Krzysztof Cierpisz: Wiśniewski kłamie. Aspiryna – lek czy trucizna?

Koszmarny Sen
Uwaga: Są trudności ze stroną http://gazetawarszawska.com/
Aspiryna – lek czy trucizna? 

Koszmarny Sen

Moja znajoma podesłała mi taki tekst:

Marku,

musimy ostrzec Polaków aby nie szli na stadiony , mam jakieś halucynacje i zwidy we śnie, że będą bomby, nie mogę spać, a jak zasnę to śni  mi się, że wybuchają bomby, nie mam pojęcia jak mam to przekazać, a nie być okrzykniętą, że mam schizie. Pomóż!!!!!!!!!

Czy też macie podobne przeczucia? Dlaczego zamykają granice w Europie? dzieje się to, czego się obawialiśmy w 2009 roku. Nie ma żadnych powodów by zamykać granice – jeśli „terroryści” chcieli coś przemycić to już to dawno zrobili. Zamachy planuje się z dużym wyprzedzeniem!

Uwaga: Są trudności ze stroną http://gazetawarszawska.com/

Od wczoraj Gazeta Warszawska ma kłopoty techniczne z ładowaniem, (ładuje się b. wolno lub wcale). Dostawca serwisu technicznego BINERO, został zawiadomiony o problemie. Mamy nadzieje , że trudności są krótkotrwale. Prosiłbym o rozesłanie tej wiadomości drogą pantoflową i ew. umieszczenie tego komunikatu na innych portalach.

Krzysztof Cierpisz

Krzysztof Cierpisz: Wiśniewski kłamie

Dużo dyskutujemy nt. teorii samolotu – bliźniaka Krzysztofa Cierpisza, bez jego udziału, Poniżej zamieszczam moją krótką wymianę zdań z w.w. autorem i dr Piotrem Beinem.

M.P.: W Polsce krzyk w TV, już się wszystko ujawnia, nagle przyjaciele stają się wrogami, sytuacja bardzo napięta. Może nie dojść do mistrzostw jak tak dalej pójdzie. Poczytaj u mnie na blogu o Smoleńsku, b. dużo sypnął Wiśniewski.
1.  Samolot nie miał dużo paliwa, powinien mieć 10 ton!
2. Był Polak, który rządził ruskimi, chciał aresztować Wiśniewskiego, kazał zabrać mu sprzęt
3. To już mój wniosek – z taśm Mini DV Wiśniewskiego można by wyciągnąć wysokiej jakości zdjęcia, nawet 3D, były bowiem w formacie niskostratnym. Z nagrań youtube tego się nie da zrobić, z taśmy DV tak.

P.B.: Najważniejsze co sypnął Wiśniewski na samym początku: brak ciał i normalnej sceny katastrofy;  analiza Krzycha Cierpisza potwierdziła, że nie była to żadna normalna katastrofa.

K.C.: Najważniejszym śladem oszustwa jest kąt zmiany kursu !!!

Na potwierdzenie tego nieprawdopodobnego kursu czekałem aż do raportu MAK, który kurs ten potwierdził. To dlatego w pierwszym wpisie 16 kwietnia 2010, wymyśliłem samolot bliźniak, który leciał złym kursem – od początku, bo zakręcić też nie mógł ( bo taki manewr jest niemożliwy fizycznie ).
A tam jest / w rzeczywistości / samolot bliźniak , którego części zostały podrzucone na małą polane w małym lesie. Tzn. nie może to być samolot, który mógł odlecieć tego ranka z Warszawy (tak definiuję bliźniaka)
Taki kąt w tamtym miejscu jest niemożliwy ani w powietrzu ani na ziemi.

