ALARM DLA MIESZKAŃCÓW USA

(…) Rząd zaczął już zakupy 450 mln sztuk amunicji kalibru 10 mm, z otworem w czubku, o której producent amunicji, ATK, pisze: skutecznie przechodzi przez rozmaite bariery i zachowuje łuskę w najtrudniejszych warunkach (…)  to ok. 2 sztuki na każdego Amerykanina (od niemowlaka po staruszka), w rękach agencji, która namawia do szpiegowania współobywateli, bo może są terrorystami (…) 

Poniższy artykuł jest jakby podsumowaniem tego, o czym dyskutowaliśmy od kilku miesięcy na blogu monitorpolski. Zauważyliśmy, że ilekroć pisało się o rosnącym faszyzmie w USA, to mieliśmy kolejne ataki na blog. Zarzucano nam, że jesteśmy dezinformatorami i zajmujemy się sprawami nieistotnymi dla Polski i Polaków. Oczywiście, że to co się dzieje w USA jest istotne – nie tylko dla ponad 10 milionowej mniejszości polskiej, ale też dla całego świata. Dla Polski szczególnie, jako że od 20 lat jesteśmy de facto pod okupacją syjonistyczną, podobnie jak Stany Zjednoczone. Polska przestaje istnieć, jako naród zostaliśmy pozbawieni niemal całego majątku narodowego, zniszczono nasz przemysł, kulturę, edukację, system opieki zdrowotnej stał się koszmarem. Masowo zabija się nasze dzieci szczepionkami, teraz niszczy rolnictwo przez brak zakazu GMO. Jednak, podobnie jak Amerykanie, budzimy się z dnia na dzień.
Nie łudźmy się, oprawcy to widzą i nie ustąpią swoim patologicznym zamiarom zawładnięcia światem.
W USA musi dojść do wielkiej rozgrywki, która zarazem będzie wielką tragedią – pochłonie miliony ofiar. Jako jedyny naród na świecie Amerykanie są uzbrojeni po zęby, przygotowani do tej wojny. Dlatego też można być pewnym, że okupanci zastosują specjalne środki. Niedawno ukazało się ostrzeżenie jednego z dobrze wtajemniczonych dziennikarzy, że piloci armii amerykańskiej dostaną rozkazy ataku na cele wewnątrz USA. Może to nastąpić nawet szybciej niż przewiduje Mike Adams – w czasie nawet do 2 miesięcy. O  milionach plastikowych trumien i betonowych grobowców wiemy już od dawna. Wprowadzane totalitarne prawa, jak NDAA, które zezwalają rządowi na bezkarne więzienie, czy nawet mordowanie obywateli, też nie są bez powodu.
Dlatego tak ważne by Polonia wiedziała co się naprawdę dzieje – temat wojny domowej w USA jest zagłuszany przez papkę medialną, robi się to po to by osłabić ewentualną obronę.

Rząd USA kupuje 450 mln kul rozrywających, pancerne budki kontroli drogowej i pigułki na radiację

Autor Mike Adams, przekład-skrót Piotr Bein 18.4.2012

Wszystko to ma być użyte przeciw Amerykanom. Rząd zaczął już zakupy 450 mln sztuk amunicji kalibru 10 mm, z otworem w czubku, o której producent amunicji, ATK, pisze: skutecznie przechodzi przez rozmaite bariery i zachowuje łuskę w najtrudniejszych warunkach. Amunicja jest dla DHS (Department Of Homeland Security), bezpieki USA i dla agencji imigracji i ceł, ICE. Nie do ćwiczeń, bo są za drogie. Rozrywają organy człowieka po wtargnięciu do ciała (jest to po prostu amunicja podobna do zakazanych pocisków Dum-Dum, przyp. monitorpolski) . DHS nie walczy w wojnach poza granicami USA, tylko z Amerykanami w Ameryce. 450 mln pocisków to ok. 2 sztuki na każdego Amerykanina (od niemowlaka po staruszka), w rękach agencji, która namawia do szpiegowania współobywateli, bo może są terrorystami.

DHS zakupiło tysiące budek kontroli drogowej, ze szkła kuloodpornego. Także monstrualne kuloodporne pojazdy ataku. W Houston, agencja bezpieczeństwa transportu (TSA) wypuściła tajnych agentów, szpiegujących użytkowników komunikacji miejskiej i rewidujących im bagaż. Czy będą też obmacywać? (chodzi o powszechne obmacywanie pasażerów na lotniskach, które jest niekonstytucyjne i wywołało szereg kontrowersji, przyp. monitorpolski).

W całym USA zakłada się bariery kablowe na środkowym pasie dzielącym jezdnie. Zapobiegają one zawróceniu przed punktem kontroli.

Rząd zakupił też pigułki z jodku potasu za 400 tys. $, które chronią tarczycę w przypadku opadów izotopów jodu. A kiedy wybuchały reaktory Fukuszimy, Obama naglił Amerykanów, by nic nie robić ani nie brać jodku.

Czas, byś się przygotował

DHS nabywa to do użycia przeciw Amerykanom. Oto racjonalne domysły, po co:

• Następna Fukuszima i fala radiacji, z masą uchodźców z wybrzeża zach. USA.

• Najgorszy scenariusz: masową śmierć w miastach USA. Ogromna fala uchodźców natrafi na budki DHS, które mogłyby też chronić miasta i miasteczka od napływu zdesperowanych uchodźców.

• Upadek finansowy i niepokój społeczny. Punkty kontroli DHS ograniczyłyby podróżowanie i trzymały w ryzach b. niezadowoloną ludność.

• Atak fałszywej flagi i ogłoszenie stanu wojennego. Punkty kontroli jak w NRD: Pokazać papiery!
Kto ich nie ma, zostaje aresztowany, bity, gwałcony, potraktowany elektroparalizatorem i wrzucony do jednego z tajnych więzień autoryzowanych przez Obamę prawem NDAA.

• Wybuch pandemii i kwarantanna miast. Punkty kontroli trzymałyby ludność w granicach miast.

• Wprowadzenie kontroli przez DHS bez stanu wyjątkowego, dla przyzwyczajania ludności do stanu policyjnego, jak od lat przez TSA na lotniskach.

Nie wątpię, że nawet gdyby wyrosły tysiące tych budek, wszyscy posłuszni Amerykanie pochwaliliby DHS za utrzymanie bezpieczeństwa  metodami hitlerowskimi. Niektórzy kochają ucisk, zapewne uszkodziły ich szczepionki.

Rekordowa sprzedaż broni w USA

Amerykanie też się przygotowują – co miesiąc kupują rekordowe (od 20 lat) ilości broni. Mój przyjaciel, za-ca szeryfa, sprzedaje broń; musi się nagimnastykować, by sprostać popytowi. Wielu producentów broni w USA ogłosiło, że mają takie zaległości iż ODMAWIAJĄ przyjmowania zamówień.
(jak podał niedawno Alex Jones, w marcu sprzedano rekordową ilość 5 mln sztuk broni!, przyp. monitorpolski)

Szacuję, że Amerykanie nabyli 10 mln sztuk broni tylko od początku br. Legalnie zbroją się po zęby, gromadzą amunicję jak nigdy przedtem. Kupują środki medyczne i żywność do przechowywania. Jeden budowlaniec mówi mi, że w wielkim mieście, gdzie buduje luksusowe domy, każdy właściciel postanowił mieć pokój-bunkier. Wielu ludzi obawia się rządowej konfiskaty żywności, broni, gospodarstw, złota itd. [Patrz ALARM: Ciągły stan wojenno-wyjątkowy w USA – PB.] Ogromna liczba osób bierze kursy obsługi broni w celu samoobrony.

Jak uniknąć konfliktu?

Rząd USA zmierza do zrobienia wrogów z obywateli. Już się zaczęło; skauci szkolą się w zwalczaniu kombatantów, jakby oni byli terrorystami wroga. W niedawnym wywiadzie u Alexa Jonesa, autor James Wesley Rawles ostrzegł, że jeśli rząd spróbuje rozbroić amerykańską publikę, wyniknie katastrofa i zupełne fiasko. Amerykanie uzbroili się po zęby i ciągle się dozbrajają. A naczelny prokurator Eric Holder spiskuje z sędziną Janet Napolitano, by zdelegalizować II Poprawkę do Konstytucji poprzez przemyt broni do Meksyku (przez służby USA) i obwinienie prawnych właścicieli broni o wynikłą przemoc.
(afera wyciekła, Holderowi jednak nic nie zrobiono, amerykańscy policjanci giną z broni przemyconej przez przez Prokuratora Generalnego!, przyp. monitorpolski).

Jeśli Obama wygrałby wybory, mógłby zakazać wszelkiej broni pół-automatycznej,  tj. większości strzelb na ranczach, pistoletów i nawet wielu strzelb. Samo to spowodowało wielki popyt na broń, dzięki Obamie! Trudno też o części zamienne do broni; sam czekałem na nie 8 tyg.
Pewien sprzedawca powiedział mi: Wszystko schodzi, wykupywane przez powracających z wojen weteranów.

Szykuje się coś ogromnego i niedobrego. Mogę tylko mieć nadzieję i modlić się, że rząd nie przeliczy się,  nie anuluje Karty Praw i nie odbierze broni Amerykanom. Taka pomyłka pociągnęłaby ogromne straty w ludziach. Rząd musi niezwłocznie spokornieć i zatrzymać niszczenie Konstytucji, naszych praw i swobód. Niestety to się nie dzieje. W całym kraju rządy federalny i lokalne zachowują się coraz bardziej arogancko, bojowo i w bandycki sposób. Widać to w niepojętych działaniach DNR w Michigan, które napuszcza uzbrojone bojówki agentów rządu do masowej rzezi inwentarza żywego farmerów. Niedawno ekipa Darrena McBreena z InfoWars na wizycie w Roswell, Georgia, otrzymała ostrzeżenie od miejscowej policji: przestać filmować ratusz [..] nie ma żadnej publicznej własności w stanie Georgia. W Kalifornii mamy nielegalne obławy na farmerów mlecznych, zaś w Pennsylvanii, policja porywa matkom dzieci w szpitalu, poddaje przymusowym szczepieniom (sterylizacji) w programie depopulacji.

Rząd jest coraz bardziej arogancki w całym USA. Obawiam się, że może się to tylko skończyć katastrofą. Naród nie zniesie wiecznej tyranii, przekroczywszy punkt bez powrotu, zda sobie sprawę, że nie ma nic do stracenia i podejmie działania dla przywrócenia podstawowych wolności. Tak uczy historia raz po raz, naród po narodzie.

Gdzie w tym twoje miejsce?

Naglę, byś pozostał bezpieczny. Ja planuję zaszyć się na fermie w Teksasie, z kurami, kozami, zbiornikiem na wodę deszczową i strzelbą. Jeśli trzeba, z szeryfem przeszkodzę szabrownikom. Będę hodował zioła do opatrywania ran (już je zasiałem). Może będę służył uchodźcom z miasta, dawał im pomoc medyczną.

Potrzebujesz mieć strategię, by zaradzić rzeczywistości w sposób poinformowany, współczujący ale zdecydowany. Sytuacja zmienia się szybko. Rząd masowo gromadzi sprzęt i materiały. Obywatele są przekonani, że szykuje się coś wielkiego, może w grudniu (nie wierzę historiom o kalendarzu Majów).
Wiem, że będę gotów, ale boję się, że wielu moich czytelników nie będzie. Chcę, byś miał podstawowe umiejętności i był częścią rozwiązania, a nie problemem jako nieprzygotowany.

 • Przeczytaj http://www.SurvivalBlog.com
 • Obejrzyj mój program 8-go maja.
 • Czytaj NaturalNews i in. wiodące portale alternatywne, rzeczywisty nowy główny nurt: Infowars.com, NoMoreFakeNews.com, NaturalNewsRadio.com itd. Dowiesz się dużo o tym, co nadchodzi (Fukuszima, stan wojenny, wojna z Iranem itd.).

Moja filozofia gotowości

 1. Przygotuj się i wyjedź z wielkiego miasta.
 2. Gromadź zapasy, póki można.
 3. Popieraj miejscową policję dla przywrócenia porządku.
 4. Dziel się zasobami z potrzebującymi.
 5. Hoduj własną żywność i zioła, dziel się nasionami!
 6. Oprzyj się tyranii. Przywróć Republikę.

Przedruk z blogu dr Piotra Beina: http://piotrbein.wordpress.com/2012/04/19/rzad-usa-kupuje-450-mln-kul-rozrywajacych-pancerne-budki-kontroli-drogowej-i-pigulki-na-radiacje/

Reklamy

298 responses to “ALARM DLA MIESZKAŃCÓW USA

 1. ... 19 kwietnia 2012 o 8:30 am

  http://zbawieni.com/showthread.php?tid=143 : USA czeka moim zdaniem kontrolowane obalenie z piedestału supermocarstwa ale taki jest plan przywódców narodów , oni tylko udaja wrogów aby wszczynac wojny i napuszcac prostych ludzi na siebie – celem jest najpierw zbudowanie globalnych struktur jak równiez nadejscie antychrysta który potrzebował bedzie tematów do wykazania sie 😉

  Polubienie

  • ... 19 kwietnia 2012 o 8:55 am

   Demon przedtawiajacy sie imieniem SALUSA 😉 – zapowiada ere dobrobytu – cytuje : „To tylko kwestia krótkiego czasu, zanim dostaniecie mocny dowód na to co już się rozpoczęło i dowiecie się o usunięciu tych, którzy spowodowali niedolę i dług w tak masywnych proporcjach. To stało się przez zbrodnicze działania i żaden kraj nie uniknął reperkusji. Wpływy rozciągają się, ale kluczowa decyzja już została podjęta, by unieważnić cały dług, a to usunie problem i finansowe sprawy wrócą do stabilnego i trwałego stanu. To jest ogromny problem, ale różne fundusze i re-dystrybucja bogactwa zmienią okoliczności. W wielu przypadkach pieniądze fałszywie uzyskane będą zwrócone, żeby sprawiedliwość i wasze prawa zostały przestrzeżone. To dobrze przygotuje wszystko, żebyście zaczęli doświadczać społeczeństwa, które jest prowadzone z należnym szacunkiem do waszych suwerennych praw. To również spowoduje, że ludzie będą szczęśliwsi i pomoże wznieść wibracje i nadzieję w zbliżaniu się do Wzniesienia ”

   , oczywiscie te wzniesienia , wibracje 😉 itd to urabianie na przyszłe fałszywe nauki i cuda ktore bedzie glosil i czynil fałszywy prorok

   , inny demon nazywajacy siebie Raphaelem głos ze illuminati przegraja – tak sie urabia ludzi półprawda teorii NWO – cutuje : ” Światło wygrało, ciemna strona w postaci Illuminati i Kabała musi się wycofać.W niedługim czasie zobaczycie widoczne znaki następujących zmian. Zacznijcie świętować i śnić o piękniejszej, chwalebniejszej przyszłości. ‚

   złota era new age = rzady antychrysta który zwiedzie m.in dobrobytem

   , kolejna dawka przyszłych „ewolucji antychrysta ” 😉 – cytuję : „Wasz świat opanuje pokój. Jedynie honorowe, zdolne, duchowo świadome osoby będą zajmowały pozycje w rządach, bankach, korporacjach, instytucjach edukacyjnych, opiece zdrowotnej, mediach, produkcji jedzenia – we wszystkich dziedzinach mających wpływ na wasz świat.’

   Sami widzicie ze budowanie fundamentu pod kontrolowana i zwodnicza rewolucje swiatowa trwa 😉 – kto chce poznac mozliwosci ratunku to polecam zaczac czytac Biblie (tylko wersje bez kłamliwych apokryfów ;)) , BÓG OBJAWIONY JEZUS zniszczy antychrysta i dla tych ktorzy mu zaufaja i beda słuzyc odnowi ziemie – jednak kto nie zna Biblii i kocha grzeszenie ten wybierze antychrysta lub bedzie zwiedziony przez niego : http://zbawieni.com/showthread.php?tid=157

   Polubienie

   • zenobiusz 19 kwietnia 2012 o 10:21 am

    Masz oczywiście rację,podziwiam samozaparcie z jakim alarmujesz, nie tylko tu,
    widziałem Twoje wpisy,i nawet na YouTube.Choć dzielą nas względy doktrynalne ,i ocena Kościoła Katolickiego,widzę Cię jako jedynego niemal,który o tym alarmuje.Spory na bok.Każdy duch który wyznaje że Jezus jest Panem, z Boga jest.
    Niech Ci Bóg błogosławi,bo masz oczy i widzisz……

    Polubienie

    • ... 19 kwietnia 2012 o 10:33 am

     dziekuje za dobre słowo i nawzajem wszystkiego dobrego – szczególnie w perspektywie wiecznosci –

     😉 ” nie ma nic ukrytego, co by nie miało być ujawnione, ani nic tajnego, o czym by się dowiedzieć nie miano. (27) Co mówię wam w ciemności, opowiadajcie w świetle dnia; a co słyszycie na ucho, głoście na dachach. ” EWANGELIA MATEUSZA 10:26-27

     Polubienie

     • zenobiusz 19 kwietnia 2012 o 10:43 am

      Amen!!!
      To znaczy,niechaj tak się stanie,
      bo wielu tu nie wie,i na podobną,
      odpowiedź ,sypnęło kpiną.
      🙂 🙂 🙂 🙂

      Polubienie

      • Polak Potrafi 19 kwietnia 2012 o 10:57 am

       Nich Bóg ma nas w opiece.
       Proszę o to……

       Polubienie

      • monitorpolski 19 kwietnia 2012 o 4:19 pm

       Amen!!!

       Polubienie

       • kefir2010 19 kwietnia 2012 o 8:30 pm

        alarm także dla Polski po wypowiedzi donka z dn 19 kwietnia:

        Od czasów obchodów drugiej rocznicy katastrofy pod Katyniem wzmaga się w naszym kraju niepewność, obrzucanie błotem. Pojawiają się groźby:
        -ze strony PiS: stworzenie nowego państwa (IV RP, podczas gdy tak naprawdę nigdy nie powstała nawet III RP!); stworzenie “nowego obywatela” (zapewne za pomocą najnowocześniejszych środków manipulacji, propagandy i prania mózgu: projekt monarch, biocebernetyka, farmakologia i psychiatria opresyjna). PiS zapowiada prawie codziennie, że przejmą władzę, że zwyciężą, że zbudują IV RP. Ale zaraz zaraz, przecież wybory parlamentarne są za trzy lata a Donek wcale oddać władzy przed terminem nie chce! Więc zmiana władzy musiałaby się odbywać na drodze rewolucji, być może rozlewu krwi.
        -ze strony PO: cyt. “- Żarty się kończą i głównym zadaniem polskiego rządu będzie zapewnienie takiego poczucia bezpieczeństwa wszystkim Polakom, nie tylko wobec kryzysu, ale także wobec kryzysu politycznego, którego jesteśmy świadkami. Mam nadzieję, że to uznanie, jakim jest ta nagroda, będzie dodatkową motywacją – oświadczył premier Donald Tusk. ” Co ma ta wypowiedź do tytułu tekstu? Przede wszystkim takie słowa wypowiada premier rządu, który ma na sumieniu 170.000 samobójczych zgonów – z głodu, nędzy, zadłużenia. Rząd ten jest winny katastrofy humanitarnej w samym centrum Europy, niezliczonych afer, zgonów, “samobójstw”, a także ponad półtora miliona podsłuchiwanych obywateli.
        Takie słowa w ustach złotoustego Donka to nic innego, jak otwarta groźba wprowadzenia stanu wojennego i masakry opozycji na niespotykaną dotąd skalę.
        Myślę też, że oba medialne obozy: PiS i PO, chcą umiejętnie podgrzewać atmosferę tak, by wybuchło coś w stylu wojny domowej bądź kontrolowanej rewolucji. Wiem, że większość ludzi zignoruje te słowa premiera i pójdzie dalej bujać w obłokach elektronicznej rzeczywistości równoległej. Ale ten przekaz znakomicie dotrze do opozycji, czyli do tych ludzi, do których jest skierowany. Przekaz ten to inaczej: “siedźcie cicho inaczej Was powybijamy”.
        Zawsze tego typu słowom ze strony rządu towarzyszyły już konkretne środki opresyjne. Zawsze! Żaden szanujący się polityk nie ośmieli się rzucić takich słów na wiatr! Inaczej media i przede wszystkim opozycja by go zjadły. To świadczy o tym, że liderzy tzw. “opozycji” czyli PiS – dążą do kontrolowanej rewolty razem z PO, w celu przeprowadzenia być może drugiego okrągłego stołu.
        Scenariusze przyszłości są różne. Jeden z nich nie jest za bardzo optymistyczny. Przecież możliwe jest powtórzenie tego, co się działo w Ugandzie, Sudanie, Republice Konga, w samym centrum nowoczesnej i postępowej Europy.
        Możliwa jest już totalna anihilacja resztek dawnej Polski.
        Poniżej: zdjęcia znaków drogowych dla transportów opancerzonych stawianych w Polsce w latach 2010 – 2011:

        http://kefir2010.wordpress.com/2012/04/19/czy-tusk-wprowadzi-stan-wojenny-w-odpowiedzi-na-kryzys-polityczny-i-gospodarczy/

        Polubienie

        • hjk 20 kwietnia 2012 o 2:54 am

         Dobry tekst, dzieki ..
         Bo przeciez tak moze być, tylko ja obawiam się innej mozliwości – „pełzającego stanu wojennego”, czyli rosnacego totalitaryzmu. A jakies zaostrzone srodki mogą być tylko wtedy, gdyby pojwiły sięjakies wieksze protesty społeczne.

         To co robią ostatnio to ewidentna chucpa jak z tymi refundacjami leków, wiekiem emerytalnym TV Trwam, „pomoca” dla zbankrutowanych banków zagranicznych, a w kraju nie ma na emerytury, leki i mase innych rzeczy…itd.

         Dopóki ludzie cicho siedzą, a media pacyfikują nastroje, to nic nie będzie, chyba ze na swiecie coś wybuchnie, to bedą mieli motyw…

         Albo będą chcieli od ręki wprowadzić całe „prawo stanu wojennego” i wtedy rózne ruchawki będą im na rękę,,,

         Polubienie

         • Annah. 20 kwietnia 2012 o 4:24 am

          A do tego całkiem zatajona ostatnia hojność dla obcych
          „Podczas gdy w naszym kraju pacjenci onkologiczni skarżą się na brak najpotrzebniejszych leków, a system emerytalny bankrutuje, Międzynarodowy Fundusz Walutowy nieoczekiwanie dziękuje Polsce za wczorajszą decyzję o pożyczce ponad 6 mld euro z rezerw walutowych NBP.
          Pożyczka posłuży do finansowania deficytów w zadłużonych krajach euro. Problem w tym, że o wyasygnowaniu pieniędzy nikt Polaków nie poinformował. Rząd PO – PSL, wyrwany do tablicy, przekonuje, że decyzja o pożyczce zapadła już w zeszłym roku. NBP – przeciwnie – twierdzi, że decyzja dopiero zapadnie.”http://www.naszdziennik.pl/index.php?dat=20120420&typ=po&id=po03.txt

          Polubienie

        • kosiardeyablos 20 kwietnia 2012 o 8:14 am

         Masz u mnie plusa za tekst !!! Wreszcie jakiś konkret a nie jak dotychczas były ogólnoblogowe sfary i tak dalej. Odnośnie PiS i inne ZWiS mające na celu (moim skromnym zdaniem prawidłowe) wzbudzenie agresywnych nastrojów w stosunków do POjebów czy zboczuchów z Ruchu POsuwistno -Zwrotnego w Oczko Palikota czy SLeDzi, społeczeństwo polskie, musi się określić zawczasu – po której stronie stanie o ile stanie określona liczbowo gromada ludzisków. Wojna Domowa oznacza anarchie o określonej lini czasu czyli dojdzie do samosądów. Przebudzeni mimo że nie obstają przy jakiekolwiek ze stron, muszą zdecydować czy wezmą czynny udział czy będą tylko dopingować. Tak czy tak jeśli dojdzie do zadymy, a napięcie rośnie (ta gumka pęknie – fizyka materiału ) to mam nadzieje że odpowiednie zaplecze militarne, nie określe kto i jak obrało właściwy kurs w celu uregulowania sytuacji gospodarczo-politycznej obecnej Rzeczypospolitej Polskiej i choćby nawet miało to nastąpić, kurs zwrotny obierze nie na czas z przed okragłego stołka ale na rok 1991, który stanowi znaczący punkt zwrotny odnośny w sferze Odrodzenia się Rzeczypospolitej. Każdy z tutejszych blogowiczów ma określony stosunek do obecnych „władz” i swój punkt widzenia. To ważne i mam nadzieje że większość Narodu Polskiego ma podobny.

         Polubienie

         • kosiardeyablos 20 kwietnia 2012 o 8:24 am

          I druga rzecz – nie można dopuścić do jakiekolwiek obcej interwencji czy ze wschodu, czy z zachodu. Rosja jest tylko na wysokości Kaliningradu ale z lewa mamy Niemiaszków, któzy wątpie by tyłki ruszyli gdyż nie chcą chyba powtórki z ’39 roka. To że RP należy do NATO nie oznacza że pod pozorem stabilizacji, NATO może interweniować w Naszej Sprawie na Naszej Ziemi. Każda taka interwencja może oznaczać inwazje – tak jak w Libii.
          Czy dojdzie do licznych prowokacji ? Oczywiście że tak ! Bedzie totalny misz-masz. Une zbyt mocno trzymają się stołka by go stracić, więc użyją wszelkich możliwych środków by się na tych stołkach utrzymać – o ile te stołki do dup im nie przyrosły bo i tu potrzebna będzie „Narodowa Interwencja Chirurgiczna” – odcinanie bez znieczulenia !!! Rach ciach !!!

          Polubienie

         • Peryskop 20 kwietnia 2012 o 9:57 am

          Kosiar@ wygląda na to, że włączyłeś trzeci bieg !
          A to – nie tylko u Ciebie – dopiero mniej więcej połowa mocy 😀

          Czy zawsze styl Ci się poprawia gdy przechodzisz do meritum ?

          Polubienie

         • kosiardeyablos 21 kwietnia 2012 o 1:58 pm

          Imć Peryskopie, skoro tak rzeczesz to chyba tak !

          Polubienie

        • Aśka 20 kwietnia 2012 o 9:33 am

         @Kefir2010: „Zawsze tego typu słowom ze strony rządu towarzyszyły już konkretne środki opresyjne. Zawsze! Żaden szanujący się polityk nie ośmieli się rzucić takich słów na wiatr!”

         Odezwał się też Aleksander Smolar: „Aleksander Smolar podkreślił, że „obserwujemy dziś »pełzający rokosz«”. – Nie można dopuścić, by się rozszerzał ”
         ( http://wiadomosci.onet.pl/kraj/smolar-to-chora-nienawistna-wyobraznia-to-bardzo-n,1,5108244,wiadomosc.html )

         Ewidentnie planowane są działania, które mają na celu utrzymać pozycję PO. Po coś też były te nagrody dla Tuska. 14 kwietnia 2012 – otrzymał Wiktora 2011 w kategorii polityk roku, a końcem roku 2011- nagrodę „Krzesło roku” przyznawaną przez tygodnik „The Warsaw Voice”. Podczas odbioru tej drugiej dziękując za wyróżnienie, powiedział, że „ostatnią rzeczą jaką mógł się spodziewać, jest nagroda przyznana przez media”. I faktycznie można było zauważyć, że Tuskowi coraz bardziej pod górkę z mediami, a tu PiS nagle zaczął mówić otwartym tekstem o niewygodnych przyczynach zdarzenia pod Smoleńskiem – i nagroda, o odzyskaniu niepodległości i następna nagroda dla Tuska.

         Ktoś w tym kotle ewidentnie miesza.

         Polubienie

         • kosiardeyablos 21 kwietnia 2012 o 2:01 pm

          A tu powód dlaczego by nie spuścić wpierdol odpowiedzialnym za to IMBECYLOM, retrozaraza czyli POLITDEBILLIA SZALEJE !!! :
          http://zmianynaziemi.pl/wiadomosc/skutek-podpisania-niekorzystnych-umow-polsce-grozi-powazny-niedobor-pradu-elektrycznego

          Polubienie

         • kosiardeyablos 21 kwietnia 2012 o 2:07 pm

          No i to do czego piłem ostatnio odnośnie energetyki jądrowej promowanej przez idiotów bez jajec (jąder),, to mnie notorycznie wqrwia ilerkorć zobacze w przerwie reklamowej filmu, jak ostatnio „Shrek’a”. NO humor mi zjebało na maxa :
          http://zmianynaziemi.pl/wiadomosc/czy-energetyka-jadrowa-rzeczywiscie-jest-tak-bezpieczna-twierdzi-rzadowa-propaganda
          Czy oni sądzą że ludzie to imbecyle ? Chyba tak, skoro puszczają te bździny codziennie, to wyobraźcie sobie jak to ryje berety lemingom !!!

