Ulotki i plakaty

Jak obiecałem, otwieram nową, osobną zakładkę w menu dla ulotek i plakatów, które otrzymuję e-mailami z prośbą o udostępnienie czytelnikom tego bloga. 

Na początek dwie świetne ulotki w Wordzie, które przesłał mi jeden z czytelników – serdeczne dzięki w imieniu wszystkich.
Można je otworzyć w darmowym Open Office (Oficjalna strona po polsku: http://openoffice.pl, a tu strona do pobrania: http://www.openoffice.org/download/)

Zaznaczam, że nie odpowiadam za treść tych ulotek – nie są one mojego autorstwa, mam na to dowód w postaci maila. Nie nawołują jednak one do przemocy, więc stosuje się do nich prawo do wolności słowa. Niekoniecznie zgadzam się ze wszystkim co jest w nich napisane, np. nie uważam żeby dobre było ograniczenie ilości posłów i zniesienie senatu. Takie ograniczenia powodują ułatwienia dla sił korupcyjnych – im mniejsza ilość posłów tym łatwiej jest ich wszystkich przekupić, bądź zastraszyć. Senat z kolei może blokować niedobre dla Polski uchwały (dobre też) – jest kolejnym buforem w ich wdrażaniu. Natomiast uważam, że w Senacie powinni zasiadać ludzie z dużym doświadczeniem życiowym – powinna być granica wieku minimalnego, np. 40 lub nawet 50 lat.

Nie domagam się promocji tego bloga – zamieszczę też ulotki, bez żadnych odnośników, jeśli są dobre merytorycznie. Proponuję skupić się na zdrowiu i ataku ekonomicznym na nasz kraj, bowiem te dwie rzeczy są najbardziej zauważalne. Przeciętni ludzie mają dość wielkiej polityki, ale na pewno zwracają uwagę na to, że służba zdrowia kuleje, ceny i podatki rosną, bez równoległego wzrostu płac. Widzą, że Polskę przejmują międzynarodowe korporacje i, że niszczy się prywatną inicjatywę.
Przełom sądzę nastąpił w 2009 roku, podczas tzw. „pandemii”, kiedy to światowi ludobójcy chcieli zaszczepić skażonymi wirusem ptasiej grypy szczepionkami na N1H1 większość populacji świata. Ludzie zauważyli, że coś jest nie tak, że nie było żadnych podstaw by wszczynać tę masową panikę. Słysząc o przymusach szczepień, ludzie zaczęli się mobilizować organizując wielkie akcje uświadamiające – ulotki, publikacje internetowe i filmy na YouTube. Musimy sobie uświadomić, że Polska była w tym najlepsza!

Podobnie może być i teraz – namawiam do podobnych akcji ulotkowych inne blogi i niezależne strony internetowe. Kopiujcie zamieszczane tu ulotki, możecie wstawiać linki do swoich stron, jeśli będziecie czuć taką potrzebę. W komentarzach do tego wpisu proszę o sugestie n.t. tematyki ulotek. Można również dodawać komentarze do zakładki „Ulotki”.

Ulotki i plakaty będą dostępne na zakładce „ULOTKI”. W przyszłości, gdy ulotek będzie więcej, podzielę je być może na kategorie.

Uwaga: Dzisiaj (18 kwietnia) ruszyło RADIO BEZ CENZURY: http://radiobc.pl/

Reklamy