Żywa krew Jezusa – Mesjasza odnaleziona i potwierdzona

Męka Pańska zapisana w Całunie Turyńskim
Żywa krew Jezusa – Mesjasza odnaleziona i potwierdzona
Nie zapomnijmy o tych co są represjonowani przez reżim PO, niech Rafał Gawroński będzie ich symbolem!

„Otrzyjcie już łzy płaczący. Żale z serca wyzujcie! Wszyscy w Chrystusa wierzący, weselcie się i radujcie. Bo Zmartwychwstał samowładnie. Jak przepowiedział dokładnie. Alleluja, Alleluja! Niechaj zabrzmi; Alleluja!”

SPOKOJNYCH i RADOSNYCH ŚWIĄT WIELKANOCNYCH ŻYCZY WSZYSTKIM MONITORPOLSKI!

Męka Pańska zapisana w Całunie Turyńskim

(…) Po wielu dekadach badań uczeni stwierdzają z niezachwianą pewnością, że Całun to najwierniejsza Ewangelia precyzyjnie ukazująca szczegóły Męki Pańskiej. Dobitnie wyraża to profesor John Heller: We wszystkich badaniach z ostatnich kilkudziesięciu lat nie ma niczego, co zawierałoby choćby najmniejszą informację sprzeczną z opisem Ewangelii. Niektórzy zaczęli więc nazywać ­Całun Turyński piątą Ewangelią. Co możemy w niej wyczytać? (…)  >cały artykuł

Żywa krew Jezusa – Mesjasza odnaleziona i potwierdzona

Historia odnalezienia Arki Przymierza i krwi Jezusa Chrystusa przez Rona Wyatta jest niemal fantastyczna. Natknąłem się na nią całkiem niedawno i nadal nie wiem co o niej sądzić. Święta Zmartwychwstania Pańskiego mogą być dobrym momentem do jej przypomnienia, bowiem na ten temat pojawiło się niewiele materiałów w języku polskim.
Jak podaje Wikipedia, zmarły w 1999 roku Ron Wyatt był „pseudo-archeologiem”, a jego odkrycia są odrzucone przez naukę czy nawet liderów jego sekty – Kościoła Adwentystów Siódmego Dnia. Od 1977 roku dokonał szereg odkryć archeologicznych na Bliskim Wschodzie. Szczegóły odkryć Wyatta podaje artykuł „SZCZĄTKI RYDWANÓW w Morzu Czerwonym – kolejny dowód biblijnego exodusu?

„(…) Ronald Wyatt doszedł do wniosku, że biblijna góra Synaj leży nie na dzisiejszym Półwyspie Synajskim, ale w Arabii Saudyjskiej. Postanowił więc szukać przypuszczalnego miejsca przejścia Izraelitów przez morze nie nad Zatoką Sueską, ale nad Zatoką Akaba (…)”.

Wyatt dokonał tam szereg odkryć, które są udokumentowane zdjęciami (patrz artykuł). Tak więc określenie go jako pseudo-archeologa świadczy o wyraźnej próbie zdyskredytowania w Wikipedii. Dodatkowej pikanterii dodaje fakt, że Arabia Saudyjska zakazała dalszych badań tych miejsc, otaczając je w całości ogrodzeniem!
Nie zraziło to jednak niezależnych badaczy, którzy kontynuują z powodzeniem poszukiwania.

Jednak największym odkryciem Wyatta może być Arka Przymierza, którą rzekomo odkrył 6 stycznia 1982 roku w jaskimi Zedekiah w północnej Jerozolimie. Została ona tam ponoć ukryta w roku 586 pne. przez Jeremiasza. Jak podaje Wyatt, to właśnie na tej górze dokonano ukrzyżowania Jezusa Chrystusa ponad 500 lat później, nie wiedząc, że poniżej znajduje się Arka Przymierza. Jak podaje autor artykułu „The Story of Ron Wyatt and the Blood of Jesus Christ” („Historia Rona Wyatta i Krew Jezusa Chrystusa”):

„(…) 14 Izraelczyków, którzy próbowali dotrzeć do Arki Przymierza schowanej w jaskini w Jerozolimie straciło życie. Powodem wg. autora artykułu jest to, że Bóg nie daje dostępu do Arki przebierańcom, którymi są chazarscy rzekomi Izraelici. Nawet prawdziwi Izraelici nie mogą jej dotykać. 4 Żydów ubranych w stroje Lewitów zmarło zaraz po wejściu do tej jaskini. Jeszcze jeden przewrócił się przy wejściu i przez 2 tygodnie leczył w szpitalu.
Wtedy poproszono Rona Wyatta z Tennessee o pomoc, by zbadał co się tam dzieje. Wyattowi udało się wejść i znalazł Izraelczyków leżących na plecach – martwych z oczami ułożonymi w zeza. Sam ich stamtąd wyciągnął, gdyż nikt żaden izraelski Żyd nie był na tyle odważny by mu pomóc. Nie ma co się dziwić, że to „terrorystyczne państwo” trzyma całą sprawę w tajemnicy od 27 lat (…)”.

"Pseudo-archeologowie" sortują wykopaliska

Wg. autora, Wyatt jako członek syjonistycznego Kościoła Adwentystów 7-go Dnia współpracował blisko z izraelskimi fundamentalistami – dlatego też był przez nich akceptowany. Departament Starożytności zażądał od niego zachowania milczenia odnośnie dokonywanych odkryć. Tłumaczono mu to tym, że żydowscy ekstremiści mogą to uznać za znak do odbudowy starożytnej świątyni (Trzeciej Świątyni)  w Jerozolimie, na miejscu dwóch wielkich meczetów Al Aksa oraz Dome of the Rock.  Mogło to doprowadzić wojny z Arabami. Choć dla Wyatta odbudowa świątyni była niedorzecznością, gdyż oznaczało by to wznowienie praktyk rytuałów krwawych ofiar, na co Bóg na pewno by nie pozwolił, to jednak nie upublicznił wielu dokumentów i fotografii. Nie rozumiał w pełni, że Izraelczykom chodzi nie o świątynię i możliwe rozruchy, a o samą treść odkrycia.
Zaraz nazajutrz po jego śmierci rozpoczęła się kampania dyskredytowania Wyatta, np. redakcja WorldNetDaily otrzymała e-mail o następującej treści „świat stracił jednego z najbarwniejszych szarlatanów„.

Jak podaje transkrypt relacji Wyatta na temat odkrycia Arki Przymierza:
„Zaskoczenie moje przekroczyło wszelkie granice, gdyż nie spodziewałem się odnaleźć Arki Przymierza. Nie miałem także w zamiarze odnalezienie miejsca ukrzyżowania, tak więc było niesamowite szczęście i zbieg okoliczności, że dokonałem takiego odkrycia. Nie łączyłem też początkowo obecności krwi na Krześle Łaski Arki Przymierza z ukrzyżowaniem Chrystusa”.
Wyattowi udało się połączyć fakt obecności krwi z ukrzyżowaniem, dopiero gdy odkrył szczelinę w skale, która prowadziła wprost znad Krzesła Łaski Arki Przymierza w górę, do miejsca gdzie dokonano ukrzyżowania. Było tam kwadratowe wgłębienie, gdzie mógł być wbity krzyż, obok niego rozpoczynała się szczelina. Mogła ona powstać w momencie ukrzyżowania Chrystusa, gdy ziemia się zatrzęsła. Pobrał więc próbki krwi do analizy, nie wiedząc jeszcze, że może to być krew samego Jezusa Chrystusa.

Najbardziej niesamowite jest nagranie wideo samego Rona Wyatta, który opowiada na temat badań przeprowadzonych na odnalezionej krwi w jaskini:

Ron Wyatt

Kobieta: Mówiłeś, że masz krew naszego Pana, którą przebadali Izraelczycy?
Ron Wyatt: Tak, to prawda.
Kobieta: Co im się udało ustalić?
Ron Wyatt: (…) Powiem krótko. Sucha krew jest martwa. Każdy to może potwierdzić, badano krew z mumii faraonów, można z nią robić pewne rzeczy, ale nie można policzyć chromosomów, przynajmniej metodami, które ja znam. Następuje jednak postęp, nie będę udawał że wszystko wiem. Z tego co jednak wiem, nie ma możliwości policzenia chromosomów w martwej krwi – można wyciągnąć DNA i inne rzeczy, ale nie policzyć chromosomy. One są w żywych białych krwinkach. Zrobiłem analizę w laboratorium w Izraelu, poradzili mi je badacze starożytności. Poprosiłem o analizę krwi i o to by powiedziano mi co można o niej powiedzieć. Postanowili ją odtworzyć, trzymając w temperaturze ciała przez 72 godziny lekko mieszając. Odszedłem zostawiając im to, oni się na tym znali i wiedzieli co z tym zrobić.
Gdy wróciłem potwierdzili, że jest to krew ludzka, zrobili wszystkie potrzebne testy. Wtedy poprosiłem ich by umieścili białe krwinki na materiale do rozmnożenia i trzymali to w temperaturze ciała przez 48 godzin. Odpowiedzieli, że to nic nie da, bo krew jest martwa. Poprosiłem ich jednak by to zrobili dla mnie. Zgodzili się. Powiedziałem, że wrócę gdy będą to wyciągać i badać.
Gdy wróciłem, zaczęli to badać pod mikroskopem i nagle jeden technik zawołał drugiego, potem zawołali szefa, rozmawiając cały czas po hebrajsku.
Potem spojrzeli na mnie i zapytali: „-  dlaczego ta krew ludzka ma tylko 24 chromosomy?!”
Każdy z nas ma 46 – 23 od matki, 23 od ojca. 22 autosomy od matki, 22 autosomy od ojca i jeden chromosom X od matki oraz 1 chromosom X lub Y od ojca (decydujące o płci).
Ta krew miała 23 chromosomy ze strony matki i tylko jeden chromosom Y. Dziecko nie mogłoby się rozwinąć gdyby nie miało autosomów od matki. Tak więc wszystkie jego cechy fizyczne były zdeterminowane z jej strony rodziny. Jego płeć męska była zdeterminowana przez ten jeden chromosom Y, który nie pochodził od ludzkiego mężczyzny.
Wtedy oni powiedzieli: „- ta krew jest żywa”.
Wtedy im odpowiedziałem: „- bo ta krew jest …. to jest krew waszego Mesjasza”.

Ron Wyatt już dawno nie żyje, nie może więc potwierdzić czy też zaprzeczyć temu co powiedział. Próbki krwi są nadal w rękach rodziny Wyatta – badano je powtórnie i znów się okazało, że jest żywa. Dziwna cisza panuje wokół tej całej sprawy… Ron Wyatt dokonał tyle wspaniałych odkryć, że powinno być o nim głośno – a nie jest. W polskim internecie natknąłem się tylko na kilka artykułów, żaden nie mówi szerzej od odkryciu Krwi Pańskiej.
Następcy Rona Wyatta jednak nie próżnują – dokonywane są kolejne odkrycia jak Sodoma i Gomora, a prace w jaskini są kontynuowane, oczywiście za zgodą władz Izraela.

Materiały:

Nie zapomnijmy o tych co są represjonowani przez reżim PO, niech Rafał Gawroński będzie ich symbolem!

Prześlijmy do więzienia świąteczne życzenia dziennikarzowi Rafałowi Gawrońskiemu. Wysyłajmy mu kartki z życzeniami do Zakładu Karnego w Kwidzynie. Oto adres (koniecznie musi być przy nazwisku podane imię ojca):
Rafał Gawroński Syn Zenona
Zakład Karny Kwidzyn  ul. Lotnicza 1   82-500  Kwidzyn

Proponuję dodatkowo wysyłać życzenia na adres mailowy Zakładu Karnego: zk_kwidzyn@sw.gov.pl
Nie wiem, czy życzenia zostaną Rafałowi Gawrońskiemu doręczone, ale na pewno przekażemy w ten sposób wyraźny sygnał do władz więziennych, że interesujemy się losami uwięzionego dziennikarza.
Oto treść mojego maila:

Temat:
  Proszę przekazać życzenia dla dziennikarza Rafała Gawrońskiego, syna Zenona
Szanowni Państwo,uprzejmie proszę o przekazanie życzeń świątecznych uwięzionemu w Państwa zakładzie, za rzekome pomówienie wójta i zastępcy wójta, dziennikarzowi Rafałowi Gawrońskiemu.
Z góry dziękuję. Łączę życzenia dla służby więziennej. [Nazwisko i imię]

Prześlijmy drobny podarunek – pieniądze na telefony i zakupy w więziennej kantynie
Z rozmowy wynika, że Rafał jest w bardzo trudnej sytuacji i nie ma pieniędzy nawet na telefony. Prześlijmy mu przed Świętami choćby drobne kwoty na telefony i zakupy w więziennej kantynie. Wpłat na konto depozytowe osadzonego można dokonywać wg wzoru:
Wpłacający: [imię i nazwisko]
Narodowy Bank Polski o/o Gdańsk Okopowa 1 Gdańsk Nr konta 48 1010 1140 0050 5013 9120 0000
Dla: Rafał Gawroński syn Zenona

Reklamy

172 responses to “Żywa krew Jezusa – Mesjasza odnaleziona i potwierdzona

 1. diono 7 kwietnia 2012 o 3:13 pm

  to kpina zara cie przekonam tylko znajde strone….

  • monitorpolski 7 kwietnia 2012 o 3:45 pm

   Wyatt mówił z pełnym przekonaniem, to nie była kpina. Mógł się jednak mylić. Jak znajdziesz coś to daj linki.

   • Brus_Zły_Lis 7 kwietnia 2012 o 6:35 pm

    a tutaj o pewnej pani która chciała zostać aktorką – a ostał jej się jedynie dorsz 🙂
    http://czerwonykiel.blogspot.com/2012/04/kompleks-nieudanej-aktorki.html

  • tamara 8 kwietnia 2012 o 9:15 am

   Jedynego co moge wszystkim życzyć to SMACZNEGO

   Więcej mi nie przejdzie przez usta; wiedząc jakie historyczne przekręty miały za czasów mojżeszowych(i wogóle) miejsce ;plagi ,exodus,mordownaie pierworodnych itd

   Tu możecie poczytać o biblijnych horrrrroach jakich dopuści się Yahweh http://www.evilbible.com/Ritual_Human_Sacrifice.htm

   z ostatniej chwili;
   Palestyńczycy ogłosili (nareszcie),że Mojżesz był Egipcjaninem….Bo był….Izrael uzaje to jako prowokacje… http://www.wnd.com/2012/04/palestinian-tv-moses-led-the-muslims-out-of-egypt/?cat_orig=world
   Mojżesz pochodził z królewskiej rodziny był egipskim generałem.