          Polubienie

   • moc 19 kwietnia 2012 o 10:40 pm

    Chloptasiu o czym ty piszerz ojakims nowym porzadku.Mow pisz konkretnie na to co sie dzieje na swiecie i w kraju..I dyskuttuj o tym co my obywatele mozemy zrobic.By uniknac tej rzezi ktora szykuja nam pseudo wladza .No chyba ze tez jestes slugusem wladzy (MASONERII) ..My zamiast broni mozemy kupic jedynie rozaniec …Z tad bedzie masa trupow..A nasze przewielebne knury wypasione .Schowaja sie na dzien oczyszczenia do swoich nowooczesnych
    schronow pod koscielnych ..I beda obserwowac jak owieczki beda ginac.PIEKNIE

    Polubienie

   • Jakob 20 kwietnia 2012 o 5:31 am

    bez kłamliwych apokryfów ? Jednym z takich apokryfów i „niechcianą księgą” jest księga Henocha , którego cytuje w Nowym Testamencie św. Juda … I to jest tez dziwne co ?
    Pozdrawiam

    Polubienie

    • ... 20 kwietnia 2012 o 7:31 am

     czyli uwarzasz ze Biblia jest niekompletam , PAN JEZUS nie dał nam całej prawdy tak ? 😉 , Juda nie cytuje księgi która ma błedy ale cytuje w natchnieniu wypowiedz Henocha – nie przeczytal jej , zostala mu objawiona

     Polubienie

     • Jakob 21 kwietnia 2012 o 8:24 pm

      A kto udowodnił badaniami, że księga Henocha ma błędy ? Skąd wiesz , że Juda nie cytował księgi ?, że jej nie przeczytał ? Byłeś z nim , kiedy to pisał ?
      Myślę, że Biblia jest prawdziwa , ale z jej tłumaczeniem jest już problem. Podobnie jak różne zmiany w niej dokonywane na przełomie wieków budzą wątpliwości . Jednak , kiedy ją czytam , rozumiem jej sens i to , co chce nam przekazać. Jednak interpretacji jest wiele, na różne tematy. I nie zakładam w 100% ,że Ty akurat masz rację. Ale z tego co czytam , Ty tak uważasz… Ja do tego podchodzę z dystansem, Wierzę i ufam Chrystusowi, ale mam ograniczone zaufanie co do ludzkiej interpretacji.
      Pozdrawiam.

      Polubienie

  • zenobiusz 19 kwietnia 2012 o 10:06 am

   Marku,informuję Cię ,bo może przegapiłeś,że jedno ze zdjęć Zuzanny Kurtyki,wykazuje ,że zostało zrobione dzień przed odlotem ok godziny 15.
   Ona może o tym nie wiedzieć,Jest cień szansy ,że na zdjęciu jest ekipa podkładająca bomby.Apeluję byś ją o tym poinformował,i nakręcił z nią film na ten temat.
   Znasz ją osobiści,co ułatwi sprawę.Czekam na odpowiedź tu lub na swoim blogu.To nie jest kwestia przepychanek ,
   na słowa w sprawie P.T.Beina.To zupełnie innego kalibru sprawa.

   Polubienie

   • hjk 19 kwietnia 2012 o 2:43 pm

    skoro juz o tym, to czy ustaliłeś cos nowego dzieki dyskusjom sprzed 2 dni?

    Polubienie

    • Peryskop 19 kwietnia 2012 o 4:25 pm

     hjk, tu o nowych ustaleniach:

     Peryskop 19 Kwiecień 2012 o 1:30 pm
     Pod wskazanym [przez Zeno@biusza] linkiem
     http://zenobiusz.wordpress.com/2012/04/19/ostatnie-zdjecie-l-kaczynskiegoujawnione-w-komorce-jednego-z-poleglych/

     jedyny wpis pod informacją jest bardzo znamienny:

     zenobiusz powiedział/a Kwiecień 19, 2012 @ 09:45
     To zdjęcie ,wygląda,na zrobione ,przez okno ,z wnętrza samolotu.
     koniec cytatu

     Zeno odnosi się do zdjęcia L. Kaczyńskiego które opublikował z następującym podpisem:
     PAP / Leszek SzymańskiLech Kaczyński wsiada na pokład samolotu – zdjęcie archiwalne

     A przecież śp. Leszek Solski musiałby okno samolotu otworzyć, bo pod tak dużym kątem takiego kadru nie mógłby objąć, a aberracje wniesione przez szybę byłyby widoczne.

     Z treści artykułu wynika, że rodzina zmarłego L.S. nie zgodziła się na publikację innego rzekomo “ostatniego” zdjęcia L.Kaczyńskiego – może po prostu dlatego, bo uznała, że w tej sprawie podsunięto kolejny fejk. Niby nie ma przeszkód prawnych ale tego zdjęcia nie pokazano.

     Zdziwiające jest podobieństwo nazwisk Leszek Solski i Leszek Szymański – wielu to zmyli.

     Tak jak zmyliło już naszego załoganta – prokuratora wojskowego , który ostatnio rozpoznał Marię i Lecha Kaczyńskiego od tyłu na niewyrażnym ciemnym zdjęciu słabej rozdzielczości.

     Bez obrazy Zeno, ale Twoje okulary za 11 zł zamieniłbym na nieco lepsze – za dopłatą

     Odpowiedz
     zenobiusz 19 Kwiecień 2012 o 2:00 pm
     Skop@
     Swoim zwyczajem ,dezinformujesz ,ale podajesz link,to już postęp.

     koniec cytatu
     Prosze sprawdzić kto dezinformuje.
     Megi już dostrzegła konfuzję w podpisie, więc jest nowa karkołomna wersja Zena, że fotograf PAP Leszek Szymański sfotografował fotografię z komórki śp. Leszka Solskiego !

     Także nowość w postaci zapewnień Zena o zapewnieniach Konrada ndb nt. zdjęć opublikowanych przez p. Zuzannę Kurtykę:
     „A więc Konrad potwierdza,że zdjęcia nie są manipulacją.”
     koniec cytatu

     A skąd Konrad ndb to wie ?
     Manipulacją JAKĄ nie są ? Co do postacji tyłem na schodkach ? Co do daty 9.04.2010 ?

     Są w necie dość zasadne wskazówki, że Konrad ndb też należy do „zdalnie sterowanych”.

     Polubienie

     • zenobiusz 19 kwietnia 2012 o 4:57 pm

      Skop@
      Zniesławiasz następną osobę,proszę linki nt.Konrada.
      Także nowość w postaci zapewnień Zena o zapewnieniach Konrada ndb nt. zdjęć opublikowanych przez p. Zuzannę Kurtykę:
      “A więc Konrad potwierdza,że zdjęcia nie są manipulacją.”
      koniec cytatu

      A skąd Konrad ndb to wie ?

      Manipulacją JAKĄ nie są ? Co do postacji tyłem na schodkach ? Co do daty 9.04.2010 ?

      Są w necie dość zasadne wskazówki, że Konrad ndb też należy do “zdalnie sterowanych”.

      Polubienie

      • Peryskop 19 kwietnia 2012 o 5:19 pm

       Zeno, podałem Ci już link do Twojego oszczerstwa dot.Trójcy.
       Najpierw odnieś się do rzekomo mojego określenia jako „bzdur”,
       a potem pogoogluj i sam znajdziesz opinie o Konradzie@ndb.

       Ale ponownie Ci dziękuję za nagłośnienie kolejnego „ostatniego zdjęcia” Prezydenta RP.

       Mianowicie to opublikowane przez Ciebie pochodzi z 2009:02:28 gdy Lech Kaczyński samolotem woskowym wylatywał z lotniska Okęcie na Ukrainę na obchody 65 rocznicy mordu w Hucie Pieniackiej.

       cytat za http://blogmedia24.pl/node/56171
       „W dniu 28 lutego 1944 roku w Hucie Pieniackiej powiat Brody, pułk SS-Galizien i kureń UPA dokonał masakry polskiej ludności cywilnej. Zamordowano 868 osób, spalono 172 gospodarstwa. Ludność, dzieci, kobiety starców spalono żywcem. Mordu dokonali żołnierze 4 Galicyjskiego Pułku Ochotniczego SS (policyjny)wchodzącego w skład 14 Dywizji Grenadierów SS (1 ukraińska) ukr. 14-та Стрілецька Дивізія Зброї СС, niem. 14. Waffen-Grenadier-Division der SS (ukrainische Nr. 1, określana jako Dywizja SS-Galizien.
       Dowódcą pułku był Sturmbannführer / major /Siegfried Binza
       Napadu dokonano wspólnie z ukraińskim oddziałem Ukraińskiej Powstańczej Armii (UPA), pod dowództwem Włodzimierza Czerniawskiego…”
       koniec cytatu

       Jeśli wylot na tę uroczystość dla uczczenia pamięci 868 ofiar upamiętnił oficjalny fotograf, to jak mogło dojść do braku obsługi medialnej z wylotu delegacji w dniu 10.04.2010 do Katynia ?

       JAK TO WYTŁUMACZYĆ INACZEJ NIŻ SPISKIEM JUŻ NA OKĘCIU LUB NAWET WCZEŚNIEJ ?

       Polubienie

       • zenobiusz 19 kwietnia 2012 o 5:28 pm

        Twoje rewelacje ,możesz znaleźć we wpisie na mojej stronie.Zdjęcie jest nieistotne ,Ważna jest informacja ,że są w rękach prokuratury,inne zdjęcia z telefonów komórkowych ,poległych.Nie czytasz dokładnie a raczej znowu świadomie dezinformujesz.
        http://zenobiusz.wordpress.com/2012/04/19/ostatnie-zdjecie-l-kaczynskiegoujawnione-w-komorce-jednego-z-poleglych/

        Polubienie

        • hjk 19 kwietnia 2012 o 9:02 pm

         Zeno, to Ty swiadomie dezinformujesz A jak nieświadomie, to tym gorzej, bo to świadczy tylko o tym, że nie panujesz nad materiałem i sytuacją), bo piszesz u Siebie na blogu:

         „Oficerowie BOR przyznają, że po przybyciu na miejsce katastrofy robili zdjęcia i filmy aparatami fotograficznymi. Na miejscu w Biurze Ochrony Rządu na BSK zgrano te zapisy na nośnik, który po nadaniu klauzuli tajności załączo-no do meldunku dla szefa BOR – twierdzi K.”
         http://zenobiusz.wordpress.com/2012/04/18/zdjecia-zuzanny-kurtykiproba-analizy/comment-page-1/#comment-44586

         To po co to bicie piany i excytowanie się jakimiś wątpliwymi zdjęciami, jak profesjonaliści byli na miejscu, wszystko obfotografowali, wiadomo kto i kiedy, a my tu mamy jakies resztki z marnej jakości komórek?
         Trzeba to pozostawić, jak utajnili.

         Tymi marnymi zdjęciami spowodowałeś zamieszanie na blogu przez 3 dni, a jeszcze się ośmieszyłeś, bo zaprosiłeś do dyskusji na Twym blogu, po czym na zadawane rzeczowe pytania przestałeś odpowiadać, zacząłeś się paranoicznie doszukiwać ‚wrogich” intencji, na koniec zbanowałes i wyzwałeś bez żadnego powodu od „kanalii”, podobnie jak @peryskopa tutaj.

         Już wiesz, dlaczego nikt nie dyskutuje na twym blogu?

         A to,że ludzie tam wchodzą, to dlatego, ze publikujesz sensacyjne głownie materiały, a kryminały i horrory są najbardziej oglądalne i poczytne. Tę taktykę stosował Mizia, aby większyć sobie oglądalnosć i poczytosć, aż zbyt wiele ludzi w końcu mu na to zwróciło uwagę. Jak chcesz uprawiać blog polegający na sajens fikszyn i tanich sensacjach, to z góry o tym napisz w nagłówku 🙂

         Polubienie

         • zenobiusz 19 kwietnia 2012 o 9:20 pm

          Już wiesz, dlaczego nikt nie dyskutuje na twym blogu?
          Wiem,a ty znowu łżesz jak pies,
          Od wczoraj,zaśmiecasz mi blog durnawymi uwagami ,mającymi odwrócić uwagę od tego co ja pisze i ośmieszyć mnie.Dzisiaj,na widok zdjęcia wystającej z rozmiękłej gliny częściowo odartej ze skóry głowy jednego z poległych ,stwierdziłeś ,ze to jakieś pudełko,a ja tego Człowieka akurat osobiście znałem.
          Nie pozwolę „człowieczkowi” na takie harce na moim ,blogu i dla tego cię zbanowałem.
          http://zenobiusz.wordpress.com/2012/04/18/zdjecia-zuzanny-kurtykiproba-analizy/comment-page-1/#comment-44635

          Polubienie

         • Peryskop 20 kwietnia 2012 o 12:30 am

          Zeno, ten ban jak to nazywasz „człowieczka” wyjdzie Wam obu na korzyść: hjk po odejściu znów stanie się człowiekiem i nie będzie czasu tracił na tłumaczenie Ci, że tłum i tłumok to nie całkiem to samo, A Ty nie niepokojony już przez nikogo będziesz mógł dalej kołować przed odlotem oraz misternie przeklejać info z Monitora, od czasu do czasu dopuszczając Wiz@ję albo lib@ro do klawiatury.

          Przy tej okazji przepraszam, że ze dwa razy wpisałem Ci coś o El Hierro i jeszcze coś. Dziś wiem że to był błąd, i pomimo braku bana nie prostuję twoich kompilacji i przestawień. Rozumiem, że też chcesz mieć jakiś autorski wkład w nasze teksty, więc TWÓRZ MISTRZU !

          Przy braku chętnych aby w tym dziele uczestniczyć można się pocieszać, że to dla potomności.

          PS. Zgodnie z zaleceniem poskarżyłem się Mamusi. Zaniepokoiła się o Ciebie.

          Polubienie

         • hjk 20 kwietnia 2012 o 2:03 pm

          widzisz Zeno, już nawet sam „miszczu” wątpi w odlot:
          http://liberta.salon24.pl/

          Nikt nie ma na celu Cię ośmieszać, zadaję tylko pytania, na które nie chcesz udzielić odpowiedzi, albo ich nie masz, a swoje wizje opierasz właśnie tak takich jakichś wizjach, których nie potrafisz do końca wyjaśnić…A najmniejsze wątpliwości traktujesz jako „atak”…
          Moze trzeba troche odetchnąć?

          Polubienie

         • hjk 20 kwietnia 2012 o 2:05 pm

          upppsss, miało być:
          „…a swoje wizje opierasz właśnie tak takich jakichś faktach czy materiałach, których nie potrafisz do końca wyjaśnić…”

          Polubienie

        • miziaforum 20 kwietnia 2012 o 1:14 am

         co znowu macisz i skłucasz ??????

         już wruciłem – cieszysz się??/

         Polubienie

     • zenobiusz 19 kwietnia 2012 o 5:08 pm

      Nie przyszło Ci do głowy,że Konrad jest w kontakcie z Zuzanną Kurtyką i z prokuraturą,..Zniesławiłeś właśnie eksperta opozycji,występującego przed Komisją Europejską.Radzę Ci poszukać tych linków.

      Polubienie

      • monitorpolski 19 kwietnia 2012 o 5:20 pm

       Konrad zachował się jak świnia wobec nas wszystkich. My go wypromowaliśmy. Niewykluczone, że jest oszustem. Na moje maile odpowiada „proszę mnie usunąć z listy adresatów”. A co ja mu złego zrobiłem?!

       Polubienie

       • zenobiusz 19 kwietnia 2012 o 5:32 pm

        Konrad,bierze Cie za Beina ,którego prosił o usunięcie materiałów ze swojego bloga,666,dziwne że nic o tym nie wiesz.A wypromowała go własna wiedza specjalistyczna, i ciężka praca, ,nie wy.Gdy stwierdził ,że jego podziwu godna praca,jest używana w celu dezinformacji.zerwał z grypa666 współprace i zażądał usunięcia swoich materiałów.

        Polubienie

        • Ktoś 20 kwietnia 2012 o 1:41 am

         Jakby to powiedzieć najlepszym ekspertem w kwestii danego wydażenia jest zawsze osoba która je zaplanowała a potem skrupulatnie wedle planu zreralizowała. Kolejnymi sa te które widziały plan, kolejnymi te które są „osobowymi celami przecieków dla prasy”, kolejnymi śledczy próbujacy odtworzyć plan „wydażenia” mając za podpowiedzi świadków zdazenia, kolejnymi są „wszystkowiedzący” sympatycy gardłujący wedle spływajacych z łam ich sztandarpowej gadzinówki wytycznych.

         Nawet nie chce zdadywac kto do której kategorii nalezy bo prawda może być naprawdę smutna.

         Polubienie

         • hjk 20 kwietnia 2012 o 2:38 am

          słuszne uwagi, niestety…

          Polubienie

         • Ktoś 20 kwietnia 2012 o 11:51 am

          Godzinę po katastrofie w Smoleńsku „prasa wolnościowa” zgodnym gęgotem pisała o zamachu i odpowiedzialności ruskich za niego. Potem wobec oporu Putina cześć się przyczaiła a część nadal robi zaplanowaną zadyme wśród szabas anty-moskwiczan.

          Z informacjami jest tak iż ważne są te uwypuklane jak i te skrupulatnie pomijane czy wyszydzane.
          Polskim politykom bije dzwon więc będą coraz bardziej nerwowi. Jedni bo sie boją, że sie wyda ich udział jedni ze złosci ze za srebrnika dali sie wmanewrować w gówno i inni którzy z pobudek ideologicznych czy zmuszeni szantażem realizuja plan którego pierwszym punktem było skasowanie smoleńskiej delegacji dokładnie nad rosyjskim terytorium.

          Polubienie

         • hjk 20 kwietnia 2012 o 2:09 pm

          „Najciekawsze”, jak już ktoś sugerował, że „plan” podobno był „perfekcyjny” ale coś tam niby „nie poszło”…
          Ale właśnie „miało nie pójść”, zeby mieć na tego i owego tzw. „haka”… Moze to walka teraz, kto będzie nowym „sługą” u „pana”…

          Polubienie

       • zenobiusz 19 kwietnia 2012 o 5:39 pm

        http://grypa666.wordpress.com/2010/07/05/powybiorcze-pranie-brudow/
        Dostałem dziś następującą e-pocztę od szanowanego przeze mnie za rozsądek Konrada „In”, tego od hipotezy fałszywych radiolatarni 10 IV:

        Witam, W zwiazku z tym, ze dzialal Pan na szkode Polski nawolujac przeciwko J.Kaczynskiemu prosze o usuniecie z blogu grypa666 wszelkich sladow mojej bytnosci. Choc milo wspominam pobyt na blogu to nie chce byc laczony w zaden sposob z kims kto przyczynil sie w posredni lub bezposredni sposob do tuszowania morderstwa smolenskiego. Licze na szybkie usuniecie wszelkich moich artykulow, odnosnikow jakichkolwiek sladow mojego pobytu na blogu grypa666. — Z powazaniem Konrad, In, Twórca bloga Ndb.

        Polubienie

       • Peryskop 19 kwietnia 2012 o 5:56 pm

        Co to za „ekspert”: zeznaje incognito w Parlamencie Europejskim ale bez zakrycia twarzy ?
        Przecież to farsa ! Czy jest tutaj ktoś, kto tego nie czuje ?

        „Konrad ndb” został zidentyfikowany jako wykładowca od nawigacji w Dęblinie, ale jest oczywiście i osłonowe zanegowanie kolegi (poniżej).

        Zeno@biust, czy znasz w Polsce ośrodek gdzie wyszkolony został nawigator lotniczy i nikt ze służb nie wie gdzie obecnie pracuje i co robi ? OK, załóżmy że to tylko pasjonat-amator, a na codzień pracuje w aptece lub na kolei 😉

        Smoleńsk 2010 – wysłuchanie publiczne – ekspercka analiza wojskowego kontrolera lotów
        I część

        To niejaki K A J E T A N M A R Z E C, bez stopnia ani zadnych kwalifikacji. WSOP w Dęblinie prowadzi wojskowe studia stacjonarne
        I i II stopnia w specj: (1) nawigacja lotn nawig wojsk statku pow i nawig naprowadz; (2) zarządzanie ruchem lotn – kontroler ruchu lotn. Absolwent otrzymuje tytuł mgr inż i stopień podpor WP w korpusie osob lotnictwa. bez tego nie ma zatrudnienie na samodzielnym stanowisku operacyjnym. A Misio to blogger internetowy aka „ndb2010”. caly PiS. „Pierze i Smalec…”
        drjacklawyer

        II część

        @1Bou123
        Ten koleś (Konrad) jest min. z grypy666, Pisał najpierw tam. Później założył swój własny blog na temat katastrofy smoleńskiej na prośbę Piotra Bein’a. Jeśli on jest podstawiony to cała masa ludzi pisząca od wielu lat na blogach i forach, na których pisze ON również-w tym ja. Może człowieku wyłącz tv, zacznij czytać różne źródła, porównuj, analizuj a potem wyciągaj WŁASNE wnioski . W tym kraju uczciwych ludzi – takich jak Konrad równa się z błotem.
        magdamik

        Polubienie

        • zenobiusz 19 kwietnia 2012 o 6:05 pm

         Dostałem dziś następującą e-pocztę od szanowanego przeze mnie za rozsądek Konrada „In”, tego od hipotezy fałszywych radiolatarni 10 IV:

         Witam, W zwiazku z tym, ze dzialal Pan na szkode Polski nawolujac przeciwko J.Kaczynskiemu prosze o usuniecie z blogu grypa666 wszelkich sladow mojej bytnosci. Choc milo wspominam pobyt na blogu to nie chce byc laczony w zaden sposob z kims kto przyczynil sie w posredni lub bezposredni sposob do tuszowania morderstwa smolenskiego. Licze na szybkie usuniecie wszelkich moich artykulow, odnosnikow jakichkolwiek sladow mojego pobytu na blogu grypa666. — Z powazaniem Konrad, In, Twórca bloga Ndb.

         Polubienie

         • zenobiusz 19 kwietnia 2012 o 6:08 pm

          Link do powyższej wypowiedzi,to nie ty sam,bo coś styl podobny.
          http://grypa666.wordpress.com/2010/07/05/powybiorcze-pranie-brudow/
          Powołujesz się na jakieś netowe kanalie,zdające się być tej samej conduity co ty.Wszystko jasne.
          Spisane będą słowa i uczynki..

          Polubienie

         • hjk 19 kwietnia 2012 o 9:12 pm

          A spisuj sobie, tylko rób to tak, jak ci zasugerowałem, w osobne ramki wkładaj wypowiedzi oponentów, a w osobne swoje, bo sie robi z tego wszystkiego mętlik.

          Aha i zastanów się chwilę nad sobą, a nie wszystkich od „kanalii netowych” wyzywasz 🙂

          Polubienie

        • zenobiusz 19 kwietnia 2012 o 6:11 pm

         Zeno@biust, czy znasz w Polsce ośrodek gdzie wyszkolony został nawigator lotniczy i nikt ze służb nie wie gdzie obecnie pracuje i co robi ? OK, załóżmy że to tylko pasjonat-amator, a na codzień pracuje w aptece lub na kolei

         Jak wiedzą wszyscy czytelnicy jego bloga w Anglii,a aktualny adres,wiem kto chciałby poznać,podobnie jak adres zdjęć i filmu dostarczonego Zuzannie Kurtyce
         .Masowi „samobójcy”

         Polubienie

        • zenobiusz 19 kwietnia 2012 o 7:21 pm

         Co to za “ekspert”: zeznaje incognito w Parlamencie Europejskim ale bez zakrycia twarzy ?
         Jak to na tym polega ich rola ekspertów,twarz też świadczy o nich.
         Z jednym wyjątkiem.

         .Dr,inż Pery@Skop choć jego nikt na eksperta nie prosi,i nie dla tego że
         zezowatego (zerorro@) rudego ,okularnika,kurdupla 160 w kapeluszu,nikt by nie wziął poważnie.To furda,ale ten fałsz bijący z twarzy,i każdego grymasu,no i nie ma nic do powiedzenia,dla tego wyżywa się na blogach.Jako ekspert od wszystkiego.
         więc on musiał by występować w masce.

         Polubienie

        • zenobiusz 20 kwietnia 2012 o 12:57 pm

         Może człowieku wyłącz tv, zacznij czytać różne źródła, porównuj, analizuj a potem wyciągaj WŁASNE wnioski . W tym kraju uczciwych ludzi – takich jak Konrad równa się z błotem.
         magdamik
         W zaślepieniuPery@Skop@
         ,chcąc jak najszybciej,poprzeć swoje wywody zniesławiające Konrada In.,nie zauważył,co wkleja ,sam sobie wystawiając świadectwo.

         Polubienie

      • Peryskop 19 kwietnia 2012 o 5:30 pm

       Zeno@biust, to Ty zniesławiłeś siebie samego imputując tu, jakoby ktoś na Monitorze Polskim nazwał Cię „agentem izraelskim” i „lucyferianinem”.

       Prośbę o podanie linków na potwierdzenie zarzutów olałeś z tzw. „braku czasu”.
       Dlatego zasłużyłeś na tym blogu na miano ZENOBIUSZ=KŁAMCA=OSZCZERCA.
       Niestety.

       Z łatwością każdy skojarzy takie samopiętnowanie z pewnym „przemysłem”, który już upada.

       Polubienie

       • zenobiusz 19 kwietnia 2012 o 5:35 pm

        Po raz kolejny,wklejam linka ,do strony ,gdzie zamieściłem ,materiały których się domagasz.Jesteś żałosny.
        http://zenobiusz.wordpress.com/2012/04/18/lud-jest-grozny-bo-wie-juz-wszystko-o-iii-rp/

        Polubienie

        • zenobiusz 19 kwietnia 2012 o 5:51 pm

         Ty myślisz ,że jak strona się zmieniła to na poprzednich ,nikt nie czytał moich odpowiedzi na to samo łgarstwo ??? ??I tak sobie od nowa plujesz ??

         Polubienie

         • Peryskop 19 kwietnia 2012 o 6:18 pm

          ZENOBIUSZ=KŁAMCA=OSZCZERCA

          Znów myślisz, że uda Ci się wykręcić sianem i liczysz na niskie IQ czytelników MP.
          Albo masz nadzieję, że mnie przestraszysz. Nie takie figurynki już próbowały…

          Pod wskazanym linkiem:
          http://zenobiusz.wordpress.com/2012/04/18/lud-jest-grozny-bo-wie-juz-wszystko-o-iii-rp/
          podałeś artykuł obcej osoby i „dyskusję” 10 samo-Zenków.

          Żadnego potwierdzenia abyś był nazwany na Monitorze Polskim “agentem izraelskim” i “lucyferianinem”.

          Kto kłamstwem wojuje ten od kłamstwa -własnego- ginie.

          Twój avatar zaczyna być karykaturalnym symbolem osobistej degrengolady. Niestety.

          Polubienie

         • zenobiusz 19 kwietnia 2012 o 7:09 pm

          Wybacz ale, jak mały ratlerek gryzie mi spodnie,odsuwam go nogą i idę dalej,Nie będę już reagował na twoje zaczepki,Kto sieje ten zbiera.

          Polubienie

         • Peryskop 20 kwietnia 2012 o 12:43 am

          Eureka !

          Ponieważ nazwałeś się samowładnie na Monitorze Polskim “agentem izraelskim” oraz „lucyferianinem” – a wiele wskazuje że nie jesteś ani jednym ani drugim – to doszedłem do wniosku, że mamy do czynienia z jungowsko-freudowskim kompleksem: prawdopodobnie kiedyś chciałeś być jednym albo drugim – lub oboma naraz – ale Cię nie przyjęli „z braku miejsc”.

          I ten uraz ujawnił się przy bolesnej konfuzji po niewmówieniu nam że „kołowanie” to „odlot”.

          Polubienie

         • hjk 19 kwietnia 2012 o 9:16 pm

          @”I tak sobie od nowa plujesz ??”

          No taaaak wszyscy plują, ja, peryskop, no i kto jeszcze, pewnie nikt, bo wszyscy się boją być potraktowani jak „opluwacze’, a Zeno bohater wszystkie „ohydne plwociny” przyjmuje z podniesioną przyłbicą na swoją opancerzoną klatę 🙂

          Polubienie

         • zenobiusz 19 kwietnia 2012 o 9:30 pm

          Że działacie w zespole,jest dla mnie jasne od jakiegoś czasu,teraz dla uważnych czytelników,dostarczyliście tylko dodatkowych dowodów.

          Polubienie

         • hjk 19 kwietnia 2012 o 10:17 pm

          Tak, „jesteśmy silni zwarci i gotowi.”! 😉

          Jaka teraz będzie Twa kolejna obsesja, po zdemaskowaniu ‚zespołu’?
          To Tamara juz wcześniej nie wysilacjąc się zbytnio nas zidentyfikowała jako bandę, ktora ją obsiadła ze wszystkich stron czy jakoś tak to brzmiało 🙂
          A gdzieś ok., 8 osób się dopisało do listy demaskatorów jej illu bajeczek na blogu, mamy niezły blogowy team tutaj, a co niektórzy są tylko delegowani do zadań specjalnych, ajk ja 2 dni temu ma twój blog – a wodzem nam @persykop – hip hip hura!!
          „Łubu dubu, łubu dubu, niech nam żyje Prezes Maszego Klubu” 🙂

          Polubienie

         • hjk 19 kwietnia 2012 o 10:18 pm

          aha, nie zapomnij utrwalić tego na swym blogu, tylko w osobnych ramkach 😉

          Polubienie

      • hjk 19 kwietnia 2012 o 9:06 pm

       @Zeno: „Zniesławiłeś właśnie eksperta”

       taaaa, zniesławił, i co jeszcze? sponiewierał, pohańbił, obdarł z godności, … i co dalej???

