosci !
        Dzieki!

        Polubienie

        • Peryskop 3 kwietnia 2012 o 9:43 am

         Zimny prysznic dla wszystkich UFO-uzależnionych 😀 😀 😀 😀 😀

         Polubienie

        • Tola 3 kwietnia 2012 o 11:14 am

         Ale moze trzeba troszke uwazac! Jakos niedawno byla sytuacja,ze amerykanie wystrzelili jakies dwa pociski probne na Pacyfiku.Jeden z nich zaginal.Lecialy z predkoscia 15tys km/h.
         Nie do namierzenia.Podobno walsnie mialy taki ksztalt-trojkatny.
         Przepraszam,ze nic dokladniej nie podaje,bo po prostu nie pamietam.Moze ktos z forumowiczow sie z tym spotkal.
         Ogladajac zdjecia wskazane przez rabarbarka ,pierwsze co mi sie rzucilo w oczy to to,ze to sa jakies obrazy komputerowe .A ze zdjeciami to jak ze zdjeciami.
         Nie jest moja intencja tu zaprzeczac a tylko zlapac troche dystansu.
         Osobiscie uwazam,ze amerykanie maja najlepsza bron na swiecie o jakiej nawet marzyc nie moga azjaci czy nawet rosjanie. Moze jeszcze pare krajow europejskich,jak niemcy czy francuzi.
         Jestem pewna,ze maja jakos super nowoczesna bron i tez nie wierze w UFO!
         Skoro to taki tajny projekt to skad te rysunki w google?

         Polubienie

        • Peryskop 3 kwietnia 2012 o 12:32 pm

         Tola, wielka mityczna moc amerykańskiego uzbrojenia polega na kilku czynnikach:

         * wielka liczba – bo byli w stanie naprodukować ile trzeba gdy jeszcze mieli gospodarkę;
         * wielki mózg – bo byli w stanie kupić co zdolniejszych z Europy i z Azji, ale to se nevrati;
         * wielki szmal – ale finansowanie tych akcji ucina pierdylionowy dług i rychły upadek dolara;
         * wielki blef – który tylko pozostaje, a wyłazi choćby po tych rysunkach i animacjach UFO.

         Budzik w kształcie nocnika polega na super kreatywnej korupcji, dzięki której dawało się wciskać na front kamizelki kulo-nie-odporne, smart-weapons dobre na okładki gazet, nie-zestrzeliwalny stealth którego strącili Serbowie, słynna „Tarcza” której nikt nie widział, rakietki „Patriot” z nikłą skutecznością, czy samolot supersoniczny delta o którym wspomniałaś jakoby rzekomo został zestrzelony nad Pacyfikiem a to był tylko self-job bo próby nie wytrzymał i sam się rozpadł.

         Czy chcesz jeszcze skorodowany po roku super-okręt za $ 400 mln z aluminiowo-stalowym kadłubem bez ochrony anodowej ? Takich rewelacji to oni mają całą masę – m.in. karabin z dalmierzem i programowanymi pociskami rozrywającymi się po przeleceniu określonej drogi !

         Natomiast Talibowie wysadzają ich w powietrze przy pomocy dołka, paczki dynamitu i prostego remotka modelarskiego. A dokańczają kałachem. Ostatnio drony zadrżały, bo dwa pospadały zestrzelone podrasowanymi Stingerami – albo po prostu Talibowie odkryli ich słabe punkty.

         Nie wierzysz w UFO. A w moooooonlandingi Apollo jeszcze wierzysz ?
         Aż wstyd się przyznać, że tamten mit działałał na mnie otumaniająco przez ponad 30 lat 😀

         Nie wiem czy uzbrojenie innych krajów jest gorsze czy lepsze.
         Ale nie można wykluczyć, że gdy dojdzie do konfrontacji niejedno nas jeszcze zaskoczy.

         Np. EMP – czyli bombka generująca silny impuls elektromagnetyczny psujący wszelkie urządzenia elektroniczne, bez których dzisiejsza „nowoczesna” armia nie istnieje. Wiadomo że nad EMP pracują wszyscy mocniejsi – bodaj z Iranem włącznie. Jest też plazma i jeszcze kilka innych opcji…

         Polubienie

        • rabarbarek 3 kwietnia 2012 o 2:51 pm

         Tolu , ukrywana jest technologia . Dlatego tak wazna jest w dzisiejszym swiecie praca wywiadow takze tych kradnacych najnowoczesniejsze technologie.Pamietasz jak stosunkowo niedawno Chinczycy pokazali swiatu super stealtha , a Amerykanie oskarzyli ich o piractwo , albo jak USA walczyly z Iranem o odzyskanie zdechlego drona …

         Zdjecia to potem mozemy ogladac , nawet N. Korea cos tam czasem pokaze , i Izrael i cala reszta … utajnione sa procesy ” wytworcze” , poczawszy od patentu do wkrecenia ostatniej srubki .
         Pozdrowienia…

         Polubienie

   • ZydoTusk 2 kwietnia 2012 o 10:23 pm

    Ci co Znali ścisle tajne informacje o Smolensku…
    Mieczysław Cieślar, Dr. Dariusz Ratajczak, Marek Dulinicz, Wojciech Sumliński,
    Grzegorz Michniewicz, Stefan Zielonka, Andzej Lepper,
    Tych juz wykonczyli to teraz wykoncza Jaroslawa Kaczynskiego zobaczcie ze to sie stanie tych zydorzadow trza pozabijac i nie pozwolimy im na zadne ludobojstwo w Polsce my albo oni zadne GMO czy tam IINDECT !!!.

