Oficjalne: Obama jest oszustem

Prawie rok temu informowałem (link w materiałach pod artykułem) o dokumencie zamieszczonym na stronie Białego Domu, który miał rzekomo być skanem certyfikatu urodzin rzekomego Prezydenta USA Baracka Obamy. Dokument na pierwszy rzut oka budził zastrzeżenia, składał się on bowiem z 9 warstw, tak jakby był stworzony w Photoshopie lub innym podobnym programie, a osoba, która go zamieściła nie użyła tzw. „spłaszczenia”. Biały Dom usunął dokument  ze strony, sprawę uciszono.

Nieugięty szeryf Joe Arpaio

Sprawą certyfikatu Obamy zajął się szeryf wielkiego hrabstwa Maricopa w Arizonie, które z głównym miastem Phoenix i prawie 4-milionową ludnością jest czwartym co do zaludnienia w USA.  Joe Arpaio, zwany „najtwardszym szeryfem w USA”, znany jest ze swojej nieugiętej postawy wobec nielegalnych imigrantów, szczególnie z Meksyku. Jest on otwartym obrońcą Konstytucji USA i otwarcie mówi, że nie ulęknie się żadnych gróźb.

Joe Arpaio podjął się najtrudniejszego zadania w swoim życiu – udowodnienia, że zarzuty wobec opublikowanego przez Biały Dom certyfikatu są bezpodstawne. W zeszłym roku duża grupa członków tzw. Tea Party zgłosiła się do niego z prośbą o wyjaśnienie kontrowersji wokół certyfikatu urodzenia Obamy. Wybrano Arpaio, właśnie z uwagi na jego odwagę i nieposzlakowaną opinię. Żadna inna osoba czy instytucja w wymiarze sprawiedliwości w USA nie chciała się podjąć tego zadania.
Arpaio się zgodził i wykorzystał tzw. cold case posse – grupę śledczych wolontariuszy, aby uniknąć zarzutów, że tego typu śledztwo jest finansowane z pieniędzy podatników. Grupa składa się z byłych policjantów i prawników. Praca zespołu badawczego trwała 6 miesięcy.

Największe oszustwo w historii USA

1 marca 2012 roku szeryf Arpaio zaprezentował wyniki badań komisji śledczej. Na wstępie zaznaczył wyraźnie, że zadaniem komisji było oczyszczenie prezydenta Obamy ze stawianych mu zarzutów. Byłoby to korzystne dla wszystkich obywateli USA, gdyż zakończyło by spekulacje na temat legalności obecnego rządu USA.
Śledztwo wykazało jednak, że tak nie jest – są podstawy by sądzić, że dokument został sfałszowany i że dokonano oszustwa. Co więcej, mogło zostać popełnione kolejne przestępstwo, jak podanie fałszywych informacji o tzw. „selective service”. Arpaio ani nie obarczył winą samego Obamy, ani też nie próbował połączyć rzekomego oszustwa z polityką – apelował tylko do Kongresu USA o powołanie komisji śledczej na ten temat. Oświadczył też, że sam podejmie odpowiednie kroki, gdyż zostało złamane prawo w Arizonie.

Podczas konferencji , która odbyła się 31 marca w Sun City w Arizonie, Arpaio i jego zespół śledczy oświadczyli, że są w 100% pewni tego, że certyfikat urodzenia zamieszczony na stronie Białego Domu został sfałszowany. Zaprezentowali specjalny 10 – stronicowy raport na ten temat. Są w posiadaniu konkretnych dowodów w jaki sposób dokonano fałszu i z jakie inne dokumenty wykorzystano do tego celu. Nie będę tu się rozwodził nad metodami oszustów – potrzeba na to cały osobny artykuł. Nadmienię tylko, że np. warstwa zielonego tła została wprowadzone opcją wypełniania kolorem w Photoshopie lub podobnym programie, przez co powstała biaława poświata w tej warstwie. Argumenty, że dokument został przetworzony przez tzw. OCR czy optymalizację, też został obalony.

Wręcz szokująca w tej całej aferze jest postawa mediów amerykańskich. Konferencja 1 marca została zupełnie przemilczana. Z gazet, tylko Washington Times, który jako jedyna duża gazeta nie jest własnością syjonistów, podał obszerną relację z konferencji (>link).
Na kolejnej konferencji 31 marca nie zjawił się już nikt z wielkich telewizji czy gazet amerykańskich. Relację można znaleźć na YouTube tylko dzięki mediom alternatywnym. Media mainstremowe zajęły się natomiast dyskredytowaniem szeryfa Arpaio i zaczęły nawoływać do jego usunięcia. Nikt nie próbował nawet analizować opinii komisji na temat certyfikatu – widać stwierdzono, że lepiej unikać tego tematu, a skierować uwagę na inne sprawy, jak rzekomy rasizm Arpaio.

I tak, wpis na Wikipedii przedstawia go jako maniaka kierującego się nienawiścią rasową. 12 kwietnia na portalu powiązanym z latynoską mafią ujawniono informację  rzekomo dyskredytujących szeryfa „taśmach Arpaio”.  Latynosi robią to chętnie, bowiem szeryf skutecznie ukrócił nielegalną imigrację z Meksyku, która niszczy zarówno miejsca pracy dla Amerykanów, jak i pożera duże fundusze stanowe.

W walkę z dzielnym szeryfem włączył się nawet sam George Soros, który inwestuje miliony dolarów w umieszczenie przedstawicieli władz federalnych na kluczowych pozycjach w hrabstwie Maricopa, którzy mają „monitorować” działania Arpaio. Organizacje promujące tzw. amnestię dla nielegalnych, wystąpiły z żądaniem pozbawienia przez rząd wszelkich uprawnień dla szeryfa Arpaio. Na szczęście zarówno Konstytucja USA, jak i Arizony, nie zezwala na taką ingerencję władz federalnych – szeryf został wybrany w wyborach powszechnych i w hrabstwie pełni najwyższą funkcję. Dlatego też Soros oficjalnie oświadczył, że przeznacza 10 milionów dolarów na to by Arpaio nie został wybrany ponownie.

Obama wraz ze swoim izraelskim "opiekunem" Emanuelem

Są podstawy by sądzić, że Obama jest człowiekiem mafii, który dostał się na pozycję Prezydenta USA. Wokół niego kręcą się tak podejrzani ludzie, jak izraelski oficer Rahm Emanuel, nowo wybrany burmistrz Chicago, o którym się mówi, że jest ojcem chrzestnym żydowskiej mafii. Brat Rahma, Ezekiel, który jest obamowskim „carem służby zdrowia”, jest oficjalnie zwolennikiem ludobójstwa na wzór Hitlera. Wiadomo też kto sponsorował Obamę podczas wyborów – największe banki powiązane z Rotszyldami i Rockefellerami – ludźmi, którzy przez stworzenie rządu światowego i światowej tyranii chcą dokonać eksterminacji na większości ludności świata by zadośćuczynić swojej chorej, satanistycznej ideologii.

Dlatego też robi się wszystko by uniknąć dyskusji na temat certyfikatu. Ujawnienie oszustwa nie tylko pozbawi Obamy urzędu prezydenta i być może skończy on w więzieniu  jako zwykły kryminalista – tego kryminaliści globalni się nie obawiają, wszak Obama to tylko pionek. Obawiają się tego, że wszystkie zarządzenia, które były autorstwa Obamy staną się nielegalne – spowoduje to najpoważniejszy kryzys konstytucyjny w historii USA. Za Obamą polecą inne głowy, także tych, którzy go sponsorowali. Wszystkie instytucje terroryzujące ludność USA stracą podstawę prawną do swojego istnienia. Wojny USA okażą się nielegalne w świetle prawa międzynarodowego – wszak to nie Kongres je zatwierdzał, ale nielegalny Prezydent.

Szeryf Joe Arpaio jest wielkim bohaterem USA, nie jest jednak wcale pewne, czy jako taki przejdzie do historii. Syjonistyczna mafia dysponuje obecnie taką siłą, że może zmiażdżyć wszelką opozycję, nawet jeśli jest to szeryf jednego z największych hrabstw w USA, popierany przez prawie 4 miliony ludzi. Nie byłoby więc zaskoczeniem, gdyby został on zamordowany przez latynoskiego zwolennika amnestii dla nielegalnych, lub też zginął w wypadku lub podczas bandyckiego napadu. Miejmy jednak nadzieję, że Arpaio jest dobrze chroniony i że uda mu się zakończyć śledztwo w.s. przestępstw dokonanych przez mafiozów władających Obamą.
Należy też dodać, że szeryf Arpaio na szczęście nie jest już osamotniony w walce o ujawnienie oszustwa – podobne kroki są podjęte przez inne grupy i osoby w USA, jak miliarder Donald Trump. Pojawiły się też dowody na to, że Obama jest Kenijczykiem.

Materiały:

Reklamy

240 responses to “Oficjalne: Obama jest oszustem

 1. Logos 13 kwietnia 2012 o 11:09 am

  Do tego pojawił się na YT film syna Olivera Stone`a wzywający do powstania narodowego ruchu na rzecz impeachmentu. 2/3 kongresu musiałoby zagłosować za, myślicie, że to mozliwe?

  Polubienie

  • gozdek 13 kwietnia 2012 o 11:29 am

   link zapodaj

   Polubienie

   • Logos 13 kwietnia 2012 o 3:16 pm

    proszę bardzo:

    kombinują z licznikiem…ale i tak jest 155 tys.

    Polubienie

  • monitorpolski 13 kwietnia 2012 o 11:35 am

   Trudne w sytuacji gdy na niemal każdego coś mają. Ale może gdyby to nastąpiło bardzo szybko – szantażowani mogli by się nagle uwolnić od ciemięzycieli. Przyklad głosowania za sprawdzeniem ksiąg rachunkowych FED pokazuje, że jest to możliwe.
   Nagorszym problemem są mafijne media – należałoby w bardzo krótkim czasie aresztować wszsytkich bosów i ich zastępców, a stacje telewizyjne obsadzić wojskiem.
   Łuaszenko wie co robi nie wpuszczjąc syjonistów na Białoruś.

   Polubienie

   • Peryskop 13 kwietnia 2012 o 12:29 pm

    Marku, gratuluję nosa i uporu w sprawie fałszywego certyfikatu urodzenia BO. Ujawnienie tego teraz – ale jeszcze z wyciszeniem w MSM – może być środkiem nacisku wiadomych kół zębatych aby atak na Iran (i Syrię) został przeprowadzony na pełną skalę.

    Czy Obama już żałuje wielkiej kariery na którą dał się złapać jak szczupak na błystkę ?
    Czy zdał sobie już sprawę, że został cynicznie wykorzystany do realizacji ponurych planów ?

    Niezależnie od impiczmontowania czynione są naciski, ażeby odebrać mu Pokojowego Nobla.

    Czy zatem rozpoczynamy kolejny akt wielkiej operacji zawalania się światowego domina ?

    Polubienie

    • monitorpolski 13 kwietnia 2012 o 1:06 pm

     A mamy coś innego do wyboru? To jest walka o nasze życie i kolejnych pokoleń. Ja nie mogę słuchać tych idiotów, którzy winią wszystkich naokoło za draństwa, nie widząc najgorszego – ultrasyjonistycznego nazizmu za rogiem.

     Polubienie

     • tity 13 kwietnia 2012 o 3:29 pm

      A wiec robmy cos konkretnego .I nieczekajmy jak Oni wezma sie za nas.Konkrety prosze panstwa.I nie bujac w oblokach o dostatniej starosci..Wojna z ludzmi trwa juz od dluszszego czasu a my wypisujemy tu farmazony i polemizujemy z soba.Dosc ludzie dosc teroryzmu wladzy
      OBudz sie POLSKO..JUZ CZAS NAJWYZSZY…

      Polubienie

      • monitorpolski 13 kwietnia 2012 o 6:47 pm

       Konkret to odpowiednio sporządzona ulotka dwustronna z informacją o NWO, agendzie 21 i depopulacji – szczepionkami, smugami chemicznymi, GMO, aspartamem itd. Ludzie najbardziej reagują gdy rzecz dotyczy ich zdrowia, wtedy zaczynają się interesować rzeczywistością. Ulotki powinny być na różne tematy, możecie mi wysyłać teksty, ja wprowadzę zakładkę „ulotki do druku”. Należy też tworzyć swoje grupy dyskusyjne, koniecznie wymieniać się telefonami lub mieć wspólny adres kontaktowy – przyjdzie czas, że się wezmą za internet.

       Polubienie

       • maniek 13 kwietnia 2012 o 10:23 pm

        nagrywam płytki dvd z najważniejszymi filmami i ulotkę A4 po 2 str wydrukowaną i wrzucam w skrzynki gdzie się da i na ile możliwości pozwolą. Ale jakoś po pół roku akcji nie widzę jakiejś zmiany mentalności. jedno osiedle całe obrzucałem i jakoś cisza żeby ktoś coś komuś powiedział. Na demotywatorach jest odezwa do inernautów i jak ulał pasuję do zwykłych ludzi. Takie ziarno prawdy. Polecam i w miarę możliwości drukować i wrzucać w skrzynki. Kto ma pracę gońca lub dostawcę pizzy parę stron dziennie mu nie zaszkodzi. Ludzie nie powstaną póki nie dowiedzą się o co mają walczyć bo nie wiedzą. Nic nie robienie tylko poglębi zarazę. I szczególnie młodych uświadamiać bo w młodych siła!!! Kupować gaz obezwładniający, maski bo będzie to co w Grecji. Konserwy mile widziane jak skoczą ceny żywności o 200% i paliwo o 100%.

        Polubienie

        • maniek 13 kwietnia 2012 o 10:25 pm

         zapomniałem przypomnieć linka na demotywatory
         http://demotywatory.pl/3762619/Drodzy-internauci
         Kopiować, drukować, rozdawać ile się da!!! To Cię nic prawie nie kosztuje ale jak na 100 osób uświadomisz 2-3 to już jest sukces! Potem pójdzię lawinowo

         Polubienie

         • hjk 14 kwietnia 2012 o 12:18 pm

          A ma ktos jakies oprogramowanie OCR pod ręką, to by szybko zamienił w txt…

          Polubienie

         • maniek 15 kwietnia 2012 o 3:40 pm

          GOTOWA ULOTKA DO DRUKU. Składamy wzdłuż potem jeszcze raz na pół i voila 🙂
          http://speedy.sh/c2gpJ/NIEWYGODNE-FAKTY.docx

          Polubienie

        • monitorpolski 13 kwietnia 2012 o 10:52 pm

         Nie rezygnuj. Jak przejrzysz stare komentarze na tym blogu i na grypa666 to zobaczysz siłę przebudzenia. Ludziom trzeba kilka razy powtórzyć by na coś zwrócili uwagę. Ale jak już raz zrozumieją, to nie ma powrotu do spania. Ogórek raz ukiszony nigdy już nie będzie surowym.

         Polubienie

     • krist 13 kwietnia 2012 o 4:07 pm

      skoro nie mozesz słuchac tych idiotow to moze zaczniesz pisac o polsce a nie o usa? i baraku? co nas to obchodzi iz nie jest urodzonym w usa niechaj amerykanie o to walczą to ich kraj i ich prezio!! a jak widac im to pasuje!!! moze napiszesz cos o naszych idiotach i ich pochodzeniu badz wałach jakie robą, niekompetencji?!!!! czy to co sie u nas w polsce dzieje nie jest dla nas polakow wazniejsze od jakiegos tam prezia w usa?

      z naszych i przez nasze marionetki cały swiat ma polakow głeboko w dupie! w brukseli mord katynski mają gdzieś, ruskie wypucowali wrak tupolewa i oficjalnie temu zaprzeczają, w sejmie miało byc głosowanie za jak najszybszym sciągnięciem wraku tu-154 do kraju i nie przeszło!!!!

      to się w głowie nie miesci? Moze wac pan monitor zacznie pisac co wazne w polsce a nie bzdety o usa? tam sa odpowiedni ludzie co o swoje zawalczą, my im nie pomozemy takim gdybaniem na blogu, a tymbardziej amerykanie nie pomogą nam z naszym zakłamanym rządem!

      wpierw trzeba zrobic porzadek na swoim podworku a pozniej mozna wywierac nacisk na innych jak np małe panstewo israel !!! garstka ludzi wywiera wpływ na cały swiat, no prawie bo taki iran,syria czy egipt stanowczo im się opiera!

      MOnitor nie masz o czym pisac? mało się dzieje w polsce? wiesz ile obchodzi przeciętnego polaka co tamw stanach? ano tyle co zeszłoroczny snieg bo wazniejsze sprawy są u nas..

      przestan mydlic ludziom oczy! i wciskac kit1 o tym iz obama nie jest urodzonym emerykancem było widaomo juz od dawna , ameryki nie odkryłes i nie ma co powielac tematu skoro sami amerykanie mają to gdzies i nic nie zrobili przez te kilka lat! ich problem! my mamy swoje jak 2sk, bronek i cała reszta!!!

      Polubienie

      • Aśka 13 kwietnia 2012 o 4:13 pm

       kris, a nie zadałeś sobie pytania, kto te marionetki (o których piszesz) w Polsce porozstawiał?

       Polubienie

       • Peryskop 13 kwietnia 2012 o 4:40 pm

        @Krist, podałeś klika ważnych spraw krajowych.

        Ale dlaczego nie podałeś tego materiału w rozwiniętej formie jako pełnego artykułu, którego domagasz się od Marka ? Czy zastanowiłeś się nad pytaniem @Aśki ?

        Już tu wpadały trollle z takimi samymi zarzutami, żeby wywołać ferment i wrażenie na przygodnych czytelnikach, jakoby na Monitorze Polskim nie zajmowano się niczym ważnym.

        Identyczny atak wykonała też AQQ, ale możliwe że tu podłożem była irytacja rozwojem wydarzeń w Polsce, tak jakby Monitor był za to odpowiedzielny albo miał bezpośredni wpływ.

        Jeśli masz pomysł na artykuł to go napisz i zaproponuj na wstępniaka, albo wpisz w komentach.

        W zależności od reakcji zobaczymy, czy nie jesteś nex..

        Polubienie

        • ALFA 13 kwietnia 2012 o 5:35 pm

         @Peryskop AQQ nie robiła ataku ,trzeba kobietę zrozumieć i ile jest takich osób załamanych w wieku emerytalnym.Pomyśl .A widzisz do czego to wszystko zmierza.Są manifestacje i oni mają nas w nosie.

         Polubienie

         • ALFA 13 kwietnia 2012 o 5:42 pm

          @Peryskop zobacz teraz wykańczają psychicznie ludzi chorych na raka nie ma CHEMII,a nerwy stres to ich dobija.Ale oni nie wiedzą ,że to im przedłuży życie NIE BĘDĄ TRUCI tym syfem.Może zaczną myśleć inaczej.Oby.

