Wydarzenia i komentarze, 22 kwietnia 2012 r.

Cywilizacja Śmierci dominuje w Polsce
Smoleńsk: czy montażysta TVP Sławomir Wiśniewski kłamał? 

Cywilizacja Śmierci dominuje w Polsce

Cywilizacja Śmierci – tak nazwał NWO Papież bł. Jan Paweł II. Było to pod koniec jego życia. Czy mógł coś zrobić, poza ostrzeżeniami w swoich homiliach?
Po kilku latach od jego śmierci, Cywilizacja Śmierci zaczyna dominować i w naszym kraju. Ukryta eutanazja – szpitale są wszak domami śmierci, lekarze nieświadomie bądź świadomie, przepisują trucizny, które nazywają się „lekami”, niemowlętom dozuje się zabójcze dla młodych organizmów, szczególnie mózgów, szczepionki. Rośliny GMO, które są tak zaprojektowane by same wytwarzały trucizny, by powodowały sterylność i ssaków,  samoloty rozpryskujące na miasta setki tysięcy ton toksyn z dużych wysokości – traktuje się nas jak karaluchy, ekspansja perwersji i dewiacji w mediach, która ma nas przyzwyczaić do społeczeństwa aseksualnego – cel jest jasny – zmniejszenie rozrodczości społeczeństwa do zera.
Wszystko to podlega pod definicję LUDOBÓJSTWA. Czy nie potrafimy się zmobilizować i zacząć aktywnie temu przeciwdziałać?
Wczorajsza demonstracja PiS i Solidarnej Polski w Warszawie w obronie Telewizji TRWAM i w ogóle wolności słowa, jest dobrym znakiem. Ale przecież nic nie słyszeliśmy o najważniejszych dla ludzkości problemach – planowej akcji depopulacji globu i związanych z tym działań. A to co się dzieje wynika właśnie z tychże planów.

Przypominam film, który zrealizowaliśmy kilka lat temu z Miłoszem Horodyskim „Tożsamość Wolności”. Emitowany był tylko raz w godzinach nocnych w TVP3 Kraków.
Sami oceńcie, czy jest aż tak kontrowersyjny, że TVP boi się go wyemitować ponownie?
http://www.dailymotion.com/video/xbx4m9_tozsamosc-wolnosci-film-dokumentaln_shortfilms
Posłuchajcie dokładnie o czym mówi JP II pod koniec filmu. On dał nam wskazówki co mamy robić.

Smoleńsk: czy montażysta TVP Sławomir Wiśniewski kłamał?

Wracam do zamachu, ponieważ widzę wzmożony atak na zeznania montażysty TVP Sławomira Wiśniewskiego.
Oto materiały wideo z YouTube:

podobną kamerką nagrywał Wiśniewski

Podczas konferencji Zespołu Parlamentarnego kontrowersje budził czas wyświetlany na ekranie oraz cięcia obrazu. Z komentarzy do relacji z konferencji wynika, że jest to Mini DV Sony DCR-HC51 (lub podobne 52/53/54E). Z tego co wiem jako kamerzysta i montażysta, informacja o czasie nagrania jest zapisywana na całej taśmie i zależy od wstępnego ustawienia czasu w menu setupu kamery. Aby sfałszować czas nagrania, Wiśniewski musiałby wcześniej przestawić to ustawienie. Owszem, jest możliwość przegrania taśmy na dysk i zamiany czasu w pliku cyfrowym, ale do tego potrzebny jest odpowiedni program i sporo czasu.
Wiśniewski twierdzi też, że Rosjanie ukradli mu materiał filmowy i wyemitowali bez zezwolenia jako swój. Interesujące jest to, że emisja całości materiału Wiśniewskiego z telewizji rosyjskiej znika z YouTube. Posłuchajcie też co Wiśniewski mówi o Polaku, który by na miejscu katastrofy, a który żądał od Rosjan aresztowania go i zarekwirowania sprzętu. Czyżby jakiś Polak dowodził grupą Rosjan?
Nie wiadomo dlaczego, pojawiły się wręcz prowokacyjne publikacje nt. filmu  Wiśniewskiego, jak A Contrario: „Wszystkie kłamstwa Sławomira Wiśniewskiego” http://acontrario.nowyekran.pl/post/4580,wszystkie-klamstwa-slawomira-wisniewskiego.
Autor pisze: „zmiana formatu powinna prowadzić do zmiany jakości – pierwsza część nagrania powinna wykazywać się gorszą jakością zapisu ze względu na wolniejszy przesuw taśmy (tryb oszczędny zapisu) – nic takiego na nagraniu nie widać”.
Kompletna bzdura dyskredytująca autora i w ogóle całą publikację. W przypadku kamer cyfrowych DV zmiana prędkości nie zmienia jakości nagrania. Zmienia się tylko stopień upakowania informacji na taśmie – przy przełączeniu na LP (Long Play)  na godzinnej DV mieści się ok. 18 GB zamiast 12 GB przy SP (Standard Play). Wiśniewski jednak słusznie przełączył kamerę z LP na SP – by uniknąć błędów zapisu, tzw. drop-outs. Dziwię się, że tego nie wyjaśnił.
Kolejna dezinformacja „Zmiana formatu zapisu z LP na SP wymagałaby ruchu kamerą ze względu na jej wyłączenie lub zmianę opcji – kamery raczej nie trzeba wyłączać by zmienić format zapisu”. Nie ma żadnego cięcia, ponieważ kamerzysta przerywa nagranie przyciskiem stop. Potem zmienia prędkość i włącza nagrywanie. To powinien wiedzieć nawet laik. Nie będę analizował dalszej części artykułu – to mi wystarcza by określić autora delikatnie, jako nierzetelnego.

W mojej opinii, nagranie Wiśniewskiego jest ważnym dowodem tego co się działo na miejscu upadku samolotu, nie widzę powodu by wątpić w jego oryginalność. To, że nie pasuje ono do pewnych teorii, nie jest winą Wiśniewskiego, ale tychże teorii. Bardzo niepokojące jest to, że pewni ludzie bardzo chcą aby ich teorie nie były negowane, a wszelkie dowody przeciw nim dyskredytowane.

Atak na Wiśniewskiego wydaje mi się bardzo podejrzany. Nawet jeśli był on wysłanym agentem, to nie mógł stworzyć nagrania przed upadkiem samolotu. Nie miał też czasu na jego zmanipulowanie, ponieważ emisja w telewizji nastąpiła jeszcze w godzinach rannych. Nagranie pokazywało więc autentyczny stan lasu smoleńskiego i wyglądu samolotu, który tam upadł. Nie było żadnego specnazu, jak nam niektórzy próbują wmówić. Facet z kamerą ganiający po lesie, gdzie się rozbił samolot, rzekomo strzeżonym przez specjalne oddziały rosyjskiego specnazu – jest to nielogiczne, od razu byłby zdrutowany.

Sądzę, że atak na Wiśniewskiego związany jest też z publikacjami Krzysztofa Cierpisza – szczególnie tym, że rozbity samolot mógł być bliźniakiem. Warto dokładnie zapoznać się tymi artykułami, są one na stronach:

Dużo może nam powiedzieć to nie kto publikuje linki do strony K. Cierpisza, ale to kto nie publikuje tychże linków. Można to łatwo sprawdzić w google. Temat drugiego samolotu i dowodów dołączonych przez K. Cierpisza jest wyraźną solą w oku pewnej grupy ludzi. No bo jeśli te publikacje są tak bezpodstawne, to dlaczego punkt po punkcie ich nie obalić, chociażby jak to czego dokonałem powyżej odnośnie artykułu „Wszystkie kłamstwa…”?

W relacji zaraz po zamachu (patrz nagranie Gawrońskiego) zeznaje, że „nie widział i nie czuł” ciał” – pasowało by to do tezy Cierpisza, choć nie jest dowodem na to, że na miejscu upadku samolotu nie było ofiar, jest tylko przesłanką, że mogło ich tam nie być. Sądzę, że dokładna analiza oryginalnego nagrania, które jest w pełnej rozdzielczości PAL, może dać wiele wskazówek.
Jeśli byłoby widać choć jedno ciało na nagraniu, to na pewno mielibyśmy już je opublikowane na pierwszych stronach gazet, nic takiego się nie stało.
Hipotezę K. Cierpisza o podstawionym samolocie – bliźniaku zdecydowanie potwierdza zeznanie S. Wiśniewskiego co do wielkości pożaru na miejscu katastrofy. Twierdzi on, że był stosunkowo mały, co zresztą widać na nagraniu. A samolot prezydencki powinien mieć jeszcze 10 ton paliwa w zapasie!

Reklamy

297 responses to “Wydarzenia i komentarze, 22 kwietnia 2012 r.

 1. Peryskop 22 kwietnia 2012 o 9:35 am

  Znowu auto….kropek w spamie ?

  A co do meritum, to Ewa Stankiewicz nie popuści !
  Takie kobiety – niby „puchy marne” – rozbiją maskirowkę Okęcko-Smoleńską w drobny mak.

  Polubienie

  • Aśka 22 kwietnia 2012 o 9:59 am

   a to na poparcie tezy Peryskopa

   Polubienie

   • Peryskop 22 kwietnia 2012 o 10:41 am

    Dzięki Aśka za link.
    Właśnie na podstawie wczorajszego przemówienia napisałem o „drobnym maku”.

    Jednak nie zastraszyły ludzi pogróżki Złotego Krzesła ani puszczone na ulice quasi-wyjątkowe patrole.

    Niestety „Tusk to zdrajca Polskiego narodu”.

    Polubienie

    • kosiardeyablos 22 kwietnia 2012 o 12:30 pm

     WascPeryskpie – uwaga -czy nie uwazasz ze słowo zdrajca w jego przypadku powinno się pisać Caps Lock’iem czyli ZDRAJCA

     Polubienie

     • Peryskop 22 kwietnia 2012 o 12:47 pm

      i boldem

      Polubienie

      • hjk 22 kwietnia 2012 o 3:16 pm

       Nie wiadomo, czy to Polak, a wtedy nie jest zdrajcą, jak ktoś kiedyś słusznie zauważył… Tylko co najwyzej katem…

       Polubienie

       • Irol 22 kwietnia 2012 o 3:35 pm

        Raczej renegatem.

        Polubienie

        • Peryskop 22 kwietnia 2012 o 4:53 pm

         Zaraz, zaraz – macie sporo racji, ale…
         Przecież podczas zaprzysiężenia musiał złożyć przysięgę na służenie Ojczyźnie.

         Nawet jeśli mówiąc te słowa i korzystając z Kol Nidre myślał o jakiejś innej ojczyźnie – to przysięgę składał na podstawie Konstytucji RP, a więc jest podstawa, żeby CAPSLOCKIEM i boldem.

         Gorzej jest z tym kierunkowaniem odpowiedzialności za zamach tylko na Rosję.

         Polubienie

         • kosiardeyablos 22 kwietnia 2012 o 4:58 pm

          ups…peryskop byłeś pierwszy z uwagą !

          Polubienie

        • kosiardeyablos 22 kwietnia 2012 o 5:01 pm

         z niego taki renegat jak koziej p..y trąbka, to ciul jest i tyle, od ’89 tego roku przy korycie.

         Polubienie

         • Peryskop 22 kwietnia 2012 o 5:10 pm

          Kosiar@ chyba pomyliłeś renagata z regentem ?

          Polubienie

         • kosiardeyablos 22 kwietnia 2012 o 5:57 pm

          Peryskop, to była odpowiedź dla Irola. Wiadomo że nie jest to, to samo, pal licho, sztuka jest sztuka, ale sens jest jeden

          Polubienie

       • kosiardeyablos 22 kwietnia 2012 o 4:57 pm

        Ale jeśli ma OBywtelstwo to ma zobowiązania wobec Państwa Polskiego będac premierem czyli urzędnikiem państwowym w majestacie prawa dokonał ZDRADY- łamiąc przysięgę, sprzeniewierzając majątek państwa polskiego oraz jego niepodległość….i takie tam pierdoły !!! Kaci to bedom go ścigać, katem będzie sąd obywatelski – spoleczny przez niektórych tu zwany PLEBSIANYM (!)

        Polubienie

        • hjk 22 kwietnia 2012 o 7:12 pm

         Ale jeśli tylko obywatelstwo, to nie mozna mówić o zdradzie narodowej, co najwyżej panstwowej…

         Polubienie

         • Peryskop 22 kwietnia 2012 o 8:49 pm

          @hjk, dzięki za kolejne uściślenie.

          Ale jeśli doszło do ZDRADY Państwa Polskiego, którego suwerenem jest (?)
          – przynajmniej według wciąż obowiązującej Konstytucji RP – Naród Polski, to logiczny wniosek jest następujący: mamy do czynienia ze ZDRADĄ NARODU POLSKIEGO.

          Czy nie ?

          Polubienie

         • hjk 22 kwietnia 2012 o 11:33 pm

          @”Ale jeśli doszło do ZDRADY Państwa Polskiego, którego suwerenem jest (?) – przynajmniej według wciąż obowiązującej Konstytucji RP – Naród Polski, to logiczny wniosek jest następujący: mamy do czynienia ze ZDRADĄ NARODU POLSKIEGO.”

          No tak by wynikało, ale…
          Trzeba by analizować rotę przysięgi, czy ma być wierny/służyć państwu czy narodowi.
          Po drugie jeśli spojrzymy na to „prawnie”, to będziemy mieli tylko „krzywoprzysięstwo”, bo sie przysiegało, a nie spełniło czy działało wbrew. Zdrada jest czymś o charakterze moralnym i dlatego jej warunkiem koniecznym byłaby przynależność do narodu, wtedy mówimy o zdradzie „narodowej”, a jesli nie jest członkiem narodu ale został obdarzony zaufaniem na podstawie pewnych szczerych, autentycznych deklaracji czy obietnic i uchodził za wiarygodnego, a potem się odwrócił, to tylko o „samej” zdradzie. Natomiast jeśli tylko grał i PR-ował przedwyborczo by ludzi oszukać, to jest oszustem, a ludzie naiwniakami i na tym polega chutzpa, ze oszukał, a ci dali się oszukać i „nabić w butelkę”.

          Ja np. nie czuję się zdradzony, bo od początku uważałem, ze ci ludzie są niewiarygodni, a to co robią po prostu podlega pod pewne paragrafy, ale widzieliśmy jak działaja komisje sejmowe, to co się dziwić sądom. Z tego powodu uważam, ze nie zasługują na patos związany ze zdradą w którymś ze znaczeń słowa.
          trzeba to wszystko traktować w kategoriach inwazji pasożytów i czekać na wzmocnienie organizmu, który je usunie albo jakoś mu w tym pomagać…

          Polubienie

        • Jakob 22 kwietnia 2012 o 9:03 pm

         Czyli wizja Jackowskiego o tusku może się sprawdzić ?

         Polubienie

         • Peryskop 22 kwietnia 2012 o 9:24 pm

          Jakob, a jak ta wizja Jackowskiego o 2sku idzie ?

          Polubienie

        • hjk 22 kwietnia 2012 o 11:40 pm

         @Kosiar: „…Kaci to bedom go ścigać, katem będzie sąd obywatelski – spoleczny przez niektórych tu zwany PLEBSIANYM (!)”

         Musimy odróżnic obywateli od plebsu, któremu nazwa obywatel przysługuje tylko z mocy prawa albo nazewnictwa, a nie na mocy pewnych przymiotów ducha. Np. w starożytnej Grecji, ojczyźnie „prawdziwej demokracji” 😉 status obywatela przysługiwał kilkuset mieszkańcom miasta – polis, a reszta (kobiety, dzieci, niewolnicy, osiedleni rzemieslnicy, użyteczni cudzoziemcy, itd.) ok. kilkunastu w porywach do kilkudziesieciu tysiecy była tylko „mieszkańcami”. Dyskutowaliśmy o tym w czoraj z @mocniejszym o prawdziewj arystokracji czy monarchach, a nie tylko quasi figurach woskowych do pokazywania turystom, paparazzim czy mediom…

         Polubienie

         • Peryskop 23 kwietnia 2012 o 11:14 am

          Chór WUJCÓW

          Cytat z ONET-u: [sobota 21.04.2012]

          …Pasażerowie wysiadali i szli na piechotę, bo tak po prostu było szybciej. Kibice na stadion, a demonstranci na mszę.

          Na potencjalne niebezpieczeństwo wynikające z organizacji dwóch dużych zgromadzeń jednego dnia (mecz i demonstracja) zwrócił uwagę prezydencki doradca Henryk Wujec. Połączenie kibiców z obrońcami TV Trwam nazwał „niebezpieczną mieszanką”.

          http://dakowski.pl//index.php?option=com_content&task=view&id=6147&Itemid=100

          Polubienie

         • hjk 23 kwietnia 2012 o 2:18 pm

          Mogłoby być ciekawie, gdyby kibice po meczu i demonstranci po Mszy połaczyli się w jeden wspólny marsz…

          Polubienie

   • Onufry 22 kwietnia 2012 o 11:57 am

    Aśka, sama prawda! Jestem za ! A czy ktoś zwrócił uwagę, że praca jest przestępstwem ? W obecnym systemie tak! Vat , zus , akcyza itp. to za mało. Trzeba zrobić zeznanie ze swojej pracy (niewolnicy) do końca kwietnia. Kto ma na tym łapę ” to dopiero pytanie” !

    Polubienie

    • Peryskop 22 kwietnia 2012 o 12:11 pm

     Mało nagłośniona jest wczorajsza 100-tysięczna demonstracja w Pradze, przeciwko „reformom” ekonomicznym czeskiego rządu. To z paska którejś z naszych telawizji, więc mogło być znacznie więcej.

     Wiosna Ludów AD 2012 ?

     Polubienie

     • Onufry 22 kwietnia 2012 o 12:58 pm

      Pewnie tak ! Zaniosłem do urzędu pismo iż nie będę płacić podatku gruntowego (grunt rolny) zero uzbrojenia. Jeżeli jest to ponoć moje to z jakiej racji haracz i za co no i komu ? Chyba że nie jest to moje, to inna bajka. Od 2 wek. zero odpowiedzi. Kolega gadał ze zrobił to samo. Co będzie to będzie, ale nie będę żył na kolanach i pracował nie wiadomo na co ! Dość !

      Polubienie

      • Aśka 22 kwietnia 2012 o 1:18 pm

       Podatek od kupna tej nieruchomości pobrali już przy zakupie. Też nie wiem dlaczego, bo ten zakup dokonany był z opodatkowanych pieniędzy. Płacimy dziesięć razy za to samo!

       Polubienie

       • Peryskop 22 kwietnia 2012 o 3:07 pm

        2012-04-21

        Indie zbojkotowały opłatę wymyśloną przez UE

        Indyjskie linie lotnicze odmawiają płacenia unijnej opłaty związanej z emisją dwutlenku węgla przez samoloty – podał tamtejszy minister lotnictwa, Ajit Singh.

        Unia zażądała od indyjskich przewoźników podania do 31 marca bieżącego roku dokładnych danych o poziomie emisji CO2 przez użytkowane przez nich maszyny, na co minister odrzekł w parlamencie, że wedle jego wiedzy wszyscy krajowi operatorzy ruchu lotniczego odmówili udzielenia takiej informacji, i jest to w całej rozciągłości zgodne ze stanowiskiem rządu.

        W ubiegłym miesiącu na podobny krok zdecydowały się Chiny, również odmawiając uiszczania euroopłaty. Obiekcje ma szereg innych państw, w tym Stany Zjednoczone i Rosja, które nie chcą nabywać specjalnych certyfikatów, limitów, i temu podobnych biurokratycznych wymysłów. Twierdzą, że jest to nic innego jak podatek nakładany na przelot spoza Unii Europejskiej, także nad terytorium jako żywo do niej nienależącym, i dodatkowo niezgodny z prawem międzynarodowym.

        Bruksela broni się, że opłata jest konieczna, by do 2020 roku udało się zmniejszyć poziom emisji dwutlenku węgla o założone przez nią 20 procent, choć jako żywo ciężko tu znaleźć jakieś przełożenie. W grudniu ubiegłego roku legalność opłaty potwierdził Europejski Trybunał Sprawiedliwości, co skądinąd nie dziwi.

        Obligatoryjny od stycznia przyszłego roku podatek emisyjny ma podnieść koszta każdego biletu na przelot długodystansowy o 12 euro, czyli ok. 16 dolarów.

        Jaka szkoda, że Polska nie może tak jak Indie przyglądać się z zewnątrz radosnej twórczości brukselskich urzędników, tylko musi ją aplikować u siebie. Indiom gratulujemy zdrowego rozsądku.

        Piotr Toboła

        http://www.pch24.pl/indie-zbojkotowaly-oplate-wymyslona-przez-

        ue,1901,i.html#ixzz1slRWx9vT

        Polubienie

        • hjk 22 kwietnia 2012 o 3:27 pm

         To samo Chiny i zagroziły, ze nie będa wpuszczać samolotów z €py, jak się będą czepiać…

         @Onufry
         Podobnie w miastach płaci się podatek od nieruchomości, którą przecież się kupiło i zapłaciło jakis tam vat, takse notarialną, za wpis do księgi wieczystej…
         To już jest najbardiej absurdalne, bo dochodowy to przynajmniej ma się jakis przychód z czegos tam, a dom czy mieszkanie, w którym się mieszka i tak trzeba utrzymywać, na swiadczenia (woda, gaz swiatło), które znowu sa opodatkowane…
         Wielokrotne opodatkowanie tego samego to podstawa rabunku, rząd z jego szefem zamienia się w gangstera sciągajacego haracze na odsetki dla banksterów, to wszystko jest powiązane…

         Faktycznie gdyby ludzie odmówili płacenia róznych podatków do momentu przedstawienia jakiegoś racjonalnego systemu podatkowego i przede wszystkim SPRAWIEDLIWEGO (bez zwolnień dla wybrańców i ulubieńców, jak zagraniczne firmy czy s-mark-ety), to mogłoby być jakimś rozwiązaniem czy początkiem zmian…

         Polubienie

         • Peryskop 22 kwietnia 2012 o 3:33 pm

          Czy ktoś wie jak się potoczyły losy osób, które wygrały pierwsze procesy z Inland Revenue Services (Izba Skarbowa USA) o brak podstaw prawnych dla ściągania podatków od zarobków ?

          Polubienie

         • Piotr 22 kwietnia 2012 o 6:15 pm

          Takimi wybrańcami są banki i instytucje finansowe. Dla przykładu systemy płatności elektronicznych np: w sklepach internetowych. Korzystający z takiej usługi przedsiębiorca musi płacić za transakcje elektroniczną odpowiedni (kilka) % od sprzedaży, czyli instytucja (bank) ma z tego powodu przychód. Jest to również, było nie było, usługa, a jednak całkowicie zwolniona z VAT

          Polubienie

         • baba wanda 22 kwietnia 2012 o 9:52 pm

          @hjk
          Ten podatek jak najbardziej mozna nazwac dochodowy- przynosi dochod panstwu 🙂

          Polubienie

         • hjk 23 kwietnia 2012 o 2:20 pm

          @Bw a to i racją…
          A jeśli „państwo to ja”, tj. „my”, a raczej „oni”, no to się ładnie wszystko składa w całosć…

          Polubienie

     • Roma 22 kwietnia 2012 o 5:03 pm

      W związku z cenzurą w mediach podzielę się moim odkryciem.
      Otóż odkryłam na nowo „jedynkę” tj. progarm I polskiego RADIA.
      Mnie zaskoczyło in plus i polecam – sporo prawdy się tam przebija.
      Może ma to związek z tym, że pojawiła się w tym programie Iwona Schymala,
      która w pewnym momencie zrezygnowała z prowadzenia I programu TV ?
      a jej profil katolicki to fakt powszechnie znany.
      Na temat tej wczorajszej demonstracji w Pradze, jak i tego protestu w Warszawie
      w obronie TV TRWAM, było w PR 1 polskiego radia sporo relacji.
      Ten program jest faktycznie POLSKI.
      To się czuje i miło się słucha.

      Polubienie

      • Aśka 22 kwietnia 2012 o 5:50 pm

       Nie wiem dlaczego, ale nie mam zaufania do tej Pani.

       Polubienie

       • hjk 22 kwietnia 2012 o 7:15 pm

        OK, posłuchamy, jak znajdziemy 1 PR

        Polubienie

 2. wacpan 22 kwietnia 2012 o 9:50 am

  Kontrowersyjna umowa nakazująca przekazywanie Stanom Zjednoczonym informacji o pasażerach linii lotniczych (tzw. dane PNR) została zaakceptowana przez Parlament Europejski. Podpisanie dokumentu ma pomóc w walce ze światowym terroryzmem. Wielu eurodeputowanych miało zastrzeżenia, co do treści umowy, m.in. do zbyt długiego okresu przechowywania danych oraz sposobów ich wykorzystywania.

  http://wiadomosci.wp.pl/kat,1020223,title,Kontrowersyjna-umowa-ws-danych-pasazerow-samolotow-zaakceptowana,wid,14424560,wiadomosc.html

  Polubienie

  • monitorpolski 22 kwietnia 2012 o 12:00 pm

   Tia, światowi terroryści z Izraela i USA będą mieć teraz informacje o wszystkich lotach – będą wiedzieli który samolot strącić. W efekcie chodzi też o to by w ogóle ludzie przestali się przemieszczać.

   Polubienie

   • maniek 22 kwietnia 2012 o 7:31 pm

    i jeszcze INDECT do tego i będzie Real Truman Show 🙂

    Polubienie

   • maniek 22 kwietnia 2012 o 9:12 pm

    znalezione na: http://wezwaniedoprawdy.pl.tl/
    „Gospodarka Izraela jest w doskonałej kondycji. Izraelscy biznesmeni inwestują wszędzie na świecie, a Izrael notuje w tej chwili bezprecedensowe ekonomiczne sukcesy. Obecnie osiągnęliśmy gospodarczą niezależność i wykupujemy Manhattan, wykupujemy Polskę, Rumunię oraz Węgry. I wedle mojej wiedzy nie mamy z tym żadnych problemów.” link: http://www.youtube.com/watch?v=FwmUUhsfKuc
    – Szymon Peres, prezydent Izraela

    Polubienie

 3. diono 22 kwietnia 2012 o 10:18 am

  /watch?v=PaHdGGDNh7k OGLĄDNIJ JEŚLI BĘDZIESZ MIAŁ/A CZAS. NALEGAM NIE ZRAŻAJ SIĘ LEKTOREM I TYM ŻE TRWA 2,5 GODZ. MOŻESZ ZASTANOWIĆ SIĘ NAD TYM CZYM JESTEŚMY A WSZYSTKO CO NAS OTACZA OD SAMEGO POCZĄTKU JEST BŁĘDEM WPOJONYM NAM DO MÓZGU. 3/4 JEST Z LEKTOREM A KONIEC Z NAPISAMI PRZECZYTAJ JE DOKŁADNIE A DOWIESZ SIĘ CO MA NA CELU EDUKACJA LUDZKA WYŚLIJ TO DALEJ JEŚLI DOCIERA DO CIEBIE TEN FILM W 100% JEŚLI NIE ZIGNORUJ MÓJ POST A NEGATYWNY KOMENTARZ ZOSTAW DLA SIEBIE.ELO

  czy dobrze napisalem jak cos to napisz cos innego bo bede wysylal to codziennie na yt i spamie non top ;p

  Polubienie

  • Peryskop 22 kwietnia 2012 o 10:50 am

   @diono, koryguję obcięty link:

   Wezwanie Do Przebudzenia (PL)

   Polubienie

   • Tola 22 kwietnia 2012 o 2:03 pm

    @Peryskop – juz nie ma pod linkiem tego filmu:(

    Polubienie

    • Tola 22 kwietnia 2012 o 2:05 pm

     Przy wejsciu na you tube dostaje taka informacje:
     Przepraszamy, że przeszkadzamy. Ostatnio odnotowaliśmy duży ruch z Twojej sieci. Aby kontynuować korzystanie z YouTube, wpisz podany kod weryfikacyjny.

     Niezle,co?
     Ostatnio nie moglam otworzyc g-maila,bo uparcie chcieli numer tel.komorkowego

     Polubienie

     • Peryskop 22 kwietnia 2012 o 2:46 pm

      Tola, wygląda na to, że jesteś prowadzona indywidualnie !
      Na pewne strony też nie mam dostępu.

