Ulotki i plakaty

Jak obiecałem, otwieram nową, osobną zakładkę w menu dla ulotek i plakatów, które otrzymuję e-mailami z prośbą o udostępnienie czytelnikom tego bloga. 

Na początek dwie świetne ulotki w Wordzie, które przesłał mi jeden z czytelników – serdeczne dzięki w imieniu wszystkich.
Można je otworzyć w darmowym Open Office (Oficjalna strona po polsku: http://openoffice.pl, a tu strona do pobrania: http://www.openoffice.org/download/)

Zaznaczam, że nie odpowiadam za treść tych ulotek – nie są one mojego autorstwa, mam na to dowód w postaci maila. Nie nawołują jednak one do przemocy, więc stosuje się do nich prawo do wolności słowa. Niekoniecznie zgadzam się ze wszystkim co jest w nich napisane, np. nie uważam żeby dobre było ograniczenie ilości posłów i zniesienie senatu. Takie ograniczenia powodują ułatwienia dla sił korupcyjnych – im mniejsza ilość posłów tym łatwiej jest ich wszystkich przekupić, bądź zastraszyć. Senat z kolei może blokować niedobre dla Polski uchwały (dobre też) – jest kolejnym buforem w ich wdrażaniu. Natomiast uważam, że w Senacie powinni zasiadać ludzie z dużym doświadczeniem życiowym – powinna być granica wieku minimalnego, np. 40 lub nawet 50 lat.

Nie domagam się promocji tego bloga – zamieszczę też ulotki, bez żadnych odnośników, jeśli są dobre merytorycznie. Proponuję skupić się na zdrowiu i ataku ekonomicznym na nasz kraj, bowiem te dwie rzeczy są najbardziej zauważalne. Przeciętni ludzie mają dość wielkiej polityki, ale na pewno zwracają uwagę na to, że służba zdrowia kuleje, ceny i podatki rosną, bez równoległego wzrostu płac. Widzą, że Polskę przejmują międzynarodowe korporacje i, że niszczy się prywatną inicjatywę.
Przełom sądzę nastąpił w 2009 roku, podczas tzw. „pandemii”, kiedy to światowi ludobójcy chcieli zaszczepić skażonymi wirusem ptasiej grypy szczepionkami na N1H1 większość populacji świata. Ludzie zauważyli, że coś jest nie tak, że nie było żadnych podstaw by wszczynać tę masową panikę. Słysząc o przymusach szczepień, ludzie zaczęli się mobilizować organizując wielkie akcje uświadamiające – ulotki, publikacje internetowe i filmy na YouTube. Musimy sobie uświadomić, że Polska była w tym najlepsza!

Podobnie może być i teraz – namawiam do podobnych akcji ulotkowych inne blogi i niezależne strony internetowe. Kopiujcie zamieszczane tu ulotki, możecie wstawiać linki do swoich stron, jeśli będziecie czuć taką potrzebę. W komentarzach do tego wpisu proszę o sugestie n.t. tematyki ulotek. Można również dodawać komentarze do zakładki „Ulotki”.

Ulotki i plakaty będą dostępne na zakładce „ULOTKI”. W przyszłości, gdy ulotek będzie więcej, podzielę je być może na kategorie.

Uwaga: Dzisiaj (18 kwietnia) ruszyło RADIO BEZ CENZURY: http://radiobc.pl/

Reklamy

141 responses to “Ulotki i plakaty

 1. Pu236 18 kwietnia 2012 o 9:58 am

  W microsoft World 97 te ulotki nie działają : [

  • Hix 18 kwietnia 2012 o 10:02 am

   10 lat temu na pewno by działały heh

   • Hix 18 kwietnia 2012 o 10:08 am

    swoją drogą dla większości ludzi wiele faktów wywołuje szok i niedowierzanie ;x
    wmawiają sobie i zaklinają swiat jako ‚poprawny’
    dopiero chyba jak by w tefałenie powiedzileli że GMO szkodzi jak i niektóre szczepionki, kryzys wywołano sztucznie by zrobic z nas golasów… to by się ocknęli, ale tak nie będzie, wiadomo w czyich rękach telewizornia jest

  • sebecx 18 kwietnia 2012 o 10:53 am

   to zmień na OO i nie używaj tego gówna z dupy Gatesa…
   .dzięki @Monitor za uloty … drukuję i na tablicę ogłoszeń wpinam…

  • hjk 19 kwietnia 2012 o 2:40 pm

   musisz sobie sciagnać konwerter, bo pewnie masz starsza wersje, a uloty już w nowszej zrobione

 2. Pu236 18 kwietnia 2012 o 10:01 am

  a dobra już sobie poradziłem – trzeba przekonwertować tutaj http://www.doc.investintech.com/

  • monitorpolski 18 kwietnia 2012 o 10:14 am

   Zainstalujcie sobie darmowy Open Office!

   • Konarski 18 kwietnia 2012 o 5:50 pm

    Racja – NIE NABIJAĆ KASY jednemu z Iluminatów i grupy Bildenberg.

 3. ~gabriel 18 kwietnia 2012 o 10:47 am

  „zamieszczę też ulotki, bez żadnych odnośników, jeśli są dobre merytorycznie” – twoje warunki bez odnośników jaki mają cel? Dobre merytorycznie…skoro nie twojego autorstwa to jakim prawem będziesz na takiej podstawie blokował ich opublikowanie? Zdecyduj się Monitor czy chcesz czegoś dokonać na szerszą skalę czy tylko się zabawiasz w zaistnienie. Skoro nie ponosisz odpowiedzialności za ulotki, zamieszczaj wszystko co otrzymasz a my sobie już dobierzemy wedle własnych zainteresowań. I nie okłamuj sam siebie twierdząc że „Nie domagam się promocji tego bloga” po czym stawiasz warunki bez odnośników i jakieś merytorycznie ok. Taka pokazówka. Dawaj jak leci po kolei i nie ingeruj w czyjąś treść ulotki albo zamknij „Ulotki” i po problemie.

 4. zenobiusz 18 kwietnia 2012 o 11:03 am

  http://zenobiusz.wordpress.com/2012/04/18/o-tym-nie-wolno-nie-wiedziec-glownym-sponsorem-fundacji-batorego-sorosa-cfr-jest-fundacja-braci-rockefellerow/
  Adam Michnik zasiadał przez wiele lat w Advisory Board think-tanku Standard OIL Rockefellerów “Council on Foreign Relations”
  http://www.cfr.org/content/about/annual_report/ar_2004/067.pdf
  natomiast Bronislaw Geremek – w Advisory Board think-tanku Aspen Inst
  (m.in. Thyssena i największych światowych gigantów przemysłu zbrojeniowego i naftowego)
  http://www.irak.pl/Aspen Institute Berlin Archive.htm

  Głownym sponsorem Fundacji Batorego Sorosa (CFR) jest Fundacja braci Rockefellerów /Standard OIL-Esso/Exxon-MObil/.

  • zenobiusz 18 kwietnia 2012 o 11:04 am

   To dobry pomysł na ulotkę ???

   • monitorpolski 18 kwietnia 2012 o 12:51 pm

    TAK! Jak znajdę chwilę czasu (o który w tym tygodniu trudno), to coś z tym zrobię.

    • zenobiusz 18 kwietnia 2012 o 12:53 pm

     Jakoś tego nikt nie nagłaśnia,pisze się różne ,
     barwne kawałki a tu jest sedno mroku.

    • mi461 18 kwietnia 2012 o 1:21 pm

     Monitor, dlaczego po zalogowaniu na wordpress do twojego bloga dostaje widomosc ze nie jestem zaproszona do bloga MP ? moge teraz napisac odpowiedz ale nie samodzielny komentarz.
     CZY SA JAKIES ZMIANY NA M.P.?

 5. latarnik 18 kwietnia 2012 o 11:34 am

  Na Youtube mozna obejrzec wyklad z Constance Cumbey jedną z pierwszych osób piszacych przeciwko New Age. Ciekawy wykład.

 6. zenobiusz 18 kwietnia 2012 o 11:51 am

  Nielicznych zainteresowanych merytoryczną wymianą poglądów zapraszam.
  http://zenobiusz.wordpress.com/2012/04/18/zdjecia-zuzanny-kurtykiproba-analizy/
  W przesłanych w załączeniu zdjęciach widać że, zdjęcie 1 oraz 1a (to samo ale z rozszerzeniami opcji Picasaweb), zostało jak wynika z opisu wykonane w dniu 09.10.2010. Nijak to nie pasuje do pozostałych zamieszczanych na stronie “Pomnik Smoleński”. Tu przykładem jest zdjęcie 2 i 2a, gdzie dane zgadzają się w jednym i drugim przypadku. Dotyczy to również pozostałych zdjęć na stronie “Pomnik Smoleński”.

  Następna sprawa to jest to, że w dniu 10.11.2011 pomiędzy godziną 5:08:00 a 05:18:40, zostały te zdjęcia umieszczone (bądź modyfikowane) w programie GIMP 2.6.11, jest to darmowy program do obróbki zdjęć podobny do płatnych PHOTOSHOP lub COREL. W tym programie
  prawdopodobnie nie można zmieniać oryginalnych wartości data/czas. Dlatego domniemam że ktoś kto je pozyskiwał z telefonu, po prostu je “zrzucił” do tego programu. Nie wyjaśniona jest dla mnie nadal sprawa zdjęcia 1 i 1a, gdzie data odbiega o jeden dzień w tył do reszty.

  • hjk 19 kwietnia 2012 o 3:24 pm

   ktos mogł mieć przestawioną o jeden dzien datę w telefonie i stąd te problemy.
   A tak samo ja sobie dzis mogę jechac na Okęcie, w fonie ustawic date 10.04.2010 i zrobic zdjęcia odlatującej jakiejś delegacji rządowej, o ile będzie odlatywała…
   wątek godziny zapisanej na zdjęciu jest zupełnie marginalny, trzeby by poszukać innych obiektywnych wskaźników czy okoliczności, gdzie mozna by ustalic datę a nawet godzinę, jak np. z tymi cieniami itd., ale wtedy było pochmurno, wiec z tego nici…
   Moze jakiś ‚stary harcerz” by tu pomógł, jak sugerowąłeś 🙂

 7. felicyta 18 kwietnia 2012 o 2:28 pm

  11:54, 18.04.2012 /timesofisrael.com
  Niemiecki raport: Polska antyżydowskim bastionem
  WYNIKI BADAŃ FUNDACJI ZWIĄZANEJ Z SPD OGŁOSZĄ W IZRAELU

  – Niemal 75 procent Polaków twierdzi, że Żydzi wykorzystują Holokaust. 63 procent jest przekonanych, że Izrael prowadzi eksterminację Palestyńczyków. Połowa jest przekonana, że Żydzi mają za duże wpływy w Polsce – pisze dziennik „Times of Israel”, powołując się na treść raportu przygotowanego przez niemiecką fundację Friedricha Eberta.

  Połowa Polaków odpowiedziała twierdząco na pytanie, czy „Żydzi mają za duże wpływy w ich kraju”. W tym przypadku „lepsi” są Węgrzy, którzy w 70 procent odpowiedzieli „tak”. Dla porównania tylko 20 procent Niemców miało stwierdzić to samo. W Holandii, gdzie szefowa MSZ jest Żydówką, twierdząco odpowiedziało tylko około 20 procent.
  http://www.tvn24.pl/12691,1741851,0,1,niemiecki-raport-polska-antyzydowskim-bastionem,wiadomosc.html

  • sebecx 18 kwietnia 2012 o 3:25 pm

   http://zmianynaziemi.pl/wiadomosc/gunter-grass-trafil-szpitala

  • tamara 18 kwietnia 2012 o 4:25 pm

   Przez małą klike złych pseudo-żydów dostaje się całemu narodowi…
   Nie uważacie,że należy zmienić nastawienie do Żydów jako naródu?
   Żydzi jako naród nie spiskują przeciw całemu światu, ale mała koteria z elitarnych rodzin pseudo-żydowskich,która wywiera nadmierną kontrolę na arenie międzynarodowej…… Dlatego przestańmy hańbić imię tego narodu A ZACZNJIMY NAZYWAĆ WINNYCH KRYMINALISTOW PO IMIENIU lub…………….. znajdzmy nazwę zastępczą……..jakieś sugestie?

   • zenobiusz 18 kwietnia 2012 o 4:39 pm

    Goauldzi.
    http://zenobiusz.wordpress.com/2012/04/16/doskonale-opetanie-temat-najtrudniejszyi-sedno-problemow-swiataczyli-jak-sie-pozbyc-goaulda/

   • monitorpolski 18 kwietnia 2012 o 5:30 pm

    My mamy nazwę dla nich – UNY.
    Zadam jednak pytanie – skoro Żydzi nie uczestniczą w ludobójczym procederze tej grupy swoich spaczonych krewniaków, to dlaczego masowo przeciw nim nie występują, dlaczego nie ujawniają prawdy? Wina nie musi polegać na aktywnym uczestnictwie w zbrodni, może być też przez zatajanie.