          Polubienie

         • alexirin 13 kwietnia 2012 o 7:35 pm

          moja znajoma przeszła miesiąc temu chemioterapie i zobaczymy co ztego wyjdzie
          dodam że kilka lat temu 3 inne osoby w 3 lata po chemii zmarły

          Polubienie

         • monitorpolski 13 kwietnia 2012 o 7:49 pm

          To zależy od tego jak silny jest organizm. Mało kto przeżywa 5 lat. Dobrze jest wzmocnić organizm ziołami ojca Szeligi lub preparatami dr Ratha. Ziola o. Szeligi tylko bezpośrednio z Peru, ci z innych krajów co się reklamują w Polsce są oszustami. W ogóle to jest wiele przypadków uleczenia raka za pomocą Annona Muricata. Vilcacora tylko zabezpiecza wzmacniając immunologię.

          Polubienie

         • Kamil 13 kwietnia 2012 o 8:14 pm

          Na raka jest dobra głodówka i picie ziół (ziele wierzbownicy drobnokwiatowej) piję też inne zioła ale ona akurat dobra jest. z wody z jakiegoś źródła , wytężony ruch najlepiej na głodnego, wiara , świadomość i miłość i bóg.
          Surowe żółtka od rolnika, śmietana surowa od rolnika, tłuszcze surowe, soki z cytrusów.No czasem jakaś herbata a cukrem (tylko nie diamant bo proszek do prania dodają żeby im się nie psuło namagazynach) lub surowy miód z pasieki z chłodną wodą rozpuszczony., orzechy laskowe itp.No czasem jakaś czekolada parę kostek też dobrze działa
          Ja jem orzechy bez błonnika bo soczek tylko wyciskam.
          Nie jadam ziemiorów i chleba.
          Od chleba łapią mnie infekcje oddechowe.
          I ŻADNA CHEMIA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!żadne leki i wyciągi z pytaka hubiciscusa 😀
          Psyche i fize – kontempluj .
          I nie pij alkoholu bo wibracje które przekazujesz SĄ UPOŚLEDZONE i nie kreują pozytywnie rzeczywistości. 😀 . ja unikam bo od picia tylko same problemy.
          Alkoholizm się już czuło na własnej skórze, 😀 masakra niechce do tego wracać.
          Im bliżej natury tym lepiej.Zapomnieliśmy o tym na rzecz tego co zaserwuje politykiernia 😀
          pzdr

          Polubienie

         • maniek 13 kwietnia 2012 o 10:37 pm

          ALFA MMS pomoże wzmocnić układ odpornościowy i zrobi detoksykacje organizmu. Ja biorę MMSa od paru miesięcy i moi znajomi i zdrów jak byk. Polecam książkę Jim’a Humble’a ” MMS Cudowny Suplement Mineralny” http://chomikuj.pl/metody11/Prze*c5*82om+-+Cudowny+Suplement+Mineralny+-+Jim+Humble,1196085627.pdf
          tak w skrócie: leczy AIDS (99% ludzi żyję i ma się dobrze po zażyciu), raki, nowotwory, cukrzycę, inne choroby układu immunologicznego, odkaża wodę(przyda się na coraz mniejszy dostęp do świeżej wody pitnej) itp itd. Marek Może zrobisz art na temat MMS-a?? Ja jednego jestem pewien. Na 100% działa i wzmacnia układ odpornościowy na maxa i detoksykację organizmu masz zapewnioną po tym co serwują nam w jedzeniu, powietrzu, wodzie. Nie straszne będą wirusy i szczepionki. Polecam chociaż przeczytać książkę.MMS można kupić na allegro od niejakiego natura24 czy coś takiego, lub samemu zrobić jest przepis w książce i mnóstwo przykładów jak MMS wyleczył np: Malarię i AIDS.

          Polubienie

         • ALFA 14 kwietnia 2012 o 8:39 am

          Brak leków. Pacjenci odsyłani. Dyrekcja nic nie wiedziała
          Wbrew wcześniejszym zapewnieniom dyrekcji Warszawskie Centrum Onkologii odsyłało pacjentów z powodu braku cytostatyków. Szefostwo szpitala twierdzi, że nic o tym nie wiedziało. I zapewnia, że problemu z brakiem leków nie ma. Preparatów jednak brakuje, i to w całym kraju.
          http://www.tvn24.pl/12690,1741442,0,1,brak-lekow-pacjenci-odsylani-dyrekcja-nic-nie-wiedziala,wiadomosc.html
          Ja uważam ,ze to jest dopiero początek tego co ma być.Zaraz dowiemy się ,że brak leków na nadcisnienie,cukrzycę ,astmę itd.A dalej się domyślcie co będzie.

          Polubienie

        • monitorpolski 13 kwietnia 2012 o 6:50 pm

         Dostałeś ode mnie kciuka w górę. Ale AQQ dawała często konkrety, a ten to ewidentny troll. Nawet chyba wiem kto to jest. Pan M.G.

         Polubienie

         • Kamil 13 kwietnia 2012 o 8:19 pm

          No i chęć do pracy też ważna bo nawet w piśmie świętym jest napisane że człowiek MUSI się czymś zająć, tak i pasja może być jakaś, ja wracam do breaka i wszystkiego co robiłem wcześiej.
          praca uzdrawia.
          Jak zaczniemy pozytywnie tak możemy skończyć.
          pzdr

          Polubienie

         • Kamil 13 kwietnia 2012 o 8:22 pm

          http://zmianynaziemi.pl/forum/system-holograficzny?page=2#comment-53319

          Polubienie

         • Tola 14 kwietnia 2012 o 5:08 am

          A gdzie mozna kupic ten MMS?

          Polubienie

         • maniek 15 kwietnia 2012 o 3:45 pm

          Tola na allegro. Sam kupiłem i jest super.
          Książka:
          http://allegro.pl/mms-jim-humble-cudowny-suplement-mineral-gratis-i2227262403.html
          MMS (chloryn sodu):
          http://allegro.pl/preparat-mms-chloryn-sodu-28-100-ml-i2223093820.html

          Polubienie

       • monitorpolski 13 kwietnia 2012 o 6:49 pm

        Aśka, on się zawsze odzywa gdy piszę prawdę o USraelu. Przecież wiadomo, że nasi żołnierze giną w Afganistanie za Izrael, podobnie może być niedługo za Iran. Przecież wiadomo, że Tusk i ta cała czereda to pieski USraela i wszystko co się una złego dzieje jest wynikiem decyzji tam podejmowanych, a nie jakiejś Rosji… Przecież wiadomo, że UE i USrael to dwie gałęzie tego samego drzewa…

        Polubienie

        • Aśka 13 kwietnia 2012 o 7:37 pm

         no właśnie

         Polubienie

        • hjk 13 kwietnia 2012 o 7:43 pm

         Tak, USA jest jednym ze światowych centrów polityki i finansów i np. Michalkiewicz pisał, ze zmiana USprezia spowodowała znaczącą zmianę w polityce USA wobec Europy, w tym dla naszej części. Nie wiadomo, czy 10.04.2010 nie był skutiem pewnych pretasowań i zmiany ekipy rzadzacej w USA.
         Da ludzi interesujacych się finansami jest oczywiste, ze pewne decyzje np. FEDu maja wpływ na całą swiatową ekonomie, a szczególnie finanse i np. kondycję polskiej złotówki.

         Polubienie

        • ozyrys 14 kwietnia 2012 o 11:52 am

         A ja mam pytanie ??natrafiłem przed chwilą na ten reportaż ??:)))i….jaka jest prawda ???
         http://wiadomosci.onet.pl/wideo/ilu-zydow-mieszka-w-polsce,61330,w.html

         Polubienie

         • Aśka 14 kwietnia 2012 o 12:21 pm

          Pisał o tym na tej samej stronie
          wacpan 13 Kwiecień 2012 o 11:19 pm

          Polubienie

         • Peryskop 14 kwietnia 2012 o 6:16 pm

          Ozyrys, Aśka, Waćpan – to zapewne kwestia z gatunku nie do ustalenia.

          Po pierwsze – jest autentycznie dużo osób o mieszanych rodowodach.

          Po drugie – chyba odwrócił się trend sprzed kilku lat gdy modne było afiszowanie się judajskim korzeniem, nawet poprzez naciąganie faktów i rodzinnych mitów. Ale ten trend się odwrócił zapewne wobec coraz głośniejszej krytyki polityki syjonistów w Izraelu, coraz wyraźniejszego kryzysu w tym kraju, oraz coraz większej ilości informacji o negatywnym chazarskim wpływie na
          bieg wydarzeń w Polsce i w świecie w przeszłości i obecnie, bezpośrednio i pośrednio.

          Rozsądni zaczynają się obawiać konsekwencji za udział w sprawstwie banksterskich przekrętów, w lewych prywatyzacjach, w akcjach depopulacyjnych, demontażu wymiaru sprawiedliwości itp.

          Nie tylko prof. Norman Finkelstein, prof. Shlomo Sand czy Gilad Azmon są Żydami z etykietką anty-semity. Świadomość biernego udziału w syjonistycznych chucpach zaczyna być dramatem dla wielu uczciwych Żydów.

          Polubienie

         • Aśka 14 kwietnia 2012 o 6:26 pm

          Z gatunku może i ciężko, ale z pospolitych dla tego gatunku cech już o wiele łatwiej.

          Polubienie

      • Dorka 13 kwietnia 2012 o 8:39 pm

       jak w USA wyjdzie na jaw oszustwo to i moze Polacy w POlsce sie obudza??Polakow juz media i rzad sklocili miedzy soba wiec jak maja walczyc dla wspolnej sprawy??jak Jankesi wyjda na ulice z bronia i poleje sie krew to i Polacy moze?…..teraz proboja sklocic ludzi i wywolac wojne rasowa(po zastrzeleniu tego czarnego chlopaka)ale to uda sie nie uda…..najgorzej dla rzadu jest kiedy obywatele sie jednocza i sa swiadomi tego co sie dzieje!!! Ja doceniam artykuly dotyczace USA, moje serce jest w Polsce, ale narazie tu mieszkam, wiec mnie interesuje co sie dzieje…choc slucham tez Alexa Jonesa itp. to i doceniam polskie blogi!!!Dzieki!!!

       Polubienie

       • Tola 14 kwietnia 2012 o 5:12 am

        @Dorka – trzeba w koncu zobaczyc POWIAZANIA!!!!!!!!!!!!!!!!! i zrodlo problemu.
        Walkuje sie to tutaj caly czas.Sprawa rozgrywa sie na wielu plaszczyznach ;ekonomicznej,politycznej,religijnej.
        Nie mozna nic naprawic w Polsce jesli nie zna sie przyczyn tego zla.
        To co sie teraz dzieje to nie sa odosobnione problemy krajow.
        Sluchaj i czytaj ze zrozumieniem.

        Polubienie

        • Aśka 14 kwietnia 2012 o 8:21 am

         Tola, to raczej do Krist’a napisałaś.

         Polubienie

         • Tola 14 kwietnia 2012 o 10:06 am

          @Aska-racja
          Czy ktos napisze gdzie ten MMS mozna kupic albo jaki ma wzor chemiczny?

          Polubienie

         • ALFA 14 kwietnia 2012 o 10:18 am

          Ja tu kupowałem
          http://www.lalbavita.com.pl/

          Polubienie

         • hjk 14 kwietnia 2012 o 12:08 pm

          podchloryn sodu chyba – NaClO2, po potraktowaniu słabym kwasem jak cytrynowy czy octowy uwalnia gaz clo2, który rozpuszcza się w wodzie i w organizmie rozpada na tlen atomowy i sól. Alternatywn terapia do wody utlenionej, która też leczono różne schorzenia, a raczej tlenem, jaki wydziela. Podobnie ozonoterapia, pomagajaca np. w róznych chorobach skóry.

          Polubienie

         • Tola 14 kwietnia 2012 o 12:32 pm

          Alfa ,hjk -dziekuje- :*

          Polubienie

 2. ... 13 kwietnia 2012 o 11:42 am

  przeczytajcie jak panowie od Talmudu , „wycieli” z chronologii biblijnej ponad 200 lat , aby sprobowac zdyskredytowac BOGA OBJAWIONEGO JEZUSA i zeby sprobowac obalic PROROCTWO 70 TYGODNI , nie mamy roku 5722 jak mówi kalendarz talmudyzmu ale zyjemy prawdopoodbnie w okresie 6016-6019 r

  , http://translate.google.pl/translate?hl=pl&sl=en&u=http://www.todd-derstine.com/americaspropheticdestiny/the-anti-messianic-nature-of-jewish-chronology/&ei=ZaCGT9TDIsufOpPt3b0I&sa=X&oi=translate&ct=result&resnum=3&ved=0CDcQ7gEwAg&prev=/search%3Fq%3Dben%2Bhalafta%2Bfalse%2Bchronology%26hl%3Dpl%26client%3Dfirefox-a%26hs%3Doow%26rls%3Dorg.mozilla:pl:official%26prmd%3Dimvnsb

  Polubienie

  • monitorpolski 13 kwietnia 2012 o 11:44 am

   Tu oryginalny link dla znających angielski: http://www.todd-derstine.com/americaspropheticdestiny/the-anti-messianic-nature-of-jewish-chronology/

   Polubienie

  • ... 13 kwietnia 2012 o 11:55 am

   5772 a nie 5722 😉

   Polubienie

   • Peryskop 13 kwietnia 2012 o 3:26 pm

    Czemukolwiek nie przyjrzeć się z bliska, to wyłaniają się kolejne kłamstwa i fałszerstwa.
    Im bliżej, tym tego więcej !

    W tych warunkach trudno się dziwić, że lansowane są porady aby rzeczywistość postrzegać jako wielką iluzję, a świat traktować wirtualnie i fraktalnie w oparciu o chaos i Big Bang.

    Tylko patrzyć jak „gracze” kopną w stolik, żeby wszystkie karty i wszystkie szachy pospadały, a najlepiej żeby się rozleciały w pył, aby nie można już było czegokolwiek zrekonstruować – ani kto powiesił Judasza po wykonaniu zadania, ani czy naprawdę Darwin pochodził od małpy, ani ile ton dolarów wydrukował FED, ani komu świat jest rzekomo „winny” 160 trylionów, ani gdzie wylądował JAK z dowództwem, ani …

    Polubienie

    • O Rzesz 14 kwietnia 2012 o 7:48 pm

     Fraktalnie tak. To naprawdę hologram.
     Ale nie w oparciu o Big Bang, którego nigdy nie było i nie o chaos który jest z racji świadomego stworzenia wszechświatów mądrym mechanizmem zaplanowanego starzenia materii.
     Jak we wspólczesnym przemyśle (co na górze to na dole). 🙂

     Polubienie

  • ... 13 kwietnia 2012 o 2:23 pm

   no i odpowiednio obecnie nie mamy 2012 tylko 2016-2019 rok

   Polubienie

   • Ania 13 kwietnia 2012 o 7:05 pm

    No popatrz ! To przynajmniej zostanie nam oszczędzona ewentualna trauma grudnia 2012 !

    Polubienie

 3. Matix 13 kwietnia 2012 o 12:23 pm

  Wystąpienie dr Ratha na spotkaniu w Berlinie (umieść monitor może ten filmik osobiście)

  Polubienie

  • TajemniczyPan 13 kwietnia 2012 o 12:36 pm

   Ten film byłby lepszy:

   911 – Wielka Amerykańska Operacja Psychologiczna [PL]

   Polubienie

  • monitorpolski 13 kwietnia 2012 o 1:07 pm

   Nie tylko umieszczę, ale i zamieszczę artykuł na podstawie tego co wpisała Aśka. To bardzo ważne!

   Polubienie

   • Peryskop 13 kwietnia 2012 o 1:38 pm

    No to TajemniczyPan sam się nam odkrył !
    Brawo i dziękujemy „za współpracę”.

    Już wczoraj podał ten link do dobrze znanych trików 9/11 psy-operation sprzed 11 lat.
    A odwracanie dziś tym uwagi od aktualnego przemówienia dr Ratha to czysty trolllllizm.

    Who Next ?

    Polubienie

    • monitorpolski 13 kwietnia 2012 o 6:53 pm

     Peryskop, nie jesteś za bardzo przeczulony? Film nie jest tak bardzo tematycznie oddalony…

     Polubienie

     • Peryskop 13 kwietnia 2012 o 7:58 pm

      Niestety, mam wrażenie, że nie jestem przeczulony, ale czytam między liniami.

      Dr Rath punktuje zagrożenia dla Europy i świata ze strony odrodzonej niemieckiej zaborczości, zagrożenia ujarzmienia narodów przy pomocy lichwy, euro i brukselskiej neo-burżuazji, oraz zagrożenia dla naszego zdrowia w wyniku działań kartelu farmaceutyczno-chemicznego wywodzącego się z IG Farben, Bayera, BASF, Hoechst i in. A więc MR ujawnia mechanizm NWO.

      Natomiast Ace Baker ilustruje przykłady stosowanych technik manipulacji psychologicznej.

      Można było przpomnić ten link podany wczoraj, ale po co komentarz „Ten film byłby lepszy” ?

      Polubienie

      • Aśka 13 kwietnia 2012 o 8:49 pm

       @Peryskop: Też tak myślę.

       Polubienie

       • Peryskop 13 kwietnia 2012 o 9:05 pm

        Zobaczymy czy i jak T@P się odezwie.

        To już drugi T@P.
        Pierwszy się niedawno z gracją wywalił na „Partii Chongqing”.

        A czy pamiętasz Libro@77 zamawiającego tu analizy nt. pieców w Auschwitz ?

        Wygląda na to że z Zentrollli rzucają na pierwszą linię całkiem zielonych 😀 😀 😀

        Polubienie

        • TajemniczyPan 13 kwietnia 2012 o 9:52 pm

         No dla mnie osobiście ten materiał o WTC jest dużo ciekawszy niż to Twoje wideo no i chyba tyle w tym temacie… widocznie Ciebie interesuje ono bardziej no i git… Ten materiał o WTC jest nowy jeżeli chodzi o napisy polskie więc warto się z nim zapoznać… no i są tam poruszone w sumie nowe fakty iż nie było żadnych samolotów… w filmach jakie są z napisami pl nie ma o tym mowy z tego co pamiętam… (pomijając wątpliwości co do pentagonu). Mnie osobiście nie poruszył i nie wzbogacił w żaden konkretny sposób materiał który podałeś (chodź ja oglądałem samo Jego wystąpienie, a nie w niezależnej telewizji) no ale jak Tobie się tak podoba to ok… mi nie przypadło to wideo do gustu… nie ma tam w sumie nic odkrywczego… nic nowego.. ale może się mylę? no to chyba tyle w temacie wyjaśnień których tak oczekujesz 😉

         Polubienie

         • Peryskop 13 kwietnia 2012 o 10:48 pm

          T@P, szkoda że wczoraj nie podałeś tego komentarza tylko goły tytuł i link.