      Sprawdziłem – film się otwiera. Spróbuj po jakimś czasie.

      Albo na innym adresie (jest kilka) np. tu

      Polubienie

    • Aśka 22 kwietnia 2012 o 2:34 pm

     Tola, u mnie się normalnie otwiera bez żadnych dodatkowych komunikatów.

     Polubienie

    • mi461 22 kwietnia 2012 o 3:22 pm

     @Tola to podpadlas 😀 u nich
     mnie sie otwiera ten fil, moze wycisc cookies ?

     Polubienie

     • mi461 22 kwietnia 2012 o 3:22 pm

      ha ha wyczysc ma byc 😉

      Polubienie

      • Tola 22 kwietnia 2012 o 3:46 pm

       za pierwszym razem dostalam to:

       This video contains content from WMG, rumblefish, Warner Bros. Entertainment and IODA, one or more of whom have blocked it in your country on copyright grounds.

       Sorry about that.
       A za drugim tekst,ktory napisalam wyzej.
       Ciekawe,ze wy tego nie macie.
       Drugi link Peryskopa dziala.
       Nie mysle,ze to personalnie ,ale obserwuje taka tendencje do zbierania dodatkowych informacji .
       Dzieki za pomoc :)))

       Polubienie

     • Irol 22 kwietnia 2012 o 3:44 pm

      @Tola, najlepiej nie klikać linków bezpośrednio. Link należy zaznaczyć, skopiować do schowka, otworzyć w FF nową zakładkę i wkleić. Przy każdym kliknięciu w link strona dostaje automatycznie informację z jakiej strony ten link pobrano. Myślę, że MP jest na czarnej liście i być może blokują osoby które przechodzą ze strony MP. I za jasna cholerę nie używać Chrome’a.

      Polubienie

      • Tola 22 kwietnia 2012 o 3:49 pm

       @dziekuje Irol tez – tak robie,jesli sie nie link nie otwiera to go kopiuje itd.
       Chroma nie uzywam,ale ciekawe jest to,ze tam byl (dalej jest)ten ekranik z wpisem:
       This video contains content from WMG, rumblefish, Warner Bros. Entertainment and IODA, one or more of whom have blocked it in your country on copyright grounds
       Myslalam,ze juz film usuneli ,a tu piszecie,ze dka was jest dostepny.
       Ciekawe.

       Polubienie

      • monitorpolski 22 kwietnia 2012 o 3:59 pm

       Z tym co walę na stronie, na pewno. Wchodźcie przez anonimowe serwery na bloga, zresztą czego się bać? I tak nas chcą wszystkich wyrżnąć. To metoda na zastraszenie.

       Polubienie

  • monitorpolski 22 kwietnia 2012 o 10:55 am

   Dlaczego krzyczysz? Nie ma powodu do paniki.

   Polubienie

   • ozyrys 22 kwietnia 2012 o 11:04 am

    Właśnie zacząłem oglądać -chyba to przelinkuję gdzie się da -jest to w pewnym sensie odpowiedź na mój post
    https://monitorpolski.wordpress.com/2012/04/19/alarm-dla-mieszkancow-usa/#comment-91873
    Dzięki Monitorze za poruszenie tego tematu,wymieniona w tym poscie książka G.bacika nie pozostawia nam złudzeń,ale uwaga -dla ludzi o otwartych umysłach i …mocnych nerwach!!!
    Miłej Niedzieli wszystkim:)))cieszmy się kazdym ,spokojnie spędzonym dniem i kodujmy w sobie uczucie Miłości ,a dlaczego -całkowicie wyjasnia nam to film:
    http://vistafit.manifo.com/woda—welka-tajemnica

    Polubienie

    • monitorpolski 22 kwietnia 2012 o 12:03 pm

     Tak, to widać szczególnie po młodych ludziach. Opętanie jest powszechne. Sądzę, że najważniejszą rolę pełnią w tym media, szczególnie telewizja. Przy cyfrówce to oddziaływanie się jeszcze wzmocni, dlatego chcą uwalić telewizję katolicką za wszelką cenę.

     Polubienie

     • Peryskop 22 kwietnia 2012 o 2:32 pm

      20 kwietnia 2012

      Z. Kuźmiuk

      Dlaczego ciągle kłamią w sprawie tych 8 mld USD dla MFW?

      1. Wczoraj szefowa MFW Christine Lagarde podziękowała i to gorąco władzom polskim za decyzję dofinansowania Funduszu kwotą 6,27 mld euro (8 mld USD) i stało się to po jej spotkaniu z Prezesem NBP Markiem Belką.

      Natychmiast po tej wypowiedzi szefowej MFW przedstawiciel NBP, stwierdził że bank centralny czeka na określenie przez Fundusz warunków umowy i dopiero zarząd będzie się tym projektem zajmował, choć już w dniu 20 stycznia wstępnie zgodził się na wsparcie MFW i upoważnił Prezesa Belkę do negocjacji.

      Wygląda więc na to, że w sprawie pożyczenia tych ogromnych pieniędzy Funduszowi co innego przedstawiciele naszego kraju mówią za granicą, a co innego do Polaków, wyraźnie obawiając się negatywnego odbioru tej decyzji w naszym kraju.

      2. Już wcześniej decyzję w tej sprawie i to niezgodnie z obowiązującym w Polsce prawem, podejmowali zarówno Premier Tusk jak i minister Rostowski.

      Na szczycie UE w grudniu 2011 roku w Brukseli Premier Donald Tusk złożył deklarację, że NBP z rezerw dewizowych udzieli pożyczki MFW, choć nie miał na to ani zgody samego banku centralnego, a także jakiegokolwiek stanowiska rządu.

      Dopiero w styczniu tego roku Rzeczpospolita na łososiowych stronach zawarła informację pochodzącą z komunikatu NBP, że na prośbę ministra Rostowskiego zarząd banku centralnego wyraził wstępną zgodę na udzielenie MFW pożyczki, po uzgodnieniu warunków umowy.

      A więc przygotowania do udzielenia pożyczki były prowadzone w najlepsze, choć wcześniej Premier Tusk i minister Rostowski zapewniali, że jej udzielenie jest związane z naszą trwałą „obecnością przy stole” w ramach unijnego paktu fiskalnego.

      Ostatecznie udało się osiągnąć tę obecność tylko raz w roku i to raczej w drugim rzędzie, bo najważniejsze decyzje kraje strefy euro będą podejmowały we własnym gronie ale jak widać pożyczka dla MFW jest jednak finalizowana.

      3. W przypadku Polski jest jeszcze jeden poważny problem. Sytuacja naszego kraju, który ma postawioną przez MFW do dyspozycji tzw. elastyczną linię kredytową, obecnie w wysokości blisko 30 mld USD, a jednocześnie sam miałby pożyczać funduszowi ponad 6 mld euro, jest co najmniej zastanawiająca…

      więcej:
      http://kuzmiuk.blog.onet.pl/Dlaczego-ciagle-klamia-w-spraw,2,ID465074078,n

      Polubienie

      • hjk 22 kwietnia 2012 o 3:34 pm

       @”sytuacja nszego kraju,…jest co najmniej zastanawiająca…”

       Nie ma się nad czym zastanawiać, bo tu chodzi o to, że ktos na tym zrobi, a ktoś straci…
       ” …i jak zwykle biedni za wszystko zapłacą”…

       Polubienie

       • Peryskop 23 kwietnia 2012 o 12:06 pm

        A Donald T. zapowiada wejście do strefy euro i trwoni nasze miliardy z trupem 😦

        http://blog.pl/index.php?subcontent=1&id=1107
        2012-04-12

        Rober Gwiazdowski
        ROZWÓD POWAŻNYCH EKONOMISTÓW

        „Trzeba zlikwidować wspólną walutę, bo euro okazało się pułapką – twierdzą nawet poważni ekonomiści” – pisze Gazeta Wyborcza.
        http://www.wyborcza.pl/1,75248,11513631,Eksperci__Strefa_euro_do_rozbiorki.html

        Wiem, że to głupio się ciągle narzucać za swoimi racjami, ale problemem nie jest to, że to w CAS mieliśmy rację twierdząc od 2004 roku, że do strefy euro nie ma się co spieszyć, bo pewnie ona upadnie (Milton Friedman dawał jej 10 lat), i nawet nie to, że, a contrario, musieliśmy być „niepoważni”, tylko to, że dziś „poważni ekonomiści”, którzy uważają nas za „niepoważnych”, a ulegają pod naporem faktów w sprawie euro, nadal bronią straconych pozycji tam, gdzie fakty nie napierają ich jeszcze dostatecznie mocno.

        Jako całkiem niepoważny ekonomista – bo prawnik – pisałem w listopadzie 2006 roku, że dobrobyt nie zależy od koloru farby, którym zadrukowany jest papier będący oficjalnym środkiem płatniczym (www.blog.gwiazdowski.pl/index.php?subcontent=1&id=13)

        A jak wziąłem w obronę Pana Prezydenta Lecha Kaczyńskiego za sceptycyzm w sprawie euro, to spotkał mnie ostracyzm i posądzenie o lizusostwo [byłem wówczas przecież przewodniczącym RN ZUS]. Jeden z „poważnych ekonomistów” stwierdził wówczas, że „Lech Kaczyński jest laikiem w sprawie euro. Ma poglądy przeciętnego obywatela”. Jako „przeciętny obywatel” wyraziłem uznanie, że Prezydent RP może mieć takie same poglądy jak przeciętny obywatel. (www.blog.gwiazdowski.pl/index.php?subcontent=1&id=484)

        Ataków było zresztą więcej, o czym pisałem tu:
        http://www.blog.gwiazdowski.pl/index.php?subcontent=1&id=597

        A akurat w tej sprawie (w odróżnieniu od wielu innych spraw) Pan Prezydent miał rację. Niestety, racja ma u nas charakter podmiotowy. Zależy nie od głoszonej tezy, tylko od tego, kto ją głosi. I kiedy.

        Skoro dziś już nawet „poważni ekonomiści” nazywają euro pułapką, to zaczynają o tym pisać i „poważne” gazety. Nouriel Roubini, którego nikt nie słuchał przed wrześniem 2008 roku, napisał o rozwodzie z euro:
        http://www.ft.com/intl/cms/s/0/dc5be3fa-7cac-11e1-8a27-00144feab49a.html#axzz1rohS0aHh

        A Roubini został poważnym ekonomistą jak ogłosił, że być może Karol Marks miał rację, iż kapitalizm zniszczy sam siebie.
        http://www.wyborcza.biz/biznes/1,109170,10124258,Czy_Marks_mial_racje__ze_kapitalizm_sam_sie_wykonczy_.html

        Jego znaczenie i „cytowalność” jeszcze wzrosło. Niektórzy bowiem wyciągnęli wniosek, że ratunkiem dla kapitalizmu jest… socjalizm.

        Choć w tej sprawie z Doktoręm Zagładą polemizowałem (www.blog.gwiazdowski.pl/index.php?subcontent=1&id=1008) to w sprawie euro się z nim zgadzam. Jak powiada jeden z moich znajomych rozwody pogarszają cash flow, źle wpływają na rachunek wyników, a u niektórych prowadzą nawet do dekapitalizacji majątku trwałego, ale bywają czasami konieczne dla ratowania „kapitału ludzkiego”. Problemem rozwodników są jednak często adwokaci, którzy troszczą się głównie o swoje honoraria – co oczywiście doskonale rozumiem i dlatego spraw rozwodowych nie prowadzę. Najgorzej jest, jak sprawę prowadzi adwokat, który/a sam/a jest „po przejściach. A właśnie po takich „przejściach” są dzisiejsi adwokaci rozwodu z euro, którzy zostali „zdradzeni” przez „wspólną” walutę. Jak jest „wspólna”, to nie można z nią robić co się chce, kiedy się chce. Co prawda niektórzy uważają, że lepiej jest mieć 10% w dobrym biznesie niż 100% w kiepskim, ale tylko pod jednym warunkiem, że biznes jest naprawdę dobry. Wspólna waluta była dla niektórych bardzo dobra, ale – jak to często bywa – do czasu. Więc dobrze, że „poważni ekonomiści”, po tym jak stracili głowy podnieceni jej powabami, już się opamiętali.

        Polubienie

        • Józef Bizoń 23 kwietnia 2012 o 12:31 pm

         Tylko po co Pan Prezydent L. Kaczyński pchał wraz z innymi Polskę w łapy UE, podpisał Traktat Lizboński konstytuujący super państwo UE m.in. wraz ze swą walutą EURO?

         Polubienie

         • zenobiusz 23 kwietnia 2012 o 12:50 pm

          Czy Bizoń @ wie ci to obsesja???
          No właśnie.

          Polubienie

         • zenobiusz 23 kwietnia 2012 o 12:55 pm

          A Bizoń @ to gdzie był.Nie mógł jak ten Rejtan,piersi owłosionej obnażyć ,pod nogi się rzucić.???
          No chyba że nieowłosiona ,u Bizonia.Niżej szczegóły akcji.
          Bizoń ,czyli raport ambasadora.Młodzi ,mogą nie znać.

          Polubienie

         • zenobiusz 23 kwietnia 2012 o 1:00 pm

          Tak ,wiem .
          Bizoń @ zaraz napisze,że to Żyd Kaczmarski oczernia.
          Więc ja hasbara,(za skop @) tu złośliwie „rejtanka” ex post,pytam
          zamiast w porę onegdaj,aha,no i że Żyd Wojtyła ,po bizoniowemu współwinny.

          Polubienie

        • Peryskop 23 kwietnia 2012 o 1:59 pm

         Zamiast rozpraszać uwagę, jak czyni to konsekwentnie Zeno=Kłamca=Oszczerca,
         warto się zastanowić czy mechanizmy które już prowadzą walutę € do upadku, nie zadziałają równie destrukcyjnie na pozostałe NWO-plany illuminackich think-tanków ?

         Co myślicie ?

         Pomimo wielu różnic wspólnota obu tych projektów polega na takich czynnikach jak:
         – mrzonki postawienia ekonomii eurolandu na nowych, globalnościowych zasadach;
         – mrzonki poprawienia efektywności gospodarki w każdym z krajów członkowskich;
         – mrzonki podciągnięcia stopy życiowej do najwyższych standardów euro zony.

         Jak widać osiągnięto skutki odwrotne do obiecywanych – nieźle prosperujące kraje jak Irlandia, Hiszpania i Włochy popadły w duże kłopoty, a Grecja stoi „w ogniu” u progu bankructwa.

         Ale być może te skutki – odwrotne do obiecywanych – zostały własnie tak zaplanowane ?

         Jeśli tak, to i obiecanki RAJU NA ZIEMI po wprowadzeniu NWO, też mogą dać gorzkie owoce, zaplanowane w zaciszu i mroku illuminackich kwater głównych i regionalnych.

         ===

         Nu Zeno, do roborty !
         Znów możesz ten wpis obsikać i obszczekać, ażeby zwrócić uwagę innych, jak to się już wielokrotnie tu zdarzało. W swoim iron-biuście doskonale robisz za stracha na wróble, żeby drobinę przepłoszyć i odsłonić pole do działania dla okazów łownych hodowanych na Monitorze Polskim.

         Polubienie

         • hjk 23 kwietnia 2012 o 2:30 pm

          @”Ale być może te skutki – odwrotne do obiecywanych – zostały własnie tak zaplanowane ?”

          Już teraz wiemy, ze tak, ponieważ chodziło o to, by kraje dość bogate i prosperujace doprowadzić do upadku w ramach „globalistycznej urawniowki”: bogatych „sprowadzić do parteru”, a biedaków „wydobyć z sutereny” do owego parteru, co ci uznają za pełnię szczęścia… I nie będa protestowac p. NWO, a nawet ochoczo się dołączą…

          Polubienie

         • zenobiusz 23 kwietnia 2012 o 2:40 pm

          Pery@kop@
          Dziękuję ,ze to jakże inteligentne wprowadzenie zwracające uwagę
          ,na poruszany temat.
          A cóż nas obchodzi euro,my mamy wciąż własną walutę
          .Jedyna ważna sprawa ,jaka stoi przed nami,to na fali,
          narastającego sprzeciwy społeczeństwa,doprowadzić do zmiany rządu,
          metodami pokojowymi,w sposób prawem przewidziany
          .Jeżeli peryskop@
          ,ma ambicje ,wieść dysputy na tematy europejskich finansów,radzę wejść na któryś z blogów w Niemczech,lub Francji,gdzie jako poliglota,ze swiezym spojrzeniem,zostanie peryskop@ z całą pewnością ,przy głębi jego myśli ekonomicznej potraktowany tak,
          jak na to zasługuje.
          Jako Perry Skop doktor=konduktor,powinien uzyskać nawet,
          posłuchanie w Komisji Europejskiej.

          http://zenobiusz.wordpress.com/2012/04/22/nie-pozwolmy-sie-zastraszyc-wladzauwaza-ze-protestuja-tylko-wariaci-dzis-wobec-opozycji-uzywa-sie-podobnych-slow-oszolomy-czy-mohery-spoleczenstwo-jest-jednak-bardzo-roztropne/

          Polubienie

  • tamara 22 kwietnia 2012 o 11:20 am

   Tak ,a udział Alexa J.i Icka ma potwierdzić prawdziwość tej historii?

   Polubienie

   • monitorpolski 22 kwietnia 2012 o 12:05 pm

    Tamara, Alex Jones i David Icke przebudzili miliony ludzi. Nie byłoby praktycznie żadnego ruchu oporu wobec NWO gdyby nie oni. Jane Burgermeister ostatnio mi się przyznała, że tylko AJ i DI uratowali jej życie w zeszłym roku.

    Polubienie

    • tamara 22 kwietnia 2012 o 12:56 pm

     Marek ; tak,ale zamiast przypisywać te faktyczne fakty swoim pracodawcom to przypisują je swoim wrogom ,a naszym sprzymierzeńcom……coż za genialna mistyfikacja…..WALCZYMY SAMI PRZECIWKO SOBIE..!………..czas zacząc czytać miedzy wierszami…….wiele organizowanych tzw protestów przeciw obecnemu systemowi TO celowo organizowane akcje mające na celu zamknąć nam usta….uciszyć nas….uspokoić….abyśmy myśleli,że jest ktoś, kto odwala za nas kupe dobrej roboty……..
     po co mają generalne(genialne) centrum komputerowe? Po to ,aby badać puls społeczeństwa……w pore wykryć niepokoje….i na czas coś zorganizować….na czas kogoś (najlepiej jakiegoś krzyczącego bohatera) wylansować….a najlepiej jak bedzie to jakiś prześladowany bohater….prześladowany za coś co niby udało mu sie odkryć…..coś wielkiego….coś nagłośnionego przez ich(altrnatywne) media…..tak jest z GMO ,tak jest z chemitrails ( czy w 2004 r niebyły one uznane przez ONZ jako istnejący problem?…..i co z tego?)……a ile istnieje fiktywnych i martwych stron internetowych tzw (niby-)walczących i głoszących( już znaną) prawdę? To wszystko jest takie złudne……wszystko kwalifikuje się pod MIND CONTROL

     Polubienie

     • monitorpolski 22 kwietnia 2012 o 4:01 pm

      Zdaję sobie z tego sprawę, że protesty są z góry kontrolowane i organizowane. Nie wszystkie, ale te fale – na pewno. Natomiast bez Alexa wiele rzeczy bym nie wiedział – to co publikuje jest zresztą weryfikowalne. Akurat co do Alexa, sądzę, że jest dal nich głównym problemem. Zobaczysz, niedługo go odstrzelą.

      Polubienie

      • kosiardeyablos 22 kwietnia 2012 o 5:31 pm

       może lepiej zeby nie odtsrzeliwali !Po jak zazcną tak se strzelać do do nas też !

       Polubienie

 4. Extazed 22 kwietnia 2012 o 11:31 am

  Panie Marku proszę nie manipulować faktami. Wczorajsza demonstracja nie była zorganizowana przez pis czy solidarną polskę. Oni sie tylko podłączyli pod owy przemarsz w celu robienia sobie kampanii jak zawsze przy okazji czegokolwiek. Poza tym sytuacja z tv trwam jest dosyć skomplikowana i sposób w jaki wczoraj zostało to przedstawione dalece odbiega od prawdy. Czemu słowem się nie odezwano, że to pan rydzyk zażądał objęcia całego cyfrowego bloku (mają byc 3 bloki) + chciał by jego sygnał był najmocniejszy?

  Polubienie

  • monitorpolski 22 kwietnia 2012 o 11:57 am

   To dla mnie nowość. Proszę o linki do tych informacji. Nigdzie o tym nie słyszałem!

   Polubienie

  • Peryskop 22 kwietnia 2012 o 12:05 pm

   Extazed, piszesz niby rozsądnie ale małe „r” obnaża Twoją nad-zaciekłość.

   A dlaczego wczoraj w telawizji urocza redaktorka zapewniala, ze przeciez nawet bez multiplexu TT może być emitowana ? Żeby ukryć, że problem tkwi w dostępie do sygnału bez kablówek, bo po pierwsze ogromne połacie kraju nie są skablowane, a po drugie kablarze ciągną szmal i mogą dać TT albo nie. (sam zmieniłem kablarza po takim wycofaniu).

   Więc apeluję o obiektywizm, i z dużej litery pisanie nazwisk nawet adwersarzy, bo inaczej robi się chlew. A chyba nie na tym Ci zależało, Eztazed przez duże E ?

   Polubienie

   • Extazed 22 kwietnia 2012 o 12:43 pm

    Był to błąd, niezauważony przeze mnie. Przepraszam najmocniej księdza Rydzyka.
    Panie Marku, postaram się dostarczyć źródła jak najszybciej, bo cała sprawa jest dosyć pogmatwana i wina leży po obu stronach.

    Życzę spokojnej niedzieli wszystkim.
    Pozdrawiam : )

    Polubienie

    • monitorpolski 22 kwietnia 2012 o 12:47 pm

     Spokojnej jak spokojnej, właśnie słyszę, że narciarze uprawiający swój sport w wysokich pasmach gór mają coraz częściej białaczkę. Fukushima lub przenikanie przez jonosferę wysokoenergetycznych cząstek wiatru słonecznego?

     Polubienie

     • hjk 22 kwietnia 2012 o 3:45 pm

      Ciekawe, wchodze czasem na stronę:
      http://inters.bayern.de/kfue/station2.htm
      i mamy tam dane sumaryczne radioaktywności powietrza z miast, a wiec blisko poziomu morza, ale są i ze stacji na Zugspitze (ok 2000 m) i tam są znikome, podczas gdy w miastach są czasem dość znaczne skoki…
      wiec to chyba nie przez te cząstki uwzględniane w tych pomiarach, albo fałszują z tej góry, bo tam jest kolejka linowa i ludzie by nie chcieli jeździć 🙂

      Polubienie

      • monitorpolski 22 kwietnia 2012 o 4:03 pm

       To dotyczy USA. W Europie chyba nie ma zagrożenia (jeszcze).

       Polubienie

  • sara10 22 kwietnia 2012 o 9:12 pm

   @Extazed
   Wybacz, ale najzwyczjniej kłamiesz, bądź dokonujesz próby dezinformacji. Słuchałam spotkań przedstawicieli Lux Veritatis (oni ubiegają się o nadawanie na multipleksie, a nie o. Rydzyk – tak dla ściłości) z KRRiTV emitowanych z sejmu. Wypowiadały sie obie strony. Rzecz przedstawia się następująco:
   1. Przyznano miejsce na multipleksie podmiotom, które NIE MIAŁY PIENIĘDZY (w tym czasie brały pożyczki z banku), które NIGDY nie nadawały (np. jedno miejsce przyznano na nadawanie tylko muzyki disco polo).
   2. TRWAM posiada wystarczająco dużo pieniędzy, by pokryć wszystkie wydatki z tym związane. Udowodniła to bezapelacyjnie dyrektor Lux Veritatis (nikt do wyliczeń nie wysuwał zastrzeżeń).
   3. Posłowie wykazali czarno na białym, że podmiotami (bez kasy) są osoby związane z TVNem. Okazało się ponadto, że jeden ze szczęśliwców (nie związany z TVNem), po otrzymaniu koncesji sprzedał ją natychmiast również TVN-owi. Tak więc, na pierwszym multipleksie ma nadawać na wszystkich programach TVN z POLSATEM.
   4. I wreszcie ostatnia sprawa – bzdury totalne piszesz (cyt.) ” pan rydzyk zażądał objęcia całego cyfrowego bloku (mają byc 3 bloki) + chciał by jego sygnał był najmocniejszy?” Czy masz pojęcie czym jest multipleks?! Większej bzdury nie czytałam!

   POwsko/komusza władza niesie ze sobą tylko zniszczenie, nienawiść i niewyobrażalną chciwość. A wszystko pod hasełkiem „by żyło się lepiej” oczywiście NAM (kolesiom end company).

   Polubienie

 5. pola 22 kwietnia 2012 o 12:34 pm

  W walce w obronie Telewizji Trwam zjednoczyły się różne, czasem nawet zwaśnione środowiska, pokazując, że pomimo pewnych różnic łączą nas wartości katolickie. Przez wieki wartości te były fundamentem rozwoju i trwania naszego Narodu. Na demonstracji w Gdańsku ze zdziwieniem
  zauważyłam osoby, które jeszcze przed rokiem nie oglądały Telewizji Trwam, a nawet wyrażały o niej negatywne opinie. Dziś widzą to zupełnie inaczej, dostrzegając, że ci, którzy tak zawzięcie zwalczali toruńską stację telewizyjną, dążą do podcięcia korzeni, z których wyrasta Naród Polski. Wobec tego nikt, kto twierdzi, że jest duchowym uczniem Papieża Jana Pawła II, nie może być obojętny, wszak to Ojciec Święty prosił: „Proszę was, abyście całe to duchowe dziedzictwo, któremu na imię „Polska”, raz jeszcze przyjęli z wiarą, nadzieją i miłością – taką, jaką zaszczepia w nas Chrystus na chrzcie świętym – abyście nigdy nie zwątpili i nie znużyli się, i nie zniechęcili – abyście nie podcinali sami tych korzeni, z których wyrastamy”. Kto dziś w naszym imieniu, jeśli nie Telewizja Trwam, przeciwstawi się tzw. małżeństwom jednopłciowym, adopcji dzieci przez homoseksualistów, usuwaniu krzyży z miejsc publicznych, mordowaniu dzieci nienarodzonych, które powinny być przyszłością Narodu. Skąd młodzież dowie się, że żołnierze podziemia antykomunistycznego byli bohaterami, jeśli nie będzie się o tym uczyć w szkołach i na dodatek Seweryn Blumsztajn (jak miało to miejsce w tym roku) w dniu Narodowego Święta Żołnierzy Wyklętych napisze na łamach „Gazety Wyborczej”, że byli oni zbandyconymi żołnierzami czasu wojny. Musimy pamiętać, że to nikt inny, tylko my sami i nasze dzieci będziemy ofiarami społeczeństwa opartego na antywartościach. A rachunek sumienia będziemy zdawać nie przed dyrektorem zakładu, w którym jesteśmy zatrudnieni, ale przed Panem Bogiem.

  Anna Kołakowska
  http://www.radiomaryja.pl/artykuly.php?id=1143728

  Polubienie

  • monitorpolski 22 kwietnia 2012 o 12:44 pm

   …Seweryn Blumsztajn napisze, że podziemia antykomunistycznego byli zbandyconymi żołnierzami czasu wojny..
   No to się sam wyeksponował dla kogo pracuje.

   Polubienie

 6. Tola 22 kwietnia 2012 o 1:02 pm

  @Aska,hjk -wpisuje tutaj,bo na poprzedniej stronie nie bylo juz miejsca:piszesz:
  “uświadamiać ludzi w takich grupach”
  i
  „Ale żeby to móc robić, to trzeba być w tych grupach, bo jak sobie inaczej to wyobrażasz?”
  Chodzilo mi o to,zeby zastanowicz sie nad kluczem,ktorym mozna by skutecznie do ludzi dotrzec.
  Rozne grupy potrzebuja innego klucza.Ja podalam pare przykladow jak takie klucze sobie wobrazam :)))

  Polubienie

  • Aśka 22 kwietnia 2012 o 1:24 pm

   a ja powtórzę to, co napisałam na poprzedniej stronie:
   Aśka 22 Kwiecień 2012 o 10:37 am

   Tola, hjk – ze wszystkim się zgadzam, ale to potrwa wieki całe. Jak długo już o tym mówimy? I co się dzieje? Nic. Wieści z frontu jakie przynosimy, to takie, że ludzie nie chcą tego wszystkiego słuchać. Trzeba to robić jak najbardziej, ale także szukać już istniejących grup, aby to się wszystko rozrastało jak najszybciej, bo czasu mamy coraz mniej.
   ___
   Z jednym się zgadzam, że „różne grupy potrzebują innego klucza”, jednak żeby to nie było usprawiedliwianiem samego siebie, że coś robię. Wiem, jak takie akcje w pojedynkę się kończą.