    • O Rzesz 18 kwietnia 2012 o 7:13 pm

     Z tego samego powodu dla jakiego tak wielu Niemców poszło za Hitlerem i dla którego u nas tak niewielu działa aktywnie przeciw dziadostwu choć jak widać mają pojęcie, w większości, o co chodzi.
     Z powodu chęci posiadania „świętego spokoju”, dla wygody no i ostatecznie zapewne z braku wiary w to że mogą na coś wpłynąć.
     W tym względzie ludzie są wszędzie tacy sami!.
     Ten stan umysłu jest w nas wszystkich skutecznie utrwalany.
     „Wybieramy” raz na kilka lat „przedstawicieli” i zapominamy o wszystkim na kilka następnych lat.

     • O Rzesz 18 kwietnia 2012 o 7:41 pm

      Goauld … inteligentne pasożyty. Doskonałe porównanie!. 🙂
      Z dużą przyjemnością oglądałem sam serial.
      Z przerażeniem konstatowałem że ideowo scenariusz jest w dużej mierze oddaniem naszej rzeczywistości.

      • zenobiusz 18 kwietnia 2012 o 7:53 pm

       Taka jest rzeczywistość ,tylko te pasożyty,są niematerialne,ale równie groźne.
       No i są ponadnarodowe.

   • kosiardeyablos 19 kwietnia 2012 o 3:50 pm

    oto moje propozycje….wcześniej uzywałem tych określeń na blogu imć Mr Monitora :
    – syjowesz, syjopcheł,
    – żydospryt, żydosprytek, żydospryciątko, żydosprytasek, żydospry-ciólek
    – pejsaty, pejsiak, pejsiątko, pejsisko, pejświń
    – pasożer, pasojad
    – NL – Nie Ludź
    – NC – Nie Człek
    – Onan, Onaniki, Onaniaki, Onowce
    – WSIok
    – klech-szcz
    Jak da rade co wymyśleć to podeśle nowe ! 🙂

  • O Rzesz 18 kwietnia 2012 o 7:51 pm

   Pocieszające że tylu moich rodaków wie o co chodzi ale jestem pewien że ten sondaż to „psy op” by odwrócić uwagę od Niemiec po ostatniej, syntetycznej opinii Guntera Grassa na temat Izraela.

   • maniek 18 kwietnia 2012 o 8:18 pm

    dobrze myślisz O Rzesz. Popieram Twoje zdanie.

   • kosiardeyablos 19 kwietnia 2012 o 3:53 pm

    wiadomo o co chodzi i kto macza swe kończyny w tym temacie, bo palce to ma człowiek zaś NL to ma kończyny :
    http://zmianynaziemi.pl/wiadomosc/gunter-grass-trafil-szpitala

 8. felicyta 18 kwietnia 2012 o 2:37 pm

  Chcemy konkretów – nie mutantów
  http://nowyobywatel.pl/2012/04/18/chcemy-konkretow-nie-mutantow/
  18-04-2012 | Aktualności
  Ekolodzy, sprzeciwiający się dopuszczeniu upraw roślin genetycznie modyfikowanych, symboliczne zasiali we wtorek polskie nasiona podczas happeningu przed gmachem resortu rolnictwa.

  Członkowie koalicji „Polska Wolna od GMO” oraz Warszawskiego Klubu Pszczelarza symbolicznie zasiali wczoraj przed gmachem Ministerstwa Rolnictwa polskie proso, jęczmień i kukurydzę. Ekolodzy przynieśli ze sobą folię, na którą wysypali warstwę ziemi i posiali nasiona. Przekazali też petycję do ministra rolnictwa Marka Sawickiego. – „Minister Sawicki już od kilku tygodni obiecuje wydanie rozporządzenia w sprawie zakazu uprawy w Polsce modyfikowanej kukurydzy MON 810” – wyjaśniła PAP-owi powody protestu członkini koalicji „Polska Wolna od GMO”, Lena Huppert. – „Czekamy więc na działania” – dodała.

  Ekolodzy protestowali też przeciw zapisom prezydenckiego projektu ustawy o nasiennictwie. Dzisiaj w Sejmie odbędzie się jego publiczne wysłuchanie. – „Prezydencki projekt ustawy o nasiennictwie nie zawiera zakazu sprowadzania i obrotu nasionami GMO na własny użytek. Chcemy uzupełnienia ustawy o zakaz takiego wysiewu. Projekt oddaje też 90 proc. wszystkich zasiewów rolnych w ręce korporacji, dla naszych rodzimych nasion zostawiając tylko 10 proc. Jeśli wprowadzimy tę ustawę, sprzedamy nasze rolnictwo” – podkreślała Huppert. Dlatego dzisiaj ekolodzy powtórzą happening przed gmachem Sejmu.

  W ocenie ekologów w Polsce areał upraw GMO rośnie i nikt go nie kontroluje. Rolnicy korzystają z niespójności polskiego systemu prawnego, w którym istnieje zakaz handlu ziarnami GMO z przeznaczeniem na wysiew, lecz sam wysiew nie jest zabroniony. Obchodzą oni zakaz obrotu ziarnem, kupując je za granicą – np. w Czechach, i wysiewają na swoich polach. Ekolodzy szacują, że w Polsce jest już ok. 3 tys. ha pól obsianych kukurydzą MON 810.

 9. Kamil 18 kwietnia 2012 o 3:59 pm

  Życzenie komuś źle działa na zasadzie reakcji łańcuchowej.
  I to nie takiej na bazie jednego łańcuszka.
  Świadomość ma to do siebie że promienieje aniżeli działa tylko w jednym kierunku.

  pzdr

  • kosiardeyablos 19 kwietnia 2012 o 3:54 pm

   Na tym opiera się Prawo Karmy !

   • kosiardeyablos 19 kwietnia 2012 o 3:58 pm

    może lepsze od „opiera się” jest słowo….doktryna !

 10. Kamil 18 kwietnia 2012 o 4:18 pm

  Ja wiem po sobie, jeśli ktoś usłyszał i wypróbował i rzeczywiście nadal żyje to pozytywny skutek działanie pestek moreli(amigdaliny?)

  pzdr i życzę zdrowia.

  • maniek 18 kwietnia 2012 o 5:56 pm

   tak to jest na tym świecie. Mydlą nam oczy że tylko lekarze są w stanie nas uratować. polecam też film: Świat bez raka. Historia o witaminie B17 http://www.youtube.com/watch?v=YsT6qNk8_qQ&feature=related

  • ozyrys 18 kwietnia 2012 o 9:00 pm

   @kamil to jest jedna z najstarszych w nowożytnej historii-czyli historii nazwania danego schorzenia nowotworem lub rakiem -metod leczenia raka .
   Zamieszczam obszerne informacje na ten temat:
   http://vistafit.manifo.com/terapia-gersona
   http://vistafit.manifo.com/witamina-b-17—amigdalina
   http://vistafit.manifo.com/-swiat-bez-raka–film
   http://vistafit.manifo.com/terapia-falami-milimetrowymi
   jestem od lat pasjonatem naturalnego leczenia i suplementowania ,bowiem,jak każdy na tym blogu już wie,że bez dodatkowych wartości odżywczych nasze komórki umierają lub mutują ze zmienionym DNA,które jest powielane przez kolejne komórki i tak w nieskończoność .
   Jest dla mnie balsamem na moją duszę wywiad, jakiego w marcu udzielił Dr Rath-chwała Ci Marku za jego umieszczenie!!!
   Oraz wywiad naszej polskiej lekarki ,która jest prawą ręka dr-a Ratha czyli DR.Aleksandry Niedźwiecki,od wielu lat informującej nasze społeczeństwo o genezie i powiązaniach w najważniejszych systemach zdrowotnych .
   Jej niszowe spotkania w Polsce -właściwie do tej pory były prowadzone prawie jak tajne komplety-cieszę się ,że nareszcie się to zmienia :)))Dziękuje jej za odwagę i stanowczość w oświecaniu naszego społeczeństwa:
   http://vistafit.manifo.com/blog/onkologiczne-ludobojstwo-zdemaskowane
   http://vistafit.manifo.com/blog/wyklad-desiree-rover

   • rabarbarek 18 kwietnia 2012 o 11:15 pm

    Niestety zamiast walki z rakiem serwuje sie mieszkancom kontynentu amerykanskiego walke z pestkami moreli i innymi naturalnymi sposobami zwalczania chorob. Najlepszym kompedium zdrowego odzywiania mozna znalezc wlasnie na stronach ostrzezen przed …. [ i tu mamy cala liste zastrzezonych produktow zywnosciowych , naturalnych sposobow leczenia ziolami , witamin itd] Ministerstw Zdrowia USA i Kanady. Jesli czegos zabraniaja , przed czyms ostrzegaja to znaczy , ze bronia firm farmaceutycznych i ich medykamentow , uleczajacych dusze i cialo.

    Walke z pestkami moreli rozpoczeto dawno temu , a informacje dotyczace ich zdrowotnego dzialania zagluszono , jazgotem o ich szkodliwosci i toksycznosci . Przykladem moze byc strona kanadyjska , gdzie zastosowano ” jakzawsze” ta sama metode. Wielki naglowek – ostrzezenie , potem nastepuje opis ” niebezpiecznego” produktu , potem informacja o zejsciu smiertelnym lub chorobach i linki do kolejnych stron z niebezpiecznymi ” naturaliami” . W
    wypadku pestek, dolozono jeszcze notke , ze ” nierzad zdrowia” wystapi o calkowity zakaz sprzedazy pestek , ktore moga spowodowac ” bole glowy, problemy z oddychaniem, wymioty, mdlosci , drgawki az po zejscie smiertelne” . Oczywiscie lisim zwyczajem ani slowa o tym , ile trzeba ich zjesc, zeby reakcje powyzsze wystapily . A z przypadkow ” smiertelnych i chorobowych” zaznaczono z namaszczeniem , ze wydarzyl sie jeden taki i to bynajmniej nie smiertelny. Czy spowodowaly go pestki , wcale nie jest pewne.

    Rzecz jasna o dzialaniu anty -rakowym ani slowa , a gdyby przypadkiem komus przyszlo do glowy leczyc sie pestkami , to zapora stana sie straszydla i ostrzezenia. Tak wyglada dbalosc o kieszenie farmaceutycznych zbojow. I realizowanie zalecen A21.

    http://www.inspection.gc.ca/english/corpaffr/recarapp/2009/20090612be.shtml

    • ozyrys 19 kwietnia 2012 o 8:48 am

     @Rabarbarku na potwierdzenie Twoich słów dodam tylko,że wiedząc o tym iż nie można oficjalnie sprzedawać vit.B17,chciałem się oczywiście przekonać o tym na własnej skórze -zamieściłem na Allegro tą witaminę z krótkim opisem -witamina B17i…koniec!!!!za 2 dni została zdjęta z aukcji-poinformowano mnie ,że nie można oferować niedozwolonych rzeczy i oczywiście otrzymałem stosownie wszelkie punkty regulaminu do przeczytania.I mimo ,że śledzę wszystkie doniesienia na temat depopulacji umieszczane na róznych niszowych portalach ,chociażby jak ten ,mam od wielu lat spora wiedzę na ten temat,to ten incydent był dla mnie kropka nad „i”…
     To tak jak byśmy zjedli kg mięsa na 1 raz -też nam „kurczę”zaszkodzi,wszystko w zbyt wielkich ilościach szkodzi ,więc opowieści o tym ,że szkodzi -pestki moreli??!!to jak zwykle kolejny absurd!!!nawet trucizny produkowane przez nasz ekosysytem w niewielkich ilościach są lekarstwem .

     • Peryskop 19 kwietnia 2012 o 8:21 pm

      hormeza

 11. wacpan 18 kwietnia 2012 o 4:43 pm

  bydlo nie ludzie!!!!

  http://konflikty.wp.pl/kat,1020229,title,Kolejny-skandal-z-udzialem-zolnierzy-USA-gorszace-zdjecia-z-Afganistanu,wid,14421648,wiadomosc.html?ticaid=1e4b9&_ticrsn=5

  • AQQ 18 kwietnia 2012 o 9:32 pm

   …w USA, zaraz będzie u nas. Najpierw się dzieciom wtłacza zajefajne” bajeczki, dużą ilość metali lekkich w szczepionkach i żarciu a potem diagnoza i leczenie” do us.anej smierci. http://wiadomosci.onet.pl/wideo/6-latka-zakuta-w-kajdanki-miala-gorszy-dzien,75466,w.html

  • Smoke 18 kwietnia 2012 o 9:57 pm

   Człowieku, jakie bydło.. Wyobraź sobie co było 500-600 lat temu jak nabijano na pal itd.. To było bydło a ty się czymś takim przejmujesz..

