Zwłoki tajemniczej kobiety na Księżycu

Nadchodzą Święta, potrzeba nam odrobinę spokoju i skupienia, postanowiłem więc na razie nie męczyć Was żadną polityką i złem, które zżera społeczeństwo. Ciekawych tematów, o których nie usłyszycie w mass mediach nie brakuje. Jednym z nich jest prawda o starożytnych cywilizacjach i tzw. UFO. 

Gwoli ścisłości, bo są niejasności – nie twierdzę, że poniższy materiał jest obiektywną prawdą. Jest tak niewiarygodny, że zakrawa o żart prima-aprilisowy. Ale żyjemy w czasach gdy science-fiction z fikcji staje się faktem. To nie jest przypadkowe, wiele pomysłów na książki fantastyczno-naukowe autorzy czerpali i czerpią z utajnionej wiedzy (np. Gene Roddenberry, Orson Welles, Philip K. Dick). Także modne filmy, to niekoniecznie są fantastycznymi pomysłami młodych geniuszy, a konkretnymi zamówieniami Illuminatów (bracia Wachowscy i Matrix, George Lucas i Gwiezdne Wojny).
Prawda zaczyna się dziś zlewać z fikcją…

„Mona Lisa, statek Obcych na Księżycu”

Ta historia przetacza się przez internet od 2007 roku. Jest bardzo dziwne, że nie stała się sensacją i nie jest szerzej znana – być może większość dziennikarzy uważa ją za zbyt niewiarygodną do publikacji.
Są jednak niezbite dowody w postaci zdjęć o wysokiej rozdzielczości opublikowanych przez NASA podczas misji Apollo 15  (>link). Znaleziono na nich dwa ujęcia tajemniczego obiektu pod różnymi kątami. Na ich podstawie zrobiono kompozytowy model 3D – analizując go, trudno uznać, że jest to naturalny element powierzchni Księżyca. Zdjęcie powinno się oglądać za pomocą czerwono – niebieskich okularów >link

Statek ów nazwany został „Mona Lisa„. Cała sprawa została wydała się dzięki Amerykaninowi belgijskiego pochodzenia, Williamowi Rutledge, który ponoć w latach 70-tych wykonywał „misję specjalną” jako astronauta dla NASA. 80-letni Rutledge  jest na emeryturze i mieszka w Rwandzie. Twierdzi, że pracował przy dwóch tajnych misjach Apollo – 19 i 20, ta ostatnia była wysłana w sierpniu 1976 roku z bazy wojskowej Vandenberg. Obie były stworzone wspólnie przez rządy USA i ZSRR.  Oczywiście, nigdzie nie ma o nich mowy, bowiem celem tych misji było bowiem zbadanie tajemniczych obiektów odkrytych na niewidzialnej z Ziemi stronie Księżyca – w regionie Delporte-Izsak, który był sfotografowany podczas misji Apollo 15. Jeden z nich przypomina on statek „Skrzydło X” z Gwiezdnych Wojen, podejrzewano więc, że może to być rozbity lub porzucony pojazd Obcych.
Większy obiekt przypomina statek-matkę. Jest ogromny, na stronie ramistrip.com przedstawiono porównanie do wieży Eiffla i największego statku pasażerskiego „Queen Mary II”:

W internecie pojawiło się sporo materiałów na temat tego statku, trudno powiedzieć na ile są one rzetelne. Najbardziej wiarygodne wydają się zdjęcia NASA, które potwierdzałyby to co mówi Rutledge.

Szczegółowe zdjęcia statku - matki

Dużo szczegółów na temat tej sprawy dostarcza wywiad Włocha Luca Scantamburlo z Williamem Rutledge z 2007 roku (>link). Udzielił on wówczas odpowiedzi na 26 pytań. Trudno ocenić na ile Rutledge mówi prawdę, dlatego też do tych sensacji należy podchodzić z rezerwą, tym bardziej że niektóre fakty są pomieszane, jak np. relacja z wydarzeń w Rosji. Może to być jednak wynik jego podeszłego wieku. Rutledge wykazuje się jednak znakomitą wiedzą z zakresu geologii, chemii i historii podboju Kosmosu, a także podaje szokujące dane techniczne odnośnie rzekomej misji Apollo 20 wraz z faktycznymi nazwiskami osób zaangażowanych w programy kosmiczne ZSRR i USA, takich jak James Chipman Fletcher, Leona Snyder, Charles Peter Conrad, James Irwin i Werner von Braun z USA czy Alexei Leonov i Valentin Alexeiev  z ZSRR.

Opublikował on też szereg zdjęć i nagrań wideo w internecie, na YouTube ma kanał o nazwie retiredafb, który niedawno został wyczyszczony – zawiera tylko jedno nagranie z przekierowaniem do strony http://www.revver.com/u/retiredafb/ – ta jednak nie działa! Na YouTube zachowały się jednak kopie nagrań publikowanych przez Rutledge, wśród nich bardziej szczegółowe zdjęcia obiektu, którego kształt odpowiada temu na oficjalnych zdjęciach Apollo 15. Ważne jest też, że to właśnie Rutledge podał linki do zdjęć NASA z podaniem dokładnego położenia obiektu.

Tak więc albo wszystko co podaje Rutledge jest prawdą, albo wykonuje on zadanie dezinformacyjne – robiłby to jednak bez specjalnych korzyści finansowych. Nagrania wideo zamieszczone na YouTube były analizowane przez fachowców, ich realizacja techniczna jest zgodna z możliwościami sprzętowymi końca lat 70-tych, jak tzw. „trail”, czyli poświata, która jest efektem ubocznym kamer opartych na lampie VIDICON. W ostatniej, 17-tej jawnej misji Apollo, używano kamer kolorowych Westinghouse, które właśnie oparte były na tej technologii. Dawały one dokładnie ten sam efekt, który jest widoczny na nagraniach zamieszczonych Rutledge.

W wywiadzie dla Scantamburlo, Rutledge ujawnił, że nawet w Rwandzie nie jest bezpieczny i że „podjął odpowiednie środki ostrożnoći”. Mimo to, wiele osób z jego otoczenia zostało zabitych. Motywem ujawnienia informacji o tajemniczym obiekcie ma być to „co się wydarzy w 2012 roku”. Ilość pojawień się UFO wyraźnie wzrosła od roku 2007, co ma być dowodem na zbliżające się ważne wydarzenie w 2012 (wywiad jest z 2007 roku). Jeśli chodzi o osoby mogące potwierdzić rewelacje Rutledge, to większość z nich nie żyje, jedynie Leona Marietta Snyder z nim współpracuje, wspierając go.

Wg. Rutledge, Rosjanie interesowali się tajemniczym obiektem już od roku 1966 – nie wiadomo skąd mieli o nim informacje. Próbowali go badać, ich sonda Luna 15 rozbiła się niedaleko obiektu w lipcu 1969 roku. Dla programu Apollo 20 dostarczyli oni dokładnych map i wykresów tego regionu. Rosyjskiemu projektowi badawczemu dowodził wówczas Valentin Alekseiev, późniejszy prezydent Akademii Nauk na Uralu. W 1994 roku Rutledge odwiedził Aleksiejeva, miał on wówczas na biurku malachitowy model statku kosmicznego Obcych.

Najciekawszy fragment wywiadu z astronautą Apollo 20 dotyczy eksploracji tajemniczych obiektów. Udało im się dostać do wnętrza statku – matki, który jest prawdopodobnie bardzo stary – 1 – 1,5 miliarda lat – potwierdziły to badania wyziewów ze statku oraz otaczającego go gruntu, a także ślady uderzeń meteorów w sam statek. W środku zachowało się wiele śladów życia. Dziwne trójkątne kamienie wydzielają „łzy” żółtego płynu, który mógł mieć własności lecznicze. Na statku są też pozostałości organizmów księżycowych, jak małe 10-centymetrowe zwłoki w sieci szklanych rurek.

Czujniki sterowania przytwierdzone do oczu astronautki?

Głównym odkryciem były jednak dwa ciała ludzkie, jedno w znakomitym stanie. Było to ciało kobiety, około 1,65 m wzrostu, 6-palczasta, która była prawdopodobnie pilotem, gdyż miała urządzenia sterownicze przytwierdzone do palców i oczu. Do nosa bez nozdrzy przytwierdzone były dwa kable. Po tym jak Leonov odłączył połączenia do sterowania od oczu, z różnych części ciała zaczęła wypływać ciecz przypominająca krew, która natychmiast zamarzła. Kobieta mogła być w stanie hibernacji, bowiem naga skóra była pokryta cienką powłoką, a niektóre części ciała, jak włosy, były w znakomitym stanie. Wyniki testów medycznych, które przesłano do kontroli naziemnej wskazywały na to, że była żywa. Przetransportowano ją na Ziemię, gdzie ponoć nadal przebywa w tym stanie.
Rutledge na tym skończył, twierdząc, że historia jest jeszcze bardziej niewiarygodna i że dobrze by czytelnik zapoznał się najpierw z materiałem filmowym zanim będzie kontynuowana.
Drugie ciało było zniszczone, jego głowę zabrano do zbadania. Kolor ciała był pastelowo-niebieski, skóra miała dziwne elementy powyżej oczu, a głowa była przepasana opaską bez żadnych napisów. Natomiast w samym kokpicie było mnóstwo dziwnych napisów.

W jaki sposób takie materiały mogły się znaleźć w rękach Williama Rutledge? Otóż twierdzi on, że uzyskał je przypadkiem w 1992 roku, od znajomego, który miał za ochronę budynku z kontenerem je zawierającym. Archiwa miały być spalone za pomocą palnika plazmowego, jednak zwlekano z tym, bowiem brakowało energii by go zasilić. Ochroniarz z ciekawości wszedł do do kontenera i zabrał kilka rolek filmu 16 mm i taśmy wideo oraz papier fotograficzny, który próbował sprzedać – trafił z nim właśnie do Rutledge.

Bardzo ciekawe, choć odrobinę naiwne jest wytłumaczenie dla całej konspiracji wokół statku Obcych na ciemnej stronie Księżyca oraz w ogóle fenomenu UFO. Rutledge tłumaczy to względami ekonomicznymi. Otóż złoto, na bazie którego opiera się cały system finansowy świata jest produktem kolapsu gwiazd i jest go tak wiele we Wszechświecie, że jego faktyczna wartość nie przekracza wartości plastiku. Udostępnienie technologii UFO zniszczyło by cały system finansowy świata.

Podsumowanie: Poszukując więcej informacji n.t. Mony Lisy trafiłem na ten filmik: http://www.youtube.com/watch?v=1b3-S7AqXx0
Tu może być wytłumaczenie – zdjęcia są autorstwa francuskiego artysty, który został zatrudniony po to by odwrócić uwagę od istoty sprawy – autentycznych zdjęć NASA zrobionych z Apollo 15. Wprowadzenie nieistniejącego Apollo 20 i zrobienie z tej całej sprawy farsy, spowodowało, że mało kto poważnie próbuje stwierdzić co naprawdę znajduje się w w regionie Delporte-Izsak.
„Komuś naprawdę zależy, żebyśmy sądzili, że jesteśmy sami we Wszechświecie”.

Materiały:

Reklamy

246 responses to “Zwłoki tajemniczej kobiety na Księżycu

 1. largoxx 4 kwietnia 2012 o 1:10 pm

  a czy wiecie ze sam wzor ktory jest na tym statku jest tez na serialu gwiezdne wrota szczegulnie kiedy na poczatku pokazuja maske-figure tutanchamona jest identyczny mialem ten filmik z yutube ale niestety skasowalem

  • hjk 4 kwietnia 2012 o 3:50 pm

   „Rutledge tłumaczy to względami ekonomicznymi. Otóż złoto, na bazie którego opiera się cały system finansowy świata jest produktem kolapsu gwiazd i jest go tak wiele we Wszechświecie, że jego faktyczna wartość nie przekracza wartości plastiku.”

   trochę błędne tłumaczenie, gdyż już od dawna system finansowy swiata nie opiera się o złoto, tylko o papierowy czy elektroniczny pieniądz fiducjarny. A że majatki pewnych czcicieli „złotego cielca” na tym się opierają, to oczywista sprawa i mogłyby ulec anihilacji 🙂
   prędzej czy później i tak ulegną, bo złoto juz mozna otrzymywać metodami zimnej fuzji, podobno transmutacji itd., a to, co widzimy na rynkach to prawdopodobnie „łąbędzi śpiew” i próba pozbywania się go przy zamianie na coś innego…

   • monitorpolski 4 kwietnia 2012 o 6:22 pm

    Dlatego napisałem, że „naiwne”. Formalnie dolar wciąż jest oparty na złocie. Które, jak wiadomo, zmieniło się w… wolfram.

    • maniek 4 kwietnia 2012 o 8:23 pm

     Marek, przecież dolar stracił parytet złota w1971r i na dzisiejsze czasy jest za dużo dolarów by pokryć w 100% wartość w złocie (pomijając ilość zer na kontach bankowych)
     Dla poczytania ciekawy referat http://www.hossaprocapital.ue.wroc.pl/referaty/Cena%20zlota%20a%20dolar.pdf

     • monitorpolski 4 kwietnia 2012 o 8:31 pm

      Tak, ale ciemniakom się nadal wmawia, że jakby co to USA mają złoto w Fort Worth. A tam nie ma nic lub jest tylko wolfram.

      • Peryskop 4 kwietnia 2012 o 8:57 pm

       Fort Knox
       W Fort Worth też nie ma złota, ale chociaż jest tam lotnisko ;-D
       A widzisz jak nawet w złocie kit nam dzisiaj wciskasz na kosmiczną skalę huhuhuhuhuhu!!!

       I Gizeh, bo gdzie indziej też się rąbnąłem, sorry.

       • monitorpolski 5 kwietnia 2012 o 4:30 am

        Sorry, walnąłem się. Mieszkałem w Dallas i bywałem w niedaleko Fort Worth, utkwiło w pamięci.

        • Peryskop 5 kwietnia 2012 o 1:36 pm

         Tak się domyślałem.
         Mieszkałem w Dallas tylko miesiąc i to w zupełności wystarczyło.
         Zwłaszcza miejsce gdzie zamordowano JFK robi ponure wrażenie 😦

        • Brus_Zły_Lis 5 kwietnia 2012 o 6:18 pm

         ciekawy artykuł
         http://czerwonykiel.blogspot.com/2012/04/czerwone-dynastie-jastrun-agatsztajn.html

      • maniek 4 kwietnia 2012 o 10:11 pm

       złoto czy jest czy nie ma ale sęk w tym, że jakby ludzie zaczęli masowo wykupywać złoto za dolarów to dopiero heca by była bo dolarów w brud a złota szukać jak ze świeczką. A tak w przyszłości niedalekiej będzie. Naukowcy naukowcami jak są tacy mądrzy to niech produkują złoto za połowę mniej chętnie kupię, bo tym papierkiem to dupsko tylko podetrzeć nic więcej. Barter kwitnie w najlepsze. Jajeczka już się ma na zamówienie tylko czeka się czasem 3 dni bo kury nie wyrabiają na wybiegu u gosposi 🙂 Za Złoto i srebro zawsze da się coś utargować a za papierek to już ciężko… to tylko papier. No chyba, że ufoludki przylecą zrobią czary mary hokus pokus niechaj Tusk zmieni się w złoty globus 🙂 i wszyscy będziemy bogaci

       • koko 4 kwietnia 2012 o 10:44 pm

        To gdzie ty żyjesz? Bo ja za te papierki, gdybym ich dużo miał, to kupiłbym dom, a co tam – dziesięć domów, czołg, rakietę kosmiczną i jeszcze bilet na Marsa w wypadku końca.

  • ... 4 kwietnia 2012 o 4:16 pm

   upadłe anioły które moga przybieraz rozna postac np taka jaka została wykreowana przez Hollywood i wszczepiona przed filmy ludziom do głów

   , demony moga czynic cuda – Objawienie Jana 16:13-14 , ze starego testamentu wiemy ze demon przybrał postac Samuela , apostoł Paweł ostrzegł ze szatan moze przybrac postac anioła światłosci , jesli moze przybrac postac anioła Bożego to czy nie moze przybrac postac np tzw szaraka

   maskarada z ufo : http://www.youtube.com/watch?v=NnaK3bJWr8w

   mozliwe ze kłamstwo o kosmitach zostanie wykorzystane aby zjednoczyc ludzkosc na wojne z BOGIEM OBJAWIONYM JEZUSEM – http://zbawieni.com/showthread.php?tid=131

   “I nic dziwnego; wszak i szatan przybiera postać anioła światłości ” 2 LIST do KORYNTIAN 11:14

   • hjk 5 kwietnia 2012 o 10:16 am

    Demoniczny charakter zjawisk UFO to jedno wytłumaczenie, a inne mozliwe to tajne technologie albo projekcje holograficzne.

 2. Tola 4 kwietnia 2012 o 1:39 pm

  monitor-czasami cie kompletnie nie rozumie.

  • jerkey 4 kwietnia 2012 o 1:41 pm

   Ja też.

   • Peryskop 4 kwietnia 2012 o 1:54 pm

    A ja świetnie rozumiem ten wpis.

    To tylko odbicie prima aprilisa po naprawie linka spod Malborka 😀

    Niestety technik pomylił adresowanie w DNS-ach i zamiast Malborka mamy Moon-orgia,
    a zamiast fotografii Malborczanki Wandy R. mamy jakiś odpowiednik z RWwandy po liftingach.

    • monitorpolski 4 kwietnia 2012 o 1:58 pm

     A co ze zdjęciem Apollo 15? Jest wiele innych niewytłumaczalnych struktur na Księżycu. Obejrzyj jeszcze raz Thrive, posłuchaj dokładnie co mówi David Icke. Dodam i tylko on i Alex Jones pomogli Jane Burgermeister uratować życie w zeszłym roku.

     • jerkey 4 kwietnia 2012 o 2:19 pm

      Moje skromne doświadczenie życiowe mi podpowiada, że najpierw się coś wyciąga, pokazuje i dokumentuje, żeby gdzieś tam sobie „leżało”. A potem ni z tego, ni z owego wyciąga jak królika z kapelusza, który królikiem jednak nie jest „no bo wszyscy we wsi wiedzieli”.
      Takie ustawki mają swój dość jednoznaczny rodowód.
      Z jednym się tylko zgodzę: bardzo możliwe, że niedługo dowiemy się po co ten pan to opublikował.

      • Peryskop 4 kwietnia 2012 o 2:28 pm

       Np żeby w wiarygodny sposób zdemaskować fałszowane lądowania na Księżycu.

      • monitorpolski 5 kwietnia 2012 o 4:35 am

       jerk off, ty chyba jesteś tu po to by mnie „demaskować”? Jeszcze trochę, a zrobię ci bana z takimi wstawkami.

       • jerkey 5 kwietnia 2012 o 5:11 pm

        @monitor – przecież to nie było pod twoim kierunkiem. Zaczynasz tracić dystans.

     • Ado 4 kwietnia 2012 o 3:01 pm

      To tylko parada by przygotować nas na nadejscie rzekomych kosmitów bogów(demonów),David Icke jest mało wiarygodny jako że odwiedzają go niby jaszczury,które również moga być…demonami,ale to tylko moje zdanie,macie prawo uważać inaczej :).

      • monitorpolski 4 kwietnia 2012 o 6:27 pm

       Foster Gamble zapytał wprost Icke’a o dowody na istnienie reptylianów. Icke twierdzi, że ma tysiące relacji potwierdzających, choć sam nigdy nie widział „transformacji”. Po dłuższej rozmowie okazało się, że Icke’owi chodzi raczej o gadzie elementy psychiki, niż o samą fizyczną transformację. Reptylianie nie wykazują takich cech jak np. współczucie, czyli przeważa u nich zimna kalkulacja i brak tzw. uczuć wyższych. Coś w tym jest, nie sądzicie?
       Jak można z zimną krwią (taką mają gady) mordować dzieci napalmem czy fosforem? Jak można tolerować całe to zło, które się dzieje? To nie mogą być ludzie.

       • jerkey 4 kwietnia 2012 o 8:00 pm

        Bo Reptylianie to demony udające bogów, tudzież duchy, tudzież jezusów, tudzież innych możnych i olśnionych. Weźmy pod uwagę np. takiego Marduka, któremu składano małe dzieci na ofiarę spalając je żywcem (Biblia czasami nazywa to „przeprowadzaniem przez ogień”). To są ich własne pomysły, które ludzie pozbawieni skrupułów (a takich nigdy nie brakowało i nie brakuje) wykonywali dla własnych samolubnych celów, przejawiając w końcu takie samo nastawienie jak mocodawcy.
        Reptylianie-demony nie wykazują żadnych uczuć w stosunku do ludzi, ponieważ zależy im na śmierci jak największej liczby ludzi – tak samo jak w potopie. Przecież one wtedy doskonale wiedziały co się zbliża i co? Nic. Spokojnie czekały na finito do końca wykorzystując możliwość przebywania tutaj fizycznie.
        Ale jak to mawiają – nie ma złego co by na dobre nie wyszło. Bajki o Reptylianach są chyba najbardziej prawdziwym ich opisem, jeśli chodzi o nastawienie, które same o sobie naopowiadały.

        • klopsidlo 4 kwietnia 2012 o 9:58 pm

         My zwykli ludzie jestesmy tak otumaniani tym wszystkim Mardukami Annunaki jakies tam.To wszystko jest bzdura.UFO to ludzie wladzy finansow i szefowie wielkich korporacji,Dla ktorych my szara masa zapp………………………a dla ich zyskow.Okradaja nas w tak juz prymitywny sposob ze jako ludzie przestalismy reagowac na to..I wlasnie im oto chodzi..Ludzkosc zbydleciala.Idziesz do kosciola to mowia Ci tylko o milosci przebaczaniu i modlitwy za tych co cie przesladuja.Ale dla tego zwklego czlowieka to nic niema powiedza Ci no idz do pracy szukaj pracy.A 3-4miliony ludzi jest bez pracy.Ale nasz swiat jest perfidny..Nie nie to ludzie sa perfidni a zwlaszcza ludzie wladzy to sa gady.GMO i jacys tam repitalianie .I co ci czlowieku zostalo milosc pokora az do smierci (glodowej) a jak bedziesz grzeczny to do nieba pojdziesz..
         A jak sie bedziesz stawial wladzy to do piekla ..Takze UWAZAJ.i badz posluszny..A jak zucisz cos do koszyczka bedzie to szlachetny gest ..Ktory ci niebedzie zapomniany.Ale badz cichutko Kowalski OK.NO…i bujaj sie do roboty.