   Polubienie

   • hjk 22 kwietnia 2012 o 3:48 pm

    OK, przepisuję stamtąd:
    Oczywiście, ze już istniejące grupy maja się tym wszystkim zająć, tylko trzeba do nich dotrzeć, pokazać potrzebę działań programowych i tego, by się zjednoczyły w tym wspólnym zadaniu z innymi o często innym profilu działania. Gdy się wszyscy skomunikują i “policzą” zobaczą czy poczują, jaka siłą dysponują…
    Trzeba odwrócić “dziel i rządź” w “jednocz i służ (albo rządź się sam)”. Potem trzeba będie iluś tam zjazdów przedstawicieli, aby skoordynować opracowane programy i potem to już taktyka – od czego zacząć i jak realizować ustalony program, no ale tu powinna pomóc lokalność i różnorodność – spory powinny zniknać, kazdy będzie realizował to, co będzie chciał, jesli nie bedzie zgody na “jedną linie”…

    Mizia już poczuł blusa i załozył “blog zjednoczeniowy” 😉
    Sam blog chyba nie wystarczy, ale dobre i to, moze być kilka wiodących blogów i też mogą być “zjednoczeniowe” 🙂

    Polubienie

    • Aśka 22 kwietnia 2012 o 4:03 pm

     no to ja też przepisuję:

     hjk 22 Kwiecień 2012 o 2:46 pm
     Oczywiście, ze już istniejące grupy maja się tym wszystkim zająć, tylko trzeba do nich dotrzeć, pokazać potrzebę działań programowych i tego, by się zjednoczyły w tym wspólnym zadaniu z innymi o często innym profilu działania. Gdy się wszyscy skomunikują i “policzą” zobaczą czy poczują, jaka siłą dysponują…
     […]
     _____
     hjk, chyba Ciebie nie rozumiem, jak to technicznie miałoby wyglądać. Docierasz do jakiejś grupy i pokazujesz grupie, która już ma swój program, potrzebę działań programowych i mówisz im, żeby się zjednoczyły w tym wspólnym działaniu z grupą Y?

     Polubienie

     • hjk 22 kwietnia 2012 o 8:32 pm

      @”…jak to technicznie miałoby wyglądać. Docierasz do jakiejś grupy i pokazujesz grupie, która już ma swój program, potrzebę działań programowych i mówisz im, żeby się zjednoczyły w tym wspólnym działaniu z grupą Y?”

      ja mam np. kilku znajomych nalezących do różnych grup i zawsze one czymś sie tam zajmują. Trzeba tylko wybadać, czy orientują się w sytuacja i ze jest taka konieczność współpracy miedzygrupowej na płaszczyźnie programowo – przyszłościowo – patriotycznej. A oni sami powinni sie jakoś dołaczyc – czy to programowo, logistycznie, organizacyjnie. Ideałem byłoby dotrzeć do liderów tych grup, umówić na wspólne spotkanie, uświadomić i zachęcić do pracy, a jak się uda to oni dotrą do swoich, itd. Po prostu – wszystkie „ręce na pokład”, bo ojczyzna woła…

      tak to sobie wyobrażam, moze ktoś będzie miał jakies inne pomysły. pewnymi osrodkami koordynacyjnymi czy informacyjnymi.

      Polubienie

      • tamara 23 kwietnia 2012 o 7:30 am

       A gdyby tak dotrzeć do bossów różnych band,gangów i maffii?mają potenciał,są odważny i są wszędzie………Uświadomić ich,że przyczyną dla ,której miedzy sobą walczą jest zgniły system.System,który z radością patrzy jak gangi miedzy sobą walczą i nawzajem się wybijają
       …..gdyby zjednoczyli swoje siły i zaczęli walczyć z tymi u góry? …..HALLO BOSS-y CO WY NA TO? Nie czas się zjednoczyć…my strachliwy potrzebujemy WAS!
       WSZYSTKIE RęCę(i nie tylko) NA POKłAD!!!!
       yeaaaaaaaaah

       Polubienie

       • Tola 23 kwietnia 2012 o 8:55 am

        @tamara -widze,ze jestes cala w skowronkach 🙂
        A propos twojego wpisu powyzej , to czy nie wiesz ze ich glownym partnerem „biznesowym” jest rzad?

        Polubienie

        • zenobiusz 23 kwietnia 2012 o 9:06 am

         To co się nam prezentuje,to metoda stosowana w krajach silnie katolickich,konsolidacja ,basów podziemia ,handlarzy narkotyków,broni ,żywego towaru,organów do przeszczepu,nadzorców prostytucji i przemysłu aborcyjnego.Plan B dla miejsc gdzie „elity” nie są trwale zmasonizowane.No pięknie.To znaczy,że „dobrzy iluminati” rozmawiają o takim wariancie dla Polski,skoro naszej Tamara@ się taka myśl wypsnęła.To powinno nam pochlebiać.Boją się nas.Kolumbia ,właśnie przy pomocy różańca ,drugi już raz ,udaremniła takie posunięcia w stosunku do siebie.

         Polubienie

        • zenobiusz 23 kwietnia 2012 o 9:13 am

         Ale to znaczy,że jest jak za komuny.Ruscy ,zawsze mawiali Polak jak rzodkiewka,z zewnątrz czerwony ,w środku biały,czyli jak co to biało-czerwony.I tak jest dalej.Tylko powierzchowna,niepewna warstewka,brudu,fałszerstwami wyborów,umocowana przy władzy.Trzeba więc konfliktować społeczeństwo ,z policją i służbami,a po cichu,szykować nowe „elity” które, a jakże pod hasłami ,narodowo antysemickimi,mają być lokalnym „zbawcą”.Palikot,to czubek góry lodowej.

         Polubienie

        • Peryskop 23 kwietnia 2012 o 10:19 am

         Tamara, czy możesz nam podać adres obłoku, na którym się bujasz ?

         Polubienie

         • jerkey 23 kwietnia 2012 o 10:39 am

          Ta @Tamara kojarzy mi się jakość dziwnie z komunistycznymi nowoływaczami z I połowy XX wieku. Oni także wierzyli wtedy w utopie, a byli wykorzystywani przez bezwzględnych diabłów w ludzkiej skórze. Tamaro – upadek z obłoku jest bardzo bolesny, a czasami śmiertelny.

          Polubienie

         • zenobiusz 23 kwietnia 2012 o 10:49 am

          zenobiusz 22 Kwiecień 2012 o 3:58 pm
          6 4 Oceń wpis

          Przytoczę fragment ,już,dziś. powiedziany.Bez specjalnej reakcji.

          tamara 22 Kwiecień 2012 o 4:32 pm
          6 5 Oceń wpis

          Ależ tak,NOWA WSPANIAŁA RELIGIA. z którą zgodzą się wszyscy ludzie.Leninizm,się nie sprawdził,macie nowy model.Tylko będziecie musieli wyrżnąć katolików.

          Odpowiedz
          tamara 22 Kwiecień 2012 o 4:32 pm
          6 5 Oceń wpis
          Zenobiusz; dlaczego odrazu wyżynać? Uspokuj się do choroby do cholery; chodzi o prawde.Czy Tobie na niej niezależy? Bronisz i zwalczasz sam niewiedząc kogo i co.

          Odpowiedz
          zenobiusz 22 Kwiecień 2012 o 5:00 pm
          5 5 Oceń wpis
          Acha,nie od razu wyrżnąć!!!!,no tak bolszewicy,potrafili się najpierw pastwić miesiącami.Aleć mocodawcy iluminatów,,tj demony tego właśnie potrzebują ujemnej energii bólu strachu,i cierpienia.

          Odpowiedz
          zenobiusz 22 Kwiecień 2012 o 5:43 pm
          7 3 Oceń wpis
          Adminka pisze:
          22 Kwiecień 2012 o 13:28
          Aha, jeszcze ksiądz Adam mówił podczas kazania, że teraz aż do świąt Zesłania Ducha Świętego powinniśmy się codziennie modlić o dary DŚ, zwłaszcza o dar męstwa przed czekającymi nas już wkrótce prześladowaniami.
          http://wobroniewiaryitradycji.wordpress.com/2012/04/21/kawiarenka-21-23-kwietnia-2012/#comment-3240

          zenobiusz 22 Kwiecień 2012 o 5:18 pm
          4 4 Oceń wpis
          Zresztą,faktycznie,czemu miało by być inaczej:
          http://www.minelinks.com/war/prologue_pl.html
          Kapłani w Chersoniu byli ukrzyżowani. Arcybiskup Andronnikov w Permie miała oczy wydłubane, a jego uszy i nos odcięty. Byli Czekiści, którzy rozcinali ich ofiar brzuch, wyciągali jelito cienkie, przybijali je do słupa telegraficznego, i batem zmuszali ofiarę do biegania wokół słupa nawijając całe jelito. Oczy dostojników kościelnych były wydłubane, ich języki obcięte, a oni pochowany żywcem. Biskup Woroneż gotowano żywcem w dużym garnku, potem mnisi, z rewolwerem do głowach, zostali zmuszeni do picia „wywaru”. W Charkowie osoby były skalpowane. W Tzaritsyn i Kamyszyn ręce amputowano piłą. W Połtawie i Kremchug ofiary nabijano na pal. W Odessie byli żywcem w piecach lub rozrywani na kawałki. W Kijowie, ofiary znajdowały się w trumnach z rozkładającymi się ciałami i pochowany żywcem. W Woroneżu ofiary tortur zostały wsadzone w beczkach, w których gwoździe były wbite od zewnątrz, aby wystawały wewnątrz, a następnie beczki zostały toczone.

          Polubienie

        • Peryskop 23 kwietnia 2012 o 2:18 pm

         Tamara: „A gdyby tak dotrzeć do bossów różnych band,gangów i maffii?”

         Piszesz te słowa z taką łatwością, jakbyś miała już takie docierania za sobą 😀

         Opowiesz nam jak było ?
         Czy nakłoniłaś choć jednego bossa gangu do czynienia czegoś pozytywnego dla ogółu ?

         Polubienie

       • deliriumworld 23 kwietnia 2012 o 12:48 pm

        „A gdyby tak dotrzeć do bossów różnych band,gangów i maffii?mają potenciał,są odważny i są wszędzie………”
        Tamara, miałaś na myśli Bossów z ZUS i US, to są w prawie każdym większym miasteczku w Polsce, możesz do nich dotrzeć !

        Polubienie

        • Peryskop 23 kwietnia 2012 o 2:24 pm

         @deliriumworld, bingo !
         Nie widząc Twojego wcześniejszego wpisu uderzyłem w sąsiednią strunę Tamary.

         I trzeba przyznać, że ma je nieźle naciągnięte 😀

         Polubienie

         • hjk 23 kwietnia 2012 o 2:39 pm

          tak szczerze mówiąc, to tylko mafia włoska i zdaje sie wietnamska czy chińska, moze jeszcze po części jakaś inna „chroni” własnych obywateli, zreszta zdaje się geneza np. włoskiej była taka, by przeciwstawć się roznącej pazerności „państwa” socjalistycznego… Ale może mogę sie mylić, ktoś wie?

          Stąd moze Tamara ma taka romantyczną wizję „gangsterów gentemenów” 🙂
          jednak musisz Tamara trochę postudiować „genetykę” i zobaczyć, ze u nas to całkiem inaczej. A żeby studia nie były nudne, polecam zbeletryzowaną wersję – rodzimego odpowiednika „Ojca chrzestnego” czyli trylogię W.Łysiaka – w tym dwie pozycje „Dobry” i „Nalepszy”…

          Polubienie

         • zenobiusz 23 kwietnia 2012 o 3:13 pm

          hjk@
          Znów zdumiewa mnie różnica poziomu wpisów,spod jednego nicka.

          „zreszta zdaje się geneza np. włoskiej była taka, by przeciwstawć się roznącej pazerności “państwa” socjalistycznego… Ale może mogę sie mylić, ktoś wie?”
          Morte Alla Francia Italia Anela tzn., śmierć Francuzom hasłem Włochów.

          Mafia sycylijska powstała podczas hiszpańskiej okupacji Sycylii, jako ruch oporu skierowany przeciw władzom okupanta. Mieszkańcy wyspy tracąc zaufanie do niesprawiedliwych praw, które wprowadzili hiszpańscy najeźdźcy, zaczęli organizować własny kodeks prawny i grupy zbrojne dla obrony. Niektórzy historycy uważają, że termin mafia pochodzi od sycylijskich rebeliantów, którzy zrzucili w 1282 jarzmo francuskiej okupacji.

          W Wielki Poniedziałek 1282 roku doszło do zgwałcenia włoskiej panny młodej w dniu jej ślubu przez francuskiego żołnierza. W odpowiedzi na gwałt, Sycylijczycy, pragnąc pomścić hańbę rodaczki, zaatakowali garnizon francuskich żołnierzy; zginęły tysiące Francuzów; wieść o tym wydarzeniu rozeszła się do kolejnych miasteczek Sycylii, prowokując falę dalszych rozruchów. W języku włoskim ma fia oznacza „moja córka”, co stało się okrzykiem bojowym Sycylijczyków. Ma fia! ma fia! miała ponadto błagalnie krzyczeć matka zgwałconej dziewczyny.

          Nazwa MAFIA pochodzi od pierwszych liter hasła, które towarzyszyło Sycylijczykom podczas niewoli francuskiej (pod rządami dynastii Andegawenów)
          Prosimy o wykład o „socjaliźmie” z tego okresu.

          Polubienie

         • Peryskop 23 kwietnia 2012 o 5:20 pm

          Zeno: „Znów zdumiewa mnie…”
          No nareszcie zaczynasz dostrzegać, że świat nie jest taki jak się wydaje.
          Sporo jeszcze przed Tobą, ale postęp wyraźny. Chyba zmieniłeś okulary…

          Polubienie

         • zenobiusz 23 kwietnia 2012 o 5:44 pm

          Tak,podobnie było z Fakir@ vel antymaterialny@,
          z którego z uporem ,robisz Cejrowskiego,choć wiesz ,że to nieprawda,
          podobnie z hjk@ i z tobą pery@skopie,
          Nawet,dzisiaj,twoje wypowiedzi są nijakie,i wymemłane.
          Nie ma jednolitości stylu,i temperamentu.
          Zero osobowości,a nawet,chyba i ,
          nieznajomość wcześniejszych tekstów.

          Polubienie

         • tamara 23 kwietnia 2012 o 8:55 pm

          Oprócz hjk;…… pozostali interlukatorzy ;czy to temat Maffi i gangów tak Was zafascynował? Czy to,że tamara o tym napisała? Zastanawia mnie Wasz sposób myślenia…..faktem jest,że wszelkie (niepotrzebne)spory,dyskusje są zaprogramowane(zgórnie sterowane) i nikt nie
          zdaje sobie z tego sprawy….szkoda……..ale jeśli ktoś zna jakiegoś wielkiego BOSS-a to prosze dać na mnie namiary…. 🙂 🙂 🙂

          Polubienie

    • Tola 22 kwietnia 2012 o 5:28 pm

     @hjk – no pieknie to napisales -to tez dokladnie mialam na mysli:)))

     Polubienie

 7. TajemniczyPan 22 kwietnia 2012 o 1:12 pm

  DCA – Lek na raka [PL]

  Polubienie

  • Annah. 22 kwietnia 2012 o 2:20 pm

   Jakieś pół roku temu, było coś na ten temat, przekopiowałam do Królowej.
   Lek nie jest toksyczny, nie jest drogi a doświadczenia przyjmowania go przez całe życie przez chorych na jakąś przypadłość genetyczną wskazują iż testy na ludziach przeszedł pozytywnie, ale widać że coś kombinują żeby choć opóźnić pod pozorem testów na pacjentach.
   Warto zapamiętać ten związek i polecać chorym już dziś, kiedy cena jest do przełknięcia, bo skuteczność jest potwierdzona.

   Polubienie

   • hjk 22 kwietnia 2012 o 3:51 pm

    To o to chodzi?
    http://www.nadca.pl/nadca-informacje-o-zwiazku

    Polubienie

    • Annah. 22 kwietnia 2012 o 4:06 pm

     Nie wiem do końca ale zapytam w swoim sklepiku z odczynnikami czy dodatek sodu w tym związku jest standardowo. Widzę że cena jest jednak dość wysoka mam nadzieję że ze względu na szum medialny i częste pytania…
     http://www.nadca.pl/nadca-suchy-proszek
     A tu treść sprzed prawie roku:
     Kanadyjscy naukowcy znaleźć proste lekarstwo na raka, ale poważne firmy farmaceutyczne nie są zainteresowane.
     Naukowcy z University of Alberta w Edmonton, Kanada ma wyleczyć raka w ubiegłym tygodniu, ale jest trochę marszczyć w wiadomościach lub w TV. Jest to prosta technika, za pomocą bardzo podstawowych leków. W metodzie wykorzystuje się dichlorooctan, który jest obecnie stosowany w leczeniu zaburzeń metabolicznych. Tak więc nie ma obaw o skutki uboczne lub o ich długofalowych skutków.

     Ten lek nie wymaga patentu, więc każdy może zastosować je powszechnie i tanio w porównaniu do kosztownych leków onkologicznych produkowane przez duże firmy farmaceutyczne.

     Kanadyjskich naukowców testowałem tego dichlorooctan (DCA) w komórkach człowieka, ale zabił rak płuc, piersi i komórek raka mózgu i lewej zdrowe komórki w spokoju. To wyniki badań na szczurach zadane z ciężką guzy zmniejszyły się ich komórki, gdy karmiono wodą z dodatkiem DCA. Lek ten jest powszechnie dostępne i techniki jest łatwe w obsłudze, dlaczego duże firmy farmaceutyczne nie są zaangażowane? Albo Media zainteresowani tym znaleźć?

     Firmy farmaceutyczne nie inwestują w badania naukowe, ponieważ metody DCA nie może być opatentowane, bez patentu nie może zarabiać pieniądze, tak jak oni teraz robią z AIDS Patentowym. Od firm farmaceutycznych nie rozwinie tego artykułu mówi, że inne niezależne laboratoria powinny rozpocząć produkcję tego leku i zrobić więcej badań, aby potwierdzić wszystkie powyższe ustalenia i produkcji narkotyków. Wszystkie podstawy można zrobić we współpracy z uniwersytetami, którzy chętnie pomagają w takich badań i może rozwijać się skutecznym lekiem w leczeniu raka.

     • alosc art.
     http://translate.google.com/translate?u=http%3A//www.dca.med.ualberta.ca/Home/Updates/2007-03-15_Update.cfm&langpair=auto|pl

     millena461
     16 Maj 2011 o 4:36 am |

     DCA jest bezwonny, bezbarwny, tani, względnie nietoksyczny, małe cząsteczki. Naukowcy z University of Alberta zdaniem mogą wkrótce być wykorzystywane jako skuteczne w leczeniu wielu odmian raka.
     Dr Evangelos Michelakis’a, profesor j. Zakład Medycyny wykazały, że dichlorooctan (DCA) powoduje regres w kilku nowotworów, w tym płuc, piersi i guzów mózgu.
     Michelakis’a i jego współpracownicy, w tym doktora kolega dr Sebastian Bonnet, opublikowały wyniki swoich badań w czasopiśmie „Cancer Cell”.
     Naukowcy i lekarze mają stosować DCA przez dziesiątki lat w leczeniu dzieci z wrodzone wady metabolizmu z powodu chorób mitochondrialnych. Mitochondria, jednostek wytwarzających energię w komórkach, które zostały połączone z rakiem od 1930 roku, kiedy naukowcy po raz pierwszy zauważył, że te zaburzenia organelli gdy rak jest obecny

     Polubienie

     • Annah. 23 kwietnia 2012 o 1:49 pm

      Dla zainteresowanych potwierdzam że chodzi o NaDCA, sód ma neutralizować żrący środek DCA.
      Sposobu dawkowania firma nie podaje – tutaj najlepiej kontaktować się u źródła, ale dobrze wiedzieć iż można nabyć związek w sklepikach z odczynnikami, warto obdzwonić kilka, bo teraz ceny mogą być zawyżane.

      Polubienie

  • Aśka 22 kwietnia 2012 o 3:59 pm

   skrótowe informacje z tego filmu:

   Nowy specyfik na raka kwas dichlorooctowy – DCA Uniwersytet Alberty w Edmonton w Kanadzie

   Lek przeszedł już pierwszy etap testów, ale badacze nie wypróbowali go jeszcze na pacjentach chorych na raka. Obecnie są na etapie zabezpieczania publicznych funduszy, nie z firm farmaceutycznych, tak żeby lek był dostępny niedrogo.

   Mają nadzieję rozpocząć masowe testy kliniczne w następnym roku.
   […]
   Prawda jest taka, że nie możecie go dostać, nie dlatego że jest niebezpieczny, ale dlatego że nie jest maszynką do robienia pieniędzy.

   Doktor Evangelos Michelakis – jest jednym z głównych badaczy pracujących nad DCA w wywiadzie mówi on:
   – Mamy zamiar zacząć próby kliniczne na ludziach, tutaj na uniwersytecie, myślę że rozpoczniemy je w przeciągu następnych kilku miesięcy.

   Czy ten lek był wykorzystany do czegoś innego? Czy znajduje się on teraz na rynku?

   – Nie ma go na rynku i nie znajdziesz go w aptece. Można go kupić w dużych ilościach od firm chemicznych, które sprzedają chemikalia, jednakże jest on używany od ponad 30 lat, w leczeniu bardzo rzadkich chorób metabolizmu, zazwyczaj u dzieci.

   Ciężko było ci zwrócić na to uwagę kogokolwiek, ponieważ nie ma z tego żadnych pieniędzy?

   Swoimi słowami streszczam odpowiedź. Odpowiedział, że ciężko, że nawet firmy ubezpieczeniowe, które na wprowadzeniu tego leku mogłyby zaoszczędzić wiele pieniędzy, nie są zainteresowane sponsorowaniem badań, chyba ze względu na to, że istnieją pewne przepisy zabraniające firmom ubezpieczeniowym inwestować w takie badania.

   Polubienie

   • ALFA 22 kwietnia 2012 o 4:43 pm

    Lek DCA jest już od dawna to żadna nowość,odżywiajcie się według grupy krwi ,nie wrzucajcie śmieci do swojego organizmu to będziecie zdrowi.Dawniej jedliśmy piliśmy to co się teraz zaleca i byliśmy zdrowi.tj. soda B17, witaminy ,aminokwasy i minerały.A zadowoleni jesteście, że możecie kupić gotowe .Trzeba myśleć ,że co się robi samemu to wiemy co jemy.

    Polubienie

    • rabarbarek 22 kwietnia 2012 o 9:34 pm

     Wlasnie syn z narzeczona wrocili z dluzszego pobytu w USA. Tylu bezdomnych nigdy tam nie bylo. Na chodnikach siedza narkomani, AA , kobiety w ciazy i rodziny z dziecmi. Wszyscy prosza o pomoc na zakup srodkow niezbednych do zycia , w zaleznosci od potrzeb. Prawdziwa ” urawnilowka” wedlug Change Yeswecan.

     Trafili tez do restauracji , ktora oferuje darmowe dokarmianie kazdego , kto wazy wiecej niz 130 kiogramow. To promocja zlego odzywiania , powiem wiecej , to zart z Amerykanow. Najpierw ich podtuczyli GMO , otumanili lekami i reklamami frytko-hamburgerowymi, a teraz aby ich dorznac , przy salwach smiechu, oferuja im kolejne smiercionosne dawki ” zdrowej zywnosci”. Taka knajpa , zamiast restauracja , powinna nazywac sie ubojnia…

     Polubienie

 8. tamara 22 kwietnia 2012 o 1:29 pm

  Peryskop; przeczytałam …..przeczytałam dwie strony wstecz….pozostawie bez komentarza,bo jest tu zmutowany gatunek t podjadka…. t podglądacz,który ma nas na oku bo wymyślił ciekawą teorie o razem działających tu skonfliktowanych agentach…..zdrowo się tu wczoraj uśmiałam…..pozdrawiam

  Polubienie

  • Peryskop 22 kwietnia 2012 o 2:52 pm

   A turkuć@biust już Cię dolną łapką pacnął !

   Polubienie

   • tamara 23 kwietnia 2012 o 7:50 am

    Ja wiem,że czasaaaaaaaaami daje mi też łapki w góre….prawda Zenobiuszku? 🙂

    Polubienie

  • zenobiusz 22 kwietnia 2012 o 3:24 pm

   Peryskop 21 Kwiecień 2012 o 12:28 pm
   4 0 Oceń wpis
   Tamara, i dziękuję Ci za kilka ciepłych słów, którymi załatwiłaś sobie nominację do wirualnej tzw. “grupy”, a w konsekwencji możesz liczyć, że Zeno i Ciebie nazwie “bydlakiem”, albo wręcz “kanalią” – jak to uczynił w swojej e-norce w stosunku @hjk, którego – jak rasowy zbój – najpierw skusił do zajrzenia tam, a potem walnął “kanalią” i zbanował.

   Co ciekawe w tym polowaniu na zapadnię Zeno@biusta wsparł wtedy sprzymierzony trolllll @libro77 nazywając @hjk “Złotym Ryjem”. Czy to nie przykład perwersji gdy tak się nazywa ofiarę napaści werbalnej ? Oczywiście każdy kto zna psychologię to wie, że napastnik żeby poprawić sobie samopoczucie musi swą ofiarę zbestializować, albo zdemonizować

   Twój wpis świadczy też o Twojej odwadze i integralności osobowej, co dawało się odczuć już w poprzednich odsłonach Tamarologii

   Masz rację podkreślając fakt, że Zeno podpiera się Bogiem w swoich niecnych działaniach, bo myślał że ma tu do czynienia z bojaźliwym ciemnogrodem, który nie pozna się na laminowaniu fragmentów Biblii własnymi “upiększeniami”.

   Przypomnę, że trollll @libro77 też nas próbował brać na te triki pod religię, żadał ode mnie publicznego “wyznania wiary” (charakterystyczne , że Zeno też !), a jeszcze jako @rmld77 wszedł do akcji na Monitora Polskiego cieknąc wazeliną – w tym imputując mi sto kilkadziesiąt IQ, co od razu wzbudziło moje podejrzenia, jak się potem okazało całkowicie zasadne.

   I tu dochodzimy do kapitalnej konkluzji :
   trollle mogą spełniać ważną i pozytywną rolę ale do tego trzeba ich zdekonspirować !

   Przecież bez bezczelnej i wulgarnej szamotaniny Zeno@biusta nie dałoby się tak doskonale nagłośnić “okęckiego bezodlotu” ani sposobów podkładania fejków jako “dowody”.

   Przy tej okazji mogliśmy wpis po wpisie prześledzić jak sprytnymi metodami działa hasbaria.

   A nawiasem mówiąc ja też miałem okres – wbrew oficjalnej propagandzie każdy je miewa! – gdy w masonerii i illumintie nie dostrzegałem zagrożeń dla świata, a widziałem wiele wartości – od mądrości, poprzez wysoki stopień organizacyjny, skuteczność działania, aż po natchnione zbliżenie transcendentalne.

