Horror ludobójstwa szczepionkowego

(…) Ogromna większość amerykańskich rodziców uważa, że ich dzieci zostały okaleczone neurologicznie przez szczepionki i większość cofnęła się w rozwoju po jakichś szczepieniach. Tych rodziców nic nie przekona, że szczepienia są bezpieczne (…) 

Horror ludobójstwa szczepionkowego*

Prof. Maria Dorota Majewska (nadesłane e-mailem)

Amerykańska agencja kontroli chorób (CDC) właśnie ogłosiła, że w r. 2008 w USA już 1 na 88 dzieci (8-latków) chorowało na autyzm.  U chłopców – ok. 1 na 50. W niektórych stanach (New Jersey i Utah)  sytuacja była jeszcze gorsza i tam chorowało 1 dziecko na  49/48, a spośród chłopców 1 na 24.  Liczby te nie włączają młodszych dzieci, z którymi  na pewno  chorych będzie znacznie więcej.  Uważa się, że liczby chorych na r. 2012 będą dużo bardziej przerażające, bo chorych na autyzm dzieci lawinowo przybywa.  Natomiast chronicznie chorych na różne choroby jest już ponad 64%  (czyli 2 z 3) amerykańskich dzieci.  To już prawdziwa pandemia trwałego kalectwa o niewątpliwie jatrogennej etiologii!

Ogromna większość amerykańskich rodziców uważa, że ich dzieci  zostały okaleczone neurologicznie przez szczepionki  i większość cofnęła się w rozwoju po jakichś szczepieniach.  Tych rodziców nic nie przekona, że szczepienia są bezpieczne.  Żaden skorumpowany „autorytet”, żaden polityk,  żaden lekarz.  Oni wiedzą swoje.  Niezależne badania naukowe (m. in. nasze)  potwierdzają ich zeznania. Ponieważ agencje rządowe, takie jak CDC i FDA do tej pory notorycznie ignorowały zeznania i apele rodziców, oraz ignorowały i marginalizowały badania wskazujące na toksyczność wielu obecnych szczepionek i ich kombinacji  (których  bezpieczeństwa w podawanych  koktajlach NIKT NIGDY nie badał), rodzice wypowiedzieli  politykom  oraz  tym agencjom otwartą wojnę.  Oskarżają rząd i skorumpowanych rządowych biurokratów z CDC i FDA o kryminalne zachowanie i świadome okaleczanie oraz zabijanie dzieci toksycznymi szczepionkami.  Domagają się ustąpienia i ukarania ludzi na wysokich stanowiskach odpowiedzialnych za te zbrodnie przeciw Narodowi Amerykańskiemu.  Rodzice obiecują, że nie ustąpią i nie spoczną, zanim nie pociągną do odpowiedzialności karnej osób, które kierowały programem masowego okaleczania dzieci toksycznymi szczepieniami, i zanim nie zmienią obecnego szaleńczego programu szczepień, wykreowanego wyłącznie dla zysków.    I tych rodziców są już miliony.
http://www.ustream.tv/user/CanaryParty
http://www.cdc.gov/mmwr/pdf/ss/ss6103.pdf

* tytuł monitorpolski
komentarz monitorpolski: Nie można mieć już wątpliwości, że okaleczanie dzieci za pomocą szczepionek jest działaniem celowym o charakterze ludobójczym. Wiadomo dokładnie kim są  ludzie, którzy to zaplanowali, w jaki sposób to realizują. Skala tego ludobójstwa zaczyna mieć wymiar apokaliptyczny – zagrożone jest właściwe funkcjonowanie całego społeczeństwa. Ludobójcom od samego początku chodziło by doprowadzić do takiej sytuacji, by społeczeństwo w pewnym momencie przyjęło opcję eutanazji jako jedyny sposób na wyjście z tej tragicznej sytuacji. Miejmy nadzieję, że przebudzenie społeczeństwa będzie na tyle szybkie by zakończyć ten horror. Gangsterzy z firm farmaceutycznych i popierający ich politycy powinni jak najszybciej znaleźć się za kratkami. Także ci, którzy ludobójstwo szczepionkowe podciągają pod „teorię konspiracji”.

Reklamy

89 responses to “Horror ludobójstwa szczepionkowego

 1. ... 3 kwietnia 2012 o 8:06 am

  Wyznawcy ewolucji i new age nie musza wogóle sie przejmowac tematem bo jedni “ewoluuja” przez co ich organizamy same wytworza potrzebne mechanizmy obronne przeciwko truciznom 😉 , a wyznawcy new age wierzacy ze mysli kreuja rzeczywistość zaczna myslec ze sa niezniszczalni i nic nie uszkodzi ich ciał lub zaczna kreowac myslami ze nie potrzebuja wody i żywności 😉

  , http://zbawieni.com/forumdisplay.php?fid=5

  Polubienie

  • ... 3 kwietnia 2012 o 8:12 am

   http://wyborcza.biz/biznes/1,101716,11463125,Zbozowa_kleska_na_miare_stulecia__Zboza_wymarzly_.html – kilka takich klesk w wiekszej skali + wielkie wojny i mamy – MIARKE PSZENICY ZA DENARA lub 3 MIARKI JECZMIENIA ZA DENARA – a wiec wielka drozyzne i racjonowanie żywnosci – OBJAWIENIE JANA 6:5-6

   , jest jeszcze jedna ciekawa rzecz , w razie ataku na Iran , wojska NATO w Afganistanie mogą nagle znalezc sie z śmiertelnej pułapce , jesli do wojny dołacza sie tacy gracze jak armia rosyjaska , chińska lub pakistańska to biada wojskom NATO w Afganistanie – od zachodu bedzie armia irańska , od południa pakistańska , od północy conajmniej armia rosyjska a od zachodu armia chińska , Chiny granicza przeciez z Afganistanem

   , jesli wojska NATO zostana wybite co do nogi to czy to nie bedzie idealnym pretekstem zeby Europa włączyła sie do wojny ?? , w najgorszym scenariuszu jeli ponad 2000 Polaków zostanie zabitych to czy nad Wisła nie uznane to bedzie jako CASUS BELLI 😉

   , http://zbawieni.com/forumdisplay.php?fid=5

   , w razie czego nie dajcie sie nakrecic propagandzie pseudopatriotycznej , nie badzcie wsrod sterowanych mas które wysyła sie na wojny , lepiej pojsc siedziec za odmowe zabijania wojennego niz zyc na pseudowolnosci z pietnem zabójcy , lub byc osadzonym winnym przez BOGA OBJAWIONEGO JEZUSA

   Polubienie

   • iHe 3 kwietnia 2012 o 9:44 am

    „W 2010 r. nadeszły klęski żywiołowe, które zachwiały rynkiem. W Ameryce Południowej, Francji, Chinach, Ukrainie i Rosji były susze. W Australii powódź. W USA w zależności od regionu w rolników uderzyły susze lub ulewy. Mało zboża na rynku spowodowało, że ceny wyskoczyły w górę.

    – Do tego trzeba dodać jeszcze fundusze spekulacyjne. Kilka lat temu w tę teorię nie wierzyłem, ale dziś skłaniam się ku niej. Ocenia się, że fundusze opanowały rynek spożywczy w 30 procentach – mówi Romańczuk.”

    Dla wybiórczej wszystko jest teorią nawet jak już w nią wieżą i są konkretne wyliczenia,które sami podają..
    Tacy to teoretycy niespiskowi rzecz jasna.Ale jakby ktoś się spytał to ewoluują.
    Ciekawe do jakich jeszcze odkrywczych wniosków kiedyś dojdą.

    A tak BTW u nas cena mąki to 15% a gdzieś w biedniejszych rejonach zacznie się głód bez sponsorowania przez faceSbooka różnych rewolucji.
    A jak wiemy głodni ludzie masowo – to pewne zamieszki ,a nawet rewolucje..
    Jest jeszcze opcja ucieczki do przodu czyli zabrać komuś innemu ziarno..

    Głód jest lepszy do regulacji populacji niż wojna bo nie ma efektu jojo..
    Więksi będą obżerać mniejszych i to nie tylko z ziarna.