        • hjk 5 kwietnia 2012 o 10:21 am

         Mylisz sie. chrześcijanstwo nie wyklucza walki czy samoobrony, zabrania natomiast atakowania czy przemocy jako środków nieodpowiednich do rozwiązywania problemów. Trzeba się samemu organizowac i egzekwować swoje prawa. Ale faktyczie ludzie jak piszesz zostali mentalnie rozbrojeni i otumanieni…

       • koko 4 kwietnia 2012 o 10:52 pm

        Wilk też morduje dziecko zająca (dwa ssaki!) nie wykazując „uczuć wyższych” . Jednak nic w tym nie ma, nie sądzisz?

        • monitorpolski 5 kwietnia 2012 o 3:34 am

         Wydaje mi się, że wilk nie jest człowiekiem… Co ma zachowanie instynktowne drapieżnika (morduje by przeżyć) do zachowania człowieka z rozwiniętą korą mózgową?!

        • kosiardeyablos 5 kwietnia 2012 o 10:32 am

         jak to nie ? łańcuch jest – morderczo pokarmowy !!!

      • kosiardeyablos 5 kwietnia 2012 o 10:27 am

       ej!!! a pamietacie „Kosmiczne Jaja” ? …na koniec filmu pokazane były latające gwiazdy Dawida z podtekstem : Inwazja ? – Jeeeews in Spaaaaaaaceeee czyli Żydzi w Kosmosie !!! byuahjahahahaaaa………(no jak nic Muppet Show ze „świniami w kosmosie”)…hahahauhuhuhu…niezła beka !!! Coś w tym jest….hhhhh….
       Pamietam to jak dziś…..

     • sara10 4 kwietnia 2012 o 7:05 pm

      Monitor, masz rację. Dodam – kompletną naiwnością jest twierdzenie, że we wszechświecie żyjemy sami oraz to, że jesteśmy pierwszą cywilizacją na ziemi. Buchanie niczym parą z kotła czy hihanie świadczyć może tylko o ciasnym umyśle (jak zobaczę i dotknę, to uwierzę).
      Świat nauki jest w rękach wolteriańskich staruszków. Liczące się pisma naukowe również. Wszystko, co wykracza poza zmysły nie ukaże się więc. Trzeba wreszcie zrozumieć, że nauka oficjalna żyje wciąż w XVIII wieku, wieku szkiełka i oka.

      • jerkey 4 kwietnia 2012 o 8:09 pm

       Widzisz Sara – przy założeniu prawdziwości teorii ewolucji faktycznie byłaby to naiwność. Przy założeniu jej braku już niekoniecznie. Oczywiście pozostają hipotezy o Bogu-Jedności i spontanicznej kreacji życia z „matrycy” czy czego tam. Ale ja w to akurat też nie wierzę. Wydaje mi się, że właśnie po to powstały teorie New Age’owe, aby – każdemu kto odkryje, że ewolucja to bzdura – dać inną możliwość – byleby nie przyjął na serio to co mówi Biblia w prosty sposób. Zresztą zauważcie, że podbudowa teorii ewolucji, jak i podbudowa nowych teorii „new agowych” (tak ogólnie je nazwę) jest identycznie ta sama – wszechmądrość naukowa człowieka.
       Nie twierdzę oczywiście, aby nie poznawać świata i nie wysnuwać hipotez lub teorii odnośnie jego funkcjonowania i budowy. Wręcz przeciwnie. Tyle, że dzisiaj te „odkrycia” obojętnie, czy prawdziwe, częściowo prawdziwe, czy urojone od razu służą za podbudową filozoficzną do kolejnej religii.

      • monitorpolski 4 kwietnia 2012 o 8:45 pm

       Dzięki sara10 – nie tylko naiwnością, ale i durnotą. Są ślady życia na Marsie, wykryto go w asteroidach, teoria panspermii wcale nie musi być tylko teorią. I to wszystko wcale nie jest sprzeczne z Biblią czy innymi wierzeniami. Warto posłuchać co na ten temat ma do powiedzenia Nassim Haramein, moim zdaniem jeden z czołowych umysłów współczesnej nauki.

       • Peryskop 4 kwietnia 2012 o 9:08 pm

        MP: „I to wszystko wcale nie jest sprzeczne z Biblią czy innymi wierzeniami…”
        Dobrze, że dodałeś inne wierzenia.

        A Nassim H. jest rzeczywiście czołowy, ale szołbiznesmen.
        Podziwiam faceta zbudowanego z pierdyliardów czarnych dziur, że się dotychcas nie zapadł !

        No ale on wstydu nie ma, więc się nie zapada 😀

        I pamiętajcie volks – Filmowanie zabronione !
        (ale filmujta i dystrybujta na yutubkach bez roszczeń)

        • monitorpolski 4 kwietnia 2012 o 9:15 pm

         I dają mu za to prestiżowe nagrody… Oj, peryskop, peryskop. Posłuchaj go jeszcze raz. Także polecam powtórne obejrzenie „Thrive” Fostera Gamble, bo ten film naprawdę zmienia świat na lepsze.

        • Peryskop 4 kwietnia 2012 o 9:40 pm

         Ta nagroda zdarzyła się na konferencji CASYS’2009 na Uniwersytecie w Liège w Belgii.
         Czy słyszałeś o jakichś większych dokonaniach Uniwersytetu w Liège ? Bo ja nie.

         Czy znasz pijarowski system kupowania nagród
         lub przyznawania gdy establiszment ma interes ?
         Przecież to dziś codzienność.

         • monitorpolski 4 kwietnia 2012 o 9:53 pm

          Tak, ale dotąd był totalnie torpedowany. Dla mnie przemawia Foster Gamble i ludzie uczestniczący w Thrive Movement. Haramein jest jednym z filarów, sam Gamble powiedział niedawno, że od H. 6 lat go inspiruje. Niedługo zajmę się tematem Gamble’a i Thrive, będzie to bardzo czasochłonne, ale warto. Jest duża szansa, że będzie to ratunek dla ludzkości. A UFO i Obcy? Sądzę, że niedługo będziemy mieli o czym gadać.

        • hjk 5 kwietnia 2012 o 10:27 am

         @…”statku – matki, który jest prawdopodobnie bardzo stary – 1 – 1,5 miliarda lat”

         Taaak, wszystko jest b. stare tylko że jak dotąd nie opracowano zadnych wiarygodnych metod oceniania wieku czegokolwiek starszego od kilku tysięcy lat, a wszystko to są szacunki oarte o mniej czy wiecej mniej lub bardziej wątpliwych załozeń…

         „Tyle, że dzisiaj te “odkrycia” obojętnie, czy prawdziwe, częściowo prawdziwe, czy urojone od razu służą za podbudową filozoficzną do kolejnej religii.”

         Dokładnie tak, wygląda na to, zę człowiek z gruntu jest istota religijną czy wierzącą i w coś musi wierzyć. jak odrzuci religię objawioną, to musi sobie coś sfabrykować, zeby się dobrze czuć…

     • koko 4 kwietnia 2012 o 10:48 pm

      Monitor, zaczynasz tracić luz i zdrowy dystans!!!

      • monitorpolski 5 kwietnia 2012 o 3:36 am

       ciekawa teza. To dlaczego odnotowałem dzisiaj zwiększoną ilość wejść w stosunku do poprzednich dni?

       • 44 5 kwietnia 2012 o 8:59 am

        Bo od dłuższego czasu w końcu jest ciekawy temat do duskusji.

  • monitorpolski 4 kwietnia 2012 o 1:56 pm

   Poczekaj na rozwój sytuacji. Po coś to jest.

   • Peryskop 4 kwietnia 2012 o 2:26 pm

    Marku, czekam od dawna i sądzę, że już wiem po co to jest: dla dystrakcji uwagi.
    A także dla przeprogramowania naszych mózgów, żeby nie odtrącały absurdów !

    Jeśli Alex Jones pomógł Jane Burgermeister – wspominając o jej kampanii dot. szczepionek w jednym czy dwóch programach, to przecież jeszcze nie oznacza, że wszystko co opowiada zasługuje na zaufanie.

    Znacznie pewniejsze jest to, że Rutledge spotkał się gdzieś z Scantamburlo, że obalili po kilka kolejek i mieli mnóstwo fajnych pomysłów w ramach „happy hours” 😀 😀 😀

    • Hix 4 kwietnia 2012 o 5:53 pm

     troche poczytałem tekst w oryginale z linka, jestem nieco zmieszany, , z tą babą może i pic jest by ośmieszyć (wytrzymała miliard lat)
     ale to że coś tam leży…. i nie przypomina to skały…

    • monitorpolski 4 kwietnia 2012 o 6:30 pm

     Peryskop, ten „statek” to tylko zajawka tego co jest na Księżycu czy na Marsie. Nie sądzę żebyś miał wątpliwości co istnienia w przeszłości cywilizacji bardziej zaawansowanej technicznie niż nasza, chociażby oceniając możliwości budowy murów w Peru z kilkudziesięciotonowych idealnie dopasowanych głazów.

     • jerkey 4 kwietnia 2012 o 8:11 pm

      Równie prawdopodobną teorią jest to, że te twory powstały w wyniku użycia mądrości i siły zmaterializowanych, zbuntowanych aniołów i ich potomstwa – nephilim.

      • Peryskop 4 kwietnia 2012 o 9:11 pm

       Hix, baba wytrzyma i 2 miliardy lat.
       Popatrz na Tolę – także na tamtą od 2ska.

       • monitorpolski 4 kwietnia 2012 o 9:13 pm

        To jest najbardziej podejrzane. Promienie kosmiczne rozbiłyby strukturę nie tylko jej, ale i statku. Powinien być spylony. Księżyc nie ma atmosfery. Oczywiście, dzięki temu nic się nie psuje…

       • Tola 5 kwietnia 2012 o 6:30 am

        @peryskop-czy to do mnie?

        • Peryskop 5 kwietnia 2012 o 8:21 am

         Tola, jeśli wytrzymasz 2 miliardy lat – to do Ciebie 😀 😀 😀

     • hjk 5 kwietnia 2012 o 11:02 am

      Oczywiście ze nasza cywilizacja nie musi być pierwszą na ziemi, mogło być tak, ze coś tam przed nami istniało wcześniej nami, mowią to podania o atlantydzie itd.
      Podobnie mogły one skolonizować inne planety czy księżyc, zanim nie zakończyły swej egzystencji.

      • baba wanda 5 kwietnia 2012 o 10:37 pm

       Po przeczytaniu „Zakazanej Archeologii” ciezko jest wciaz myslec, ze przed nami nie bylo innych cywilizacji na Ziemi.

       • baba wanda 5 kwietnia 2012 o 11:14 pm

        Ups, nie zauwazylam wpisu mariusza pod spodem.

      • kosiardeyablos 6 kwietnia 2012 o 9:31 pm

       Apropos Atlantydy – ponad 10 tys. lat temu przyprószyła się śniegiem i obległa zmarzliną, nie zatonęła, uległa jedynie „deformacji cząsteczkowej”. Już o tym wspomniałem że jest jak byk, można znaleźć ją na mapie. Mont Everest jeśli chodzi o najwyższe górki to pikuś. Atlantyda mająca naonczas najwyższe wierzchołki, po prostu się zdziebko „zapadła” i pokryła lodem. 11 tys. lat temu jej brzegi sięgały równika, gdyby zmienić kąt globusa, między Ameryką a Afryką pojawia się kontynent, na wodach Atlantyku. Czy to jest odkrycie ? Nie, bo już tam była, ta Atlancia.
       Przesunięcie biegunów, zmiana nachylenia osi, nagły hamulec obrotu i możliwe – aczkolwiek prawdopodobne plaśnięcie meteoryta skutecznie rozwaliło ówczesną cywilizacje. To może nas czekać teraz – cykliczność. Średnia żywotność cywilizacji na naszej planecie jest uzależniona od humorów słoneczka (no i nie tylko – kosmiczne śmiecie też mają wpływ) czyli jakieś 11 tys. lat. Matematyka zdarzeń kosmicznych w naszym widzeniu jest przejapiernicze, z punktu widzenia kosmosu, to moment. Tak po prostu jest. My natomiast musimy być zwarci i gotowi by przetrwać, przekazać wiedzę, i kontynuować linie bytu gatunku homo sapiens, bo w kolejce po władanie światem stoją już szczury a może i koty? Więc nie popadajmy w paranoje, będziemy świadkami czegoś globalnie masakrycznego, bo dożyliśmy ciekawych czasów. Człowiek, to taka bestia, że przetrwa !!!

   • mariusz_uk 4 kwietnia 2012 o 2:28 pm

    Panie Monitorze. Powiem Panu jedno. opublikował Pan materiał o UFO.. wynik. został Pan wyśmiany i zlekceważony. Proszę się tym nie przejmować ja mam tak samo. Próbowałem zaszczepić w moich znajomych choć cień dociekliwości i wzbudzić jakąkolwiek dyskusję na tematy powiązane z UFO. wynik ten sam, zostałem WYŚMIANY, zero zainteresowania, nic. IGNORANCJA przez duże I.
    DO WSZYSTKICH IGNORANTÓW
    proszę przeczytajcie sobie taką książkę „zakazana archeologia”. znajdziecie w niej cały opis tego co nazywa się „filtracją dowodową i naukową” i wtedy zrozumiecie, że coś co jest niewygodne dla świata nauki jest po prostu chowane i zapominane bo zbytnio przeszkadza !!!!
    i żebyście się tylko później nie zdziwili !!!!
    pozdrawiam

    • monitorpolski 4 kwietnia 2012 o 6:19 pm

     Wcale się nie przejmuję, interesuję się tym tematem od dość dawna, a jako gówniarz byłem „ekspertem” od Daenikena 🙂
     Sądzę, że jest tu wiele do powiedzenia, a wątpiących w istnienie w przeszłości zaawansowanej cywilizacji i ewentualnego wpływu „Obcych” na rozwój naszej proszę o odpowiedź na dwa proste pytania:
     – w jaki sposób wybudowano megalityczne budowle starożytności – piramidy, wielkie mury w Am. Płd. itp.
     – skąd wzięła się czaszka tzw. „Dziecka Gwiazd” (Starchild skull), która została przebadana na materiał DNA- badania dowiodły, że nie jest to DNA człowieka, choć dziecko urodziła Ziemianka.

     • jerkey 4 kwietnia 2012 o 8:17 pm

      Nie na wszystko da się odpowiedzieć. Nephilim pochodzące od aniołów nie miały ludzkiego kodu genetycznego.
      Na szczęście przyszłość – mam nadzieję, ze najbliższa – zweryfikuje wszelkie nasze sądy i „prawdy”.

      • monitorpolski 4 kwietnia 2012 o 8:38 pm

       Kto tu mówi o Nephilim? Jestem pewien, że człowiek na Ziemi był o wiele wcześniej niż to jest nam oficjalnie podawane. Że wielkich cywilizacji też było kilka, wszystkie po kolei z hukiem upadały – być może na skutek kataklizmów albo wojen termojądrowych. Co do tego statku na Księżycu i zwłok, mam rezerwę, zamieściłem to jako ciekawostkę do dyskusji. Można zadać pytanie – jeśli ktoś to robi, to po co? Dlaczego się wkłada tyle środków by nam namieszać w głowach? Stworzenie iluzji Apollo 20 i badania zwłok tajemniczej kobiety na pewno nie było banalne, mnie np. nie byłoby stać na zmontowanie czegoś takiego.

       • jerkey 4 kwietnia 2012 o 9:35 pm

        @Monitorze – żeby było jasne – dla mnie to co opisałeś nie jest prawdą, ale NIE dlatego, że to NIE JEST LOGICZNE. Owszem jest. I w tym właśnie upatruję pułapkę, ponieważ sama logika nie stanowi o prawdziwości czegokolwiek, ale jest świetnym umysłowym labiryntem. Nauczyła mnie tego chociażby pierwsza lekcja filozofii i zaserwowana nam przez wykładowcę teoria o zielonych ludzikach mieszkających w centrum Ziemi.

        Tak realnie sensownie to pozostają nam bliższe założenia – bardziej możliwe do weryfikacji, które uznajemy za prawdziwe. Potem budujemy całą resztę naszego światopoglądu. W dzisiejszym świecie jest to szalenie trudne z uwagi na masę sprzecznych teorii i hipotez.

        Moja filozofia życiowa opiera się na rozumnych działaniach rozumnego Boga i opozycyjnych do nich rozumnych działań rozumnego Szatana. Świat czarno-biały? Może i tak, ale jeśli się głębiej nad tym zastanowić to w zasadzie na TYM POZIOMIE jest to jedyna sensowna koncepcja – w przeciwnym wypadku nie ma co sobie zawracać głowy bogami i szatanami, lecz żyć wg własnego widzi mi się i próbować się jakoś znaleźć w tym szalonym świecie. Tyle, że im bardziej jest on szalony i fantastyczny tym bardziej przekonuje mnie o prawdziwości moich czarno-białych założeń w kwestii Boga i Szatana. A one rzutują na wartość wszelkich niesamowitych odkryć prawdziwych i nieprawdziwych – jako w istocie nieważnych.

       • navigator 4 kwietnia 2012 o 10:05 pm

        Ja chciałem zauważyc, że ciało pod wpływem hibernacji jest żywym organizmem nie zwłokami. I dalej jest trzymane w labolatorium. Temat UFO budzi uśmiechy na twarzach nie tylko waszych znajomych,dla moich, juz dawno przestałem byc „normalny”. Nikt nie chce wierzyc w teorie spiskowe, chemitrails, UFO, upadek systemu finansowego ani Nibiru (10 planeta naszego układu słonecznego). Więcej entuzjazmu, to wszystko zobaczymy w tym roku, niestety nie wszyscy będziemy mogli sobie o tym poopowiadac. Po lutym 2013 roku 2/3 populacji będzie wspomnieniem…Cały problem elit tego świata polega na tym abyście jak najpóżniej nabrali przekonania, że coś jest nie tak..nie dla wszystkich mają przygotowane miejsca, nie dla wszystkich zgromadzili żywnośc na 2-3 lata, nie wszędzie się słyszy o bankach nasion pod ziemią i przenoszeniu bibliotek i dzieł sztuki. Codzienne życie zabija w nas instynkt samozachowawczy, tak jak u wcześniejszych cywilizacji, pozdrawiam

        • Peryskop 4 kwietnia 2012 o 10:36 pm

         @navigator, a czy na brak zrozumienia wśród znajomych nie wpływa pomieszanie faktów i mitów ?

         Krach finansowy jest zaplanowanym fortelem żeby oskubać naiwnych, teorie spiskowe zostały zastąpione spiskami praktycznymi – stąd chemtrails, fluor, szczepionki, GMO, HAARP itd.

         Natomiast mitami są moim zdaniem m.in. teorie przeludnienia naszej planety, teoria globalnego ocieplenia antropomorficznego, peak oil, pozaziemskie UFO, Apollomoooonlanding oraz Nibiru
         (czy pamiętasz zdegradowanego Plutona ?)

        • kosiardeyablos 5 kwietnia 2012 o 9:32 am

         Ludzkość wykończy przyzwyczajenie : do prądu, marketa za rogiem, pojazda na paliwo ciekłe, żarcie na wynos z Macfucka i takie tam pierdoły – rozpalenie ogniska to problem, zdobycie (upolowanie) żarcia to problem, życie na łonie natury to w ogóle jest problem. Zakładam że z braku pożywienia ludzie bedom żreć ludzi (dog eat dog….jak to muzyczy AC/DC) a nie na ten przykład przyrządzać zupke z leśnych dupereli….hehehe…bez kitu.
         Przetrwa ten co ma ROWER !!!

        • hjk 5 kwietnia 2012 o 11:27 am

         „Tyle, że im bardziej jest on szalony i fantastyczny tym bardziej przekonuje mnie o prawdziwości moich czarno-białych założeń w kwestii Boga i Szatana. ”

         Tak własnie jest, ale po odrzuceiu tych prawd podstawowych potrzeba jakiejś mitologii, a te są nam serwowane do wyboru do koloru. Aczkolwiek pewne fakty sa przed nami ukrywane i pewni ludzie wiedząc o nich maja przewagę nad iewiedzącymi. W pewnych okolicznosciach wiedza to potęga…

       • U 5 kwietnia 2012 o 8:07 am

        Jak już temat „ufo” się rozwinął może warto by dodać że ludzie nie są Najinteligentniejszą rasą na ziemi. Poczytajcie sobie o Lepikurianach z starożytnej Lemurii albo o tym kto kima w górach tybetu… Zegar tyka 🙂

       • Milano 5 kwietnia 2012 o 9:34 pm

        Ale innych stać. Po co to robią? Żeby jeszcze więcej zarobić.

      • kosiardeyablos 7 kwietnia 2012 o 10:46 am

       Anioły ? Anioły nie miały fizycznych skrzydeł – biorąc pod uwagę grawitację ziemi musiały by być „O niebo” słabsza to jedno, drugie zaś sama genetyka anioła – czyli budowa tkanki kostnej takiej jak u ptaków czyli pustokościan (hehehe…fajne stwierdzenie…) bo inaczej musiałyby naprawde nażreć sie fasolki by wystarować. A czemu to pisze , gdyż lotność anioła przeczy logice, nie fizyce tylko logice. Aerodynamika anioła to iluzja wytworzona do określonych celów, gdyż nawet poruszanie sie ich w przestrzeni powietrznej wyglądałoby jak latanie kuropatwy. Dlatego mylenie Anioła latacza z nielataczem to paranoja. Anioł to określenie, status tak jak „kierownik zamieszania” czy „szlifierz powierzchni płaskich” czyli pozycja społeczna lub stanowisko !
       Jedno jest pewne, jeśli latać by mogły to tylko dzięki lewitacji lub jak NOE z Matrixa – objawione i urzeczywistnione istnienie w tym dualnym świecie iluzji !!!
       Moje spostrzeżenie to nie atak !!! To jest stwierdzenie !!!

