E-maile, komentarze i linki, 10 kwietnia 2012 r.

Kilka mocnych linków
Odezwa Rafała Gawrońskiego do Polaków
The Telegraph: „Polski były szef służb specjalnych oskarżony o rzekome więzienia CIA”
450 milionów sztuk amunicji Dum-Dum – Homeland Security przygotowuje się do wojny domowej w USA?
Jane Bürgermeister: „Czy Günter Grass jest antysemitą gdyż krytykuje rząd Izraela za swoją politykę pro-wojenną” 

Kilka mocnych linków:

Odezwa Rafała Gawrońskiego do Polaków*

Drodzy Rodacy Polacy!

Dzisiaj mija druga rocznica od przeprowadzonego zamachu stanu w Polsce.
W wyniku morderstwa politycznego śmierć ponieśli dwaj prezydenci Polski: Pan Ryszard Kaczorowski i Pan Lech Kaczyński oraz najwyżsi przedstawiciele Sejmu RP, Senatu RP, Kancelarii Prezydenta, Dowódcy Sił Zbrojnych, Prezes Narodowego Banku Polskiego oraz inni przedstawiciele konstytucyjnych organów państwa i organizacji społecznych.

Nigdy nie zapomnimy, że przyjęcie urzędu prezydenta RP przez Bronisława Komorowskiego odbyło się z polecenia prezydenta wrogiego mocarstwa pozostającego w stanie wojny z naszym sojusznikiem Gruzją.

Milcząca zgoda na zmianę fundamentalnych zasad prawa krajowego, unijnego i międzynarodowego spowodowała, iż śledztwo w przedmiotowej sprawie prowadzi okupant, który od 1939 r. morduje Polaków i okradł nas z prawa posiadania terenów otrzymanych na mocy Traktatu Wersalskiego i zawartego w 1921 r. pokoju Ryskiego.

Obecna władza kolaborantów z okrągłego stołu jest zainteresowana li tylko osobistymi korzyściami materialnymi, a słowo „Polska” kojarzy im się jako nienormalność.

Nie dajmy się zmanipulować przez media promujące judeo – satanizm i inne dewiacje cywilizacyjne.
Brońmy naszej godności Polaków – Narodu Wybranego.
Proszę wszystkich Polaków o modlitwę za naszą ukochaną Ojczyznę – Polskę!!!

Wzywam wszystkich Polaków do stawiania czynnego oporu wszelkiej władzy w Polsce, bez uciekania się do przemocy fizycznej!

Tak Nam Dopomóż Bóg!

Rafał Gawroński
Prezes Stowarzyszenia Ziemiańskiego w Polsce
http://www.poloniae.wordpress.com

*Odezwa wyraża prywatną opinię, która niekoniecznie w całości jest zgodna z opinią autora bloga.

Rafał Gawroński znajduje się w więzieniu dla recydywistów w Kwidzynie. Nie ma praktycznie żadnych pieniędzy do dyspozycji – nawet na karty telefoniczne. I ty możesz mu pomóc, przesyłając drobną sumę na konto więzienia.
Wpłacający: [imię i nazwisko]
Narodowy Bank Polski o/o Gdańsk Okopowa 1 Gdańsk
Nr konta 48 1010 1140 0050 5013 9120 0000
Dla: Rafał Gawroński syn Zenona

W skrócie:

The Telegraph powołuje się na Gazetę Wyborczą, tak więc nie ma co oczekiwać, że dowiemy się co się jakichś sensacji. Niewątpliwie Zbigniew Siemiątkowski został wybrany na „kozła ofiarnego”, ale The Telegraph tego nie rozważa. Drugim „odpowiedzialnym” ma być pułkownik Andrzej Derlatka. Siemiątkowski odmawia zeznań,Leszek Miller, który w 2002 był premierem stanowczo zaprzecza, żeby w Polsce były jakieś bazy CIA… Można być pewnym, że imbecyle polityczni dali się wmanewrowywać w zagrywki USraela, najpewniej wyobrażając sobie, że uczestniczą w „wojnie z terrorem”.  Powinno być to ostrzeżenie dla obecnych polityków, żeby zaczęli się bardziej interesować wcale nie teoretyczną konspiracją NWO – materiału, nawet po polsku, już w sieci nie brakuje.

Rządowe agencje amerykańskie US Department of Homeland Security i Immigrations and Customs Enforcement Office, zamówiły niedawno 450 milionów sztuk amunicji, które mają być nabyte w ciągu najbliższych pięciu lat. Kontrakt wygrała firma Alliant Techsystems, zamówione naboje kalibru 0,40, będą podobne do zakazanych dum-dum, które wywołują śmiertelne rany, nawet przy lekkim postrzale. Zamawiający korzystają prawdopodobnie z tego, że jest to rok wyborczy i politycy są bardzo zajęci, zatem nikt nie ma czasu na powoływanie specjalnych komisji w celu przesłuchania dyrektorów agencji – w jakim celu dokonywane jest zamówienie. Fakt, że zamawiane są zakazane naboje i to w takiej ilości, przy jednoczesnym zrezygnowaniu zamówień na naboje zwykłe, świadczy o tym, że planowana jest krwawa wojna Amerykanom. Miliony plastikowych trumien, masowe groby na miliony ofiar, teraz te naboje … czy można mieć jeszcze jakieś złudzenia z jakim złem mamy do czynienia?

Bild i Die Welt obsmarowały Güntera Grassa mianem „antysemity” za to, że w swoim wierszu „Co powinno się powiedzieć”, ośmielił się wskazać Izrael jako zagrożenie dla pokoju światowego. Bürgermeister porównuje sytuację Grassa to do tego co sama przeszła w 2009 roku, gdy Le Monde oskarżył ją o antysemityzm za to, że ostrzegała też Izraelczyków przed szczepionkami na świńską grypę (!). Jest to jedna z taktyk globalistów skłócania z sobą narodów, Izraelczycy wszak mieli otrzymać te same śmiertelne szczepionki co i inne narody – dzięki kampanii Bürgermeister, a także innych aktywistów jak Len Horowitz czy Sherri Kane, tylko 225 tysięcy spośród 7-milionowej populacji Izraela zostało zaszczepionych. Ostrzeżenie Grassa należy traktować poważnie, zresztą ma on poparcie w samym Izraelu, przykładem jest historyk Tom Segev. Jak można było się spodziewać Die Bild i Die Welt, te same gazety, które kłamały na temat szczepień, obsmarowują teraz Güntera Grassa, mimo, że treść poematu nie zawiera nic innego jak tylko prawdę… Jak uważa dziennikarka, może to być niestety dowód na to, że kraje Unii Europejskiej będą zaangażowane militarnie w tę wojnę – jako mięso armatnie dla Izraela. Świadczy o tym otwieranie na całym świecie ambasad Unii Europejskiej, a także treść ważnego od 2010 roku Traktatu Lizbońskiego, który zakłada możliwość przymusowego poboru w razie gdy Unia Europejska wypowie komuś wojnę. Młodzi Europejczycy mogą się więc szybko znaleźć obok Amerykanów na Bliskim Wschodzie w walce o interesy Izraela.
Bürgermeister nie pisze o możliwości wojny z Rosją i Chinami, ale fakt ewentualnego przymusowego poboru w Unii Europejskiej, świadczyłby o daleko idących planach. Globaliści mają poważny problem w postaci zubożonych (celowo) setek milionów ludzi. Dlatego też najlepiej w takiej sytuacji jest wywołać wojnę światową.

Reklamy