    Ciekawa jest walka ze spekulacją na żywności:

    „Spekulacja ludzkim głodem jest zbrodnią.”
    „Kolejnym czynnikiem, który zapobiegłby zmienności cen, jest ograniczenie zboża przeznaczanego na biopaliwa”
    „Nie możemy zakazać produkcji energii w sektorze rolnictwa, ale trzeba ograniczać te ilości, by nie stanowiły zagrożenia dla bezpieczeństwa żywnościowego.”
    „Może zabrzmi to okrutnie, ale jeśli mamy rolników, którzy są rozproszeni, to ich głód nie spowoduje zamieszek. Innych reakcji można się spodziewać po ludziach w mieście.”
    „Pojawia się zjawisko wykupu ziemi rolnej przez inwestorów finansowych, którzy spodziewają się wzrostu opłacalności produkcji rolnej. Przykładem jest Afryka.
    Oczywiście. Dlatego FAO zajmuje się tym problemem. Opracowujemy kodeks dobrych praktyk. Mamy tu trzy podstawowe problemy, które mogą się pojawić: wykluczenie społeczne, nadmierne wykorzystywanie tych ziem oraz jak to wpłynie na bezpieczeństwo żywności.”

    http://www.portalspozywczy.pl/finanse/wiadomosci/niemcy-wykupuja-grunty-rolne-w-polsce,67124.html

    Jak zwykle panuje ciekawy podział UE się niby broni przed GMO i beztrosko nie zasiewa lub produkuje z rolnictwa energie ,a USA pionieruje w regulacjach niespekulacyjnych u siebie ,gdy w tym samym czasie ich fundusze brykają sobie po całym świecie robiąc to u innych.
    A UE sobie czeka na problem reakcja rozwiązanie,żeby oczywiście przyjąć kolejne federacyjne ustawy wzorem wielkiego brata.

    http://kwintal.pl/aktualnosci/354

    O POlsce to już mi się nie chce nawet wspominać,jak wiadomo POwoli zaczymamy gonić Afryke..

    A to mnie też urzekło jak sprytnie otwiera się bramke dla monsano&co
    (niby w domyśle chodzi o rośliny energetyczne,ale skąd możemy wiedzieć co tak na prawde do końca poeta miał na myśli)

    „W projekcie reformy WPR za dużo uwagi poświęca się środowisku, a za mało kwestiom gospodarczym. Rolnicy nie mogą wyżyć z samego środowiska. Priorytetem powinna być gospodarka, a dopiero potem kwestie środowiskowe. Musimy zapewnić rolnikom godny dochód, zresztą nie tylko w UE, ale na całym świecie. Należy prowadzić politykę międzynarodową – po raz pierwszy tak ważne staje się wyżywienie całego świata. ”

    Wszystko pięknie ładnie a jakoś dziwnie śmierdzi NWO i GMO.
    Der polnishe rolne lobby szontowe widzi jak zawsze tylko jedną strone medalu.
    Tą którą otrzymają w nagrode .

    Wybaczcie za tą przydługą wklejkę ,ale może wizja niemieckiego eco żarcia od bayera&co i całej bandy zbafców Ziemi wyzwoli w nas jakiś mechanizm obronny przed tym mechanizmem zakamuflowanego zniewalania.

    Polubienie

    • iHe 3 kwietnia 2012 o 9:46 am

     sorki za ort

     Polubienie

    • Brus_Zły_Lis 3 kwietnia 2012 o 6:20 pm

     A TUTAJ o pewnej gwieździe tańca z gwizdami
     http://czerwonykiel.blogspot.com/2012/04/taniec-z-sb-kami.html

     Polubienie

    • Brus_Zły_Lis 5 kwietnia 2012 o 6:19 pm

     a tutaj o poecie jastrunie
     http://czerwonykiel.blogspot.com/2012/04/czerwone-dynastie-jastrun-agatsztajn.html

     Polubienie

  • Wolodia 3 kwietnia 2012 o 11:38 am

   A kiedy wladze zaszczepimy przeciwko wscieklizinie.Przeciez Oni sa poprostu nienormalni.
   Ludzie jesli oni beda w dalszym ciagu rzadzic nami.To skanczy sie to nasza tragedia..LUDZIE OBUDZMY SIE prosze…

   Polubienie

 2. waryjat 3 kwietnia 2012 o 8:44 am

  Wczoraj rano włączyłem TVPInfo, a tam miła pan nadawała z niebieskiej giełdy papierów małowartościowych. Mówiła, dlaczego wiele budynków i giełd na świecie było oświetlonych dziś na niebiesko. Otóż był to „Światowy Dzień Wiedzy na Temat Autyzmu”. Oczywiście podzieliła się „szeroką” wiedzą o tym, że nikt nie wie dlaczego jest to już 4 schorzenie na świecie. Milutka pani ładnie mówiła, że najbardziej zawały i nowotwory wyniszczają narody, brakło już jej tchu by wydusić coś o efektach ubocznych leków i szczepień. Po podaniu kilku cyferek spokojnie zakończono transmisje, by ludy mogły normalnie dopić kawę, a nie przejmować się szczepionkami.

  Polubienie

 3. Aśka 3 kwietnia 2012 o 8:58 am

  Ciekawe, kiedy naukowcy zajmą się badaniem wpływu szczepionek na dorosłych i czy przypadkiem nie mają one wpływu na choroby autoimmunologiczne i inne, np. parkinson, alzheimer.

  Polubienie

  • monitorpolski 3 kwietnia 2012 o 8:05 pm

   Oczywiście, że mają. W mojej rodzinie mam taki przypadek. Dokładnie miesiąc po zaszczepieniu na grypę – Parkinson, dwa lata później znów miesiąc po zaszczepienia zawał. Osoba ta nawet nie chce słuchać jak się jej mówi o szkodliwości szczepionek, doktor przecież mądrzejszy. A co z grypą? I tak zachorowała…

   Polubienie

   • Hix 3 kwietnia 2012 o 8:34 pm

    niestety ludziska nasłuchają się wynajętych za srebrniki ‚ekspertów’ i przemów takiemu
    u mnie w domu szczepilismy się kiedys na grypę (przez 4 sezony) , jak się wtedy już jązłapało to naprawdę niezły charchot był, aż płuc nie urwało 😀
    od kiedy tego nie robimy przechodzi sie znacznie łagodniej, trochę się posmarka

    Polubienie

    • Dorka 4 kwietnia 2012 o 3:20 am

     ja na grype zadna nigdy sie nie szczepilam ani dzieci tez. Dwa lata temu jak byla panika o ta swinska grype bylam w ciazy.Poszlam na wizyte kontrolna do lekarki a ona oczywiscie wyskoczyla z propozycja szczepienia! Powiedzialam ze nie chce, a ona na to czy ja rozmawialam ze mezem ze osieroce 2 dzieci i on sam zostanie??doslownie powiedziala ze jak sie zaraze grypa to umre!!a i dziecka nie uratuja oczywiscie! Wyszlam z placzem…..juz tam nie wrocilam , zmienilam lekarza!!Kolezanka w tym samym czasie ta grype zlapala, tez w ciazy, przyznala ze 2 dni byla prawie nieprzytomna ale od razu sie polozyla do wyrka. No i po kolei..czosnek, rosolki, barszczyki, itp.itd. przezyla !!!poprostu trzeba wylezec!

     Polubienie

     • sebecx 4 kwietnia 2012 o 5:58 am

      … i chciało jej się jeść podczas tej grypy rosołki i barszczyki czy jadła na siłę?…

      Polubienie

   • Aśka 3 kwietnia 2012 o 8:49 pm

    Też jestem kolejnym przypadkiem, niestety i czekam aż się tymi przypadkami naukowcy zajmą.

    Polubienie

    • Peryskop 3 kwietnia 2012 o 9:28 pm

     u Dakowskiego rozsądne motto:

     SANABILES FECIT DEUS NATIONES – Bóg uczynił narody uzdrawialnymi
     – przypomina Feliks KONECZNY.

     Ale to tylko SZANSA. Wykonać musimy sami.

     koniec cytatu

     Dodam, że niekonicznie czekając na naukowców, bo nas srogo zawiedli.

     Polubienie

     • Aśka 3 kwietnia 2012 o 9:49 pm

      Ale to bardzo miło byłoby, gdyby każdy robił to, co do niego należy. Czyż nie?

      Polubienie

      • iHe 3 kwietnia 2012 o 10:14 pm

       Jak pójdzie rewolucja to całe branże naukowe mogą ulec EUtanazji.
       Może się okazać ,że jihad obejmie Ziemie ,ale nie chrześcijanin na muzułmanina,buddyste czy hindusa tylko ręka w rękę na masona,EUgenika i reszte banksterstwa i ich obrońców.
       W takim sojuszu może już nie być przebacz.

       Taka święta wojna przeciwko zwyrodniałej nauce może stać się wielce chwytliwym celem dla umęczonej ludzkości..
       Może jednak czas POhamować zwyrodniałych kolegów zbafcuff Ziemi inaczej i przejść na jasną stronę,oddać srebrniki i poczuć się wolnym..

       Nie pomogą drony ,ABC#S i fake ufo jak rozpłyną się własne szeregi.

       Zawsze jest czas powiedzieć dosyć,wychodzę z tego nie wykonuje rozkazów nazistów,jestem człowiekiem nie marionetką.