   Ale tamten okres fascynacji jak to każdy okres – kiedyś się skończył

   Wystarczyła większa wiedza, selekcja szumu i konfrontacja z faktami

   Nie wiem czy powinienem Ci życzyć zakończenia okresu Twojej fascynacji illuminatie, bo przecież życie w atmosferze sympatycznych wyobrażeń jest milsze i łatwiejsze

   A ponadto jakaś szansa jednak jest, że w tej delikatnej materii to Ty masz więcej racji niż ja
   I ta niepewność powinna nas raczej zbliżać niż antagonizować.
   https://monitorpolski.wordpress.com/2012/04/20/czy-w-polsce-dojdzie-do-wojny-domowej-dyskusja/

   Polubienie

   • zenobiusz 22 kwietnia 2012 o 3:26 pm

    https://www.google.pl/search?sourceid=chrome&ie=UTF-8&q=ZENOBIUSZ%3DK%C5%81AMCA%3DOSZCZERCA+.
    W linku sposób,jak można zniszczyć ,człowieka ,nie mając po temu żadnych argumentów.
    Prosty zabieg techniczny.I już się nie wytłumaczy,w masowej opinii,bo dociekliwi są,
    nieliczni.Klasyczna metoda wyszkolonego agenta w wojnie informacyjnej.

    Polubienie

    • zenobiusz 22 kwietnia 2012 o 3:27 pm

     Nie wiem czy powinienem Ci życzyć zakończenia okresu Twojej fascynacji illuminatie, bo przecież życie w atmosferze sympatycznych wyobrażeń jest milsze i łatwiejsze

     A ponadto jakaś szansa jednak jest, że w tej delikatnej materii to Ty masz więcej racji niż ja
     I ta niepewność powinna nas raczej zbliżać niż antagonizować.

     ———————————————————————————————————-
     Pozdrowienia dla „dobrych iluminatów.

     Polubienie

     • tamara 22 kwietnia 2012 o 3:53 pm

      dziekuje ;
      https://monitorpolski.wordpress.com/2012/04/20/wydarzenia-i-komentarze-21-kwietnia-2012-r/#comment-92450
      aby nie odciąga uwagi od dzisiejszego tematu ,wklejam to tu;
      Skoro ktoś powiedział ” A” to należy dopowiedzieć resztę alfabetu……czy ktoś słyszał tę
      opowieść?
      Radze dobrze zapoznać się z Mitraizmem.Będzie łatwiej zrozumieć(albo i nie) całą reszte….ewentualne uwagi są mile widziane!

      W historii ludzkości jest kilka kluczowych rozdroży. .Jednym z takich rozdroży było Chrześcijaństwo kontra Mitraizm.( http://pl.wikipedia.org/wiki/Mitraizm )
      http://www.truthbeknown.com/mithra.htm
      Gdyby wtedy została wybrana właściwa ścieżka oszczędzonoby nam niekończących się okrucieństw i cierpień. Gdyby wtedy ludzkość dokonała właściwego wyboru,żylibyśmy dziś w raju.
      Opowieść o tym jak Chrześcijaństwo zwyciężyło nad Mitraizmem jest (co tu kryć)skandaliczna. To zwycięstwo zostało osiągnięte poprzez ogromnie rażący AKT kradzieży, oszustwa ukrywanego i trwającego ,aby ukryć prawdziwą naturę Chrześcijaństwa.

      Głównym wykonawcą tego AKTU był człowiek… prawdziwy założyciel Chrześcijaństwa: Szaweł z Tarsu- św.Paweł

      Paweł był kapłanem Mitry, osiągnął najwyższy stopień wtajemniczenia Mitraizmu. Jednak urodził się jako Żyd, podróżował w sprawach żydowskich i kiedy usłyszał dziwne i cudowne opowieści o charyzmatycznym, wędrującym kaznodzieii żydowskim, który ponoć miał być ukrzyżowany i potym zmartwychwstał. Był zaintrygowany i zdeterminowany i postanowił dowiedzieć się więcej.To co usłyszał zdziwiło go jeszcze bardziej bo okazało się,że większość historii pokrywa się z tą w Mitryzmie.Dlatego początkowo Paweł był tymi opowieściami oburzony i uważał je za bluźnierstwo. Pozyskał miano “prześladowcy” chrześcijan.

      Pewnego słynnego dnia na drodze do Damaszku doznał „objawienio-eureki”,które zmieniło jego życie i życie przyszłych pokoleń…. pomyślał; gdyby tak realnego ,dobrego-człowiek zwanego Jezusem Chrystusem zrobić avatarem Mitry? Gdyby tak Mitra zstąpił na ziemię w ludzkiej postaci, poświęcając siebie by uratować ludzkość?.Rzeczywiste zdarzenie byłoby logiczną kulminacją Mitraizmu.

      Paweł był przekonany, że nadarzyła się boska misja do zrealizowania ;coś bliskie jego sercu: połączenie Mesjanistycznego Judaizmu z Mitraizmem,; zjednoczyć religię w której się narodzin z religią, której byłby teraz kaznodzieją. Widział w tym sens.

      Paweł porzucił konwencjonalny Mitraizm i swoje życie poświęcił nowej misji: głosząc, że Mitraizm był realizowany w osobie żydowskiego Mesjasza Jezusa Chrystusa. Wiedział, że nigdy nie będzie w stanie publicznie identyfikować Jezusa z Mitrą, ponieważ byłoby to nie do zaakceptowania przez wyznawców Chrystusa i równie nie do zaakceptowania przez Mitraizm, ale byłoby to TO „prawdziwe” przesłanie JEGO religii. Ukradł rytuały, symbolikę i słownictwo mitraizmem.

      To Paweł dokonał połączenia Mesjańskiego Judaizmu z tradycyjną religii pogańskiej, które stało się zdumiewającą, katastrofalną innowacją. Paweł nigdy nie spotkał Jezusa i nic o nim nie wiedział ( oprócz plotek przypadkowych opowiadaczy napotkanych podczas jego podróż).Wtedy nie istaniały jeszcze żadne zapisy Paweł nie spotkał żadnych naocznych świadków .Przed rozpoczęciem swojej misji nawrócenia świata nie zadał sobie trudu, aby spotkać się z Jezusa Apostołami. Jego radykalne, dziwne i mistyczne wersje chrześcijaństwa nie miały praktycznie nic wspólnego z tym co głosił Jezus.Ale Paweł niepotrzebował niczego a napewno nie była mu potrzebna prawda.

      Listy Pawła są najstarszą częścią Nowego Testamentu, napisane około 50 ad(anno domini)natomiast ewangelie zostały napisane około 70-100 ad . Większość słynnych listów Pawła nie otrzymała akceptacji wczesnego kościóła.Apostołowie nigdy nie wspomnieli Pawła w swoich pismach. Nie ma wątpliwości, że traktowali go jako dziwnego poganina ,próbującego zakłócić orędzia Jezusa Chrystusa. Zwanie Pawła fanatycznym Judaistą jest kompletną mistyfikacja. To był człowiek, który nie mógł się doczekać, aby ogłosić koniec Prawa Mojżeszowego i wszystkich zwyczajów Judaizmu.
      Pawłowa wersja Chrześcijaństwa odniosła sukces głównie dlatego, że inne frakcje, z siedzibą w Jerozolimie, zostało skutecznie zniszczone ,kiedy Tytus zniszczył Jerozolime w roku 70 ne i żydowskie powstanie przeciwko rzymskiej okupacji. Pawła działalność skupiała się w wielu miejscach poza granicami Palestyny, dlatego przetrwała zniszczenia spowodowane przez Rzymian.
      Szybko po tym jak chrześcijaństwo stało się religią państwową Imperium Rzymskiego, Chrześcijanie zaczęli niszczyć świątynie Mitry, budując kościoły. Słynną kaplicę Rosslyn w Szkocji wybudowano na gruzach świątyni Mitry, tak jak i Katedrę Świętego Pawła w Londynie.Watykan też stanął na miejscu dawnej świątyni mitraizmu.

      To teraz zapinamy pasy !

      Chrystus NIGDY nie powiedział, NIEWSPOMNIAł o tworzeniu nowej religii. Był cały czas pobożnym Żydem, wiernym Yahweh,……… a jeśli “Bóg” był Żydem . czyli ?….. TO CZY NIE,?……………….. każdy, kto w Niego wierzy, powinien być też Żydem.?

      http://www.vexen.co.uk/religion/paul.html
      http://www.vexen.co.uk/books/jesusmysteries.html

      i prosze….. bez agentury….oky?

      z pozrowieniami od Illuminatow
      http://www.youtube.com/watch?v=Ds5A-zAck54&feature=related „La Vita é Bella”

      Polubienie

      • zenobiusz 22 kwietnia 2012 o 3:58 pm

       Ależ tak,NOWA WSPANIAŁA RELIGIA. z którą zgodzą się wszyscy ludzie.Leninizm,się nie sprawdził,macie nowy model.Tylko będziecie musieli wyrżnąć katolików.

       Polubienie

       • tamara 22 kwietnia 2012 o 4:32 pm

        Zenobiusz; dlaczego odrazu wyżynać? Uspokuj się do choroby do cholery; chodzi o prawde.Czy Tobie na niej niezależy? Bronisz i zwalczasz sam niewiedząc kogo i co.

        Polubienie

        • zenobiusz 22 kwietnia 2012 o 5:00 pm

         Acha,nie od razu wyrżnąć!!!!,no tak bolszewicy,potrafili się najpierw pastwić miesiącami.Aleć mocodawcy iluminatów,,tj demony tego właśnie potrzebują ujemnej energii bólu strachu,i cierpienia.

         Polubienie

         • zenobiusz 22 kwietnia 2012 o 5:43 pm

          Adminka pisze:
          22 Kwiecień 2012 o 13:28
          Aha, jeszcze ksiądz Adam mówił podczas kazania, że teraz aż do świąt Zesłania Ducha Świętego powinniśmy się codziennie modlić o dary DŚ, zwłaszcza o dar męstwa przed czekającymi nas już wkrótce prześladowaniami.
          http://wobroniewiaryitradycji.wordpress.com/2012/04/21/kawiarenka-21-23-kwietnia-2012/#comment-3240

          Polubienie

         • tamara 23 kwietnia 2012 o 9:04 pm

          Zenobiusz; twoje komenty to chwyty poniżej pasa…..
          ”Znowu w życiu(w nocy) mi (ci) nie wyszło” ?

          Polubienie

         • zenobiusz 23 kwietnia 2012 o 9:29 pm

          Miałaś na myśli zapewne ,ciosy poniżej pasa.
          Czyżbyś fascynowała się także tantryzmem ?
          http://portalwiedzy.onet.pl/52142,,,,tantryzm,haslo.html
          Tantryzm – nurt religijny w Indiach . Przeniknął, w czasie swojej największej popularności , do wszystkich obecnych w Indiach ruchów religijnych, w tym i do buddyzmu .
          To wyjaśnia ,grę półsłowek ,z peryskop @.

          Polubienie

        • zenobiusz 22 kwietnia 2012 o 5:18 pm

         Zresztą,faktycznie,czemu miało by być inaczej:
         http://www.minelinks.com/war/prologue_pl.html
         Kapłani w Chersoniu byli ukrzyżowani. Arcybiskup Andronnikov w Permie miała oczy wydłubane, a jego uszy i nos odcięty. Byli Czekiści, którzy rozcinali ich ofiar brzuch, wyciągali jelito cienkie, przybijali je do słupa telegraficznego, i batem zmuszali ofiarę do biegania wokół słupa nawijając całe jelito. Oczy dostojników kościelnych były wydłubane, ich języki obcięte, a oni pochowany żywcem. Biskup Woroneż gotowano żywcem w dużym garnku, potem mnisi, z rewolwerem do głowach, zostali zmuszeni do picia „wywaru”. W Charkowie osoby były skalpowane. W Tzaritsyn i Kamyszyn ręce amputowano piłą. W Połtawie i Kremchug ofiary nabijano na pal. W Odessie byli żywcem w piecach lub rozrywani na kawałki. W Kijowie, ofiary znajdowały się w trumnach z rozkładającymi się ciałami i pochowany żywcem. W Woroneżu ofiary tortur zostały wsadzone w beczkach, w których gwoździe były wbite od zewnątrz, aby wystawały wewnątrz, a następnie beczki zostały toczone.

         Polubienie

         • ALFA 22 kwietnia 2012 o 5:48 pm

          Nie obrażaj się Zeno ,ale jak czytam czy ty się boisz swoich grzechów i teraz wszystkich nawracasz na dobrą drogę. 😀 😀 😀

          Polubienie

         • zenobiusz 22 kwietnia 2012 o 5:53 pm

          Za swoich grzechów, mogę się bać ,
          tylko grzechu zaniedbania.
          Ja nikogo nie nawracam,ja przekazuję to co wiem.
          Wskazuję na to co ważne moim zdaniem,
          i to tuż za progiem.

          Polubienie

        • Tola 22 kwietnia 2012 o 6:01 pm

         @tamara -chyba mialo byc :uspokoj sie do choroby i do cholery! 🙂

         Polubienie

         • tamara 23 kwietnia 2012 o 9:01 pm

          Tola; dziękuje za cenne uwagi; uzasadniona krytyka jest zawsze mile widzian. 😉

          Polubienie

       • kosiardeyablos 22 kwietnia 2012 o 5:39 pm

        jaka religia ? E tam ! Po cholere nam nowa religia ? Każdy ma swoją i see you nara ! tak powinno być, każdy wybiera w co uwierzy, nakłąnianie do wiary do sekciany sposób, kto chce to se uwierzy – w tym jest problem ! Jak ktoś che być ateista ? Wolna wola ! Ktośchce być katolikiem ? Wolna wola ! Ktoś chce być Satanistą (?) Wolna wola ! A wszystko to pod warunkiem żę zaden nie łamie prawa głównego – 10-ciu zasad zwanych dalej dogmatem ! Szanujmy sie nawzajem ! I tak powinno być !

        Polubienie

      • hjk 22 kwietnia 2012 o 4:18 pm

       @”Był cały czas pobożnym Żydem, …każdy, kto w Niego wierzy, powinien być też Żydem.”

       Sprawy te rozstrzygnięto na tzw. 1szym soborze jerozolimskim znanym z opisu w dziejach apostolskich. A Jezus nie był żydem 😉 Wyjaśnienie tu:
       http://www.naszawitryna.pl/ksiazki_55.html

       Polubienie

       • hjk 22 kwietnia 2012 o 4:24 pm

        Aha, kim był czy nie był św. Paweł i co robił a czego nie, to już zostawmy, bo tego dziś nie docieczemy i nie poznany z oczywistych powodów. A choćby i takiego,ze jak nie bardzo wiemy, co się dziś tak naprawdę dzieje, to co dopiero 2000 lat temu 🙂

        Natomiast co mamy dziś, to Ewangelie, teksty listów św. Pawła, Apostołów, Apokalipsę , Dzieje Ap. i to możemy analizować. Natomiast wszelkie religie starożytne tzreba odłozyć do muzeum, natomiast zająć się dzisiejszymi ich wersjami, o ile takowe istnieją.

        Polubienie

       • kosiardeyablos 22 kwietnia 2012 o 5:43 pm

        hjk – pytanie zasadnicze – kim jest żyd. Odpowiedź brzmi tak : Żydem jest osoba należąca do sekty chrześcijańskiej – jak zwykła gadać tak brać słowiańska na początku XI wieku ! Ale idziemy dalej – kim jest żyd ?
        Czy Jezus był żydem? Nazareńczykiem czy Nazaretyńczykiem ? Semitą ?

        Polubienie

        • hjk 22 kwietnia 2012 o 7:06 pm

         Kosiar, piszesz bzdury, posłuchaj sobie wykładów ks. Chrostowskiego – jednego z najwiekszych znawcó tematyki i uczestnika komisji do spraw dialogu z judaizmem, z ktorej zrezygnował widząc, jaki to „dialog”…
         Wyjaśnienie tu:
         http://www.naszawitryna.pl/ksiazki_55.html
         przeczytałeś?

         Polubienie

     • Peryskop 22 kwietnia 2012 o 4:00 pm

      zenobiusz 22 Kwiecień 2012 o 3:27 pm
      Nie wiem czy powinienem Ci życzyć zakończenia okresu Twojej fascynacji illuminatie, bo przecież życie w atmosferze sympatycznych wyobrażeń jest milsze i łatwiejsze
      A ponadto jakaś szansa jednak jest, że w tej delikatnej materii to Ty masz więcej racji niż ja
      I ta niepewność powinna nas raczej zbliżać niż antagonizować.

      Oto przykład typowych manipulacji Zenobiusza=Kłamcy, który często nie swoje teksty (cytat powyżej: fragment mojego) przeplata ze swoimi nagłówkami i/lub dopiskami, a osoba czytająca dany wpis bez odniesienia do źródeł jest wprowadzana w błąd.

      Zaraz się zacznie w stylu Zenka=Intryganta, z przecinkami jak popadnie, np:
      „Łżesz, jak pies, bo tuż, powyżej, jest cały, twój ,tekst więc ,znowu kłamiesz, bydlaku!”

      Przypomnę że tą samą techniką Zenobiusz=Manipulant „laminował” Biblię tj dokładał swoje pogróżki bez zaznaczenia, że to tylko jego dopociny do oryginalnych źródeł ewangelicznych.

      Jeśli to nie jest zaśmiecanie Monitora Polskiego i jego destrukcja, to co nimi jest ?

      Pomimo apeli Marka Zeno wciąż robi tego typu osobiste prowokacje w nadziei, że czytelnicy MP nie poznają się kto ten pożar wciąż podpala, a kto stara sie go gasić.

      Ale ponownie dziękuję Ci, Zeno@biust, bo bez Twoich demonstracji jak działają podstępni podpalacze czytelnicy MP mieliby mniejsze szanse przećwiczenia w skali bloga tych samych metod stosowanych przez prowokatorów w praktyce. Thanks for your cooperation !

      Kołuj tak dalej z przekonaniem za 11 złotych, że oto startujesz 😀

      Polubienie

      • monitorpolski 22 kwietnia 2012 o 4:06 pm

       Nie mam czasu, ale chętnie bym to wszystko pousuwał. Może to zrobię, to zniknie z google. Ale nie dzisiaj, przygotowuję się do wyjazdu.

       Polubienie

      • Peryskop 22 kwietnia 2012 o 4:16 pm

       Tamara, nie znałem tej opowieści o Mitraizmie.

       Zbieżność Twojego wpisu z moim wcześniejszo-dzisiejszym na poprzedniej stronie zaskoczy nie jedną osobę, bo i mnie samego zaskoczyła.

       Co w tej kwestii wiedzą inni ?
       Czy jest to historia poparta dokumentami, czy raczej legenda, a może późniejsza dokrętka ?

       Nie pamiętam aby jakieś ślady mitraistyczne były wyeksponowane w Rosslyn Chapel.

       Polubienie

       • hjk 22 kwietnia 2012 o 4:25 pm

        https://monitorpolski.wordpress.com/2012/04/22/wydarzenia-i-komentarze-22-kwietnia-2012r/#comment-92567

        Polubienie

       • kosiardeyablos 22 kwietnia 2012 o 5:46 pm

        Poszukaj czytadeł sir Lorenca Gardnera. Powiem ci że warto.

        Polubienie

        • hjk 22 kwietnia 2012 o 7:39 pm

         A o czym to?

         Polubienie

         • zenobiusz 22 kwietnia 2012 o 8:20 pm

          Święty Graal Święta Krew,sensacje dla …….
          Masz bryka ,bo szkoda czasu na całość 🙂
          http://www.bogowie.org.pl/baza.php3?poz=11&ido=16

          Polubienie

         • hjk 22 kwietnia 2012 o 10:42 pm

          dzieki Zeno za streszczenie 🙂
          Ogólnie mitologia, ale jeden art sensowny, bo prowadzi w kierunku prawdy
          http://www.bogowie.org.pl/baza.php3?ido=16&poz=13

          Polubienie

       • tamara 22 kwietnia 2012 o 10:00 pm

        Timothy Freke and Peter Gandy”The Jesus Mysteries”
        Acharya S ” The Christ Conspiracy”
        no i link u gory ……,
        Swoimi wpisami poprostu wyrzedziłeś mnie….ale ponieważ Twój wpis był częściowy i BB miała pytania ,postanowiłam go rozwinąć….

        Polubienie

        • Peryskop 23 kwietnia 2012 o 11:08 am

         Tamara: „W historii ludzkości jest kilka kluczowych rozdroży. .Jednym z takich rozdroży było Chrześcijaństwo kontra Mitraizm… Gdyby wtedy została wybrana właściwa ścieżka oszczędzono by nam niekończących się okrucieństw i cierpień. Gdyby wtedy ludzkość dokonała właściwego wyboru, żylibyśmy dziś w raju.”

         Baju baju !

         Po analizie Twojego doniesienia przyszła mi właśnie taka syntetyczna refleksja.

         Bo zadawanie okrucieństw i cierpień nie wynika z doktryny tej czy innej religii, ale z NATURY CZŁOWIEKA. Świadczą o tym krwawe wojny w czasach przed Chrystusem, a także po jego pojawieniu się, ale w miejscach oddalonych od Palestyny, gdzie wpływy chrystianizmu czy judaizmu były żadne lub nikłe – np w pre-kolumbijskich Amerykach czy na Dalekim Wschodzie.

         W konsekwencji musimy odrzucić na śmietnik Twój wywód W CAŁOŚCI ponieważ oparty jest na fałszywym założeniu !

         Na fałszywym, ale jakże kuszącym: RAJ na Ziemi mielibyśmy gdyby nie Chrześcijaństwo !

         I tej oceny nie zmienia sprytne nawiązanie do prastarych religijnych tradycji solarnych ani do wybranych faktów historycznych dot. Jezusa i św. Pawła, bo to są typowe triki sofizmatyczne polegające na odpowiednim mieszaniu fałszu z prawdą, żeby fałsz sprawiał wrażenie prawdy.

         Tamara, czy masz coś jeszcze ciekawego tam na swoim obłoku do bujania – nas ?

         Polubienie

         • zenobiusz 23 kwietnia 2012 o 11:33 am

          zenobiusz 22 Kwiecień 2012 o 5:18 pm
          Pery@skop@
          Twierdzisz:
          „Bo zadawanie okrucieństw i cierpień nie wynika z doktryny tej czy innej religii, ale z NATURY CZŁOWIEKA”
          Kiedy ,dotrze do ciebie,PRAWDA,że to nie natura człowieka,a demoniczne zniewolenie,każe tak znęcać się nad ludźmi,dopiero ,jak dobiorą się do ciebie??
          http://www.minelinks.com/war/prologue_pl.html
          Kapłani w Chersoniu byli ukrzyżowani. Arcybiskup Andronnikov w Permie miała oczy wydłubane, a jego uszy i nos odcięty. Byli Czekiści, którzy rozcinali ich ofiar brzuch, wyciągali jelito cienkie, przybijali je do słupa telegraficznego, i batem zmuszali ofiarę do biegania wokół słupa nawijając całe jelito. Oczy dostojników kościelnych były wydłubane, ich języki obcięte, a oni pochowany żywcem. Biskup Woroneż gotowano żywcem w dużym garnku, potem mnisi, z rewolwerem do głowach, zostali zmuszeni do picia „wywaru”. W Charkowie osoby były skalpowane. W Tzaritsyn i Kamyszyn ręce amputowano piłą. W Połtawie i Kremchug ofiary nabijano na pal. W Odessie byli żywcem w piecach lub rozrywani na kawałki. W Kijowie, ofiary znajdowały się w trumnach z rozkładającymi się ciałami i pochowany żywcem. W Woroneżu ofiary tortur zostały wsadzone w beczkach, w których gwoździe były wbite od zewnątrz, aby wystawały wewnątrz, a następnie beczki zostały toczone.

          Polubienie

         • Peryskop 23 kwietnia 2012 o 2:45 pm

          Zeno@biust, jak dorośniesz to zrozumiesz, że NATURA CZŁOWIEKA jest bodobna.

          M.in. w podatności na podszepty „cwańszych”, na pokusy, podżeganie, żądzę władzy i bogactw, na potrzebę komfortu, zemsty, oraz na inne demony.

          I to zarówno zależnie, jak i niezależne od uwarunkowań religijnych.

          NATURA CZŁOWIEKA jest jak ta TABULA RASA, którą życie dzień po dniu nam zapisuje.
          Często po niej bazgrze, a czasami daje plamy.

          Czy przebiło się przez Pan cerz i doszło do Pana Zena ?

          Polubienie

         • hjk 23 kwietnia 2012 o 2:57 pm

          Masz racje Zeno, ze to demony nasilają albo powodują wręcz mordercze skłonności człowieka, jednakze uznanie ich realnej obecności i działania na człowieka to sprawa wiary.

          Natomiast bliższą przyczyną jest natura ludzka. Już Arystoteles pisał, ze człowiek bez moralności i prawości staje się gorszy od zwierząt w swej złośliwości, żarłocznosci i pożądliwości, bo one przynajmniej są ograniczone instynktem i jesli okrutnie zabijaja, to z powodu konieczności ratowania czy podtrzymywania własnego życia.

          Przeciwnie, człowiek udoskonalony przez cnoty staje się niemalze kimś boskim. A będąc wyższym od zwierząt został wyposazony w pewne dodatkowe mozliwości, które jeśli będą nadużywane i źle skierowane, uczynia go bestią gorszą od zwierząt.

          Polubienie

         • tamara 23 kwietnia 2012 o 9:21 pm

          Peryskop ; każdy ma prawo do własnych przemyśleń…..tego rodzaju (moje )wpisy niczego nikomu nienarzucają,ale być może zmobilizują do dalszego szukania….miejmy nadzieje bardzo owocnego……dyskusja na tego rodzaju tematy bedzie zawsze długa i zawiła ,więc może lepiej jak każdy indywidualnie uzupełni brakujące” link-i”…..ja przynajmniej tak robie…..tak, mam jeszcze wiele ciekawych, intrygujących przemyśleń i teorii

          Polubienie

         • zenobiusz 23 kwietnia 2012 o 9:43 pm

          Pery@Skop
          Powiadasz:
          „Jak dorośniesz to zrozumiesz, że NATURA CZŁOWIEKA jest bodobn.
          (znowu nieologizm,bodobna, nic mi nie mówiący)
          Tak to jest ,z inżynierami,sanitarnymi,czyli absolwentami” klozetów” jak złośliwi studenci mówią.Muszą pokazywać jakimi są wybitnymi humanistami,a po prostu niedoczytali.
          Proś o konsultację ,postów ,przed wysłaniem,jakiegoś licealistę z klasy maturalnej,powinien podołać.Niech ci poszuka ,i zostawi linki.

          „Tabula rasa jest czystą „kartą”, na której „zapisujemy” nasze doświadczenia podczas trwania naszego życia. Racjonaliści postulowali istnienie pewnej liczby wrodzonych idei. Locke z kolei twierdził, że umysł to coś w rodzaju pustego zbiornika, oświetlonego jedynie przez światło, które wpada z zewnątrz.

          Poglądy Locke’a zostały sfalsyfikowane przez współczesną psychologię i neurofizjologię. Tabula rasa nie istnieje, zaś umysł człowieka natychmiast po urodzeniu zawiera pewne struktury pierwotne (np. struktury lingwistyczne), będące trwałą spuścizną ewolucji gatunku ludzkiego – jest to pogląd bardzo zbliżony, do prezentowanego przez natywistów (racjonalistów genetycznych).”
          I w sumie jest to prawda z kategorii guano prawda,podobnie jak ewolucja freudyzm,i tym podobne twoje ozdobniki,do przaśnego fartucha.

          Polubienie

      • BB 24 kwietnia 2012 o 9:40 pm

       @Peryskopie
       Wrócę jeszcze do tematu apostoła Pawła, bo mocno go poruszałeś, powątpiewając czy inni apostołowie znali Pawła i go zaakceptowali, czy był samozwańcem itp.
       Otóż znalazłam wzmiankę o Pawle w 2 Liście Piotra:”(15) A cierpliwość Pana naszego uważajcie za ratunek, jak i umiłowany brat nasz, Paweł, w mądrości, która mu jest dana, pisał do was;”
       Wynika stąd, że Piotr znał Pawła i znał jego listy, a w tych przecież listach Paweł nazywa siebie apostołem pogan.
       Jest też w Liście Pawła do Galatów 2:11-14 opisane napomnienie Pawła dla Piotra. Była to sprawa publiczna, więc Piotr o tym na pewno wiedział.
       Pierwszy do pogan wysłany został Piotr. Jest to historia z Korneliuszem, Dzieje Ap. rozdział 10.
       Paweł wyruszył w świat z Barnabą ponieważ Żydzi pamiętali go jako Saula i uknuli na niego spisek, chcąc go zabić, a niektórzy uczniowie się go bali. Więc była taka konieczność. (Dz.Ap. 9:23-30)
       Zastanawiałeś się też nad weryfikacją prawdy w tamtych czasach.
       Była bardzo dobra, nieomylna. Przeczytaj sobie historię Ananiasza i Safiry (Dz. Ap.5:1-11)
       Rozumiem, że powątpiewasz. Ja też miałam wiele pytań i wątpliwości, więc szukałam.

