Wydarzenia i komentarze, 29 kwietnia 2012 r.

Poprzyj protest w obronie polskiej szkoły
1 Maja – Modlitwa za Polskę
Wschodnioeuropejski faszyzm – ważne pytania
BĄDŹ AMBASADOREM POKOJU i ŻYCIA, PÓKI JESZCZE MOŻESZ NIM BYĆ. HIROSZIMA I NAGASAKI UKAZAŁY NAM W PRZESZŁOŚCI PRZEDSIONEK PIEKŁA!
Jak ściągnąć na dysk zawartość tego bloga?  

Poprzyj protest w obronie polskiej szkoły

19 marca 2012 rozpoczęliśmy protest głodowy w obronie polskiej szkoły. Po 12 dniach zawiesiliśmy głodówkę w krakowskich Dębnikach. Nasz protest przejęli nasi przyjaciele w Warszawie.

W obecnej chwili organizujemy Obywatelską Komisję Edukacji Narodowej. W jej skład wejdą intelektualiści, pracownicy naukowi, przedstawiciele środowisk nauczycielskich, pedagodzy i przedstawiciele rodziców. Nasza inicjatywa  ma na celu przygotowanie dobrej podstawy programowej, a docelowo wyprowadzenie szkolnictwa i edukacji spod kurateli polityków.

Zwracamy się do wszystkich którzy wsparli nas, zaangażowali się w różne działania, dla których przyszłość polskiego szkolnictwa jest ważna o udział w obywatelskiej akcji zbierania podpisów popierających nasz protest z żądaniem naprawy programów nauczania. Prosimy o organizowanie się w swoich  środowiskach. Wszyscy jesteśmy odpowiedzialni za kształcenie naszych dzieci i wnuków. Jesteśmy pełnoprawnymi obywatelami. Zebrane listy należy przekazywać do struktur lokalnych Solidarności. W końcu kwietnia przekażemy je do ministerstwa Edukacji. Akcja ta będzie kolejnym, ważnym etapem na drodze do zwycięstwa.

=========================================================================

1 Maja – Modlitwa za Polskę

Z e-maila

Na Filipinach w 4 dni odszedł rząd totalitarny Marcosa poprzez różaniec. Dwa miliony Filipińczyków za wezwaniem kardynała Sin wyszło na ulicę z różańcami. Marcos wysłał armię, helikoptery, czołgi, moździerze i wydał rozkaz ataku w celu rozproszenia tłumu.

Wystrzelone pociski moździerzy nie wybuchły, helikoptery z powietrza zobaczyły potężny krzyż z 2 mln ludzi na skrzyżowaniu ulic i zwątpili, a żołnierze w czołgach widząc idący w ich kierunku tłum z podniesionymi różańcami i kwiatami zatrzymali się i przyłączyli się do ludzi wkładając w lufy czołgów kwiaty.

Nie spadła ani jedna kropla krwi !

Teraz milion różańców w intencji pokoju na świecie odmawiają codziennie Filipińczycy. W ciągu 201 dni modlitwą objęte zostaną wszystkie kraje.
Różańcowa krucjata za świat rozpoczęła się 10 października 2011 r., a zakończy 30 maja.

Za POLSKĘ będą się modlić 1 maja 2012r – dołączmy naszą krucjatą do tej modlitwy za Polskę.

1 maja 2012r o godz. 12:00 wszyscy Polacy, którzy pragną dobra Polski – zbierajmy się w kościołach, kaplicach czy kapliczkach przydrożnych lub innych miejscach publicznych i odmówmy razem Anioł Pański oraz różaniec (Tajemnice Bolesne) za naszą Ojczyznę i o POKÓJ na świecie.

Tutaj więcej na ten temat, gdzie znajdziecie, również plakaty do pobrania:

Prosimy o przekazanie dalej tej informacji !!!

z Panem Bogiem

Bogdan Jamiński, tel.509740777 – Krzysztof Adamek

Wschodnioeuropejski faszyzm – ważne pytania

Z e-maila

Od pewnego czasu wysyłam Państwu informacje – DOWODY, z których w sposób nie budzący wątpliwości wynika, że USA wspiera reaktywację faszyzmu w jego najbardziej zbrodniczej formie we Wschodniej Europie. W krajach tych zbrodniarze wojenni spod znaku Waffen SS, którzy składali przysięgę na wierność Adolfowi Hitlerowi i „nowego porządku świata” stawiani są na piedestał – wzór do naśladowania – bohaterów narodowych tych wojowniczych „demokratycznych” państewek, wyodrębnionych z dawnego ZSSR. Czy Państwa to nie zastanawia, dlaczego się tak dzieje? Co chce USA tym sposobem ugrać?