          O hologramach zamiast samolotów huczało od 11 lat (oprócz Pentagonu) więc brak samolotów wlatujących w WTC nie jest to nowość. Bardziej innowacyjny jest inny filmik tegoż Ace Baker’a o szczegółach manipulacji na sygnale composit-video ażeby obrazy samolotów odpowiednio nałożone ukazały się w kadrach „oryginalnych” filmów trzech „niezależnych” stacji tv.

          Zatem w dalszym ciągu ciekawe co autor miał na myśli dodając słowa „Ten film byłby lepszy” akurat pod linkiem do wystąpienia dr Ratha w Berlinie z dopiskiem @Matixa: (umieść monitor może ten filmik osobiście) ? Czy nie było już wolnego miejsca na odręby post ?

          Tak tylko pytam „z ciekawości”.

          Polubienie

         • TajemniczyPan 14 kwietnia 2012 o 12:17 am

          W filmie jaki podałem nie ma słowa o hologramach… chyba go nie oglądałeś. Ace Baker nie sugeruje, że były to hologramy tylko, że były to samoloty stworzone w programie komputerowym i wcale nie uważam, aby dla Polaków były to nowe informacje, raczej dla tych co znają angielski to może, ale nie dla tych co angielskiego nie znają (pomijając ewentualne dyskusje na forach internetowych). W filmach o WTC jakie są przetłumaczone na język polski nie mówiło się o tej teorii – nie chce mi się już tego powtarzać.

          Co do słów „Ten film byłby lepszy” znaczy, że byłby lepszy do umieszczenia osobiście przez monitora… i tu sobie podpisz dalszą część zdania. Ciężko mi uwierzyć że nie rozumiesz tego. Kończę tutaj tą dyskusję bo ona jest zupełnie nie potrzebna. Szukasz zwady na siłę. Pozdro.

          Polubienie

         • Peryskop 14 kwietnia 2012 o 1:58 am

          Film oglądałem więc mi nie imputuj jakobym twierdził, że Ace Baker cokolwiek sugerował z hologramami. Dobrze wiem o czym napisałem – były teorie, że zamiast samolotów wytworzono ich 3-wymiarowe obrazy tj. hologramy. A więc brak materialnych samolotów uderzających w wieże to żadna nowa rewelacja. Kontynuujesz ściemnianie, bo w komentarzach po polsku (a niby dlaczego mielibyśmy pomijać dyskusje na blogach ?) takie domysły krążyły od dawna, np tu:
          http://davidicke.pl/forum/holograficzne-samoloty-ufo-smugi-chemiczne-t4462.html

          „”Ten film byłby lepszy” znaczy, że byłby lepszy do umieszczenia osobiście przez monitora… i tu sobie podpisz dalszą część zdania.”

          Ta dalsza część zdania to pytanie – dlaczego w takim razie nie napisałeś wtedy sam, w jednym zdaniu, na czym polega ta przewaga ? Przecież to naturalnie i zabiera mało czasu.

          „Ciężko mi uwierzyć że nie rozumiesz tego.” Ależ rozumiem coraz lepiej.
          I nie szukam zwady ale trollli. Aśka też ma nosa. Był jeszcze Zeno, ale się wyczerpał 😦

          Lecąc z nami dalej bardziej uważaj, proszę, co robisz i w jakim momencie i kontekście.
          Pozdro. I dzięki za link do Great American Psy-Op. Z tym Ace Bakerem są podobno hece…

          Polubienie

        • libro77 14 kwietnia 2012 o 6:45 am

         PYSKOROP – ale nie twierdziłem, jak Ty, że Św. Paweł zaczął rozwalać Chrześcijaństwo.
         Robisz tu krecią robotę i wiele razy się już odkryłeś.

         Polubienie

         • libro77 14 kwietnia 2012 o 6:53 am

          Komory gazowe – one oczywiście istniały, chodziło mi o skalę zjawiska oraz jego historię i zasięg występowania.
          Pozdrawiam Forumowiczów i ostrzegam przed „filarem” tego forum.

          Polubienie

         • Peryskop 14 kwietnia 2012 o 7:25 pm

          libro@dwie@siekierki, jeśli wiesz jak było z komorami gazowymi w Auschwitz, to dlaczego nie podałeś tu swej wiedzy, ale usiłowałeś nas „przesłuchać” w tej drażliwej kwestii ?

          Ostrzeżenia tak obciachowego trolllla są niezwykle cenne. Dziękujemy i prosimy o jeszcze !

          Twoje afiszowanie się z wiarą katolicką pod publiczkę cuchnęło podstępem i na tym zaczynacie wpadać, bo coraz bardziej kiepsko was zadaniowali ostatnio panowie szefowie z Zentrollli.

          To właśnie próby wydobycia kto w co wierzy kompromitują was – świętoszków, podrzucających tu poprzekręcane lub wyrwane z kontekstu urywki biblijne i/lub ojbawienia, nawołujące do pokornie pokutnego klęczkowania i nadstawiania wszelkich policzków. Dwa było wam za mało ?

          Twórczość Szawła z Tarsu ma właśnie takie zadanie – utrwalać ciemnotę i wierno-poddaństwo.
          Na szczęście coraz więcej osób wierzących dostrzega masońskie rozwalanie KK, m.in. z cynicznym wykorzystaniem tekstów podstępnie podłączonych do kanonów wiary w Boga.

          Polubienie

         • hjk 14 kwietnia 2012 o 11:42 pm

          No tak, z tym św. Pawłem jako rzekomym „szkodnikiem” dla chrześcijaństwa to trzeba uważac, by się nie nabrać, bo to moze być prowokacja gorliwych „naprawiaczy Kościoła” albo innych „demaskatorów szkodników Kościoła”.
          Jest to oczywisty nonsens, bo nauki św. Pawła to jeden z fundamentów teologii chrześcijańskiej.

          Polubienie

        • zenobiusz 14 kwietnia 2012 o 8:22 pm

         Libro77@

         Z takim “występem ,nie ma potrzeby polemizować,jest czytelny,on się odsłania wystarczająco,to najnowszy trend,atak na Kościół,z każdej możliwej pozycji.

         http://zenobiusz.wordpress.com/2012/04/14/takiej-polski-tys-krolowa-maryjo/#comment-44268

         Polubienie

         • Peryskop 14 kwietnia 2012 o 10:29 pm

          Świętoszkowe trollle Zenobiust@77 – tu sobie poczytajcie jak ks. Tadeusz Kiersztyn i in. dekonspirują niejaką p. Mieczysławę z Chicagowa, która działając niby w zbożnym celu tak naprawdę jest z waszej paki i rozsyła ojbawienia i rozmaite apele oraz świętobliwe interpretacje Biblii strasząc maluczkich jak i czym się da.

          Przypominam radę praktyczną: po opakowaniach owoców też ich poznacie 🙂
          Was już poznaliśmy !

          OSTRZEŻENIE: Strona internetowa „Echo Chrystusa Króla”

          http://dakowski.pl//index.php?option=com_content&task=view&id=6101&Itemid=46

          Polubienie

         • monitorpolski 14 kwietnia 2012 o 11:02 pm

          Rzadko reaguję na objawienia czy przepowiednie, o. Klimuszko mi wystarczy. Takie „przepowiednie” mogą być doskonałą bronią psy-op na naiwnych wierzących. Broń szatana, a nie głos Boga. O. Kiersztyn jest w 100% pewny. Mam potwierdzenie z najlepszych źródeł.

          Polubienie

         • zenobiusz 15 kwietnia 2012 o 1:01 am

          Pery@skop.
          wszyscy,nawet pobieżni ,czytelnicy mojego bloga,wiedzą ,że od lat,ujawniam ,i zwalczam fałszywe objawienia,Mieczysławy Kordas,z Chicago,o której piszesz,a nadto Żywego Płomienia ,Marii Irlandki,a i Johna Leary i innych fałszywych proroków.
          Ponieważ nie jesteś pobieżnym czytelnikiem,poziom hipokryzji który osiągnąłeś tą wypowiedzią ,jest porażający.Ciekawe ,ale jeden z obrońców satanicznego fałszywego objawienia,też lubi wyrażenie dystrakcja uwagi ,ale to chyba przypadek,bo pisze pod nickiem wyczekujący@ a nie zanurzony@
          Tu specjalnie dla Ciebie jedno z ostatnich ,”objawionek”
          http://zenobiusz.wordpress.com/2012/04/11/matka-boza-o-przygotowaniu-na-koniec-czasow/

          Polubienie

       • Tola 14 kwietnia 2012 o 5:17 am

        Ja tez tak to odbieram .
        Plus trzykropka,ktory w nocy szykuje juz sobie gotowe teksty i jak tylko Marek wpuszcza nowy artykul to trzykropek juz w pierwszych minutach wkleja swoje.Obserwowalam to nie raz poniewaz tez zagladam tu jako jedna z pierwszych.
        Przeciez on nawet nie bylby w stanie fizycznie tego napisac,a gdzie do tego jeszcze przemyslec to co pisze.
        W ogole jest goraco na blogu.

        Polubienie

        • Tola 14 kwietnia 2012 o 10:08 am

         Tez tak odbieram bylo do Aski i Peryskopa-jakos czasami nie wskakuja komentarze tam gzdie sa wpisywane.

         Polubienie

 4. wacpan 13 kwietnia 2012 o 12:24 pm

  Tak to juz u nas niestety jest,prawda jest taka iz,1/4 miseszkancow Polski to potomkowie przesiedlencow ukrainskich,1/4 zydow i 2/4 Polakow,i wlasnie te 2/4 dziela sie na jeszcze mniejsze grupy,patryjotow oraz ludzi przyklaskujacych i zadowolonych z sytuacji w kraju tzw.sytych niewolnikow,……,dlatego jak tu ma byc dobrze skoro wiekszosc ma wy*ne na sparwy zwiazane ze „swoja” ojczyzna??!!??!?

  Polubienie

 5. poryty@system.wp.pl 13 kwietnia 2012 o 1:10 pm

  Polubienie

 6. ksant 13 kwietnia 2012 o 2:17 pm

  Ekolodzy wytropili zakazane pestycydy w chińskich herbatach.
  http://www.portalspozywczy.pl/inne/kawa_herbata/wiadomosci/zakazane-pestycydy-w-chinskich-herbatach,68469.html

  Polubienie

  • Kamil 13 kwietnia 2012 o 5:31 pm

   haha a do cukru DIAMANT dodają jakiś proszek!!!!!!!!
   czuć zapach proszku.
   a w smaku już całkiem do d****
   A powiem że słodka łyżeczka z biedrony bije na łeb ten diamant
   ej daajcie spokój qrf*
   nara

   Polubienie

 7. cube 13 kwietnia 2012 o 2:29 pm

  znalezione, nie sprawdzone:
  Afera marszałkowa, w której umaczany jest Komorowski! Szok! Zginął człowiek, który miał zeznawać 1 marca tego roku przeciw Komorowskiemu w sprawie korupcji w WSI! Podobno popełnił samobójstwo! Plk. Tobiasz jego nazwisko! O tym powinny wrzeszczeć media od rana do wieczora! Reżimowe media manipulują i chronią elitę! Myślcie ludzie póki czas!

  Polubienie

 8. wacpan 13 kwietnia 2012 o 3:19 pm

  http://wolnemedia.net/wiadomosci-ze-swiata/ataki-bombowe-w-grecji/

  Polubienie

 9. Aśka 13 kwietnia 2012 o 3:21 pm

  http://biznes.onet.pl/prawica-w-pe-wciaz-nie-zdecydowala-kiedy-chce-glos,18515,5098050,1,news-detal
  Prawica w PE wciąż nie zdecydowała, kiedy chce głosować w sprawie ACTA
  11 minut temu 13.04.2012

  Komisja ds. handlu PE ma głosować ws. ACTA 29 lub 30 maja, a socjaliści rekomendują odrzucenie umowy i głosowanie plenarne już w czerwcu. Inne grupy polityczne, w tym chadecy, wciąż nie zdecydowały, czy nie lepiej poczekać na opinię Trybunału Sprawiedliwości UE.
  […]

  http://biznes.onet.pl/annan-chce-otwarcia-korytarzy-humanitarnych-w-syri,18515,5098035,1,onet-wiadomosci-detal
  Annan chce otwarcia „korytarzy humanitarnych” w Syrii
  15 minut temu 13.04.2012

  Władze Syrii powinny zezwolić na otwarcie „korytarzy humanitarnych” – oświadczył dziś w Genewie rzecznik wysłannika ONZ i Ligi Arabskiej do Syrii Kofiego Annana, Ahmad Fawzi. W Syrii drugi dzień obowiązuje zawieszenie broni.

  – (Kofi) Annan jest świadom, że sytuacja w Syrii nie jest teraz idealna. (…) Są zatrzymani, których należy uwolnić, korytarze humanitarne powinny zostać otwarte – powiedział Fawzi przypominając, że pomocy humanitarnej w Syrii potrzebuje, według ONZ, ponad milion osób.

  Rzeczniczka oenzetowskiego Światowego Programu Żywnościowego Elisabeth Byrs powiadomiła, że organizacja rozprowadza pomoc humanitarną poprzez Syryjski Czerwony Półksiężyc od grudnia ubiegłego roku.

  W Syrii już w kilka godzin po wczorajszym wejściu w życie rozejmu obie strony sygnalizowały przypadki naruszenia zawieszenia broni, a opozycja podkreślała, że siły rządowe i czołgi wciąż są w miastach, mimo że zgodnie z planem Annana miały je opuścić.

  Niemniej Fawzi powiedział dziś, że generalnie zawieszenie broni jest przestrzegane, a do Syrii należy wysłać jak najprędzej międzynarodowych obserwatorów (…)

  http://biznes.onet.pl/premier-wegier-kontra-komisja-europejska,18543,5097949,1,news-detal
  Premier Węgier kontra Komisja Europejska
  dzisiaj, 14:57 IAR 13.04.2012

  Premier Węgier Viktor Orban zarzucił Komisji Europejskiej przekroczenie kompetencji w rozmowach negocjacyjnych w sprawie udzielenia kredytu wysokości 20 mld euro.
  […]
  Orban uznał, że jeśli Komisja ma nadal zastrzeżenia do węgierskiego ustawodawstwa to może wystąpić do Trybunału w Strasburgu, ale nie powinna uzależniać od tego udzielenia kredytów. „To absurdalne. Mamy prawo do dialogu. Bruksela to nie Moskwa” – powiedział Orban.
  […]

  http://biznes.onet.pl/parlament-portugalii-ratyfikowal-pakt-fiskalny,18543,5097905,1,news-detal
  Parlament Portugalii ratyfikował pakt fiskalny
  dzisiaj, 14:17 PAP 13.04.2012

  Parlament Portugalii ratyfikował w piątek pakt fiskalny, którego celem jest wzmocnienie dyscypliny budżetowej w UE. Portugalia jest pierwszym krajem unijnym, którego parlament ratyfikował tę umowę.

  Parlament w Lizbonie zgodził się też na Europejski Mechanizm Stabilizacyjny.
  […]

  http://wiadomosci.onet.pl/katastrofa-smolenska,5097883,temat.html
  Władimir Markin: nie czyszczono wraku tupolewa
  13.04.2012

  Polubienie

 10. wacpan 13 kwietnia 2012 o 5:15 pm

  http://konflikty.wp.pl/kat,1020229,title,Portugalia-szykuje-sie-do-interwencji-wojskowej-w-Gwinei-Bissau,wid,14410186,wiadomosc.html

  Polubienie

 11. lukasz2134 13 kwietnia 2012 o 6:19 pm

  http://dzieci.pl/breedingAid,14408107,title,Mali-geniusze,wychowanie_artykul.html?smgputicaid=6e443

  monitor czy to prawda ze dzieci sa madre bo maja chorobe autyzm ktorym im wszczepiono leki? jak mialem 3 latka to ukladalem mury na prosto z kostki drewna albo jak mialem 7 lat w szkole juz umialem czytac i liczyc dziwne kiedys mi tak rodzice powiedzieli … i zaluje ze mam autyzm bo te choroby ktorego nie da sie wyleczyc i wgl skad sie one wziely? ;///

  Polubienie

  • monitorpolski 13 kwietnia 2012 o 6:41 pm

   Daj taki argument rodzicom dzieci z autyzmem to cię zabiją. Mam znajomych z autystycznym już mężczyzną, jego mózg został zabity szczepionkami jako niemowlę, niemowa, rzuca się na ludzi, piana leci z ust itd. Tragedia. Wmawianie, że szczepionki kreują geniuszy jest bandytyzmem. A może ci właśnie chodziło o zbulwersowanie czytelnika, żeby zmienić niewygodny tor dyskusji? Taka mała psy-op…

   Polubienie

   • hjk 13 kwietnia 2012 o 8:06 pm

    a do ilu umiałes liczyć w wieku 7 lat?

    Polubienie

    • kosiardeyablos 14 kwietnia 2012 o 10:02 am

     hypa to tszeh ! ….hahahaha

     Polubienie

   • sebecx 14 kwietnia 2012 o 9:36 am

    już czytałem podobną opinię jakiegoś rodzica.. moja córka ma 2,7 l i mury z klocków od dawna stawia i liczy także do 5 lub 10 jak jej się zachce… a autyzmu nie ma.. rychło pewnie geniusz…

    Polubienie

    • kosiardeyablos 14 kwietnia 2012 o 10:09 am

     no ja tam niewiem jak to jest….dzieciaki do czasu jak nie zostaną spaczone nowowiedza obecnego świata mają troche inaczej poukładane w garach….chyba wiecie o co chodzi ? Ale skoro o tym mowa no to bezczelnie sie pochwale : w wieku 3 lat podrywałem koleżanki w piaskownicy, w wieku 4 lat umiałem już czytać i pisać, w wieku 5 lat moja pierwsza przeczytana książka to „Ludzie Ery Atomowej” oraz „Skrzydła i Buńczuki”, a ulubione komiksy to Tytus Romek i A’Tomek, nie wspominając o seri o Klossie i magazynie komiksowym RELAKS ! Czy to wina szczepionek ?!

     Polubienie

     • hjk 14 kwietnia 2012 o 11:40 am

      Marek juz zamknął komentarze, więc wyimek z wczoraj z Twego zasadniczo słusznego komentu o odpowiedzialności:
      „Postępek był jednoznaczny – zabójstwo ale w obronie własnej niczego nie tłumaczy, jest faktem…no i tu zaczynają się schody.”