       Polubienie

       • maniek 3 kwietnia 2012 o 10:56 pm

        dobrze gada. Polać Mu!!! 🙂

        Polubienie

        • iHe 3 kwietnia 2012 o 11:46 pm

         😀 😉

         Polubienie

       • Peryskop 3 kwietnia 2012 o 11:03 pm

        Przykładowy projekt z MIT ukazujący na jakie manowce schodzi sobie teraz „nauka”.

        Samo-formujący się piasek i inne „użyteczne” roboto-mrzonki gotowe „za dekadę”.

        Czy ktoś jeszcze pamięta obietnice nano-ubotków do rozprowadzania leków we krwi ?
        Jakieś 30 lat temu też szumnie zapowiadano, że będą gotowe „za dekadę”.

        Self-sculpting sand robots are under development at MIT
        http://www.bbc.com/news/technology-17603235

        Polubienie

        • iHe 3 kwietnia 2012 o 11:41 pm

         Ciekawe jak im idzie z inwigilacją tak na prawde,czytam sobie link do łł i tak się zastanawiam,czy po straszeniu nas zdychającym od czarów 2skiem czasem nie jest to kontynuacja serialu fear(często nam tu podnoszony zarzut) tym razem o wszechinwigilacji..
         (oczywiście wiem o INDECT i tego nie lekceważe,ale tu chodzi o pudełko za 2mln. złotych)

         Nie mam dzisiaj zdrowia analizować tego ,ale jest tam jeden ORK co dość dzielnie się prezentuje.Nawet Urbaś tam w jednym momencie wyraził zdziwienie za co niemalże łł się obraził.

         Tak sobie myślę ,że w POlin gdzie np.informatyzowano ZUS blaga technologiczna to może być niezły blef władzy w stylu usrahellskim.
         Co prawda dosyć dobrze przynajmniej w tifi idzie im(POlicji) łapanie przestępców na telefon komórkowy,mimo ,że delikwenci posiadają ich setki.

         Jakoś nie słyszy się o wielkich sukcesach nie dotyczących płotek.

         Rozważam czy to może też być taki fear controll.Niby ostrzegamy,ale jednak bronimy(uwiarygodniamy)uciskanych zawsze prawych tefałenowców ,co to nie mają układu z szontem.
         Ciesze się ,że jest NE i lubię tu czytać wybrane stamtąd linki jednak nie zapominam o jego misyjności.
         Oczywiście misyjność nie dotyczy wszystkich i w jednakowym stopniu.
         Postaram się tam częściej zaglądać,jednak czasami mam przesyt netu.

         http://lazacylazarz.nowyekran.pl/post/52082,inwigilacja-przez-komorke-instrukcja-obslugi

         Polubienie

        • Peryskop 4 kwietnia 2012 o 12:31 am

         iHe, może to i racja z fear’em.
         Bo zastanowił mnie tak szczegółowy manual u łżącego ł.
         Po co, dla kogo i dlaczego aż tyle ?
         Niektóre akcje są spalane z przedobrzenia.

         A z drugiej strony możliwości inwigilacji komórkowej są ogromne.
         W dyskusji spierają się czy wyłączona komórka może podsłuchiwać także gdy jest OFF.

         Dobrze wypasiona może nawet po wyjęciu baterii 😀

         Polubienie

        • rabarbarek 4 kwietnia 2012 o 4:37 am

         Po przeczytaniu artykulu i obejrzeniu plakatu , ktory ukazal sie na setkach stron internetowych , dochodze do wniosku , ze podsycanie strachu u ” podwladnych” stalo sie jednym z ulubionych zajec waszmosciow a CIA , FBI , i cholera wie jeszcze kogo. Oczywiscie FBI i NYPD szukaja sprawcow ” wykonawczych” plakatu , ale namierzyc ich trudno pomimo istnienia supercantral , supermozgow , superspecjalistow od podgladania. Jak dzieciak 12letni napisal kilka slow o Obamie na swoim komputerze w domu , to po kilku godzinach ” smutni panowie” odnalezli go bez trudu i oskarzyli o terroryzm . W wypadku plakatu o Al Kaidzie wracajacej do Nowego Jorku , nikt nie potrafi namierzyc ” artysty” . Amerykanie smieja sie na stronach , piszac , ze ten plakat to reklama nowego musicalu na Broadwayu w Nowym Jorku. Jeden z internautow napisal tez , ze sprawcy siedza pewnie w hotelu Hilton i szykuja kolejne strachy.

         Smieszne , ale malo zabawne. Sprawdzilam tez czy t nie byl to zart prima – aprilisowy lub czy nie nadala tego Cebula czyli to satyryczne ” byle co ” zwane Onion , ktorego wiadomosci czesto rozchodza sie z predkoscia swiatla po stronach internetowych. Wyglada jednak , ze tym razem , zart ma inne pochodzenie ….Oczywiscie nie zapomniano dodac , ze plakat pojawil sie na wielu stronach arabsko-jezycznych…

         http://www.mirror.co.uk/incoming/article779860.ece/ALTERNATES/s615/Al-Qaeda+coming+soon+again+to+New+York+-+The+graphic+was+discovered+on+several+Arabic-language+websites+by+the+NYPD+and+FBI

         Polubienie

       • Tola 4 kwietnia 2012 o 11:18 am

        iHe – ja mysle,ze oni zdaja sobie sprawe z tego,ze w kims moze sie sumienie odezwac.
        Czy znasz jakis przypadek,ze ktos nawrocil z drogi?
        Pewnie to wszystko jest bardziej perfidnie utkane i nie zakalda opcji powrotu sumienia i wycofania sie z ukladu.
        Jak w mafi.

        Polubienie

        • Aśka 4 kwietnia 2012 o 11:56 am

         następna tajemnicza śmierć …

         http://wiadomosci.onet.pl/swiat/szef-prestizowego-sciences-po-znaleziony-martwy-w-,1,5081112,wiadomosc.html
         Szef prestiżowego Sciences Po znaleziony martwy w hotelu
         /fragment
         Nowojorska policja nie znalazła dowodu, aby wczorajsza śmierć francuskiego naukowca, szefa prestiżowego Instytutu Nauk Politycznych Richarda Descoingsa była przestępstwem – powiedział przedstawiciel policji Paul Browne, cytowany przez agencję AFP. Okoliczności śmierci mężczyzny są jednak tajemnicze – przyznają funkcjonariusze.

         Polubienie

        • iHe 4 kwietnia 2012 o 12:00 pm

         @Tola
         O tych co się nawrócili zapewne w merdiach nie usłyszymy,czasami to już w ogóle o nich nie usłyszymy,ale każdy nieprzekonany do końca jakiś piasek może w tryby machiny sypać ukradkiem..
         Jednak trzeba by nad tym pracować ,żeby sobie nie myśleli ,że dostają kase od nierządu za nazistowskie projekty,milczenie bądź POzytywny PR i dać im żyć ze spokojnym sumieniem dobrze spełnionego obowiązku.
         Nie ma tak dobrze,niech wiedzą,że są ludzie co doskonale rozpoznali ich postawę i dokonania życiowe i tylko czekają na zwrot wiatru historii ,który niechybnie nastąpi,a potem ich rozliczyć z tej postawy.

         Jak każdy mechanizm i ten mafijny ma słabe strony,mam nadzieje,że będziemy szukać z powodzeniem jego słabych punktów 🙂
         O nie wszystkich słabych ptk.można powiedzieć otwarcie,ale można tak działać ,żeby akurat one obrywały.

         Polubienie

        • Peryskop 4 kwietnia 2012 o 1:34 pm

         Tu może nie chodzi o nawróconych, ale o wątpiących i przestraszonych.
         Bo takich współuczestników obecnej zmowy jest zapewne więcej niż nawróconych.

         Żeby przestali się dzielić swoimi przemyśleniami to dostali via ŁŁ jednoznaczny przekaz:
         „Cicho sza ! Mamy was wszystkich na uchu !!!”

         Przykładowo także tych, którzy rzekomo dorobili bez dokumentacji salonkę na 8 osób w „101”, tych którzy odprawiali odloty które prawdopodobnie były w dniu 9.04 a nie było 10.04.2010, albo tych, którzy brali udział w szybkiej likwidacji hangaru na wojskowym lotnisku Okęcie:

         http://marucha.wordpress.com/2012/04/01/byl-sobie-hangar-tajemnicze-okecie-2010/

         Polubienie

  • grypa666 4 kwietnia 2012 o 1:19 am

   Zbiór art. o scypionkach, w tym skutki na dorosłych:
   http://grypa666.wordpress.com/olej-scypionki/

   Polubienie

 4. Peryskop 3 kwietnia 2012 o 9:07 am

  @waryjat, dzięki za Twoją relację.

  W jakim celu infotefałpy połączyły “Światowy Dzień Wiedzy o Autyzmie” z giełdą ?
  Takie zestawienie w „normalnych czasach” wywołałoby co najmniej zdziwienie.