   Tzw cudowny exodus i przejście przez morze w rzeczywistości był wielką masakrą,w której zginęło 23 tysiące ludzi.Był to konflikt religijny a efekty tej walki porównywane do bitwy pod Dunkierką.
   Z jednej strony Mojżesz,Arona i egipscy ateiści a z drugiej hebrajsc niewolnicy i wyznawcy Jahwe …
   Na Górze Synaj odbyło się spotkanie liderów; Mojżesz i przywódcy Hebrayczyków. Ich negocjacje ciągnęły się w nieskończoność. Mojżesz nie zgodził się na wiele rządań Hebrajczyków, i rozbił kamienne tablice, na których zostały wyryte. (To zostało później przekształcone w incydencie z Dziesięcioma Przykazaniami przez Mojżesza z powodu jego odrazy na grzechy Hebrajczyków).

   • monitorpolski 8 kwietnia 2012 o 10:48 am

    W ogóle ponoć Żydzi jako naród nie istnieli! Owszem, byli Judejczycy.

    • hjk 8 kwietnia 2012 o 4:20 pm

     I przeciwstawiali się Galilejczykom
     http://www.naszawitryna.pl/ksiazki_55.html

    • tamara 9 kwietnia 2012 o 3:21 pm

     No właśnie ;czy ktoś wie kiedy oni (Żydzi) poraz pierwszy wkroczyli na biblijną scene?

     • monitorpolski 9 kwietnia 2012 o 3:24 pm

      X-XI wiek? Jak im się królestwo rozbiło, rozpoczęli tajną ekspansję. Oczywiście mowa o fałszywych Żydach. Prawdziwi to Palestyńczycy i Sefardyjczycy (100% zgodności genetycznej)
      http://pl.wikipedia.org/wiki/Kaganat_Chazarski

      • hjk 9 kwietnia 2012 o 7:06 pm

       10 – 11 wiek ale chyba przed. Chrystusem – bo chodzi Tamarze o „scenę biblijną” – najpewniej można to szacować na podstawie czasu powstania ksiąg biblijnych i doliczyć z kilka stuleci, bo trochę czasu musiało upłynąć, zanim uświadomili sobie, ze trzeba by jakoś skodyfikować wierzenia czy mity, system prawa, wierzenia, itd. Albo poczytać o historii izraela, ale postacie Biblijne chyba sa dość trudne d uieszczenia w czasie przez oficjalną historię, gdyż to raczej jest prehistoria, jak np. potop…
       Nie wiadomo, czy w historii Egipty jest coś takiego jak wyjście i złupienie ich przez Izraelitów, a to wydarzenie dosć późne na scenie biblijnej. Cała Genesis to w zasadzie prehistoria…

 2. ... 7 kwietnia 2012 o 3:25 pm

  JEDYNA i PRAWDZIWA ARKA jest w NIEBIE !!! – „I otworzyła się świątynia Boża, która jest w niebie, i ukazała się Skrzynia Przymierza jego w świątyni jego” OBJAWIENIE JANA 11:19 – – – skrzynia przymierza to , to samo co arka i jasno pisze ze jest w niebie , a wiec jakiej ujawnianie innej bedzie oszustwem ktore moze byc wykorzystane w celu zwiedzenia

  , tak samo ewentualna 3 swiatynia nie bedzie wypelnieniem proroctw ale ich imitacja – zobaczcie dlaczego : http://biblia.webd.pl/forum/viewtopic.php?t=4630

  ,

  • ... 7 kwietnia 2012 o 5:31 pm

   jeszcze co do góry Synaj , to Wyatt miał racje – apostoł Paweł wspomina o tym 😉 – „Hagar jest to góra Synaj w Arabii ” LIST DO GALACJAN 4:25 – Arabia to nie Egipt 😉

   , Góra ognia – poszukiwania prawdziwej góry Synaj cz.1 z 5 – http://www.youtube.com/watch?v=8tDtYKuEMso

   • monitorpolski 7 kwietnia 2012 o 6:02 pm

    Podejrzewam, że Wyatt miał więcej takich trafnych spostrzeżeń. Szczerze? – dopiero go odkrywam.

    • miziaforum 7 kwietnia 2012 o 7:00 pm

     to lepiej go zakryj , nic ciekawego nie znajdziesz , albo odkrywaj ale nie wal na goraco , wyrywków bo jeszcze nie wiesz co znajdziesz na końcu ….

     a potem będziesz się rakiem cofał??

  • zenobiusz 7 kwietnia 2012 o 10:08 pm

   …@

   JEDYNA i PRAWDZIWA ARKA jest w NIEBIE !!! – “I otworzyła się świątynia Boża, która jest w niebie, i ukazała się Skrzynia Przymierza jego w świątyni jego” OBJAWIENIE JANA 11:19
   Tam pisze że będzie ,a nie że jest.
   To wizja prorocza,
   a nie relacja z wycieczki.

   • monitorpolski 7 kwietnia 2012 o 10:42 pm

    🙂
    Zeno, Radosnych świąt Zmartwychwstania Pańskiego.

    • zenobiusz 7 kwietnia 2012 o 11:01 pm

     Nawzajem Monitor,i wszyscy czytelnicy 🙂

   • Jakob 8 kwietnia 2012 o 12:46 pm

    dokładnie!
    I jak widać interpretacji bez liku 🙂
    Wesołego Alleluja 🙂

    • ... 9 kwietnia 2012 o 8:42 am

     bładzicie – wszystko co Mojżesz czy Salomon wykonali były tylko wzorem przyszlych duchowych rzeczy , te duchowe rzeczy zaczeły sie od momentu smierci i zmartwychwstania BOGA OBJAWIONEGO JEZUSA ,

     , wszystko ze starego przymiarza to odbicie obecnych lub przyszłych duchowych rzeczy , to równiez dotyczy arki która zbudował Mojzesz ona tylko była odzwierciedleniem duchowych rzeczy , kto wierzy w duchu i prawdzie ten wie o czym mówie

     ” służą oni w świątyni, która jest tylko obrazem i cieniem niebieskiej, jak to zostało objawione Mojżeszowi, gdy miał budować przybytek: Bacz, powiedziano mu, abyś uczynił wszystko według wzoru, który ci został ukazany na górze ” HEBRAJCZYKÓW 8:5

     , „Niechże was tedy nikt nie sądzi z powodu pokarmu i napoju albo z powodu święta lub nowiu księżyca bądź sabatu. (17) Wszystko to są tylko cienie rzeczy przyszłych; rzeczywistością natomiast jest Chrystus ” KOLOSAN 2:16-17

     ” Jest więc rzeczą konieczną, aby odbicia rzeczy niebieskich były oczyszczane tymi sposobami, same zaś rzeczy niebieskie lepszymi ofiarami aniżeli te. (24) Albowiem Chrystus nie wszedł do świątyni zbudowanej rękami, która jest odbiciem prawdziwej, ale do samego nieba, aby się wstawiać teraz za nami przed obliczem Boga ” HEBRAJCZYKÓW 9:23-24

     ” zakon, zawierając w sobie tylko cień przyszłych dóbr, a nie sam obraz rzeczy, nie może w żadnym razie przez te same ofiary, nieprzerwanie składane rok w rok, przywieść do doskonałości tych, którzy z nimi przychodzą ” HEBRAJCZYKÓW 10:1

     😉

     , „

 3. pilot6pilot6 7 kwietnia 2012 o 3:30 pm

  Właśnie,wydaje się to dziwne, że w mediach o tym nic nie ma mowy.Pamiętacie,jak mówiono,że naukowcy odnaleźli ,,boską cząstkę”,a okazało się,że kable były źle podpięte,czy jak,ale mówiono,mimo,że nie było pewności.Teraz też nie ma pewności co do tego,ale w mass mediach brak jakichkolwiek informacji.
  Przeszkadza to Izraelowi,jak zostało wspomniane?
  Tak,czy owak,należy pamiętać,iż Jezus Chrystus umarł za nas,a my,ludzie w większości tego nie szanujemy,bo nie zdajemy sobie nawet sprawy z tego.

  • Kamil 7 kwietnia 2012 o 4:49 pm

   Umarł za Nas na krzyżu żebyśmy nieskończyli jeszcze gorzej !
   pzdr

   • JA-JESTEM 7 kwietnia 2012 o 6:45 pm

    niech przemówi w Was – mowa ciszy :………….

    Pozdrawiam 🙂

    • KrisT 7 kwietnia 2012 o 11:17 pm

     a do tego miec oczy szeroko zamkniete……….

     • JA-JESTEM 8 kwietnia 2012 o 3:19 am

      Jezus nie umarl na krzyżu – Jezus nam pokazał że nie ma śmierci – to tylko wymysł ludzkiego umysłu – czas wreszcie to zrozumieć 🙂

      • Kamil 8 kwietnia 2012 o 7:59 am

       No tak!Jezus dał przykład że śmierć nie istnieje, przepraszam i dzięki za to 🙂
       pzdr

       • hjk 8 kwietnia 2012 o 4:23 pm

        Nie gadajcie bzdur, śmierć istnieje, bo i Chrystus umarł na krzyżu (dla naszego zbawienia), ale nie jest końcem człowieka, a tym bardziej nie mogła być końcem Goga-Człowieka…

        • JA-JESTEM 8 kwietnia 2012 o 9:54 pm

         „I ujrzałem niebo nowe i ziemie nową, bo pierwsze niebo i pierwsza ziemia przeminęły, i morza już nie ma. I Miasto Święte- Jeruzalem Nowe ujrzałem zstępujące z nieba od Boga, przystrojone jak oblubienica zdobna w klejnoty dla swego męża. I usłyszałem donośny głos mówiący od tronu: <>: i zamieszka wraz z nimi, i będą oni jego ludem, a On będzie Bogiem z nimi. I otrze z ich oczu wszelkąłze, a śmierci już odtąd nie będzie. Ani żałoby, ni krzyku, ni trudu juz[odtąd] nie będzie, bo pierwsze rzeczy przeminęły.

        • JA-JESTEM 8 kwietnia 2012 o 10:08 pm

         Śmierci już nie będzie

         autor: kard. Gianfranco Ravasi

         I otrze z ich oczu wszelką łzę, a śmierci już nie będzie, ani żałoby, ni krzyku, ni trudu już nie będzie, bo pierwsze rzeczy przeminęły (Ap 21, 4)

         Oto początek Bożej “Symfonii Nowego Świata”. Tak pewien uczony określił dwa ostatnie rozdziały Apokalipsy, księgi, która opisuje wprawdzie surowy sąd nad złem historii, ale jest również, i przede wszystkim, obrazem ostatecznej nadziei. Możemy wyobrazić sobie te ostatnie stronice jako wzniesienie, na którym rozciąga się “Miasto Święte – Jeruzalem Nowe (…) zstępujące z nieba od Boga” (21, 2). Nastaje brzask dnia pełnego odkupienia, świt oczekiwany w nocy lęku i ucisku, w której srożyły się Smok, Bestia, Nierządnica i Babilon, piekielne miasto.
         Z tych biblijnych stron wyjęliśmy słynną proklamację, w której pojawia się Bóg-Emmanuel, Ten, który jest z nami, stawszy się obywatelem Nowego Jeruzalem. Rusza On ulicami miasta, by spotkać wszystkich cierpiących, których twarze żłobią łzy. Jak głosił tymi samymi słowami prorok Izajasz (25, 8), Pan otrze łzy i przywoła uśmiech na usta wszystkich nieszczęśliwych.
         Z tych samych ulic wygnani zostaną smutni i posępni obywatele zamieszkujący teraz nasze dzielnice, a noszący imiona: śmierć, żałoba, krzyk, trud. Należą oni do starego świata, w którym jesteśmy jeszcze zanurzeni, bo także teraz, gdy czytacie te słowa, w waszym ziemskim mieście czy wiosce ktoś umiera, jakąś rodzinę dotyka cierpienie, jakiś mężczyzna albo jakaś kobieta skarżą się w samotności, jest ktoś utrudzony i przygnieciony ciężarem istnienia.
         Ostateczne przesłanie, które płynie z Biblii, jest zatem następujące: historia nie znajduje się w rękach chaosu czy przypadku, ani nie jest skazana na otchłań nicości, ale ponieważ wyszła z rąk Stwórcy, zostanie też przez Niego zamknięta i odbudowana w nowej harmonii, w Jego doskonałości i pełni. Stary świat, pogrążony w zamęcie, naznaczony niesprawiedliwością i obrazem Bestii – by użyć słynnego określenia Apokalipsy – ustąpi odnowionemu stworzeniu, w świetle i radości. Już prorok Izajasz głosił: “Nie wspominajcie wydarzeń minionych, nie roztrząsajcie w myśli dawnych rzeczy” (43, 18).
         Oczekując, musimy podać dłoń Bogu, Budowniczemu nowego Jeruzalem. Nie dajmy się zniechęcić ani skusić iluzjami ucieczki od rzeczywistości. Nadzieja jest sprawcza i zakorzeniona w obecności, nawet jeśli ta jest pełna min i cierni, jak zresztą naucza Apokalipsa we wszystkich wcześniejszych rozdziałach. “Gdybym wiedział, że świat skończy się dzisiaj – mawiał podobno Luter – sadziłbym to samo drzewko jabłoni”. Trzeba nadal budować, sadzić, rodzić, działać w dobru, sprawiedliwości i prawdzie, nie odrywając wzroku od świetlistego celu. Albowiem: “Mówi Ten, który o tym zaświadcza: «Zaiste, przyjdę niebawem». Amen. Przyjdź, Panie Jezu!” (A 22, 20).

 4. Kamil 7 kwietnia 2012 o 3:31 pm

  Msza wieczerzy Pańskiej

  Gdzieś we wszechświecie Jezus CZYNI cuda!

  Miejcie tego świadomość.

  pzdr

 5. Kamil 7 kwietnia 2012 o 4:12 pm

  Do filmiku JKM,
  będzie można robić co się chce ale mieć tego świadomość 🙂
  wiem że ja ciągle o tej świadomości ale to to ważne hehe
  pzdr i zdrowych świąt

 6. Peryskop 7 kwietnia 2012 o 4:22 pm

  @Monitor, czy nie nadajesz już w paśmie zastrzeżonym dla Blue Beam ? 😀

  • hjk 7 kwietnia 2012 o 4:59 pm

   Ciekawe, juz kilka tygodni temu obejrzałem te filmy – trzeba by zbadać i potwierdzić jakos te fakty – znalezienie arki przymierza, właśności tej krwi, która tam spłynęła, itd. Oczywiście znaleziska te miałyby jakies znaczenie dla Izraelitów, zeby skłonić ich do nawrócenia i wiary w Chrystusa. W historii chrześcijaństwa było wiele tzw. cudów eucharystycznych, gdzie postacie eucharystyczne stawały się realnym ciałem czy krwią.
   Ostatnio miał miejsce w zeszłym roku w kościele Sokółce i jest badany, gdzie z kolei mamy do czynienia z żywym fragmentem ciała zidentyfikowanym podobno jako mięsień serca – Był art. o tym w „N.D.”
   Gdyby to było prawdziwe istniałoby niebezpieczeństwo, ze zaczna robić jakies plugawe experymenty, no chyba, ze w jakiś cudowny sposób by sie nie dało… Byłby to znak własnie dla tych ludzi, zresztą wielokrotnie w Ewangelii jest napisane, ze „żydzi żądali znaków”…

   • monitorpolski 7 kwietnia 2012 o 5:17 pm

    Ci co badali tę krew ponoć się nawrócili – Ron mówił o tym w innym filmiku. Podobnie było też z badającymi całun turyński. Szczerze – sam nie wiem co o tym sądzić, na pewno Ron do końca życia był przekonany o wadze swojego odkrycia, późniejsze badania krwi też potwierdzają, że jest żywa. Ale to wszystko nie są bezpośrednie dowody, tylko albo nagranie wideo, albo tekst pisany. Dlaczego Watykan się tym nie zajmuje?