Dlaczego organizacje polonijne w USA milczą na ten temat??? Dlaczego te organizacje popierają najbardziej wojowniczych kandydatów na prezydenta USA???

Dlaczego w Polsce pisze się historię od nowa? Dlaczego się coraz głośniej mówi, że jesteśmy w stanie wojny z Rosją??? A najgłośniejsi w tej sprawie krzyczą zamieszkali w Polsce SAJANI.

Czy to Państwa nie dziwi??????????????????

Czy Państwa to nie dziwi, że państwo Izrael reagujące histerycznie na najdrobniejsze nawet – prawdziwe lub urojone formy antysemityzmu. Natomiast w tak znaczącej sprawie jak odradzanie się TRADYCJI hitlerowskich legionów Waffen SS na Ukrainie milczy? Które żywcem grzebały Żydów w ziemi??? Pomimo, że ambasadorem Izraela na Ukrainie jest były szef izraelskiego Mossadu?

Do czego zmierzał Lech Kaczyński w swojej polityce wobec Rosji w swoim gruzińskim przemówieniu?

Jaka jest rola Polski wyznaczona przez USA w nadchodzącej wojnie z Rosją???

Aby znaleźć odpowiedź na te pytania, polecam przeczytanie analitycznego opracowania z Global Resarch w Kanadzie. I powiązania wskazanych j/w pytań z faktami zawartymi w tym analitycznym art. Oto link: http://www.globalresearch.ca/index.php?context=va&aid=30569

=========================================================================

Z e-maila:

PRZEKAŻ DALEJ – BĄDŹ AMBASADOREM POKOJU i ŻYCIA, PÓKI JESZCZE MOŻESZ NIM BYĆ. HIROSZIMA I NAGASAKI UKAZAŁY NAM W PRZESZŁOŚCI PRZEDSIONEK PIEKŁA!

Drodzy Konsultanci Koalicji Dr Ratha w Obronie Zdrowia i ŻYCIA, Przyjaciele, Szanowni Państwo,

13 marca b.r. Dr Rath wygłosił przemówienie w Sali Teatru Stage na Placu Poczdamskim oddalonym tylko o kilkaset metrów od budynku Urzędu Kanclerza. W swoim wystąpieniu ukazał, jak współczesna niemiecka polityka prowadząca do podporządkowania Europy, płynnie kontynuuje politykę byłych niemieckich kanclerzy począwszy od kanclerza Rzeszy Bathmanna-Hollwega, który podpisał dokument wypowiedzenia I wojny światowej, do kolejnego kanclerza Adolfa Hitlera, odpowiedzialnego za wybuch II wojny światowej.

Wszyscy 3 niemieccy kanclerze, od Bethmanna-Hollwega do Angeli Merkel, służyli i służą tym samym interesom korporacyjnym niemieckiemu przemysłowi chemicznemu, farmaceutycznemu – jak również ich mocarstwowym dążeniom do władzy.

I po dwóch przegranych wojnach światowych zaszantażowana przez Merkel i Sarkozy`ego Unia Europejska nie jest niczym innym niż trzecią próbą podboju Europy przez kartel chemiczno-farmaceutyczny ze znanymi skutkami, jak: gospodarcze podporządkowanie całych narodów, ustanowienie politycznej dyktatury nad nie-wybieralną Komisją UE i ostatni krok próba ponownego podboju reszty świata.

Nie możemy dłużej ignorować znaków czasu, stąd dramatyczny apel Dr Ratha na zakończenie przemówienia. Zapraszamy Państwa do zapoznania się z apelem na „YouTube” i przekazania go przyjaciołom i znajomym, również w innych krajach:

Zróbcie to teraz! Również w interesie Waszych dzieci i przyszłych pokoleń. OD CIEBIE TAKŻE ZALEŻY, CZY BĘDZIE POKÓJ NA ZIEMI !

Fundacja Zdrowia Dr Ratha

Information and Contact:
Dr. Rath Health Foundation
Tel.: 0031-457 111 289
Fax.: 0031-457 111 229
contact@dr-rath-foundation.org

Zob. też:

=================================================================

Jak ściągnąć na dysk zawartość tego bloga?

Proszę tu o pomoc speców od informatyki. Program, którym to robiłem WinHTTrack siada – nawet nie rozpoczyna ściągania strony, informując, że „lustro jest puste”. Inne blogi ściągam bez problemu, nawet grypa666.wordpress.com – idzie bez przeszkód. Co się stało, że ten blog jest zablokowany, czy coś źle robię?
A może jest to celowa blokada z uwagi na ostre wpisy i komentarze?