    Polubienie

    • Tola 3 kwietnia 2012 o 3:36 pm

     @rabarbarek – z tym chinskim stealthem to chyba sciema.Nikt nie widzial,zeby ten samolot latal (w/g mnie sciema 100%)
     @peryskop -to co napisales nie zmienia faktu,ze sa najmocniejsi

     Polubienie

     • Tola 3 kwietnia 2012 o 3:40 pm

      Jeszcze a propos troli ;np. Navajo zawsze byl dla mnie niewiarygodny i nie moglam na dodatek zrozumiec skad sie brala sympatia dla niego.
      A Zeno – pierwsze,jak zbluzgal w chamski sposob Sully ,a potem brak reakcji na prosbe o niezasmiecanie bloga .
      Zauwazcie tez ,ze trole albo jeden trol czesto uzywaja podwojnych nickow ;jak_zawsze , jakiszbuk,wesolych swiat,pokoj wam itd,itp.

      Polubienie

      • Peryskop 3 kwietnia 2012 o 9:44 pm

       Skąd się wywodzą podwójne nicki ?

       …I tak na przykład Weishaupt nazwał się imieniem „Spartacus”, Knigge – „Filon”, Bode – „Amelius”, Constanzo – „Marius”, Zwack – „Katon”, Bassus – „Hannibal”, Massenhausen -„Ajax” itd…

       Zakon iluminatów
       http://pl.wikipedia.org/wiki/Zakon_iluminat%C3%B3w

       Polubienie

     • Peryskop 3 kwietnia 2012 o 4:14 pm

      Chińskiego stealtha rzeczywiście pokazali tylko jak kołuje na pasie.
      Ale pewności nie ma czy to była (wciąż jest ?) tylko atrapa.
      Samym wyglądem trochę przestraszał. Ale tylko trochę 😀
      Faktem jest, że ogromnym atutem może okazać się zaskoczenie, że jednak coś tam mają !

      „… nie zmienia faktu,ze sa najmocniejsi”
      Tak, ale coraz bardziej głównie w sferze werbalno-medialnej w miejsce militarnej.
      Czyżby od „Sajgon moment” zmienili doktryny i definicję „zwycięstwa w wojnie” ?

      Polubienie

      • Tola 3 kwietnia 2012 o 5:00 pm

       zle powiedzialam,powinno byc :najlepiej uposazeni.
       @tamara-to pisala Tola-troll krotkodystansowy 😉
       A „trzy kropki” (z bledem ortograficznym) -pierwszorzedny troll
       peryskop – znamienny troll -eng.version (full of wisdom troll)
       iHe -niesmialy troll
       hjk -bigos-fan troll
       monitor -chorowity troll-eng. version:seeking troll
       tnt- totalny trol
       rabarbarek -natural troll
       tamara -taser troll , eng.version:teaser troll
       navajo -nawalone balwanki – eng.version -military grouppen troll – od autora:grupa dzialajacy na obszarze od wietnamu po szczecin.
       Zeno – saintroll
       O Rzesz (ek) -nuts troll
       ZydoTusk -ZydoTusk -nawet nie troll ,w poczekalni
       sebex – ex esbe troll
       grey -troll z szarej strefy
       Aska -carrying troll
       itd,it’d………………..
       tylko bez obrazy!
       oprocz navajo!

       Polubienie

       • rabarbarek 3 kwietnia 2012 o 5:15 pm

        Tolka , co z Toba????? Jakies ” Orgy-Porgy” tu urzadzilas . [ Nowy Wspanily Swiat Huxleya]

        Rozumiem , ze emocje … ale az tak? A czipa Ci wczoraj nie wszczepili ???

        hahahahaha…

        Polubienie

        • Tola 3 kwietnia 2012 o 5:26 pm

         No cos trzeba w zyciu robic…………..
         czipa nie wstrzepili…;)

         Polubienie

       • tamara 3 kwietnia 2012 o 5:17 pm

        zabójcze 🙂 🙂 🙂
        for Tola from Tamara ten points !!!!!!!!!!!!!!!!!

        Polubienie

        • tamara 3 kwietnia 2012 o 5:24 pm

         proponuje na jeden dzień zmienić nick-i ….tak dla jaj 🙂

         Polubienie

        • Peryskop 3 kwietnia 2012 o 5:41 pm

         Bingo !
         tola czipa wszczepiona trolll 😀

         tylko bez obrazy, a jeśli już to na szkle malowane ultramaryną

         Polubienie

        • tamara 3 kwietnia 2012 o 5:53 pm

         Tola ; „wstrzepili” dzisToli sie wszystko pitoli 🙂 🙂 🙂

         Polubienie

        • rabarbarek 3 kwietnia 2012 o 6:31 pm

         A jak sie Toli odpitoli , to nie bedzie wiecej trolli ….

         I tyle w temacie. Dzieki Tolu za chwile rozrywki…

         Polubienie

  • grey 2 kwietnia 2012 o 8:25 pm

   wow pszczołom przylepiono chipy RFID…

   Polubienie

  • O Rzesz 2 kwietnia 2012 o 8:55 pm

   Polska i świat powinny zostać uwolnione nie tylko od GMO, iluminatów czy szatana w ogóle ale również od zbyt daleko ingerującej, inwazyjnej techniki z przemysłem chemicznym na czele.
   W każdym razie w krótkim czasie powinno zostać ogłoszone moratorium na stosowanie pestycydów, GMO oraz zatrzymana powinna zostać fikcja produkcji biopaliw jako źródła energii.
   Szkoda że zieloni zaprzedali się za srebrniki bo teraz naprawdę by się przydali!.