    • KrisT 7 kwietnia 2012 o 11:22 pm

     bo watykan wie ze są to brednie! gdyby to była prawda watykan mogłby wykorzystac te info o niesmeirtelnosci krwi Jezusa do umowcnienia wiary i swojej pozycji w swiecie!!!wyszłoby to szystkim na dobre, a dlaczego tego nie robi? ano dobre pytanie! czyli jest im to nie na reke bądz wiedzą znacznie więcej anizeli chca/mogą powiedziec bo ich system by padł…..

     więc lepiej sie odsunąc w bok i nie komentować, co najwyzej delikatnie przyklaskiwac i mowic „potrzeba czasu, wierzymy ale nie jestesmy pewni…”

    • lipton28 8 kwietnia 2012 o 9:58 am

     Watykan jest bardziej zainteresowany przetrzymywaniem krwi papieża,ignorując takie info i to nie jest w porządku.To kolejna sprawa która działa na niekorzyść Kościoła.Ron Wyaat wydaje się wiarygodny.Media go zupełnie odcięły,samo to powinno dać do myślenia.

     • hjk 8 kwietnia 2012 o 4:25 pm

      Taaa, wy najwiecej wiecie, co wie i chce Watykan – znaleźli się wytykanolodzy , buahhahaahah 🙂

   • ... 7 kwietnia 2012 o 5:39 pm

    KRWAWE CUDA np w połaczeniu z bałwochwalczymi przedmiotamiTO DIABELSKIE OSZUTWO – czarownicy faraona czarami a wiec demoniczna moca potrafili powtórzy cud Mojżesza , zamieniajac wode w krew – KSIEGA WYJSCIA 7:22 : http://zbawieni.com/showthread.php?tid=156

    ” Mojżesz i Aaron uczynili tak, jak rozkazał Pan: Podniósłszy laskę uderzył wody Nilu na oczach faraona i na oczach jego sług; i wszystka woda w Nilu zamieniła się w krew, (21) i wyginęły ryby w Nilu, i Nil zaczął cuchnąć, tak że Egipcjanie nie mogli pić wody z Nilu. A krew była w całej ziemi egipskiej. (22) Jednak to samo 😉 uczynili czarami swoimi czarownicy egipscy 😉 ” KSIEGA WYJSCIA 7:20-22

    , jesli bedziecie łykac takie oszustwa jak tzw cuda eucharystyczne to tym bardziej łykniecie np sciaganie ognia z nieba 😉 lub inne fałszywe cuda i znaki – OBJAWIENIE JANA 13:13-14

    • hjk 8 kwietnia 2012 o 4:26 pm

     3 czy tam 4kropek nie zapuszczaj się w tematy, o których masz blade pojęcie, bo się ośmieszasz…

    • sara10 8 kwietnia 2012 o 6:50 pm

     @…
     Jesteś jehową? Przytaczasz fragment nie wiadomo z czego. Naprawdę brzmi on: (Księga Wyjścia 7:20-22)
     „Wody się więc podniosły na piętnaście łokci ponad góry i zakryły je. Wszystkie istoty poruszające się na ziemi z ptactwa, bydła i innych zwierząt i z wszelkich jestestw, których było wielkie mnóstwo na ziemi, wyginęły wraz ze wszystkimi ludźmi. Wszystkie istoty, w których nozdrzach było ożywiające tchnienie życia, wszystkie, które żyły na lądzie, zginęły.”
     Mowa tu o Potopie.
     Wszystkim przesyłam serdeczności z okazji świąt Zmartwychwstania naszego Pana.

  • monitorpolski 7 kwietnia 2012 o 5:02 pm

   Czyżby temat był niewłaściwy na dzień dzisiejszy?
   Tu masz obraz mikroskopowy tej krwi:

   • sara10 8 kwietnia 2012 o 7:02 pm

    @Monitor
    Niewykluczone, że prawdą okaże się to, co odkrył Wyatt. Kościół nie będzie tych rewelacji ogłaszał, dopóki nie będzie miał pewności, że krew pochodzi rzeczywiście od Boga. Poza tym, swego czasu przebadano krew z całunu. Okazała się, że jest to AB rh-. Rzadka grupa, odkryta dopiero w XX wieku.
    I jeszcze jedno – ostatnio czytałam rewelacje na temat całunu. Otóż przebadano go ponownie metodami znanymi nauce dzisiejszej (ostatnie badania całunu odbyły się w latach 70 XX w.). Potwierdzono, że obraz jest trójwymiarowy (nadal nie potrafimy takiego wytworzyć), negatyw odbity na tkaninie przy pomocy lasera o nieznanej (dzisiejszej nauce) sile. Dodano, że rozbłysk był nagły i bardzo silny. Wzór nie wniknął w strukturę tkaniny, a ściślej – nitek.

    • monitorpolski 8 kwietnia 2012 o 7:22 pm

     Tak, to jest wszystko bardzo dziwne, nie można niczego wykluczać. Ale też trzeba być ostrożnym, to są kluczowe sprawy. Napisałem o tym, gdyż uważałem, że temat jest dobry na Święta – zastrzegam jednak, ze nie mam opinii na ten temat.

 7. ricopolo 7 kwietnia 2012 o 4:54 pm

  a ja mam juz tak wymieszane odkad szukam prawdy ze juz sam nie wiem o co kaman w tym wszystkim komu wierzyc komu nie….moze wystarczy byc dobrym szanowac drugiego….i starac sie zyc tak by Bog był z nas dumny….ech….pozdrawiam u udanych swiat

  • ... 7 kwietnia 2012 o 5:40 pm

   szukaj w Biblii i pros o poznanie prawdy , tylko nie czytaj wersji z fałszywymi ksiegami tzw apokryfami

   • KrisT 7 kwietnia 2012 o 11:30 pm

    apokryfy nie sa fałszywymi księgami, nie pisz bzdur!!!! są to odrzucone księgi- ewangelie ze wzgledu na tresc. w sumie wszystkich ewangelii jest ponad 30! z czego na nowy testament wybrano tylko 4 ! reszte odrzucono, dlaczego? poczytajcie sami!
    Polecam poczytac, opisują bardzo duzo i jeszcze wiecej!

    • hjk 8 kwietnia 2012 o 4:29 pm

     No juz czytałem jedną (rzekomo św.Tomasza) i wiem, ze były tam bzdury i heretyckie interpretacje, więc zapewne dlatego je odrzucono, a pewnie jeszcze fantazje, podszywanie się pod apostołów i inne przegięcia.

 8. Blaise 7 kwietnia 2012 o 4:59 pm

  Monitorze, po polsku wieko arki nie nazywa się „Krzesłem Łaski”, ale „przebłagalnią”. Popraw proszę, bo strasznie to wygląda.

  • monitorpolski 7 kwietnia 2012 o 5:16 pm

   Ok, dodałem wyjaśnienie. Tłumaczenie bezpośrednie z ang.

   • miziaforum 7 kwietnia 2012 o 6:53 pm

    MARKU opamietaj sie bo to chyba ty jesteś opetany wypisując takie cóś – tym bardziej ze dziś przeddzień święta wielkiego świeta – a tobie się nasila – serio coś w tym jest

    A TAK PO MESKU OPAMIĘTAJ SIĘ BO ROBISZ Z SIEBIE WAŁA

    bez urazy to w trosce

    • zenobiusz 7 kwietnia 2012 o 10:34 pm

     Czego się życzy z okazji paschy? Tego tez życzę. Na Wielkanoc to radości z okazji zmartwychwstania Jezusa. A na Paschę to nie wiem.

    • baba wanda 7 kwietnia 2012 o 11:29 pm

     forumowiczu – Swieta sa – zrob cos dla ludzi, nie wszczynaj zadymy – MIZIAJ SIE!!!

     • miziaforum 8 kwietnia 2012 o 12:09 pm

      NO WŁAŚNIE TYM WPISEM ROBIE COŚ DLA JEDNEGO KONKRETNEGO CZŁOWIEKA

      to wasze w sumie 10 osobowe koło wzajemnej adoracji – utrzymuje tego człowieka w stanie OCZADZENIA – zapewne wesoła wam poza blogiem z tego powodu

      A JEŚLI TO NIE PREMEDYTACJA TO JESTEŚCIE PO PROSTU ZWYKŁYMI ŚWIRAMI

 9. Kamil 7 kwietnia 2012 o 5:17 pm

  Im wyższa świadomość tym bardziej kochająca energia.
  Rozumiecie!

  pzdr

  • ... 7 kwietnia 2012 o 5:46 pm

   czy to nie ty wczoraj pisałes zeby zrobic odwet na szeroko rozumianych – UKRAIŃCACH ??? , jesli tak wyglada ta kochajaca energia zeby mordowac kogos to jest diabelska energia która z miloscia nie ma nic wspolnego , bo prawdziwa milosc nawet wrogów miłuje i nie oddaje złem za zło

   • tamara 7 kwietnia 2012 o 8:15 pm

    … —-> Z miłością radziłabym być ostrożnym i lepiej o niej zapomnieć. 😉

    To jeden z powodów, dla którego brakuje nam rozum, którym powiniśmy napędzać świat do przodu.
    Duchowe wyzwolenie niema nic wspolnego z miłością, ale przyczyną. Miłość jest uczuciem a jeśli chcemy mieć racjonalne społeczeństwo to nadmiar emocjonalizmu musi gdzieś mieć upust.
    Hitler kochał Niemcy, z nienawidził – Żydów.Żydzi kochają „swojego „Boga, ale nienawidzą każdego kto wierzy w innego. Uprzywilejowani kochają swoich a nienawidzą nieuprzywilejowanych . Miłość AUTOMATYCZNIE przywołuje nienawiści, stąd te antagonizmy.

    Miłość jest jakością najczęściej przez nas nagłaśnianą i robi z nas niezdolnych do jakiejkolwiek analizy świata.

    Uważamy, że miłość = pokój = harmonia = idealny świat.

    W rzeczywistości, miłość = nienawiść = podział = konflikt = wojna = przemoc = chciwość = narcyzm = egoizm = samolubstwo = przywilej = wszystko, co złe na tym świecie.

    Powód jest emocjonalnie neutralny i obiektywny. Miłość jest całkowicie subiektywna.

    • masakalambura 7 kwietnia 2012 o 9:30 pm

     Miłość jest subiektywna wydaje się być tylko do trzeciego jej poziomu (1. Miłość własna prymitywna – schronienie, żywność, bezpieczeństwo 2. Miłość własna seksualna 3. Miłość własnego ego). Od poziomu 4 tzn Jezusowego zaczyna być obiektywna, gdyż aby ją osiągnąć, należy przejąć kontrolę na własnym ego (przestać traktować wewnętrzny dialog jako własne ja) i całkowicie wejść we współczucie o którym uczył Jezus (pokój z Nim). Inaczej mówiąc będziesz miłował bliźniego swego jak siebie samego w sposób właściwy.

     I tu pojawia się pytanie co to jest sposób właściwy. Można powiedzieć, że w sposób Jezusowy tzn bezwarunkowo, czysto, doskonale. Ale lepiej zwyczajnie wpuścić do serca miłość wprost ze Źródła, a więc pokochać Boga od którego Jezus przyszedł, tzn wykonywać praktycznie zalecenie aby miłować Boga Izraela całym sercem swoim, całą duszą swoją, całym umysłem swoim i z całych swoich sił.

     Spokojnego świętowania i Prawdziwej Miłości wam życzę.
     Assalam alejkum.

     • Peryskop 8 kwietnia 2012 o 2:17 am

      „I tu pojawia się pytanie co to jest sposób właściwy. Można powiedzieć, że w sposób Jezusowy tzn bezwarunkowo, czysto, doskonale. Ale lepiej zwyczajnie wpuścić do serca miłość wprost ze Źródła, a więc pokochać Boga od którego Jezus przyszedł, tzn wykonywać praktycznie zalecenie aby miłować Boga Izraela całym sercem swoim, całą duszą swoją, całym umysłem swoim i z całych swoich sił.”

      No to nareszcie w domu !

      • JA-JESTEM 8 kwietnia 2012 o 3:27 am

       Bóg nie pragnie niczyjej miłości – bo ON nią jest – i tylko dzieki NIEMU możemy ją pznac – Bóg nie może niczego pragnąc bo były tak „mały” jak my – tylko to my „muisimy” sobie to uśwaidomić

       • hjk 8 kwietnia 2012 o 4:58 pm

        Musisz się skorygować J-J – Bóg niczego nie chce, ale DLA SIEBIE, bo juz wszystko ma, na czele z miłością, tylko chce DLA NAS, abyśmy siebie i Jego miłowali, jak mówi przykazanie…

        • JA-JESTEM 8 kwietnia 2012 o 10:15 pm

         Przykazanie nowe daję wam, abyście się wzajemnie miłowali,
         tak jak Ja was umiłowałem, żebyście i wy tak się miłowali wzajemnie.
         Po tym wszyscy poznają, żeście moimi uczniami, jesli będziecie sie wzajemnie miłowali.
         J 13:34-35

        • tamara 9 kwietnia 2012 o 3:13 pm

         Żaden Chrześcijanin, Żyd czy Muzułmanin nie potrafi odpowiedzieć na pytanie dlaczego Bóg stwarzył świat, skoro nie miał takiej potrzeby.

         Jeśli to zrobi,aby szerzyć swoją miłość wówczas oznacza to, że ma potrzebę, aby ją głosić. Ale Bóg, z definicji nie potrzebuje niczego.Więc jeśli zrobił to dlatego, żeby być mu posłusznym i czcić go to znaczy,że czegoś mu brakowało(piątej klepki) ;).

         Ale jeśli Bóg jest naprawdę samowystarczalny to tak naprawde nie miał potrzeby stworzenia czegokolwiek. To znaczy,że Bóg nie jest samowystarczalny. Dlatego Bóg o którym twierdzi się, że jest samowystarczalny nie może istnieć. Bóg nie ma wyboru dlatego stwarza inność. Stworzenie jest aktem wewnętrznej konieczności. Bóg potrzebuje innych tak samo jak inni potrzebują Boga. Każdy, kto nie rozumie tej jedna prawda nigdy nie zrozumie Boga i będzie zawsze wierzyć w fantazje.