  Giełdy są lansowane jako źródła bogactwa i może chodziło o uruchomienie tego efektu oczarowania,
  żeby przytłumić w lemingach uzależnionych od zysku istotę problemu autyzmu i jego genezy ?

  A bezpośrednim celem tego triku psy-op był prosty przekaz: patrzajta ludziowce jak „wasza” giełda papierów się przejmuje problemami społecznymi, że aż się podświetliła na nakazany kolor !

  Ta aranżacja jest przykładem jak instrumentalnie są niwelowane ważne sprawy.

  Polubienie

 5. baca 3 kwietnia 2012 o 9:26 am

  „Jerzy Buzek trafił do szpitala”

  „Klątwa Mizi” ???

  Polubienie

  • iHe 3 kwietnia 2012 o 11:16 am

   Nawet nie wiedziałem,że dostał taką fajną nagrodę,ciekawe czy jest jakaś cicha rywalizacja POmiędzy nim a 2skiem w zbieraniu nagród.

   „Jerzy Buzek został we wtorek laureatem Nagrody Żydów Europejskich im. Lorda Jakobovitsa, przyznanej po raz pierwszy przez Konferencję Rabinów Europy (KER). Na ceremonii wręczenia nagrody w Brukseli podkreślono wysiłki Buzka na rzecz upamiętnienia Holokaustu.

   No i jeszcze dodam jego pare sławnych reform ,które dobrzy ludzie przypominają regularnie na onetforum:

   ~pamiętliwy do ~hipcio: 4.5 reformy(Buzka):
   1. służby zdrowia (lekarze rodzinni, NFZ, i w konsekwencji wielomiesięczne kolejki do specjalistów)
   2. administracji publicznej (wprowadzenie powiatów i samorządnych województw – kilkaset tysięcy urzędniczych stanowisk do obsadzenia)
   3. szkolnictwa ( utworzenie gimnazjów, które do teraz realizują program kończący się w ostatniej klasie na programie pierwszej klasy dawnej ZSZ i całkowita destrukcja szkolenia zawodowego)
   4. emerytalna ( OFE, które przez ostatnie 12 lat zarobiło dla Polaka w sumie przeciętnie 9%, czyli nie wystarczy to nawet na pokrycie pobieranych przez OFE prowizji)
   Tak cztery, to wszystko i wystarczająco dużo!
   PS.
   5. podatkowa ( ubruttowienie płac, co w konsekwencji prowadzi do dużo wyższych kosztów pracy, czyli bezrobocia i tego, że na papierze to wynagrodzenie wygląda dobrze jednak na koncie bankowym bardzo źle)

   Polubienie

   • monitorpolski 3 kwietnia 2012 o 8:07 pm

    Rebe Buzeksztajn się spisał…

    Polubienie

  • pola 3 kwietnia 2012 o 5:24 pm

   Ta nagroda staneła mu kością w gardle i trzeba było mu ją wyjąć ,łomatko co sie ze mną robi żeby być aż tak złośliwym.

   Polubienie

   • O Rzesz 3 kwietnia 2012 o 8:22 pm

    Pewnie się szczepił, jeśli jednak nie … również stawiam na kość. :D.

    Polubienie

  • alexirin 3 kwietnia 2012 o 8:28 pm

   Jerzy Buzek pierwszym laureatem Nagrody Europejskich Żydów im. lorda Jakobovitsa

   http://wirtualnapolonia.com/2012/04/03/jerzy-buzek-pierwszym-laureatem-nagrody-europejskich-zydow-im-lorda-jakobovitsa/

   Polubienie

   • Peryskop 3 kwietnia 2012 o 9:36 pm

    Nieco więcej szczegółów o „sukcesach” Buzka podał S. Michałkiewicz:

    „Nielegalne leczenie”

    http://www.michalkiewicz.pl/tekst.php?tekst=2460

    Polubienie

  • ALFA 3 kwietnia 2012 o 9:34 pm

   To choroba wściekłych krów!!!! 😀

   Polubienie

 6. TajemniczyPan 3 kwietnia 2012 o 9:31 am

  Wszystko co trzeba o szczepionkach! Podajcie linka innym! Niech się edukują!
  http://www.vismaya-maitreya.pl/teorie_spiskowe.html#szczepionki

  Polubienie

 7. marco 3 kwietnia 2012 o 9:34 am

  ja z innej beczki, politycy narzekaja na niz demograficzny ale wedlug mnie nikt o zdrowych zmyslach nie bedzie decydowal sie na zakladanie rodziny w tych warunkach, zbierzcie do kupy to wszystko o czym tutaj mowimy kto chce dla swojego potomstwa zniewolenia i chorob ? depopulacja jak widac jest trudna tylko z 1 powodu mianowicie z glupoty i ignorancji ludzkiej bo niestety wiekszosc niczym sie nie interesuje i dalej plodzi potomstwo i przekazuje im ta papke z jakiej sami wyrosli a tak to juz dawno by byla rewolucja albo co bardziej prawdopodobne plan elitby sie ziscil i ok niech maja ten swoj wymarzony swiat, kto by chcial zyc na takim swiecie jaki nam planuja, i tak kazdemu smierc zajrzy w oczy predzej czy pozniej, nie ma sie czego bac w tym nowym porzadku swiata, strachem napedzamy im tylko koniunkture.

  Polubienie

  • monitorpolski 3 kwietnia 2012 o 8:10 pm

   marco, płodzenie maksymalnej ilości dzieci – to jest jedyne rozwiązanie! Powinny powstać gminy chrześcijańskie z najważniejszym posłaniem – stwarzaniem warunków do funkcjonowania rodzin wielodzietnych. Przecież bez dzieci społeczeństwo wymrze, o czym ty w ogóle bredzisz? Co z tego, że trudno żyć – młodzi to energia, energia to tworzenie, praca, to powoduje rozwój i stabilizację. Nie promuj mi tu cywilizacji śmierci!

   Polubienie

  • sebecx 3 kwietnia 2012 o 8:16 pm

   przed w trakcie i po wojnie ludziom rodziły się dzieci … tak więc ktoś z twoich przodków przy „niezdrowych” zmysłach spowodował, że jesteś… tak ci źle na świecie? …

   Polubienie

 8. zenobiusz 3 kwietnia 2012 o 10:21 am

  Kiedy słonko wschodziło i było już nad klasztorem – wspomina z powagą z powagą Boguń – nad tym słonkiem pojawiły się ślady stóp. Było ich kilka, może kilkanaście w jednej linii. Takie te stopy były, jakby odciśnięte z bosej nogi, wyraźne, jaśniutkie jak słonko. Z przodu się pojawiały, z tyłu znikały. Tak to wyglądało, jakby ktoś nad słonkiem się przeszedł. Ja widziałem i one widziały. No i nie wiedzieliśmy co oznaczają te ślady bose nad słonkiem. Potem byliśmy w klasztorze, i jak my już wyszli to nasza Marysia tak mi gada – Matka Boska poszła już na wschód, widziałeś, do Rosji. Odchodzi. W Rosji będzie teraz nawracać. Wróci tutaj jak ten las wyrąbią i drugi taki wyrośnie. Wróci do Polski wtedy, kiedy Polska będzie potrzebna dla ocalenia świata. No, ja wiem? My jesteśmy w tak trudnej sytuacji, a tu mamy świat ocalić…

  Ta historia,jakże mało znana ,została przypomniana ,dzięki inicjatywie Admina cytowanego bloga ,i zaangażowaniu jego czytelników.Dla mnie osobiście jest wstrząsająca.Jak w zwierciadle,widać w niej los Polski.Matka Boska ,odeszła na Wschód,nawracać ,ale wróci.

  Co zastanie w Mazurach,co zastanie w Polsce.???

  Inicjatywa Kardynała Wyszyńskiego,przyniosła krótkotrwałe owoce,mroczne siły rozsnuwają welon niewiedzy,dalej czyhają,potomkowie ubeków,wciąż ,usiłują meliorować. ,by zatrzeć ślady,opiekunowie źródełka starzeją się,a mieszkańcy wioski,narzekają na posłów ,władze i własny los.

  Matki są cierpliwe,zwłaszcza Ta Matka.Jak wiele jeszcze tej cierpliwości wykaże ,Ona i jej Boski Syn.Proszę was ,czytelnicy,roznieście tę historię ,po internecie,niech “ludzie z daleka” wreszcie przyjadą na trwałe,podziękować,i prosić o pomoc.
  http://zenobiusz.wordpress.com/2012/04/03/los-polski-jesli-my-zapomnimyniechaj-bog-o-nas-zapomni/

  Polubienie

  • małafatima 3 kwietnia 2012 o 11:02 am

   To jest piękna historia. Bogu niech będą dzięki.