       Stajesz się załosny, i „skończ waść już, wstydu oszczędź” 🙂

       Polubienie

       • zenobiusz 19 kwietnia 2012 o 9:35 pm

        http://zenobiusz.wordpress.com/2012/04/19/20169/
        „Tu pomniejszone.Więc jak się robi taką mistyfikacje ??”
        Podobno chciałeś dyskutować,na zdjęcie najbardziej wstrząsające,głowy poległego mojego rodaka, wtłoczonej w błoto na Siewiernym,zareagowałeś kpiną, że to pomarańczowe pudełko.
        Nie jesteś żałosny.
        Jaki? każdy sam znajdzie właściwe określenie.

        Polubienie

        • hjk 19 kwietnia 2012 o 10:24 pm

         Człowieku, gdzie ty tam widzisz jakąś głowę, jak to pomarańczowa (rzekomo) czarna skrzynka?!

         I jeszcze tam kogoś rozpoznajesz, podczas gdy sam Wiśniewski mówił, ze nie widział ciał, a potwierdził ambasador Bahr?!

         Dziesiątki czy setki blogerów i anonimowych internautów przez kilka miesięcy oglądało ten filmik Wiśniewskiego i nikt na to nie zwrócił uwagi?! Co ty opowiadasz?

         Abo ja jestem ślepy z tymi tysiącami widzów (zobacz licznik odtworzeń przy filmiku), albo coś z Tobą „nie tak”…???

         Polubienie

         • Annah. 20 kwietnia 2012 o 4:44 am

          Hjk w sytuacji zaostrzenia najlepiej się odciąć i nie dać się wkręcać, bo ten typ tak ma że szuka sobie ofiary i niestety zawsze znajdzie. Oznajmiam że piszę informacyjnie dla osób które czują się atakowane i niszczone mentalnie na blogach z troski o wasz dobrostan psychiczny.

          Polubienie

         • zenobiusz 20 kwietnia 2012 o 8:21 am

          AnnaH@
          Pora ,na zdjęcie masek,dla dobrostanu,ja rozumiem,że zbliżył was obrona „satanicznych „orędzi Marii Irlandki.Po owocach ich poznacie.
          Spisane będą słowa i uczynki…..

          Polubienie

         • hjk 20 kwietnia 2012 o 2:12 pm

          Zeno, słusznie, czas nam już pozdejmować maski, które nam usilnie chcesz powciskać na twarze, albo dorobić tzw. Gombrowiczowskie „gęby”…

          Polubienie

        • Peryskop 19 kwietnia 2012 o 10:25 pm

         Zeno@biust, mam dla Ciebie kiepską wiadomość: nie masz premii za zwycięstwo 😦

         Bo znacznie wcześniej od Ciebe z groźbą że mi zrobią krzywdę byli agenci pro-GMO, po tym jak z półtora roku temu przekleiłem na Monitora czyjś artykuł z informacjami o pokątnym używaniu w Polsce modyfikowanego rzepaku do produkcji oleju spożywczego bez podawania tego faktu na etykietach.

         Zatem refleks masz dobry ale za wolny.
         A okulary za 11 zł też dobre, stosunkowo niedrogie i dalekosiężne, bo w pudełku widzisz przyjaciela, a na zdjęciu z 2009 roku widzisz wizjonersko Prezydenta RP w roku 2010.

         Aha, ponieważ też pogroziłeś, że można mnie znaleźć w Warszawie, a w innym miejscu podałeś sugestię, że dociekliwych może spotkać „masowe” nieszczęście – te Twoje wpisy na Monitorze będą WAŻNĄ POSZLAKĄ ŚLEDCZĄ JEŚLI PRZYDARZYŁBY MI SIĘ JAKIŚ NAGŁY „WYPADEK”.

         W sumie to smutne co wyczyniasz w stosunku do mnie („bydlaku” © by Zenobiusz 2012),
         Toli, Marka, jhk, Aśki, Rabarbarka i każdego kto się odważy podważać Twoje przekonywania.
         Jakby opętało Cię jakieś zaciemnienie.

         Ale dziś rano poparłeś pokojowe wezwanie ….-kropka, więc może budzi się pod Twoim stalowym gorsetem CHRZEŚCIJAŃSKIE SUMIENIE, które nam zademonstrujesz ku wspólnemu dobru 😀

         Przecież wolałem w tandemie właśnie z Tobą przeganiać stąd trolllli niedokarmionych, niż teraz punktować Twoje manipulacje i próby bezczelnej perswazji skazanej na fiasko. Weź się w garść, chlapnij małego i powiedz tym co Cię prze-zadaniowali: sorry guys, mission impossible!

         A jeśli są to tylko Twoje prywatne inicjatywy, to skorzystaj, proszę, z deklaracji którą tu na Monitorze złożyłeś, że „chyba jestem tu ostatni raz bo wszystko ma swoje granice” (z pamięci).

         Te granice zostały rzeczywiście przekroczone. I proszę nie próbuj nam wmawiać, że przez nas.

         Polubienie

         • zenobiusz 19 kwietnia 2012 o 10:43 pm

          Już nie wymyślaj że Ci grożę,i chcę zrobić ci krzywdę,Mamusi tak się poskarż.
          Dość tych bzdur i przestań zaśmiecać Markowi blog swoją frustracją
          .Rozumiem ,Twój stan,i serdecznie Ci współczuję,
          ale nie będę już reagował na dalsze zaczepki.
          Zwracam uwagę ,że ja tylko odpowiadam na ustawiczne ataki.
          Koniec.Więcej zabawy nie będzie
          .Ostatnie co dla Ciebie robię to ,ten wpis na moim blogu.
          Zapewniam też o modlitwie ,
          do których zachęcę i innych

          .http://zenobiusz.wordpress.com/2012/04/19/milosnikom-buddyzmu-ku-przestrodze-i-tobie-peryskopbys-nie-szedlprowadzac-innych-na-zatracenie/

          Polubienie

         • hjk 19 kwietnia 2012 o 11:09 pm

          @”Już nie wymyślaj że Ci grożę,i chcę zrobić ci krzywdę,Mamusi tak się poskarż.”

          Dzięki Zeno, mamy (jako zespół i dlatego pozwalam sobie tak tu napisać) nadzieję, ze w sumie jesteś tylko takim nieszkodliwym, ale jednak trochę dziwacznym, nazwijmy to – „patriotą” – może o dobrych chęciach, tylko że czasami coś „nie wychodzi” i czujesz się „atakowany” czy „oblężony” 😉
          Trochę tak by mi ta zbroja sugerowała…

          Polubienie

         • Peryskop 19 kwietnia 2012 o 11:55 pm

          Oj zbroił, zbroił Zeno, zadufany w siłę i urok zbroi przybranego Rycerza.

          Do bulu przypomina casus chrabiego od nadzieji
          – ten sam wdzięk i czytanie tekstów od razu do góry nogami 😀

          Skutki widzimy. I styl iście kupiecko-handlowy : No to widzisz ? Nie wiedzisz ? A widzisz jaki jesteś głupi, że nawet siebie nie widzisz. No chyba teraz to już widzisz ?

          Polubienie

         • zenobiusz 20 kwietnia 2012 o 1:26 am

          Widzę więcej,niż się spodziewacie,i nie tylko ja.
          Zdziwicie się niepomiernie,
          jak wiele,
          ale to zdrowe doznanie,
          wręcz uzdrawiające,
          takie zdziwienie.

          Polubienie

         • hjk 20 kwietnia 2012 o 2:29 am

          Zeno, cieszymy sie, ze „widzisz więcej” i dzielisz się tą wiedzą na swoim blogu z czytelnikami, a nawet od czasu do czasu wpadasz tu nas odwiedzić. 😉
          Miejmy nadzieję, że to innego typu widzenie, niz w przypadku tej „wdeptanej głowy’ w błoto Siewiernego…

          Polubienie

         • rabarbarek 20 kwietnia 2012 o 5:26 am

          Po 4 dniach burzliwej dyskusji wszystko juz wiemy na temat zdjecia z Okecia , a nawet troche wiecej.

          Czas zrobic gospodarzowi bloga niespodzianke , topory wojenne zakopac ,zbroje sciagnac i powiesic na wieszaku w szafie, Matek w to nie wciagac , bo one dosc sie z nami nameczyly jak dziecmi bylismy, okulary kupic sobie wedlug uznania i wrocic do normalnych komentarzy.

          Jeszcze kilka takich dni i podusimy sie w tej atmosferze, przy ktorej chemtraile na niebie to jak obloki nasycone miodem.

          ,

          Polubienie

         • zenobiusz 20 kwietnia 2012 o 1:13 pm

          http://ndb2010.wordpress.com/ostatni-odcinek-lotu-od-13-km-do-rozbicia/
          Od tego odwracacie uwagę,a niektórzy jak rebarbarek@ dają się wmanipulować.

          Polubienie

         • hjk 20 kwietnia 2012 o 2:14 pm

          taaaak, ten bloger też tak odwraca?
          Może łga?
          http://liberta.salon24.pl/

          Polubienie

   • Józef Bizoń 20 kwietnia 2012 o 2:25 am

    A jak już mowa o zdjęciach archiwalnych L. Kaczyńskiego, to i te zdjęcia mogą czytelnicy zobaczyć. Zawsze warto wiedzieć więcej niż mniej, a zdjęcia są wybornej jakości. Nie ma cienia wątpliwości kogo widzimy na zdjęciach.

    Zasługi Prezydenta L. Kaczyńskiego – Świętowanie Chanuki 2006-2009 w obrazkach
    http://jozefbizon.wordpress.com/2012/04/01/zaslugi-prezydenta-l-kaczynskiego-swietowanie-chanuki-2006-2009-w-obrazkach/

    Zasługi Lecha Kaczyńskiego – wizyta w 2006 r. w Izraelu w obrazkach.
    http://jozefbizon.wordpress.com/2012/03/30/wizyta-w-2006-r-w-izraelu-prezydenta-rp-lecha-kaczynskiego-w-obrazkach/

    Polubienie

  • eryk2012 19 kwietnia 2012 o 12:02 pm

   nic takiego sie nie wydarzy, w USA i na całym świecie siły zbrojne i policja przygotowują sie do masowych aresztowań ciemnych członków kabała na wysokich stanowiskach juz wszystko jest gotowe teraz tylko oczekiwanie na sygnał nawet juz w tym miesiącu a w maju juz na pewno. Mogą wystąpić chwilowo braki i trzeba zasoby zywnosci zrobić dobrzy ludzie już działaja i nie pozwolimy na to zeby illuminati przejęli kontrole tym bardziej ze są juz przegrani i to sa ich ostatnie oddechy życia. w tym roku bedziemy świętować zwycięstwo i ludzie będą płakać ale tylko ze szczęścia 🙂 chwile zawirowań będzie to fakt ale potem szczęscie na zawsze pozdrawiam 🙂 a Wsparcie mamy Ogromne nawet nie macie pojęcia skąd 🙂

   Polubienie

   • zenobiusz 19 kwietnia 2012 o 5:54 pm

    Ależ wiemy,kosmici.sen sekty ufozdradków.

    Polubienie

   • Wesołych Świąt 19 kwietnia 2012 o 7:34 pm

    hehe właśnie 3 kropek pisał o tym na początku dyskusji 🙂 , eryku2012 zapomniałeś dopisać że chodzi ci o wielkie zwiedzenie bo nim nastąpi szczęście na zawsze pare rzeczy z apokalipsy musi sie wypełnić a to potrwa troche dłużej niż do 21 grudnia…

    Polubienie

   • tamara 19 kwietnia 2012 o 9:45 pm

    eryk;Dobrze gadasz, ale tymi ,którzy chcą poganić satanistów i walczą o naszą przyszłść to własnie Illuminatie…..pewne jest,że szykuje się ostra walka….rewolucja w USA i UK??? ….strach myśleć co to będzie….czy walka bedzie toczyć się tylko na górze ? a najgorsze ,że masy nadal są tak ogłupione,że nie wiedzą kto swój a kto wróg……..mistrzowie manipulacji nadal górą….a Illuminatie muszą wszystko (z garstką rozgarniętych) robić sami…

    Polubienie

    • hjk 19 kwietnia 2012 o 10:30 pm

     Tamara, znowu tu zaczynasz opowiadać illu – bajeczki?
     To juz przynajmniej @3-kropek konsekwentnie nas tu utrzymuje w czujności i przedstawia plany „wielkiego zwiedzenia”…

     a juz wydawało mi się, ze rozsądnie zaczęłaś pisać o tym, ze tak naprawdę nie wiemy, co się dzieje za kulisami i pewne sprawy trudno nam „od zewnątrz” wyjasnić i zrozumieć pewne ukryte sprężyny, a teraz nagle nam tu objawiasz tajemnice illu 🙂
     „Skończ waćpanna, wstydu oszczędź”

     Pewne moze być tylko to, że jesli illu czy inne gady i jaszczury coś knują, to na pewno nie powiedzą, co tak naprawdę, tylko wypuszczają masę dezinfoemacji, by ludzie nie wiedzieli, o co będzie się toczyć gra i w jaki sposób. a jeśli coś przecieka to sa już tak pewni i zadufani w sobie, co do powodzenia planów, ze tylko sam Bóg moze to pokrzyżować, a moze…

     Polubienie

     • tamara 20 kwietnia 2012 o 12:22 am

      hjk;”ze tak naprawdę nie wiemy” – No właśnie …..nie Wiecie 🙂 ….a Boga lepiej w to niemieszać

      Polubienie

    • Peryskop 19 kwietnia 2012 o 11:30 pm

     Tamara, jako młódka ( 😀 ) możesz nie pamiętać podobnych zapewnień naszego skołowanego narodu przez I Sekretarza „naszej” Partii, Wiesława Gomułkę, który rzekł:

     „Towaysze, nieprawdą jest jakoby nasze przemówienia odtwarzane były z płyt yt yt yt …”

     Chodziło o reliktowe dziś czarne płyty gramofonowe, które wyeksploatowane ponad miarę zacinały się, igła przeskakiwała na poprzedni rowek i tak w kółko… natie natie natie …

     Polubienie

     • tamara 20 kwietnia 2012 o 12:16 am

      Peryskop;Pamiętam czy nie pamiętam, to nie istotne 🙂 , trzymam się swojego repertuaru…..jak do tej pory nikomu nieudało się go zmienić………

      Polubienie

      • hjk 20 kwietnia 2012 o 2:16 pm

       niestety 😉
       I zapewne dłuuugo jeszcze „mu” się nie uda…

       Polubienie

 2. Peryskop 19 kwietnia 2012 o 8:33 am

  prof. Maria Majewska
  19 kwietnia 2012

  Drodzy Panstwo,

  Załaczam informację o pikecie w Poznaniu, domagającej się pełnych informacji oraz wolności szczepień, organizowanej przez Stowarzyszenie Stop NOP. Podobne demonstracje w tym dniu beda sie odbywac na calym swiecie, bo stale przybywa dzieci trwale okaleczonych i zabitych przez szczepionki. Jesli popieracie tę akcję i tę sprawę, dołączcie do pikiety lub zorganizujcie podobne w swoich miastach, oraz rozprzestrzeniajcie tę informację wsród rodzin i znajomych. Wolność wyboru i ludzkie prawa nie są wolne – musimy je sobie solidarnie wywalczyć. Nie można się godzić z tym, żeby w XXI w. kartele farmaceutyczne przymusowo okaleczały i zabijały ludzi dla zysków. W samych tylko USA szczepienia zabiły od ok. 50 000 do 500 000 osób w ciagu 20 lat, a trawale okaleczyły miliony. Te liczby dają skalę poszczepiennego ludobójstwa (inaczej trudno to nazwać) oraz ludzkich tragedii. Firmy farmaceutyczne powinny sie skupic na wynajdywaniu leków do leczenia chorób zakaźnych, a nie na ciagłym zwiekszaniu zbednych i groźnych dla życia szczepionek. Na razie są one calkowicie bezkarne i nie odpowiadają za poszczepienne okaleczenia lub zabicie zdrowych uprzednio osób.

  Pozdrawiam serdecznie
  DM

  ——————
  PIKIETA – PEŁNA INFORMACJA I WOLNOŚĆ WYBORU SZCZEPIEŃ
  21 kwietnia 2012 godz. 12:00, POZNAŃ, ul. Półwiejska, pod pomnikiem Starego Marycha.
  Obywatelska akcja w sprawie nie cenzurowania informacji o szczepionkach i wolności wyboru szczepień

  Wyjdźmy na ulice świata, domagając się wolności i prawdy dotyczącej ryzyka szczepień.
  Nieprzypadkowo pikieta odbędzie się 21 kwietnia, w pierwszy dzień Europejskiego Tygodnia Szczepień organizowanego pod patronatem WHO. Chcemy zaprotestować przeciwko bezkrytycznemu przedstawianiu szczepień, bez wspominania o cenie, jaką przychodzi nieraz zapłacić za wybór tej formy uodpornienia. Protestujemy przeciwko przymuszaniu zdrowych obywateli do zabiegów medycznych oraz prowadzeniu kampanii dezinformacji odnośnie skuteczności i bezpieczeństwa szczepień.

  Protest urządzamy w solidarności z rodzicami zmarłej Stacy Sirjacobs, Kubusia Skalika i z wszystkimi osobami, których dotknęły powikłania poszczepienne. Podobne protesty odbędą się w Belgii, Francji, Wielkiej Brytanii, Kanadzie i we Włoszech.

  Apelujemy do rządzących i parlamentarzystów: zmieńcie niesprawiedliwe prawo! Każdego dnia w wielu miastach Polski sanepidy usiłują pobrać od rodziców kolejne grzywny w celu przymuszenia do zaszczepienia dzieci. Domagamy się także uznania problemu niepożądanych odczynów poszczepiennych (NOP), działań mających na celu ich odpowiednie ewidencjonowanie i badanie, oraz pomocy osobom, które ucierpiały przez szczepienia.

  W sytuacji gdy państwo gwarantuje producentom logistyczny raj, dystrybuując niektóre szczepionki, a wszystkim przyznając specjalny status jedynego produktu leczniczego dostępnego na receptę, który można reklamować, producenci przedkładają działania marketingowe nad badania dotyczące bezpieczeństwa produktu. Przymus szczepień sprzyja korumpowaniu urzędników, łamaniu sumień lekarzy bojących się utraty licencji i ogłupianiu rodziców, a atmosfera przymusu paraliżuje wszelką rzeczową dyskusję o szczepieniach. Dołącz do naszego protestu i pomóż zmienić tę sytuację.

  Historia Stacy z Belgii
  Stacy Sirjacobs zmarła w październiku 2011 r. w wieku 2 miesięcy, tydzień po zaszczepieniu trzema szczepionkami. Jej rodzice walczą o uzyskanie wyników autopsji. Od października 2011 r. domagają się ich bezskutecznie! Nic dziwnego, że dziś rodzice Stacy apelują o niecenzurowanie informacji o szczepionkach. Dla nich marsz 20 kwietnia 2012 r. będzie miał wymiar osobistej tragedii, jaka być może nie wydarzyłaby się, gdyby informacje o zagrożeniach związanych ze szczepieniami były przekazywane rzetelnie zarówno lekarzom, jak i rodzicom.

  Historia Kubusia z Polski
  Kubuś Skalik jako noworodek został standardowo zaszczepiony szczepionką przeciwko gruźlicy w szpitalu w pierwszej dobie życia, wkrótce pod pachą pojawiły się powiększone węzły chłonne, które zostały zdiagnozowane w dokumentacji medycznej jako niepożądany odczyn poszczepienny i nacięte, żeby oczyścić je z ropy. Rok później Kubuś trafił do Centrum Zdrowia Dziecka, gdzie leżał nieprzytomny. Okazało się, że jest chory na poszczepienną gruźlicę mózgu, jednak żaden lekarz nie odważył się już potwierdzić tej diagnozy na piśmie. Kubuś zmarł w maju zeszłego roku. Lokalny Sanepid pisemnie odmówił rodzicom informacji, czy lekarz zgodnie z ustawowym obowiązkiem zgłosił NOP!

  Szczepienie noworodków to rosyjska ruletka: nikt nie bada, czy nowo narodzone dziecko nie ma wrodzonych schorzeń mogących znacznie zwiększyć ryzyko ciężkich powikłań poszczepiennych.

  DOŁĄCZ DO WYDARZENIA NA FACEBOOKU https://www.facebook.com/events/268176839929439/
  PRZECZYTAJ APEL DO PARLAMENTARZYSTÓW http://stopnop.pl/aktualnosci1/114-apel-w-pdf
  PODPISZ PETYCJĘ DO MINISTRA ZDROWIA http://petycje.pl/7000
  ZAPRASZAMY DO UDZIAŁU! STOP PRZYMUSOWI I DEZINFORMACJI!

  Polubienie

  • hjk 19 kwietnia 2012 o 2:46 pm

   Tak, to dobry pomysł, trzeba zacząć od pikietowania i uswiadamiania ludziom pewnych spraw, bo na razie to nie chcą wierzyc w to wszystko i posłusznie sami idą czy swoje dzieci dają „pod igłę”…
   Kto pamięta tą słynna wystawę Hasioram gdzie był exponat z lalką-dzieckiem przeszywanym maszyną do szycia, teraz wiemy, co to za machina…

   Polubienie

   • Wesołych Świąt 19 kwietnia 2012 o 7:41 pm

    A wczoraj do mojej siostry dzwonili z przychodni że ma na dwudziesty któryś przyprowadzić młodego do szczepienia i nie moge jej przetłumaczyć że ma nie szczepić dziecka 😦 Nie wiem jakim cudem ale udało mi sie ją „zagnać” by przeczytała choć jeden art. na blogu o szczepionkach tylko że wrażenia raczej na niej nie zrobiło i póki nie powiedzą w tv to zdania nie zmieni, no ręce opadają.

    Polubienie

    • monitorpolski 19 kwietnia 2012 o 9:27 pm

     Powiedz by poprosiła lekarza o ulotkę dołączaną do szczepionek i przeczytała co tam jest napisane małymi literami. Prawdopodobnie przy przeciwwskazaniach będzie, że „może spowodować śmierć” lub „uszczerbek na zdrowiu”. Ciekawe czy wtedy tak chętnie dziecko zaszczepi.

     Polubienie

     • hjk 19 kwietnia 2012 o 11:41 pm

      Marek, to wszystko juz ludzie na forum szczepiennym mają przerobione. W tej sytuacji, o jakiej piszesz, włącza się mechanizm pn. „Mnie (mojego dziecka) to nie spotka. Tylko ew. inni czy ich dzieci sa ofiarami szczepień”…

      I o ile pozytwne myslenie jest dość ważne, to nie wiem, czy akurat w takich okolicznosciach się sprawdza…

      tak samo jest z wszelkimi informacjami na ulotkach leków o skutkach obocznych, a dopiero jak się coś dzieje, ludzie sięgają po ulotkę i wtedy panikują…

      Polubienie

 3. kk7qq 19 kwietnia 2012 o 8:38 am

  Jestem w szoku po obejrzeniu masakrycznego filmiku o tym jak sie bawi elyta w Sztokholmie .
  Makabryczny tort budzi odraze .Perwersja .

  http://www.politaia.org/wichtiges/party-mit-negerkuchen-stockholmer-kultur-Elite-feiert

  Drugi film z tej strony pasuje do powyzszego tematu (dla dludzi o mocnych nerwach) o brutalnosci policji w stanach.

  Polubienie

 4. STAŁY CZYTELNIK 19 kwietnia 2012 o 8:48 am

  Czytam TEN BLOG OD 3 LAT. PRZEZ TE LATA PISALIŚCIE JUŻ O WSZYSTKICH MOŻLIWYCH KATAKLIZMACH. WYZNACZALIŚCIE DATY TYCH WYDARZEŃ. A TO TRZĘSIENIE, A TO JAKAŚ SKAŁA MIAŁA SIĘ OBERWAĆ DO MORZA I ZATOPIĆ PÓŁ KONTYNENTU A TO WIELKI WYBUCH WULKANU. A TO BAMBA ATOMOWA W BERLINIE. PIERDOŁY I JESZCZE RAZ PIERDOŁY.
  CIĄGLE STRASZYCIE A NIC SIĘ NIE DZIEJE. A JAK SIĘ COŚ STAŁO TO ŻADEN Z WAS NIE POTRAFIŁ TEGO PRZEWIDZIEĆ.
  WIEM ŻE ŚWIATEM RZĄDZĄ PSYCHOPACI, KONCEN. FARMACEUTYCZNE I SYJONISTYCZNE BANKI, ALE PRZESTAŃCIE STRASZYĆ LUDZI NIE MAJĄC ŻADNYCH DOWODÓW NA TO.
  GDZIE SĄ TE KATAKLIZMY JAKIE WRÓŻYLIŚCIE. NIC SIĘ NIE STAŁO.
  A TE WASZE PODEJRZENIA A BOMIE ATOMOWEJ NA OLIMPIADZIE LUB EURO 2012 TO JUŻ JAKIŚ ABSURD.
  RZEKOME TRUMNY I OBOZY W USA BUDUJĄ OD 10 LAT I CO I NIC.
  SAME BREDNIE Z PRZEPOWIADANIEM WASZYCH KATASTROF.

  ROBIĄ SIĘ TAKIE BLOGI ŻAŁOSNE.

  PODPISUJĘ SIĘ ZAWSZE JAKO STAŁY CZYTELNIK – ALE CHYBA JUŻ BYŁY CZYTELNIK

  Polubienie

  • ... 19 kwietnia 2012 o 8:59 am

   teoria NWO to półprawda , wiec jesli ktos wszystko na niej buduje to takie sa efekty jak wspomniałes : http://zbawieni.com/showthread.php?tid=153

   Polubienie

  • monitorpolski 19 kwietnia 2012 o 9:02 am

   Stały Czytelniku, czy przeczytałeś dokładnie artykuł, skoro nie wiesz nawet kto go napisał?
   To jest TŁUMACZENIE, a nie nasze wypociny. Mike Adams jest redaktorem naczelnym NaturalNews jednego z najbardziej znanych portali nt. zdrowia w USA i nie tylko. Artykuł zawiera fakty, a nie teorie. Tym wpisem się tylko zdemaskowałeś.

   Polubienie

   • rabarbarek 19 kwietnia 2012 o 9:32 am

    Ok, czy to tez wypociny?

    Video i tekst o przygotowaniach w Chicago do zlotu szalencow czyli zbrojnego oreza NWO , jakim jest NATO.

    Przygotowania na miare stanu wojennego , przypominaja bardziej manewry wojskowe niz cwiczenia ochronne waznych osobistosci , ktore w przyszlym miesiacu zjada do Chicago.

    Nad miastem lataja Blackhawki , z antyterrorystycznymi zalogami. Lataja bardzo nisko , wzbudzajac strach wsrod Amerykanow. Nikt nikogo o cwiczeniach nie uprzedzil , nikt nie przeprosil za niedogodnosci . Cwicza pacyfikowanie protestantow z ziemi i powietrza.

    Miasto bedzie bardziej przypominalo twierdze niz zwyczajne miejsce , w ktorym sie chodzi do pracy , do szkoly , po zakupy …

    Oczywiscie Chicago nie przypadkowo wybrane zostalo na miejsce zlotu. To miasto Obamy i Rahma Manuela , ktory , postara sie o to , zeby w miescie doszlo do rozruchow na duza skale.

    Zobaczcie przygotowania . Warto dodac , ze Chicago to miejsce , gdzie mieszka bardzo duzo Polakow,

    http://www.myfoxchicago.com/dpp/news/metro/military-blackhawks-circle-downtown-skies-honing-urban-battle-skills-chicago-20120416

    Polubienie

    • hjk 19 kwietnia 2012 o 3:13 pm

     Zawsze a propos takich zlotw zbierają się rózne ruchy „alter-„coś tam i są zamieszki, alternatywne imprezy, nawet festyny, okazja dla zarobienia, wciśniecia propagandy, zwerbowania do sekt… Jak sie uda uniknąć zagazowania albo zlania pałą dla ludzi sprawnych fizycznie to okazja dowiedzenia sięciekawych rzeczy, spotkania ciekawych ludzi (a czasem nie-), uczestniczenia w fajnych (czy mniej) imprezach.

     Polubienie

     • rabarbarek 19 kwietnia 2012 o 10:46 pm

      Krotkie przypomnienie , jak pieknie mialo byc. Obama na podium, zmiany na lepsze, praca dla kazdego , bogactwo bankierow rozdzielone miedzy biednych, zycie na ulicy to tylko zly sen , zasilki niepotrzebne, kazdy ma cieply , przytulny kat , pokoj na swiecie .