      Tłumaczy, choc schody pozostają – dlatego w etyce i w prawie mamy rozróżnienie na zabójstwo i morderstwo. Każde morderstwo jest zabójstwem, ale nie odwrotnie i dlatego jest podstawa do rozróżnienia – liczy się intencja, zamiar.

      Oczywiście jest to sprawa poważna i sąd zawsze rozpatruje, czy nie było innych środków dla tego „obronienia się” i taki jest wymóg, by naprawde tylko w ostateczności w taki sposób się bronić, ale jako się rzekło, czasami nie ma wyjścia, jak na wojnie i wszelka wojna obronna jest uzasadniana jako zabójstwo w obronie własnej, a winę w zasadzie ponosi zdegenerowany najeźdźca, który ucieka się do tak nikczemnych środków, a ponosząc śmierć w zasadzie sciąga na siebie skutki nikczemnosci.

      Polubienie

      • kosiardeyablos 14 kwietnia 2012 o 7:02 pm

       dobre…haha…można siętrochu w tym poplątać ale temat jest ciekawy. Zauważ kiedy powstało prawo pierwszej krwii. Nie okreśłe kiedy ale było to dawno temu. Działa to na zasadzie przyczynowości z rpostych zasad kto pierwszy w morde wali ten zaczyna, więc ogólnie przyjęta
       jest zasada zę obrona konieczna nie jest ani atakiem ani próbą zabójstwa ale celowym działaniem wprostproporcjonalnym do…….utknąłem, a tak fajnie brzmialo……….zamierzonego działania strony przeciwnej…uff……prawnik ze mnie to nie jest. Wiadomo o co chodzi. więc tzw Boskie Prawo Pomsty istnieje jako prawo uznawalne ? Czy wogóle jest uznawalne i wytłumacalne skoro zostało ustanowione przez ludzi ? Przecież też można je zaliczyć jako łamanie „nie zabijaj”
       Masz racje i chwale twe wypowiedzi bo jest w nich pozytywny myk i ważne uwagi !
       Mówimy tu o odpowiedznialnoiści i czymś co wtamtym poście wspomniałem – dyscyplinie – odruchu ludzkim. Zauwarz żę niektórym brak tego odruchu, ktróry możę ich kwalifokować jako nieodpowiedzialne miernoty, czyli lucferianie lub osoby ewidentnie opętane, zresztą to prawie to samo. Aspekt opętania to pojęcie wniewole bez uprzedniego pozwolenia zaś bycie na usługach to …uwaga….wolny wybór !!! Wszystko polega jednak na rozpoznawalności dokonanego czynu lub czynu będocego w zamiarze dokonania – to jest włąśnie wolny wybór. Decyzja obrania ścieźki i jej intencje mogą zaważyc na losie danej jednostki ludzkiej w jej drodze życia a później odrodzenia. Powiedz jak wielu ludzi jest zagubnioych ?….dobra…. Powiem ci że wielu, tylko wstydzą się do tego rzyznać. Dlatego warto mówić, (rozmawiać tak jak my teraz na ten temat) to kropla w morzu, ale dzieki niej „podnosi się istotny poziom wody” !

       Polubienie

      • kosiardeyablos 14 kwietnia 2012 o 7:08 pm

       dodam – słuszne uwagi „hjk”, dzięki za kontynuację wątka.

       Polubienie

       • hjk 15 kwietnia 2012 o 12:12 am

        @”Wiadomo o co chodzi. więc tzw Boskie Prawo Pomsty istnieje jako prawo uznawalne?”

        Wkraczamy tu na nieco szerszy obszar sprawiedliwości. Kiedys istniała instytucja „msty rodowej”, jeszcze do niedawna znana z praktyk różnych południowych mafii jak włoskiej i inne, kiedy nie działał system sprawiedliwości sądowniczej. Groźba zemsty ze strony „ziomali” była czymś, co mogło powstrzymać ew. sprawcę od popełniania zabójstwa i raczej szukania innych sposobów rozwiązywania konfiktów.

        Nie wiem jak to osądzić, biorąc pod uwagę opowieści o wendettach ciągnących się przez pokolenia czy walkach między plemionami, wojnami między sąsiadami (ostatnio: serbowie – chorwaci), itd. Pewnie do pewnego stopnia to jakoś zapewniało porządek, ale czasami nie skutkowało, bo ktoś nie wytrzymał i nawet moze z powodu słusznych roszczeń kogoś tam w przypływie gniewu zabił, a potem się już ciągnęło.

        Dość powiedziec, ze z czasem istytucja „msty rodowej” została zostąpiona przez działania usankcjonowanych prawem państwowym sądów, gdzie należało przyjść ze swoimi roszczeniami i po ich udowodnieniu mozna się było spodziewać ich wykonania bez uciekania się do osobistego wymierzania sprawiedliwości. No ale jak sądy nie działają, należy się obawiać „powrotu do przeszłosci”…

        Już Arystoteles odrzucał ideę zemsty (odpłaty tym samym za doznane zło) jako nie mające nic wspólnego ze sprawiedliwością i juz w jego czasach funkcjonowały sądy, ale skoro pisał o tym, zemsta musiała być niemalże na porządku dziennym.

        Aczkolwiek nasz problem (obrona konieczna) jest związany z moralnością, a wtórnie z prawnymi konsekwencjami, jako że w naszej cywilizacji to moralność (a więc pewna wewnętrzna wartość czynu i jego wpływu – pozytywnego czy negatywnego- na człowieka) ma znaczenie podstawowe i jest przed prawem. Z tego powodu prawo powinno być oparte o zasady moralne, biorące się z odczytania natury rzeczy – tu: sensu ludzkiego działania.

        Tradycyjnie w etyce (nauce o moralności) dopuszczano trzy przypadki obrony koniecznej, mogącej skutkować zabójstwem napastnika (poza ewidentnymi przypadkami napaści, kiedy jakis gość „leci z pałą” czy nożem, itp. i chce kogoś zabic):
        wojna obronna, gwałt na kobiecie i złodziejstwo pozbawiające kogoś całego majątku tak, ze ktoś pozostanie bez środków do życia (co równałoby się w zasadzie pozbawieniu życia, bo pozbawić życia a pozbawić środków do niego to prawie to samo.) Wymieniano te przypadki, zeby znowu nie przesadzić z tym prawem do „obrony koniecznej” i za bardzo go nie nadużywać, by znowuż wszystko nie było „obroną konieczną”… Wszystko pozostałe domaga się już szczegółowego uwzglednienia wszelkich okoliczności. Zasadniczo przykazanie 5 każe unikać wszelkiego zabijania (choć niektórzy interpretują to jako „nie morduj”, a inni rozciągają to na pzobawianie zycia nawet zwierząt i roślin(!)), bo ono niczego nie rozwiązuje i przysparza tylko rożnorodnych kłopotów, no ale czasem „nie ma wyjścia”, a wtedy sprawy się komplikują…

        Polubienie

  • ALFA 14 kwietnia 2012 o 6:20 pm

   @lukasz2134 nie wiem czy wszystkie dzieci z autyzmem ,ale mam w rodzinie chłopiec jest przepieron w internecie .Palce po klawiaturze to mu latają i tylko wpatrzony w monitor .My siedzimy tyle w internecie i nie umiemy tego co on. Tak jest z elektroniką ,chociaż te dzieci żyją w swoim świecie.

   Polubienie

   • sebecx 14 kwietnia 2012 o 9:04 pm

    a co z tzw. uczuciami … że tak zapytam wyższymi…?

    Polubienie

    • hjk 15 kwietnia 2012 o 12:15 am

     no ale my siedzimy z powodów „komunikacyjnych” i :informacyjnych” a on pewnie „informatycznych”…

     Polubienie

 12. ALFA 13 kwietnia 2012 o 6:55 pm

  Islandia wybacza zadłużenia hipotecznego dla ludności. Umieszczenie bankierów i polityków na „ławie oskarżonych”
  To jest niesamowite. To pokazuje, kiedy ludzie NIE STAND UP mają większą moc i wygrać z skorumpowanych bankierów i polityków danego kraju. Islandia jest wytrzymałym i wymazania zadłużenia hipotecznego ludności. Są one oddanie bankierów i polityków na „ławie oskarżonych.” Co oznacza, że ​​zakładam, że stawiają je przed sądem za korupcję.

  Teraz reszta ludzi na całym świecie muszą zacząć robić to samo. Wszyscy musimy stanąć przeciw wszystkim korupcji i nadużyć finansowych banków i polityków, które są marionetkami w rękach banków i korporacji.

  http://sherriequestioningall.blogspot.com/2012/04/iceland-forgives-mortgage-debt-for.html

  Polubienie

  • hjk 13 kwietnia 2012 o 8:18 pm

   Za komuny rząd prowadził właśnie taką politykę, ze jak ktoś wziął pożyczke z zakładu czy nawet banku na „pobudowanie się” i faktycznie wybudował dom, to po jakimś czasie umarzano i w ten sposób kraj się rozwijał. Pieniądze słuzyły realnemu rozwojowi i realnej ekonomii, a dziś odwrotnie…

   Polubienie

 13. wacpan 13 kwietnia 2012 o 7:02 pm

  😀

  http://wiadomosci.onet.pl/kraj/msw-policja-nie-bedzie-uczestniczyc-w-pracach-nad-,1,5098079,wiadomosc.html

  Polubienie

 14. wacpan 13 kwietnia 2012 o 7:05 pm

  http://www.lex.pl/czytaj/-/artykul/msw-nie-chce-juz-projektu-indect

  Polubienie

 15. wacpan 13 kwietnia 2012 o 7:29 pm

  ale powiem tagggggggggg nie cieszmy sie z tym INDECTEM,najprawdopodobniej bedzie dalej budowany,zbyt duze pieniadze zainwestowano,sprawa podobna do GMO.peace

  Polubienie

  • monitorpolski 13 kwietnia 2012 o 7:54 pm

   wacpan, ja wcale nie jestem pewien jaki jest podział sił w polskich służbach. Po tym co było ze szczepionkami byłbym większym optymistą niż to wynika z treści bloga. Natomiast bardzo obawiam się nowej opozycji, wiem kto się tam kręci i jaka jest w tym perfidia. Po czym można rozpoznać tych ludzi? Po bezwzględnej nienawiści do Rosji i miłości do USRaela. Co nie znaczy, że ja kocham Rosję – jestem tylko realistą. Nienawiść prowadzi zawsze do konfliktu, a o te pewnie tym ludziom chodzi.

   Polubienie

   • wacpan 13 kwietnia 2012 o 8:51 pm

    pozyjemy,zobaczymy,moim zdaniem cos wisi w powietrzu…

    Polubienie

 16. zdenek 13 kwietnia 2012 o 8:01 pm

  Wszystko to fajnie wygląda. Jednak najbardziej powinno nas niepokoić to, że Republikanie, absolutnie nie podnosili tego tematu.
  Bynajmniej – ciężko się było czegokolwiek doszukać.
  Czy aby nie jest to podyktowane tym, że kandydat partii republikańskiej, równiez w US się nie urodził.
  Ja uważam, ze amerykanskie prawybory to FARSA.
  Jest dobry artykuł na ten temat – POLECAM link niżej: http://www.cenaprawdy.net/index.php/swiat/753-amerykanskie-prawybory-to-farsa

  Polubienie

  • monitorpolski 13 kwietnia 2012 o 8:47 pm

   Oczywiście, że FARSA. Wszędzie naprawdę wygrywa Ron Paul, głosy są fałszowane – oni mają to dopracowane do perfekcji. Na Florydzie np. kiedyś odwrócono głosy na Gore’a i Busha. Gore wygrywał, to dostał głosy Busha i odwrotnie. W Polsce jest podobnie – dlaczego PiS nic nie robił gdy jawnie sfałszowano ostatnie wybory – są dowody w postaci rozkładu statystycznego.

   Polubienie

   • zdenek 13 kwietnia 2012 o 9:11 pm

    Jest takie powiedzenia ” Kto ma media ten ma władzę”. Wiadomo jest, ze mafia kontroluje media w Polsce. Wiadomo jest, że PiS, praktycznie – poza Sakiewiczem i O.Rydzykiem – do mediów ma odciety dostęp. To właśnie jest odpowiedzią na postawiaone pytanie.
    Naszym zadaniem jest, aby w miarę mozliwości, demaskować wszelkie POczynania mafii i dupków z Tuskiem na czele. Nie konkurujmy między soba – lecz przekazujmy informacje do jak naszerszej grupy odbiorców i eliminujmy, wszelkie prowokacje i fałszywki puszczane w sieci.

    Pozdrawiam
    zdenek

    Polubienie

 17. alexirin 13 kwietnia 2012 o 8:08 pm

  Gaz łupkowy w Polsce sprzedany

  http://newworldorder.com.pl/artykul,3510,Gaz-lupkowy-w-Polsce-sprzedany

  czy w ogóle tych złodzieji ktoś kiedyś za to rozliczy?

  Polubienie

  • hjk 13 kwietnia 2012 o 8:40 pm

   Tak, jesli ludzi esię zjednocza i utworzą jakis rząd narodowy jak na Islandii

   Polubienie

 18. wacpan 13 kwietnia 2012 o 8:16 pm

  katerinka nadaje na nowym ekranie,,,,

  http://katerina.nowyekran.pl/post/59106,brytyjczycy-ujawniaja-tajny-rzad-swiatowy

  Polubienie

  • hjk 13 kwietnia 2012 o 8:25 pm

   „Jeżeli chcecie, aby inni Was szanowali, to zacznijcie szanować się sami. Nic Was nie obchodzi poza tymi trupami, którym życia nikt już nie przywróci. Za chwilę tymi trupami będziecie Wy lub Wasze dzieci. Czy to, nie powinno Was bardziej interesować?

   Tymczasem płatni agenci tego systemu, swiadomi swojej misji, działający prężnie w Internecie, odwracają Waszą uwagę od spraw najistotniejszych, zajmując Wasze mózgi problemami zastępczymi. Gromadzą Was na spotach, robią sztuczne manifestacje i spierają się o pietruszkę. A w głowach Waszych szumi jedynie ruska rozwiedka, Anodina, ruska agentura i inne ordynarne bzdury.

   Dziś otworzyłam Nowy Ekran i od razu rzuciłam pawia, bo co drugi artykuł o Smoleńsku, a na wierzchu fotka ze zgnębioną facjatą Waszego guru Kaczyńskiego. Czy Wy naprawdę nie macie bliższej rodziny, ani znajomych, aby martwić się akurat o niego i jego zmarłego brata? Czy u Was w rodzinie nikt z powodu tego systemu, który tak pieczołowicie wdrażają wszystkie ekipy rządowe pookrągłostołowe, nie cierpi z różnych powodów?

   OTWÓRZCIE WRESZCIE TE SWOJE SZEROKO ZAMKNIĘTE OCZY ”

   Ano własnie…
   mamy i tu swoich trolli czy agentów…

   Polubienie

   • Peryskop 13 kwietnia 2012 o 9:24 pm

    Katerina404 to ściągara !

    Ściągnęła z MP fragment mojego wpisu: „Pół setki byłych astronautów i naukowców podpisało petycję do NASA, aby dla ratowania swojej reputacji agencja zdystansowała się od naukowo wątpliwej kampanii medialnej na rzecz antropomorficznego globalnego ocieplenia [AGW].”

    I „przepracowała” następująco: „Pięćdziesięciu astronautów i naukowców podpisało petycję do NASA, aby dla ratowania swojej reputacji, agencja zdystansowała się od naukowo wątpliwej kampanii medialnej na rzecz globalnego ocieplenia.”

    Dlaczego K404 nie podała Monitora Polskiego jako źródła inspiracji, ani linka do tej informacji ?

    Katerinko, katering z podebranych kęsków poprawia smak ale nie reputację i zaufanie 😦

    http://katerina.nowyekran.pl/post/59137,globalne-ocieplenie-to-globalny-szwindel

    Polubienie

    • wacpan 13 kwietnia 2012 o 9:32 pm

     mialem kiedys z nia scine…..hhehehe wsztko teraz wychodzi

     Polubienie

    • rabarbarek 13 kwietnia 2012 o 9:40 pm

     Witaj w klubie , Peryskop. Moje wpisy tez tam sa . Zreszta robi to od dawna . To tak jakbys sam siebie czytal tylko pod innym nickiem. Kiedys zwracalam jej na to uwage , ale widac nie pomoglo. Zamiast uzywac wlasnych slow , woli wyslugiwac sie cudzymi. Taka sroczka!

     Polubienie

     • Peryskop 13 kwietnia 2012 o 10:05 pm

      Rabarabarek, wolałbym się z Tobą spotykać w innych klubach…

      Czy „sroczka” to nie za delikatnie powiedziane ?
      Chyba że to zlepek dwóch czasowników gwarowych.
      Wtedy nie dziwota, że przycupnęła na stronie dobrej dla czkania i …

      A no zobaczymy jak K404 zareaguje gdy tu poczyta, że z Waćpanem już jest nas trójka.
      A sieciowy świat się skurczył.

      Polubienie

      • rabarbarek 13 kwietnia 2012 o 10:48 pm

       Peryskop , Twoje skojarzenia sa czasem powalajace, co juz zauwazylo pare osob.

       Natomiast z Twoim wpisem skojarzyl mi sie moj kiedys ulubiony dowcip , choc nie potrafie wytlumaczyc dlaczego. Kiedy mialam dolki , zawsze go sobie opowiadalam i wracal lepszy nastroj.

       Do wychodka gdzies w gorach wchodzi Baca i krzyczy ,

       – Je tam kto ?

       A glos zza drzwi odpowiada ,

       – Tu sie sro ….

       Polubienie

       • Peryskop 13 kwietnia 2012 o 10:58 pm

        I patrzejta ino jak se piknie rymneło 🙂 🙂 🙂

        A może je tamuj Katerina ?

        Polubienie

        • rabarbarek 13 kwietnia 2012 o 11:40 pm

         🙂 🙂 🙂

         Polubienie

       • Tola 14 kwietnia 2012 o 5:33 am

        Ha,ha,ha -rabarbarek -usmialam sie do lez!!!!!!!!!!!!!!!

        Polubienie

     • Tola 14 kwietnia 2012 o 5:31 am

      No,no,no -niezle. Ja jej po prostu nie czytam,bo to taka „modnisia”
      Watpie czy jakos zareaguje na twoje ,rabarbarek i peryskop , uwagi.
      Takie osoby nie maja wstydu ,taka praca:((

      Polubienie

     • kosiardeyablos 14 kwietnia 2012 o 10:26 am

      Może nie sroczka ale – papuga tudzież @ka. To o czym piszesz to kradzież. Biorąc pod uwagę prawa autorskie do tekstu, powinna za to odostać po ogonie. Powielanie tekstu i podpisywanie sie pod tym własnym nickiem itd to piractwo – zabór mienia twórczego, czyli po prostu kradzież. Uprawianie plagiatorstwa tym jest. Znam to z autopsji….życia codziennego.