To z powodu tego, ze nastąpią obciążenia od manewrów, które doprowadza do rozpadu konstrukcji.
Nastąpi to natychmiast w chwili podjęcia takiego manewru , a nie potem. A wiec rozpad konstrukcji będzie odbywał się po trajektorii pierwotnej ( na moment rozpadu i ten wektor prędkości ), a nie według trajektorii późniejszej ( po rozpadzie), To z prostego powodu, ze zmiana kursu wymaga wprowadzenia sil , a te siły – właśnie – nie mogą być do niczego przyłożone bo konstrukcja rozpadła się.

Przykład : samolot może zakręcać lub dokonywać inny manewr, kiedy siły nośne – od sil aerodynamicznych – wpływają na samolot. Samolot traci skrzydła i usterzenie z powodu niedopuszczalnych manewrów i już w tym momencie leci tylko jak kamień. zakręcać nie może.

Na tym polega błąd ostatniego wynalazku Edisona Kłamstwa Smoleńskiego – Antoniego Macierewicza:
Tupolew leci, kurs zgodny z osią lotniska : wybuch na skrzydle lewym , wybuch w kabinie, to doprowadza do zniszczenia samolotu jako aerodyny.  W tym momencie mamy – 30 metrów na ziemia- kupę szmelcu która podlega jedynie silom grawitacji i silom oporu aerodynamicznego, a wiec odbywa się swobodne opadanie, a zakrętu być nie może – ten złom spada dalej zgodnie z kursem osi lotniska. Podczas kiedy w tym nowym oszustwie, przednia cześć kabiny zakręca 30 stopni w lewo!!!! połamane skrzydła zakręcają w lewo, kadłub środkowy zakręca w lewo etc. W Australii musi być grawitacja boczna.

M.P.: Są jednak pytania – co widział Wiśniewski, który twierdzi, że to był opadający samolot z przechylonym skrzydłem. Co słyszał? Czy to był wielki helikopter, który zrzucił bliźniaka?

K.C.: On kłamie więc nie wiadomo jaka jest logika wydarzeń – przecież wyłączył kamerę na okres „ładowania ” samolotu na które to ładowanie właśnie czekał, co za nonsensy…

M.P.: No właśnie. To wygląda na kłamstwo. Pozwolili mu mówić wszystko inne pod warunkiem, że powie, że widział samolot. Filmu nie mogli już zmienić, poszedł – tak więc wszystko co się wiąże z filmem Wiśniewski potwierdza. Reszta to już bajki. Faktycznie, mogli coś wyciąć – zmiana prędkości taśmy DV z uwagi na jakość nagrania jest kłamstwem. Już pisałem, że jakość się nie pogarsza w związku ze zmianą prędkości. Mogą jedynie powstać tzw. drop-outs czyli krótkie przerwy – ale to nie w przypadku gdy taśma jest nowa, a kamera w pełni sprawna. Po prostu znaleźli wytłumaczenie dla cięć.
Teraz rozumiem dlaczego był na mnie atak na blogu gdy wspomniałem, że zmiana prędkości nie obniża jakości nagrania. Wiśniewski KŁAMAŁ. Jest montażystą, doskonale wie, że w przypadku Mini DV zmiana prędkości nie obniża jakości.

K.C.: Takie zeznania niesolidnych świadków po długim okresie czasu nie maja sensu

  • czekał z kamerą na samolot, dlatego kręcił we mgle
  • kiedy samolot nadleciał to kamera akurat była wyłączona i zamiast ja włączyć to wyglądał przez okno
  • przecie słyszał , że samolot nadlatuje  i powinien zdążyć  filmować.

Jakie to bzdury…
======================================================================
Uwaga: Krzysztof Cierpisz ostrzega też, że w związku z tym, że sytuacja się zaognia, mogą nastąpić ataki na wydawców stron internetowych i blogów zajmujących się sprawą smoleńską, łącznie z zabójstwami.

Aspiryna – lek czy trucizna?

Ponieważ zeszliście na temat aspiryny, to dodałem go do nazwy wpisu. Po więcej odsyłam do komentarzy.

Reklamy