     • Bromba 4 kwietnia 2012 o 8:54 pm

      Można zadać też pytanie co oznacza termin ludzkie DNA,bo być może „ziemskie ludzkie”DNA naprawdę bardzo bardzo dawno temu było zupełnie inne niż to ,które uznajemy za dzisiejsze charakterystyczne dla człowieka.A w związku z taką możliwością czy tamci ziemianie mieliby inną anatomię,zdolności itp.Mogłoby się też okazać,że te megalityczne starożytne budowle nie były niczym niezwykłym jak na miarę tamtych czasów czy np są starsze niż nam się wydaje.

      • monitorpolski 4 kwietnia 2012 o 9:07 pm

       Na pewno budowle są starsze. Nikt 2, 5 czy nawet 10 tysięcy lat temu nie miał takiej technologii. Nawet dzisiaj nie jesteśmy w stanie tego odtworzyć – są one dziełem bardzo zaawansowanej cywilizacji, można wnioskować, że jej przedstawiciele gdzieś przetrwali. Na temat DNA nie chcę dyskutować, gdyż nie mam żadnych argumentów ani za, ani przeciw.

      • Peryskop 4 kwietnia 2012 o 9:19 pm

       Wystarczy uwierzyć w Gigantów i megalityczne budowle stają się oczywiste 😀

       • monitorpolski 4 kwietnia 2012 o 9:23 pm

        Sam korzystasz z „bajek”. Giganci, inne DNA? A co z technologią cięcia tych bloków? Idealnie równe otwory długości kilku metrów! Lasery w starożytności? Oj, to chyba jeszcze bardziej fantastyczne niż statek na Księżycu! Tylko jest jeden problem – te bloki na pewno istnieją, otwory też… Nie mówię już o 100 tonowych blokach przewożonych na duże odległości.

        • Peryskop 4 kwietnia 2012 o 9:52 pm

         No to ci od Stonehenge spaprali robotę, bo ich kamienne wpusty są wyrobione ale z dokładnością kamienia łupanego.

         Cięcie bloków w równych płaszczyznach może wynikać z anizotropii i łupliwości materiału.
         Widziałeś dachówki w UK z łupanych skał – proste, cienkie na pół centymetra a długie na metr ?

         Czy można wykluczyć, że rozmaite otwory w megalitach dorobiono niedawno ?

       • O Rzesz 5 kwietnia 2012 o 12:36 am

        Oczywiście!.
        W GIGANTÓW UMYSŁU!.
        „Cięcie bloków w równych płaszczyznach anizotropii i łupliwości materiału” … wystarczy „puknąć” a napięcie wewnętrzne zrobi resztę!
        Fakt, Stonehenge odbiega od standardów do jakich przyzwyczaiły nas piramidy egipskie.
        Wydaje się wręcz prymitywne.
        Niemniej ludzie ci musieli być dość sprytni by wymyślić sposób transportu przez dziesiątki kilometrów i podniesienie o kilka metrów kilku (i więcej) tonowych głazów. I to mając jedynie ograniczone zasoby ludzkie oraz zwierzęce o ile powstało to w czasach gdy jakieś dostatecznie duże zwierzę było już udomowione.

        Szczególnie tą łatwość wykonania widać na na przykładzie Puma Punku.
        Przede wszystkim w związku z umieszczeniem w równych odstępach otworów o małej i powtarzalnej średnicy.

        Pominę już sposób w jaki byli w stanie obrobić precyzyjnie jedną z twardszych skał (andezyt – 6 pkt. na 10 w skali Mohsa) na Ziemi w tak powtarzalny sposób by uzyskać wymienne ze sobą elementy a’la klocki lego.
        Jeśli to nie byli obcy to jesteśmy kolejną a nie jedyną cywilizacją techniczną na tej planecie!.
        Lokalność rozwiązań jednak przemawia jeśli nie za obcymi to za istnieniem, na przestrzeni dziejów, różnych biur konstrukcyjnych o zróżnicowanym poziomie zaawansowania technologicznego!.

        i na koniec … czym są dla ciebie, Peryskop, mity?.
        Jak przyjąć następujący przekaz:
        „legendy indiańskie mówią, iż zniszczenia (Puma Punku) dokonał bóg Virakocha „śmiercionośnymi promieniami” jeszcze przed potopem”.

        Cytat wziąłem stąd (osoba Igora Witkowskiego straciła wiele na wairygodnoci po naiwnym tłumaczeniu o „naturalnych” przyczynach zamachów na WTC ale nie można mu odmówić rzetelności w kwestii dotychczasowych badań nad wyłuskiwaniem faktów dotyczących naszej odległej przeszłości):
        http://forumzn.katalogi.pl/Puma_Punku-t6706-s5.html
        Jezdzisz (jezdziłeś?) tyle po świecie.
        Zagadnij jakiegoś indianina czy potwierdzi lub zaprzeczy tej wersji przekazu.
        Ciekaw jestem informacji z innego zródła niż dotychczas mi znane!.

        • Peryskop 5 kwietnia 2012 o 2:14 am

         OOOOORzesz!
         O legendach, wybacz, nie będę się wypowiadał.
         Ani o fotografiach, bo jak sam zauważyłeś w tej dziedzinie twórczości można osiągnąć wiele 😀

         A podróże rzeczywiście kształcą.
         Schodząc z niskich Himalajów mijałem kilka razy budowniczych szlaków górskich pod trekking na szerszą skalę. Otóż stoi sobie taki Szerpa z żelaznym prętem w dłoniach i ruchem posuwisto- zwrotnym wybija sukcesywnie dziurę w kamieniu pod laski dynamitowe. W zależności od twardości skały „wywiercenie” 2-metrowej dziury o średnicy ok. 1 cala zajmuje mu jeden dzień, albo tydzień, a czasem i dłużej. A potem BUUUM!!!! Sekunda i dziury nie ma – skały też.

         A „giganci” dynamitu nie mieli, więc po nich dziury pozostały, abyśmy się dziś zastanawiali jakim to laserem wycięli. Oni nie mieli gazet, radia, tv, telefonów ani netu, a za to mieli duuuużo czasu.
         I sobie stali i dłubali mikron po mikronie… Może i drewnianą tyczką z twardszym okruchem skały osadzonym na końcu.

         Dlaczego na litość boską chcemy naszych przodków traktować jako totalnych głupków ?

         Czuję, że wiele odkryć archeologicznych i innych zostało zafejkowanych – czasem dawno temu.
         I wiemy, że wiele przekazów zostało całkiem zmyślonych, a wiele innych tylko „ubarwionych”.

        • kosiardeyablos 5 kwietnia 2012 o 9:17 am

         a świstaki zawijały je w sreberka……..

        • O Rzesz 5 kwietnia 2012 o 9:32 am

         Dużo czasu i mikron po mikronie z „mikrobową” dokładnością … no tak.
         Czasu mieli dość. To prawda.
         Przynajmniej nie musieli płacić debilnych kar za „przekroczenie terminów”.
         Ale nie go tyle by ręcznie wyprodukować identyczne elementów z otworami średnicy kilku milimetrów i takiej głębokości.
         Wychodzi na to że wyprodukowali je kamieniarze z Oklahomy lub odlano je w tyglu, w Strefie 51, a potem przetransportowano przez portal czasoprzestrzenny by mogli oglądać je konkwistadorzy?.
         Czasem wykształcenie akademickie jest przeszkodą w dążeniu do poznania przyczyn zjawiska.
         Bloki z Baalbek też „zafejkowano”?.
         Piramidy postawili budowniczowie egipscy czekający na wylewy Nilu?.

         No właśnie Peryskop … NA LITOŚĆ BOSKĄ!.
         Pomału zaczyna się kończyć miejsce na platformie dyskusyjnej.
         Dowodzisz że świat nauki nadal tkwi w dobrze okopanych pozycjach.
         Tylko że te pozycje już ulegają erozji ze starości. Nawet datowanie rozpadem promieniotwórczym staje się wątpliwe od kiedy zauważono że na jego tempo ma wpływ położenie tych pierwiastków względem Słońca( po stronie słonecznej Ziemi rozpad następuje szybciej niż po nocnej!).
         Co was tak przeraża. Możliwość dojścia do prawdy?. Ponoć jesteście do tego powołani.
         Ten sam mechanizm stosują iluminaci byśmy nadal paśli się jak stado baranów na którym oni mogą spokojnie żerować!.

        • Peryskop 5 kwietnia 2012 o 11:38 am

         ORzesz, mylisz się nawet w interpretowaniu mojego nastawienia do oficjalnej nauki !
         Ono jest bardzo krytyczne, czemu wyraz dawałem często tu na Monitorze Polskim.

         Ale mam też dużo sceptycyzmu co do ezoterycznych ufologii gigantomańskich.
         Bo jak wiesz należy zachować umiar i rozwagę w ocenach.

         I zawsze podkreślam, że świat nie jest taki jak się wydaje,
         bo wciąż wiemy że niewiele wiemy 😦

        • hjk 5 kwietnia 2012 o 1:18 pm

         spotkałem sie z teorią, ze kiedyś ksieżyc był blizej ziemi a zwiekszone wahania grawitacji powodowały, ze dzisiejsze twarde skały były jak plastelina. stad i potopy były czestsze na skutek ogromnych pływów morskich.
         W plastelinowatej skale mozna sobie było rzeźbić co się chciało. Albo ta dzisiejsza skała to kiedyś moze był taki gips, a po rozrobieniu i dodaniu wody stawał się skała. A my myślimy jakich to techologii uzywali, a oni tylko sypali i lepili „piasek”.
         Moze za 10 tys lat nasi następcy będą się zastanawiac, jak my budowaliśmy nasze podnibne piramidy i jak wykuwaliśmy w tej „skale” pomieszczenia mieszkalne 🙂

        • Ktoś 5 kwietnia 2012 o 7:16 pm

         Virakocha jest owocem (bogiem) Królestwa Sis którego czescią są Słowianie. Ono było na terenach północnej Syberii skad rozeszło się po Europie Azji i Afryki.

     • O Rzesz 4 kwietnia 2012 o 9:02 pm

      Przejmować się, oczywiście, nie trzeba bo każdy kto kpi i stoi nieugięcie na pozycji realisty i cynika „jak ten łun coś sie z niego wziun” tak naprawdę daje tym jedynie dowód ograniczenia zdolności poznawczych.
      Czym innym jest zdrowy rozsądek i wykrywanie fałszerstw, szczególnie w czasach obecnych, gdzie praktycznie niemal każda sprawa to „psy op” a czym innym jest nagminne negowanie WSZYSTKIEGO co wykracza po za utarte schematy.

      Oczywiście wierzę że sami we Wszechświecie nie jesteśmy!.
      Niemniej w temacie „skalnego statku” i księżycowej princessy powiem jedno … to bajka.

      Nie jestem ekspertem i nie jestem nieomylny ale nieskromnie przyznam że mam wyrobione oko jeśli chodzi o efekty specjalne (doświadczenie modelarskie i tzw. „głos wewnętrzny”).
      Oryginalne zdjęcie:
      http://www.lpi.usra.edu/resources/apollo/frame/?AS15-P-9625
      Jeśli ono samo nie jest sfałszowane to obiekt rzeczywiście jest niezwykły.

      Kolorowe zdjęcia statku z orbity są w rzeczywistości zdjęciami modelu robionymi z wysokości metra, może dwóch. To tylko film ze studia lalkarskiego.

      Efekty świetlne można zasymulować tak jak symulowano je reflektorem imitującym Słońce w ujęciach eksploracji Księżyca po wylądowaniu statków Apollo, reżyserowanych przez Kubrika.

      „Princesna Arabela” z Księżyca

      … hollywoodzcy modelarze nie takie istoty już wykonywali. Pałeczki kosmetyczne ew. wykałaczki to jednak przegięcie.

      Wszystko jest obliczone na uruchomienie wysokiego współczynnika naiwności u ludzi pragnących niezwykłości. Jak w kinie.
      Ten temat jest najprawdopodobniej tak samo prawdziwy jak, swego czasu, planeta lecąca z gwiazdozbioru Lwa!.
      Niemniej ciekawy.

      • monitorpolski 4 kwietnia 2012 o 9:20 pm

       O Rzesz, chyba najlepiej podszedłeś do sprawy, gdyż ją zacząłeś badać. Nie dajesz tylko odpowiedzi na pytanie – po co to wszystko?
       阿波罗20号发现嫦娥机密泄露
       To pewnie widziałeś – ruskie UFO z autopsją gumowego ludzika?


       jeszcze raz pytam – jeśli to ściema to PO CO DO JASNEJ CIASNEJ?!

       • O Rzesz 4 kwietnia 2012 o 9:37 pm

        By przygotować nas, być może, na skutki projektu „Blubeam” a może dla zwykłej draki i pokazania swoich możliwości?.
        Nie wiem.
        Zawsze jest ten jeden procent prawdopodobieństwa że to prawda … tylko że zdjęcia temu przeczą.

       • jerkey 4 kwietnia 2012 o 9:43 pm

        Żeby uwiarygodnić dalekowschodnią filozofię religijną na której opiera się całe New Age i nowa religia, a która jest w całkowitej opozycji do religii chrześcijańskiej.
        Oczywiście dalsze pytanie: Po co ta opozycja w stosunku do religii chrześcijańskiej? Nie chodzi przecież o jakieś „chrześcijańskie zasady moralne”. Jednak przy założeniu walki Bóg vs Szatan o której pisałem wyżej sens staje się oczywisty i wręcz jaskrawy.

       • KrisT 4 kwietnia 2012 o 9:46 pm

        sprawa UFO jest od lat wysmiewana, robiono to specjalnie aby zatuszowac wiele spraw, aby ludzie zaczęli temat wysmiewac….
        ALe po kij takie gumowe ludziki robic? po co tyle zachodu? a projek blue book czy inne na ktore wywala sie miliony dolarow? nikt , powtarzam nikt o zdrowych zmysłach nie bedzie wywalac miliardów na tuszowanie czegos co nie istnieje….
        Obcy byli są i bedą na ziemi czy nam się to podoba czy nie…. tylko ze.. tamci starzy obcy, starzy Bogowie odeszli bo doszło miedzy nimi do wojny…. kto wygrał kto przegrał tego sie nie dowiemy.. ale jedno jest pewne ich miejsce zajęli inne młodsze rasy…..
        Dla tych co nie wierzą w istnienie obcych ras, cywilizacji, pewnego dnia swiat zawali się poprostu na łeb……. mam nadzieję ze będzie to za mojego/naszego zycia…

        • monitorpolski 4 kwietnia 2012 o 9:50 pm

         Dlatego, jeszcze raz nalegam na oglądnięcie filmu „Thrive” – jest na YouTube po polsku jako „Wzrost”, ale też wysokiej jakości jako „Thrive PL”. To nie jest banalna sprawa.

        • kosiardeyablos 5 kwietnia 2012 o 9:12 am

         Oj, wyśmiewana jest skutecznie !!! Mendia zapewniają nam dawkę świadomego utrwalania punktu widzenia jakoby UFO to kit na wode i fotomontaż. Odnośnie pojazdów UFO. Napęd jak i sposób przemieszczania się, pozbawiłby znane nam Nieczyste Siły (BB – Bogate Brudactwo, DRV- Dirty Rich’s VAmpires), środków do utrzymania chaosu który pozwala im rządzić. Praktyczny Nowy System Transportu Wewnątrz-Planetarny oparty na Swobodnym Zwisie (Anty-Graw.) na ten przykład, położyłby faktycznie na łopatki nafciarzy i reszte gryzoni. Podobnie jak Wolna Myśl, Wolna Energia jest przekazywana nam nie tylko drogą praktyczną ale też przekazem mentalnym. Nie kiedy ci, co urodzili sie „tutaj „, mają tak zwany dar tworzenia – to jednostka miary równa jednostce boskiej – TWORZENIE !
         Z drugiej strony kiedy ludzie zrozumieją że nie są pępkiem wszechświata ?

        • hjk 5 kwietnia 2012 o 1:23 pm

         @”Oczywiście wierzę że sami we Wszechświecie nie jesteśmy!”.

         Ależ oczywiście, ze nie jesteśmy, sa jeszcze Aniołowie, demony, Bóg, zwierzęta i rośliny.
         A jesli już jakieś istoty inne ww., to ludziopodobne, z podobnymi problemami i pewnie na podobny stadium rozwoju, więc nie sądzę, by nas „zbawili” 🙂

       • O Rzesz 4 kwietnia 2012 o 9:52 pm

        Nie, nie znałem tego filmu w tej wersji ale … wyjątkowo tępy ten skalpel albo skóra zrobiona jest z lateksu przez co zaciska się na ostrzu utrudniając przecinanie. Pod skórą ciało jest „za suche”.
        Jeśli „kosmita” się wykrwawił to rękawice wykonującego sekcję są i tak wyjątkowo czyste.
        Obcy też powinni chyba mieć jakieś płyny ustrojowe.
        Jak u nas po śmierci zapewne i u nich koagulują one na krótko zanim nie dojdzie do rozkładu komórek ale jednak coś powinno pociec.
        Powinny też być tam różne błony rozgraniczające tkanki itp.
        To bardzo realistyczne i szokujące ujęcia ale wszystko wskazuje na dobrze skonstruowaną
        lalkę.

        • Peryskop 5 kwietnia 2012 o 9:21 am

         ORzesz, a propos starych cywilizacji i „skóry” fałszywego UFOka zrobionej z lateksu.

         Natrafiłem na informacje, że najstarsze ślady wytwarzania i wykorzystywania gumy pochodzą od Olmeków – cywilizacji żyjącej na terenach dzisiejszego Meksyku, która zanikła (została wytrzebiona ?) w IV wieku BC.

         Oprócz pionierskich zastosowań gumy i wyznaczania północy grudką magnetytu pływającego na wodzie – na tysiąc lat przed wynalezieniem kompasu z igłą w Chinach – Olmekowie pozostawili charakterystyczne rzeźby twarzy, piramidy, pismo z hieroglifami, a także własny wieloletni kalendarz oparty na pozycyjnym systemie dwudziestkowym (ilość palców u rąk i stóp) z ozdobnym glifem z muszli jako zero. W tamtych czasach zero było znane bodaj jeszcze tylko Sumerom, bo zero to wyższy poziom abstrakcji.

         Ciekawe czy pierwsze kawałki gumy w Europie pojawiły się po wyprawach Kolumba, czy wcześniej z drzew kauczukowych w Dalekiej Azji, bo chyba i tam m.in. na Borneo one rosną ?

         A zatem żeby biały zaczął robić fejki musiał się wiele nauczyć od „prymitywnych ludów” 😀

        • Ado 6 kwietnia 2012 o 9:48 am

         Objawienia UFO bardziej przypominają manifestacje demonów,bo mają podłoże bardziej duchowe niż materialne,osoby twierdzące że zostały porwane przez UFO często mają objawy charakterystyczne dla opętań.Kiedyś podałem link do artykułu na ten temat,teraz nie mogę go nigdzie znaleźć,pamiętam że Zenbiusz go polecił.Wszystkie afery z UFO,Annunaki,mają utwierdzić świat w ateizmie,i kosmitów(demonów) obwołać stwórcami rasy ludzkiej,przybyć mogą wkrótce,czy to objawią się osobiście,czy to za sprawą Blue Bleam nie wiem,ale widoczne są ”przygotowania” do nadejscia naszych bogów.A to filmy coraz więcej podłapują tą tematykę,a to coraz więcej ujawnia się rzekomych tabliczek na których są niby czołgi,niby austronauci,coraz bardziej podkreśla się że człowiek kiedyś był debilem i nie mógł skonstruować czegoś dzięki czemu będzie przenosił ciężkie bloki,wmawia się że nauczono nas wojny,mówienia itd,co do czaszki dziecka kosmity,równie dobrze może być do wodogłowie czy inne deformacje genetyczne,lub spowodowane przez dawne nosidełka w jakich noszono małe dzieci,sznur obwiązany wokół głowy ukształtowałby czaszkę w ten sam sposób jaki widać na czaczce kosmity.Sam kiedyś wierzyłem w Annunaki,Nibiru itd,ale na szczescie nawróciłem się,Wierze w Boga,co za tym idzie wierze w Szatana,aniołów i demonów i jest mi z tym dobrze,możecie sobie ”hejtować” i minusować :).

         • monitorpolski 6 kwietnia 2012 o 10:42 am

          Tak, i wykorzystuje się fakty, jak istnienie starożytnych wysoko rozwiniętych cywilizacji. Blue Beam jest na pewno planowany, nie bez powodu od kilkudziesięciu lat szpikuje się młodych filmami science fiction, by przygotować ich na „Obcych”. Niezależnie od tego, ja nie jestem zwolennikiem wyjątkowości istnienia życia na Ziemi, ale to nie ma nic do rzeczy z Blue Beam. Uny się mogą jeszcze na tym nieźle przejechać, sądząc z rewelacji niedawno ujawnionych przez Klausa Dona oraz majora Damesa.
          Z czaszkami nie masz racji – wyrażając w ten sposób poparcie dla teorii ewolucji. Skąd wiesz jak długo na Ziemi istnieje rasa ludzka? Sądząc po różnorodności przyrody, a także ras człowieka, nie możesz wykluczyć istnienia wcześniejszych ras z większym mózgiem. Zaręczam ci, że nie jest to wodogłowie. Poczytaj trochę o teorii Lamarcka.
          Tu masz porównanie czaszek i to „wodogłowie”: http://www.youtube.com/watch?v=kGgrva8ejlw
          Zupełnie inna konstrukcja czaszki.

     • kosiardeyablos 5 kwietnia 2012 o 9:46 am

      Mr.Monitor ! : najpierw jest wydarzenie, potem powstaje o tym powieść, dalej legenda a na końcu mit – matematyka historii. Ostatnia cywilizacje szlag trwafił nie za sprawą „boską” ale jak wspomniałęś w wyniku działań wojennych to jedno, drugie zaś upadła ze względu na kataklizm, możliwe że cykliczny – słoneczko zrobiło swoje (kometa zrobiła kuku prawadopodobnie, nie podam linka )
      Na czym polega potop, to juz komuś tłumaczyłem. Wystarczy zamieszać kubkiem w jedną stronę, potem wychamować i zanim sie uspokoji woda w kubku mieszać w drugą manie – czysta fizyka cieczy i grawitacji. To co sie stanie to pikuś w sferze kosmicznej, dla nas to będzie katastrofa.
      Żadna boska siła, tylko fizyka Słoneczka. Poza tym, jąderko naszej planetki Ziemi furczy, oddziaływanie słońca jest skuteczne na tyle by powodować ruchy skorupki ziemskiej i takie tam. Powierzchnia ziemi przecie to płaszcz na gorącej lawie więc pływa i cyklicznie lubi popękać a że paru idiotów bawi się HAARPem to kolejny problem. tak że spoko. Nadzieja w wielkim bum, czyli Wielka Kąpiel Globalna. Damy se rade. Jest tylu wartościowych fachowców że na tym etapie ,cywilizacja nie padnie jak kawka.