       Polubienie

       • Peryskop 25 kwietnia 2012 o 2:58 am

        BB też niczego sobie, dziękuję za sprawdzenie i za Twój wpis.

        To że św. Paweł w swoich listach tytułował się Apostołem to już tu podawałem.

        A czy sprawdziłaś miejsce domniemanego snu Jakuba-Israela zwane także „Luz” ?

        Co do weryfikacji prawdy w tamtych czasach to muszę zachować podobny sceptycyzm, jak do tegoż zagadnienia w naszych czasach. Niestety, przekłamania były, są i będą z dwóch zasadniczych powodów: (1) ze zwykłych pomyłek wynikających z ludzkiej ułomności, oraz (2) ze świadomego i celowego fałszowania z chęci załatwienia jakiegoś interesu.

        Jak pewnie wiesz są różne wersje przykazań od Boga – pierwotna wersja miała także ‚Nie kłam”, ale wskutek zawirowań dziejowych to bardzo ważne przykazanie w krótkiej formie zniknęło 😦

        Na nową stronę – może pojutrze – doślę trochę więcej.

        Polubienie

 9. Aśka 22 kwietnia 2012 o 1:54 pm

  http://www.bibula.com/?p=55786
  Czy premier może spojrzeć w lustro? – Piotr Jakucki

  ____
  dobre uporządkowanie faktów przedsmoleńskich … jednak bez pokazania rąk wyżej postawionych

  Polubienie

 10. Józef Bizoń 22 kwietnia 2012 o 1:58 pm

  Patrząc z innej strony.

  Na Wawel za kładzenie podwalin pod budowę państwa żydowskiego na ziemiach polskich
  http://jozefbizon.wordpress.com/2011/08/06/na-wawel-za-kladzenie-podwalin-pod-budowe-panstwa-zydowskiego-na-ziemiach-polskich/

  A tam:…. „Co wspólnego z polską racją stanu ma wprowadzanie do Pałacu Prezydenckiego obchodów żydowskiego święta Chanuka i dawanie polskich odznaczeń państwowych Żydom za odrodzenie się życia żydowskiego w Polsce?
  —————————————————————————————————-

  Czy prezydent, który pchał Polskę i Naród Polski w łapy grabieżczej UE, prosił ‘polski’ parlament o błogosławieństwo dla ratykikowania przez niego Układu z Lizbony, złożył Polskę do grobu, miał moralne prawo stanąc nad grobem tych co zginęli za wolnę, suwerenną i niepodległą Polskę i za to, że byli Polakami?

  Polubienie

  • monitorpolski 22 kwietnia 2012 o 4:07 pm

   Panie Józefie, proszę, L. Kaczyński już nie żyje. Nie wstanie i nie będzie podpisywał nowych traktatów. A tu mamy takich, którzy chcą nas wyrżnąć, udusić i zatruć – to jest problem.

   Polubienie

   • Józef Bizoń 22 kwietnia 2012 o 4:37 pm

    A owszem – fizycznie nie żyje, ale PiS żyje i chce realizować testament polityczny L. Kaczyńskiego. W niedługim już czasie możemy się doczekać beatyfikacji L.K. [po kościołach tablice już wklejają] – na Wawelu już jest, las z 96 dębami pod patronatem księdza już posadzili – i co wówczas?

    Polubienie

 11. Aśka 22 kwietnia 2012 o 2:11 pm

  ubawiłam się do łez

  http://www.bibula.com/?p=55778
  Prezydencki argument zaporowy – Stanisław Michalkiewicz
  […]
  (…) pouczenia pana prezydenta Komorowskiego Bronisława, który powiedział panu redaktoru Durczoku Kamilu, że wierzyć w raport komisji pod kierownictwem pana ministra Jerzego Millera powinniśmy ze względu na „powagę państwa”. Zdaniem pana prezydenta Komorowskiego Bronisława kwestionowanie raportu komisji pod kierownictwem pana ministra Jerzego Millera jest bowiem podważaniem „werdyktu państwa polskiego, naszego własnego”. Dotychczas wiarygodność jakiejś opinii, czy ustalenia zależała od tego, czy były one prawdziwe.
  […]
  Z obfitości serca usta mówią i chociaż jestem prawie pewien, że panu prezydentowi Komorowskiemu Bronisławowi wcale nie o to chodziło – to przecież niepodobna nie zauważyć, że z ust pierwszego obywatela naszego nieszczęśliwego kraju uzyskaliśmy pośrednie przyznanie, iż raport komisji pod kierownictwem pana ministra Jerzego Millera z prawdą nie musi mieć nic wspólnego.
  […]
  ___
  dalej Michalkiewicz dochodzi do konkluzji, że Komorowski nie ma racji twierdząc, że Państwo nasze nie jest nasze własne

  Polubienie

  • Peryskop 22 kwietnia 2012 o 2:20 pm

   A. Macierewicz: Już wiemy, co się zdarzyło – Krosno 15.04.2012

   17.04.2012 – 2 lata po katastrofie smoleńskiej: rozmowa z udziałem Ewy Błasik, Małgorzaty Wassermann, Jacka Sasina i Antoniego Macierewicza.
   http://vod.gazetapolska.pl/1558-blasik-wassermann-macierewicz-sasin

   Polubienie

   • hjk 22 kwietnia 2012 o 4:04 pm

    No to kiedy ujawnią (czy już ujawnili w tych linkach, bo jeszcze nie ogladałem?) i czy naprawdę wiedzą, czy im się wydaje, ze wiedzą?

    Polubienie

    • Peryskop 22 kwietnia 2012 o 4:36 pm

     Mam wrażenie, że AM wciąż kręci się wokół dwóch wybuchów nad lotniskiem smoleńskim i nad niezabezpieczeniem tej podróży – a tym samym stworzenie warunków do tragedii.

     Podkreśla, że bezprocedensowe usunięcie WSZYSTKICH DOWÓDCÓW RODZAJÓW SIŁ ZBROJNYCH to AKT WOJNY.

     Na mój rozum AM nazbyt intensywnie kieruje nagana w kierunku Rosji korzystając z wielu poszlak, które uzasadniają takie ukierunkowanie. Za ten selektywny kurs został już wcześniej ostro skrytykowany przez blogerów śledczych.

     Znamienne, że Ewa Stankiewicz wczoraj też tylko tę tezę sugerowała.

     Ale jak wiemy świat nie jest taki, jak się nam wydaje.
     Więc trzeba jeszcze poczekać.

     Polubienie

     • rabarbarek 22 kwietnia 2012 o 11:58 pm

      Peryskop , nie o poszlaki chodzi. Selektywne ukierunkowanie zostalo wymuszone przez ogolnoswiatowa geopolityczna sytuacje ..

      Trzeba jeszcze poczekac.

      Wspomniane wczesniej zdjecie Obamy i sp. L. Kaczynskiego , omawiane bylo bylo na amerykanskich blogach

      http://newshopper.sulekha.com/barack-obama-lech-kaczynski_photo_980404.htm

      Polubienie

   • Józef Bizoń 22 kwietnia 2012 o 4:49 pm

    Jasne, że wiemy co się wydarzyło.

    Loża „Kopernik” rządzi na polskiej prawicy

    „Antoni Macierewicz wziął udział w pogrzebie Jana Winczakiewicza. To symboliczne wydarzenie związane z nie tylko z historią Loży ”Kopernik”, ale i z tym, co dzieje się dzisiaj na tzw. prawicy. ”

    http://marucha.wordpress.com/2012/04/15/loza-%E2%80%9Ekopernik-rzadzi-na-polskiej-prawicy/

    Polubienie

 12. Ktoś 22 kwietnia 2012 o 3:29 pm

  „Kompletna bzdura dyskredytująca autora i w ogóle całą publikację. W przypadku kamer cyfrowych DV zmiana prędkości nie zmienia jakości nagrania. Zmienia się tylko stopień upakowania informacji na taśmie – przy przełączeniu na LP (Long Play) na godzinnej DV mieści się ok. 18 GB zamiast 12 GB przy SP (Standard Play). ” – z serii kłamię ile wlezie może mi za to szekle dadzą. TAŚMY CHARAKTERYZUJĄ SIĘ STAŁĄ DŁUGOŚCIĄ A WIĘC STAŁĄ WIELKOŚCIA MIEJSCA DO ZAPISU INFORMACJI. ZMIANA ZAPISU Z SP NA LP ZMIENIA TYLKO LICZBĘ INFORMACJI JAKA JEST ZAPISANA DO ZAKODOWANIA KLATKI BO Z RACJI WYDŁUŻENIA ZAPISU MUSIMY ZAKODOWAĆ NA TAŚMIE INFORMACJE O WIEKSZEJ ILOŚCI KLATEK. DAWNE MAGNETOWIDY W TRYBIE LP ZAPISYWAŁY OBRAZ BARDZO ZNIEKSZTAŁCONY. TERAZ SĄ NOWE KODEKI I BYĆ MOŻE ICH ALGORYTMY KOMPRESJI DAJA WYNIK KTÓRY PRZY ODTWARZANIU ZBYTNIO NIE ULEGA ZMIANIE W OBU TRYBACH. ALE TRYB LP ZAPISUJE MNIEJ INFORMACJI O KLATCE NIZ TRYB SP I TO JEST PEWNIK JAKI ODRÓŻNIA PIENIACZY OD FAKTYCZNYCH OPERATORÓW BO GDYBY OBA TRYBY ZAPISYWAŁY TO SAMO TO TRYB LP WYPARŁBY TRYB SP JAKO RÓWNOWAŻNE SOBIE A POZWALAJACE W TRYBIE LP NAGRYWAĆ WIĘCEJ NA TEJ SAMEJ TASMIE.

  Polubienie

  • Ktoś 22 kwietnia 2012 o 3:44 pm

   Prawdziwe badanie powinno sie opierać nie o wizualna ocenę bo ta jest myląca (algorytmy kompresji wycinają z obrazu to czego i tak nie dostrzegamy) ale o analizę zapisanej na klatce informacji to jest typów klatek. Oba tryby zapisy powinny sie charakteryzować innym stosunkiem klatek kluczowych do interpolowanych gdyz te drugie z racji „wirtualności” wymagaja mniej miejsca do zapisu.

   Polubienie

  • Ktoś 22 kwietnia 2012 o 4:08 pm

   W sumie to ciekawe jak się ma zmasowana nagonka na Rosję za Smoleńsk, Katyń itd dokonywana przez oszołomów nożem chrzczonych w Knesecie Yewropejskim (PE) do jej stanowczego weta na przyzwolenie yewrobandziorom z cywilizacji szatana na zrównanie Syrii z ziemią pod pozorem „demokratyzowania” vel „seminizacji” syryjskich bogactw naturalnych (i ropociągów). Zadziwiająca koincydencja, nie?

   Teraz tylko czekać zamachów we Warszawie w trakcie yewro2012. Zapewne materiały o „białoruskim czy nawet rosyjskim śladzie” już są porozsyłane po redakcjach i czekają na sygnał na puszczenie ich w eter. W 1920 rękami zdrajcy Piłsudzkiego bolszewicy planowali użycie Polski jako trampoliny do „zdemokratyzowania Niemiec”. Dzis ci sami potomkowie maksistowsko-banderowskich bandytów próbują znowu uzyc Polski jako trampoliny tym razem do „demokratyzowania” matiuszki Rassiji. Co sie dzieje z „trampoliną” jak już jest zbedna? Idzie na śmietnik. Politycy zaangażowani w jej obsługe równiez.

   Polubienie

   • monitorpolski 22 kwietnia 2012 o 4:20 pm

    Dokładnie tak jest „Ktoś”. Będziemy mieć tu niedługo drugi Afganistan, a idioci dają się podpuszczać. Ja już nie mam złudzeń, że uny wygrają.

    Polubienie

    • zenobiusz 22 kwietnia 2012 o 8:53 pm

     . . W 1920 rękami zdrajcy Piłsudzkiego bolszewicy planowali użycie Polski jako trampoliny do “zdemokratyzowania Niemiec”. Dzis ci sami potomkowie maksistowsko-banderowskich bandytów próbują znowu uzyc Polski jako trampoliny tym razem do “demokratyzowania” matiuszki Rassiji.
     Marku,zdeklaruj jednoznacznie,czy popierasz takie brednie,czy po prostu ,nie czytasz a wpisujesz odpowiedz,z kapelusza.

     Polubienie

     • zenobiusz 22 kwietnia 2012 o 9:30 pm

      Napisz chociaż dla jasności,że dla wybitnych zasług,Andrzej Szubert,może u ciebie pisać dowolne bzdury ,a ty im przyklaśniesz.

      Polubienie

      • Józef Bizoń 22 kwietnia 2012 o 9:42 pm

       Zacytuję tu Michnika – z głowy – specjalnie dla ‚Zenobiusza’.
       Odpieprz(cie) się od Pana Marka.

       Polubienie

      • zenobiusz 22 kwietnia 2012 o 10:02 pm

       Chciał Bizoń@ napisać od Szuberta,a mu się pomyliło,
       Bizoń@ ma pewnie podobne w zanadrzu,
       plwociny jak tu na Marszałka Piłsudskiego,i na innych .
       Niech zgadnę,bo go nie czytuję..
       Jan Paweł II ,Kardynał Stefan Wyszyński,Prezydent RP ŚP Lech Kaczyński ?
       Śmiało Bizoniu,śmiało.

       Polubienie

       • Józef Bizoń 22 kwietnia 2012 o 10:51 pm

        Chiny, Korea i Madagaskar.

        Polubienie

        • zenobiusz 22 kwietnia 2012 o 11:11 pm

         Doradzam Bizoniowi,Madagaskar.
         W Azji,nie radzę ,
         tam będą niebawem pogromy.

         Polubienie

         • Józef Bizoń 22 kwietnia 2012 o 11:18 pm

          gromy, pogromy, łomy.

          Polubienie

         • zenobiusz 22 kwietnia 2012 o 11:30 pm

          No widzę,drobna awaria systemu.
          Hej,obsługa,!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
          Zróbcie z ty, pożądek.
          Jednostka Józef Bizoń@
          program się splątał.

          Polubienie

   • AQQ 22 kwietnia 2012 o 4:55 pm

    Lato-prezes na okres jewro12 zapowiedział L-4!!!

    Polubienie

  • monitorpolski 22 kwietnia 2012 o 4:11 pm

   TAŚMA W LP KRĘCI SIĘ WOLNIEJ, NIE UWZGLĘDNIŁEŚ TEGO? ZAPISUJE PRZEZ TO 18GB, A NIE 12GB – MASZ DO CZYNIENIA Z PROFESJONALISTĄ WIDEO OD 18 LAT.
   Być może ta kamerka miała jeszcze inną opcję – super LP, gdzie jakość jest ograniczona, choć nie sądzę, ponieważ nie jest to w standardzie Mini DV.
   Czy sądzisz, że nie mam nagrań w LP i SP, żebym nie wiedział co piszę? Na godzinnej taśmie zmieścisz 90 min materiału LP, ponieważ taśma się kręci z prędkością wolniejszą.
   „TAŚMY CHARAKTERYZUJĄ SIĘ STAŁĄ DŁUGOŚCIĄ A WIĘC STAŁĄ WIELKOŚCIA MIEJSCA DO ZAPISU INFORMACJI” – to zdanie nie jest prawdziwe.
   Mini DV w przeciwieństwie do AVCHD czy MP4 kompresuje pojedyncze klatki nie uzależniając ich od zawartości sąsiednich. Jest to kompresja Mjpeg, dla każdej klatki obrazu – dokładnie taka jak jpeg w zdjęciach cyfrowych. Za pomocą odpowiedniego oprogramowania można by więc zrobić z kilku kolejnych klatek obraz wysokiej jakości. Nie wiem dlaczego się tego nie robi? Nie mają pomysłu chłopcy z komisji? Można by każdą scenę, gdzie kamera jest w miarę stabilna wielokrotnie wyostrzyć i zwiększyć jej rozdzielczość!
   Z tego względu, że obrazy są kodowane niezależnie, kamerka Mini DV jest do tego celu znacznie lepsza niż te nowe AVCHD, jeśli by porównać podobne rozdzielczości.

   Polubienie

   • rabarbarek 22 kwietnia 2012 o 4:46 pm

    Strona , na ktorej rejestruje sie wypadki , katastrofy , [ zamachy???] lotnicze. Warto obejrzec zdjecia Tuta 154 . [ w zblizeniu oczywiscie] Czy pamietacie moze , kiedy zaraz po ” upadku” , byly watpliwosci , czy upadlym samolotem byl napewno tu 154.?

    Z jakiej ostatecznie wysokosci runal samolot? Kiedy scinal brzoze , bylo to okolo 1,5 -3 metry nad ziemia.

    http://aviation-safety.net/database/record.php?id=20100410-0

    Polubienie

    • ALFA 22 kwietnia 2012 o 5:30 pm

     Tu 154 w całości po lądowaniu video niemieckiej stacji tv

     Polubienie

     • Aśka 22 kwietnia 2012 o 6:05 pm

      W necie są zdjęcia pokazujące, jak zakopywany jest ten samolot. Ale też w necie są komentarze na blogach, które stwierdzają, że to nie jest samolot, ale taśmy. Tak też sądził Konrad In.

      W Polsacie 10.04.2010 niektórzy widzieli, jak pokazywali że TU-154 wylądował. Szybko usunięto po tym jakiekolwiek ślady w necie.

      Polubienie

      • hjk 22 kwietnia 2012 o 6:57 pm

       to mógł byc ten bliżniak, którego potem wysadzili w kawałki, zeby wyglądało na katastrofę. Zresztą wrak mogly przywieźć helikoptery transportowe, taką mozliwość też rozpatrywano, bo na filmiku Koli widać było zawiesie i „cień helikoptera” przez krótka chwilę

       Polubienie

       • hjk 22 kwietnia 2012 o 7:03 pm

        @”W Polsacie 10.04.2010 niektórzy widzieli, jak pokazywali że TU-154 wylądował. Szybko usunięto po tym jakiekolwiek ślady w necie.”

        Ale nie wiadomo tez, co oni pokazywali, czy to było jakies wstawione nagranie czy transmisja na bieżąco. spece od tv musieliby się dowiedziec, czy da się „sfejkować” transmisję „na żywo” tak, aby widzowie mieli wrażenie czasu realnego i potem sie nie dało sfalsyfikować?

        Polubienie

        • Aśka 22 kwietnia 2012 o 7:29 pm

         Nawet jakby było to wstawione, czy „sfejkowane”, to dlaczego mało kto to mógł widzieć, bo zostało skrzętnie usunięte?

         Polubienie

         • Peryskop 22 kwietnia 2012 o 11:02 pm

          Aśka, bo na fejkach są zwykle szczegóły, po analizie których można dowieść, że to fejk.

          Ale na to potrzebny jest materiał źródłowy i trochę czasu.
          Dlatego materiał źródłowy usuwa się po puszczeniu go ad hoc, żeby wywołać wrażenie.

          Polubienie

         • hjk 22 kwietnia 2012 o 11:15 pm

          Ano moze im się materiały pomyliły i szybko to usunęli, zeby nie psuły oficjalnej wersji.
          Inni spiskowali, ze „patriotyczny” redaktor widząc chutzpe, jaką odstawiaja, bo oto tu zapis lądowania lądowania, a tam pokazują pobojowiska – postanowił puścić na wizję i podobno ludzie też to widzieli na żywo w „Polsacie”

          Polubienie

        • mi461 22 kwietnia 2012 o 10:58 pm

         na POLSAT pokazywali,
         nikt jednak (w tym szoku) tego nie nagral.
         Pamietam pytano na blogach o nagranie ale jakos nikt (prawdopodobnie) nie zglosil sie.

         Polubienie

         • hjk 22 kwietnia 2012 o 11:17 pm

          Ja nauczony 11.09.2001 natychmiast nagrywałem, ale miałem wtedy tylko 4 kanały podstawowe i póxno się dowiedziałem, przed 10 tą…

          Polubienie

     • monitorpolski 22 kwietnia 2012 o 9:26 pm

      http://gloswolny.salon24.pl/198281,s-p-krzysztof-knyz-czym-zawinil

      Polubienie

   • hjk 22 kwietnia 2012 o 6:48 pm

    Marku dzięki za cenne info z tym Mjpeg, nie wiedziałem o tym.
    Ciekawe z tym ew. programem do zwiekszenia rozdzielczości i ostrości na postawie kilku sąsiadujacych klatek – teoretycznie moze jest tpo mozliwe, ale nie wiem, czy w praktyce ktoś coś takiego słyszał – tymoze wiesz o czyms takim?
    Ja bardziej bym tu widział pewne mozliwości spiskowe, tak jak już dyskutowalismy sprawe marnych jakosciowo fotagrafii, wokół których zrobił aferę Zeno. Mianowicie podobno twarde dyski z danej serii sa wszystkie takie same, tylko producent wprowadza tam jakies ograniczenia i mamy rożne pojemności i rozne ceny, to samo z procesorami, ze są one zwalniane, więc być moze aparaty czy kamery tak naprawdę mogą mieć duzo wieksze rozdzielczości. Albo na potrzeby służb specjalnych w „normalnych” zdjęciach koduja jakieś dodatkowe informacje, na podstawie których mozna by uzyskać np. zdjecie z 10x wiekszą rozdzielczoscią…

    Polubienie

    • monitorpolski 22 kwietnia 2012 o 7:30 pm

     Nie wiem jaki to jest program, ale na pewno takie są – kilka klatek lekko przesuniętych zawiera dużo więcej informacji niż jedna, co więcej, można by z tego zrobić obraz 3D. Program musi tylko porównać kilka sąsiednich klatek, i zinterpolować piksele, którymi się różnią w szczegóły niewidoczne na pojedynczych klatkach. Można by w ten sposób wydobyć sporo szczegółów. Gorzej jest z materiałem z YouTube – tam większość klatek pochodzi właśnie z interpolacji tzw. Keyframes – klatek kluczowych, które są w całości (z kompresją M-jpeg). Tak więc obraz wmv, mp4 czy AVCHD składa się z rzadkich klatek kluczowych, a informacje o klatkach pomiędzy nimi opisana jest za pomocą różnicy pomiędzy nimi. Z takiego obrazu niewiele wyciągniesz więcej.

     Polubienie

 13. Józef Bizoń 22 kwietnia 2012 o 3:53 pm

  Patrząc z innej strony [a niedawno minęła 4 rocznica].

  Judasz w cieniu Smoleńska

  http://jozefbizon.wordpress.com/2011/07/31/judasz-w-cieniu-smolenska/

  Jest tam przywołane wystąpienie Prezydenta RP Lecha Kaczyńskiego:

  „Przed Sejmem Rzeczypospolitej staje dziś sprawa ratyfikacji traktatu lizbońskiego. Jego przyjęcie będzie dobrą wiadomością dla Polski i dobrą wiadomością dla Europy. Polacy są zadowoleni z naszego członkostwa w Unii. Wysokie poparcie, jakim cieszy się Unia Europejska wśród naszych obywateli, to pozytywny czynnik, pomagający nam kształtować oblicze Unii z korzyścią dla Rzeczypospolitej i z korzyścią dla całej Europy.”- [str. 22 stenogramu]

  „Dlatego też traktat europejski, choć, jak słusznie powiedziano, jest jedynie ludzkim dziełem i z tego punktu widzenia nie jest optymalny, w chwili obecnej jest dokładnie tym, co dało się – z punktu widzenia kraju, dla którego suwerenność jest wartością najwyższą – wywalczyć.

  <strong?A dało się wywalczyć niezwykle dużo. Wyjeżdżając latem zeszłego roku do Brukseli, nie byłem przekonany, czy da się wywalczyć aż tak dużo.

  Dziękuję bardzo. (Burzliwe oklaski, zebrani wstają, posłanki Izabela Kloc i Barbara Bartuś wręczają prezydentowi wiązankę kwiatów)” – [str. 24 stenogramu].

  No to jak L. Kaczyński wywalczył niezwykle dużo dla – z punktu widzenia kraju, dla którego suwerenność jest wartością najwyższą – to po co było już czytać i zapoznać się z treścią Traktatu Lizbońskiego? No i jak tu parlament mógłby zrobić przykrość prezydentowi, ba śmieć, mówiąc mu NIE?

  Stenogram sejmowy z tego wiekopomnego wydarzenia z 01.04.2008 zawierający mowę L. Kaczyńskiego jest tu:
  http://orka2.sejm.gov.pl/StenoInter6.nsf/0/4FC8CA74A8EAE739C125741E00622311/$file/12_ksiazka.pdf

  A tam m.in. jest i to w jego mowie:

  Jestem przekonany, że poparcie dla traktatu w tej Izbie przekroczy partyjne podziały.
  Polska potrzebuje bowiem narodowej jedności w sprawach Unii Europejskiej,
  także w obronie swoich interesów. (Oklaski)

  Taka jedność wzmacnia rząd i prezydenta, kształtujących
  naszą politykę zagraniczną.
  ……

  “Zwracam się do pań posłanek i panów posłów o ratyfikację traktatu lizbońskiego. (Oklaski) Umacnia on naszą pozycję w Unii Europejskiej.

  Traktat to solidny fundament, na którym zbudujemy dobrą i bezpieczną przyszłość Polski.”

  Polubienie

  • hjk 22 kwietnia 2012 o 4:08 pm

   Jedyne wyjście to że powinni powiedziec, ze to był „prima aprilis” – uznany zwyczajowo zwyczaj oszukiwania – i odwołac swe głowoswania, a wtedy i podpis pod traktatem byłby nieważny 😉

   A jak tego nie zrobią, to my powinniśmy mówić, ze tego nie uznajemy, bo takiego „prima aprilisa” to nie chcemy…

   Polubienie

   • Tola 22 kwietnia 2012 o 6:11 pm

    @hjk-teraz ja cie wspomoge.
    Powinni powiedziec,ze co prawda prima aprilis juz byl ,ale uderzyl dopiero w dzien podpisania traktatu!!

    Polubienie

  • Aśka 22 kwietnia 2012 o 4:09 pm

   Zaznaczę, że jak na spotkaniu z Jarosławem Kaczyńskim zapytano się, czemu nie ma referendum ws. podpisania traktatu, odpowiedział, że społeczeństwo jest nieprzygotowane.

   Polubienie

   • monitorpolski 22 kwietnia 2012 o 4:18 pm

    A co miał powiedzieć, że masoneria nie pozwoliła?

    Polubienie

    • Aśka 22 kwietnia 2012 o 4:26 pm

     cokolwiek, byle nie pleść bzdur

     Polubienie

     • ALFA 22 kwietnia 2012 o 5:44 pm

      Ja to mam takie zdanie PO i PIS podzieliło Polskie społeczeństwo i o to chodziło .Ani jedni ani drudzy nie dbają o naród.Im chodzi abyśmy byli cały czas skłóceni.Wszyscy WON.

      Polubienie

      • Peryskop 22 kwietnia 2012 o 11:45 pm

       Wszyscy WON !
       Łącznie z @fakirem, który to nośne hasło wylansował 😀

       Polubienie

       • rabarbarek 23 kwietnia 2012 o 7:15 am

        A mozna i w ten sposob [ oby Monitor tak nie powiedzial ]

        Cholera jasna ! Won mi tu stad , jeden z drugim ! Bedzie mi tu klaki rozrzucal. Panie tu nie jest salon damsko-meski ! Tu jest kiosk Ruchu ! Ja , ja tu mieso mam .

        To fragment z filmu Mis. Ten polski burdel warto zamiec chocby i w kiosk Ruchu, Zawsze to jakas nadzieja na dobry poczatek…

        Polubienie

 14. diono 22 kwietnia 2012 o 4:29 pm

  http://www.sfora.pl/Polska-szkola-sluzb-specjalnych-Tak-cwicza-komandosi-g42731

  Ciekawe czy Polskie szkoły zlikwiduja a zakładają szkoły do mordowania ludzi ?????