      Polubienie

   • zdenek 13 kwietnia 2012 o 9:35 pm

    @hjk

    Dokładnie to, o czym piszesz – sama uprawiasz. Kto Ci za to płaci, aby spychac temat i ludzi na ślepe tory?
    To Ty tu robisz za agenta i mąciciela, daj sobie spokój i przejdz na onet, GW, tam znajdziesz POklask i uznanie.

    Polubienie

    • Peryskop 13 kwietnia 2012 o 9:52 pm

     @Zdenek, chyba się zapętliłeś co nieco.

     Hjk to nie kobieta. Podobno jest nią Katerina404, ale to teź nic pewnego.
     A zatem kto według Ciebie „spycha temat i ludzi na ślepe tory” i czym spycha ?

     Na rekomendowanym przez Ciebie blogu jest w stopce klasyczny warunek dla kopiowania:
     Copyright © 2012 CenaPrawdy. All Rights Reserved. Kopiowanie dozwolone – pod warunkiem podania źródła – link: http://www.cenaprawdy.net

     Polubienie

 19. Aśka 13 kwietnia 2012 o 9:17 pm

  http://biznes.onet.pl/autostrady-sa-nam-niepotrzebne,18496,5096920,1,prasa-detal
  Autostrady są nam niepotrzebne
  dzisiaj, 05:55 PAP (przegląd prasy) 13.04.2012

  Polska poradzi sobie podczas piłkarskich mistrzostw bez szybkich dróg – twierdzi spółka PL.2012. Ale GDDKiA ogłosiła przetarg na kamery do monitorowania korków i wąskich gardeł – donosi „Dziennik Gazeta Prawna”.
  […]
  „Histeria w związku z obsługą transportową Euro 2012 jest nieuzasadniona. Znacznie większe obciążenia sieć drogowa w Polsce przeżywa podczas weekendowych powrotów” – twierdzi analityk rynku transportowego Adrian Furgalski.
  […]
  _____
  heheheheee
  za to zrobią dodatkowy monitring

  A tu ciekawy artykuł o INDECT

  Polubienie

  • Aśka 13 kwietnia 2012 o 9:23 pm

   artykuł tutaj zamieszczam, bo mam kłopoty z ramką do wpisów (źródło pierwotne Nasz Dziennik)

   http://marucha.wordpress.com/2012/04/09/indect-czyli-raport-przyszlosci/
   INDECT, czyli raport przyszłości
   Posted by Marucha w dniu 2012-04-09 (poniedziałek)

   Projekt totalnej inwigilacji czy mistyfikacja obliczona na kasę z Brukseli? INDECT, czyli automatyczny system wykrywania zagrożeń bezpieczeństwa w mieście, zintegrowany z programem komputerowego przetwarzania i archiwizacji danych o sprawcach, budzi ogromne emocje internautów i opinii publicznej. Ale i komercyjnych firm informatycznych, które liczą na duży zarobek

   W powietrzu drony filmujące przestrzeń miejską, na ziemi system kamer i mikrofonów rozmieszczonych na skwerach, ulicach, w parkach i budynkach publicznych, do tego sensory wykrywające ruch, zmianę temperatury i stężenie związków chemicznych, monitoring satelitarny i lotniczy terenu, zdalna identyfikacja obiektów drogą radiową, lokalizacja ludzi i innych obiektów w systemie GSM, UMTS i GPS.

   To nie jest scenariusz filmu science fiction, wizja rodem z Orwella. Ale realizowany w Polsce projekt pod nazwą INDECT – “Inteligentny system informacyjny wspierający obserwację, wyszukiwanie i wykrywanie dla celów bezpieczeństwa obywateli w środowisku miejskim”, finansowany ze środków Unii Europejskiej. Owe kamery, sensory, mikrofony etc. to arsenał środków, które zostaną połączone w zintegrowany system informatyczny sterowany komputerowo. Ma on automatycznie wykrywać podejrzane zachowania obywateli, rejestrować je, gromadzić dane na temat potencjalnych przestępców

   Polubienie

   • Aśka 13 kwietnia 2012 o 9:24 pm

    zamieściłam tylko fragment … polecam cały artykuł

    Polubienie

 20. nnka 13 kwietnia 2012 o 9:34 pm

  Dziś otrzymałam e-mail . Dziękuję. Te 17 min uświadamia jak poważna jest sytuacja w jakiej się znajdujemy. Wiem, ze na Mistykę zaglądają nie tylko przedstawiciele Watykanu, ale też członkowie różnych partii i być może te 17 minut, które poświęcą na wysłuchanie wystapienia Dr. Rath to najważniejsze minuty dla przyszłości ludzi.
  Ze swojej strony powiem: Dr. Rath trzymam Pana za słowo.
  Proszę o kopiowanie i rozpowszechnianie tego materiału. http://nnka.wordpress.com/2012/04/13/wezwanie-dr-ratha-do-mieszkancow-niemiec-europy-i-calego-swiata-berlin-13-03-2012/

  .

  Polubienie

 21. rabarbarek 13 kwietnia 2012 o 10:27 pm

  Co laczy szeryfa Arpaio z dr. Rathem , R. Paulem, i N. Farage i im podobnych przedstawicieli polityki , biznesu i kultury? Laczy ich to, ze przestali sie bac glosno mowic o tym o czym mowic nie wolno. Konczy sie udawanie , ze nic sie nie dzieje , ze kryzys to przejsciowe trudnosci , ze zmiany rezimow to oddolne ruchy narodowo-wyzwolencze , ze jedzenie jest zdrowe , a wielkie korporacje farmaceutyczne dbaja o nasze zdrowie.

  Wazne jest to , ze niedawne teorie spiskowe okazuja sie byc jak najbardziej rzeczywistymi faktami , a jak wiadomo faktom trudno zaprzeczac. Blogeromi wlascicielom stron mozna bylo zarzucac rozpowszechnianie spiskowych wiadomosci , ale kiedy te same informacje padaja z ust ludzi na swiecznikach , nie jest mozliwe przejscie kolo nich z obojetna mina. Widac wyraznie , ze budzenie sie spoleczenstw przybiera nowa forme. Wlasnie dzieki takim ludziom jak wyzej wymienieni.

  Dosc klamstw , oszustw, sprzedawania nam trujacych lekarstw, ktore zamiast leczyc , usmiercaja, dosc mowienia , ze to krowy ocieplaja klimat , a jednoczesnie skladowac miliony ton toksycznych odpadow nuklearnych , ktore i bez wojny atomowej sa szkodliwe , dosc odbierania nam prawa do normalnego zycia i wpedzania narodow w dlugi , ktorych nie beda w stanie splacic ani obecne ani przyszle pokolenia.

  Nie chcemy byc dluzej chomikami krecacymi sie w kolku , ktore im biedny chomik szybciej biegnie , jeszcze szybciej kreci sie i wiadomo , ze tak biegac bedzie bez konca. Czas na klejnych odwaznych , ktorzy jasno i wprost powiedza ” elita syjonistow i agend NWO nie bedzie nas dluzej okradala, mordowala i oszukiwala” Nadszedl czas , kiedy niewolnicy zaczynaja dostrzegac co sie dzieje , a co najwazniejsze , wierzyc , ze mozna cos zmienic.

  A co laczy Amerykanow? pewnie nie calkowite przebudzenie, choc sen nie jest juz taki mocny jak byl jeszcze rok temu. Laczy ich z pewnoscia posiadanie broni i zamilowanie do polowan. Tylko w jednym stanie , w zeszlym roku , w Pennsylwanii , na polowanie na jelenie wybralo sie 800 tysiecy ludzi. Szli calymi rodzinami , matki , corki , synowie i ojcowie. 141 milionow Amerykanow posiada bron, wiekszosc po wiecej niz jednej sztuce. 500 tysiecy ma pozwolenie na AK 47 i AR 15 [ 750 nabojow leci w ciagu minuty]

  Czy w razie rozruchow lub wybuchu niezadowolenia znajda sie chetni do odebrania im broni? Osobiscie watpie , ze Gwardii Narodowej lub innym sluzbom militarnym sztuka ta uda sie. Bardziej wierze , ze [ jak chodza sluchy] Gwardia Narodowa przebiegnie sie po Wall Street i do Waszyngtonu , aby aresztowac tych szubrawcow , ktorzy z premedytacja doprowadzili do sytuacji w ktorej znajduje sie swiat.

  Szeryf Arpaio nie jest sam. Na szczeblach lokalnych juz od dawna widac niezadowolenie z rzadow na gorze. A nie zapominajmy , ze ci na dole tez maja klucze do magazynow z bronia ciezka. Nawet nie zdajemy sobie sprawy z tego jak wielu generalow amerykanskich sprzeciwia sie wojnie z Iranem.Zdaja oni sobie doskonale sprawe z tego , ze atak na Iran moze oznaczac rozpoczecie III Wojny Swiatowej.

  Ci , ktorzy ustawili kostki domina , wiedza , ze budowla zaczyna sie walic. Mowi sie , ze strach ma wielkie oczy . Niedlugo beda jeszcze wieksze i mam nadzieje , ze tym razem beda to oczy tych , ktorzy wygodnie usadowili sie na POzycjach zniewalajacych, wykorzystujacych, okradajacych takich jak my, miliony zwyklych ludzi.

  Polubienie

  • monitorpolski 13 kwietnia 2012 o 10:49 pm

   Miejmy nadzieję, że tak jest. Alex Jones i inni prawdziwi dziennikarze jednak nie popuszczają, nie dają ludziom złudzeń, że to się jakoś „samo rozwiąże”. Amerykanie (i my poniekąd też) jesteśmy zdani na siebie w tej walce, nie można tylko liczyć na Gwardię Narodową, czy inne służby mundurowe, bowiem bez presji społecznej oni NIC nie zrobią. To, że świat zaczął reagować na rosnący totalitaryzm skłania polityków do zmiany kryteriów rozumowania – oni rozumieją tylko argument siły. A siła opinii publicznej, może na razie tylko w formie demonstracji czy odwagi w wystąpieniach publicznych, bardzo szybko może się przekształcić w działanie. To co niedawno powiedział Bob Chapman – „oni się obudzą gdy ich ludzie powiedzą na latarniach”, nie musi być prawdziwe – oni się już budzą, trzęsąc portkami ze strachu. Niedawno w TELAWizji widziałem gębę jednego z czołowych polskich polityków – emanował z niej jedynie STRACH. Oni się nas boją – dobrze, bo niedługo czekają ich rozliczenia jak nazistów w Norymberdze. Lepiej, żeby już dzisiaj powiedzieli tej cywilizacji śmierci „nie”.

   Polubienie

   • rabarbarek 13 kwietnia 2012 o 11:02 pm

    Monitor , czytam od dosc dawna artykuly , ze wojsko nie wystapi przeciwko swoim. Wez pod uwage , ze generalowie to nie tylko ci , ktorych ogladamy na CNN i w otoczeniu Lobamy , ale tysiace bezimiennych , ktorzy nie posuna sie do masakry Amerykanow. A szeryfow jak opisany przez Ciebie tez jest wielu. A rzady stanowe , ktore odcinaja sia od polityki Bialego Domu i wprowadzaja swoje prawa i ustawy? Polsce i innym krajom europejskim tez potrzebni sa tacy ludzie na szczeblach samorzadowych , ktorzy pogonia rzadowa bande i na swoim terenie zaczna pracowac dla ludzi. Niemozliwe ? Dlaczego nie . Dzisiaj wszystko jest mozliwe…Wszyscy jedziemy na tym samym … osiolku.

    Polubienie

    • Peryskop 14 kwietnia 2012 o 1:00 am

     Do szeryfa Joe Arpaio, dr Mathiasa Ratha , dr Rona Paula i deputowanego PE Nigela Farage dołączył noblista Günter Grass. I zapewne wkrótce dołączy do nich wielu innych.

     Bowiem kończy się sezon milczenia owiec.

     Polubienie

     • rabarbarek 14 kwietnia 2012 o 2:38 am

      Miasto Colfax w Kaliforni uznaje szkodliwa i niszczaca nature Agendy 21 i podaje do publicznej wiadomosci jej zalozenia.

      Do wielkich bohaterow dolaczaja mali , wlasnie ci z lokalnych rzadow i zarzadow. Zasluguja na slowa pochwaly nie mniej niz Panowie wymienieni wyzej. Sa przykladem , wzorem do nasladowania dla tych , ktorzy sie boja. O takich ludziach trzeba pisac i mowic , bo wlasnie w decydujacych momentach to od nich moze zalezec nasza przyszlosc.

      Burmistrz miasta Colfax wraz ze swoimi wspolpracownikami , uchwalil rezolucje nr. 12 – 2012 i
      buldozerem przejechal sie po Agendzie 21, wywalajac jej zalozenia na widok publiczny , zeby wszyscy mieszkancy dowiedzieli sie czym jest slynny ” zrownowazony rozwoj” proponowany przez ONZ. Rownowage odrzucil jako zamach na wolnosc , prywatnosc i indywidualne wybory.
      Zauwazyl tez , ze skoro ustawa ONZowska nie przeszla przez glosowanie w Senacie , panowie z ICLEI nie mja czego szukac w jego miescie.
      To co warto wiedziec , i co w rezolucji zostalo wyraznie podkreslone , Agenda 21 pod plaszczykiem ochrony srodowiska , probuje dobrac sie do prawa do wlasnosci i wlicza w to domy , mieszkania , farmy , samochody…

      http://www.ci.colfax.ca.us/3-Docs/PDF/Agenda/4-11-12%20Agenda.pdf

      Polubienie

      • rabarbarek 14 kwietnia 2012 o 2:56 am

       Wiadomosc poszla dalej i jest nadzieja , ze kolejne miasta i stany zdobeda sie na odwage .
       Tytul publikacji ,
       Anty Agenda 21 przeglosowana w Colfax… Ludzie sie budza.

       A moze teraz kolej na nasze samorzady ? Warto ” przestac sie bac” .

       http://www.varight.com/news/anti-agenda-21-resolution-adopted-by-the-city-of-colfax-ca-people-are-waking-up/

       Polubienie

       • rabarbarek 14 kwietnia 2012 o 3:15 am

        Z mowy wygloszonej przez Dr. Ratha jednym z wazniejszych przeslan do tworcow i planistow NWO bylo zdanie ,

        ” Plan zakladajacy kontynuowanie panowania kartelu nad nasza planeta na prawach trzeciej wojny swiatowej od dzisiaj nie jest juz zadna opcja. Wasze motywy i plany staly sie dla wszystkich czytelne i zrozumiale …. nie da sie juz ich przeforsowac … ”

        Next , please !!!

        Polubienie

        • JA-JESTEM 14 kwietnia 2012 o 4:07 am

         nastała „nowa ziemia” – czy wy to widzicie ?

         polecam wykłady T. Owsianko na http://www.niezaleznatelewizja.pl

         http://niezaleznatelewizja.pl/category/archiwum-audycji/oblicza-duchowosci/

         kocham was 🙂

         Polubienie

        • ALFA 14 kwietnia 2012 o 8:17 am

         Ale Dr.Rath już walczy z tym bardzo długo od 2003 r.Tu wkleję trochę tekstu bo stronkę zamknęli.
         Oskarżenie o ludobójstwo Haga 23 czerwca 2003 rok część I
         W IMIENIU NARODÓW ŚWIATA
         Oskarżenie dotyczące ludobójstwa i innych zbrodni przeciwko ludzkości,
         popełnionych w związku z farmaceutycznym procederem .robienia interesów na chorobach. i niedawną wojną przeciwko Irakowi

         Niniejsze oskarżenie zostaje przedłożone Międzynarodowemu Trybunałowi Sprawiedliwości przez dra med. Matthiasa Ratha i innych w imieniu narodów świata
         Haga, dnia 14 czerwca 2003 roku

         Do rąk Prokuratora Międzynarodowego Trybunału Sprawiedliwości,
         Senatora Louisa Moreno-Ocampo, Międzynarodowy Trybunał Sprawiedliwości,
         Maanweg 174 NL-2516 AB Den Haag/Haga 2
         STRESZCZENIE
         Niniejsze oskarżenie wnosi przed oblicze Międzynarodowego Trybunału Sprawiedliwości największe zbrodnie, jakie kiedykolwiek zostały popełnione w historii ludzkości. Oskarżonym zarzuca się spowodowanie uszkodzeń ciała oraz śmierci milionów ludzi poprzez .robienie interesów na chorobach., jak również popełnienie zbrodni wojennych i innych zbrodni przeciwko ludzkości. Przedmiotowe zbrodnie są objęte jurysdykcją Międzynarodowego Trybunału Sprawiedliwości. Oskarżeni zdają sobie sprawę z faktu, że zostaną pociągnięci do odpowiedzialności za te zbrodnie, w związku z czym rozpoczęli ogólnoświatową kampanię mającą na celu podważenie autorytetu Trybunału, aby stanąć ponad prawem międzynarodowym i kontynuować swą zbrodniczą działalność ze szkodą dla całej ludzkości. W związku z powyższym, przedmiotowe oskarżenie musi zostać rozpatrzone przez Trybunał niezwłocznie, jako sprawa najwyższej wagi. Ponadto niniejszym wzywa się wszystkie osoby fizyczne i wszystkie rządy, aby poparły oskarżenie w celu zakończenia tych zbrodni raz na
         zawsze.
         WPROWADZENIE
         Kartel
         Zarzuty postawione w niniejszym oskarżeniu dotyczą dwóch zasadniczych
         obszarów działalności przestępczej:
         Ludobójstwa i innych zbrodni przeciwko ludzkości, popełnionych w związku z farmaceutycznym .robieniem interesów na chorobach.
         Zbrodni wojennych i aktów agresji oraz innych zbrodni przeciwko ludzkości, popełnionych w związku z niedawną wojną w Iraku, jak również międzynarodowej eskalacji działań prowadzących do wybuchu wojny światowej.

         Te dwa obszary działalności przestępczej są bezpośrednio powiązane ze sobą, przy czym łączy je jeden zasadniczy czynnik: wszystkie zbrodnie popełnia się w imieniu i w celu obrony interesów tych samych korporacyjnych grup inwestycyjnych i ich politycznych współpracowników. Aby dowieść prawidłowości zebranego materiału dowodowego i ukazać wspólne motywy oskarżonych, konieczne jest przedstawienie rysu historycznego. Przez cały dwudziesty wiek trwała rozbudowa i organizacja przemysłu farmaceutycznego. Celem było zdobycie kontroli nad systemami opieki zdrowotnej na całym świecie poprzez systematyczne zastępowanie naturalnych metod leczenia, nie podlegających ochronie patentowej, syntetycznymi lekami, które tej ochronie podlegają i przez to są dochodowe.