   Polubienie

 9. johanna 3 kwietnia 2012 o 11:34 am

  wczoraj w Wydarzeniach w reportażu powiązano autyzm ze szczepionkami. byłam w szoku.

  Polubienie

  • monitorpolski 3 kwietnia 2012 o 8:13 pm

   Kolejny dobry znak. Wierzę, że takich znaków będzie więcej. Sam byłem świadkiem ważnego wydarzenia – jak Sąd Najwyższy uznał, że posiedzenia w sprawach kryminalnych nie mogą być utajniane. Mogli olać presję społeczną i zrobić swoje, nie zrobili, wręcz przeciwnie.
   No i inne znaki, ale o tym może napiszę innym razem, teraz jestem w pociągu.

   Polubienie

 10. iHe 3 kwietnia 2012 o 11:38 am

  Ksenofobiczna piosenka(wg.GW)na poprawę nastroju;)

  Złe Psy – Polska (Urodziłem się w Polsce)
  http://wiadomosci.onet.pl/regionalne/opole/urodzilem-sie-w-polsce-ta-piosenka-budzi-kontrower,1,5079940,region-wiadomosc.html

  Polubienie

 11. wacpan 3 kwietnia 2012 o 1:20 pm

  z ekranu

  http://lazacylazarz.nowyekran.pl/post/52082,inwigilacja-przez-komorke-instrukcja-obslugi

  Polubienie

 12. Peryskop 3 kwietnia 2012 o 2:10 pm

  Szkodliwe metale ciężkie w warszawskich mieszkaniach

  2012-04-02

  Nawet w naszych mieszkaniach jesteśmy narażeni na szkodliwe działanie metali ciężkich. Badania kurzu przeprowadzone w Warszawie pokazały, że stężenie metali ciężkich w naszych mieszkaniach może być równie wysokie, jak stężenie tych substancji poza budynkami. Mówi o tym w rozmowie z PAP prof. Maria Teisseyre-Jeleńska z Instytutu Geofizyki PAN.

  „W IGF PAN badamy zanieczyszczenia metalami ciężkimi gleby i powietrza na zewnątrz, którym oddychamy – powiedziała geofizyk. – W badaniach tych okazało się, że zarówno gleba, jak i powietrze są zanieczyszczone. Przyszło nam do głowy, że należałoby sprawdzić, czy powietrze, które jest w naszych mieszkaniach jest w jakiś sposób czystsze niż to, które jest na zewnątrz. Czy nasze mieszkania są bezpieczniejsze i czy jakoś nas chronią.”
  Prof. Maria Teisseyre-Jeleńska wspólnie z koleżanką z IGF PAN zebrały od swoich znajomych worki od odkurzaczy i zbadały ich skład metodą magnetometrii, która polega na badaniu właściwości magnetycznych. Jak mówi badaczka, z badań tego kurzu wynikło, że zanieczyszczenie metalami ciężkimi jest w mieszkaniach „w zasadzie takie samo, jak na zewnątrz”.

  W ramach projektu „Odkurzona Warszawa”, dzięki pomocy firmy Miele, udało się przeprowadzić dalsze prace na ten temat i przebadać kurz z odkurzaczy ze 150 warszawskich mieszkań. Okazało się, że w stolicy metalami ciężkimi najbardziej zanieczyszczone były mieszkania z Pragi Południe, a także z Ursynowa. Badaczki oczekiwały, że wysokie stężenie badanych przez nie pierwiastków będzie występowało też w centrum miasta – w Śródmieściu – ale zdaniem rozmówczyni PAP, wyniki badań w tej dzielnicy „nie wyglądały tak tragicznie, jak należałoby się tego spodziewać”.
  Mapę zanieczyszczeń w Warszawie można znaleźć na stronie: http://odkurzonawarszawa.pl/index.php?mnu=49

  Z badań przeprowadzonych w Warszawie wynikło, że jeśli chodzi o metale ciężkie, najgorsze są miejsca, w których ruch pojazdów nie przebiega płynnie – a więc na skrzyżowaniach, na drogach, gdzie tworzą się korki, czy w gęsto zabudowanych częściach miasta. Ekspertka wyjaśniła, że największym źródłem zanieczyszczenia metalami ciężkimi w stolicy jest w tej chwili komunikacja: samochody, tramwaje czy autobusy. Metale ciężkie trafiają do powietrza poprzez ścieranie hamulców, opon czy nawierzchni, a także poprzez spaliny. Poza tym zanieczyszczenie trafiają do mieszkań za sprawą elektrociepłowni.

  „Nie widzimy malutkich drobinek, a one kryją się wszędzie – na firankach, na książkach. Kiedy chodzimy po mieszkaniu, wzniecamy te drobinki i je wdychamy. Jedyną metodą na to jest jak najczęstsze odkurzanie” – poradziła Maria Teisseyre-Jeleńska i dodała, że najlepsze efekty miałby tu odkurzacz, który będzie od razu zbierał takie drobinki do środka, a nie tylko spowoduje, że cząstki wzniosą się w powietrze.

  Ekspertka poradziła też, żeby w czasie spacerów po mieście unikać chodzenia w pobliżu jezdni, „Czasami z zaniepokojeniem patrzę, jak matka z małym dzieckiem w wózeczku spaceruje tuż przy jezdni” – zwracała uwagę ekspertka. Na zmniejszenie stężenia metali ciężkich mogłoby mieć wpływ odpowiednie ustawienie sygnalizacji świetlnej w miastach tak, by samochody nie musiały zatrzymywać się przed każdym skrzyżowaniem.

  Metale ciężkie są obecne w naszych mieszkaniach cały rok, ale jak zaznacza rozmówczyni PAP, największe ich stężenie obserwuje się jesienią. Wyjaśniła, że wtedy ludzie palą w kominkach czy piecach np. śmieciami, które są zanieczyszczone metalami ciężkimi. W ten sposób te groźne pierwiastki dostają się do powietrza.

  Do metali ciężkich należą m.in. ołów, rtęć, kadm, chrom czy nikiel. Toksyczne działanie metali ciężkich wiąże się m.in. z tym, że mogą się one kumulować w organizmie. Nadmiar takich pierwiastków może wywoływać m.in. nowotwory czy uszkodzenia mózgu.

  Źródło: Ludwika Tomala, http://www.naukawpolsce.pap.pl, fot. sxc.hu

  Polubienie

  • Lutek 4 kwietnia 2012 o 12:21 am

   Chciałoby się powiedzieć: więcej torów i buspasów na miejsce zwyczajnych pasów ruchu. To modne i ekologiczne.

   Jeśli ktoś nie wie, to chciałbym wspomnieć że taka Warszawa wylewa połowę ścieków komunalnych prosto do rzeczki. Wszak oczyszczalnia to teraz nie priorytet, teraz mamy EURO 2 0 1 2.

   Polubienie

 13. Dorka 3 kwietnia 2012 o 5:56 pm

  moja znajoma ma 3 synow, srodkowy chlopiec ma autyzm, kiedy urodzil sie trzeci nie szczepila go do 2 roku zycia…u drugiej znajomej u syna wykryto autyzm w 5 roku zycia!jak moje dwoje starszych dzieci bylo male nic na ten temat nie slyszalam( o szkodliwosci szczepien)trzecie najmlodsze dostalo kilka szczepien, na szczescie nic jej nie jest!!od roku nie bylam u pediatry, bo zaraz zacznie sie namawianie i napominanie…narazie zreszta nie choruja, a jak jest przeziebienie to lecze je przede wszystkim domowymi sposobami…zastanawia mnie co powoduje ze niektore dzieci maja autyzm a drugie nie?poza tym poza autyzmem mnostwo widze roznego rodzju alergii, zwlaszcza pokarmowych( MGO??).O alergii na orzeszki juz nie wspomne, to juz plaga i normalka…ale znajomej corka jest uczulona m.in. na pietruszke!!??

  Polubienie

  • monitorpolski 3 kwietnia 2012 o 8:18 pm

   Podejrzewam, że materiał szczepionkowy nie jest równomierny, że pewne szczepionki zawierają więcej szkodliwych adjuwantów, drugie mniej. W ten sposób mamy sytuację, że trudno jest udowodnić szkodliwość szczepionek, przecież nie można w każdej z nich z osobna badać skład.

   Polubienie

   • Peryskop 3 kwietnia 2012 o 8:28 pm

    Poza tym każdy organizm ma odporność osobniczo zróżnicowaną, a więc reakcje na identyczne bodźce są różne.

    Polubienie

   • sebecx 4 kwietnia 2012 o 1:29 am

    oto na co trafiłem pociągając za linę rzuconą przez @ozyrysa na Z’n’Z:
    http://vistafit.manifo.com/terapia-falami-milimetrowy
    ciekawe..