   Każde środowisko ma ograniczoną zdolność samooczyszczania.
   Liczba zmian jakie wprowadzono na przestrzeni dwóch ostatnich wieków jest zbyt potężna jak na możliwości naturalnych mechanizmów.
   Może to i prawda że wiele z obserwowanych zjawisk to odruch obronny natury. Kto wie?.

   Ciekawe czy ludzkość (czyli i my) przestanie kiedyś zachowywać się jak infekcja bakteryjna?!.
   Oby nie na skutek swojej śmierci!.
   Przerywnik:
   Od ludzkich „cudów” :

   wolę te naturalne:

   I jeszcze coś nt tworzenia fałszywych relacji.
   Technika komputerowa ciągle się rozwija.
   Najdoskonalsza, jak dotychczas, animacja jaką widziałem.
   Może wprowadzić w błąd nieobeznanych z zagadnieniem:

   Polubienie

  • sylukot 2 kwietnia 2012 o 9:54 pm

   Komentarze sa ciekawe, tylko ze nikt nie pisze o smugach. A to tez moze byc przyczyna wymierania pszczol. Bardzo niepokoi mnie tez jedno, ze po opadach deszczu na szubach pozostaja tluste slady, poczatkowo myslalem ze to kurz lub jakies osady z kominow ale, przeciez w Irlandii nie ma takiego przemyslu. Przy nastepnych opadach zrobie fotki i przesle do monitora.

   Polubienie

   • iHe 2 kwietnia 2012 o 11:08 pm

    Nie myte auta też szybko wyglądają nieciekawie,ale „każdy” szybko przywyka..
    Myjki ciśnieniowe maja żniwa..
    Pszczoła jest bioindykatorem o czym już pisaliśmy..
    http://pl.wikipedia.org/wiki/Gatunek_wska%C5%BAnikowy

    Zabawne ,że używa się ich jako bioindykatorów np. w pobliżu kopalni miedzi.
    Nie lubią metali czy co.GMO i roun-dupa nikt normalny z wyjątkiem osłów i chciwców nie lubi..

    (To nie jest reklama)
    Roundup 360 SL 5L (Randap) PROMOCJA!
    Dostępność: Wysyłka w 24h!
    Producent: Monsanto
    Cena: 145,00 zł(przekreślono)
    94,00 zł (w promocji)
    „”Środek nie zalega w glebie i jest rozkładany przez mikroorganizmy glebowe.””

    https://zbrodniarze.com/roundup_ready_360_sl
    https://zbrodniarze.com/gmo_-_aspekty_toksykologiczne
    https://zbrodniarze.com/herbicyd_roundup
    https://zbrodniarze.com/gbe_polska#dzialalnosc_lobbingowa

    Na prawdę strona warta polecenia już za samą nazwę.
    Motto Monsanto: „Jeśli produkt nie spełnia norm, zmieńmy normy.”

    Polubienie

 16. grey 2 kwietnia 2012 o 8:22 pm

  lider zielonych w Australii wzywa do utworzenia NWO

  http://www.prisonplanet.pl/polityka/australijski_senator_bob,p1012991917

  Polubienie

  • Konarski 2 kwietnia 2012 o 10:28 pm

   „zielonych” finansują bankstrzy Rotshild, Soros ireszta lichwiarzy, w Europie też.

   Polubienie

 17. Warszawiak 2 kwietnia 2012 o 9:51 pm

  Polubienie

 18. wacpan 2 kwietnia 2012 o 9:56 pm

  Polubienie

 19. b 2 kwietnia 2012 o 11:04 pm

  pitolicie tak ze masakra… Sracie ze strachu przez iluminantami??? czego sie boicie…

  Panie Marku niech Pan tak nie sra w gatki… Placi wam ktos za to by straszyc ludzi?

  Polubienie

 20. gozdek 2 kwietnia 2012 o 11:54 pm

  http://chomikuj.pl/ImagePreview.aspx?id=617627365

  Polubienie

  • gozdek 2 kwietnia 2012 o 11:54 pm

   http://chomikuj.pl/Jola_FW/ZAGRO*c5*bbENIA

   Polubienie

 21. rabarbarek 3 kwietnia 2012 o 5:14 am

  W USA bija na alarm i udaja glupa , ze nie wiedza co jest przyczyna autyzmu u dzieci. Juz 1 dziecko na 88 wykazuje objawy autyzmu. Najwieksi specjalisci i experci probuja znalezc przyczyne choroby, propagujac jednoczesnie szczepionki , GMO, i inne trucizny , ktore nie moga byc obojetne dla mlodych , dzieciecych organizmow. To co dostaja te dzieciaki niemal od urodzenia , konia powaliloby z nog , a co dopiero te malenstwa , ktore od urodzenia szpikuje sie rtecia i innymi swinstwami.