      I jesli ktos chcialby powiedziec , ze to niemozliwe , odpowiedzia mial byc okrzyk ,

      Yes , we can !!!!

      Popatrzcie na tych zauroczonych wizja przyszlosci ludzi. Lzy w oczach , wzruszenie , oddanie , nadzieja … Tak bylo zaledwie kilka lat temu. Ci wzruszeni marzyciele wzieci sa dzisiaj za morde , swiat w plomieniach, dlugi nie do splacenia , kolejne wojny czuc w powietrzu , konstytucja podeptana , urzadzenia monitorujace kazdy krok przecietnego zjadacza chleba pracuja pelna para …

      Nowe slowa do piosenki Imagine Lennona .

      A mialo byc tak pieknie , prawda. ? Tak , Marzyciele , pomarzyc dobra rzecz. Imagine!!!!, byle nie za dlugo…

      Polubienie

      • hjk 19 kwietnia 2012 o 11:44 pm

       tak z tym „we can” to było mistrzostwo manipulacji i propagandy, no ale zadziałał też mechanizm 8 lat kadencji Busha i ludzie mieli po postu dość…

       Polubienie

       • Peryskop 20 kwietnia 2012 o 1:13 am

        Spotkałem też taką rozsądną przepowiednię podczas tamtej kampanii, że jeśli „Yes we can” zwycięży w wyborach to będzie KONIEC AMERYKI.

        A to dlatego, że już ówczesny stan zadłużenia imperium i wysoki stopień zaawansowania planów zamordystycznego faszyzmu pozwalały przewidzieć z prawdopodobieństwem bliskim pewności, że „Yes we can” jest iluzją, Obama nie wywiąże się z żadnej ze złożonych obietnic.

        I co najgorsze – ostatnia nadzieja większości narodu w prezydencie wykazującym (a w rzeczywistości tak tylko sprytnie wykreowanym) diametralne różnice wobec poprzedników – runie i pozostanie tylko upadek, rozpacz i beznadzieja.

        No bo jeśli nie ON to KTO ?

        Gdyby zwyciężyła wtedy Hilaria, byłoby tak samo, ale ludzie mieliby chociaż ten komfort psychiczny zrzucania na nią winy, no bo wiadomo co to za kwiatek.

        Tamta ponura prognoza wydaje się sprawdzać.

        Polubienie

   • Polak Potrafi 19 kwietnia 2012 o 11:11 am

    Brawo… trzeba informować 95% ludzi tak naprawdę nie co się szykuje.CZY TO BAJKA,CZY NIE BAJKA MYŚLCIE SOBIE,JAK TAM CHCECIE….. M.Konopnicka

    Polubienie

   • Kamil 19 kwietnia 2012 o 6:28 pm

    Niemartw się monitor@ rób to co umiesz najlepiej.
    jestem z Tobą i tak zrobisz z tym blogiem co zechcesz, jest Twój
    pzdr

    Polubienie

  • dionow 19 kwietnia 2012 o 9:23 am

   ta a jakby ACTA weszlo w zycie to bys nawet nie wiedzial to wybuchla by 3 wojna swiatowa i co bys ty zrobil? np. beda chcieli cie zabrac na wakacje a tu do obozu koncentracyjnego…

   Polubienie

   • Polak Potrafi 19 kwietnia 2012 o 5:40 pm

    O kundlizmie pisał Gombrowicz. Kudle do but. A my słuchać ROTY i będzie ok……

    Polubienie

   • Kamil 19 kwietnia 2012 o 6:31 pm

    no ktoś w końcu powiedział mądrze!
    pozdro

    Polubienie

  • sebecx 19 kwietnia 2012 o 9:25 am

   caps loczek się zaciął ???

   Polubienie

   • Tola 19 kwietnia 2012 o 9:43 am

    nie sebex !-loczek sie wkrecil w klawiaturke 🙂

    Polubienie

    • hjk 19 kwietnia 2012 o 2:49 pm

     hahaha, jakis nowy typ kręcącej (nomen omen) klawiatury??? 🙂

     Polubienie

    • Aśka 19 kwietnia 2012 o 8:03 pm

     nie loczek tylko pejsik

     Polubienie

     • hjk 19 kwietnia 2012 o 11:45 pm

      🙂

      Polubienie

  • CIOCIABABCIA 19 kwietnia 2012 o 12:41 pm

   Na Święto Zmartwychwstania Pańskiego przyjechali goście z USA do Rodziców – moich zaprzyjaźnionych sąsiadów. Niestety nie mieli dobrych wiadomości. Już jest panika w USA. Padają banki, wykupują żywność , chociaż nie do końca orientują się kto będzie agrepsorem… terroryści?

   Polubienie

  • ~gabriel 19 kwietnia 2012 o 1:55 pm

   Myślę, że masz powody do zadowolenia, których nie widzisz.Jeśli jesteś tylko obserwatorem tych wydarzeń, a nie dotyka cię bezpośrednio nic, co by cię wrzuciło w przerażenie i strach, to znaczy że taki świat sobie tworzysz. Nie dopuszczaniem myśli złych, nie wizualizowanie tragedii jakoby miały cie dotknąć, wewnętrzny skryty optymizm, nadzieja i pragnienie zmian – two twoja milcząca ochrona. Tworzysz swój świat. Ludzie dopiero odkryją potęgę swojego umysłu i to, w jaki sposób ich kontrolowano. Widać, jesteś nieświadomie ponad to. Gratuluję 🙂

   Polubienie

  • ~gabriel 19 kwietnia 2012 o 1:56 pm

   Myślę, że masz powody do zadowolenia, których nie widzisz.Jeśli jesteś tylko obserwatorem tych wydarzeń, a nie dotyka cię bezpośrednio nic, co by cię wrzuciło w przerażenie i strach, to znaczy że taki świat sobie tworzysz. Nie dopuszczaniem myśli złych, nie wizualizowanie tragedii jakoby miały cie dotknąć, wewnętrzny skryty optymizm, nadzieja i pragnienie zmian – two twoja milcząca ochrona. Tworzysz swój świat. Ludzie dopiero odkryją potęgę swojego umysłu i to, w jaki sposób ich kontrolowano. Widać, jesteś nieświadomie ponad to. Gratuluję 🙂

   Polubienie

 5. Polak 19 kwietnia 2012 o 9:04 am

  Na strachu dobrze sie zarabia.

  Polubienie

 6. felicyta 19 kwietnia 2012 o 9:15 am

  Polacy znowu wyjeżdżają za pracą. Teraz do Niemiec
  2012-04-19 | Ostatnia aktualizacja: 07:34
  Od maja 2011 roku około 50 tys. naszych rodaków wyjechało do pracy do Niemiec. Zdaniem ekspertów w tym roku liczba ta może być jeszcze większa i wynieść nawet 80 tys. To prognozy wynikające z raportu Work Service, którego autorzy przeanalizowali dane z niemieckich urzędów.
  10 miesięcy temu otworzył się rynek pracy w trzech kolejnych krajach UE – Austrii, Szwecji i wydawałoby się najbardziej atrakcyjnych dla nas Niemczech. W maju wyjechało tam blisko 7 tys. osób, jednak później liczba ta zaczęła sukcesywnie spadać. W grudniu za pracą do naszych zachodnich sąsiadów pojechało już jedynie 2,3 tys. osób. Nieoczekiwanie w styczniu nastąpił gwałtowny wzrost emigracji zarobkowej – do 4,6 tys. – wynika z danych, które zebrał niemiecki urząd federalny ds. migracji i uchodźców. I choć w lutym liczba ta znowu spadła do 3,4 tys. osób – zdaniem autorów raportu – w tym roku można się spodziewać większej migracji zarobkowej. Takiej tendencji sprzyjałyby dobra sytuacja gospodarcza na niemieckim rynku pracy i wzrost bezrobocia w Polsce – mówi Tomasz Hanczarek z Work Service.

  Polacy znów wyjeżdżają, bo sytuacja na naszym rynku pracy jest coraz trudniejsza. Od czerwca do października ubiegłego roku bezrobocie trzymało się poniżej 12 proc., później jednak ruszyło w górę, przekraczając w styczniu 13 proc. Do tego w dużych firmach najpierw wzrost zatrudnienia zaczął hamować, by wreszcie spadać. W efekcie także płace przestały rosnąć powyżej stopy inflacji. Stąd w opinii Work Service w kolejnych miesiącach wyjazdy mogą się nasilić, szczególnie w drugiej połowie roku, gdy zakończone zostaną prace sezonowe w różnych branżach obsługujących turniej Euro 2012.(…)
  http://gospodarka.dziennik.pl/praca/artykuly/387694,polacy-znowu-wyjezdzaja-za-praca-teraz-do-niemiec.html

  Polubienie

  • sebecx 19 kwietnia 2012 o 9:29 am

   jest super… jest super … http://www.tvn24.pl/0,1741978,0,1,mfw-cieszy-sie-z-polskich-6-mld-euro,wiadomosc.html

   Polubienie

  • hjk 19 kwietnia 2012 o 2:53 pm

   Niemcy są w bezprzkładnym boomie ekonomicznym (oku cyklonu), gdy wokół szaleje kryzys. Jak coś, są juz przygotowani na szybki powrót marki, podobno juz magazyny czekają z wydrukowanymi banknotami. Ale to w ostatecznosci, gdyż odejście od € spowodowałoby gwałtowne umocnienie marki jak w lecie franka szw., co by im zastopowało gospodarkę, głownie nastawioną na export technologii.

   Polubienie

 7. felicyta 19 kwietnia 2012 o 9:41 am

  Rak płuc zbiera tragiczne żniwo. Wśród kobiet
  2012-04-17
  To najczęstszy i bardzo źle rokujący nowotwór złośliwy. Niestety, nadal poza kontrolą. Liczba chorych zamiast spadać albo tylko niewiele się zwiększać, rośnie w zastraszającym tempie. Dane statystyczne są szokujące.
  Serwis BBC news opublikował najnowsze dane Cancer Research UK dotyczące zachorowań na raka płuc w Wielkiej Brytanii. Liczba pacjentów lawinowo rośnie. W 2009 roku wśród kobiet zdiagnozowano ponad 18 tysięcy nowych przypadków zachorowań.

  Częstość występowania nowotworu płuc u kobiet obecnie osiągnęła 39,3 na 100 tys. mieszkanek Wielkiej Brytanii. Dla porównania w 1975 roku wskaźnik wynosił 22,2 na 100 tys. Poza tym w 1975 roku było mniej niż 8 tysięcy chorych na raka płuc.

  Eksperci alarmują, że ponad 80 proc. przypadków raka płuc spowodowanych jest przez palenie papierosów. Utrzymujący się wzrost zachorowań na nowotwory odzwierciedla wysoką liczbę palących kobiet.
  W 2010 roku na raka płuc w Wielkiej Brytanii zmarło prawie 19,5 tysiąca mężczyzn oraz prawie 15,5 tysiąca kobiet.

  Obecnie w Polsce więcej kobiet umiera z powodu raka płuc niż raka piersi. Jest on najczęstszą przyczyna zgonu kobiet po 45. roku życia.
  http://zdrowie.dziennik.pl/nowotwory/artykuly/387463,nowotwor-pluc-zabija-coraz-wiecej-kobiet-wzrost-zachorowan-na-raka-pluc.html

  Polubienie

  • felicyta 19 kwietnia 2012 o 9:55 am

   (…)”W świetle tej prawdy o kwasie L-askorbinowym, witamina C może śmiało awansować do rangi wymarzonego przez ludzkość panaceum. Jeżeli wszyscy będą mieli zawsze swoją krew nasyconą witaminą C, to nie tylko rak, ale również inne dolegliwe cierpienia (grypa, katar, torbiel przyzębna, szkorbut etc.) zostaną wykreślone z rejestru chorób człowieka. Są tu jednak pewne bardzo istotne restrykcje, które przeoczają inni badacze (np. Pauling). Dlatego ich wyniki są połowiczne, a wnioski błędne. Przede wszystkim trzeba sobie uświadomić, ze witamina C nie jest lekiem sensu stricte, lecz koniecznym składnikiem organizmu, jak woda (H2O) i sól (NaCl), których naturalne uzupełnienie należy do kulinarii — nie do terapii. Dopiero brak tych składników lub ich niedobór wywołuje stany chorobowe, wymagające ingerencji medycyny. Takim właśnie deficytowym składnikiem krwi człowieka jest dziś kwas L-askorbinowy (C6H8O6), którego ubytek powiększa się coraz bardziej w miarę postępu technizacji życia codziennego (wibracja, promieniowanie, hałas, ultradźwięki) i chemizacja pokarmów (konserwacja, dezynfekcja, dezynsekcja). Szczególnie szkodliwa tu jest pironizacja żywności, zapoczątkowana wkrótce po wynalazku ognia, a dziś doprowadzona do perfekcji. Surówki spożywa człowiek coraz rzadziej. A więc, w rezultacie deficytu witaminy C w jego krwi, rozwijają się tzw. „choroby cywilizacyjne”, pośród których rak zajmuje czołowe i najgroźniejsze miejsce pobudzając uczonych (Rosenthal, Galio) do snucia najbłędniejszych hipotez i teorii.”(…)
   http://stopsyjonizmowi.wordpress.com/2012/02/10/z-cyklu-zdrowie-rak-jest-wyleczalny-z-natury/#more-18307

   Polubienie

  • Lutek 19 kwietnia 2012 o 10:19 am

   Czym się martwić?
   Trują się na własne życzenie.
   Dopóki nie ma ustawowego przymusu palenia nie widzę problemu.

   Polubienie

   • kosiardeyablos 19 kwietnia 2012 o 6:20 pm

    Tylko dziwi mnie to, że niepalący kaszlą częściej……spostrzeżenie? Ofiarami grypy (czyli gruźlicy jakby nie patrzeć ) zwyczajowo są abstynenci ! I co ty na to LUTEK ?
    Bierne palenie? hahaha…..maska na twarz bo na ulicy jest tego wbrud, choćby nawet nikt szluga nie palił !!! Co jak co, lecz dym papierocha zapobiega grzybicy płuc (wysoka wilgotność powietrza styka !) i nie potrzeba do tego linków….autopsja !
    Przypomne co jest dobre dla palacza tytoniu jakby ktoś nie wiedział – kawa arabika, najlepiej mielona przed parzeniem. Nie wspomne o uzupełnianiu braków w witaminach, o czym wspomniała „felicita” !….soprki…”felicyta”

    Polubienie

    • Peryskop 19 kwietnia 2012 o 6:58 pm

     kosiar@ jednemu nie szkodzą, a innemu tak.
     Nie paliłem, ale też nie mam „grzybicy płuc” (a co to takiego ?)

     Najgorsze w papierosach są podobno „adjuwanty”, czyli dodatki z izotopami włącznie.
     Mają na celu przyspieszyć i utrzymać uzależnienie. Lecz chyba nie tylko.

     Aśka przypomniała niedawno o korzystnym i leczniczym działaniu toksyn w nikłych dawkach.
     Bo zdarzają się palacze dożywający sędziwych lat jak ojciec jednej z naszych załogantek na MP.

     Polubienie

     • kosiardeyablos 19 kwietnia 2012 o 8:04 pm

      No i tu masz rację. Tego rodzaju praktyki stosowane są wobec określonych popularnych marek papierochów. Z reguły są to tak zwane najtańsze szlugi czyli takie Route 66, Viceroye czy Red&White (poniekąd ta ostatnia marka przyczyniła się do śmierci kilku osób je palących-ponoć) Można by wymieniać marki ale zdecydowana większość wyrobów papierosowych to najgorsza tandeta. Marlboro czy Like Strike nie przypominają smaku tych z przed wielu lat. Pamiętam jak dziś kupawane w Peweksie papierochy,m teraz uległy znaczącemu pogorszeniu od chwili gdy pojawiły się w połowie lat 90-tych te wyżej wskazane marki. Najgorsze i najgłupsze z tego wszystkiego jest to że polski tytoń eksportowy jest w większości papierosów kupowanych w zachodniej Europie i te szlugi są dobrej jakości, zaś na polskim rynku jest syf z podłogi i to jest tragedia. Jest jeden myk – co się dzieje z papierochami dla przykładu z takiego przemytu – zdobyte przez celników papierochy zastanawiająco nie giną. Nie zalegają w magazynach ale w sposób jak najbardziej oczywisty zasilają budżet państwa i to nie jest tylko przypuszczenie.
      A propo umownie nazywanej „grzybicy płuc”. Gdy jest zbyt duża wilgotność powietrza – efekt problemu z oddychaniem pojawia się po niedługim czasie, pojawia się wydzielina utrudniająca oddychanie i pojawia sie kaszel…..jedynym sposobem jest tworzenie warstwy ochronnej czy jak by nie patrzeć takie osuszanie – jedynym środkiem zapobiegającym jest tytoń – i to nie jest mżonka ale autopsja wielu legionistów służących w Gujanie Francuskiej (3rd Infantry Regiment) a odbywających misje szkoleniowe o dziwo także w dorzeczu amazonki. To nie jest kit ale fakt.

      Polubienie

     • ozyrys 19 kwietnia 2012 o 8:21 pm

      Przypomnę -za raka płuc odpowiedzialne są nie tylko papierosy ,ale przede wszystkim grzyb.Zabrzmi to trochę złowrogo ,ale każdy z nas tutaj teraz siedzący ma zalążki grzyba w mniejszym lub większym stopniu.
      Kobiety częściej -być może zapadają na raka płuc ,bowiem min. środki antykoncepcyjne -wyjaławiają (to przecież sztuczne hormony!!) i…tym samym powodują namnażanie różnego rodzaju grzyba w naszym organiźmie .
      Niedawno przetoczyła się również obszerna dyskusja na zaprzyjaźnionym blogu „Zmiany naZiemi”
      http://zmianynaziemi.pl/wiadomosc/swiat-jest-zagrozony-inwazja-grzybow
      polecam również :
      http://vistafit.manifo.com/blog/czy-pospolity-grzyb-moze-byc-przyczyna-raka
      http://vistafit.manifo.com/blog/grzybica-candida-albicans

      Polubienie

      • kosiardeyablos 19 kwietnia 2012 o 8:27 pm

       O! Trafna uwaga !!! Zdaje się mało kto o tym tu wspominał. Stwórzmy grzybowi środowisko a zacznie sie rozwijać…. !!!

       Polubienie

       • hjk 19 kwietnia 2012 o 11:54 pm

        W ogóle jest taki lekarz Tullio Simoncini, który uważa, ze rak to po prostu inwazja grzyba i leczy to z powodzeniem za pomocą… preparatów sody kuchenej !!

        oczywiście z wiadomych wzgledów jest „wyklety”, mozna znaleźć filmy na YT i stronę
        http://www.cancerfungus.com/pl/

        Polubienie

        • hjk 19 kwietnia 2012 o 11:55 pm

         tj sody oczyszczonej, składnika pospolitych proszków do pieczenia…

         Polubienie

         • kosiardeyablos 20 kwietnia 2012 o 8:29 am

          tak bez zastanowienia…hahaha… – czy czasem nie jest to składnik MMS ? Ta soda ?

          Polubienie

         • ALFA 20 kwietnia 2012 o 8:34 am

          Tylko soda oczyszczona bez dodatków chemicznych ,a proszek do pieczenia ma.

          Polubienie

    • Lutek 19 kwietnia 2012 o 10:28 pm

     A ja na to że po wejściu na czwarte piętro będziesz dyszał jak ta psina, a ja wejdę na 10 i się tak nie zdyszam.

     Polubienie

     • kosiardeyablos 20 kwietnia 2012 o 8:47 am

      no to weż pod uwagę nie płuca a swój własny ciężar i „kondycje fizyczną”. Ja na ten przykład nie wchodze tylko wbiegam na ósme piętro a w dół śmigam dwukrotnie szybciej niż winda. Na czym polega problem. MIanowicie problem polega na systemie wdychania i wydychania powietrza. Zaobserwuj dzieciaki – noworodki. U nas oddech odbywa się przy użyciu tylko górnej parti płuc. U dzieciaków natomiast pracuje „odruchowo dolna partia płuc czyli oddychają”z brzucha” Teraz weź pod uwagę zgromadzony dwutlenek węgla w twoich płucach. Jeśli zalega to tylko przez nieprawidłowy oddech. Nie pozbywasz się go przy wydychaniu. MIęśnie brzucha u dorosłych ludzi są już po prostu „zwaciałe” bo nie są używane prawidłowo. Nadmiar dwultenku węgla z naszych płuc, ulatania się jedynie w fazie snu, leżąc a dlaczego ? Czysta fizyka ! Zadyszka to jeden z powodów tórym jest zgromadzony dwutlenek i nieprawidłowy oddech. Oddech pełny oznacza pracę płuc w całości poczynając od wdechu górą i równomierny ruch brzucha w celu DOTLENIENIA” dolnej części płuc. Pojawia się wtedy tak zwane „szczypanie” w nozdra – to efekt nieprawidlowego oddychania do którego zwykły człek przywykł. Bla bla bla…czas na trening. Niech każdy teraz spróbuje wziąć oddech, ale niech robi to za pomocą brzucha czyli najpierw wdech i potem przez chwil kilka pozostanie w tej pozycjiz nadymanymi piersiami, oddychając „brzuchem”. Po kilku próbach – Satyswakcja gwarantowana !!! Tu tkwi problem !!! Nie podam żadnych linków bo po cholere – pisze z autopsji !!! ODDYCHAJMY PRAWIDŁOWO !!! Istny relaks czyli….Trening czyni MISTRZA a brak treningu LENIA !!!

      Polubienie

      • kosiardeyablos 20 kwietnia 2012 o 8:49 am

       a i bym zapomniał – wdech przez nos (to pierwszy filtr – bastion naszego organizmu) a wydech przez usta i nie odwrotnie no chyba że ktoś ma zapchanego kinola lub chce go wydmuchać !!!

       Polubienie

    • hjk 19 kwietnia 2012 o 11:48 pm

     @kosiarka:
     „Ofiarami grypy (czyli gruźlicy jakby nie patrzeć ) zwyczajowo są abstynenci !”

     hahahha, to u nas dawno powinny tego typu schorzenia wyginąc, no moze atakować tylko młodsze dzieci co nawyżej …

     Polubienie

     • kosiardeyablos 20 kwietnia 2012 o 8:58 am

      hahaha…dobre……hahaha….u nas grypy nie ma, to tylko mit….zwyczajowo są to przeziebienia albo atak anginy i totalna paniora !!!….bez kitu. Na ekstremalne fazy ekstremalne środki – katarek i cos w ten deseń (pseudo-grypa alias grużlica i takie tam) to szklana wódeczki z pieprzem i po problemie (kilkurazowo). Zauważ że grypa atakuje środowisko „winne”. Czyli słabe szczyny. dobre dla „delikatnych” jak francuski ślimak wysokociśnieniowców. Nasze jest „wódczane” więc grypa atakuje bardziej abstynentów niż smakoszy mocnych trunków, proste to !….hehe…autopsja !

      Polubienie

      • hjk 20 kwietnia 2012 o 10:09 am

       Nie, sa i grypy i gruźlica ponoć odzywa, ale z drugiej strony słyszałęm, ze spożycie mocnego alkoholu i pijaństwo wódczane maleje na rzecz „siuśków” piwno – winnych 😉 więc moze masz rację???

       Polubienie

    • zenobiusz 20 kwietnia 2012 o 8:53 am

     http://zenobiusz.wordpress.com/2011/08/23/kiedy-zlinczuja-autorapalenie-chroni-przed-nowotworem-pluc/
     Nie dziwi nikogo,ta dbałość o nasze zdrowie?.
     Tu macie rozwiązanie zagadki.

     Polubienie

     • kosiardeyablos 20 kwietnia 2012 o 9:10 am

      I to jest to, Zeno !!! Info w odpowiednim czasie !!!
      A że „Palenie Zabija” to żadne odkrycie – logicznie rzecz biorąc, nikt tego jeszcze nie przeżył !!! ….hahahaha !!!

      Polubienie

      • hjk 20 kwietnia 2012 o 10:51 am

       Bicie piany wszystko – rak płuc to epizodyczny przypadek spośród wszystkich raków, chyba nie jest to zbyt powszechne, natomiast 50 % palaczy ma, jak dobrze pamiętam, tzw. obturacyjną chorobę płuc i większość tych chorych to własnie palacze, idzie na to podobno kupa kasy z NFZ…

       Polubienie

       • kosiardeyablos 20 kwietnia 2012 o 11:19 am

        ..ale tylko podobno !
        Palenie to „wolny wybór” który staje się nałogiem tak samo jak alkoholizm, zakupy na karte kredytową, czy hamburger z MacFucka czy „M jak Miłość” w TV. Czyli każdy sobie zdrowie skrobie – można założyć sprawe sądową firmom tytoniowym, oczywiście ale równie dobrze można przestać palić. Mnie palenie tytoniu, nie glupa, uspokaja i relaksuje. To moja decyzja i jestem świadom zagrożenia (no halo !!!) jakie sugestywnie starają się nam wbić do głowy poprzez teksty na paczkach tytoniu – sugestia czyli programowalny stan który może ale nie musi się objawić w taki a nie inny sposób, psy-op, „zależy jak mocno uwierzysz w reklame” !!!…hahaha….bez kitu 🙂

        Polubienie

        • kosiardeyablos 20 kwietnia 2012 o 11:21 am

         PALENIE ALBO SZCZEPIONKI – WYBÓR NALEŻY DO CIEBIE ……..hahahahaha!!!

         Polubienie

       • kosiardeyablos 20 kwietnia 2012 o 11:24 am

        Tylko weź pod uwagę fakt – gdzie ci palacze pracowali i w jakich warunkach ? Tu jest źródło problemu !

        Polubienie

        • hjk 20 kwietnia 2012 o 1:51 pm

         Tak, dlatego powtarzam, ze to wszystko bicie piany w tej epidemiologii, bo nie da się wyizolowac zbyt łatwo jednego szkodliwego czynika, na to trzeba by zeroko zakrojonych badań i drogą eliminacji przypadków czy porównywania róznych grup moze by się tam do czegoś doszło. depopulatorom tam wszystko jedno, czy takiego raka ud dostanie i czy umrą od tego czy tamtego. wazne by się przed zejściem odpowiednio długo „leczyli” i zasilali ka$ę…

         Polubienie

         • kosiardeyablos 20 kwietnia 2012 o 6:40 pm

          w rzeczy samej hjk, dlatego zgadzam sie z tobą ! 😉

          Polubienie

       • hjk 20 kwietnia 2012 o 1:37 pm

        To samo z pyłami promietwórczymi – a setki tysięcy ton startej z opon gumy i spalanych w samochodach gazów, emisje przemysłowe, itd. to co? Znika Jak kamfora? podobnie wyziewy z chemikaliów używanych w domach na codzień, lakierów, kosmetyków, proszkó, środków chem do czyszenia, konserwacji, itd, itp.

        Polubienie

        • hjk 20 kwietnia 2012 o 1:54 pm

         Podobno nowy samochód wyziewa ok 500 róznych subst. chem, nie podejrzewam, by to wszystko było zdrowe, a do tego jeszcze przez pół roku w jakichś znaczących stężeniach… A jeżdząc drogami, gdzie sciera się guma i zieją rury wydechowe, dodatkowo kierowcy sie „gazują”…

         Polubienie

         • kosiardeyablos 20 kwietnia 2012 o 6:45 pm

          Zwyczajowo przez otwarte okno auta lub wentylacje kierowcy wdychają tegop swiństwa na potęgę, nie wiedząc o tym. często sugerują się tym że chroni ich filtr w aucie – bzdura kompletna. Jeżdżę autem i jedynym aktem samobójczym z mojej strony jest ….stanie w korkach….hahahaha….bez kitu……jak o tym myśle to żałuje że nie mam w aucie maski…hahaha !

          Polubienie

  • dracena8 19 kwietnia 2012 o 10:53 am

   http://dzieckonmp.wordpress.com/2010/06/12/lek-na-raka/

   Warto tam zajrzeć.

   Polubienie

  • kk7qq 19 kwietnia 2012 o 2:27 pm

   falicytaQ@
   Wlasnie wczoraj ogladalam i czytalam odwrotna teze na temat palenia!!! Absolutna sensacja i kto wie moze prawdziwa bo ja czytajac rozwazam za i przeciw ale cos moze w tym byc! Warto by ktos przetlumaczyl . Palenie chroni przed rakiem?!
   Nie jestem pewna czy to ten filmco ogladalam ale chyba tak a ja nie mam teraz czasu i musze leciec ale chce sie tym podzielic:)

   Polubienie

   • kk7qq 19 kwietnia 2012 o 2:30 pm

    nie ma jak zle polinkowane ,mam nadzieje ze teraz wyjdzie

    Polubienie

    • hjk 19 kwietnia 2012 o 2:58 pm

     tak, tylko ze prawdziwego tytoniu, to moze byc mozliwe, bo i takie paradoksy się zdarzają…
     A zreszta jeden netowy doktor (W.Douglass Campbell – chyba tak się go pisze) mówi, zeby sobie nie załować porannego bekonu z jajem, filiżanki kawy i dobrego cygara.
     No ale dzisiejsze ppierosy mają tytoń (o ile to on, a niejakieś inne g…) napestycydownay, moze zGMOwany, z podniecaczami smaku, zapachu, uzalezniaczami, podnosicielami nastroju, konserwantami i kto wie czym tam jeszcze, więc za bardzo bym nie liczył na takie efekty…

     Polubienie

     • Dorka 19 kwietnia 2012 o 5:56 pm

      jesli w jedzeniu jest chemia i syf to co dopiero w papierosach??/?!!!!!