    Polubienie

    • Peryskop 4 kwietnia 2012 o 1:50 am

     http://vistafit.manifo.com/terapia-falami-milimetrowy

     ciekawe:

     Błąd 404
     Strona o podanym adresie nie istnieje.

     Polubienie

     • sebecx 4 kwietnia 2012 o 2:23 am

      http://vistafit.manifo.com/terapia-falami-milimetrowymi ..ech i zabrakło na końcu :)..

      Polubienie

      • Peryskop 4 kwietnia 2012 o 9:19 am

       Terapia falami milimetrowymi według opisu podanego na stronce Vistafit jest mocno podejrzana.

       Wśród przeróżnych atrakcyjnie brzmiących sformułowań i odwołania się do ks. prof. Sedlaka i rosyjskich uczonych zabrakło dyskusji efektów szkodliwych.

       A przecież fale milimetrowe są kojarzone z negatywnymi oddziaływaniami na DNA !

       „Milimetrowa Terapia” może pozostać niedostępna, ale jej lansowanie ma na celu propagowanie bzdur jak ta podana boldem choć – UWAGA – w nawiasie (nieodzowna już dzisiaj suplementacja!)

       Kim jest autor pozostający na stronce anonimem ?
       Googlem można ustalić:

       Janusz Dąbrowski – „szkoleniowiec, popularyzator zdrowego stylu życia”
       edukacja: Politechnika Białostocka kierunek: Maszyny i Urządzenia Rolnicze
       Poziom studiów: magisterskie (czy ukończone ?)
       Kursy – m.in. „Myśleć jak milionerzy”
       Języki: Język rosyjski – komunikatywnie w mowie i piśmie, acz w stopniu mnie niezadowalającym („organ nieużywany” jest w stanie zaniku…).

       Ale jest prawdą że „Ludzki organizm jest wybitnie podatny na wszelką informację elektromagnetyczną przekazywaną z zewnątrz.”

       Niestety, jest także podatny na dez-informację !

       Polubienie

 14. Ricopolo 3 kwietnia 2012 o 6:38 pm

  co o tym sadzicie???? http://www.youtube.com/watch?v=E6ZzIbJftNY&feature=related brutalna prawda? i znow niemcy

  Polubienie

  • Ricopolo 3 kwietnia 2012 o 7:12 pm

   ech i to ….http://www.youtube.com/watch?v=NyFi4f3EMcA&feature=relmfu

   Polubienie

  • xx 3 kwietnia 2012 o 7:33 pm

   Szło by się wadzić. Uważam, że gościu miesza fakty i fikcję.
   Może zacytuję:
   „A kobieta była przyodziana w purpurę i w szkarłat i przyozdobiona złotem i drogimi kamieniami i perłami, a miała w ręce swej złoty kielich pełen obrzydliwości i nieczystości jej nierządu…”

   Może się mylę, ale moje pierwsze skojarzenie:

   Ktoś może się przyczepić tego kielicha, powiem tak kwestia interpretacji tego co się widzi.

   Polubienie

 15. wacpan 3 kwietnia 2012 o 6:55 pm

  http://czerwonykiel.blogspot.com/2012/04/taniec-z-sb-kami.html

  Polubienie

 16. Fred Roman 3 kwietnia 2012 o 7:10 pm

  Ale baranostwo o tych szczepionkach.Przecież to było zaprotokułowane i tak musiało być
  jak i te wojny i rewolucje itd..Z wami nie mam nic a nic wspólnego ale dzisiaj w nocy miałem
  ciężki sen.Spotkałem sie gdzies w ciepłym kraju ze swoim dawnym kolegą,który mnie
  zabawił dość długą rozmową.Pokazywał jakies papiery pisane tymi hieroglifami i gadał dużo.
  Dziwiłem się,że tak opanował ten „nowy” jego język.Wyglądał inaczej niż go zapamietałem.
  Broda itd jak u rabina.Zapamiętałem,że dużo mówił o jakiejś „kadima”.
  Podał swoje nowe „stare” imię Samuel, a nie Zygfryd.Zawsze byłem ciekaw jak mu
  naprawdę ,ale wtedy nie wypadał o pytać.
  Pracował na kopalni.na początku jako fizyk ale gdy skumał się z gminą został
  potężnym sekretarzem partii.Nawet kiedyś delikatnie mnie przekonywał żeby odpuśćić
  tę moją zatwardziałość bo „wiesz ja myślę,że ten system nigdy się nie skończy”.
  Po 68 został zwalony a gdy nastała sokidurność/gdzie głupi zara wlazłem/
  powiedział raz do mnie „wiesz rzuciłem im tę legtymację,a teraz staram się na wyjazd do
  efu”.Nieźle wtedy mną zatrzęśło.Pojechałał tam za swoja przybraną rodziną,która ocaliła go
  a stamtąd po uzyskaniu dobrej niemieckiej em emerytury, do swojego kraju.
  I tak urodził się jako wybraniec,potem był niemcem,polakiem,znowu niemcam i na koniec
  znalazł swoich.Znałem b.dużo wybrańców.To tak w skrócie może mi ulży trochę.
  polecam fredroman.blogspot.com

  Polubienie

  • monitorpolski 3 kwietnia 2012 o 7:57 pm

   A mnie się śniło, że znowu mamy 68 i że wypieprzamy z Polski tych, którzy podają się za Żydów, a tak naprawdę są satanistami.

   Polubienie

 17. mika 3 kwietnia 2012 o 7:48 pm

  http://wiadomosci.onet.pl/kraj/znaczne-podwyzki-pensji-dla-policjantow,1,5080843,wiadomosc.html

  Hmm…Czyżby władza zabezpieczała się przed ewentualnymi zamieszkami? Czują, że ludzie mogą już długo nie wytrzymać?
  Ciekawe czy wojsko też dostanie?

  Polubienie

  • monitorpolski 3 kwietnia 2012 o 8:21 pm

   Czyżby policjant JUŻ zarabiał więcej od nauczyciela? Chyba tak… mamy więc do czynienia z państwem totalitarnym. Chcieliście Tuska, to będziecie mieć. Krew na ulicach.

   Polubienie

   • Dorka 3 kwietnia 2012 o 9:41 pm

    a tu w USA DHS ( Department of Homeland Security) czyli nie Pentagon nawet zakupuja 450 mln pociskow! ale jakich za to !!!!takich co rozrywaja cialo na kawalki od razu!!!!!po co?????kraj w kryzysie, ludzie traca domy i robote a oni na co kase wydaja????

    Polubienie

  • Hix 3 kwietnia 2012 o 8:24 pm

   a niby po co mamy wojsko „zawodowe”? 😀
   taki co tam jest dla kasy, nie będzie się długo zastanawiał czy strzelić pałą po łbie

   Polubienie

  • iHe 3 kwietnia 2012 o 9:46 pm

   A słyszeliście taką aranżacje,ciekawe czy to PO przepełnionych przedszkolach puszczają..
   Nawet małe dziecko wie ,że reżim jest bliżej niż nam się wydaje.
   ARKA NOEGO – GAZ NA ULICACH

   Polubienie

 18. Zygfryd Gdeczyk 3 kwietnia 2012 o 9:30 pm

  Reblogged this on ZYGFRYD GDECZYK.

  Polubienie

 19. rabarbarek 3 kwietnia 2012 o 9:43 pm

  Kiedy pisalismy o ew. wymianie barterowej miedzy nami Polakami czy miedzy znajomymi , byly osoby , ktore nie potrafily wyobrazic sobie jak proces ten ma wygladac. Okazuje sie , ze Grecy juz to robia i doskonla sie w tym ” procederze” wymiennym coraz szybciej , lepiej i efektywniej. Uznali , ze jesli nie wezma spraw w swoje rece to czeka ich glod , chlod i ubostwo. W czasie niezawinionego przez nich kryzysu politycznego, monetarnego i ekonomicznego , wymiana towarow i uslug stala sie koniecznoscia. Tworza wiec grupy ,ktore pomagaja sobie nawzajem. Bieda zblizyla ich do siebie i nikt nie pozostaje bez pomocy [ chyba , ze na wlasne zyczenie]. Wydawane sa biuletyny , w ktorych umieszcza sie informacje o tym , co , kto i kiedy moze zaoferowac komus innemu. Wazny jest sloik dzemu , i paca hydraulika , rolnika i nauczyciela .

  Wychodzi na to , ze nie tylko rzad wyzywi sie sam , ale i narod zmuszony do zycia w trudnych warunkach poradzi sobie i tez znajdzie droge , aby sie wyzywic. W komentarzach odezwal sie Grek , nauczyciel , ktory za darmo uczy dzieci , jezyka angielskiego , a kiedy przyjdzie pora na zbior oliwek , rodzice tych dzieci pomoga mu w zbiorze oliwek. Czyz to nie jest piekne , ze nagle wszystko stracilo wartosc materialna , a spoleczenstwo bezgotowkowe daje sobie niezle rade.