  Ci perfidni klamcy swoja udawana ignorancja , przyczyniaja sie do niszczenia narodu . Podejrzewam , ze z podobna sytuacja mamy do czynienia w Europie , a inne kontynenty czeka ten sam los.

  http://www.dispatch.com/content/stories/national_world/2012/03/30/autism-rate-jumps-to-1-in-88-kids-in-cdc-study.html

  Polubienie

 22. Pingback: Sąd Najwyższy Wielkiej Brytanii uniewinnia niesłusznie skazanego lekarza krytykującego szczepienia | Medycyna naturalna i afery medyczne

 23. Miracle 3 kwietnia 2012 o 7:25 am

  Monitorek… Zasiewasz poprzez swoje emocjonalne, oparte na „czarnych scenariuszach” słowa wiele strachu wśród czytających Twojego bloga. Nie jesteś do końca świadomy, że to właśnie ludzki strach jest energią, którą żywią się i dzięki której „rosną w siłę” te nieszczęsne elity, które tak naprawdę rozpaczliwie zaczynają już walczyć sami ze sobą, ponieważ zdają sobie sprawę z tego, że coraz bardziej rozprzestrzeniającego Światła nie da się już im zatrzymać. Więc albo przyjmą to Światło i zostaną przetransformowani z całą Planetą Ziemią do Nowej Ery Miłości i Oświecenia, albo ich nienawiść ich zniszczy i będą musieli powrócić do podobnego świata, w którym cechą jest walka o przetrwanie i podział na „dobro” i „zło”. Jeśli nie powstrzymasz swoich „emocji” to sam wpadniesz w tak niskie wibracje, że pozostanie Ci tylko droga w ponownym wcieleniu, które nadal zmaga się z iluzją 3D. Życzę Ci jak najszybszego rozpoznania tego, kim naprawdę JESTEŚ…

  Z Miłością i Światłem…

  Polubienie

 24. tamara 3 kwietnia 2012 o 8:18 am

  Ponieważ temat Illuminatie jest rozległy rozłoże go na cześci;dziś w wielkim skrócie o

  Illuminati versus Masoneria

  To co większość ludzi „wie” o Iluminatach dotyczy okresu, kiedy Adama Weishaupta wielki mistrz zakonu, stał się przedmiotem dysputy publicznej. Weishaupt był profesorem, ekspertem w dziedzinie prawa, prawa kanonicznego i filozofii i miał dwa podstawowe cele:
  a) atak na idiotyzm, hipokryzje, nielogiczność, korupcje i ucisk chrześcijaństwa ,
  b) atak na nierówności, niesprawiedliwości, tyranie, elitarność, niesprawiedliwości i ucisk europejskich monarchii i aroganckią arystokracji,.

  Weishaupt miał wykształcenie akademicke (jak większość członków Illuminati), chciał doprowadzić do realizacji Nowego Porządku Świata opartego na merytokracji, gdzie każdy ma równe szanse i może osiągnąć tyle na ile pozwala jego talent .
  Jest szokujące, że idea NWO Weishaupt-era została przekształcona z machiny do obalenia tyranii na świat rządzony przez faszystowskich cudzoziemców i obłąkanych anarcho-kapitalistycznych tyranów z chorymi teoriami o reptilianach , dziurach w Ziemi, Nibiru i microchip-ach .
  Jak każdy racjonalnie myślący człowiek może to wszystko utożsamiać z ideą Weishaupt-era ?

  Illuminati odrzucają całkowicie nowoczesne Wolnomularstwo, ponieważ
  -zostało ono przejęte przez tak zwane rodziny z gwiazdką{(Star Families) Linią Krwi (Bloodlines) } i stało się dla ich głównym narzędziem służącym do walki o utrzymanie władzy.
  Każdy członek OWO to Mason. Należą oni oczywiście do bardzo specjalnych loży, do którego żaden zwykły Mason nigdy nie bedzie przyjęty.
  Trzeba jeszcze raz podkreślić, że Iluminaci to nie to samo co Masoneria. Illuminaci nie starają się o loże w każdym mieście, nie jest ich zamiarem mieć mase członków z kasą, władzą i wpływami czy przywilejami. Jest nie dopuszczalne aby do Iluminatów,dostał się ktoś po znajomości ……..bo znasz
  kogoś, kto zna kogoś, i tak dalej. Nie możesz być przyjęty,tylko dlatego,że jesteś bogaty i sławny. Nie możesz przyjęty tylko dlatego że jesteś chętny, aby poznać ich tajemnice. Musisz być prawym typem człowieka i decyzja Illuminatów o tym czy nadajesz się na adepta czy nie trwa zwykle latami.

  Iluminaci byli założycielami Masonerii(M), ale w praktyce nią nie kierowali (zawsze pozostawiali satelitarną organizacje z wystarczającą liczbą członków aby rozwijała się na swój sposób).Początkowo M była org. szlachetną, bohaterską i zobowiązała się do szerzenia wartości Iluminackich,ale została szybko opanowana przez OWO (satanistów) .Głównym problemem z M było to, że organizacja rozszerzył się zbyt szybko. Pierwotnie były werbowane tylko merytokratycze osoby, zaangażowane w polityczną i religijną przemianę świata. Niestety po czasie wiekszość nowych członków nie miała nic wpólnego z zapałem reformarorskim lecz bardziej kierowała się czystą ciekawością i chęcią poznania wielkich tajemnic i praktyk obrzędowych o M.

