„Kaczyńskiego zabili sami Amerykanie”: ruska-pravda.com

Poniższe tłumaczenie ukazało się już na kilku blogach i stronach. Zamieszczam je u siebie, ponieważ dyskusja n.t. zamachu smoleńskiego jest nadal gorąca (i tak być powinno), wszelkie komisje, a także  niezależni „badacze” dokładają tylko oliwy do ognia zaciemniając obraz sprawy nowymi „faktami” i teoriami.
Można mieć szereg zastrzeżeń do poniższego tekstu, jak to, że nie tłumaczy tak istotnych faktów, jak całkowitego rozerwania kadłuba samolotu. Nie odpowiada też na pytanie czy na pokładzie były wszystkie osoby, które miały rzekomo lecieć z Prezydentem. Jeszcze raz podkreślam, że nie wierzę by po katastrofie Casa kilka lat temu (która sądzę, że też był zamachem) polscy oficerowie wsiedli na pokład samolotu razem z Prezydentem i tak wieloma osobami pełniącymi w państwie najwyższe pozycje.
Na wiele pytań nikt nie usiłuje nawet dać odpowiedzi. Jednym z nich jest ustalenie kto wręczał czerwoną różę równo miesiąc przed zamachem smoleńskim. Zajście nazwane „zamachem z różą” jest bardzo podejrzane, szczególnie że różę Kaczyńskiemu wręczał osobnik w jarmułce (>link), tak jakby chciał zamanifestować swoją żydowską przynależność. Symbolika w tym wypadku wydaje się bardzo podejrzana.
Czy ktoś wrócił do tematu angielskojęzycznego osobnika, który rzekomo przebywał w wieży kontrolnej? Co się stało ze światłami na lotnisku, że po katastrofie je tak starannie wymieniano? Tych pytań są setki.
Zmyłka z GPS-em mogła być jednym z elementów zamachu – akcje służb specjalnych różnią się tym od amatorszczyzny, że są tak przemyślane by były udane w 100 procentach. Pamiętajmy, że USA nie rządzą już Amerykanie – zarówno rząd, jak i wszystkie agencje rządowe, służba zdrowia, wojsko, edukacja itd są w rękach bolszewików – tych samych ludzi, którzy wymordowali dziesiątki milionów chrześcijan w Rosji i innych krajach.

„Kaczyńskiego zabili sami Amerykanie”: ruska-pravda.com

Rosyjskie służby wyjaśniły, w jaki sposób został zabity L. Kaczyński. Katastrofa prezydenckiego Tu-154M wynikła wskutek złośliwego przeorientowania satelitarnego systemu, produkcji amerykańskiej, zainstalowanego na pokładzie samolotu. Wskutek tego pilot w złych warunkach pogodowych nie zdążył na czas zareagować i wyciągnąć samolotu ze spadania. (…)

Przy oględzinach miejsca upadku, specjalistów najbardziej zadziwiło, dlaczego samolot odchylił się od ścieżki nalotu aż o 500 metrów i znalazł się tylko 5 metrów nad ziemią, zamiast 60. według ekspertów, Amerykanie lokalnie zmienili poziom ziemi w systemie GPS samolotu. Nikt, oprócz specsłużb USA, nie jest w stanie lokalnie zmienić współrzędnych GPS.

Taka możliwość została wymyślona dla wykorzystania w okresie wojny. Na przykład w okresie napaści Gruzji na Poludniowa Osetię w roku 2008 rosyjscy artylerzyści zderzyli się z problemem przesunięcia w ogólnodostępnym sygnale GPS. Amerykanie przesunęli w tej strefie współrzędne o 300 metrów. W rezultacie rosyjscy artylerzyści nie mogli posługiwać się ogólnie dostępnym systemem GPS. Ta teza się potwierdziła, gdy po stronie gruzińskiej zostały przejęte rządowe „Hummery” z zapasowymi dyskami do wprowadzenia do urządzeń GPS na ich pokładzie.

Kaczyński był wiernym sojusznikiem Białego Domu we wszystkim, co się tyczyło wojskowej współpracy skierowanej przeciw Rosji, ale przy tym on aż 18 razy nałożył prezydenckie veto na ustawy Sejmu oraz  propozycje Rządu mające na celu liberalizację polskiej ekonomiki. Żarliwy nacjonalizm Lecha Kaczyńskiego blokował kapitał zagraniczny w jego planach wykupu polskich przedsiębiorstw oraz banków, a w biznesie ograniczał wywóz kapitału z kraju. Szczytem jego ekonomicznego konfliktu z Waszyngtonem stało się veto wobec reformy emerytalnej proponowanej przez liberałów. Zgodnie z ich planem setki milionów dolarów mialo być przeznaczone na zakup obligacji rządowych USA i wysłane do przechowania w bankach amerykańskich. A w rezultacie dostały sie one polskim emerytom (.) Kaczyński był upartym stronnikiem ekonomicznej suwerenności polskiej ekonomiki. I za to zapłacił życiem.
Katastrofa pod Smoleńskiem miała na celu ustrzelić jednocześnie dwa zające: zbić z jego drogi twardogłowego Lecha i wbić jeszcze jeden klin w stosunki polsko-rosyjskie. W rzeczy samej, wkrótce potem amerykańskimi służbami specjalnymi został zabity były polski wicepremier Andrzej Lepper. Był to pokojowy przywódca partii „Samoobrona” jedynej prorosyjskiej partii w polskim parlamencie. Lepper był aktywnym stronnikiem białoruskiego prezydenta Aleksandra Łukaszenko.

=============================================

komentarz MG: Ten materiał brzmi dość przekonująco. Gdzieś czytałem dość solidne dane, że USA dysponuje tajnymi „szwadronami śmierci” w ponad 70 krajach świata!
Odnośnie wiarygodności informacji rosyjskich specsłużb, o przesunięciu satelitarnych, amerykańskich danych do GPS o 500 metrów, co ponoć zmyliło pilota odnośnie miejsca, w którym miał znajdować się samolot, mam jedno zastrzeżenie. Dowiedziałem się od kolegi z Australii, że na samolotach ponoć nie stosuje się systemu GPS takiego jak w samochodach, z tej prostej przyczyny, że samolot zbyt szybko zmienia swe położenie w stosunku do satelitów nadających sygnały GPS.
No ale prezydencki TU 154 był wyposażony w amerykańską elektronikę najnowszej generacji, więc może odbierał – i analizował – sygnał GPS.
Niezwykle interesującym jest, dlaczego pilot wyłączył wysokościomierz ciśnieniowy i zdał się tylko na radarowy odległościomierz od ziemi (który też być może był sprzężony z systemem GPS, i mapą satelitarną terenu lotniska, o czym zarówno MAK jak i polska strona uparcie milczy.)
==========================
3 komentarze na forum http://www.wiernipolsce.pl

1. Jerzy Ulicki-Rek, 16 Kwiecień 2012

Zmanipulowana (czytaj :totalnie oglupiona) tzw.opinia publiczna dziwnym zbiegiem okolicznosci nawet nie  brala pod uwage takiej wlasnie mozliwosci. A przeciez biorac pod uwage odwieczna zasad qui bono? az sie prosi o rozpatrzenie sprawy pod tym wlasnie katem. Kilka dni temu pisalem o tym wlasnie w naszym forum. Wersja:”Jedynie Rosjanie mogli to zrobic” zaklada nagle ,ze Rosja bedaca od 1917 roku pod zydowska okupacja pozbyla sie nagle jak za dotknieciem magicznej rozdzki tej wlasnie wszechobecnej w jej strukturach zarazy i jej wplywu na bieg wydarzen. Jesli przyjmemy jednak ,ze „amerykanski” czyli mossad udzial w tej zbrodni jest prawdopodobny trudno bedzie oprzec sie wrazeniu ,ze PiS-owski upor w promowaniu jednego tylko wroga moze byc swiadomym dzialaniem w celu zatarcia sladow.

2. Adm, 16 Kwiecień 2012

Poseł PiS o Tusku: „kolaborant i zdrajca”. Zajmie się nim prokurator Kaczyński: „źródło zamachu mogło być w Polsce” Musimy bez żadnych wątpliwości ustalić, czy doszło do zamachu. W cywilizowanym świecie nie było  takiego wydarzenia, jak likwidacja całego przywództwa jakiegoś państwa mówi Jarosław Kaczyński „Gazecie Polskiej”.
Czy dopuszcza Pan hipotezę, że źródło lub pomysłodawca ewentualnego zamachu są z Polski?
Uczciwe śledztwo powinno uwzględniać również taką wersję zdarzeń, bo tak też mogło być. Jednak do zbadania tego konieczne jest uchwalenie odrębnej ustawy.
– Jeśli to się potwierdzi, to będzie oznaczało, że mamy do czynienia z aktem terroru porównywalnym do ataku z 11 września. Nie chodzi o liczbę osób, ale o skalę – twierdzi Kaczyński.
———–
Jeszcze trochę a Kaczyński wprost oskarży Tuska o zamach i terroryzm i zrobi wszystko by zaprowadzić go na szafot ( Uchwali wcześniej przywrócenie kary śmierci). Czy Tusk ma tego świadomość?

3. markglogg, 16 Kwiecień 2012

A propos, to przecież nie Lech, ale jego bliźniaczy brat Jarosław, ktory z feralnego lotu nagle zrezygnował, namowił Lecha K. w rozmowie na dwadzieścia minut przed katastrofą, aby jednak, pomimo mgly, sprobowali ladować, bo inaczej bedzie wstyd przed światem, że Polacy sie boja katyńskiej mgly. Tę rozmowę przez satelitę ponoc podsłuchali Amerykanie i nie chcą pisnać, o czym „bracia w Panu” mówili ze sobą. Odnośnie hipotezy, że Lecha Kaczyńskiego, wraz z calym, zapewne „nieposluszym Panu” dowództwem wojska polskiego, zlikwidowali właśnie Amerykanie, to podejrzewam, że mogli to zrobić w ramach planowej wymiany całej polskiej elity, niev tylko wojskowej. Proszę tylko popatrzeć jak systematycznie rozwalają dzisiaj doslownie całe polskie szkolnictwo, ograniczaja nie tylko naukę historii, ale i fizyki, biologiii i chemii. Aby tylko nikt sie nie zorientował do jakiego stopnia zostalismy przez naszych „sojuszników” upodleni.

Reklamy

280 responses to “„Kaczyńskiego zabili sami Amerykanie”: ruska-pravda.com

 1. miko 17 kwietnia 2012 o 7:13 am

  Pytanie
  (dotyczy Polski) :

  Czy ustawianie reflektorów lotniczych na dachach wieżowców to ostatnia moda firm reklamowych?
  Od zmierzchu do świtu smugi jasnego światła przeczesują niebo.
  Jeżeli to ma być reklama to mam raczej złe skojarzenia.
  A może to nie reklama? W takim razie co i w jakim celu?

  Czy ktoś spotkał się już z czymś takim w swoim mieście?

  Polubienie

  • Ada 17 kwietnia 2012 o 8:41 am

   W stolicy standard.

   Polubienie

   • miko 17 kwietnia 2012 o 9:03 am

    Ale jaki to ma sens? Znowu komuś odbiło?
    Niech oświetlają wieżowce.

    Reflektory skierowane w niebo przywołują złe skojarzenia – czasy wojny.

    Polubienie

    • Ada 17 kwietnia 2012 o 9:48 am

     Nie wiem jaki ma to sens i w jakim celu sie to robi. Jechalam wczoraj poznym wieczorem i widzialam jak niebo przeczesuje kilka ogromnych reflektorow. Wiazki swiatla wychodzily z jednego punktu, przeczesywaly niebo non stop. Widuje to juz od dluzszego czasu, nigdy nie zastanawialam sie w jakim celu.
     Za to zauwazylam ze na skrzyzowaniach zamontowano glosniki, wczesniej ich nie bylo, glosniki sa waskie, ukierunkowane wzdluz wiekszej ulicy.

     Polubienie

     • miko 17 kwietnia 2012 o 10:04 am

      Najdziwniejsze jest to że reflektory, o których piszę, zamontowane są na wiezowcu , który nie jest jeszcze oddany do użytku. Trwają prace wykończeniowe, dociepleniowe na zewnątrz.
      A reflektory już zamontowane i omiatają niebo. Zasięg też mają niemały, przy pochmurnej pogodzie tworzą się na chmurach swoiste „zajączki”.

      Projekt BLUE BEAM ?

      Polubienie

     • sporo 18 kwietnia 2012 o 7:57 pm

      głośniki są syrenami firmy ,,horner; i potrafią osiągnąć tyle herców że są w stanie ogłuszyć,,,,posługują się niemi również do rozpędzania tłumów,,, na wylotach z wawy montuje się je na ostatnich bramkach systemu kamer skierowane mocno w dól na jezdnie.
      Czyżby identyfikacja a później wiązka na kierowce i fini?

      Polubienie

    • Aśka 17 kwietnia 2012 o 11:07 am

     To wszystko w ramach walki ( 😉 ) z ociepleniem klimatu. Pisałam o tym niedawno, że niby walka o jak najmniejsze zużycie energii, a podświetlane są wszystkie budowle i budynki publiczne. To wymysł UE.
     Te snopy światła jednak mogą mieć też inne znaczenie militarne, szpiegowskie, nakierowujące?.

     Polubienie

     • hjk 17 kwietnia 2012 o 12:17 pm

      kalibrowanie jakichs satelitów?

      Polubienie

     • sebecx 17 kwietnia 2012 o 12:45 pm

      zgadzam się z poglądem, że to w ramach oszczędzania energii.. :)..

      Polubienie

      • Peryskop 17 kwietnia 2012 o 4:10 pm

       Czy dlatego wycofano ze sklepów mocniejsze żarówki aby zaoszczędzoną moc elektrowni skierować w niebo ?

       A na serio – prawdopodobnie aby nas przyzwyczajać do stanów wojenno-wyjątkowych.

       Polubienie

       • hjk 17 kwietnia 2012 o 6:40 pm

        już je przywrócili – tu i ówdzie mozna je spotkać, a nawet 150 W…
        Podobo tylko min. taka moc działa na kogoś, kto popadł w „depresję zimową”…

        Polubienie

        • Peryskop 17 kwietnia 2012 o 11:05 pm

         Handel jest przywrócony pod jakimś chytrym pretekstem, że te mocniejsze żarówki (importowane z Chin) służą nie do celów oświetleniwych, ale bodaj … hodowlanych 😀

         Polubienie

         • Ada 18 kwietnia 2012 o 7:51 am

          Na opakowaniu jest napisane ze to do ogrzewania lub oswietlenia zewnetrznego. Taki wybieg sciagniety z niemiec podobno 😉
          Ja kupuje lustrzane zarowki do terrarium jako grzalke 😉

          Polubienie

 2. zenobiusz 17 kwietnia 2012 o 8:01 am

  zenobiusz 17 Kwiecień 2012 o 12:00 am
  2 1 Oceń wpis

  Ty zdaje się zawsze komentujesz ,bez zapoznania się z materiałem.Wiesz co to jest eksperyment śledczy,i materiał porównawczy.To zobacz to zdjęcie i pomyśł ,jak byś zweryfikował. dzień i godzinę..

  zenobiusz 17 Kwiecień 2012 o 12:12 am
  2 1 Oceń wpis
  Jak klikniesz w zdjęcie uzyskasz powiększenie.Na schodkach widać Marię

  Kaczyńską ,a za nią Prezydenta,we wszystkich ,niemal,okienkach twarze ludzi obserwujących przyjazd spóźnionej Pary.Liczyłem na wspólną życzliwą analizę tych materiałów,boć są tu i spece od photo shopów,aktywni,przy różnych” ufobzdetach”,a tu jedynie agresja.
  Postawa,zaś amatora pionowego startu,przeszła wszystko.
  Za długo był widać w zanurzeniu.

  hjk 17 Kwiecień 2012 o 1:28 am
  0 0 Oceń wpis
  ale sam widzisz,ze jest pochmurno, więc co tu analizowac i jakiemasz dowody swiadczące ze to zdjęcie z 10.04?
  Nic na nim szczegółowo nie widac…
  rozdzileczosc 1600 na 1200 to jakas chyba stara komorka, nic się nie da z tym zrobić… ale expertem od foto nie jestem

  Peryskop 17 Kwiecień 2012 o 3:44 am
  0 0 Oceń wpis
  Zeno: “…Okręcanie zaś kota ogonem,to faktycznie ,przywara waszej nacji,i daliście tego ,zespołowy popis.”

  Bardzo oryginalna hipoteza.

  A jaka jest WASZA NACJA i jakie są WASZE PRZYWARY ?

  http://zenobiusz.wordpress.com/2012/04/17/trzesienia-ziemi-i-erupcje-wulkanow-17-kwietnia-2012/

  Polubienie

  • alik 17 kwietnia 2012 o 8:06 am

   Czy to ma być „dowód” na wylot z Okęcia 10.04.2012 r.?

   Wizyta Prezydenta a tu nędzne foto robione komórką?

   Litości.

   Polubienie

   • Aśka 17 kwietnia 2012 o 11:16 am

    Wybacz Zeno, ale nawet po powiększeniu, Marii i Lecha Kaczyńskich nie widzę na tym zdjęciu..

    Polubienie

   • Peryskop 17 kwietnia 2012 o 11:20 pm

    @alik, dobrze że zestawiłeś te dwie znamienne okoliczności.

    U blogerów dochodzeniowych czytałem, że obaj ówcześni fotoreporterzy na etatach Kancelarii Prezydenta zostali wyekspediowani do Smoleńska wcześniej, więc (raczej „ażeby”) nie miał kto wykonać zdjęć dokumentujących odlot Prezydenta Lecha Kaczyńskiego i jego gości (którego to odlotu mogło nie być) na jubileuszowe obchody rocznicy zbrodni katyńskiej.

    Dodatkowo blogerzy śledczy ustalili, że owi fotoreporterzy jakoby mieli powiązania bliskiego stopnia ze służbami nie do odśnieżania ani do utrzymania ciągłości zaopatrzenia w wodę.

    Polubienie

  • zenobiusz 17 kwietnia 2012 o 8:18 am

   Wow Tola !!!

   Czy Ty też wciąż czekasz, aż Zeno wskaże nam KONKRETNE ZDJĘCIE PREZYDENTA L. KACZYŃSKIEGO WCHODZĄCEGO DO SAMOLOTU TU154M/101 w DNIU 10.04.2010 ?
   (zamiast roboty w stylu: mata patrzajta, nie widzita, tośwa ślepoki albo niemoty niegramoty)

   Oraz na szczegół na filmiku z kołowania, który NIEZBICIE WYKAŻE, ŻE TO JEST TU154M/101 RANKIEM 10.04.2010 ? No bo napisy na czołówce nawet i ja potrafię dorobić.

   Wbraw ajwajom Zenobiusta NIKT TU NIE DOMAGAŁ SIĘ UJAWNIENIA AUTORÓW ZDJĘĆ i FILMIKU, a ajwaj wprowadzony umyślnie dla przekierowania uwagi w bok od meritum sprawy.

   Classique !

   Odpowiedz
   Tola 17 Kwiecień 2012 o 6:55 am
   0 0 Oceń wpis
   @Peryskop -podoba mi sie twoj wpis.
   Na pytanie czy czekam na konkretne zdjecia L.Kaczynskiego itd -odpowiem-nie czekam-
   jestem tylko elektronicznym bytem:(

   https://monitorpolski.wordpress.com/2012/04/14/linki-e-maile-i-komentarze-14-kwietnia-2012r/#comment-90558

   Polubienie

   • zenobiusz 17 kwietnia 2012 o 8:23 am

    Szczyt cynizmu,tych wypowiedzi,spowodował że powyżej wkleiłem zły link,tu jest właściwy.Ja wkleiłem zdjęcie gdzie widać to czemu zaprzecza peryskop@,widać Marię i
    Lecha Kaczyńskich wsiadających do samolotu.To zdaje się właśnie ten film ,i zdjęcia ,przypomniane po pół roku,spowodowały ,paniczną kontrakcję.Apeluję do patriotów,na blogu,poważnie wróćmy do tematu,ale tylko zdjęć i filmu Zuzanny Kurtyki,co widać,i co z tego wynika.

    Polubienie

    • zenobiusz 17 kwietnia 2012 o 11:20 am

     Cześć Waszej pamięci, dzielni piloci polscy!
     Panie majorze Arkadiuszu Protasiuk!
     Nie wiem, czy się nie mylę, ale przez skórę czuję, jak próbowałeś ratować swojego prezydenta… Gdy zrozumiałeś, że dane satelitarne sterujące pilotem automatycznym są sfałszowane, a stery nie działają. .. Tak czuję, że Ty pierwszy „skapowałeś się”, że to zamach… Musiałeś tak właśnie krzyknąć, co starannie zamazano na tych taśmach… I potem próbowałeś wcześniej wylądować, by zwiększyć szanse ocalenia Prezydenta RP… Myślę, że zarządziłeś awaryjne lądowanie, licząc na miękki bagnisty grunt… Co za refleks i poprawność decyzji!
     Dlatego właśnie nie ma żadnych Twoich wypowiedzi z ostatnich minut lotu na tych taśmach… Bądżcie spokojni, dzielni żołnierze… Wszyscy, którzy nosili mundur i nigdy nie splamili swego honoru, zawsze lojalni wobec tego nieszczęśliwego kraju, któremu na imię Polska, będą walczyć o Wasze dobre imię na przekór tej całej szkalującej Was bandzie kanalii. Będziemy pisać, mówić, tarabanić, gdzie się da! Bądżcie o to spokojni, dzielni i świetnie wyszkoleni żołnierze!
     Odwaga i honor jeszcze na szczęście nie zginęły, tak jak i Rzeczypospolita!
     http://zenobiusz.wordpress.com/2010/10/13/jak-na-dloni-widziane-z-chicago/

     Podpisuję się pod tym oburącz.
     Wtedy nie wiedziano jeszcze o eksplozjach w samolocie.Ale żołnierz wie,mówi mu to szósty zmysł.

     Polubienie

     • hjk 17 kwietnia 2012 o 12:19 pm

      Zeno, gdzie jest ten własciwy link?

      Polubienie

     • Onufry 17 kwietnia 2012 o 3:03 pm

      O czym Panowie piszą ? Cała Polska interesuje się co porabia mama zamordowanej Madzi. Bym nawet wkleił link ale to chyba bez smaku będzie. Tym mamy się interesować. Smoleńsk , miliardowe długi , przekręty , to nie istotne. Nie trzeba tym się interesować. Po prostu trzeba jeść , spać i pracować najlepiej do 100 lat. Ku chwale systemu a precyzyjniej chwale tych co nim kierują !

      Polubienie

     • bebe 17 kwietnia 2012 o 7:24 pm

      CZUJĘ NOSEM SPISEK I ZWYKŁY ORDYNARNY MORD NA TYLE ORDYNARNY ŻEBY ZWYKLI ZJADACZE CHLEBA ODRABIAJĄCY PAŃSZCZYZNĘ MOGLI Z CZYSTYM SPACZONYM MEDIALNIE SUMIENIEM POWIEDZIEĆ O TYM ŻE TO NIE MOŻLIWE ŻEBY KTOKOLWIEK NMÓGŁ POSUNĄĆ SIĘ DO TAKIEGO CZYNU
      DRUGA STRONA MEDALU JEST TAKA ŻE MIAŁEM OKAZJĘ LATANIA Z PILOTAMI Z 36 I SAMOLOTAMI CASSA I RZĄDOWYM
      TO CO SIĘ WYRABIAŁO PRZYPOMINA CYRK
      ZACZYNAJĄC OD ZWYKŁEGO DRĘCZENIA PASAŻERÓW OPADANIEM SWOBODNYM TAK DLA ZABAWY CO U NIEKTÓRYCH WYWOŁYWAŁO ZAPAŚĆ KOŃCZĄC NA ODDAWANIU STERÓW NA MOMENT ATRAKCYJNYM PANIENKOM BO AKURAT MIAŁY W SWOIM PIJANYM ZWIDZIE TAKI KAPRYS NIE POMINAJĄC O NOTORYCZNYM ODWIEDZANIU KABINY PILOTÓW JAKO WIELKIEJ I NIEPOWTARZALNEJ ATRAKCJI TURYSTYCZNEJ PRZEZ OSOBY ABSOLUTNIE DO TEGO NIE UPOWAŻNIONE
      SAMO ŻYCIE
      ZWYKLI PRAWDZIWI LUDZIE
      ULEGAJĄCY PRESJI CHWILI I LUBIĄCY ŻARTY
      NIE SĄDZĘ ŻEBY BYLI NA TYLE MAŁO WYSZKOLENI I MAŁO INTELIGENTNI ŻEBY POŁOŻYĆ NA SZALI SWOJEGO ZAWODOWEGO SUKCESU SWOJE I CZYJEŚ ŻYCIE
      MAM DO TEGO OSOBISTY STOSUNEK BO TYLE RAZY LATAŁEM Z NIMI ŻE NAJPRAWDOPODOBNIEJ MOJE ŻYCIE BYŁO PRZEZ CHWILĘ W ICH RĘKACH

      Polubienie

      • zenobiusz 17 kwietnia 2012 o 8:38 pm

       TO CO SIĘ WYRABIAŁO PRZYPOMINA CYRK
       ZACZYNAJĄC OD ZWYKŁEGO DRĘCZENIA PASAŻERÓW OPADANIEM SWOBODNYM TAK DLA ZABAWY CO U NIEKTÓRYCH WYWOŁYWAŁO ZAPAŚĆ KOŃCZĄC NA ODDAWANIU STERÓW NA MOMENT ATRAKCYJNYM PANIENKOM BO AKURAT MIAŁY W SWOIM PIJANYM ZWIDZIE TAKI KAPRYS NIE POMINAJĄC O NOTORYCZNYM ODWIEDZANIU KABINY PILOTÓW JAKO WIELKIEJ I NIEPOWTARZALNEJ ATRAKCJI TURYSTYCZNEJ PRZEZ OSOBY ABSOLUTNIE DO TEGO NIE UPOWAŻNIONE
       SAMO ŻYCIE
       ZWYKLI PRAWDZIWI LUDZIE
       ULEGAJĄCY PRESJI CHWILI I LUBIĄCY ŻARTY
       NIE SĄDZĘ ŻEBY BYLI NA TYLE MAŁO WYSZKOLENI I MAŁO INTELIGENTNI ŻEBY POŁOŻYĆ NA SZALI SWOJEGO ZAWODOWEGO SUKCESU SWOJE I CZYJEŚ ŻYCIE
       MAM DO TEGO OSOBISTY STOSUNEK BO TYLE RAZY LATAŁEM Z NIMI ŻE NAJPRAWDOPODOBNIEJ MOJE ŻYCIE BYŁO PRZEZ CHWILĘ W ICH RĘKACH

       No widzę że posiłki z innych blogów,z starą taktyką,gdzie to ja cie czytywałem ,na jakimś forum ,może ktoś z czytelników przypomni.

