Wydarzenia i komentarze 16 kwietnia 2012r

Europejskie prawo zagraża zasadom wolnego wyboru zdrowej żywności, petycja: http://www.sup.nl/petition/po.php
Akcja przeciwko GMO pod Ministerstwem Rolnictwa
„Betar” w TVP2 – dzisiaj w nocy o 0:45 

Europejskie prawo zagraża zasadom wolnego wyboru zdrowej żywności.

Zaprotestuj przeciwko nowemu prawu!

Nowe europejskie prawo wymaga, by wszystkie oświadczenia dotyczące korzyści zdrowotnych i żywieniowych, wynikających ze spożywania żywności były poddane ocenie.
Z tego też powodu, informacje znajdujące się na produktach spożywczych lub suplementach diety, jak również zalecenia typu „wapń jest dobry dla kości” umieszczone na mleku lub „dobre dla serca” znajdujące się na opakowaniu produktów zawierających kwasy Omega-3 — będą musiały uzyskać pozwolenie.

Należy się cieszyć, że istnieją reguły chroniące nas przed produktami wprowadzającymi w błąd, jakkolwiek, nowe prawo europejskie w swoich sztywnych założeniach, doprowadzi do usunięcia większości zaleceń zdrowotnych z żywności. Prawo to zakłada, że zalecenia zdrowotne umieszczane na produktach spożywczych muszą uzyskać taką samą akceptację jak te na lekach.
Założenia te nie są odpowiednie dla produktów spożywczych i suplementów diety, które mają wspomagać zdrowie i zapewnić nam dobrą kondycję, a nie leczyć. Rezultatem wejścia w życie nowego prawa europejskiego na temat oświadczeń żywieniowych i zdrowotnych, będzie zakaz umieszczania na żywności i suplementach diety wszelkich informacji na temat ich korzyści zdrowotnych. W efekcie tego, opakowania nie będą zawierały żadnych wskazań zdrowotnych dotyczących danego produktu. Czy będziemy wtedy w stanie dokonać wyboru i podjąć właściwą decyzję o zakupie produktów spożywczych i suplementów korzystnych dla naszego zdrowia?

21 kwietnia Parlament Europejski będzie debatował i głosował za lub przeciw nowemu prawu europejskiemu. Petycją tą zwracamy się do Członków Parlamentu Europejskiego o ponowne rozważenie konsekwencji wejścia w życie nowego prawa na temat oświadczeń zdrowotnych i żywieniowych.

Złóż swój podpis pod petycją pod adresem:
http://www.sup.nl/petition/po.php
Nie zastanawiaj się czy to podpisać czy nie, jeśli zależy Ci na wolności wyboru i prawdzie.

komentarz monitorpolski:
Tego typu „praw” należy się spodziewać więcej, bowiem pod płaszczykiem ochrony naszego zdrowia, wrogowie ludzkości – bankierska mafia zwana czasem kartelem farmaceutyczno – przemysłowo – wojskowym ma jeden cel: wymordować większość ludności świata. Zanim jednak przystąpi do użycia tzw. hard kill weapons – broni zabijającej od razu, na miejscu (strzał w tył głowy, lub śmiertelny elektrowstrząs), a także  broni twardej masowego rażenia, w postaci broni biologicznej (wąglik, ebola, ptasia grypa i inne „odkrycia” laboratoriów Rockefellera), chemicznej czy serii maszynowych i bomb ze zdalnie sterowanych samolotów (drony), musi społeczeństwo najpierw osłabić.

Silne i zorientowane w zagrożeniu społeczeństwo jest praktycznie nie do zniszczenia – tylko ludzie podatni na sugestie medialne, z osłabionym zdrowiem psychicznym i fizycznym, mogą byś manipulowani i sterowani by bez słowa poddać się eutanazji za pomocą szczepionek i morderczych leków.
Zuważmy, że eskalacja kartelu przyspiesza z każdej strony – w Anglii debatuje się już nad oficjalnym mordowaniem dzieci do lat 3 (jako aborcja „niechcianych), pod hasłem równości gejowskiej zaczyna się promować pedofilię – by ją w końcu zalegalizować, najbardziej atakowana jest młodzież, której jako normę wpaja się dewiacyjne zachowania, uczy szpiclowania i donoszenia, uodparnia na grozę śmierci grami komputerowymi, by potem mieć ją do dyspozycji jako armię zimnokrwistych morderców.
Cywilizacja Śmierci, przed którą tak mocno ostrzegał Papież Jan Paweł II pod koniec swojego życia, zaczyna przejmować każdy aspekt naszego życia.

Nie łudźmy się, pozbawienie nas zdrowej żywności, przez wprowadzenie zabójczego GMO czy blokada naturalnych sposobów leczenia oraz zapobiegania chorobom są elementami LUDOBÓJSTWA. Niczym się to nie różni od nazistowskich komór śmierci, jest tylko bardziej wyrafinowane i tak stworzone by ci nieludzcy gangsterzy nie zostali przyłapani na gorącym uczynku. Zmieniane jest też prawo – w USA np. nie można już pozwać do sądu firmy farmaceutycznej za uszczerbek na zdrowiu spowodowanym szczepionką!
A rodzice są przecież zmuszani do szczepienia swoich dzieci preparatami, które w większości zamiast pomagać, niszczą trwale ich zdrowie.
Czy wiesz, że co 50-te dziecko płci męskiej w USA jest chore na autyzm! Kiedyś w ogóle nie znano tego typu schorzenia. czy wiesz, że zachorowanie dzieci na niektóre rodzaje raka wzrosło w stosu00-krotnie? Podobnie jest z rakiem piersi, który dziesiątkuje kobiety.

Jeśli nadal uważasz, że są to bzdury i że przemysł farmaceutyczny ma na celu nasze zdrowie, to poproś doktora o ulotkę dołączaną do szczepionki i zobacz co tam jest napisane. Zrób to jak najszybciej, bo nowe przepisy pozwolą już się nie troszczyć o ostrzeżenia na truciźnie, że zabija. Będą nam sprzedawać arszenik jako przyprawę do zup!

AKCJA PRZECIWKO GMO POD MINISTERSTWEM ROLNICTWA!

Koalicja POLSKA WOLNA OD GMO zaprasza na WSPÓLNE, symboliczne SIANIE ekologicznych i tradycyjnych nasion w ramach międzynarodowej akcji pt. ”WSPÓLNIE SIEJEMY PRZYSZŁOŚĆ DLA ROLNICTWA WOLNEGO OD GMO”. Towarzyszyć nam będzie muzyka i śpiew. Na koniec przekażemy Ministrowi Rolnictwa tradycyjne nasiona, PETYCJĘ z podpisami i statuetkę. Mamy nadzieję, że po tym wspólnym sianiu Minister NATYCHMIAST wprowadzi zakaz upraw GMO nie czekając na zgodę Komisji Europejskiej. Negocjacje z Komisją Europejską, które mogą trwać długie miesiące, należy prowadzić po uprzednim wprowadzeniu w życie zakazu w Polsce. Taką kolejność wydawania decyzji podjęły wszystkie kraje, które już dawno mają wprowadzone zakazy na kukurydzę MON810 i ziemniaka Amflora.

MIEJSCE: WARSZAWA, przed budynkiem Ministerstwa Rolnictwa i Rozwoju Wsi, ul. Wspólna 30 TERMIN: 17.04.2012, godz. 13:30
ORGANIZATOR I KONTAKT: Koalicja POLSKA WOLNA OD GMO Lena Huppert , tel.: 502085840, e-mail: lenahuppert@wp.pl Edyta Jaroszewska-Nowak, tel: 691564993, e-mail: edytaj66@tlen.pl Anna Szmelcer, tel.: 607295055, e-mail: annaszmelcer@wp.pl Koalicja POLSKA WOLNA OD GMO reprezentuje tysiące obywateli, http://polska-wolna-od-gmo.org/

UWAGA!!!
Happening pod Ministerstwem jest częścią europejskiej akcji ‚WSPÓLNIE SIEJEMY PRZYSZŁOŚĆ DLA POLSKI i EUROPY WOLNEJ OD GMO’; w całej Polsce jest 70 wydarzeń; szczegóły http://www.siejemyprzyszlosc.info
INFORMACJE DODATKOWE:
W  dniu  MARSZU W OBRONIE PSZCZÓŁ – 15 marca 2012 r. – Minister Rolnictwa i Rozwoju Wsi Pan Marek Sawicki podpisał projekt rozporządzenia w sprawie wprowadzenia ZAKAZU stosowania materiału siewnego odmian genetycznie zmodyfikowanych. PROJEKT ten jest długo oczekiwanym aktem prawnym, który NIEZWŁOCZNIE powinien wejść w życie, nim rolnicy rozpoczną sezon wiosennych siewów. Tymczasem Minister Sawicki rozwiewa nasze nadzieje pisząc:  ”Zakaz…będzie wprowadzony po uprzednim uzyskaniu zgody Komisji Europejskiej…” Negocjacje z KE, które mogą trwać długie miesiące, należy prowadzić po uprzednim wprowadzeniu w życie zakazu w Polsce. Taką kolejność wydawania decyzji podjęły wszystkie kraje (Niemcy, Grecja, Austria, Włochy, Bułgaria, Luksemburg, Francja), które już dawno mają wprowadzone zakazy na kukurydzę MON810 i ziemniaka Amflora.

Koalicja POLSKA WOLNA OD GMO” wręczy Panu Ministrowi Sawickiemu statuetkę ”DOSYĆ GADANIA CZAS NA DZIAŁANIA”, tradycyjne ziarna aby mu przypomnieć, że mamy dobre, dostosowane do naszych warunków glebowych  i pogodowych ziarna oraz PETYCJĘ w sprawie zakazu rejestrowania nasion, obrotu i upraw roślin GMO w Polsce. Petycję podpisało ponad 39 tysięcy organizacji i osób prywatnych. TREŚĆ PETYCJI  http://www.alert-box.org/petycja/rozporzadzenie-zakazujace-gmo/

Rząd RP chce wprowadzić GMO tylnymi drzwiami poprzez ustawę o nasiennictwie. DODATKOWO projekt ustawy o nasiennictwie (druk nr 176) spowoduje poważne ograniczenia dostępu do tradycyjnych/regionalnych nasion. Tradycyjni rolnicy przez setki lat selekcjonowali swoje nasiona, wymieniali z innymi rolnikami dla pozyskiwania różnorodności odmian i oczekiwanych cech. To nie może zostać zaprzepaszczone. Tymczasem projekt nowej ustawy o nasiennictwie zawiera m.in. takie zapisy: „…Ilość materiału siewnego odmiany regionalnej roślin rolniczych, jaka może zostać wprowadzona do obrotu, będzie określana, w drodze decyzji, przez ministra  właściwego do spraw rolnictwa. Maksymalna ilość materiału siewnego danej odmiany w przypadku rzepaku, jęczmienia, pszenicy, grochu, słonecznika, kukurydzy i ziemniaka wynosi 0,3 % materiału siewnego danego gatunku stosowanego rocznie na terytorium Rzeczypospolitej Polskiej oraz odpowiednio 0,5 % dla pozostałych gatunków… Łączna ilość wprowadzonego do obrotu materiału siewnego odmian regionalnych roślin rolniczych nie może jednak przekroczyć 10%…”

PRZECIW GMO SĄ: IZBY ROLNICZE, KONWENT MARSZAŁKÓW, SEJMIKI WOJEWÓDZKIE, KOMITET OCHRONY PRZYRODY PAN, będący szeroką reprezentacją środowisk akademickich kraju, ZDECYDOWANA WIĘKSZOŚĆ POLAKÓW i EUROPEJCZYKÓW. CZYJ INTERES REPREZENTUJĄ ZWOLENNICY GMO?