  Polubienie

  • monitorpolski 22 kwietnia 2012 o 7:35 pm

   Wyślą ich do USA, wraz z innymi – tam się szykuje wielka inwazja „sił pokojowych”. Nie wiadomo po której stronie opowie się armia amerykańska, dlatego trenują obcych. Polskie wojska już miały ćwiczenia pacyfikacji domów w okolicy Chicago, pisałem o tym dość dawno temu. Są zdjęcia.

   Polubienie

 15. Aśka 22 kwietnia 2012 o 7:55 pm

  http://wiadomosci.onet.pl/swiat/wybory-prezydenckie-we-francji,1,5111629,wiadomosc.html
  Wybory prezydenckie we Francji
  37 minut temu TSz / PAP 22.04.2012

  Francois Hollande uzyskał w pierwszej turze wyborów prezydenckich we Francji 27,5 proc. głosów, Nicolas Sarkozy – 26,6 proc., a kandydatka skrajnej prawicy Marine Le Pen – 19,9 proc. głosów – wynika z prognoz po przeliczeniu 34 proc. głosów.

  Polubienie

  • monitorpolski 22 kwietnia 2012 o 8:28 pm

   Tu wielka nadzieja. Może syjonaziole stracą Francję, tak na razie to wygląda.

   Polubienie

 16. Onufry 22 kwietnia 2012 o 8:01 pm

  Real live in pl.
  Napiszę bez swojego komentu jeśli ktoś coś doda będzie mi miło !
  Dziś wyjechałem w plener. W małym wiejskim sklepiku spotkałem swoją miłość z przed lat ( nam nie wyszło ).Dziewczyna 38 lat jak zobaczyłem to 50+
  byłem zrozpaczony po prostu człowiek zmęczony życiem
  -czemu pracujesz w niedzielę ?
  -nie stać nas na pracownika….
  -czemu ?
  -podatki , zus i kredyt inaczej nie damy rady
  -a zus to w niedzielę pracuje ?
  -chyba nie ale ja z mężem musimy !
  -kto zajmuje się dziećmi macie 2 sklepy ?
  -teściowa jeszcze na jakimś chodzie
  -kiedy z dziećmi poszłaś na spacer ?
  -w wielkanoc ale już po 12 trzeba było otworzyć sklep
  -czy to tak powinno być , czy takie ma być Twoje życie, zus i podatki ?
  -nie pomyślałam o tym.
  Wyszedłem ze sklepu. Na ławeczce siedzi kilku żulików piją sobie , to stali i dobrzy klienci jak mówi „szefowa”. Mają renty bo im się należy ?
  Sam otworzyłem browca na chacie bo inaczej tego strawić nie idzie.
  Pozdrawiam wszystkich !

  Polubienie

  • Aśka 22 kwietnia 2012 o 8:18 pm

   LUDOBÓJSTWO, jak mówi Marek i ma rację … zamęczą nas … to nie odosobniony przypadek … ciągle o tej biedzie piszę na forum, ale widzę, że nie do wszystkich dociera i próbują zbijać mnie z tonu … O TYM TRZEBA KRZYCZEĆ WSZEM I WOBEC

   Polubienie

   • hjk 23 kwietnia 2012 o 3:13 pm

    Praca w niedzielę to absurd, a i w sobotę po czesci.
    Chory ten zwyczaj wprowadziły s-markety wrogów, aby zniszczyć nas finansowo i kulturowo (wbrew 3 przykazaniu i tradycji). Od otwarcia sklepu w niedziele ludziom pieniedzy w portfelu nie przybędzie, zeby wiecej wydali, tylko pieniadze „rozwodnią” się na 7 dni zamiast na 5. A jedynie taki sprzedawca spowoduje sobie wzrost kosztów (oplaty za prąd gaz, wodę, moze pracownika) i moze sam dodatkowo się wykończy całkowicie zbędną pracą i brakiem odpoczynku.
    A smark-ety nie płaca podatków, żyłują pracowników i są zasilane obcym tanim kredytem, wiec wykończą „małych”, którzy sami dają sie wpuszczać w kanał.

    Polubienie

 17. Aśka 22 kwietnia 2012 o 8:05 pm

  http://wiadomosci.onet.pl/swiat/izrael-sad-nakazal-zydowskim-osadnikom-opuszczenie,1,5111649,wiadomosc.html
  Izrael: sąd nakazał żydowskim osadnikom opuszczenie palestyńskiego domu
  36 minut temu TSz / PAP 22.04.2012

  Sąd Okręgowy w Jerozolimie nakazał trzem żydowskim rodzinom opuszczenie do 15 maja domu w Hebronie należącego do Palestyńczyka, orzekając, że zajęły go bezprawnie – podały lokalne media.
  […]
  Izraelski rząd posłużył się rasistowskim i antysemickim ustawodawstwem, aby uniemożliwić Żydom budowanie lub nabywanie nieruchomości w Hebronie” – oświadczył rzecznik żydowskich osadników w tym mieście Noam Arnon.
  […]
  Według prawa międzynarodowego wszystkie one [osiedla żydowskie na Zachodnim Brzegu -wyj. Aśka] są założone nielegalnie.

  Polubienie

 18. iHe 22 kwietnia 2012 o 8:10 pm

  Ciekawe ,że kiedyś roztaczano ciekawe wizje o ataku Chin na Rosje..
  http://wiadomosci.onet.pl/swiat/wspolne-manewry-rosji-i-chin-zaniepokoily-japonie,1,5111526,wiadomosc.html

  „Rosja i Chiny rozpoczęły dzisiaj manewry wojskowe na Morzu Żółtym – podał serwis newsru.com. Wywołały one zaniepokojenie Japonii. „

  Polubienie

  • iHe 22 kwietnia 2012 o 8:18 pm

   http://zmianynaziemi.pl/wiadomosc/prezydent-chrl-nakazuje-przyspieszenie-przygotowan-wojny?utm_source=feedburner&utm_medium=feed&utm_campaign=Feed:+fncradar+%28FNC+Radar+-+najnowsze%29

   Polubienie

  • monitorpolski 22 kwietnia 2012 o 8:26 pm

   Najpierw Chiny wraz z Rosją zaatakują USA, a potem Chiny Rosję. Świat już jest podzielony – Australia, Indonezja itd, będą należeć do Chin.

   Polubienie

   • hjk 23 kwietnia 2012 o 3:15 pm

    O ile wcześniej w Chinach nie wybuchnie rewolucja…

    Polubienie

 19. Monte 22 kwietnia 2012 o 8:21 pm

  http://uchoodsledzia.pl/wp-content/uploads/2012/02/427163_10150563556657775_81484597774_9301522_759733898_n1.jpg Jak widać na powyższym obrazku, nasz pseudoartystyczny (pół)światek również nie jest pozbawiony illuminackiej symboliki. Pozdrawiam serdecznie.

  Polubienie

 20. wacpan 22 kwietnia 2012 o 8:56 pm

  miejmy tylko nadzieje ze ta pesjata SRAKOZA nie przejdzie!!!!

  http://wiadomosci.onet.pl/forum/wybory-prezydenckie-we-francji,2,646494,0,czytaj-najnowsze.html

  Polubienie

  • monitorpolski 22 kwietnia 2012 o 9:17 pm

   wacpan, słuchałem dzisiaj rozmowy Jeffa Rense z Geraldem Celente. W jego Trends Journal 2/3 załogi to żydzi. Wszyscy antysyjoniści, są bardzo skuteczni. To tak a propos „icków”. Nie wszystkie „icki” są be. Ale Sarokozy to faktycznie diabeł.

   Polubienie

 21. wacpan 22 kwietnia 2012 o 9:10 pm

  hheheheh icki wypierdalac!!!!

  http://wiadomosci.onet.pl/swiat/izrael-sad-nakazal-zydowskim-osadnikom-opuszczenie,1,5111649,wiadomosc.html

  Polubienie

 22. diono 22 kwietnia 2012 o 9:49 pm

  „Bo tutaj gdzie żyjemy nie ma słońca Tusk o nas zapomniał” fajny tekst bo je**e xD

  Polubienie

 23. rabarbarek 22 kwietnia 2012 o 10:34 pm

  Z Mocniejszym na czele [ bo on rozpoczal watek] dokonalismy wczoraj malej proby ustalenia , ktore wydarzenie w Europie bedzie wazniejsze, Mistrzostrzwa Europy w pilce noznej w Polsce i na Ukrainie czy Olimpiada 2012 w Londynie . Jednak nie o sportowe emocje tam chodzilo , a o terrosportowe. Zgadzam sie z mocniejszym , ze nalezy analizowac , informowac i wyciagac na swiatlo dzienne wszystkie niepokojace fakty , zwiazane z ME . ” Za Morde styczne” przygotowania sluzb specjalnych do ” ochrony” uczestnikow kibicujacych i grajacych , zamienia nasze kraje w poligon doswiadczalny.

  Mysle jednak , ze poza nadliczebnoscia i w kilku przypadkach , nadgorliwoscia ” strozow POrzadku” , nie dojdzie w naszym kraju do wielkich wydarzen publicznych.
  Prawdziwe zwarcie szeregow nastapi w Londynie . Nie darmo przeciez zginal chlopak [ Clay] , ktory odkryl spiskowe logo londynsko-syjonistyczne. Kiedy zobaczyl swoje odkrycie , i reakcje na nie blogosfery , sam byl przerazony. Niestety machna zostala puszczona w ruch i jego smierc niewiele zmienila.

  Piosenki olimpijskie , reklamy tv , wrzucane nachalnie do naszych uszu i przed oczy , sa przekazami ” wyzszych i madrzejszych” . Kiedy miliony zaczynaja nucic przy goleniu , lub piciu kawy , lekko wpadajace w ucho piosenki ,hymny, olimpijskie , coraz wiecej osob zauwaza , ze cos jest z nimi nie w porzadku. Jedna taka mila dla ucha piosenka , nazywana hymnem olimpiady, pokazuje zgrabna sportmenke , ktora biega po Londynie , obserwujac jednoczesnie przygotowania do …. no wlasnie , do czego? A widzi po drodze i policje na kazdym rogu , i policje na koniach i kamery umocowane na dachach domow i kolo stacji metra … Pytam , to jest reklama wydarzen sportowych?

  Druga pioseneczka ” Flame” [ plomien], jeszcze lepsza . Leci ten iluminujacy plomien przez caly swiat. Jak sie dokladnie przyjrzec to z latwoscia mozna zauwazyc , ze ten swiat jakis dziwny , lodki plywaja , pociagi jezdza , samoloty lataja [ zostawiajac chemitraile] , ale brak na nim ludzi. Zwroccie uwage , ludzie to albo cienie , albo zamrozone w czasie , nieruchome postacie. W jednym miejscu stoi taki nieruchomy jegomosc i salutuje . Salutuje nie wiadomo komu.
  A slowa piosenki krzycza , ze mozesz byc madrzejszy i silniejszy, bo wlasnie nadszedl ten dzien.
  I rozblyski , rozblyski , rozblyski. A rozbysk przypomina ksztalty logo olimpiady.
  Za chwile ciag dalszy . Reklama olimpiady made in Canada , na ktora zwracaja uwage uwazni sluczacze – ogladacze.

  Polubienie

  • rabarbarek 22 kwietnia 2012 o 10:48 pm

   A tutaj reklama kanadyjska.” Wierze ” , to jej temat przewodni . Pytanie tylko, o wiare w co tu chodzi. Bo , ze Kanada potega olimpijsko-letnia nigdy nie byla to fakt. Piosenka jednak przekonuje , ze tym razem caly swiat uwierzy , ze … [ no bo chyba nie w jej potege]

   Zwroccie uwage na lagodny , natchniony niemal glos narratorki. Czy w ten sposob reklamuje sie wydarzenia sportowe ? Czy raczej jakies ” objawienie” ?

   Caly swiat ma byc zaszokowany Kanadyjczykami , sa tam tez Polacy z flagami ,[ co sie nigdy nie zdarzalo ] . Czy umieszczenie tam Polski ma wskazywac na zwiazki Polski ME z londynska olimpiada? Nie wiem , ale byc moze.

   Posluchajcie tez ostatnich slow piosenki ” This time we all believe” [ tym razem wszyscy wierzymy / uwierzymy] . W co ? UFO , dobrych Iluminatow , czy NWO ?

   Polubienie

   • zenobiusz 22 kwietnia 2012 o 11:48 pm

    ” UFO , dobrych Iluminatow , czy NWO ?.”
    Tak to planują.Poczucie zagrożenia ,narastające w mediach i necie,sprowokowane dodatkowe,w części wirtualne wojny i rozruchy,przyduszenie dodatkowe finansów,no i nowi zbawcy,z Jezusem,jako załogantem.A już „dobrzy iluminaci,stają się nowun kanonam -pztrz tamara@ i nasz Pery@
    Masz przygrywkę do tego nawet na tej stronie ,jak ją uważnie przeczytasz.

    Polubienie

    • Józef Bizoń 23 kwietnia 2012 o 12:03 am

     Traka, paka, kurna chata, brekulata, mindżineku. ……….eeeeeeeeeeeeeeeeeee

     Polubienie

     • Peryskop 23 kwietnia 2012 o 12:20 am

      Oj Zeno, Zeno.
      A tak dobrze do niedawna się zapowiadałeś 😀 😀 😀 😀 😀 😀

      Polubienie

     • zenobiusz 23 kwietnia 2012 o 12:29 am

      No widzę,drobna awaria systemu dalej.
      Hej,obsługa,!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
      Zróbcie z tym, pożądek.
      Jednostka Józef Bizoń@
      program się splątał.

      Polubienie

     • luxjacek 23 kwietnia 2012 o 12:39 am

      Można po Polsku?

      Polubienie

    • Józef Bizoń 23 kwietnia 2012 o 12:27 am

     Podrzuciłem Panu Zenobiuszowi ostatni przekaz szyfrowy, jaki udało mi się zdobyć, co by p. Zenobiusz nie wyszedł z prawy [jako były prokurator wojskowy PRL] i zajął się w ciszy i spokoju tym szyfrem ku pożytkowi nas wszystkich.

     Polubienie

     • rabarbarek 23 kwietnia 2012 o 12:32 am

      Panie Jozefie , przydalby sie Panu dluzszy odpoczynek . Juz sie Pan dzisiaj niezle napracowal na stronie.

      Polubienie

     • zenobiusz 23 kwietnia 2012 o 12:35 am

      11:30 pm pierwszy alarm ,do12:27 am wpis Pery@12:20 am,podbełkotny.
      Aha, tak to działa .Szybko mimo wszystko wam poszło.

      Polubienie

  • Peryskop 23 kwietnia 2012 o 12:06 am

   Rabarbarek,
   mam podobne przeczucie, że w Polsce podczas Euro nie będzie dużego BUM!
   Co najwyżej jakieś drobniejsze pstryki.

   Bo Smoleńsk wciąż dymi i niewiadomo w którą stronę w każdej chwili się przewali.
   A ta niepewność wywołuje podgrzanie nastrojów w rozmaitych konkurencyjnych służbach.

   W dodatku na tym tle bardzo niepewny – i czujny – robi się w nich segment patriotyczny,
   bo i ci ludzie zaczynają zapewne już kumać, że coś idzie bardzo nie tak i wcale nie jest OK.

   I zgoda , że przesłanie byłego (ha ha !) agenta Mo, że będzie atak, należy czytać wspak.

   Polubienie

   • Józef Bizoń 23 kwietnia 2012 o 12:20 am

    No i nastąpiło smoleńskie zmęczenie materiałowe.

    Polubienie

 24. Aśka 22 kwietnia 2012 o 11:06 pm

  koniecznie przeczytajcie

  http://marucha.wordpress.com/2012/04/21/protesty-oplacane-przez-finansjere/
  Protesty opłacane przez finansjerę

  Polubienie

  • hjk 23 kwietnia 2012 o 12:10 am

   ciekawy adres w jednym komentarzu a tam materiały np. takie:
   http://www.wandaluzja.com/?p=p_205&sName=39.-zachodni-wiatr-i-dmuch-siewiera
   „taką twierdzę znaleziono też na Haiti, w pobliżu odkrytego z SATELITY Eldorado.”
   aaa, to juz znamy przyczynę trzesienia ziemi i inwa…opsss pomocy USA dla Haiti?

   Polubienie

   • Tola 23 kwietnia 2012 o 12:59 pm

    @HJK-ciekawa ta stronka -chyba poczytam wiecej.

    Polubienie

   • Peryskop 23 kwietnia 2012 o 4:03 pm

    hjk, http://www.wandaluzja.com ciekawa jest ale robi wrażenie hf (historic fiction).
    To może już jednak lepej, że jakoby Słońce obracało się znowu wokół Ziemi ?

    Polubienie

  • Peryskop 23 kwietnia 2012 o 12:14 am

   Potwierdza się teza, którą Monitor i jego czytelnicy ujawniali od wczesnej fazy aranżacji OWS.

   Polubienie

  • AQQ 23 kwietnia 2012 o 9:06 am

   @ Asieńka. Teraz znasz zródło mej frustracji.

   Polubienie

 25. Doman 23 kwietnia 2012 o 12:20 am

  Witam. Odnośnie smoleńska to znalazłem dziwną wypowiedź 08:09 palikot :”Pełną polityczną i moralną odpowiedzialność za katastrofę smoleńska ponosi Jarosław Kaczyński, brat ZAGINIONEGO…” Hmm ciekawe gdzie zaginął? Materiał stary ale możliwe, że nikt tego nie zauważył. W sprawie smoleńskiej coś dużo tych przejęzyczeń.

  Polubienie

 26. Mariusz 23 kwietnia 2012 o 8:02 am

  Między Izraelem a Iranem trwa wojna służb specjalnych

  …Z toczoną dziś bezpardonową wojną należy powiązać jeszcze jeden incydent. W czerwcu 2011 roku w trakcie podchodzenia do lądowania rozbił się w Rosji pasażerski samolot Tu-134. Oficjalna wersja mówi o błędzie załogi, a dokładnie o pijanym nawigatorze. Nie byłoby w całej historii nic dziwnego, gdyby nie fakt, że na pokładzie znajdowało się aż pięciu rosyjskich naukowców blisko współpracujących z Irańczykami w elektrowni w Buszer. Czy był to jedynie wypadek? Tego zapewne już nigdy się nie dowiemy…
  http://konflikty.wp.pl/kat,1020223,title,Miedzy-Izraelem-a-Iranem-trwa-wojna-sluzb-specjalnych,wid,14424021,wiadomosc.html

  Polubienie

  • Mariusz 23 kwietnia 2012 o 8:07 am

   Czy ktoś pamięta może jakie stanowisko ws Iranu miał Lech Kaczyński?

   Polubienie

   • AQQ 23 kwietnia 2012 o 9:03 am

    @Mariusz. wiadomo jakie miał st. w/s Izraela i to wystarczy!

    Polubienie

  • Tola 23 kwietnia 2012 o 8:58 am

   @Mariusz ,to ciekawe ,ale nie zaskakuje.
   Jak widac standartowe dzialanie :(((

   Polubienie

 27. Aśka 23 kwietnia 2012 o 9:13 am

  http://www.wandaluzja.com/?p=p_309&sName=jozef-pilsudski

  Wy, aryjczycy, gorzko się skarżycie na wpływy żydowskie na wasze życie kulturalne. My jesteśmy, jak wy mówicie, narodem internacjonalnym, jednolitą mniejszościà w waszym środowisku, o tradycjach, zainteresowaniach, dążeniach i celach, które są od waszych różne … Wy bierzecie pojedyncze fakty i mówicie pięknie o żydowskich finansistach i żydowskich królach filmowych … chwaląc ich. Wtedy nasz strach natychmiast mija. Stajecie się w tym śmieszni.

  W Palestynie uknuto kiedyś wielki wywrotowy ruch, rozszerzany przez żydowskich agitatorów, finansowany przez żydowskich finansistów, propagowany w żydowskich broszurach i pismach polemicznych. Było to w czasie, gdy żydostwo i Rzym stanęły ze sobą do walki na Śmierç i Życie. Doprowadziło to do upadku aryjskiego imperium światowego… a wy bajacie o jakichś żydowskich sprzysiężeniach, podając za przykład wojnę światową i rewolucję rosyjską …

  Myśmy wzieli w posiadanie historię waszą i zburzyli piękny Jej gmach. A wraz z historią oddaliście wasz los i wasze marzenia. Myśmy wnieśli zamieszanie i niezgodę w wasze życie osobiste i publiczne, i uniemożliwili cele wasze.

  Markus Eli Revager, „Century Magazine”, New York, 1928
  ____
  i robią to do tej pory …

  Polubienie

  • zenobiusz 23 kwietnia 2012 o 10:22 am

   Ponieważ ,Żydzi w czasach końca mają się nawracać,komuś bardzo zależy,by nie zdążyli,a zostali wcześniej wymordowani ,widzę ,bo to nie oni są problemem,a „nowa międzynarodówka'”ludzi zdemonizowanych,wśród których ,jest tylko grupa o pochodzeniu żydowskim.Ten trend jest aż nadto widoczny.Syjonistyczni lucyferianie,są tylko ,częścią ,i najczęściej dobrze zakamuflowaną ,owej międzynarodówki.

   Polubienie

   • hjk 23 kwietnia 2012 o 3:21 pm

    No tak, wiadomo ze nie wszyscy knują, tylko jakaś „pseudoelita”…

    Polubienie

 28. jerkey 23 kwietnia 2012 o 9:21 am

  Odpowiedź dla @Tamary:
  Nie wiem skąd bierze się twoja nienawiść do chrześcijaństwa, ale poważnie przeszkadza to temu o czym piszesz – „dochodzeniu do prawdy”. Do dochodzenie do prawdy – bez względu na to jaka ona jest – jest w zasadzie jedyną rzeczą z jaką się z tobą zgadzam. Ale od rzeczy.
  Napisałaś bardzo ładny, ale mocno naciągany wykład o źródłach chrześcijaństwa w mitraizmie. W to co piszę dalej nie odnoszę się do nauk kościoła katolickiego, który moim zdaniem odszedł od rzeczywistej prawdy objawionej w Biblii i faktycznie przyjął sporo pogańskich wierzeń i zwyczajów, no ale nie o tym chciałem. Mówiąc o chrześcijaństwie mam na myśli to co zapoczątkował Jezus i rozwinął pierwotny kościół apostolski.

  Po pierwsze – skąd wiesz, że Paweł był kapłanem Mitry? Biblia wyraźnie wskazuje, że był ultra ortodoksyjnym Żydem, faryzeuszem, wychowankiem „szkoły Gamaliela”, o którym Biblia także się wypowiada w ewangeliach. Ty zaś wyskakujesz z takim novum w postaci jednego prostego zdanka, a które służy ci potem za niemal całą podbudowę twojego wywodu.

  Historia biblijna wskazuje, że Paweł jeszcze jako Szaweł otrzymywał „listy polecające” od żydowskiego arcykapłana w celu gnębienia chrześcijan – co wszystko ładnie pasuje. (Tak w ogóle nie wiem dlaczego mitrazim miałby zaprowadzić raj na ziemi – jak mówisz – skoro jego kapłan (Szaweł) z taką bezwzględnością tępił niczemu nie winnych chrześcijan – naśladowców Jezusa).

  Zgodnie z Biblią Paweł nawrócił się po osobistej interwencji samego Jezusa. Co jest dobrym – z punktu widzenia psychologii – wytłumaczeniem tej nagłej odmiany. Wcześniej nawet o tym nie myślał mimo, że pewnie świetnie znał nauki chrześcijan. Co miałoby pełnić rolę tego oświecenia w twojej opowieści? Czy to „objawienie-eureka” było wynikiem zwykłej kalkulacji wykorzystania śmierci jakiegoś tam Jezusa? Sorry @Tamara – ale to jest tak naiwne, że dziwię się, że sama w to wierzysz – gorliwy kapłan Mitrei, działający na rzecz i w zmowie z Żydami dokonuje zwrotu o 180 stopni z powodu jakiegoś bliżej nieokreślonego podobieństwa do jakiegoś tam Jezusa … sama chyba widzisz jak to jest naciągane i z „dochodzeniem do prawdy” ma się nijak.
  Z poglądami, że Paweł stworzył chrześcijaństwo spotkałem się nie raz. Jest to podstawowy argument przeciwników ch., ale jak ma się do prawdy? Czy Paweł faktycznie robił co chciał, a apostołowie nie mieli na to wpływu i o niczym nie wiedzieli? Zdecydowanie nie! Np. w pewnym momencie pojawił się problem z obrzezaniem pogan. Wbrew pozorom był to bardzo ważny punkt, ponieważ psychologicznie decydował o zerwaniu z prawem mojżeszowym. Pomimo tego, że Paweł miał swoje stanowisko w tej sprawie to przedstawił ją do rozstrzygnięcia „apostołom w Jerozolimie”. Ponadto – wbrew temu co mówisz, że nigdy się nie powoływali na Pawła – to na listy Pawła powołał się chociażby apostoł Piotr w sowim liście.

  Jeśli chodzi o daty listów i ewangelii to nie wiem skąd je wzięłaś. Chyba stamtąd skąd ci pasowało. Najpierw została spisana najprawdopodobniej ewangelia Mateusza. Najwcześniejsze dostępne fragmenty datuje się na około 60 n.e. (http://archeologiabiblijna.wordpress.com/2012/04/05/odkryto-najstarsze-fragmenty-nowego-testamentu/ ).

  „Nie ma wątpliwości, że traktowali go jako dziwnego poganina ,próbującego zakłócić orędzia Jezusa Chrystusa.” Kolejne zdanie znikąd. Niepoparte żadnymi dowodami, wręcz sprzeczne. „Dążenie do prawdy” faktycznie może prowadzić na manowce.

  Na i jeszcze jeden obowiązkowy „argument” – w 70 roku pierwotny zbór wraz z chrześcijanami pamiętającymi jeszcze Jezusa zostali – nie wiem – wybici, rozproszeni czy co? Jezus przecież przestrzegał przed tymi wydarzeniami bardzo wyraźnie. Mówił, że jak obrzydliwość („wojska rzymskie”) staną w miejscu świętym „Jerozolima”, to wszyscy w Judei (oczywiście łącznie z osobami w Jeruzalem) mają uciekać w góry. Jak wiemy z historii miasto zostało otoczone w 66 roku po czym wojska wycofały się – dając możliwość naśladowcom Jezusa uciec z miasta. Myślisz, że apostołowie i inni dojrzali duchowo ludzie, którzy stanowili podporę chrystianizmu – nie usłuchali Jezusa i dali się wybić??

  Jaki jest więc cel tych wszystkich rewelacji? To chyba proste i wręcz oczywiste. Podkreślanie osoby Pawła, a umniejszanie roli pierwszych apostołów Jezusa oraz całej rzeszy innych chrześcijan ma za zadanie 1) oderwać chrześcijaństwo od Jezusa Chrystusa, 2) pokazać, że chrystianizm jest kłamstwem, 3) pokazać, że Jezus był „wielkim duchowym mistrzem”, a nie Synem Bożym, a tym samym wybawcą ludzkości.

  Te wszystkie działania mają wesprzeć wprowadzanie nowej religii będącej TOTALNYM przeciwieństwem chrystianizmu. A Mitreja, czy cokolwiek innego jest tylko podkładką, którą się teraz posługujecie. Podobnie jak innymi rzeczami np. bajeczką o Marii Magdalenie w celu udowodnienia dokładnie tego samego.

  W tych całych swoich wywodach zapominasz o dwóch rzeczach. Po pierwsze w ogóle nie tłumaczysz jak apostołowie i chrześcijanie będący po wpływem ducha świętego dają się wodzić za nos jakiemuś „mitrejowskiemu przybłędzie”, jak to próbujesz nieudolnie udowodnić.

  Po drugie w ogóle nie bierzesz pod uwagę, mocy Boga i jego planów związanych z Jezusem. Nie bierzesz z przyczyn oczywistych. Wg ciebie Boga opisanego w Biblii nie ma, a jest tylko jakaś kosmiczna energia.