Reklamy

198 responses to “Wydarzenia i komentarze, 29 kwietnia 2012 r.

 1. Hix 29 kwietnia 2012 o 3:45 pm

  Unia ma korzenie faszystowskie, nawet w byle encyklopediach można doszukać się wzmianek….
  ciekawe czy padnie/podzieli się w tym roku

  Polubienie

  • Hix 29 kwietnia 2012 o 3:53 pm

   wkrótce po wojnie, alianci cichaczem i bardzo ochoczo zwalniani zbrodniarzy/urzędników/agentów III rzeszy w imię walk,i ze związkiem radzieckim…
   w tej chwili coś ten podbój bokiem zaczyna wychodzić, chyba że to taka ściema, żeby ogołocić goja

   Polubienie

   • Podac dalej 30 kwietnia 2012 o 6:14 pm

    UWAGA UWAGA…….Polacy bojkotujcie te Mistrzostwa Europy w pilce noznej.Nie idzcie na stadiony i niegromadzcie sie w okolo tych . stadionow.Unikac wszelkich skupisk .Istnieje duze
    prawdopodobienstwo duzego ataku terorystycznego tzw.(falszywej flagi).Potem wprowadzenie
    stanu wojennego i totalna dyktatura z strony skorumpowanej wladzy (i wladzy swiatowej).

    Polubienie

    • Iluminaci 1 Maj 2012 o 12:20 am

     Ogłaszamy wszem i wobec, że podczas Euro nie przeprowadzimy zamachu pod fałszywą flagą, ponieważ za dużo przedostało się do internetu w tej sprawie. Po Euro tu zajrzymy żeby się pośmiać z Was kretyni. Szatan jest wielki !

     Polubienie

  • hjk 29 kwietnia 2012 o 3:58 pm

   Unia „padnie” jak zrealizuje swe cele, a wtedy bedziemy mieli globalne NWO.
   Albo jak się narody „przebudzą” i wrócą do suwerenności narodowej, a „uniować” się będą w ramach wzajemnej współpracy w różnych dziedzinach, a nie sztucznego „jednania”…

   No chyba, ze wymyslili, że będzie jak w „1984” – świat podzielony na 3 (ew. 4) wielkie „unie”: euro – azjatycką, panamerykańską i panafrykańską. Albo będzie UE i Azjatycka osobno…
   Tylko ze te unie toczyły ze sobą nieustanną wojnę, aby ludzie mieli „zajęcie”, a w krajach mógł panować zamordyzm i nieustanna „godzina policyjna”…

   Polubienie

   • monitorpolski 29 kwietnia 2012 o 4:00 pm

    Nie będzie im łatwo, oni chcieli zrobić to po cichu, a tu aj-waj, wszyscy niemal wiedzą!
    Dlatego należy się obawiać, że wściekły lis będzie kąsał.

    Polubienie

    • fistraist 30 kwietnia 2012 o 2:01 pm

     Dlatego też ponad wszystko ważnym jest, abyśmy połączyli się w jeden potężny ruch społeczny, który powie: „DOŚĆ!!! Mamy już cholernie dosyć waszej nieudolnej i wypaczonej idei, która niszczy Nasze życie. Mamy własny pogląd na świat, w którym wy nie macie prawa bytu.”

     Ruch Obywatelski manifesto…
     Adam Roger Kleszcz

     Polubienie

  • ... 29 kwietnia 2012 o 4:12 pm

   mozliwe ze bedzie wrecz odwrotnie , mozliwe ze po wielkich wojnach i wielkich zmianach w swiecie przez pewien czas to europa bedzie pierwszym supermocarstwem – nie patrzmy na obecna sytuacje – jest opcja przyszlosci blizszejw perspektywie wielkich zmian : http://biblia.webd.pl/forum/viewtopic.php?t=6557

   Polubienie

   • Peryskop 29 kwietnia 2012 o 8:38 pm

    4@kropek – znowu zaspałeś !
    Too little too late.

