Wydarzenia i komentarze, 29 kwietnia 2012 r.

Poprzyj protest w obronie polskiej szkoły
1 Maja – Modlitwa za Polskę
Wschodnioeuropejski faszyzm – ważne pytania
BĄDŹ AMBASADOREM POKOJU i ŻYCIA, PÓKI JESZCZE MOŻESZ NIM BYĆ. HIROSZIMA I NAGASAKI UKAZAŁY NAM W PRZESZŁOŚCI PRZEDSIONEK PIEKŁA!
Jak ściągnąć na dysk zawartość tego bloga?  

Poprzyj protest w obronie polskiej szkoły

19 marca 2012 rozpoczęliśmy protest głodowy w obronie polskiej szkoły. Po 12 dniach zawiesiliśmy głodówkę w krakowskich Dębnikach. Nasz protest przejęli nasi przyjaciele w Warszawie.

W obecnej chwili organizujemy Obywatelską Komisję Edukacji Narodowej. W jej skład wejdą intelektualiści, pracownicy naukowi, przedstawiciele środowisk nauczycielskich, pedagodzy i przedstawiciele rodziców. Nasza inicjatywa  ma na celu przygotowanie dobrej podstawy programowej, a docelowo wyprowadzenie szkolnictwa i edukacji spod kurateli polityków.

Zwracamy się do wszystkich którzy wsparli nas, zaangażowali się w różne działania, dla których przyszłość polskiego szkolnictwa jest ważna o udział w obywatelskiej akcji zbierania podpisów popierających nasz protest z żądaniem naprawy programów nauczania. Prosimy o organizowanie się w swoich  środowiskach. Wszyscy jesteśmy odpowiedzialni za kształcenie naszych dzieci i wnuków. Jesteśmy pełnoprawnymi obywatelami. Zebrane listy należy przekazywać do struktur lokalnych Solidarności. W końcu kwietnia przekażemy je do ministerstwa Edukacji. Akcja ta będzie kolejnym, ważnym etapem na drodze do zwycięstwa.

=========================================================================

1 Maja – Modlitwa za Polskę

Z e-maila

Na Filipinach w 4 dni odszedł rząd totalitarny Marcosa poprzez różaniec. Dwa miliony Filipińczyków za wezwaniem kardynała Sin wyszło na ulicę z różańcami. Marcos wysłał armię, helikoptery, czołgi, moździerze i wydał rozkaz ataku w celu rozproszenia tłumu.

Wystrzelone pociski moździerzy nie wybuchły, helikoptery z powietrza zobaczyły potężny krzyż z 2 mln ludzi na skrzyżowaniu ulic i zwątpili, a żołnierze w czołgach widząc idący w ich kierunku tłum z podniesionymi różańcami i kwiatami zatrzymali się i przyłączyli się do ludzi wkładając w lufy czołgów kwiaty.

Nie spadła ani jedna kropla krwi !

Teraz milion różańców w intencji pokoju na świecie odmawiają codziennie Filipińczycy. W ciągu 201 dni modlitwą objęte zostaną wszystkie kraje.
Różańcowa krucjata za świat rozpoczęła się 10 października 2011 r., a zakończy 30 maja.

Za POLSKĘ będą się modlić 1 maja 2012r – dołączmy naszą krucjatą do tej modlitwy za Polskę.

1 maja 2012r o godz. 12:00 wszyscy Polacy, którzy pragną dobra Polski – zbierajmy się w kościołach, kaplicach czy kapliczkach przydrożnych lub innych miejscach publicznych i odmówmy razem Anioł Pański oraz różaniec (Tajemnice Bolesne) za naszą Ojczyznę i o POKÓJ na świecie.

Tutaj więcej na ten temat, gdzie znajdziecie, również plakaty do pobrania:

Prosimy o przekazanie dalej tej informacji !!!

z Panem Bogiem

Bogdan Jamiński, tel.509740777 – Krzysztof Adamek

Wschodnioeuropejski faszyzm – ważne pytania

Z e-maila

Od pewnego czasu wysyłam Państwu informacje – DOWODY, z których w sposób nie budzący wątpliwości wynika, że USA wspiera reaktywację faszyzmu w jego najbardziej zbrodniczej formie we Wschodniej Europie. W krajach tych zbrodniarze wojenni spod znaku Waffen SS, którzy składali przysięgę na wierność Adolfowi Hitlerowi i „nowego porządku świata” stawiani są na piedestał – wzór do naśladowania – bohaterów narodowych tych wojowniczych „demokratycznych” państewek, wyodrębnionych z dawnego ZSSR. Czy Państwa to nie zastanawia, dlaczego się tak dzieje? Co chce USA tym sposobem ugrać?