      • kosiardeyablos 5 kwietnia 2012 o 10:46 am

       …bo jeśli nie da rady pogonić sza-bas-tanów – czyli syjowszuff w cholere to jedyne wyjście to chwilowy total pralnia materii, a kto przetrwa ten piecze bedzie miec nad bramiami piekieł (czyli schronuff) co by robactwo niepowyłaziło, bez kontroli ! Uzbrojony w mega packe, zaganił bedzie te bydło spofrotem w dziury…..A masz !!! Siło nieczysta, ciach….i wode poświęciwszy, którom to miał w wiaderku oblał to cuś i chyćko to uciekło i znikło w przepastnej czerni dziury piekieilnej, takiej to otchłąni…..pomroczności !!!

       • Peryskop 5 kwietnia 2012 o 10:54 am

        Gdzieś obok Anna@h przyniosła dziś potwierdzenie, że Piekło tam gdzieś istnieje.
        A tu Kosiar@ pokazał jak mamy je zrealizować TU na Ziemi. I komu.
        Wykopali – wejdą – a nie wyjdą.

        • kosiardeyablos 7 kwietnia 2012 o 11:43 am

         W rzeczy samej !

     • Jakob 6 kwietnia 2012 o 7:17 am

      Proste,że zawsze znajdzie się ktoś bardziej „oświecony” od drugiego :)… Ja także zadaje sobie to pytanie o budowlach ,znakach i innych niewyjaśnionych rzeczach lub spekulacyjnych teoriach o nich . Przez wiele lat religia zakorzeniła we mnie niechęć do wszystkiego co inne i co nie w kościele. Od 3 lat walczę z tym ograniczeniem z bardzo dobrym skutkiem:) A najpiękniejsze jest to ,że to wszystko o czym się uczę , co czytam bardziej przybliża mnie do Boga , a czytanie Biblii i apokryfów jest jeszcze ciekawsze :)…
      Pozdrawiam

 3. ciociababcia 4 kwietnia 2012 o 2:10 pm

  Prześlijmy do więzienia świąteczne życzenia dziennikarzowi Rafałowi Gawrońskiemu

  http://blogmedia24.pl/node/56876

  • Onufry 4 kwietnia 2012 o 4:39 pm

   Chętnie się dołącze i nie tylko z życzeniami dla Pana Rafała a także dla innych mu podobnych !
   I tu smutna refleksja. ” Jacy jesteśmy słabi „. Wartościowi ludzie spędzają czas w wiezieniach i sądach. Bestia w tym czasie tuczy się w najlepsze i podnosi wypłaty dla swych najemników by gdy nadejdzie czas stanęli w jej obronie !

 4. Extazed 4 kwietnia 2012 o 2:19 pm

  Panie Marku, czy powyższy tekst.jest fragmentem jakiejś książki sf? Czy to po prostu świąteczny żart. Serio się pytam.

  • Peryskop 4 kwietnia 2012 o 2:32 pm

   Serio się też spytam, czy tekst jest testem dla czytelników Monitora Polskiego dla sprawdzenia stopień omotania + pasywność vs zdrowy rozsądek + asertywność ?

   • rabarbarek 4 kwietnia 2012 o 2:54 pm

    Disclosure czyli humor w krotkich majteczkach dla czytelnikow MP.

    cdn

    • hjk 5 kwietnia 2012 o 1:51 pm

     tyle tylko że na pewno są jakieś utajnione sprawy, ale i tak tego nie zweryfikujemy, bo po prostu nie mamy środków – odpowiednich teleskopów, pojazdów kosmicznych itd., wiec tego typu rzeczy mozemy sobie darować…

  • monitorpolski 4 kwietnia 2012 o 6:35 pm

   Extazed, poszukaj sobie w google „Starchild skull”. To jest 100% dowód na to, że mieliśmy tu na Ziemi różnych gości, lub też wiele cywilizacji.

   • kosiardeyablos 5 kwietnia 2012 o 8:46 am

    Na czym polega różnorodność gatunku ludzkiego ? Wystarczy popatrzeć na rasy, z praktycznego punktu widzenia. Gdyby istniała jedna rasa, jakichkolwiek homo sapiens miała by ona jendolitą formę budowy czy u płci meskiej czy żeńskiej – monoligizm ciała (monotyp). NIe istniała by różnorodność jaka jest teraz i jaka była zawsze.
    Czy dzisiejszy obraz człowieka jest podparty elementem ewolucji ? To jest pytanie !!! Mówie że nie do końca. Jako planeta układu słonecznego na rubieżach galaktyki jest a być nie musi, może nie przechowalnią wszelkiego rodzaju gatunków ale rezerwuarem istot żyjących – w rożnych warunkach i w rożnych formach społecznych – od bakterii po człowieka, czyli w kolejności odnośnie rozwoju umysłowego. Moge użyć stwierdzenia że Ziemia jest takim kosmicznym ZOO. Może tak być ? Całą populacje ludzką łączy wspólne DNA, ok, ale czy różnorodność warunków atmosferycznych-klimatycznych oraz położeń geograficznych i tak dalej może wpłynąć na ewolucjonizm ciała ludzkiego ? Tylko w połowie !!! Ponieważ:
    Każdy gatunek, każda rasa jest przystosowana do kreślonych warunków klimatycznych – czarni, biali, zółci i tak dalej. Równie dobrze można ich pozamieniać miejscami, co po wielu pokoleniach okaże sie prawdą gdyż dany gatunek – rasa – przystosowuje się do określonych warunków klimatycznych. Do czego zmierzam ( a to co pisze to mój punkt widzenia !!!!)
    Popatrz na takiego „szaraka”, wybiel mu skórę, i postaw przy nim Azjatę np: Koreańczyka. Czy widzisz podobieństwo ? A teraz takiego Wikinga se wyobraź, bydle jakby zlazło z drakkaru na Nowy ląd ? Jakie istnieją różnice a jakie są zbieżność. DNA powinno być określone jako kosmologizm wspólnych związków gatunkowych we wszechświecie.
    Czy ziemia swego czasu nie była przystankiem wojaży Obywateli Wszechświata ? Brzmi nieprawdopodobnie ? Czy każda rasa mimo wspólnego DNA jest potomstwem z zasianego tu nasienia ? Cechą wspólną każdego gatunku ziemskiego jest PIĘCIOPALCZYZM – kot, pies delfin, człowiek i tak dalej. Energia Ziemi i matematyka – synchronizm – SYMETRIA !!!Cecha wspólna !!! Pytanie brzmi : Ilu musiało by być tych bogów, którzy by stworzyli nas na podobieństwo własne ? Tyle ile jest ras ? Gdzie tu jest logika ?
    NIc nie dzieje się przypadkiem ! Ewolucjonizm to naukowe stwierdzenie czegoś co tak naprawdę może być tylko formą określenia czegoś co jest, a czym być nie powinno a może !
    Ziemia od tysiąc leci jest odwiedzana, przez takich a nie innych bogów, półbogów, uciekinierów, złodziei, morderców, pionierów i tak dalej i tu nie ma przebacz ! To fakt jasny jak słońce !
    Zdolności parapsychiczne, wytłumione w umyśle ludzkim (umyślnie ze względu na stan umysłu człowieka na dzień dzisiejszy, jako istotna forma przekształceń duchowych które czekają nas wkrótce) posiadane przez tzw bogów, dają im możliwość budowania obrazu siebie a zarazem dzięki zdolnością PSI możliwość kontroli nad tzw „bydłem ludzkim”. Bogów zatem było wielu, o rożnym stopniu rozumowania, złych czy dobrych, kochających spokój i pokój oraz tych co żywią się energią, krwią i cierpieniem innych. Ziemia jako przystanek, stała się siedliskiem różnorodnych nie tylko ras jako wzorców ras z innych planet ale różnorodnych charakterów, na różnych poziomach gęstości – wymiarów wszechświata ! Po co są religie ? To nie tylko opium dla ludu, ale wyrafinowana forma kontroli i wyraz uwielbienia dla kogoś kto jest silniejszy, „miłość poprzez wpierdol ?” Gdzie jest prawda ? Już mówię – jak byk, tuż obok !!! ….uffffff……..ide zaparzyć sobie kawe !

    • hjk 5 kwietnia 2012 o 1:59 pm

     @”To jest 100% dowód na to, że mieliśmy tu na Ziemi różnych gości, lub też wiele cywilizacji.”

     Już ktoś napisał, że kiedyś nasze DNA mogło być inne, więc to nie jest żaden dowód, zresztą różni ludzie mogą miec różne DNA, a nawet DNA jest różne w różnych częsciach ciała, co położyło cały projekt genomu ludzkiego, bo próbki zazwyczaj były brane z krwi, bo to najłatwiej.

     • Jakob 6 kwietnia 2012 o 7:47 am

      „kiedyś ktoś napisał” heheh dobre :).. I to jest dowód 🙂

      • hjk 6 kwietnia 2012 o 11:31 am

       no i po co zmieniasz słowa jak powyżej stoi, że „ktoś napisał”, a nie kiedyś tylko kilka wpisów powyżej w tym temacie…najpierw przeczytaj wpisy komentatorów. A poza tym to nie dowód, tylko podważenie 100% „dowodu” 🙂

       • Peryskop 6 kwietnia 2012 o 12:03 pm

        https://monitorpolski.wordpress.com/2012/04/05/wolna-dyskusja-5-kwietnia-2012-r/#comment-88160

        zenobiusz 6 Kwiecień 2012 o 10:46 am

        Był po prostu biedny hydrocephalic Indian dzieciak, który umarł setki lat temu z powodu zbyt dużej ilości płynu mózgowo-rdzeniowego w głowie. Steven Novella z Yale University Medical School stwierdza, że czaszka wykazuje wszystkie cechy dziecka, które zmarło w wyniku wodogłowie wrodzone i że deformacje czaszki były wynikiem nagromadzenia płynu mózgowo-rdzeniowego w obrębie czaszki. [4] badanie DNA w 1999 roku w BOLD (Bureau of Legal Stomatologii), laboratorium kryminalistyczne DNA w Vancouver, Kolumbia Brytyjska znaleźć standardową chromosomach X i Y w dwóch próbkach pobranych z czaszki “jednoznacznych dowodów, że dziecko było nie tylko ludzkiej ( i mężczyzn), ale zarówno jego rodziców musi być także człowiekiem, dla każdego musi przyczyniły się jedną z ludzkich chromosomów płciowych. ” [4] Dalsze badania DNA w 2003 roku w śledzenia Genetyki, która specjalizuje się w pozyskiwaniu DNA od starożytnych próbek, wyizolował DNA mitochondrialnego z obu odzyskanych czaszek. Dziecko należy do haplogrupy C. Ponieważ DNA mitochondrialne jest dziedziczone wyłącznie od matki, to pozwala prześledzić potomstwa matek rodu. Test DNA w związku z tym potwierdził, że matka dziecka była haplogrupa C samica człowieka. Jednakże, dorosła samica znaleźć z dzieckiem należał do haplogrupy A. Oba haplotypy są charakterystyczne Native American haplogrup.
        http://www.godlikeproductions.com/forum1/message1824300/pg1

        • hjk 6 kwietnia 2012 o 3:51 pm

         głos z przyszłości, tj przyszłego wpisu wyjasnia „tajemnice” 🙂

 5. navajo88 4 kwietnia 2012 o 2:41 pm

  Ten żekomy pojazd kosmiczny był już przedstawiany ładnych parę lat temu i zdjęcia tej żekomo martwej kosmitki , jak dla mnie to jedna wielka bzdura i bajer na grójec żeby nie powiedzieć bajern a miarę wielkości naszej szczecińskiej Bramy Portowej !!!!!!!!! hahahahahahahahahahahahaha
  J.M.H
  Ps : Monitor zajmij się poważnymi problemami tu w polsce i nas wszystkich dotyczących tu i teraz ,bo za dwa lub trzy lata to nie będziesz miał już dla kogo pisać !!!!!! wierz mi !!!!! TO WSZYSTKO ZACZYNA SIĘ NA POTĘGĘ WALIĆ !!!!!!!!! I PIERDOLNIE PEWNEGO DNIA Z WIELKIM HUKIEM !!!!!!!!!!!!!

  • monitorpolski 4 kwietnia 2012 o 6:29 pm

   Budowle megalityczne to też bajer, nie? Buachchaaaa! Może to ty Navajo tam je postawiłeś jak byłeś wodzem Indian? Chłchachachachacha!

   • navajo88 4 kwietnia 2012 o 8:49 pm

    Monitor po pierwsze nigdy nie byłem żadnym wodzem indian , zawysokie progi jak na moje nogi to po pierwsze ,a skip to sam wiesz skąd pochodzi ! , co do budowli megalitycznych to powiem ci tak nie wiem kto i po co je zbudował , ale są na ziemi i mozna je zbadać !!!!!!!!!! , ale ta sprawa tego żekomego pojazdu kosmicznego na Księżycu to już nie i tej zakichanej kosmitki !!!! , powtarzam ten artykół to czytałem już praę lat temu i jak dla mnie to żadna nowość tylko zwykły bajer .
    Może ty wierzysz w takie bajeczki ,ale ja na pewno w to nie uwierzę !!!! jasne panie Monitor ! i powiem jeszcze więcej ! ja potrafię odróżnić prawdę od bajek czy wręcz pobożnych życzeń !
    Proste ???? panie Monitor ??????? proste jak drut !
    J.M.H

    • monitorpolski 4 kwietnia 2012 o 9:11 pm

     Nie napisałem, że „wierzę” czy też „nie wierzę” – NIE WIEM. Ale nie wykluczam, bo przecież to nie jest nic niemożliwego. Wykluczyłbym np. kosmitkę, która przekształca się węża jak się na nią nie patrzy.
     Fakt jest taki: ktoś zamieścił w YouTube materiały z rzekomej misji Apollo 20. Są tam ujęcia kosmonautów, wnętrza jakiegoś pomieszczenia z zegarami i urządzeniami, nagranie wideo sprzętem z lat 70-tych, zdjęcia jakiegoś obiektu, który wygląda jak zryty sarkofag i tyle. Po co ktoś by sobie głowę zawracał by coś takiego stworzyć?
     Dużo materiału jest po włosku, ale ja nie znam tego języka.

     • KrisT 4 kwietnia 2012 o 9:51 pm

      sami astronauci niejednoktotnie potwierdzili istnienie obcych!!!!! wiec czego ludziom jeszcze trzeba? skoro taki kosmonauta tam był i widział to dlaczego mam mu nie wierzyc??!!!

      • Peryskop 5 kwietnia 2012 o 2:35 am

       KrisT: „to dlaczego mam mu nie wierzyc ??!!!”

       Dlatego, bo POTRAFI ŁGAĆ JAK PIES.

       • hjk 5 kwietnia 2012 o 2:10 pm

        @”sami astronauci niejednoktotnie potwierdzili istnienie obcych!!!!”

        Ale nie tylko astronauci – „obcych” jest pełno i mogą sie nawet zjawiac, by straszyć ludzi, nazwno to zjawiskami demonicznymi… A szczegolnie, jak się ktoś boi, bo podobno „żywią sie” strachem i „niskimi vibracjami”, a jeśli niewątpliwie latanie samolotem powoduje strach, to co dopiero w kosmosie w experymentalnych pojazdach…

       • Jakob 6 kwietnia 2012 o 8:43 pm

        oczywiście masz niezbity dowód ich łgania ? A poza tym pies jest wiernym towarzyszem człowieka.I nie łga ! „wierny jak pies” brzmi wiarygodnie

     • Roma 5 kwietnia 2012 o 8:09 pm

      ale „Roma” parla italiano = ale Roma mówi po włosku
      anche molto bene = nawet bardzo dobrze
      qualche link via email ? per favore
      = proszę o jakiegoś linka na email

      • monitorpolski 5 kwietnia 2012 o 8:14 pm

       Roma, chyba już nieważne. Na końcu artykułu jest podsumowanie, chyba celne. Celem tej farsy było zakrzyczenie zdjęć NASA z lotu Apollo 15.

    • Jakob 6 kwietnia 2012 o 7:49 am

     jasne Ty potrafisz 🙂 99,99999% populacji już nie

  • Onufry 4 kwietnia 2012 o 6:40 pm

   Zobacz Nawajo do czego byli potrzebni ludzie dla tzw. elit w XX wieku

   Pytanie co nam szykują w XXI? Jak nasi stwórcy nam nie pomogą to w obliczu ” mocy bestii” nie mamy szans a ten filmik to jedynie dla dzieci na dobranoc.

   • navajo88 4 kwietnia 2012 o 8:56 pm

    Onufry to my ludzie jesteśmy sami dla siebie panem Bogiem , jak za razem bestią !!! i udowadniamy to na co dzień swoimi czynami i postępowaniem w stosunku do innych ludzi !!!!!!.
    A poierać się na jakimś bogu czy na demonach to opierają się i wierzą tylko ludzie słabi i chwiejni emocjonalnie .
    Onufry ja za dużo już przeszłem w swoim życiu i dużo widziałem na świecie przeróżnych łajdactw ,a za razem i dobrych uczynków i powiem ci że człowiek jest zdolny tak do łajdactwa i jak do dobrych uczynków ,takie jest życie chłopie !!!!!!!
    J.M.H
    Ps : nie bierz tego do siebie oki!!!!

 6. Peryskop 4 kwietnia 2012 o 2:53 pm

  Basilica di San Paolo fuori le Mura
  http://www.vatican.va/various/basiliche/san_paolo/vr_tour/index-it.html

  To podobno tu niemal 50 lat temu miało miejsce ponure zdarzenie:

  Intronizacja upadłego Archanioła Lucyfera dokonała się w Cytadeli Kościoła Katolickiego 29 lipca 1963 roku.

  Był to „właściwy czas” dla spełnienia się historycznej przepowiedni.
  Główni aktorzy tej ceremonii doskonale wiedzieli, że tradycja
  satanistyczna już dawno przepowiedziała, że Czas Księcia nadejdzie
  wówczas, gdy papież przybierze imię Apostoła Pawła. Warunek ten
  – znak, że nadszedł właściwy czas – został spełniony dokładnie osiem dni
  temu przez wybór najnowszego następcy św. Piotra.

  W tym krótkim czasie, jaki upłynął od elekcji papieża, nie dało się
  ukończyć skomplikowanych przygotowań; Najwyższy Trybunał
  zdecydował jednak, że trudno o lepszy czas na intronizację Księcia
  niż ten uroczysty dzień bliźniaczych książąt Cytadeli, świętych Piotra
  i Pawła. I nie było stosowniejszego miejsca niż Bazylika św. Pawła
  za Murami, usytuowana tak blisko Pałacu Apostolskiego.

  Skomplikowane przygotowania podyktowane były głównie naturą mającego
  się odbyć Wydarzenia Ceremonialnego. Ochrona budynków watykańskich,
  pośród których leżał klejnot w postaci Bazyliki św. Pawła, była tak
  staranna, że z pewnością nie uda się ukryć uroczystego ceremoniału.
  Jeśli przedsięwzięcie miało zostać uwieńczone sukcesem – jeśli Wejście
  Księcia miało się dokonać we właściwym czasie – każdy element
  celebracji ofiary kalwaryjskiej musi zostać postawiony na głowie w
  przebiegu tej drugiej, przeciwstawnej celebracji. Sacrum musi zostać
  sprofanowane. Bluźnierstwo adorowane. Bezkrwawa reprezentacja ofiary
  Bezimiennego Słabego musi być zastąpiona przez najwyższą i krwawą
  deprawa…

  Całość :

  http://gazetawarszawska.com/2012/04/03/6193/

  • pola 4 kwietnia 2012 o 6:48 pm

   O tym mówi w swoim kazaniu ksiądz Natanek.
   Panie Boże miej nas w swojej opiece.

   • Peryskop 5 kwietnia 2012 o 11:45 am

    Może miejsce intronizacji zostało starannie dobrane dla podkreślenia ukrytych zasług Szawła z Tarsu w powolnej anihilacji KK ?

    Właśnie ukazała się w ANTYKU najważniejsza książka Malachi Martina „Dom smagany wiatrem” o Papieżach i obecnym Katolicyzmie. Oto wyjątek:

    Intronizacja Archanioła Lucyfera w Capella Paolina

    więcej:

    http://dakowski.pl//index.php?option=com_content&task=view&id=6035&Itemid=46

    • hjk 5 kwietnia 2012 o 2:18 pm

     Myślę że to perfidna robota pewnych środowisk – to obwinianie św. Pawła o powolną anihilację KK, absurdalna chociażby dlatego, ze był on exponowaną postacią, a i z racji znanej przeszłości towarzyszyła mu nieufność i musiano mu dość ostro patrzeć na ręce – jest o tym nawet w NT. Destrukcyjną działalność prowadzili „ludzie w cieniu” z drugiej linii, którzy nigdy nie byli na świeczniku, a takimi pomówieniami chcą zniszczyć sw. Pawła za ich „zdradę”…

     • hjk 5 kwietnia 2012 o 2:35 pm

      A z tą pseudo”intronizacją” diabła to jest to faktycznie dość niepokojące, ale nie należy przesadzać z demonicznością – ludzie ci podlegaja szatańskiemu zwiedzeniu i złudzeniu, i wydaje im się, ze przez ich działania stanie się coś wielkiego czy przełomowego, przy pomocy tych ich załosnych obrzędów.

      A tak naprawdę to pewnie pooddawali juz dawno dusze diabłu, bo każdy źle czyniac jakoś sie „brata z diabłem”, a potem nawracamy się do Boga i „wyrzucamy diabła”. Oczywiście mozna mu sie bardziej oddać, podobnie do tego, jak np. zakonnicy oddają się Bogu.

