Wydarzenia i komentarze, 11 kwietnia 2012r.

Rumba w banku – czyli jak Hiszpanie protestują przeciwko banksterom
Wielkie trzęsienie ziemi na Sumatrze
Siejmy Polskę wolną od GMO! 

Rumba w banku – czyli jak Hiszpanie protestują przeciwko banksterom

Antybanksterska rumba. Protest odbył się w banku w Sewilli. Panika ogarnęła pracowników i ochronę. A może by coś takiego i w Polsce, np. taniec zbójnicki w banku ING?

Wielkie trzęsienie ziemi na Sumatrze

Proszę o komentarze nt. tego potężnego trzęsienia (8,5 w skali Richtera, mówi się nawet o 8,9) niedaleko wybrzeży Sumatry. Wszyscy jeszcze pamiętamy tragiczne tsunami z 2004 roku, w którym poniosło śmierć 300 tysięcy ludzi. Trzęsienie ziemi, które wywołało to trzęsienie było prawdopodobnie wywołane bombą atomową lub HAARP-em. Dowodem na to były wykresy sejsmiczne (zob, więcej >>wypowiedź dr Piotra Beina w 11 minucie). Nie znaczy to oczywiście, że dzisiejsze trzęsienie ziemi musiało być wywołane sztucznie. Jak uważają „znawcy tematu”, większość trzęsień wywołanych za pomocą HAARP ma głębokość 10 km – tak samo może być i w tym przypadku (zob. http://geofon.gfz-potsdam.de/eqinfo/event.php?from=rss&id=gfz2012hdex ). USGS podaje głębokość 22,9 km (http://earthquake.usgs.gov/earthquakes/recenteqsww/Quakes/usc000905e.html). Wtórne trzęsienia są też bardzo silne, do 6,5 w skali Richtera. Jak podają doniesienia na Godlikeproductions (http://www.godlikeproductions.com/forum1/message1833286/pg13), tsunami lada moment uderzy w brzeg Sumatry, podaje się też, że trzęsienia jest słabsze niż to w 2004 roku. Internauci podają za CNN, że trzęsienie było horyzontalne, a w takim przypadku zagrożenie tsunami jest mniejsze niż przy trzęsieniach wertykalnych. Wskazania boi niedaleko Nowej Zelandii są jednak niepokojące, na wykresie widać spadek słupa wody o 150 metrów! (http://www.ndbc.noaa.gov/station_page.php?station=55015&type=2&seriestime=20120411091915).

Uaktualnienia:

Prognozy, które się sprawdzają: http://seismo.info/ – jej autor,  dr Omerbashich przewiduje dokładnie trzęsienia ziemi na podstawie tzw. Earth Mass-Resonance Magnification at Long Astronomical Alignments – powiększeń rezonansu masy Ziemi podczas długich wyrównań astronomicznych – sorry za niejasne tłumaczenie, ale sformułowanie nie jest proste. Chodzi generalnie o sytuacje gdy kilka planet lub innych ciał kosmicznych jest na jednej linii wobec Ziemi. Jak widać na wykresie, autor już w we wrześniu 2011 przewidział na dzisiaj wielkie trzęsienie! Omerbashich  może być jednak dezinformatorem, o trzęsienia wini bowiem … kometę Elenin. Może to być więc dobrze poinformowany agent dysponujących HAARP-em globalistów.

Zwolennicy związku aktywności Słońca z trzęsieniami Ziemi też mają pole do popisu: http://www.youtube.com/watch?v=b5IOMYLwPB4
Analiza plan wskazuje na to, że ok. 12 kwietnia miało by nastąpić duże trzęsienie.

Siejmy Polskę wolną od GMO!

Jadwiga Łopata i Julian Rose (z e-maila)

Szanowni Państwo,
W  dniach  14-29  kwietnia 2012 odbywają się  W CAŁEJ POLSCE różne wydarzenia w ramach  międzynarodowej akcji  WSPÓLNIE SIEJEMY PRZYSZŁOŚĆ DLA ROLNICTWA WOLNEGO OD GMO.
Działania polegają na wspólnym siewie ekologicznych i tradycyjnych nasion i promocji tych nasion. Siejemy NA WSI –  w gospodarstwach rolnych i W MIEŚCIE – do doniczek. Prowadzimy akcje edukacyjno-informacyjne i wymieniamy się swoimi, dobrymi nasionami. Wspierają nas artyści m. in. będą także akcje malowania ścian.

ZAPRASZAMY do udziału w wydarzeniach, które już są opisane na stronie lub zorganizowanie własnego wydarzenia. SZCZEGÓŁY http://www.siejemyprzyszlosc.info

JESZCZE RAZ SERDECZNIE ZAPRASZAMY DO WSPÓLNEGO SIANIA DLA POLSKI WOLNEJ OD GMO I WOLNEJ OD KORPORACJI!

WSPIERAJ DZIAŁANIA NA RZECZ POLSKI WOLNEJ OD GMO
http://www.icppc.pl/antygmo/pomoz-kampani/
==========================
ICPPC – International Coalition to Protect the Polish Countryside, Międzynarodowa Koalicja dla Ochrony Polskiej Wsi.  34-146 Stryszów 156, Poland tel./fax +48 33 8797114  biuro@icppc.pl   http://www.icppc.pl  http://www.gmo.icppc.pl  http://www.eko-cel.pl

Reklamy