       Polubienie

       • bebe 18 kwietnia 2012 o 7:42 am

        ZENOBIUSZ JESTEŚ W BŁĘDZIE WIELKIM TO NIE ŻADNA TAKTYKA TO FAKTY A GWOLI ŚCISŁOŚCI NIGDY NIGDZIE NA ŻADNYM BLOGU NIE ROBIĘ WPISÓW TERAZ TEŻ ŁAMIĘ SWOJĄ ŻELAZNĄ ZASADĘ NIE PODEJMOWANIA OSOBISTYCH DYSKUSJI ROBIĘ JEDNAK WYJĄTEK ZANIM ZOSTANĘ PRZEZ CIEBIE OKRZYKNIĘTY NASTĘPNYM „NASŁANYM AGENTEM ZARABIAJĄCYM KROCIE ZA WYPISYWANIE BZDUR NA BLOGACH”

        Polubienie

        • zenobiusz 18 kwietnia 2012 o 8:31 am

         A BEEE,bebe@.

         Polubienie

    • Tola 17 kwietnia 2012 o 4:29 pm

     @Zeno – a co ty jestes taka podgladaczka-zapisywaczka?
     Teraz to sie na prawde wkurzylam na twoje manipulacje.
     Kiedy ci powiedzialam,ze nie otwiera mi sie link z twojej strony ( a juz wczesniej pisalam do rabarbarka,ze jej linki mi sie nie otwieraja-(jakis problem z moim komputerem) i zapytalam,ze to dziwne dlaczego teraz sie ten film ukazal to zaczales mi ublizac,ze jestem elektronicznym bytem i automatem.
     Docelowo tak to wszystko poprzekrecales, tak pomanipulowales wpisami i sposobem ich przedstawienia ,ze zrobiles tu z paru osob szajke,anty Polakow i wszystko co najgorsze!
     Zastanow sie czlowieku co ty wyrabiasz?!!
     Przedstawiasz sie ,jako mocno wierzacy czlowiek ,ale bluzgac potrafisz ,jak malo kto (pamietam szczegolnie ,jak ponizyles Sully).
     Ziejesz nienawiscia,jak wawelski smok.
     Masz jakies takie fazy wzmozonej i slabszej aktywnosci .
     Machasz mieczykiem na oslep nie baczac na nic.
     Cisna mi siena usta i mocniejsze slowa ,ale nie chce cie obrazac.

     Polubienie

     • Tola 17 kwietnia 2012 o 4:45 pm

      „Zdjęcia Zuzanny Kurtyki,wywołały paniczną kontrakcję rosyjskich agentur ????”

      Wiecie co to jest? To jest tytul,ktory Zeno nadal naszym komentarzom!
      To juz chyba paranoja.

      Polubienie

      • zenobiusz 17 kwietnia 2012 o 6:03 pm

       Ja to odnosiłem,do artykułu ruska-pravda.com,no ale skoro się poczuwasz.

       Polubienie

       • zenobiusz 17 kwietnia 2012 o 6:07 pm

        O Tobie jest dopiero tutaj.
        Stałaś się gwiazdą. 🙂
        http://zenobiusz.wordpress.com/2012/04/17/zdjecie-ktore-pozbawia-zludzen/

        Polubienie

        • hjk 17 kwietnia 2012 o 7:15 pm

         Przeklejam mój post z blogu Zena”
         „@”Czy wy wiecie co to są dowody w śledztwie,i kto nimi dysponuje od chwili ich ujawnienia.Prokurator.Apel jest więc liczeniem na naiwność czytelnika.”

         Co to za bzdury – a niech sobie dysponuje. Jak ktoś wrzuci na neta na powszechnie dostępne miejsce, czyli je ujawni, to co? Kazdy sobie to moze ściągnąć, zobaczyć i robić co mu się żywnie podoba. Zdjęcie w formie elektronicznej nie jest „dowodem” w tradycyjnym słowa znaczeniu, jak „zwykły” przedmiot materialny. Nawet jak to zdjęcie jest „prawdziwe” (@”Czyli wiele wskazuje, że jest to autentyczne zdjęcie z tego właśnie dnia! Te dane jest bardzo trudno zmanipulować, aczkolwiek jest to możliwe”), to co z niego można odczytać? Prawie nic – stoją limuzyny rządowe, jacyś ludzie przy nich i 3 postacie nierozpoznawalne (prawdopodobnie jedna kobieta) na trapie do samolotu. Czy z tego coś dalej wynika? Ani ze samolot wystartował, gdzie wystartował, gdzie wylądował, którędy leciał, kto był na pokładzie – nic! Do tego trzeba dalszych dowodów, których nikt nie widział (No chyba, ze „dysponuje” nimi prokurator…). Z całej imprezy tylko jedno zdjęcie nędznej jakości?! Daj już spokój i „skończ waść, wstydu oszczędź” z tym zdjęciem…””

         Polubienie

        • tamara 17 kwietnia 2012 o 7:27 pm

         Zanobuisz; Prowokacją jakie dziś i wczoraj tu zaprezentowałeś mówie BASTA !!!

         A tym ,którzy dali się wciągnąć; wot duraki

         To co pojawia się w materiałach ogólnodostępnych to nie jest prawdziwa historia. Prawdziwa historia rozgrywa się w zamkniętym-tajnym kręgu i prawie nigdy nie jest udokumentowana. Prawdziwa historia obraca się wokół kilku POwer-graczy, wraz z niewielką liczbą tajnych stowarzyszeń i zamkniętych(dla publiki) zrzeszenń.

         Prawdziwa historia jest o konspiracji, natomiast historie z dostępnych materiałów i z książek, przypominają Naukowo-Kryminalne Dochodzenie.Po danym zdarzeniu badacze( historycy ) próbują opracować powody,przyczyny (przypuszczalne) wydarzenia. W przypadku kryminalnej zbrodni do zbierania dowodów sądowych stosowane są wymyślne techniki ,natomiast badacze zdarzenia korzystają TYLKO z tego, co jest dostępne w rejestrze publicznym, ale i te matriały często mijają się z prawdą.

         Jeśli nie ma publicznego zapisu to badacze nie mają innego wyjścia jak użycie swojej wyobraźni. Tworzą oni narracje, aby powiązać wydarzenia, aby ustalić przyczynę i skutek. Ale to wszystko jest tylko narratywną opowieścią. Czyli ; nie jest prawda. Prawdziwe przyczyny są ZAWSZE UKRYTE dla” oka” historii.

         Tylko głupiec mógłby wziąć interpretacje wydarzeń jako rzeczywistą. Historia znaczy tyle samo co krytyka literacka. Historycy są zawsze niewiarygodnymi narratorami. Wiele teorii spiskowych to absurd. Ale to nie znaczy, że spiski nie istnieją.

         Właściwy PUNKT spisku ;ustalony na tajnym spotkaniu;ZNANY JEST TYLKO jego AUTORM . Więc wszyscy pozostali(badacze) angażują się w spekulacje, dodając mieszankę swoich własnych uprzedzeń , wątków i fantazje…………………..

         Polubienie

         • zenobiusz 17 kwietnia 2012 o 8:20 pm

          hjk@
          Wypadało by podać link,skoro ci odpowiedziałem.
          http://zenobiusz.wordpress.com/2012/04/17/zdjecie-ktore-pozbawia-zludzen/#comment-44414

          Polubienie

         • zenobiusz 17 kwietnia 2012 o 9:01 pm

          Tamara@
          „wot duraki”
          Nie jesteś u siebie w koszarach,ruki po szwam ,i paszła……

          Polubienie

       • Peryskop 17 kwietnia 2012 o 11:49 pm

        Tola, Zeno już zmienił ten nagłówek. Ale problem pozostaje.

        Polubienie

        • zenobiusz 17 kwietnia 2012 o 11:57 pm

         Jak ty możesz tak łgać w żywe oczy,myślisz że nikt nie sprawdza? Nic nie zmieniłem.
         http://zenobiusz.wordpress.com/2012/04/17/zdjecia-zuzanny-kurtykiwywolaly-paniczna-kontrakcje-rosyjskich-agentur/

         Polubienie

         • Peryskop 18 kwietnia 2012 o 1:02 am

          ACHTUNG: Według Zenobiusza zdjęcia Zuzanny Kurtyki wywołały paniczną kontrakcję rosyjskich agentur.

          Widział kto paniczną kontrakcję ?

          Polubienie

         • zenobiusz 18 kwietnia 2012 o 1:21 am

          O niemiecki też zna nasz poliglota.
          Widział kto paniczną kontrakcję ?

          On widział,nawet się ciepło już ubrał.

          Polubienie

     • totalskynoproblemsky 18 kwietnia 2012 o 8:49 am

      @tola
      jak to miło zauważyć, że są jeszcze stałe rzeczy na tym zwariowanym świecie; -) nie zaglądałem tu parę tygodni i widzę, że pewne osoby się nie zmieniają:-) pozdrowienia dla normalnych!

      Polubienie

    • Peryskop 17 kwietnia 2012 o 11:41 pm

     Zeno: „To zdaje się właśnie ten film ,i zdjęcia ,przypomniane po pół roku,spowodowały ,paniczną kontrakcję… ”

     Jedyną paniczną kontrakcję widać to u Ciebie, Zeno@biust 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

     Zdecydujsia porfavor: czy „film i zdjęcia przypomniane po pół roku”, czy jednak „nieznane” ?
     A może przypomniane, bo nieznane ?
     Kiedy w Zentrolllli wreszcie się zdecydują ???

     Polubienie

     • zenobiusz 18 kwietnia 2012 o 12:06 am

      film i zdjęcia przypomniane po pół roku’
      To moja wypowiedź.
      “nieznane” ?
      To wyrwane z tytułu materiałów które przytaczam,przypominając sprawę.
      Więc Pery@Skop@(Skop,kastrowany baran),nie idzie ci to mataczenie.

      http://www.krzyzowki.info/skop

      Hasło skop

      Definicje krzyżówkowe hasła skop na naszym serwerze:
      1. [Zoologia] kastrowany baran
      2. [Zoologia] już nie jurny baran
      3. [Zoologia] baran, który nie ma szans być trykiem
      4. [Zoologia] baran w wyrazie niskopodłogowiec
      5. [Zoologia] baran wytrzebiony
      6. [Zoologia] baran kastrowany
      7. [Zoologia] baran pozbawiony szans na potomstwo
      8. [Zoologia] wykastrowany baran, tryk
      9. [Zoologia] tryk wytrzebiony
      10. [Zoologia] barani kastrat
      11. [Zoologia] wytrzebiony baran
      12. [Zoologia] baran bez szans na potomstwo
      A może pomyliłem znaczenie,co Perry,
      fajnie przy okazji,że znasz języki obce,
      każdym postem powalasz na kolana,
      tłumacz googla,jest aż rozgrzany,
      bo nikt,z nas prostaków,
      nie chce uronić ,
      z krynicy twojej mądrości
      ,ni kropli

      Polubienie

      • Aśka 18 kwietnia 2012 o 10:52 am

       Obserwuję jak nisko upadniesz, nie dlatego, żeby się cieszyć, bo ostrzegałam, że brniesz w ślepą uliczkę, ale dla ostrzeżenia, byś się opamiętał.

       Polubienie

       • kosiardeyablos 19 kwietnia 2012 o 3:20 pm

        ….narrrrrr…..cyzm !

        Polubienie

        • kosiardeyablos 19 kwietnia 2012 o 3:24 pm

         ……tak bym to ujął ! 🙂

         Polubienie

   • deliriumworld 17 kwietnia 2012 o 4:48 pm

    i stała się jasność
    https://picasaweb.google.com/116769478677473146877/17Kwietnia2012?authkey=Gv1sRgCO-TvNfx46269gE#5732384783145536514

    Polubienie

    • Tola 17 kwietnia 2012 o 4:55 pm

     Ten mezczyzna w trzecim okienku nie zdazyl sie nawet ogolic.
     Dzieki delirium za fantastyczna robote.
     Mam nadzieje,ze nie ma tu zadnych powiazan z twoim nickiem,czego ci zycze.

     Polubienie

     • deliriumworld 17 kwietnia 2012 o 5:12 pm

      ręce opadają przy Twej miernocie 🙂

      Polubienie

      • deliriumworld 17 kwietnia 2012 o 5:27 pm

       „podzięki” wszystkim „awtomatom” za minusiki

       Polubienie

       • Tola 17 kwietnia 2012 o 5:30 pm

        @delirium-w sumie to przepraszam , nie chcialam cie obrazac.

        Polubienie

        • deliriumworld 17 kwietnia 2012 o 5:35 pm

         nie szkodzi Tola – po prostu mi ręce opadają jak widzę bierność ludzików, wystarczy przesunąć suwakiem w zwykłym programie i rozjaśnić zdjęcie

         Polubienie

         • Aśka 17 kwietnia 2012 o 6:06 pm

          Ale nawet zakładając, czy dopatrując się M. i L. Kaczyńskich na schodkach, to jaką mamy pewność, że te zdjęcia zostały wykonane 10.04.2010r.? Możemy tylko wierzyć na słowo, czy może jest inaczej?

          Polubienie

         • zenobiusz 17 kwietnia 2012 o 6:09 pm

          Zapewniam ,cię że odpowiednie służby wiedzą jak to zrobić.Niebawem zacznie się „czyszczenie”

          Polubienie

         • deliriumworld 17 kwietnia 2012 o 6:22 pm

          Data 10 kwi 2010 00:08:30
          Szerokość 1600
          Wysokość 1200
          Rozmiar pliku 129703
          Aparat Research In Motion
          Model BlackBerry 8520
          Użyta lampa błyskowa false
          Data i godzina (oryginalne) 2010:04:10 07:08:30
          Przestrzeń kolorów 1
          Oprogramowanie GIMP 2.6.11
          Data i godzina 2011:11:10 05:18:40
          Pozycjonowanie YCbCr 2
          Źródło światła 0

          Polubienie

         • zenobiusz 17 kwietnia 2012 o 6:30 pm

          Skąd takie rozbieżności czasowe,odlot był pono ok 07.30

          Polubienie

         • zenobiusz 17 kwietnia 2012 o 6:32 pm

          Zakładając że autor robił je komórką,to czy to znaczy że miał zegar ustawiony wg.innej strefy czasowej ,w telefonie ??

          Polubienie

         • hjk 17 kwietnia 2012 o 7:19 pm

          „Z całej imprezy tylko jedno zdjęcie nędznej jakości?! Daj już spokój i “skończ waść, wstydu oszczędź” z tym zdjęciem…”
          https://monitorpolski.wordpress.com/2012/04/17/kaczynskiego-zabili-sami-amerykanie-ruska-pravda-com/#comment-90772

          Polubienie

         • Aśka 17 kwietnia 2012 o 7:56 pm

          @deliriumworld
          Data i godzina (oryginalne) 2010:04:10 07:08:30
          Data i godzina 2011:11:10 05:18:40
          _____
          Co to za daty pierwsza i druga?

          Polubienie

     • zenobiusz 17 kwietnia 2012 o 7:14 pm

      To prawdopodobnie ,ostatni , Prezydent ,Rzeczpospolitej na uchodźstwie, ŚP Ryszard Kaczorowski.Siedział w salonce .Dobry temat do żartów.
      http://pl.wikipedia.org/wiki/Ryszard_Kaczorowski
      Może jeszcze tu znajdziesz coś zabawnego.

      Polubienie

      • hjk 17 kwietnia 2012 o 7:22 pm

       A ten śp. ostatni Prezydent to a’propos czego?

       Polubienie

       • rabarbarek 17 kwietnia 2012 o 8:05 pm

        Jako dokonczenie wpisu hjk’a ,[ wyzej] , pokazcie mi choc jeden ‚wypadek” do , ktorego nie przjezdzaja karetki pogotowia. Kilka minut po runieciu samolotu odtrabiono , ze wszyscy pasazerowie nie zyja.[ lub nawet przed] Ludzie , bez lekarza , bez ogledzin , bez dokladnej liczby pasazerow ” oni” stwierdzili , ze nikt nie przezyl , za to pojawily sie na miejscu sluzby specjalne i straz pozarna. Przez dlugi czas podawano dane , ze zginely 132 osoby. Jest nagranie Wojciechowskiego , ktory zaraz po katastrofie mowi , ze karetek nie wyslano , bo stwierdzono , ze nikt nie zyje , wiec sa niepotrzebne . ??????

        Nawet czas sie nie zgadzal. Strona rosyjska w tlumaczeniu . 16 minut przed oficjalnie podanym czasie katastrofy , Rosjanie wiedzieli o niej???

        A kilka lotow Tutka 7 kwietnia , gdzie tez czas sie nijak nie zgadzal. To ile w koncu bylo samolotow Tu , z numerem 101?

        http://kontakt24.tvn.pl/index.php/artykul,forum-lokalne-smolensk-10-kwietnia-825-czasu-polskiego,59219.html

        Polubienie

        • rabarbarek 17 kwietnia 2012 o 8:18 pm

         I jeszcze w temacie , ” ostatnie zdjecie tupolewa wykonanego tuz przed katastrofa” . Czyli juz wczesniej dokonano manipulacji zdjeciami . Zreszta manipulacje tego typu sa bardzo powszechne ze wzgledu na mozliwosci techniczne . Poczytajcie komentarze . One tez cos mowia. A poza tym kto zamiescil to zdjecie , kto je zrobil , po co czy to po prostu manipulacja ?

         http://kontakt24.tvn.pl/index.php/artykul,ostatnie-zdjecie-tupolewa,59884.html

         Polubienie

         • ALFA 17 kwietnia 2012 o 9:15 pm

          Start prezydenckiego samolotu z lotniska Okęcie Warszawa 10.04.2010 r.
          Wylot samolotu prezydenta Lecha Kaczyńskiego z Warszawy – Okęcie na około godzinę przed katastrofą.
          0:15 błysk pod pokładem. Światło startowe?

          Polubienie

         • kosiardeyablos 19 kwietnia 2012 o 3:34 pm

          cienko widać !

          Polubienie

        • junixy 17 kwietnia 2012 o 9:20 pm

         @rabarbarek
         słabo się znam na tych arcy zawiłych sprawach dotyczących ostatniego lotu Tu-154, aby zająć głos w dyskusji, dlatego powiem krótko co mnie zaniepokoiło i zwróciło moją uwagę już w pierwszych chwilach po wypadku (jako przeciętnego zjadacza chleba, haha). Otóż nie mogłam pojąć dlaczego podaje się na samym początku tylko informację „nikt nie przeżył” i dalej zero informacji o prowadzonej akcji ratowniczej, podawania jakiś danych dotyczących odnalezienia ciał/ofiar wypadku … To było co najmniej dziwne ( a przeciętny obywatel pomyślał ok. to jest pewnie tajne, bo zginęły osoby na szczeblu państwowym, taka zgrabna manipulacja?)
         Potem był pogrzeb i ten dziwny pył wulkaniczny, prawie nikt nie przyjechał z tych zdeklarowanych … Myślałam, to się nie dzieje naprawdę 😉

         Tak samo patrzyłam na wydarzenia z 11 września, zwłaszcza te dotyczące uderzenia w Pentagon. Ale kto mnie wtedy słuchał? Tuby propagandowe głosiły wszak dobitnie co i jak mamy myśleć!

         Ciekawe co nam wywiną na Euro 2012? Bo mam też jakieś przeczucia nieteges …

         Polubienie

         • Peryskop 18 kwietnia 2012 o 12:26 am

          Junixy: „…nieteges”
          Czy to jakaś nowa klasa przeczuć ? Opatentowałaś ?
          A może to polskie określenie na „false flag” ?
          Miałem podobne odczucia 9/11 i 4/10.
          Intuicja potrafi nie kłamać…

          Polubienie

         • rabarbarek 18 kwietnia 2012 o 1:04 am

          Jedyny blad jaki zrobila Junixy to taki , ze „nieteges ” pisze sie rozdzielnie. Na stronie Much to wyraznie widac. Niezly slownik wyrazow polsko- ????

          A powaznie , Junixy , ja czulam sie podobnie. Tak bylo i 9/11, i 4/10, i 7/7 i wiele , wiele razy.

          Ciekawe , ze w Kanadzie juz od kilku miesiecy leci reklama Olimpiady w Londynie i na honorowym miejscu uwidoczniona jest Polska ? Czy to z milosci do naszego kraju , grzecznosci, czy ktos chce cos w ten sposob przekazac? Reklamy mistrzostw Europy nie ma . Jakis czas temu leciala reklama ukrainska , a teraz cisza . [ przed burza?]

          http://jezykmuch.blogspot.ca/2008/02/sownik-jak-anusiak-abnegat-czowiek-nie.html

          Polubienie

         • junixy 18 kwietnia 2012 o 9:40 am

          @rabarbarku, dzięki za ten wypasiony słownik, rulez 🙂

          Polubienie

         • Peryskop 18 kwietnia 2012 o 1:39 pm

          Junixy, chyba muszę dodać, że to miał być żart sytuacyjny, a nie czepianie się.
          Tak, fortel z pyłem wulkanicznym w dniu pogrzebu L.K. i M.K. prawie im się udał.

          Polubienie

       • zenobiusz 17 kwietnia 2012 o 8:55 pm

        Tego.Jedzie się,po linii, do góry by znaleźć ,gdy taka porozbijana dyskusja

        Tola 17 Kwiecień 2012 o 4:55 pm
        4 4 Oceń wpis
        Ten mezczyzna w trzecim okienku nie zdazyl sie nawet ogolic.
        Dzieki delirium za fantastyczna robote.
        Mam nadzieje,ze nie ma tu zadnych powiazan z twoim nickiem,czego ci zycze.

        Polubienie

  • zenobiusz 17 kwietnia 2012 o 8:27 am

   Marku,dziękuję za przywrócenie tego tematu 🙂

   Polubienie

   • Wesołych Świąt 17 kwietnia 2012 o 8:57 am

    To gdzie jest to zdjęcie ?

    Polubienie

    • zenobiusz 17 kwietnia 2012 o 9:26 am


     Proszę bardzo.

     Polubienie

     • Irol 17 kwietnia 2012 o 10:32 am

      Tak szczerze mówiąc to zdjęcie to nic nie znaczy, bo potem samolot mógł zostać dociągnięty do hangaru i tam praktycznie mogli już zrobić z pasażerami wszystko :(.

      Polubienie

     • hjk 17 kwietnia 2012 o 12:23 pm

      ale to ten sam co wczoraj – marna jakość 1600×1200 pixeli, nie wiem, jak mozna z tego uzyskać coś więcej – moze służby specjalne mają jakies specjalne oprogramowanie, a aparaty w rzeczywistości sekretnie kodują znacznie wieksze rozdzielczości – kto wie?
      Ale to zdjęcie samo w sobie nie mówi NIC.

      Polubienie

   • monitorpolski 17 kwietnia 2012 o 9:15 am

    Proszę tylko bez obrażania typu „bydlaku”. Można dyskutować, ale się nie obrażajmy, nie róbmy także z siebie „agentów” jeśli nie mamy na to konkretnego dowodu. Opinia nie jest dowodem, podanie linku do zainfekowanej strony jest.

    Polubienie

    • zenobiusz 17 kwietnia 2012 o 9:29 am

     Myślałem,że działam łagodnie ,w Twoim zastępstwie,Gdyby przy mnie ,tak obrażono ,żonę mojego zamordowanego przyjaciela,autor wypowiedzi ,miałby co najmniej ,złamaną szczękę.Ale nic straconego,zdaje się znasz go osobiście. 🙂

     Polubienie

     • zenobiusz 17 kwietnia 2012 o 10:15 am


      Posłuchaj,i jeszcze raz poczytaj własny blog.

      Polubienie

      • zenobiusz 17 kwietnia 2012 o 1:55 pm

       Marku,może po prostu weź kamerę i porozmawiaj z Panią Zuzanną,na jej apel,mogły wpłynąć jeszcze inne nowe materiały.

       Polubienie

     • Aśka 17 kwietnia 2012 o 11:26 am

      Nikt nie obrażał żony Pana Kurtyki. Wyraził tylko swoje zdanie na temat wiarygodności tych zdjęć. Pani Kurtyka nie musi znać się na wszystkim (na badaniu zdjęć także), a poza tym jest tylko człowiekiem i może się pomylić. Całkiem nieświadomie mogła uznać te zdjęcia za przydatne dla śledztwa.

      Polubienie

     • Sully 17 kwietnia 2012 o 12:45 pm

      Zeno, 3 tyg. mnie nie było, a Ty taki agresywny się zrobileś…nieładnie. Wyluzuj!

      Polubienie

     • Peryskop 17 kwietnia 2012 o 9:09 pm

      Zenobiusz: „Myślałem,że działam łagodnie ,w Twoim zastępstwie…”
      Zastanów się sam, czy to co teraz robisz to nie jest perfidne podżeganie ?

      W jakim zastępstwie ? Przecież Marek był wtedy aktywny na swoim blogu.
      To do Marka apelowałeś o nagłośnienie sprawy i dostałeś od niego szybko odpowiedź.

      Za którą wypowiedź i kto miałby mieć „załamaną szczękę” ? Konkret poproszę.

      Czy może ja za stwierdzenie, że wskazany filmik i zdjęcia NICZEGO NIE DOWODZĄ ?

      Jeśli na tych wątpliwych „dowodach kołowania” chciałeś się wylansować, to cel osiągnąłeś.

      Jeśli chciałeś tą zadymą na Monitorze podciągnąć zaglądalność na swojego bloga, to PUDŁO.

      Ale dzięki za NAGŁOŚNIENIE „ODLOTU” RZĄDOWEGO TU154 z OKĘCIA 10.04.2010.

      Nie wiem czy gdybyś chciał to zrobić metodą wprost osiągnąłbyś równie spektakularny skutek.
      A ponieważ stało się to wbrew intencjom – niestety osiągnąłeś to za cenę utraty wiarygodności.

      Kto sieje intrygi, ten od intryg ginie.