      Dla diabła, podobnie jak dla Boga liczą się właśnie takie realne zwroty w naszej duszy. Wszelkie tego typu rytuały nie maja znaczenia, moze o tyle, ze jakos zwiekszają zaangażowanie psychiki człowieka. Natomiast jedyne znaczące „rytuały” to sakramenty, o ile wykonywane są czy przyjmowane swiadomie, aczkolwiek jak wiadomo Bog działa na zasadzie „ex opere operato” czy wręcz obiecał działac na zasadzie samego wykonania czynności, a to żeby zabezpieczyć przed fluktuacjami nastrojów czy intencji u sprawujących obrzedy. Ale „moc” czynności tak naprawdę nie bierze się z czynności, a z wszechmocy Boga. Diabeł w sferze duchowej nie ma żadnej mocy, najsłabszy anioł czy chociażby człowiek pokonuje go dzięki mocy Boga. Gdy natomiast mu się oddaje, diabeł panuje nad dusza takiego człowieka.

      No ale to pokazuje stopień zaprzaństwa i perwersji, chęci zniszczenia Kościoła „od wewnątrz”… I dlatego jest niepokojące.

 7. ricopolo 4 kwietnia 2012 o 4:17 pm

  wiem ze nic nie wiem….

  pozdrawiam poszukiwaczy prawdy

  • Peryskop 4 kwietnia 2012 o 7:12 pm

   Klaus Dona Fake Production [FOOL] [PL]

   Widać, że przemysł turystyczny jest prężny i przedstawia kolejne kuszące oferty!
   Sofizmat: autentyczne relikty po wymarłych cywilizacjach przemieszano z podróbkami.

   Zabrakło potwora z Loch Ness. No i piramidy w Gizech zeszły na dalszy plan.

   I zastanawia brak ekspertów rosyjskich, którzy się przydają do takich akcji.
   Amerykanie także są już sprani. Brytyjczycy też natworzyli już dziwolągów.

   Teraz Austria!

   • hjk 5 kwietnia 2012 o 2:40 pm

    @”wiem ze nic nie wiem….”

    To chwalebny stan, osiągnięcie pewnej pokory poznawczej. Sokrates, autor tego słynnego powiedzenia wszakże na tym nie poprzestał i zajął się z jednej strony demaskowaniem pozorów wiedzy, a z drugiej strony jednak jej poszukiwaniem, bo stan niewiedzy jest dość przykry.

    Zatem zgłosisz się tu, jak się już czegoś dowiesz albo obnażysz jakiegoś fejka 🙂

 8. miziaforum 4 kwietnia 2012 o 6:59 pm

  ps . moze zeno odwoła te ploty o moim opętaniu – bo się czepiałem 🙂

  prawda jest naga i bolesna – ale prawda NO CHYBA ŻE ZEN NAGLE DZIŚ STWIERDZI ŻE KSIĄDZ NATANEK TEŻ OPENTANY

  • monitorpolski 4 kwietnia 2012 o 8:49 pm

   mizia, po co wzniecasz wojnę? Zostaw też ks Natanka w spokoju, może faktycznie powinieneś go do końca wysłuchać. Opętani zazwyczaj nie wiedzą, że takimi są. To naprawdę nie są żadne jaja. Jak chcesz to ci sam namiary do gościa, który nie jest księdzem, a potrafi człowieka tak prześwietlić, że trudno to wytłumaczyć. Wziąłem kiedyś do niego znajomego, który zdradzał żonę. Od razu powiedział mi, że jest opętany i że będzie gorzej. Próbował przez kilkanaście minut z niego demony wypędzić, ale to było za mało. Gość trochę się poprawił, nawet żona mi powiedziała, że pozytywnie się zmienił, ale na niezbyt długo. Już jest po rozwodzie.

   • miziaforum 4 kwietnia 2012 o 8:56 pm

    z cenzorami nie dyskutuję – ps. wiesz że to śmieszne nawet dla postronnych gdy ja sie powołuje na fakty a ty mówisz że sobie nie życzysz – poprostu jesteś wtedy śmieszny

    ba załączam film z kazaniem które tysiące już odsłuchało a ty mi zabraniasz interesowania sie ksiedzem – to tęż komiczne

    • monitorpolski 4 kwietnia 2012 o 9:03 pm

     Nie dość ataków w żydo-mediach?

   • luxjacek 4 kwietnia 2012 o 10:02 pm

    Świeccy egzorcyści to na ogół wyłudzacze kasy.

  • hjk 5 kwietnia 2012 o 9:43 am

   Z opetaniem to może przesadził, ale moze doszukał się jakichś wpływów demonicznych…

 9. luxjacek 4 kwietnia 2012 o 7:02 pm

  Miziak-obejrzyj całość,będzie łatwiej zrozumieć.Źródło znalazłeś naprawdę…

  • miziaforum 4 kwietnia 2012 o 7:42 pm

   CZY ty sobie jaja robisz – ja miałbym się pytać o interpretacje tego ….. 🙂

   ja wiem mi nikt nie musi nic tłumaczyć 🙂
   a już nie na pewno neofita któremu rozum zczadział i chce nadrobić gorliwością lata …..

   • miziaforum 4 kwietnia 2012 o 7:46 pm

    ten rok będzie przełomowy
    np. może jeszcze przed świętami tekst

    o tym jak prezydent R.P premier i wielu ministrów stanie przed międzynarodowym trybunałem

    sprawa smoleńska

    pisałem u siebie w komentach – panowie elit III R.P już ich nie lubią ……

    PAN POSTANOWIŁ UŚPIĆ SWOJEGO PSA 😉

    • miziaforum 4 kwietnia 2012 o 7:59 pm

     na temat natanka napisałem jeden art
     a tu moje zdanie o nim i link

     OTO KAZANIE KTÓRE SKŁONIŁO MNIE DO ZASTANOWIENIA SIĘ ……

     kim kest ten człowiek ….. NADAL MYŚLĘ …

     ps. nigdy w życiu nie wysłuchałem kazania do końca 🙂

     http://miziaforum.wordpress.com/2011/07/19/ks-natanek-sumienie-narodu-wariat-czy/

     • luxjacek 4 kwietnia 2012 o 8:10 pm

      „ps. nigdy w życiu nie wysłuchałem kazania do końca”
      – a szkoda,miałbyś szerszą perspektywę.

      • miziaforum 4 kwietnia 2012 o 8:23 pm

       tamto wysłuchałem jako pierwsze – w linku poczytaj komenty – wyraźnie już wtedy pisałem abyście go pilnowali – w kregu tego ksiedza są judasze !!!!

       • O Rzesz 4 kwietnia 2012 o 9:23 pm

        Gdybyś go kiedyś wysłuchał do końca ale i częściej to byś zauważył że ks. Natanek sam już doszedł do tego wniosku i pewnych ludzi ze swego kręgu odsunął.
        Masz mieszane uczucia?.
        Nie dziwię się.
        Ja też ale tylko dlatego że nie dorosłem by być tak głęboko religijnym a ponadto nadal nie mogę zaakceptować faktu że Bóg oczekuje od nas bycia ofiarami (żertwami ofiarnymi).

        Stąd, nieunikniony, wniosek że cała ta religia jest kolejnym sprytnym zagraniem łunych by nas uczynić bezbronnymi.
        Ciebie zapewne, jak większość z nas, też to wprowadza w konfuzję.
        Myślimy o przetrzymaniu i pokonaniu z bożą pomocą zła i zachowaniu życia doczesnego. Dobre Życie po śmierci jest dla nas abstraktem.
        Słuchamy tego, mamy to w pamięci ale mało kto tym się martwi.
        Chcemy ocalić „tu i teraz”.
        Pójście drogą Jezusa to, nieraz, droga przez mękę. Ludzie o głębokim przeczuciu wzorca równowagi i sprawiedliwości nie są w większości w stanie tego zaakceptować.
        Każdy musi rozstrzygnąć to w sobie.

     • Konarski 5 kwietnia 2012 o 4:24 am

      Kazanie PATRIOTYCZNE ks. Piotra Natanka – 17.07.2011

      Kazanie ks. Piotra Natanka 31.03 2012
      Katechezy Czasów Ostatecznych
      http://www.tv-pustelnia.pl/av/2012-03-31_katecheza_44.wmv

      WAŻNE !!!
      Niedziela Palmowa, 1 kwietnia 2012 r.
      Kazanie ks. Piotra Natanka
      Prośba ks. Piotra Natanka:
      „umieście to kazanie na stronach internetowych, niech to kazanie idzie w cały świat”

      „…intronizowaliście lucyfera i chcecie byśmy poginęli, nie pójdziemy z wami do piekła…”
      Słowa Pana Jezusa:
      „oto ja pomieszam wasze plany… przyjmiecie to Królestwo pod przymusem”
      http://www.tv-pustelnia.pl/av/2012-04-01_niedziela_palmowa.wmv

      Przyjaźń polsko amerykańska = ks. Piotr Natanek

      Radosław Sikorski – Szczyty zdrady

      Polska w Unii Europejskiej czyli opowieść o utraconym raju

      Polska – ks. Piotr Natanek

      Egzorcyzmy na mszy ks. Natanka

      NWO i Masoneria – ks. Natanek

      Mocne ale prawdziwe słowa ks. Natanka do biskupów – 28.01.2012 r.

      Przeklęty TVN – ks. Piotr Natanek

      Sytuacja geopolityczna według Natanka

      komu służą biskupi?

      Ksiądz Piotr Natanek – Ostre kazanie w odpowiedzi na dekret kard. Dziwisza – 24 lipca 2011 r.

      Zdrajcy po nazwisku

      Polska pełna potępionych

      RMF FM – źródła mocy?

      Armagedon – koniec świata – scenariusz ostatniej walki

      Armagedon – Koniec Świata na podstawie objawień w Akita

      Zabierzmy ludziom czas

      • monitorpolski 5 kwietnia 2012 o 4:27 am

       Dzięki – cenne podsumowanie.

       • Peryskop 5 kwietnia 2012 o 2:02 pm

        Akcja – „Wysyłamy rękawiczki do byłej minister Kopacz!”
        Stowarzyszenie Solidarni 2010 uruchamia akcję pt. „Wyślij rękawiczki chirurgiczne pani marszałek Kopacz”, której pomysłodawczynią jest Pani Anna z Warszawy (dziękujemy, Pani Anno!).

        29 marca Joanna Lichocka na „Niezależnej.Pl” zamieściła artykuł „Rękawiczki Ewy Kopacz”. Przywołała fragment Mistrza i Małgorzaty Michała Bułhakowa z chusteczką do nosa stale obecną, gdy się budziła Frieda, która niegdyś zadusiła swoje dziecko taką chusteczką. Chusteczka nie pozwalała zapomnieć o zbrodni. Niech rękawiczka nie pozwoli zapomnieć lek. med. Ewie Kopacz, ówczesnej minister zdrowia,o haniebnym okłamywaniu osieroconych rodzin i całego społeczeństwa po tragedii smoleńskiej:

        „Najmniejszy skrawek, który został przebadany, najmniejszy szczątek, który został znaleziony na miejscu katastrofy, wtedy kiedy przekopywano z całą starannością ziemię na miejscu tego wypadku na głębokości jednego metra i przesiewano ją w sposób szczególnie staranny, każdy znaleziony skrawek został przebadany genetycznie”.

        • Peryskop 5 kwietnia 2012 o 2:03 pm

         Szczegóły akcji: “Wysyłamy rękawiczki do byłej minister Kopacz!”

         http://solidarni2010.pl/n,2861,8,akcja-quotwysylamy-rekawiczki-do-bylej-minister-kopaczquot.html

    • monitorpolski 4 kwietnia 2012 o 8:40 pm

     Mizia, wolałbym byś tu nie komentował. Jak dajesz dobry art, to nie mam z tym problemu, ale proszę z osobistymi sprawami nie wychodzić. Będę je usuwał.
     Tak, mamy w Polsce problem, poważniejszy niż zdaje się większości. Gorzej, bo nie ma kim tych drani zastąpić, tak żeby było po naszemu, słowiańskiemu, chrześcijańskiemu.

     • miziaforum 4 kwietnia 2012 o 8:44 pm

      i tu sie mylisz jest nowy garnitur

      żegnam

      • Aśka 4 kwietnia 2012 o 8:53 pm

       Garniturów już wiele było (różnych) w Polsce. Tylko, że nie o garnitur nam chodzi, tylko o osoby go noszące. Z całą pewnością mają już plan b, c, d i następne być może. Ale nam na ich planach zmiany garniturów nie zależy … bo tak rozumiem słowo garnitur.

       • miziaforum 4 kwietnia 2012 o 9:02 pm

        TO NIE BEDZIE REWOLTA ANI STARYCH ANI MŁODYCH – TO SA SREDNIACY – TACY CO PAMIETAJA JAK BYŁO – KTO KIM BYŁ – A I SIŁĘ MAJĄ ŻEBY WPIERDOL SPUŚCIĆ

        A NAWET JAK NARÓD W 90% OLEJE

        TO NAS 10% WYSTARCZY ŻEBY TO ZMIENIĆ – BO TAK SAMO JAK 90% MA W DUPIE REWOLTĘ – TAK SAMO TE 90% MA W DUPIE BRONIĆ ELITY

        A MY TO ZROBIMY CZY SIĘ PODOBA TO ELITOM I IGNORANTOM – 10 % Z 40 000 000 TO KUPA LUDZI

        my nie idziemy jak wałęsa po pieniadze od donka za dopust do stołu

        FORSE MAMY A STÓŁ ZABIERAMY CAŁY – PO HUJ NAM ONI ????

        • monitorpolski 4 kwietnia 2012 o 9:16 pm

         Wystarczy nawet mniej, 1% to 380 tysięcy ludzi!

        • luxjacek 4 kwietnia 2012 o 10:04 pm

         Będą nowi okrągłostołowcy i Magdalenkowcy,kapniesz się po pięciu latach. 🙂 🙂 🙂

     • Wesołych Świąt 4 kwietnia 2012 o 8:57 pm

      haha, bo jebne 🙂 no, największy w Polsce to mamy problem z ufo o czym świadczy dzisiejszy art.

      • monitorpolski 4 kwietnia 2012 o 9:02 pm

       A mamy. Pamiętasz UFO w Klewkach? Gościa już nie ma – za dużo wiedział. Poza tym art nie jest o UFO.

 10. luxjacek 4 kwietnia 2012 o 7:05 pm

 11. dalmat 4 kwietnia 2012 o 7:56 pm

  Minister rolnictwa Marek Sawicki zapewnił w środę na konferencji prasowej w Sejmie, że w Polsce zostanie wprowadzony zakaz upraw modyfikowanej kukurydzy MON 810. We wtorek przed kancelarią premiera wprowadzenia zakazu domagały się organizacje ekologiczne

  http://biznes.interia.pl/wiadomosci/news/sawicki-bedzie-zakaz-modyfikowanej-kukurydzy-mon-810,1781104

  • hjk 5 kwietnia 2012 o 2:44 pm

   Pożyjemy – zobaczymy, bo „obiecanki – cacanki…”
   Ale przydałoby się też zakazać innego GMOwna, nie tylko „źmioka” amflory i qqrydzy mon…

 12. helenpol 4 kwietnia 2012 o 8:18 pm

  Drodzy forumowicze i Ty Monitorze
  jestem zniesmaczona ze w Wielki Tydzien Chrystusa Ukrzyzowanego
  kladzesz takie bzdury na swoim blogu i mieszasz w ludzkich umyslach , ludzie ochloncie nie dajcei sie wciagnac w UFO i w inne bajeczki bo tak czy inaczej znajdziecie sie w szponach Szatana

  • miziaforum 4 kwietnia 2012 o 8:21 pm

   chyba trochę za późno ostrzegasz o tych szponach – patrz powyżej kazanie ks. natanka

  • monitorpolski 4 kwietnia 2012 o 8:32 pm

   helenpol, jakie masz dowody na to, że „UFO to bajeczki”? Są wręcz dowody na to, że nie są to bajeczki. A co do tematu – w tym tygodniu lepsze UFO niż zawracanie głowy polityką.

  • KrisT 4 kwietnia 2012 o 9:55 pm

   UFO to nie bajki to realne zagadnienie! ci ktorzy tak piszą nie mają wogole jakiegokolwiem chocby minimalnego pojecia o ufologii……
   Równie dobrze mogą napisac iz sztan nie istniej tak samo jak bog i sa to bajeczki!

   • hjk 5 kwietnia 2012 o 2:53 pm

    „Fenomen UFO”, czyli samo zjawisko jest realne, bo tego typu doświadczeń czy widzeń jest bardzo dużo jak i towarzyszących zjawisk.

    Natomiast problemem jest ich realne wyjaśnienie i tu zaczynają się schody.
    Myslę, ze w poszczególnych przypadkach prawdziwe mogą być różne wyjaśnienia: zwodzenia czy zjawiska demoniczne, projekcje holograficzne, tajne technologie, halucynacje czy złudzenia obserwatorów wywołane różnymi zjawiskami.

    Za najmniej czy wręcz zerowo prawdopodobne uważam istnienie jakichś obcych istot rozumnych, różnych od demonów czy ich ew. płodów i od człowieka. A jeśli jest jakieś w miarę „normalne” zycie rozumne we wszechswiecie, to albo ludzie z poprzednich cywilizacji albo jacyś „ludziopodobni” w dość wysokim stopniu. Ale to wyjasnienie określam jako najmniej albo zupełnie nieprawdopodobne.

 13. miziaforum 4 kwietnia 2012 o 8:57 pm

  MAREK JAK USÓWASZ POSTY TO WSZYSTKIE NIE MANIPÓLUJ – znowu

  • monitorpolski 4 kwietnia 2012 o 9:00 pm

   Bo zaczynasz mącić. Nie chcę mącenia – po co? mamy problem w PL i róbmy wszystko by ludziom odkiełbasić głowy. Ja nie mam zamiaru tracić czasu na potyczkach personalnych – ten to, a tamten tamto. Każdy człowiek jest inny i każdy ma prawo do własnego zdania. Każdy atak personalny powinien być usuwany, niestety nie zawsze mam czas to kontrolować.

  • tamara 4 kwietnia 2012 o 10:54 pm

   miziaforum; wg teori naszego kosi@cośtam :
   normalnie kobieta powie ;jesteś tu niemile widziany
   a kobieta z okresem powie; SPADAJ

   • kosiardeyablos 5 kwietnia 2012 o 7:56 am

    hehehe…dzięki za wspominke odnośnie „teorrri”…..hahahaha !!! 🙂

    • Peryskop 5 kwietnia 2012 o 8:26 am

     I tak kosi@cośtam przeszedł na etat KLASYKA – całkiem słusznie 😀 😀

     • kosiardeyablos 5 kwietnia 2012 o 9:49 am

      hahaha…aż miło ! 🙂

 14. TajemniczyPan 4 kwietnia 2012 o 9:03 pm

  Krówka Dorotka i jej przemiana w hamburgera [PL]

  • ksant 5 kwietnia 2012 o 5:46 pm

   Swiat to rzeżnia! ____http://youtu.be/oELgHEU9G7Q

 15. ricopolo 4 kwietnia 2012 o 9:15 pm

  tak na prawde gó…….no wiemy…..i ciagle my ludzie sie kłucimy nasza planeta powinna sie nazywac Planeta Egoistow omijac z daleka….i tyle duzo czasu musi minąć i nie wiem jak zle musi byc bysmy zaczeli sie szanowac i dbac jeden o drugiego….

  • ABC 7 kwietnia 2012 o 12:08 am

   Masz rację, zgadzam się z tobą w 100 %. Myślę jednak że to utopia, to by można było zbudować planetę ludzi którzy by dbali jak to powiedziałeś „jeden o drugiego”. Zwyczajnie brak nam komunikacji ale także człowiek jest nie doskonałą postacią na tyle by zrealizować taką idee.

 16. Max Martini 4 kwietnia 2012 o 9:31 pm

  ja mam takie pytanie, dlaczego nie porusza sie tutaj spraw dziejacych sie w polsce?
  dlaczwgo nazwa blogu to monitor polski
  a monitoruje sie w 90% sprawy poza polska??

  tyle dzieje sie szokujacych rzeczy w kraju przykrywanych przez rozne dziwne sprawy typu rutkowski madzia

  wiec chyba warto bylo by o tym pisac na monitorze polskim?

  albo zmiencie nazwe, na monitor swiata

  • masakalambura 5 kwietnia 2012 o 9:22 am

   Monitor polski wyświetlać może wszystko, również to co jest poza polską.

   Nie jest monochromatyczny…
   I bardzo dobrze

   • masakalambura 5 kwietnia 2012 o 9:34 am

    Był kiedyś pewien nauczyciel Gurdżijew. W swojej bardzo ciekawej aczkolwiek dość kontrowersyjnej książce (pod tytułem nie mniej kontrowersyjnym „Opowieści Belzebuba dla wnuka” ) opisywał zupełnie inną wersję świata przypominającą tę, która wychodzi na świat między innymi tutaj, na tym forum.

    Polecam wszystkim, bynajmniej nie po to, by wzbudzać sympatię do Belzebuba.

    W wizji Gurdżijewa wszystko we wszechświecie istnieje po to by wspierać istnienie harmonii wszechświata. W wyniku nieprzewidzianej kolizji życie na ziemi a szczególnie życie ludzi (jesteśmy końcowym producentem energii w organizmie zwanym ziemią) ma być teraz wykorzystywane przez istoty księżycowe. Wszystko do momentu, aż księżyc uzyska pełną samodzielność co ma nastąpić niedługo.

    Ciekawe czy to tylko fikcja literacka…

 17. Kamil 4 kwietnia 2012 o 9:52 pm

  A. Colier o zaginionych dzieciach i kobietach dla potrzeb rytuałów i tym podobnych.

  Mówi także o innych korzyściach jakie czerpią niektóre cywilizacje porównując nas w pewnym sensie do surowca.

  Czyli tzw. holograficzna karma dla ”bogów” którzy ”nisko upadli”-(Dan Winter-”the egzz files”) dla celowego tworzenia dualizmu i ogólnie pojętej manipulacji (najczęściej miłością) w celu ciągłego odtwarzania ”archetypów” poszczególnych zachowań.

  Jest to życie tzw. czyimiś uczuciami lub jak kto woli ”pasożytnictwo”.