„Betar” w TVP2 – dzisiaj w nocy o 0:45

Dla jednych bohater, dla innych żydowski zbrodniarz...

W poniedziałek 16 kwietnia 2012 r., po wielu perturbacjach Telewizja Polska wyemituje w programie 2 film dokumentalny w reżyserii Roberta Kaczmarka na podstawie scenariusza Piotra Gontarczyka pt. „Betar”.
Obraz ten opowiada o historii przedwojennej organizacji żydowskich radykałów, którzy po wojnie zostali wymazani z historii Polski. Betarczycy, których w Polsce było ponad 50 tysięcy, swojego przywódcę Włodzimierza Żabotyńskiego nazywali „wodzem” i ubierali się w brązowe koszule.
Tradycyjnie najbliższe kontakty łączyły ich z Włochami Benito Mussoliniego, a przez Wojsko Polskie byli szkoleni do walki o przyszłe żydowskie państwo w Palestynie.
Film jest znakomicie udokumentowany: prezentowane są w nim liczne fotografie, dokumenty organizacyjne oraz prasa żydowskich narodowych radykałów. O swojej działalności w w przedwojennym „Betarze” opowiadają ostatni żyjący świadkowie.

 Niestety, ze względu na specyficzny, powszechnie znany stosunek władz TVP do swojej misji publicznej, film zostanie pokazany o godzinie 0.45. w nocy z poniedziałku na wtorek.

Reklamy

104 responses to “Wydarzenia i komentarze 16 kwietnia 2012r

 1. ... 16 kwietnia 2012 o 12:07 pm

  , sztuczne witaminy trucizną : http://zbawieni.com/showthread.php?tid=146

  • ALFA 16 kwietnia 2012 o 2:49 pm

   Witaminy naturalne, a syntetyczne
   Sztuczne witaminy to zwykle krystaliczna nieorganiczna substancja obca dla organizmu. Wchłania się ona do organizmu z trudnością, lub też nie jest w ogóle przyswajana, a szczególnie jeśli mają miejsce zaburzenia jelitowe. Łatwo się o tym przekonać obserwując mocz po spożyciu witamin. Zmienia on kolor i wręcz przyjmuje zapach spożytych witamin. Nierzadko po spożyciu sztucznych witamin mają miejsce różne formy nietolerancji organizmu, a w szczególności mdłości, osłabienie, swędzenie . Przeciążane są nerki i wątroba, oraz naruszana równowaga i proporcje składników mineralnych w organizmie. Nie przeszkadza to wielu firmom sprzedawać takie suplementy …

   Jest stosunkowo dużo dowodów na to, że syntetyczne witaminy nie działają tak jak można by od nich oczekiwać, aczkolwiek fakty na ten temat nie są powszechnie znane, a wręcz utajniane. Ponieważ jest to wbrew interesom ogromnemu lobby farmaceutycznemu, dokładają oni wiele starań, aby nie dokonywano wiarygodnych badań i nie udostępniano wyników już przeprowadzonych badań. Jeżeli by znaczna część społeczeństwa poznała te informacje, oznaczałoby to w ewidentny sposób dochody tych firm.

   Tymczasem, takowe badania istnieją i każdy kto o nich wie i chce się z nimi zapoznać ma takową możliwość. Kilka przykładów:

   Amerykański Instytut Badań nad Rakiem przeprowadził badanie znane w świecie medycznym jako ATBK. Grupie mężczyzn w wieku powyżej 49 lat podawano syntetyczny betakaroten, innej grupie sztuczną witaminę E, grupie kontrolnej nie podawano żadnych witamin. W pierwszej grupie – palaczy, gdzie spodziewano się zmniejszenia ilości chorób, a w szczególności chorób nowotworowych efekt doświadczenia był zaskakujący. Zachorowalność na raka płuc wzrosła o 18 %. W grupie, w której podano sztuczną witaminę E (alfatokofertol) nieco rzadziej zdarzały się nowotwory prostaty, jelita grubego i zawały serca, jednakże stwierdzono ewidentnie więcej przypadków raka pęcherza moczowego i kilku innych nowotworów. W grupie, której podawano syntetyczny beta-karoten śmiertelność wzrosła o 8 %.

   Wiecej: http://www.eioba.pl/a/1kz6/witaminy-naturalne-a-syntetyczne#ixzz1sD9CmdE1

   • hjk 16 kwietnia 2012 o 7:23 pm

    Mnie znajomy lekarz powiedział, ze sztuczne sa absorbowane przez organizm jedynie w przypadku braku naturalnych, to się wtedy zadowala tym, co jest. Ale faktycznie ich efektywność czy przyswajalność moze być niska. W przypadku obecności naturalnych są one zbędne, wręcz szkodliwe. W przypadku niektórych nadmierne podawanie prowadzi do ‚rozleniwienia” organizmu, a nawet przestawienia na sztuczne i potem naturalne sa zblokowane albo maja utrudniony dostęp. Trudno stwierdzić, czego aktualnie mamy nadmiar czy niedomiar, gdyż widoczne objawy pojawiaja się dopiero przy dość znacznych odchyleniach. pewnie jak tam sobie ktoś od czasu do czasu coś łyknie, to mu nie zaszkodzi. Ale lepsze jest róznorodne, pełnowartosciowe odżywianie.

    Gorzej chyba jest z minerałami i mikroelementami, bo podobno dzis ziemia ma tylko jakiś mały % tego, co miała niedawno jeszcze, ok. 20 lat temu…

    • sebecx 16 kwietnia 2012 o 8:12 pm

     przyswajalność sztucznych wit. to ok. 7 %

     • ALFA 16 kwietnia 2012 o 8:23 pm

      Widać łapki w dół ,kto boi się straty 😀 😀 😀

    • O Rzesz 16 kwietnia 2012 o 10:20 pm

     Od uzupełniania ubytków są wulkany.
     Z naszego punktu widzenia to zgroza ale dla biosfery, ogólnie, wulkan jest jak rolnik z wozem obornika na polu.
     Ten świat został zaprojektowany mądrzej niż nam się to wydaje!. 🙂

    • Tola 17 kwietnia 2012 o 12:59 am

     @ALFA – trzeba jeszcze dodac,ze organizm spala bardzo duzo energi (cyt Alfa ;Przeciążane są nerki i wątroba),zeby sztuczne vitaminy zaabsorbowac.W rezultacie odczuwa sie nasilenie laknienia (glodu) i chce sie wiecej jesc.W tym upatruje sie powod do nadmiernej otylosci ,szczegolnie Amerykanow,ktorzy te vitaminy spozywali w ogromnych ilosciach.
     @hjk – co miktoelementow ,to jest ich bardzo duzo w przegrodkach orzecha wloskiego.Mozna troch nazbierac tych przegrodek i zalac je wodka.Potem pic po malej lyzeczce.
     A vitaminy?-najlepsze natutalne soki!

     • Peryskop 17 kwietnia 2012 o 5:00 am

      Podejrzewam, że jeszcze lepsze od soków są świeże owoce i warzywa.

      Płyny biologiczne mają strukturę zbliżoną do ciekłokrystalicznej – uporządkowanej.
      Ta struktura się rozpada po wyjściu z naturalnego środowiska. Takim procesem jest wyciskanie soków z owocu lub warzywa – oczywiście czynność praktyczna z wielu względów, podstawowe składniki są zachowane, sok łatwiej przechować, transportować, przyjemnie się pije itd.

      Ale sok konsumowany w naturalnym miąższu zachowuje owo quasi-krystaliczne uporządkowanie strukturalne, które zazwyczaj organizm łatwiej przyswaja.

      Linka nie mam, bo to są własne wnioski na podstawie zsumowania rozmaitych obserwacji – łącznie tych z dziedziny transplantologii 😀

      • hjk 17 kwietnia 2012 o 12:06 pm

       Ja tez o tym czytałem chyba u dr Mercoli, ze soki nie takie dobre – chodzi o to, ze po sokach strasznie i nagle skacze insulina, bo soki zawierają dużo fruktozy.

       Kiedy zjadamy normalnie owoce z miąższem, zołądkowi zabiera nieco czasu, zeby „wycisnąć” sok i dlatego uwalnia się on powoli, co łagodzi cały proces z insuliną. No i dodatkowy benefit to błonnik poprawiający perystaltykę jelit i trawienie.

       • Tola 17 kwietnia 2012 o 12:40 pm

        @hjk – no tak nie do konca.Bardzo wazne jest tez,zeby sok pic zaraz po zrobieniu.I co najwazniejsze : nalezy go pic malymi lyczkami i trzymac chwile w ustach.Najlepiej np. przez cienka slomke.
        Rozne warzywa czy owoce wspomagaja rozne narzady wiec trudno uogolniac.
        Sa nawet pewne proporcje mieszania sokow tak by dzialaly ,jak lekarstwo.
        Po 2 tyg picia sokow czlowiek,jest,jak nowo narodzony ,ma energie i dobry humor.
        Podobnie magnez w tabletkach przyswaja sie tylko w malenkiej ilosci ,niezaleznie od tego jaka dawka jest napisana na pudelku.Podobnie z innymi mikroelementami.
        Np. taki sok z marchwi ma w 90% taki sam sklad ,jak ludzka krew.
        Soki to rowniez dlugi temat.

        • Tola 17 kwietnia 2012 o 12:40 pm

         A np. soku z buraka nie wolnp pic od razu tylko nalezy odczekac 2 godz.

         • tamara 17 kwietnia 2012 o 2:18 pm

          Przeprowadzałam wielokrotnie sokoterapie….rezultaty są rewelacyjne…np.trzy-dniowa terapia ;tylko i wyłącznie na puur natuur soku jabłkowym….you can do it too!!!!!!!!!!