    Polubienie

    • ... 30 kwietnia 2012 o 3:13 pm

     nie wiesz ze ostatni beda pierwszymi ? 😉

     Polubienie

     • hjk 30 kwietnia 2012 o 4:08 pm

      tak, jak trzeba będzie uciekać 😉
      ci co na końcu przyszli np. na taki stadion, ja zacznie sie panika, będa pierwsi przy wyjściu …

      Polubienie

      • rabarbarek 30 kwietnia 2012 o 5:01 pm

       20 maja rozpoczyna sie ” zlot” NATO w Chicago. [ o czym juz pisalam] . Przygotowania oddzialow anty – sa bardzo uciazliwe dla mieszkancow miasta. Helikoptery spac nie daja. Cwiczenia oddzialow anty- budza strach. Teraz doszly jeszcze przecieki o przygotowywanej ewakuacji miasta . Wedlug dokumentow , ktore ” wyciekly” stan Visconsin dostal polecenie przygotowania schronisk dla ewakuowanych z Chicago.

       Nie jest to dobra wiadomosc .. Polecenie przygotowania miejsc ewakuacyjnych dostal Czerwony Krzyz.

       Artykul i krotkie video

       http://chicago.cbslocal.com/2012/04/25/milwaukee-red-cross-told-to-prep-for-chicago-evacuation-during-nato-summit/

       Polubienie

       • V O R T E X inside the CORTEX 30 kwietnia 2012 o 5:42 pm

        Marshall Law is coming to America.

        Polubienie

       • Konarski 30 kwietnia 2012 o 10:04 pm

        Każą w ramach „ewakuacji” ludziom się wynosić ze swych domów bo paru śmierdzieli się spotka?

        Polubienie

        • tamara 1 Maj 2012 o 12:15 pm

         Jeśli ktoś, kto stoi po naszej stronie miałby tych satanistów-natowców wystrzelić w kosmos , to lepiej,aby w pobliżu niebyło niewinnych ludzi……

         Polubienie

   • Kamil 30 kwietnia 2012 o 7:19 pm

    supermocarstwo-SMIESZNIE powiedziane.
    to słowo nie istnieje w telepatii kiedys swiadomosc jest na tyle rozwinieta ze harmonijnie kompensuje sie w kazdym odniesieniu do znaczenia tego slowa.
    Dajcie spokoj jest jak jest, bedzie jak ma byc.
    Wszystko jest jasne tylko ludzie sobie utrudniaja zycie jakimis niezrownowazonymi hasełkami.
    Mozliwe ze milczenie jest zlotem ale tylko wtedy kiedy jest na odpowiednim poziomie wibracji
    pozdro

    Polubienie

    • Kamil 30 kwietnia 2012 o 7:21 pm

     kiedy*

     Polubienie

 2. lucas003 29 kwietnia 2012 o 4:26 pm

  monitor użyj teleport pro , jest darmowy , ale jest ograniczony , dlatego trzeba sciagnąć cracka , ja właśnie robie sobie kopię twej strony (wiem crack to piracenie ale teraz nie o to chodzi !!!), ciągnie sie od rana a jest 17.25

  Polubienie

  • lucas003 29 kwietnia 2012 o 4:29 pm

   mam juz kilka kopii stron więc wiem co piszę to działa !!!!! OFFLINE NORMALNIE PO SCIĄGNIECIU STRONKI SMIGAJĄ .
   Pozdrawiam

   Polubienie

   • lucas003 29 kwietnia 2012 o 4:30 pm

    testowałem WinHTTrack , on daje ciała na wielu liniach ,

    Polubienie

  • Cage 29 kwietnia 2012 o 4:52 pm

   Faktycznie Teleport Pro jest jednym z najlepszych programow „spiderow webowych”. http://www.tenmax.com – strona producenta.

   Polubienie

   • Stanisław 29 kwietnia 2012 o 6:21 pm

    W sprawie kopi bezpieczeństwa stron tego blogu, w ostateczności można zapisywać poszczególne strony jako archiwum strony www przez przeglądarkę opera.

    Dziękuję też za obcojęzyczne tłumaczenie wystąpienia Dr Rath, wkleiłem link na jednym z rosyjskich forum internetowych.

    Polubienie

    • monitorpolski 29 kwietnia 2012 o 9:41 pm

     Tak, ale to prawie 700 wpisów, prawie 90 tysięcy komentarzy, lepiej zautomatyzować.

     Polubienie

  • monitorpolski 29 kwietnia 2012 o 5:07 pm

   Dzięki, zrobię to, bo czuje, że mi depczą po piętach za Obamę. 🙂

   Polubienie

   • Wdr 29 kwietnia 2012 o 8:13 pm

    Co do WinHTTrack aktualizacja, jak nie pomoże to przeinstalowanie, u mnie ładnie cały blog ściąga. Zresztą w ramach bezpieczeństwa materiałów (każdy artykuł, filmy ect.) wszystko trzymałbym na zewnętrznym dysku który nie byłby zwyczajowo w miejscu zamieszkania ;).