  Liczba M szybko przerosła liczbe wszystkich członków Illuminati. I tak M wkrótce zmieniła charakter. „Niepożądani” zaczęli przenikać do ich organizacji , z katastrofalnymi skutkami, które są widoczne do dziś. Współczesna masoneria to plugawa, groteskowa zniewaga dla ideałów, na bazie których została założona. Natomiast oryginalne Freemasons byli anty-zakład, postanowił działać przeciwko fałszywym religiom, aroganckiej szlachcie i królewskiej tyranii, Wsółczesna masoneria to centralny filar opresyjnych reżimów, czyli absolutne przeciwieństwo jej początkowych założeń……..
  da da 😉 musze zmykać

  Polubienie

  • Peryskop 3 kwietnia 2012 o 11:28 am

   Tamara, niewykluczone że kiedyś jacyś „Illuminatie” mieli tylko szlachetne cele.

   Ale:
   – jak sama widzisz ta szczytna idea „aby nieść światło” została całkowicie wypaczona;
   – każdy spryciarz – a zwłaszcza przebiegły przestępca – stara się uchodzić za niewiniątko;
   – nie podałaś ani jednego nazwiska Illuminatie, więc skąd wiesz kim oni są i co reprezentują;
   – nie podałaś ani jednego przykładu buntu „dobrego Illuminatie” przeciwko „złym masonom”;
   – nie wspominasz o spenetrowaniu KK i innych religii przez masonerię w celu ich zniszczenia;
   – całkowicie pomijasz powiązania idei Weishaupta z planami frankistów zawładnięcia światem;
   – nie mówisz ani słowa o tajności tych (czy na pewno rozdzielnych ?) mrocznych organizacji;
   – nie wspominasz o wspólnej dla nich taktyce m.in. poprzez fałszywe akcje charytatywne;
   – nie mówisz o wspólnej doktrynie rządzenia światem w oparciu o blef (czyli przekręty i fałsz),
   utajnienie, inwigilację, elitarność, skrytą i jawną przemoc, oraz wciskanie ludziom ciemnoty.

   Czy nie dałaś się omotać sprytnie zredagowanej literaturze z „białym pijarem” dla naiwnych ?

   Nie można wykluczyć, że ktoś to pisze i podrzuca tak na wszelki wypadek.

   Bo gdy obecny globalny zamach na ludzkość się nie uda, to wyłonią się ci „szlachetni Illuminatie”, którzy „zawsze byli przeciwni i chcieli dobrze”, a całą winę zrzuci się na „niedobrych masonów” i oczywiście na podległych im pazernych banksterów i szefów karteli, na ich armię presstytutek, na kapo, policmajstrów oraz służalczych trollli kupionych za przysłowiowe 30 srebrników od łba !

   Pomyśl o tym, proszę, bo przecież masz czym 😀

   Polubienie

   • tamara 3 kwietnia 2012 o 4:34 pm

    No no…. co my tu mamy? Podwójny spisek i czystą prowokacje,której podłożem jest wygodnictwo? 😉

    ten wpis nie jest odniesieniem do” Pionki w grze”
    Poza tym jak podano we wstępie jest to w skrót
    dotyczy tylko relacji Illuminatie v Masoneria.
    reszta we właściwym czasie….oprócz frankistów

    Polubienie

   • rabarbarek 3 kwietnia 2012 o 4:40 pm

    Peryskop , jak to Tola kiedys powiedziala . ” recami i nogami” …..

    Tamara jestes w malym bledzie . Mam w domu ksiazke wydana w roku … 1885 . Zabytek , przekladany jeszcze pergaminowym papierem , zeby ilustracje nie ulegly zniszczeniu , w twardej , pieknej , choc nadgryzionej zebem czasu , oprawie. To historia ” freemasonerii” . Z pieknym okiem wszystkowidzacym i reszta magicznych przyrzadow.

    Weishaupt , jakie by nie byly jego zamiary stworzyl ” an imperium in imperio” . Od samego poczatku , jak nazwa wskazuje , to oni byli tymi oswieconymi i rozjasnionymi i to oni mieli swiecic na firmamencie swiata jak gwiazdy na niebie…Illuminaci nie istnieli dlugo , bo ich z Bavarii szybko pogoniono [ ok. 10 lat] , ale i tak zdazyli zasiac ziarno NWO. Dzisiaj niewazne jest czyW. chcial dobrze czy nie . Wazne , ze wyszlo jak zawsze czyli do bani. Nie mieli loz , ale mieli kolonie czyli na jedno wychodzi.Przeprowadzali inicjacje i stosowali systemy wtajemniczenia. Nie zapominaj , ze zaczelo sie od 5u chlopa , potem bylo ich tylko 54. Warto wiedziec takze , ze Weishaupt dzialal w katolickiej Bavarii , a przesiakniety byl liberalnymi ideami Voltaira , Diderota i innych.

    Zamiast komentarza wrzuce Ci cytat , ktory jest nie do podwazenia , bo nie zaczerpniety ze strony internetowej , a ” ze samego zrodla” .

    System wtajemniczenia

    A. Nursery , – 1′ Preparatory Literary Essey, 2’Novitiate, 3′ Minerval Degree , 4′ Minor Illuminatus, , 5′ Magistratus

    B. Symbolic Masonry , 1′ Apprentice , 2′ Fellow Craft , 3′ Master , 4′ Scot – divided into Major Illuminatus and Directing Illuminatus

    C. Mysteries , 1′ Lesser, a} Priest , b} Prience , 2′ Greater , a} Magnus , b} Rex

    Od niemal samego poczatku Illuminaci i Masoni przenikali sie nawzajem , niezaleznie od slownictwa jakiego uzywal Weishaupt.