  Wszystko zależy od tego w co wierzymy, natomiast wiara to prawda która jeśli jest przypieczętowana dogmatem to nie istnieje jako ogólnie pojęta kreacja.

  W naturalnym stanie rzeczy prawda jest nieskończona tym samym rozwój i mądrość niezna granic.

  Bądźmy świadomi !

  Prawda może zabić jeśli pojedyńcza dawka jest za duża.

  pzdr

 18. Kamil 4 kwietnia 2012 o 9:53 pm

  A. Colier o zaginionych dzieciach i kobietach dla potrzeb rytuałów i tym podobnych.

  Mówi także o innych korzyściach jakie czerpią niektóre cywilizacje porównując nas w pewnym sensie do surowca.

  Czyli tzw. holograficzna karma dla ”bogów” którzy ”nisko upadli”-(Dan Winter-”the egzz files”) dla celowego tworzenia dualizmu i ogólnie pojętej manipulacji (najczęściej miłością) w celu ciągłego odtwarzania ”archetypów” poszczególnych zachowań.

  Jest to życie tzw. czyimiś uczuciami lub jak kto woli ”pasożytnictwo”.

  Wszystko zależy od tego w co wierzymy, natomiast wiara to prawda która jeśli jest przypieczętowana dogmatem to nie istnieje jako ogólnie pojęta kreacja.

  W naturalnym stanie rzeczy prawda jest nieskończona tym samym rozwój i mądrość niezna granic.

  Bądźmy świadomi !

  Prawda może zabić jeśli jej pojedyńcza dawka jest za duża.

  pzdr

  • Kamil 4 kwietnia 2012 o 10:03 pm

   Czyli tzw. holograficzna karma dla ”bogów” którzy ”nisko upadli”-(Dan Winter-”the egzz files”) dla celowego tworzenia dualizmu i ogólnie pojętej manipulacji (najczęściej miłością) w celu ciągłego odtwarzania ”archetypów” poszczególnych zachowań na naszej Planecie Ziemi
   pzdr

 19. Lutek 4 kwietnia 2012 o 9:59 pm

  Zawartość strony, która nie działa można przeglądać:

  http://wayback.archive.org/web/*/http://www.revver.com/u/retiredafb/

 20. luxjacek 4 kwietnia 2012 o 10:06 pm

  Nie ma sensu ta dyskusja bo jest bałagan w komentach!!!!!!!!!!

 21. Peryskop 4 kwietnia 2012 o 10:16 pm

  Dobrze że dzisiejszy wpis zaczyna generować bardziej konkretne wnioski.
  W tym celu przeklejam garść uzupełnionych przemyśleń z dyskusji z Tamarą o illuminati:

  https://monitorpolski.wordpress.com/2012/04/02/wydarzenai-i-komentarze-2-kwietnia-2012r/#comment-87778

  Peryskop 4 Kwiecień 2012 o 8:32 pm

  Tamara, dziękuję za pozdrowienia i wzajemnie.

  Wciąż starasz się grać nam zdartą płytę, którą już obracać trudno 😉

  Rabarbarek przytoczyła urywki księgi potwierdzające przenikanie się illuminati z masonerią. Identyczne potwierdzenia można dość łatwo znaleźć w bardzo licznych źródłach.
  Także dot. genezy, uwarunkowań historycznych, i w ekonomii, socjologii, czy psychologii.
  To wszystko jest spójne z moimi wrażeniami z Rosslyn Chapel k/Edynburga i z Texasu.

  Oczywiście nie wierzę w żadne teorie spiskowe w czasach gdy mamy pełno realnych spisków.

  Nie wszyscy jeszcze zauważyli, że łatwe triki i sprawdzone fortele przestały już wystarczać,
  bo okazuje się, że under-sofisticated potrafią być bardziej sofisticated od uważających się
  za over-sofisticated 😀

  Przebrnąłem tylko przez fragmenty “DVCode” bo to jest Harry Potter dla większych dzieci.

  A Ty wciąż:
  – nie podałaś ani jednego nazwiska Illuminatie, więc skąd wiesz kim oni są i co reprezentują;
  – nie podałaś ani jednego przykładu buntu “dobrego Illuminatie” przeciwko “złym masonom”;
  – nie wspominasz o spenetrowaniu KK i innych religii przez masonerię w celu ich zniszczenia;
  – całkowicie pomijasz powiązania idei Weishaupta z planami frankistów zawładnięcia światem;
  – nie mówisz ani słowa o tajności tych (czy na pewno rozdzielnych ?) mrocznych organizacji;
  – nie wspominasz o wspólnej dla nich taktyce m.in. poprzez fałszywe akcje charytatywne;
  – nie mówisz o wspólnej doktrynie rządzenia światem w oparciu o blef (czyli przekręty i fałsz),
  utajnienie, inwigilację, elitarność, skrytą i jawną przemoc, oraz wciskanie ludziom ciemnoty.

  Ponadto z Tobie tylko (?) znanych powodów unikasz uznania wpływu frankizmu na illuminati. A to przecież to samo (nomen omen) frankfurckie środowisko, ta sama żądza władzy, te same tajne i fałszywe metody, ten sam styk z chrześcijaństwem w celu jego podstępnej destrukcji.

  Czy w historii ludzkości wszelkie idee nie powstawały na osnowie dorobku poprzedników ?
  Nie sądzisz chyba, że Illuminatie spadli na Ziemię z Anunnakami z Nibiru lub Neptuna albo Oriona.

  Warto potraktować te relacje światopoglądowe nie jako konkurowanie między tą czy inną religią, ale jako charakter stosunków między ludźmi – CZY POWINNIŚMY WSPÓŁDZIAŁAĆ W OPARCIU O GODNOŚĆ I WZAJEMNE ZAUFANIE, CZY RACZEJ OSZUKIWAĆ SIĘ, OKRADAĆ I ZABIJAĆ ?

  Jeśli dla Ciebie jest to dylemat retoryczny, to tę dyskusję, jako jałową, proponuję zakończyć, oczekując na upadki kolejnych mitów i ujawnienia kolejnych blefów oraz na kolejne holokausty o większej magnitudzie horrrroru i terrrroru niż poprzednio.

  Czy słyszałaś o metabolicznej wadzie TSD śmiertelnej i dziedziczonej wśród Żydów aszkenazim ? (w tym także wśród ich potomków we frankofońskim Quebec i wśród ludu Cajun w Luizjanie).

  Oprócz wspólnego genotypu – jakie skłonności obyczajowe łączą te społeczności ?

  Tay-Sachs-Disease jest jednym z ważniejszych i ukrytych powodów akcji depopulacyjnej !

  Jak może pamiętasz – BÓG NIE MUSI ISTNIEĆ ŻEBY SPRAWIAŁ !!! 😀 😀 😀

  • O Rzesz 4 kwietnia 2012 o 11:42 pm

   Niezła kompilacja.
   Przydało by się tylko objaśnienie, szerokiemu audytorium, co ma wspólnego z depopulacją występowanie u Aszkenazyjczyków TSD (niech się tak wsobnie nie rozmnażają to im przejdzie. Może pomogą im też pochodne lecytyny).

   • Peryskop 5 kwietnia 2012 o 12:40 am

    ORzesz, problem depopulacji globu tkwi w rzeczywistej przyczynie tykającej bomby demograficznej, bowiem chociaż „Pan” podobno obiecał Israelowi – tzn. „walczącemu z Bogiem” [Rdz 32, 29] – wielkie sukcesy w ekspansji i prokreacji [Rdz 28, 10-22; Wj 32, 9-14], to tamte proroctwa zaczęły się nie spełniać. Przy regresie rozrodczości „rasa kaukaska” musi wszelkimi metodami hamować prokreację u konkurentów do dzielenia globalnego tortu. Temu służy wzmagany dziś chaos – skłócanie społeczeństw, wojny, etniczne czystki, zwalczanie religii i tradycji narodowych, psucie edukacji, prawa, kultury i tradycji, promowanie aborcji, eutanazji oraz gejo-małżeństw, GMO i szkodliwej żywności, fałszywa epidemia AIDS, fałszywa pandemia H1N1, szkodliwe leki i szczepionki, fluoryzacja wody, blokery rozrodczości, telefony komórkowe i technologie wireless, a w ramach Codex Alimentarius ograniczanie dostępu do naturalnej ochrony zdrowia.

    Istotnym czynnikiem jest genetyczna choroba Tay-Sachs Disease (TSD, zwana także Lipid Storage Disease, lub GM2 gangliosidosis, albo Hexosaminidase A deficiency). Jest to genetycznie przenoszona mutacja genu HEXA w chromosomie 15 powodująca deficyt szczególnego enzymu zidentyfikowanego przez Okadę i O’Briana w 1969 roku jako beta-hexasaminidaza A (w skrócie Hex-alfa). Enzym ten jest odpowiedzialny za rozkładanie substancji tłuszczowych (lipidów), a w TSD te naturalnie występujące substancje stają się toksyczne i kumulują się w komórkach nerwowych mózgu, co prowadzi do neuro-degeneracyjnych zmian w mózgu. TSD zaczyna objawiać się w 4-8 miesiącu życia zaburzeniami rozwoju umysłowego i fizycznego oraz napadami konwulsji. Zgon następuje w wieku 2-6 lat – zwykle w następstwie zapalenia płuc.

    Epidemiologia TSD. Tego typu defekty (i podobne dysfunkcje w metabolizmie lipidów) występują w populacji u jednej na ok. 300 osób, natomiast wśród Żydów Aszkenazim (tj. pochodzących z rejonów Khazarii między dorzeczem Wołgi a Kaukazem, a także u ich potomków – Franko-Kanadyjczyków i wśród ludu Cajun w Luizjanie) – występują ok. 10 x razy częściej tj. u 1 na od 27 do 30 osób. Jeżeli rodzice (oboje) są nosicielami defektu, to ryzyko wystąpienia TSD u potomstwa wynosi 25%. Alternatywą dla aborcji jest wprowadzona od 1983 roku akcja ‚Dor Yeshorim’ – genetycznego doboru młodych Żydów.

    Co prawda zredukowano liczbę urodzeń z TSD, ale kosztem spadku dzietności. Jak dotąd nie ziściły się nadzieje na terapię genetyczną, ani enzymatyczną. Wśród rozmaitych przyczyn tej choroby, notowanej od XV wieku i stanowiącej wciąż temat wstydliwego tabu wśród Żydów, dopatrywano się m.in. naturalnego kontr-efektu nad-dominacji

    http://en.wikipedia.org/wiki/Tay-Sachs_disease

    Keith Wailoo, Stephen Gregory Pemberton:
    The troubled dream of genetic medicine: ethnicity and innovation.
    The Johns Hopkins Iniversity Press, Baltimore, 2006,

    http://books.google.pl/books?id=Bxyb3Wx3ZiUC&dq=The+Troubled+Dream+of+Genetic+Medicine&printsec=frontcover&source=bl&ots=Wbnl1zxAbu&sig=X–8RV4QfOpGHdt9UJdQ-E1k-8I&hl=pl&ei= QKG6St-fNpSMsAbPtci RBA&sa=X&oi=book_result&ct=result&resnum=1#

    Czy z tą wiedzą o TSD nie jest łatwiej zrozumieć przyczyn niezwykle silnych nacisków na powszechną dostępność aborcji oraz na dostępność (ale nie dla wszystkich !) oraz finansowanie z budżetu zapłodnienia in vitro ?

    Czy z wiedzą o skłonnościach homoseksualnych, pedofilskich, kazirodczych, sodo-macho i satanistycznych wymienionych środowisk nie jest łatwiej zrozumieć przyczyn zwiększonej podatności na dziedziczne wady metaboliczne ?

    • kosiardeyablos 5 kwietnia 2012 o 7:50 am

     gdzieś to keidyś skomentowałem że une to drugi gatunek ludzki spłodzony brudnym od kału penisem ich stwórcy – nie wnikając w historie uiściłem to w niebanalnym skrócie na temat pochodzenia unych i czyżbym miał racje ? Chodziło o komentarz odnośnie Enoh, Enlil, ELOHIM, bodajże rzuconego na „monit” klika stron wcześniej, chyba jeszcze we Marcu !

     • Peryskop 5 kwietnia 2012 o 8:07 am

      kosiar@deyablos, tak pamietam Twój wpis dokonany w specyficznym narzeczu i pod wpływem silnych emocji (a może i czegoś dodatkowego ?) ale trafny merytorycznie.
      Niestety bingo.

      • kosiardeyablos 5 kwietnia 2012 o 9:58 am

       …narzeczu…hahaha…dobre !!! 🙂 Czasem tak mam a że pod wplywem emocji…no dziwisz się imć panie Peryskop ?…hehehe…fakt, zdarza się, nie ma co, a dodatki ? hm….nie ma to jak kawka i papierosik, a i browarek tyż ! Pozdro !

       • Peryskop 5 kwietnia 2012 o 10:13 am

        Nie dziwię się imć Panie Kosiar@ !
        Bo już właściwie niczemu się nie dziwię 😀

        • kosiardeyablos 5 kwietnia 2012 o 10:35 am

         i na tym zaiste polega przejrzystość umysłu ! 🙂

        • Peryskop 5 kwietnia 2012 o 10:46 am

         Dla uczących się w Piśmie wskazówka:

         Jak oznajmia Pismo podczas szamotania się z Bogiem Jakub vel Israel doznał kontuzji biodra. W objaśnieniach zawartch w Biblii Tysiąclecia podano, że „biodro” oprócz znaczenia dosłownego ma tu także znaczenie „układu rozrodczego”.

         A więc czy to nie walka z Bogiem spowodowała kłopoty prokreacyjne m.in. w formie TSD ?

         Jak wiemy Bóg jeśli jest Wszechmogący – a z definicji taki jest – to nie musi istnieć aby sprawiał.

         Zatem tej kontuzji „biodra” nie trzeba podciągać pod konkretny epizod walki Isreala z Bogiem
         – która jak się w Piśmie okazało odbyła się RACZEJ tylko we śnie Jakuba z głową na kamieniu ! –
         ale trzeba widzieć jako konsekwencję łamania praw natury skodyfkowanych m.in. w Dekalogu.

         Dekalog zawiera po prostu mądre wskazówki jak żyć zdrowo, długo i szczęścliwie !

         A niedowiarków zachęcam do spojrzenia na formularz dot. TSD stosowany w Kanadzie:

         http://www.genebc.ca/uploads/FORMS/CWMG_REQ_0110%20v2.1%20Ashkenazi%20Panel%20and%20Tay%20Sachs%20Only%20Screening%20Info%20Sheet.pdf

         Doprawdy świat nie jest taki jak się nam wydaje!

         What next ?

         cdn

       • kosiardeyablos 5 kwietnia 2012 o 10:15 am

        …. dzięki za uwagę !

        • hjk 5 kwietnia 2012 o 3:10 pm

         Ciekawa uwaga z tym „biodrem” – jak widać do odczytywania ST potrzeba pewnych kluczy kulturowych.

         A co do „rozmożenia narodu” to tez trzeba tę uwagę traktować z dystansem, bo np. św. Paweł interpretował to tak, ze „potomstwem” Abrahama, które miało być liczne jak „gwiazdy na niebie”, sa ludzie mający „wiarę Abrahama”, a nie jego dosłowni czy cieleśni „spadkobiercy”. Zresztą o tym mówił juz Chrystus w dyskusji z faryzeuszami, którzy zarzekali się, ze sa dziećmi Abrahama, na co Chrystus im odpowiadał, że kto inny jest ich ojcem, jako że nie czynią tego, co Abraham, tylko ten ów ich „ojciec”, wiadomo kto…

    • O Rzesz 5 kwietnia 2012 o 9:50 am

     Jeśli to jest przyczyna zachowań antyludzkich to dowodzi jedynie dziedzicznej choroby umysłowej.
     Dowodzi również zbyt bliskiego, w ograniczonym liczbowo gronie, kojarzenia genów.
     No chyba że, jak to kiedyś ująłem (min. za Trechlebowem), są oni efektem mieszania genów naszych i tych z góry a przez to wzrosło prawdopodobieństwo niekorzystnych mutacji.
     Mimo wszystko skłaniam się ku zewnętrznej aspiracji ich przedstawicieli do niszczenia nas jako „podludzi” w ich przekonaniu.
     Nie zrzucał bym wszystkiego na karb ich psychiki.
     Dla mnie istnienie szatana jako ich inspiratora jest bezdyskusyjne.
     Raczej zaszczepiona z zewnątrz idea jest tym co ich pcha w stronę dominacji „wybrańczej” i zbrodniom przeciw ludzkości i nim samym (dla uzyskania mechanizmów wywierania wpływu poprzez wywoływanie poczucia winy).
     Jakkolwiek jest, trzeba im w tym przeszkodzić a najlepszą w tym pomocą będzie zawiedziony przez nich Bóg.
     Jeśli rzeczywiście jest wszechmocny to pozwoli dokończyć dzieła Chrystusa w odpowiednim czasie. A dzieło to miało zapewne zapobiec temu z czym obecnie mamy do czynienia!.

     • hjk 5 kwietnia 2012 o 3:17 pm

      @”Nie zrzucał bym wszystkiego na karb ich psychiki.
      Dla mnie istnienie szatana jako ich inspiratora jest bezdyskusyjne.”

      tak właśnie było to w znanym w necie tekscie „Ujawnienie najwiekszej tajemnicy masonerii” gdzie za wykonywanie rozkazów „duchów” mają ci wykonawcy być obdarzeni rzekomym życiem wiecznym i rządzić nad wszystkimi innymi „po tamtej stronie”, albo „na tamtym świecie”.

      Tak więc byłby to dalszy ciąg obłędu dążenia do władzy, nałożony na pragnienie nieśmiertelności czy wiecznego trwania…

      • hjk 5 kwietnia 2012 o 3:19 pm

       Głupotę tego typu dążeń zdemaskował Chrystus, kiedy apostołowie pospierali się, który z nich jest największy i w sytuacji matki 2 synów, która prosiła Go, by im „załatwił” miejsce po Swej prawicy i lewicy…

    • masakalambura 5 kwietnia 2012 o 10:42 am

     Peryskop pamiętaj że Izrael przetłumaczyć można na dwa sposoby

     Walczący (ścierający się) z Bogiem – wciąż trwa
     Uratowany (ocalony) przez Boga – nastąpi. I Ewangelia o tym wspomina.

     Nie bluźnijcie Bogu Izraela. Ani Jego imieniu.

     • Peryskop 5 kwietnia 2012 o 11:08 am

      uratowany – zródło ?

      • Peryskop 5 kwietnia 2012 o 11:12 am

       I czy tylko na dwa sposoby można to słowo przetłumaczyć ?

       • masakalambura 5 kwietnia 2012 o 11:58 am

        Israel – which we get from the Greek, is originally in the Hebrew, „Yisrael”.
        Yisrael means, quite literally, „He has striven with God,” or „He has been saved by God,” based on which translation of „sra” was meant to be used.
        „Yi”, in the Hebrew, is the masculine form „he”. „Sra”, in the Hebrew, comes from the Semitic root „Sry”, which means „to strive or to save.” The word „El,” in the Hebrew, is a form of the word for God.

        When you see ‚el’ in any Hebrew name, it is a form of the word for God. See other names such as Ishmael (God has heard), Michael (Who is like God), and Daniel (My judge is God).

        To better understand which meaning of Sra we are to use, we need to understand the origin of the name Israel. The origins came from Genesis chapter 32 where Jacob struggles with a man all night long until he is blessed. The man asks Jacob’s name, then tells him that his name is no longer Jacob, but Israel, because he has striven with God and with man. (Genesis 32:28)
        Therefore, we can definitively say that the word ‚Israel’, based on the Bible, means „He has striven with God.”

        Jacob (now Israel) became the father of the nation of Israel through his twelve sons – which is why you may hear the phrase, „Children of Israel” referring to the nation itself.

        Another Answer
        The precise original meaning of the name Yisra’el is unclear:

        „He has wrestled (striven) with God” is of course based on the famous episode in which Jacob wrestled with (a) God.

        Other possible translations are „Ruler (or prince) over God”, or alternatively „God prevails” – both possible references to to wrestling episode. The outcome of the wrestle could be understood as victory for either party.

        Another: „Champion or prince [sar] of God” which is a possible references to the same episode, but could imply praise.

        Another: „God rules” [the converse of „Ruler or prince over God”]

        Yet another: „God will rule” or „God who will rule”. This has possible polytheistic overtones.
        http://wiki.answers.com/Q/What_is_the_meaning_of_%27Israel%27_in_the_Bible

        • Peryskop 5 kwietnia 2012 o 1:31 pm

         Dzięki.
         A zatem można to słowo tłumaczyć na dowolny sposób w zależności od potrzeby.

         Na podobnej zasadzie opiera się talmud i cała kabała, że zasadą jest córką wynalazku 😀

        • masakalambura 5 kwietnia 2012 o 4:10 pm

         Jak to wczoraj już komuś pisałem, Pismo Święte wolno interpretować tak, aby Bóg nie wyszedł na kłamcę.

         Widzę tylko 4 możliwości
         1. Stwierdzenie nie zawiera kontrowersji
         lub kontrowersje są ale:
         2. Interpretator nie zna całości i potrzebuje odnaleźć inne wersy, które zajmują się tym samym
         3. Interpretator dokonał interpretacji zgodnej z własnymi potrzebami przemilczając inne wersy mówiące coś przeciwnego świadomie
         4. Ktoś wcześniej dokonał zafałszowania tekstu.

         Co dotyczy Izraela i oba stany narodu Izraela zostały przepowiedziane a Jezus walcząc z Antychrystem stanie na czele armii 144tyś wiernych Bogu Żydów (w Apokalipsie wezwano ich pokoleniami choć nie podano czy będą Judaistami). Nie ma podstaw do doszukiwania się oszustwa lub nadużycia. Jeśli je widzisz wskaż inne wersy. Albo zaprzestań rzucania słów na wiatr. Wokół nas są anioły boże, które zapisują wszystko co mówimy. W Dniu Sądu zdamy relację z każdego słowa.