         • Peryskop 17 kwietnia 2012 o 2:30 pm

          Tamara, a Anglicy na to: one apple a day keeps doctor away.
          Nie: one glass of juice a day…
          A do tego strzygą i walcują swoje trawniki przez 600 lat…

         • tamara 17 kwietnia 2012 o 2:52 pm

          w dzisiejszych czasach one apple niewystarczy….W wolnej chwili zajrzyj tutaj: http://www.healthik.com/x_geigy.php

         • Maniek 17 kwietnia 2012 o 4:03 pm

          Big boshit Ja jak mam ochote wypic sok z burakow to pije odrazu..Jak masz ogrod kolo domu
          to dobrze posadz swoie pomidory buraki cebule itp.A jesli niemasz ogrodu to idz na bazar i kup warzywa czy owoce prosto od rolinika czy starej babci.Sa to jeszcze produkty zdrowe.Te w wielkich sklepach sa chemiczna trutka.Rodacy dlaczego niezbojkotujemy wielkich sklepow np.
          TESCO CERFUR INTER MARCHE itp.To jest sama trutka z zachodu przepakowana w opakowania polskie mowiace Maide in Poland..Wlasnie tam czajy sie choroba zwana RAK..

       • ALFA 17 kwietnia 2012 o 2:51 pm

        Przed pobraniem krwi na cukier …trzeba nie jeść chyba aż ok. 14 godzin… a w/g info z książki D’Adamo, czyli w/g jego doświadczeń…. jeśli cukier zmierzony o dowolnej porze dnia nie przekracza 180-200 nie trzeba się denerwować cukrzycą.
        I gdzie mamy prawdę,czytałem też, że norma cukru na czczo 30 lat temu była 140 .Tak przypuszczam ,że tak zaniżają aby ludziom wciskać leki.A bierzesz lek trzustka przestaje produkować insulinę i po paru latach insulina i interes kwitnie.

 2. TajemniczyPan 16 kwietnia 2012 o 12:13 pm

  Wreszcie wiemy co tak na prawdę uderzyło w wierze WTC!!!

  Tajemniczy kulisty obiekt widziany nad WTC 9/11 – Nowe materiały [PL]

  • O Rzesz 16 kwietnia 2012 o 12:53 pm

   Nie kulisty obiekt tylko słaba rozdzielczość obrazu.
   Wirtualne samoloty, UFO … tam latały śmigłowce.
   Po co te odwracacze uwagi?.
   Żeby ukryć fakt zdalnego sterowania prawdziwymi samolotami?.
   A poza tym proszę nie odwracać uwagi od GMO.
   Krety ciągle ryją. Bez wytchnienia bo chcą nas oskubać z godności, majątku i wytruć jak szczury!.
   Rozumiem że czasem tego za wiele.
   Dla mnie też ale trzeba się „sprężyć” i znów powtarzać. Pięć milionów odsłon zobowiązuje.

   • monitorpolski 16 kwietnia 2012 o 1:06 pm

    O Rzesz, mogło nie być samolotów. Są nagrania z helikoptera z dużej odległości, samolotu nie widać, kamera najeżdża na wieże i nagle się pojawia samolot. Patrząc na jego trajektorię i prędkość – powinien być widoczny na ujęciu szerokim kątem.
    Po drugie, na nagraniach emitowanych na żywo widać jak samolot przelatuje na drugą stronę wieży, co jest niemożliwe. Momentalnie obraz est wyciemniony, ale na kilku klatkach wyraźnie to widać. W wieczornej powtórce zakryto to wielkim napisem.

    • Ado 16 kwietnia 2012 o 3:53 pm

     Tak samolotów nie było a naoczni świadkowie byli podstawieni…

     • hjk 16 kwietnia 2012 o 4:36 pm

      Ado nie siej popeliny, samolot lecący powiedzmy 100m/s (to prędkość minimalna) a w praktyce ok 150 – 200m/s na wysokości 100 – 200m w mieście abudowanym wysokościowcami jest nie do zobaczenia, bo jakby ktos spojrzał w niebo w przęsicie między blokami, to widziałby tylko „coś” przez ułamek sekundy, wiec z ziemi nic nie można dostzrec, co najwyżej usłyszec jakis gwizd. Jak byłes na plazy kiedyś nad morzem i nisko latały samoloty odrzutowe, to wiesz, o co chodzi. Jedynie kto mógł je widzieć to przebywający w trafionym budynku, ew. sąsiednim, o ile ktoś wyglądał akurat przez okno w kierunku nadlatującego samolotu i przeżył. Dużo znasz takich świadectw, czy one się zgadzają i nie sa wymyślone? Wszelkie obrazy z kamer itd. to mogą być fejki…

      • Ado 16 kwietnia 2012 o 4:43 pm

       Podczas gdy jeden budynek już się palił,cały wzrok luzi skierowany był na wieże,sądzisz że nie odróżniliby samolotu od spodku?,w dodatku masz racje,jedynym logicznym wytłumaczeniem całego zajscia to tajne latające spodki,to ma sens!…

       • hjk 16 kwietnia 2012 o 5:00 pm

        Jak był skierowany, jak wszyscy patrzyli na to co juz było trafione, bo o to się bali? Spodki też mogły być, ale niewidzialne, jak sugerował prof. Jan Pająk.

        • Ado 16 kwietnia 2012 o 5:12 pm

         Aha więc jak spogladali na ten palący się to już niemożliwe by ktokolwiek zauważył kolejny obiekt?,nawet ludzie będący w miare daleko lecz nie na tyly by widzieć równocześnie obie wieże?. Wpychanie na siłe latających spodków i UFO jest co najmniej śmieszne,i tą teorie bazuje się na nagraniach samemu nie będąc przy tych wydarzeniach i nie móc stwierdzić co kto widział co jest bardzo wygodne w tworzeniu takich teori,oj coraz większa propaganda UFO się nasila nawet tutaj.Podsumowując całe zajscie to wina latających super hiper spodków,w dodatku mogą być niewidzialne (jak ktoś powie że czegoś takiego nie widział),a na koniec zdetonowano atomówke pod ziemią i wszystko jasne!.

         • hjk 16 kwietnia 2012 o 7:31 pm

          @”Aha więc jak spogladali na ten palący się to już niemożliwe by ktokolwiek zauważył kolejny obiekt?”

          taaa, wszyscy byli tak spanikowani, ze tylko wyglądali kolejnych nadlatujących obiektów 🙂
          Więcej realizmu i psychologii, kolego 🙂
          Nie niemożliwe, ale mało prawdopodobne – masz relacje swiadków – zadałem takie pytanie…

          @”nawet ludzie będący w miare daleko lecz nie na tyly by widzieć równocześnie obie wieże?”

          na to odp. powyżej, ale drugie pytanie – byłeś tam i widziałeś okolicę? Moze Marek był w okolicy i coś mógłby powiedziec, albo inny blogowicz?

          @”coraz większa propaganda UFO się nasila nawet tutaj.”

          To nie propaganda, tylko tego typy ZJAWISKA widziało wiele osób, natomiast trudno WYJAŚNIC, czym to jest naprawdę. Zaś na potrzeby blogu mamy kilka wiarygodnych wyjaśnień: demoniczne „pojawienia się”, tajne technologie, projekcje holograficzne, wizyta ludzi z poprzednich cywilizacji żyjących na ziemi przed nami. Czy było jakieś UFO przy wtc? Nie wiadomo. To tylko hipoteza oparta o filmik.

          @”na koniec zdetonowano atomówke pod ziemią”

          Jest na blogu obszerny wykład D.Khalezowa na ten temat, więc najpierw obejrzyj, a potem będziesz mieszał, bo inaczej zostaniesz mianowany kolejnym trollem na blogu 😉

        • Tola 17 kwietnia 2012 o 1:02 am

         @hjk – myslisz,ze prof.J.Pajaka nalezy tak do konca brac powaznie?

         • hjk 17 kwietnia 2012 o 1:39 am

          myślę, ze można się z tym zapoznac, jak ktos ma trochę czasu, pewne rzeczy są ciekawe, ujecie zagadnienia ufo od innej strony, ale szłoby w kierunku demonicznym… poważnie to nie wiem, czy można, ale napewno to i owo jako hipotezy czy sugestie..

         • Tola 17 kwietnia 2012 o 4:20 am

          @hjk -powiem ci,ze przeczytalam go za namowa kogos tam.
          Ale odebralam go troche,jako sfrustrowanego i obrazonego na srodowisko naukowe.Podpytalam tez jakiegos fachowca od tych jego pojazdow i powiedzial,ze a propos napedu statkow nic nowego nie wymyslil i jest w tym wszystkim mase dziur.

      • Ado 16 kwietnia 2012 o 4:55 pm

       W dodatku ” mieście abudowanym wysokościowcami jest nie do zobaczenia”
       To jest twoja popelina,WTC jakbyś nie zauważyłe to wysokie budynki wybijające się od pozostałych,także z daleka,choć nie tak odległego można by zobaczyć co nie co.

       http://www.alad.net/memorial/WTC.htm choćby stąd

       • hjk 16 kwietnia 2012 o 7:33 pm

        Można było, tylko trzeba było najpierw znać dokładną datę i godzinę ataku 🙂

     • Peryskop 17 kwietnia 2012 o 4:43 pm

      Ado: „Tak samolotów nie było a naoczni świadkowie byli podstawieni”

      To jest możliwa hipoteza więc skąd te minusy ?
      Czyżby po nieobejrzeniu dwóch filmików Ace Bakera ?

      podany już przez TajemniczyPan:

      911 – Wielka Amerykańska Operacja Psychologiczna [PL]

      i inny w wersji ang:
      Ace Baker proves no planes hit the WTC on 9/11

      Jaki jest sens angażowania UFO, albo hologramy ?
      Hologram można wytworzyć ale małych rozmiarów,
      w ograniczonym polu widzenia i NIE w pełnym słońcu !

      A możliwy przebieg operacji zawalania WTC podano tu:

      9/11: The Third Truth – Dimitri Khalezov (1of2 Full)

      9/11: The Third Truth – Dimitri Khalezov (2of2 Full)

      Ciekawe są te ustalenia i podobieństwa w mataczeniach 9/11 i 10/4 !

    • O Rzesz 16 kwietnia 2012 o 5:34 pm

     Ja też czuję więcej i wierzę w niezwykłości. Po prostu wielokrotnie ich w życiu doświadczyłem.
     Dopuszczam nawet tworzenie i istnienie hologramów (jest taki film o „UFO” nad Ameryką Płd. gdzie widać świetlista postaci „aniołów” czy istot w ogóle. Kilka obok siebie, pojawiających się i znikających) ale jak słyszę to … wybacz monitor. To już jest chciejstwo.
     Oczywiście nie wiem wszystkiego o możliwościach technicznych USraela ale już tu przecież było że mamy tendencję do przeceniania ich możliwości.

     Wielokrotnie widziałem przypadki tzw. „holograficznych samolotów”. Ty na pewno też. Widać smugę kondensacyjną a nie widać samego samolotu. Nieraz znika a potem się pojawia. Podobnie jak sama smuga.
     To nie jest żaden samolot holograficzny tylko wszystko zależy od kąta padania światła. Barwy powierzchni samolotu. Jego odległości od obserwatora i stopnia zamglenia.
     Jeśli dokumentuje się takie „przypadki” to również wpływ ma rodzaj (CMOS lub CCD) matrycy/ kliszy i jej czułość.