      Polubienie

      • zenobiusz 17 kwietnia 2012 o 11:10 pm

       To tylko jeden chybiony argument.Z resztą nie będę polemizował.Ja po prostu wiem,
       jestem wiedzący,niektórzy,nieliczni tu ,wiedza co to znaczy.Ty należysz do tych którzy kiedyś ,będą wrzeszczeć ,”ja nie wiedziałem” i nic to nie pomoże,bo zmarnowali talenty.

       Podsumowanie Statystyki dla zenobiusz.wordpress.com
       Zenobiusz.wordpress.com jest w rankingu # 250,636 na świecie według trzymiesięcznych Alexa ruchu, i ta strona posiada stosunkowo dobry stopień ruchu w mieście Warszawa (# dwa tysiące dwieście siedemdziesiąt osiem). Odwiedzający witrynę spędzają około 58 sekund na każdą odsłonę strony i w sumie 100 minut na miejscu w trakcie każdej wizyty. Szacujemy, że 93% odwiedzających do Zenobiusz.wordpress.com pochodzi z Polski, gdzie osiągnął rangę ruchu na 4,610. Około 14% wizyt na niej polegać tylko jednego odsłonę strony (tzn. są odbije). Pokaż mniej
       http://www.alexa.com/siteinfo/zenobiusz.wordpress.com#
       Do mnie ludzie wchodzą po wiedzę nie na ploty,i niech tak zostanie.
       Swoją drogą pokaż mi blog ,na którym spędza się tyle czasu.

       Polubienie

       • zenobiusz 18 kwietnia 2012 o 12:40 am

        „Jeśli chciałeś tą zadymą na Monitorze podciągnąć zaglądalność na swojego bloga, to PUDŁO.”
        Żebyś nie udawał,że nie wiesz o co chodzi.

        Polubienie

        • Peryskop 18 kwietnia 2012 o 1:13 am

         Ależ nie udaję, że wiem – chodzi Ci o fiasko własnej kilkuletniej działalności blogerskiej !

         Dlaczego ? Bo hasbaria przestała się udawać.

         Spraliście towarzysze wszystkie kawały, które tak fajnie tu funkcjonowały przez kilkaset lat !

         Finito.

         Polubienie

         • wizzgaa 18 kwietnia 2012 o 12:20 pm

          Hasbaria ?Peryskop ,ciebie chyba oderwało od kadłuba i dryfujesz poziomo . Zeno i hasbaria ? Takiego nonsensu nawet mizia by się nie powstydził. Peryskop i barbaria.
          Co do zdjęć z samolotem kołującym to czas już wyciszyć emocje . Jeśli zdjęcia są autentyczne to odpada „jedna z wersji” zamachowych i tyle. Pozostaje ich jeszcze kilka do rozbierania więc po co te nerwy , jakby brak JEDNEJ Z WERSYJ podcinał KOMUŚ gałąź , na której siedzi.

          Polubienie

         • monitorpolski 18 kwietnia 2012 o 12:43 pm

          wizzgaa, dzięki za rozsądek. Ani Peryskop ani zeno nie są hasbarowcami, jesteśmy już przewrażliwieni. Różnica zadań, poglądów na to co mamy robić, ot co.
          Naprawdę, dajcie spokój z szukaniem agentów, sytuacja nie jest dobra, dzisiaj może być zatwierdzone GMO w Polsce, a to będzie równoważne z LIKWIDACJĄ POLSKIEGO ROLNICTWA i śmiertelnym skażeniem genetycznym populacji.

          Polubienie

         • Peryskop 18 kwietnia 2012 o 1:32 pm

          Wizzgga: „Co do zdjęć z samolotem kołującym to czas już wyciszyć emocje . Jeśli zdjęcia są autentyczne to odpada “jedna z wersji” zamachowych i tyle.”

          Wcale nie tyle.
          W tym problem, że nawet jeśli zdjęcia byłyby autentyczne, to wobec tego co pokazują i jak pokazują – nie stanowią żadnego wiarygodnego dowodu i nie powodują odpadania jakiejkolwiek wersji zamachu .

          Więc nie próbuj, proszę, teraz Ty mącić ludziom w głowach, zwłaszcza gdy Zeno chyba wreszcie zrozumiał że się zagalopował jak ślepy rumak i sam przyznaje niezgodność daty powstania „głównego” zdjęcia – rzekomo z parą prezydencką i generałem na schodkach.

          Więc dobrze byłoby, żebyście uzgodnili zeznania, a Zeno jako zadeklarowany katolik powinien chyba przeprosić za kpiny i docinki pod adresem kliku osób i obelgę pod moim adresem.

          „ciebie chyba oderwało od kadłuba i dryfujesz poziomo.”

          Nic mi nie oderwało i przyjmuję taką pozycję jaka zapewnia mi właściwe dostrzeganie kto na której gałęzi siedzi i co podcina.

          Jeśli wpadłaś tu posprzątać, to zacznij od siebie, proszę.
          I lepiej nie podpierać się Mizią, bo nie ma czym.

          Polubienie

         • zenobiusz 18 kwietnia 2012 o 1:42 pm

          Skop@
          Łżesz w żywe oczy.
          „Wcale nie tyle.
          W tym problem, że nawet jeśli zdjęcia byłyby autentyczne, to wobec tego co pokazują i jak pokazują – nie stanowią żadnego wiarygodnego dowodu i nie powodują odpadania jakiejkolwiek wersji zamachu .

          Więc nie próbuj, proszę, teraz Ty mącić ludziom w głowach, zwłaszcza gdy Zeno chyba wreszcie zrozumiał że się zagalopował jak ślepy rumak i sam przyznaje niezgodność daty powstania “głównego” zdjęcia – rzekomo z parą prezydencką i generałem na schodkach.”

          O dowodach,decyduje sąd ,a wcześniej prokurator,nie omnibus peryskop.
          Kłamiesz ,że chodzi o zdjęcie z Parą prezydencką,to nie wzbudza wątpliwości.Jest inne ,też nie wzbudzające wątpliwości,ale zrobione ,dzień przed odlotem,Nie ma samochodów a jest grupa ludzi,Kto to jest ,co tam robią,Kto ,już dzień wcześniej zrobił to zdjęcie.Ciebie jednak nie interesuje prawda,a odwracanie od niej uwagi.Robisz to z pełną premedytacją,bo nie powiesz mi ,że nie wszedłeś w tego linka,albo ,że jesteś tylko niegroźnym oligofrenikiem.

          http://zenobiusz.wordpress.com/2012/04/18/zdjecia-zuzanny-kurtykiproba-analizy/comment-page-1/#comment-44510

          Polubienie

         • Wizja 18 kwietnia 2012 o 2:12 pm

          Peryskopie „zza węgła” / nie chciałam powiedzieć – zakrzywiony/> nie podpieram się mizią tylko zauważam,że swoje techniki bicia wzorujesz na jego wątpliwych praktykach.
          Co do zdjęć i filmiku z Okęcia to chodziło mi oczywiście o wersję podejrzewaną przez Zena czyli : tego dnia, tej godziny, te osoby , stamtąd i tym tupolewem odleciały.I nie kombinuj z jakimiś naszymi uzgodnieniami zeznań. Co do sprzątania to gospodarz bloga ma więcej roboty po twoich występach bo potrzebujesz tony słów żeby się „wyrazić” . Ja wpadam nieczęsto i mniej mówię.

          Polubienie

         • zenobiusz 18 kwietnia 2012 o 12:29 pm

          http://zenobiusz.wordpress.com/2012/04/18/zdjecia-zuzanny-kurtykiproba-analizy/
          To nie koniec.Jedno ze zdjęć jest robione ,w przeddzień wylotu,przedstawia grupę ludzi ,przy samolocie prezydenckim,i o to chyba chodzi w tej nagonce na mnie.

          Polubienie

         • Aśka 18 kwietnia 2012 o 12:37 pm

          Nie byłoby tej jak mówisz – nagonki, gdybyś na nasze wątpliwości, że niczego podejrzanego nie widzimy, naprowadził nas na widziany przez Ciebie trop i opowiadał wprost na zadawane pytania i wątpliwości.

          Polubienie

         • zenobiusz 18 kwietnia 2012 o 1:07 pm

          Nie mam zwyczaju,sugerować ,czy narzucać ,swoich poglądów,dla tego najczęściej podaje materiały źródłowe.Liczę na potwierdzenie,lub zaprzeczenie moich wniosków w swobodnej,w dobrej wierze prowadzonej dyskusji.
          Jeśli dowiaduję się,w zamian, że jestem agentem izraelskim,trollem,
          lucyferianinem,sekciarzem,przygłupem,nie rozumiejącym tekstu,
          i czyni to zgrany zespół ,to wybacz……

          Polubienie

         • Peryskop 18 kwietnia 2012 o 2:09 pm

          Zeno, idziesz w zaprte i starasz się na nas przerzucić winę za wywołaną awanturę.

          „Nie mam zwyczaju,sugerować ,czy narzucać ,swoich poglądów,dla tego najczęściej podaje materiały źródłowe.”

          Czy nie zostałeś przyłapany na „pomyłkach” w nibirianowaniu, na podejrzanych objawieniach z „łamaniem kości”, na dopiskach do cytatów z Biblii oraz na ostrych reprymendach ?
          Czy nie zarzuciłeś mi bezpodstawnie jakobym dezawuował urządzenia orgonowe ?
          Czy nie zarzuciłeś mi oszczerczo jakobym twierdził, że „Trójca Święta to bzdura” ?

          „Liczę na potwierdzenie,lub zaprzeczenie moich wniosków w swobodnej,w dobrej wierze prowadzonej dyskusji.”

          I w dobrej wierze zaczęliśmy Cię spokojnie i rzeczowo przykonywać, że filmik i zdjęcia niczego nie dowodzą. A w reakcji posypały się docinki, wrabianie w atak na wdowę, straszenie karami po zapisaniu „czynów i rozmów”, a wreszcie obelga. Czy na tym polega „swobodna, w dobrej wierze prowadzona dyskusja” ?

          „Jeśli dowiaduję się,w zamian, że jestem agentem izraelskim,trollem, lucyferianinem, sekciarzem, przygłupem, nie rozumiejącym tekstu”.

          Nie widziałem, żeby Ci ktoś zarzucał bycie „agentem izraelskim”. Cytowanie poproszę !
          Nie widziałem, żeby Ci ktoś zarzucał bycie „lucyferianinem”. Cytowanie poproszę !

          Natomiast co do pozostałych określeń, to po łapkach możesz sprawdzić jak czytelnicy Monitora ocenili Twoje postępowanie, Grzegorzu Dyndało.

          „i czyni to zgrany zespół ,to wybacz……”

          Żaden zgrany zespół. To spontaniczne indywidualne reakcje kilkorga asertywnych osób.

          Nie Ty pierwszy popełniłeś błędy w ocenie i w reagowaniu na rzeczowe argumenty.

          Polubienie

         • zenobiusz 18 kwietnia 2012 o 2:26 pm

          Czy nie zostałeś przyłapany na “pomyłkach” w nibirianowaniu, na podejrzanych objawieniach z “łamaniem kości”, na dopiskach do cytatów z Biblii oraz na ostrych reprymendach ?
          Czy nie zarzuciłeś mi bezpodstawnie jakobym dezawuował urządzenia orgonowe ?
          Czy nie zarzuciłeś mi oszczerczo jakobym twierdził, że “Trójca Święta to bzdura” ?
          To wszystko ,jest wyssane z palca .
          Linki proszę.
          I pozdrowienia dla twojego idola Cierpisza,który, lansuje tezę, że członkowie delegacji smoleńskiej zostali jeszcze w Polsce wyłapani i potem przemieleni na taśmociągu i że nie udawało się tego do końca zrobić, bo części ubrań wkręcały się w maszyny, na niby dowód tego pokazuje zdjęcia poszarpanego generalskiego munduru-bez guzików, a ja się pytam pana
          Cierpisza: skoro to wszystko tak super zaplanowali, to dlaczego nie przetestowali mielenia ciał w ubraniach, czyżby tacy specjaliści byli w ciemię bici??? To tylko wersja Krzysztofa Cierpisza, my nie wiemy jak było naprawdę, próbujemy dociekać, a Cierpisz, który najwyraźniej uważa, że ma monopol na prawdę, chce nas skompromitować doszczętnie
          Poza tym podważa on wiarygodność Antoniego Macierewicz, któremu zarzuca, że jest sterowany z zagranicy! Skąd on to niby wie??? Krytykuje też Radio Maryja, TV TRWAM i Nasz Dziennik, którym zarzuca ukrywanie zamachu poprzez m.in. drukowanie wywiadów np. z doradcą Andrzejem K., nazywa takie działania ubecką fałszywką.
          A ja pytam: kim Pan jest tak naprawdę Panie Cierpisz???
          Narobili się chłopcy a tu nici .
          Dla,zainteresowanych szczegółami:
          http://zenobiusz.wordpress.com/2012/04/18/zdjecia-zuzanny-kurtykiproba-analizy/comment-page-1/#comment-44513

          Polubienie

         • Peryskop 18 kwietnia 2012 o 2:56 pm

          zenobiusz 18 Kwiecień 2012 o 12:29 pm
          http://zenobiusz.wordpress.com/2012/04/18/zdjecia-zuzanny-kurtykiproba-analizy/
          To nie koniec.Jedno ze zdjęć jest robione ,w przeddzień wylotu,przedstawia grupę ludzi ,przy samolocie prezydenckim,i o to chyba chodzi w tej nagonce na mnie.”

          To są Twoje słowa. Także „bydlaku” i teraz „Łżesz w żywe oczy”.

          Na Twojej stronie zdjęcia 1, 1a i 2 nie otwierają mi się.
          Więc miałem podstawę aby zgodnie z powyższym opisem przypuszczać, że chodzi właśnie o zdjęcie z grupą ludzi, z których trójka wchodzi po schodkach.

          A jeśli nawet zidentyfikowałem mylnie to zdjęcie z 9.04.2010, to i tak FAKT POZOSTAJE FAKTEM, ŻE ŻADNE ZE ZDJĘĆ, ANI FILMIK, NIE STANOWIĄ WIARYGODNEGO DOWODU NA OKOLICZNOŚĆ ODLOTU PREZYDENTA RP i INNYCH OSÓB W DNIU 10.04.2010 z LOTNISKA OKĘCIE SAMOLOTEM RZĄDOWYM TU154M/101.

          Natomiast co uznają w tej kwestii sądy i prokuratury za „dowód” to odrębny problem wobec znanych już przekrętów w raportach MAK, Komisji Millera i w wyrokach sądowych.

          Zamiast przyznać się do własnych błędów wciąż walisz obelgami dla zasugerowania, że to ja jestem kłamcą. Chcesz w ten sposób odwrócić uwagę od problemu (Wizzgga też tego próbowała), że zdjęcia lansowane przez Was jako dowody niczego istotnego nie dowodzą.

          Teraz zgodnie z pijarowską instrukcją ponownie się oburz, przeskocz na hinduizm, albo znów zacznij grać rolę ofiary nagonki „zgranej grupy”. Przyznaję, że robisz to dość fachowo.

          A swoją drogą – ludzi których opinię atakujesz zawstydzasz za nie posiadanie polskich znaków, a sam stawiasz znaki interpunkcyjne jak analfabeta, który się dorwał do klawisza z przecinkiem.
          Czy to obsesja na tym punkcie, czy brak wiedzy, czy tylko „problem sprzętowy” ?

          Polubienie

         • zenobiusz 18 kwietnia 2012 o 3:08 pm

          Skop@
          Wybacz ,ale nie mam ,już dla ciebie czasu.
          Mogę ci tylko wskazać furtkę która ci pozostała
          Oto ona,i nie zlekceważ tej możliwości.
          http://www.rodzinapolska.pl/dok.php?art=religia/archiwum/2004/421_1.htm

          Polubienie

         • Peryskop 18 kwietnia 2012 o 4:23 pm

          Wizja/Wizzgaa: „nie podpieram się mizią tylko zauważam,że swoje techniki bicia wzorujesz na jego wątpliwych praktykach.”

          Czy kogoś biłem inaczej niż w pojedynku na argumenty ?
          Czy nie pozwalasz sobie na oszczercze aluzje ?

          Relatywizujesz nieskutecznie, bo nie dam się podpiąć pod waszego Mizię i pod jego wzory.

          I nie będę Ciebie ani Zena porównywał do kogoś czy czegoś „zakrzywionego”,
          bo to są zagrywki niskiego lotu.

          Mam nadzieję, że Zenowi się w emocjach wyrwało, ale w domu nie używa zwrotu „bydlaku”.

          Proszę, nie imputuj konieczności sprzątania po mnie, bo nigdy nie było takiej potrzeby i Marek doskonale o tym wie. I czytelnicy Monitora też wiedzą.

          Co do zdjęć … nie jestem zaskoczony, że znów usiłujesz wywracać kota ogonem i dać przekaz jakoby „tego dnia, tej godziny, te osoby , stamtąd i tym tupolewem odleciały.”
          Może i odleciały, ale jak dotąd nie można tego potwierdzić wiarygodnymi dowodami, a zwłaszcza fotkami z filmikiem podesłanymi p. Zuzannie Kurtyce.

          Dlatego dziękuję teraz i Tobie za przyczynienie się do uwypuklenia sprawy odlotu delegacji z Okęcia w dniu 10.04.2010.

          Polubienie

         • Peryskop 18 kwietnia 2012 o 5:10 pm

          zenobiusz 18 Kwiecień 2012 o 2:26 pm
          po zacytowaniu moich -Peryskopa- słów: Czy nie zostałeś przyłapany na “pomyłkach” w nibirianowaniu, na podejrzanych objawieniach z “łamaniem kości”, na dopiskach do cytatów z Biblii oraz na ostrych reprymendach ? Czy nie zarzuciłeś mi bezpodstawnie jakobym dezawuował urządzenia orgonowe ? Czy nie zarzuciłeś mi oszczerczo jakobym twierdził, że “Trójca Święta to bzdura” ?
          napisałeś -Zenobiusz- :
          To wszystko ,jest wyssane z palca .
          Linki proszę.

          koniec cytatu

          @Biust – poprosiłeś mnie o linki, to proszę link do Twojego najcięższego oszczerstwa:

          http://zenobiusz.wordpress.com/2012/04/15/kto-sie-boi-zuzanny-kurtyki/comment-page-1/#comment-44320

          zenobiusz powiedział/a Kwiecień 16, 2012 @ 07:11
          Zrekapitulujmy.
          Peryskop twierdzi.
          Trójca Święta ,to bzdura…

          A teraz ponawiam prośbę o linki gdzie rzekomo zostałeś przez kogoś tu na Monitorze Polskim nazwany „agentem Izraela” oraz „lucyferianinem”. Jeśli tego nie zrobisz ani nie wycofasz oskarżeń i nie przeprosisz za nie, to dostaniesz tu przydomek ZENO=KŁAMCA=OSZCZERCA.

          Używasz avatara z wizerunkiem Rycerza. Zobaczymy czy potrafisz się zachować honorowo.

          Polubienie

         • zenobiusz 18 kwietnia 2012 o 6:09 pm

          Skop@
          Cierpisz ,jakby to,było twoje inne wcielenie,ów,inż Cierpisz ,którego bzdur ,bronisz jak czci samego Buddy.
          Pisałem Ci już ,że nie mam dla ciebie czasu,ale z szacunku,dla przypadkowych czytelników,małe co nieco ,tu:
          http://zenobiusz.wordpress.com/2012/04/18/lud-jest-grozny-bo-wie-juz-wszystko-o-iii-rp/comment-page-1/#comment-44527

          Polubienie

    • Aśka 17 kwietnia 2012 o 11:22 am

     Ciekawe skąd ten minus się wziął, skoro Marek prosi o kulturalne zachowanie.

     Polubienie

     • Aśka 17 kwietnia 2012 o 12:59 pm

      znamienne są te łapki w dół 🙂

      Polubienie

     • zenobiusz 18 kwietnia 2012 o 12:42 am

      Zobacz dobrze do dwaj chazaro-trolle,z lewymi łapami do roboty,i sflaczałymi mózgami,wyrabiają dniówkę.Nic innego nie potrafią.

      Polubienie

  • Henry Kubik 17 kwietnia 2012 o 10:45 am

   Ta teoria ma mało sensu. Najwięcej sensu ma teoria, że zrobili to… Rosjanie z Amerykanami. Obie strony miały powody. Rosjanie zachowywaliby się zupełnie inaczej, gdyby byli niewinni. W takiej sytuacji służby rosyjskie wiedziałyby o amerykańskich manipulacjach i bez zastrzeżeń zgodziłyby się na śledztwo – po to, aby skłócić Polaków z USA i nie dopuścić do tarczy antyrakietowej czy innej bliskiej współpracy militarnej Polski z USA. Niezgoda z USA byłaby Rosjanom na rękę. Stawiam na to, że trzy strony współpracowały w tej zbrodni. Mafia Tuska, Rosjanie i Amerykanie (Mossad).

   Odnośnie zdjęcia
   Zrobione BlackBerry 8520
   Data i czas – 2010-04-10T07:08:30+08:00. Wystarczy sprawdzić preferences in Photoshop.
   Czyli wiele wskazuje, że jest to autentyczne zdjęcie z tego właśnie dnia!
   Te dane jest bardzo trudno zmanipulować, aczkolwiek jest to możliwe.
   😉

   Polubienie

   • zenobiusz 17 kwietnia 2012 o 6:25 pm

    Dziękuję za merytoryczną wypowiedź.Co do autorów zamachu,piszę od jakiegoś czasu,o eksperymentach służb wymienionych państw,z demonicznym czynnikiem,w postrzeganiu pozazmysłowym.W takiej sytuacji,nie mam wątpliwości ,kto nad kim przejął kontrolę.Nie ma więc znaczenia przynależność państwowa,

    Polubienie

   • deliriumworld 17 kwietnia 2012 o 6:30 pm

    to samo mi wyszło w picasaweb – pozdrawiam

    Polubienie

    • hjk 17 kwietnia 2012 o 7:32 pm

     powtarzam tu od Zena:

     „Nawet jak to zdjęcie jest “prawdziwe” (@”Czyli wiele wskazuje, że jest to autentyczne zdjęcie z tego właśnie dnia! Te dane jest bardzo trudno zmanipulować, aczkolwiek jest to możliwe”), to co z niego można odczytać? Prawie nic – stoją limuzyny rządowe, jacyś ludzie przy nich i 3 postacie nierozpoznawalne (prawdopodobnie jedna kobieta) na trapie do samolotu. Czy z tego coś dalej wynika? Ani ze samolot wystartował, gdzie wystartował, gdzie wylądował, którędy leciał, kto był na pokładzie – nic! Do tego trzeba dalszych dowodów, których nikt nie widział (No chyba, ze “dysponuje” nimi prokurator…). Z całej imprezy tylko jedno zdjęcie nędznej jakości?! Daj już spokój i “skończ waść, wstydu oszczędź” z tym zdjęciem…”
     No chyba, ze

     „@”Coś w tych zdjęciach jest”

     To znaczy ze jest ich więcej? – Podaj linka…
     No a jak jest “coś” więcej, to moze się podziel, co z nich wyczytujesz i na jakiej podstawie, czy jeszcze nie wiesz, tylko domniemujesz?”

     Polubienie

    • zenobiusz 17 kwietnia 2012 o 7:46 pm

     Może odpowiesz na pytanie ,gdzie czas jest o godzinę do przodu w stosunku do Warszawy.Tu jest czego szukać.Te materiały mógł przesłać anonim,a to może być wskazówka.Czas wschodni,na komórce.Sądzę że to wschodnie służby przesłały ten materiał.Tam trwa walka ,i patrioci we wschodnich służbach ,pomagają rodzinom ofiar.

     Polubienie

     • Peryskop 18 kwietnia 2012 o 12:54 am

      Zenobiust robi postępy ! Brawo !
      To już nie harcerze mają zgadnąć po cieniu czas pstryknięcia, ale „służby” 1h nazad.

      A poważnie: Henry Kubik – tak jest.
      Dziękuję.

      Staromodny jest kto myśli że „służby” wciąż mają tożsamość państwową lub narodową 😉

      Polubienie

      • zenobiusz 18 kwietnia 2012 o 1:01 am

       Co do autorów zamachu,piszę od jakiegoś czasu,o eksperymentach służb wymienionych państw,z demonicznym czynnikiem,w postrzeganiu pozazmysłowym.W takiej sytuacji,nie mam wątpliwości ,kto nad kim przejął kontrolę.Nie ma więc znaczenia przynależność państwowa,.

       Polubienie

       • rabarbarek 18 kwietnia 2012 o 1:16 am

        ” Sadze , ze to wschodnie sluzby przeslaly ten material …” Czy chodzi o zdjecia i film?

        To faktycznie moze byc wskazowka …

        Polubienie

        • rabarbarek 18 kwietnia 2012 o 7:28 am

         Troche na temat wpisu glownego. Prawdopodobnie plany , wykonawstwo i ” zacieractwo” sladow zbrodni jest robota polaczonych sil przeciwnych polskiej racji stanu , panstwu polskiemu i nam Polakom. W koncowej fazie najtrudniejsze zadanie spoczywa na Rosji , poniewaz to ona musi falszowac dowody , informacje i odganiac natretow , ktorzy domagaja sie dowodow , nie zgadzaja sie z opiniami jej ekspertow i nie chca zakonczyc sprawy na etapie narzuconym przez odpowiednie sluzby i sluzalcze media. [ kto w Rosji jest za to odpowiedzialny , nie wiadomo}

         Wazny jest jednak takze poczatek. W czyjej chorej glowie narodzil sie pomysl i kto plan wykonal? Chetnych z pewnoscia nie brakowalo, bo Polska probowala samodzielnych rzadow i to na roznych szczeblach rzadowych. A to bankowosc , a to pomysly zjednoczenia Europy Srodkowej , nie podobaly sie wielkim tego swiata.

         Jesli nie wiemy jeszcze kto i dlaczego warto spojrzec na pewne fakty i nazwiska osob , ktore odpowiedzialne byly za rozwoj ” super militarnej technologii” , ktora mogla [ choc oczywiscie nie musiala] byc wykorzystana zarowno w 9/11 jak i w 4/10.
         W USA 25 lat brylowal na salonach Bialego Domu i Pentagonu pewien pan , a raczej Rabbi , Rabbi Dov Zakheim. Rabbi jak sama nazwa wskazuje mial podwojne obywatelstwo , i nie wiadomo w sumie ktoremu panu sluzyl. [ moze temu trzeciemu???] Przebywal na salonach Bialego Domu za prezydenta Reagana , Busha [ 1 i 2] , Clintona , a na salonach Pentagonu , wtedy gdy wyparowalo stamtad kilka miliardow dolarow. [ to wlasnie w czasie uderzenia ” samolotu” w Pentagon , zginely osoby zajmujace sie tym magicznym zniknieciem . ” Samolot , z kolei byl tak sprytny , ze uderzyl w czesc , gdzie znajdowaly sie materialy dochodzeniowe.