         Bóg stworzył wiele rzeczy – olśniewające królestwo ukształtowane przez światło – ale żadne z nich nie dało mu tego co potrzebował: inności porównywalnej do niego. W końcu, po niekończących się eksperymentów, Bogu udało się sklonować samego siebie.Klon ten to istota, która jest obecnie znana jako Lucyfer, Syn Boży, Anioł Światłości, Jutrzenka, Światłość świata……

         Przez wzajemne oddziaływanie pomiędzy Bogiem a Lucyferem, oboje pozyskali pełną świadomość.Stworzyli pierwszy język, boski język. Następnie Lucyfer chciał brata jako towarzysza i Bóg spełnił jego życzenie. Drugim synem Bożym była pamiętliwa istota. Jego
         oryginalne imię to Paracletus, czyli „Pocieszyciel „przychodzący ,aby pomóc”, bo miał być bratem i przyjacielem Lucyfera.
         Ale religia zna go przez jego późniejsze imię Satanel, czyli Szatan. Szatan oznacza „oskarżyciel / przeciwnik”.
         Dlaczego Paracletus, drugi syn Boga i ukochany brata Lucyfera, stał się zawziętym wrogiem ojca i brata i pozyskał straszne, nowe imię.? CDN……….

        • JA-JESTEM 9 kwietnia 2012 o 3:44 pm

         tamara@

         Bóg stworzył świat z miłości – nie jakiejś potrzeby, ale prawdziwa miłość (Boska) to taka, która daje coś, nie oczekując nic w zamian, wsród ludzi taka miłośc zdarza sie bardzo rzadko, ale to jest właśnie nasz cel, a świat materialny jest po to, żebyśmy mieli miejsce do realizacji tego celu

         pozdrawiam 🙂

        • hjk 9 kwietnia 2012 o 6:59 pm

         @”Żaden Chrześcijanin, Żyd czy Muzułmanin nie potrafi odpowiedzieć na pytanie dlaczego Bóg stwarzył świat, skoro nie miał takiej potrzeby. ”

         Ale na to pytanie już dawno odpowiedziano, wystarczy poczytać katechizm, a jak ktos ambitniejszy, to podręczniki teologii 🙂
         Moze i coś w Piśmie świętym by się znalazło…

         „Ale jeśli Bóg jest naprawdę samowystarczalny to tak naprawde nie miał potrzeby stworzenia czegokolwiek.”

         No w ogóle nie rozumiesz Boga, jesli myślisz o Nim w kategorii potrzeb – nie ma potrzeb, tylko w prost preciwnie – pewien nadmiar 🙂

         @”Stworzenie jest aktem wewnętrznej konieczności. Bóg potrzebuje innych tak samo jak inni potrzebują Boga.”

         Jest to calkowity nonsens biorący się z powyższego błędu. obalono to już w średniowieczu pokazując, ze stworzenie musiało być aktem absolutnie wolnej woli i zerowej konieczności. Bog absolutnie nie potrzebuje nikogo i niczego, to wszyscy Jego potrzebują…

         @”Każdy, kto nie rozumie tej jedna prawda nigdy nie zrozumie Boga i będzie zawsze wierzyć w fantazje.”

         Jest dokładnie odwrotnie – jesteś w całkowitym błędzie, albo sama fantazjujesz głosząc takie rzeczy…

         @”Klon ten to istota, która jest obecnie znana jako Lucyfer, Syn Boży, Anioł Światłości, Jutrzenka, Światłość świata……”

         Aaa, no to mamy tu zakamuflowany kult lucyferiański – dzięki za odsłonięcie się…
         Who next – cytując peryskopa…

         @”Dlaczego Paracletus, drugi syn Boga i ukochany brata Lucyfera, stał się zawziętym wrogiem ojca i brata i pozyskał straszne, nowe imię.? ”

         Dalsze głoszenie tej mitologii możesz sobie tu juz zatem darować …
         Dziekujemy, co trzeba było juz powiedziałas…

        • masakalambura 9 kwietnia 2012 o 7:20 pm

         Bóg nie miał potrzeby stwarzania świata. To Jego kaprys, Jego wola nas powołała. Bóg nie ma żadnych potrzeb. Miłość, którą Bóg daje też nie ma żadnych potrzeb. Miłość, która nie ma potrzeb to miłość czysta. Matka nie ma żadnych potrzeb w stosunku do dziecka. Jedyna jej potrzeba, to aby dziecko było. Wymagania w stosunku do dziecka to nie potrzeba, tylko sposób w jaki rodzice uczą dziecko samodzielności.

         Bóg nie miał potrzeby stwarzania kogokolwiek. To był jego kaprys. Jego doskonała wola i wiedza że przeżywanie miłości w pojedynkę jest przyjemne, ale przeżywanie jej w gronie miłujących istot to równie wspaniałe, jeśli nie wspanialszy sposób bycia. Jak wszyscy wiemy Ja Jestem, to jedno z Imion Boga. Zatem powiększenie grona kochających to rozwinięcie się doskonałości w doskonałość. Nie ma mowy o braku czegokolwiek czy potrzeby uzupełnienia niedoboru. Akt Twórczy Pana Boga to akt rozkwitu.

         To my, jako niedoskonały (przez własną głupotę) produkt Doskonałej Myśli musimy, jeśli chcemy oglądać doskonałość, powrócić do doskonałości, lub chociaż wykonać gest powrotu (resztę miejmy nadzieję załatwi Miłosierdzie Boże) i wiary popartej czynem.

         Z perspektywy niedoskonałego świata ludzi (znowu na własną naszą prośbę) wydaje się istnieć potrzeba powołania świata. Podobnie z resztą wydają się istnieć oczekiwania Boga i Jego zazdrość (o bałwany i obcych Bogów). Z perspektywy Najwyższego nie ma ani potrzeby, ani oczekiwania ani zazdrości. To tylko taki sposób mówienia o drodze powrotu do możliwości przeżywania doskonałości Boga (religie mówią o oglądaniu Oblicza Boga jako największej z możliwych nagród). Jeśli chcemy to przeżywać (a wszyscy chcemy, większość nie zdaje sobie tylko z tego sprawy) to najkrótsza droga jest potrzebą. Potrzeba się nawrócić i kochać całą mocą. Najkrótsza droga jest oczekiwaniem na modlitwę, dobre uczynki i słowo dla innych ludzi oraz siebie. Najkrótsza droga to zazdrość o nasze uczucia, aby nie były rozpraszane przez pośredników ani zanieczyszczone przez bałwany (obrazy ,rzeźby i inne brudy stworzone przez ludzi do czczenia).

         Jednak prawdziwa miłość nie zna potrzeby oczekiwania i zazdrości. Te trzy to gwoździe do trumny miłości.

         Bóg (Błogosławiony na Wysokościach) nikogo nie potrzebuje, za to wszyscy Jego potrzebują.

        • hjk 9 kwietnia 2012 o 8:05 pm

         @”Zatem powiększenie grona kochających to rozwinięcie się doskonałości w doskonałość. Nie ma mowy o braku czegokolwiek czy potrzeby uzupełnienia niedoboru. Akt Twórczy Pana Boga to akt rozkwitu. ”

         Już bliżej prawdy jesteś, ale jeszcze tkwisz w mysleniu podobnym do Tamary – dlatego, ze nie uznajesz Trójcy…
         To własnie jest zadziwiające – ze Bóg nie był sam, bo odwiecznie są z nim równe mu osoby Duch św. i Syn Boży…
         Nie było żadnego rozkwitu, bo mogłaby powstać myśl, że Bóg się „musiał rozwinąć” przez stworzenie. Jaki to rozkwit, jak powstaje byt stworzony, ograniczony i co on ma dać nieskończonemu, wszechmocnemu Bogu? Kompletnie nic!

         Moze nie to miałes dokładnie na myśli, ale takie rozumienie moze się nasunąć i trzeba to wykluczyć…

        • masakalambura 9 kwietnia 2012 o 8:20 pm

         Jest wiele innych sposobów na opisanie aktu Bycia Boga. Napisałem rozkwit, bo Bóg jest Żyjącym, zatem Jego istnienie jest Żywe a będąca moją nadzieja obserwacji dotyczy przemiany doskonałego w doskonałe i dalej doskonałe i jeszcze doskonalsze absolutnie bez chwili niedoskonałości, bo nawet domniemana niedoskonałość w w całkowitym rozliczeniu ukaże się doskonała ( i grzechu nie będzie się wspominało).

         Bogu nikt nie jest równy.
         Dający Bogu równych oraz pośredników przekraczają pierwsze przykazanie Dekalogu.

        • JA-JESTEM 9 kwietnia 2012 o 8:28 pm

         hjk@ to Ty kompletnie nic nie rozumiesz z tego co napisał masaklambura i próbujesz tu jakieś dziwolągi myślowe przemycać, proś o łaskę zrozumienia, bo sam nie dajesz rady

         pozdrawiam 🙂

        • tamara 9 kwietnia 2012 o 9:55 pm

         masakalambura; hjk : lubie czytać Wasze komentarze. jesteście biegli w mowie,przepraszam,ale dla mnie niema logicznego pokrycia w tym
         rozprawianiu…komplikujecie komplikacje komplikacjami ….

         Nierozumiem negatywnej interpretacji Lucyfera….on jest drugi po Bogu.Komuś bardzo zależało (zależy),aby wszyscy myśleli inaczej.Ewidentny przekręt faktów,przez który jest tyle nieporozumień.

         Współczesna nauka doprowadziła do całkowitej utraty religijnej wrażliwości na świecie. Religijne teorie są coraz bardziej szalony i śmieszne.

         Ironią jest, że religia jest ostatecznie kwestią naukową. Nie ma żadnej sprzeczności między nauką a religią. Wielu ateistów uważa teorię ewolucji Darwina jako dowód, że Bóg nie istnieje. Ale jest wrecz przeciwnie; jego teoria to podstawa ,aby twierdzić,że Boga istnienje..

         To nie religia została obalona przez naukę, ale ateizm .
         Taylor powiedział: „Jeśli ludzie mają szanować się na wzajem za to kim są,to muszą przestać
         szanować siebie za to, co posiadają.”-To głoszą też Illuminatie-.

         Głos Szatana mówi inaczej: majątek jest największym dobrem. Posiadaj tyle rzeczy ile możesz, im większe i droższe tym lepiej. Takie jest uwodzicielskie posłanie szatana. Ludzie, w imię „dobra, szlachetnej i wysokiej” wartości zachowują się jak potwory.

         ZŁO triumfuje w imię DOBRA .

         TAK !!! wszyscy zauważyli,że stoje murem za Illuminatami i niech cały świat o tym wie (ale nie za tymi ,o których huczy w internecie)

        • tamara 9 kwietnia 2012 o 10:25 pm

         a tu ciąg dalszy „mitologii” 😉 .musicie przyznać,że fajnie się to czyta 🙂

         Jego fatalną wadą była ekstremalna duma. Dotknięty przez wątpliwości dotyczące samego
         siebie, brakiem poczucia własnej wartości, zachwytem swego ojca, zazdrością o promiennego brata,Szatan niepewność swej tożsamości kompensował przez kultywowanie przesadnego ego. Po długim czasie zaczął wierzć,że stoi ponad Lucyferem a nawet ponad Bogiem… Uraza przerodziła się w nienawiść. Nienawiść przerodziła się w akcje. Ta przerodziła się w buntu. Stał się przeciwnikiem Boga i Lucyfera. Oskarżył ich o spiskowanie przeciwko niemu i zaczął się wszystkimu przeciwstawiać.

         Po stworzeniu Lucyfera i Paracletusa, Bóg przekazał synom tajemnice w jaki sposób sklonować samych siebie. Klony dwóch synów były istotami obecnie zwanymi jako aniołowie.Królestwo światła zostało zaludnione przez wiele świetlistych istot; Boga, jego dwóch synów i chór anielski. Ale aniołowie byli lojalni wobec swoich twórców i odzwierciedlali ich naturę. Szatańskie anioły zostały zainfekowane niezadowoleniem. Szatan i jego armia aniołów zbuntował się przeciw Bogu, Lucyfer i jego aniołowie byli Bogu lojalni.Walka była długa i zaciekła, ale Szatan i jego naśladowcy przegrali. Zostali wygnani z królestwa Bożego i wrzuceni w ciemność,gdzie Światło Boga nigdy nie przenikało.

         Szatan chciał mieć własne królestwa, gdzie byłby jedynym mistrzem. Odkrył tajemnice materii i ukształtował przeciwstawny wszechświat,; materalny a nie świetlisty. To był wszechświat po Wielkim Wybuchu (Big Bang)- nasz wszechświat.
         „Niechaj się stanie światłość” -Szatan powiedział-i wszechświat zaczął istnienieć. Szatan jest stwórcą i władcą wszechświata od Wielkiego Wybuchu, wspomagany przez swych aniołów rebeliantów – zwany archontami……………..(przechodzimy do terazniejszości)

         Szatan przyznał im regiony wszechświata,w których rządzą w jego imieniu. Są oni odpowiedzialni za większość tajemnic w historii Ziemi. . Jest ich 144 ( przywódcy obecnego rządu cieni)…….Ich przciwnicy to dwie grupy; Illuminatie i mała grupa, która tworzy Illuminatów.. Ta mała grupa składa się z 36 aniołów Lucyfera. 😉

         pozdrawiam

        • hjk 10 kwietnia 2012 o 1:55 am

         @ Dżej dżej
         „hjk@ to Ty kompletnie nic nie rozumiesz z tego co napisał masaklambura ”

         Martw się o to, co ty z tego zrozumiałeś, bo ja nie mam kłopotów 🙂
         A nawet zrozumiałem więcej niz napisał :-)))

         @m-k
         „Dający Bogu równych oraz pośredników przekraczają pierwsze przykazanie Dekalogu.”

         Inaczej rozumie sie 1sze przykazanie w islamie i judaizmie,ainacej w chrzescijaństwie, bo inaczej rozumie się Boga. Juz w czasie poprzednich dyskusji napisałem, byś raczej powstrzymywał się od pisania o chrzescijaństwie, jesli nie zamierzasz nim zostać, bo nikt Ci nie każe wierzyć w jego zawartosć. Nie uznajac Trójcy św. przyznajesz, ze nie rozumiesz tej zawartości, a raczej nie wypowiadamy sie na tematy,o których nie wiemy. Ale jakpowiedziałem są pewne punkty wspólne w rozumieniu Boga,bo od strony przedmiotowej nie ma tu sprzecznosci, bo Bog jaki jest tego nic nie zmieni, a róznią się tylko nasze rozumienia.

         @ tamara
         „dla mnie niema logicznego pokrycia w tym
         rozprawianiu…komplikujecie komplikacje komplikacjami ….”

         Widzisz, sprawa polega nie tylko na logice, bo jeszcze trzeba „widzieć” i rozumieć przedmiot dociekan. Nie rozumiesz pewnych subtelnosci w naszych rozważaniach, a sama wprowadzasz starozytne zamieszanie w temat …

         „Nierozumiem negatywnej interpretacji Lucyfera….on jest drugi po Bogu.”