     Nie mogę autorytatywnie stwierdzić że takich przypadków nie ma ale tak jak do widzianego przez siebie UFO mogę zaliczyć dwa czy trzy przypadki z mnie znanych, to do holograficznych samolotów narazie ani jednego.
     Weź pod uwagę że często widzimy to co chcemy!.
     Rozpędzona choć już zmielona masa szczątków wylatuje z drugiej strony budynku w formie dość skoncentrowanej mogącej przy słabej rozdzielczości i powiększeniu stwarzać wrażenie całości.
     Nie.
     To nawet jak na mnie zbyt fantastyczne.
     Uważam że samoloty były jak najbardziej fizyczne ale zdalnie sterowane.
     Budynki WTC 1, 2 i 7 zostały fizycznie wyburzone podłożonymi ładunkami (pomijam już ich rodzaj. Było o tym) a w Pentagon uderzył samonaprowadzający lub zdalnie sterowany (w ostatniej chwili lotu po trajektorii kolizyjnej naprowadzany indukcyjnie kablem zakopanym w trawniku. Było to widoczne na zdjęciach sprzed ataku).
     Natomiast w Pensylwanii dokonano jedynie pozorowanej eksplozji rozrzucając śmieci. Silników tam nawet nie było! (podobnie nieco jak w Pentagonie gdzie i nie ten typ i tylko jeden).

     No i w końcu wirtualny lot do Smoleńska?.
     Wasze analizy są ciekawe ale zbyt daleko idące.
     Raczej optuję za normalnym lotem. Złym, tendencyjnym naprowadzaniem i eksplozją podłożonych ładunków jeśli dowody będą do odnalezienia.
     Swego czasu było info o tym że ślady materiału wybuchowego znaleziono w trakcie badań po ekshumacji p. Wassermana. Prawda to czy humbug?.

     Wszechświat, owszem, jest holograficzny ale to działa nieco inaczej niż to klasycznie rozumiemy!.
     Do wyjaśnienia i osądzenia sprawców kierowniczych oraz ich pomocników nie potrzeba aż tak fantastycznych działań jak hologramy.
     Trzeba tylko złamać zmowę milczenia czy raczej prowadzenia śledztwa na manowce i blokowanie dostępu oraz niszczenie dowodów (wrak).

     • hjk 16 kwietnia 2012 o 7:41 pm

      „Swego czasu było info o tym że ślady materiału wybuchowego znaleziono w trakcie badań po ekshumacji p. Wassermana. Prawda to czy humbug?.”

      Tylko materiały na ubraniu nie swiadczą o explozji samolotu nad smoleńskiem, do tego trzeba innych dodatkowych dowodów. Dosć powiedziec, ze na podstawie dostępnych wszystkim danych (a także tych ew. ukrytych) nikt nie przedstawił zadnej wiarygodnej i udowodnionej wersji wydarzeń, na podstawie których można by postawić komukolwiek jakieś poważne zarzuty, czego zreszta nie zrobiono. Są tylko mniej czy bardziej wiarygodne hipotezy. Wrak oczywiście byłby podstawowym dowodem na to, ze nie było żadnej katastrofy, tylko inscenizacja, dlatego go nie udostępnią, albo w odpowiedniej wybranej chwili, by pod pretekstem skandalu osiągnać jakis cel polityczny.

      Wszystko zostało już dawno wyjaśnione na zamach.eu, na ile to było możliwe bez dowodów (które jak słusznie piszesz są niszczone i blokowane), a tylko dostępnych w sieci materiałów.

  • antyilluminat 16 kwietnia 2012 o 9:45 pm

   Telewizyjna manipulacja! Poprostu dodali specjialne efekty i mieliśmy samolociki uderzajace w WTC. Ja piernicze, za kogo ONI Nas mają??? Ale co tam i tak sloneczko zrobi porzadek pod koniec roku. Wrocimy do zycia plemiennego, bo jak inaczej sobie wyobrazacie życie bez elektrycznosci???

  • kosiardeyablos 17 kwietnia 2012 o 7:37 am

   Dobra bo tu takie pierdu pierdu nie na temat : Te filmiszcze o BATARCZYKACH oglądał ktuś ? NIech poda ewentualnie linka na yotubie, pleazzzz !!! O tej porze to ja już walnąłem w kime tak że przegapiłem kurna ten film a ze ztego co Mr.Monitor powiadasz dosyć ciekawa historyjka dla poprawy świadomości obywateli na temat „żydowia” w Polsce lat międzywojennych. Tak żę mam prośbe o ten filmik, gdzie łon jest jak bedzie oczywiście, bo ta wczorajsza (raczej dzisiejsza) premiera przemknęła mi przed nosem, o tej porze się śpi ( a jak znamy z życia śpi się z kobietą (żoną) a samemmu się odpoczywa) to jedna sprawa, druga zas to dla ciekawskich tematyki pozaziemskiej i ziemskiej tak zwane smaczki tematyczne wyczajone za sprawą artykułu któy ukazał sięw magtazynie Nexus, po odnależieniu stron podaje linki. Pochodzą one z artikla Anthonego Bragalia przeredagowanego i zaktualizowanego na potrzeby Nexusa wersją artykułu, który ukazał się pierwotnie 27 lipca 2009 roku na blogu RRRGroup znamieszczonego pod adresem UFOConBlogspot.com. a tytuł brzmiał :
   Tajemnice Zespołu Doradców ds. UFO
   ” Jak wynika z niegdyś tajnych raportów oraz oświadczeń prominentnych członków kompleksu militarno-przemysłowego, korporacja RAND prowadzi od roku 1946 na zlecenie rządu USA ściśle tajne badania dotyczące UFO”.
   Link do pdf na ten temat:
   http://www.nicap.org/docs/rand/randdoc681127.pdf
   dalej linki do stronki ale po fryncysku, z którego zaczerpnięto artykuł :
   http://www.ovnis-usa.com/2009-2.htm
   oraz resztki z obiadu :
   http://forum.davidicke.com/showthread.php?t=131941&page=7
   http://www.wutang-corp.com/forum/showthread.php?t=103970&page=8
   http://forum.davidicke.com/showthread.php?t=131941&page=22
   miłej rozkminy życzem ja !!! Ha ha ha !!!
   Jest kilka rodzaji ludzisków mąciwodowych – ci co wierzą i ci co wiedzą ! Jednym potrzebna jest wiara, drugim zaś wiedza – to ich różni !

 3. Killuminati 16 kwietnia 2012 o 1:01 pm

  http://www.youtube.com/watch?v=A7SoPVDOllk 2pac zyje ! obczajcie to !!

  • hjk 16 kwietnia 2012 o 7:42 pm

   co to jest ten 2pac?

   • kosiardeyablos 16 kwietnia 2012 o 8:07 pm

    klon…..

 4. Pandora 16 kwietnia 2012 o 1:16 pm

  Przecież od dawna wiadomo że Unia Europejska obawiała się naszego rolnictwa. Wszyscy którzy mieszkają w zachodnich, nadgranicznych miejscowościach potwierdzą to że Niemcy bardzo chwalą sobie nasze warzywa i owoce i nie tylko. Polscy politycy bardzo dobrze wiedzieli co nas czeka po wstąpieniu do UE z tą różnicą że naszym sprzedajnym politykom w dalszym ciągu obiecuje się złote góry. A jak to się zakończy dla naszego społeczeństwa nie trudno się domyślić.

  • hjk 16 kwietnia 2012 o 4:40 pm

   Ciosem dobijającym nas byłoby wprowadzenie € po jakimś wysokim kursie dla złotego, np 2 zł/€. Wtedy zalałby nas tani import, a towary krajowe stały się drogie dla zagranicy. To spowodowałoby szybko bankructwo krajowych produentów, no chyba, ze obudziłby się patriotyzm lokalny i kupowaliby ludzie wprost od chłopów taniej polskie towary.

   • hjk 16 kwietnia 2012 o 4:46 pm

    Zbankrutowani chłopi zaczęliby wyprzedawać ziemię, którą wykupiliby zachodni wielcy producenci, mający u siebie ‚spaloną ziemię” – pestycydami, nawozami, opryskami. Armia bezrobotnych zniszczyłaby rynek pracy zaczełaby się masowa emigracja zarobkowa. Moze im nawet o to chodzi, a spekulanci wykupujący polski dług sprzedakjąc € po 4 zl odzyskaliby € 2x taniej, zarabiając 100% już „na wejściu”, nie liząc odsetek…Moze dlatego ekipa 2ska tak expressowo nas zadłuża, zeby dać „braciom” zarobić na długu… PO marcu było juz 22 mld zł deficytu, do konca roku moze być 100 a PO ich kadencji kolejne 400 jak nie wiecej…

    • hjk 16 kwietnia 2012 o 4:49 pm

     Ktos pisał, ze szykują się jakieś zmiany we władzy, moze już wiedzą, ze przekroczenie konstytucyjnych progów ostrożnościowych dla zadłuzenia jest nieuniknione, a wtedy konstytucja narzuca zbilansowanie budzetu i gwałtowne „zaciskanie pasa”, ale to juz na głowie będzie miała nowa ekipa „rzeźników społecznych”… No chyba, ze ta „pseudoreforma emerytalna” ma na celu odłozenie tego momentu o rok czy dwa, ile się da, a moze do końca kadencji…

     • Peryskop 17 kwietnia 2012 o 4:52 pm

      Pandora, o GMO było wczoraj, ale rolnictwo należy do podstawowych problemów więc wklaejam I część artykułu Sir Juliana Rose’a – partnera pani Jadwigi Łopaty

      Poland, Solidarity and the Third Way: A Time of Destiny

      Polska, Solidarność i trzecia droga: czas na zmianę losu
      http://www.activistpost.com/2012/04/poland-solidarity-and-third-way-time-of.html

      Julian Rose – 14.04.2012

      tłumaczenie Ola Gordon

      Nie pojechałem do Polski żeby ocalić dzikie kwiatki, ale żeby odwrócić los kraju,
      który jakoś zajął specjalne miejsce w moim sercu.

      Kiedy wiosną 1989 roku w poczytnym brytyjskim czasopiśmie Farming News przeczytałem ten nagłówek, poczułem ukłucie w sercu: „Polska do zgarnięcia”. Chociaż do tego czasu nigdy nie byłem w Polsce, ani nie myślałem dużo o tym kraju, rezultat tego nagłówka był dosyć uderzający.

      Jasno zobaczyłem tysiące tradycyjnych gospodarstw, aktywne społeczności i wiejski tryb życia, zaatakowany walcem chciwych korporacji rolniczych o niezaspokojonym apetycie na każdy zysk, nowe rynki i neokolonialnym zasięgu. Wydawało się niemożliwe by Polska pozwoliła na taki los, zwłaszcza po poświęceniu tyle bohaterskiej energii w pozbywaniu się dekad komunistycznej opresji. Ale nagłówek był prawdziwy, i na pewno wywołałby lekki dreszcz emocji na plecach każdego polskiego patrioty.