         Rabbi Dov byl wybitnym specjalista od pociskow balistycznych i w swojej wlasnej firmie produkowal nowe systemy militarne , ktore swoja nowoczesnoscia przewyzszaly produkty innych firm . To on mowil ,w Rebuilding America’s Defence , ze nalezy swiat zaszokowac nowymi broniami aby tego dokonac Ameryce potrzebny jest nowy Pearl Harbour.

         Jego wynalazek to Command Transmitter System , czyli jakby dwa systemy polaczone w jeden pozwalajacy na naprowadzenie samolotow do ladowania bez udzialu czlowieka . Za pomoca drugiego systemu mozna bylo objac dzialaniem 8 samolotow [ nie tylko , pociski lub statki tez] jednoczesnie. Podobnie z pociskami. Wszystko zdalnie sterowane . Nawet GPS niepotrzebny.

         Czy ta lub podobna technologie zastosowano w przypadku polskiego samolotu, nie wiadomo. Wydaje sie to jednak bardzo prawdopodobne.

         http://www.warwithoutend.co.uk/the-americas/2005/03/14/don-zakheim-new-pearl-harbor-911-remote-control-aircraft.php

         Polubienie

   • Ktoś 18 kwietnia 2012 o 1:53 pm

    Rosjanie nie mogli sie zgodzić na „sledztwo” bo to dla nich i syjonistycznej machinie propagandowej zachodu byłoby przyznaniem sie do odpowiedzialnosci za zamach. Ruskie głupie nie są, są madrzejsze niż żydki które postanowiły raz pozbyć sie niewygodnych polaczków z rzudnu, dwa zrobić antyrosyjska prowokacje by wymusić na reszcie polaczków podjecie zdecydowanej antyrosyjskiej retoryki „demokratycznej”.

    Teraz Rosja ma dowody, że samolot wybuchł w powietrzu. Ma je zachomikowane w tajnych miejscach a gawiedź sie cieszy z postepów sledztwa które jest tylko przepychanką w to kto skusi i sie pierwszy wygada i pokaże zdjecia i filmy z tego jak to było zrobione naprawdę. Polactwo cisniete przez mocodawców z zachodu nie bedzie miało wyjścia i potwierdzi to do czego Gazeta Nazistowska i zwiazane z niz srodowiska się przyznała już w kilka godzin po katastrofie. Ale samo potwierdzi zdradzając sie ostatecznie ze swojej współodpowiedzialności w tym wydazeniu. Wystarczy czekać.

    Polubienie

    • Aśka 18 kwietnia 2012 o 3:13 pm

     Czekać naciskając, bo wtedy te niezdarnie formułowane wnioski i hipotezy oraz wątpliwej jakości dowody mogą się zdezaktualizować, okazać się nieprawdą.

     Polubienie

 3. zenobiusz 17 kwietnia 2012 o 8:04 am

  jerkey 16 Kwiecień 2012 o 9:16 am
  6 2 Oceń wpis
  @Zeno ma swoją wizję wydarzeń i w taki, anie inny sposób interpretuje dostępne fakty. Każdy z nas tak robi – włącznie z tobą @peryskop. Ja wielokrotnie nie zgadzałem się z @Zeno – w zasadzie to nie wiem z czym się zgadzam – może znalazłaby się jedna ważna sprawa. Ale @Zeno jest autentyczny. Nie podoba mi się twój sposób niszczenia ludzi – każdy uważny czytelnik tego bloga wie, że jak się do kogoś przyczepisz to nie dajesz spokoju dopóki twoje nie wypłynie na wierzch.
  Jeszcze jedno: jakie są poglądy @Zeno to doskonale wiem. Natomiast jakie są twoje to ja nie wiem mimo, że przeczytałem setki twoich postów.

  Odpowiedz
  Peryskop 17 Kwiecień 2012 o 3:19 am
  2 0 Oceń wpis
  Jerkey, a mi się nie podoba Twój zarzut jakobym zniszczył jakiegoś człowieka.
  Nie myl, prosze, niszczenia ludzi ze zniechęcaniem trolli do harcowania tutaj.

  Nie przypominam sobie, abym nie dał Ci spokoju po wymianie naszych argumentów – początkowo dot. problemu “wolnej woli” człowieka, a niedawno nt. trudnych relacji Kaina i Jakuba z Bogiem. W obu przypadkach zaprzestałeś dyskusji bez deklaracji że zgadzasz się z moim zdaniem, chociaż odczułem że wyczerpały Ci się argumenty – ale w tej ocenie mogę się mylić. Oczywiście masz prawo do zachowania swych poglądów i nie zrobisz ze mnie despoty.

  Jeśli interesuje i Ciebie, jak wcześniej Zenobiusta i libro77, to odmawiam pacierze i różańce oraz po parę godzin dziennie studiuję Pismo i objawienia…

  Czy tą deklaracją przebiłem tamtych self-declared świętoszków ?

  Tylko naiwni mogą budować swoje opinie o prawdziwym światopoglądzie na deklaracjach anonimowych “autentyczniaków”.

  Ale Ty nie jesteś naiwny, i z satysfakcją śledziłem Twoją polemikę z Tamarą.

  Czy teraz mnie atakujesz, bo uraziłem Twoją wiarę w oficjalną wersję “katastrofy smoleńskiej” ?

  Czy Ty też dostrzegłeś na zdjęciach podrzuconych anonimowo p. Zuzannie Kurtyce Prezydenta Lecha Kaczyńskiego wsiadającego do TU154M/101 rankiem 10.04.2010 oraz film z ODLOTU TEGO KONKRETNEGO SAMOLOTU w tym samym dniu ?

  Nie dostrzegłeś ale wolałeś się nie wychylać ?

  Czy po dyskusji o Chabadzie nie poczułeś jeszcze czosnku spod pancernego gorZetu?
  Czy nie poczułeś cebuli teraz w stylu postępowania co trafnie podsumowała Aśka ?

  Daje sporo do myślenia jeśli Zeno jest dla Ciebie autentyczny bo cytuje wątpliwe objawienia oraz Biblię z własnymi dokrętkami, co się udało obnażyć dopiero po bliższym zbadaniu sprawy.

  I zauważ Jerkey, ja nie niszczę człowieka, tylko dekonspiruję manipulanta udającego świętoszka.
  https://monitorpolski.wordpress.com/2012/04/14/linki-e-maile-i-komentarze-14-kwietnia-2012r/#comment-90558

  Polubienie

 4. zenobiusz 17 kwietnia 2012 o 8:14 am

  ” Pamiętajmy, że USA nie rządzą już Amerykanie – zarówno rząd, jak i wszystkie agencje rządowe, służba zdrowia, wojsko, edukacja itd są w rękach bolszewików – tych samych ludzi, którzy wymordowali dziesiątki milionów chrześcijan w Rosji i innych krajach.”
  To zaś cytat z wstępniaka.
  Okazuje się że ci bolszewicy,oddali władze i wpływy w Rosji,najbogatszym surowcowo kraju.
  pod wpływem uroku osobistego Włodzimierza Włodzimierzowicza Putina,naszej nadziei,i chluby.Nie wiem ,co spowodowało ,że rosyjska agentura wpływu,cytowana na wstępie tak się ,odsłania,we wstępniaku,i na tym blogu w wypowiedziach skopa@ i spółki,ale widać ,takie mają polecenie,ktoś robi się bardzo nerwowy.Nie liczę na merytoryczną dyskusję ,temat zostanie
  zasypany tasiemcami gotowców ,i zapluty jadem,niemniej u mnie na blogu ,wciąż można wymieniać poglądy na ten temat.

  Polubienie

  • Aśka 17 kwietnia 2012 o 11:30 am

   Agentura przejęła Rosję nie za Putina, ale za Jelcyna, na co Putin się nie godził i pojął nierówną walkę o odwrócenie tej sytuacji.

   Polubienie

   • zenobiusz 17 kwietnia 2012 o 11:48 am

    „nierówną walkę o odwrócenie tej sytuacji.”
    Dobre ,nie wymyślił bym. 🙂 🙂 🙂

    Polubienie

    • hjk 17 kwietnia 2012 o 7:36 pm

     Zeno, ponieważ mało kto (o ile w ogóle ktoś, poza ścisłymi uczestnikami gry) wie, co się dzieje w Rosji tak naprawdę, to może Ty nas oświeć, co się tam stało i co się dzieje aktualnie…

     Ta sprawa nurtuje sporo ludzi wiec jakby to zagadnienie ktoś oświetlił, pewnie by się bardzo ucieszyli…

     Polubienie

     • zenobiusz 17 kwietnia 2012 o 7:55 pm

      Kpisz ,czy o drogę pytasz ???.Tę mogę Ci wskazać.
      http://www.rodzinapolska.pl/dok.php?art=religia/archiwum/2004/421_1.htm

      Polubienie

  • Peryskop 18 kwietnia 2012 o 1:37 am

   Zeno, czy wiesz dlaczego właśnie macie nieprzejściowe kłopoty ?
   Bo w Haupt-Zentrollli nie mogą zrozumieć, że ktoś może działać bez poleceń.

   Full spontan !
   😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

   Nasza nacja jest niezwykle nieokiełznana, i na to nie ma rady !
   A najśmieszniejsze jest to, że po części WAM to zawdzięczmy 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

   Ale nie mów tego nikomu żeby nie wywołać pandemii pękań brzuchów ze śmiechu…

   Polubienie

   • wizzgaa 18 kwietnia 2012 o 12:31 pm

    Bardzo „merytoryczne” spostrzeżenia Peryskopie. Wszak podejrzewałam żeś się oderwał i dryfujesz.A jak powiadasz : bez poleceń to same kłopoty ! Ty nie możesz pojąć sytuacji ,że ktoś jest konsekwentnie aktywny BEZ CENTRALI -takiej , jak ty ją rozumiesz. Mówię teraz do ciebie,jak troll do trolla bo obydwoje zabieramy miejsce na blogu. Tylko ty częściej niż ja.

    Polubienie

    • zenobiusz 18 kwietnia 2012 o 12:56 pm

     On ,ma jeszcze płonną nadzieję ,na odwrócenie uwagi ,od tego:
     http://zenobiusz.wordpress.com/2012/04/18/zdjecia-zuzanny-kurtykiproba-analizy/

     Polubienie

 5. Sepia 17 kwietnia 2012 o 8:18 am

  ja pamiętam coś co jest dla mnie ciekawą poszlakom ,
  Ryszard Czarnecki na swoim blogu napisał kilka tygodni temu iż w Angli prowadzone jest śledztwo o pośredniczenie w łapówce , pośredniczyć miał Evelyn Rotschild a dającym miał być Oleg Deripaska … Oleg to jak wiadomo właściciel zakładow remontujących Tupolewa i kumpel Putina … Evelyn to wiadomo jaka persona w NWO …
  No i teraz mała operacja intelektualna … jak duża jest znajomość i wspólnota interesów jeśli ktoś komuś „pomaga” w łapówce ?

  Polubienie

  • monitorpolski 17 kwietnia 2012 o 9:05 am

   Jeśli to jest prawda, to może być bardzo cenna informacja. Jeśli Putin ma związek z Rotszyldem to zmieniam opinię na jego temat o 180 stopni.

   Polubienie

   • Sepia 17 kwietnia 2012 o 9:40 am

    znalazłem link do oryginału
    http://niezalezna.pl/23664-ruski-oligarcha-rothschild-mandelson

    Polubienie

   • Polak Potrafi 17 kwietnia 2012 o 2:31 pm

    Z Baronem Davidem R—–

    Polubienie

    • hjk 17 kwietnia 2012 o 7:41 pm

     @”Jeśli Putin ma związek z Rotszyldem to zmieniam opinię na jego temat o 180 stopni.”

     Kręcisz się jak bączek pod wpływem jakichś czastkowych informacji. Najpierw trzeba je zweryfikować, potem ustalić jaki związek, a potem można myśleć nad swymi pogladami – tak więc nie tak „hop siup” od razu 😉
     pomijając fakt, ze wszyscy wielcy maja jakieś tam związki ze sobą, co najmniej dyplomatyczne, bo trzeba albo muszą… Ważne jak się dalej zachowują…

     Polubienie

     • Peryskop 17 kwietnia 2012 o 8:43 pm

      Putin zna tysiące ludzi – m.in. Deripaskę.
      Deripaska zna tysiące ludzi – m.in. Rotschilda.
      Rotschild zna tysiące ludzi – m.in. lorda Mandelsona.
      Lorda Mandelsona przodek urodził się w Warszawie.

      Carramba, jaki ten pół-światek mały !

      …It is Lord Mandelson’s distant Australian cousin, John Mandelson, who has kept alive the flame of the family history.
      John, 80, who lives in Sydney, says: ‚I wrote to Peter twice, but the b***** never bothered to reply. I wanted to tell him about our history, but clearly he is not interested. Perhaps it is time he paid attention.’
      John and Peter Mandelson share a common ancestor in Nathan Mandelson, who was born in Warsaw around 1800 when it was part of the Russian Empire. Nathan would go on to make his fortune in Australia.
      According to family history, Nathan – Peter Mandelson’s great-great-grandfather – was the son of Polish Jew Naphtali Felthusen. Felthusen was a colonel in the 13th Polish Lancers and fought with the Russian 1st Army against Napoleon’s invading French forces in 1812.
      For his bravery in battle, Felthusen was awarded a coat of arms by the King of Poland, but he was killed in a skirmish as the French retreated across the River Niemen, in modern-day Lithuania, later that year.
      Nathan, however, rebelled against the Russian yoke and became involved in the 1825 Decembrist plot to overthrow Tsar Nicholas I. His reward, according to family tradition, was to be declared King of Poland for a day.
      When the Tsarist secret police began hunting the plotters, Nathan fled, making his way to England in 1829.
      On arrival, he changed his surname to Mandelson to throw Imperialist secret agents off his scent…

      Read more: http://www.dailymail.co.uk/news/article-1084072/Mandelsons-family-history–claim-uncrowned-King-Poland.html#ixzz1sKO4IyUi

      Polubienie

 6. alik 17 kwietnia 2012 o 9:11 am

  Zeno to ma zdrowie.

  Wczoraj wrzucał te „zdjęcia”, dzisiaj sie powiela.

  Na publiczne zapytanie zezowaty zorro do tej nie otrzymał odpowiedzi.

  Zuzanna Kurtyka: wezwanie publiczne

  „W E Z W A N I E
  Tekst zamieszczony pierwotnie na blogu FYM
  Szanowna Pani Zuzanna Kurtyka
  W związku z wykrytymi niezgodnościami i podejrzeniem fałszerstwa fotogramów zamieszczonych w internecie, w tym zdjęcia samolotu, którym miał odlecieć Prezydent w ostatnią podróż, a autoryzowanych przez Panią
  wzywam niniejszym publicznie
  redakcję pomniksmolensk.pl i za jej pośrednictwem p. Zuzannę Kurtykę, poświadczającą prawdziwość zamieszczonego zdjęcia, do opublikowania oryginału cyfrowego tego zdjęcia, co w dzisiejszych czasach jest dziecinnie łatwe. W razie trudności technicznych chętnie udzielę rady, jak to uczynić, także zachowując całkowitą anonimowość. Po drugie wzywam publicznie do ujawnienia źródła tego zdjęcia (kto je wykonał) a jeśli ta informacja jest chroniona ze względu na inne dobro, proszę podać pełne, logiczne i spójne wyjaśnienie odmowy podania źródła. Do czasu spełnienia wezwania oświadczam, że na podstawie wykonanych przez blogerów http://www.freeyourmind.salon24.pl pobieżnych badań ww. zdjęcia jednoznacznie zaklasyfikowano je jako
  nieudolną fałszywkę
  i jako takie będzie traktowane. Prywatnie jestem przekonany, że z powodów wymienionych na wstępie oryginalnego zdjęcia z aparatu nie zobaczymy, choć bardzo chciałbym się mylić. Niestety bardzo trudno jest zrobić dobry oryginał na blackberry.
  Z poważaniem
  bloger zezorro

  Polubienie

  • zenobiusz 17 kwietnia 2012 o 6:52 pm

   Czy wy wiecie co to są dowody w śledztwie,i kto nimi dysponuje od chwili ich ujawnienia.Prokurator.Apel jest więc liczeniem na naiwność czytelnika.Zeorro na pewno wie tylko liczy na naiwność czytelników,tak te zdjęcia trzeba w świadomości ludzi koniecznie ośmieszyć.

   Polubienie

   • zenobiusz 17 kwietnia 2012 o 7:02 pm

    Słusznie zatytułowałem wpis na moim blogu.Nie sądziłem,że będzie taka afera.Coś w tych zdjęciach jest,i nie chodzi o to czy widać Prezydenta,bo to chyba odwracanie uwagi,od czegoś innego,co nie daje komuś spać spokojnie.Miałem nadzieję ,że blogowicze wezmą się za to.

    Polubienie

    • zenobiusz 17 kwietnia 2012 o 7:05 pm

     A jak widać,na razie ,wzięli się za mnie 🙂

     Polubienie

   • hjk 17 kwietnia 2012 o 7:43 pm

    Co to za bzdury – a niech sobie dysponuje. Jak ktoś wrzuci na neta na powszechnie dostępne miejsce, czyli je ujawni, to co? Kazdy sobie to moze ściągnąć, zobaczyć i robić co mu się żywnie podoba. Zdjęcie w formie elektronicznej nie jest “dowodem” w tradycyjnym słowa znaczeniu, jak “zwykły” przedmiot materialny.

    Polubienie

    • zenobiusz 17 kwietnia 2012 o 9:07 pm

     Po zbadaniu ,przez biegłych,na wniosek uprawnionego organu,są zwykłym dowodem.

     Polubienie

 7. AQQ 17 kwietnia 2012 o 9:36 am

  http://radtrap.wordpress.com/2012/04/16/loza-kopernik-rzadzi-na-polskiej-prawicy/
  na podstawie: http://sol.myslpolska.pl/

  „Antoni Macierewicz wziął udział w pogrzebie Jana Winczakiewicza. To symboliczne wydarzenie związane z nie tylko z historią Loży ”Kopernik”, ale i z tym, co dzieje się dzisiaj na tzw. prawicy.

  Kim był Winczakiewicz? Oto dane z leksykonu Ludwika Hassa „Wolnomularze polscy w kraju i na świecie 1821-1999”:

  „Do wolnomularstwa został przyjęty 21 VI 1963 w polskiej loży „Kopernik” N” 679 (Wielka Loża Francji, od 1992 – N° 748, Wielka Loża Narodowa Francuska) w Paryżu; w niej 5 XI 1965 nadano mu stopień mistrza, w 1968-1971 piastował tu godność sekretarza, 1982-1983 i 1985-1986 przewodniczącego; 1991-1997 wielki ekspert Wielkiej Loży Narodowej Polski, od 19 IV 1997 – wielki namiestnik honorowy. Osiągnął 32. stopień wtajemniczenia”. czyt.dalej…i wyciągnij wnioski.

  Polubienie

  • Aśka 17 kwietnia 2012 o 5:22 pm

   http://aszera.wordpress.com/tag/jan-winczakiewicz/
   Wuj nie kuzyn
   13 Kwiecień 2012

   Nowa strona Ars Regia, za którą podałam informację, że br:. Jan Winczakiewicz był kuzynem Antoniego Maciarewicza, myli się. Był jego wujem – tak przynajmniej powiedział Maciarewicz dziennikarzom “Wprost”. Oto stosowny cytat art. pt. Terminator: “Grzech numer dwa to rzekome związki z masonerią, których miałoby dowodzić pokrewieństwo Macierewicza z Janem Winczakiewiczem, emigracyjnym poetą zaangażowanym w ruch wolnomularski. – Winczakiewicz rzeczywiście jest moim wujem, którego bardzo kocham, ale mój stosunek do masonerii jest negatywny – tłumaczy w rozmowie z „Wprost” Macierewicz”. A oto cały link do artykułu “Wprost”: http://www.wprost.pl/ar/203309/Terminator/

   Polubienie

   • Aśka 17 kwietnia 2012 o 5:46 pm

    http://arsregia.pl/pogrzeb-jana-winczakiewicza/
    […]
    Nad trumną zabrali głos : mistrz ceremonii pogrzebowej, który na prośbę Jocelyne Winczakiewicz odczytał francuskie tłumaczenie wiersza Brata Jana „Vivre” („Byle jak”), w imieniu Biblioteki Polskiej w Paryżu Witold Zahorski, odczytal wiersz Brata Jana „Na przeniesienie zwłok Kazimierza Wierzyńskiego do Warszawy ”, w imieniu przyjaciół Sergiusz Chądzyński przypomniał życiorys Zmarłego, następnie parę słów wypowiedział Konsul Ambasady Polskiej w Paryżu. a na zakończenie zabrał głos Antoni Macierewicz, który mówił o swoich kontaktach z Bratem Janem i o jego patriotyżmie. Pogrzeb odbył się w podniosłym duchu bez niepotrzebnego patosu – prawdopodobnie Brat Jan takiej atmosfery się spodziewał.

    W imieniu wszystkich Braci złożona została wiązanka biało czerwonych kwiatów z napisem na szarfie : « CZ.°. L .°. COPERNIC »
    Nagrobek zdobią epitafium, fragment wiersza „Cmentarz w Montmorency”;

    „Gdy po latach trumiennej ciemności i ciszy
    obrócimy w proch wieczny nasze doczesności,
    nowy legion tułaczy orędzie usłyszy
    i ślubowania złoży na pradziadów kości.”

    i trójkąt masoński.

    Paryż, 30 marca 5012 roku.

    Polubienie

   • Aśka 17 kwietnia 2012 o 5:48 pm

    A tutaj jego biografia.
    http://arsregia.pl/jan-winczakiewicz-1921-2012/
    Jan Winczakiewicz (1921-2012)
    01.04.2012

    W sobotę 24 marca 2012 roku w Lailly en Val we Francji odszedł na Wieczny Wschód nasz Wielce Czcigodny Brat i ukochany Przyjaciel, Jan Winczakiewicz. Nestor Wolnomularstwa Polskiego, dziennikarz, poeta, prozaik i malarz, bohater II wojny światowej odznaczony Krzyżem Walecznych i Orderem Virtuti Militari oraz honorowym obywatelstwem miast Bredy i Kalisza, a za zasługi czasu pokoju także Krzyżem Komandorskim Oderu Zasługi Rzeczypospolitej Polskiej, przyszedł na świat 6 marca 1921 roku w Kielcach; nauki pobierał w Kaliszu w Liceum Adama Asnyka, które ukończył w 1938 roku. W 1939 roku broniąc Ojczyzny dostał się do niewoli niemieckiej, z której zbiegł w roku następnym do Francji. Tu studiował na Uniwersytecie Grenoble w latach 1940-1942. Poprzez Hiszpanię przedostał się do Anglii, gdzie rozpoczął służbę w 1 Dywizji WP pod dowództwem gen. Stanisława Maczka. Uczestniczył w wyzwoleniu Holandii spod nazistowskiej okupacji i zasłużył się dla oswobodzenia miasta Bredy. Po zakończeniu szlaku bojowego w maju 1945 roku podjął pracę w Paryżu jako dziennikarz Radio France International i poświęcił się pasjom swojego życia: poezji, malarstwu i Sztuce Królewskiej. Światło wolnomularskie otrzymał w dniu 21 czerwca 5963 (1963) roku w Loży-Macierzystej „Copernic” nr 679 w Grande Loge de France (Wielkiej Loży Francji). 5 września 5965 (1965) podniesiony został do stopnia Mistrza. Przez wiele lat piastował funkcję Czcigodnego Loży „Copernic”, której też stał się Czcigodnym Honorowym. W latach 1990-1992 przyczynił się walnie do reaktywowania Wielkiej Loży Narodowej Polski; uczestniczył w jej pracach jako Wielki Ekspert w latach 1991 – 1997 oraz Wielki Namiestnik Honorowy od 1997 roku.

    Pod koniec lat 80. opuścił Paryż by wraz ze swą wieloletnią towarzyszką życia, Jocelyne, zamieszkać w Blois. W ostatnich chwilach życia towarzyszyli mu żona oraz przyjaciel, Sergiusz Chądzyński, który przybył z Paryża, aby pożegnać Go od polskich oraz francuskich przyjaciół i braci. Pochowany został na starym cmentarzu w Montmerency, Rue Gallieni, 95160 Montmorency.

    Cześć Jego pamięci!

    Płaczmy, płaczmy, płaczmy, lecz nie traćmy nadziei!

    Polubienie

    • hjk 17 kwietnia 2012 o 7:54 pm

     @”Paryż, 30 marca 5012 roku.”

     Masoneria ma +3000 lat w kalendarzu?

     Polubienie

     • Aśka 17 kwietnia 2012 o 8:08 pm

      też o tym nie wiedziałam, więc podałam z datą

      Polubienie

      • Peryskop 18 kwietnia 2012 o 1:48 am

       No to teraz nareszcie widać dlaczego zostaliśmy w tyle !

       A wystarczy przestawić kilka cyfr i znów jesteśmy w przodzie !!!
       Na tym m.in. polega ta cała chutzpah – na przestawianiu tego co wydaje się nieprzestawialne.

       I to dlatego tak nie nienawidzą buddyzmu, bo tamta filozofia wykształciła podobne zasady 😉

       Polubienie

       • Peryskop 18 kwietnia 2012 o 10:22 am

        I to dlatego tak nienawidzą buddyzmu, …

        Polubienie

        • zenobiusz 18 kwietnia 2012 o 12:50 pm

         Skop@
         ” cała chutzpah
         Czy to znak firmowy.??
         Tłumacz może z jidisz na polski,
         bo to polski blog.

         Polubienie

      • zenobiusz 18 kwietnia 2012 o 11:26 am

       Innymi słowy, buddyzm jest religia alternatywa dla ludzi, którzy odrzucają chrześcijaństwo. Buddyzm naucza, że ludzkie cierpienie jest spowodowane przez jego własnych zachcianek
       egoistycznych i antypatie, a jeśli ludzkość może zmienić swój sposób myślenia, niż Nirvana (spokojny stan spoczynku i spokoju) można osiągnąć wśród problemów tego świata. . Wszystko sprowadza się do Mind Control, ale to nie rozwiązuje niegodziwe serce człowieka, które Biblia mówi, jest zepsute i podstępny przede wszystkim Jeremiasza 17:9 „Podstępne jest serce ponad wszystko i zepsute któż może je poznać? ” Buddyzm próbuje zreformować ludzkiego umysłu, nie zwracając się do grzesznego serca, że nie można się oswoić.

