Horror ludobójstwa szczepionkowego

(…) Ogromna większość amerykańskich rodziców uważa, że ich dzieci zostały okaleczone neurologicznie przez szczepionki i większość cofnęła się w rozwoju po jakichś szczepieniach. Tych rodziców nic nie przekona, że szczepienia są bezpieczne (…) 

Horror ludobójstwa szczepionkowego*

Prof. Maria Dorota Majewska (nadesłane e-mailem)

Amerykańska agencja kontroli chorób (CDC) właśnie ogłosiła, że w r. 2008 w USA już 1 na 88 dzieci (8-latków) chorowało na autyzm.  U chłopców – ok. 1 na 50. W niektórych stanach (New Jersey i Utah)  sytuacja była jeszcze gorsza i tam chorowało 1 dziecko na  49/48, a spośród chłopców 1 na 24.  Liczby te nie włączają młodszych dzieci, z którymi  na pewno  chorych będzie znacznie więcej.  Uważa się, że liczby chorych na r. 2012 będą dużo bardziej przerażające, bo chorych na autyzm dzieci lawinowo przybywa.  Natomiast chronicznie chorych na różne choroby jest już ponad 64%  (czyli 2 z 3) amerykańskich dzieci.  To już prawdziwa pandemia trwałego kalectwa o niewątpliwie jatrogennej etiologii!

Ogromna większość amerykańskich rodziców uważa, że ich dzieci  zostały okaleczone neurologicznie przez szczepionki  i większość cofnęła się w rozwoju po jakichś szczepieniach.  Tych rodziców nic nie przekona, że szczepienia są bezpieczne.  Żaden skorumpowany „autorytet”, żaden polityk,  żaden lekarz.  Oni wiedzą swoje.  Niezależne badania naukowe (m. in. nasze)  potwierdzają ich zeznania. Ponieważ agencje rządowe, takie jak CDC i FDA do tej pory notorycznie ignorowały zeznania i apele rodziców, oraz ignorowały i marginalizowały badania wskazujące na toksyczność wielu obecnych szczepionek i ich kombinacji  (których  bezpieczeństwa w podawanych  koktajlach NIKT NIGDY nie badał), rodzice wypowiedzieli  politykom  oraz  tym agencjom otwartą wojnę.  Oskarżają rząd i skorumpowanych rządowych biurokratów z CDC i FDA o kryminalne zachowanie i świadome okaleczanie oraz zabijanie dzieci toksycznymi szczepionkami.  Domagają się ustąpienia i ukarania ludzi na wysokich stanowiskach odpowiedzialnych za te zbrodnie przeciw Narodowi Amerykańskiemu.  Rodzice obiecują, że nie ustąpią i nie spoczną, zanim nie pociągną do odpowiedzialności karnej osób, które kierowały programem masowego okaleczania dzieci toksycznymi szczepieniami, i zanim nie zmienią obecnego szaleńczego programu szczepień, wykreowanego wyłącznie dla zysków.    I tych rodziców są już miliony.
http://www.ustream.tv/user/CanaryParty
http://www.cdc.gov/mmwr/pdf/ss/ss6103.pdf

  • tytuł monitorpolski

komentarz monitorpolski: Nie można mieć już wątpliwości, że okaleczanie dzieci za pomocą szczepionek jest działaniem celowym o charakterze ludobójczym. Wiadomo dokładnie kim są  ludzie, którzy to zaplanowali, w jaki sposób to realizują. Skala tego ludobójstwa zaczyna mieć wymiar apokaliptyczny – zagrożone jest właściwe funkcjonowanie całego społeczeństwa. Ludobójcom od samego początku chodziło by doprowadzić do takiej sytuacji, by społeczeństwo w pewnym momencie przyjęło opcję eutanazji jako jedyny sposób na wyjście z tej tragicznej sytuacji. Miejmy nadzieję, że przebudzenie społeczeństwa będzie na tyle szybkie by zakończyć ten horror. Gangsterzy z firm farmaceutycznych i popierający ich politycy powinni jak najszybciej znaleźć się za kratkami. Także ci, którzy ludobójstwo szczepionkowe podciągają pod „teorię konspiracji”.

Reklamy