      Polubienie

      • kk7qq 19 kwietnia 2012 o 7:05 pm

       Chemia i syf w papierosach jest smutnym faktem wiec wypadaloby robic skrety z wlasnej samodzielnie wyhodowanej tabaki 🙂
       W kazdym badz razie lepiej nie miec zadnych uzaleznien i nie palic (ja juz nie pale 10 lat po totalnym nalogu jakos mi sie udalo rzucic cholerstwo )
       sebex@odnosnie picia wody to znam kogos nalogowego alkoholika totalnie zapitego ,ktory nigdy na nic nie chorowal dopiero majac cos 85 pierwszy wylew a potem z czesciowa niesprawnoscia lewej strony dalej zapijal wypalajac najtansze papierochy bez filtra !
       Zmarl w wieku 92 lata….
       Moral z tego taki ze nie ma reguly

       Polubienie

       • hjk 19 kwietnia 2012 o 11:58 pm

        „Co nas nie zabije to wzmocni” zgodnie z regułą stosowaną w hitlerjugen 😉
        A tak na poważnie zatruwanie organizmu moze byc paradoksalnie stymulantem do zwiększonej samoobnrony w niektórych przypadkach i tak mogło być z tym, Z drugiej strony można by pomysleć, ile by ów człowiek żył, gdyby nie pił czy nie palił?

        Polubienie

       • tamara 20 kwietnia 2012 o 12:02 am

        Znam 87-latka ,który ponad 45 lat pali papierosy bez filtra(min paczka dziennie)…wstaje o 5.00 rano.parzy mocną kawe ,na śniadanie smaży 2 jaja na boczku(codziennie)…sam pierze,prasuja,robi zakupy,świetnie gotuje,pije oprocz kawy tylko wino (czasami piwo)…..ma doskonałą pamięć….uwielbia damskie
        towarzystwo …….

        Polubienie

        • Peryskop 20 kwietnia 2012 o 1:43 am

         Tamara, przy okazji pozdrów go od nas !

         Czy oprócz czynności domowych daje sobie więcej ruchu
         – ćwiczenia, spacer, pływanie, rower?

         Bo chyba o sex nie wypada pytać, ale to może być ten klucz…

         Polubienie

      • monitorpolski 19 kwietnia 2012 o 10:23 pm

       Dorka, to może brzmi paradoksalnie, ale tytoń może czyścić organizm z wdychanych świństw z chemtrailsów. Na pewno można oczyścić ciało ziemią okrzemkową.

       Polubienie

     • kosiardeyablos 19 kwietnia 2012 o 6:29 pm

      weź pod lupe papieros a papieros – własnoręcznie kręcony z dobrego tytoniu czy paczkowany syf z polepszaczami, filtrami i podobnymi duperelami, bo niestety tak jest. Zwiazki chemiczne zawarte w filtrach określają moc danego tytoniu podczas wdychania dymu – filtr to shit. Po urwaniu filtra wystarczy sie zaciągnąć – po prostu masakiera, syf jak cholera czyli dosłownie smoła ! Tym faszerują lemingowatych palaczy. Czemu lemingowatych ? Bo palą ten shit z lenistwa !
      Pale „skrętasy” bez filtra, po prostu miodzio w gębie i wpłucach…hahahaha !!! Czysta przyjemność !

      Polubienie

      • navajo88 19 kwietnia 2012 o 7:33 pm

       to tak jak i ja ,od dziesięciu lat palę skrentasy i jest wszystko oki ,zero kaszlu i tym podobnych rzeczy hahahahahahaha papieros to trumna a skrętas to zdrowie !!!! jasne panowie szlachcice ???
       J.M.H

       Polubienie

    • sebecx 19 kwietnia 2012 o 5:13 pm

     to wszystko z tym paleniem to prawda .. tak samo picie szklanki wódy na śniadanie i na kolację chroni przed marskością wątroby …

     Polubienie

     • ozyrys 19 kwietnia 2012 o 8:24 pm

      dokładnie tak @sebecx-to film typu -fałszywa flaga:))))))i ten cały doktorek -to tak jak by wierzyć w TV-we wszystko co tam mówią :)))))

      Polubienie

  • Annah. 20 kwietnia 2012 o 4:33 am

   Rak płuc jest bardzo wrażliwy na kurację soda + syrop klonowy, szczegóły można sobie dogooglać

   Polubienie

 8. Pingback: Przetrwanie i Prosperowanie - Przetrwanie dla mieszkańców miast

 9. Pingback: Zdjęcia Zuzanny Kurtyki,próba analizy. « Zenobiusz's Blog

 10. ALFA 19 kwietnia 2012 o 12:16 pm

  TELEWIZJA TRWAM
  http://www.tv-trwam.pl/index.php?section=ppw

  Polubienie

  • hjk 19 kwietnia 2012 o 2:59 pm

   weteranowi bloga mam powtarzac, by dał słowo komentarza, o czym sa linki!?
   swiat idzie na psy… 😦

   Polubienie

   • maniek 19 kwietnia 2012 o 9:39 pm

    chodzi o to by poprzeć tv trwam z tego względu że wszawica w sejmie nie może przeboleć, że ta telewizja i radio dociera do większości ludzi i programy takie jak rozmowy niedokończone lub polski punkt widzenia zapraszani są ludzie którzy wiedzą co cie dzieje na świecie i w kraju. Walcząc z kościołem walczą również o prawo do własnego zdania jak i również z narodowcami i prawicą. Tak czy siak nie chwalę tv trwam i nie jestem fanatykiem o. Rydzyka ale tą tv trzeba podtrzymać by nie była manipulowana przez włądzę.

    Polubienie

    • hjk 20 kwietnia 2012 o 12:03 am

     @”Walcząc z kościołem”…

     Chyba w powyższym chodziło Ci nie o „walke przeciw Kosciołowi” tylko o walkę „wespół z Kosciołem o…” ?

     Polubienie

     • maniek 20 kwietnia 2012 o 3:51 pm

      dokładnie. Pomyliło mi się

      Polubienie

 11. Mariusz 19 kwietnia 2012 o 12:48 pm

  niektórzy się już przygotowują…
  http://luxclub.pl/gid,14404827,img,14404942,kat,1016259,galeria.html?ticaid=5e4cd

  Polubienie

  • Kamil 19 kwietnia 2012 o 1:20 pm

   Co ma być to będzie niebo znajdę wszędzie.
   Rozwijajmy swoją świadomość i działajmy wspólnie

   pzdr

   Polubienie

  • Peryskop 19 kwietnia 2012 o 6:48 pm

   Mariusz, ta strona luxclub wygląda na trefną.

   Polubienie

 12. Kamil 19 kwietnia 2012 o 1:18 pm

  edmund(nie zarejestrowany) ze zmianynaziemi.pl napisał:

  Cytat:
  Miłość jest Miłością. Nie ma powodu nazywać Miłości innym imieniem. Podstawianie pod Miłość innych znaków jest uzurpatorstwem.

  ————————————————–

  Niechcę się tutaj mędrkować itp.

  Poprostu popieram akceptacje każdego rodzaju uczucia przez najwyżsżą osobę boga czyli Jezusa.

  Oczywiście niemożna popierać żadnymi wzrocami uczucia miłości aczkolwiek chciałbym przedstawić że wiara w coś co nazywamy bogiem daje pewne rozeznanie między płcią żeńską a męską.

  Jeśli wierze w NIESKOŃCZONĄ potęgę ŚWIADOMEJ miłości to bóg jest dla mnie jej niewyczerpalnym źródłem.

  Dzięki temu, całe skupienie które tkwi między moją wiedzą o bogu i o sobie odnosi się do innych zdarzeń które mogę w miarę jasno (ile w mojej mocy) interpretować.

  Po to jest dyskusja żeby czerpać jeszcze więcej korzyści z tego co oferuje struktura holograficzna danej formy manifestacji. Jakimkolwiek pojęciem ją określisz tak będzie dla Ciebie funkcjonować.
  Jeśli kochasz boga kimkolwiek dla Ciebie jest to trzymaj się tego.
  Chcę tylko pomóc zrozumieć że pojęcie każdej sfery w której egzystuje nasza świadomość ma nieograniczone zasoby głębi zrozumienia.

  Czytaj ; doświadczenia lub zajawki.

  pzdr

  Polubienie

 13. ~gabriel 19 kwietnia 2012 o 1:49 pm

  Monitor, możesz wyjaśnić to, co tym artykułem sugerujesz? Jesteś świadomy tego, do czego zmierzasz w treści czy jesteś po szczepieniach? Albo udajesz i dobrze odgrywasz rolę prowokatora i twórcy lęku albo jesteś przerażająco nieświadomy ważniejszych rzeczy. Zakładam, że jesteś nie świadomy kierunku „odezwy”, lecz masz intencje dobre. Pierwsze, co zauważyłem, piszesz… „Chcę, byś miał podstawowe umiejętności i był częścią rozwiązania, a nie problemem jako nieprzygotowany…”, przeraziłeś mnie. To przecież nawoływanie do stania się problemem. Wyjaśnię ci to. Dobrze zauważasz, że powinniśmy się bronić. Innymi słowy, wskazówki do zaopatrzenia się w żywność, pigułki z jodem, potasem, wodę, schronienie w miarę jak najbardziej bezpieczne. Także warto mieć narzędzie do samoobrony takie jak biała broń czy palna. Warto ją mieć w razie KONIECZNOŚCI obrony. Mam na myśli, aby móc jak najdłużej przetrwać to, co będzie się działo wokół ciebie. Do tego nie jest ci potrzebna żadna hodowla zwierzyny a jedynie ziół i prowiant. Nie potrwa to długo…zaledwie do 3 miesięcy. W dalszej części wyjaśnię, co mam na myśli. Wcześniej zwrócę jeszcze uwagę na zwroty w treści: „Czas, byś się przygotował…”, „Ja planuję zaszyć się na fermie w Teksasie, z kurami, kozami, zbiornikiem na wodę deszczową i strzelbą….”, „Będę hodował zioła do opatrywania ran (już je zasiałem)…”, to nic innego, jak „powinniście się bać i być przerażeni jak ja, ukryjcie się, nakupcie broni i strzelajcie do wszystkiego, czego nie jesteście w stanie zobaczyć czy zidentyfikować”. Uwierz mi, nasiona do zasiewania nie będą nikomu potrzebne. Jeśli to tak widzisz a masa ludzi tak to widzi i nie zmieni poglądu i postaw wobec tego, co nadejdzie – to zbierz nasiona. Może przeżyjesz i będą ci potrzebne. Wg. mnie, tak czy inaczej, nie będziesz miał okazji, by je zasiać. Do czego zmierzam? Piszesz: „Potrzebujesz mieć strategię, by zaradzić rzeczywistości w sposób poinformowany…”, podczas gdy tym artykułem odwodzisz wszystkich od prawdziwych informacji. Otóż, największym problemem jest to, że wielu ludzi nie widzi powiązania tego, co się dziej w rzeczywistości na naszych oczach a tego, co jest powodem tego haosu. Zapomniałeś już, jak do było w ostatnich dwóch dekadach? Bywała taka kumulacja i tempo tak nie zwykłych niepokojących wydarzeń na świecie? Nie zastanowiło cię to? Tak zwyczajnie, po ludzku…
  Nie ma tylko zagrożenia stanami wojennymi i przemocą służb porządkowych. A kryzys finansowy? A pandemie? A kataklizmy te naturalne i z pomocą haar-pa? A dziwne podniebne zjawiska? – nie mam na myśli żadnych ufo pogrywania, A zjawiska dotyczące innych planet? A ujawnianie informacji nt. istniejącego od zawsze wejścia do podziemnego świata na biegunie? A mega wielkie szkielety wykopywane od lat przez archeologów? A celowe blokowanie zbadania głębszych poziomów pod-piramidowych? A technologia wolnej energii? A niszczenie gleby z myślą o likwidacji naturalnej medycyny? A globalna ilość zaginięć osób pozostawionych bez wyjaśnienia? A zamachy na edukację i wolność słowa? A stronniczość sądów? A wzmożona brutalność i bezkarność Policji? A wzmożona ilość zaburzeń psychicznych? A kolejne kraje zajmowane w pośpiechu przez armię USA – POŚPIESZNE!, A otaczanie ziemi emitowaniem fal elektromagnetycznych o niskiej częstotliwości? A tempo, z jakim rządy krajów pośpiesznie uciekają się do zmian? – panika?, A oszustwa NASA? Itd., itp., …
  Nie zastanowisz się choćby na chwilę, czemu w ostatnim roku, dwóch latach nastąpił tak gwałtowny skok, w kierunku upadku wszelkich struktur wraz z ujawnianiem kolejnych cennych wiadomości dotyczących człowieka i ziemi? Nie sądzę, abyś tego nie zauważył. Myślę, że obawiasz się „nowego i prawdziwego”. Lepiej nie wiedzieć i trzymać dupsko w tym samym ciepłym fotelu, co zawsze. Po co Ci zmiany, skoro uważasz, że ci dobrze? A skoro jest Ci dobrze i nagle ktoś ci chce odebrać twoje dobra i zdrowie, to najlepiej nakupić broni i się okopać 😀
  Ech, monitor. A jakby było mało, po wszystkim piszesz: „Popieraj miejscową policję dla przywrócenia porządku…” ???!!!… No niech mnie. No, ale to jest efekt zapatrzenia się na to, co na zewnątrz, podczas gdy zmiany, dotyczą naszego wnętrza. Co mam na myśli? To, czego nie dostrzegasz, dotyczy się zmian bezpośrednio dotyczących nas, a nie rynku finansów, gospodarek, hierarchii krajów, jako potęg rządzących światem, lądowania jakiegoś ufo, które są wojskowym tworem czy ujawniania prawdy o oszustach w rządzie. To, co wokół ciebie, to jest tylko i wyłącznie twój świat. On się zmieni, ale począwszy od ciebie. Zmienisz się ty, zmieni się twój świat. Nie ma innej drogi. A każda zmiana następuje już w tak posuniętym stadium, że nie ma możliwości remontu. Trzeba rozpieprzyć wszystko aż po fundamenty. I to się właśnie dzieje. Nie zmienisz tego, bo nawet Iluminaci są bezsilni. Oni nie walczą z tobą. Oni walczą o przetrwanie. A ich sposobem na to, jest otoczenie się jak największą intensywnością energii strachu, bólu i lęku. Stąd brną w bagno wojnami i uciskiem. Nie uznają porażek, więc nie dziw się, że nikt nie jest w stanie im przemówić do rozsądku. Nie stać ich na odrobinę empatii a ich komfort, nie polega na tych samych prawach co nasz. Ich komfort jest tym większy, im mają większą władzę aż do tyrani włącznie. Zostaw ich, nie zmienisz tego. Możesz jedynie zmienić dalsze koleje twojego życia. Tutaj stanie się to, co stać się musi, gdy nie ma szans na kompromis. A oni nie uznają kompromisu. Żyją władzą i tym, co my nazywamy złem, jeszcze tego nie zauważyłeś? Dlaczego teraz się to dzieje? Cóż, tak wybraliśmy…

  Polubienie

  • inka 19 kwietnia 2012 o 2:19 pm

   była już taka jedna mundra – nazywała się POLYANNA – ale to była literatura… a ty promujesz bycie krową która z jednej strony ktoś doi, z drugiej kolczyk w ucho wpina a z trzeciej kółko w nos wkłada… a ta stoi i stoi… grzecznie i żuje…stoicko i bezrefleksyjnie… bo pan jest dobry…a jak nie ten to na pewno jest gdzies ten dobry…. więc mnie uratuje… ale mnie takie palantunie wq

   Polubienie

  • nowecant 19 kwietnia 2012 o 2:36 pm

   Treści do których się odwołujesz nie zostały napisane przez monitora tylko przez Mike’a Adamsa.

   Polubienie

  • jerkey 19 kwietnia 2012 o 2:49 pm

   Po co tyle pisania ~gabriel? Mogłeś od razu wyłuszczyć, że przechodzimy z trzeciej gęstości w czwartą gęstość i wszystko jasne kto zacz. A ty piszesz i piszesz … chcesz żebyśmy się domyślali, czy co?

   „Nie zastanowisz się choćby na chwilę, czemu w ostatnim roku, dwóch latach nastąpił tak gwałtowny skok, w kierunku upadku wszelkich struktur wraz z ujawnianiem kolejnych cennych wiadomości dotyczących człowieka i ziemi”

   Wiesz jaki jest najlepszy sposób zmuszenia człowieka do działania wg mojego/swojego planu? Wrzucić go do klatki z lwem i zielonym przyciskiem na ścianie. Na ścianie zaś dać bijący po oczach neon: „W celu zabicia lwa i wyjścia z klatki naciśnij zielony przycisk”.
   Ucisk i bałagan to klatka z lwem, wszystkie straszne i cudowne wiadomości to neon walący po oczach, a przycisk jest tym co chce projektant klatki.

   Tyle, że jak już go naciśniesz to zapewne przejdziesz to innej klatki, która została już wybudowana i czeka na takich naiwnych. Tam już zielonego przycisku nie będzie.

   Polubienie

   • hjk 19 kwietnia 2012 o 3:10 pm

    gabriel to trochę widać taki poeta prozaiczny i trzeba by jakiegoś krytyka, co nam objaśni, co „poeta miał na myśli”:-)
    Moze sam autor wypunktuje?

    Polubienie

    • ~gabriel 19 kwietnia 2012 o 4:06 pm

     😀 Temat wkraczania z 3 gęstości do 4tej??? Na tym blogu takie tematy? Nie widzicie, że tego rodzaju wpisy, spotkały by się ze skierowaniem na badania? Przecież z tego bloga kipi niczym z TVNu sensacjami. Ktoś mnie prosi o wypunktowanie…o materiał aby poszaleć, bo coś nudno na tym blogu… 😉 Ok. Byłem tam, dokąd zabierają ludzi. Skolonizowali wiele planet. Byłem w roli świadka i nie mogłem nawet słowa się odezwać. To był warunek, aby nie skończył jak „oni”. Wrzucano z góry ludzi pomiędzy ogromne łańcuchy, które posuwały się i ocierały o siebie w przeciwnych kierunkach. Ciała były miażdżone a krew zlatywała do zbiorników na dole. Dano mi taki mundur, jak ci, co się tym zajmowali. To byli także ludzie. pamiętam logo na mundurze. Mundur była szary a wszystko działo się w wysokim i ogromnym betonowym bloku. Dane mi było zobaczyć, co nas czeka jeśli ulegniemy pokusie wciągnięcia się w walkę pełną nienawiści i zabijania. Byłem też na planecie, gdzie lądy są koloru pomarańczowego a rzeki koloru srebrnego. Jest nie zaludniona ale niebawem będzie. Nie wiem jednak przez kogo a raczej jaką rasę. Odbyłem podróż „fraktalną w przód i tył z prędkością dużo większą od światła i zrozumiałem pojęcie nieskończoności. Byłem też w czasach, gdy Religia mordowała wszystkich, przeciwnych symbolice krzyża. Walczyłem po stronie buntowników. Uderzyłem mieczem w krzyż niszcząc go, wtedy otrzymałem cios śmiertelny od tyłu w plecy. Upadłem i umierając, prosiłem Jezusa o wybaczenie. Byłem w świecie, gdzie ciało posiada 3 postacie o niezależnych od siebie świadomościach. Widziałem wulkany i trzęsienia ziemi, zanim wybuchł ten słynny w Norwegii czy gdzie tam… Widziałem Polskę z góry. Wiem, co się zdarzy ALTERNATYWNIE! Najbezpieczniejszym miejscem na świecie w trakcie kataklizmów (jej kulminacyjnej serii) będą okolice Warszawy. Wrocław, Tarnów znikną z powierzchni ziemi. Szczecin i Mazury osłonięte były dymem. Inwigilacja już teraz trwa w najlepsze. Widzą cię i słyszą jeśli zechcesz, nawet przy wyłączonych kamerach w laptopie czy komórce. Energia docierająca do ziemi, przebije osłonę harpa i rozpieprzy w amen i harpa i sur i resztę dziadostwa służącemu do projektu Blue Bim i jemu podobnych. Zawali im się wszystko i zbyt nagle, aby mogli już cokolwiek zrobić. Chodzi o kulminacyjne dni uderzenia tzw Fali. Nie pojawią się jedynie negatywne energie. A pojawią się, ponieważ stanie się naszym oczom widoczne wszystko, co do tej pory było niewidoczne za sprawą częstotliwości, jaką wydaje ziemia. Percepcja eksploduje i część ludzi nie zaznajomionych z wiedzą na ten temat, padnie na zawał, wylew itp ze strachu. Nie dość że zobaczą co zobaczą, to poczucie bycia w bezczasowości i doznań nie zrozumiałych, sprawi że powariują. Najzwyczajniej oszaleją. Dostaną pomieszania zmysłów. Czwarty wymiar, to akceptacja i praktyka ziołolecznictwa, medytacji, metod samoleczenia, akceptacja i zrozumienie zła. Przechodzimy w piąty poziom. Wymiar to rzeczywistość. O połączą się. Gęstość to poziom. Jest to transformacja świadomości a nie materii. Materia pozostanie materią zachowując swój ciąg istnienia, jednak pozostanie na 3 poziomie. Wraz z nią wszyscy, którzy uczepili się tego i nie akceptują zmian, nie wierzą w nie. Więc skoro skoro sobie tego nie życzą. wola ich zostanie spełniona. W takim wypadku zbierajcie nasiona 😉 Wiele bym mógł pisać ale mam granice wypowiedzi z sobie tylko znanych powodów. I na koniec: tematyka na tym blogu naprawdę jest ciekawa i należy o tym wiedzieć co się na świecie dzieje. Jednak przekaz informacji – sposób, jest tragiczny. To wyłącznie moja opinia. Zauważyłem, że wystarczy wrzucić 2 zdania komentarza nie zgodnego z oczekiwaniem większości forumowiczów, i pana kipi przez kolejne 5 metrów wpisów 😀 Śmieszne a śmiech to zdrowie. Pozdrawiam.

     Polubienie

     • Polak Potrafi 19 kwietnia 2012 o 5:49 pm

      Herezje…..CENTURIA Zofia Nosko…Czytamy ——-

      Polubienie

     • Kamil 19 kwietnia 2012 o 6:21 pm

      Niech robi to co umie najlepiej
      kod serca sam odpowie za swoje czyny.
      Mądrość jest nieskończona.
      świat się zmienia a My razem z Nim i naturą 😀
      pzdr

      Polubienie

     • jerkey 19 kwietnia 2012 o 7:30 pm

      Wiesz co ~gabriel – jedno mnie tylko zastanawia, jeśli poprawnie cię odczytuję. Ta wasza pewność siebie, a raczej wiara. Rozmawiałem z osobami, które mają identyczną wizję świata i najbliższych wydarzeń i wszystkie emanują podobną pewnością. Tylko skąd ta pewność? Na podstawie doznań z astrala? Bo chyba nie z tych przekazów i chanellingów?

      Polubienie

      • ~gabriel 20 kwietnia 2012 o 6:07 pm

       Podróże astralne to w zasadzie dobitny dowód dla doznającego. Wiele trudno wytłumaczyć, jak np to, gdy malowałem muzyką. Nigdy nie miałem zamiaru praktykować tych rzeczy (ezoteryka itp). Pewnego razu postanowiłem wypróbować medytacje, w celu treningu uspakajającego wewnętrznie i lepszego efektu radzenia sobie z emocjami. Byłem już po pierwszym szoku w studiowaniu materiałów D.Icka i jemu podobnych. Kulminacja nastąpiła, gdy zastanawiałem się nad…pojechaniem osobiście do Warszawy i „zrobienia porządku”. To wtedy, podczas medytacji straciłem kontakt. Niby wiedziałem co dzieje się wokół mnie, ale zacząłem widzieć przez ściany a obraz wszystkiego wokół, miałem przed sobą. Potem nastąpiła na kilka dni seria dla mnie czegoś nie wytłumaczalnego.Wszystko nagle, zbyt wiele i w dodatku nie znane. OB, LD, Podróże fraktalne, astralne, wizje medytacyjne, senne, i… nie wiem jaką nazwę ma stan, gdy się budzisz a nadal nie ma cię jeszcze świadomością przez kilka sekund. Wtedy myślałem że dostanę zawału, jak zobaczyłem swojego Labradora i nie wiedziałem co to jest! W dzień miałem urywaną świadomość po czym dochodząc do siebie, leżałem w poprzek łóżka i pytałem siostry krzykiem „słyszałaś???!!!”. Patrzyła się jak na idiotę. Zdecydowałem się na wizytę u kolegi Psychiatry. Okazało się, że jestem „normalny” 😀 Dowiedziałem się także…usłyszałem od niego takie zdanie: „Psychiatryki są w tej chwili pełne, jak nigdy dotąd, a większość pacjentów skarży się na doznania kontaktu z istotami i stworzeniami nie znanymi. Kwalifikuje się takiego pacjenta na obserwację…”. Hmm… Potem szukałem ludzi wiarygodnych, którzy byliby dla mnie wiarygodni. Znalazłem. Wyjaśnili mi wszystko od początku a ja, nie będąc świadom potencjału jaki się uaktywnił, zacząłem „studiować” tą wiedzę. Zacząłem od stworzenia i przywołania ochrony. Mimo to, wcześniej atakowała mnie grupa wrednych i wściekłych Zombie. Tuż przede mną, odbili się jakby od jakiejś szyby. Wówczas zainterweniowała ochrona, o której nic nie wiedziałem. Jeszcze 10 lat temu śmiałem się z medytacji, buddystów, zwrotu „matka ziemia” itd. Kpiłem z tego, drwiłem. Dziś jestem po wielu ujawnionych przede mną światach, wszechświatach i poznaniu życia i ich form w innych „czasach” i poziomach. I odpowiedź na twoje pytanie: Gdy jesteś po takich doznaniach, przestajesz się bać. Wpierw ustępuje lęk przed śmiercią. Nie istnieje dla ciebie, zbyt dużo widziałeś i traktujesz to jako przejście. Prędzej zastanowisz się nad sposobem w jaki umrzesz – będzie bolało, jak długo, w jakich okolicznościach. Sama śmierć, jako odejście stąd nie istnieje. Tamte światy są zbyt piękne i przestajesz się martwić. Chętnie byś chciał już tam być ale kolejne, to świadomość, że nawet twoje nic nie robienie tutaj ma ogromną wartość i cel. Rozumiesz wówczas zło, jako impuls do rozwoju i nauki. To nauka za pomocą doznań i doświadczania przywiodła tu wielu. Są tacy, którzy pragną wyrównania karmicznego aby nie musieć już się rodzić w tym świecie. I są tacy, którzy z miłości odpowiedzieli na prośbę o pomoc w wydostaniu się, z tej pułapki karmicznej. Doznania takie czekają i ciebie. Każdego. Ważne, by zrozumieć. Najlepszą bronią na wroga jest jak najdokładniejsze poznanie go 😀 I tego doświadczamy, by w odpowiednim momencie wykorzystać wiedzę o nim do tego, aby zagrać mu na nosie, podziękować i spadać tam, gdzie nie ma chorób a śmierć istnieje na życzenie 🙂

       Polubienie

     • ozyrys 19 kwietnia 2012 o 8:52 pm

      @Gabrielu – na ten wpis czekałem:)
      dzięki,tylko …nie dziw się „piana kipi przez kolejne 5 metrów wpisów”,ale tutejsi forumowicze zrobili przez ostatni rok -skok-milowy-naprawdę :)))))
      śledzę tutaj wpisy od półtora roku 🙂
      Bardzo mi się tu podoba merytoryka polityczna,natomiast próbowałem wówczas -na początku mojej tutaj obecności napisać o wyższych wymiarach i…całkowita porażka :))))
      Aż tu….od pewnego czasu jestem mile zdziwiony…umysły się otwierają …
      Jednak portalem na takie debaty do tej pory najbardziej trafionym w moje gusta były wspomnianejuz dzisiaj przeze mnie Zmiany na Ziemi,a tam wątków o rozwoju duchowym masz bez liku.Chociaz podejrzewam ,że tam masz już swoje środowisko:)))
      Pozdrawiam i ….szczerze mówiąc liczę na więcej wieści,ja osobiscie nie mam takich lotów ,ale mam paru znajomych i…pewne informacje się pokrywają :))))
      Polecam Ci blog mojej przyjaciółki:
      http://ananda-dananda.blogspot.com/
      Ona jest częściej w …przestworzach….ale jest pełna MIŁOŚCI,bo tylko tym uczuciem jesteśmy w stanie zwalczyć tą całą gadzią hordę .

