Czy w Polsce dojdzie do wojny domowej? Dyskusja.

(…) Nie dajmy się sprowokować do wojny domowej w Polsce, gdyż odwiecznym wrogom Polaków i chrześcijaństwa, właśnie o to chodzi. By wprowadzić tu totalitarny zamordyzm, a wcześniej wyrżnąć całą „watahę” patriotów polskich i ludzi, którzy chcą by się w tym kraju żyło normalnie. Przyjrzyjmy się dokładnie, kto powoduje ferment strasząc nas nadchodzącą „wojną domową” (…) 

Sytuacja jest groźna. Szczególnie dla osób, które zorganizowały zamach smoleński.
„Niech mnie aresztują za to co mówię” – podpisuję się pod J. Kaczyńskim. Samoloty same, szczególnie rządowe nie spadają, tym bardziej nie rozrywają się na strzępy. Sprzedajne, bandyckie ścierwomedia, które robicie wszystko by „głupi Polak” wyrobił sobie „własną” opinię, że była to zwykła katastrofa –  nie z nami takie numery.
Samoloty same nie spadają, także politycy rzadko się sami wieszają, a szczególnie Andrzej Lepper nie był tego sortu. Sieje się za wami TRUP. Czas odejść. Sądzicie, że straszenie wojną was ocali?

Nikt nie chce wojny, chcemy tylko sprawiedliwości, ujawnienia prawdy. Z Katyniem też ściemnialiście przez dziesiątki lat, podobnie z zabójstwem gen. Sikorskiego, który nawet nigdy nie wyleciał z Gibraltaru. To są wasze metody – „oszustwami wygrywamy nasze wojny”.
Zamach na WTC, zamach londyński, operacja fałszywej flagi w Monachium w 1972 roku, afera Lavon, atak izraelski na amerykański okręt USS Liberty, tsunami w Indonezji w 2004 roku, niedawno Fukushima… Co jeszcze wymyślicie, żeby nas wyrżnąć i żeby to nastąpiło najlepiej naszym własnymi rękoma?

Nie dajmy się sprowokować do wojny domowej w Polsce, gdyż odwiecznym wrogom Polaków i chrześcijaństwa, właśnie o to chodzi. By wprowadzić tu totalitarny zamordyzm, a wcześniej wyrżnąć całą „watahę” patriotów polskich i ludzi, którzy chcą by się w tym kraju żyło normalnie. Przyjrzyjmy się dokładnie, kto powoduje ferment strasząc nas nadchodzącą „wojną domową”. Jest to szalenie groźne i to właśnie ci ludzie powinni liczyć się ze słowami, bowiem wiemy, że celem jest wprowadzenie wewnętrznego terroru.
Pamiętajmy, że Hitler i Stalin posługiwali się taką samą retoryką, a wiemy czym się to skończyło.

Nie wiem jakie są intencje p. Antoniego Macierewicza, który „z pełną świadomością konsekwencji” uważa, że „wypowiedziano nam wojnę” (>link). Czyżby spodziewał się „nocy długich noży” w Polsce?
Jeśli nie, to to te słowa są nieodpowiedzialne. Jeśli ma przecieki na ten temat, to powinien je w całości ujawnić. Także z dowodami na popełnioną zbrodnię na Prezydencie i wszystkich osobach na pokładzie jego samolotu.
Spoczywa na nim wielka odpowiedzialność – powinien ujawnić fakty za wszelką cenę – wszyscy powinniśmy znać prawdę, chociażby najbardziej bolesną. I to jak najszybciej, bowiem zbrodniarze widząc zagrożenie mogą faktycznie zacząć mordować niewygodnych ludzi. A należy koniecznie uniknąć dalszych ofiar.

Globalna mafia ma w tej chwili jeden cel: doprowadzić do niestabilności w jak największej ilości krajów. Widzimy to na Bliskim i Dalekim Wschodzie, widzieliśmy to niedawno w Rosji podczas wyborów, widzimy w USA, Grecji, Hiszpanii, Anglii, a to dopiero początek. Problemy ekonomiczne można by uciąć jednym posunięciem – anulowaniem nielegalnych długów i ukaraniem bankierów, którzy bez skrupułów rabują całe narody. Należy zidentyfikować i zneutralizować ich agentów we wszystkich krajach, to co w małej skali zrobiła Islandia. Kolejne posunięcia będą już łatwiejsze, bowiem bez nielegalnego przepływu finansów, nie będzie więcej prowokacji.

Na koniec zaznaczę, że uważam, że zamachu smoleńskiego dokonała mafia bankierów, której agenci pełnią i w Polsce ważne funkcje rządowe. Kluczowym dowodem na to jest zaniechanie niezależnej polityki finansowej ś.p. Sławomira Skrzypka i wprowadzenie Polski w dalsze długi – zaraz po tragedii 10 kwietnia.
Pamiętajmy, że Prezydent USA John Fitzgerald Kennedy został zamordowany zaraz po tym jak rząd USA zaczął emitować amerykańskie, a nie prywatne (FED-u) dolary.

„Pozwólcie mi wydawać i kontrolować narodową walutę, a nie dbam kto wydaje prawa” –  Mayer Amschel Rothschild

Kilka linków:

Reklamy