       Nic dziwnego, nowoczesny świecka psychologia skłania ku tej wschodniej religii. Nowoczesna psychologia zakorzeniona jest w humanizm, ewolucja, ateizm i pogaństwo. Pojęcie grzechu nie jest rozpoznawany. Potrzeba Zbawiciela, i cennego daru życia wiecznego oferowanych w Chrystusie Jezusie nie są rozpoznawane. Współczesna psychologia próbuje naprawić umysł i serce poprzez edukację, reformacji i rehabilitacji lub psychiatrów i wszystkie ich leki), natomiast zupełnie ignorując ducha człowieka, który jest ” martwy w występkach i grzechach „(Ef 2:1). Hbr 4:12 wyraźnie rozróżnia „rozdzielenia duszy i ducha” w człowieku, i wyraźnie naucza, że jedynie Słowo Boże może osiągnąć ten cud. Och, że ludzie kochają słowa Boże!

       http://www.jesus-is-savior.com/False%20Religions/Buddhism/satanic.htm

       Buddyzm jest z diabłem, szatańskie pochodzenie. Budda był tylko człowiekiem, tak zwany „prorok” w 6 wieku pne, założyciel religii buddyjskiej. Niestety, Budda płonie w piekle ten moment, umarł w swoich grzechach bez Jezusa Chrystusa.

       Biblia naucza, że poświęcając się do bożków jest synonimem poświęcenia dla diabłów. To znaczy, demony żerują na kulcie bożków. Jesteś dosłownie towarzystwo, z diabłami, jak 1-ta Kor 10:20 ostrzega. Bałwochwalstwo zawsze było kojarzone z satanizmem i okultyzmem. Aleister Crowley dokonał wielu rytuałów magii aby wyczarować demony i uzyskać moc Szatana na tym świecie. Kościół Szatana założyciela, Anton LaVey napisał także książki na temat sposobu wykonywania rytuałów seksualnych i wykonywania obrzędów magii aby wywołać demoniczne moce. Powiem ci coś, mam Boga we wszechświecie obserwuje mnie jako Jego dziecka, wierzącego w Chrystusa Jezusa, Pana mojego. Jeśli Bóg jest dla mnie, kto może być przeciwko mnie? +1-sza John 4:04 „Wy jesteście z Boga, drogie dzieci, i je przezwyciężyć:. ponieważ większy jest Ten, który w was jest, niż ten, który jest na świecie” Rzymian 8:9 naucza, że każdy chrześcijanin wierzący ma Ducha życia Chrystusa w ciele.

       Możesz trzymać wszystkie swoje moce diabelskie i chwale szatana, bo to się skończy w grobie. Szatan zawsze klepie z fałszywymi pieniędzmi. Wszystko jabłek szatana mają robaki. Buddyści są bardzo akceptacji i tolerancji wobec wszystkiego, łącznie z homoseksualizmem. Dalajlama powiedział, „najwyższa władza musi odpocząć z jednostki własnego rozumu i analizy krytycznej”, co oznacza, że ​​jeśli ma to sens dla ciebie, to wszystko, czego potrzebujesz.

       Dalajlama podziela tę samą filozofię jako satanist

       Polubienie

       • zenobiusz 18 kwietnia 2012 o 11:31 am

        Skop@
        Przeczytaj sobie w oryginale ,boś poliglota,i potem już nie udawaj ,że nie wiedziałeś ,że promujesz satanizm.

        Polubienie

        • Peryskop 18 kwietnia 2012 o 12:15 pm

         Zeno@biust: „Buddyzm jest z diabłem, szatańskie pochodzenie. Budda był tylko człowiekiem, tak zwany “prorok” w 6 wieku pne, założyciel religii buddyjskiej. Niestety, Budda płonie w piekle ten moment, umarł w swoich grzechach bez Jezusa Chrystusa.”

         No to wielkie dzięki za to świadectwo! Nareszcie się freudowsko przyznałeś.

         Skoroś taki pewny, że wiesz gdzie jest Budda, to zapewne zaglądasz do Piekła służbowo.

         A co do znajomości języków to podejrzewam, że Twe wypaczone poglądy na świat i ludzi w części wynikają z konieczności uzależnienia się od translatora, który nie tylko sprytnie ogłupia ale i jeszcze sprytniej przekłamuje obrabiane teksty.

         Oczywiście jako anty-poliglota nawet nie masz bladego pojęcia na jaką skalę i jak podstępnie jesteś robiony w bambus – Namaszczony Przwodniku ogromnego stada 3-osobowej libero@wizji.

         Polubienie

         • wizzgaa 18 kwietnia 2012 o 12:41 pm

          Peryskop – narzędzie z założenia przydatne w pionie , nie może sprawdzać się w pozycji dryfującej . Dlatego improwizujesz . A wizja nie potrzebuje przewodnika , raczej odwrotnie. Cóż znaczą wielcy mężowie bez wizji . Tobie też by się przydała .

          Polubienie

         • zenobiusz 18 kwietnia 2012 o 12:42 pm

          Skop@
          To jest cytat,z materiału,którego nie raczyłeś przeczytać,ale czytelnicy ,nie omieszkają poczytać.
          Jak zwykle przypisujesz mi wypowiedzi,których nie ja jestem autorem.
          Nie przejdzie.

          Polubienie

         • Peryskop 18 kwietnia 2012 o 4:13 pm

          Przytaczasz m.in. cytat robiony z błędami translatorem „Buddyzm jest z diabłem, szatańskie pochodzenie” nie negując go. A wręcz podpierasz się tym stwierdzeniem dla udowodnienia swojej tezy, że jest to satanizm. Starasz się przekazać nam świadectwo, jakoby „Budda płonał w piekle.”

          Nie zwalaj na oryginał, bo przytoczyłeś słowa, które przytoczyłeś.
          I teraz to Ty jesteś za to „świadectwo” współ-odpowiedzialny.

          Przykro mi patrzyć na Twoje zwalczanie buddyzmu, bo w jednym z sanktuariów buddyjskich w Kathmandu widziałem m.in. portret Jezusa uznawanego przez wyznawców jako ważnego proroka.

          Polubienie

 8. jerkey 17 kwietnia 2012 o 9:50 am

  Kontynuacja z ostatnich dni w kwestii @Zeno i @Peryskopa.

  Oczywiście @Peryskopie każdy może udawać kogoś innego, tak długo dopóki dla ofiary jest już za późno na wszelkie ruchy. Ty, ja, Zeno i ktokolwiek inny może być w rzeczywistości zwykłym fałszywcem. Ale nie można dać się zwariować.

  Moja opinia o Zeno opiera się na dość długim kontakcie z tą stroną, a także wypowiedziach właściciela tego blogu o nim. Pamiętam jak już jakiś czas temu były „wojny” o sposób bycia Zeno – to nie jest nic nowego. Pamiętam też jak @Monitor się za nim mocno wstawiał, ponieważ jak mówił bardzo dobrze go zna nie tylko z sieci. Opinia @Monitora w tej kwestii jest dla mnie dość istotna. W sprawach tych kieruje się także moją intuicją, która nie raz mi pomagała. To wszystko powoduje, że odbieram Zeno jako „autentyka”, nawet jeśli wydaje się lub jest przesadnie katolicki. Wiesz też doskonale, że prowadziłem z @Zeno nie raz spory o objawienia, którymi epatował, a które uważam za blue beam skierowany dla osób religijnych. Ale to wszystko nie spowodowało, żeby obdarzać się tyloma inwektywami i określeniami jak to zaczęło się ostatnio między wami.

  To czy odmawiasz pacierz, różańce i czy czytasz Pisma, to jest to osobistą sprawą każdego człowieka – sprawą pomiędzy nim, a Bogiem w którego wierzy. I naprawdę o niczym to nie świadczy. Mój brak zdecydowania w kwestii twojej osoby opiera się na wieeelu komentarzach, które udzieliłeś. Oczywiście to o niczym nie świadczy, ale dla mnie osobiście jest zastanawiające.
  W poprzednich naszych dyskusjach zrezygnowałem z jej prowadzeniu z kilku powodów, a nie dlatego, że brakowało mi argumentów. Przede wszystkim nie chciałem ciągnąć w nieskończoność dywagacje natury religijnej – nie taki jest cel tej strony. Tym bardziej, że w pewnym momencie nikogo już to nie interesuje i pisalibyśmy tylko do siebie. Po drugie różni nas fundamentalnie inne podejście do Biblii – w szczególności ST, więc ja piszę jedno, a ty z tego samego czytasz coś innego.

  To, że nie odzywam się w kwestii odlotu z 10.IV wynika z tej prozaicznej sprawy, że nie wiem co o tym myśleć. A nie jestem tym aż tak bardzo zainteresowany, żeby drążyć temat. Wystarczy mi to, że nie była to raczej zwykła katastrofa. Moja wizja przyszłości opiera się bardziej na interwencji Boga w sprawy ludzi niż na tym, abyśmy byli kowalami losu świata, którego nie można wg mnie naprawić. W pełni popieram opinię Biblii, która mówi, że „człowiek rządzi nad człowiekiem ku jego szkodzie” oraz by „nie polegać na ziemskim człowieku, do którego nie należy wybawienie” – obojętnie kim są rządzący.

  A jeśli @Zeno jest wg ciebie manipulantem – to powiedz wprost: czym manipuluje i w jakim celu? Może faktycznie widzisz więcej niż ja i spojrzę na to w innym świetle. O to, czy jest świętoszkiem, czy nie – czy to jest naprawdę ważne? Chyba, że jego świętoszkowatość ma także konkretny cel. Ale powiedz w takim razie jaki? „Świętość” oddziałuje tylko na pewien target odbiorców.
  Po drugie „dekonspiracja” jest zniszczeniem – zniszczeniem obecnego wizerunku osoby – a w świecie wirtualnym jest to najważniejszy aktyw każdego z nas.

  Polubienie

  • zenobiusz 17 kwietnia 2012 o 10:04 am

   @Zeno nie raz spory o objawienia, którymi epatował, a które uważam za blue beam skierowany dla osób religijnych.
   Zaglądaj częściej na mojego bloga,moje poglądy są niemal identyczne.
   Zalew fałszywych orędzi przybiera na sile,zwiedzenie blisko.
   Na początek zachęcam:

   http://zenobiusz.wordpress.com/pilne-oredzia-zebrane-razem/

   Polubienie

  • zenobiusz 17 kwietnia 2012 o 12:08 pm

   http://zenobiusz.wordpress.com/2012/04/17/proroctwo-zwyciezcy-nad-chazaria-moze-sie-wypelnic-znaleziono-miecz-wielkiego-ksiecia-swiatoslawa-rurykowicza/
   Tu jeszcze jedno proroctwo,może Cię zaciekawić.

   Polubienie

  • Peryskop 17 kwietnia 2012 o 8:10 pm

   Jerkey, na swoim blogu Zeno robi co może i jak potrafi.
   Zwróć proszę uwagę na treść linka, bo rzekomo my – goście Monitora Polskiego i jego gospodarz – rzekomo się boimy Zuzanny Kurtyki:

   http://zenobiusz.wordpress.com/2012/04/15/kto-sie-boi-zuzanny-kurtyki/comment-page-1/#comment-44320

   A tam podsumował mnie tak:

   zenobiusz powiedział/a Kwiecień 16, 2012 @ 07:11
   Zrekapitulujmy.
   Peryskop twierdzi.
   Trójca Święta ,to bzdura.
   wniosek:
   Wiwat buddyzm,nadzieja świata.
   Św.Paweł,to żydowski dywersant,niszczący Chrześcijaństwo.
   Precz,z Kościołem fałszującym nauki Chrystusa.
   Chabad Lubavich,to nie kabaretowa sekta podsuwana ,dla odwrócenia uwagi,
   od źródeł lucyferianizmu,a jego jądro.
   Wniosek:
   Nie szukajcie dalej,macie kozła ofiarnego.
   Kataklizmy,to nie,przejawy gniewu Boga,a działanie HAARP
   wniosek:
   nie trzeba więc się nawracać ,wystarczy zabić kogo trzeba.
   I wreszcie :
   “Także negowanie istnienia głównych sił lucyferiańskich pokazało kim jesteś i co tu robisz.
   Nie z nami te numery! Z braniem pod wiarę, straszeniem ogniem piekielnym z ojbawień,
   ogłupianiem cytatami z Biblii z własnymi dokrętkami, ..”
   Klasyczna metoda ,lucyferian,odwracanie znaczeń,
   (odwrócony krzyż,szydzenie z Boga,poprzez karykaturalne naśladownictwo itd….)
   Każdy musi sam wyciągnąć wnioski.

   Koniec cytatu.
   Czy gdzieś kiedyś stwierdziłem, że „Trójca Święta ,to bzdura” ? Czy odwracałem znaczenia, odwracałem krzyż, szydziłem z Boga, karykaturalnie naśladowałem – kogo? Boga? Zenka?

   Brak precyzji ? Oczywiście, bo to jedno z ważniejszych narzędzi profesjonalnego manipulanta.

   Kolejnym klasycznym trikiem jest bluzg typu „bydlaku”. Nawet jeśli się tym nie przejmę, bo
   bydlakiem nie jestem, to celem jest wywarcie nacisku na innych aby się nie solidaryzowali ze mną, bo też mogą być poczęstowani takim epitetem. A kto lubi być nazywany „bydlakiem „?

   To elementarz czarno-pijarowski opracowany przez „ojca przekrętów” Edwarda Bernaysa
   i tego typu manipulacje Zeno wykonuje fachowo i według znanego 26-punktowej instrukcji.
   Megi, która weszła na stronkę, pomimo, że i tu na MP zagląda – poczuła się zdezorientowana.
   A to świadczy, że ZENO SPRYTNIE UDAJĄC NIEZBORNOŚĆ MANIPULUJE SKUTECZNIE !

   Natomiast tu podałem kolejny przykład manipulacji Zenobiusza:
   https://monitorpolski.wordpress.com/2012/04/16/wydarzenia-i-komentarze-16-kwietnia-2012r/#comment-90706

   Peryskop 17 Kwiecień 2012 o 3:04 pm
   Zeno: “…to chyba ostatnia moja wizyta na tym blogu…”
   Cały cytat poniżej. Niestety, Zeno przenosząc do swojej e-norki część naszej dyskusji na Monitorze dokonał MANIPULACJI polegającej na przeniesieniu mojej riposty (cytuję ją też poniżej) na sam początek, ażeby czytelnik nie znający sprawy odniósł mylne wrażenie, że to ja zacząłem sprzeczkę bezzasadnie obciążając niewinnego Zenobiusza. Provocateur Classique !

   JEST TO KOLEJNY PRZYKŁAD NIEUCZCIWOŚCI ŚWIĘTOSZKA

   https://monitorpolski.wordpress.com/2012/04/14/linki-e-maile-i-komentarze-14-kwietnia-2012r/#comment-90213

   zenobiusz 15 Kwiecień 2012 o 9:34 pm
   <strongPeryskop@
   Słuchaj bydlaku,zniesławiasz publicznie wdowę po poległym wybitnym Polaku,na blogu jego,podobno przyjeciela.Skoro on to przegapił to ja Ci napiszę.Skoro Zuzanna
   Kurtyka ,stwierdza,że eksperci polscy i amerykańscy,potwierdzili autentyczność,filmu i zdjęć.
   to znaczy że tak było,to chyba ostatnia moja wizyta na tym blogu,są pewne granice..

   Peryskop 15 Kwiecień 2012 o 10:19 pm
   Spoko, Zeno, już Ci wyjaśniłem, że wdowa ma prawo się mylić.
   Tobie zarzuciłem nieudane próby matactwa i ściemniania, podając na czym polegały
   – w uzupełnieniu do Aśki i Toli. A teraz robisz kolejne insynuacje w swoim sprawdzonym stylu.
   Nie z nami te numery! Z braniem pod wiarę, straszeniem ogniem piekielnym z ojbawień, ogłupianiem cytatami z Biblii z własnymi dokrętkami, a teraz z uszczypliwościami do Toli i Aśki i wyzwiskami do mnie.
   Także negowanie istnienia głównych sił lucyferiańskich pokazało kim jesteś i co tu robisz.
   Kołuj dalej i wmawiaj, że to start 😀 😀

   Koniec cytatu.

   Wystarczy ?
   Zwróć też, proszę, uwagę na wrabianie nas w rzekomy konflikt z p. Zuzanną Kurtyką.
   To są typowe sposoby spec-służbowe i charakterystyczne dla pewnej nacji 😉

   Czy poczułeś teraz Jerkey swój błąd gdy mnie zaatakowałeś niedługo po tym, jak Zeno nazwał mnie "bydlakiem"- właśnie imputując mi jakobym w czymś wdowie uchybił ?

   Czy zauważyłeś zwody, gdy pytany o szczegóły – o wskazanie KONKRETNEGO zdjęcia z L.K. na Okęciu – to Zeno ucieka w objawienia, ewangelizację albo we wzniosły patriotyzm ?
   To jest cyniczna gra na uczuciach, żeby zmienić niewygodny kierunek dialogu, a w razie powrotu do meritum świetna wymówka, żeby "upierdliwego natręta" napiętnować jako sekciarskiego niedowiarka, albo kmiotka wyzutego z uczuć patriotycznych, zwyrodnialca bez współczucia dla ofiar "katastrofy" itp. To także sprawdzona metoda z instrukcji mataczenia, stosowana zresztą dość powszechnie w merdiach.

   Zrobię też analizę wpisu trolllla J-J bo to niezły warsztat na którym można się sporo nauczyć.

   A odrębnym zagadnieniem jest kwestia ukryta w zarzucie jakobym twierdził, że "Kataklizmy,to nie,przejawy gniewu Boga,a działanie HAARP" ? (interpunkcja pała ! – czy chodził do szkoły?) W odróżnieniu od Zena wiem, że HAARPem i pochodnymi technikami modyfikuje się pogodę i wywołuje kataklizmy, ale oczywiście występują i naturalne katastrofy, natomiast czy są one przejawami gniewu Boga, to nie jestem tego pewien, bo jak wytłumaczyć cierpienia wielu osób postronnych i bogobojnych ? No ale czymś straszyć ludzi trzeba…

   Polubienie

   • jerkey 17 kwietnia 2012 o 8:39 pm

    Scysja pomiędzy wami @Peryskopie zaczęła się nieco wcześniej. Teraz wyszły na jaw niezabliźnione animozje.
    W kwestii „bydlaka” się bardzo mylisz. Bardzo nie spodobało mi się to określenie i w zasadzie o nim zapomniałem (fakt, faktem, że nikt, a w szczególności ktoś, kto uważa się za chrześcijanina nie powinien używać takich określeń – w szczególności na forum publicznym). W każdym bądź razie moja reakcja na pewno nie miała z tym związku i jeśli już to – jeśli chodzi o mnie – zdecydowanie bardziej pomogła tobie niż @Zeno. Zgadzam się też, że nie dostrzegłem niczego co miałoby uchybiać wdowie.

    Faktem jest jednak @Peryskopie, że także poważnie się zastanawiałem i nadal zastanawiam czy jesteś chrześcijaninem. Oczywiście to twoja osobista sprawa i nic mi do tego. Mówię jednak o tym, ponieważ fakt ten wpływa na moją interpretację tego co piszesz 😉 (A tak w ogóle z punktu widzenia katolików i tak jestem heretykiem 🙂 )

    Polubienie

    • zenobiusz 17 kwietnia 2012 o 9:38 pm

     Ważne jest,kim jesteś w oczach Boga,reszta to dekoracje,

     Polubienie

   • zenobiusz 17 kwietnia 2012 o 9:57 pm

    Wywód długi i pokrętny,nie będę z nim polemizował,kto na prawdę chce wiedzieć ma wszystko na obu blogach,Zresztą w sumie szkoda czasu.
    Jestem żydem,lucyferianinem,szefem siatki ,sekciarzem,i co tam jeszcze,
    trollem, i szefem trolli,,jednym słowem brawo.Ci dla których piszę ,wiedzą i tak co i jak,którzy wolą być ślepi,będą.
    Wielosłowia złotoustych ,talmudycznych rabinów,nie dla mnie.

    Polubienie

    • rabarbarek 17 kwietnia 2012 o 10:37 pm

     Jerkey , wycofales sie rakiem z zarzutow do Peryskopa , teraz pozostal ostatni . Kim On jest? Pomimo tego , ze wielokrotnie o tym pisal , przyklejona latka jakos odkleic sie nie chce. Wiec pewnie teraz zaczniemy temat ” Kim jest Peryskop” , Rabinem czy Buddysta? co ma oczywiscie olbrzymie znaczenie dla sprawy wyjasnienia katastrofy pod Smolenskiem .

     Ludzie ogarnijcie sie , bo tego juz sie czytac nie da.

     Zenobiuszu , fakt , ze miales juz wiele przydomkow , i nie lubie sadow publicznych na stronie. Faktem jednak niezaprzeczalnym jest , ze Peryskop rabinem nie jest , a na stronie odwala kawal dobrej roboty.Jest tu potrzebny i tyle. To , ze Wy czujecie do siebie jakies animozje nie musi znajdowac odbicia na stronie.

     Polubienie

     • zenobiusz 17 kwietnia 2012 o 11:13 pm

      Rozumiem ,że podtrzymujesz zdanie wytrawnego fotografa,że nic tam nie ma na schodkach,czy przegapiłaś moje pytanie,tu lepsze zdjęcia jeszcze raz zobacz,
      http://zenobiusz.wordpress.com/2012/04/17/zdjecie-ktore-pozbawia-zludzen/

      Polubienie

      • rabarbarek 17 kwietnia 2012 o 11:57 pm

       Dziekuje , przy okazji przeczytalam cala strone i dyskusje z hjk’iem i deliriumworld. W takim przyblizeniu widac postacie , masz racje , tylko czy to zdjecie cos wyjasnia? Nawet delirium… poszedl spac bo uznal ze, wiecej tam niezgodnosci niz sensu [ daty , godziny …]

       Czytales tajemnice Okecia? Obawiam sie , ze juz niedlugo nastapi prawdziwy wysyp zdjec z Okecia i kazde bedzie badane przez ekspertow polsko – amerykanskich. Wspomnisz moje slowa!!! To co widzimy teraz to tylko niemrawa proba .

       Polubienie

       • zenobiusz 18 kwietnia 2012 o 12:13 am

        Widzę ,ze w dalszym ciągu nic nie rozumiesz,albo nie chcesz.
        Czytaj aż do skutku,to może być cenna wiedza.
        U mnie jest ona najczęściej między wierszami,
        dla tego przeciętny czytelnik spędza na blogu,
        około 100 min. 🙂

        Polubienie

        • rabarbarek 18 kwietnia 2012 o 12:26 am

         Znasz historie tego zdjecia ? Bylo czy nie bylo? Ktos nas wpuszcza w maliny? Widzialam nawet rysunek zrobiony na podstawie zdjecia , ktorego nie ma , a ktore jakoby mialo juz byc oddane rodzinie.

         Przypalilam dzisiaj ryz , spalilam dwa schabowe, wykipiala mi zupa , rozbolala glowa ….
         Odlatuje …. Na dzisiaj starczy.

         http://www.se.pl/wydarzenia/kraj/ostatnie-zdjecie-lecha-kaczynskiego-jaroslaw-kaczynski-11-miesiecy-walczy-o-kopie-bez-skutku_215391.html

         Polubienie

       • zenobiusz 18 kwietnia 2012 o 12:19 am

        ” Nawet delirium… poszedl spac bo uznal ze, wiecej tam niezgodnosci niz sensu [ daty , godziny …”
        Czemu wypisujesz takie rzeczy.Przerwaliśmy rozważania ,na moja sugestię,bo temat ,nie jest na nie prosty.
        http://zenobiusz.wordpress.com/2012/04/17/zdjecie-ktore-pozbawia-zludzen/#comment-44481
        Umiejętność tzw.szybkiego czytania,i oceny materiału,bywa zwodnicza,doświadczony ex prokurator Ci to mówi.Wide ocena zdjęć ,nawet pod lupą ???

        Polubienie

     • jerkey 18 kwietnia 2012 o 7:19 am

      Ogólnie masz rację @rabarbarek.

      Polubienie

   • Megi 17 kwietnia 2012 o 10:55 pm

    „Megi, która weszła na stronkę, pomimo, że i tu na MP zagląda – poczuła się zdezorientowana.
    A to świadczy, że ZENO SPRYTNIE UDAJĄC NIEZBORNOŚĆ MANIPULUJE SKUTECZNIE !”

    Ksiądz Natanek mawia:
    „Jeden pojmie w lot a drugiemu potrzebny młot”
    Zeno należy do tych, którzy pojmują w lot, dlatego u niego na blogu pozwoliłam sobie na taki żarcik wchodząc w rolę bezradnej „blondynki”.
    Napisałam, że się pogubiłam.
    Jednak wymiana zdań wyjaśnia w którym momencie się pogubiłam. Dotyczyło to Twojej wypowiedzi Peryskopie:
    “Także negowanie istnienia głównych sił lucyferiańskich pokazało kim jesteś i co tu robisz.”

    Rzeczywiście nie zrozumiałam co masz na myśli. Nie śledziłam dokładnie waszych wcześniejszych dyskusji.
    Zażartowałam:
    „No chyba, że Zeno zaprzeczasz teraz istnieniu szatana.
    Pogubiłam się….”
    Sądziłam, że sam zainteresowany to najlepiej wytłumaczy.
    Na szczęście dla tych, którzy nie pojmują w lot, a także dla nieśledzących tematu, Wizja skłoniła mnie do wyjaśnienia mojego naiwnego pytania o zaprzeczanie istnieniu szatana”

    Żadnych manipulacji tu nie ma, trzeba po prostu przeczytać całą wymianę zdań.

    http://zenobiusz.wordpress.com/2012/04/15/kto-sie-boi-zuzanny-kurtyki/comment-page-1/#comment-44318

    Polubienie

    • Peryskop 18 kwietnia 2012 o 2:33 am

     Megi, dzięki za czujne wypłynięcie w samą porę !

     To „negowanie sił luceferianskich” odbyło się bodaj 2,5 tygodnia temu gdy Zeno zaatakował Marka wywód o zagrożenich wynikających z działalności kasty Chabad Lubavitch [made in Poland]. Zenobiusz twierdził, że to jest coś, co nie istnieje i czym nie należy się zajmować.