    • deotibigratia 5 kwietnia 2012 o 6:32 pm

     nie wiem czy ktoś to już wrzucał dawno nie byłam na monitorze:
     oficjalne klipy organizacji earth hour (przybudówki, znanej międzynarodowej fundacji WWF) promujące depopulację – rodzinę 2+0

  • tamara 5 kwietnia 2012 o 10:44 pm

   Peryskop ;“Tay-Sachs-Disease jest jednym z ważniejszych i ukrytych powodów akcji depopulacyjnej !”
   Mój koment;
   Tak naprawde mam wielkie wątpliwości co do teorii o depopulacyji
   Zadaj sobie proste pytanie. Czy chcesz zabić gęś, która znosi złote jaja?

   Niektórzy aktywnie sprzedają nam STARCH. Sprzedają teorie spiskowe, które stają sie większe, lepsze, bardziej kontrowersyjny, bardziej wybuchowy, bardziej śmiercionośne, coraz to lepiej dopracowane każdego roku. A wszystko to jest totalny bzdury. TO JEST BIZNES. Sprzedają ten towar bo są ludzie, którzy to kupią.

   Satanisci nie chce nas zabić. Chcą, abyśmy dla nich tyrali . Chcą, abyś kupił to, co oni chcą nam sprzedać. Chcą, abyśmy robili ich jeszcze bardziej bogatymi. Ostatnią rzeczą,którą uprzywilejowane elity zrobią, to zniszczenie systemu, który uczynił ich” bogami” na Ziemi.Więc dlacego mieliby depopulowć glob?

   Zadajmy sobie proste pytanie. Dlaczego mieliby rzucić to wszystko, wykonując wszystkie te rzeczy,które są rozpowszechniane przez zwolenników teorii spiskowych? Czy Microsoft chce zabić swoich klientów? Czy to pomoże w zdobywaniu zysku? Czy to poprawi wyniki finansowe i zadowoli akcjonariuszy? Czy szefostwo międzynarodowych korporacji, które działają na świecie i przynoszą ogromne zyski zaczną budować obozy koncentracyjne co pociągnęłoby za sobą wojnę, której skutki ich poprostu zniszczą?

   Spisek, prawdziwy spisek, jest tylko jeden i patrzy ci codziennie prosto w twarz. Dlaczego bogaci są tak bogaci? Dlaczego chcą to bogactwo zatrzymać na zawsze? W jaki sposób starają się pozostać bogatymi z pokolenia na pokolenie ? W jaki sposób starają się, aby ich przyjaciele, rodziny, krewni i kumple dostali na obiad na tacy? Jak oni zdominowali media? Jak kontrolują PRAWO, polityków, policje, wojsko, służby wywiadowcze, Hollywood? W jaki sposób będą wspierać syjonistyczny Izrael? W jaki sposób uzyskują najlepsze wykształcenie, najlepsze miejsca pracy?

   Pieniądze …….. to potęga.

   Fluor, obozy FEMA, ONZ-towskie Black(czarne) helikoptery, jedna globalna waluta to tylko bla bla bla i tylko szalone bzdury……..

   Prorocy teorii spiskowych nie mogę przestać nas straszyć bo inaczej pójdą z torbami. Oni przeszukują internet każdego dnia, w poszukiwaniu nowych składników dodawanych do mixtury. Każda nowa naukowa spekulacja zostaje wrzucana na ruszta.

   Kościół Scjentologiczny (http://pl.wikipedia.org/wiki/Scjentologia) było stworzony przez pisarza science fiction Rona Hubbarda L. …. David Icke to nowe wersje Hubbarda . Hubbard powiedział,że najlepszym sposobem ,,aby stać się bogatym jest wymyślenie religii,…… i dotrzymał słowa.teorie spisekowe to nowa religia

   Dlaczego nie brać Icke na poważnie? – Bo on prowadzi działalność gospodarczą!!!!!.
   Jedyne co mnie niepokoi to szczepionki i GMO; Haarp i chemoślady…..po kumulacji zebranych info mam też na to swój pogląd i obawy……

   “Jak może pamiętasz – BÓG NIE MUSI ISTNIEĆ ŻEBY SPRAWIAŁ !!! “
   -pamiętam, rozumiem co masz na myśli. Ale ja mam inną wizję. 😉

 22. tamara 4 kwietnia 2012 o 10:43 pm

  BRATERSTWO CIENIA

  OWO sponsoruje wiele ezoterycznych projektów. Jednym z
  najbardziej zbrodniczy i groźny jest Braterstwo (lub uczelnia) Ciena, niegdyś znany jako Zakon Golema i składa się z żydowskich alchemików i kabalistów.Golem to istota składająca się z martwej materii (np gliny), automaton który może rzekomo być powołany do życia w momencie, gdy rabina
  weźmie do ust kawałek papieru z napisanym imienia Boga prawdziwego. W świecie magii, prawdziwe imię „Boga” jest wywołane, gdy wszystkie najpotężniejsze zaklęcia zostaną rzucone.

  Adama,który został uklejony z gliny przez Stwórcę, a następnie tchnął w niego życie, należy uznać za pierwszego golema.. Frankenstein, stworzony z części ciała trupów i ożywiony przez genialnego naukowca, jest nowoczesną wersją opowieść o golemie. Dr Frankenstein być może był członkiem Bractwa Cieni, chociaż nie ma na to dowód.

  Starożytna misja Bractwa Cieni to opanowanie każdego aspektu golema i jesgo interakcji z ludźmi. W dzisiejszych czasach stali się oni BC ekspertami w dziedzinie sztucznej inteligencji, cybernetyki,ludzkich genomów, inżynierii genetycznej, klonowaniu i każdego aspektu „nauki o dublowaniu”. Wiele z nich to elitarni naukowcy, dostają ogromną pieniądze. Pragną stworzyć idealną podobiznę ludzkiej istoty, podobnie jak „Replicants” z filmu „Blade Runner”. Wielu z tych naukowców widzi te exsperymenty jako czysto naukowe przedsięwzięcie, ale wyższe kręgi Bractwa Cieni mają zupełnie inne cele.

  Chcą stworzyć
  1) „Kandydatów mandżurskich” (idealny, dyspozycyjny zabójcy),
  2) „dublantów” zajmujących miejsce liderów w sytuacjach niebezpiecznych lub do produkcji szczelnego alibi dla liderów, którzy w tym czasie angażują się w nikczemne działania gdzie indziej,
  3) żołnierzy symulakrum, którzy mogą być wysyłani na najbardziej niebezpiecznych misje,
  4) sobowtóry, do psy-ops-ów i wysyłania ich na upatrzony (wybrany) cel, (nie ma nic bardziej psychologicznie niepokojącego niż nagłe spotkanie własnego sobowtóra),
  5) młode klony starych, umierających członków OWO(starego porządku świata),

  .

  Niektóre z tych rzeczy zostały zrobione w przeszłości przy pomocy magii i iluzji, a stanowiły one podstawę do całej masy historii, mitów i legend dotyczących „dublantów” i „sobowtórów” i bardziej zaawansowanych technologicznie pojęć,które są regularnie wykorzystywane we współczesnych historyjkach science-fiction i filmach. Wiele z tych pomysłów, które często wydają się dziwaczne i naciągane dla zwykłego człowieka, w rzaczywistości NIE mijają się z prawdą. Ludzkość zbliża się do tej niepokojącej przyszłości i nie ma pojęcia jakie koszmary nadchodzą……….

  prwada czy fałsz ? chwyty popularyzatorskie?

  • Peryskop 5 kwietnia 2012 o 2:32 am

   Chwyty.
   I to jakże prymitywne !

   „Frankenstein, stworzony z części ciała trupów i ożywiony przez genialnego naukowca, jest nowoczesną wersją opowieść o golemie. Dr Frankenstein być może był członkiem Bractwa Cieni, chociaż nie ma na to dowodu”

   A no właśnie – fikcyjną postać literacko-filmową wsadzasz do Bractwa Cieni i nadajesz jej ŻYCIE !
   Na równi z Adamem, no bo stworzonym z „gliny”, a faktycznie z pierwiastków tworzących glebę.

   Tamaro, dałaś się nakarmić cyber-futurologiami.

   Dlaczego Dolly poszła w kąt ? Bo zdechła przedwcześnie.

   Słyszałaś wytłumaczenie dla ciemnoty kolorowo-pisemkowej ?
   Ponieważ zwiedzający ją przekarmili i padła na nadwagę. A skrócone telomery – pod dywan.

   Bo w klonach jest wielki szmal i wielka przyszłość – także tych co CHCĄ ŻYĆ WIECZNIE !

   A tymczasem filuterna NATURA pokazuje „gest K” i klon żyje krócej zamiast żyć dłużej.

   I niestety dzieci poczęte z probówki mają kłopotyzdrowotne i żyją krócej.
   Ale o tym sza ! Bo to nie pasuje do obrazków malowanych nam przez Tamarę 😦

   • hjk 5 kwietnia 2012 o 3:25 pm

    @”Ale o tym sza ! Bo to nie pasuje do obrazków malowanych nam przez Tamarę”

    No i zlikwidowałoby całą masę zysków zwiazanych z i.v.

    @”A no właśnie – fikcyjną postać literacko-filmową wsadzasz do Bractwa Cieni i nadajesz jej ŻYCIE”

    Fikcji w tym sporo, ale część stała się już rzeczywistością – mamy „przeszczepologię” i jakby to wziąć na warsztat, też by się dziwne rzeczy mogły okazać…

    Klonologia, in vitro, przeszczepy, moze jakieś komórki embrionalne macierzyste, kosmetologia, moze to wszystko ma wspólne korzenie…

  • tamara 5 kwietnia 2012 o 10:09 pm

   Tak naprwadę Braterstwo Ciena istniało i prowadziło tego rodzaju experymenty.dzięki,którym(przez postawienie dublanta) wiele promineckich głów zostało uratownych spod gilotyny.okres między 1600 a1793 r to szczyt ich “osiągnięć “.Im przypisuje sie prowadzenie badań nad triple helix DNA. Maja też swoich współczesnych następców ,którzy przejęli pałeczke.

   http://www.scientificamerican.com/article.cfm?id=triple-helix-designing-a-new-molecule

   http://scholar.google.be/scholar?q=%22triple+helix+DNA&hl=nl&as_sdt=0&as_vis=1&oi=scholart&sa=X&ei=7gh-T-LpOJDsOdTGhOsN&ved=0CB4QgQMwAA

 23. ksant 4 kwietnia 2012 o 11:17 pm

  Świt Księżyca – UFO na Księżycu http://vimeo.com/10038980

 24. killuminti 4 kwietnia 2012 o 11:29 pm

  http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/d5ef6e4a58a224c7.html

 25. rabarbarek 5 kwietnia 2012 o 12:03 am

  Dzisiaj zdalam sobie sprawe z tego , ze nie wszystko jeszcze stracone. Pomimo trudnosci , tlumienia prawa do wolnosci, zaciskania nam petli na szyjach , widac , ze ludzie coraz bardziej zdaja sobie sprawe , ze jestesmy wiekszoscia i mamy cos do powiedzenia w sprawie naszego byc albo nie byc.

  Wczoraj w Kanadzie , rejon Toronto , nakazano stacjom benzynowym podwyzszyc ceny benzyny . Podwyzka duza , bo 6 centow na litrze . Dzisiaj zapowiedziano kolejna na jutro o 5 centow.
  Rano stacje benzynowe nie mialy benzyny , bo narod dorwal sie wieczorem do pomp , zeby rano jezdzic ” na starych” cenach. Balagan od cholery. W koncu niektore stacje zdecydowaly , ze nie przyjmuja wiadomosci o podwyzce i cene samowolnie obnizyly . Reszta , zeby nie stracic klientow zrobila to samo. Ceny wrocily do cen ostatnich. Jutro podwyzek tez nie bedzie.

  Tak trzymac . Stop tyranii . Jak nie, to zaczniemy zywic sie sami jak Grecy.
  Odwagi !!!!!

 26. Annah. 5 kwietnia 2012 o 5:13 am

  Piekło istnieje – opracowane na podstawie m.innymi Pisma św., wizji św. s. Faustyny, objawienia św. Teresy od Jezusa, przesłania Fatimskiego i innych http://www.youtube.com/watch?v=J47EyUcPkmM&feature=player_embedded

 27. Aśka 5 kwietnia 2012 o 6:10 am

  a ja o czasach współczesnych … i może i przyszłych


  Kongres Protestu, który odbył się w Warszawie 31.03.2012r.

 28. meno 5 kwietnia 2012 o 7:07 am

  Pacyfikacja Huty Batory? Ochroniarze w drodze

  W czwartek wcześnie rano pod chorzowską Hutę Batory przyjedzie kilkudziesięciu ochroniarzy wynajętych przez właściciela zakładu. Mają wyprowadzić strajkujących tu od poniedziałku pracowników – dowiedziała się “Gazeta”

  – Obawiamy się, że dojdzie do zamieszek. Hutnicy są zdesperowani, mogą ich wesprzeć kibice – mówi osoba znająca kulisy sprawy. W mieście już powołano sztab kryzysowy, policja zwiększyła liczbę patroli wokół Huty Batory, Chorzów odwiedzili też specjaliści ds. prewencji komendy wojewódzkiej.

  Strajk w hucie trwa od poniedziałku. Bierze w nim udział 350 osób. W środę wieczorem w ich intencji odprawiono mszę przy bramie zakładu. Hutnicy chcą, by zarząd spółki wycofał się ze zwolnień grupowych, nie chcą przechodzić też na tzw. umowy śmieciowe do firm zewnętrznych.

  • monitorpolski 5 kwietnia 2012 o 2:21 pm

   Ludzie jeszcze nie rozumieją, że jest to systematycznie realizowane ludobójstwo na narodzie polskim. Dopiero jak się znajdą na ulicy bez środków do życia i wejdzie „prawo” eutanazji bezdomnych to się obudzą.

   • hjk 5 kwietnia 2012 o 3:28 pm

    Moze być jak w Rosji lub Brazylii, gdzie grasują szwadrony śmierci i likwidują „dzieci ulicy”, a moze i „dorosłych ulicy”…

 29. kosiardeyablos 5 kwietnia 2012 o 7:37 am

  http://zmianynaziemi.pl/wiadomosc/amerykanie-beda-oplacac-najemnikow-w-syrii
  http://zmianynaziemi.pl/wiadomosc/tajna-misja-kosmiczna-kojarzona-wywiadem-wojskowym-usa
  niewiedzieć czemu to może byćtemat skojarzony własciwie z ematem bloga:
  http://zmianynaziemi.pl/wiadomosc/niezwykly-meteor-nad-nowa-zelandia
  no i dlaczego znowu Japonia dostaje po d…e, a wiadomo dlaczego, przeca to jasne jak słońce:
  http://zmianynaziemi.pl/wiadomosc/silny-wiatr-powoduje-niebezpieczenstwo-dla-japonii

 30. Kamil 5 kwietnia 2012 o 7:39 am

  Twórzmy nową strukturę społeczeństwa przez budowanie nowych struktur holograficznych.
  est
  Daję Wam kolejną wtyczkę do zjednania wibracji w celu jeszcze bardziej harmonijnego działania.

  Każdy z Nas jcenny.

  Bądźmy tego świadomi.

  Paweł Nogal o nowej strukturze społeczeństwa.

  pozdr

  • Kamil 5 kwietnia 2012 o 7:50 am

   Dan Winter o orbach w filmiku wyżej

   • Kamil 5 kwietnia 2012 o 8:16 am

    Dalej Dan Winter mówi o życiu po śmierci w postaci ORBÓW. 😀

    Za pomocą kodu serca zapisywana jest informacja o naszym typie w polu elektrycznym które zdołaliśmy nabudować w świadomości DNA za życia.

    Czyli reinkarnacja istnieje , dusza istnieje , przygotowanie niszy dla życia-to już wyjaśniłem.

    Ziemia to najprawdopodobniej tylko jeden etap po wszystkich wcieleniach-od bakterii po kolejne formy życia aż do człowieka który przygotowuje swoją niszę do życia dla kolejnych doświadczeń-czytaj rozwoju.

    pzdr

    • hjk 5 kwietnia 2012 o 9:40 am

     @”Czyli reinkarnacja istnieje”
     Użycie słowa ‚czyli” zakłada, ze mamy tu miejsce z jakimś wynikaniem, ale nie bardzo widać, z czego miałoby to wynikać?
     Co do duszy to juz tylko jakieś półskamieniałe dinozaury 🙂 twierdzą, ze nie istnieje, ale problem polega w zidentyfikowaniu, czym ona jest.

 31. Peryskop 5 kwietnia 2012 o 10:07 am

  ORzesz, dzięki za otwieranie oczu na istotę problemu !

  Namolne wpajanie owieczkom biblijnego nadstawiania „drugich policzków”, apele o przebaczanie, katechezy o wybraństwie Israela i modlitwy w intencji sprawców ludzkich nieszczęść – to są elementy ZDRADY kapłanów, których trzeba zacząć nazywać po nazwisku: Cohen.

  Znamienne, że sprzeciwia się temu garstka, a tylko jeden sprawiedliwy w Grzechyni ma odwagę mówić prosto i bez EUfemizmów o tych dramatycznych procesach destrukcji chrześcijaństwa.

  Kilka lat temu zapoznałem się z artykułami dr Marka Głogoczowskiego krytycznymi w powyższym kontekście wobec Biblii, a zwłaszcza nauk św. Pawła-Szawła. Wtedy ta krytyka wzbudzała w mnie sprzeciw, ale bieg wydarzeń i uzupełniana wiedza spowodowały zrozumienie sedna sprawy.

  • hjk 5 kwietnia 2012 o 3:31 pm

   Co do tekstów wspomnianego dra to zalecałbym pewną ostrożność – szczególnie w dziedzinie szeroko rozumianej „teologii” – moze ma on wiele racji w różnych innych dziedzinach, ale ewidentna obsesja odnośnie osoby św. Pawła nie jest zdrowa.

  • sara10 5 kwietnia 2012 o 8:30 pm

   @Peryskop
   No popatrz chłopie, ludzie przez blisko dwa tysiące lat nie połapali się, że nauka św. Pawła a z nią cała Biblia „trącą myszką”. Dopiero TY, chłoptaś uczony (poczytał tu, poczytał tam, podumał) odkryłeś PRAWDĘ :-). No niech mnie, zupełnie jak Archimedes, który wyskoczył z wanny i niczym oszalały zaczął biegać nago po agorze wykrzykując: EUREKA!
   Nie ma we mnie nic z Ksantypy. A szkoda. Mogłabym wtedy parę słów soczystych powiedzieć 🙂

   • hjk 5 kwietnia 2012 o 8:41 pm

    Sara, ale to nie Peryskop, tylko wspomniany dr 😉
    I nie chodzi o „trącenie myszką”, tylko rzekomą subtelną dywersję…

    • Peryskop 5 kwietnia 2012 o 9:33 pm

     Oj Sara, skąd u Ciebie tak słowiańskie imię, babo, skoroś do mnie per „chłopie” ?

     Słów soczystych miałaś okazję powiedzeć parę dni temu z okazji przypomnienia żyrandolowych chanuk i rewitalizacji B’B’. Ale jakoś wtedy – czemu się nie dziwię – rura Ci zmiękła 😀

 32. jerkey 5 kwietnia 2012 o 10:24 am

  Podsumowanie z artykułu:
  “Komuś naprawdę zależy, żebyśmy sądzili, że jesteśmy sami we Wszechświecie”.

  I to jest najlepszy sposób, żeby powiedzieć, że nie jesteśmy sami. Zręcznie zmanipulowana akcja, która ma zachęcić do „szukania prawdy”, a kończąca się nieśmiertelnym „A widzicie – ukrywają coś”.Faktycznie ukrywają! Ukrywają, że nic nie ukrywają 🙂

  • hjk 5 kwietnia 2012 o 3:33 pm

   🙂 🙂 🙂
   to było dobre.
   A ukrywają właśnie to, czego pozornie nie ukrywają…

 33. tomaszzbigniew 5 kwietnia 2012 o 10:29 am

  Reblogged this on Tomaszzbigniew's Blog and commented:
  Śmieszne, ale się ubawiłem.:)

 34. Pingback: Zwłoki tajemniczej kobiety na Księżycu « Tomaszzbigniew's Blog

 35. Peryskop 5 kwietnia 2012 o 11:00 am

  SYSTEM KASTOWY W POLSCE
  czy OKUPACJA WEWNĘTRZNO-ZEWNĘTRZNA ?

  Jan Filip Staniłko

  Reforma emerytalna jest obecnie najgorętszym tematem debaty publicznej. [Tu Autor dał się złapać: To nie debata „publiczna”, lecz w obozie władzy – i to na komendę z lóż UE … MD]

  Podniesienie wieku emerytalnego do 67 lat oraz utrzymanie przez rząd specjalnych praw przysługujących rolnikom budzi sprzeciw nie tylko związków zawodowych, ale także zwykłych obywateli. Rolnicy nie są jednak jedyną uprzywilejowaną grupą społeczną – pozostają jeszcze służby mundurowe.

  Świadczenia wypłacane przez resorty: Obrony Narodowej, Sprawiedliwości oraz Spraw Wewnętrznych i Administracji stanowią niewielką, ale istotną i specyficzną część systemu emerytalno-rentowego.

  Przeciętne wysokości świadczeń emerytalno-rentowych wypłaconych w 2010 r. przez MSWiA (2 673,74 zł), MS (2 802,12 zł) oraz MON (2 745,24 zł) były znacznie wyższe, niż świadczenia wypłacone przez ZUS (1 588,95zł) i KRUS (954,68 zł).