   Jest sposób by nie było wojen i cierpienia.. Rzad Światowy – ostateczne zniewolenie (czyli to co było zawsze, w takiej czy innej formie/nazwie) ale brak wojen:)

   Wydaje mi się ze podświadomie sami tego chcecie ale musicie z tym walczyć (bo niby chcecie być wolni w wiezieniu ;D, a gorzej jest gdy już ktoś nie może się doczekać upadku ekonomicznego/czy wojny)

   • wacpan 19 kwietnia 2012 o 4:17 pm

    wieczorynke sprwadz i klac sie spac:D

 12. rebo3 18 kwietnia 2012 o 4:52 pm

  Witam.

  Mam na imię Robert, Jestem jednym z założycieli Ogólnopolskiego Ruchu Obywatelskiego manifesto…Nasza działalność obecnie skupia się na zrzeszeniu ludzi, których pogląd na temat obecnej sytuacji i przyszłości Narodu polskiego „wisi na włosku”. Potrzebujemy ludzi aktywnych, którzy nie kończą swojej działalności na pisaniu, czytaniu i oglądaniu.
  Ponadto szukamy ludzi otwartych, chcących skupiać się na działaniu i uświadamianiu innym, że jest alternatywa. Dlatego potrzeba wielu świadomych już obywateli. Komunikatywność, tolerancja, słuchanie opinii innych, akceptacja słów krytyki, cierpliwość i determinacja wszystko to jest potrzebne, aby budować wizerunek Naszej wspólnej lepszej przyszłości. Najważniejsze czego nie akceptujemy to władza dla pieniądza. Władza ma służyć życiu i jego rozwojowi, a każda próba obalenia tej tezy jest napaścią na wolność i życie człowieka.

  Byliśmy na ACTA i po tym powstał pomysł stworzenia Ruchu Obywatelskiego manifesto…
  Nasze ujawnienie odbyło się na strajku w Warszawie dnia 30.03.2012r. przeciwko podniesieniu wieku emerytalnego do 67lat. 10.04.2012r. udzieliliśmy wywiadu w telewizji Wolna ludzkość w wiadomościach Global News Mikołaja Rozbickiego.
  Dostaliśmy propozycję współpracy od niezależnejtelewizji.pl
  Osobiście uważamy, że nie zostało nam zbyt dużo czasu na ratowanie Polski.

  Mam nadzieje, że przybliżyliśmy informację na Nasz temat. Jeśli są chętni do współpracy, serdecznie zapraszamy i prosimy o kontakt na poniższe adresy.

  W razie pytań służymy pomocą.

  Nasze strony:
  http://ruchobywatelskimanifesto.pl
  http://podrugiejstroniekurtyny.manifo.com

  Skype – fistraist
  – rebo3r

  e-mail – redakcjamanifesto@wp.pl
  kontakt@ruchobywatelskimanifesto.pl

  pozdrawiamy
  Ruch Obywatelski manifesto…
  Adam Roger Kleszcz
  Robert Krzysztof Rus

  • monitorpolski 18 kwietnia 2012 o 5:26 pm

   Z jakichś powodów twój komentarz znalazł się w spamie. Dobrze, że go zauważyłem.

 13. Simon85 18 kwietnia 2012 o 5:20 pm

  Wojna Izraela z Iranem coraz bliżej?

  7 marca lewicowa gazeta izraelska Haaretz poinformowała, że prezydent Obama jest skłonny sprzedać Izraelowi bomby przeciwbunkrowe, które mogłyby posłużyć w ataku na instalacje atomowe Iranu. Nie wiadomo jaki był efekt dwustronnych rozmów.

  15 kwietnia izraelski “Kanał 10″ wyemitował materiał, w którym przedstawił przygotowania Sił Powietrznych Izraela do ataku na Iran.

  17 kwietnia turecki Huriiyet stwierdził, iż do ataku Izraela na Iran dojdzie, jeśli fiaskiem zakończą się majowe rozmowy Teheranu w Bagdadzie dotyczące jego programu atomowego.

  Zgodnie z rosyjskimi informacjami przytaczanymi m.in. przez Interfax- Tel Awiw nie jest w stanie samodzielnie uderzyć w reżim ajatollahów. Oprócz USA, które z pewnością wspomogą „małego szatana”, w grę wchodzi m.in. Azerbejdżan (jego motywacje zostały przedstawione w kaukaskiej analizie Polityki Wschodniej) oraz arabscy sojusznicy Waszyngtonu. W tym kontekście interesujący może wydawać się spór terytorialny Zjednoczonych Emiratów Arabskich i Iranu o kilka wysp w Zatoce Perskiej.

  „Iran zareaguje siłą na każde zagrożenie dla jego integralności terytorialnej oraz jest gotowy do obrony swojej suwerenności”- stwierdził 17 kwietnia prezydent Ahmadineżad.

  Oświadczenie padło na kilka godzin przed spotkaniem 6 szefów MSZ państw arabskich Zatoki Perskiej dotyczącego wspomnianego sporu. ZEA odwołały niedawno swojego ambasadora z Teheranu na konsultacje, wyraziły także oburzenie w związku z wizytą Ahmadineżada na jednej z wysp. Czy cała sytuacja nie jest próbą wykreowania casus belli, który zostanie wykorzystany w czasie ewentualnego konfliktu izraelsko- irańskiego?

  http://blogi.newsweek.pl/Tekst/swiat/621343,atak-izraela-na-iran–proba-podsumowania.html

  • Hix 18 kwietnia 2012 o 7:23 pm

   Lato zapowiada się bardzo gorące

   • monitorpolski 19 kwietnia 2012 o 3:48 am

    Jeszcze raz przypomnę, że były satanista (rzekomo) i jasnowidz Tim Rifat przewiduje, że jeśli dojdzie do wojny z Iranem, to w czerwcu, a potem w sierpniu z Rosją – tylko takie terminy są właściwe z okultystycznego punktu widzenia Rotszyldów. Rifat jednak dodaje, że niekoniecznie musi do tego dojść, gdyż pewne siły w Chinach i Rosji temu przeciwdziałają.
    Lyndon LaROuche ostrzega przed wojną atomową jeśli dojdzie do ataku na Iran.
    Inni, jak dr Bill Deagle, twierdzą, że w ogóle nie ma mowy o wojnie atomowej. Jeśli już to sankcje, i lokalne bombardowania. Wojna atomowa oznacza unicestwienie obu stron.

 14. Wojox 18 kwietnia 2012 o 5:34 pm

  W okolicy mojego miejsca pracy. Tereny wiejskie blisko Preston, Blackpool w Angli zaczęli prace związane z wydobyciem gazu łupkowego. Teren to pastwiska do wypasu bydła i owiec. Ciekawe jak wystartują, ile czasu zajmie proces niszczenia krajobrazu, Wody na pewno szybko zabraknie…

  http://zmianynaziemi.pl/wiadomosc/brytyjskie-wladze-zezwolily-pozyskiwanie-gazu-lupkowego-mimo-dowodow-wywolywanie-trzesien-

  • maniek 18 kwietnia 2012 o 6:00 pm

   Raportuj jak tam plugawią ziemię. Rób zdjęcia, filmiki. Namów społeczność by przebadali wodę w studniach, glebę, zwierzęta (nawet domowe) jak im popsują środowisko będą mieć dowody w jak w USA

 15. pilot6pilot6 18 kwietnia 2012 o 6:00 pm

  Ta ulotka ,,niewygodne fakty” najbardziej mi się podoba.Zrobię to, co do mnie należy

 16. Leonidas 18 kwietnia 2012 o 6:35 pm

  Hej:)
  Moje pytanie odnosi sie do filmu BETAR ktory zostal wyemitowany w nocy z 16 na 17 kwietnia.Czy wie ktos z kad mozna go sciagnac badz obejrzec on-line?

  Marek czytam sumiennie twojego bloga i wiedza idzie w swiat:)

  Pozdrawiam

  • Maria 18 kwietnia 2012 o 7:02 pm

   Film BETAR zostanie powtórzony w piątek (tj.20.04)o g.20.20 w programie TVP Historia.
   Wcześniej podałam pomyłkowo History. Rzeczywiście warto zobaczyć i nagrać!

   • Ktoś 18 kwietnia 2012 o 7:15 pm

    W okresie międzywojennym każda zydwska partia miałą własne bandyckie (bojowe) przybudówki mające pięściami wdrażać to czego nie udało się wywalczyć w Sejmie kłamstwami. Takich Betarów na Kresach było mnóstwo. Szefostwo band UON/UPA było szkolone przez piłsudczyków w obozach Wojska Polskiego. Szkolono ich bo miano nadzieje iz w trakcie 2 Wojny Swiatowej po dokonaniu czystek entnicznych w tamtym rejonie powstanie syjonistyczna Judeopolonia. Dzieki czy przez starania Stalina projekt sie nie udał choć nie został usunięty z realizacji. Dzis budowa Judeopolonii jest kontynuowana rekami nawet najbardziej patriotycznych polityków. Patriotycznych dla interesów Wielkiej Rzeszy Żydowskiej. Dlatego nie powinno was dziwić przedkłądanie interesu gospodarczego Ukrainy nad interes Polski. Oni tylko dogladają swojego. Tego na ukradzenie czego maja chrapkę od kilkudziesięciu wieków.

    • zenobiusz 18 kwietnia 2012 o 7:34 pm

     Czy dobrze zrozumiałem.Wojsko Polskie.w okresie międzywojennym,wiedziało ,że będzie II wojna światowa,i szkoliło bojówki,w celu czystek etnicznych,zapewne i na Wołyniu. HM,
     Uniemożliwił im to Stalin,chwała mu na wieki.
     Musisz się ktosiu@ bardziej postarać,nie wiem gdzie byłeś aktywny ostatnio,ale tu nie będzie lekko.
     Ale zauważ „łapkownicy” poprawili poziom pracy.
     ło,to ty nie byle kto,nobilitacja dla bloga.

     • Aśka 18 kwietnia 2012 o 8:02 pm

      Wiele razy na tym blogu chociażby, było mówione kto stał za wywołaniem wojen światowych. Nie rozumiem Zenobiusz, dlaczego się dziwisz, że zawczasu przygotowywali się do następnej skoro w pierwszej nie wyszło. Nie wyszło i w drugiej, to teraz walczą o nieuzyskane wówczas profity za pomocą ekonomii. No i okazało się, że to lepsze niż wojna militarna, bo wiele już chociażby z Polski wyciągnęli. Praktycznie niewiele już tu zostało. Granice i bieda … więcej nic … wiatr tylko hula i coraz więcej samobójców i ludzi umierających z wycieńczenia psychicznego i fizycznego … tereny robią się wolne, do zagospodarowania …

      • zenobiusz 18 kwietnia 2012 o 8:16 pm

       OUN/UPA,czyli ukraińscy nacjonaliści,razem z Żydami,planowali czystki etniczne,na Wołyniu,czyli wymordowanie tam Polaków,a szkoliło ich Wojsko Polskie.Rozumiem.No i Stalin im to uniemożliwił.Dobrze że czytam ten blog,bo umarłbym w nieświadomości.
       Ale Stalin umarł,i stąd Polska,to : „Granice i bieda … więcej nic … wiatr tylko hula i coraz więcej samobójców i ludzi umierających z wycieńczenia psychicznego i fizycznego … tereny robią się wolne, do zagospodarowania ”

       Czy mogę prosić jakiś link ,na potwierdzenie,bo to rewelacja,koniecznie muszę o tym powiadomić wszystkich w przedszkolu,no nie wszystkich ,tylko starszaków.

       • Aśka 18 kwietnia 2012 o 9:18 pm

        Jak już powiedziałam wcześniej, dokładnie 13 minut przed Twoim wpisem:
        ____
        Aśka 18 Kwiecień 2012 o 8:03 pm

        @Ltoś: “zefostwo band UON/UPA było szkolone przez piłsudczyków w obozach Wojska Polskiego.”

        też o tym słyszałam, albo czytałam … jak znajdę, to podam źródło
        ____
        Nie powiedziałam tego, że dlatego że Stalin umarł jest bieda w Polsce, a dokładnie „“Granice i bieda … więcej nic … wiatr tylko hula i coraz więcej samobójców i ludzi umierających z wycieńczenia psychicznego i fizycznego … tereny robią się wolne, do zagospodarowania ””

        To jedyne moje wyjaśnienie w tej sprawie,. Nie próbuj mnie dalej wciągać, bo swoje możliwości pokazałeś w poprzednim temacie z dnia wczorajszego. Nie rozmawiam z tymi, którzy okręcają kota ogonem, robią zlepki wypowiedzi, bo to niebezpieczni ludzie.