         On BYŁ drugi po Bogu, dopóki nie zgrzeszył, a teraz jest pierwszy ale wśród demonów i najbardziej godny pożałowania, zgodnie z zasadą, ze „najwyższe wyniesienie kończy się najwyższym upadkiem”, jeśłi zrobi się zły ruch. Więcza mitologię juz dziekujemy, bo to komplletny falsz i ani się to dobrze czyta, ani nie da rozumieć tych błedów.
         Kult Lucyfera to nie tutaj … Już dziękujemy
         „Święty Michale Archaniele, broń nas w walce, a przeciw niegodziwości i zasadzkom złego ducha bądź nam obroną. Niech go Bóg poskromić raczy, pokornie prosimy, a Ty, Książę wojska niebieskiego, szatana i inne złe duchy, które na zgubę dusz ludzkich po tym świecie krążą, Mocą Bożą strąć do piekła. Amen.”
         http://www.erzengel-michael.com/Dostojna_Krolowo_Niebios/Modlitwy_do_sw__Michala_Archan/modlitwy_do_sw__michala_archan.html

        • rabarbarek 10 kwietnia 2012 o 2:51 am

         hjk , dziekuje za ostatnia odpowiedz. Wlasnie uzupelniles brakujace ogniwo.
         Lucyfer to ten dobry jak Illuminaci . I mamy ciekawa kombinacje made by Tamara. Lucyfer + Illuminaci i Szatan+ Masoni.

         I , uwaga Lucyfer to ten , ktory ma przyniesc swiatlo , jest madry, przebiegly i mysli niezaleznie. To od Lucyfera , Illuminaci wzieli swoja nazwe .
         Lucyfer – bearer of light or being of extraordonary brilliance….

         Tamara , glosisz lucyferianizm . Gratuluje wyboru . To wszystko to BULL SHIT !!!

        • masakalambura 10 kwietnia 2012 o 8:12 am

         hjk nie możesz powstrzymać mnie od pisania o chrześcijaństwie, bo ja jeszcze całkiem niedawno nim byłem . Nie jest tak że nie rozumiem zawartości przekazu Chrześcijaństwa. Rozumiem. Nie rozumiem tylko czemu ma służyć zmiana Prawa Dekalogu. Piszesz że inaczej je rozumiecie. Ja twierdzę że całkiem zostało zmienione a Jezus (Pokój z Nim) ostrzegał przed zmienianiem Prawa oraz tymi, którzy w ten sposób uczą.
         O Trójcy mogę powiedzieć tylko tyle, że ona niczego wam chrześcijanom nie daje dobrego. I lepiej dla was byłby powrócić do Jedynego.

         Tamara
         Szatan jest naszym jawnym przeciwnikiem. Branie sobie jego za przewodnika to czysta głupota. Ufanie kłamcy to szaleństwo. Pokładanie nadziei w zdrajcy i mordercy jest absolutnie niedopuszczalne. Wycofaj się, dokąd jeszcze możesz, dokąd jego kłamstwa nie przerodzą się w Twoje grzechy, po których nie będziesz miała odwagi podjąć drogi powrotnej.

         Pierwsze, co szatan wmawia skutecznie swym ofiarom, gdy próbują od niego uciec, to, że nie ma nadziei. Że za późno i że grzechów tych nie da się wybaczyć. A nadzieja wciąż jest.

    • sebecx 7 kwietnia 2012 o 9:41 pm

     się cajtgojstów naoglądałaś? czy żywność z KAŁflanda spożywasz? ..ale jaja… takiej e-mancynipulacji dawno nie czytałem naprawdę….
     czy aby nie urwałaś się z tej żydoinki: http://eliza-dumoulin.blog.onet.pl/Pogodnych-Swiat,2,ID462994489,n
     ..kto chce się dowiedzieć z autopsji co to kloaka to zapraszam postudiować linka…

    • sebecx 7 kwietnia 2012 o 9:42 pm

     no ciekawe czemu i wpisa wcięło..

     • sebecx 7 kwietnia 2012 o 9:50 pm

      dziwne .. słowo na „ż” zblokowało czy link do KLOAKI: http://eliza-dumoulin.blog.onet.pl/Pogodnych-Swiat,2,ID462994489,n
      ..dziwne .. i dziwne po śródmieściu lublina wieczorami ludzie dżoging uprawiają… czrniawe… nosy garbate… lubelaki z dziada pradziada co by nie mówić..

      • sebecx 7 kwietnia 2012 o 9:54 pm

       a żeby było jasne to osobiście nie mam nic do żydów – przynajmniej niewielu których znam – acz cwaniaczki to niebywałe… ale to co pod linkiem owym się znajduje „kurestwem” nazwać nawet się nie godzi…

       • tamara 8 kwietnia 2012 o 11:20 am

        sebecx; gartuluje tatusiowi córeczki,ale z drugi strony gratuluję córeczce wspaniałego tatusia

       • sylukot 9 kwietnia 2012 o 8:25 am

        Moje gratulacje z narodzin córeczki.
        Taka mała definicja prawdziwego faceta 🙂
        Prawdziwy facet buduje dom, sadzi drzewo i ma trzy córki 🙂
        Zasłyszane w tłumie- nie sztuką zrobić chłopaka, ale dziurkę w dziurce to to już jest wyższa szkoła jazdy 🙂

    • kriss 8 kwietnia 2012 o 8:01 pm

     Jaka to milosci jesli on ma cie za nic..Zydzi to szowinisci i nacjonalisci w najgorszej postaci.
     A tak pozatym WSZYSTKIM ZYCZE WESOLYCH I SPOKOJNYCH SWIAT WIELKANOCNYCH

 10. navajo88 7 kwietnia 2012 o 5:28 pm

  Tylko jajka Wielkanocne wiedzą co jest prawdą a co fałszem !!!!!! hahahahahahahahaha
  wesołych świąt życzę wszystkim spiskowcom i starajcie się mieś zawsze broń pod ręką ,albo przynajmniej w zasięgu ręki !!!!!! hahahahahaha
  J.M.H

 11. skurg 7 kwietnia 2012 o 5:45 pm

  Co za bzdury.

 12. wacpan 7 kwietnia 2012 o 7:08 pm

  :]

  http://wiadomosci.wp.pl/kat,1356,title,Czeski-minister-rolnictwa-zachowanie-Polski-ws-soli-technicznej-to-skandal,wid,14396708,wiadomosc.html

 13. Onufry 7 kwietnia 2012 o 7:23 pm

  Jezus został ukrzyżowany 2000 lat temu i oddał za nas życie. Co się zmieniło od tego czasu ? Przynajmniej jeżeli chodzi o byt materialny. Mamy internet ,ale i fałsz , kłamstwo , obłudę , nienawiść i zazdrość chyba nic nie zmieniło. Umiemy się zabijać i to na skalę o jakiej nie śniło się nikomu w czasach Chrystusa. Jestem za malutki by to zrozumieć. Wielu przez to wątpi i odchodzi. (niestety )
  Ja życzę wszystkim na forum i dla Admina również , wielu fajnych i trafionych artykułów i jeszcze więcej ciekawych komentarzy ! Obyśmy dotarli do prawdy !

  • Lena 7 kwietnia 2012 o 10:12 pm

   A PRZESŁANIEM JEGO BYŁA MIŁOŚĆ…

   Spokojnych Świąt dla wszystkich!

 14. Konrad 7 kwietnia 2012 o 7:36 pm

  ODKOPYWANIE PRAWDY BIBLII – KAMIENIE IZRAELA

  SPOKOJNYCH, RADOSNYCH SWIAT WIELKANOCNYCH DLA P. MARKA I CALEJ BRACI TEGO BLOGU

 15. deotibigratia 7 kwietnia 2012 o 7:53 pm

  Błogosławionych Świąt dla Katolickich Chrześcijan!
  Wszystkiego co dobre i pożyteczne dla duszy!

  W cerkwi mamy teraz sobotę o wskrzeszeniu Łazarza, jutro niedziela palmowa
  Woskriesienie Christa – Wielkanoc z soboty na niedzielę 14/15 kwietnia

  w linku prawosławne kredo :
  Wieruju wo jedinaho Boha Otca, Wsiedierżytiela,Tworca niebu i ziemli,
  widimym że wsiem i niewidimym….

  • hjk 8 kwietnia 2012 o 5:00 pm

   To dopiero w sobotę będzie ten „cud ognia”?

 16. Konrad 7 kwietnia 2012 o 9:49 pm

  Dostepne sekrety WATYKANU

  • hjk 8 kwietnia 2012 o 5:07 pm

   Kto je fabrykował?
   Ciekawe kto je potwierdzi?
   Zrob krótką listę, bo filmik długi dosyć…

  • monitorpolski 8 kwietnia 2012 o 7:29 pm

   Jak widzę taki film, to już wiem kto go robił… Ten sam kto prowadzi wieczną wojnę z chrześcijaństwem. Dlaczego nikt nie zrobi filmu o pustyni Negev?

   • hjk 9 kwietnia 2012 o 7:25 am

    hehehe, dobre pytanie, 🙂

 17. rabarbarek 8 kwietnia 2012 o 3:56 am

  Zycze , Monitorowi i jego zalodze , piszacej i czytajacej, pogodnych i zdrowych Swiat Zmartwychwstania Panskiego.!!!!

  A dodatkowo gratulacje dla Sebecxa , z okazji narodzin potomki. Choc zyczenia naleza sie tez , a moze przede wszystkim ,Zonie i malenstwu. [ sorry Sebecx] No to teraz Baby dadza Ci popalic !!!!

  • monitorpolski 8 kwietnia 2012 o 10:49 am

   Niech zbada DNA potomka, żeby nie był przypadkiem ufokiem! Żartuję…

   • maupa102 8 kwietnia 2012 o 3:33 pm

    Teraz rodzi się dużo DZIECI KRYSZTAŁOWYCH 🙂 @Sebex, wszystkiego co w życiu najpiękniejsze życzę Tobie i TWOIM KOBIETOM.

 18. Kamil 8 kwietnia 2012 o 7:18 am

  Tylko świadoma miłość prowadzi do mądrości :D, moje 🙂
  pzdr

 19. Kamil 8 kwietnia 2012 o 7:35 am

  Ok
  Byłem dzisiaj na rezurekcji w kościele.
  I co mnie dziwi?Że każdy z osobna jest na różnym poziomie świadomości czytaj prawdy wiary?
  Pomyślcie tylko że poziom świadomości ogółu sprowadza się do uzyskania dostępu do mądrości którą określa wiedza przekraczająca pewne granice możliwości określone przez nieskończoność :D.
  Wkraczając w pewne jej sfery uzyskujemy na podstawie kompresji wytyczonych wartości wymierny efekt miłosierdzia którego cechę definiuje nasze człowieczeństwo.
  Innymi słowy wszystko w naszych rękach.
  Nic nowego nie odkryłem , ale warto się przypomnieć.
  Era mistycyzmu, bo niemam pojęcia jak to inaczej nazwać.
  Daję Wam w tym temacie pole do popisu
  pozdro

 20. Kamil 8 kwietnia 2012 o 7:42 am

  Celem istnienia nowej rasy ludzkiej jest swojego rodzaju świętość lecz nie jestem w stanie stwierdzić przez jakie wartości jest ona określona, dając tym samym pole do popisu jak jej odrębności gatunkowej.
  pozdro

  • Kamil 8 kwietnia 2012 o 7:43 am

   jako*

   • Kamil 8 kwietnia 2012 o 8:16 am

    http://zmianynaziemi.pl/forum/system-holograficzny?page=3#comment-59912
    pozdro i zdrowych świąt

 21. Watcher 8 kwietnia 2012 o 9:28 am

  Może nie o końca w temacie artykułu, ale nawiązujące do ważnego tematu szczepień a zarazem poszanowania Świąt.
  W czwartek (Wielki Czwartek) na komórkę żony przyszedł SMS zachęcający do szczepienia dziecka przeciwko rotawirusom. Najdziwniejsze jest to, że żona numeru komórki nie udostępniała, a szczepienie musi być wykonane między 6 a 24 tygodniem życia dziecka w 3 dawkach co 4 tygodnie. Chyba nie muszę pisać który tydzień upływa?… no jasne że 6 – najwyższa pora żeby przysłać takiego SMSa i pogonić leminga na dodatkowe płatne szczepienie, to nie ważne że są Święta!
  Zaznaczę, że na życzenie wyłączyłem smsy reklamowe na ten numer telefonu. A teraz przedstawmy nadawcę. Podpisał się Pelargos, odesłać na ten kontakt się nie dało wezwania do zaprzestania ludobójstwa szczepionkowego i wezwania do zaprzestania naruszania mojej prywatności i wzbudzenia poczucia zagrożenia o którym mowa w art 190a par 1 kodeksu karnego.
  Po krótkich poszukiwaniach u wujka google znalazłem firmę PELARGOS Sp. z.o.o., która dostarcza między innymi zestawy próbek dla rodziców, które dostają przy wypisie ze szpitala ( w naszym przypadku produkt zwany „Niebieskie Pudełko – Skarb Malucha”). Notabene tak super produkt w środku jak o rok przedatowany kupon na zakupy do tesco (termin upływał gdzieś w 2010 czy 2011r.). Skąd mieli numer telefonu? Zapewne zdobyli go nielegalnie, pamiętali kiedy wysłać SMSa.

  • monitorpolski 8 kwietnia 2012 o 10:46 am

   Syjonaziści mają potężne bazy danych wszystkich obywateli na świecie (może poza dziurami w Afryce i Brazylii, ale ci ludzie nie stanowią żadnego dla nich zagrożenia). Pamiętam jak na Discovery Science jakiś śniadoskóry chwalił się, że w 2020 na każdego obywatela będą mieli 20GB danych. Jedyne rozwiązanie to zmieniać numery komórek i nie wchodzić w żadne abonamenty.
   Z drugiej strony, dlaczego nie przeprowadzić SMS-owej akcji ostrzegawczej „szczepionki to śmierć”?

 22. ob@poczta.fm 8 kwietnia 2012 o 11:24 am

  smieszny jestes czlowieku i co ze maja bazy ???? i co mi zrobia??? niech sobie w dupe wsadza te dane!!!!

  • monitorpolski 8 kwietnia 2012 o 1:36 pm

   Co ci zrobią? Poczekaj na walutę bezgotówkową. Zamkną ci konto i umierasz. Trzeba im za wszelką cenę zablokować możliwość zbierania danych.