  Jak powiedzial wspomniany wyzej nauczyciel , ” To walka. MY przeciwko NIM” .

  Brawo Grecy. Pokazuja nam , ze naprawde mozna . Kiedy dochody maleja lub znikaja , bezposredna wymiana towarow i uslug jest doskonala opcja na zalatanie dziur w domowym budzecie. No i podatkow nie trzeba placic …

  http://www.shtfplan.com/emergency-preparedness/barter-society-emerges-in-greece-as-crisis-deepens-video_10292011

  Polubienie

 20. Pedro 3 kwietnia 2012 o 10:09 pm

  Wklejam artykuł, warto by to znalazło się na tym blogu.
  Źródło:http://www.proroctwa.com/smierc-bojownika.htm

  na apodstawie: http://gazetawarszawska.com/2012/03/31/5924/

  W związku z zapytaniami czy nierozumieniem sytuacji związanej ze śmiercią i pochowkiem śp. sędzi Marii Trzcińskiej, informujemy w skrócie:

  Sędzia Maria Trzcińska w trakcie swej pracy badawczej nad zbrodniami niemieckimi w Warszawie odkryła fakt istnienia KL Warschau. W obozie tym z ogromną i prawdziwą (a nie zmyśloną) komorą gazową, Niemcy zagazowali tam ponad 200.000 Polaków. Komora gazowa zlokalizowana była – znajduje się nadal w swoich szczątkach – na pograniczu dzielnic: Wola – Ochota.

  Nagłaśnianie faktu istnienia takiego obozu było i jest nie na rękę oszustom historycznym, którzy i tak mieli kłopoty z terminem “powstanie”. Jak wiemy, trzeba było się dużo namęczyć z szerzeniem kłamstwa polegającego na tym, aby termin “powstanie warszawskie” podkleić pod okoliczności związane z likwidacją getta żydowskiego w Warszawie, które to dwa różne fakty w żaden sposób nie mogą być ze sobą porównywane.

  Aby nie wprowadzać ryzyka ustawienia żydowskich strat w czasie II WS we właściwych proporcjach i świetle, poprzez zezwolenie na równoczesne pielęgnowanie pamięci o zbrodniach przeciw ludności Warszawy, uczyniono wszystko, aby sprawę wyciszyć.

  Oczywiście sprawa to człowiek, kiedy nie ma człowieka, nie sprawy. Ś.p Maria Trzcińska bardzo naraziła się wielu ludziom tzw. “poprawnym”, jednym z jej pierwszych wrogów czy wręcz prześladowców nota bene był były prezydenta m.st. Warszawy – Lech Kaczyński. Potem oczywiście nie było lepiej, ale gorzej. Stało się jasne to, że Sędzia jest osobą nie tylko uciążliwą, ale i niebezpieczną. Chodzi tu o dokumentację, która została zgromadzona w jej rękach. Dokumentacja ta ukazywała tak plany techniczne obozu, jego gigantycznej komory, jak i zawierała dokumenty exterminacji ludności w obozach.

  Papiery te były nie tylko niebezpieczne dla holocausterów, ale także i dla Sędzi samej. Była ona jedyną osobą, która te dokumenty znała i posiadała. Zamordowanie tego jedynego świadka i zniszczenie zbiorów, mogło być zamierzone.

  Ciało Marii Trzcińskiej zostało znalezione w jej mieszkaniu parę tygodni od wyliczonego momentu zgonu. Od czasu znalezienia zwłok do dnia pochówku minęło parę miesięcy. Wszystko wygląda na to, że losami zmarłej nikt się specjalnie nie zajmował. Nie jest wiadome to, czy sekcja zwłok była przeprowadzona prawidłowo, nie jest widome to, czy jej archiwa zostały nienaruszone lub czy dokonano inwentaryzacji. Drobne grono przyjaciół, pozbawione jakiejkolwiek iskry walki z okupantem, powątpiewa nawet i w to, czy spalone zwłoki były zwłokami Marii Trzcińskiej.

  Nie jest też wiadome również to (potwierdzone pisemnie), kto stał za decyzją zezwalającą na spalenie zwłok. Plotka głosi, że decyzję taką podjął proboszcz Parafii ks. prałat Józef Roman Maj. Na wideo, na cmentarzu, przy grobie widzimy i słyszymy księdza, który usprawiedliwia decyzję o spaleniu zwłok. Motywacją jest rozsadek oraz prawo, które nakazuje spalenie zwłok, o ile ciało zmarłego jest zdeformowane. Ksiądz stwierdza, że jest to decyzja mądra, rozumna.

  Otóż tak nie uważamy, gdyż Polska jest w stanie wojny. Od dnia 17 września 1939 roku Polska jest wyniszczana nie tylko przez czynnik zewnętrzne, (które pozornie ustały), ale i wroga wewnętrznego, którego agresja przybiera na sile.

  W państwie, które dopuszcza do wyniszczenia swej gospodarki, zniszczenia służby zdrowia, systemu obronnego, wypędzenia milionów swych obywateli na tułaczkę, nie jest miejscem, gdzie stosuje się “zdrowy rozum” lub “mądrość”, a to w rozumieniu dobra narodowego. Motywacja księdza jest mało zdroworozsądkowa.

  Zmarła była osoba cichą i samotną, a taki Lepper i krzykliwy, i potężny, a i tak padł ofiarą zbrodni aparatu państwa. Wyjaśniamy tu w skrócie, że Lepper został zamordowany przez MSW (Ministerstwo Spraw Wewnętrznych). Wniosek, taki można wysnuć na podstawie faktu znanego szerokiej publiczności, a dotyczącego zabójstwa więźnia zakładu karnego z ręki naczelnika tegoż więzienia. Naczelnik wziął nóż, poszedł do celi z bezbronnym więźniem i tam go zaszlachtował. Naczelnik doznał nagłego ataku choroby umysłowej – naturalnie. Prawda jednak jest taka, ze więzień ten został zwerbowany przez funkcjonariuszy MSW w Warszawie na “likwidatora” Leppera. Funkcjonariusze ci wielokrotnie jeździli do więźnia, wyciągali go z celi i przygotowywali do zadania. Kiedy jednak – na przepustce, do której nie miał prawa, a o czym wiedzieli wszyscy współwięźniowie – skrytobójca nie wykonał zadania, sam został zamordowany przez aparat państwowy tzn. okupanta. Funkcjonariusz MSW przyszedł do celi i zarżnął więźnia, bo ten był niewygodny.

  Spalenie zwłok Leppera oznaczałoby zniszczenie możliwości ew. weryfikacji pierwotnej sekcji zwłok, a która nie była przeprowadzona prawidłowo.

  Śp. Maria Trzcińska została znaleziona w pozycji siedzącej z ręką podniesiona do góry, tak jakby chciała się bronić. Starsza osoba mogła być bardzo łatwo uduszona poduszką przy wstępnym podaniu jakiegoś środka oszałamiającego. Zarówno jedno, jak drugie nie może być już zweryfikowane.

  Okoliczność zatem związana ze śmiercią jak i forma pochowku jest wysoce niepokojąca, chociaż wpisująca się w normę rzekomych “mądrości i rozsądku”.

  http://gazetawarszawska.com/2012/03/29/czy-to-pomnik-byl-przyczyna-smierci/

  Odsłuchajmy wideo – link – powyżej, tam Sędzia Maria Trzcińska mówi wyraźnie o tych , którym przeszkadzała.

  „kto blokuje pomnik ofiar KL Warschau?”

  Tylko obecnym “polakom” nic nie przeszkadza i dobrze jest, a to ogromna część społeczeństwa.

  Polubienie

 21. Pingback: Polska przedmurzem …Słowiańszczyzny? « Grypa666's Blog

 22. rabarbarek 4 kwietnia 2012 o 6:51 am

  Na froncie syryjskim …

  MSM jak zwykle stoja na strazy pokoju , wyslugujac sie swoim mocodawcom , podaja wiadomosci odwrotnie proporcjonalne do rzeczywistej sytucji w tym kraju. BBC wtoruje ambasadorowi USA przy ONZ cie , ze Syryjski rezim dalej morduje , nie wypelnia zalecen ONZowskich i nalezy polozyc temu kres.

  Crap , wiadro pomyj , stek klamstw … Sluzalcze media nachalnie wciskaja nam prawde prawdziwa inaczej , zapominajac , kto wymyslil zawieruche w Syrii , kto dostarcza broni rebeliantom i kto ich oplaca. Kilka dni temu oficjalnie ogloszono , ze rebelianci beda mieli placona pensje na zabijanie Syryjczykow [ mordowani sa tez Chrzescijanie wlasnie przez rebeliantow] . Dranstwo tych oprychow nie ma granic . I tych , ktorzy placa i tych , ktorzy sa oplacani.