        • Aśka 18 kwietnia 2012 o 9:23 pm

         Aby wszystko było w jednym miejscu powtórzę to, co napisałam:

         Aśka 18 Kwiecień 2012 o 8:02 pm

         5
         0
         i
         Oceń wpis
         Quantcast

         Wiele razy na tym blogu chociażby, było mówione kto stał za wywołaniem wojen światowych. Nie rozumiem Zenobiusz, dlaczego się dziwisz, że zawczasu przygotowywali się do następnej skoro w pierwszej nie wyszło. Nie wyszło i w drugiej, to teraz walczą o nieuzyskane wówczas profity za pomocą ekonomii. No i okazało się, że to lepsze niż wojna militarna, bo wiele już chociażby z Polski wyciągnęli. Praktycznie niewiele już tu zostało. Granice i bieda … więcej nic … wiatr tylko hula i coraz więcej samobójców i ludzi umierających z wycieńczenia psychicznego i fizycznego … tereny robią się wolne, do zagospodarowania …

         • zenobiusz 18 kwietnia 2012 o 10:09 pm

          No tak,piszesz,co wiesz.

         • Peryskop 18 kwietnia 2012 o 10:26 pm

          Zeno, przypominam końcówkę mojego wpisu z poprzedniego wątku.

          https://monitorpolski.wordpress.com/2012/04/17/kaczynskiego-zabili-sami-amerykanie-ruska-pravda-com/#comment-91046

          …A teraz ponawiam prośbę o linki gdzie rzekomo zostałeś przez kogoś tu na Monitorze Polskim nazwany “agentem Izraela” oraz “lucyferianinem”. Jeśli tego nie zrobisz ani nie wycofasz oskarżeń i nie przeprosisz za nie, to dostaniesz tu przydomek ZENO=KŁAMCA=OSZCZERCA.

          Używasz avatara z wizerunkiem Rycerza.
          Zobaczymy czy potrafisz się zachować honorowo.

         • zenobiusz 18 kwietnia 2012 o 10:53 pm

          Przypomnę,skoro tak zaśmieciłeś stronę,że nie chce ci się szukać odpowiedzi na kolejne łgarstwa,Zachowujesz się jak mały agresywny ratlerek.Więc najpierw napisałem:
          zenobiusz 18 Kwiecień 2012 o 3:08 pm
          0 6 Oceń wpis
          Skop@
          Wybacz ,ale nie mam ,już dla ciebie czasu.
          Mogę ci tylko wskazać furtkę która ci pozostała
          Oto ona,i nie zlekceważ tej możliwości.
          http://www.rodzinapolska.pl/dok.php?art=religia/archiwum/2004/421_1.htm

         • zenobiusz 18 kwietnia 2012 o 10:56 pm

          Ponieważ w zaślepieniu,nie dotarło,do ciebie,bo zajęty byłeś boksowaniem ,Wizzgii,mojej żony,oczywiście groźnej ,a jakże ,twoim zdaniem,agentki hasbary,
          odpowiedziałem ponownie:
          zenobiusz 18 Kwiecień 2012 o 6:09 pm
          0 4 Oceń wpis
          Skop@
          Cierpisz ,jakby to,było twoje inne wcielenie,ów,inż Cierpisz ,którego bzdur ,bronisz jak czci samego Buddy.
          Pisałem Ci już ,że nie mam dla ciebie czasu,ale z szacunku,dla przypadkowych czytelników,małe co nieco ,tu:
          http://zenobiusz.wordpress.com/2012/04/18/lud-jest-grozny-bo-wie-juz-wszystko-o-iii-rp/comment-page-1/#comment-44527

         • zenobiusz 18 kwietnia 2012 o 11:02 pm

          Widzę,że znowu jest od czego na stronie odwracać uwagę.
          Dam linka,bo warto.Na pewno znowu zaśmiecicie stronę, by odwrócić uwagę i od tego,
          o zgrozo wpisu Marka,na jego własnym blogu.Tak ,że dziękuję za sposobność.

          https://monitorpolski.wordpress.com/2012/04/18/ulotki-i-plakaty/#comment-91088

         • zenobiusz 19 kwietnia 2012 o 9:46 am

          W związku z kilkukrotnym powtórzeniem tego ataku.Skop@
          zważ
          ..Proponuję,żebyś wziął ,sobie urlop.Bo to co wyżej,powtarzane ,kolejny raz, mimo moich wielokrotnych odpowiedzi,może być już materiałem ,nie do pyskówki na blogu,a postawienia cie przed sądem.Nie jesteś anonimowy ,a Warszawa nie
          jest tak mała.To co robisz z uporem,jest karalne.
          Trochę więcej pokory ,dobrze ci zrobi,chyba że chcesz na prawdę zostać upokorzony.

    • Aśka 18 kwietnia 2012 o 8:03 pm

     @Ltoś: „zefostwo band UON/UPA było szkolone przez piłsudczyków w obozach Wojska Polskiego.”

     też o tym słyszałam, albo czytałam … jak znajdę, to podam źródło

     • Aśka 18 kwietnia 2012 o 8:05 pm

      źle mi się wpisało – miało być
      @Ktoś: „Szefostwo band UON/UPA było szkolone przez piłsudczyków w obozach Wojska Polskiego.”

 17. Ditka 18 kwietnia 2012 o 7:05 pm

  przyłączam się tu całym sercem do komentarzy i też robię swoistą „krucjatę”:) Wy macie łatwiej bo obracacie się wśród zwykłych, normalnych ludzi. Ja niestety obracam się w środowisku „temidy” i tym świętym krowom to nawet nie próbuję nic sugerować ale chętnie nawracam młodych, głównie stażystów i chyba dobrze mi to wychodzi:) Pracuję w tym gównie już od 15 lat i powinnam raczej być uodporniona na krzywdę ludzką (jak lekarze na śmierć) a jednak są chwile kiedy wracam do domu i jestem tak zdołowana, że mam ochotę tylko iść spać i o niczym nie myśleć. Widziałam dużo niesprawiedliwości w polish sądach, nawet próbowałam interweniować ale słyszałam tylko: proszę pani ale co ja mogę zrobić?, takie są przepisy, jak ktoś zmieni kodeks karny to wtedy mogę to inaczej rozstrzygnąć (słowa sędziego). I to mnie głównie dołuje, nic nie da się zrobić. Dlatego wracam zdołowana z pracy jak widzę płaczących mężczyzn bo nie wiedzą już co zrobić. Mam ochotę na mocnego kielicha!

  • Tola 19 kwietnia 2012 o 5:17 am

   @Ditka -jak masz dola to moze pocieszy cie to,ze nie jestes jednak sama i masz tu na blogu zyczliwych tobie ludzi!:)))

   • Tola 19 kwietnia 2012 o 5:22 am

    @Ditka- najwazniejsze jest to ,ze nie pozostajesz obojetna i na swoj sposob i mozliwosci probojesz cos robic. Skup swoje mysli raczej na tym ,bo to bardzo chwalebne i powinnas byc dumna z siebie cieszyc sie ze swojego malego udzialu w walce z ta paranoja!
    Pozdrawiam! :))

    • Ditka 20 kwietnia 2012 o 5:58 pm

     Dziękuję Tola, również pozdrawiam:)

 18. felicyta 18 kwietnia 2012 o 7:20 pm

  Zabijano noworodki, jeśli matki nie zapłaciły łapówki
  Środa, 18 kwietnia (13:45)
  http://fakty.interia.pl/swiat/news/zabijano-noworodki-jesli-matki-nie-zaplacily-lapowki,1786223,4
  Skandal w szpitalu położniczym w Piatigorsku na Kaukazie. Zabijano tam noworodki, jeśli matka odmawiała zapłacenia łapówki. To drugi taki przypadek w Rosji. Poprzednio o śmierć dzieci obwiniono lekarzy z Nalczyka.

  Nieoficjalna stawka za poród w Piatigorsku wynosiła 20 tysięcy rubli (równowartość dwóch tysięcy złotych). Matki odmawiające wręczania łapówek nie mogły liczyć na opiekę lekarzy i położnych. Podawano im środki powstrzymujące skurcze i dzieci umierały jeszcze w łonie matki. Komitet śledczy, który prowadzi dochodzenie, mówi o siedmiu tajemniczych przypadkach śmierci dzieci.(…)

 19. felicyta 18 kwietnia 2012 o 7:22 pm

  Polecam wypowiedz Janusza Zagorskiego dot. Smolenska.

  http://niezaleznatelewizja.pl/2012/04/janusz-zagorski-15-04-2012/

 20. felicyta 18 kwietnia 2012 o 7:46 pm

  Jarosław Kaczyński witany w Krakowie jak prezydent
  „Walczymy o pamięć i o prawdę” – mówił pod Wzgórzem Wawelskim Jarosław Kaczyński, otwierając wystawę poświęconą Lechowi Kaczyńskiemu. Prezesa PiS powitały okrzyki: „Nasz prezydent!”.
  http://wiadomosci.dziennik.pl/polityka/artykuly/387547,jaroslaw-kaczynski-i-marta-kaczynska-otworzyli-wystawe-warto-byc-polakiem.html

  Kaczyński wzywa do moralnej rewolucji. Chce zmieniać postawy ludzi
  Jarosław Kaczyński uważa, że Polska potrzebuje moralnej rewolucji, która odmieni „wystraszonych ludzi”. By tego dokonać, prezes PiS twierdzi, że trzeba jak najszybciej zwyciężyć, inaczej nie da się odwrócić „mechanizmu podlenia”.
  http://wiadomosci.dziennik.pl/polityka/artykuly/387658,jaroslaw-kaczynski-w-krakowie-prezes-pis-zajowal-sie-dorobkiem-brata.html

  Komorowski o ekspertach smoleńskich: Egzotyczni naukowcy
  Prezydent nie traktuje zbyt poważnie zagranicznych naukowców, którzy na zlecenie komisji Antoniego Macierewicza badają przyczyny katastrofy smoleńskiej. „Egzotyczni naukowcy” – mówi o nich Bronisław Komorowski.

  Każda sprawa może być zakwestionowana i zawsze znajdzie się jakiś egzotyczny naukowiec z Nowej Zelandii czy Nowej Gwinei – tak Bronisław Komorowski komentuje wątpliwości zgłaszane przez specjalistów badających na zlecenie PiS katastrofę smoleńską.

  Profesor Kazimierz Binienda, fizyk atomowy z amerykańskiego Uniwersytetu w Maryland, oraz profesor Wiesław Binienda, dziekan Wydziału Inżynierii Lotniczej z Uniwersytetu w Akron, wątpią, czy samolot z prezydentem i delegacją udającą się na uroczystości katyńskie rozbił się bez udziału osób trzecich i sugerują, że w grę wchodzi zamach.

  Podobnie uważa najnowszy ekspert komisji Macierewicza – doktor Grzegorz Szuladziński z Australii, specjalista zajmujący się między innymi badaniem wytrzymałości materiałów.
  http://wiadomosci.dziennik.pl/polityka/artykuly/387549,prezydent-bronislaw-komorowski-o-ekspertach-smolenskich-pis-egzotyczni-naukowcy.html

  • maniek 18 kwietnia 2012 o 8:24 pm

   „znajdzie się jakiś egzotyczny naukowiec z Nowej Zelandii czy Nowej Gwinei” i to mówi głowa państwa. Nosz ku**a mać!!!! nerw mnie kiedy puści i topór będę ostrzył…

   • Aśka 18 kwietnia 2012 o 9:25 pm

    R A S I Z M !!!!!

    • rabarbarek 19 kwietnia 2012 o 4:51 am

     Podejrzewam , ze gdyby do pracy w bufecie sejmowym , zglosila sie kobieta, na ktorej ciaza jakiekolwiek zarzuty natury prawnej , o pracy takiej moglaby tylko pomarzyc.

     Jednak , sytuacja wyglada zupelnie inaczej , kiedy byly borowiec , odpowiedzialny za przygotowanie bezpieczenstwa delegacji smolenskich , zwolniony z pracy i oczekujacy na rozprawe sadowa w zwiazku z zaniedbaniami tych przygotowan , sklada podanie o prace.

     Przyjety do pracy przez wojewode malopolskiego , pan Bielawny bedzie jego doradca i bedzie dbal o bezpieczenstwo Vipow w czasie Mistrzostw Europy w pilce noznej.
     Good Luck. Czyzby to byla nagroda za dobre zachowanie i milczenie ? Pan wojewoda stwierdzil , ze przeszkod nie widzi…

     http://niezalezna.pl/26637-ma-zarzuty-za-smolensk-dostal-prace-u-millera

 21. Kamil 18 kwietnia 2012 o 8:08 pm

  Jezus jest miłością, miejcie tego świadomość

  pzdr

 22. monitorpolski 18 kwietnia 2012 o 8:13 pm

  Nie chcę tego umieszczać jako osobny artykuł, z uwagi na treści obrażające moich znajomych, z którymi koresponduję. Oto co otrzymałem mailem – odpowiedź na komentarz nr 1 do zamieszczonego wczoraj artykułu Jerzego Ulickego – Reka (zamieszczam wraz z treścią komentarze J.U-R). Podkreślenia są moje (monitorpolski):

  1. Jerzy Ulicki-Rek, 16 Kwiecień 2012

  Zmanipulowana (czytaj :totalnie oglupiona) tzw.opinia publiczna dziwnym zbiegiem okolicznosci nawet nie brala pod uwage takiej wlasnie mozliwosci. A przeciez biorac pod uwage odwieczna zasad qui bono? az sie prosi o rozpatrzenie sprawy pod tym wlasnie katem. Kilka dni temu pisalem o tym wlasnie w naszym forum. Wersja:”Jedynie Rosjanie mogli to zrobic” zaklada nagle ,ze Rosja bedaca od 1917 roku pod zydowska okupacja pozbyla sie nagle jak za dotknieciem magicznej rozdzki tej wlasnie wszechobecnej w jej strukturach zarazy i jej wplywu na bieg wydarzen. Jesli przyjmemy jednak ,ze “amerykanski” czyli mossad udzial w tej zbrodni jest prawdopodobny trudno bedzie oprzec sie wrazeniu ,ze PiS-owski upor w promowaniu jednego tylko wroga moze byc swiadomym dzialaniem w celu zatarcia sladow.