    Materialow mam wiecej i wlasciwie mozna by ” bic ” sie na slowa , ale i tak fakty pozostana faktami…

    Pozdrowienia

    Polubienie

    • rabarbarek 3 kwietnia 2012 o 4:49 pm

     Mowa o pierwszych Iluminatach z Bavarii oczywiscie . [ te 10 lat , lub troche tylko dluzej] , bo potem mamy nawet polskie mocne iluminackie akcenty w postaci Illuminati of Avignon. Ale to juz nie na temat.

     Polubienie

    • tamara 3 kwietnia 2012 o 5:11 pm

     Rabarbarek gratuluje cennego nabytku….nie wątpie,że zawartość jest bardzo interesująca ,ale dotyczy tylko i wyłącznie Masonerii a nie Illuminatie,(oni nigdy nie upubliczniają tego rodzaju info)..O Masonach podałam ogólne informacje ponieważ ich organizacyjnych szczegółów nie zanam i szczerze mówic nie mam potrzeby,aby w nie wnikać…..więc niema potrzeby bić sie nawet na słowa …..możemy na Wielkanoc postukać sie malowanymi jajcami…..u nas w domu była taka tradycja.Wiem jak wybarać jajo o najtwardszej skorupce…

     Polubienie

     • rabarbarek 3 kwietnia 2012 o 5:20 pm

      Tamara , zdradz tajemnice twardego jaja , bo ja zawsze na szarym koncu. Poobijana i przegrana … Dziekuje z gory…

      Polubienie

      • Peryskop 3 kwietnia 2012 o 5:49 pm

       Tajemnicę twardego jaja zna dopiero każdy Master od 29 stopnia w górę…

       Polubienie

       • tamara 3 kwietnia 2012 o 6:20 pm

        Czyli tzw.kąt podniesienia ……nie zawsze proprcionalny do kąta roschylenia

        Polubienie

        • rabarbarek 3 kwietnia 2012 o 6:41 pm

         Peryskop , przez Ciebie nie poznam tajemnicy ” tj” Zmieniles temat . Troll !!!!

         Polubienie

      • tamara 3 kwietnia 2012 o 6:46 pm

       rabarbarek; Weź jajo i przetestuj lekko stukając ostrym końcam jaja o ząb tzw kieł…Radze poćwiczyć na paru jajach dla porówania,abyś mogła mieć wyczuć jakie jajo jest najtwardsze.Sprawdz obydwa końce jaja…. bonne chance

       Polubienie

       • Peryskop 3 kwietnia 2012 o 6:53 pm

        Tamara, metoda pre-selekcji jest rzeczywiście skuteczna !
        Potem trzeba tylko jakoś subtelnie oznaczyć „swoje twarde jajo” i bingo gotowe.
        Chyba że ktoś inny nam właśnie je sprzątnie z talerza ;-(

        Polubienie

        • tamara 3 kwietnia 2012 o 7:06 pm

         Peryskopie na wszystko jest rada;” sposobem go sposobem”

         Polubienie

        • rabarbarek 3 kwietnia 2012 o 7:17 pm

         Tamara , dzieki . Trudne zadanie , bo jak tu stukac 20-ma jajami o zab . I to dwustronnie. Duza szansa , ze jajko bedzie cale , a zab peknie … No i pomieszczenie do stukania trzeba znalezc , bo jak mnie zobacza , co robie , to niechybnie powiedza , ” Matka nam zwariowala …” . Beda tez goscie egzotyczni i jak pomysla , ze to taka nasza tradycja i zaczna robic to samo? Sprobuje … Dzieki…

         Polubienie

        • Peryskop 3 kwietnia 2012 o 9:24 pm

         Tamara, radzisz ”sposobem go sposobem”
         ale sama wiesz że „kąt podniesienia nie zawsze proprcionalny do kąta roschylenia”

         No właśnie w tym ambaras 😀

         Polubienie

        • tamara 3 kwietnia 2012 o 10:45 pm

         Peryskop;Aby uniknąć ambarasu mogą być bardzo pomocne osiągnięcia nauki i stare mądrości;
         “kundalini yoga ” http://www.pinklotus.org/-%20KY%20Kriya%20for%20sex%20energy%20transformation.htm
         THE ANIMA/ ANIMUS
         Schopenhauer – Metafizyka Sexu ,
         Baudrillard

         Polubienie

        • Peryskop 4 kwietnia 2012 o 1:14 am

         A jeszcze więcej – nie tylko o sexie – jest tu:

         Zakon iluminatów
         http://pl.wikipedia.org/wiki/Zakon_iluminat%C3%B3w

         Polubienie

        • tamara 4 kwietnia 2012 o 6:59 am

         http://pl.wikipedia.org/wiki/Zakon_iluminat%C3%B3w = ogólna DEZINFORMACJA!!!!!!!!!!!!!!!!
         Please believe me!

         Polubienie

        • Peryskop 4 kwietnia 2012 o 8:24 am

         Tamara: „http… ogólna DEZINFORMACJA!!!!!!!!!!!!!!!! Please believe me!”

         Problem w tym, że „Please believe me!” to ulubiony zwrot naciągaczy 😀

         A Zakon iluminatów jest faktem i tego nie zmienimy najciekawszymi zaklęciami.