   • jerzyj 8 kwietnia 2012 o 7:52 pm

    i tak nic nie zrobisz to musi sie stac tylko nie wiadomo czy za naszego zycia

 23. nowy84 8 kwietnia 2012 o 11:25 am

  No niestety święta u mnie wesołe nie są bo żona trafiła na pogotowie gdzie z powodu ogromnej migreny i wymiotów dusiła już się a jest w 10 tyg. ciąży; ale ja nie o niej tylko o tym co zobaczyłem w „szpitalu”… a tam czas zatrzymał się chyba w roku 1960!!!! Wraz z pielęgniarkami które tam chyba od tego czasu pracują :/ Oddział ginekologii i Patologii ciąży czyli wg. mnie jeden z chyba najistotniejszych oddziałów jakie może być w końcu tam wychodzą na świat nasze dzieci wygląda jak szpitale z Prypeci; na co idą moje składki jak w szpitalu nie znalazłem żadnego sprzętu czy chociażby stojaka który nie miałby juz za sobą pełnoletności!! Po tym co zobaczyłem wiem że napewno dziecko urodzi się w prywatnej porodówce bo wtedy mam pewność że wszystko będzie wyglądało tak jak powinno być w normalnym szpitalu, a dziecka nie dam zaszczepić na NIC!! igłe to zobaczy „jak świnia niebo”!!

  • junixy 8 kwietnia 2012 o 12:44 pm

   Uważajcie w pierwszej dobie, bo biorą do szczepienia na WZW typu B (uwaga, Euvax!) i następnego dnia na gruźlicę praktycznie bez zgody matki, która często leży wyczerpana i niedokładnie orientuje się w sytuacji. Trudno uniknąć tych szczepień. Ja powiem szczerze nie dałam rady stawiać oporu, ale nie byłam tez do końca zdecydowana co powinnam zrobić. To jest bardzo trudna sytuacja dla matki, a ojca na oddziale przecież wtedy nie ma. Na porodówkach obowiązuje zakaz wstępu, tylko wspólny poród rodzinny jest możliwy. O zgodę na szczepienia nikt nie pyta tylko informuje.

   • hjk 8 kwietnia 2012 o 5:11 pm

    U nas to nawet dawali jednocześnie – co robić?
    Nie wolno pozostawiac kobiety czy dziecka bez opieki, cały czas musi ktoś być i „miec na oku” dziecko – niech przyjedzie dodatkowo jakiś brat czy teściowa, szwagier itp.
    Bo zdarzają sie nadgorliwcy…

    • Watcher 8 kwietnia 2012 o 7:48 pm

     Każdy szczytny ideał i wynalazek można zhańbić i sprowadzić do miana zbrodniczego. To się troszkę sprowadza do sławetnego przysłowia, że kij ma dwa końce… Ileż istnień uratowały pierwsze szczepienia, ile skał skuł dynamit, ile żywności udało się utrwalić, (itd. przykładów można mnożyć tysiące) tyle ile jest dobra w człowieku – ale te same piękne wynalazki mają drugą, ciemną stronę.
     @Junixy Twoje ostrzeżenie jest ważne, sam nie dałem rady dopilnować tego szczepienia z pierwszej doby. Z drugiej strony zaufałem, że akurat te podane będą „dobre”, nie trefne, jak zwał tak zwał. Szczepionki podali jednocześnie. Jak na razie ze zdrowiem dziecka jest wszystko ok, i modlę się żeby tak zostało.
     Człowiek mając coraz szerszą wiedzę o „mechanice” współczesnego świata ma coraz większy mętlik co jest dobre a co szkodliwe. Cały czas szukam alternatywy, innego lepszego systemu, który zmieni życie na lepsze!

     • hjk 9 kwietnia 2012 o 11:23 am

      @”Ileż istnień uratowały pierwsze szczepienia,”

      Masz jakieś dane czy powtarzasz mity big- pharmy, tym bardziej że tzw.”pierwsze szczepienia” mozemy sobie wyobrazić jakie były pod względem czystosci, sterylności, itd.
      Podejrzewa się je o rozsiewanie syfilisu, wzw B, C i jeszcze innych chorób…
      A najpopularniejsze „pierwsze szczepienia” na ospę powodowały to, ze po całej dokonaniu serii przewaznie wybuchały epidemie i chorowali właśnie zaszczepieni, na co pseudo”lekarze” widzieli taką radę, by szczepic ponownie… 150 lat temu, kiedy to g… wprowadzono na masową skale, to była naprawdę masakra…

      • Watcher 9 kwietnia 2012 o 10:26 pm

       Pierwszy wniosek opieram na statystyce umieralności małych dzieci – boom rozwoju współczesnej cywilizacji, ten kolący w oczy elity światowe logarytmiczny przyrost liczby mieszkańców ziemi.
       Popatrz na naturalne wyrabianie odporności – to też swego rodzaju szczepienie… tzw. werandowanie dziecka, nie do końca sterylizacja przedmiotów z jakimi ma kontakt. To właśnie jest potrzebne żeby nie wyszło spod klosza – naturalnie zaszczepione przeciw zarazkom, bakteriom, wirusom uodpornione na wahania temperatury itp…
       Inną sprawą jest rozgraniczenie eksperymentu (przywołane przez Ciebie szczepienia na ospę) od profilaktyki a tym bardziej od celowego działania (ludobójstwa).

       • hjk 10 kwietnia 2012 o 2:04 am

        Moja teza jest taka, ze naturalna „doustna” szczepionka dziecka to pierwsze mleko matki, tzw. siara, które zawiera rożne dziwne rzeczy, ale jak się okazuje, są to przetworzone przez układ immunologiczny matki wszystkie zewnetrzne czynniki, z jakimi się zetkneła na powiedzmi kilka lat czy ew. w czasie ciąży, na które dziecko ma sie uodpornić.
        To nie jest tak, zę natura głupia i dopiero przyszedł lekarz i nas uratował 🙂
        Bo inaczej juz dawno by nas nie było…
        A reszta jak piszesz, dziecko stykajac się z różnymi rzeczami „uczy” się odporności.

  • sebecx 8 kwietnia 2012 o 7:19 pm

   to ja napiszę co mi się przytrafiło podczas narodzin w piątek… porodówka Lublin – Jaczewskiego – Klinika… cała zmiana po prostu rewelacja od momentu przekroczenia progu do rozwiązania… pani położna miała na nazwisko Zając… poród rodzinny …sprzęt wyglądał na nowy… jeśli chodzi o szczepienia do papierów mieliśmy dołączone oświadczenia już na porodówce.. o 24 przetransportowali moje dziewczyny na noworodki…żona podczas przyjęcia ponownie zaznaczała o nie szczepieniu …około południa przyszła do żony pielęgniarka z ichnim drukiem do podpisania.. (straszą w nim karami, marskością oraz sugerują skrajną nieodpowiedzialność i obarczają odpowiedzialnością za zachorowania innych w populacji – dziwne skoro są zaszczepieni 🙂 ) .. cały czas namawiali „chociaż” na WZW B , bo dziecko ma zabiegi robione, ot choćby pobieranie krwi… śmiałem się z żoną, bo po pierwsze wszystko jednorazowe, a po drugie odporność na wzw B była by dopiero po 2 miesiącach … mała póki co jedyna nie szczepiona i jedyna nie ma żółtaczki… zresztą pierwsza córka też nie miała, ale niestety zaszczepili ją…

   • monitorpolski 8 kwietnia 2012 o 7:34 pm

    Jak cię zaczną straszyć to poproś o ulotkę firmową do szczepionki po polsku. Jeśli nie będą mieć po polsku to zapytaj czy to nie jest przypadkiem arszenik, bo przecież nie jest napisane po polsku co to jest. Na ulotce zazwyczaj jest napisane, że może grozić komplikacjami – w takiej sytuacji poproś ich o podpisanie papierka z gwarancją, ze dziecku się nic nie stanie i że jeśli się stanie to szpital poniesie odpowiedzialność materialną za leczenie i wszelkie wydatki związane z chorobą, plus zadośćuczynienie. Jeśli nie będą chcieli podpisać to zagroź policją, że jeśli tkną dziecko to po nią zadzwonisz.

    • sebecx 8 kwietnia 2012 o 9:58 pm

     to mam aktualne info z pierwszej ręki… żona mówi, że jest tak: do szczepienia dzieci matki są wołane i podpisują zgodę na wykonanie, a jeżeli któraś nie może chodzić po cesarce to dają do podpisania papier, że wyraża zgodę na szczepienie podczas nieobecności… to się baaaardzo zmieniło jak widać.. czyżby się obawiali? ..przecież scypionki to samo dobro: http://www.jut.pl/lekarze-potepiaja-szczepienia.html

     • nowy84 8 kwietnia 2012 o 10:41 pm

      a ja się pytam jakim ku**a prawem!! pod ściane takich „lekarzy”

     • monitorpolski 9 kwietnia 2012 o 9:46 am

      To jest sygnowanie potencjalnego okaleczenia własnego dziecka. W definicji ludobójstwa niekoniecznie trzeba zabijać, okaleczanie też jest ludobójstwem. Ludzie, czy my mamy zamiar coś z tym zrobić? Gdzie są listy dyskusyjne, grupy fejsbukowe na ten temat? Znam jedną grupę matek dzieci autystycznych, one zrobią wszystko by zaprzestać temu bandytyzmowi.

      • hjk 9 kwietnia 2012 o 11:26 am

       lista jest tu:
       szczepienia.org.pl – info o wszystkim tylko trochę nachalni naciągacze na wahadełka, bioenergię i inne podejrzane gabinety, itd.
       stowarzyszenie stopnop.pl

     • junixy 10 kwietnia 2012 o 7:33 am

      sebecx, dobrze, że mieliście czas się przygotować, te papiery itp. Pierwszy raz słyszę, że matki podpisują zgodę! Gwarantuję, że nie wszędzie takie procedury istnieją, a moje dziecko ma zaledwie kilka miesięcy, więc wiem o czym piszę! Z porodami jest tak, jak z losem na loterii… Mój drugi poród był przedterminowy, nagły, zagrożone życie dziecka, cesarskie cięcie w nocy itp. Przeżyłam kupę traumy, dziecko nie oddychało, potem znalazło się w inkubatorze ( i tu mogę podziękować medycynie, że istnieją takie wynalazki). Niestety działo się tyle nieprzewidzianych dla mnie rzeczy i tylko od lekarzy zależało życie dziecka, że psychicznie nie dawałam rady… Dużo by o tym pisać, naprawdę smutek mnie ogarnia, gdy o tym myślę. Ale moja malutka dała radę, silna babka jest 🙂

      • sebecx 10 kwietnia 2012 o 9:21 am

       dzieci są bardzo silne – życie – niesłychany program przetrwania… muszę nieco sprostować to co napisałem wcześniej… podpisują tylko te które nie mogą wstać z łóżka, a chodzące mają być przy szczepieniu … nie szczepi się pod nieobecność matki – zmieniło się !!! ..1 córka ma 2,7 l i była zaszczepiona pod nieobecność i bez pytania, bo żona nie mogła wstać po cesarce…
       trzeba przyzać również, że wynalazki medycyny potrafią cuda zdziałać – ale nie można ślepo jej kreatorom ufać… 12 lat widziałem przedstawicieli Big Farmy jak urabiali doktorów..

   • kk7qq 8 kwietnia 2012 o 9:05 pm

    sebex-Dzis zapytalam znajomego starszego pana 86-letniego o doskonalym zdrowiu ile szczepein mial w zyciu 😉 mial tylko jedno ! na zdaje sie ospe bo sam nie jest pewien ,nie pamieta na co to bylo .Do doktorow nie chadza wogole ,spozywa czosnek i cebule profilaktycznie ,na przeziebienia leczy sie sam domowymi sposobami .
    To jest tylko jeden przyklad ze szczepic sie nie warto 🙂

    • sebecx 8 kwietnia 2012 o 9:38 pm

     dokładnie 🙂 … tak jest… zwłaszcza na wsiach można spotkać takich … pod 90 lub nawet po nigdy albo raz szczepiony…

 24. Karamba 8 kwietnia 2012 o 1:33 pm

  http://www.kwejk.pl/obrazek/1077710/niewygodne,fakty,ze,%C5%9Bwiata.html

  Ciekawe komentarze.

 25. StopNWO 8 kwietnia 2012 o 1:34 pm

  http://www.kwejk.pl/obrazek/1077710/niewygodne,fakty,ze,%C5%9Bwiata.html

  Polecam komentarze.

  • ricopolo 8 kwietnia 2012 o 10:24 pm

   po komentarzach widać że ludzie to ignoranci no cóż chociaz probowaliśmy ich przebudzić

 26. wacpan 8 kwietnia 2012 o 1:45 pm

  zapraszajcie,udostepniajacie ten kto ma fc

  http://www.facebook.com/events/319022571498754/

 27. hjk 8 kwietnia 2012 o 2:27 pm

  Sztuczna Inteligencja zadecyduje kogo „zwinąć z ulicy”:
  http://www.gazetawarszawska.com/2012/03/28/bronek-8131012-is-the-most-terrifying-u-s-patent-ever-issued/

 28. Tola 8 kwietnia 2012 o 3:18 pm

  Witam wszystkich monitorkow i przesylam troszke spoznione ,ale serdeczne zyczenia!!!
  A dla monitrollkow dodatkowo-szybkiego powrotu na wlasciwa droge!
  🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 :):)

 29. gozdek 8 kwietnia 2012 o 6:55 pm

  Wiadomość, że jego Kaplica została autoryzowana jako Kaplica Celująca w tak wielkim wydarzeniu, jakim miała być Intronizacja Księcia w samym sercu rzymskiej Cytadeli, przyjęta została przez Leona z najwyższą satysfakcją. A co do spraw praktycznych, to jego ogromna wiedza i doświadczenie w przeprowadzaniu ceremoniału oszczędzi im obu wiele czasu. Nie było na przykład potrzeby przypominania mu o wadze zasady sprzeczności, na której opiera się cała struktura kultu Archanioła. Nie mogło też być najmniejszych wątpliwości co do jego pragnienia włączenia się w ostateczną strategię tej bitwy, której celem był koniec Kościoła rzymskokatolickiego jako instytucji papieskiej, jaką była od chwili założenia jej przez Bezimiennego Słabego.

  STRAŻNIK nie musiał mu nawet wyjaśniać, że ostatecznym celem operacji nie była w sensie dosłownym likwidacja rzymskiej organizacji katolickiej. Leon doskonale rozumiał, że byłoby to posunięcie znamionujące brak inteligencji i najzupełniej nieekonomiczne. O wiele lepiej było zamienić tę organizację w coś naprawdę użytecznego, zhomogenizowanie jej i przystosowanie do wielkiego światowego porządku ludzkości. Postawienie przed nią uniwersalnych humanistycznych – i tylko humanistycznych – celów.

  Dwaj identycznie myślący eksperci – STRAŻNIK i amerykański Biskup – ograniczyli więc konieczne ustalenia dotyczące bliźniaczych wydarzeń ceremonialnych do listy nazwisk i inwentarza rubryk.

  Lista STRAŻNIKA – uczestników w kaplicy rzymskiej – zawierała imiona ludzi najwyższego kalibru, wysokich rangą dostojników kościelnych i liczących się prawników. Byli to oddani słudzy Księcia w Cytadeli. Niektórzy zostali wybrani, dokooptowani, przeszkoleni i wypromowani w ciągu dziesięcioleci w ramach falangi rzymskiej, pozostali reprezentowali nowe pokolenie gotowe rozwijać program Księcia przez kolejne dziesięciolecia. Wszyscy doskonale rozumieli potrzebę pozostania w ukryciu. Reguła mówiła bowiem jasno: „Gwarancją naszego jutra jest przekonanie ludzi dzisiejszych, że my nie istniejemy”.