  To, że Sowiecka Rosja, taką sowiecką Rosją pozostaje zresztą do dziś jest we władaniu wiadomo czyim, to niejaki Ulicki, Urycki, czy jak on się on tam nazywa nie odkrywa Ameryki. No jedynie z kim, jak z kim, to wchodzi tu w konflikt, ze starym prowokatorem Beinem, że sowiecka Rosja Putina, to w żadnym razie nie jest pod ich panowaniem, tylko pod panowaniem wyłącznie samych Rosjan, nigdy zaś tzw. kompleksu tych, których Bein jest nadzorcą pewnego odcinka, przeciwników tzw. władzy Globalnej, których to przeciwników tego systemu, nie można ot tak sobie zostawić samym sobie, więc trzeba im zorganizować ,,przywódców” typu Bein i spółka, żeby ich spędzić w pewnego rodzaju zorganizowane grupy, a następnie atomizować ich przez tego rodzaju guru, których postawi się na ich czele, żeby barany miały nad sobą mądrzejszego od siebie barana, vide Bolek Wałęsa, który będzie im pokazywał w jakim kierunku mają podążać do właściwej obory, żeby nawet nie dostrzegli, że zmierzają w ten sposób, w zupełnie przeciwnym kierunku, niż im się wydaje.
  To, że zamachu dokonała obecna Rosja pod światłym przewodnictwem niejakiego Władimira Władimirowicza, to nie podlega, żadnej dyskusji!
  Zupełnie inną sprawą, której różne Ulickie, Uryckie, czy Beiny, oddelegowani na odcinek atomizowania frajerstwa NWO, by to zanadto nie myślało, oni pomyślą za nie i pokażą im w co i jak mają wierzyć, nie chcą widzieć, bo taki prikaz dostali, by odwracać od tego faktu uwagę, jest sprawa RESETU POMIĘDZY MOSKWĄ i WASZYNGTONEM, czyli tak jak pod koniec drugiej wojny światowej, ponownego podziału….STREF WPŁYWU w Europie, który dokonał się 8 kwietnia 2010 roku w Pradze!
  W ten sposób towarzysz Barack Obama dał ruskim do zrozumienia, że jak chcecie to teraz możecie odstrzelić sobie Kaczyńskiego i kogo tam jeszcze przyjdzie wam chęć i ochota w waszej strefie wpływów, a my będziemy mogli odstrzeliwać tych wszystkich, na których najdzie nas chęć w naszej części boiska.
  Pieprzenie głupot, że dokonał tego Mossad ( Mossad dał tylko, tak samo jak C.I.A. milczącą zgodę na akcję), to klasyczna robota sowieckich agentów wpływu vulgo pieprzenie minej lub bardziej świadomych agentów wpływu, czyli użytecznych idiotów, jakim to pieszczotliwym określeniem ochrzcił tego rodzaju durni onegdaj towarzysz Lenin!
  Tego dnia panie Ulicki, Urycki, czy jak ty się tam zwiesz, na lotnisku Smoleńsk Siewiernyj na długo przed przylotem polskiego samolotu z delegacją prezydencką z Polski operowała cała potężna jednostka sowieckiego SPECNAZU! Oświeć mnie Ulicki, co tam robiła i po co była na tym lotnisku, otaczając je szczelnym kordonem na długo przed przylotem polskiej delegacji z prezydentem Kaczyńskim potężna jednostka sił SPECNAZU? Co robiły tam siły FSB i Federalnej Służby Ochrony biegając dosłownie po pasie startowym lotniska i w jego całym obrębie na kilkanaście minut przed przylotem polskiego samolotu, a także już w trakcie jego zbliżania się do pasa startowego?
  Może jeszcze mi jeszcze ćwierćinteligencie powiesz, że oni wszyscy to byli przebierańcy z Mossadu? Nazwać to żałosnym pieprzeniem, to najłagodniejsze określenie tego rodzaju bzdur panie Ulicki, Urycki, czy jak Ty się tam człowieczku nazywasz!
  To twoje powyższe pieprzenie dla pieprzenia głupot, tylko obnaża, że nawet nie chciało ci się czegokolwiek, choćby poczytać na ten tema, bo o śledzeniu sprawy od samego początku nawet nie wspominam!
  I takie ,,autorytety” kreują potem z nadętą miną kretynów opinię i rzeczywistość. Ale chyba rzeczywistość według ich wyobrażeń, które z rzeczywistościa i faktami jednak nic wspólnego nie mają.
  Ślady zaciera natomiast tylko ten, kto ma coś na sumieniu. Kto natomiast ma czyste sumienie, nie będzie się bał powołania międzynarodowej komisji sledczej, ani żadnego uczciwego śledztwa. Zbrodniarz natomiast będzie się bał, zacierał ślady i złapany za rękę, krzyczał, że…. TO NIE MOJA RĘKA! Tak jak do dziś dzieje się to w przypadku Katynia! Do dziś twierdzą, że to nie oni, to… NIEMCY!

  • zenobiusz 18 kwietnia 2012 o 8:29 pm

   Przychylam się do tej opinii,i zaznaczam,że nie znam autora,choć podobnie do mnie pisze:
   „mądrzejszego od siebie barana, vide Bolek Wałęsa, który będzie im pokazywał w jakim kierunku mają podążać „

  • zenobiusz 18 kwietnia 2012 o 10:17 pm

   monitorpolski 18 Kwiecień 2012 o 8:13 pm
   Ale się Marek wychyliłeś,zobacz jaka cisza zapadła.
   Bez instrukcji,ani rusz,Ten typ tak ma ,jak mawiają.
   To już chyba trzecia godzina narad,jak zareagować.
   Nawet „łapkownicy” zamarli w oczekiwaniu .:) 🙂 🙂

   • monitorpolski 19 kwietnia 2012 o 3:23 am

    Problem jest w tym, że gość kłamie nt. Piotra Beina, tu tylko go opluwa, ale mam od niego maile, gdzie łże w żywe oczy nt rozmów w Warszawie w 2009, w których rzekomo przyznał się, że jest z rodziny syjonistycznych żydów. Byłem wtedy w Warszawie i nic takiego nie miało miejsca.
    To są sprytne zagrywki psychologiczne, podobnie jest z tym rosyjskim specnaz. Jeśli specnaz otoczył miejsce, to w jaki sposób polski dziennikarz Wiśniewski się tam dostał?
    Poza tym w przypadku gdy na lotnisku ląduje Prezydent innego państwa, trudno by się spodziewać by nie podjęto specjalnych czynności zabezpieczających.
    Puściłem to by pokazać sposoby manipulacji agentów hamerykańskich, których dla mnie bez wątpienia ten facet jest. Co jednak nie wyklucza tego, że ruscy się mogli z „Hamerykanami” dogadać w tej sprawie. Nie widzę jednak żadnego uzasadnienia dla zamordowania ustępującego Kaczyńskiego przed wyborami. Taka sytuacja tylko podniosła spadający ranking PiS, a przecież ruskim chyba o to nie chodziło. Mord był na rękę tylko międzynarodowym bankierom, z tych powodów, o których była mowa w poprzednim artykule oraz z tego powodu, o którym wspominałem – niezależności finansowej prezesa Sławomira Skrzypka.
    A co do opanowania rosyjskich służb przez syjonistów – może to być tylko częściowo prawdziwe. Wystarczy obejrzeć program Russa Today – jedyne obecnie źródło w mainstream mediach, w którym porusza się tematy politycznie niepoprawne. Np. we wtorek była pierwsza audycja Assange’a z Wikileaks. To na pewno nie jest na rękę syjonazistom, którzy wprost mówią, że tego „sk..syna należy zabić” (to też zresztą Russia Today przypomina) – skąd pamiętamy taką retorykę? A z nazizmu właśnie.
    Na koniec moja opinia czy Rosjanie uczestniczyli w mordzie smoleńskim. Już pisałem o tym – sądzę że tak. Że jest frakcja, bardzo mocna, która pracuje dla bankierów. Za kasę w Rosji można zrobić wszystko.

    • zenobiusz 19 kwietnia 2012 o 10:04 am

     Marku,informuję Cię ,bo może przegapiłeś,że jedno ze zdjęć Zuzanny Kurtyki,wykazuje ,że zostało zrobione dzień przed odlotem ok godziny 15.
     Ona może o tym nie wiedzieć,Jest cień szansy ,że na zdjęciu jest ekipa podkładająca bomby.Apeluję byś ją o tym poinformował,i nakręcił z nią film na ten temat.
     Znasz ją osobiści,co ułatwi sprawę.Czekam na odpowiedź tu lub na swoim blogu.To nie jest kwestia przepychanek ,
     na słowa w sprawie P.T.Beina.To zupełnie innego kalibru sprawa.

  • nikt 18 kwietnia 2012 o 10:36 pm

   „Może jeszcze mi jeszcze ćwierćinteligencie powiesz, że oni wszyscy to byli przebierańcy z Mossadu? Nazwać to żałosnym pieprzeniem, to najłagodniejsze określenie tego rodzaju bzdur panie Ulicki, Urycki, czy jak Ty się tam człowieczku nazywasz!”

   Idąc tym tokiem myślenia można by zakładać iż wszyscy ci, którzy głosują w Polsce w wyborach to też Żydzi albo sprzedajne k..vy bo głosują na wrogów Polski i od 89 roku te same „loszki” chleją z polskiego koryta. No a przecież wszyscy „widzą” i „wiedzą” co u nich w kraju (moja sąsiadka twierdzi, że w Polsce jest bardzo dobrze bo….: można było wyjechać z Polski za chlebem….po otworzeniu granic i dzięki temu jest dziś moją sąsiadką na obczyźnie mimo, że w Polsce jest O WIELE LEPIEJ!!!) – przepraszam za ten off top ale chcę ją-sąsiadkę targnąć o ścianę za brak mózgu!!!
   Autor tego powyżej nie wziął pod uwagę, że szkoleni w SPECNAZ Rosjanie wykonują rozkazy!!! Poza tym tak jak u nas nie brakuje sprzedawczyków tak i w Rosji. Nie wszyscy musieli wiedzieć i widzieć po co tam są!!! A ci, którzy wiedzieli i widzieli – wiadomo albo byli „ich-unych” dobrowolnymi sługusami-wielbicielami lub psycholami, którzy za kilka denarów zaszlachtują własną matkę albo musieli nimi być bo haczyk zawsze i na każdego się znajdzie. Albo wszystkich po trochu. Zresztą po cholerę ja to tu tłumaczę to doskonale zrozumiałe nawet dla „NIEćwierćinteligenta” czyli autora komentarza. Jego również można potraktować jak on Piotra Beina czy Jerzego Ulickiego- skąd mamy mieć pewność, że to nie jest rusofob, sługus Unych czy innych, wrogich nam gadzin??? Z moich doświadczeń wynika, że Rosjanie po biadolą na nas bo różne dziwy słyszeli z mendiów a my vice versa ale jak co do czego to jeden z drugim trzyma jak rodzony brat.

   • zenobiusz 18 kwietnia 2012 o 11:36 pm

    8:13 pm do 10:36 pm Toż to musiała być burza mózgów,a taki marny efekt
    .Radzę u góry strony wrzucić trochę śmieciowych wypowiedzi,
    Pery@Skop już zaczął.a na dole też, a do tego,
    po parę elaboratów,najlepiej,takich po 40 cm i gotowe,
    nikt nie będzie się wczytywał.
    Instrukcji trzeba się uczyć na pamięć nie mówili
    .Co za partackie czasy.Zgubią instrukcje i bezradni jak dzieci.

    • zenobiusz 19 kwietnia 2012 o 12:24 am

     No nie mówcie że leci w jednym bloku powtórkowym
     ,M jak Miłość.
     Dobrze że wyrzuciłem telewizor.

     • rabarbarek 19 kwietnia 2012 o 1:34 am

      Za oceanem , American Idol , Zenobiuszu .

      • zenobiusz 19 kwietnia 2012 o 1:46 am

       🙂
       To macie dyspensę.