         Polubienie

       • tamara 4 kwietnia 2012 o 8:19 am

        Peryskop; tamara gory napisala ;”To co większość ludzi “wie” o Iluminatach dotyczy okresu, kiedy Adama Weishaupta wielki mistrz zakonu, stał się przedmiotem dysputy publicznej.”
        info w wiki jest tego potwierdzeniem. I dotyczy Masonerii….gra slow majaca na celu wzbudzic nienawisc do Illuminatow….info te napewno dopracowane przez siedzibe szatana….najwiekszego wroga Illuminatow ,…….ktorzy byli juz p.n.e………..wiec posiadaja sekret ,o ktorych swiat nigdy nieslyszal…..miedzy innymi tajemnice boskosci……..i z tego prostego powodu maja wrogow,ktorzy pragna jednego…. zniszczyc Illuminatow….zaczeli od paskudnej propagandy o potworach,psychopatach itd………czy teraz rozumiesz dlaczego Illumi ukrywaja sie ? pozdrawiam

        Polubienie

        • Peryskop 4 kwietnia 2012 o 8:36 am

         Tamara, „Kody” i inne historie o „dobrych Illuminatach” to bajki dla naiwnych !

         Angels & Demons: Shedding light on the Illuminati
         http://www.philipcoppens.com/ad_2.html

         Jak Pottera H. ktoś to wszystko zmyśla, pisze i podrzuca nam na wszelki wypadek.

         Bo gdy obecny globalny zamach na ludzkość się nie uda, to wyłonią się ci “szlachetni Illuminatie”, którzy “zawsze byli przeciwni i chcieli dobrze”, a całą winę zrzuci się na “niedobrych masonów” i oczywiście na podległych im pazernych banksterów i pozbawionych sumienia szefów karteli, na ich wielkie armie presstytutek, na kapo, policmajstrów oraz służalczych trollli kupionych za przysłowiowe nędzne 30 srebrników od łba !

         Pomyśl o tym raz jeszcze, proszę, bo przecież podobno masz czym 😀

         Polubienie

        • tamara 4 kwietnia 2012 o 7:02 pm

         Peryskop ; zaczynasz prawić jak trzykropek 😉 oczywiście w bardziej rozbudowanym i subtelnie prowokacyjnym stylu.czuję tu podwójny spisek. A szykowałam materiał z organizacjami,ruchami oporu mających podobne ideologie lub wspieranych przez Illuminatow takich jak;
         Te……, Ja……., Róż……..,H….W….D….,Alu…….,Hez…..,Ka….., i wielu innych 🙂 🙂

         Angels & Demons to fikcja….lepiej przeczytaj jeszcze raz(między wierszami!!!!) Da Vinci Code.
         Tego rodzaju booki ukrywaja prawde właśnie między wierszami ” kto ma oczy ,zobaczy” , a dla zwykłego czytelnika będą to zwykłe ,kolejne opowiadania….jest jeszcze pare pozycji ,gdzie między wierszami są ukryte prawdy o tajemnicach tego świata(o wiele większych niż te w Da Vinci Code) ……….powodzenia w szukaniu prawdy …..

         Polubienie

        • Peryskop 4 kwietnia 2012 o 8:32 pm

         Tamara, dziękuję za pozdrowienia i wzajemnie.

         Wciąż starasz się grać nam zdartą płytę, którą już obracać trudno 😉

         Rabarbarek przytoczyła urywki księgi potwierdzające przenikanie się illuminati z masonerią. Identyczne potwierdzenia można dość łatwo znaleźć w bardzo licznych źródłach. Także dot. genezy, uwarunkowań historycznych, i w ekonomii, socjologii, czy psychologii. To wszystko jest spójne z moimi wrażeniami z Rosslyn Chapel k/Edynburga i z Texasu.

         Oczywiście nie wierzę w żadne teorie spiskowe w czasach gdy mamy pełno realnych spisków. Nie wszyscy jeszcze zauważyli, że łatwe triki i sprawdzone fortele przestały już wystarczać, bo okazuje się, że under-sofisticated potrafią być bardziej sofisticated od uważających się za over-sofisticated.

         Przebrnąłem tylko przez fragmenty „DVCode” bo to jest Harry Potter dla większych dzieci.

         A Ty wciąż:
         – nie podałaś ani jednego nazwiska Illuminatie, więc skąd wiesz kim oni są i co reprezentują;
         – nie podałaś ani jednego przykładu buntu “dobrego Illuminatie” przeciwko “złym masonom”;
         – nie wspominasz o spenetrowaniu KK i innych religii przez masonerię w celu ich zniszczenia;
         – całkowicie pomijasz powiązania idei Weishaupta z planami frankistów zawładnięcia światem;
         – nie mówisz ani słowa o tajności tych (czy na pewno rozdzielnych ?) mrocznych organizacji;
         – nie wspominasz o wspólnej dla nich taktyce m.in. poprzez fałszywe akcje charytatywne;
         – nie mówisz o wspólnej doktrynie rządzenia światem w oparciu o blef (czyli przekręty i fałsz),
         utajnienie, inwigilację, elitarność, skrytą i jawną przemoc, oraz wciskanie ludziom ciemnoty.

         Ponadto z Tobie tylko (?) znanych powodów unikasz uznania wpływu frankizmu na illuminati. A to przecież to samo (nomen omen) frankfurckie środowisko, ta sama żądza władzy, te same tajne i fałszywe metody, ten sam styk z chrześcijaństwem w celu jego podstępnej destrukcji.