  Grafik Leona obejmujący mężczyzn i kobiety, którzy zdobyli sobie znaczącą pozycję w biznesie, rządzie i życiu społecznym, był imponujący, ku pełnemu zadowoleniu STRAŻNIKA. A Ofiara – dziecko – jak powiedział jego ekscelencja, będzie prawdziwym majstersztykiem złamania niewinności.

  Lista rubryk potrzebnych do wykonania równoległej ceremonii sprowadzała się głównie do elementów, które będą zrealizowane w Rzymie. Co się zaś tyczyło Kaplicy Celującej Leona, to musi ona mieć kilka naczyń zawierających Ziemię, Powietrze, Ogień i Wodę. Załatwione. Musi mieć Misę z Piszczelami. Załatwione. Czerwone i czarne Filary. Załatwione. Tarczę. Załatwione. IW ten sposób przeszli do końca listę niezbędnych rekwizytów. Załatwione. Załatwione.

  Sposób synchronizacji ceremonii w obu kaplicach nie był Leonowi obcy. Jak zwykle zostaną przygotowane wydruki, przez niewierzących nazywane mszałami, do użytku uczestników ceremonii w obu kaplicach. Jak zwykle będą to teksty w nieskazitelnej łacinie. Po obu stronach Gońcy Ceremonialni będą pilnować połączenia telefonicznego, tak by uczestnicy mogli wykonywać swoje części w doskonałej harmonii z braćmi współ-celebrującymi.

  http://dakowski.pl//index.php?option=com_content&task=view&id=6035&Itemid=46

  • hjk 9 kwietnia 2012 o 11:39 am

   juz to komentowaliśmy kilka dni temu…

 30. gozdek 8 kwietnia 2012 o 6:56 pm

  W trakcie trwania wydarzenia serce każdego uczestnika musi być doskonale wypełnione nienawiścią zamiast miłości. Zadośćuczynienie bólu i konsumacja muszą się wypełnić w sposób doskonały w kaplicy celującej pod przewodnictwem Leona. Autoryzacja, instrukcje i dowody – końcowe i kulminacyjne momenty właściwe na tę okazję – będzie miał honor osobiście zaaranżować w Watykanie STRAŻNIK.

  A jeśli każdy wypełni dokładnie to, czego wymaga reguła, Książę nareszcie skonsumuje prastary odwet nad Słabym, Bezlitosnym Wrogiem, który przez wieki paradował w przebraniu Najwyższego Miłosiernego, który widział wszystko nawet w najciemniejszych mrokach.

  Leon mógł sobie wyobrazić resztę. W wydarzeniu Intronizacji w sposób niewidoczny i bezkolizyjny dokona się doskonałe nałożenie ceremonii, w wyniku którego Książę stanie się oficjalnie utajonym członkiem Kościoła w rzymskiej Cytadeli. Intronizowany w ciemności, Książę będzie mógł pogłębiać tę ciemność, jak nigdy dotąd. Będzie to dotyczyło w jednakim stopniu przyjaciół i wrogów. Wola pogrąży się w tak głębokiej ciemności, że omroczy nawet oficjalny cel istnienia Cytadeli: wieczną adorację Bezimiennego. W samą porę – i nareszcie – Kozioł wyprze Baranka i wejdzie w posiadanie Cytadeli. Książę zawładnie Domem – Domem pisanym dużą literą – który do niego nie należy.

  – Pamiętaj o tym, przyjacielu – biskup Leon drżał z niecierpliwości. – Dokona się niedokonane. Będzie to przypieczętowanie mojej kariery. Wydarzenie przypieczętowujące los dwudziestego wieku.

  Leon nie bardzo się pomylił.

  Była noc. Strażnik wraz kilkoma akolitami pracował w ciszy nad przygotowaniem wszystkiego w Kaplicy Docelowej – św. Pawła w Watykanie. Na wprost ołtarza ustawiono półkolem klęczniki. W pięciu świecznikach stojących na ołtarzu pyszniły się eleganckie czarne ogarki. Na tabernakulum umieszczono srebrny pentagram i przykryto go krwawoczerwoną zasłoną. Po lewej stronie ołtarza umieszczony był tron – symbol Księcia Panującego. Ściany pokryte ślicznymi freskami wyobrażającymi sceny z życia Chrystusa i Apostołów zostały zasłonięte czarnymi draperiami bramowanymi złotem w kształcie figur symbolizujących historię Księcia.

  http://dakowski.pl//index.php?option=com_content&task=view&id=6035&Itemid=46

  • monitorpolski 8 kwietnia 2012 o 7:23 pm

   Co to za bzdury?!

   • gozdek 8 kwietnia 2012 o 7:35 pm

    Żródła ks.Natanka.

   • gozdek 8 kwietnia 2012 o 7:36 pm

    Malachi Brendan Martin (ur. 23 lipca 1921, zm. 27 lipca 1999) – amerykański kapłan katolicki, egzorcysta, ex-jezuita. Autor wielu książek religijnych, tradycjonalista. Był kontrowersyjnym komentatorem Watykanu i innych spraw związanych z katolicyzmem.

    Był bratem Irlandzkiego historyka F. X. Martina.
    http://pl.wikipedia.org/wiki/Malachi_Martin

    • gozdek 8 kwietnia 2012 o 7:45 pm

     Fragment książki „Dom smagany wiatrem” –

 31. gozdek 8 kwietnia 2012 o 6:57 pm

  Kiedy zbliżyła się wyznaczona godzina, oddani słudzy Księcia poczęli wypełniać Cytadelę. Byli to członkowie Rzymskiej Falangi. Pośród nich znajdowało się kilku najwybitniejszych członków kolegium kardynalskiego, hierarchii i biurokracji Kościoła rzymskokatolickiego. Byli też pośród nich świeccy reprezentanci Falangi, równie znakomici, jak członkowie Hierarchii.

  Weźmy choćby tego Prusaka, który właśnie ukazał się w drzwiach. Pokazowy egzemplarz nowego narybku prawniczego. Nie miał nawet czterdziestu lat, gdy zaczął odgrywać znaczącą rolę w pewnych krytycznych wydarzeniach transnarodowych. Nawet światła czarnych świec odbijały się w jego okularach w stalowej oprawie i łysinie, jakby go chciały wyróżnić. Wybrany jako Delegat Międzynarodowy i Nadzwyczajny Pełnomocnik na ten Akt Intronizacji, Prusak zaniósł na Ołtarz skórzany mieszek zawierający list Autoryzacyjny i Instrukcję, a następnie zajął miejsce na jednym z klęczników.

  Jakieś pół godziny przed północą wszystkie klęczniki były już zajęte przez aktualne pokłosie tradycji Księcia, która została zasiana, zaszczepiona i była kultywowana w starożytnej Cytadeli w ciągu ostatnich osiemdziesięciu lat. Jakkolwiek na razie ograniczona liczebnie, grupa ta pozostawała w ochronnym mroku jako ciało obce i duch pozaziemski w swym Gospodarzu i zarazem Ofierze. Przenikali do urzędów i działań podejmowanych przez rzymską Cytadelę, rozsiewając swoje symptomy w krwiobiegu Kościoła Powszechnego niby podskórna infekcja. Symptomy te to cynizm i indyferentyzm, przestępstwa i partactwo na wysokich posadach, lekceważenie prawdziwej doktryny, odrzucenie osądu moralnego, utrata czujności w sprawach świętych, zamazywanie podstawowych zasad tradycji oraz wyrazów i gestów, które ją przywołują.

  Tacy to ludzie zgromadzili się w Watykanie na uroczystość Intronizacji. I taka była ich tradycja, którą utwierdzali w kwaterze głównej światowej administracji – w rzymskiej Cytadeli. Trzymając w ręku kartki z wydrukowanym Ceremoniałem, z oczami utkwionymi w ołtarz i tron, skupiając umysł i wolę, czekali w ciszy, aż wybije północ, wprowadzając ich w uroczystość świętych Piotra i Pawła, tego najważniejszego świętego dnia Rzymu.

  Kaplica Celująca – przestronny hol na parterze szkółki parafialnej – została urządzona ściśle zgodnie z regułą. Biskup Leon wszystkiego doglądał osobiście. W tej chwili wybrani specjalnie na tę okazję Akolici spokojnie poprawiali ostatnie szczegóły, podczas gdy on sprawdzał wszystko po kolei.

  A więc najpierw Ołtarz umieszczony w północnej części kaplicy. Na ołtarzu okazały krucyfiks, szczytem zwrócony na północ. O włos dalej Pentagram osłonięty czerwoną zasłoną, umieszczony pomiędzy dwiema czarnymi świecami. U góry czerwona wieczna lampka żarząca się Rytualnym Płomieniem. Po wschodniej stronie Ołtarza – klatka; a w klatce sześciotygodniowe szczenię, pod wpływem środków uspokajających czekające cierpliwie na ten krótki moment, gdy będzie użyteczne dla Księcia. Za ołtarzem – hebanowe świecie czekające, by rytualny płomień dotknął ich knotów.

  Szybkie spojrzenie na ścianę południową. Na małym kredensie – kadzielnica oraz puszka zawierająca kawałki węgla drzewnego i kadzidło. Przed kredensem ustawiono czerwone i czarne Kolumny, z których zwisa Tarcza Węża i Dzwon Nieskończoności. Rzut oka w kierunku wschodnim: pojemniki z Ziemią, Powietrzem, Ogniem i Wodą otaczające drugą klatkę. W klatce – gołąb, nieświadomy swego losu jako parodii nie tylko Bezimiennego Słabego, lecz całej Trójcy Świętej. Pod ścianą zachodnią pulpit i Księga w gotowości. Półkole klęczników obrócone na północ, w kierunku ołtarza. Po obu stronach rzędu klęczników emblematy Wejścia: Misa z Piszczelami po stronie zachodniej, najbliżej drzwi; po stronie wschodniej – wschodzący Księżyc i pięcioramienna gwiazda, skierowana ku górze rogami Kozła. Na każdym klęczniku kopia mszału dla każdego z uczestników.

  Wreszcie Leon kieruje wzrok na wejście do kaplicy. Specjalne ornaty intronizacyjne, identyczne z tymi, jakie on i jego Akolici mają już na sobie, wiszą na stojaku tuż za drzwiami wejściowymi. Sprawdził godzinę na dużym zegarze ściennym w chwili nadejścia pierwszych uczestników. Zadowolony z przygotowań, skierował się do obszernej przylegającej szatni służącej za zakrystię. Arcykapłan i ojciec Medico zapewne zdążyli już przygotować Ofiarę. Jeszcze tylko niecałe pół godziny i jego Goniec Ceremonialny zainauguruje połączenie telefoniczne z Kaplicą Docelową w Watykanie. Wtedy nadejdzie godzina.

  http://dakowski.pl//index.php?option=com_content&task=view&id=6035&Itemid=46

  • Ado 8 kwietnia 2012 o 9:23 pm

   Fajna….powieść.

 32. BirD2 8 kwietnia 2012 o 7:15 pm

  Media: jeśli Izrael napadnie na Iran, to Rosja uderzy na Gruzję

  Irańska agencja FARS, powołując się na zachodnie media, przekazuje, że Rosja ściąga wojska na Kaukaz, przygotowując się do zabezpieczenia swoich interesów w regionie w przypadku ataku Izraela na atomowe obiekty Iranu – czytamy na stronie agencji Rosbałt.

  Agencja FARS cytuje serwis GenerationalDynamics.com, według którego rosyjskie dowództwo dowództwo jest przekonane, że w przypadku ataku na Iran USA rozmieszczą swoje wojska w Gruzji i Azerbejdżanu. A wtedy Rosja na swojej części wybrzeża Morza Kaspijskiego rozmieści swoje wojska, w tym grupę bojową, wyposażoną w broń dalekiego zasięgu.

  Zdaniem tej grupy, według analizy opublikowanej na GenerationalDynamics.com, będzie przeprowadzenie prewencyjnego uderzenia, które będzie miało przeciwdziałać pojawieniu się w regionie baz amerykańskiej armii a także umożliwi Rosji przejęcia kontroli nad południowokaukaskim korytarzem energetycznym. W ten sposób Rosja mogłaby po raz pierwszy od rozpadu ZSRR ponownie rozciągnąć swoją kontrolę nad kaukaskimi i przykaspijskimi państwami.
  Iran jest podejrzewany, że pod pretekstem rozwoju energetyki atomowej usiłuje wyprodukować broń nuklearną, czemu Teheran stanowczo zaprzecza. Izrael i Stany Zjednoczone dały już do zrozumienia, że jeśli dyplomacja zawiedzie to może dojść do ataku na irańskie instalacje nuklearne.

 33. wacpan 8 kwietnia 2012 o 8:09 pm

  :]

  http://wiadomosci.onet.pl/raporty/program-nuklearny-iranu/media-jesli-izrael-napadnie-na-iran-to-rosja-uderz,1,5092988,wiadomosc.html

 34. wacpan 8 kwietnia 2012 o 8:17 pm

  http://zmianynaziemi.pl/wiadomosc/donald-trump-przyznal-w-amerykanskiej-telewizji-ze-szczepionki-prowadza-autyzmu-u-dzieci

 35. bilderberg,sowiety-jeden pies 8 kwietnia 2012 o 9:39 pm

  Wyobrażam sobie, że jestem wysokim Iluminatem, zajmuje się depopulacją niebezpiecznych jednostek.
  Wiecie co robię? Za pomocą swoich agentów rozpuszczam informacje, że szczepionki to zło i nie należy ich przyjmować.
  A jak wystarczająco dużo osób uświadomionych zaczyna się stosować, to wypuszczam zmutowaną (łatwiej rozprzestrzeniającą się) wersję polio.
  Po pierwsze zabijam wielu „niepotrzebnych” (w nowym wspaniałym świecie) ludzi, a po drugie sprawiam, że ci co przeżyli są jeszcze mniej podatni na tzw. teorie spiskowe.

  • Ania 9 kwietnia 2012 o 9:10 am

   A po co ? Za dużo z tym zachodu. Jest taki wirus, na który nie ma szczepionki i jest obecny w populacji w bliżej nieznanej ( ale chyba dużej ) liczbie zakażonych. To HCV.