  Polubienie

  • jerkey 23 kwietnia 2012 o 9:33 am

   Acha – odnośnie jeszcze tego, że Jezus nie chciał zakładać religii – co jest OBOWIĄZKOWE dla was czcicieli kosmicznej energii. Zgodnie ze świadectwem ewangelii Jezus sam mówił, że przyszedł „wypełnić prawo i proroków”, tym samym kończąc żywot prawa, które do niego prowadziło. Potem zaś nakazał swoim uczniom „iść czynić uczniów CHRZCĄC ich”. To jak ten chrzest wyglądał i do czego prowadził wyczytasz z pierwszych rozdziałów Dziejów Apostolskich (Dzieje pisał ewangelista Łukasz, więc spoko – żadnej podstępnej intrygi ze strony kapłana Mitreji tutaj nie będzie).

   Polubienie

   • jerkey 23 kwietnia 2012 o 9:34 am

    „OBOWIĄZKOWE” w znaczeniu „OBOWIĄZKOWYM TWIERDZENIEM”

    Polubienie

    • zenobiusz 23 kwietnia 2012 o 10:04 am

     Jerkey@
     ,Dziękuję
     .Rozpisałeś w szczegółach to ,co ja tylko sygnalizowałem ,w polemikach z tamara@ i Peryskop@,którzy już niemal z dzióbków sobie jedzą. 🙂

     Polubienie

     • Peryskop 23 kwietnia 2012 o 11:45 am

      Zeno@biust, może kup sobie okulary za 5,50 zł, bo w tych za 11 zł nad-widzisz.
      Nad-widzisz nawet to, czego nie było i nie ma 😀 😀 😀

      Własne dopiski nad-widzisz jako fragmenty Biblii, na schodkach nad-widzisz parę prezydencką, na fotografii z 2009 nad-widzisz L. Kaczyńskiego w roku 2010, w rejestratorze lotu z TU154M nad-widzisz „twarz przyjaciela”…

      A teraz nad-widzisz jedzenie sobie z dzióbków. Głodnemu na nad-myśli ?

      Polubienie

      • zenobiusz 23 kwietnia 2012 o 11:57 am

       „Własne dopiski nad-widzisz jako fragmenty Biblii, ”
       Link proszę po raz kolejny.Dotąd bezskutecznie.Przypomnę ,bo przegapiłeś,

       “ZENO, “bydlaku” © by Zenobiyusz 2012, trzebało się wpierw zastanowić zamiast wyzywać @hjk od “kanalii” © by Zenobiusz 2012 za zwykłe i merytorycznie uzasadnione zwątpienie iżby różowo-czarna skrzynka Tu154M na miejscu domniemanej “katastrofy” w Smoleńsku była ludzką twarzą.”

       Taak,rzuciłem wam brzytwę,i ciekaw jestem jak długo będziecie się jej trzymali,zanim stwierdzicie ,że kroi wam paluchy.Zgodnie z oczekiwaniem zresztą.Myślisz Skop@,że to używanie co chwila tekstu, jak wyżej,spowoduje ,że inne ,kwestie merytoryczne ,zapadną w niebyt.Otóż nie.Spisane będą słowa i uczynki…….
       Ja już wiem do końca ,co chciałem wiedzieć.
       A czytelnicy,w zależności ,od doświadczenia ,życiowego,i samozaparcia,w czytaniu,tasiemcowych wieloosobowych “rozmówek”,po uważaniu,jak to się,kiedyś mówiło.
       http://zenobiusz.wordpress.com/2012/04/21/wojna-infomacyjna-chcesz-wiedziec-trzeba-czytacniema-innej-drogi/

       Polubienie

       • zenobiusz 23 kwietnia 2012 o 12:00 pm

        pery@skop
        ” trzebało”
        To bądź łaskaw przetłumaczyć bo jak już pisałem ,nie znam jidisz.

        Polubienie

        • hjk 23 kwietnia 2012 o 3:25 pm

         Zeno to już za swatkę tamary i peryskopa robisz – ujawnia się jakas Twa nowa profesja ??? 🙂

         Polubienie

         • zenobiusz 23 kwietnia 2012 o 3:35 pm

          Nie wiedziałem,ze wszyscy troje znacie jidisz,

          Polubienie

         • Peryskop 23 kwietnia 2012 o 4:24 pm

          Zeno-biust, nie kłam!

          Zawsze wyskakujesz z pretensjami gdy używam oryginalnego słowa-klucza „chutzpah”.

          A więc doskonale znasz język wybrany i dziwnie Cię drażni jeśli ktoś chce też pochutzpać.
          Domyślam się dlaczego. Bo w tym słowie tkwi nasza Wielka Tajemnica !

          A czy znasz rozwinięcie tego słowa-klucza ?
          Tylko mądra się wygłupia, głupia jest po prostu głupia.

          Polubienie

         • zenobiusz 23 kwietnia 2012 o 5:16 pm

          Pery@Skop.

          “Własne dopiski nad-widzisz jako fragmenty Biblii, ”
          Nie doczekałem się linków,,
          panie chucpiarzu.

          Polubienie

         • Peryskop 24 kwietnia 2012 o 10:18 pm

          Tak mu się matchmaker spodobał, że wciąż gra skrzypka na dachu.

          Zeno, a przecież trzebało to czas przeszły dokonany od trzebać.
          No racja, do szkół nie puszczali, a zaległości do dziś nie nadrobiłeś.

          Polubienie

   • Mariusz 23 kwietnia 2012 o 10:34 am

    należ jednak pamiętać słowa Pana Jezusa do św Piotra. ..”Ty jesteś Piotr [czyli Skała], i na tej Skale zbuduję Kościół mój, a bramy piekielne go nie przemogą” (Mt 16,18)

    Polubienie

    • zenobiusz 23 kwietnia 2012 o 10:41 am

     Nawet, gdy powstała różnica zdań pomiędzy Pawłem a Piotrem, św Paweł stwierdza:”Ga 2:7 “mnie zostało powierzone głoszenie Ewangelii wśród nieobrzezanych, podobnie jak Piotrowi wśród obrzezanych -”. Nie chodzi tu o podział,ale o uznanie wiarygodności.
     Saduceusze, Faryzeusze byli szczególnie uprzywilejowani – różnili się poglądami, mieli swoje teorie interpretowania prawa i pism. Jeśli mówimy o kimś, że jest faryzeuszem, to mamy na myśli obłudę i przebiegłość – i takim postawom sprzeciwiał się sam Pan Jezus. Apostołowie sprzeciwiali się wrogości faryzeuszy do Pana Jezusa, ale byli wierni prymatowi Piotra.
     Piotr jest przedstawiony jako “przywódca” pierwotnego Kościoła
     – Organizuje wybór następcy Judasza Dz 1:16-23
     – wygłasza mowy Dz 2,14n; 3,12; 4,8; 5,29
     – przyjmuje pogan do wspólnoty Dz 10:47 BT “Wtedy odezwał się Piotr: Któż może odmówić chrztu tym, którzy otrzymali Ducha Świętego tak samo jak my?”
     – określa normatywnie wiarę: Dz 2:36 “Niech więc cały dom Izraela wie z niewzruszoną pewnością, że tego Jezusa, którego wyście ukrzyżowali, uczynił Bóg i Panem, i Mesjaszem.” Dz 3:14-15 “Zaparliście się Świętego i Sprawiedliwego, a wyprosiliście ułaskawienie dla zabójcy.(15) Zabiliście Dawcę życia, ale Bóg wskrzesił Go z martwych, czego my jesteśmy świadkami.” Dz 4:12 “I nie ma w żadnym innym zbawienia, gdyż nie dano ludziom pod niebem żadnego innego imienia, w którym moglibyśmy być zbawieni.”
     – Sprawuje sąd z 5,1-11
     – czyni cuda w imię Jezusa: Dz 5:15 “Wynoszono też chorych na ulicę i kładziono na łożach i noszach, aby choć cień przechodzącego Piotra padł na któregoś z nich.”
     http://zenobiusz.wordpress.com/2012/04/21/ty-jestes-piotr/comment-page-1/#comment-44789

     Polubienie

     • jerkey 23 kwietnia 2012 o 11:00 am

      Jedyną rzeczą specjalnie powierzoną Piotrowi były tzw. „klucze królestwa”, które miały ścisły związek z ewangelizacją i nawracaniem. Stąd mamy przewodnią rolę Piotra właśnie w tej działalności: „wygłaszania mowy” (chociaż Paweł wygłaszał ich tyle samo, jeśli nie więcej) i przyjęcie pogan do wspólnoty. Sprawowanie sądu, czynienie cudów, czy określanie „wiary” było udziałem także innych w takim samym stopniu.
      Jedyną rzeczą, która była jednokrotna i wymieniona przez ciebie dotyczy organizowania wyboru następcy Judasza. Ale wyboru dokonał duch święty, a nie Piotr.

      Polubienie

    • jerkey 23 kwietnia 2012 o 10:52 am

     Nie wiem w jakim celu przytoczyłeś ten werset, ale skoro napisałeś to się odniosę. Przy okazji pokazując „dążenie do prawdy”, które tak sobie upodobała nasza Tamara.
     1. Słowo użyte w tym wersecie brzmi „petra” (rodz. żeński), a Piotr to „petros” (rodz. męski) – czyli są to dwa różne słowa, chociaż podobne.
     2. Św. Augustyn też początkowo wierzył, że „masywem skalnym” jest Piotr, ale potem skorygował swój punkt widzenia. I jest to właściwy sposób patrzenia (bardzo, bardzo logiczny): „Albowiem nie od Piotra ‚petra’ (Skała), lecz Piotr [Petrus] od petry (Skały), jak Chrystus nie od chrześcijanina, ale chrześcijanin od Chrystusa ma nazwę. Toteż Pan powiedział: ‚Na tej skale zbuduję Kościół mój’, bo Piotr rzekł: ‚Tyś jest Chrystus, Syn Boga Żywego’. A więc, mówi, na tej skale, którą wyznałeś, zbuduję mój Kościół. ‚A skałą jest Chrystus’, na którym to fundamencie też Piotr jest zbudowany. ‚Bo nikt nie może założyć innego fundamentu, prócz tego, który jest już założony, a którym jest Chrystus Jezus’” (Homilie na Ewangelie i Pierwszy List św. Jana, tłum. W. Szołdrski, W. Kania, Warszawa 1977, traktat 124.5)
     3. PÓŹNIEJ po słowach, które wypowiedział Jezus, jego uczniowie sprzeczali się między sobą kto jest najważniejszy (łuk. 22:24-26). Jaki sens miałaby ta kłótnia, jeśli Jezus swoją mocą i autorytetem określiłby, że opoką kościoła jest Piotr?

     Werset ten został wykorzystany przez KK po to, aby udowodnić konieczność powołania papieża na wzór cesarza dawnego imperium rzymskiego. I jest to jedna z fałszywych rzeczy KK, o których pisałem wyżej.

     Polubienie

     • zenobiusz 23 kwietnia 2012 o 11:18 am

      Polemizować możesz ,z teologiem ,którego zacytowałem,tutaj:
      http://wobroniewiaryitradycji.wordpress.com/2012/04/19/kawiarenka-18-20-kwietnia-2012/#comment-3128
      Ciekaw jestem,kiedy wy protestanci,rozejrzycie się ,wśród tysięcy waszych zborów, i wreszcie zrozumiecie te słowa:

      I już nie jestem na świecie, lecz oni są na świecie, a Ja do ciebie idę. Ojcze święty, zachowaj w imieniu twoim tych, których mi dałeś, aby byli jedno, jak my.

      Jan 17,11

      Aby wszyscy byli jedno, jak Ty, Ojcze, we mnie, a Ja w tobie, aby i oni w nas jedno byli, aby świat uwierzył, że Ty mnie posłałeś. A Ja dałem im chwałę, którą mi dałeś, aby byli jedno, jak my jedno jesteśmy. Ja w nich, a Ty we mnie, aby byli doskonali w jedności, żeby świat poznał, że Ty mnie posłałeś i że ich umiłowałeś, jak i mnie umiłowałeś.

      Jan 17,21-23

      Gdy przyjdzie próba,powiecie pewnie,krzyżujcie nas osobno,nie z Papistami.
      Mało krwi popłynęło ,przez protestancką pychę ???

      Polubienie

      • zenobiusz 23 kwietnia 2012 o 11:23 am

       Było by miło,gdybyś się określił,do jakiego zboru należysz.
       W tej chwili,to Kościół Katolicki,jest jedynym liczącym się przeciwnikiem,synagogi szatana,stąd taki atak na niego,a w szczególności na następców Św.Piotra,nie zauważyłeś tego ?

       Polubienie

       • jerkey 23 kwietnia 2012 o 11:53 am

        Przykro mi, ale nie chcę na razie spełniać twojej prośby. Kiedyś jednak to zrobię.
        Jak widzisz nie popieram się jakimiś wyimaginowanymi i naciąganymi dowodami, ale konkretami. Oczywiście nie musisz się z nimi zgadzać, ale właśnie takie podejście jest dla mnie synonimem „dążenia do prawdy” i w taki sposób postępuje. Jest to mój życiowy aksjomat.
        A siła oporu wobec demonicznego świata tkwi w każdym człowieku z osobna (dzięki mocy bożej), a nie w hierarchii. Czy los i wiara wspólnoty opierającej się Bogu może zależeć od jakiegokolwiek innego człowieka? Właśnie dlatego sług prawdziwego Boga nigdy nie można było zniszczyć – bo trzeba by ich wszystkich zabić – do ostatniego.
        Szczerze mówiąc to żałuję, że w ogóle podjąłem ten kontrowersyjny temat, bo takie rozmowy nie prowadzą do niczego dobrego.

        „Gdy przyjdzie próba,powiecie pewnie,krzyżujcie nas osobno,nie z Papistami.”
        Oj Zeno, Zeno. Nie przyszłoby mi to nawet do głowy. Sprawę sądu oddaje Bogu i Jezusowi, a ja – mimo, że mam ściśle określone stanowisko i poglądy – nie oceniam, kto zyska uznanie Boga. Nie moja to sprawa. Ja najchętniej chciałbym, abyśmy wszyscy żyli tak jak zaplanował to sobie Bóg. Nie przypisuj mi proszę takich prymitywnych odruchów, jak w tym zdaniu wyżej.

        Polubienie

        • zenobiusz 23 kwietnia 2012 o 12:17 pm

         jerkey@
         Jako ,jak sądzę ,jednak brata w Chrystusie ,obdarzę cię anegdotką .Linka nie podam ,któraś z mistyczek,do których przychodziły dusze czyśćcowe,bo miała łaską brania na siebie ich cierpień by z czyśćca uwolnić,pisała,że przyszła do niej z prośbą dusza księdza katolickiego.Miał spaloną prawą dłoń,w czyśćcu cierpiał jej palenie żywym ogniem,jako pokutę ,za to ,że mogąc ,to czynić ,nie często błogosławił ludziom.
         Zastanawiam się jaka pokuta ,czeka tych,którzy mając wiarę ,w oparciu o bałamutne „tłumaczenia” wyrwane z kontekstu dziejów,podtrzymywali zgorszenie jakim jest brak jedności Kościoła,tym samym go osłabiając.Jaki organ,będzie im płonął.Współczuję ,mam koncepcję,ale nie chcę jej narzucać.
         I nie chodzi tu o ten przypadek.W tym co robili i robią protestanci.
         „A słabych w wierze przyjmujcie do siebie i nie spierajcie się o drobiazgi.” (Rz 14,1 BP)

         Polubienie

         • Mariusz 23 kwietnia 2012 o 12:51 pm

          @jerkey
          to jest charakterystyczne odwracanie znaczenia Pisma Św przez świadków jehowy.
          Zacytowałeś fragment, a potem wytłumaczyłeś go zupełnie innym. Mam już dosyć odwracania i ciągłego przekręcania słów Pisma Św.
          ”Ty jesteś Piotr [czyli Skała], i na tej Skale zbuduję Kościół mój, a bramy piekielne go nie przemogą” (Mt 16,18)
          ten fragment jest jednoznaczny.
          tak jak i ten: „zaprawdę mówię Ci, jeszcze dziś będziesz ze Mną w raju” Łk (23,43)

          Warto tutaj podkreślić, że kolejne „wydanie” (własc: fałszerstwo) Pisma Św przez świadków jehowy ma tytuł Pismo Święte w Przekładzie Nowego Świata.
          czyli retoryka NWO.
          Jeśli znajdzie się miejsce wkleję świadectwo nawrócenia jednego z byłych świadków.
          Wspomina tam o straszeniu końcem świata, fałszowaniu Pisma Św i nazywania Watykanu Babilonem. A więc cała retoryka NWO.

          Polubienie

         • zenobiusz 23 kwietnia 2012 o 1:18 pm

          http://zenobiusz.wordpress.com/2012/04/22/20276/#comment-44958
          Bardzo dobre świadectwo,dziękuję za nadesłanie. 🙂

          Polubienie

         • jerkey 23 kwietnia 2012 o 3:47 pm

          Dalszą dyskusję z Mariuszem przeniosłem na blog Zenobiusza w adresie, który tutaj zapodał. Zapraszam zainteresowanych.
          http://zenobiusz.wordpress.com/2012/04/22/20276/#comment-44958

          Polubienie

         • jerkey 23 kwietnia 2012 o 3:50 pm

          Odpowiedź Mariuszowi przeniosłem na blog Zenobiusza, aby nie zaśmiecać portalu @monitorowi. Zapraszam zainteresowanych.

          http://zenobiusz.wordpress.com/2012/04/22/20276/#comment-44958

          Polubienie

         • jerkey 23 kwietnia 2012 o 3:52 pm

          Dyskusję z Mariuszem i Zeno przeniosłem na blog Zenobiusza
          http://zenobiusz.wordpress.com/2012/04/22/20276

          Polubienie

         • jerkey 23 kwietnia 2012 o 5:44 pm

          Dalsza dyskusja z Mariuszem na blogu Zena w adresie podanym przez Zeno troszkę wyżej („Bardzo dobre świadectwo …”). Zainteresowanych zapraszam.

          Polubienie

        • Tola 23 kwietnia 2012 o 12:35 pm

         @jerkey – dopoki opinie podawane sa w kulturalny sposob to jestem za!
         Ja przynajmniej chetnie czytam twoje posty.

         Polubienie

         • Peryskop 23 kwietnia 2012 o 5:00 pm

          Ja też, bo te wpisy dają do myślenia.
          A uzupełnienia Mariusza czy uwagi hjk ubogacają dyskusje na te niełatwe tematy.

          Zatem okazuje się, że można bronić swoich argumentów bez docinków, wyzwisk i sztuczek manipulanckich. Oraz bez zbytnich uproszczeń, i nadmiernego generalizowania, bo to może prowadzić na manowce.

          Polubienie

       • Józef Bizoń 23 kwietnia 2012 o 11:55 am

        Dlatego jest od środka rozsadzany masoneria]. Wprowadza się pokrętne interpretacje Pisma Świętego [mają i swoich teologów]. Posługują się KK w celu Jego zniszczenia [komunizm walczył na wprost z KK – tu tylko zmiana taktyki].
        Opornych broniących KK obrzucają epitetami, odwracają kota ogonem.

        Zdrowej nauki nie cierpią
        Fides et Ratio
        http://fides-et-ratio.pl/

        Polubienie

        • zenobiusz 23 kwietnia 2012 o 12:22 pm

         Chciał Bizoń@ zapewne dać link do tego:

         Polubienie

         • Peryskop 23 kwietnia 2012 o 4:38 pm

          Zeno-biust, a teraz nad-widzisz, co chciał p. Józef.

          Jeszcze trochę, a zasłużysz na miano PRO-ROK dzięki inwestycji w okulary za 11 zł.

          Polubienie

  • tamara 23 kwietnia 2012 o 11:02 pm

   jerkey; poniżej wyczytałam,że dyskusje przeniesiono do zenobiusza…. Kiedyś tam byłam sam na sam z szefem do momentu kiedy pojawił się Google.

   Wole zostać tutaj na MP.
   Czytając Twoje komentarze wyczuwa się łagodne usposobienie Twego charakteru(możnaby pomyśleć,że jesteś kobietą) dlatego też odpowiem na Twój koment……
   Wbrew temu co myślisz, nie nosze w sobie nienawiści do nikogo.Kocham ludzi(szczególnie tych mądrych), mam respekt dla ich poglądów, w najgorszym przypadku moge niektórym współczuć lub ich poprostu tolerować.

   Wolałabym nie wdawać się w dyskusje nad szczegółami.Jest ich za dużo a ich wyznacznikiem jest Biblia ,która dla mnie jest (oprócz księgi Salomona) zbiorem nonsensów przez,które jest tyle nieporozumień….i jak napewno wiesz dyskusja może trwać w nieskończoność.

   Chyba o to właśnie komuś kiedyś chodziło,abyśmy dyskutowali nad czymś czego nieda się nigdy wyjaśnić,aby powstawały konflikty (w najlepszym przypadku)….a głównie po to ,aby odwrócić naszą uwagę o ważniejszych spraw. Spraw przed ludzkością ukrywanych przez wieki…Spraw istotnych dla naszej egzystencji.
   Dlaczego mamy wdawać się w szczegóły skoro nikt nie udzielił nam odpowiedzi na podstawowe pytania.A może Ty je znasz?

   W Abrahamizmie mówi się,że Bóg patrzy na nas wszystkich,widzi wszystko(obserwuje nas we wszystkim co robimy) – że ma on szczególne stosunki z każdym z nas, że jest każdego z nas osobowym Bogiem zbawienia.

   Żydzi mówią, że to oni są specjalni dla Boga jako naród wybrany i że obiecał im Mesjasza.
   Chrześcijanie mówią,że Bóg posłał swego Syna, aby wybawił nas od grzechów. Muzułmanie twierdzą, że Bóg napisał dla nich Koran i za pośrednictwem anioła Gabriela przekazał niepiśmiennemu (z plemienia pustynnego) Mohammed-owi.

   Jeśli jesteśmy Abrahamistami, jesteśmy logicznie zobowiązani do odrzucenia tej nauki pod każdym względem. Wierzymy w Boga, który jest ponad wszechświatem…….(tu powinna być przytoczona historia Galileo)………,który ma osobisty związek z każdym z nas,…….(możmy modlić się do niego i może on bezpośrednio interweniować w nasze życie)………, który wysyła brodatych proroków i święte księgi, aniołów i świętych.
   On czyni cuda, kocha męczenników, poświęcił swego Syna dla nas. Niestety, nie zdołał powstrzymać zła i nie wydaje się być zbyt komunikatywny w swoich przesłaniach.Jak widać każdy ma swoją (narzuconą)interpretacje.

   Która Święta Księga jest tą prawdziwą – Tora, Biblia czy Koran?
   Kto jest jego prorokiem? Mojżesz, Jezus czy Mahomet?
   Jeśli Jezus jest Jego Synem, dlaczego Żydzi i Muzułmanie odrzucają Jezusa? Kto jest tym naródem wybranym – Żydzi, Chrześcijanie czy Muzułmanie? Dlaczego Muzułmańscy Abrahamiści uważają, że inni Abrahamiści pójdą do piekła?
   Dlaczego Chrześcijańscy Abrahamiści uważają, że inni Abrahamiści pójdą do piekła?
   Dlaczego Żydzi nadal uważają, że tylko oni będą zbawieni?
   Dlaczego Katoliccy Chrześcijanie uważają, że Protestanccy Chrześcijanie pójdą do piekła?
   Dlaczego Protestanccy Chrześcijanie nazywają Katolickiego Papieża Antychrystem?

   I dlaczego wschodnie religie nie dają się w to wszystko wrobić ?

   Bóg umarł za Ciebie i za mnie (podobno). Kto go o to prosił ? Nikt .
   Więc dlaczego to zrobił? …………Bo ktoś zjadł jabłko pomimo tego,że mu powiedziano, nie jedz!!!……………
   I najwyraźniej tylko dlatego cały rodzaj ludzki jest na ZAWSZE i bezpowrotnie splamiony złem(grzechem pierworodnym) i zasługuje na wieczną karę Boską…………..
   Na karę Boga, który podobno nas kocha ,jest miłosierny i wybaczający. ……..

   Więc niemógłby tak po prostu wybaczyć nam za to jedno”Jabłko”?!

   pozdrawiam

   Polubienie

   • zenobiusz 23 kwietnia 2012 o 11:51 pm

    Tamara@
    Byłaś u mnie jako BarbW@ i Siuba58@

    A skończyło się tak:

    BarbW powiedział/a

    Maj 31, 2011 @ 18:12 e 0 0 Rate This
    To zdjęcie przedstawia wujka Stewarta. Oczywiście on o tym oficjalnie mówi. Dlaczego ma się wypierać???? Nie ma nic do ukrycia. On jest całkowicie przeciwny temu co jego Rodzina dokonała. Za mało znasz jego materiały. Ty nic nowego nie wnosisz ponad to ze wykorzystujesz te dane przeciwko jak ci inni dezinformujący. Przykro mi ale na tym zakończę pozdrawiając z szacunkiem.

    Odpowiedz

    BarbW powiedział/a

    Maj 31, 2011 @ 18:16 e 0 0 Rate This
    I jeszcze jedno czy masz pozwolenie na publikowanie jego zdjęć i jego rodziny na Twoim blogu? Oszczerstwa Twoje są bezpodstawne. Tych którzy głoszą prawdę bądź się opluwa bądź wyśmiewa…..

    Zenobiusz powiedział/a

    Maj 31, 2011 @ 19:06 e 0 0 Rate This
    Twoje argumenty zaczynają zakrawać,na ,nie wiem nawet, jak to nazwać……To są zdjęcia powszechnie dostępne w sieci.
    Mam dla Ciebie zbawczą radę.Załóż bloga i popularyzuj,co zechcesz.U mnie jednak,już Ci podziękuję.

    BarbW powiedział/a

    Maj 31, 2011 @ 19:56 e 0 0 Rate This
    To smutne ze tak wyrzuca się innych, którzy maja trochę inna opinie i poglądy. Pozdrawiam ciepło.
    http://zenobiusz.wordpress.com/2011/05/31/kto-jest-kimczyli-stewart-swerdlow-i-jego-koncepcja/

    Polubienie

    • zenobiusz 23 kwietnia 2012 o 11:56 pm

     Tak więc trójnickowa damo,dalej słychać syk węża w twoich wywodach.
     Pozdrów bratanka Tow.Swierdłowa,kata Carskiej rodziny Romanowych,
     póki ta ziemia go nosi,i zanim,zacznie kończyć robotę kreniaka-rzeż chrześcijan,

     Polubienie

     • zenobiusz 24 kwietnia 2012 o 12:07 am

      Swoją drogą ciekawe,nasz łowca trolli pery@skop,
      Tyle czasu ,szczebiotał, z BarbW@,Siuba@ tamara@
      w jednej osobie,
      a Libro77@,debiutanta na blogu,wyzwał od agentów,
      o mnie nie wspominając, bo wiadoma ja to hasbara
      ,i moja żona Wizzgaa@=Wizja@ też,link do jej e-norki.
      http://pannawizja.wordpress.com/
      a niemal profesjonalną agentkę,z górnej półki.
      illuminatów ,przegapił.W linku,barwne szczegóły,
      o mocodawcach,apostołów”dobrych „illusięda” natów

      Polubienie

    • tamara 24 kwietnia 2012 o 6:39 am

     zenobiusz; NIE! byłam tylko i wyłącznie jako….. tamara;………. i szukałam info o orgonitch…..

     Polubienie

     • zenobiusz 24 kwietnia 2012 o 7:11 am

      „Kiedyś tam byłam sam na sam z szefem do momentu kiedy pojawił się Google.”
      Twoje argumenty zaczynają zakrawać,na ,nie wiem nawet, jak to nazwać……To są zdjęcia powszechnie dostępne w sieci.

      Polubienie

   • jerkey 24 kwietnia 2012 o 10:00 am

    Do Tamary.
    Gwoli wyjaśnienia – nie jestem kobietą 😉

    Tamaro – wiele z twoich pytań i uwag w tym poście jest słusznych. Niektórych odstręcza to od religii w ogóle, a innych kieruje w stronę religii z całkowicie inną koncepcją Boga (włącznie z brakiem Boga). Stąd twoje twierdzenie …

    „Chyba o to właśnie komuś kiedyś chodziło, abyśmy dyskutowali nad czymś czego nie da się nigdy wyjaśnić, aby powstawały konflikty (w najlepszym przypadku)….a głównie po to ,aby odwrócić naszą uwagę o ważniejszych spraw”

    … jest bardzo trafne. Tylko, że problem polega na tym, aby uściślić czym są „ważniejsze sprawy”, ewentualnie „komu” zależy.