  Kiedy ” rebeliantow” zaczelo brakowac , w ruch poszly pieniadze podatnikow z krajow , ktore podobno musza podwyzszac wiek emerytalny , bo pieniedzy na emerytury brakuje. Zasypuja nas klamstwami , zapominajac , ze tylko swinie zezra wszystko co im sie da do zarcia. My oprocz mainstreamowej michy , mamy jeszcze Internet jako zrodlo niezaleznych wiadomosci.

  Podobno w bazie rosyjskiej w Syrii stacjonuje duza ilosc wojsk rosyjskich , ktorzy przybyli tam juz po rozpetaniu usrahellskiego szalenstwa. Testowana jest wiec rowniez cierpliwosc Rosji…

  A ceny benzyny leca w gore , wszyscy zbroja sie na potege [ w Kanadzie wyszedl na jw plan zakupu kilkudziesieciu nowoczesnych samolotow bojowych , ktore dotad Kanadzie nie byly potrzebne] , zywnosc tez wkrotce poszybuje w gore…

  Idzie wiosna …

  http://www.bbc.co.uk/news/world-middle-east-17605952

  Polubienie

 23. Annah. 4 kwietnia 2012 o 8:15 am

  Z blogu Królowej
  WNIKA powiedział/a
  03/04/2012 @ 9:54 pm
  niesamowite !wideo Aniołów nagrane na komórkę w Rosji . Zostało zbadane i niema podróbek
  http://www.gloria.tv/?media=130996

  Polubienie

  • Mariusz 4 kwietnia 2012 o 8:28 am

   zastanawiam się tylko, dlaczego filmujący to zjawisko nie umieszcza go na pierwszym planie i nie podąża za postaciami tylko filmuje okolicę i na końcu także nie skupia się na postaciach?
   Wygląda na to, że nie widział tego filmując. Dlatego bardzo wątpliwym jest autentyczność tego nagrania.

   Polubienie

   • Peryskop 4 kwietnia 2012 o 8:45 am

    Szkoda, że Gloria.tv dała się wpuścić w te bzdury !
    A Anna@h je propaguje dodając atest „zbadania i niemania podróbek”

    Polubienie

    • Annah. 4 kwietnia 2012 o 1:19 pm

     Peryskop, zwróć uwagę ze kopiuję wpis z Królowej, nie przypisując sobie ani autorstwa ani atestu. Nagranie może dyskusyjne, ale przecież Monitor różne cuda wstawia nawet jako wpis główny. Więc o co chodzi?

     Polubienie

   • Annah. 4 kwietnia 2012 o 1:12 pm

    Nie wiem ale z tego co zrozumiałam to chyba dziecko przekonane że nagrywa pożar, dlatego filmuje dach tego domu, albo tak ma to właśnie wyglądać.

    Polubienie

 24. junixy 4 kwietnia 2012 o 8:52 am

  A ja z innej beczki … jest Wielki Tydzień, co oznacza to w tradycji chrześcijańskiej niech sobie każdy sam dopowie. Nasz naród jednak przewrotny jest. Na moją ulicę zjechały się dzisiaj koparki i ryją, nawierzchnię robią! Prawie cały rok nie można było przejść tam suchą stopą, nikt się za to nie brał, teraz kiedy naród zabiegany na te zakupy, zagoniony, nagle se przypomnieli, zablokowali ulicę, hałas pod oknami robią i piachem kurzą. 🙂 … I machają qrwa tymi łopatami, a tymczasem większość Europy robi sobie już fajrant. Tacy Niemcy świętują swoje Ostern 2 tygodnie. Jutro wielu z nich na wczasy pojedzie. A nasi będą za…….ć do Wielkiego Piątku! Czy to jest kwestia podejścia czy wiary? Niech mnie ktoś uświadomi 😉

  Polubienie

  • Extazed 4 kwietnia 2012 o 9:14 am

   To jest kwestia tego że po prostu trzeba zapie****ać hahahahaha : D
   Wolny jest poniedziałek, więc nie ma co marudzić. Najlepiej to jakby wolne cały czas było nie? 😀

   Polubienie

   • sebecx 4 kwietnia 2012 o 9:51 pm

    po to są goje żeby zap…ć… tak im wmówiono… robić trza i to dużo… a pańskie oko się tuczy…
    oczywiście, że wolne powinno być prawie cały czas … dwa dni w tygodniu pracy po 500 za dzień, a reszta tygodnia wolne …

    Polubienie

 25. junixy 4 kwietnia 2012 o 9:20 am

  No. Tylko szkoda, że często ciężka praca nie daje ciężkich pieniędzy, hahahahahahhaha 😀

  Polubienie

  • Madry Inaczej 4 kwietnia 2012 o 12:35 pm

   Pewnien znajomy mawia tak ” musisz sobie w życiu odpowiedzieć czy chcesz pracować czy zarabiać pieniądze, bo jedno z drugim nie ma nic wspolnego „

   Polubienie

 26. Monte 4 kwietnia 2012 o 10:47 am

  http://www.tvn24.pl/0,1740434,0,1,matka-madzi-zniknela-zostawila-listy-pozegnalne,wiadomosc.html Ciekawe jaki będzie finał tej groteski.

  Polubienie

  • iHe 4 kwietnia 2012 o 1:07 pm

   Nie wiem czy słyszeliście dowcip na temat,może nie tyle śmierci tego biednego dziecka co instrumentalnie wykorzystywania tej tragedi w eramach odwracania uwagi od działaności nieszontu.Można POwiedzieć ,że coś ostatnio merdialnie nie istnieją.Gdzieś się chowają PO kątach w sejmie pewnie i szykują do nowej ofensywy legislacyjnej jakzawsze..

   No więc ludzi zniesmaczeni tym żerowaniem na tragedii wymyślają takie dowcipy:

   Dlaczego Madzia nie zostanie skoczkiem narciarskim?
   Bo nie umiała odbić się z progu..

   Taki sam pozom chamówy jak ten dowcip prezentują niby życzliwe media.

   Polubienie

   • Aśka 4 kwietnia 2012 o 2:10 pm

    Ten minus nie dla iHe, tylko dla opowiadaczy takich kawałów.

    Polubienie

    • iHe 4 kwietnia 2012 o 2:37 pm

     Przepraszam ale nie mogłem się powstrzymać,dowcip z pogotowia..

     Polubienie

 27. Pedro 4 kwietnia 2012 o 12:00 pm

  Znalazłem taka oto ciekawa informację w komentarzach na innym blogu:

  UWAGA !!! Chcą sprywatyzować dwie potężne kopalnie zatrudniające 5 tyś osób ( KWB ADAMÓW , KWB KLECZEW ) które przynoszą olbrzymie zyski skarbowi państwa. Najpierw chcą je złączyć z PAK SERWISEM a później sprzedać Vattenfalowi za śmieszne pieniądze, oczywiście już podzielone pod stołem. Po prywatyzacji ogłosili 50% redukcje zatrudnienia czyli ok 2,5 tyś ludzi na bruk z okolic Konina i Turka ! Pomóżcie bo nawet regionalna prasa milczy bo jest opłacana przez te spółki ! Po tej sprzedaży 2 największa energetyczna spółka państwowa przejdzie w ręce obcego kraju ! Przyklejajcie to proszę na różne fora, nagłaśniajcie , może GP się zajmie tematem, bo my nie rozumiemy dlaczego sprzedawać firmy dające całym rodzinom pracę ale i potężne zyski skarbowi państwa ( roczny przychód obu kopalni 700 milionów złotych ! ) prof. dr Kula Lis 30.03.2012

  Polubienie

 28. Aśka 4 kwietnia 2012 o 12:36 pm

  http://wiadomosci.onet.pl/raporty/deutsche-welle-w-onecie/bledy-w-diagnostyce-raka-piersi,1,5081270,wiadomosc.html
  Błędy w diagnostyce raka piersi
  09:35 PG / Deutsche Welle Deutsche Welle 04.04.2012

  Międzynarodowy zespół uczonych wychodzi z założenia, że prawie 1/4 diagnozowanych przypadków raka piersi jest błędna. Uważają oni, że błędna diagnoza prowadzi u tysięcy kobiet do zbytecznego leczenia.

  Lekarze – jak wynika z raportu międzynarodowego zespołu uczonych – często błędnie diagnozują nowotwór złośliwy piersi i poddają kobiety wyczerpującemu leczeniu. W Norwegii chodzi o prawie 1/4 wykrytych przypadków. Kobiety dowiedziały się, że mają raka piersi i poddały się leczeniu, mimo, że to nie było konieczne.
  […]

  Polubienie