      Tej samej wiosny, wydarzenia w Brytanii miały wielki wpływ na moją działalność rolniczą. W lutym 1989 roku, brytyjski rząd nagle zadeklarował, że zamierza zakazać sprzedaż wszelkiego niepasteryzowanego mleka, mój główny biznes i metodę zarabiania na życie wielu małych tradycyjnych gospodarstw. Jedyną deską ratunku było rozpoczęcie narodowej kampanii by spróbować odwrócić tę decyzję.

      Okazało się, że jest to szybka i wściekła sprawa, trwała zaledwie 4 miesiące i zakończyła się zwycięstwem dla producentów i konsumentów „prawdziwego mleka”. Rząd wycofał się, pomogło w tym duże zainteresowanie mediów, oraz fakt, że premier Thatcher wyraziła „pewną sympatię” dla mojej kampanii przeciwko zakazowi. Jednak rząd nadal zdecydował o umieszczeniu „ostrzeżenia zdrowotnego” na produkcie, pomimo faktu, że przez dziesiątki lat nikt poważnie nie zachorował od spożywania tego żywego i bardzo wartościowego napoju.

      Ale Polska stała w obliczu kryzysu w każdym innym wymiarze. Prawie dziesięć lat po powstaniu NSZZ Solidarność, ogromna popularność Lecha Wałęsy i jego kolegów ze stoczni gdańskiej, w końcu wypędziła z kraju komunistów. Stosunkowo umiarkowany Gorbaczow, zdając sobie sprawę, że wszelkie dalsze próby wojskowego tłumienia były tylko prawdopodobne, żeby dodać kolejnej oliwy do ognia buntu, jaki ogarnął kraj. Nagle „Solidarność” osiągnęła swój cel i przeciwko wszystkiemu, nie tylko rozpędziła swojego głównego ciemiężyciela, ale także odniosła zwycięstwo w pierwszych wolnych wyborach.

      Podczas gdy ja walczyłem o swój rolniczy biznes po szaleńczej kampanii utrzymania otwartego rynku naturalnego mleka, Polacy świętowali światowy rozgłos za zwycięstwo nad machiną komunistycznej partii.

      W tym przełomowym momencie w historii, wydarzenia dały bezprecedensową szansę zupełnie nowych społeczno-gospodarczych wizji, kształtujących się w uciskanych zakładach i przemysłach, które tworzyły fundament prawie w 100% państwowej polskiej gospodarki. Tą wizją były spółdzielnie robotnicze, które przejmą i pokierują całym gmachem państwowego przemysłu, a tym samym wpłyną na wszystkie aspekty ekonomicznego dobrobytu narodu.

      Konsekwencje tego oddolnego przejęcia podstaw ekonomicznego silnika kraju były wyraźnie ogromne. Nie tylko dla Polski, ale także dla reszty świata. Ten nowy model został nazwany „trzecią drogą” i miał pozbyć się kierowniczego stanowiska zajmowanego przez komunizm i kapitalizm, gdyby został zrealizowany…

 5. Smoke 16 kwietnia 2012 o 2:02 pm

  Wojna atomowa, skasowanie 90% populacji a wy się jakimś GMO przejmujecie?..

  • hjk 16 kwietnia 2012 o 7:45 pm

   Nie będzie żadnej wojny atomowej, będą co najwyzej takie GMO, fluory, chemtraile, sztuczne czy naturalne katastrofy, „wypadki”, sztuczne zarazy, głód, itd.

   • kosiardeyablos 16 kwietnia 2012 o 8:11 pm

    wojna atomowa już twa ale na poziomie atomowym (cząsteczkowym) – atomy naturalne kontra atomy laboratoryjne poza środowiskiem laboratoryjnym !!!

 6. ksant 16 kwietnia 2012 o 2:29 pm

  Czesi nie chcą polskiej żywności. W Czechach boją sie … polskiej żywności. Chcą blokować import.
  http://www.wiadomosci24.pl/artykul/czesi_chca_zakazac_importu_zywnosci_z_polski_230632–1.html
  Mądry Naród!

  • felicyta 16 kwietnia 2012 o 3:38 pm

   „Problemy sankcji dotyczą też innych naszych produktów. Ze sklepów sieci Makro wycofuje się polskie ogórki kiszone oraz kapustę z powodu zawartości kwasu mrówkowego, który jest zakazany w Czechach.

   Czeski minister rolnictwa chce na szczeblu UE zakazać importu polskich produktów żywnościowych do swojego kraju ponieważ jednostronne wprowadzenie takiego zakazu naraziłoby naszych południowych sąsiadów na sankcje zagraniczne.”

   -sankcje zagraniczne to sankcje unijne, unia zabrania wprowadzic jednostronnego zakazu-mamy byc rowno truci w calej unii

  • hjk 16 kwietnia 2012 o 4:50 pm

   Ale chyba tej przetworzonej z uzyciem „soli”, bo produkty rolne to chyba biorą…?

 7. ksant 16 kwietnia 2012 o 2:43 pm

  Susz jajeczny zwierał toksyczny kadm, ołów i bakterie coli!
  http://www.se.pl/wydarzenia/kraj/afera-jajeczna-susz-jajeczny-produkowany-kaliszu-jest-trujacy-zawiera-toksyczne-pierwiastki-i-bakt_251566.html
  i co jeszcze? http://www.wiadomosci24.pl/artykul/co_tak_naprawde_bylo_w_suszu_jajecznym_227952.html
  Telewizyjna gadaczka powiedziała: Krzysztof Z. producent z Kalisza właściciel firmy Viga został zatrzymany 4 miesiące temu za wyłudzenia. Przy okazji wyszło, że fałszował susz jajeczny …” inf. z 16.04.2012

  • hjk 16 kwietnia 2012 o 4:52 pm

   No własnie, jeszcze zapomniałem o „jajkach w proszku” czy innych atrapach. Unikać przetworzonej zywności, trzeba brać surowizne od chłopa, bo kto wie, co się jeszcze okaże…

 8. AQQ 16 kwietnia 2012 o 3:11 pm

  Indianie nie pozwolą na inwestycje na swoim terenie, podarki przyjęli i wyrzucili do rzeki a nastepnie poprosili o opuszczenie ich terenu…
  http://wolnemedia.net/wiadomosci-ze-swiata/podarki-wrzucili-do-rzeki/

 9. lucas003 16 kwietnia 2012 o 3:20 pm


  TAk działa poczta polska , giną podpisy w sprawie refrednum przeciwko ACTA

  • hjk 16 kwietnia 2012 o 4:53 pm

   No to jak jacyś naiwni korzystają z poczty, to się tylko ośmieszyli…

   • ALFA 16 kwietnia 2012 o 8:10 pm

    czemu łapka w górę nie działa tak poczta działa

 10. Kamil 16 kwietnia 2012 o 4:01 pm

  Ciekawość to pierwszy stopień do………..(piekła!)………
  Nieprawda, do WIEDZY!

  • hjk 16 kwietnia 2012 o 4:54 pm

   Tak, ale odróżniano zdrowe pragnienie wiedzy od tzw. „pustej ciekawości”, której zaspokojenie nic nie daje, a moze tylko szkodzic. Trzeba wiedzieć, jakiej wiedzy poszukiwać, bo czlowiek ma do spełnienia pewne zadania i takiej wiedzy, mogącej mu w tym pomóc, trzeba poszukiwać…

   • Ania 16 kwietnia 2012 o 6:19 pm

    Pusta ciekawość ? A co to takiego ?
    Nie ma wiedzy szkodliwej. Każda jest cenna, bo nigdy nie wiadomo,” dokąd prowadzi królicza nora”. Jeśli jakiś temat budzi nasze zainteresowanie, to znaczy, że trzeba iść w tym kierunku, a nie samemu się cenzurować.

    • hjk 16 kwietnia 2012 o 7:50 pm

     Przykład „pustej ciekawości” jest np. taki, kiedy zdarza się wypadek pod blokiem, zaraz wybiega lekarz i udziela pomocy, po czym zlatuja się gapie, którzy nic nie robią ani nie wnoszą do sprawy, a tylko nasycają swą bezsensowną ‚próżną ciekawość” zamiast w tym czasie zrobić coś pożytecznego. Są oczywiste przypadki wiedzy szkodliwej dla niektórych ludzi w niektórych okolicznościach, np. dla samobójcy jak sie efektywnie zatruć, dla złodzieja, jak działa system alarmowy, itd., itp.

     • hjk 16 kwietnia 2012 o 8:01 pm

      Inny przykład to tzw. „wychowanie sexualne” dla dzieci i niedojrzałej młodzieży czy znajomość działania i stoswania narkotyków…

  • konie 16 kwietnia 2012 o 4:55 pm

   Ta wladza jest zaprzedana Bogatym korporacja zachodnim.Ta wladza musi byc usunieta.
   Nowe Ekrany Solidarni 2010 i inne nowe partie .To dalszy ciag PO,PSL,SLD,PIS .Wszyscy WONT

  • O Rzesz 16 kwietnia 2012 o 6:00 pm

   hjk ma rację.
   Pamiętaj Kamil, że odkrywając nowe obszary świadomości i przekraczając granice rzeczywistości łatwo zyskać pasażera na gapę.
   Jest wiele książek opisujących jak to robić ale w żadnej nie widziałem ostrzeżenia że to może być niebezpieczne.
   A jest.
   Demon czy duch pasożytniczy może zatruć aurę i duszę a nawet doprowadzić do śmierci.
   Zawsze trzeba najpierw głęboko się modlić i prosić Boga o opiekę a potem jeśli już naprawdę bardzo tego pragniesz próbować dalej.

   Nie polecam zachowywania się jak „uczeń czarnoksiężnika”.

   P S
   nie wiem czy to wina Fire Fox’a czy skryptu na stronie ale korekta błędów nie działa.

   • hjk 17 kwietnia 2012 o 12:00 am

    No tak, wyjąłeś mi to spod klawiatury – „pusta ciekawość”, jak to jest „tam”, po „drugiej stronie”, „jak to jest uprawiać magie” – na to ludzie sie łapią…

  • kosiardeyablos 16 kwietnia 2012 o 8:12 pm

   …a ułomność do szlachetnej głupoty !!!…blablabla….

 11. nowy84 16 kwietnia 2012 o 4:06 pm

  Looknijcie na to: 2Pac „dał” krótki koncert na festivalu tzn. jego HOLOGRAM czy jakieś inne pieroństwo

  • O Rzesz 16 kwietnia 2012 o 5:46 pm

   To taki pseudo hologram. Obraz rzutowany na wielki przezroczysty ekran.