     Tymczesem fakty są inne. Sprawdź proszę filmik – jest grudzień 2008 i Prezydent Lech Kaczyński zapalił w warszawskiej Synagodze imienia Nożyków pierwszą świeczkę chanukową…

     No problem.
     Ale w 1:38 mamy jednak sygnał, który wydaje się usprawiedliwiać taki wpis pod filmikiem:

     polscy prezydenci powinni obchodzic zydowskie swieta…z daleka… kiedys jeden z pseudo-polskich”geniuszy” napisal:”kto spotyka judaizm, ten spotyka Jezusa”…szkoda ze zapomnial dodac ze Jezusowi zajelo 3 dni aby sie po tym „spotkaniu” pozbieral… msciciel14therope

     Polubienie

     • zenobiusz 18 kwietnia 2012 o 8:20 am

      Zenobiusz twierdził, że to jest coś, co nie istnieje i czym nie należy się zajmować.
      http://zenobiusz.wordpress.com/2010/10/03/lech-wasa-i-dolar-od-rebe/
      Łgarstwo ,pisałem o dziwnej aktywności Chabadu,jak ,nie mieli jeszcze instrukcji,by ich wystawiać jako kozłem ofiarnego.Chabad,to tylko ,egzotyczny wierzchołek góry lodowej,nie majęcej nic wspólnego z narodowością,Ciekawe kogo to osłania ,w zamyśle.

      Polubienie

      • zenobiusz 18 kwietnia 2012 o 8:25 am

       http://zenobiusz.wordpress.com/2012/03/05/prezydent-wladimir-wladimirowicz-putin/
       Tu Ben Lazar i Chabad,a Putin,w tekście
       http://www.serwis24h7.pl/home/668-wladimir-putin-lucyfer-mason.
       O co więc chodzi. ???

       Polubienie

       • monitorpolski 18 kwietnia 2012 o 8:34 am

        Niesamowity ale i dezinformacyjny artykuł. O dziwo jest jakby powieleniem prac dr Piotra Beina, z tym ważnym wyjątkiem, że Bein nie uważa Putina za marionetkę kompleksu jot (którego wierzchołkiem są bankierzy i chabad). Kolejna rzecz, to że nie omawia w ogóle roli chabadu i syjonizmu w USA, a to przecież USA, a nie Rosja jest czołową potęgą świata. USA jest już de-facto państwem żydowskim – wszystkie aspekty życia – polityka, edukacja, służba zdrowia, armia, media, itd. są kierowane przez chabad. W Rosji nie, to widać np. po ludziach ją reprezentujących na zewnątrz.
        Konkluzja: chodzi o zdyskredytowanie Rosji, która w dużej części wyczyściła się z bolszewików – tak jest rola tej całej strony stopsyjonizmowi, którą powinno się nazwać raczej syjonistycznadezinformacja. Różnica też tkwi w tym, że Bein podaje źródła, a ten artykuł nie – dlatego jest bez wartości i można go zakwalifikować jako skrajny antysemityzm, o co pewnie chodziło.

        Polubienie

        • zenobiusz 18 kwietnia 2012 o 9:44 am

         Oni piszą o Rosji,by pozbawić złudzeń,tych właśnie,którzy są niezorientowani.Cała reszta USA Izrael,bankierzy,to elementy znane i opisane,po wielokroć,To nie monografia naukowa zagadnienia.
         Kiedyś tzw inteligencja ,w USA i Europie Zachodniej zachwycała się Stalinem.Byli niedoinformowani.Tak jest i teraz.Informacja to broń.
         Takich ludzi ,jak” stalinoluby”,określało się mianem „paputczycy”
         Pa puti,czyli po drodze,do pewnego czasu.
         I masz ,nomen omen Putin.
         Do czasu będzie im po drodze,potem,
         do piachu……

         Polubienie

       • zenobiusz 18 kwietnia 2012 o 8:52 am

        Co do autorów zamachu,piszę od jakiegoś czasu,o eksperymentach służb wymienionych państw,Rosji,USA ,Izraela,z demonicznym czynnikiem,w postrzeganiu pozazmysłowym.W takiej sytuacji,nie mam wątpliwości ,kto nad kim przejął kontrolę.Nie ma więc znaczenia przynależność państwowa,dla tego zwracanie uwagi,na jakąś grupę wyznaniową ,czy narodowościową jest wpuszczaniem w maliny.Kabaretowo wyglądający chabadnicy,Królowa brytyjska pożerająca niemowlęta,bankierzy,to wszystko fałszywe tropy.To zdemonizowani wysocy funkcjonariusze służb specjalnych sterują światem ku zagładzie.Można tylko po objawach lokalizować o co im chodzi,i szukać antidotum,a jest na pewno i w naszym zasięgu,bo nie zadawano by sobie tyle trudu na dezinformacje.Mamy tu zjawisko przećwiczone na bolszewikach,”proletariusze nie mają Ojczyzny”,demony też nie.

        Polubienie

        • zenobiusz 18 kwietnia 2012 o 8:57 am

         Większość ,”liniowych” pracowników kadrowych w służbach ,wie co się dzieje,i walczy.
         Nawet niektóre wpisy na naszych blogach mają takie źródło.Ktoś na nas liczy. 🙂
         Dla tego trzeba bardzo czujnie obserwować,kto w jakim kierunku,próbuje nas ukierunkowywać w zainteresowaniach.

         Polubienie

         • monitorpolski 18 kwietnia 2012 o 9:34 am

          Też mi się tak wydaje. Mam zresztą potwierdzenie w mailach z 2009 roku.

          Polubienie

     • zenobiusz 18 kwietnia 2012 o 8:28 am

      Co do autorów zamachu,piszę od jakiegoś czasu,o eksperymentach służb wymienionych państw,z demonicznym czynnikiem,w postrzeganiu pozazmysłowym.W takiej sytuacji,nie mam wątpliwości ,kto nad kim przejął kontrolę.Nie ma więc znaczenia przynależność państwowa,dla tego,bij chabad,nie szukaj dalej,.

      http://zenobiusz.wordpress.com/2012/04/16/doskonale-opetanie-temat-najtrudniejszyi-sedno-problemow-swiataczyli-jak-sie-pozbyc-goaulda/

      Polubienie

     • Megi 18 kwietnia 2012 o 9:23 am

      @Peryskop
      „Megi, dzięki za czujne wypłynięcie w samą porę !”

      Znowu nie rozumiem co masz na myśli.
      Mój wpis nie jest świadomym czujnym wypłynięciem w samą porę. Chciałam po prostu wyjaśnić swoje stanowisko ponieważ wywołałeś mnie do odpowiedzi.
      Jeśli mój wpis u Zena zrozumiałeś wprost, czyli uznałeś, że faktycznie mam wątpliwości czy teraz Zeno zaprzecza istnieniu szatana, to nie mogłam tego tak zostawić. Takie zrozumienie mojej wypowiedzi doprowadziło do oskarżenia Zena o na tyle skuteczne manipulacje, że ja się pogubiłam.
      Jeszcze raz napiszę: to był żart.
      To Twojej wypowiedzi nie zrozumiałam.
      Teraz wiem, że chodziło Ci o Chabad Lubavitch.
      Powodem mojego zagubienia nie były manipulacje Zena a Twoja wypowiedź pomijająca jako odbiorców osoby nieśledzące wątku.

      Jeśli chodzi o pozostałą część Twojego wpisu to pozwolisz, że nie będę komentowała. Nie mam takiej wiedzy ani potrzeby żeby brać udział w takich dyskusjach.

      Polubienie

      • zenobiusz 18 kwietnia 2012 o 9:36 am

       O to właśnie chodzi:
       „Powodem mojego zagubienia nie były manipulacje Zena a Twoja wypowiedź pomijająca jako odbiorców osoby nieśledzące wątku”
       Kłamstwo powtarzane wielokroć,dla wielu stanie się prawdą,stara metoda w wojnie informacyjnej,gdzie liczy się na pozyskanie ,niezbyt,zorientowanych w temacie,a że reszta ,nieliczna wie ?
       Cóz z tgo,jutro będzie nowy wpis,i kto będzie wracał do starych polemik.
       .

       Polubienie

       • Peryskop 18 kwietnia 2012 o 11:45 am

        Zeno, liczysz na to że ludzie zapomną Twojego autorstwa „bydlaka” ?

        Mylisz się !
        Ta wersja „2M” też miała ulec masowemu zapomnieniu, a tu nagla powraca jak Fenix:

        Krzysztof Cierpisz … Kłamstwo wiarygodniejsze niż prawda.

        http://mkkwola.nowyekran.pl/post/59449,krzysztof-cierpisz-klamstwo-wiarygodniejsze-niz-prawda

        Polubienie

        • monitorpolski 18 kwietnia 2012 o 12:19 pm

         Uprzedzam, że będę dbał o zachowanie kultury i cywilizowanych standardów dyskusji.
         W temacie Smoleńska – przypominam nagranie Gawrońskiego, o którym mało kto mówi:
         SMOLEŃSK – WIŚNIEWSKI NIE WIDZIAŁ ANI NIE CZUŁ CIAŁ! http://www.youtube.com/watch?v=qK3w4I3WpJo

         Polubienie

        • zenobiusz 18 kwietnia 2012 o 12:36 pm

         Ludzie nie zapomną,a z czasem mi przyklasną.wiem już skąd ta nagonka.
         http://zenobiusz.wordpress.com/2012/04/18/zdjecia-zuzanny-kurtykiproba-analizy/

         W tym programie prawdopodobnie nie można zmieniać oryginalnych wartości data/czas. Dlatego domniemam że ktoś kto je pozyskiwał z telefonu, po prostu je “zrzucił” do tego programu. Nie wyjaśniona jest dla mnie nadal sprawa zdjęcia 1 i 1a, gdzie data odbiega o jeden dzień w tył do reszty.

         Polubienie

        • monitorpolski 18 kwietnia 2012 o 12:48 pm

         Analiza Cierpisza jest bardzo dobra i wcale nie spaczona uprzedzeniami. Wręcz przeciwnie. To jest moja opinia. Nadal nikt nie potrafi wytłumaczyć dlaczego polscy oficerowie mieli by wsiąść do tego samolotu. Wszyscy zakładają, że byli debilami. A na pewno nie byli (nie, nie obrażam ich pamięci, twierdzę że tylko debil by wsiadło do samolotu z tyloma ważnymi politykami na pokładzie po tym co się stało z Casą kilka lat temu).

         Polubienie

         • zenobiusz 18 kwietnia 2012 o 7:08 pm

          Dla czego mieli wsiąść???.Zrobili jeden błąd.Zaufali kolegom w polskich mundurach,to był lot wojskowy,ochraniany przez BOR.Może po sprawie Cesny,mieli konno jeździć ,bo to bezpieczniej.???Pokaż mi inne przypadki,takiego dbania o własne tyłki generalicji,gdy leci Prezydent.Po prostu zdrada,była zbyt perfidna by ją brali pod uwagę.
          O Cierpiszu i jego dowodach tutaj:
          http://zenobiusz.wordpress.com/2012/04/18/zdjecia-zuzanny-kurtykiproba-analizy/#comment-44531
          Można zapoznać się z rzadko,z uwagi na rodziny ,publikowanymi ,zdjęciami,z miejscami zamachu, m .in. zwłok..Jako doświadczony ,b,prokurator wojskowy,który nie jedno śledztwo własne prowadził,stwierdzam,że nie ma tam żadnych cech mistyfikacji.

          Polubienie

        • junixy 18 kwietnia 2012 o 6:41 pm

         A czy pamiętacie ten nieszczęsny wieniec, który miał Prezydent złożyć w Katyniu? Media poinformowały w krótkich migawkach tak mimochodem, zdaje się 3 dni po katastrofie, że wieniec ocalał w jakiś „cudowny” sposób 😉 nawet nie był zabrudzony, czy nadpalony … Pokazano kilka fotek mające Polakom przypomnieć : „Boże coś Polskę”…
         Ale parodia, kokpit wyparował, wrak wydmuszka, ciała zmasakrowane a kwiatki na świerku cud miód :-)))

         Polubienie

      • Peryskop 18 kwietnia 2012 o 11:57 am

       Megi, w „wynurzeniu” była tylko radość, że właśnie się odezwałaś, żeby wyjaśnić.

       I rozumiem, że wobec braku szerszej wiedzy nie chcesz się wypowiadać.
       To rozsądniejsza postawa, od wyrażania opinii na każdy temat przez osoby, które dopiero post factum ujawniają swoje luki intelektualne. Asertywność i elokwencja to cenne wartości, ale…

       Pozdrawiam 😀

       Polubienie

       • zenobiusz 18 kwietnia 2012 o 12:38 pm

        „osoby, które dopiero post factum ujawniają swoje luki intelektualne.
        Skop@
        gentelman ,jak zawsze.

        Polubienie

 9. Aśka 17 kwietnia 2012 o 9:56 am

  Kto ma w Polsce najlepsze koneksje z USA? Moim zdaniem Sikorski. Przypomnijmy sobie, jak się zachowywał ten pan chwilę po wypadku. Nie mam teraz czasu, aby odszukać jego wypowiedzi, ale sprowadzały się one do tego, że dokładnie wiedział co się stało (łącznie z przyczyną wypadku – wina pilota). Dylematy miał tylko w jednym przypadku, czy już powiadamiać o zdarzeniu inne osoby – w tym premiera.

  Polubienie

  • Aśka 17 kwietnia 2012 o 9:57 am

   On też wcześniej wspominał w sposób b. zdecydowany o wyrżnięciu watahy.

   Polubienie

  • zenobiusz 17 kwietnia 2012 o 10:23 am

   Odświeżę pamięć niektórych.

   http://vox.salon24.pl/260650,agent-kgb-zorganizowal-wizyte-l-kaczynskiego-w-smolensku
   Dlatego można z całą pewnością stwierdzić, że Turowski był agentem nie tyle SB co KGB. A nie był jakimś tam amatorem jak Hejmo, Paetz czy S.D. , ale wszechstronnie wyszkolonym do zadań profesjonalnym agentem.

   Dziś też dla Rosji raczej nie jest tylko emerytowanym agentem.

   Nie dziwi teraz zupełnie fakt, że polska polityka wschodnie jest jednym wielkim pasmem porażek…

   Ciekawe ilu w Polsce jeszcze jest takich śpiochów na eksponowanych stanowiskach w Rządzie, aministracji; dyplomacji, w polityce i w MEDIACH? A ilu dodatkowo jest agentów wpływu?

   Dodatkowo wyszło dlaczego niektórzy prominentni politycy, i to z zupełnie różnych stron sceny politycznej, tak brutalnie i histerycznie walczą z lustracją i z samym IPN em.

   Po drugie warto aby polskie służby zainteresowały się tymi, którzy tę osobę mocno lansowali w MSZ, a szczególnie osobą Radka Sikorskiego (vel. Radosław Sikorka), który jako nikomu nieznany 17 latek z Bydgoszczy, nawet bez matury wyjeżdża do Anglii, Afganistanu i USA i tam robi oszałamiającą karierę… ciekawe za czyje pieniądze?

   A dodatkowo fakt, że Pan Turowski, zapewne jako agent KGB, był głównym organizatorem wizyty Lecha Kaczyńskiego w Smoleńsku, ludziom nieoślepionym przez polityczną nienawiść powinien dać dużo do myślenia.

   Polubienie

   • Aśka 17 kwietnia 2012 o 11:00 am

    Są też podwójni agenci służący nie tylko jednemu państwu.

    Polubienie

   • Aśka 17 kwietnia 2012 o 11:02 am

    Trzeba też wiedzieć, że nie wszystkie służby rosyjskie są prorosyjskie.

    Polubienie

    • hjk 17 kwietnia 2012 o 8:42 pm

     w istocie pewnie walcza ze soba o rozne wpływy, a jak trzeba to sie wspmagaja,,,
     tak jak wszedzie…

     Polubienie

     • Peryskop 18 kwietnia 2012 o 2:39 am

      graficznie
      Sowiecki łącznik

      Polubienie

 10. wacpan 17 kwietnia 2012 o 10:21 am

  bosski&tadek

  Polubienie

 11. ~gabriel 17 kwietnia 2012 o 10:34 am

  A czy Polską rządzą Polacy? Poza Prezydentem 2010 nie widziałem i nie widzę w Komorowskim i Tusku Polaka. Zakładam, że Tusk to Niemiec, Komorowski Rusek a Sikorski zawarł Pakt w Anglii, która ma w ręku Amerykę. Już wiele miesięcy temu stwierdziłem, że trwa kolejny rozbiór Polski w warunkach „pokojowych”. Niemcy odzyskują to, co zawsze uważali za swoje. Rosja pozbyła się buntującego się „Pana Jana”, ponieważ w ich rozumieniu, Polska jedynie jeszcze istnieje ze względu na ramy terytorialne XXI wieku. Trudno w środek europy zrzucić ładunek, który zaszkodził by dużo rozleglejszemu terytorium. Amerykanie z kolei, rozpanoszyli się bardziej, niż każdy z nas podejrzewa. A ich interes to kasa i kontrola. Cóż, za tymi wszystkimi działaniami idą dobra finansowe i bogactwa naturalne, to po pierwsze. Po drugie, kartel finansowy i farmaceutyczny (odmowa szczepionek AH1N1) zbyt wiele tracił. Skoro Sarkozy potrafił zabić i doprowadzić przy swoim współudziale inny kraj do ruiny za 50mln euro, to śmierć L.Kaczyńskiego była w ich oczach warta setki razy więcej. Taki kraj jak Polska z taką mentalnością i położeniem w europie, miał do wyboru 2 opcje rozwoju. Stać się Europejską potęgą lub robić na pół etatu u sąsiadów. Historia się powtarza. Polak reaguje jak zagrożone jest jego własne życie. Nie stać nas na zbiorową reakcję „tu i teraz” i mamy tego konsekwencje. To kolejna lekcja i nikt nie jest tu winien prócz samych Polaków. Na co pozwoliliśmy, to nam zrobiono. Gdyby tysiące założyło namiotowe miasto wokół Belwederu aż do momentu wymiany wszystkich członków rządu, coś by to pomogło. Potem MOŻE, udało by się odmienić bieg historii. Obecnie uważam, że jest za późno. Niebawem będziemy zaabsorbowani zupełnie innymi wydarzeniami. Nazwiska winnych za Smoleńsk nigdy nie zostaną ujawnione. Można jedynie obwinić określony rząd konkretnego kraju. I co potem? Przecież daliśmy się rozbroić dzięki rządowi Tuska. Polski już prawie nie ma. Nie mamy się czym bronić. Większość nieruchomości już nie należy do Polaków. Ziemia jest także wyprzedawana. Instytucje służą jedynie do dalszego ciągnięcia tego chorego procesu. Rządzą Nie Polacy. Czego brakuje? Brakuje jedynie na półkach w sklepach w „Polsce” takich produktów, które sprowadzą na populację Polaków choroby śmiertelne w przeciągu kilku miesięcy od momentu spożycia. I kraj ten będzie może jeszcze żył jakiś czas jako wpis na Wikipedii. Nie nauczyliśmy się. Niemcy także. Rosja również. Znamy to wszyscy i wiemy jak się to zakończy. Totalną rozpierduchą. Jedynie Ameryka pobiera swą pierwszą lekcję i ją zaboli to najbardziej. Smoleńsk – powtarzam – był wspólną robotą Amerykanów i Tusko rządu a Rosja otrzymała prezent. którego nie sposób odmówić. Jestem za rozpierduchą. Nie można na takim bagnie i trującym syfie budować czegoś wartościowego. Potrzebny jest „spychacz i walec”. Żal mi jest pierwszoklasistów, ale lepiej by powtórzyli rok, niż mordowali się aż do gimnazjum mając ciągle problemy z nauką/nauczką”. Ja stąd spadam już nie długo. Tworzę swój własny świat i powoli się pakuję 😀 Zostawcie Smoleńsk, bo tworzycie kolejny. Idźcie na spacer podziwiając osamotniona część natury. Już nic nie zmienicie. Mieliście na to czas, zaprzepaściliście. Pozostaje jeszcze jedynie unieść kurtynę iluzji, ale czy zdążycie? Dziękuję za uwagę, kłaniam się po pas. Autografów nie rozdaję, wywiadów nie udzielam.

  Polubienie

  • szuwaxpl 17 kwietnia 2012 o 1:12 pm

   gabriel@ – staram się nie ganić nikogo za jego poglądy, ale Ty naprawdę nie wnosisz niczego dobrego a nawet hasłem pakowania się i ‚ucieczki’ można zrozumieć, że nakłaniasz innych aby zrobili to samo ?! Uważam, że to nie jest patriotyzm. Podobnie myślącym i mówiącym mówię, że to selekcja negatywna. To nie my mamy opuścić ten kraj – tylko oni ! Czyniąc tak – poddajemy się jako społeczeństwo, którego chwilowo nie ma. Ale POLSKI DUCH się obudzi, nie wiem kiedy ale na pewno!!! oni o tym dobrze wiedzą, tylko potrzeba nam objawionego wroga a nie tzw. przyjaciół, którzy czynią wiele złego w ładnym filmie.
   Kłamać mogą i to robią, ale już coraz mniej zostało do okłamywania, za chwilę ludzie ściągną te różowe okulary.
   Monitor – przy okazji dziękuję za temat !

   Polubienie

   • Aśka 17 kwietnia 2012 o 2:09 pm

    Podpisuję się dwoma rękoma, chociaż mogę podnieść tylko jedną łapkę w górę.

    Polubienie

   • ~gabriel 17 kwietnia 2012 o 8:55 pm

    „pakowania się i ‘ucieczki’ można zrozumieć, że nakłaniasz innych aby zrobili to samo ?! ” – Jezu, Maryjo i Józefie. Daleko Ci do załapania tego, co zawierają moje komentarze. Ucieczka? Ręce mi opadły…. 😦

    Polubienie

    • szuwaxpl 17 kwietnia 2012 o 9:17 pm

     Szkoda komentować – skoro sam sobie zaprzeczasz!

     Polubienie

 12. zenobiusz 17 kwietnia 2012 o 10:45 am

  „Zostawcie Smoleńsk, bo tworzycie kolejny. Idźcie na spacer podziwiając osamotniona część natury. Już nic nie zmienicie. Mieliście na to czas, zaprzepaściliście.”
  A tu się jeszcze srogo,zdziwisz.
  Twój świat na wyjeździe ,może jednak ,gdy nadejdzie ,to co musi ,będziesz mógł opuszczać ,
  z nadzieją ,że w tej Polsce ,której nie rozumiesz ,i którą mentalnie już porzuciłeś,znajdziesz ocalenie.

  Polubienie

  • ~gabriel 17 kwietnia 2012 o 11:17 am

   Cóż zenobiusz, nie obraź się, ale od jakiegoś czasu twoje komentarze wywołują u mnie śmiech/uśmiech. Nie jest to ironiczny śmiech ani lekceważący. Sam się z siebie uśmiejesz już niebawem 🙂 Powodem jest to, że komentujesz kolejny raz mój wpis, nie czytając tego o czym piszę. Innymi słowy, piszę o zupełnie czymś innym a ty komentujesz zupełnie coś innego. Charakterystycznym jak zauważyłem, dla ciebie jest także to, że często kopiujesz fragment komentarza komentatora i do tego się odnosisz. Zrób parę kroków w tył, popatrz na całość…chyba że stoisz przy ścianie 😉 Ja cie nie wyjaśnię sedna moich komentarzy i co im przyświeca. Twoje komentarza DLA MNIE mają charakter wściekłego i bezsilnego buntownika ulicznego. Jest ok ale czy twoja bezsilność nie skłania cię do szukania odpowiedzi w zupełnie innym „miejscu?”. Oczekujesz Trybunału i sądu nad Toskorządem? Chcesz odpalić rakiety na Moskwę? Nie widzisz w jakim kierunku i w jakim tempie stacza się świat? Chciałbym, aby kraje powróciły do negocjacji i przywróciły pokój na świecie, zadbały o miejsca pracy, wspieranie rozwoju społeczeństw i liczyły się z ich głosami. Chciałbym…mam takie naiwne pobożne życzenie. Cóż, marzyć wolno. Jest to także możliwe ale w innych ramach czasowych. Moim zdaniem obecnie nie ma już takiej możliwości. Pesymizm działa na ciebie jak płachta na byka więc zajmijmy się tym co napisałem. Masz jakieś pomysły aby Polsce i światu przywrócić pokój, rozwój i wartości wyższe jakimi by się rządy krajów kierowały? Ale tak w parę miesięcy, bo potem tego co będzie fruwać w powietrzu nie da się zamieść czy odkurzyć w jeden dzień. Chętnie przeczytam twój scenariusz na szybkie przywrócenie światu tego, czego z nas większość z nas pragnie.

   Polubienie

   • zenobiusz 17 kwietnia 2012 o 11:25 am

    Komentuję dokładnie to co masz na myśli,a podyskutować mogę u mnie na blogu,by nie zmieniać tu tematu.

    Polubienie

    • Hjk 17 kwietnia 2012 o 1:57 pm

     Gabi zadał tu pytanie więc odpowiadać trzeba tu.

     Polubienie

    • ~gabriel 17 kwietnia 2012 o 2:09 pm

     Sądzę, że jawna dyskusja jest wskazana a jeśli obawiasz się reakcji Monitora na zmianę tematu, poproś go a założy osobno temat wolnych wypowiedzi nt Smoleńska.Właściwie pytałem o ogólnikowy scenariusz, jak światu przywrócić pokój i poszanowanie praw ludzi w parę miesięcy. Nic wielkiego dla wizjonera 😉 Ja koncepcji nie mam, jak uziemić kartel bankowo-farmaceutyczny i postawić rodziny globalnych zbrodniarzy przed sądem. Jeśli masz, myślę że nie tylko ja chętnie przeczytam.

     Polubienie

     • zenobiusz 17 kwietnia 2012 o 2:17 pm

      Za parę miesięcy,wszyscy staniemy,twarzą w twarz z poległymi pod Smoleńskiem,a i w Katyniu.
      Staniemy i odpowiemy,co zrobiłeś dla Boga ,Honoru i Ojczyzny,współczuję wielu z was tu piszących ,wydaje wam się ,że to taka wirtualna zabawa,a czas przyspieszył.
      Odwracaczy uwagi też to dotyczy.Nie będzie anonimowości.
      Spisane będą słowa i uczynki.!!!