    • nikt 19 kwietnia 2012 o 1:49 pm

     Piszę chyba 3 raz w życiu na tym forum a pan Zenobiusz już przy pierwszym wpisie węszył sługusa naszych wrogów albo w najlepszym przypadku „trola” w mojej osobie.Pierwszą opcję można by potraktować nawet jako komplement ( tym bardziej jeśli się jest szarym ludkiem – a tu nagle takie wyróżnienie, że niby się jest „tajnym, czarnym, charakterem”). W sumie to może lepiej nic nie pisać bo człowiek wrażliwy popada w jeszcze większe kompleksy jak czyta, że wrzuca śmieciowe wypowiedzi. Gdybym dostawała „instrukcje” od „szefostwa” to po pierwsze nie musiałabym wyjeżdżać z mojej ojczyzny a po drugie nie musiałabym zap…lać upocona jak mops na tzw. „szmacie” w obcym kraju, tym bardziej, że jestem osobą wykształconą. Zdrowia życzę.

     • zenobiusz 19 kwietnia 2012 o 2:16 pm

      Ciekawe,masz znad tej szmaty ,priorytety,a na poniższy komentarz ,żadnej reakcji ?

      „monitorpolski 19 Kwiecień 2012 o 3:36 am
      2 1 Oceń wpis
      nikt, to jest nie tylko rusofob, ale i świnia. Oczernia go w mailach do ludzi, których nawet nie zna.

      • nikt 19 kwietnia 2012 o 2:41 pm

       A niby jak mam reagować?? Każdemu kto się ze mną zgadza, ocenia wpis pozytywnie czy komentuje w sposób neutralny mam nadskakiwać, każdą wypowiedź oceniać pozytywnie?? Tak się urabia ludzi-bądź zawsze przekonany, że jesteś komuś coś winien, że trzeba się zrewanżować. Właśnie w ten sposób zabijamy w sobie bezinteresowność, serdeczność i empatię. Jeśli chodzi o „Monitora” ( z tego co tu obserwuję) jest tak, że nie pluje jadem na nikogo nawet jeśli nie do końca się z nim zgadza. Doceniam to co robi dla nas wszystkich i nie muszę się umizgiwać- sam fakt, że czytam Jego bloga o tym świadczy. A, że mnie „rusza” niesłuszny i krzywdzący komentarz to chyba nikogo nie dziwi.

   • monitorpolski 19 kwietnia 2012 o 3:36 am

    nikt, to jest nie tylko rusofob, ale i świnia. Oczernia go w mailach do ludzi, których nawet nie zna. Piotrowi przekazałem ich treść – odpisał mu z prośbą o uzasadnienie, nie dostał odpowiedzi, kampania oszczerstw idzie jednak dalej. Pytanie – po co to robi?
    Bein przeszkadza głównie syjonazistom, bowiem jako jeden z nielicznych autorów polskojęzycznych bez ogródek i z dowodami ujawnia strukturę tzw. rządu światowego – zwanego przez niego kompleksem judeocentrycznym. Bein robi to w sposób naukowy,pisząc m.in. referaty dla Uniwersytetu w Hiroshimie. Pamiętacie co się stało z dr Dariuszem Ratajczakiem?
    To nie są drobne sprawy, za atakami ad hominem idą zazwyczaj ataki fizyczne, najpierw się człowieka niszczy w środowisku by był wyobcowany, a potem morduje. To, że Bein jeszcze żyje jest prawdopodobnie wynikiem tego, że nie ucichł i ciągle publikuje.

    • zenobiusz 19 kwietnia 2012 o 10:52 am

     Mój przyjaciel Hiroshi Inoguchi -sun,nie znalazł śladu na uniwersytecie w Hiroshima.No ale upływ czasu.Może dało by się jakieś linki,ale nie do polskich tekstów na blogu P.T.Beina,tylko do wersji anglojęzycznych.On chyba nie tylko nas informuje o swoich wynikach,ale i opinię anglojęzyczną ,Kanadyjczyków w pierwszym rzędzie.

    • zenobiusz 19 kwietnia 2012 o 10:59 am

     http://health.dir.groups.yahoo.com/group/du-watch/message/674
     Znalazłem tylko to.Autor,poważny działacz ,pisze o Beinie jak o dezinformatorze.Może przyjrzysz się .

 23. Aśka 18 kwietnia 2012 o 10:45 pm

  http://wiadomosci.onet.pl/kraj/smolar-to-chora-nienawistna-wyobraznia-to-bardzo-n,1,5108244,wiadomosc.html
  Smolar: To chora, nienawistna wyobraźnia. To bardzo niebezpieczne
  dzisiaj, 21:42 ŻG / TVN24 18.04.2012

  – Widzimy projekt podboju Polski, przy pomocy wymyślonej historii. To chora, nienawistna wyobraźnia. To koncepcja spisku. To bardzo niebezpieczne – powiedział w programie „Kropka nad i” Aleksander Smolar, komentując ostatnie słowa Jarosława Kaczyńskiego. Prezes PiS w swoich przemówieniach, m.in. podczas rocznicy katastrofy smoleńskiej, mówił, że „ofiary katastrofy zostały »zdradzone o świcie«”.

  – Kiedy Kaczyński mówi o odzyskaniu wolności, to co to znaczy? Oni mówią, że ojczyzna jest zniewolona. To pogłębia w tej sekcie, która go otacza, wiarę w to, że coś w tym musi być. Język przemocy jest coraz bardziej dominujący – dodał.

  Aleksander Smolar odniósł się do licznych, w ostatnich dniach, wystąpień prezesa PiS, w których apeluje on, aby walczyć i zwyciężyć. – Musimy zwyciężyć możliwie szybko. To nie oznacza, że jutro, czy za rok, ale nie oznacza, że dopiero wtedy, gdy dzisiejsze dzieci będą ludźmi dorosłymi – mówił dzisiaj Jarosław Kaczyński w Krakowie.

  Podczas wieczornego wystąpienia pod Wawelem powiedział, że „walczymy o to, żeby Polska stała się w końcu państwem wolnych Polaków”. W podobnym tonie przebiegało przemówienie prezesa PiS podczas rocznicy katastrofy smoleńskiej. Wtedy to, podczas popołudniowego przemówienia stwierdził, że „ofiary katastrofy zostały »zdradzone o świcie«”.

  Aleksander Smolar podkreślił, że „obserwujemy dziś »pełzający rokosz«”. – Nie można dopuścić, by się rozszerzał – zaznaczył.

  Aleksander Smolar dodał, że „podziały polityczne są rzeczą normalną”. – Problem polega nie na tym, że ludzie się różnią. To, co tutaj jest dramatyczne, to kompletnie różny sposób opisywania rzeczywistości. Są fakty oczywiste, że ten samolot nie powinien być wylecieć, nie powinien był lądować – zaznaczył.
  Autor: ŻG Źródła: TVN24

  • monitorpolski 19 kwietnia 2012 o 3:39 am

   Kim jest Aleksander Smolar i jego Fundacja Batorego nie musimy chyba wyjaśniać. Takich ludzi Łukaszenko po prostu wypie…dala ze swojego terenu. Podobnie jak wielkie ludobójcze koncerny międzynarodowe.
   Wypowiedź Smolara jest dobrym znakiem – widać, że Macierewicz trafił na dobrą nitkę w swoim dochodzeniu.

   • Aśka 19 kwietnia 2012 o 4:44 am

    Też zamieściłam to dlatego, że widać, że w kotle wrze.

 24. Aśka 18 kwietnia 2012 o 10:50 pm

  http://wiadomosci.onet.pl/swiat/polska-nie-deklaruje-czy-i-ile-da-na-sily-afganski,1,5108135,wiadomosc.html
  Polska nie deklaruje, czy i ile da na siły afgańskie
  dzisiaj, 18:40 KK / PAP 18.04.2012

  Polska nie deklaruje, czy i ewentualnie jaki wniesie wkład w finansowanie sił afgańskich, na co według NATO trzeba ok. 4 mld dol. rocznie. Powinny dołożyć się kraje spoza NATO, zwłaszcza te z regionu i te, które nie wysłały do Afganistanu wojsk – uważa szef MSZ Radosław Sikorski.
  […]
  Zapewnił, że Polsce zależy, by Afganistan – w miarę, jak NATO będzie redukować swoje zaangażowanie wojskowe – coraz bardziej sam zapewniał sobie bezpieczeństwo.
  […]

 25. malik 18 kwietnia 2012 o 11:26 pm

  „… Głos zabrał również Antoni Macierewicz. – Chcemy dziś powiedzieć Polakom, że przywrócimy prawdę, prawo i sprawiedliwość. Fakty znamy. Wiemy, kto dążył za wszelką cenę, by prezydent nie mógł pojawić się w Katyniu! Wiemy, kto doprowadził do tego, by prezydent pozostał bezbronny! Wiemy, kto pozwolił na to, by ten samolot nie mógł w ogóle odlecieć! – podkreślił….”

  „… by ten samolot nie mógł w ogóle odlecieć! …”

  ????

  • rabarbarek 19 kwietnia 2012 o 7:15 am

   Obejrzyjcie video , na ktorym spisano fakty dnia , 10 kwietnia 2010 roku. Jest to nasza dyzurna , zeby nie powiedziec sluzalcza stacja , ktora mylic sie przeciez nie mogla . Czy w tym harmonogramie wypadku wszystko jest w porzadku? W jakim tempie postepowaly prace nad ustalaniem ofiar , pozar ugaszono po pol godzinie. Po godzinie znaleziono juz 88 cial , po kolejnych minutach odtrabiono , ze wszyscy nie zyja…To byly klamstwa szyte grubymi jak ch…a nicmi. Lykalismy to wszystko zaraz po wypadku , bo bylismy w szoku. Potem przyszlo otrzezwienie i trwa do dzisiaj …

   • rabarbarek 19 kwietnia 2012 o 8:35 am

    No i zeby nie zginelo.

    Zrobiono wszystko , zeby cala nasza uwaga skupila sie na lotnisku Siewiernyj , tymczasem jest prawdopodobne , ze przyczyn katastrofy nalezy szukac na Okeciu.

    Warto zapoznac sie z tym materialem. Ludzie zadali sobie trud i sprawdzili we wszystkich agencjach fotograficznych , ze nie istnieje nawet jedno zdjecie odlatujacej do Smolenska , delegacji.

    http://www.polishclub.org/2012/02/19/kurier-chicago-operacja-smolensk-z-julia-m-jasklska-i-piotrem-jakuckim-dziennikarzami-zajmujacymi-sie-sprawa-tragedii-smolenskiej-rozmawia-marek-bober/

    • Peryskop 19 kwietnia 2012 o 9:07 am

     „Ludzie zadali sobie trud i sprawdzili we wszystkich agencjach fotograficznych , ze nie istnieje nawet jedno zdjecie odlatujacej do Smolenska , delegacji.”

     Trzeba podkreślić, że ZENOBIUSZ=KŁAMCA=OSZCZERCA z asystą swojej małżonki Wizzgaa@Wizja usiłowali nam wmawiać, że na materiałach podrzuconych przez anonima p. Zuzannie Kurtyce widać parę prezydencką wsiadającą do TU154M/101 razem z gen. Błasikiem, a pokazany na filmiku kołujący samolot mieliśmy przyjąć jako jego start w dniu 10.04.2010.

     W oczekiwaniu na następne porcje kitu i kolejne Zeno-bełkoty dla dystrakcji uwagi od zamachu, wyrażam podziękowanie za podkreślanie tymi zabiegami wagi wyjaśnienia „odlotu z Okęcia”.

     • zenobiusz 19 kwietnia 2012 o 9:43 am

      Pery @Skop.Ty już,z tej frustracji,nie myślisz racjonalnie.Oto wpadłeś na pomysł
      ,że jestem przygłupem.To była kpina z następnej dezinformacji,którą odsuwasz uwagę od zdjęć o których ja pisze.Proponuję,żebyś wziął ,sobie urlop.Bo to co wyżej,powtarzane ,kolejny raz, mimo moich wielokrotnych odpowiedzi,może być już materiałem ,nie do pyskówki na blogu,a postawienia cie przed sądem.Nie jesteś anonimowy ,a Warszawa nie jest tak mała.To co robisz z uporem,jest karalne.
      Trochę więcej pokory ,dobrze ci zrobi,chyba że chcesz na prawdę zostać upokorzony.
      Co ponownie stwierdzam.

     • zenobiusz 19 kwietnia 2012 o 10:39 am

      “Ludzie zadali sobie trud i sprawdzili we wszystkich agencjach fotograficznych , ze nie istnieje nawet jedno zdjecie odlatujacej do Smolenska , delegacji.”
      No i klops,okazało się ,że ktoś prywatnie cyknął z komórki.Pisze Skop@ -anonim.Skąd ta wiedza.Dla nas anonim,a autor tych zdjęć ,jako,zdumiony brakiem innych ,z pewnością się ujawnił,odpowiednim służbom.Czy Pani Zuzannie ? O to może spytać Marek,to kwestia jednego telefonu jak mniemam.Doceniam konsternacje ,by ta zdjęcia ośmieszyć.Ja rozumiem,że Skop@ chciałby filmu zrobionego w miejscu gdzie samolot odrywa się od ziemi,a potem jeszcze kompatybilny film ,kręcony z wnętrza samolotu,i pewnie aż do Smoleńska,ale niestety.Jeszcze nie teraz.