   Tym się samolotu w powietrzu nie wygeneruje. 🙂

   • kosiardeyablos 16 kwietnia 2012 o 8:17 pm

    Kilka lat temu odbył się w Londynie koncert Elvisa Presleya – hologram – dosłownie jak żywczyk ponoć, bo kumpela była i opowiadała że impreza była wypasiona. Elvis grał z …ze swoimi dawnymi muzykami towarzyszącymi – na żywo !!!

    • O Rzesz 16 kwietnia 2012 o 9:31 pm

     To było to. Jak żywy … ale nie hologram.

     • kosiardeyablos 17 kwietnia 2012 o 7:39 am

      to był hologram Mr.O Rzesz !

 12. felicyta 16 kwietnia 2012 o 4:44 pm

  Zaprostestuj przeciwko chamskiemu zachowaniu
  Stefana Niesiołowskiewgo
  POWIEDZMY
  STOP CHAMSTU
  Z TWARZĄ NIESIOŁOWSKIEGO
  Nie chcemy tego szkodnika na Polskiej Scenie Politycznej

  Takich osobników powinno się izolować, poddać kwarantannie, otoczyć opieką psychiatryczną i zamknać w zakładzie
  http://www.antyniesiolowski.cba.pl/

  • monitorpolski 16 kwietnia 2012 o 7:30 pm

   Ma dobry wzór – tak się zachowywali przyszli esesmani i gestapowcy jak jeszcze nie było oficjalnego faszyzmu. Potem mordowali.

  • kosiardeyablos 16 kwietnia 2012 o 8:14 pm

   Niesiołowski jest ewidentym przykładem POLIT-DEBILA w stopniu wysoce uzaleźnionym od marchewki !!!

  • ALFA 16 kwietnia 2012 o 8:17 pm

   Czemu Niesiołowskiemu piana toczy się z ust chyba chory.To niebezpieczne.

  • kosiardeyablos 16 kwietnia 2012 o 8:18 pm

   gdzie tam pozamykać…NA SMYCZ niech dalej sączy piane z pyska !!! Hehehehe….ale w ZOO!!!

 13. ksant 16 kwietnia 2012 o 7:47 pm

  Premier Tusk o GMO – spot 2 (nowa wersja)

 14. Faith 16 kwietnia 2012 o 8:03 pm

  No to jutro Illuminati w natarciu jutro bardzo ważny dzień smutny dzień.

  • hjk 17 kwietnia 2012 o 12:03 am

   od dobrych kilku setek lat illu są w natarciu, więc albo pisz konkrety albo sobie daruj takie wstawki…

 15. lucas003 16 kwietnia 2012 o 8:56 pm

  sam wysłałem ten alert box ale z całym szacunkiem dla Polski powinno być tak , poprawność polityczna to szrot oni nas oszukują i oczekują „poprawnośći ”
  Szanowny Panie jebany NIE-Prezydencie
  Szanowny Panie jebany NIE Premierze
  Szanowny Panie jebany NIE Ministrze Rolnictwa i Rozwoju Wsi
  Szanowny Panie jebany NIEMinistrze Środowiska

  Niemcy zakazały upraw GMO*, ponieważ:
  „nie zbadane są konsekwencje długofalowego spożywania GMO przez ludzi”

  Austria zakazała upraw GMO, ponieważ:
  „nie da się zachować różnorodności biologicznej jeśli wprowadzi się do przyrody rośliny GMO”

  Francja zakazała upraw GMO, ponieważ:
  „rośliny GMO krzyżują się zanieczyszczając ekologiczne uprawy”

  Włochy zakazały upraw GMO, ponieważ:
  „proces uwolnienia organizmów GMO do przyrody jest nieodwracalny”

  (Podstawą prawną krajowych zakazów była “klauzula bezpieczeństwa” zawarta w unijnej dyrektywie 2001/18 dotyczącej GMO. Kierując się wynikami badań nad GMO, prowadzonymi na całym świecie, rządy sześciu państw uznały, że genetycznie modyfikowana kukurydza może zagrozić różnorodności biologicznej na ich terenach. Ponadto 8 września 2011 r. Europejski Trybunał Sprawiedliwości uznał, że kraje członkowskie mogą wprowadzić zakazy upraw poszczególnych gatunków GMO na podstawie rozporządzenia 1829/2003.)

  Opracowany przez 400 naukowców i sygnowany przez 58 rządów krajów całego świata, opublikowany na zlecenie ONZ i Banku Światowego w kwietniu 2008 raport nt. rolnictwa na naszym globie pt. „Międzynarodowa ocena wpływu nauk i technologii rolniczych na rozwój”, jasno stwierdza, że uprawy GMO nie stanowią rozwiązania w zwalczaniu głodu, biedy, czy zmian klimatycznych.

  Ja niżej podpisana/y żądam, by polskie władze, biorąc przykład z innych krajów Unii Europejskiej, takich jak: Niemcy, Austria, Francja, Włochy, wprowadziły w Polsce zakaz rejestracji odmian, obrotu i upraw roślin GMO w Polsce.

  W szczególności żądamy NATYCHMIASTOWEGO ZAKAZU upraw kukurydzy MON810 i ziemniaków AMFLORA.
  „Nie uzwał bym tych słów jakich sie przyjeło za wulgarne ,lecz ci ludzie nie działają w interesie Polaków ani Polski -proste-i smutne .”

  • O Rzesz 16 kwietnia 2012 o 9:54 pm

   Spodziewam się co najwyżej takiej reakcji:

   Kancelaria Prezesa (…)
   Szanowny Panie.
   W odpowiedzi na pańskie pismo/ protest* z dnia (…) z przykrością stwierdzam że liczba zebranych pod petycją podpisów nie ma dla nas, w szczególności dla mnie, żadnego znaczenia w sensie politycznym i prawnym.
   Mamy (klasa polityczna) swoje wytyczne i jako czasowy ich wykonawca muszę je przestrzegać.
   Priorytetem jest ograniczenie pogłowia Słowian a w szczególności osób Narodowości Polskiej i plemion pochodnych do poziomu ok. 7 milionów celem przygotowania terenów okupowanych przez ten naród do zasiedlenia przedstawicielami narodów przedstawiających sobą, w mniemaniu naszych mocodawców, element wartościowy rasowo i etnicznie.
   Z głębokim ubolewaniem stwierdzam iż pańskie działania odnoszą mizerny skutek z uwagi na nikły odzew społeczny.
   W głębi serca jestem z Panem (ja też czuję potrzebę wyzwolenia Narodu Kaszubskiego spod hegemonii Polski) ale jestem już tak głęboko unurzany w bagnie zależności że nie stać mnie nawet na odrobinę samodzielności w podejmowaniu decyzji.
   Dyktat Brukseli i City/ Jerozolimy jest dla mnie sygnałem przewodnim.
   Imperatywy z tego wynikające nie podlegają dyskusji.
   Może Pan sobie żądać i protestować.
   Ja najpierw wykonam polecenia a potem będę Panu i panu podobnym mydlił oczy działaniami pozornymi lub odwracał uwagę tematami zastępczymi (np. o eutanazji itp.).
   Z wyrazami szacunku.
   Podpis nieczytelny.

   * niepotrzebne skreślić

   • hjk 17 kwietnia 2012 o 12:47 am

    Dobre, trzeba by to rozplakatowac, swietny koment do działań rządu, materiał na ulotkę…

    • hjk 17 kwietnia 2012 o 12:57 am

     a poza tym to uniwersalna odpowiedź na wszystko, wystarczy tylko „* niepotrzebne skreślić” albo „* dopisać nagłówek”

 16. greenish 16 kwietnia 2012 o 9:04 pm

  http://www.youtube.com/watch?v=0Y-h5pkjX5I voux populi voux dei. nie wiem czy dobrze pisze.

  • hjk 17 kwietnia 2012 o 12:49 am

   vox,-cis – łac. głos

 17. felicyta 16 kwietnia 2012 o 9:38 pm

  Kilkudziesięciu astronautów, naukowców i inżynierów podpisało list w sprawie propagandy klimatycznej
  admin, pon., 2012-04-16 08:37
  http://zmianynaziemi.pl/wiadomosc/kilkudziesieciu-astronautow-naukowcow-inzynierow-podpisalo-list-w-sprawie-propagandy-klima

 18. felicyta 16 kwietnia 2012 o 9:41 pm

  W histerycznym tańcu św.Wita szaleje Donek i PO-elita…
  Podsumowując sejmowe wystąpienie D. Tuska – był to jego brawurowy rock and roll na trumnach smoleńskich, a dudnienie ich wiek miało zagłuszyć żałosne skomlenie – panie Baden, pan miał mi wyciąć wyłostek łobaczkowy, a pan mi łobisz sekcję zwłok….

  W histerycznym tańcu św.Wita
  szaleje Bronek i PO-elita –
  na wieku trumny rozparli łokcie
  i obgryzając nieboszczce paznokcie
  na pohybel piją plując na smoleńskie kości
  ci, którzy się głoszą partią miłości.

  Larum, Polacy! Niechaj kto żyw – bieży
  bo w tej że trumnie polski orzeł leży!
  Nie daj Bóg gdy truchła wieko się zatrzaśnie
  niejeden wieczorem jako Polak zaśnie
  budząc się z rana pod butem zaborcy
  jeśli Polskę sprzedadzą jej właśni wyborcy.

  (26.06.2010)
  http://contessabalcanese.nowyekran.pl/post/59369,w-histerycznym-tancu-sw-wita-szaleje-donek-i-po-elita

  • felicyta 16 kwietnia 2012 o 9:57 pm

   Wanda Rodowicz uważa, że ciała ofiar zbrodni katyńskiej powinny powrócić do Polski. – Tam zginęło 21 tys. 857 bohaterów, to nie ja będę te szczątki sprowadzała do Polski, to rząd musi wystąpić i przenieść je do mauzoleum czy też do sanktuarium – powiedziała Rodowicz dodając, że w Miednoje na teren, gdzie leżą ciała polskich żołnierzy skierowane jest ujście szamba z domu wczasowego, a w Katyniu szczątki zostały pogrupowane wedle rodzajów kości, powkładane do worków foliowych i zakopane z powrotem w dołach śmierci. Jej zdaniem te warunki naruszają godność pomordowanych.

   Rodowicz powiedziała, że postulat przeniesienia szczątków polskich oficerów został przekazany premierowi, ale z jego strony „nie było żadnej reakcji”.
   http://wiadomosci.wp.pl/kat,1342,title,Ciala-ofiar-zbrodni-katynskiej-trzeba-sprowadzic-do-Polski,wid,14415322,wiadomosc.html

 19. wacpan 16 kwietnia 2012 o 9:43 pm

  dziwne,pewnie mossad dosypal cos do kawki;)

  http://wiadomosci.wp.pl/kat,1356,title,Guenter-Grass-trafil-do-szpitala,wid,14415321,wiadomosc.html?ticaid=1e48e

  • maniek 16 kwietnia 2012 o 10:43 pm

   ale na WP nawet widać Lemingi się budzą 🙂 oby tak dalej 🙂

 20. zenobiusz 16 kwietnia 2012 o 10:08 pm

  http://zenobiusz.wordpress.com/2012/04/16/wymordowac-miliardy-a-co-potem-wlasnie-to-human-eggs-grown-in-the-lab-could-produce-unlimited-supply-of-humans/
  Często pada tu pytanie,no wymordują miliardy ludzi,i co dalej.Właśnie jest odpowiedź.