  • monitorpolski 9 kwietnia 2012 o 9:50 am

   Takie bzdury rozpuszczali agenci Iluminatów podczas „pandemii” 2009. Poczytaj publikacje prof. Majewskiej. Owszem, niektóre szczepionki są korzystne, ale nie 24 rodzaje do 2-go roku życia!!! Jak byłem dzieckiem było kilka rodzajów szczepień, moje pokolenie jest generalnie zdrowe, praktycznie zero autyzmu. Autyzm rozpoczął się gdy „Amerykanie” zbudowali w Krakowie klinikę pediatrii – znam rodziny z dziećmi autystycznymi – rodzice są gotowi przysięgnąć, że to się stało dopiero po zaszczepieniu ich dzieci w tej klinice. Tu jest wykres przedstawiający wzrost zachorowań na autyzm:

   Nie są w stanie puścić takiego wirusa, na kóry szczepionki by działały, ponieważ jak pisze wielu uczciwych badaczy, w tym prof. Majewska – z kilkoma wyjątkami szczepionki nie są skuteczne. A było i jest niczym innym jak bronią biologiczną.
   Najgorsze jet to, że szczepionki wykorzystuje się do realizacji ludobójstwa. Jaką masz gwarancję, że firmy farmaceutyczne działają dla naszego dobra? Wręcz przeciwnie – mamy gwarancję, że NIE działają dla naszego dobra, wykonują zalecenia mafii Rotszyldów i Rockefellerów, a ci otwarcie chcą nas wymordować.

   • hjk 9 kwietnia 2012 o 12:01 pm

    @”…to wypuszczam zmutowaną (łatwiej rozprzestrzeniającą się) wersję polio.”

    najpierw trzeba by ją mieć. Mity polio są rozpuszczane przez farma -przemysl, zeby ludzi naganiac do szczepień – z kilu tysięcy przypadków w l. 50 tych i 60 tych (byc moze sztucznie diagnozowanych albo wywołanych tak naprawdę nie wiadomo czym, podejrzewa się masowe stosowanie DDT) zrobili histerię do dziś przynoszącą miliardy, a specjalisci twierdzą, ze tak naprawdę polio nie zniknęło tylko występuje w innych formach, pomijajac epidemię i masę przypadkó poszczepienego polio.

    @”..z kilkoma wyjątkami szczepionki nie są skuteczne.”
    oczywiście ze tak, gdyż nie da się „przebic” naturalnej skutecznosci systemu obronnego organizmu, sięgającej w przypapdkach wielu chorób 98%, zatem szczepionki żerują na naturalnej odpornosci, a jeszcze ją podstępnie niszcza… Przeciez elementarna naukowa procedura powinna polegać na tym, ze stwierdza się przed szczepieniem, czy dana osoba jest odporna i podaje się tylko nieodpornym. Jednak po pierwsze nikt wystarczająco pewnych nie opracował i po 2gie nie zbadał, czy nieodpornym coś by w ogóle dały. tylko wciska się masowo wszystkim, co jest nonsensem. I nikt nie zbadał, a przynajmniej nie opublikował, co w danym przypadku wywołuje daną chorobę i czego unikać, by nie zachorować. Były takie publikacje przed wprowadzaniem szczepień…

    A tak naprawdę „likwidacja chorób” za pomocą szczepionek jest nie do udowodnienia, gdyż w latach ich stosowania obserwowano gwałtowne polepszenie się stopy życiowej na swiecie, wprowadzanie lodówek, kanalizacji, produkcję wielkiej ilości pozywienia, standardów higieny, itd, wiele chorób w innych krajach znikało bez szczepień, a w innych (endemicznych) mimo szczepień są do dziś.

    • sebecx 9 kwietnia 2012 o 7:57 pm

     fajnie, że chciało Ci się odnieść merytorycznie do tego debilizmu… ja chwilowo nie czasowy…

     • hjk 9 kwietnia 2012 o 8:21 pm

      jest tego dużo, bardziej poparte odpowiednimi faktami czy publikacjami na tym forum szczepionkowym:
      szczepienia.org.pl
      Tam się mozna wyleczyć z tych wszystkich mitów, tylko uważać na naganiaczy na różne wahadła, „energie”, reiki i inne tego typu, jest sporo porad naturalnego traktowania różnych dziecinnych niedomagań.

 36. Konrad 8 kwietnia 2012 o 11:41 pm

  Dowody na to ze Jezus CHrystus byl pochowany w Calunie Turynskim

 37. Konrad 9 kwietnia 2012 o 12:00 am

  Naukowo udowodnione ZMATWYCHWSTANIE JEZUSA

  • hjk 9 kwietnia 2012 o 11:46 am

   jedyna nauka, która coś by tu miała udowodnić to historia i relacje jakichś owczesnych historyków, ze ludzie twierdzili, iż Chrystus zmartwychwstał. A tak to dowodem jest istnienie kościoła i swiata w postaci zmienionej przez chrzescijaństwo, choć sam fakt zasadniczo jest przedmiotem wiary i przekazu ze strony kościoła, a potem osobiste doswiadczenie spotkania z Jezusem zmartwychwstałym na płaszczyźnie duchowej i w sakramentach.

 38. Ktoś 9 kwietnia 2012 o 12:41 am

  “(…) 14 Izraelczyków, którzy próbowali dotrzeć do Arki Przymierza schowanej w jaskini w Jerozolimie straciło życie. Powodem wg. autora artykułu jest to, że Bóg nie daje dostępu do Arki przebierańcom, którymi są chazarscy rzekomi Izraelici. Nawet prawdziwi Izraelici nie mogą jej dotykać. 4 Żydów ubranych w stroje Lewitów zmarło zaraz po wejściu do tej jaskini. Jeszcze jeden przewrócił się przy wejściu i przez 2 tygodnie leczył w szpitalu.” – bo Arka broni się przed złodziejami nie mającymi do niej zadnych praw. I nie jest wykluczone iz ta „ARKA” jest tym co Odyseusz wraz z zakochana w nim zdrajczynia ukradł przodkom Słowian czyli Złotym (Boskim) Runem (kodeksem spisanym runicznym pismem przechowywanym w miejscu zwanym ArkaJama).

 39. Kamil 9 kwietnia 2012 o 8:23 am

  [URL=http://www.youtube.com/watch?v=Ln3zl66oKCA]Tajemnice duszy-dlaczego świadomość Nam się wymyka?[/URL]
  pzdr

  • Kamil 9 kwietnia 2012 o 8:23 am


   pzdr

 40. Kamil 9 kwietnia 2012 o 9:45 am

  Miłość to wszystko co wyzwala hormony
  pzdr

  • jerkey 10 kwietnia 2012 o 9:21 am

   Więc przy odpowiednim poziomie technicznym miłość jest maszyną do produkcji właściwej miłosnej kombinacji hormonów + strzykawka.
   Gratuluje Kamil genialności!

 41. b 9 kwietnia 2012 o 10:27 am

  Alez wy jestescie beznadziejni az mi zal tych waszych glupich tekstow. Podniecania sie niczym.
  Znaleziono krew chrystusa. Ludzie walnijcie sie mocno w wasze zakute lby…

 42. Extazed 9 kwietnia 2012 o 2:07 pm

  Uwielbiam internet i te wszystkie prawdy objawione w nim zawarte hahaha
  Za jego pośrednictwem można dosłownie wszystkie kłamstwo przedstawić jako niezbity fakt.
  Toż to gorsze narzędzie manipulacji niż TiVi = )
  Wszelkie historie typu ta od Wyatt’a to wyssana z palca papka medialna.
  Panie Monitorze, proszę o jakiś porządny wpis!

  • hjk 9 kwietnia 2012 o 2:15 pm

   A skąd wiesz, ze papka – dzieją sie na swiecie rózne dziwne rzeczy, wiec trzeba to jakoś zbadać, czy to prawda…
   A temat pasuje do swiąt…

   • JA-JESTEM 9 kwietnia 2012 o 3:50 pm

    Myślę ze dla prawdziwego Boga, to nawet nie papka, jednak wiekszość ludzi zajmuje sie całe życie taką „papką” – wybacz im Pani bo nie wiedzą co czynią 🙂

 43. Matix 9 kwietnia 2012 o 4:25 pm

  Film ‚Wzrost’ do pobrania za free

  http://chomikuj.pl/TheNWOChannel/Filmy+NWO+za+free/Thrive+-+Wzrost+(napisy+PL)

 44. Konarski 9 kwietnia 2012 o 4:27 pm

  Co ciekawe – top globaliści masowo wykupują obecnie potężne połacie ziem szczególnie w Ameryce Południowej Argentyna, Chile, ale także np. Nowa Zelandia, Tasmania.

  • Ania 9 kwietnia 2012 o 6:14 pm

   No to będą mieszkać na biegunie !

   • hjk 9 kwietnia 2012 o 7:10 pm

    Trochę to się wiąże z możliwymi przebiegami wiatrów, a co za tym idzie możliwych skazeń – np. chyba wszystkie el. at. są zlokalizowane na półkuli połnocnej (nie wiem, czy np. RPA ma jakąś), ew. „sceny konfliktów” nuklearnych to też raczj północ, wiec półkula południowa ma szansę się uchronić przed zanieczyszczeniem radioaktywnym.
    Cejrowski też tam już zadzierzguje znajomosci i kontakty…

    • tamara 9 kwietnia 2012 o 8:36 pm

     Może to jakieś powizanie z faktem,że znowu napływają niepokojące wiad. z Fukushimy.Reaktor nr 4 grozi zawaleniem ,jak niektórzy komentują ,to koniec cywilizacji( zagłada) .Czyżby znowu Szatan maczał w tym swe łapy? i czy faktycznie jest az tak źle?
     http://akiomatsumura.com/2012/04/682.html

 45. wacpan 9 kwietnia 2012 o 5:37 pm

  http://wiadomosci.wp.pl/gid,10688384,kat,1342,title,Lech-Kaczynski-w-synagodze,galeria.html

 46. lucas003 9 kwietnia 2012 o 6:10 pm

  HEY CZYTELINCY JAK CHCECIE MIEĆ JAKIŚ FILM NA DYSKU Z YOUTUBE TO NIE MA PROBLEMU, WYSTARCZY MIEĆ FIREFOXA I SCIĄGNĄĆ WTYCZKE downloadhelper
  SCIAGA REWELACYJNIE , POZDRAWIAM .

 47. Kamil 9 kwietnia 2012 o 6:32 pm

  http://zmianynaziemi.pl/forum/system-holograficzny?page=4#comment-60089

  pzdr

 48. wacpan 9 kwietnia 2012 o 6:50 pm

  cytat z forum na interii

  „PANIE MINISTRZE NOWAK, mam do pana pytanie
  wagi państwowej: czy to prawda, że córeczka G.
  Schetyny, Natalia Schetyna lat 22, jest
  współwłaścicielem firmy DSS S.A.?Ta firma była
  generalnym wykonawcą A2 na odcinku C i właśnie
  zgłasza upadłość:
  finanse.wp.pl – DSS zlozyly wniosek o upadlosc z
  mozliwoscia zawarcia ukladu”

  • hjk 9 kwietnia 2012 o 7:17 pm

   a tu z forum onetu wiersz:
   ~wujek: Brudna i szara, zanieczyszczona,
   Rakotwórczymi dioksynami skażona.
   Z niezwykle chlubnym rodowodem się rodzi,
   Ze śmierdzącego kombinatu chemicznego pochodzi.

   Z różnymi rdzami z korozji rur i zbiorników,
   Kąpana w żrących roztworach toksycznych związków,
   Z osadami, szlamem i lepkimi zawiesinami,
   Suto faszerowana metalami i siarczanami.

   Zachlapane wywrotki od świtu do nocy kursowały,
   A brudne dowcipy i bluzgi z szoferek się sypały,
   Każdy dzień to na czysto dwadzieścia tysięcy,
   Pseudo-biznesmeni kąpią się w oceanie pieniędzy.

   Przez roboli w mokrych kaloszach przesypywana,
   W pocie czoła na zabłocony plac łopatami wywalana,
   A tam ostrymi drobinkami szkła i piaskiem okraszana,
   Czasami przez gryzonie odchodami dekorowana.

   Oto sól przemysłowa: tak zanieczyszczona…
   Za to przez Sanepid pobłogosławiona!
   Taki niezwykły przysmak sobie wymyśliliśmy
   I zagranicznych przyjaciół latami nim częstowaliśmy.

   Telewizja krzyczy: nic się nie stało!
   Arsen, rtęć, ołów – było tego mało!
   Dowody? Z niebieskiego woreczka do laboratorium,
   Sól z Kłodawy bez dioksyn! – quod erat demonstrandum!

   W blasku fleszy płynie potok komunikatów,
   Lecz cenzury tama nie przepuściła konkretów,
   Obywatelskim obowiązkiem jest wierzyć!
   Prokuratorzy wrzeszczą: natychmiast umorzyć!

   A Łojewski i spółka do rozpuku się śmieją,
   Konta bankowe do ośmiu cyfr im pęcznieją,
   Już brudne łapska zaciera armia cwaniaczków,
   Potrójna przebitka czeka nowych złodziejaszków.

   Króluje kłamstwo sto razy powtórzone:
   Spożywanie soli drogowej zdrowe i uzasadnione!
   To wszystko napawa trwogą i smuci
   Do wędlin ten gnój jak bumerang powróci.

   Wydymać Polaka jest proste niesłychanie,
   Skonsumuje z pokorą co mu będzie podane,
   Grzecznie się schowa jak myszka pod miotłą,
   Pęka ze strachu – spocony niewolniczą pracą.

   Rosjanie mają kawior, Francuzi Foie Gra(s),
   Podniebienia Hiszpanów rozpieszcza Paella,
   Polacy lansują w świecie swą dumę narodową:
   Z chemicznych kombinatów sól wypadową!

   Brudna sól drogowa na naszych stołach przez lata,
   A niech to! Polacy znów pośmiewiskiem świata.

   http://wiadomosci.onet.pl/swiat/rosja-grozi-ukrainie-zamknieciem-granicy,1,5093414,wiadomosc.html

 49. helenpol 9 kwietnia 2012 o 7:14 pm

  http://www.gloria.tv/?media=277288

  Kaznie X. Natanka o tym jak „ziajoki” pozwolily siebie zawladnac

  • hjk 9 kwietnia 2012 o 7:39 pm

   w 10:50 jest o temacie wpisu:
   wierzono, ze ukrzyżowanie było na grobie Adama – pierwszego człowieka…

   • hjk 9 kwietnia 2012 o 7:55 pm

    23.00 słówko o szczepieniach,
    24.30 relacja Starego Testamentu do Nowego – „Nowy testament ukryty w Starym, Nowy wypełnieniem Starego”

 50. dregomz 9 kwietnia 2012 o 10:54 pm

  glupi katole i tak nwo nas wszystkich wymorduje. Zaden prorok (ciekawe czemu jego czcicie, wielu bylo takich samych jak on) innych wam nie pomoze. Smieszy mnie wiara w boga, ktorego sobie wyobrazacie jako trzymetrowego zeusa bez mocy wladania piorunami (nie nie jestem za satanistami, to jeszcze bardziej mnie smieszy jakis koziol…). Wszystkie religie to oszustwo zeby manipulowac ludzmi i jak widac to sie udaje.

  • hjk 10 kwietnia 2012 o 2:05 am

   @”Wszystkie religie to oszustwo”
   a zbadałeś choć jedną?

   • dregomz 10 kwietnia 2012 o 5:04 am

    kazda religia jest w mniejszym lub wiekszym stopniu taka sama