         Polubienie

         • ALFA 14 kwietnia 2012 o 12:09 pm

          Wykład Dr Aleksandry Niedzwiecki Wrocław — Kwidzyn marzec 2012 4/4

          Polubienie

         • hjk 14 kwietnia 2012 o 1:57 pm

          http://wiadomosci.onet.pl/nauka/naukowcy-alarmuja-alkohol-zwieksza-ryzyko-raka,1,5098303,wiadomosc.html

          zakaz dla kobiet…

          Polubienie

         • Peryskop 14 kwietnia 2012 o 4:10 pm

          onet: „Z badań opublikowanych przez magazyn „Alkohol i alkoholizm” wynika, że kobiety, które wypijają jeden kieliszek alkoholu dziennie zwiększają ryzyko zachorowania na raka o 4 proc., a te, które wypijają trzy kieliszki alkoholu na dobę – aż o 50 proc.”

          Nie twierdzę, że alkohol jest nieszkodliwy dla zdrowia. Ale przecież tu pominięto najistotniejszą okoliczność, która skłania – nie tylko kobiety – do nadużywania alkoholu: STRES.
          Bo to stres przyczynia się do powstania raka, a ilość kieliszków to tylko bio-wskaźnik problemu.

          Polubienie

         • hjk 14 kwietnia 2012 o 5:00 pm

          tylko czy alkohol zredukuje stres, czy po chwilowym upojeniu on powraca?

          Polubienie

         • Peryskop 14 kwietnia 2012 o 7:42 pm

          hjk – stres powraca z nawiązką. Więc klin…
          I w ten sposób problem się pogłębia. Ale przecież jakoś to trzeba ciągnąć…

          A do tego z czasem pojawiają się trwałe zmiany w metabolizmie mózgu.

          Niestety, alkoholizm wśród kobiet i młodzieży to niepokojące trendy. Nie tylko w Polsce.
          Także wśród lekarzy – zapijają traumę, m.in. wobec świadomości w czym biorą udział.

          Polubienie

         • hjk 15 kwietnia 2012 o 12:26 am

          jak sobie przypominam, tradycja zakazywała spożywania alkoholu kobietom, to był „przywilej” mężczyzn…

          pewnie to problem nie tylko lekarzy, ale ich przede wszystkim,,,

          Polubienie

    • kosiardeyablos 14 kwietnia 2012 o 8:56 pm

     Jest jeden warunek – PO, PSL i tak dalej to brzemie ktore powinno dyskwalifikować jakiegokolwiek prelegenta do przyszłych włądz Odrodzonej Rzeczpospolitej – bezapelacyjnie – ODNOWA ? To od nowa !!!

     Polubienie

     • Kamil 15 kwietnia 2012 o 1:54 pm

      Picie alkoholu przekazuje upośledzone wibracje do aktualnego pasma rzeczywistości które kreuje nasza świadomość, to się tyczy również narkotyków i innych używek.

      Polubienie

  • Tola 14 kwietnia 2012 o 5:51 am

   @rabarbarek-dlatego najparwdopodobniej w Europie bedzie gorzej niz w USA (przez ta bron).
   Wspomnialas tu N.Farage i przyszla mi do glowy taka mysl.Przeciez ten facet juz od dawna glosno krzyczy o tym co sie dzieje ,ujawnia zle mechanizmy i to wszystko jest oficjalnie dostepne z przekazow z posiedzen z parlamentu unijnego.
   Czemu malo kto to widzi,rozumie?
   Wiem,ze wiele ludzi nie ma nawet pojecia o blogach takich,jak np. monitora.
   Ale ten facet jest pod reka w tv!!!
   Powraca mi rozmowa sprzed kilku dni o lemingach.
   Po wielu latach posuchy w Polsce ludzie nagle dostali mozliwosc wziecia swoich malych biznesow w swoje rece.Zaczeli wiecej zarabiac,kupowac.W koncu przez chwile mieli szanse poczuc,ze jakos godnie zyja ,nie muszac stac w kilkugodzinnych kolejkach za papierem toaletowym.
   I teraz musza dopuscic do siebie mysl,ze to juz koniec tego ich malego „raju”?
   Beda sie trzymali nadziei rekami i nogami,beda znosic coraz wieksze upokorzenia,coraz silniejsze zaciskanie pasa.
   Nie wiem gdzie jest ich granica.
   Widze tylko,jak np. Grecy placza z powodu niskich zasilkow,pensji ,a wiekszosc Polakow nigdy nawet tyle nie miala!!!!
   Mamy wiele wad,jak i wszyscy ,ale Polacy sa jednym z lepiej radzacych sobie w zyciu narodow,sa jednym z najciezej pracujacych!!!!!!
   Sa sprytni i inteligentni…ale nie chca chyba znac prawdy,bo juz prawie nic nie maja,moze oprocz nadziei.

   Polubienie

   • Tola 14 kwietnia 2012 o 6:06 am

    Poza tym,wydaje mi sie,ze nasza jedyna nadzieja sa mlodzi ludzie,ktorzy nic nie maja wiec rowniez nic do stracenia.
    Zobaczcie,ze najbardziej zmasowany atak skierowany jest na mlodziez,bo ci starsi (jak pisalam wyzej) sa jak te 3 malpki.Nie pisze tego zlosliwie , bardziej jest mi przykro z tego powodu,co wyjasnilam powyzej ,poniewaz mam o Polakach BARDZO dobre zdanie.
    Zauwazcie,ze w tym ruchu kibicow przejawia sie dosc duze poczucie wlasnej wartosci,wspolnoty- tak unikalne obecnie.
    Tu jest taki paradoks,ze to grupy lepiej wyksztalcone sa najbardziej wyizolowane miedzy soba.To one najbardziej stracily ta wiez ,nawet sasiedzka czy rodzinna.
    To co kiedys pisala rabarbarek (nasze madre warzywko) i hjk ,zeby sie organizowac i wspolnie kupowac produkty itp (nie chce powtarzac sie).Tu jest bardzo wazny element,zeby przy tym wszystkim powrocic do tych wiezi miedzyludzkich,bliskich ,jak to bylo kiedys.
    Takie wspolne zakupy moga byc pretekstem do odnowienia stosunkow miedzy znajomymi,rodzina,sasiadami itp.
    Pamietacie,jak kiedys imieniny obchodzilo sie przez 3 dni,dla znajomych z pracy,dla rodziny i dla sasiadow.U mnie w domu na wigilli zawsze byl ktos,kto swojego domu nie mial.Zazwyczaj to byli mlodzi ludzie i czesto bylo ich kilka.
    Kiedy sie wyjezdzalo klucze zostawialo sie sasiadom ,a dzieciaki nawet nie pukaly do drzwi zeby odwiedzic kolezanke.
    To sa sprawy ,ktore trzeba robic z roznych stron i kazda z nich jest rownie wazna ,i ta materialna i ta ludzka.
    Nasz kontakt z dziecmi ,dzieci wcale nie chce tylko siedziec przy kompie jesli tylko poczuje prawdziwe zainteresowanie rodzicow.

    Polubienie

    • hjk 14 kwietnia 2012 o 5:06 pm

     @”Nasz kontakt z dziecmi ,dzieci wcale nie chce tylko siedziec przy kompie jesli tylko poczuje prawdziwe zainteresowanie rodzicow.”

     drobna uwaga – tak jest dopóki nie mamy stadium nałogu czy głodu, bo wtedy najlepiej jakby „wapniaki” się urwały z chaty i mamy złotą wolność i brak gledzenia 🙂

     Tak młodziez jest przedmiotem wielorakiego ataku bo to nadzieja dla wszystkich: Kościołą, Ojczyzny, rodziny, ale i kompani piwowarskich, tytoniowych, gumowych, antykoncepcyjnych, potem in vitro, potem takich POwców,… itd. to przyszły „rynek zbytu” dla różnego sza..su, a im większa sieczka w mózgu tym podatniejsi na jego reklamę…

     Polubienie

 22. wacpan 13 kwietnia 2012 o 11:19 pm

  a Wy jak sadzicie ilu tak naprawde ich jest w Polsce??;)

  http://wiadomosci.onet.pl/wideo/ilu-zydow-mieszka-w-polsce,61330,w.html

  Polubienie

  • Aśka 13 kwietnia 2012 o 11:30 pm

   chordy całe … a im bliżej wiejskiej, tym ich więcej

   Polubienie

   • kosiardeyablos 14 kwietnia 2012 o 10:34 am

    dosłownie…wystarczy zamknąć oczy i rzucić na oślep w przestrzeń jakomś puszke po konserwie, i tak trafi w …….hahaha !!!

    Polubienie

 23. Aśka 13 kwietnia 2012 o 11:27 pm

  http://wiadomosci.onet.pl/kraj/polska-chce-pokazac-bialorusinom-jak-prywatyzowac,1,5098103,wiadomosc.html
  Polska chce pokazać Białorusinom jak prywatyzować
  wczoraj, 16:39 POg / PAP 13.04.2012

  Jak przeprowadzić skuteczną prywatyzację, co przyniosłaby ona Białorusi, jak w reformach może pomóc UE – to tematy rozpoczynającego się w poniedziałek seminarium, na które do Warszawy przyjadą eksperci i przedstawiciele m.in. białoruskiego społeczeństwa obywatelskiego.

  Spotkanie „Prywatyzacja i prywatna przedsiębiorczość na Białorusi. Możliwości międzynarodowego wsparcia” organizowane jest przez MSZ, Fundację Solidarności Międzynarodowej, Giełdę Papierów Wartościowych i Centrum Analiz Społeczno-Ekonomicznych (CASE).

  Dwudniowe seminarium otworzą w poniedziałek po południu w warszawskich Łazienkach szef MSZ Radosław Sikorski, a także unijny komisarz ds. rozszerzenia i polityki sąsiedztwa Stefan Fuele. Wydarzenie jest organizowane w ramach nowego instrumentu UE wobec Białorusi – Europejskiego Dialogu na rzecz Modernizacji.
  […]

  – Chcemy pokazać, że Polska, Unia Europejska ma doświadczenie i może się z Białorusią podzielić – mówił w piątek dziennikarzom dyrektor Departamentu Wschodniego MSZ Artur Michalski.

  Do Warszawy zostali zaproszeni eksperci z Białorusi związani zarówno ze środowiskami niezależnymi, jak i władzami białoruskimi. Michalski wyjaśnił, że chodzi o zastanowienie się nad sposobami przeprowadzenia reform na Białorusi, które prędzej, czy później będą musiały zostać w tym kraju wdrożone.
  […]
  Według nieoficjalnych informacji PAP z resortu spraw zagranicznych większość osób związanych z władzą w Mińsku odmówiło jednak wzięcia udziału w spotkaniu.

  […]
  Warszawskie seminarium ma „przygotować grunt” pod ewentualną prywatyzację, gdy na Białorusi „zmieni się klimat”.

  Źródło PAP tak definiuje ideę spotkania: skoro do reform gospodarczych nie można przygotować Białorusinów w ich kraju, robimy to u nas, z tymi, którzy do nas przyjadą.

  W spotkaniu wezmą udział m.in. przedstawiciele Organizacji Współpracy Gospodarczej i Rozwoju (OECD), Europejskiego Banku Odbudowy i Rozwoju (EBOiR) i Komisji Europejskiej. Wykład ma wygłosić były wicepremier, twórca polskich przemian gospodarczych lat 90. Leszek Balcerowicz.

  […]
  – Władza białoruska to nie jest monolit. Chcemy drążyć tę skałę – wyjaśniło źródło PAP.

  […]

  ______
  to się nazywa mieć tupet

  Polubienie

  • Peryskop 13 kwietnia 2012 o 11:51 pm

   Mam nadzieję, że po części oficjalnej i wystąpieniach teoretycznych uczestnicy seminarium zostaną w ramach warsztatów zawiezieni na spotkania z b. pracownikami sprywatyzowanych, a potem zdemontowanych i rozgrabionych zakładów, jak Zamech, Stocznia Gdańska, cukrownie, cementownie, huty, FSO, zakłady lotnicze (offset !), wytwórnie mebli, zakłady włókiennicze ….

   Polubienie

   • Aśka 14 kwietnia 2012 o 9:03 am

    i do tych rozlatujących się zabudowań gospodarstw rolnych – i tych niegdyś państwowych i prywatnych

    Polubienie

   • monitorpolski 14 kwietnia 2012 o 10:17 am

    A ja mam nadzeję, że Łukaszenko tych prywatyzatorów od razu umieści o odpowiednim miejscu z zimnym prysznicem raz w tygodniu.

    Polubienie

 24. poryty@system.wp.pl 13 kwietnia 2012 o 11:49 pm

  FUKUSHIMA – Trzęsienia ziemi kolejne !!!
  http://www.jma.go.jp/en/quake/quake_local_index.html

  Polubienie

 25. Peryskop 14 kwietnia 2012 o 12:39 am

  Piątek 13 !

  Rakieta Unha-3 po minucie lub dwóch lotu spadła do oceanu i nie umieściła pierwszego północno-koreańskiego satelity na orbicie. Tym samym kraj ten stał się mocarstwem kosmicznym w pewnym stopniu porównywalnym z USA i Rosją, których kilka ostatnich rakiet również przedwcześnie zakończyły swoje „misje” umieszczając satelity w wodzie.

  Natomiast sukcesem zakończyło się dziś odsłonięcie pomników Kim Jong-il’a oraz Kim Il-sung’a.

  Polubienie

  • rabarbarek 14 kwietnia 2012 o 1:45 am

   A co wystrzelono w stanie Connecticut wczoraj w nocy? Tez 13 piatek , juz byl.

   Kobieta zadzwonila do sluzb specjalnych z wiadomoscia , ze zielony obiekt wielkosci wieloryba wpadl do jeziora. Jej sugestie potwierdzil para trooper. Tez widzial duzy objekt spadajacy z nieba.

   Specjalna komisja po przybyciu na miejsce nie odnalazla ani szczatkow samolotu ani wieloryba , ani czegokolwiek innego. Dochodzenie odwolano.

   Jesli myslicie , ze to prima aprilis , to nic bardziej mylnego. Informacja choc zabawna to prawdziwa. Ciekawe , ze tym razem byl to ufowieloryb . To jakas nowosc.

   Zobaczcie ile komentarzy pod ta wielorybowa bzdura. Widocznie ponad tysiac osob uznalo wiadomosc za wielce fascynujaca …

   http://news.yahoo.com/trooper-motorist-mysterious-object-fell-sky-125824263.html

   Polubienie

   • Peryskop 14 kwietnia 2012 o 2:02 am

    A może bluebeamują ?
    Ale coś musiało zażółcić, że wieloryb wyszedł im zielony !

    Polubienie

    • Tola 14 kwietnia 2012 o 6:08 am

     Oj Peryskop! To nie wiesz,ze wieloryby tez maja juz swoja technologie?

     Polubienie

     • Tola 14 kwietnia 2012 o 8:16 am

      @Peryskop-czytalam twojego linka o Mickiewiczu.
      Moglbys wiecej takich ciekawym rzeczy powrzucac.

      Polubienie

      • Peryskop 14 kwietnia 2012 o 11:41 am

       Tola, nie mogę się nadziwić, że tak ważne sprawy są nieobecne w szkołach, uczelniach i w mediach. Jakiś spisek teoretyczny czy co ?

       Polubienie

       • Tola 14 kwietnia 2012 o 12:39 pm

        @Peryskop – no,ja tez sie zdziwilam,jak to poczytalam.
        U mnie w szkole tego nie bylo!
        Jesli masz takie rozne perelki,prosze wstawiaj.
        Nie tylko historia illuminati jest wazna,przynajmniej dla mnie.
        A ,ze spisek ,to widac to juz prawie codziennie.
        Ja w tych ciezkich czasach ciesze sie tym,ze przynajmniej wiele spraw sie odklamuje,odkrywa.

        Polubienie

      • Aśka 14 kwietnia 2012 o 2:00 pm

       chyba coś przeoczyłam … proszę o tego linka

       Polubienie

       • Peryskop 14 kwietnia 2012 o 3:39 pm

        Aśka:
        KAROL, ADAM, JAKUB
        http://www.ultramontes.pl/ricossa_karol_adam_jakub.htm

        Tola, a czy to znasz ?
        William Carr “Pionki w grze”
        http://www.michaeljournal.org/Pionki.htm

        a to i pozostałe części tego eseju
        i inne artykuły tego autora opublikowane u Maruchy,
        a w komentarzaqch zdarzają się ciekawe uwagi i linki:

        Marek s. Skowyt psa poety. Część III: Frankiści
        http://marucha.wordpress.com/2011/07/27/skowyt-psa-poety-2

        Polubienie

        • hjk 14 kwietnia 2012 o 4:58 pm

         http://prawda-o-masonerii.blogspot.com/

         Polubienie

        • Aśka 14 kwietnia 2012 o 5:22 pm

         dzięki 🙂

         Polubienie

 26. Peryskop 14 kwietnia 2012 o 2:10 am

  @Deotibigratia,
  Wielkanoc – Woskriesienie Christa – celebrujecie z soboty na niedzielę 14/15 kwietnia.
  Zatem Błogosławionych Świąt dla Prawosławnych Chrześcijan !
  Tobie i Twoim Bliskim wszystkiego co daje duszy pożytek !

  Polubienie

 27. Pingback: o Joe Arpaio po polsku… | Przemysłowe Wiadomości

 28. wacpan 14 kwietnia 2012 o 8:43 am

  :]

  http://konflikty.wp.pl/kat,1356,title,Protest-przeciw-wizycie-Obamy-w-poblizu-ambasady-USA-w-Kolumbii-wybuchly-bomby,wid,14410411,wiadomosc.html?ticaid=1e451

  Polubienie

 29. Zygfryd Gdeczyk 14 kwietnia 2012 o 9:06 am

  Reblogged this on ZYGFRYD GDECZYK and commented:
  Kapitalizm opiera się na przebojowości

  Polubienie

 30. Artur 14 kwietnia 2012 o 9:06 am

  Wezwanie Dr. Ratha do mieszkańców Niemiec, Europy i całego świata, Berlin 13.03.2012

  Roześlijcie to wszystkim , których znacie:

  Polubienie

  • Aśka 14 kwietnia 2012 o 9:14 am

   Od dwóch dni mówimy o tym wystąpieniu dra Ratha. Ale fakt – rozsyłać trzeba.