Dlaczego organizacje polonijne w USA milczą na ten temat??? Dlaczego te organizacje popierają najbardziej wojowniczych kandydatów na prezydenta USA???

Dlaczego w Polsce pisze się historię od nowa? Dlaczego się coraz głośniej mówi, że jesteśmy w stanie wojny z Rosją??? A najgłośniejsi w tej sprawie krzyczą zamieszkali w Polsce SAJANI.

Czy to Państwa nie dziwi??????????????????

Czy Państwa to nie dziwi, że państwo Izrael reagujące histerycznie na najdrobniejsze nawet – prawdziwe lub urojone formy antysemityzmu. Natomiast w tak znaczącej sprawie jak odradzanie się TRADYCJI hitlerowskich legionów Waffen SS na Ukrainie milczy? Które żywcem grzebały Żydów w ziemi??? Pomimo, że ambasadorem Izraela na Ukrainie jest były szef izraelskiego Mossadu?

Do czego zmierzał Lech Kaczyński w swojej polityce wobec Rosji w swoim gruzińskim przemówieniu?

Jaka jest rola Polski wyznaczona przez USA w nadchodzącej wojnie z Rosją???

Aby znaleźć odpowiedź na te pytania, polecam przeczytanie analitycznego opracowania z Global Resarch w Kanadzie. I powiązania wskazanych j/w pytań z faktami zawartymi w tym analitycznym art. Oto link: http://www.globalresearch.ca/index.php?context=va&aid=30569

=========================================================================

Z e-maila:

PRZEKAŻ DALEJ – BĄDŹ AMBASADOREM POKOJU i ŻYCIA, PÓKI JESZCZE MOŻESZ NIM BYĆ. HIROSZIMA I NAGASAKI UKAZAŁY NAM W PRZESZŁOŚCI PRZEDSIONEK PIEKŁA!

Drodzy Konsultanci Koalicji Dr Ratha w Obronie Zdrowia i ŻYCIA, Przyjaciele, Szanowni Państwo,

13 marca b.r. Dr Rath wygłosił przemówienie w Sali Teatru Stage na Placu Poczdamskim oddalonym tylko o kilkaset metrów od budynku Urzędu Kanclerza. W swoim wystąpieniu ukazał, jak współczesna niemiecka polityka prowadząca do podporządkowania Europy, płynnie kontynuuje politykę byłych niemieckich kanclerzy począwszy od kanclerza Rzeszy Bathmanna-Hollwega, który podpisał dokument wypowiedzenia I wojny światowej, do kolejnego kanclerza Adolfa Hitlera, odpowiedzialnego za wybuch II wojny światowej.

Wszyscy 3 niemieccy kanclerze, od Bethmanna-Hollwega do Angeli Merkel, służyli i służą tym samym interesom korporacyjnym niemieckiemu przemysłowi chemicznemu, farmaceutycznemu – jak również ich mocarstwowym dążeniom do władzy.

I po dwóch przegranych wojnach światowych zaszantażowana przez Merkel i Sarkozy`ego Unia Europejska nie jest niczym innym niż trzecią próbą podboju Europy przez kartel chemiczno-farmaceutyczny ze znanymi skutkami, jak: gospodarcze podporządkowanie całych narodów, ustanowienie politycznej dyktatury nad nie-wybieralną Komisją UE i ostatni krok próba ponownego podboju reszty świata.

Nie możemy dłużej ignorować znaków czasu, stąd dramatyczny apel Dr Ratha na zakończenie przemówienia. Zapraszamy Państwa do zapoznania się z apelem na „YouTube” i przekazania go przyjaciołom i znajomym, również w innych krajach:

Zróbcie to teraz! Również w interesie Waszych dzieci i przyszłych pokoleń. OD CIEBIE TAKŻE ZALEŻY, CZY BĘDZIE POKÓJ NA ZIEMI !

Fundacja Zdrowia Dr Ratha

Information and Contact:
Dr. Rath Health Foundation
Tel.: 0031-457 111 289
Fax.: 0031-457 111 229
contact@dr-rath-foundation.org

Zob. też:

=================================================================

Jak ściągnąć na dysk zawartość tego bloga?

Proszę tu o pomoc speców od informatyki. Program, którym to robiłem WinHTTrack siada – nawet nie rozpoczyna ściągania strony, informując, że „lustro jest puste”. Inne blogi ściągam bez problemu, nawet grypa666.wordpress.com – idzie bez przeszkód. Co się stało, że ten blog jest zablokowany, czy coś źle robię?
A może jest to celowa blokada z uwagi na ostre wpisy i komentarze?

Reklamy