      Polubienie

      • jerkey 19 kwietnia 2012 o 9:11 pm

       Ze strony anandy-danandy (jakoś kojarzy mi się z „kofanem ananem” 🙂 ):

       „jeszcze raz zwróć uwagę na cyfry
       EAN-13 – zawiera 12 cyfr danych i jedną cyfrę kontrolną
       EAN-8 – zawiera 7 cyfr danych i jedną cyfra kontrolna
       ….ciekawe…

       Każda kreska jest anteną. Odbiera i wysyła informacje. Kody kreskowe znajdujące się na opakowaniach lub naklejkach współdziałają z promieniami słonecznymi lub już o wiele wcześniej, z laserowym skanerem, tworząc negatywne promieniowanie i energetyczno – toksyczny wpływ
       na ludzki organizm. Komórki żywności są poinformowane kodem kreskowym, a co jest w nim zawarte, można wywnioskować z powyższych cyfr. 7 i 12.

       Kod-kreskowy zatrzymuje energię żeńską, która jest koniecznością w przejściu Ziemi.
       Równowaga Yin i Yang powoduje podwyższenie energii, co krzyżuje plany siłą manipulującym świadomością mieszkańców Ziemi.”

       Nie martw się Ozyrys – ja jeszcze też „nie mam takich lotów” 😉

       Polubienie

      • hjk 20 kwietnia 2012 o 12:21 am

       @”tam wątków o rozwoju duchowym masz bez liku.”
       „jest pełna MIŁOŚCI,bo tylko tym uczuciem jesteśmy w stanie zwalczyć tą całą gadzią hordę ”

       Sorry, ale coraz cześciej jak słysze o róznych „rozwojach duchowywch” i „wypełnianiu miłością” (nie żebym miał coś przeciwko, gdziezby tam) w okreslonych kontekstach, to po pierwsze mam juz dość, a po drugie niedobrze mi się trochę robi, (widac mocno jestem niedorozwinięty duchowo i kiepsko z miłością 😉 )

       …tylko trzeba uważać, zeby „rozwojowcy” nie okazali się tymi, co się zwijają, a „miłośnicy” nie wybuchnęli nagle nienawiścią…

       Polubienie

     • hjk 20 kwietnia 2012 o 12:15 am

      Gabriel, standardowy text po tego typu objawieniach, to pytanie, po czym masz takie odloty 😉

      A tak na poważnie różne watki tego typu przemieszują się na blogach i forach, a trzeba powiedziec, ze to dość podobne – jakby jakaś jedna zentrala to koordynowała czy co…?

      Co ciekawe ma to różne wersje, jest dla ateistów, jest i wersja dla wierzących…

      Polubienie

      • hjk 20 kwietnia 2012 o 12:29 am

       @gabi
       aha jeszcze jedno:
       „Byłem też w czasach, gdy Religia mordowała wszystkich, przeciwnych symbolice krzyża. Walczyłem po stronie buntowników. Uderzyłem mieczem w krzyż niszcząc go, wtedy otrzymałem cios śmiertelny od tyłu w plecy.”

       No i mamy znany „standard”: w tak pieknym i pociagającym „objawieniu” nie mogło oczywiście zabraknąć morderczej roli religii,a szczególnie związanej z krzyżem.
       Pisz chłopie śmiało dalej, co cie tak peta czy ogranicza? Oświecaj ciemnotę blogową o wymiarach, vibracjach, przyszłosci, energii, itd, nie złuj sobie, tylko moze zrób z tego jakieś punkty jednak, no ale jak nie mozesz to trudno 😉

       Polubienie

  • monitorpolski 19 kwietnia 2012 o 7:46 pm

   koleś, masz nieźle artykułowane wpisy, nawet chciałem je uhonorować osobnym artykułem, ale tu się wkopujesz. Autorem nie jestem ja, chociaż się pod nim podpisuję rękami i nogami. Takie argumenty, że ja „straszę możesz stosować, ale nie na tym blogu i nie z tymi czytelnikami – my tu dysponujemy faktami. 450 mln sztuk amunicji Dum-Dum ci nie wystarczy? A co z milionami plastikowych trumien, które zostały juz poukrywane, pewnie jest ich znacznie więcej. A co masowymi szczepieniami, które im nie wyszły, dlatego teraz chcą nas zastraszyć byśmy sami szli pod młot? Zamiast szczuć, wykorzystaj swoje zdolności intelektualne by znaleźć rozwiązanie. Bo ja go na razie nie widzę. Co widzę to trupy, miliardy trupów. Musimy obudzić jak najwięcej ludzi.

   Polubienie

   • ~gabriel 19 kwietnia 2012 o 8:42 pm

    Monitor, co chcesz usprawiedliwić tym, że nie jesteś autorem? Skopiowałeś i zamieściłeś, po czym się pod tym podpisujesz, więc o co ci chodzi. Sugerujesz że takie teksty nie na tym blogu…zauważyłem, że komentarze umieszcza najczęściej grupka paru forumowiczów. Nie wiem co to za komentarz mojej treści – ja o zmianach na skalę ponad globalną a ty jak zacięta płyta o milionach kul. I jeszcze jedno – nawołujesz jak wrona „obudźcie się! obudźcie się!…”, i co dalej już nie piszesz. Co wg, ciebie znaczy „obudźcie się? Bo nie kontynuujesz jakbyś przerwał w połowie zdania. Sypiesz faktami ale nie rozumiem co znaczy wg ciebie po tych informacjach „obudźcie się. Mamy wg ciebie co zrobić? Walczyć? Strzelać? Zbudować uliczne miasteczka? Jak byś wczytał się co napisałem, załapał byś, że te rzeczy nie wpłyną na zmiany. To się stanie. Piszesz…”Nie dajmy się odciągnąć od tego najważniejszego tematu ” – co masz na myśli? Nie poszerzajmy horyzontu dostrzegania, klapki na oczy i skupić się na tyrani, obronie, walce, odmowie posłuszeństwa i tyle? Twoje rozwiązania są niczym wściekłego dzieciaka z piaskownicy. Dalej o trumnach, szczepieniach itd, aż cię parzy temat zmian na poziomie świadomości. Non stop uciekasz, boisz się rozwijania tej tematyki bo nie masz chyba pojęcia o czym piszę.

    Polubienie

    • szuwaxpl 19 kwietnia 2012 o 9:04 pm

     @gabriel, jak to się nazywa z medycznego pktu widzenia, nikt mnie nie rozumie – tylko ja wiem o co mnie chodzi ?
     Pozdrawiam

     Polubienie

    • ozyrys 19 kwietnia 2012 o 9:07 pm

     @gabrielu-nie w ten sposób!!!!
     widać jesteś niecierpliwy,ale nie wszyscy maja dostęp do takich penetracji wszechświata jak Ty!!!
     Napisałem wcześniej – nie atakuj -!!! Tutaj u Marka,na blogu -naprawdę nastąpił wielki postęp mentalny,więc powoli…!!!!!
     Marek ma inne zadanie niż ZnZ-ma nas informować co gady knują i..robi to świetnie .
     Najgorsze to być zaskoczonym i…przez to nieprzygotowanym!!!
     Bo to ,że coś się zaczyna dziać -to większość już tutaj wie ,ale pamiętaj…codziennie wchodzi tutaj po kilka całkiem nowych osób,które powoli dojrzewają do przestawienia się z TVN-u czy innego „ścierwomedia”jak to często pisze Marek ,na takie niszowe portale budzące z letargu -jak ten portal.Więc pamiętaj -każdy ma inna rolę do odegrania!!!!
     Ja zajmuję się zdrowiem ,Ty sprawdzaniem co „w trawie piszczy”
     Marek bieżącymi informacjami na tematy polityczne ,a portal ZnZ -rozwija wiedzę o duchowości,a Sagana przekazuje nam MIŁOŚĆ,itd itd
     Podejrzewam ,że jesteś D2 -jesteś bardzo niecierpliwy!!!!!!!!więcej wyrozumiałości:)))))

     Polubienie

     • ~gabriel 19 kwietnia 2012 o 11:59 pm

      Odpisałem w taki sposób, czepiając się podprogowych przekazów wywołujących lęk. Można informować bez paniki. Oczywiście blog jest ciekawy. Dzięki za namiary na Nowa Ziemia, ni gościłem tam. Blog twojej przyjaciółki też mnie zainteresował. Ja przyjmuję ludzi, którzy kierują do mnie traumy życia codziennego. I wiesz co? Mam falę klientów szukających Boga. Dręczy ich poczucie winy zaniedbania praktyki religii, wierzą w Biga ale coś im nie gra. Bardzo ciekawy wspólny mianownik dla tej grupy osób. Zawitał nawet Policjant…! PS. Widziałem tzw Nową Ziemię. Piękna, mniejsza, kolory soczyste, żywe…płakałem, mówiąc „jestem szczęśliwy, udało się…” a wtedy obecność istoty sprawiającej wrażenie ogromnej mocy szepnęła „Pmiętaj o tym, że jesteś szczęśliwy..nie zapomnij o tym, że jesteś szczęśliwy…”. Jakie było moje zdziwienie, gdy parę miesięcy później oglądałem materiał z Dolores Cannon „Spleciony Wszechświat”… Widziałem też Reptiliana za plecami Obamy. Sparaliżowało go ze strachu, jak spostrzegł się, że jest dla mnie widzialny. Zignorowałem go. Chyba jednak trzepią gatkami na myśl o naszej potędze umysłu : )

      Polubienie

      • hjk 20 kwietnia 2012 o 12:40 am

       No i widzisz Gabi, sam nawet napisałeś o to, o co chodzi Markowi – ludzie się mają obudzic i zrozumiec te gadzie mechanizmy w których tkwią, a jak zrozumieją te nonsensy to po prostu… wyśmieją to wszystko…
       To upadnie niejako samo z siebie.

       Wspomnialeś szczepienia – gdyby ludzie to wszystko wyśmiali w twarz tym wszystkim szalbierzom i szarlatanom, musieliby się spakowac i po prostu uciec ze wstydu… No ale potrzebne jest minimum wiedzy i logiki i zeby zacząć używać rozumu i wyłączyć wtłoczone nam nonsensowne schematy myślowe…
       Podobnie jest z minimum wiedzy politycznej czy ekonomicznej.

       Bo przecież absurd tak naprawdę oprócz tego, ze jest załośny jest smieszny i śmiech to zdrowa reakcja w codziennym życiu na absurdy. Na tym opierają sie działania komików.

       Problem w tym, ze zamiast to wszystko wyśmiac, poddajemy się temu nonsensowi i gramy w tych chorych grach…

       Polubienie

    • monitorpolski 19 kwietnia 2012 o 9:40 pm

     Otwórz kategorię „jak się bronić”. Jeśli nie wiesz jak szukać info na tym blogu, podaję link: https://monitorpolski.wordpress.com/category/jak-sie-bronic/
     Ja robię co potrafię i co mogę z moimi środkami – artykuły, filmiki na YouTube. Jeśli co tysięczny Polak poświęcił by tyle czasu na podobną działalność, to nie byłoby kwestii „jak z tym walczyć”, bowiem wygrywalibyśmy.
     Nie można od każdego oczekiwać walki z Illuminatami czy masonerią. Niech każdy robi to co potrafi – skopiuje dobry tekst z internetu i powieli, zagada ludzi na ulicy informując ich o aspartamie czy szczepionkach, urządzi pokaz filmowy dla znajomych wykorzystując gotowca z YouTube np. z doktorem Rathem, wyśle 15 maili dziennie, itd. Mamy narzędzia.
     Inni niech się przygotowują fizycznie do walki, bo taka może mieć miejsce, może dojść nawet do agresji na Polskę, a przecież już nie mamy wojska.
     Napisz jakiś dobry, ale i przystępny tekst, a ja go powielę, a za tym blogiem się zwielokrotni, bowiem teksty z tego bloga są powielane. Nie wierzysz? Sprawdź jakikolwiek tytuł artykuły w google – zobaczysz ile ma kopii. Masz naprawdę świetny warsztat, wykorzystaj to dla dobra wszystkich.

     Polubienie

     • kosiardeyablos 21 kwietnia 2012 o 2:40 pm

      No to od czegoś trza zacząć, sięgając po odpowiednią garść informacji na początek :
      http://polter.pl/,blog.html?9830

      Polubienie

 14. Konrad 19 kwietnia 2012 o 2:58 pm

  To pewne ze USA przygotowuje sie do swiatowego krachu finansowego. Ponizej film z Chicago (cwiczenia wojskowe)
  http://offgridsurvival.com/urbanwarfaredrillsdowntownchicago/

  Polubienie

  • hjk 19 kwietnia 2012 o 3:07 pm

   jeśli tak, to każdy powinien sie zaopatrzyc w odpowiednią ilosć gotówy, żeby brak pieniędzy w obiegu nie sparaliżował realnej ekonomii. bo wtedy kazdy stałby z pustym portfelelm nie majac za co kupic potrzebnych rzeczy. A to ze jakieś tam akcje pospadają czy waluty będą szaleć, to juz niech sie banksterzy i spekulanci martwią. I ci co im uwierzyli i dali sie nabrać na „instrumenty finansowe”…

   Polubienie

   • hjk 19 kwietnia 2012 o 3:08 pm

    aha, no i na wszelki wypadek jakieś rezerwy zywności w domu miec, zeby nie zostać na lodzie, jak okoliczną biedronkę zamkną… 🙂

    Polubienie

    • kosiardeyablos 19 kwietnia 2012 o 6:55 pm

     ..no to bedzie …..szaberek ! Tudzież spekulanci przejmą rynek ale jesli zapanowałaby anarchia?… to byłby niezły misz masz ! Nie mam giwery, ale wystarczy dobra „japońska katana” by sie obronić. Rach ciach i padają główki bandziorów…..hehehe…straszna wizja…krew sie leje…UHH!!!

     Polubienie

 15. kosiardeyablos 19 kwietnia 2012 o 6:44 pm

  Pytanko ? Ktoś kojarzy Joseph’a McCabe ? Siegnąłem wreszcie po ksiązke tego jegomościa, a leżała u mnie na półce juz kilka latek. Nadszedł czas by zacząć. Tytuł brzmi – „Historia Satanizmu” a zaczyna się ciekawie :
  „Historia Szatana, księcia demonicznego świata, jest historią jednego z najdziwnieszych ludzkich urojeń……”…….hahaha !
  Jeszcze nie skończyłęm ale moge rzec, kim jest obecny satanista drący koty i dziewice na swoich mszach – po postu debilem i tyle, który wierzy w zabobony i inne wydmuchane bżdziny, dlatego pije – nie dajcie się opętać – DEBILIZMOWI !!!….hahaha… No ale niestety to już trwa, u wszystkich i to dosyć długo……hahaha !

  Polubienie

  • hjk 20 kwietnia 2012 o 1:11 am

   Jak juz poruszyłeś temat, to sięgnij do np. tego źródła – złudznie nie opetuje:
   dzieckonmp.wordpress.com/2012/04/19/rozmowa-z-egzorcysta/

   Polubienie

   • kosiardeyablos 20 kwietnia 2012 o 9:42 am

    Ok! ale taka mała uwaga : „Historia Satanizmu” została pierwszy raz wydana w 1948 roku. Autor miał wtedy 81 lat (1867-1955). Warto znać różne punkty widzenia – poszerzyć „horyzont wiedzy” nie tylko o naszej wspaniałej Ziemi, przez którą przewaliła sie juz taka ilość przeróżnych cywilizacji, że podziwiam Naszą Ziemie za cierpliwość !
    Odnośnie egzorcyzmów – wielowymiarowość wszechświata pozwala na przenikanie się nawzajemnie struktur wymiarów do tego stopnia by przenikać nie tylko ciało ludzkie ! Człowiek sam w sobie jest wstanie infiltrować umysł drugiej osoby, a nawet przejąć nad nią kontrole. Niejaki Monroe, który ma nawet swój instytut, okreśłił pewną formę podróżowania w czasie i przestrzeni jako „eksterrioryzacja”. Niekiedy zdarza sie to i to nader często, że nieświadomie, ludzie w czasie snu odbywają podróże, niekiedy lokując sie w „obcych” sobie organizmach, przejmując nad nimi kontrole. Mają też niekiedy zwidy i potocznie nazywa się to DEŻAWI…hehehe….eh ta fonetyka….czyli coś co juz widzieli. Z praktyki powiem ci że ratowało mi to życie niejednokrotnie. Pod warunkiem że masz świadomość obecnego biegu wydarzeń (twego życia). Nie jest to „efekt motyla”, ale historie życia można pisać jakby od nowa, znając skutki swych poczynań z „umownej przyszłości”. Doświadcza tego każdy, tylko mało kto jest wstanie się do tego przyznać – nie cytuje kogoś !!! Co by nie było że uprawiam piractwo intelektualne !!!…hahaha

    Polubienie

    • ozyrys 21 kwietnia 2012 o 12:35 am

     Wow-@ kosiarzu …ale pojechałeś….
     Nie – ludzka dusza -bo to ona wędruje podczas snu,nigdy nie wchodzi w inne ciało fizyczne.Ona -owszem penetruje wszechświat ,ale to co sobie akurat umyśli robić :)))ale w nasze ciała podczas snu mogą jedynie wejść-egregory -negatywne energie wytworzone przez gady.Troszkę tutaj namieszałeś ,polecam wszystkim zainteresowanym tego typu tematyką by weszli sobie na:http://zmianynaziemi.pl/forum/inny-wymiar-czy-realne-
     czy-kolejna-teoria
     to tylko jeden z wątków poruszających te tematy i to dosyć ciekawie-niestety jest bardzo długi -czytania chyba na kilka dni 🙂
     lub ten:http://zmianynaziemi.pl/forum/czlowiek-bezgraniczna-swiadomosc-stwarzajaca-wszechswiat
     Sny zawsze są dla nas bardzo ważną informacją .Nasza dusza nie próżnuje -cały czas coś robi….:) to nasze ciało fizyczne musi odpocząć ,a ona ma wówczas czas na swojego rodzaju regenerację.Poza tym żyjemy w kilku rzeczywistościach tzw.światach równoległych i stąd czasami nasze zaskakujące ,a jednak dosyć często powtarzające się sny.
     Najważniejsze jednak dzieje się tuż przed przebudzeniem:
     jesteśmy wówczas w stanie Theta,-między jawą a snem -ten stan służy nam do przeniesienia informacji -najważniejszej danego dnia zaraz -jak to nazawałem -pod powieke .Czyli po prostu budzimy się ,pamiętając „ostatni sen” i to on dla nas powinien być wskazówką -ma nam na coś zwrócić uwagę!!
     Nie wyśmiewałbym się jednak z opętań i satanizmu.
     Zawsze wszystko dokładnie sprawdzam .Tematem egzorcyzmów ,a co za tym idzie opętań zajmuję się od wielu lat.
     Nie wiem czy zauważyliście jak rośnie lawinowo ilość diecezji w których organizowane są tzw.
     msze w intencji uzdrowień.
     Są to msze -egzorcystyczne.Polecam każdemu zainteresowanie się tym tematem ,z tego względu,że nawet sobie nie zdajemy sprawy z tego jak łatwo mogą się do nas przedostać złe energie.Od czasu do czasu mam taki pęd ,by pojechać do Piekar,do Bazyliki. Od mniej więcej września jestem w niebywałym szoku.Otóż na zakończenie mszy -zamiast:wieczny odpoczynek….itd,ksiądz -każdy ksiądz (byłem tam kilka razy w tym czasie )- kończy mszę -wezwaniem Archanioła Michała!!!!do opieki i pomocy przy pozbyciu się złych mocy!!!
     Ja to nazywam modlitwą egzorcystyczną -czegoś takiego nigdy nie było!!!
     za pierwszym razem przeszły mi straszne ciary…a to oznacza ,że było mocno!!!
     Dla zainteresowanych tematem: http://gliwice.mamre.pl/
     ta wspólnota zajmuje się tymi sprawami ,można wygooglować i sprawdzić sobie terminy.Jak byłem pierwszy raz na takiej mszy w październiku 2010r-to taka msza była prowadzona przez 30 (sic!)księży z całej Polski,a to z kolei oznacza ,że widać KK widzi taką potrzebę i wie co się dzieje z wieloma osobami ,właściwie każda większa depresja ma podłoże w opętaniu,następnie przekłada się to braki odpowiednich składników w organiźmie ,stąd medycy widza podłoże czysto -„tabletkowe”,a to…nieprawda.
     Można zasięgnąć w razie potrzeby informacji u naszej największej -świeckiej egzorcystki:
     http://www.egzorcysta.pl/
     lub zapoznać się z publikacjami Pana Grzegorza Bacika:http://lubimyczytac.pl/ksiazka/102530/zniewolenie-demoniczne-o-dzialaniu-nadzwyczajnym-szatana-i-duchowym-
     zagrozeniu-okultyzmem
     Moja konkluzja jest taka -KK wie „co się święci” i chyba zabrał się do roboty:)))))

     Polubienie

     • kosiardeyablos 21 kwietnia 2012 o 2:29 pm

      NO to dobrze, przestaną się opierdzielać …hahaha….Odnośnie opętań, świat jest tak złożonych że…. , sam to zresztą napisałeś, i nie będe komentował twego wpisu, bo komentarz jest zbyteczny, jest w twoim poście tyle ile trzeba informacji, chcialem tylko dodać taka małą uwagę z mojej strony. Mianowicie chodzi o tabletkowanie pacjentów, z urojeniami i takimi tam. Zauważ że schizofrenia, jest traktowana jako „choroba umysłowa” a tak naprawdę nią nie jest. Odpowiedż jest w twoim poście. Zdecydowana wiekszość czytelników uważa to za psychiczną skazę bądź wade nabytą i takie tam. Jest to ewidentny przykład „opętania”, bez dwóch zdań, jeśli mówimy tu o opętaniach w swej wyrazistej formie. Często z moim braholem który jest praktykującym buddystą dzogczen (ja nie praktykujący) , żartowaliśmy z takich przypadków jako ludzkich gąbek na demony, dosłowne przylepy na muchy. A i jeszcze tak mała jedna uwaga – alkohol w sporych ilościach unieruchamia duchowy system obronny – w szczególności gdy urywa się film. To się dzieje wtedy gdy nachlejemy się go za dużo, otumiania umysła na tyle by przestać panować nad emocjami za które powinniśmy być odpowiedzialni – to jeszcze można wytłumaczyć. natomiast osoba trzeźwa z zachwianiem równowagi emocjonalnej, skutkującej widocznym atakiem „schizofrenii” nie podlega żadnemu wytłumaczeniu, bo po prostu jest – opętana. Dwie osobowości w jednej skutkują problematycznym zachowaniem. To że ktoś słyszy glosy, to pikuś, jest świadom, ale osoba niemająca pojęcia o swoim zachowani to problem.
      Odnośnie NWOwców i innych DEBILI – Dla wszelkich zbrodniarzy zalecałbym na ten przykład nie kare śmierci ale pierdel do usranej śmierci, gdyż ciało jest w niektórych przypadkach lepszym więzieniem niż jakiekolwiek mury !
      Pozdro !

      Polubienie

     • kosiardeyablos 21 kwietnia 2012 o 2:31 pm

      Nie ciało jest opętliwe jeśli chodzi o dusze przejmującą kontrole na nim ale umysł…to tak przy okazji ! 😉

      Polubienie

    • hjk 21 kwietnia 2012 o 3:43 pm

     @”Człowiek sam w sobie jest wstanie infiltrować umysł drugiej osoby, a nawet przejąć nad nią kontrole. ”

     pierwsze słysze – albo o czymś nie wiem, albo wciskasz kosio-bajki 🙂

     @”Niekiedy zdarza sie to i to nader często, że nieświadomie, ludzie w czasie snu odbywają podróże, niekiedy lokując sie w “obcych” sobie organizmach,”

     taaa, a nie lepiej pozostać we własnym organizmie? i jak dowieść, ze to nie są wymysły ani bajki senne? albo podszepty „duchów”?

     @”Z praktyki powiem ci że ratowało mi to życie niejednokrotnie. ”

     przejmowałeś ciała swych wrogów, ktorzy dybali na ciebie?

     Polubienie

 16. Dorka 19 kwietnia 2012 o 6:48 pm

  hmmm….Fukushima??? rok temu kuzynka na wariata w Polsce mi „zalatwila”jodek potasu, bo tu juz wykupili i nie bylo. Ale co by jeszcze moglo sie stac z Fukushima?? czy jakas chumura radiacyjna moglaby dojsc do zach. wybrzeza?jesli tak to nie wierze zeby cos pomoglo, albo ze ktos by informowal ludzi….broni nie mam….zywnosci troche mam zapasu, ale poki co wybieram sie do POlski na wakacje!!!!!!jesli nic sie nie wydarzy i wroce tu w sierpniu, to zarobie jeszcze wieksze zapasy!ale jesli bedzie jakas wojna to wieje do Polski !!piernicze taka Ameryke!!
  ==============================================
  Dorka, nie chce cię martwić, ale jak jesteś na Zach. Wybrzeżu, to spieprzaj stamtąd na dłuższy czas. Reaktor 4 lada chwila wybuchnie, mówiono o tym dzisiaj nawet w Russia Today, Oficjalne oceny skażenia to 10 Czarnobyli, ale można sądzić, że będzie znacznie gorzej. Honsiu całe do ewakuacji, USA też będą skażone. Jak masz jodek potasu to dobrze, ale gorszy będzie cez, który utrzyma się bardzo długo. Ciężkie pierwiastki, te najgroźniejsze, nie będą miały znaczenia w dużych odległościach.

  Polubienie

  • Peryskop 19 kwietnia 2012 o 8:19 pm

   Dorka: „piernicze taka Ameryke!!”

   Chyba będziesz nie jedyna.
   Ta sama myśl trafiła mi do przekonania tak z dziesięć lat temu 😀

   Polubienie

  • mi461 19 kwietnia 2012 o 8:53 pm

   @Dorka ani tu ani tam nie bedzie cicho i bezpiecznie,mnie moje zapasy juz wychodza z daty waznosci, zabezpieczylam sie w wode i musze ja wylac na ogrodek, jak sie ma cos wydarzyc to sie wydarzy czy bedziemy protestowac czy pisac to UNE zrobia co maja w planie.
   Lepiej miec gana i pare „owocow granata” zeby sie nie dac od razu 😀

   Polubienie

   • rabarbarek 19 kwietnia 2012 o 9:23 pm

    Milena , a wiesz , ze juz zainstalowali Ci smart meters? Jesli nie wiesz to sie zainteresuj. Dostalam kilka dni temu pisemko . A nikt mnie o to nie pytal . Przyszli , pogrzebali , nawet do drzwi nie zapukali. Jesli okaze sie to prawda , pierwsza kulka w sm , albo protest , zeby to g… zabrali.

    Kiedys chociaz grzecznie pytali , przekonywali, a teraz samowola zupelna .

    Nie daruje tego …

    Polubienie

    • Aśka 19 kwietnia 2012 o 9:50 pm

     W Polsce już to też mam. Też nie pytali.

     Polubienie

     • Annah. 20 kwietnia 2012 o 5:13 am

      Do mnie się też pakowali w kaloszach ale nie wpuściłam. Teraz co jakiś czas mam pisemko z administracji, ale nie mogą nic zrobić bo znalazłam bardzo dobre usprawiedliwienie – komu jeszcze nie wstawili czujki niech pomyśli…

      Polubienie

    • monitorpolski 19 kwietnia 2012 o 10:05 pm

     dr Bill Deagle założył sprawy cywilne za to, że samrt meters wysyłają bardzo szkodliwe dla zdrowia promieniowanie mikrofalowe, o takim natężeniu, że rentgen wysiada. Rak po kilku latach niemal pewny jeśli się jest blisko takiego licznika. Do tego wysyła informację z urządzeń szpiegowskich w twoim domu. Ludzie kompletnie nie wiedzą co to jest, jakby wiedzieli to z tych liczników pozostałby pył. Lepiej iść do pierdla niż dać się tak stłamsić.

     Polubienie

     • hjk 19 kwietnia 2012 o 10:38 pm

      Ha, a moze ten zapper z neta przeciw kartom chipowym rfid by na to dziadostwo zadziałał?

      Polubienie

     • mi461 19 kwietnia 2012 o 11:10 pm

      Monitor tak piszesz jak bys nie znal prawa z N.America.Ok Pojdziesz do pierdla,
      zrobia ci „Criminal Charge” a wiesz co to oznacza>? jestes ..udupiony na amen.
      Nawet przez granice cie nie wpuszcza a ludzie zwlaszcza nasi rodacy jezdza na trakach i co?
      nie zezwola na przejazd do Us a teraz kto wie moze podciagna cie do grupy terro…ej.

      WOLNOSC teraz, to pojecie „wzgledne” gdzie ona jest??? moze gdzies gdzie „lataja czarni nadzy i wkladaja swoich do kotla” 😀 😀 ale to chyba smieszne nie jest 😦
      tam ona jeszcze jest

      Polubienie

    • mi461 19 kwietnia 2012 o 11:00 pm

     kochana wiem wiem ,wiedzialam o tym nim mi go tu wkrecili. 🙂
     Mam juz rok.
     I powiedz co mozesz zrobic? rozwalic go? wszyscy maja u nas, rece opadaja i tyle.
     Robia co chca i nie dadza ci podskoczyc.