     • zenobiusz 19 kwietnia 2012 o 12:52 pm

      Dodam jeszcze raz.
      Nie jest to jedyne zdjęcie.
      Prokuratura dysponuje ostatnim zdjęciem prezydenta Lecha Kaczyńskiego, zrobionym tuż przed katastrofą smoleńską – podaje radio RMF FM. Zostało zrobione w samolocie telefonem komórkowym przez przedstawiciela Rodzin Katyńskich Leszka Solskiego. Po katastrofie telefon został przekazany prokuraturze. Pełnomocnik szefa PiS złożył wniosek o przekazanie zdjęcia.
      Po tragedii, kiedy wszystkie rzeczy osobiste ofiar trafiły do Polski, zostały przekazane prokuraturze. ABWskopiowała także zawartość wszystkich telefonów, również aparatu Leszka Solskiego – podaje RMF FM.
      http://zenobiusz.wordpress.com/2012/04/19/ostatnie-zdjecie-l-kaczynskiegoujawnione-w-komorce-jednego-z-poleglych/
      Jak myślisz co jest na pozostałych,których nie daje się na żer pismakom ???

     • Wizja 19 kwietnia 2012 o 4:10 pm

      Peryskop- opanuj się. Ja nic nie mówiłam o tym ,że WIDZĘ WYMIENIONE OSOBY na zdjęciach .Tłumaczyłam coś zupelnie innego. Mówiłam, że materiał filmowo-zdjęciowy może ew.wyeliminować jedną z wersji zamachowych. Przestań szastać moim nickiem bo chyba chcesz ludziom po prostu wbić do głowy ,że wizzgaa to wróg. Ja nie wykluczam,że postaci na fotce to wymienione osoby ale nie jestem ekspertem więc nie wypowiadam się co do meritum.Natomiast utwierdzam się w przekonaniu,że z ciebie może i arbiter ale w żadnym razie nie elegantiarum.I nie wydzieraj się wciaż :Wizzgaa-wizja, wizzgaa-wizja. Ja tu jestem ale nie muszę wciąż na ciebie reagować.Koszmar nie facet.

 26. Peryskop 19 kwietnia 2012 o 12:42 am

  Podmienione tutki ?

  http://acontrario.nowyekran.pl/post/58689,nie-dopuscmy-do-sprzedazy-tupolewa-102

  • zenobiusz 19 kwietnia 2012 o 1:25 am

   Faktycznie,jakieś czarniawe ,i nie podobne te Tutki.!!!!

   • Peryskop 19 kwietnia 2012 o 6:45 am

    ZENOBIUSZ=OSZCZERCA, jakzawsze się mylisz i siejesz dezinfo.
    TREBUNIE TUTKI to muzykująca od pokoleń rodzina z Białego Dunajca.
    A podmianie poddano podobno tutki 154M ze 101 na 102. Podobno.

    • zenobiusz 19 kwietnia 2012 o 9:42 am

     Pery @Skop.Ty już,z tej frustracji,nie myślisz racjonalnie.Oto wpadłeś na pomysł
     ,że jestem przygłupem.To była kpina z następnej dezinformacji,którą odsuwasz uwagę od zdjęć o których ja pisze.Proponuję,żebyś wziął ,sobie urlop.Bo to co wyżej,powtarzane ,kolejny raz, mimo moich wielokrotnych odpowiedzi,może być już materiałem ,nie do pyskówki na blogu,a postawienia cie przed sądem.Nie jesteś anonimowy ,a Warszawa nie jest tak mała.To co robisz z uporem,jest karalne.
     Trochę więcej pokory ,dobrze ci zrobi,chyba że chcesz na prawdę zostać upokorzony.

     • hjk 19 kwietnia 2012 o 3:45 pm

      Ooo, to już sąd się pojawia, a kiedy CBA, policja, wojsko, CIA, NSA, MI6…
      Zepsułes tym bąkiem atmosferę na blogu, to chyba pierwszy raz, jak ktoś tu coś takiego napisał…
      Nieładnie 😦

      • kosiardeyablos 19 kwietnia 2012 o 4:37 pm

       to jest walka z odciskami, jeden drugiemu włązi na……..hehehe…….jakbym to ja usłyszał, potraktowałbym to inaczej – fizycznie i mentalnie ! Powiem a raczej napisze tak – osoba „ściśle wierząca” posługująca sie takim a nie innym językiem podlega pod „trybunał ludu”.
       Dlatego ateizm i wolnomyślenie ma swoje niesamowicie dobre strony – jestes wtedy wolny od wszelkich dogmatów religijnych które zmuszają do traktowania ich wedle zasad – religii – dyscyplina ! Pamietasz ? Jakby mi kto wyjeżdżał z Dzizusem a potem opluwał jak spaczony traktor olejem to bym sie lekko wqrwił i pojechał jak po burej WSIowej suce, nie obrażając burych suk ze wsi. Dlatego dziwi mnie trochu ta prześmieszna walka, pomiędzy Zeno a Pery ! Bez kitu , chłopaki bez siebie żyć nie mogą, to miłość czy jaki ch..j, tak sie szczerze od serca którego nie mam pytam ?

       • kosiardeyablos 19 kwietnia 2012 o 4:39 pm

        …bo czasem blog przypomina RYKOWISKO gdzie dwa JELENIE tłuką sie na poroża jak dwa pojeby w walce o SARNINE !!! hahaha !!!…POZDRAWIAM JELENIE i Gajowego Maruche !!!…hahahaha

        • Annah. 19 kwietnia 2012 o 7:25 pm

         🙂

      • zenobiusz 19 kwietnia 2012 o 7:33 pm

       Zibi,,czy Zbigi ,czy jak tam ten twój inny alias,Lublin też nie jest na księżycu.
       Spisane będą słowa i uczynki.

  • rabarbarek 19 kwietnia 2012 o 1:28 am

   Wczoraj czytalam i podalam na stronie , Peryskopie , link z krotkim komentarzem. Ciekawe . Powtarzam , ciagle poruszamy sie w matni. I wcale nie jestesmy blizej poznania prawdy niz dwa lata temu. Jestem jednak pelna podziwu dla ludzi , ktorzy prowadza swoje wlasne ” sledztwa” i nie ustaja w poszukiwaniu sladu , ktory doprowadzi w koncu do wyjscia z labiryntu.

   • zenobiusz 19 kwietnia 2012 o 1:40 am

    rabarbarek@
    Tam z daleka,źle widać.Jesteśmy coraz bliżej prawdy,stąd te karkołomne koncepcje,podmienionych samolotów,wybijania delegacji w Polsce,i przepuszczenia przez maszynkę ofiar,podrzucanych następnie na miejscu spreparowanym,a wszystko rekami mitycznych „unych”Naród już wie,bo plotką pantoflową ,prawdziwe wyniki śledztwa idą poprzez najbliższych ,osób zorientowanych,w obieg pantoflowy.
    Na twarzach wielu,gości na stałe przerażenie.Naród się budzi.
    Niemniej ,niech Pery@Skop,nie ustaje w wysiłkach,skoro musi.
    http://zenobiusz.wordpress.com/2012/04/18/lud-jest-grozny-bo-wie-juz-wszystko-o-iii-rp/comment-page-1/#comment-44530

    • rabarbarek 19 kwietnia 2012 o 2:44 am

     Czasami z daleka lepiej widac niz z bliska.Jezusa tez swoi nie poznali. Tak bylo w niedziele w moim Kosciele. Pokaz mi pomnik w Warszawie poswiecony ofiarom zamachu , pokaz tablice pamiatkowa. Pani Merta , ktora przybyla z Polski opowiadala o tym co sie dzieje wokol zamachu. I dlatego wiem , ze nie wolno usiasc i czekac , ze nagle zobaczymy wyniki prawdziwego sledztwa. Polska jest tam gdzie sa Polacy. Plotki pantoflowe to za malo , zeby przed sadem postawic sprawcow.
     Jesli odpuscimy badanie przyczyn katastrofy , to bedziemy czekali kolejne 50 lat na rozawiazanie. Pani Merta powiedziala , ze dzieki blogerom i milionom Polakow sprawa Smolenska 2010 nie zostala zamieciona pod dywan.

     • zenobiusz 19 kwietnia 2012 o 9:33 am

      rabarbarek@
      To poszukaj,tam daleko,kogoś kto odpowie,na pytanie czemu zdjęcie samolotu przed którym ,nie ma samochodów i Prezydenta,wykazuje datę z godz 15 dnia poprzedniego.Być może na tym zdjęciu jest utrwalona ekipa ,która podłożyła bomby.Tu blisko,spotkały mnie tylko drwiny,i inwektywy.Moi blogowicze pracują nad tym,ale nie piszemy o tym na blogu,póki ktoś nie podejmie się równoległych poszukiwań odpowiedzi.Jedynie Pan Kubik ,z Australii,wypowiedział się merytorycznie ,za co mu dziękuję.Ty,jako jak piszesz ,doświadczony fotograf,nie widziałaś prezydenta ,jego żony,i gen.Błasika na schodkach.Pora na rehabilitacje,

      • rabarbarek 19 kwietnia 2012 o 10:13 am

       Nie jestem , Zeno fotografem , a tylko amatorka . Jako amatorka zrobilabym chyba troche lepsze zdjecie. Zaloze sie , ze bez powiekszenia, tez pary prezydenckiej nie widziales , bo musialbys miec sokole oko. Po podsunieciu mi pod nos przyblizenia , wyraznie powiedzialam , ze widze , choc odpowiedzi na 5 W’s nie dostaje [ who,what, where, when , why]

       Nie jest to dowod ani na wylot , ani na jakikolwiek trop , ktory przyblizalby nas do rozwiazania zagadki smolenskiej. Mysle , ze wiecej dalaby rozmowa ze sprzataczka na lotnisku , choc obwiam sie , ze caly zespol czyszczaco- odprawiajacy juz wymieniony.

       Czy Ty jako osoba obeznana z prowadzeniem sledztw , nie zaczalbys od szukania swiadkow odlotu Prezydenta? Od rozmow z pracownikami lotniska? Dla mnie to proste , No ale moze mysle amatorsko. [ znowu] Jak wiesz , nie ma osob , ktore widzialyby Prezydenta przed odlotem , a jedyne dostepne wiadomosci pochodza od pana K.

       Gdzie borowcy , ktorzy mieli ochraniac wylot ? Wszyscy wlezli do samolotu?
       Pytan mam tysiace , i naprawde trudno mi traktowac to zdjecie powaznie , tym bardziej , ze juz 6 miesiecy po zamachu pokazano jakis filmik z nibyprezydenckiego odlotu [ zdjecie samolotu w powietrzu] , ktory okazal sie BS , bo blogerzy znalezli ten sam film nagrany przy okazji innego wydarzenia. Chyba cos podobnego przydarzylo sie zdjeciom.

       Sam przyznaj , ze troche to dziwne , ze ani jednego dziennikarza nie ma przy odlocie. W kraju trwala nagonka na Prezydenta. Kazdy jego krok byl sledzony oczami kamer, kazdy grymas twarzy byl analizowany, jego podroze pelne byly niespodzianek , a tu taka gratka zostala zaprzepaszczona. Przeciez Prezydent mogl sie potknac ,albo krzywo usmiechnac … Tak , bylo , pamietasz , polowali na niego jak na zwierzyne w lesie . I nikogo nie ma na lotnisku. I podsuwa nam sie , dwa lata pozniej, jakies marniutkie zdjecie i czego ono jest dowodem?

       A jeszcze czytalam kiedys [ teraz nie bede szukala , bo pora spanka], ze general Blasik byl w samolocie . To spoznienie prezydenta , tez nie jest takie pewne.

       Zeno , jesli chcesz badaj zdjecie , ja nie mam nic przeciwko temu i zycze powodzenia w dochodzeniu do prawdy, [ pisze to powaznie i z serca] . Mnie bardziej interesuja inne sprawy zwiazane z wydarzeniami 4/10 i na swiecie. Pozdrowienia

       • zenobiusz 19 kwietnia 2012 o 10:33 am

        rabarbarek@
        „Czy Ty jako osoba obeznana z prowadzeniem sledztw , nie zaczalbys od szukania swiadkow odlotu Prezydenta? Od rozmow z pracownikami lotniska? Dla mnie to proste , No ale moze mysle amatorsko. [ znowu] Jak wiesz , nie ma osob , ktore widzialyby Prezydenta przed odlotem , a jedyne dostepne wiadomosci pochodza od pana K.”