  • Peryskop 17 kwietnia 2012 o 5:31 am

   Zeno, po fiasku z kołującymi „dowodami na odlot” obiecaleś że już nie wrócisz.

   • Peryskop 17 kwietnia 2012 o 3:04 pm

    Zeno: „…to chyba ostatnia moja wizyta na tym blogu…” Cały cytat poniżej.

    Niestety, Zeno przenosząc do swojej e-norki część naszej dyskusji na Monitorze dokonał MANIPULACJI polegającej na przeniesieniu mojej riposty (cytuję ją też poniżej) na sam początek, ażeby czytelnik nie znający sprawy odniósł mylne wrażenie, że to ja zacząłem sprzeczkę bezzasadnie obciążając niewinnego Zenobiusza. Provocateur Classique !

    JEST TO KOLEJNY PRZYKŁAD NIEUCZCIWOŚCI ŚWIĘTOSZKA 😦

    https://monitorpolski.wordpress.com/2012/04/14/linki-e-maile-i-komentarze-14-kwietnia-2012r/#comment-90213

    zenobiusz 15 Kwiecień 2012 o 9:34 pm
    <strongPeryskop@
    Słuchaj bydlaku,zniesławiasz publicznie wdowę po poległym wybitnym Polaku,na blogu jego,podobno przyjeciela.Skoro on to przegapił to ja Ci napiszę.Skoro Zuzanna
    Kurtyka ,stwierdza,że eksperci polscy i amerykańscy,potwierdzili autentyczność,filmu i zdjęć.
    to znaczy że tak było,to chyba ostatnia moja wizyta na tym blogu,są pewne granice..

    Peryskop 15 Kwiecień 2012 o 10:19 pm
    Spoko, Zeno, już Ci wyjaśniłem, że wdowa ma prawo się mylić.
    Tobie zarzuciłem nieudane próby matactwa i ściemniania, podając na czym polegały
    – w uzupełnieniu do Aśki i Toli. A teraz robisz kolejne insynuacje w swoim sprawdzonym stylu.
    Nie z nami te numery! Z braniem pod wiarę, straszeniem ogniem piekielnym z ojbawień, ogłupianiem cytatami z Biblii z własnymi dokrętkami, a teraz z uszczypliwościami do Toli i Aśki i wyzwiskami do mnie.
    Także negowanie istnienia głównych sił lucyferiańskich pokazało kim jesteś i co tu robisz.
    Kołuj dalej i wmawiaj, że to start 😀 😀

 21. ALFA 16 kwietnia 2012 o 10:20 pm

  Jim Yong Kim – nowy szef Banku Światowego
  Urodzony w Korei Południowej amerykański ekspert od rynku zdrowotnego Jim Yong Kim został wybrany na nowego prezydenta Banku Światowego. Swoją pięcioletnią kadencję zacznie 1 lipca.
  Kim był pewniakiem na to stanowisko od czasu, gdy został kilka tygodni temu wskazany przez prezydenta USA Baracka Obamę. Dotychczas wszyscy szefowie BŚ byli Amerykanami, bo to Stany Zjednoczone łożą największe pieniądze na Bank.

  Ostateczną walkę Kim stoczył z powszechnie cenionym ministrem finansów Nigerii Ngozi Okonjo-Iwealą. Po raz pierwszy szef BŚ nie został wybrany jednogłośnie. Kima poparły USA, kraje Unii Europejskiej, Japonia, Kanada, ale też Rosja, Meksyk czy Korea Płd.
  52-letni Kim jest obecnie prezydentem prywatnej prestiżowej uczelni Dartmouth College. W przeszłości był wziętym lekarzem i wykładowcą m.in. na Harvardzie. Przede wszystkim był jednak znany z międzynarodowych kampanii zdrowotnych. W latach 2003-07 był szefem programu Światowej Organizacji Zdrowia (WHO) w sprawie szczepień dla trzech milionów osób zarażonych wirusem HIV/AIDS, a także współzałożycielem organizacji Partners in Health, pracujących ze społecznościami krajów ubogich takich jak Haiti.
  Przeciwnicy kandydatury Kima zarzucali mu, że nie ma doświadczenia w kierowaniu wielkimi firmami finansowymi. Prezydent Obama podkreślał, że Kim, który w wieku pięciu lat przeniósł się z rodzicami do USA z Korei Płd., ma multikulturowe korzenie oraz wielkie doświadczenie w dziedzinie nauki i programach rozwojowych.

  Obecny szef BŚ Robert Zoelick miał wielkie doświadczenie w finansach i dyplomacji – był m.in. szefem giganta kredytowego Fannie Mae oraz zastępcą sekretarza stanu USA.

  BŚ został powołany do życia w 1944 r., obecnie skupia 187 krajów. Rocznie zarządza funduszami liczonymi w setkach miliardów dolarów, przy pomocy których stara się wyrównywać poziomy życia w różnych częściach świata. Bank ma siedzibę w Waszyngtonie.
  http://wyborcza.pl/1,75248,11549577,Jim_Yong_Kim___nowy_szef_Banku_Swiatowego.html

 22. felicyta 16 kwietnia 2012 o 10:39 pm

  Oficer uderzył aktywistę – ten film wywołał burzę w Izraelu
  rt.com, wp.pl | dodane (19:10)
  Prawdziwą burzę wywołało nagranie, na którym izraelski oficer uderza karabinem w twarz nieuzbrojonego propalestyńskiego demonstranta. Żołnierza potępił nawet premier Benjamin Netanjahu, a on broni się, że został sprowokowany – podaje serwis internetowy telewizji Russia Today.
  Film został umieszczony w sieci w niedzielę przez Międzynarodowy Ruch Solidarności (ISM), organizację skupiającą palestyńskich i międzynarodowych aktywistów, której celem jest wspieranie pokojowego oporu Palestyńczyków przeciw izraelskiej okupacji.
  http://wiadomosci.wp.pl/kat,1356,title,Oficer-uderzyl-aktywiste-ten-film-wywolal-burze-w-Izraelu,wid,14415249,wiadomosc.html

 23. maniek 16 kwietnia 2012 o 10:52 pm

  21 kwietnia 2012 godz. 12:00, POZNAŃ, ul. Półwiejska, pod pomnikiem Starego Marycha.

  Obywatelska akcja w sprawie nie cenzurowania informacji o szczepionkach i wolności wyboru szczepień

  Wyjdźmy na ulice świata, domagając się wolności i prawdy dotyczącej ryzyka szczepień.
  http://stopnop.pl/stowarzyszenie/dzialania/119-protest-przymus-szczepien

  • maniek 16 kwietnia 2012 o 11:10 pm

   Szczepionka przeciw odrze żywa (Attenuvax, firmy Merck). Dziecko dostaje w sumie 2 zastrzyki – w wieku 1 roku i 4 lat. Zawiera żelatynę, NaCl, serum krowy, proteinę z jaja i ludzką albuminę.

   Szczepionka przeciw odrze, śwince i różyczce żywa (MMR, Merck). Dawana 1-rocznym dzieciom. Zawiera żelatynę, NaCl, serum krowy i ludzką albuminę.

   Szczepionka przeciw dyfterytowi, tężcowi i chorobie Heinego-Medina. Dawana 5 razy dzieciom w wieku 2-6 lat., zalecane wzmocnienie co 10 lat. Zawiera formaldehyd, 2-fenoksyetanol i fosfat glinu.

   Skojarzona szczepionka przeciw błonicy, krztuścowi i tężcowi (ang. DtaP), chorobie Heinego-Medina (ang. IPV), wirusowemu zapaleniu wątroby typu B i Haemophilus influenzae typu B: Dawana niemowlakom 2 – 12 mies., wzmacniacze mniej niż rok później. Zawiera wodorotlenek glinu, formaldehyd i serum krowy.

   Szczepionka przeciw wirusowi brodawczaka ludzkiego (Gardasil HPV, Merck). Przeciw rzadkiej chorobie wenerycznej, a dawana dzieciom. Zalecane 3 zastrzyki domięśniowe: przy urodzeniu, 2 i 6 mies. po. Powtórzona dzieciom 9-letnim. Zawiera monooleinian polioksyetylenosorbitolu (ang. polysorbate 80), NaCl, glin oraz podzieloną i osłabioną postać wirusa.

   Toksyczne składniki szcepionek i ujemne skutki

   • Serum krowy: Ze skóry krowy. Wstrzyknięta powoduje zaburzenia tkanki łącznej, zapalenie stawów i toczeń rumieniowaty trzewny; także brak tchu, niskie ciśnienie krwi, bóle w piersiach i reakacje skórne.

   • Sorbitol: Syntetyczny słodzik, trawiony b. powoli, nasila zespół jelita drażliwego i powikłania jelitowo-żołądkowe.

   • Żelatyna: Produkowana z kolagenu wewn. kości i skóry zwierząt. Wstrzykiwanie kolagenu grozi infekcją od syntetycznych hormonów wzrostu i choroby wściekłej krowy.

   • NaCl: Podnosi ciśnienie krwi, hamuje kurczenie się i rozwój mięśni.

   • Proteina z jaj: Szczepionki przygotowuję się w kulturach jaj (na pewno nie ekologicznych). Może zawierać hormony wzrostu, antybiotyki i bakterie salmonelli.

   • Tiomersal: Neurotoksyczna rtęć, mogąca wywołać autyzm. Przeciętna szczepionka zawiera 25 mikrogramów tiomersalu. Próg bezpieczeństwa wg Agencji Ochrony Środowiska (USA) wynosi 5 mikrogramów, więc dzieci zaszczepione wieloma szczepionkami w tym samym czasie, dostają ponad 10 razy więcej rtęci niż bezpiecznie w 1 dzień.

   • Ludzka albumina: Proteina z ludzkiej plazmy krwi. Wstrzyknięta powoduje gorączkę, dreszcze, pokrzywkę, wysypki, ból głowy, mdłości, trudności z oddychaniem i szybkie bicie serca. Może wywołać utratę masy komórkowej ciała, infekcję HIV. Albumina może zawierać SV40, AIDS, raka lub wirusa zapalenia wątroby typu B od narkomanów.

   • Formaldehyd: Wysoce rakotwórcza ciecz, używana do balsamowania zwłok, sklasyfikowana jako jedna z najbardziej niebezpiecznych substancji dla zdrowia. Może wywołać uszkodzenie wątroby, powikłania żołądkowo-jelitowe, problemy rozrodcze (? ang. reproductive deformation, nieznane mi pojęcie – PB], problemy oddechowe, raka. Formaldehyd nie deaktywuje wirusa, z którego ma leczyć szczepionka; żywy wirus z niej wchodzi do krwi i zaraża twój organizm.