     Polubienie

     • rabarbarek 19 kwietnia 2012 o 11:17 pm

      Ja tego nie daruje. Tylko musze dokladnie sprawdzic , czy ktos juz cos robi w tym kierunku[ Internet ?] . Grupa razniej , a jak okaze sie , ze grupy nie ma to urzadze ” solowke” . Trudno , co bedzie to bedzie …

      Polubienie

      • mi461 19 kwietnia 2012 o 11:25 pm

       daj znac jak co ok ? 😀 dolacze

       Polubienie

       • hjk 20 kwietnia 2012 o 1:17 am

        jak smart meter to pewnie jest ‚zbyt smart” i trzeba go równie ‚smartowo” załatwić,, ze niby się zepsuł… no ale przyjdą i wynienią i jak się zbyt często będzie psuł, to zaczną coś podejrzewać. no i co z tego jak swój załatwisz, jak ludzie w bloku będa miec tego dzieisuątki, czy chyba ze w swoim domu to masz? wyjściem byłoby niekorzytac z gazu i ich energii, to by nie było podstaw do instalacji tych liczników…

        Polubienie

   • Dorka 19 kwietnia 2012 o 10:34 pm

    mozna kupic na internecie zywnosc ktora ma kilka lat waznosci, jest na stronie Alexa Jonesa..e-food.

    Polubienie

  • Dorka 19 kwietnia 2012 o 10:31 pm

   moze wytrzyma reaktor jeszcze 4 tygodnie??jasny gwint….

   Polubienie

   • hjk 19 kwietnia 2012 o 11:12 pm

    napisz coś więcej jak wiesz o tym reaktorze, moze jakiś link?

    Polubienie

    • tamara 19 kwietnia 2012 o 11:33 pm

     reaktor nr4 grozi zawaleniem……skutki mogą być katastrofalne
     link byl jakies 10 dni temu podawany na MP

     http://akiomatsumura.com/2012/04/682.html
     a tu dla innojęzycznych
     http://xandernieuws.punt.nl/?id=657572&r=1&tbl_archief=0&

     Polubienie

     • hjk 20 kwietnia 2012 o 1:22 am

      Dlacego ci bandyccy projektanci te baseny i sładowisko zuzytych pretów paliwowych umiescili na pietrze zamiast w jakichś silosch podziemnych? chyba po to, zeby właśnie stało sie tio, co się stało – woda wyciekła, prety się stopiły, zlały ze sobą, a potem wielkie brudne buuum…

      Polubienie

 17. monitorpolski 19 kwietnia 2012 o 7:40 pm

  Ale pięknie nam się udało odejść od tematu głównego, który nie jest banalny. USA będize pierwszym krajem, w którym zastosowane będą ultratotalitarne metody syjonazistów. W Warszawie już chodzą bojówki policyjno – wojskowe. Od kiedy to w Polsce wojsko pilnuje porządku na ulicy i w metrze? Ludzie, obudźcie się, zaczyna się wielka obława. Mistrzostwa Europy w Polsce będą okazją do wprowadzenia jednostek specjalnych na ulicę i zaręczam wam, że te jednostki już tam zostaną – będą robić łapanki, rewidować przechodniów, wchodzących do metra, tramwaju, sklepów – dokładnie to samo co się dzieje w USA. Znajdzie się powód, być może będzie nim zamach terrorystyczny, wcale nie musi być wielki. W Anglii na pewno się coś wydarzy, Londyn jest już jak oblężony, snajperzy będą na każdym budynku, policja i wojsko prawie nie do rozróżnienia będą terroryzować ludność, która musi być przyzwyczajona do tego, że to jest normalne. TO WSZYSTKO IDZIE W KIERUNKU MASOWEJ EKSTERMINACJI LUDZKOŚCI POD HASŁEM WALKI Z TERRORYZMEM. Właśnie dostałem maila, że przygotowuje się śmiertelne wirusy do uwolnienia – które rzekomo uwolniły się z topniejących lodów Arktyki – kolejna bajeczka z globalnym ociepleniem wykorzystana dla ich celów. Nie dajmy się odciągnąć od tego najważniejszego tematu – EKSTERMINACJI NAS WSZYSTKICH

  Warszawa 04.2012

  Znów stan wojenny?

  Polubienie

  • kosiardeyablos 19 kwietnia 2012 o 8:15 pm

   dlatego nie dajmy się zwariować. Podpuszczanie ludzi ma swój cel w wzbudzaniu paniki. Pod wpływem paniki, ludzie popelniają błędy. Uratuje nas spokój (choć szczerze mówiąc jak mnie wqrwią to sia cackać z syjowsiórami nie bede …hehehe)
   Pytanie Mr Monitor – Gdzie jest granica ? To wszystko przeczy logice co dzieje sie w USach, podobnie jak w Juropie. To po prostu paranoja, i ludzie dalej dają sie dymać – lemingnizm? Coś co przechodzi ludzkie pojęcie z natury ludzkie już nie jest……

   Polubienie

   • monitorpolski 19 kwietnia 2012 o 9:30 pm

    kosiardeyablos, módl się żeby się nie zaczęło. Bo tak się zbierało przed II wojną światową, tyle że teraz mamy to zło jak na dłoni i jest o wiele groźniejsze. Mają nowe rodzaje broni, pełną kontrolę nad nami. Hitler ani Stalin tego nie mieli. Ludzie nie byli tak ogłupieni psychotropami, gównianym jedzeniem i telawizją. Mówię ci módl się, żeby się nie zaczęło.
    Dlatego trzeba o tym mówić jak najwięcej i ostrzegać – złodziej nie lubi pracować w świetle jupiterów, morderca tym bardziej.

    Polubienie

    • hjk 19 kwietnia 2012 o 11:22 pm

     Tylko ze jak znam życie zaczniesz mówic, to cię potraktuja jako paranoika czy innego oszołoma…

     Aha, dla ludzi z Wa-wy – w sobote będzie marsz w obronie TV Trwam i ogólnie wolnych mediów, mają się zjechac ludzie z całej Polski, więc piszę Wam, o mym spóźnionym refleksie na taki marsz u nas – pomyslałem (już niestety ex post, będąc na takim marszu), ze trzeba by nadrukować kilka pudeł ulotek i rozdawać, ludzie będa wracać do domów w autobusach i pociągach, to moze coś poczytają – swietna okazja dla rozdawania ulotek.

     I tak jak już sugerował @Monitor, może takie bardziej z tematami podprowadzającymi, jak wiek emerytalny, ostatnie zawirowania z refundacją leków, terrorem szczepionkowym (od prof. dr Majewskiej dzieki @peryskopowi), (pseudo)kryzysem €, itd.

     Polubienie

     • Annah. 20 kwietnia 2012 o 4:51 am

      Bardzo dobra myśl, może ktoś zbierze takie informacje na jednej stronie A4? najlepiej w postaci dwóch złożonych wpół kartek (A5)

      Polubienie

    • kosiardeyablos 20 kwietnia 2012 o 10:02 am

     No to nie odbiegając od tematu rzucę taką krótką historyjke z mego życia którą pamietam jak dziś, tak mnie powaliła a było to 21 lat temu. Mianowicie kiedy dostałem swoją pierwszą przepustke stałą 72h, a było to 13-go grudnia 1991 roku, gdy stałem w mundurze wyjściowym zimowym czyli płąszcz, kominiarka regulaminowo zawinięta i czapka uszatka z orzełkiem jeszcze nie w kornie,na przystanku autobusowym na Al. Niepodległości (!) w Szczecinie, a było to późnym wieczorem, bo czekałem na nocny autobus, i byłem tam sam jak palec, podszedł do mnie starszy mężczyzna (prawdopodobnie emeryt) i zadał mi pytanie :
     – Panie Żołnierzu, Znowu Stan Wojenny Wprowadzili ?!
     Szczerze ? Zgłupiałem….staruszek też ! A moglem mu kit wcisnąć….że tak !

     Polubienie

  • szuwaxpl 19 kwietnia 2012 o 8:25 pm

   Jedno jest pewne – coś się wydarzy na pewno. Pytanie tylko kiedy ?
   Większość z nas ma podst. zapasy jedzenia i got., ale co możemy zrobić, aby zaradziź temu światowemu unemu granatowi ?

   Polubienie

  • Polak Potrafi 19 kwietnia 2012 o 8:27 pm

   Ja tez myślę ze nas coś czeka;;;;atmosfera wrrrrrrrzenia 1981——————-pamiętacie…zdradzeni i upodleni….

   Polubienie

   • monitorpolski 19 kwietnia 2012 o 9:43 pm

    Jest gorzej, znacznie gorzej. 1981 to był drobny epizod. Teraz mamy przejęcie kontroli nad światem. Może podczas Olimpiady ogłoszą powstanie rządu światowego?
    Nie na darmo to logo ZION 2012.

    Polubienie

    • ozyrys 19 kwietnia 2012 o 10:01 pm

     A to skopiowałem -pasuje jak ulał :((((niestety:((((
     Wszedłem tam przed chwilą i takie informacje …oj dzisiaj mam chyba dzień prawdy:))))
     W Polsce może dojść do poważnych zamieszek społecznych i w konsekwencji nawet do wprowadzenia stanu wyjątkowego. Nie zapominajmy, że karma stanu wojennego 1981-83
     wciąż czeka na zadośćuczynienie. A wystarczyłby zwykły wyrok polityczny dla sprawców grudnia’81. W demokracji nie może być tak, że osoba sięgająca po najwyższy urząd w państwie nie ponosi żadnej odpowiedzialności za skutki podejmowanych decyzji.

     [List z 19.06.11] Niestety, »kolejny rząd się nie sprawdził i na zdrowy rozsądek nic się tu nie zgadza: mówił, że obniży podatki – podwyższył… Mówił, że wybuduje autostrady – najpierw zredukował plany, a teraz i te postawił pod znakiem zapytania… Zakupił najdroższy gaz w Europie i na kilkadziesiąt lat i uzależnił energetycznie kraj od Rosji… Zadłużył państwo w tempie, którego Gierek mógłby pozazdrościć… Lista jest długa: bezrobocie, fatalny stan służby zdrowia, afery, katastrofa smoleńska… Zapowiadany język miłości okazał się niespotykanym dotąd w Polsce językiem nienawiści… Brak koncepcji rządzenia, logiki, etyki, zasad – bo to nie one są priorytetem rządzących, lecz socjotechniczne chwyty, programowanie świadomości, sterowanie uczuciami… Dziś nie chodzi już o argumenty, ale o emocje tak silne, by przesłoniły racjonalne wątpliwości… Umacnia się wspólnota strachu, pogardy, nienawiści – nagrodą są pozycje na liście wyborczej… Dobrze podsycana złość na wroga ludu numer 1 wiąże silniej niż niejedna wspólna sprawa. Jest też wabik – rodzaj społecznego awansu, niczym za czasów PRLu – czyli stanowisko za deklarację przynależności do „obozu postępu” (transfery). W jednym nie ma sobie równych – w kreowaniu własnego wizerunku oraz… w obrażaniu inteligencji potrafiących samodzielnie myśleć Polaków…«

     „Zaplanowany chaos, aby stworzyć określony porządek?”

     Ludziom wszczepia się ideologię – definiowanie wartości wyłącznie na podstawie pozycji zajmowanej w społeczeństwie… Obecnie wygląda to tak, że wiele się robi, abyśmy nie byli świadomi tych prawidłowości i byli słabi, pozbawieni skutecznego wpływu. Do tego dochodzi stara zasada, znana już Machiavellemu: dopóki ludzie są ze sobą skłóceni, nie są niebezpieczni. A w takim razie każdy, kto chce nas kontrolować, musi się zatroszczyć o klimat stresu, lęku i powszechnej agresji. (G. Fosar & F. Bludorf „Nikt nam nie odda
     przyszłości”)
     skopiowane z http://www.maya.net.pl/index.php?LANG=pl

     Polubienie

     • hjk 19 kwietnia 2012 o 11:31 pm

      @”Mówił, że wybuduje autostrady”

      tak sobie pomyślałem, ze te autostrady i całe €2012 to moze być gwóźdź do trumny polskich firm budowlanych: Dziś RM podało, ze podwykonawcy takiego zbankrutowanego na dniach DSS, jednego z członków jednego z konsorcjów majacych zbudować autostrady, nie dostali pieniędzy. Napalili się na zyski pod autostrady i €, powchodzili w koszty, a teraz im nagle „nadywkonawca” >zbankrutował<… (Znamy takie numery i nie z nami…Brunner )

      Podobno w takiej sytuacji główna dyrekcja dróg państwowych musi w zastępstwie wypłacić, bo są jakies tam gwarancje rządowe, itd.
      Zas te firmy w konsorcjach powinny były być przeswietlone pod wzgledem zdolności finansowych przez expertów rzadowych, no ale wiadomo, jak jest….

      Polubienie

      • kosiardeyablos 21 kwietnia 2012 o 2:35 pm

       no i interes kwitnie (pod stolikiem „biznes koperciany”)..haha…;-)

       Polubienie

  • tamara 19 kwietnia 2012 o 10:07 pm

   NIEMA CO DO TAGO WĄTPLIWOŚCI ………2012 TO GLOBALNA REWOLUCJA.
   Agenci celowo odciągają uwage od ważnych wydażeń….tylko kto jest tutaj tym agentem? Czy tym agentami?

   Polubienie

   • hjk 19 kwietnia 2012 o 10:44 pm

    @”NIEMA CO DO TAGO WĄTPLIWOŚCI ,,,2012 TO GLOBALNA REWOLUCJA.”

    kaps lok i stopien asercji pokazuje, że to Ty jesteś tym agentem 😉
    Mizia już dawno na swym blogu pokazał, ze „oni” jak mówią, ze wszystko dokona się w 2012, to znaczy coś naprawdę ważanego albo będzie przed, albo po 2012. Ale niewykluczone, ze jakiś show własnie dokona się w 2012, bo juz za dyżo w to zainwestowali. Albo to taki psy-op, ze wszyscy bedą się spodziewali „apokalipsy: czy innego „armagedonu” w 2012, po czym okaże się, ze to nie był taki zły rok, na sylwestra sobie pogratulują, ze nie było żadnej katastrofy, a dopiero później „się zacznie” naprawdę…

    Polubienie

    • tamara 19 kwietnia 2012 o 11:19 pm

     hjk ; nie masz nosa do agentów…. tamara to nie ten adres………. zbyt częst wmawiasz mi centale i agenture tylko dlatego,że w od różnieniu do “masy”mam totalnie odmienne poglądy…..

     Polubienie

     • hjk 19 kwietnia 2012 o 11:34 pm

      No to jesteś jednoosobową centralą i agenturą zarazem 🙂
      Ale racja, nie mam, tylko czasem sami na siłę się demaskują, to już muszę i ja przyznać, ze to jakaś agentura…

      Polubienie

  • hjk 19 kwietnia 2012 o 11:16 pm

   @”Mistrzostwa Europy w Polsce będą okazją do wprowadzenia jednostek specjalnych na ulicę i zaręczam wam, że te jednostki już tam zostaną..”

   to całkiem możliwe, a jak zacznie się gdzies jakieś „zaostrzenie sytuacji” czy „konflikt”, albo polskie wojska tam wezmą w tym udział, to się okaże, że „grozi nam terror” i będzie jak piszesz…

   Polubienie

  • zenobiusz 20 kwietnia 2012 o 12:13 am

   To wspólny patrol policji i żandarmerii,od zawsze była taka praktyka,zwłaszcza w pobliżu dworców,i w centrach dużych miast.Policja nie ma uprawnienia ,do interwencji w stosunku do umundurowanych żołnierzy służby czynnej.W związku z tym,od dawna wprowadzono,w ramach działań profilaktycznych,takie patrole .Nie siej paniki,zapytaj kogoś kto się na tym zna zanim zamieścisz takie zdjęcie.Czy na tym blogu,nie ma już nikogo rozsądnego ??
   Nikogo ,kto odbył,choćby zasadniczą służbę wojskową.????
   We wpisie to samo,kule dum-dum.Dwa dni temu ktoś dokładnie wyjaśnił,że chodzi ,o amunicję dla policji,powodującą możliwie najmniejsze obrażenia,u osoby postrzelonej.
   Dum – dum ,zaś to zakazany konwencjami z początku XX w typ amunicji,powodującej ,masakrowanie trafionego,stąd zakaz,respektowany przez wszystkich.Postrzał np w rękę,
   powoduje jej oderwanie.

   Polubienie

   • hjk 20 kwietnia 2012 o 1:27 am

    @”We wpisie to samo,kule dum-dum.Dwa dni temu ktoś dokładnie wyjaśnił,że chodzi ,o amunicję dla policji,powodującą możliwie najmniejsze obrażenia,u osoby postrzelonej.”

    Z tego co wyjasniał, tak to zrozumiałem, to taka amunicja powoduje całkowitą masakrę wnetrzności osoby postrzelonej dzieki temu, ze pocisk tam pozostaje w ciele po trafieniu i różne dziwne rzeczy się z nim dzieją, natomiast nie opuszcza ciała i nie powoduje postrzelenia przy okazji innych, niby postronnych osób.
    Natomiast dum dum po prostu exploduje po trafieniu w cel.

    Polubienie

    • zenobiusz 20 kwietnia 2012 o 9:07 am

     Na tym polega Twój problem.Zawsze źle rozumiesz.jeżeli śmiertelność postrzałów jest w USA bardzo niska ,to właśnie dzięki tej amunicji,którą zamówiono.Eksploduje inny typ amunicji,a dum dum klasyczne polega ,na głębokim nacięciu na krzyż czubka pocisku,,w locie zmienia się w placek metalu.Rana wlotowa jest jego rozmiaru,dajmy na to 0,5 cm wylotowa , wielkości wielokrotnie większej.To jest abecadło.
     Takie nierozumienie ,inaczej nazywa się dezinformacja z premedytacją ,i sianie paniki.

     Polubienie

     • Tola 20 kwietnia 2012 o 9:31 am

      @hjk-wiec znasz juz swoj problem : ZAWSZE zle rozumiesz!!!!!
      Tak wiec lepiej sie nie odzywaj!!!

      Polubienie

      • hjk 20 kwietnia 2012 o 10:03 am

       Chorobka, a myślałem, ze choć czasem coś dobrze rozumiem…Albo ze przynajmniej pamięć jako tako jeszcze funkcjonuje 😦
       A tu masz…
       no ale w tamtym wpisie kol. Irol pisał, ze „nowy” dum dum ma już nie tylko nacięcia, jak klasyczne, ale dla większej skuteczności własnie mały ładunek explodujący w kontakcie z celem…
       No ale mamy ponizej uściślenie…

       Polubienie

      • Peryskop 20 kwietnia 2012 o 11:36 am

       Powiedzmy brutalnie: MILCZ JAK DO MNIE MÓWISZ !

       Polubienie

     • Irol 20 kwietnia 2012 o 9:57 am

      Kolego Zeno, nie polecam oglądania zbyt dużej ilości filmów z ZionWood’u.

      Bajki o nacinaniu pocisków na krzyż być może są dość prawdopodobne ale w przypadku używania nowoczesnej broni powodują tylko i wyłącznie zacięcia automatyki broni i związane ze spadaniem uszkodzonego płaszcza pocisku ewentualnie rozdęcia lufy a czasem nawet pęknięcia szkieletu.

      Już używanie tzw. amunicji hollow point ( czyli tych nieszczęsnych 450mln 40S&W) potrafi znacząco zwiększyć ilość nieprzeładowań i double-feedów czyli krótko mówiąc zacięć broni a co dopiero nacinanie miedzianego płaszcza który na 100% podczas oddania wystrzału spadnie z ołowianego pocisku klinując czasami pocisk w lufie niszcząc szkielet.

      Polubienie

      • hjk 20 kwietnia 2012 o 10:05 am

       Dzięki @Irol za obydwa wyjasnienia, nadzieja wstapiła w me serce, ze jeszcze nie tak źle ze mną 😉

       Polubienie

       • Aśka 20 kwietnia 2012 o 11:12 am

        😉

        Polubienie

      • kosiardeyablos 20 kwietnia 2012 o 10:48 am

       …co oznacza „rozerwanie lufy” (komory nab, komory gaz) itd a co za tym idzie „uszkodzenie” strzelca. Czyli praktykowanie takiej amunicji nie jest zgodne z BHP użytkowania broni gdyż może doprowadzić do trwałego kalectwa lub śmierci użytkownika.

       Polubienie

      • zenobiusz 20 kwietnia 2012 o 11:38 am

       Szanowny kolego Irol@
       Pisałem ,o tym, i tylko o tym.Jestem oficerem rezerwy,po czynnej służbie,i uwaga o filmach ,jest dość zabawna.Zresztą widzę że określenie dum-dum zniknęło z wpisu.
       Widzę nastała tu moda ,na robienia ze mnie przygłupa. 🙂
       Amunicja Dum-dum – odmiana amunicji wykorzystująca pociski o wierzchołku pozbawionym płaszcza, ściętym płasko, rozciętym wzdłuż lub wydrążonym. Wnikając w ciało, deformuje się, tworząc rozległe rany. Dodatkowym czynnikiem rażenia jest wielokrotnie mocniejsza fala uderzeniowa niż w pociskach z płaszczem. Wyprodukowana po raz pierwszy przez Anglików we wczesnych latach 90. XIX wieku w zbrojowni Dum Dum koło Kalkuty w Indiach[1]. Zakazana do zastosowań wojskowych przez konwencję haską z 29 lipca 1899,

       Polubienie

       • zenobiusz 20 kwietnia 2012 o 11:47 am

        To dokładnie napisałem,niemniej dziękuję za powtórzenie wcześniejszych wpisów,które nikomu nie pozostały jak widać w pamięci.

        „We wpisie to samo,kule dum-dum.Dwa dni temu ktoś dokładnie wyjaśnił,że chodzi ,o amunicję dla policji,powodującą możliwie najmniejsze obrażenia,u osoby postrzelonej.
        Dum – dum ,zaś to zakazany konwencjami z początku XX w typ amunicji,powodującej ,masakrowanie trafionego,stąd zakaz,respektowany przez wszystkich.”

        Polubienie

        • monitorpolski 20 kwietnia 2012 o 12:21 pm

         O czym my dyskutujemy? O tym, które naboje robią większe spustoszenie w organizmie? Przecież rządy nie powinny w ogóle używać śmiertelnych nabojów! Wystarczające są gumowe – i te potrafią zabić. Jeśli się zamawia takie, które czynią spustoszenie, to z zamiarem ich użycia, tak czy nie? Żeby nie pozostawić świadka, jeśli się zastrzeli niewinną osobę. W jakim ku..wa kierunku w ogóle zmierza ta dyskusja?!

         Polubienie

    • Irol 20 kwietnia 2012 o 9:47 am

     Pociski pistoletowe 40S&W powodują zazwyczaj wywołanie chwilowego szoku zatrzymując cel lub przewracając go. Ich zadaniem nie jest zabicie celu, co przy trudnościach trafienia z broni krótkiej w głowę lub prosto w serce w sytuacjach dynamicznych wyklucza praktycznie zabicie jednym strzałem ( na niektórych filmach dokumentalnych widać, że Policjant zwyczajnie wywala w stresie cały 15-sto nabojowy magazynek w podejrzanego i podejrzany mimo wszystko przeżywa). Śmiertelność takich postrzałów nie przekracza 6% – przy szybkiej pomocy medycznej.

     Pociski karabinowe 5.56NATO ( .223Remington) zazwyczaj fragmentują wewnątrz celu powodując kilka niezależnych krwotoków wewnętrznych które znacznie bardziej zagrażają życiu.

     Jak ktoś już tutaj napisał Obywatele USA już od kilku lat wykupują broń długą w formie różnych klonów karabinków AR-15 ( protoplasta słynnego M-16) który właśnie używa pocisków .223Remington i praktycznie to właśnie siła jest po stronie Broniących Konstytucji USA Obywateli używających silnych pocisków fragmentujących. Uzbrojony w pistolet 40S&W, oraz w kamizelkę kuloodporną Policjant ma na prawdę małe szanse w starciu z uzbrojonymi w AR-15 byłymi żołnierzami z Afganistanu czy ewentualnie Gwardią Narodową. Policyjną kamizelkę pocisk 223Rem przebija z odległości 500metrów.

     No i dodam, że każdy mieszkaniec USA spokojnie może się wyposażyć i w znacznie większą broń. Np. .50BMG ( kaliber 12.7x99mm) lub ewentualnie .700Express ( specjalnie zaprojektowany do polowania na słonie). Ostatnio nawet widziałem w sprzedaży starego dobrego 4-ro lufowego przeciwlotniczego Boforsa w kalibrze bodajże 37mm- cena około $50k za działko na podstawie kołowej plus agregat prądotwórczy wszystko sygnowane znakami demobilu Królewskiej Armii Szwedzkiej.

     Jeżeli jakaś grupa sobie takie działko kupiła to ci policjanci w tych śmigłowcach powinni także zabrać spadochrony bo za długo sobie nie polatają.

     Polubienie

     • kosiardeyablos 20 kwietnia 2012 o 11:06 am

      dokładnie…jak rzeczesz…hahaha…..ale :
      W Polsce dostępna bez pozwolenia jest broń „ładowana odprzodowo” czyli skałkowa lub kapiszonowa. Dokładniej chodzi o strzelające repliki tychże broni. Zezwolenie to okresla typ broni, w której nie używa się „łusek” jako nośnika ładunku wybuchowego (szybkie ładowanie) czyli repliki do roku bodajże 1860 czy któregoś tam…sztuka jest sztuka którego ale broń tzw „czarnoprochową”. Odprzodowo znaczy łądowana – uzbrajana od lufy strony jakby ktoś nie wiedział. I to tyczy się każdego kalibra, od Colta Navy po działo z czasów Jegielły wstecz.
      Koszt skałkowej giwery (winchester) prod. made by cośtam to około 500 zika. Colt Navy – bębenkowy rewolwer łądowany odprzodowo to koszt też koło 500 zika. Reszta to proch i amunicja – kulki i podkłądki najlepiej made in cześki. W skałkowych wystarczy papierowa tutka z prochem i kulką. Można wrzucić nawet gwoździe…hahaha….Zasięg zależy od wielkości ładunku. Czym większy tym zdrowiej rypie. Faza jest niesamowita, polecam !!!
      Także też możemy się zbroić. Fakt że to starodawny typ to broni ale lepszy Rydz niźli Nic !

      Polubienie

      • monitorpolski 20 kwietnia 2012 o 11:09 am

       Chłopie, wyobrażasz sobie pojedynek muszkieterów ze snajperami, czołgami i samolotami? Już lepsze butelki z benzyną, jak w Grecji.

       Polubienie

       • kosiardeyablos 20 kwietnia 2012 o 11:46 am

        E tam ! Powiem ci że średni czas załadunku muszkietu to około 10-15 sek. Wiem po strzelałem z tej broni. Sam ładunek bez kuli, z odległości metra rozwala arbuza w drobny mak. Jeśli do lufy wsypiesz kulki to masz prawie kartaczownice – masakiera…..ale juz sobie wyobraziłem fizylierów w mundurach z czasów wojen napoleońskich kontra nowocześni…hahaha….ubaw po pachy. Powiem ci tak. Nie sztuką jest mieć czołg, sztuką jest go użyć. Mistrzostwem świata jest taki czołg uszkodzić. Stosunek możliwości przeżycia w walce czołg kontra piechur jest jak 1:10 a dlaczego ? Jak znajde to podeśle :
        taktyka walki z czołgami w mieście – Czeczenia (Węgry ?). To był powód niesnasek w batalionie czołgów, w którym służyłem. Udowadniałem wtedy że czołg nie ma szans w kontakcie ze zorganizowanym pododdziałem piechoty. Tu kłania sie taktyka działań zbrojnych.
        Jako przykład masz Powstanie Warszawskie. Butelka z benzyną jest ok ! Ale mam mały zakres działania. Na lae naprzykład pięciu muszkieterów z giwerami zrobi większy bajzel niż pięciu z butelkami …hahaha…czyż nie tak ?

        Polubienie

        • monitorpolski 20 kwietnia 2012 o 12:22 pm

         Lepiej jakby nie był takiej potrzeby.

         Polubienie

         • kosiardeyablos 20 kwietnia 2012 o 1:27 pm

          No tak ! Lecz jeśli doszłoby, to warto podzielić się wiadomościami, puki można, puki jeszcze nie siadł nam internet…. a tera terapia szokowa….haha…. czyli co warto wiedzieć :
          http://polter.pl/,blog.html?9830

          Polubienie

      • kosiardeyablos 20 kwietnia 2012 o 1:19 pm

       poprawka do ..”Koszt skałkowej giwery (winchester) „….to nie broń akurat skałkowa ale „kapiszonowiec” !!!