         Czy w historii ludzkości wszelkie idee nie powstawały na osnowie dorobku poprzedników ? Nie sądzisz chyba, że Illuminatie spadli na Ziemię z Anunnakami z Nibiru lub Neptuna albo Oriona.

         Warto potraktować te relacje światopoglądowe nie jako konkurowanie między tą czy inną religią, ale jako charakter stosunków między ludźmi – CZY POWINNIŚMY WSPÓŁDZIAŁAĆ W OPARCIU O GODNOŚĆ I WZAJEMNE ZAUFANIE, CZY RACZEJ OSZUKIWAĆ SIĘ, OKRADAĆ I ZABIJAĆ ?

         Jeśli dla Ciebie jest to dylemat retoryczny, to tę dyskusję, jako jałową, proponuję zakończyć, oczekując na upadki kolejnych mitów i blefów oraz na kolejne holokausty o większej magnitudzie horrrroru i terrrroru niż poprzednio.

         Czy słyszałaś o metabolicznej wadzie TSD śmiertelnej i dziedziczonej wśród Żydów aszkenazim ? (w tym także ich potomków we frankofońskim Quebec i ludu Cajun w Luizjanie). Oprócz wspólnego genotypu jakie skłonności łączą te społeczności ?

         Jak może pamiętasz – Bóg nie musi istnieć, żeby sprawiał !!! 😀 😀 😀

         Polubienie

        • rabarbarek 4 kwietnia 2012 o 11:36 pm

         Ok, nie ma dobrych Iluminatow. Byla to grozna organizacja , ktora zagniezdzila sie wewnatrz Masonow . I taka pozostala do dzisiaj. Twierdzenie , ze A. Weishaupt byl w pewnych okresach bardziej znany lub mniej znany , nie jest scisle , poniewaz on od samego poczatku dzialal jako skrytoboss albo skrytozerca , wiec nie zalezalo mu na rozglosie , a wszystko wokol tego co robil ow

         iane bylo tajemnica. Poczatki jego dzialalnosci nie wziely sie z idei milosci do ludzkosci swiata , a z nienawisci do Jezuitow , ktorych postanowil zniszczyc Wymyslil sobie stowarzyszenie , za pomoca , ktorego pokona wroga i zaczal werbowac mlodych studentow , ktorzy naprawde chcieli poswiecic swoje zycie dobru ludzkosci. Weishaupt omotal ich idea walki ze zlem do konca czyli az do chwili , gdy szatan zostanie pokonany,

         Organizacja byla tak zakonspirowana , ze zaden novice , nie znal tam nikogo poza swoim nauczycielem Caly system organizacyjny opieral sie na szpiegowaniu ‚ nowych i starych’ i zbieraniu hakow. [ to samo widzimy dzisiaj w niejednym rzadzie]
         Kiedy na wyzszych szczeblach wtajemniczenia ” koledzy” poznawali sie nawzajem , zmuszani byli do donoszenia na siebie do superiora , a ten skladal raporty swoim wyzszym przelozonym. Na koniec raporty trafialy na rece A. W. Pierwsi adepci przyjeci zostali do tajnej organizacji w roku 1766 i zaden z nich nie byl Masonem. Potem bylo juz gorzej , bo zeby otrzymac stopnie illuminackie nalezalo przejsc inicjacje masonskie . Illuminaci nigdy nie byli licznym stowarzyszeniem i tak pozostalo do dzisiaj. Jest to byc moze ta ukryta niewielka grupa , ktora rzadzi za kotara i czeka na odpowiedni moment do wyjscia z ukrycia.
         Ujawnili sie Bilderbergowie , masoni dzialaja sobie ” pokojowo” we wszystkich krajach, maja swoje loze i jak pisalam , nawet je czasem otwieraja dla ludzi z zewnatrz pod pretekstem organizacji roznych imprez , nawet charytatywnych.

         Illuminaci pozostaja w ukryciu , choc probuje sie nam wmawiac , ze nie istnieja lub sa tym samym co masoni . [ sa ich czescia] Kiedy Baron von Knigge , zwolennik A. W . a potem jego przyjaciel , z milosci do idei illuminackich wstapil do stowarzyszenia , przeszedl inicjacje i zaczal decydowac o jego ksztalcie , powiedzial , ze Illuminati musza stac sie wyzsza klasa masonow . I stali sie , i zwodza ludzi tak jak zwodzili ich na poczatku powstania .

         Kluczem do rozwiazania powiazan Illuminatow z Masonami jest sprawa wzajemnych animozji miedzy mini. Illuminati nie lubili [ delikatnie mowiac] Masonow , mysleli nawet o ich zniszczeniu lub przejeciu , stad moze wlasnie wyszla teoria o dobrych Illuminatach , ktorzy walczyli od zawsze z Masonami. Niestety , ta walka nie miala niiic wspolnego z dobrem ludzkosci . Byla to walka o wplywy . Ze wzgledu na mala liczebnosc i latwosc wykrycia spiskow , Illuminaci pozostali jako ” imperium w imperium” .

         Polubienie

        • rabarbarek 4 kwietnia 2012 o 11:44 pm

         A mowiac krotko i prostym [ prymitywnym ? ] jezykiem .

         Kiedys jeden facio , wykorzystujac naiwnosc mlodych i milujacych pokoj , stworzyl tajna organizacje , ktora czeka na swoj czas , aby przejac kontrole nad swiatem. [ znowu wykorzystujac naiwnosc , tym razem i mlodych i starych] Amen.

         Polubienie