   • 2-fenoksyetanol: Wysoce toksyczny dla systemu nerwowego, nerek i wątroby. FDA ostrzega o nim w kosmetykach: może wywołać zamknięcie centralnego układu nerwowego, wymioty i kontaktowe zapalenie skóry; a co dopiero wstrzyknięty do krwi!

   • Fosfat glinu: Znacznie podnosi toksyczność rtęci, więc ostrożność z minimalną tolerancją rtęci jest poważnie zaniżona. Naukowcy CDC i wszyscy lekarze doskonale o tym wiedzą.

   • Glutaminian sodu: Wstrzyknięty, staje się neurotoksyną, wywołując zaburzenia centralnego systemu nerwowego i uszkodzenie mózgu u dzieci.

   Jeśli lubisz bujdy, wejdź na vaccinateyourbaby.org, gdzie ci powiedzą, że formaldehyd jest bezpieczny, bo występuje w środowisku i jest produktem ubocznym metabolizmu, więc jest już obecny w organizmie człowieka. Powiedzą ci też, że glin jest dobry, bo nagminnie występuje w żywności, wodzie, odżywkach dla niemowląt i nawet mleku matki. Jad węża i pluton też występują w przyrodzie, więc bezpiecznie wstrzykuj je sobie w żyły…

   • maniek 16 kwietnia 2012 o 11:30 pm

    o szczepionkach drukować i wręczać przyszłym matkom i ojcom. Tylko jeszcze przed ciążą bo będą masowe poronienia z szoku 🙂

    • hjk 17 kwietnia 2012 o 1:14 am

     @”• Glutaminian sodu: Wstrzyknięty, staje się neurotoksyną, wywołując zaburzenia centralnego systemu nerwowego i uszkodzenie mózgu u dzieci.”

     z tego co pamiętam z ulotki jest w szczep. p. gruźlicy dawanej w 1 dobie życia po narodzinach.
     Z ostatnich odkryć: znalazłem go nawet w kapsułkach probiotyku „Provag”, gdzie osłonka rozpuszcza się w żołądku. GSodu to znany z chińskich zupek i sosów podniecacz smaku, ciekawe jaka funkcję pelni w preparacie, który pozornie nie ma nic wspólnego ze smakiem, bo trafia wprost do żołądka?

 24. maniek 16 kwietnia 2012 o 11:06 pm

  Medyczne szaleństwo: kozy GMO dają mleko ze szczepionką!!!!

  Jonathan Benson 4.4.2012, przekład Piotr Bein

  Wg Houston Chronicle, badacze w Texas A&M University odsłonili nową linię kóz GMO, które w swym mleku wytwarzają szczepionkę na malarię.

  Profesor Mark Westhusin z kolegami zdecydowali grać Boga, zmieniając geny kóz, by produkowały pasożyta malarycznego. Zatem ich kozy dają mleko zawierające materiał znajdujący się w szczepionkach przeciw malarii, co ma ulepszyć wyszczepialność [używając jęz. prof. Brydak – PB] w krajach ubogich.

  Omawianą szczepionkę na malarię wytworzyła 10 lat temu firma farmaceutyczna GTC Biotherapeutics (Massachusetts). Obecnie po raz pierwszy inżynierowie genetyczni znaleźli sposób na wytwarzanie szczepionek w mleku. Naszę najbardziej ostateczną ideą jest kontynuować badania, aż do uzyskania stada kóz, które produkują szczepionki, farmaceutyki i nutraceutyki […] w swym mleku, przyznaje Westhusin, wyczekując dnia, kiedy dzieci po prostu wypiją mleko zostając zaszczepione.

  Mleko ssaków zawiera już składniki odżywcze, zapobiegające chorobom, wzmacniające system immunologiczny. Chyba Westhusin nie ma o tym pojęcia. Podobnie jak mleko ludzkie, mleko kozie zawiera korzystne dla zdrowia lipidy, kwasy tłuszczowe, substancje immunologizujące, tłuszcze, proteiny i in. W naturalny sposób uodparniają one karmione małe. Naturalne, surowe mleko ssaków jest bez żadnych dodatków idealną „szczepionką” dla potomstwa.

  Ale wkracza wyedukowany ignorant [na grancie Rockefellera? – PB] w nauce gównego nurtu i zaczyna majstrować przy czymś, co jest idealne, w imię zdrowia publicznego. W spaczonym umyśle Westhusina i kolegów, dodanie szczepionek, farmaceutyków i in. syntetyków do mleka żywych istot poprzez manipulacje genami, pomoże ocalić III świat. Reszta świata jednak niepotrzebuje pomylonych eksperymentów Westhusina, a zapewne skończą się katastrofą potencjalnie nieowracalną.

  Agencja Żywności i Leków USA (FDA) wydaje się w pełni popiera badania nad zwierzętami GMO, wydawszy końcowe wytyczne (2009) dla nowych leków od zwierząt. Tzn. zwierzęta GMO, jak ww. koza, FDA uważa za leki, więc poddaje podobnym przepisom, na mocy których wszystko jest cacy – bezpieczne i skuteczne.
  http://www.naturalnews.com/035464_vaccines_genetically_engineered_goats.html

 25. maniek 16 kwietnia 2012 o 11:09 pm

  Pięć ziół przeciw przygnębieniu

  Jonathan Benson 4.4.2012, przekład Piotr Bein

  Przemysł psychiatryczny przekonuje miliony przygnębionych ludzi na całym świecie, że rozmaite antydepresanty są jedyną ich opcją leczenia. Te niebezpieczne farmaceutyki zastąpią z lepszym wynikiem zioła, i to bez skutków ubocznych.

  Różeniec górski

  Roślina wieloletnia (rhodiola rosea), w zimnych alpejskich regionach. Korzenie zawierają sok od dawna używany dla wytrzymałości fizycznej i mentalnej, ulżenia niepokojom i stresowi, a nawet poprawy nastroju i usunięcia objawów przygnębienia. Uważany za adaptogen, naturalną substancję pomagającą unormować reakcje organizmu na stres i utrzymać optymalną homeostazę poprzez zrównoważenie systemu odpornościowego z hormonalnym.

  Wg licznych badań naukowych, w tym przez dra Zakira Ramazanowa, b. żołnierza sowieckiego, który został lekarzem, rhodiola rosea może bezpiecznie redukować czas przyjścia do siebie po wysiłku, polepsza rozpiętość uwagi i pamięci, daje lepszą kondycję fizyczną i osiągi, poprawia funkcję psychomotoryczną i łagodzi przygnębienie i niepokoje.

  Dziurawiec zwyczajny

  Hypericum perforatum, występuje w strefach klimatów umiarkowanych i podzwrotnikowych. W wielu kulturach od dawna używany w leczeniu przygnębienia. Liczne badania, w tym systematyczny przegląd (2008, Cochrane Systematic Review), stwierdziły skuteczność dziurawca co najmniej taką, jak standardowe antydepresanty w leczeniu lekkich do średnich zaburzeń depresyjnych, ale przy nielicznych potencjalnych skutkach ubocznych.

  Jako pełny ekstrakt, pomaga przy zaburzeniach snu i w relaksacji, wzmacnia poziom energii bez huśtawki typowej dla stymulantów jak kawa. Uważany za bezpieczny, niedrogi środek ziołowy do poprawy ogólnego zdrowia mentalnego.

  Camu Camu

  Myrciaria dubia, roślina z tropikalnej puszczy deszczowej. Jagody zawierają najwyższy znany poziom naturalny witaminy C. Smakowity, słodki owoc zawiera szereg składników na opryszczkę pospolitą, wzmocnienie immunologiczne, złagodzenie zapaleń i zwalczanie wirusów i bakterii. Ten adaptogen normalizuje procesy organizmu wynikłe ze stresu i pomaga ulżyć objawom przygnębienia.

  Ceniony badacz dr Gary Null w Clinician’s Handbook of Natural Healing wymienia Camu Camu jako drugą pod względem mocy roślinę antydepresyjną. Żadnych negatywnych skutków ubocznych.

  Aszwaganda

  Withania somnifera, roślina z Indii, od dawna stosowana w medycynie ajurwedy, zawiera silne adaptogeniczne składniki. Pomaga przy objawach niepokoju i przygnębienia. Znany ze skuteczności w stanach degeneracji mózgu, np. alzheimer i parkinson. Hamuje wzrost i rozprzestrzenianie nowotworów.

  Kilka badań, w tym jedno opublikowane w Phytomedicine (2000), stwierdziło, że w ulżeniu niepokojowi i leczeniu depresji, aszwaganda działa tak samo lub lepiej niż antydepresanty, bez szkód ubocznych.

  Maca

  Lepidium meyenii, roślina korzeniowa, naładowana aminokwasami, witaminami, minerałami. Od dawna w medycynie tradycyjnej, do zwiększenia energii i kondycji, polepszenia libido i wzmocnienia systemów immunologicznego, nadnercza i hormonalnego.

  Badania opublikowane w Menopause (2008) stwierdziły, że maca pomaga zmniejszyć niepokój i depresję u kobiet z menopauzą, a inne (2006, BMC Complementary and Alternative Medicine) – że maca wykazuje ogólną aktywność antydepresyjną u wszystkich spożywających ją.

  Jeśli ty lub bliscy cierpicie na niepokój lub przygnębienie, rozważcie powyższe i in. środki naturalne. Jak zawsze, poradź się swego lekarza przed zastosowaniem nowego reżimu leczenia.

  http://www.naturalnews.com/035463_depression_herbs_remedies.html

 26. TajemniczyPan 16 kwietnia 2012 o 11:14 pm

  Donald Trump uważa, że to szczepionki są przyczyną autyzmu u dzieci [PL]

 27. wacpan 17 kwietnia 2012 o 12:20 am

  cos nt masonow w Polsce

  http://www.wprost.pl/ar/69703/Mason-ofiarny/

 28. Peryskop 17 kwietnia 2012 o 5:26 am

  Brawo pani Jadwiga Łopata !

  Nasza liderka anty-GMO na stronie BBC:
  Working Lives Krakow: Farmer
  http://www.bbc.co.uk/news/world-radio-and-tv-17692923

 29. miko 17 kwietnia 2012 o 6:35 am

  Pytanie (dotyczy Polski) :

  czy ustawianie reflektorów lotniczych na dachach wieżowców to ostatnia moda firm reklamowych?
  Od zmierzchu do świtu smugi jasnego światła przeczesują niebo.
  Jeżeli to ma być reklama to mam raczej złe skojarzenia.
  A może to nie reklama? W takim razie co i w jakim celu?

  Czy ktoś spotkał się już z czymś takim w swoim mieście?

 30. Pingback: Zdjęcia Zuzanny Kurtyki,wywołały paniczną kontrakcję rosyjskich agentur ???? « Zenobiusz's Blog