        Zapewniam Cię, że odpowiednie służby przesłuchały odpowiednie osoby.Istnieje coś takiego jak tajemnica śledztwa,i chyba jest oczywiste,że nie nagłaśnia się wielu wątków,z obawy choćby o bezpieczeństwo świadków.Te zdjęcia zrobiono komórką,i są elementem dość zagadkowym,i jeszcze mają jedną cechę,.Mamy je przed nosem.Co do niewidzenia ,pary prezydenckiej,na schodkach.cóż.Ja mam okulary,za 11 zł takie chińskie bez recepty,nic nie musiałem powiększać by zobaczyć.Może warto Ci takie polecić.

        • rabarbarek 19 kwietnia 2012 o 11:09 am

         Uwage o okularach zignoruje , bo mam nadzieje , ze kierowales sie troska o poprawe wzroku.

         Dodam tylko , ze ja takie ” odpowiednie sluzby” , ktore dwa lata niczego nie wykryly , gwizdze. Tak bardzo wierzysz sluzbom? A dla kogo one pracuja?

         Zna dziesiatki przykladow , ze jak za dotknieciem czarodziejskiej rozdzki poznikaly z Internetu materialy , ktore moglyby cos nowego wniesc do sprawy, poznikaly zdjecia i filmy z innych rzadowych wylotow [ a mialam je ” save”] , zobacz te strone . Mamy tu kilka linkow pod tekstem . Kliknij w nie . Wszystkie otwieraja sie , zawierajac zdjecie , ktore jest nam przedstawione. Tylko to z samolotem podmienione na inne. Jak myslisz , Zeno , dlaczego. Tylko nie mow , ze to pomylka.

         http://www.se.pl/wydarzenia/kraj/kupcie-samolot-zanim-spadniecie_108276.html

         • zenobiusz 19 kwietnia 2012 o 11:23 am

          Nie wierzę ,ale wiem w jakich warunkach pracują w nich patrioci.Ryzykują nawet życiem.Dla tego ,jak jest cień szansy,by im pomóc ,uważam że należy to zrobić.
          Jak myślisz skąd wzięły się analizy fonograficzne ,które obaliły wersje MAK.Krasnoludki do nich doprowadziły.Jest wiele innych działań,o których ,oczywiście nie informuje się pismaków,ale sprawy idą we właściwym kierunku..Nikt mi nie wmówi,że większość ludzi w prokuraturze wojskowej to dranie pozbawione patriotyzmu i uczciwości.Znam wielu z nich,i wiem ,że dopną swego,chyba że wszyscy zostaną wystrzelani,do nogi.ale na to się nie zanosi.Co do podmiany samolotu,to był taki Cooperfield,co znikał,bodaj ,Statuę Wolności.
          Widziałem zdjęcia z miejsca zdarzenia.Tam zginęli.Pozostaje pytanie .Kto,przy czyjej pomocy,i jakimi środkami.Pozostałe siedem pytań ze złotej dziesiątki kryminalistyki,doczekało się odpowiedzi.Wbrew medialnym sztuczkom.Jak myślisz ,kto grzebie w internecie.Skoro mój blog ,znika z amerykańskiego serwera,a po przywróceniu znów znika z rankingu.Krasnoludki ??

         • Peryskop 19 kwietnia 2012 o 1:01 pm

          Zeno@biusz: „..Nikt mi nie wmówi,że większość ludzi w prokuraturze wojskowej to dranie pozbawione patriotyzmu i uczciwości.Znam wielu z nich,i wiem ,że dopną swego…”

          No to bardzo dobrze się składa, że masz takie znajomości !
          Bo przecież to Twoi koledzy szybciej rozwikłają zagadki zdjęć i filmiku bez potrzeby angażowania w to Marka i p. Zuzanny Kurtyki. Zapewne to im będzie łatwiej sprawdzić, czy na tej fotce z 9.04.2010 są rzeczywiście osoby mogące mieć związek z tragedią smoleńską.

         • zenobiusz 19 kwietnia 2012 o 11:28 am

          Mam prośbę do blogowiczów.Nie mogę się zalogować na blogach Konrada ndb@.Jeśli ktoś jest tam zalogowany,prosiłbym o wklejenie linków do mnie.
          http://zenobiusz.wordpress.com/2012/04/18/zdjecia-zuzanny-kurtykiproba-analizy/

         • zenobiusz 19 kwietnia 2012 o 1:58 pm

          Mamy,dzięki innemu blogowiczowi,odpowiedź Konrada ndb@ na temat zdjęć ,
          opublikowanych ,przez Zuzannę Kurtykę.Dziękuję obu blogowiczom.
          A więc Konrad potwierdza,że zdjęcia nie są manipulacją.

          http://zenobiusz.wordpress.com/2012/04/19/ostatnie-zdjecie-l-kaczynskiegoujawnione-w-komorce-jednego-z-poleglych/comment-page-1/#comment-44563

        • zenobiusz 19 kwietnia 2012 o 12:43 pm

         Nie jest to jedyne zdjęcie.
         Prokuratura dysponuje ostatnim zdjęciem prezydenta Lecha Kaczyńskiego, zrobionym tuż przed katastrofą smoleńską – podaje radio RMF FM. Zostało zrobione w samolocie telefonem komórkowym przez przedstawiciela Rodzin Katyńskich Leszka Solskiego. Po katastrofie telefon został przekazany prokuraturze. Pełnomocnik szefa PiS złożył wniosek o przekazanie zdjęcia.
         Po tragedii, kiedy wszystkie rzeczy osobiste ofiar trafiły do Polski, zostały przekazane prokuraturze. ABWskopiowała także zawartość wszystkich telefonów, również aparatu Leszka Solskiego – podaje RMF FM.
         http://zenobiusz.wordpress.com/2012/04/19/ostatnie-zdjecie-l-kaczynskiegoujawnione-w-komorce-jednego-z-poleglych/
         Jak myślisz co jest na pozostałych,których nie daje się na żer pismakom ???

         • Peryskop 19 kwietnia 2012 o 1:30 pm

          Pod wskazanym linkiem
          http://zenobiusz.wordpress.com/2012/04/19/ostatnie-zdjecie-l-kaczynskiegoujawnione-w-komorce-jednego-z-poleglych/

          jedyny wpis pod informacją jest bardzo znamienny:

          zenobiusz powiedział/a Kwiecień 19, 2012 @ 09:45
          To zdjęcie ,wygląda,na zrobione ,przez okno ,z wnętrza samolotu.
          koniec cytatu

          Zeno odnosi się do zdjęcia L. Kaczyńskiego które opublikował z następującym podpisem:
          PAP / Leszek SzymańskiLech Kaczyński wsiada na pokład samolotu – zdjęcie archiwalne

          A przecież śp. Leszek Solski musiałby okno samolotu otworzyć, bo pod tak dużym kątem takiego kadru nie mógłby objąć, a aberracje wniesione przez szybę byłyby widoczne.

          Z treści artykułu wynika, że rodzina zmarłego L.S. nie zgodziła się na publikację innego rzekomo „ostatniego” zdjęcia L.Kaczyńskiego – może po prostu dlatego, bo uznała, że w tej sprawie podsunięto kolejny fejk. Niby nie ma przeszkód prawnych ale tego zdjęcia nie pokazano.

          Zdziwiające jest podobieństwo nazwisk Leszek Solski i Leszek Szymański – wielu to zmyli.

          Tak jak zmyliło już naszego załoganta – prokuratora wojskowego , który ostatnio rozpoznał Marię i Lecha Kaczyńskiego od tyłu na niewyrażnym ciemnym zdjęciu słabej rozdzielczości.

          Bez obrazy Zeno, ale Twoje okulary za 11 zł zamieniłbym na nieco lepsze – za dopłatą 😀

         • zenobiusz 19 kwietnia 2012 o 2:00 pm

          Skop@
          Swoim zwyczajem ,dezinformujesz ,ale podajesz link,to już postęp.

      • hjk 19 kwietnia 2012 o 3:50 pm

       Już napisałem , że godzina jest kwestią marginalną, bo ktoś mógł mieć date w fonie ustawioną dzięń wczesniej. Ja mogędzis jechać na Okecie, ustawuić datę na 10.04.2010, akurat jest pochmurny dzień, ustawić godzinę na 7 rano i zrobić zdjęcia odlatującej jakiejś delegacji rządowej marnym aparatem z oddali bez zooma i podac, ze nagle tu „coś wypłynęło”…Piksele się nie starzeją, wiec wieku zdjęcia nikt nie oceni 🙂

       • hjk 19 kwietnia 2012 o 3:57 pm

        Uporczywie nie przyjmujesz do wiadomości tego, co Ci napisałem, ze w dobie koputerówi programów do obróki cyfrowej – zdjęcie, filmik czy foto (czy jakieś inne materiały „wirtualne”) nie jest dowodem w takim samym sensie jak rzeczy „materialne” – narzedzia zbrodni, łuski, odciski palców, slady krwi, strzepy ubrań, itd.

        Trzeba dodatkowych procedur weryfikujących, ze dane materiały „wirtualne” są faktycznie tymi, które mogły mieć związek z danym wydarzeniem.
        Ty excytujesz się samymi zdjęciami, z których nic specjalnego nie wynika, bez podawania jakichś poszlak cy argumentó, ze są to akurat „te zdjęcia”…

        Dociera to do Ciebie czy nie?

 27. dionow 19 kwietnia 2012 o 12:52 am

  http://www.mentalzero.com/Indian-Man-Sticking-His-Head-Out-a-Bus-Window-Gets-Decapitated-5142.html jak mu sie glowa urwala przez szybe nie mozliwe ;o

  • dionow 19 kwietnia 2012 o 1:04 am

   http://www.mentalzero.com/Tibetan-Nun-Sets-Herself-On-Fire-in-Protest-of-Chinese-Rule-5097.html jeszcze to zobaczcie co oni robia debile stoja zamiast mu pomoc co sie dzieje o.O

  • zenobiusz 19 kwietnia 2012 o 12:19 pm

   Ta strona jest pełna pornografii ,czy nikt z was nie klika w linki.??????

   • hjk 19 kwietnia 2012 o 3:59 pm

    nikt nie klika w linki nie zwiazane z tematem. Jak się uzbiera z ponad 100 wpisów na blogu i w co 10tym sa jakieś linki, to nie dość ze trzeba czasu, by te wpisy przeczytać, to dodatkowego, by przestudiować linki, a czesto są to filmy po kilka – kilkadziesiąt minut, wiec w jakieś pierduły niezwiazane z tematem nikt rozsądny nie klika…

 28. ALFA 19 kwietnia 2012 o 7:29 am

  Koniec z prywatnością w Internecie
  Obecnie Stany Zjednoczone przygotowują się do uchwalenia prawa, które pozwoliłoby im inwigilować nas na każdym internetowym kroku. Możemy ich powstrzymać zanim jeszcze będzie na to za późno.

  Firmy, którym powierzamy nasze prywatne dane, jak Microsoft czy Facebook, popierają nową ustawę, która ułatwiałaby im przekazywanie różnego rodzaju danych o internautach agencjom rządowym USA, bez dodatkowych pozwoleń i nakazów, w imię cyber-bezpieczeństwa — niszcząc tym samym gwarancję prywatności przysługującą każdemu użytkownikowi, niezależnie od tego gdzie mieszka, czy z którego miejsca na ziemi korzysta z Internetu.

  Jeśli razem sprzeciwimy się nowemy prawu, być może uda nam się przekonać wielkie korporacje, które czerpią zyski z naszej internetowej aktywności, do wycofania wsparcia dla nowej cyber-inwigilacji. Podpisz petycję!
  http://avaaz.org/pl/stop_cispa_corporate_global_pl/?bv13733vl

 29. zenobiusz 19 kwietnia 2012 o 9:54 am

  Reblogged this on Zenobiusz's Blog and commented:
  Siewiernyj,rzuca wciąż mrok na Polskę.

 30. esm 19 kwietnia 2012 o 12:20 pm

  Żebo otworzyć dokument Worda np. DOCX nie potrzeba mieć Worda wystarczy darmowe narzędzie jakim jest WORD VIEWER który pozwala na otworzenie (podgląd), drukowanie natomiast nie umożliwia edycji.

  • hjk 19 kwietnia 2012 o 4:01 pm

   jest na stronie microsoftu konwerter, który przerabia docx-y w pliki strawne dla starszych wersji i automatycznie je otwiera w niższych wersjach worda po zainstalowaniu go.

  • kosiardeyablos 19 kwietnia 2012 o 4:43 pm

   openoffice i masz masz problem z głowy…….tyle powiem !

 31. Annah. 19 kwietnia 2012 o 4:29 pm

  Żeby nie umknęło w ferworze jedynie słusznej prokuratorskiej prawdy (pomóżcie, który to już będzie raz bo tracę rachubę) wklejam z Królowej do rozpowszechniania na blogach i wśród znajomych.
  Chyba nie trzeba dodawać, bo akurat tutaj świadomość jest wysoka, obecność na marszu jest obowiązkowa dla wszystkich od Bałtyku aż po Tatry.

  http://dzieckonmp.wordpress.com/2012/04/17/marsz-w-obronie-pluralizmu-w-polskich-mediach-warszawa-21-04-12r/