      Polubienie

      • Aśka 17 kwietnia 2012 o 2:24 pm

       Zeno zachowujesz się tak, jakbyś to Ty był Alfą i Omegą. Nie wiem, czy to się spodoba Najwyższemu.

       Polubienie

       • zenobiusz 17 kwietnia 2012 o 2:38 pm

        Ja jestem ,tylko głosem ,wołającym na puszczy,w nadziei,że ktoś usłyszy w porę ….
        Sądzeni będziemy z intencji ,nie skuteczności.

        Polubienie

        • rabarbarek 17 kwietnia 2012 o 4:15 pm

         Wszyscy mamy dobre intencje , tylko z tych dobrych intencji wychodzi czasem to co wyszlo czyli kolejna awantura trwajaca trzeci dzien. Zdjecia z odlotu Prezydenta niczego nowego nie wniosly , bo nic na nich nie widac poza samolotem. Przy najlepszych nawet checiach i lupach nie widac tam nikogo. Sama robie tysiace zdjec i filmow i wiem jak sie robi zdjecia , ktore maja byc w przyszlosci pamiatka pewnych wydarzen. No chyba , ze czlowieka robiacego zdjecie interesowal samolot, a nie odlot delegacji rzadowej. To zmienia postac rzeczy.

         Osobiscie uwazam , ze tuz po wypadku , a nawet i teraz Polska powinna domagac sie oddania czarnych skrzynek od Rosji. To tam sa [ byly] informacje , ktore wyjasnilyby duzo . Moze nawet wszystko. Po jaka ch….e trzyma je obce panstwo . Czesci samolotu gnily na Siewiernyj , czarne skrzynki w sejfie , a my wypatrujemy pary Prezydenckiej na schodach samolotu .

         A teraz fragment wypowiedzi corki b. Prezydenta , Marty. …

         ” Wedlug mnie , delikatnie rzecz ujmujac , sa to ludzie [ rzad polski] dzialajacy wbrew polskiej racji stanu . Przypominam tez , ze wlasnie teraz , gdy z soba rozmawiamy , usiluje sie sprzedac drugi tupolew , ktory jest jednym z kluczowych dowodow dla ustalenia przyczyn katastrofy . Wnioski nasuwaja sie same”

         I wlasnie problem z drugim tupolewem moze miec istotne znaczenie dla sledztwa . Niestety prawdopodobnie i ten dowod bedzie wywieziony do Rosji , bo pewnie to oni go kupia , a jesli nie oni to trzeba uwaznie obserwowac kto?

         Analiza przeprowadzona przez blogera , ktora zamieszczam nizej tez jest ciekawa i choc nie jest rozwiazaniem zagadki czy samolot wylecial czy nie , to z pewnoscia pokazuje , ze zamiana samolotow byla mozliwa. Dlaczego , czy i kto to zrobil czas pokaze .

         36 Pulk wojsk powietrznych tez rozwiazano , wszystkie Yaki tez do sprzedazy. Taaaak…

         http://acontrario.nowyekran.pl/post/58689,nie-dopuscmy-do-sprzedazy-tupolewa-102

         Polubienie

         • zenobiusz 17 kwietnia 2012 o 4:21 pm

          Tu też nie widzisz,?
          Na moim blogu jest wyraźniejsze.

          Polubienie

      • hjk 17 kwietnia 2012 o 9:09 pm

       „Za parę miesięcy,wszyscy staniemy,twarzą w twarz z poległymi pod Smoleńskiem,a i w Katyniu.”

       „A o dniu owym nikt nie wie tylko Ojciec”
       „Ten dzien przyjdzie jak złodziej”
       Itd.
       A skad pewność ze za kilka miesięcy, czemy nie za kilka godzin, dni tygodni, lat czy dziesięcioleci?
       Mozesz nam to wyjaśnić?

       Polubienie

       • zenobiusz 17 kwietnia 2012 o 10:03 pm

        Nie,bo mieli uszy a nie słuchali,mogę dać wskazówkę ,pilną.
        http://www.rodzinapolska.pl/dok.php?art=religia/archiwum/2004/421_1.htm

        Polubienie

   • maniek 17 kwietnia 2012 o 2:54 pm

    Niczym Anioł Gabriel…dobrze gada… Polać Mu!!!

    Polubienie

 13. hjk 17 kwietnia 2012 o 12:03 pm

  @”Kaczmarka na podstawie scenariusza Piotra Gontarczyka pt. “Betar”.
  Obraz ten opowiada o historii przedwojennej organizacji żydowskich radykałów,”

  Jest już gdzies w necie albo czy ktoś nagrał?

  Polubienie

  • Maria 17 kwietnia 2012 o 6:30 pm

   Film będzię powtórzony 20.04. na kanale HISTORY (chyba o g.18.)

   Polubienie

   • hjk 17 kwietnia 2012 o 10:05 pm

    upppsss nie będę mógł obejrzec…

    Polubienie

 14. AQQ 17 kwietnia 2012 o 12:26 pm

  Ja się tam na elektrowniach atomowych nie znam ale na Ukrainie znowu coś się popsuło…

  Polubienie

  • Hjk 17 kwietnia 2012 o 1:52 pm

   A skąd to wiesz :-). Jakiś link?

   Polubienie

  • ALFA 17 kwietnia 2012 o 1:53 pm

   Znowu ktoś palce maczał .

   Polubienie

  • AQQ 17 kwietnia 2012 o 1:57 pm

   http://www.sfora.pl/Awaria-w-ukrainskiej-elektrowni-atomowej-a42555
   na pasku polsatu tez było.

   Polubienie

  • felicyta 17 kwietnia 2012 o 1:58 pm

   Awaria w ukraińskiej elektrowni atomowej
   REAKTOR WYŁĄCZONY PO ZNISZCZENIU TRANSFORMATORA
   http://www.tvn24.pl/-1,1741753,0,1,awaria-w-ukrainskiej-elektrowni-atomowej,wiadomosc.html

   Ukraińska elektrownia atomowa w obwodzie mikołajowskim
   Jeden z trzech reaktorów jądrowych w elektrowni w obwodzie mikołajowskim na południu Ukrainy został wyłączony po awarii kabla elektrycznego – podało we wtorek Ministerstwo ds. Sytuacji Nadzwyczajnych, zapewniając, że nie doszło do żadnego wycieku substancji radioaktywnych.
   „Zniszczenie głównego transformatora reaktora nr 2 wywołało przerwanie linii wysokiego napięcia, co spowodowało włączenie się systemu alarmowego reaktora” – wyjaśnia ministerstwo w komunikacie zamieszczonym na swojej stronie internetowej.

   „Zmniejszono moc reaktora do poziomu minimalnego i odcięto system dystrybucji elektryczności” – dodano. Jak zapewniono w komunikacie, groźba wycieku w elektrowni nuklearnej są w normie”.(…)

   Polubienie

   • hjk 17 kwietnia 2012 o 10:09 pm

    eee, no to nie elektrownia tylko trafo strzeliło, panikuja…
    Chyba ze zwalili na trafo, a w rzeczywistosci juz coś w rodzaju czernobyla mamy, tamto te bylo w kwietniu, tylko blizej końca…

    Polubienie

 15. felicyta 17 kwietnia 2012 o 1:53 pm

  Katastrofa smoleńska
  Brudziński: Tusk jest zuchem w krótkich majtkach
  http://wiadomosci.onet.pl/katastrofa-smolenska,5105775,temat.html
  – Władimir Putin traktuje Donalda Tuska jak pętaka. To daje dowód, jak Rosja traktuje ludzi. Tusk w relacjach z Putinem zachowuje się nawet nie jak harcerz, bo obraziłbym harce­rzy. Jest zuchem w krótkich majtkach – powiedział w programie „Jeden na jeden” na ante­nie TVN 24 Joachim Brudziński, polityk Prawa i Sprawiedliwości.
  Joachim Brudziński, fot. Sławomir Kamiński / Agencja Gazeta

  – Tylko ktoś tak naiwny i ignorant w sprawach międzynarodo­wych jak Tusk czy Sikorski mogli uwierzyć, że rozpętując wojnę i atakując prezydenta Lecha Kaczyńskiego, będą ważnymi partne­rami dla Putina – stwierdził Brudziński.

  Polityk PiS przekonywał również, że gdyby premier nie rozdzielił wizyt do Katynia nie doszłoby do katastrofy. – Gdyby polecieli razem, nie doszłoby do katastrofy i to moralna odpowiedzialność Tuska. Została zdradzona cała delegacja państwa polskiego – podkreślił brudziński.

  – Tusk wpadł 10 kwietnia w ramiona Putina i tulił się do niego. Nigdy poważny polityk i mąż stanu nie pozwoliłby sobie na to, by tulić się do polityka, gdy kilkadziesiąt metrów dalej spoczywa­ło w błocie ciało prezydenta – stwierdził.

  – Niebawem o Tusku nikt nie będzie pamiętał, chyba tylko w kon­tekście hańby narodowej. Trzeba zrobić wszystko, by Tuska jak najszybciej odsunąć od władzy przekonywał gość Bogdana Ryma­nowskiego.(…)

  Polubienie

  • Sully 17 kwietnia 2012 o 3:02 pm

   Nie wytrzymam….kur..a skonczcie pieprzyć, że się Tusk do Putina tulił…LITOSCI!!!! Tak zachowują się NORMALNIE ludzie, stała się tragednia, niewyobrażalna, to był zwykly ludzki gest.!

   Polubienie

   • Sully 17 kwietnia 2012 o 7:01 pm

    Dzieki za minusy ! Pewnie Wy ( ci którzy oceniają moją wypowiedź powyżej) gdybyście tam byli to kopnęlibyście w ry.. za przeproszeniem kogoś kto was przytula i łączy się z wami w bólu…i oczywiście uznalibyście to za normalne chrzescijańskie zachowanie. Brawo brawo! Teraz widze z kim mam tutaj do czynienia, dobrze że nie jesteście moimi znajomymi, bo brzydzę się takim zachowaniem. Co za kraj.

    Polubienie

    • szuwaxpl 17 kwietnia 2012 o 7:10 pm

     Sully – nie wszystko w życiu jest takie jak wygląda! Na pierwszy ‚rzut oka’ masz rację – taki ludzki gest. Ale bardzo proszę zobacz film „Mgła” i popatrz i posłuchaj Tych, którzy byli obok tej bronione jprzez Ciebie sceny.

     Polubienie

     • totalskynoproblemsky 18 kwietnia 2012 o 12:20 pm

      @szuwaxpl
      no, obejrzałem tę „Mgłę”, i żeby tylko ograniczyc sie do tej jednej sceny z przytulaniem (bo sie zadyskutujemy na śmierć, a niech chcę odbierać chleba takim dwóm, którym to zadyskutowywanie sie wychodzi najlepiej:-): a jak Ty bys sie zachował w takim momencie, będąc na miejscu Tuska…? odepchnąłbys Putina? a może zaczął uciekać? albo mu przywalił z liścia? dziwnie sie porobiło na tym blogu….

      Polubienie

      • monitorpolski 18 kwietnia 2012 o 12:44 pm

       No pewnie, to o niczym nie świadczy. Pamiętacie jak Bush się witał z Husseinem i Rumsfeldem? Jak starzy kumple.

       Polubienie

 16. felicyta 17 kwietnia 2012 o 1:56 pm

  Silne trzęsienie ziemi w Chile
  dzisiaj, 06:20
  POg / PAP, CNN
  http://wiadomosci.onet.pl/swiat/silne-trzesienie-ziemi-w-chile,1,5105711,wiadomosc.html
  Trzęsienie ziemi o sile 6,5 w skali Richtera nawiedziło we wtorek zachodnie Chile – poinformowały amerykańskie służby geologiczne (USGS). Wstrząsy były odczuwalne w stolicy kraju, Santiago de Chile. Na razie nie ma doniesień o zniszczeniach.

  Wstrząsy trwały około minuty. Dotychczas nie ma doniesień o ofiarach i dużych zniszczeniach. Bez prądu jest kilka tysięcy gospodarstw domowych.

  Według USGS ziemia zatrzęsła się 48 kilometrów na północny wschód od miasta Valparaiso na głębokości ok. 26 kilometrów.(…)

  Polubienie

  • szuwaxpl 17 kwietnia 2012 o 7:13 pm

   Później w pd Peru. Mój kolega mieszkający w Limie pisał, że naukowcy ostrzegają przed bardzo silnym trzęsieniem w Peru powyżej 8. Pytanie jest tylko kiedy a nie czy !

   Polubienie

   • hjk 18 kwietnia 2012 o 12:02 am

    Cieekawe, bo dzis rano byl nieco mocnejszy rozbłysk, zresztą idzie nów, wtedy słonko lubi błyskać…

    no tak, na terenie sejsmicznym zawsze są tzresienia i kiedys będzie „takie większe” – kazdy z ludzi tam żyjących chyba sobie zdaje sprawe…
    sieją panike i sensacje…
    czy podgotowuja pod haarpowanie?

    Polubienie

 17. tahion 17 kwietnia 2012 o 2:07 pm

  gdy ten dzien nadejdzie …
  ___

  c0 t0 ?
  Total’s North Sea Gas Leak From Space

  szukacie ,a? MaCIeJ 🙂

  raczej MON 🙂

  _______________________
  pozdr0

  Polubienie

 18. felicyta 17 kwietnia 2012 o 2:54 pm

  Zapraszam do obejrzenia kolejnego, znakomitego wykładu doktor Aleksandry Niedzwiecki, w którym demaskuje ona wielkie oszustwa związane z przynoszącym miliardowe dochody biznesem rzekomego leczenia raka. Założenia „kuracji” onkologicznej oparte są na oszukańczych podstawach, a terapia ta jest gorsza od choroby.

  Nie wystarczy wiedzieć, jak nas oszukują i mordują, najważniejszą częścią wykładu jest wiedza o tym, jak chronić się przed zachorowaniem i jak się skutecznie i bezpiecznie leczyć, gdybyśmy jednak zachorowali.
  Czego trzeba więcej, żeby uwierzyć?

  Wykład ten prezentuje doskonale udokumentowane dowody NAUKOWE uzyskane przez rzetelnych i uczciwych badaczy.(…)

  http://astromaria.wordpress.com/2012/04/16/onkologiczne-ludobojstwo-zdemaskowane/#comments

  Polubienie

 19. wacpan 17 kwietnia 2012 o 3:31 pm

  jude szykuja sie do wojny…..tfuuuuuuuuu

  http://konflikty.wp.pl/kat,107158,title,Ehud-Barak-Izrael-nie-obiecywal-USA-ze-nie-zaatakuje-Iranu,wid,14417880,wiadomosc.html?ticaid=1e4a0

  Polubienie

 20. wacpan 17 kwietnia 2012 o 3:50 pm

  cytat z wp.pl

  „POlska za TUSKA to III swiat, oto dowód; Polska za rzadów plarfusów to III swiat : 1. Daniel Pokrzycki – „zginal w wypadku samochodowym” przed wyborami w 2005 r. 2. Marek Karp – zginal w wyniku obrazen spow. „wypadkiem samochodowym”, droge zajechalo mu auto o bialoruskich numerach. 3. … rozwin caloscMarian Golinski – zginal w „wypadku drogowym”, zjechal na drugi tor wprost na tira o rosyjskich rejestracjach 4. Grzegorz Michniewicz, doradca premiera i Arabskiego, „powiesil sie” na kablu od odkurzacza (!!). 5. Eugeniusz Wróbel – „zamordowany” przez chorego psychicznie syna (którego zona nota bene jest psychiatra i przez ponad 20 lat nie zauwazyla zlego stanu psychicznego swojego dziecka. SIC!). 6. Stefan Zielonka -utopiony, dokumenty które mial przy sobie natomiast cudem ocalaly. 7. bp Mieczyslaw Cieslar -„zginal w wypadku samochodowym” dokladnie 18.04.2010 r, mial byc nastepca Adama Pilcha, który zginal w Smolensku. 8. Krzysztof Knyz -operator Faktów, pokazal na zywo w TVNie wraz z W. Batorem jak TU 154 laduje w calosci. Potem slad po operatorze zaginal. 9. Marek Dulinicz -szef grupy archeologicznej ze Smolenska, „zginal w wypadku samochodowym”. 10. Dariusz Ratajczak – dr historii, skazany za klamstwo oswiecimskie, jego rozkladajace sie cialo znalezione w samochodzie. Miesiac po katastrofie w Smolensku. 11. Dariusz Szpineta -ekspert w sprawie smolenskiej katastrofy, powiesil sie w hotelowej lazience w Indiach 12. Plk Leszek Tobiasz, byly oficer WSI, glówny swiadek oskarzenia w tzw. aferze marszalkowej, w która zamieszany jest prezydent Bronislaw Komorowski, nie zyje Ostatnie osiem osób „zginelo” 1-4 m-ce po katastrofie w Smolensku i byly w te sprawe mocno zaangazowane. Niedawno „samobójstwo” popelnil Lepper. Ciekawe, kogo teraz dosiegna macki POlskiej sprawiedliwosci. PRZESTANCIE PATRZEC, ZACZNIJCIE WIDZIEC !!! POwielajcie”

  Polubienie

  • Konarski 18 kwietnia 2012 o 2:44 am

   Lepper też ‚się powiesił”…

   Polubienie

   • rabarbarek 18 kwietnia 2012 o 3:07 am

    ‚” Odpowiecie na to , ze to nieprawda, ze to jest niczym , to jest nieprawda , co ten Lepper opowiada… No, pewnie, ze tak odpowiecie. Natomiast te dokumenty na ten temat istnieja i mowie wam , ze sa zdeponowane w odpowiednich miejscach. Obojetnie , co by mi sie stalo [ bo pogrozki juz byly ] , te dokumenty ujrza swiatlo dzienne . Ujrza swiatlo dzienne i zobaczymy co wtedy powiecie,,,,”

    Z przemowienia Leppera w Sejmie 2001 rok

    Polubienie

 21. TajemniczyPan 17 kwietnia 2012 o 6:38 pm

  Jason Vale skazany na więzienie za stwierdzenie, że pestki moreli są lekarstwem na raka [PL]

  Polubienie

  • wirujcie 17 kwietnia 2012 o 9:10 pm

   to jest lepsze lekarstwo

   Ciała nie można odżywiać, można je tylko odurzać. Wszystko, co zmienia twoje ciało fizjologicznie klasyfikujemy jako narkotyk. Jedzenie to narkotyk. Jedne w większym stopniu wyniszczają ciało inne w mniejszym.

   Nie czerpiemy energii do życia ze zjadanego pokarmu. Ciało nie jest w stanie niczego pozyskać, z tego co się zjada. Może je tylko rozbić i pozbyć się tego. Doświadczamy narkotyku przez pewien okres czasu i później to mija. Problem w tym, że jedzenie jest przyjmowane wielokrotnie w ciągu dnia i w wielu wariacjach. Dodatkowo, pozostaje ono w ciele przez miesiące, powodując opasłe ciała i wszystkie typy problemów zdrowotnych.

   Żywność zwana zdrową jest zwykłym jedzeniem, przy których ciało w sposób łatwy pozbywa się go i nie sprawia ono wiele problemów w drodze ku wyjściu. Owoce są najlepszym przykładem.

   Akceptować idee, a że ciało pozyskuje energię z czegoś co zjada jest kompletnym niezrozumieniem funkcji dróg wydalniczych, co większość przyjęła określać jako układ trawienny.

   Układ trawienny ,właściwie wcale nie jest układem trawiennym. Jest to układ eliminacyjny i to jest wszystko, do czego on służy. Cokolwiek włożymy do ust w pierwszej fazie zostanie potraktowane kwasem w żołądku, po tym trafia do małego jelita, gdzie kwas zostaje zneutralizowany, później materia zostaje rozbita. Jest to w tedy, kiedy zostaje odprowadzana poprzez krew. Krew jest na bieżąco oczyszczana z obcej materii za pomocą wątroby, nerek, płuc i skóry. Proces ten nijak ma się do asymilacji czy odżywiania. Stajemy się bardziej otyli, kiedy przyjmujemy te typy narkotyków i jak sądzę, reszty z jedzenia utrzymują się co najmniej przez 3 miesiące.

   Poszczenie nie ma dla mnie sensu, albo porównuję je do osoby, która pali ale raz na jakiś czas przestaje na parę tygodni i znów do tego wraca. Post jest dobry dla ciała tak, jak zaprzestanie palenia raz na jakiś czas. Pomaga ciału jedynie w okresie jego trwania, przestaje w momencie, w którym narkotyk zażywa się ponownie.

   Ciało od chwili, w którym zostaje poczęte jest samo utrzymującym się organizmem i nie potrzebuje niczego, wliczając w to wodę to potrzymania siebie. Ludzie jedzą jedynie z tego samego powodu, z jakiego niektórzy palą bądź przyjmują inne narkotyki. Samo słowo pożywienie nie powinno istnieć ponieważ ciało nie odżywia się. Definicja słowa jedzenie brzmi:

   Cytat:
   1. Materia, zwykle pochodzenia roślinnego bądź zwierzęcego, które zawiera lub składa się z niezbędnych składników odżywczych, takich jak węglowodanów, tłuszczów, białek, witamin czy minerałów, jest ona spożywana i asymilowana przez organizm w celu wyprodukowania energii, stymulowania wzrostu i utrzymania życia.

   http://www.thefreedictionary.com/food

   Każdy, który trwał bez jedzenie dłużej, niż tydzień wie, że to nie może być prawda, gdyby tak było ciało powoli by umierało. Te zaś ciągle kontynuuje oczyszczanie siebie. Po kilku miesiącach bez jedzenia jedynie o wodzie [[?]without any food and only water], ciało powraca do swego naturalnego stanu.

   Jeśli korzystasz z tych narkotyków zwanych jedzeniem i przestaniesz je brać, przechodzisz detoks tak, jak w wypadku każdego innego narkotyku. Im intensywniej bądź częściej narkotyku się używa i im słabsze jest ciało, tym cięższy detoks będzie, ale po detoksie ciało tylko wzrośnie w siłę.

   Jeśli rozważasz przejście przez to, rób to ze świadomością, że po prostu pozbywasz się narkotyku i spodziewaj się reakcji ciała typowego dla każdej detoksykacji. Jeśli chcesz to zrobić powoli, w tedy jedz i pij owoce, do póki nie poczujesz, że możesz przestać. To wciąż zabierze ciału 3 miesiące aby w pełni się odtruć, ale będzie to znacznie łatwiejsze.

   Twierdzić, że ciało ulegnie transformacji z tego, które pobiera energie z jedzenia do takiego, które uzyskuje je w inny, bezpośredni sposób albo, że jakieś duchowe procesy czy medytacje są potrzebne powoduje to już mentalnie trudny proces, trudniejszy do przejścia. Myślę, że to nie jest konieczne albo co dzieje się w ciele.

   Polubienie

   • monitorpolski 18 kwietnia 2012 o 8:30 am

    To dlaczego ludzie umierają z głodu przez skrajne wyniszczenie organizmów (utrata najpierw tłuszczu, potem mięśni)? Niby z czego organizm ma brać energię do życia, jak nie z jedzenia? Po co natura / Bóg stworzyła układ trawienny z ustami, żołądkiem, jelitami, wchłanianiem protein itd – przecież jakby t nie było potrzebne to nawet nie mielibyśmy uczucia głodu. Nawet osoby, które rzekomo żyją bez jedzenia przez wiele lat, jak Pralajani, pobierają energię ze Słońca, przetwarzając ją w pewną substancję, którą następnie odżywiają czakramy.

    Polubienie

    • wirujcie 18 kwietnia 2012 o 10:22 am

     Gdy używasz narkotyku w postaci soku owocowego – dieta płynna sugeruje, że płyn odżywia ciało. To tylko sok owocowy, który prawdopodobnie ma małe skutki uboczne, ponieważ łatwo przechodzi przez organizm. Nie odżywia ciała.

     Nie ma czegoś takiego jak głodowanie. Ciało nie jest zasilane przez żywność czy cokolwiek, co możemy zobaczyć, a więc nie istnieje głodowanie. Ciało przechodzi przez proces detoksykacji, co może przypominać osłabiebie, ale ciało zawsze odzyskuje siły, chyba że jest bardzo zniszczone.

     Polubienie

    • zenobiusz 18 kwietnia 2012 o 10:51 am

     Ależ on ma racje,tu na zdjęciu,wynik tej diety,bez diety.

     Polubienie

 22. hjk 17 kwietnia 2012 o 6:48 pm

  „“Polska do zagarnięcia” przestanie mnie prześladować, kiedy pozbędziemy się tych demonicznych sił, które chcą całkowicie przejąć nasze życie. Nie pojechałem do Polski żeby ocalić dzikie kwiatki, ale żeby odwrócić los kraju, który jakoś zajął specjalne miejsce w moim sercu. Uważam to za przywilej. Ale nie zaznam spokoju aż do chwili, kiedy ten odwrócony proces zmian zacznie się realizować. A do tych otwartych serc, które są taką silną cechą polskiego społeczeństwa, dochodzą cechy jasności i pewności siebie, bez których taka zmiana nie może się udać.”
  http://piotrbein.wordpress.com/2012/04/17/polska-solidarnosc-i-trzecia-droga-czas-na-zmiane-losu/

  Polubienie

 23. przeciw agetom wplywu 17 kwietnia 2012 o 6:51 pm

  sbecki agent Monitor nadaje.Pamietaj ow osobnik rzadko bedzie naglasniac wazne wydarzenia w Polsce.Bedzie wymyslac zmyslone historie,szczegolnie w ameryce,aby maksymalnie odwlec internautow od waznych spraw w Polsce.Po owocach juz dawno zostales poznany.

  Polubienie

  • monitorpolski 17 kwietnia 2012 o 7:45 pm

   dobra Kefir, już nie musisz zmieniać nicków, filtr moderacyjny zna wszystkie twoje IP

   Polubienie

   • przeciw agetom wplywu 17 kwietnia 2012 o 7:56 pm

    I tu sie chlopie mylisz.Zaden kefir czy maslanka poprostu Polak zatroskany o ojczyzne,a ty ja sprzedajesz za twoje kwity.

    Polubienie

    • przeciw agetom wplywu 17 kwietnia 2012 o 8:29 pm

     rzady tuska -masoneria zabiera sie za polskie szkoly.
     http://plonsk.salon24.pl/409654,rzady-tuska-masoneria-zabrala-sie-za-polskie-szkoly

     Polubienie

    • monitorpolski 18 kwietnia 2012 o 8:23 am

     „mosiek” – proszę o argumenty, że mam „kwity” i że jestem „agentem wpływu”. Ja ci też mogę powiedzieć, że jesteś mordercą.