  Kluczowym problemem pozostaje niemożność racjonalnego naliczania wysokości świadczeń emerytalnych. Jest to efekt braku systemu odprowadzania składek na ubezpieczenia społeczne od uposażeń funkcjonariuszy. Świadczenia zdrowotne, chorobowe i rentowe a przede wszystkim tzw. emerytury mundurowe oraz emerytury sędziów i prokuratorów są wypłacane bezpośrednio z budżetu państwa. Sytuacja ta jest anachronizmem odziedziczonym po PRL, nieznanym w wysoko rozwiniętych krajach. Jednocześnie „podstawę wymiaru emerytury lub renty inwalidzkiej stanowi uposażenie należne funkcjonariuszowi na ostatnim zajmowanym stanowisku..”, a zatem o wysokości emerytury funkcjonariusza w głównej mierze decyduje opinia i dobra wola ostatniego przełożonego, a nie przebieg całej służby. Taki system sprzyja w oczywisty sposób uznaniowości i postawom serwilistycznym wobec zwierzchników…

  więcej:

  http://dakowski.pl//index.php?option=com_content&task=view&id=6033&Itemid=55

  • hjk 5 kwietnia 2012 o 9:09 pm

   No na tym to polega, żeby wszystkim coś obiecać i rzucić jakiś ochłap, a samemu się napaść ich kosztem…

 36. wacpan 5 kwietnia 2012 o 12:22 pm

  WAR ON TERROR!!!!

  http://antyweb.pl/roku-internetowej-tyranii-ciag-dalszy-poznaj-cispa-amerykanskie-prawo-do-inwigilowania-polakow/

 37. Kamil 5 kwietnia 2012 o 12:44 pm

  http://zmianynaziemi.pl/forum/system-holograficzny?page=3#comment-59505

 38. gozdek 5 kwietnia 2012 o 1:26 pm

  http://www.globalnaswiadomosc.com/apps/forums/topics/show/7552411-troche-prawdy?page=last

  Cokolwiek wydobędę z ciebie, Ziemio, oby szybko wyrosło ponownie, oczyszczająca Ziemio, obyśmy nie uszkodzili Twych wnętrzności ani twego serca”

  „Rodzaj ludzki jako całość stał się najsilniejszym gatunkiem na Ziemi, co doprowadziło do rozstrzygającego, wielopłaszczyznowego zachwiania równowagi sił pomiędzy człowiekiem a Ziemią. Natura niegdyś sroga i wzbudzająca strach władczyni, sama jest teraz ciemiężona i potrzebuje ochrony przed potęgą ludzką. Ponieważ jednak człowiek nadal tkwi mocno w Naturze, bez względu na to, na jakie szczyty intelektu i techniki może się wspiąć, takie naruszenie równowagi obróciło się także przeciwko niemu, a zagrożenie jakie stanowi dla Ziemi, jest również zagrożeniem dla niego samego”

  Wielkie i małe korporacje plądrują Ziemię

  Nie ma słów, by wyrazić to co czuję

  Ziemia ginie – walka trwa!

  Gospodarka, ekonomia to jedynie nauka chciwości

  Po zjedzeniu bułki McDonald’s’a wysrasz całe gówno tego świata

  Pogwałconą dziewiczą puszczę Amazonii

  Lasy tropikalne znikające w mgnieniu oka

  To tak jakbyś sam sobie wycinał płuca – gdzie jest sens?

  Trzeci Świat głoduje, Europa się obżera

  Kraje rozwijające się produkują tanią żywność dla reszty świata

  Ich mieszkańcy gryzą ziemię!

  Przez umierające z głodu afrykańskie dzieci Ameryka pokazuje swoją troskę i współczucie

  Przez umierające z głodu azjatyckie dzieci Europa pokazuje swoją potęgę

  Przez umierające z głodu dzieci Watykan pokazuje szacunek dla życia

  Bank Światowy, Unia Europejska, Międzynarodowy Fundusz Walutowy

  Wielkie i potężne organizacje, które żerują na nędzy i niesprawiedliwości

  Swój kapitał budują na wyzysku biednych i słabych

  Ameryka kładzie na wszystkim swoje łapy

  Żyzna ziemia na pastwiska dla krów!

  Nędza, wyzysk, gówno dla ludzi

  Wyrzucając kawałek jedzenia stajesz się współwinnym głodu na ziemi

  Rdzenni mieszkańcy zamykani w rezerwatach – dla zachowania gatunku?

  To jest po prostu wielkie skurwysyństwo

  I nie wstydzę się tego powiedzieć

  Wstyd mi tylko za rasę ludzką, która za cel obrała sobie zniszczenie wszystkiego co dobre

  Ale woda i powietrze wciąż jeszcze mają przewagę, i zabiorą nas razem ze sobą w przepaść degradacji

  W dobie kosmicznych lotów na księżyc możemy już nigdy nie usłyszeć pieśni wielorybów, ani wycia wilków

  Ziemia kompletnie wyniszczona, wymięta, zgwałcona

  Bogactwa naturalne nieustannie eksploatowane stają się coraz droższe i cenniejsze

  A to wywołuje wojny i mnoży zbrodnie

  Wojna w Zatoce Perskiej jest tego dowodem

  W Bośni nie ma szybów naftowych, krew jest o wiele tańsza od ropy

  Jak dużego dowodu potrzebujesz, by zrozumieć, że pieniędzy nie można jeść

  Że ropy nie można pić

  Że dwutlenkiem węgla nie da się oddychać

  Że planeta Ziemia jest bliższa zagłady niż kiedykolwiek

  Nie istnieją słowa, które mogłyby wyrazić to co czuję

  Wojna przeciwko Ziemi trwa!

  Ponieważ wojna ta jest tak wszechobecna

  Jej potencjalne skutki tak przytłaczające

  A współudział w niej większości z nas tak oczywisty

  Udajemy, że nic szczególnego się nie dzieje

  Gdyż nie potrafimy spojrzeć prawdzie w oczy

  I wziąć na siebie odpowiedzialności za sytuację

  Której sami jesteśmy sprawcami

  I kiedy już wszystko wypompujemy, zadepczemy, wygrzebiemy, zabudujemy, wyrąbiemy, zabrudzimy, wyasfaltujemy, zatrujemy, wybetonujemy, zanieczyścimy, wyeksploatujemy, zużyjemy, wytniemy, zabijemy…

  Nieważne gdzie, nieważne jak, nieważne gdzie i po co

  Pokazał mi wyniszczoną ziemię i zniszczonych ludzi

  W ich twarzach nie było radości, płacz i łzy były ich życiem

  To co zobaczyłem wyrwało mi oczy

  Pomyślałem, czy cokolwiek co robimy ma jakiś sens?

  I czy warte jest jakiegokolwiek wysiłku

  Patrzyłem i płakałem, to co zobaczyłem zabiło we mnie wszelkie marzenia

  To nie było życie, jedynie pełna bólu egzystencja!

  Siedziałem w odrętwieniu i czekałem co będzie dalej

  To co zobaczyłem wyrwało mi serce

  Żal mi się zrobiło siebie, poczułem się oszukany

  To co widziałem dotychczas nie było cierpieniem

  Przesadna wrażliwość była głupotą!

  Muszę sobie coś zostawić gdy naprawdę będzie to potrzebne…

  Nadal nie wiem kogo bardziej żałować

  Obok uschniętych drzew umęczony człowiek

  Spojrzenia ludzi jak cierpienia z Golgoty

  To co zobaczyłem sparaliżowało moje myśli

  Woda, która nie mogła ugasić pragnienia

  I ogień czyniący z tego miejsca piekło

  Patrzyłem i płakałem

  Widziałem chorych dzięki potężnemu przemysłowi bólu

  Dzieci powykrzywiane w grymasie

  To nie były uśmiechy

  Dzień podobny do nocy

  Noc zamieniona w koszmar

  Patrzyłem i płakałem odwracając oczy

  Nie mogłem uwierzyć, że można tak żyć

  Pomyślałem, że wszystkie moje problemy tak naprawdę nie istnieją

  I tylko okłamuję sam siebie

  Dość wyszukiwania sztucznych problemów

  Marnowania sił i energii na rzeczy nieistotne

  Nie mogę jedynie zatracić wrażliwości

  I powiedzieć, że to nie moja sprawa

  Przede wszystkim chcę mieć wpływ na swoje życie, a przez to na losy innych

  I choć trochę zmienić ten zasrany świat

  Nie ma słów, by wyrazić to, co czuję

  Ziemia ginie – walka trwa

  Zwierzęta, nasi bracia mniejsi

  Torturowani, eksploatowani, zabijani

  Od lat powtarzane te same bzdurne eksperymenty

  Które nie niosą za sobą nic prócz cierpienia i śmierci w mękach

  Inne organizmy, te same lekarstwa i substancje

  To nie może się udać, więc kogo chcecie oszukać?

  Upośledzenia fizyczne i umysłowe u ludzi

  Przez pierdolone doświadczenia pseudonaukowców

  Stosy martwych zwierząt, stosy martwych ludzi

  To wszystko, co człowiek potrafi zbudować

  Fermy, rzeźnie, gospodarstwa hodowlane

  Obozy śmierci dla zwierząt, obozy śmierci dla ludzi

  To wszystko, co człowiek potrafi zbudować

  Śmierć na wolności, czy życie w niewoli?

  Człowiek już wybrał

  Zdzieranie skóry, zdzieranie skóry

  Homo Sapiens znaczy człowiek myślący

  Myślący o zabijaniu, o męczeniu, o okrucieństwie

  Cyrki, ogrody zoologiczne

  Więzienia dla zwierząt, więzienia dla ludzi

  To wszystko, co człowiek potrafi zbudować

  Czy nie ma już miejsca w ludzkich sercach na litość i współczucie?

  Życie w ciasnych klatkach, za stalowymi kratami i drutami

  Życie? – tucz, transport, rzeźnia, ubój…

  Zwierzęta przestały być stworzeniami, a stały się maszynami do robienia pieniędzy

  Przemysł oparty na cierpieniu i zabijaniu

  „Jesteśmy częścią ziemi, a ona jest częścią nas

  Pachnące kwiaty to nasze siostry

  Jeleń, koń, wielki orzeł to nasi bracia

  Skaliste szczyty, soczyste łąki, krowa i człowiek

  Wszyscy należą do tej samej rodziny

  Czym jest więc człowiek bez zwierząt:

  Gdyby zwierzęta odeszły, ludzie umarliby z wielkiej samotności ducha

  Ponieważ cokolwiek przytrafi się zwierzętom wkrótce przytrafi się i człowiekowi

  Wszystkie rzeczy są ze sobą powiązane bardziej niż myślisz

  Cokolwiek przytrafi się ziemi

  Przytrafi się również dzieciom tej ziemi

  Człowiek nie utkał pajęczyny życia

  Jest w niej zaledwie nitką

  Cokolwiek uczyni ziemi, uczyni również sobie”

  Więc: wysadzajcie laboratoria i rzeźnie

  Wysadzajcie fermy i futrzarnie

  Wysadzajcie ogrody zoologiczne i cyrki

  Wysadzajcie restauracje hamburgerów

  Wysadzajcie fabryki, które niszczą nas i wszystko co żywe

  Wysadzajcie posiadłości biznesmenów, którzy z tego żyją

  Wysadzajcie, nie dajcie im chwili wytchnienia

  Wysadzajcie, niech nie zostanie kamień na kamieniu

  A ty pierdolony, biały, szowinistyczny gnoju, który śmiesz nazywać siebie panem tej ziemi, a tyle kurestwa wyrządziłeś temu światu, mówię ci po raz ostatni:

  Odpierdol się od matki Ziemi!

  (Nie ma słów, by wyrazić to co czuję…)

  Ponad pięć miliardów ludzi mieszka na tej planecie

  Mniejszość na bogatej północy, a zdecydowana większość na biednym południu

  Podczas gdy niektórzy w bogatych krajach stosują dietę, ponieważ jedzą zbyt dużo

  Większość ludzi w krajach rozwijających się nie ma wystarczającej ilości pożywienia

  Aż prawie połowę światowego zboża przeznacza się na tuczenie zwierząt, by wyprodukować mięso dla bogatych krajów

  Każdego roku około jedenastu milionów dzieci umiera z głodu

  Nawet te którym uda się przeżyć nigdy nie będą cieszyć się dobrym zdrowiem

  Każdego dnia w krajach rozwijających się blisko jedenaście tysięcy dzieci umiera na czerwonkę

  Cztery tysiące na odrę

  Około dwóch i pół tysiąca na malarię

  Ponad sześć tysięcy na zapalenie płuc

  Na przykład w Peru jedna trzecia dzieci jest tak niedożywiona, że ich wzrost został zahamowany

  By to zwalczyć potrzeba po prostu więcej jedzenia

  Jak wytłumaczyć to, że aż tyle żywności przeznacza się dla zwierząt, podczas gdy ludzie cierpią głód?

  Przyczyną panującego głodu nie jest zbyt mała ilość żywności na świecie

  Problemem natomiast jest to, że w niektórych częściach świata ludziom jej brakuje

  To co zjada się w bogatych krajach ma bezpośredni wpływ na światowy głód

  Bardziej sensowne byłoby wytwarzanie żywności dla ludzi, niż karmienie nią zwierząt

  Przez niejedzenie mięsa zmniejszasz potrzebę importu żywności z biednych krajów by karmić nią zwierzęta

  Wegetarianizm to nie moda, to sposób na życie

  Wegetarianizm to jedyna droga dla świata

  Bomby atomowe są robione z taką łatwością jak przyrządzanie herbaty

  Handel bronią jest całkowicie legalny, a światowy głód jakby nie miał z tym nic wspólnego

  Dziura ozonowa, efekt cieplarniany, zatrważająco szybka zagłada gatunków – oto najnowsze „osiągnięcia” ludzkości

  Ignoranci uważają to za normalną kolej rzeczy

  Przyjmowanie pozycji szarego człowieka jest zawsze wygodne i bardzo popularne

  Nie obchodzi cię nic co jest za oknem, ale łudź się, że twoje okno jest szczelne, a problemy rozwiążą policja i fachowcy, na których płacisz oczywiście podatki

  Ludzie tacy nie lubią, gdy ktoś psuje im ten taniutki światopogląd i chętnie oskarżają tych, którzy chcą coś zrobić, o ukryte intencje, manipulację czy fanatyzm

  Bardzo łatwo jest z takiej pozycji krytykować terroryzm, zapominając, że zawsze jest on bronią słabszych

  Wielcy przemysłowcy powodują śmierć milionów ludzi legalnie i każą im płacić za sterylne umieranie w szpitalach, ale ich wina nie pozostaje przez to mniejsza, a zginąć w wyniku akcji terrorystów nie jest straszniej niż skonać na raka

  Ale mały mieszczuch jest zawsze za władzą i tym kto akurat jest silniejszy

  O ni czym co zakłóca mu święty spokój nie chce słyszeć i woli nie zastanawiać się, czy jest jakaś różnica między strzelaniem do przechodniów a na przykład niszczeniem samochodów

  Nie ma słów, by wyrazić to co czuję

  Nie jestem autorem tekstu

  Dlaczego się narodzić na nowo, kiedy możesz po prostu dorosnąć?

 39. hjk 5 kwietnia 2012 o 3:36 pm

  @“Cokolwiek wydobędę z ciebie, Ziemio, oby szybko wyrosło ponownie, oczyszczająca Ziemio, obyśmy nie uszkodzili Twych wnętrzności ani twego serca”

  No w porównaniu do wielkości ziemi to na razie mamy coś jakby drapanie się, a nie sięganie wnętrzności czy serca 🙂

 40. jurek 5 kwietnia 2012 o 5:44 pm

  Czytałem już o tym z 2-3 lata temu. Osobiście jakoś nie chce mi się w to wierzyć, ale nie twierdzę, że jest to stek kłamstw….

 41. kokon20 5 kwietnia 2012 o 6:56 pm

  Witam,córka mojej znajomej miała 2 dni temu w szkole szczepionkę przeciw błonicy.
  Po szczepionce następnego dnia miała ona sparaliżowaną połowę ciała,lekarz przepisał jej jakieś maści i tabletki i powiedział że powinno przejść.Dzisiaj rano pojawiła się u niej wysypka.
  Z tego co mi mówiła to nie tylko ona jedna tak zaaregowała na tę szczepionkę.

  • hjk 5 kwietnia 2012 o 7:34 pm

   Ale teraz juz chyba nie robią w szkole szczepionek, tylko samemu się trzeba tym interesować, no chyba ze to nie w Polsce…
   A moze mieli stare do wypchnięcia…

  • monitorpolski 5 kwietnia 2012 o 8:20 pm

   I co, nie robicie żadnego szumu? Mało co dziecko jej się nie przekręciło i nic?! Pozew zbiorowy za krzywdę na zdrowiu – dlaczego nie poprosiła lekarza zanim zaaplikował szczepionkę o podpisanie, że będzie odpowiedzialny za wszelkie szkody na zdrowiu? Czy widziała co jest napisane na ulotce dołączonej do szczepionki? Nie? Czy ludzie już przestali w ogóle myśleć? Odsyłam do Protokołów Mędrców Syjonu – tam jest punkt po punkcie napisane jak będą nas wybijać. Szczepionki – to protokół X.

   • hjk 5 kwietnia 2012 o 8:35 pm

    jesli to w Polsce, to kiedyś po prostu przychodzili do szkoły i szczepili w odpowiednim wieku i nikt nic nie miał do gadania, nikt za nic nie odpowiadał – pamiętam chyba w 7 czy 8 klasie dali każdemu jakiś zastrzyk w d. – na żółtaczkę jak dobrze pamietam (typu A, bo b jeszcze nie było), potem nie mozna było chodzić tak bolało, że najlżejszy ruch powodował nieznosny ból – zalecali to „rozchodzić”!! Innym idiotycznym (sami teraz przyznają, ze skutecznosć to max 40%!!) były szczepienia p. „durowi brzusznemu”, po którym do końca dnia nie można było mozna ruszyć ręką i aby włozyć jakiś sweter trzeba było sobie podnosić tę ukłutą 2gą ręką…
    Moze gdzieś jeszcze sa takie relikty, ze bez zawiadamiania rodziców i wymagania ich zgody „po prostu szczepią”…

 42. wacpan 5 kwietnia 2012 o 7:02 pm

  ciekawe co na to masoni

  http://wiadomosci.onet.pl/kraj/pojutrze-niezwykle-zjawisko-na-polskim-niebie,1,5086928,wiadomosc.html

 43. monitorpolski 5 kwietnia 2012 o 8:16 pm

  gozdek, wiem że to jest poezja, ale czy nie można oszczędniej gospodarować miejscem?

 44. ksant 5 kwietnia 2012 o 8:31 pm

  http://www.alert24.pl/alert24/1,84880,11491251,Jajka_zerowki_naprawde_ekologiczne_Zobacz_na_jaki.html
  Nie kupuj okrucieństwa! http://www.youtube.com/watch?v=JJ–faib7to

 45. tamara 5 kwietnia 2012 o 9:37 pm

  Dyskusje uznałam za zakończoną do momentu, gdy dziś przeczytałam fragment rabarbarek.
  To co napiszę w nast.zdaniu tyczy się tylko i wyłącznie treści książki więc bez urazy rabarbarku.

  Książka ma tylko piękną oprawe bo jej zawartość to herezja,dezinformacja (totalny bs)

  Adam Weishaupt kształcił się w kolegium jezuickim w Ingolstadt w Bawarii, a Jezuici w dużej mierze kontrolowali miejcowy uniwersytet. Niektórzy zwolennicy teorii spiskowych twierdzą , że Iluminaci byli tworem Jezuitów. A w rzeczywistości Ingolstadt był siedzibą Iluminatów. Przez dziesięciolecia, przy rosnącej kontroli zakonu Jezuitów przez Watykan wielu, jeśli nie większość z nich, pod koniec XVIII wieku, była całkowicie lojalna wobec papieża.Zakon w efekcie, podzielono na dwie oddzielne frakcje. W 1773 roku, Zakon jezuitów został formalnie zniesiony we wszystkich katolickich krajach.
  Jezuici jak i Temlariusz powstali z incjatywy Illuminatów.Celem miała być infiltracja i zdestabilizownie kk….oba zakony zostały stłumione przez Watykan.Ostatni Wielki Mistrz Templariuszy został spalony na stosie.

  Film „Misja” jest oparty na prawdziwej historii jezuickiej misii(inspirowanej przez Illuminatie) „REDUKCJA” w Ameryce Południowej.
  http://pl.wikipedia.org/wiki/Misja_%28film_1986%29
  „Redukcja” to wizja świata Iluminatów jaki chcą stworzyć :

  Oto niektóre wspierane lub inicjowane przez Illuminatie prądy myślowe,ideologiczne i ruchy oporu .większość brutalnie stłumiona a przywódcy lub przedstawiciele torturowni umierali w męczarniach………….
  Druidyzm http://pl.wikipedia.org/wiki/Druid

  Mitraizm http://pl.wikipedia.org/wiki/Mitraizm

  Manicheizm http://pl.wikipedia.org/wiki/Manicheizm

  Paulicjanie http://pl.wikipedia.org/wiki/Paulicjanie

  Dolcynizm http://pl.wikipedia.org/wiki/Dolcynizm

  Hezychazm XIV w teren ;Imperium bizantyjskie Macedonia
  http://pl.wikipedia.org/wiki/Hezychazm

  Alumbrados XV –XVI w teren;Hiszpania
  http://en.wikipedia.org/wiki/Alumbrados#Illumin.C3.A9s_of_France

  Herezja Wolnego Ducha
  http://en.wikipedia.org/wiki/Heresy_of_the_Free_Spirit

  Różokrzyż
  http://en.wikipedia.org/wiki/Alumbrados#Illumin.C3.A9s_of_France
  http://www.amorc.org.uk/about/welcome

  Jakobini http://pl.wikipedia.org/wiki/Jakobini.

  Deklaracja niepodległości Stanów Zjednoczonych !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

  Rewolucja Francuska !!!!!!!

  Rewolucja Rosyjska !!!!!!!!

  Rewolucja amerykańska!!!!!!!!!!!!!!!!!!

  I wiele wiele innych

  Czy tego rodzaju incjatywy RACJONALNIE myślący może potępić? Lub nazwać to FAŁSZYWĄ DZIAŁALNOŚCIĄ CHARYTATYWNĄ????????????

  Pytanie;dlaczego wiekszość religii(niewłączam tu buddyzmu i hindu) przetrwała?
  Odpwiedz; bo głosiciele prawdy,wszyscy przeciwnicy religii abrahamowych byli w bestalski sposób mordowni .
  Reszta dała sobie założyć kajdany,które przekazywane są z pokolenia na pokolenie…

  End of discussion

 46. Lutek 7 kwietnia 2012 o 1:36 am

  http://tvp.info/informacje/swiat/kolejny-radioaktywny-wyciek-w-fukushimie/6970455/wyciek-w-elektrowni-fukushima/6971709

 47. Andrzej 7 kwietnia 2012 o 11:26 am

  Anomalia księżycowa, polecam:

  http://counter108.wordpress.com/2009/09/07/moja-ulubiona-anomalia-ksiezycowa/