       Polubienie

   • ~gabriel 21 kwietnia 2012 o 10:01 am

    No i mamy Kwiecień…

    Polubienie

 18. Onufry 19 kwietnia 2012 o 8:06 pm

  Szanowni waszmoście ! Piszę z perspektywy Polski. Tutaj nie bedzie inaczej .Dobry obserwator to widzi. Celowe zdziczenie obyczajów i bezwzględna likwidacja klasy średniej co ewentualnie mogłaby stawić opór. Popatrzcie na to forum. Gdzie jedność do wspólnej walki ?! Ten ma ma taki fakultet a ten taki , no i problem ! ( spieramy się ile diabłów zmiesci się na końcu igły ) Bez jedności jesteśmy niczym. Walka na 100 % przegrana ! Wrogowie zacierają ręce ! No i najgorsze pytanie , kto nas może poprowadzić ?

  Polubienie

  • kosiardeyablos 19 kwietnia 2012 o 8:23 pm

   Spieranie sie o religijne dyrdymały jest największym powodem do konfliktów – nie napisze kto ale wszyscy wiedzą kto. Kłotni oto który ma dłuższego, to tylko strata czasu i sposób na skierowanie wymiany zdań na niewłaściwe tory (czy może jest to specjalnie?)
   Pieprzyć osobiste poglądy o wyższości świąt bożego narodzenia nad świętami wielkiej nocy czy jakieś tam i to w co kto wierzy !!! Łaczmy się a nie dzielmy – bo w ten oto sposób stajemy się ofiarami syjowesz – piją z nas krew ku swej uciesze, jakbyście nie zauważyli !!!

   Polubienie

   • hjk 20 kwietnia 2012 o 1:31 am

    @”Spieranie sie o religijne dyrdymały jest największym powodem do konfliktów”

    Kosiar, czasami mądrze gadasz, ale jak coś czasami przy…łożysz, to aż zal bierze.
    Tak było, ale moze w średniowieczu, gdy się raligią ludzie jeszcze przejmowali i przeżywaliprawdy wiary, a nie dzisiaj, gdzie szaleje laicyzm i konsumpcjonim,
    „skończ waść, wstydu oszczędż”
    Podobna pierdóła to taka, ze niby „religie powodują wojny”. – sztandarowy „mówik” nWO i New Age’u

    Polubienie

    • kosiardeyablos 20 kwietnia 2012 o 10:05 am

     blabla…zauważ że jest to przewijający się jak smród po gaciach na markowymblogu temat !

     Polubienie

     • kosiardeyablos 20 kwietnia 2012 o 10:13 am

      …aż oczy więdną…hahaha ! Sugestie i inicjatywy ? Ok ! Często gadki proreligijne jednak odbiegają od tematu, a tu chodzi o informacje i punkt widzenia, dzielenie się wiedzą i takie tam tralala…chodzi o to by nie dzieliło nas wyznanie ale narodowość i przynależność do gatunku ludzkiego ! Tak że spoko maroko….hehe ! 🙂

      Polubienie

      • kosiardeyablos 20 kwietnia 2012 o 10:15 am

       …ale JEDNOCZYŁA narodowość i przynależność do gatunku ludzkiego !

       Polubienie

     • Aśka 20 kwietnia 2012 o 11:16 am

      ale prowokują do tego tylko 2-3 osoby

      Polubienie

  • Peryskop 19 kwietnia 2012 o 8:27 pm

   Ale trzeba przyznać, że dziś Pan Premier odbierając „Złote Krzesło” lojalnie uprzedził,
   że własnie wprowadza zaostrzenie wobec głoszenia nieodpowiedzialnych opinii.

   Tym razem jednak już nie dodał, że wolałby się nie urodzić.

   Polubienie

   • kosiardeyablos 19 kwietnia 2012 o 8:33 pm

    No i to mnie właśnie w tych POLITDEBILACH rozwala – TUPET ! NO rzesz dobrały sie łotry władzy i szaleją w imie …..kogo ? Jak taki cieć malina bedzie mi mówił jak mam żyć, no krew mnie zara zaleje !!! Jakim c…m był robiony ? Miękkim ?…hahaha….no prawo pierwszej krwi czyli tudzież pojedynek bo innej opcji nie widze !!! Na ubitej ziemi !!! Bo to potwarz !!!

    Polubienie

    • kosiardeyablos 19 kwietnia 2012 o 8:40 pm

     Dlatego tu zamach stanu nie jest potrzebny – TU POTRZEBNY JEST ZAMACH KIJEM czyli Ogólnonarodowy wpierdol POLITDEBILOM !!!

     Polubienie

     • rabarbarek 19 kwietnia 2012 o 11:26 pm

      Zamiast Zlotego Krzesla , nalezal mu sie drewniany wychodek nabijany gwozdziami … , zeby na nim posadzil swoje siedzenie . Terapia szokowa czasem dziala , a i ukrwienie mozgu poprawia…

      Polubienie

  • monitorpolski 19 kwietnia 2012 o 9:55 pm

   Onufry, forum nie jest wykładnią tego kto to czyta. Założę się, że są tacy cisi, którzy robią więcej niż krzykacze tacy jak my. Od nas można się wiele dowiedzieć, nie sądź, że twoje słowa są wypowiadane w próżnię.
   Jeśli by tak było, to agentura nie zadawała by sobie trudu – to są jednak spore koszty.

   Polubienie

 19. wacpan 19 kwietnia 2012 o 8:23 pm

  bez komentarza!

  http://finanse.wp.pl/kat,104126,title,Czy-dojedziemy-na-Euro,wid,14424333,wiadomosc.html?ticaid=1e4d5&_ticrsn=3

  Polubienie

  • rabarbarek 19 kwietnia 2012 o 9:17 pm

   A szkoda !!!!

   Polubienie

   • mi461 19 kwietnia 2012 o 9:20 pm

    rabarbarek , mysle ze juz wiesz ze w Kanadzie rowniez musimy pracowac do 67 lat ? i gdzie tu uciekac??? wszedzie jeden „shit”

    Polubienie

    • rabarbarek 19 kwietnia 2012 o 9:32 pm

     Milena , spokojnie. Wiesz ile to jeszcze lat? ” Albo obecni nadzorcy” gdzies poleca i wszystko sie zmieni” , albo nastanie nowa era szczesliwosci , w ktorej bedziemy niewolnikami do smierci, a nie do 67 lat. Jesli nas wczesniej nie ukatrupia…

     Polubienie

     • mi461 19 kwietnia 2012 o 11:18 pm

      ha ha nooo „era szczesliwosci” kieracik sie zwalnia …. mnie to juz nie dotyczy 😉

      Polubienie

 20. wacpan 19 kwietnia 2012 o 9:06 pm

  liwko ,liwko skocz po paliwko…

  http://finanse.wp.pl/kat,104122,title,PE-przeciwny-podnoszeniu-opodatkowania-diesla,wid,14425993,wiadomosc.html

  Polubienie

 21. felicyta 19 kwietnia 2012 o 9:12 pm

  Na skutek podpisania niekorzystnych umów Polsce grozi poważny niedobór prądu elektrycznego
  godot, czw., 2012-04-19 17:28
  Polski Rząd lekkomyślnie podpisał umowy międzynarodowe zobowiązujące nas do redukcji własnego potencjału energetycznego. Już w tym roku zaczną się wyłączenia przestarzałych elektrowni, które nie spełniają wyśrubowanych norm emisji. Jako pierwsza zostanie wyłączone Elektrownia Szczecin (60 MW).
  Do roku 2016 ubędzie nam łącznie 3,1 tys. MW, a do roku 2030 przestana pracować bloki energetyczne dające 22 tys. MW energii elektrycznej, a to więcej niż 60% naszego obecnego potencjału energetycznego!

  Wyłączane bloki energetyczne maja być zastępowane nowymi, jednak ich budowa się przeciąga i może potrwać jeszcze parę lat. Przewidywane ich uruchomienie to lata 2017 – 2018. Do tego czasu będą występować u nas poważne deficyty mocy, co może spowodować sytuacje znane z głębokiego PRL’u, kiedy to wprowadzano ograniczenia w dostawach prądu.

  Najtrudniejsze dla systemu energetycznego są upalne dni, kiedy to wzrasta zapotrzebowanie na energie elektryczną, z powodu używania coraz popularniejszych u nas urządzeń klimatyzacyjnych, a jednocześnie spada wydajność elektrowni spowodowana wysoką temperaturą powietrza.

  Dobra rada – latem nie trzymajmy zbyt wiele łatwo psującej się żywności w lodówce…
  Źródło: http://forsal.pl/artykuly/611189,rusza_lawina_wylaczen_elektrownie_nie_zdaza_z_nowymi_inwestycjami_mapa.html
  http://zmianynaziemi.pl/wiadomosc/skutek-podpisania-niekorzystnych-umow-polsce-grozi-powazny-niedobor-pradu-elektrycznego

  Polubienie

  • hjk 20 kwietnia 2012 o 1:54 am

   W lecie lodówki sa niepotrzebne, bo jest masa świezych owoców i warzyw, które trzeba jeść…
   No i zsiadłe mleko.no chyba, ze ktoś cieżko pracuje, tomusi mieso od czasu do czasu…
   Ostatnio przerzucilem się na mleko w proszku, wiec kolejny argument p. lodówce…

   Lodówki to chyba produkt kultury „supermarketowej”, gdzie raz czy dwa w tygodniu kupuje się wielki kosz paczkowanego jedzenia,zamiast korzystać z lokalnych sklepów ze swieżą żywnoscią… A przynajmnie tam mogą być te lodówki…

   Polubienie

 22. mi461 19 kwietnia 2012 o 9:17 pm

  NOWOSC techniczna Amerykalskich naukowcow obalila bariere miedzy swiatem fikcji i rzeczywistosci
  .
  .. ” Oni zaprojektowali procesor który mógłby włączyć telefony komórkowe do urządzeń, które widzą przez ściany, drewno, tworzywa sztuczne, papier i inne przedmioty. ( !!!!!!)
  Jeden polega na stukanie w nieużywanym zakresie widma elektromagnetycznego. Druga to nowa technologia mikrochip.
  Widma elektromagnetycznego charakteryzuje fale energii. Na przykład fale radiowe AM i FM sygnałów lub mikrofale wykorzystywane do telefonów komórkowych lub na podczerwień długości fali sprawia, że ​​noktowizory możliwe. ”
  czy potrzeba wiecej?
  wyrzekniemy sie wszystlich gadzetow bo one nas w krotce zniewola.

  wiecej w linku ponizej

  http://www.utdallas.edu/news/2012/4/18-17231_New-Research-Could-Mean-Cellphones-That-Can-See-Th_article-wide.html

  Polubienie

  • monitorpolski 19 kwietnia 2012 o 9:53 pm

   Folia aluminiowa jako tapeta na ściany. Może też być farba przewodząca. Przygotuj się jednak na to,że telefon może ci nie działać.
   Gorszym problemem jest sieć. Wszystkie informacje można przekazywać przez sieć elektryczną!

   Polubienie

   • hjk 20 kwietnia 2012 o 1:59 am

    telefon mozna trzymac wtedy przy oknie lub wystawić za na parapet 🙂

    Gorzej z tą siecią, bo juz jest technologia internetu po kablach el. W niemczech widziałem taki gadzet, ze są dwie zwykłe nieco wieksze wtyczki dokontaktu, do których podlacza się kabelek z netem i za pomoca sieci energetycznej w domu mozna przekazywac sygnały sieci komputerowej – bez wifi i bez dodatkowych kabli.

    Polubienie

  • kk7qq 20 kwietnia 2012 o 8:26 am

   mi461@ Innym diabelskiem urzadrzeniem sa planowane nowe energy boxy! liczniki na energie.
   Bedziemy miec jeszcze wiecej szkodliwego promieniowania w krajach gdzie juz sa (Kanada,Szwecja) ludzie skarza sie na bole glowy zaburzenia koncentracji i zaburzenia snu .
   To jest totalna kontrola-Boze swiat jest w rekach szalencow ;(

   Polubienie

   • monitorpolski 20 kwietnia 2012 o 9:14 am

    Dlatego odpowiedzią jest to co robi Foster Gamble – ogólnoświatowy ruch na rzecz darmowej energii. Wprowadzenie osobistych generatorów energii uczyni te ich liczniki bezużytecznymi. Po prostu rezygnujesz z usług elektrowni. Na pewno będą próbować zmusić nas do pobierania od nich energii, ale jeśli to będzie ruch masowy, to nic nie zrobią. Po prostu nagle zostaną odcięci od dostawy … kasy. Takie generatory powinny być na tyle proste, żeby można było je wykonać domowym sposobem. Z tego co wiem, są takie prototypy.

    Polubienie

 23. Polak Potrafi 19 kwietnia 2012 o 9:28 pm

  Komentarz z Gazety Polskiej to w ramach innych co myślą …

  Czy Tusk ma wiedzę co wydarzy się na EURO2012 i Olimpiadzie

  W 2012 roku CIA zorganizuje ogromne zamachy terrorystyczne podczas XXX Igrzysk Olimpijskich w Londynie oraz podczas Euro 2012 w Polsce. Zamachy posłużą jako pretekst do poszerzenia totalitaryzmu, powszechnej inwigilacji i ograniczenia praw człowieka. Posłużą także jako pretekst do napaści NATO na Iran, ponieważ każda wojna potrzebuje Casus belli usprawiedliwiającego mordy i grabieże. Zamachy mają, więc wywołać u społeczeństw zachodu szok i niedowierzanie, chęć odwetu i żądze krwi. Gdy nagle zginą dziesiątki tysięcy ludzi tłum nie zastanowi się czy wskazany przez media i polityków sprawca jest nim w rzeczywistości. W rzeczywistości zaś będzie to klasyczna operacja typu „False Flag”. Takimi operacjami były chociażby „Incydent mukdeński” z 1931 roku dający Japonii pretekst do zajęcia Mandżurii, czy też „Prowokacja gliwicka” z 1939 roku dająca Niemcom pretekst do ataku na Polskę. Taką operacją, choć rząd amerykański się do tego nigdy nie przyzna był też zamach 11 września 2001 na WTC i Pentagon będący pretekstem do podboju Afganistanu i Iraku. Niestety tego typu operacją będzie też tegoroczny atak terrorystyczny podczas wspomnianych imprez sportowych.

  Iran to kraj ponad 2 razy ludniejszy od Afganistanu czy Iraku. Nieporównanie bardziej cywilizowany i bogatszy. Tak, więc aby wywołać w społeczeństwach zachodu żądze ataku na ten kraj, tegoroczny zamach musi być naprawdę potężny. To nie będzie ani zamach pokroju bomby w Mińskim metrze z 2011 roku, ani zamach pokroju bomby w Londyńskim autobusie w 2005 roku. Tegoroczny zamach podczas XXX Igrzysk Olimpijskich w Londynie oraz podczas Euro 2012 w Polsce może być nawet większy od tego z 11 września 2001 roku. Być może zostanie użyta broń masowego rażenia.

  Skąd wiemy o planowanych zamachach? Nie mamy, co prawda wglądu w proces decyzyjny CIA, mamy jednakże 7 przesłanek układających się w spójną całość:

  1) Wypowiedź krajowego szefa wywiadu USA Jamesa Clappera. Od wielu lat media prowadzą permanentną akcję propagandową mającą na celu ukazanie Iranu jako Imperium Zła marzącego o zniszczeniu świata. Z medialną akcją propagandową sprzężone jest prowokacyjne zachowanie syjonistycznych polityków USA i Izraela, którzy każdego dnia swoimi wypowiedziami jak i wydawanymi dyspozycjami starają się przygotować ludzi do wojny z Iranem. W nagonce na Iran stosowane są wszelkie środki od zaliczenia tego kraju do „osi zła” przez prezydenta Busha po zabójstwa irańskich naukowców i naloty dronów. Najnowszą odsłoną tej propagandowo-terrorystycznej kampanii jest właśnie wypowiedź krajowego szefa wywiadu USA Jamesa Clapera twierdzącego, iż Iran jest gotowy „do sponsorowania przyszłych ataków w USA lub przeciw naszym interesom za granicą” Powyższa wypowiedź zawiera dwie informacje. Po pierwsze świadczy o tym, że syjonistyczny reżim USA zamierza rzeczywiście zorganizować operacje False Flag dla rozpoczęcia wojny z Iranem. Po drugie ów sfingowany zamach będzie miał miejsce poza granicami USA.

  2) W USA powstaje faszystowskie państwo policyjne. Więcej informacji: 4-częściowy artykuł „Welcome to the United States of Orwell” link Jeszcze więcej informacji: świetny blog dokumentujący dzień za dniem powstawanie w USA faszystowskiego państwa policyjnego.

  3) W USA trwają przygotowania do stanu wojennego i na powstanie obozów dla internowanych we wszystkich 50 stanach.

  4) Czwarta przesłanka to kreowany w mainstreamowych mediach i bezmyślnie powtarzany za nimi w mediach niszowych mit końca kalendarza majów w 2012 roku. Oczywiście jest to bzdura, oczywiście żadnego końca świata, nowej ery, przebudzenia i tym podobnych rzeczy nie będzie. W całej promocji tej daty chodzi tylko i wyłącznie o mentalne przygotowanie ludzi do nagłych zmian systemowych, zmian w organizacji społecznej i trybie życia. Cała wieloletnia kampania kreowania mitu 2012 roku ma za zadanie zminimalizować szok związany z tegorocznymi jak najbardziej przyziemnymi wydarzeniami – zamachem i zamordyzmem.

  5) Piąta przesłanka to podpisana 31.12.2011 roku przez Baracka Obamę totalitarna ustawa „National Defense Authorization Act” określająca całe terytorium USA jako pole bitwy co pozwala US Army na aresztowanie obywateli USA w ich własnych domach, bez nakazów ani procesów. A także wprowadzanie porozumienia ACTA cenzurującego internet. Natężenie totalitarnych ustaw w ostatnim czasie sprawia wrażenie zabezpieczenia się syjonistycznych „elit” przed protestami społecznymi wynikającymi z nadchodzących wydarzeń.

  6) W 1997 roku generał Aleksander Lebiedź podał informację, że w rosyjskich magazynach jądrowych brakuje około 100 przenośnych bomb walizkowych. Najpewniej ich wcale nie brakuje. Najprawdopodobniej są one wciąż w posiadaniu kontrolowanego przez syjonistów KGB, bądź część z nich została przekazana bratnim CIA i Mossadowi. Nic nie stoi na przeszkodzie, aby wymienione służby użyły ich a winę zrzuciły na Iran zarzucając mu kupno tego typu broni wiele lat temu na czarnym rynku.

  7) Okrągła liczba XXX. Podczas X Olimpiady w 1932 roku miał miejsce Wielki Kryzys, który pozwali bankom syjonistów wchłonąć mniejsze banki gojów. To także Wielki Kryzys wyniósł do władzy Adolfa Hitlera i NSDAP, których głupia polityka oparta o bezmyślne ludobójstwo, skończyła się budową państwa Izrael na palestyńskiej ziemi oraz powszechnym zakazem krytyki syjonistów jako przejawem „antysemityzmu”. Podczas XX Olimpiady w 1972 roku Palestyńczycy z organizacji „Czarny Wrzesień” zamordowali 11 izraelskich sportowców, co pozwoliło Izraelowi na dalsze represje w okupowanej Palestynie w ramach odwetu i „prewencji”. W tym zaś roku przypada XXX Olimpiada…

  Rodaku! Twoim obywatelskim obowiązkiem jest przeczytać, ostrzec innych i podjąć działania, aby ten scenariusz się nie spełnił!

  Polubienie

  • monitorpolski 19 kwietnia 2012 o 9:50 pm

   Polak Potrafi, dzięki za ten tekst. Zapewnie niezbyt długo zagości na forum Gazety „Polskiej”, moje teksty na forum klubów były na tyle dla nich parszywe, że zablokowali wejście dla tylko „zaufanych”. Nie wymazali ich jednak, bo byłoby to zbyt oczywiste jak ich zabolał Ben Freedman (taką miałem ksywę).
   A propos Freedmana, to ten były milioner – syjonista, pod koniec życia zagorzały chrześcijanin, jeździł po USA na przełomie lat 60-tych i 70-tych i ostrzegał Amerykanów przed tym co się właśnie teraz dzieje. Przed syjonizmem, który zniszczy USA i pochłonie miliony ofiar. Freedmana można by uznać za wieszcza, gdyby nie to, że był współtwórcą państwa Izrael i znał wszystko od podszewki. Za to co robił potem dla ludzkości został zamordowany.
   Czy słyszałeś o Benie Freedmanie?

   Polubienie

 24. felicyta 19 kwietnia 2012 o 10:11 pm

  POLITYKA 19.04.2012 03:04 7 komentarzy
  Tylko 4% Polaków ufa politykom
  http://salski.nowyekran.pl/post/59743,tylko-4-polakow-ufa-politykom
  Zdecydowana większość Polaków ma zaufanie do strażaków, pilotów samolotów cywilnych oraz zawodów związanych z ochroną zdrowia: farmaceutów, pielęgniarek i lekarzy.

  Tylko 4% Polaków ufa politykom

  Oprócz polityków, niski poziom zaufania wśród społeczeństwa mają także piłkarze oraz dziennikarze…

  Ntomiast, aż 93 proc. respondentów badań konsumenckich przeprowadzanych w Polsce przez Reader’s Digest zdeklarowało zaufanie wobec profesji strażaków. Jak wynika z ankiet, innym ludziom ufa dwukrotnie mniejszy procent Polaków, niż pozostałych mieszkańców Europy. Psycholog społeczny profesor Janusz Czapiński ocenia, że w Polsce od dawna panuje kultura nieufności wobec innych ludzi.

  Jak to się dzieje, że przy niezależnych badaniach mamy tylko „4%” zaufania wobec polityków — natomiast „badania” tzw. biur badań opinii ciągle wykazują olbrzymią popularność polityków PO? Np., badania wykonywane przez postbolszewicką CBOS — dają rezydentowi pilnującemu żyrandola w Pałacu Namiestnikowskim aż 68% zaufania, a głośnemu Radkowi aż 45%… [sic!](…)

  Polubienie

  • hjk 20 kwietnia 2012 o 2:02 am

   fałszerstwa aż w oczy kole, albo ludzie zasadniczo „ogólnie”nie ufająpolityko, ale jak juz musza komuś zaufać np. w czasie wyborów, to mamy te 60 czy 40 %

   Polubienie

 25. felicyta 19 kwietnia 2012 o 10:16 pm

  POLITYKA 18.04.2012 19:04 2 komentarze
  O sprawiedliwy proces dla premiera Tuska.
  http://macgregor.nowyekran.pl/post/59708,o-sprawiedliwy-proces-dla-premiera-tuska
  Pan premier Tusk nie raz powtarzal, ze bierze za rozne sprawy pelna odpowiedzialnosc. Naszym zadaniem jest, azeby danego narodowi slowa dotrzymal.
  Pan europosel Ryszard Czarnecki wyjawil w dzisiejszym wywiadzie dla http://www.wpolityce.pl rzecz, ktora na chwile odjela mi mowe:
  Cały czas aktualna jest oferta Komisji Europejskiej z września 2010 roku, o czym się nie mówi, która w odpowiedzi na moją interpelację z lipca 2010 roku, stwierdziła (streszczając), że Komisja Europejska jest gotowa rozważyć pomoc w śledztwie, a więc de facto umiędzynarodowienie śledztwa. Niestety, że rząd Donalda Tuska w ogóle się o to nie zwrócił!
  Trzy miesiące po tej wypowiedzi powtórzył to, a nawet zaostrzył, szef Komisji Europejskiej. A wiec jest oferta, ale Tusk i jego ludzie milczą jak Sejm Niemy! Nie zwracają się w ogóle o taką pomoc. Odrzuca to co leży na stole. To niepojęte.(…)

  Polubienie

  • hjk 20 kwietnia 2012 o 2:04 am

   jakie niepojęte, jak to jest oczywiste niemalze???
   Dziennikarz ma nas za idiotów?

   Polubienie

  • monitorpolski 20 kwietnia 2012 o 6:48 am

   Uważajcie. Smoleńsk może być likwidacją Polski. Włączanie się w to prywatnej instytucji Rotszyldów, Komisji Europejskiej jest kpiną. Jeśli już to powinna to być komisja wybrana z różnych środowisk naukowych całej Europy. Ale nie dyktowana przez syjonazistowską KE, bowiem ci ludzie sami są ludobójcami (Codex Alimentarius, GMO itd)

   Polubienie

 26. felicyta 19 kwietnia 2012 o 10:29 pm

  „Moim zdaniem Macierewicz jest niepoczytalny”
  TVN24, wp.pl | dodane (20:06)
  Moim zdaniem Macierewicz jest niepoczytalny. Tymi słowy Stefan Niesiołowski skomentował w „Kropce nad I” w TVN24 słowa Antoniego Macierewicza, który mówił, że sytuacja w której „ginie cała elita i odcięta zostaje głowa narodu” jest „wypowiedzeniem wojny”.

  – Jeśli wziąć to na poważnie, to jego zdaniem jesteśmy w stanie wojny z Rosją, bo Rosja zamordowała głowę państwa – mówił Niesiołowski i słowach Macierewicza. – To kompletny nonsens. Jak może polski poseł mówić, że państwo polskie się nie wywiązało z badania przyczyn katastrofy! Jest komisja Millera…

  – Jak można mówić, że wrak nie jest przebadany, jak jest przebadany. Jak można mówić, że czarne skrzynki nie są przebadane, jak są – mówił Niesiołowski.

  W niedzielę Antoni Macierewicz mówił w Krośnie: „Czymże innym jest sytuacja, w której ginie cała elita, w której odcięta zostaje głowa narodu? To jest wypowiedzenie wojny, nawet, jeżeli kolejny atak będzie odłożony o rok, dwa, pięć, to trzeba sobie zdawać sprawę – to jest wypowiedzenie wojny”.
  http://wiadomosci.wp.pl/kat,1017099,title,Moim-zdaniem-Macierewicz-jest-niepoczytalny,wid,14426233,wiadomosc.html

  Polubienie

  • maniek 19 kwietnia 2012 o 11:34 pm

   dwa oszołomy nic więcej. Jeden teczkę sobie wyczyścił i drugi. kiedyś kumple dziś pewnie przyjaciele

   Polubienie

  • miziaforum 20 kwietnia 2012 o 1:21 am

   macierewicz coś wie ale nie do końca – a niesiołowski się miota bo bedzie stryczek -NIE ŻARTUJE ….

   Polubienie

   • hjk 20 kwietnia 2012 o 2:22 am

    @”W niedzielę Antoni Macierewicz mówił w Krośnie: “Czymże innym jest sytuacja, w której ginie cała elita, w której odcięta zostaje głowa narodu? ”

    Trochę mu sie chyba czasy pomyliły, bo to było 17.09.1939. a jeszcze wcześniej chcieli w 1920, tylko „nie wyszło”, a kończyli potem ‚czyszczenie” do 1963 chyba roku, wtedy zginął z ich rąk ostatni partyzant…
    A póki co, to trzeba by najpierw udowodnic, kto nam te wojnę wypowiedział, bo jak pokazały wpisy na blogach przez ostatnie 3 sni, mimo upływu 2 lat nie jest to takie oczywiste…

    Polubienie

 27. srutututu 19 kwietnia 2012 o 10:43 pm

  Nawet taki tema schodzi na katastrofe smolenska, niezle rodacy.

  Polubienie

 28. kosiardeyablos 20 kwietnia 2012 o 7:02 pm

  no więc tak…obejrzałem z żoną przed chwilką film z 2009 roku. Po kilku latach zmieniło się wiele rzeczy. Z biegiem czasu treść filmu nabrała wyraźniejszych kolorów. To co dzieje się teraz jak ulał pasuje do wizji reżysera który ten film „stworzył” – komponuje się idealnie w rzeczywistość, choć jest to s-f. Po kilku latach ogląda się go zdecydowanie inaczej choć walory „smakowe ” zostały te same. Jest świetny pod względem artystycznym. A mowie tu o filmie DYSTRYKT 9. Pomyślcie że właśnie jesteśmy tymi „KREWETAMI”. Jaki przekaz bije…no masakiera ! Obejrzyjcie sobie go jeszcze raz, polecam. Dla zastanowienia się !

  Polubienie

 29. zenobiusz 21 kwietnia 2012 o 12:55 am

  Może przyjdzie czas ,że staniesz mając gumowe kule,naprzeciw uzbrojonego w
  Uzi menta.
  Przypomnisz sobie tą k…wę.To jest sianie paniki i dezinformacja.Dajesz się wpuszczać w maliny.Tam odnowiono zapas amunicji ,dla policji,w sytuacji spodziewanego załamania społeczeństwa ,na skutek zbliżających się kataklizmów naturalnych.W takiej sytuacji rozmaite gangi,zaczynają terroryzować coraz szersze tereny,dla zdobycia żywności ,narkotyków,kobiet i władzy.Sam piszesz, ile tam jest broni po ludziach,i uważasz że policja ma mieć gumowe kule.Ale ty masz optykę ustawioną na stan wyjątkowy,przeciw zwykłym ludziom.
  Trumny i worki foliowe do pakowania zwłok pod wodą nic ci to nie mówi ??
  Tsunami,na to czekają ,do tego się przygotowują.

  Polubienie