    Dla każdego z nas bardzo ważne lub najważniejsze jest własne życie. Nasze życie zależy jednak od innych ludzi (i istot) – od tego w jaki sposób postępują inni – nie jesteśmy samotną wyspą. Biorąc pod uwagę, że każdy ma wolną wolę rodzi to szereg problemów, które widać na około. Co jest potrzebne, aby konglomerat wolnych, rozumnych istot mógł działać wspólnie bez większych problemów? Potrzebne są co najmniej dwie rzeczy: po pierwsze wszystkie istoty muszą działać zgodnie z „założeniami projektanta”, po drugie jedynym i ostatecznym punktem odniesienia i absolutem dla każdego jest „projektant” (ostateczny wzór poprawności wraz z możliwością jego wymuszenia).

    Jak to wygląda teraz? Większość robi to co uważa za słuszne – obojętnie, czy jest to coś wzniosłego, czy też – znaaaacznie częściej – coś na co ma się właśnie ochotę. Zaś Bóg jako absolut został generalnie odrzucony. Nawet osoby, które twierdzą, że go czczą wcale tego nie robią. Weźmy pod uwagę chrześcijan (do których się zaliczam). Ogromna ich większość twierdzi, że naśladuje Jezusa. Biorąc pod uwagę to co mówi Biblia – że był on odbiciem Boga – w ostateczności wychodzi, że chrześcijanie wzorują się na Bogu. A co pokazuje życie – czy tak jest w istocie? Czy są oni więc naprawdę chrześcijanami w oczach ich Pana? Pozostawiam bez odpowiedzi.

    Sprawa zaś byłaby o wiele prostsza, gdyby ludzie faktycznie postępowali zgodnie z założeniami (czyli np. zgodnie ze wzorcem pozostawionym przez Jezusa). Prawo zaś do samostanowienia i decydowania o tym co właściwe, a co nie oddali projektantowi, czyli Bogu.

    Tyle, że ludzie nie chcą tego zrobić. Wolą postępować wg własnego widzimisię, kierując się porywami serca, tudzież zwykłymi pragnieniami i zachciankami. Właśnie do tego nawiązuje Biblia w księdze Rodzaju opisując sytuację w ogrodzie Eden. Dla wielu, jeśli nie większości to zwykła bajeczka, ale tylko dlatego, ponieważ patrzą z perspektywy upadłego człowieka, który żyje nędzne NIC – 70, czy 80 lat. Nie patrzą z punktu widzenia projektanta, więc brak zrozumienia jest oczywisty.

    Sprawozdanie opisuje (częściowo) to co chyba musiało się w końcu stać w momencie, gdy Bóg stworzył wolne, rozumne istoty z całą gamą uczuć. Ktoś w końcu zakwestionował to o czym mówiłem na początku: po pierwsze, dlaczego mamy postępować tak, a nie inaczej i po drugie: skoro mam wolną wolę to mogę robić co chcę i żaden Bóg nie będzie o tym decydował. Zgodnie z Biblią bunt wcale nie zaczął się na ziemi, ale w dziedzinie duchowej wśród aniołów. Ludzie byli wtedy jeszcze „za głupi”, aby wpaść na ten „genialny” pomysł. Biblia informuje także, że u podstaw tego niebiańskiego buntu leżało pragnienie „uwolnienia się” od Boga poprzez stanie się takim samym jak On (księga Izajasza i Ezechiela).

    Przeniesienie buntu na ziemię było już proste i dokonało się za namową pierwszego Oszczercy i Przeciwnika. Ludzie w porównaniu z nim byli i są nadal naiwni i głupi i dali się nabrać na propagandę, która jest obecna także i dzisiaj: „jak zjecie owoc, to stanie się tacy sami jak Bóg, będziecie znali dobro i zło”. Jest to DOKŁADNIE TO SAMO, co próbuje się wtłoczyć ludziom do głowy dzisiaj poprzez New Age, albo poprzez demoralizację (czyli poprzez ignorowanie Bożych zasad). Jak widzisz metoda nie zmieniła się wcale i jest niezwykle skuteczna. Gdyby na ziemi istniało wiele ludzi to pewnie nie wszyscy by się zbuntowali, ale tak nie było.

    Mówisz o zjedzeniu owocu jako o czymś mało istotnym, wręcz śmiesznym drobiazgu, ale mam nadzieję, ze teraz rozumiesz, że w istocie było to zanegowanie tych dwóch rzeczy, o której wspominałem. Ludzie (podobnie jak wcześniej część aniołów) wypowiedzieli Bogu posłuszeństwo, czyli uznali, że sami wolą decydować o tym co słuszne, a co nie. Było to zanegowanie i odrzucenie PODSTAWOWYCH praw.

    To, że tym zakazem było zjedzenie owocu – także nie jest przypadkiem! Po pierwsze zakaz ten nie był w żaden sposób uciążliwy dla ludzi, a po drugie żaden człowiek nie wiedziałby czym ten owoc jest, jak smakuje no i co się stanie „tak naprawdę” jak się go zje (może Bóg sobie żartował, albo nie miał racji?). Mówiąc krótko człowiek mógł pokazać, że uznaje Boże prawo do stanowienia co jest dobre, a co złe, NAWET JEŚLI CZEGOŚ KOMPLETNIE NIE ROZUMIE. A to, że nie będzie rozumiał to normalne – człowiek zawsze będzie głupszy od Boga i zawsze będzie musiał w coś wierzyć – dzisiaj w jedno, a kiedyś tam w coś innego. Istotne jest to że sytuacja i pozycja człowieka (w tym względzie) wobec Boga nigdy się nie zmieni.

    Ze sprawozdaniem tym wiążą się jeszcze inne ciekawe rzeczy, ale nie chcę przynudzać. W każdym bądź razie oddaje ono istotę problemu. Jedna rzecz jest jednak ważna: problem ten trzeba jakoś rozwiązać. I oczywiście rozwiązywać go nie będzie człowiek, lecz Ten, który w taki, a nie inny sposób stworzył życie. Nie chcę wchodzić w dalsze szczegóły – odniosę się tylko do twoich słów.

    Poprzez Biblię Bóg informuje nas, że umyślił sobie, iż stworzy życie. Pod względem emocjonalnym, psychicznym i intelektualnym podobne do siebie. Pod względem fizycznym jedno podobne do siebie (aniołowie), a inne niepodobne – ludzi. I TO JEST PIEROWTNY CEL, PLAN LUB ZAMIERZENIE BOGA. Jak mówi Biblia Bóg go zrealizuje tak, czy inaczej. Dlatego człowiek nie będzie „ZAWSZE i bezpowrotnie splamiony grzechem”. Po to pojawił się Jezus. No i po to jest apokalipsa. Człowiek zgodnie z planem Boga ma być CZŁOWIEKEM w pełnym tego słowa znaczeniu – takim jak Bóg sobie umyślił (a jak mówi Biblia „niewiele niższym od aniołów”).

    W tym przydługim poście, chcę ci pokazać, że Biblia nie zbiorem bajek. Zahaczyłem tylko lekko o jedną z podstawowych prawd w niej zawartych. Prawdę, która jest totalnym zaprzeczeniem dzisiejszej propagandy. Człowiek zyska doskonałość nie dzięki „samowolnemu rozwojowi duchowemu”, ale dzięki temu, że Bóg tak chce i to zrobi osobiście. Nikt z nas nie jest w stanie sam z własnej woli i mocy wyrwać się z upadku – to jest kłamstwo głoszone przez New Age, a także religie wschodu. To samo Pierwsze Wielkie Kłamstwo wygłoszone w Edenie.

    Niedawno tutaj powiedziałem że atakiem nie jest tyle chrześcijaństwo, co Biblia – prawda w niej zawarta. Atak jest przeprowadzany w różny sposób. Najpewniejszym jest jednak DYSKREDYTACJA. Przede wszystkim z tego powodu Biblia jest niepoprawnie tłumaczona, ponieważ dyskredytuje się ją poprzez np. używanie do celów politycznych przez osoby, które chcą zastąpić Boga na ziemi lub różnym samolubnym guru z takim samym zamiarem. Do tego dochodzi cała rzesza „ekspertów” (jak faryzeusze napiętnowani przez Jezusa), którzy wiedzą lepiej co chciał powiedzieć Bóg, a którzy są opłacani przez potrzebujących tymczasowego wsparcia bożego 🙂

    W dziedzinie skłócania i wprowadzania zamieszania nie należy zapominać o „Ojcu kłamstwa” jak to powiedział Jezus o Diable. Można się z tego naśmiewać, ale nie bądźmy też naiwni. Większość genialnych idei duchowych (z New Age i reinkarnacją oraz karmą na czele) nie są przecież pomysłami ludzi, lecz powstały z jego natchnienia (np. poprzez różne sesje spirytystyczne lub tzw chanellingi).

    Całe zamieszanie wynika więc z wali pomiędzy prawdą Bożą i prawdą Diabelską. Człowiek wybiera jedną z nich. I o tym także w prosty sposób mówi Biblia 😉

    Polubienie

    • Peryskop 24 kwietnia 2012 o 5:53 pm

     Tamara: „…Bóg umarł za Ciebie i za mnie (podobno). Kto go o to prosił ? Nikt”

     Ho ho !
     Mocno wchodzisz w buty pewnego „genialnego” filozofa.
     On też sobie krok po kroku wykombinował, że „Bóg umarł”.

     Przypomnę, że wcześniej Friedrich Wilhelm Nietzsche (1844-1900) wprowadził m.in. pojęcia ‚apollińskości’ i ‚dionizyjskości’, zajmował się także tym co ‚ludzkie i arcyludzkie’, badał np. ‚moc woli’, wypracował również koncepcję ‚nad-człowieka’ (Übermensch), i poświęcił się radykalnej krytyce Chrześcijaństwa.

     …Analizował ‚resentyment’ – urazę do świata. Twierdził, że jesteśmy tworami chorej kultury, opartej na odwołaniu do Boga, a nie możemy się do niego odwołać, bo jego już nie ma w naszym świecie. Stąd bierze się ‚nihilizm’ – udawanie, że nic się nie stało, zaprzeczanie, że istnieją jakiekolwiek problemy. Nietzsche [nie wiadomo dlaczego – przyp. Peryskop] dopatrywał się nihilizmu w Chrześcijaństwie – jako zaniku wartości życia. Nihilizm w rozumieniu Nietzschego to akceptacja pozorów, uznanie za wartość tego, co jest już ‚bez-wartością’. Łatwe i wygodne życie, przyjemne i pozbawione napięcia. Tak rozumiany nihilizm jest wrogi życiu, bo domaga się wpasowania w obowiązujący system norm oparty na moralności niewolniczej… [wg wiki]

     Chrześcijaństwo = zanik wartości życia = system norm oparty na moralności niewolniczej…

     Czy nie trzeba być rzeczywiście chorym na umyśle żeby tak widzieć „porządek” świata ?
     Czy nie mamy tu filozoficznej podbudowy pod lansowane dziś hasło „róbta co chceta” ?
     Po ogłoszeniu „Gott ist tot” (Bóg umarł) progresywnie pogrążał się w chorobie psychicznej. Nietzche zmarł po kilku latach egzystencji w całkowitym obłędzie w wieku zaledwie 46 lat.
     RIP

     Czuj się uprzedzona.

     Polubienie

 29. AQQ 23 kwietnia 2012 o 10:15 am

  http://finanse.wp.pl/kat,104128,title,Minister-utajnia-wyniki-badan-a-pszczoly-gina,wid,14432058,wiadomosc.html?ticaid=1e52a&_ticrsn=3

  Minister utajnia wyniki badań, a pszczoły giną

  Małopolski pszczelarz wygrał w sądzie z ministrem rolnictwa – informuje “Dziennik Polski.
  Powołując się na Ustawę o dostępie do informacji publicznej, Tadeusz Kasztelan od półtora roku żąda okazania dokumentów, na podstawie których minister dopuścił chemikalia powodujące – zdaniem części badaczy – zagładę pszczół.

  Minister nie chce ujawnić akt zasłaniając się “tajemnicą przedsiębiorstwa”. Musi jednak odpowiedzieć, bo nakazał to właśnie Wojewódzki Sąd Administracyjny w Warszawie.

  Przy okazji wyszło na jaw, że 374 środki ochrony roślin – w tym podejrzane o szkodzenie pszczołom neonikotynoidy – mogły zostać dopuszczone do użytku w Polsce bez podstawy prawnej. Ministerstwo Rolnictwa nie opracowało bowiem na czas aktów wykonawczych do Ustawy o ochronie roślin, zmienionej na mocy unijnej dyrektywy. A bez ocen i raportów nie można dopuścić do używania żadnego produktu.

  Tadeusz Kasztelan żąda też ujawnienia badań, z których – jak twierdzi minister – wynikać ma, iż dopuszczone środki “właściwie stosowane” nie szkodzą pszczołom. Badania dostarczyli producenci, a bartnicy chcą je dać do analizy niezależnym instytucjom
  .
  Tymczasem minister twierdzi, że badania są własnością koncernów i nie mogą być ujawnione ani przekazane pszczelarzom.
  ————————————————————–

  Oglądałam to w tivi! E-poseł PSL-Czesiek Siekierski stwierdził, że dlatego karmimy zwierzęta paszą GMO bo jest tania a przecież chcemy taniej zywności…sq…n!

  Jedzmy trucizny bo są tansze!!!

  Jest tam też kaszana-wyborcza o ziemi za złotówke i cały przekrój głupoty jaką reprezentuje w/w E-oseł.
  http://www.tvp.pl/krakow/mlodziez-kontra/wideo/czeslaw-siekierski-europosel-psl/7141202

  Polubienie

  • Józef Bizoń 23 kwietnia 2012 o 11:25 am

   Nic dziwnego z tym PSL – oni nie tylko takie mądrości potrafią wypowiadać.

   Czas na Chanukę z PSL-em
   http://jozefbizon.wordpress.com/2011/09/25/czas-na-chanuke-z-psl-em/

   „10 grudnia 2007 r.

   Wicemarszałek Sejmu Jarosław Kalinowski z PSL i rabin Shalom Stambler [rezydujący w Polsce – z żydowskiej międzynarodowej organizacji Chabad Lubavitch] zapalili w Sejmie RP chanukowe świece w świeczniku menory.
   Obecni przy tym byli polscy parlamentarzyści oraz ambasador Izraela w Polsce Davida Peleg, były ambasador Izraela w Polsce Szewacha Weiss.
   .
   Jarosław Kalinowski wówczas m.in. tam mówił:

   „to światło symbolizuje najbardziej uniwersalne wartości, tak naprawdę najważniejsze na dzisiaj, dla przyszłości całej ludzkości”

   Klip video i zdjęcia z tego świętowania dostępne są pod podanym wyżej linkiem

   Polubienie

  • Peryskop 23 kwietnia 2012 o 11:53 am

   AQQ, dzięki za info.
   Zachodzę w głowę kto mógł Ci dać dolną łapką ?
   Czyżby Minister od ukrywania „wyników badań” ?

   Polubienie

   • AQQ 23 kwietnia 2012 o 12:19 pm

    Też myślę, że to ten Minister od Prowokatury.

    Polubienie

    • zenobiusz 23 kwietnia 2012 o 12:33 pm

     Ależ nie to doktor-konduktor,bawi się łapkami,
     by mieć argumenty,do „światłych” wywodów.

     Polubienie

 30. hjk 23 kwietnia 2012 o 12:53 pm

  €2012 już wychodzi bokiem:
  http://biznes.onet.pl/autostradowy-karambol-gieldowych-spolek,18524,5112207,1,analizy-detal

  Polubienie

 31. prosty chłop z podkarpacia 24 kwietnia 2012 o 5:15 am

  Wpadłem na tą stronę przypadkowo,ponieważ od paru miesięcy interesowałem się watkami nwo,illuminati itp…O niektórych sprawach już wiedziałem z innych blogów itp,ale z tej strony można zaczerpnąć najbardziej obiektywne,aktualne dobrze ujęte informacje,BRAWO
  Niektórzy wykonują tutaj kawał dobrej roboty.,GRATULACJE

  .Za „akcje” z @tamara macie u mnie 1000/100 🙂 (brawo zeno,jerkey).Żeby nie było nie jestem katolem,chrześcijaninem tak(przynajmniej tak mi się zdaje) @Peryskop prośba zluzuj trochę gatki(bez obrazy i napinki).
  Wyrażę swoje zdanie(skoro już postanowiłem coś napisać): na temat tego co się dzieje w Polsce i na świecie:
  CO JEST K…A GRANE(delikatnie mówiąc).Każda afera zamieciona pod dywan(sól,jajka,pszczoły,Smoleńsk,za dużo by pisać),rząd to czarna komedia(donek jak Führer),telewizja to berło i korona polskich GNOJI!!Omg co ja mowie wszystko co się w naszej ojczyźnie w tych czasach to czysta parodia.Po swoich znajomych widzę pranie mózgu chyba odnosi spodziewany skutek nic do nich nie trafia,jeśli by przeczytali np tą stronę powiedzieliby że sami idioci i wyszukiwacze teorii spiskowych wyssanych z palca tu się wypowiadają…
  Dziwie się amerykom czy oni sa jeszcze bardziej ogłupienie niż nasze społeczeństwo że nie widza co sie wyczynia w ich państwie,istna dzicz…USrael to następne „dziadostwo” pierw iran potem egipt kto nastepny!!?Nie powiem nic nowego pewnie większość z was jest podobnej myśli że zanosi się na wielkie BOOM i 3 wojaczke bankierów..

  Działajcie dalej Panie i Panowie,życzę wam żebyście jak największej liczbie ludzi otworzyli oczy bo chyba po to istnieje ta strona i chwała za to…POZDRO dla myślących bo takich co raz mniej…

  ps:sorry za moją polszczyznę(nigdy orłem nie byłem i raczej już nie zostanę)

  Polubienie

  • Peryskop 24 kwietnia 2012 o 9:47 pm

   prosty@czp, witaj!
   A kolega z wojskowej, wojewódzkiej czy okręgowej ?

   Po postawieniu razem kopaniny Zeno=Kłamcy=Oszczercy z wyrafinowanymi komentarzami Jerkey’a zapraszam na OTO (oddział trolllskiej obserwacji), oczywi ście bez obrazy i napinki 😀

   Polubienie

 32. Jony 24 kwietnia 2012 o 12:11 pm

  Smoleńsk zamach nie zamach kiedy wy wreszcie zajmiecie się własnymi problemami dla was ważnymi a nie dla jelity politycznej. Jelita polityczna ma was za motłoch i plebs którym można sterować przez dobór odpowiednich słów. Taki kaczyński czy tusk ma takie samo zdanie o was. I dla jednego i drugiego naród czyli wy mało dla nich znaczycie, dla nich ważniejsze są sprawy takie żeby jeden i drugi miał co do dzioba wsadzić lub wyjaśnić smoleńsk na swój własny sposób, naród jest dla nich na ostatnim miejscu wystarczy posłuchać tego co mówią lub zobaczyć co robią a wy jak frajerzy się stale na to nabieracie szczególnie przed wyborami wam naobiecują cuda a po wyborach jada na swój własny temat czyli smoleńśk i podwyżki, wasz zbawca kaczyński to nawet chce wojny z rosją wyśle was na wojenkę taka będzie nagroda za jego poparcie a każdy wie jak taka wojenka się skończy zresztą jeden Lechu już zawojował mężny odważny bez rozumu na zlecenie mosadu czy usraela wspierał Saakaszwilego jaki w tym był interes Polski? Oni rzadko kiedy zainteresują się sprawami ważnymi dla narodu zazwyczaj wtedy gdy leci im w sondażach.
  Jeśli to wam nie rozjaśniło sprawy to polecam serial Borgias tam zobaczycie jak władza interesuje się plebsem. Oczywiście filmów i seriali to przedstawiających jest więcej ale myślę że ten jest w sam raz dla was.
  Przepraszam jeśli kogoś uraziłem ale lubię walić prosto z mostu.

  A tak przy okazji:
  Czterolatek zabił ojca, bo nie dostał PlayStation
  http://www.wiadomosci24.pl/artykul/czterolatek_zabil_ojca_bo_nie_dostal_playstation_231277.html
  Za niedługo to z wózka z karabinami będą wyskakiwać 🙂

  Polubienie

  • monitorpolski 24 kwietnia 2012 o 7:49 pm

   Jony / Jakis_buk, czy coś tam jeszcze. Wiemy, że jest to problem życia dla tuskowatych, ale to nie jest wina Kaczynskiego, że był zamach stanu. I nie odkręcisz tego, chociażbyś chciał nie wiem jak. To tak jak z pokazem Hollywood 911 czy pokazem judeosatanistów w Katyniu, prawdy się nie da odkręcić.

   Polubienie

 33. Peryskop 24 kwietnia 2012 o 9:53 pm

  Jony, uraziłeś tylko Tuska i Kaczyńskiego, bo napisałeś ich nazwiska z małych literek.
  Również zapraszam na OTO, tam jest fajne towarzystwo.
  A może się znacie ?

  Polubienie

 34. prosty chłop z podkarpacia 24 kwietnia 2012 o 10:25 pm

  Zawsze można się wybielić,zaprzeczyć lub zrzucić winę….to takie proste w tych czasach.
  Od czego ma się mydło(media),ale niektóre osoby widząc na co dzień brudasa nie zmienią o nim swojej opinii przez to ze nagle zacznie szorować się choćby drucianą gąbką…Co nie zmienia faktu ze w Polsce niema z kogo wybierać,a sam J.Kaczyński działa w trochę w nie odpowiedni sposób i przez to gnidy mają żer,większość populacji Polskiej nie traktuje niczego na poważnie co powie itp,choćby dowody czy fakty były dobitne..TRAGEDIA

  Polubienie

 35. prosty chłop z podkarpacia 24 kwietnia 2012 o 11:43 pm

  @Peryskop nie zauważyłem twojej docinki(posta).Widze ze empatii to Ci troszkę brakuje…Sorry ze uraziłem twoje płomienne ego,wole należeć do OTO czy jakoś tak niż należeć do jakiejkolwiek grupy w której ty się znajdujesz.Wiesz czego?,nie przepadam za przemądrzalcami.Trzymaj się i daruj sobie epitety na mój temat bo aż takiego dużego wrażenia jak Ci się zdaje na „trollkach”nie robią…

  Polubienie

  • Peryskop 25 kwietnia 2012 o 12:41 am

   Hej prosty@czp, dzięki, trzymam się, daruję, bez obrazy i napinki.

   Epitet? Nie, to była tylko ta prośba: „zluzuj trochę gatki”.
   Czy mógłbyś doprecyzować te gatki, proszę ? Jakaś propozycja ?

   A przy okazji czy dookreślisz grupę, w której jakobym się znajdował, a Ty nie chcesz ?
   Bo to ciekawa relacja.

   Polubienie

 36. prosty chłop z podkarpacia 25 kwietnia 2012 o 1:21 am

  Tłumacz sobie to jak chcesz…
  Pewnie myślisz ze to początek jakiejś napinki.Nie zamierzam wdawać się w jakąś nie potrzebną wymianę zdań,gdyż nie taki był mój zamiar..”Trollek” luzuje gadki i odpuszcza,jeśli cie uraziłem to sorry.Bądź pozdrowiony i Wy też ;]

  Polubienie

  • Peryskop 25 kwietnia 2012 o 2:34 am

   Zaraz, zaraz prosty@czp.

   Teraz przechodzisz na luzowanie gadki, a wcześniej kazałeś mi luzować gatki.
   Brzmi podobnie, ale znaczy zupełnie co innego ! Tylko co ?

   Powiedziałeś A, to teraz powiedz i B. Pokaż że masz cojones, por favor !

   Czym Ci tak podpadłem, albo zawiodłem, że dałes mi taką szczególną radę ?
   Przecież chyba nie mówisz każdemu napotkanemu facetowi „zluzuj trochę gatki ” ?

   Bywa, że proszę o krytyczną ocenę swoich wpisów.
   Krytykę od Ciebie odebrałem, ale za co ?

   PS. Podkarpacie to sympatyczna kraina 😀

   Polubienie

   • zenobiusz 25 kwietnia 2012 o 8:21 am

    „Bywa, że proszę o krytyczną ocenę swoich wpisów.”
    Oh,nie mogę,jaki ten peryskop,inteligentny,sprawny werbalnie.
    Miodek.
    Oh,nie , krytyczną.

    Polubienie

 37. prosty chłop z podkarpacia 25 kwietnia 2012 o 3:14 am

  Ehh… A teraz po kolei:
  -B..uff,dobrze że nie kazałeś mi się dalej zagłębiać w alfabet,bo taki trochę analfabeta zemnie jak już się pewnie dało zauważyć
  -Nie doszukuj się jakiejś ukrytej prawdy czy zakamuflowanych znaczeń w moich postach…
  -Nie zamierzam niczego pokazywać szczególnie płci męskiej heh
  -Przestań,krytyka?nie wiedziałem ze zdanie”zluzuj gatki” aż tak cie zaboli.A chciałem się odnieść do krytyki @zeno,myślałem ze twoje wypady w jego stronę są bezpodstawne..Po głębszym przestudiowaniu tematu/ów tego pana stwierdziłem że może i masz rację…Dla tego późniejszych moich postach jak pewnie zauważyłeś postanowiłem się ze swojego stwierdzenia wycofać i przeprosić(czy też zluzować gatki)..
  -Mam nadzieje że wybaczysz mi chłopowinie z „sympatycznej krainy”,MEA CULPA

  ps:Mam nadzieje ze moja wypocina odpowiada na wszystkie twoje pytania,bo naprawdę nie lubię się pocić…

  Polubienie

 38. prosty chłop z podkarpacia 25 kwietnia 2012 o 4:43 am

  Acha bym zapomniał,Ty też na przyszłość nie spiesz się do segregowania ludzi na poszczególne grupy(troli,sympatycznych” czy coś)bo to trochę „sympatyczne”,a najlepiej nierób tego wcale..A teraz oddale się w kimono…

  Polubienie

  • rabarbarek 25 kwietnia 2012 o 5:59 am

   Franek [ to ten od kimono] jak doczytasz dalej to przekonasz sie , ze tu grasuje ” banda” a nie grupa.

   Znasz ksiezniczke z Japonii , ktora przyznala , ze ma trzecie oko i dlatego lepiej i wiecej widzi?
   Jak nie , to moze i o niej doczytasz. Peryskop nie potrzebuje trzeciego oka , i bez niego przeswietli niczym TSA pasazerow, na lotnisku amerykanskim . Wiec Cie przeswietlil i wyszlo , ze kazesz mu ” luzowac gatki bez obrazy i napinki” na forum publicznym. . I nie tylko..jest szansa , ze zobaczyl cos jeszcze.. Wiec nie dziw sie reakcji ..

   Niezle napisales tekst , wiec takim analfabeta jak sie nam przedstawiles nie jestes. Tylko pamietaj , ze Iranu jeszcze nie bylo , a i z Egiptem tez do konca nie wyszlo. Afganistan , Irak i Libia , niby wyszlo , ale tylko niby .. A raczej na niby , bo to wszystko czego jestesmy swiadkami dzieje sia na niby … Jak zly sen. Tylko ofiary sa prawdziwe , niestety.

   Przepraszam za Franka , ale pasowalo mi do Twojego kimona. Pozdrawiam.

   Polubienie

 39. prosty chłop z podkarpacia 25 kwietnia 2012 o 7:49 am

  Spoko,nie biorę tak wszystkiego do siebie więc określenie franek kimono mi nie przeszkadza…
  Jeśli chodziło ci o księżniczki Kaoru Nakamaru to dzięki wcześniej na tą „przepowiednie” nie wpadłem,powiem że jest dość ciekawa i może coś w tym jest(w ufo nie wierze,anukai tak!)…
  http://innemedium.pl/wideo/przepowiednie-ksiezniczki-kaoru-nakamaru-temat-grudnia-2012
  Podaje linka dla innych którzy nie są w temacie a są ciekawi.
  A co do Egiptu powiedziałbym co ma wisieć nie utonie,tym bardziej teraz po odcięciu kurka od gazu.Scenariusz sam się pisze a raczej tak nam się zdaje…

  Polubienie

 40. Pingback: Kto ma Tole?????????????????????,pytanie dla kibiców. « Zenobiusz's Blog