   Polubienie

 31. historykfiolkow 14 kwietnia 2012 o 10:02 am

  Obama sfotografowany z ciekawa ksiazka. Ksaizka uzywana jest za antyamerykanska, promuzulmanska. Niestety nie czytałem ksiazki i nie wiem o czym tak naprawde jest, a najlepiej jest siegac do zrodel, niemniej jednak prosze zerkanac na ponizszy link. Moze ktos mial blizszy kontak z ksiazka.
  http://www.conspiracywatch.net/2012/04/obama-reading-anti-american-book.html

  Polubienie

  • monitorpolski 14 kwietnia 2012 o 10:09 am

   Mogli mu dać specjalnie by zrobić zdjęcie. On nie jest aż takim idiotą by paradować w antyamerykańską książką.

   Polubienie

   • Aśka 14 kwietnia 2012 o 10:26 am

    Komoruski też jakąś książkę (nie pamiętam co to było) czytał do góry nogami 😉

    Polubienie

    • Peryskop 14 kwietnia 2012 o 11:45 am

     To jest prawidłowe!
     Bo jest wykształcony i wie, że soczewki gałek ocznych odwracają obraz „do góry nogami”.
     Z tą wiedzą czyta, i ogląda sytuację na bieżąco.

     Polubienie

     • mi461 14 kwietnia 2012 o 1:39 pm

      @p
      very, very good 😀

      Polubienie

      • Aśka 14 kwietnia 2012 o 2:04 pm

       przyłączam się 😉 i stąd pewnie wynikają te jego problemy z dysleksją

       Polubienie

     • kosiardeyablos 14 kwietnia 2012 o 9:00 pm

      nie soczewki…ani wykształecenie, dyplom nie czyni mądrym ale głupim mędrcem (nie obrażając wykształconych !!!), bo to tylko papier a on ma PO prostu poprzewracane we łbie !!!

      Polubienie

    • hjk 14 kwietnia 2012 o 11:47 am

     Jesli antyamerykańska, no to trzeba znać to co wrogowie piszą, żeby móc im dać odpór, nie ma w tym nic niezwykłego, wszystko zalezy od tego, jakie jest jego nastawienie do trzesci tam prezentowanych, a tego sie łatwo nie dowiemy…

     Polubienie

 32. Aśka 14 kwietnia 2012 o 10:14 am

  Rozumiem przesyt Smoleńska, ale takie kwiatki trzeba pokazywać.

  http://wiadomosci.onet.pl/katastrofa-smolenska,5098239,temat.html
  Niesiołowski oskarża Kaczyńskiego ws. katastrofy smoleńskiej
  13.04.2012
  Niesiołowski: „Gdyby Lech Kaczyński nie był prezydentem, to by nie było katastrofy.”
  ___
  czyli co? zamach na Kaczyńskiego

  Polubienie

  • hjk 14 kwietnia 2012 o 11:49 am

   między innymi, bo już pisze się, ze nie on był celem, a pewne środowiska albo skupione wokół niego, albo zyskujące na znaczeniu z powodu jego prezydentury…

   Polubienie

  • Ania 14 kwietnia 2012 o 3:42 pm

   Nie, nie byłoby drugiej delegacji do Katynia.

   Polubienie

 33. kosiardeyablos 14 kwietnia 2012 o 10:59 am

  …od podaj dalej, dla ciekawskich:
  http://www.viewzone.com/
  http://www.viewzone2.com/oilnuke.html

  Polubienie

  • hjk 14 kwietnia 2012 o 11:54 am

   tu ciekawy o roli światła i dna
   http://www.viewzone.com/dnax.html

   Polubienie

   • hjk 14 kwietnia 2012 o 12:01 pm

    o roli biofotonów i wyjasnieniu homeopatii czy akupunktury:
    „To Popp, homoeopathy was another example of photon sucking. He had begun to think of it as a ‚resonance absorber’. Homoeopathy rests upon the notion that like is treated with like. A plant extract that at full strength can cause hives in the body is used in an extremely diluted form to get rid of it. If a rogue frequency in the body can produce certain symptoms, it follows that a high dilution of a substance which can produce the same symptoms would also carry that frequency. Like a resonating tuning fork, a suitable homoeopathic solution might attract and then absorb the abnormal oscillations, allowing the body to return to normal health.

    Popp thought that electro-magnetic molecular signalling might even explain acupuncture. According to Traditional Chinese Medicine, the human body has a system of meridians, running deep in the tissues, through which flows an invisible energy the Chinese call ch’i, or the life force. The ch’i supposedly enters the body through these acupuncture points and flows to deeper organ structures (which do not correspond to those in Western biology), providing energy (or the life force). Illness occurs when this energy is blocked at any point along the pathways. According to Popp, the meridian system transmits specific energy waves to specific zones of the body.

    Research has shown that many of the acupuncture points have a dramatically reduced electrical resistance compared with the surrounding skin (10 kilo-ohms and 3 mega-ohms, respectively). Orthopaedic surgeon Dr Robert Becker, who has done a great deal of research on EM fields in the body, designed a special electrode recording device that rolls along the body like a pizza cutter. His many studies have shown electrical charges on every one of the people tested corresponding to the Chinese meridian points.”

    Polubienie

    • kosiardeyablos 14 kwietnia 2012 o 9:02 pm

     jest tam też kilka ciekawych wątków ale co tam…..rzucasz temat, fajnie ! 🙂

     Polubienie

 34. wacpan 14 kwietnia 2012 o 11:13 am

  czarek pazura o RM:)

  Polubienie

 35. gozdek 14 kwietnia 2012 o 11:22 am

  „…Co uderza w autobiografiach Wałęsów? Błyskawiczny awans dwojga osób, urodzonych w bardzo biednych wielodzietnych rodzinach na wsi, z dala od cywilizacji, wykonujących od dzieciństwa, także w wakacje, prymitywne prace fizyczne.
  (…)
  Danuta Wałęsa – dziewczyna po podstawówce, która przez pięć lat faktycznie była parobkiem (oddawała swoją pracą pożyczone przez ojca u sąsiadów zboże i paszę) – ląduje w Gdańsku. Znajduje męża, a w 1972 r. – ma wówczas 23 lata – jest żoną, matką dwojga dzieci i gospodynią w mieszkaniu co prawda niewielkim, ale mającym wszystkie wygody, których była pozbawiona przez 19 lat życia na wsi. Może oddać rodzicom 14 tys. zł, które dali jej na wkład do spółdzielni, bo mieszkanie Wałęsowie otrzymali ze Stoczni im. Lenina (w 1972 r. stocznia przekazała pracownikom 591 mieszkań). Obecnie 36-metrowe dwupokojowe mieszkanie już nie dziwi, bo na takie lokale (deweloperzy nazywają je kompaktowymi) jest zapotrzebowanie. Jednak trzeba za nie zapłacić. Obecna wartość rynkowa dawnego mieszkania Wałęsów na Stogach to 170 tys. zł. Dziś nie stać na nie czteroosobowej rodziny, w której pracuje tylko jedna osoba – w dodatku na stanowisku robotniczym, pozbawionej – jak młodzi Wałęsowie – pomocy rodziców. Nie mają gotówki, jaki bank przyzna im kredyt?

  Gdyby jednak kredyt dostali, czy byłoby ich stać na jego spłatę? Czy zdecydowaliby się, jak Wałęsowie, na następną szóstkę dzieci? Rodziny wielodzietne mogą ubiegać się o przydział mieszkania socjalnego, jednak nie jest to łatwe, ponadto mieszkanie w lokalu socjalnym stygmatyzuje – rodzina znajduje się w środowisku o bardzo niskim statusie społecznym, z którym związanych jest wiele niebezpieczeństw i z którego trudno się wyrwać.

  W 1980 r. Wałęsowie (Danuta miała 31 lat, Lech – 37) przeprowadzili się do 136-metrowego mieszkania na Zaspie, które także otrzymali w ramach przydziału, a nie kupili (w PRL nie zlikwidowano obrotu prywatnymi nieruchomościami).

  Pieniądze

  Danuta Wałęsa jeszcze przed urodzeniem pierwszego dziecka zakończyła pracę zarobkową. Nigdy nie miała zamiaru jej kontynuować, wielokrotnie w autobiografii podkreśla, że zadaniem męża było utrzymanie rodziny, a jej – opieka nad nią. Jakie musiałyby być dziś dochody elektryka po szkole zawodowej (praca na pełny etat plus fuchy), aby utrzymać tak liczną rodzinę? W grudniu 2011 r. – według Instytutu Pracy i Spraw Socjalnych – minimum socjalne dla pięcioosobowej rodziny wynosiło 3940 zł (bez uwzględnienia jakichkolwiek obciążeń kredytowych). Dla 10-osobowej pewnie byłoby mniej więcej dwa razy większe. Jaki robotnik na etacie, dorabiający fuchami, przynosi co miesiąc do domu 7-8 tys. zł?

  W książkach Danuty i Lecha Wałęsów nie ma mowy o trudnościach ze spłatą zaciągniętych kredytów, problemach z uregulowaniem opłat za mieszkanie, brakiem pieniędzy na przedszkole, szkolną wyprawkę, lekarza, dentystę, lekarstwa, opłacenie kobiet pomagających w domu. Żona Lecha Wałęsy zachowała bardzo świeże i szczegółowe wspomnienia na temat relacji osobistych z mężem sprzed kilkudziesięciu lat, nie utrwaliła natomiast żadnych wspomnień o stosie nieuregulowanych rachunków. Kłopoty z wyżywieniem rodziny nie wynikały z braku pieniędzy, lecz z braków zaopatrzeniowych, z systemu kartkowego. Jednak Wałęsom nigdy nie doskwierały głód, zimno, brak ubrania, możliwości zaspokojenia podstawowych potrzeb.
  (…)”
  http://media.wp.pl/kat,1022943,wid,14405745,wiadomosc.html?ticaid=1e454&_ticrsn=5

  Polubienie

  • kosiardeyablos 14 kwietnia 2012 o 6:39 pm

   no i tu go mamy – wtopa ! no przecie nie mieli wójka w Hameryce ? Co nie? Skad kasa? Pytanie retoryczne ?

   Polubienie

 36. Jakob 14 kwietnia 2012 o 12:44 pm

  Polubienie

  • Jakob 14 kwietnia 2012 o 1:03 pm

   Obejrzyjcie ten film . Upadłe Anioły nadchodzą i są blisko. Mam odczuci ,że ten człowiek ma wiele racji, a może nawet i kompletną racje . Jesteśmy wystawieni na medialne pranie mózgu, ja tez sie daje nabierać. Czas się obudzić!
   Pozdrawiam

   Polubienie

   • kosiardeyablos 14 kwietnia 2012 o 9:11 pm

    No to coś co wprawia w stan nadzieji że „może da rade ?”, hehehe…musicie to zobaczyć!!!…haha, to jest piękne, wręcz masakieroqrwazajebistowyczesane…..hehehehe, uwielbiam ten kawałek !!! :

    Amen !!!

    Polubienie

    • kosiardeyablos 14 kwietnia 2012 o 9:13 pm

     Bać sie, jesteśmy tuż tuż, za waszymi plecami, poczujecie nasz oddech i będzie to ostania rzecz jakiej doświadczycie ZBUJE !!!!!!!!….HAHAHAHA !!!!!

     Polubienie

 37. Aśka 14 kwietnia 2012 o 12:45 pm

  http://serwisy.gazetaprawna.pl/praca-i-kariera/artykuly/607301,scigamy_unie_w_placach_dogonimy_ja_juz_za_65_lat.html
  Ścigamy Unię. W płacach dogonimy ją już za 65 lat

  Stawki miesięczne w euro
  Luksemburg 4056
  Dania 3853
  Irlandia 3497
  Belgia 3046
  Szwecja 3017
  Finlandia 2986
  Austria 2820
  Francja 2669
  Holandia2652
  W. Brytania 2618
  Niemcy 2447
  Włochy 2141
  Słowenia 1763
  Grecja 1662
  Malta 1426
  Portugalia 1319
  Czechy 991
  Słowacja 912
  Estonia 857
  Węgry 823
  Polska 800
  Łotwa 688
  Litwa 647
  Rumunia 610

  Polubienie

  • Kamil 14 kwietnia 2012 o 12:55 pm

   zy ktoś zdaje sobie sprawę że cywilizacja z egiptu była zapoczątkowana przez władce który dostał się tunelem czasoprzestrzennym na naszą planetę w celu podtrzymywania ”ludzkiej hordy”-słowa G.Kavassilas’a- na określonym poziomie ewolucji ?

   Ci których świadomość pozwoli na osiągnięcie pewnego pułapu mądrości z własnej woli będą zabierani spodeczkami lub ekskluzywnymi cygarami w podróż czasoprzestrzenną która zaprowadzi ich w miejsca w których będą mogli rozwinąć skrzydła w pełnym tego słowa znaczeniu .

   Ja zostaje tutaj na Ziemi i nic mnie nie obchodzi.
   Im więcej ludzi uda sie obudzić wspólnymi siłami tym zoorganizujemy sobie lepszy byt na swojej planetce.
   Planet do zamieszkania jest zapewne mnóstwo, wystarczy popatrzeć ile jest gwiazd
   Co ja gadam one już są przygotowane dla Nas.

   Rasa ludzka jest czymś w rodzaju surowca który wychowując się w najbardziej naturalnych warunkach pozwala korzystać innym gatunkom inteligentnym z tego co naturalnie może zaoferować np. swoimi komórkami rozrodczymi , archetypami zachowań w celu podtrzymania kaloryczności holograficznej karmy na jak najwyższych wibracjach.
   Swojego rodzaju hodowla, miejmy tego świadomość.
   Ale mając tego świadomość przeistaczamy się w coś bardziej skomplikowanego, czytaj; coś świeżego, kreatywnego, wiele by tutaj wymieniać.

   Tak czy inaczej niezależnie od odległości jaka będzie Nas dzielić, będziemy w stanie się komunikować dzięki świadomości połączenia ”wszystkiego ” 21 grudnia 2012 w całość.
   To znaczy, chodzi mi o tą komunikację między sercami o której świadomości tyle pisałem.
   Zrzućcie kajdany strachu.
   Mądrość boga z Nami.Jest nieskończona.
   Rozwijajmy swoją świadomość i kreujmy wspólnie swoją rzeczywistość
   Im bardziej stajemy się świadomą wspólnotą tym lepiej, bo chyba o rozwój tutaj chodzi.Prawda?
   Kod serca odpowie za swoje czyny.
   pzdr

   Polubienie

   • Aśka 14 kwietnia 2012 o 1:14 pm

    Kamil, nie rozumiem, dlaczego wpisałeś ten transcendencjalny wpis w tak materialistyczny temat?

    Polubienie

    • Aśka 14 kwietnia 2012 o 1:16 pm

     Transcendentalny – miało być

     Polubienie

     • hjk 14 kwietnia 2012 o 2:02 pm

      chciał nas uduchowić 🙂
      Ale Polska z tym 800€ to jakiś kosmos 3200 zł – no chyba, ze brutto i ‚uśrednione, jak przecietni ludzi e dostaja 1500 moze na rękę, a poczatkujacy młodzi 1200 (nawet jest ukute określenie „pokolenie 1200 zł”)…

      Polubienie

   • monitorpolski 14 kwietnia 2012 o 2:19 pm

    Kamil, a może ty wiesz jak działają takie tunele? Bo z tego co ja się orientuję cała informacja w nich ginie, tak więc człowieka nie można przetransportować bez rozłożenia na atomy. A to nie jest przyjemne…

    Polubienie

    • Ania 14 kwietnia 2012 o 5:00 pm

     A nikt nie wie, jak to działa z zastrzezeniem że wogóle istnieje.
     Co innego jest w tym wszystkim istotne.
     Coraz więcej faktów wskazuje na to, że świadomość nie jest zjawiskiem generowanym przez umysł, ale odwrotnie. Świat to jedno wielkie pole świadomości, a każdy z nas jest wysepką na ogólnym polu świadomości. Wtedy łatwiej zrozunieć i widzenie na odległośc i telepatię i naturę instynktu i i intuicję. To właśnie jest to medium, które pozwala stwierdzić, że na najgłębszym poziomie jesteśmy jednym. Nie tylko ze sobą jako gatunkiem, ale ze wszystkim co jest.

     Polubienie

     • hjk 14 kwietnia 2012 o 5:16 pm

      @”To właśnie jest to medium, które pozwala stwierdzić, że na najgłębszym poziomie jesteśmy jednym. Nie tylko ze sobą jako gatunkiem, ale ze wszystkim co jest.”

      tak z tymi mediami to uważaj, bo jeszcze ci innych dziwnych rzeczy naopowiadają 🙂
      No tak, na „najgłębszym poziomie” każdy składa sie z atomów, wiec kazdy jest takim „składakiem”, jednak te układy się czymś różnią, a niektóre mają dodatkowo życie, a inne nawet rozum, a jeszcze inne sa bez atomów i materii, jak Bóg i aniołowie, więc jaka tu „jedność”?

      Polubienie

      • Ania 14 kwietnia 2012 o 5:31 pm

       Tylko że każdy atom w 99% objętości to pustka…
       A jednak wszyscy jesteśmy jednoscią.

       Polubienie

       • Ania 14 kwietnia 2012 o 5:32 pm

        Pisząc „medium” miałam na myśli ośrodek. Duchami się nie zajmuję.

        Polubienie

       • sebecx 14 kwietnia 2012 o 9:44 pm

        no właśnie ta pustka jest kluczowa … we łbach sporej części populacji zauważam bardzo duże zagęszczenie atomów… :)..

        Polubienie

        • hjk 15 kwietnia 2012 o 2:01 am

         i wyjdzie że wszyscy jestesmy w 99% pustką a nie jednoscią 🙂
         Pustki zwanej inaczej próznią nie ma, bo już starożytny Parmenides powiedział, ze „byt jest a niebytu nie ma”.
         To ze przestrzeń wydaje się pusta, nie znaczy wcale, ze jest pusta…

         Polubienie

         • Peryskop 15 kwietnia 2012 o 9:38 am

          Ania, załapałaś 99-%-owe proporcje z relacji między „orbitami” elektronów a „średnicami” jąder atomowych.

          Problem w tym, że model Bohra, z którego to miałoby wynikać, wykazuje wiele mankamentów i jest coraz mocniej kontestowany, choć spójnej alternatywnej koncepcji brak.

          To jeden z przykładów jak tworzone są mity i jeśli chwytliwe – jak łatwo się rozpowszechniają w „pustkach”.W „pustkach” ojętościowych, bo proporcje masowe to inna sprawa.

          Szkopuł w tym, że nie wiemy z czego wynika masa, bo nie znamy istoty grawitacji.