     Polubienie

   • Aśka 17 kwietnia 2012 o 11:35 pm

    Marku musisz nieźle dawać się we znaki, bo patrzeć nie mogą na to, co robisz.

    Polubienie

 24. Sully 17 kwietnia 2012 o 7:02 pm

  Kurczę co to za afera z tymi lekami dla chorych na raka, normalnie aż słuchać się nie chce, jak tak może być że w cywilizowanym kraju w XXI wieku brakuje leków…a podobno od października zeszłego roku wiedzieli o tym problemie! ale jak zwykle myślano że „jakos” się uda.

  Polubienie

  • AQQ 17 kwietnia 2012 o 7:31 pm

   Q sully-poczytaj tutaj wraz z komentarzami tam piszą uczciwe panie lekarki.
   http://astromaria.wordpress.com/2012/04/16/onkologiczne-ludobojstwo-zdemaskowane/

   http://radtrap.wordpress.com/2012/04/16/wielkie-oszustwo-aids/

   A dla wszystkich niewtajemniczonych 45 zasad zniewolenia – plan B.
   http://forum.gavagai.pl/index.php?topic=340.0

   Polubienie

   • Sully 17 kwietnia 2012 o 8:33 pm

    AQQ nie no oczywiscie Ty możesz jeść pestki i pić zioła, ale pozwól że logicznie myslący chcieliby mieć zapewnione leczenie normalnymi lekami. Kiedy wy zrozumiecie , że czosnek i inne ziółka sa dobre na przeziębienie i biegunke, ale sa choroby które wymagaja „tych cholernych lekarstw ze skorumpowanym fimr farmaceutycznych”!

    Polubienie

 25. ksant 17 kwietnia 2012 o 7:13 pm

  Rytualny ubój w Polsce > 300 tys. do Izraela, jeszcze więcej do krajów muzułmańskich…
  http://fundacjatara.info/news,pl,620.html
  Przez piekło na ziemi do raju – http://youtu.be/6pOSzTdQcxI
  Polacy sa najwiekszymi mordercami koni!

  Polubienie

  • ksant 17 kwietnia 2012 o 7:18 pm


   Polacy są najwiekszymi mordercami koni!!!

   Polubienie

   • Ktoś 18 kwietnia 2012 o 2:15 am

    Kiedyś koń w Polsce był niemalże świetym zwierzęciem. Teraz wraz z napływem pseudosemickiego bydła jest traktowany z równa pogardą jaką w „swiatowych mediach” obdażany jest Jezis Chrystus.

    Polubienie

  • Aśka 17 kwietnia 2012 o 7:49 pm

   Po wielu wioskach w Polsce porozmieszczane są zakłady mięsne z ubojniami, w których zabija się bestialsko (rytualnie) zwierzęta. Dozorują odbiorcy, proceder dzieje się o świcie.

   Polubienie

   • Sully 18 kwietnia 2012 o 11:00 am

    Nie jeść mięsa!

    Polubienie

 26. felicyta 17 kwietnia 2012 o 8:14 pm

  Kolejne „tankowanie” na Słońcu czy ciekawa protuberancja?
  admin, wt., 2012-04-17 19:52
  http://innemedium.pl/wideo/kolejne-tankowanie-sloncu-czy-ciekawa-protuberancja
  W dniu wczorajszym można było wypatrzyć kolejne zjawisko, które przez niektórych bywa nazywane „tankowaniem na Słońcu”.
  Założenie jest takie, ze coś dysponujące niedostępną dla nas ludzi technologią jest w stanie wlecieć w koronę Słońca i wyciągnąć z niego plazmę, która jak się sugeruje stanowi rodzaj paliwa.
  Widzieliśmy już to kilka razy w tym roku i prawdopodobnie do takiego zjawiska doszło w dniu wczorajszym. Charakterystyczne dla takich obserwacji jest pojawienie się w okolicy wiru plazmy sferycznego otoczenia, które może być efektem działania jakiegoś typu pola siłowego.
  Dla jednych to dowód na istnienie UFO a nawet na to, ze Słonce jest jedną z wielu bram do pokonywania przestrzeni kosmicznej. Naukowcy nazywają to protuberancjami a wszelkie anomalie wyglądu wyjaśniają obecnością silnych pól magnetycznych.

  Polubienie

 27. śmierć 17 kwietnia 2012 o 9:09 pm

  No kurwa cemny lud wszysko kupi .Wy tu bedziecie sie rozczulac nad zamachem w smolensku a w tle leca takie przekrety „rze” sie obudzicie z ryjem w nocniku .Zaprawde powiadam wam polska jest juz bankrutem i tylko potajemnie komornicy chca ugrac jeszcze na stypie w kraju nad wisłą .Wedlug zazady rzymskiej dluznik to niewolnik —-> bankrotctwo kraju —>utrata niepodleglosci .Do szabelki Panowie Szlachcice i hajda na kon . Okażemy się godni epoki, ach epoki .

  Polubienie

 28. Aśka 17 kwietnia 2012 o 9:24 pm

  A co, jeżeli tutek faktycznie nie wylądował i nie rozbił się na tej polance pod Smoleńskiem. Film Wiśniewskiego moim zdaniem nie przedstawia tego nowo-pomalowanego TU-101. To są jakieś stare, zardzewiałe graty. Pierwsze doniesienie były takie:

  http://wiadomosci.onet.pl/2153156,11,item.html
  Pog/10.04.2010 09:20
  Rozbił się prezydencki samolot, sprzeczne informacje ze Smoleńska
  Na lotnisku w Smoleńsku doszło do katastrofy samolotu rządowego JAK40 – taka informację przekazał rzecznik MSZ Piotr Paszkowski. Na pokładzie jest prezydent Polski Lech Kaczyński.
  […]
  Według wstępnych informacji samolot miał problemy z lądowaniem. Na lotnisku panuje totalna mgła, samolot który podchodził do lądowania, nie wylądował. Piloci dodali „gazu”, aby wyprowadzić samolot z podejścia do lądowania, po czym kontakt z samolotem się urwał. Na lotnisku panuje wielkie zamieszanie, w gotowości są służby ratownicze.

  TVN24 podało, że dysponowało informacją od godziny 9, ale nie potwierdzaną
  ____
  Takie informacje podawano kilkakrotnie, po czym zmieniono wersję i mówiono o kilkakrotnym podchodzeniu do lądowania.

  A pamiętacie co mówił ktoś wybiegający z wieży, kiedy go się zapytano co się stało. Powiedział (chyba Wosztylowi), że odleciał.

  Polubienie

  • śmierć 17 kwietnia 2012 o 9:38 pm

   ty Hitchcock nie rob plagiatow .straszyc to mozesz swoja stara jak ci nie daje .

   Polubienie

  • Aśka 17 kwietnia 2012 o 9:45 pm

   Dodam jeszcze wypowiedź Małgorzaty Wasserman z grudnia 2011:
   „Nigdy się nie dowiecie, czy oni przeżyli tę katastrofę ”

   Polubienie

   • rabarbarek 17 kwietnia 2012 o 9:59 pm

    Sasin kontynuuje

    ” Bylo w zwyczaju takim , ze przy wylotach Prezydenta ktos z ministrow czy doradcow Prezydenta zegnal Prezydenta na lotnisku , w tym sensie , ze … Ja szczerze przyznam sie , ze nie wiem , czy ktos wtedy zegnal … W tym wszystkim co sie potem dzialo ten szczegol mi umknal … { Maciarewicz tu wtraca ” Ja mysle , ze minister Duda byl?] Minister … nie wiem tego , wlasnie tego nie wiem . Szczerze mowiac , jakos nie przyszlo mi do glowy , zeby nawet to ustalic.”

    Tajemnice Okecia.

    http://www.polishclub.org/2012/03/13/free-your-mind-tajemnice-okecia/

    Polubienie

 29. wacpan 17 kwietnia 2012 o 10:30 pm

  robi sie coraz bardziej ciekawien na bliskim wschodzie…

  http://konflikty.wp.pl/kat,1356,title,Uprowadzony-w-Jemenie-saudyjski-wicekonsul-w-rekach-Al-Kaidy,wid,14418434,wiadomosc.html

  Polubienie

 30. rzolniez kapciowy 17 kwietnia 2012 o 11:03 pm

  dla was wszedzie tylko szatany i demony jak za czasow sredniowiecza kopernika gallieo uznawali za slugow diabla tak samo jest z wami cos nowego innego szatan
  smolensk i tak nicnie zrobicie bo tylko siedzicie w cieplych kapciach przy kompie i tylko na to was stac na pisanie
  tacy z was patrioci jak z benedytka sluga bozy
  ciekawe ile z was jest odwaznych i wyjdzie na ulice jak bedzie trzeba
  wciaz tylko te same nie potwierdzone teorie
  ile sie sprawdzilo teori zamachow itp
  jedno jest pewne boicie sie wszsytkiego nawet samego siebie bo widzicie agentow ,szatana, i znow agentow i szatana
  i wy macie odwage pisac ale co wam zostalo
  kapcie herbata piwo przed telewizorem i myslenie gdzie tez szatan gdzie to nwo
  siejcie lek i strach gdzie wasza odwaga gdzie wasz honor gdzie wasze myslenie o przyszlosci
  wyjedzie po za komputer i zacznijcie cos robic bo tak samo zydzi pisali czekali i wiecie jak to sie skoczylo hitler stalin
  pozdrawiam
  kapciowy zolnierz

  Polubienie

  • zenobiusz 18 kwietnia 2012 o 10:38 am

   „ciekawe ile z was jest odwaznych i wyjdzie na ulice jak bedzie trzeba
   gdzie wasza odwaga gdzie wasz honor gdzie wasze myslenie o przyszlosci”
   Kapciowy@
   bo,żołnierz ,myśli jak pokonać wroga,nie jak zginąć za Ojczyznę.
   Ty nawet,nie potrafisz czcionki polskiej sobie załatwić,a nawołujesz,
   no właśnie do czego,jakie sposoby walki podpowiadasz,

   Jaki” rzołaniez” – taka rada.

   🙂 🙂 🙂 🙂

   Polubienie

 31. smierć 18 kwietnia 2012 o 1:19 am

  ty moderator smierci nie oszukasz czemu mnie banujesz ?

  Polubienie

  • zenobiusz 18 kwietnia 2012 o 10:40 am

   Bo już wystarczy Augustynie P. z Yacksonville.Zrobiłeś kupkę i wystarczy.

   Polubienie

 32. Ktoś 18 kwietnia 2012 o 2:09 am

  Ciekawostka chrzescijańska:

  “Znaki Aramejskie

  Starożytny alfabet aramejski, także mający 22 znaki literowe, które używane są dla celów mistycznej kontemplacji, a także dla wróżenia podobnie jak celtyckie runy. Jest to pismo języka jakim mówił na codzień i kazania wygłaszał Jezus Chrystus. W tym piśmie zapisano pierwszy tekst Ewangelii znanej jako “Ewangelia Świętych Dwunastu” lub “Ewangelia Życia Doskonałego”. Pismo to było dobrze znane już w X – IX wieku przed Chrystusem, pochodzi najpewniej z innego protosemickiego pisma znanego jako Kharoshti (Charoszti). Pismo to dopiero około VI wieku przed narodzeniem Chrystusa zostało zastąpione alfabetem kwadratowym znanym z Biblii jako pismo hebrajskie. Aramejski był językiem uniwersalnym całego Bliskiego Wschodu przynajmniej od VII wieku p.e.ch aż do VII wieku e.ch., kiedy to został zastąpiany językiem arabskim, który jest jego nowoczesną wersją. Powstanie reformacji w postaci islamu spowodowało wyparcie pisma i języka aramejskiego. Wyrocznie tak zwanego “tarota” dawano rzucając czy ciągnąć losy ze znakami tego pisma, tak jak robi się to podobnie z runami. Imię Boże Yod-He-Waw-He także zapisywano kaligrafując je znakami tegoż pisma. Aramejski jako liturgiczny język Jezusa Chrystusa używany jest współcześnie przez tradycyjne wspólnoty chrześcijańskie w Syrii, Libanie oraz Iraku. Jezyk aramejski jest jeszcze używany przez nieliczne społeczności w takich krajach jak Irak, Turcja, Iran, Armenia, Georgia and Syria. Klasyczny aramejski był popularny jako język imperialny w Persji, Babilonii, Asyrii, Grecji, a nawet w Dolinie Indusu w dzisiejszym Pakistanie.”

  Poniżej w tekście zamieszczono jako przykład pisma aramejskiego słowiańskie runy. Przez wzgląd na treść akapitu nalezy domniewywać iż Chrystus w rzeczywistości był Słowianinem (SiStaninem – członkiem megapaństwa istniejacego na terenach północnej Euroazji od co najmniej 4000 pne) a nie jak to propaganda satanistyczna ogółowi wmawia zydem.

  Także rola pisma jest taka jaka wynika ze SiStańskich przekazów odnośnie znaczenia run jako zapisu Słowa. Kolejne zydowskie kłamstwo wali sie samo jak chata wybudowana ze spróchniałych bali.

  (http://www.macierz.org.pl/artykuly/sufizm/kabala-mistyka-zydowska-chasydzi-cadycy-i-sefiroty-kaballah.html)

  —-
  Także “pszczoła” z proroctwa Dawida odnośnie zagłady Judy mówi o …..
  tak, tak, o SiS’taninach czyli tych wszystkich zyjacych dziś Słowianinach. Teraz powinniscie zrozumieć dlaczego celem NWO sa kraje słowiańskie i prawosławie.

  Tak to wy Słowianie a nie żydowscy kłamcy sa prawdziwymi Dziećmi Boga. Jego pieszczochami a i także Ramieniem Boskiej Kary. Nie bóhcie sie o sobie mysleć w ten sposób. Kłamczuchy jesli mażą o jakimkolwiek odpuszczeniu grzechów sami beda zmuszeni wyznać wszelkie kłamstwa. I je wyznaja.

  ===========================

  Co do Smoleńska to Rosjanie napisali prawdę. Pogódźcie sie z tym iż zamach dokonał nasz najtroskliwszy „smyczowy”. Życie zawartości TU-101 dla „macherów geopolityki” jest nieznaczące w porównaniu z możliwościa ostatecznego rozkawałkowania Rosji na syjonistyczno-satanistyczne prowincje dla niewolników NWO.

  Także te podchody na polskiej scenie politycznej sa podchodami by Rosjanie dali sobie wmówi odpowiedzialnośc za zamach w którym po raz kolejny dla jednej szekli Kain zabił Abla.

  Polubienie

  • zenobiusz 18 kwietnia 2012 o 8:05 am

   No proszę,,a myślałem ,że nie doczekam takich ,aż aberracji,wciskanych ,wg.poczciwej kelnerskiej zasady „mp.”
   Młodszym ,opowiem ,anegdotkę.z PRL.
   „Panie kelnet ,rachunek prosimy-
   Proszę –
   Tak ,zgadza się ,mruczy klijent,i trzy zakąski ,i herbaty śledzik ….!-
   Panie starszy,a ta ostatnia pozycja 12,50 zł. mp co to takiego ,-
   Nie pamiętam żebym zamawiał.-
   A to danie ??_
   A to proszę szanownego pana,dla przedwojennej inteligencji.-
   Nazywa się „Może przejdzie”-

   I tak nam się ,to serwuje ,już w każdej dziedzinie.

   Polubienie

  • jerkey 18 kwietnia 2012 o 12:43 pm

   Z linku @ktosia
   „Nauka kabały daje nam możliwość odkrycia, że istnieje źródło życia – Wyższe Światło, Stwórca – i osiągnięcia połączenia – zlania się z tym źródłem. Te pytania o źródło cierpienia, o sens cierpienia i sens życia doprowadzają człowieka do kabały – mistyki pochodzącej z Niebios.”
   „…w której człowiek i Elohim Bóg stają się dla siebie partnerami i współkreatorami nowego, odzwierciedlającego pradawną harmonię, porządku wszechświata.”

   I powiedz mi czym to różni się od mistycyzmu dalekowschodniego?
   No tak – niczym. Kabała karmi się takim samymi założeniami, które posłużyły do założenia New Age, a których pradawne źródło tkwi w „mądrości” upadłych. A którą to mądrością głupcy się podniecają i zachłystują jak małe dzieci po to, aby doskonalić swoje wybujałe ego.

   Właśnie to ego zostało pierwotnie wykorzystane już w Edenie, aby udupić ludzkość – „będziesz jak Bóg znała dobro i zło” – no przecież wypisz, wymaluj brzmi jak „zlanie się z tym źródłem”, „staniem się partnerem i współkreatorem”. Minęło 6000 lat, a głupi ludzie nic się nie nauczyli i dają się złapać na te same stare sztuczki. Koniec ich jednak określił sam Jezus: „Jak ślepy prowadzi ślepego to obaj w dół wpadną.”

   Dzięki otwarciu się na nauki upadłych mistrzów dokona się – a jakże! – WŁAŚCIWEJ, dogłębnej interpretacji Biblii. Dziwne tylko, że tej interpretacji trzeba dokonywać za pomocą „mistrzów”, którzy zostali przez autora Biblii wyrzuceni precz, a przez Jezusa określeni jako „ojcowie kłamstwa” i „mordercy”.

   Reasumując: Szatan ze swą świtą uwięzili ludzkość w beznadziejnych warunkach. Następnie dorobili ideologię koniecznego cierpienia (tak dobrze widoczną w kabale, buddyzmie, hinduizmie i ezoteryce) – no bo jakoś trzeba głupolom wytłumaczyć dlaczego jest źle, skoro migiem mogą być „jednością z Bogiem” – dwie pieczenie upieczone na jednym ogniu – to się nazywa „zwiedzenie”. Potem „dźgają” durnoty w bok swoimi świetlistymi paluchami i mówią: „Ta Biblia, gdzie powiadają, że Bóg tłumaczy jak ludzie mają się uwolnić ze swej klatki – to nie wierzcie w to! Biblię trzeba WŁAŚCIWIE interpretować. Jezus to w ogóle nasz kumpel, miał dzieciaki i tak jak my kochankę (żeby jedną). My podamy wam znaczenie dogłębnego zrozumienia Biblii.” A ci wierzą i się podniecają, że złapali Szatana, eeee… chciałem powiedzieć Pana Boga za nogi.

   No tak – Biblia wyraźnie napisała: „U Boga ludzka mądrość jest głupotą, a u ludzi boża mądrość jest głupotą”. New Age w dzisiejszych czasach jest tego kwintesencją.

   Nie wiem jak można być tak ograniczonym, aby słuchać się tak beznamiętnie istot, które zostały przez Boga wyklęte i są przeznaczone na zagładę??? Jest też oczywiste, że ci wszyscy „mądrzy pisarze prawd dogłębnych” piszą pod ich dyktando.

   Polubienie

   • Ktoś 18 kwietnia 2012 o 2:46 pm

    Umknął ci sens wypowiedzi, nie wnikam czy specjalnie czy nie. PanBucek to łoceni.

    To jest to co jest ważne:
    „Starożytny alfabet aramejski, także mający 22 znaki literowe, które używane są dla celów mistycznej kontemplacji, a także dla wróżenia podobnie jak celtyckie runy. Jest to pismo języka jakim mówił na codzień i kazania wygłaszał Jezus Chrystus. W tym piśmie zapisano pierwszy tekst Ewangelii znanej jako “Ewangelia Świętych Dwunastu” lub “Ewangelia Życia Doskonałego”. Pismo to było dobrze znane już w X – IX wieku przed Chrystusem, pochodzi najpewniej z innego protosemickiego pisma znanego jako Kharoshti (Charoszti). Pismo to dopiero około VI wieku przed narodzeniem Chrystusa zostało zastąpione alfabetem kwadratowym znanym z Biblii jako pismo hebrajskie.”

    Pismo runiczne powstało na terenach pólnocnej Euroazji przynajmniej 4 tysiące lat pne. Z pisma runicznego powstało pismo fenickie z grecko romańskimi i hebrajskimi potomkami, pismo aramejskie (to z cytatu) i proto-sanskryt z którego wypączkowało awestyjskie znane dzis jako islamskie.

    Na terenach północnej Euroazji było megakrólestwo zwane SiS (znane z przepowiedni jako KRÓLESTWO KRÓLA PÓŁNOCY), to potomkami tego tworu sa wzyscy „barbazyńcy” niszczący „zachodnie” semickie satanistyczno-sodomiczne kultury. Potomkami ludów SiS są także i Słowianie choć „rzetelni” nałukowcy próbuja ten fakt zatrzec przed gawiedzią wszelkimi dostepnymi fałszerstwami. Także uporczywym przenazywaniem tych samych plemion by zerwać ich ciągłość dziejową.

    To czy prawdziwy Jezus Chrystus był zydem czy tez nie oceń sobie sam we własnym sumieniu. Wykopaliska zaswiadczaja iż cała zydowska prawda spisana to tylko … steki bredni.

    Ba nawet podobno odnaleziona prawdziwa Arka Przymierza nie dopuszcza do siebie zydowskich kapłanów zabijając ich w ten sam sposób jak i innych naruszających jej spokój profanów. Czy Arka Przymierza jest odkradzionym ukradzionym wczesniej artefaktem zwanym Złotym Runem? Kto wie. ;p

    Polubienie

    • zenobiusz 18 kwietnia 2012 o 2:57 pm

     Czy możesz podać link ,do chanellingu,który ci to objawił.
     Ostatnio zdaje się byłeś prawosławny,no ale widzę że wiara się pogłębia.

     Polubienie

     • Ktoś 18 kwietnia 2012 o 5:37 pm

      http://pl.wikipedia.org/wiki

      Tam masz wszystko co potrzebujesz wiedzieć TW ZENOBIUSZU.
      Stamtąd są tez te informacje poza pierwszym cytatem.
      To jest to żródło chanelingu o które pytasz. 😉

      Ps. Co do prawosławia to chyba mnie z kims mylisz ale się temu nie dziwię.
      W natłoku dezinformacyjnych obowiązków plączesz już i fora i nicki i wytyczne.
      Nie zauważyłeś iz co najmniej 5 osób regularnie tu piszacych juz sobie robi jaja
      z twojej agenturalnej działalności? Tej „rewolucyjnej czujnosci demaskatora”.

      Polubienie

      • zenobiusz 18 kwietnia 2012 o 6:56 pm

       Zespół,czuwający nad tym blogiem to 7 do 10 osób,widzę że jesteś nowy,posiłki przybyły,
       z new age owskim bełkotem.Brawo,rozgość się.
       Kciuki w górę to niebawem,bo oni są leniwi.
       Tu nie operuje się skrótami TW,są zgrane.
       Jakbyś czytał ten blog,wiedział byś,
       że byłem prokuratorem wojskowym,
       a tacy,najwyżej pili wódkę,
       z tymi którzy nadzorowali ,
       prowadzących TW oficerów.
       Wszystko przed tobą..

       Polubienie

       • Ktoś 20 kwietnia 2012 o 1:29 am

        To czy to bełkot czy nie proponuje zwrócić się do PAN.
        Tam sa eksperci potrafiący merytorycznie sprawdzić
        informacje zamieszczane na WIKI. No chyba że tego nie musisz
        bo masz „książeczkę z myślami swoich wiecznie zywych” idoli
        która ci przewodzi w trudnym zadaniu trolowania by rozmywać
        drażliwe tematy na drobne a potem starać się je wyszydzac
        jak ten który teraz z uporem cepra walącego w ściane czynisz.

        Polubienie

 33. tomaszzbigniew 18 kwietnia 2012 o 9:48 am

  ten tekst zalatuje mi trochę komunizmem w stylu Wandy Wasilewskiej. Za co tu lubić Łukaszenkę. Ziemie zaanektowane przez ZSRR powinny wrócić do macierzy. Lepper działał przeciwko Polsce i Polakom. Był chyba jakimś agentem KGB?.

  Polubienie

  • zenobiusz 18 kwietnia 2012 o 10:13 am

   „Ziemie zaanektowane przez ZSRR powinny wrócić do macierzy”
   To nie do końca tak.Rzeczpospolita odrodzi się ,jako wspólnota narodów,jaka była w okresie świetności.I da Bóg,dożyjemy tego.
   http://zenobiusz.wordpress.com/2012/04/14/takiej-polski-tys-krolowa-maryjo/

   Polubienie

  • monitorpolski 18 kwietnia 2012 o 10:19 am

   Powinieneś jeszcze dodać: „sprywatyzować wszystko co się da na Białorusi”. Polski już nie ma człowieku, obudź się! Co jest tu jeszcze polskie? Gospodarstwa chłopskie? Jeszcze kilka lat i ich też nie będzie.
   Siedzisz wciąż w latach 80-tych, zacznij się interesować tym co się naprawdę w świecie dzieje. Cały świat wchodzi w fazę neo-feudalizmu, a nawet niewolnictwa. Jakieś sentymenty są nic nie warte, jeśli będziemy bezbronni wobec ludobójców.

   Polubienie

   • tomaszzbigniew 18 kwietnia 2012 o 2:25 pm

    Ja bym powiedział inaczej: „Polskie firmy w Polskie ręce”. Główny grzech Polaków to głupota. Niestety wybieramy do parlamentu głupców. To jest nasza największa zmora. Oni dużo mówią, ale nigdy nie myślą. Tych co są mądrzy w tym kraju się opluwa. Ratunkiem dla Polski jest tylko jedność narodowa i zaangażowanie w przeprowadzenie głębokich reform ekonomicznych i społecznych. Najważniejsze to wyjść z UE jak najszybciej nim będzie za późno. Na naszych oczach rodzi się sojusz Niemiec i Rosji skierowany przeciwko Polsce czego kulminacją jest prowokacja w postaci ME w piłce nożnej.

    Polubienie

    • zenobiusz 18 kwietnia 2012 o 2:38 pm

     ” Główny grzech Polaków to głupota. Niestety wybieramy do parlamentu głupców.”
     No i widzisz,dałeś sobie wmówić.Oni po prostu fałszują wybory.Wyniki podliczała prywatna firma z Lublina,wybrana bezprzetargowo,a wiewiórki twierdzą że związana z Palikotem.
     Ale to się kończy,muszę Cię pocieszyć.
     http://zenobiusz.wordpress.com/2012/04/18/lud-jest-grozny-bo-wie-juz-wszystko-o-iii-rp/

     Polubienie

 34. Zygfryd Gdeczyk 18 kwietnia 2012 o 10:07 am

  Reblogged this on ZYGFRYD GDECZYK.

  Polubienie