          Ale – i nie jest to przytyk osobisty bo dotyczy ludzkiej natury – wiemy, że lubimy mędrkować 😀

          Polubienie

    • Kamil 14 kwietnia 2012 o 6:02 pm

     Niewiem jak to jest ale wiem że bóg wszystko może i będę mu wierny w nieskończoność
     pzdr

     Polubienie

   • rabarbarek 14 kwietnia 2012 o 6:57 pm

    Kaaaamil , czegos Ty sie dzisiaj nazarl. Skad te Twoje teksty.? Ja z nich juz coraz mniej rozumiem i podziwiam , kazdego , kto Twoje teksty w jakikolwiek sposob pojmuje.

    Dzisiaj mi wyszlo , ze inne inteligentne gatunki korzystaja z moich komorek rozrodczych i do tego na najwyzszych wibracjach , a na koniec zamieniam sie w cos swiezego.

    Kamilku , ja protestuje . Swiezsza juz nie bede , a zadnych gatunkow inteligentnych do swoich komorek nie dopuszcze.

    Skad Ty to wszystko bierzesz ? A 21 to chyba Agenda 21 cos Ci podsyla , przyznaj sie.

    Sama bym czegos podobnego nie wymyslila. I nie mow , ze to kod serca mowi Ci co pisac .

    Polubienie

    • Peryskop 14 kwietnia 2012 o 8:23 pm

     Czy sam to wyszukuje, czy ktoś go ustawia ?

     Już raz dałem ostrzeżenie pół żartem pół serio.
     Dziś ponawiam, bo trzeba uważać i na tego faceta 😉

     Polubienie

  • Aśka 14 kwietnia 2012 o 1:06 pm

   Dodam, że w wielu krajach UE obowiązuje zasada, że najniższa pensja nie może być mniejsza niż 60% przeciętnego wynagrodzenia. U nas ta zasada nie obowiązuje z wyjątkiem tego, że przedsiębiorcy (niezależnie od wielkości firmy) nie mogą opłacać ubezpieczenia społecznego od kwoty mniejszej niż 60% przeciętnego wynagrodzenia.

   Polubienie

 38. grey 14 kwietnia 2012 o 1:42 pm

  We Finlandii jest pomysł wprowadzenia opasek z chipem RFID dla obcokrajowców.
  Pokusą może być to, że homoseksualiści tez mają być oznaczeni co pewnie poprze pewna część społeczeństwa.

  http://www.sfora.pl/Beda-znakowac-obcokrajowcow-czipami-Tak-chca-w-tym-kraju-UE-a42446

  A tutaj odnośnie Norwegii, Breivik twierdzi że działał w samoobronie i wytłukł 77 osób 🙂
  Zobaczcie komentarze jak widać wojna między religijna nie będzie ciężka do wprowadzenia
  http://www.sfora.pl/Breivik-chce-uniewinnienia-77-osob-zabil-w-samoobronie-a42452

  Polubienie

  • hjk 14 kwietnia 2012 o 2:05 pm

   Breivik gada teraz co mu każą ci, co go kryją, a sygnał był widoczny i kto go miał odebrać to odebrał. Nikt barana nie atakował, żeby zabijać tylu – w wiekszości młodych – ludzi…

   Polubienie

  • monitorpolski 14 kwietnia 2012 o 2:17 pm

   Wszystko zgodnie z planem – testuje się na mniejszych krajach i na wybranej grupie (tu obcokrajowcy). Za rok, dwa mogą zacząć wprowadzać wszędzie. Jak im pozwolimy.

   Polubienie

 39. wacpan 14 kwietnia 2012 o 2:22 pm

  skurwysynki…

  http://wlnp.pl/site/index.php?page=12-zasad-wolnomularzy

  Polubienie

 40. wacpan 14 kwietnia 2012 o 3:28 pm

  zidek,zid,zidane…;)

  Polubienie

  • Aśka 14 kwietnia 2012 o 5:13 pm

   Ambasador Stanów Zjednoczonych Wiktor Esz. To esz, to jego nazwisko, czy pierwsza litera nazwiska Sz.

   Polubienie

   • Aśka 14 kwietnia 2012 o 5:16 pm

    Znalazłam Victor H. Ashe
    a już myślałam, że nie śmią wymienić jego nazwiska

    Polubienie

 41. wacpan 14 kwietnia 2012 o 3:43 pm

  Polubienie

  • hjk 14 kwietnia 2012 o 4:59 pm

   daj 2 slowa komentarza przy zamieszczaniu linków

   Polubienie

 42. wacpan 14 kwietnia 2012 o 4:09 pm

  ciekawe

  http://wiadomosci.onet.pl/raporty/deutsche-welle-w-onecie/szwecja-planuje-calkowita-rezygnacje-z-gotowki-czy,1,5098590,wiadomosc.html

  Polubienie

 43. ksant 14 kwietnia 2012 o 4:16 pm

  Czy prezydent Obama jest szczery… http://youtu.be/sQDkxd2cmmy
  Wieloletni działacz pokojowy aresztowany 75 + razy http://youtu.be/Va1tDHiyse8

  Polubienie

  • ksant 14 kwietnia 2012 o 4:20 pm

   Czy prezydent Obama jest szczery? http://youtu.be/sQDkxd2cmmY

   Polubienie

 44. Paradoxxx 14 kwietnia 2012 o 4:54 pm

  Panie Marku, inni forumowicze. Czytuję niniejszego bloga już od jakiegoś czasu jednak rzadko się wypowiadam. Zastanawia mnie jedna kwestia, o wyjaśnienie której proszę. Otóż, jak wiemy również od p. Marka NWO, Illuminati, „Rządzący tym światem” czy jak ich tam jeszcze zwał pragną śmierci od 80-95% populacji. Posiadają również niesamowitą technologię i wiedzę, które skutecznie chronią ich przed wszelkimi chorobami, zagrożeniami itp. itd. etc. Ponadto potrafią w jeden dzień zdmuchnąć całe życie z naszej planety. Zatem pytanie brzmi dlaczego nie wybiją tej niechcianej liczby ludności w prosty i sposób (np. używając wyszukanej techniki) tylko bawią się z nami w chlorowanie wody, chemtrialsy, szczepionki i wiele wiele innych powolnych metod.

  Odpowie ktoś (ale poważnie) na powyższe pytanie?

  Polubienie

  • hjk 14 kwietnia 2012 o 5:20 pm

   wiesz, wybić ok 7 mld ludzi tak, by się nie spostrzegli i nie zorganizowali jakiegoś oporu nie jest tak prosto. A poza tym nie przesadzaj z tą „wszechmocą” illu 🙂
   Ich „wszechmoc” opiera się na głupocie i nieświadomości wielkich mas ludzi, bo gdyby te były swiadome, co się dzieje, prawdopodobnie by juz nie było żadnych illu, a jesli nawet, to by się poukrywali w mysiej dziurze…

   Polubienie

   • Jakob 14 kwietnia 2012 o 5:58 pm

    NWO nadeszło wraz ze zniszczeniem WTC w 2001r. WCT było pomnikiem starego porządku, zostałe poświęcone wraz z trzy tysiącami dusz dla lucyfera… Kilka postów wyżej umieściłem link do filmu , obejrzyjcie wszystko jest na temat. UFO (upadłe anioły) przylecą i będą wmawiać nam ,że są od Boga. Będą fałszywe cuda . antychryst przyjdzie i ogłosi się Jezusem. Takie będą nasze przyszłe dni (metaforyczne dni, bo ja nie wiem , kiedy ;))
    Obejrzyjcie film , sporowyjaśnia , długo pisać …
    Pozdrawiam Was 🙂

    Polubienie

  • kosiardeyablos 14 kwietnia 2012 o 6:30 pm

   Przez zwykły sadyzm nie robią tego szybko……ofiary mordu to ofiary rytualnych głupot !

   Polubienie

   • kosiardeyablos 14 kwietnia 2012 o 6:34 pm

    poza tym dzień końca ich jest bliski…więc muszą się jeszcze pobawić – to taka zgraja dałnów, niedorozwojów na smyczy „władców ciemności” – zero czegokolwiek ludzkiego, zostali wyzbyci z człowieczeństwa i dlatego będąc siedliskiem demonów wykraczają poza ludzkie pojęcie rzeczywistości w swoich fanaberyjnych wybrykach – nie dokońca rozwiniętych umysłowo niedojrzałych bahorach!

    Polubienie

    • rabarbarek 14 kwietnia 2012 o 8:18 pm

     …” zero czegokolwiek ludzkiego , zostali wyzbyci z czlowieczenstwa …. wykraczaja poza pojecie rzeczywistosci …” i slowa kosiaradeyablosa mozna polaczyc ze slowami dr. Ratha ,
     ” ….czuja strach. A strach ten sprawia , ze staja sie oni nieobliczalni, a nawet niebezpieczni”.

     I nie wiadomo co sie jeszcze urodzi w ich chorych glowach. Wszyscy powinni obejrzec video , ktore zainstaluje na dole. A teraz kilka slow na ten temat. W swiateczny , wielkanocny dzien na ekranach telewizyjnych w Australii , w otoczeniu kolorowych zajaczkow ukazal sie program , ktory mocnego psychicznie czlowieka mogl przyprawic o dreszcze. Od kilku juz lat , pojawiaja sie w msm informacje o przybyszach z kosmosu , o UFO czy wojnach gwiezdnych.

     Dziwne dzwieki [ ostatnio znowu w Kanadzie , Anglii i USA] , ” wieloryby miedzyplanetarne , tajemnicze obiekty i nieudane proby wystrzelania nowych satelitow. Badania naukowe na temat ” obcych” . Po takich informacjach , a raczej dezinformacjach , czesc osob sklonna jest uwierzyc w tych przybyszow jak juz pisalam , przybyszow made in Pentagon.

     Wracajac do videa. Australijczycy mieli okazje wysluchac rozmowy z wojskowym strategiem , ktory wyjasnial manewry , ktore beda mialy na celu przygotowanie armii do odparcia ataku przybyszow z kosmosu. Co do tego , ze taki atak bedzie mial miejsce ” specjalista” nie mial zadnych watpliwosci. Kiedy dziennikarka zadawala pytania w trybie przypuszczajacym , on odpowiadal pewnikami. opowiedzial o planach walki z obcymi , o konflikcie z nimi i o cywilizacjach , ktore w przeszlosci ginely .
     Hipoteza dziennikarska zamienila sie w pewnik wojskowy.

     W wielu linkach mozna znalezc informacje o tym , ze w Australii znajduje sie obecnie duzy kontyngent wojsk amerykanskich , ustawiono tam mega radio – teleskop . Najwiekszy na swiecie. Mozemy rowniez zauwazyc fragmenty amerykanskiej stacji tv FOX news i rozmowe ze specjalistka obronnosci z USA , ktora opowiada o wielkim apetycie przybyszow z kosmosu , aby zaatakowac ziemian.

     Propaganda nabiera coraz wiekszego i szerszego rozmiaru. Prawdopodobnie szalency szykuja false flag attack , i oczywiscie wmowia nam , ze zaatakowali obcy. Prawdopodobnie wtedy przestana dzialac komputery . Nie musi rzecz jasna do tego dojsc , ale propaganda w temacie jest coraz silniejsza. Nie dajmy sie na to nabrac…

     Video .

     Polubienie

     • rabarbarek 14 kwietnia 2012 o 8:27 pm

      A gdyby jeszcze ktos mial watpliwosci , ze taki false flag attack jest mozliwy, wrzuce artykul , ktory ukazal sie w zeszlym roku. Przeprowadzono nawet badania uniwersyteckie na ten temat i wyszlo naukowcon [ znowu naukowcy ?] , ze ocieplenie klimatu i emisja CO2 , spowoduja atak obcych , ktorzy wkurzeni na nas , ziemian za igraszki klimatyczne , zaatakuja nas.

      Nie oddychac , nie pracowac , wytluc krowy i nie ….

      Czy stoi za tym Al czy Pentagon , nie wiem . Wiem , ze bajki dla grzecznych dzieci zamieniaja sie w pogrozki…

      http://www.tgdaily.com/entertainment/57984-global-warming-could-trigger-alien-attack

      Polubienie

     • kosiardeyablos 14 kwietnia 2012 o 8:46 pm

      🙂

      Polubienie

     • sebecx 14 kwietnia 2012 o 9:52 pm

      tytuł oryginalny Big Bang …http://www.youtube.com/watch?v=FfXV4OhrBAs

      Polubienie

  • tamara 14 kwietnia 2012 o 9:22 pm

   Paradoxxx; jest weekend to widać po jakości odpowiedzi,które dosta-łaś(-łeś)…
   Nie daj się nabrać na sprzedawane teorie spiskowe. Ich działalność polega na straszeniu nas,. Im wiecej będą ciebie straszyć i panikować tym bardziej jesteś w ich mocy,…….radze zajrzeć tutaj
   https://monitorpolski.wordpress.com/2012/04/04/zwloki-tajemniczej-kobiety-na-ksiezycu/#comment-88076

   Polubienie

 45. kosiardeyablos 14 kwietnia 2012 o 6:20 pm

  Niechce go obrażać, many jest wywalony w czosnek ale jesli szukacie antychrysta to może on? (hhh..):

  Polubienie

  • kosiardeyablos 14 kwietnia 2012 o 6:24 pm

   skoro mowa o „cudach” i czarnej czy tam magi w paski – Dzizus nie odwalał takich rzeczy? coś w tym jest…..pewien kamyk wątpliwości został rzucony….ale to tak przy okazji !

   Polubienie

   • kosiardeyablos 14 kwietnia 2012 o 8:40 pm

    oficjalnie (przekroczył samsare?!) przeistoczył swój dualizm czy jak zwał tak zwał osiągnął stan lamów a może i buddów – ogarął iluzje świata !

    Polubienie

    • kosiardeyablos 14 kwietnia 2012 o 10:01 pm

     ok, przesadziłem ale :

     Problem jest zgoła innej natury. Tkwi w tym że takie możłiwości, w rękach kogoś nieobliczalnego mogą narobić dużo złego, to jest problem. Bluebeam albo fake to nie jest, sztuczki przekraczają „ludzkie” (samsaryczne) pojęcie – nie da się ukryć, mam nadzieje że many nie przejdzie na „zła strone mocy” !

     Polubienie

 46. kosiardeyablos 14 kwietnia 2012 o 8:06 pm

  włąśnie coś pierdykło z nieba na wschód od Polic, niemam materuiału ale usłyszałem i dowiedziałem się, od córki i jej koleżanki!

  Polubienie

  • kosiardeyablos 14 kwietnia 2012 o 8:09 pm

   Materiał jest ale kijowej jakości ! Zabłakany meteroryt który pląsa, dziwne…….

   Polubienie

 47. ALFA 14 kwietnia 2012 o 8:28 pm

  Dzisiaj ogladałem w TV dziecko chore na sepsę .Zrobili z dziecka inwalidę operacja amputacja rączek i nózek .I to dziecko jeszcze ma miec operację serce boli ,że te konowaly mogą coś takiego robić ,tak okaleczyć dziecko.Może dotrze to do rodziców tego dziecka i będą mogli dochodzić do bardzo dużego odszkodowania .Ja bardzo wierzę w WITAMINĘ C ona zapobiega w bardzo wielu chorobach
  już 6 m-c dziecku można podać 600mg.

  Witamina C leczy wszystko, poczynając od przeziębień, a na raku kończąc
  Możliwe, że oficjalna medycyna zaczyna ostatnio coś pojmować. Dr Karel Tyml i jego
  współpracownicy z Uniwersytetu Zachodniego Ontario odkryli, że witamina C jest zdolna do odwrócenia posocznicy (sepsa) – potencjalnie śmiertelnej choroby o symptomach przypominających szkorbut!
  Niektóre spośród wielu objawów szkorbutu to na przykład: wyczerpanie, bezwład, zapadnięte oczy, blada cera, anemia, depresja i osłabienie. Osoba cierpiąca z powodu tego stanu może doświadczać bólów stawów i mięśni, migren, mdłości, omdleń lub zawrotów głowy.
  I Z TYM SIĘ ZGADZAM
  http://zdrowiewnaturze.wordpress.com/2012/02/06/witamina-c-leczy-wszystko-poczynajac-od-przeziebien-a-na-raku-konczac/

  Polubienie

 48. PokójWam 14 kwietnia 2012 o 8:40 pm

  Ciekawe informacje:
  http://zbawienienews.blogspot.com.au/2012/04/attack-on-america-started.html

  Polubienie

 49. tamara 14 kwietnia 2012 o 8:48 pm

  Dr. med. Matthias Rath oprócz tego,że jest wybitnym lekarzem, jest również aktywny(bardzo aktywny) w szukaniu i głoszeniu prawdy.Oto strony na których można dowiedzieć się o wspieranych i inicjowanych przez niego akcjach ,o listach otwartych publikowanych w NEW YORK TIMES……,pisanych przez niego książkach….

  oficjalna strona jego fundacji
  http://www4ger.dr-rath-foundation.org/

  Listy Otwarte
  http://www4ger.dr-rath-foundation.org/open_letters/index.htm

  dlaczego potrzebna jest druga Norymberga?
  http://www.nuremberg-tribunal.org/about/thiswebsite.html

  nazi korzenie w brukseli
  http://www.nazi-roots-of-brussels-eu.org/openletter.html

  polska strona Fundacji Humanitarnej Dr.Ratha
  http://www.dr-rath-humanities-foundation.org/pl/about/about_us.html

  polecam obejrzeć ten film (w całości )

  pozdrawiam

  Polubienie

 50. Aśka 15 kwietnia 2012 o 12:33 am

  http://biznes.onet.pl/tajemniczy-sponsorzy-finansuja-reklamy-krytykujace,18543,5098650,1,news-detal
  15:33 The Washington Post 14.04.2012
  Tajemniczy sponsorzy finansują reklamy krytykujące Obamę
  […]
  Crossroads GPS nie ujawnia tożsamości donatorów, którymi mogą być zarówno osoby fizyczne, jak i firmy lub organizacje branżowe. I zgodnie z prawem podatkowym i wyborczym nie musi tego robić. Nie można wykluczyć, że obie darowizny pochodzą z tego samego źródła.

  Obie te ogromne kwoty, które czynią z donatorów największych politycznych sponsorów w najnowszej historii, pokazują jak dużym przeobrażeniom uległo finansowanie kampanii wyborczych .
  […]

  Zwolennicy surowszych zasad dot. finansowania kampanii wielokrotnie apelowali do fiskusa, aby ten odebrał Crossroads GPS ulgi podatkowe, argumentując iż jest organizacja polityczna, która powinna ujawniać dane swoich sponsorów.
  […]
  ____
  i tak się przygotowuje podłoże do robienia wałków … polecam całość

  Polubienie

 51. Pingback: Oficjalne: Obama jest oszustem « Dziennik gajowego Maruchy