    Polubienie

    • monitorpolski 29 kwietnia 2012 o 9:43 pm

     Rozesłać kopie po ludziach, tu naprawdę jest co czytać po pewnej selekcji

     Polubienie

   • Kamil 30 kwietnia 2012 o 7:28 pm

    Nikt Ci nie depcze , wydaje Ci się
    wyluzuj, szkoda czasu na manie prześladowcze
    pzdr

    Polubienie

    • monitorpolski 30 kwietnia 2012 o 8:53 pm

     depcze, depcze, nie na darmo jest blokada na WinHTTracka przy standardowych ustawieniach tego ostatniego. Blokują by nie ściągać całości.

     Polubienie

     • lolus 30 kwietnia 2012 o 9:30 pm

      Blokuje wordpress, żeby nie obciążać serwerów. Normalna procedura. Do tego właśnie jest opcja eksportu, o której wcześniej pisałem.

      Polubienie

 3. Cage 29 kwietnia 2012 o 4:37 pm

  Constance Cumbey dekonspiruje new age. PL na YT.

  Polubienie

  • Cage 29 kwietnia 2012 o 4:46 pm

   Odkrywajac ruch nowej ery (new age) – pod takim tytulem szukac na YT. Constance Cumbey.

   Polubienie

 4. kangur 29 kwietnia 2012 o 4:38 pm

  http://www.proroctwa.com/przesylanie-informacji.htm – w tym linku jest dokładnie wytłumaczone jak zassać każdą stronę. Sciągnąłem twój blog bez kłopotów

  Polubienie

  • mi461 29 kwietnia 2012 o 8:06 pm

   Kangur – dzieki swietnie wytlumaczone i pokazane 🙂 super robota.
   pozdrawiam
   moze 1dno pytanko, co sadzisz o Comodo?
   dziekuje

   Polubienie

  • monitorpolski 29 kwietnia 2012 o 9:49 pm

   Fajne. Nie rozumiem tylko o tym małym rozmiarze pliku. Blog ma kilkaset zdjęć, masę tekstu, to na pewno jest więcej niż 400 kB. Grypa666, którą ściągnąłem zajmuje WinHTTrackiem ma prawie 500MB! Coś mi się jednak wydaje, że to razem z podlinkowanymi stronami…

   Polubienie

 5. ~gabriel 29 kwietnia 2012 o 6:23 pm

  Czy mam być tylko milczącym „Przyłącznikiem” Dr Ratha czyu ktoś mi powie co robić? Ktoś przyjedzie i wręczy mi karabin gratis? Poprosi o wyjście na ulice i strzelanie? Czy może poprosi o inny riodzaj przyusługi? Chętnie pomogę ponieważ ja jestem bezpieczny. Ale pomogę, tylko czytam jak przerażeni krakają i wiem jedno. Mówią „wyjdźcie na ulice, zróbcie rewolucje a my was powywozimy do obozów. Póki nie huliganicie, krew nas zalewa, ponieważ nie mamy pretekstu do wyprowadzenia na ulice Policji, która jest naszym niewolnikiem. Więc doczekam się prośby? Czy tak tylko będę czytał kilometrami na blogach „zróbmy to, zróbcie to…”. Ale k….a co!!!????

  Polubienie

  • monitorpolski 29 kwietnia 2012 o 7:09 pm

   Rath akurat od lat drąży temat, podałem linki do sprawy założonej w 2003 roku. Jeśli on już tak ostro występuje, to oznacza to, że coś się dzieje o czym nie wiemy i że dobrze byśmy byli przygotowani na rozgrywkę. Tak to odbieram. Jego informacja służy obudzeniu jak największej ilości ludzi, że mamy zagrożenie takie jak przed Holocaustem, lub nawet większe. Źle to odbierasz ~gabrielu.

   Polubienie

   • rabarbarek 30 kwietnia 2012 o 5:44 pm

    Jako ciekawostka . z ksiazki L. Szumana pt. Astrologia i polityka , z roku 1982 .

    Ksiazka zaczyna sie slowem wstepnym

    „Graviora manent ” Wergiliusz ” Eneida”
    Najgorsze dopiero przed nami

    I w tekscie,

    ” Przepowiedni tego typu jest kilkanascie. Pochodza z roznych krajow i jak zwykle w takich wypadkach ich tresc jest bardzo niejasna. Maja natomiast jedna wspolna ceche , a mianowicie zwiazane to bedzie z ogromna katastrofa polityczna , zabojstwami politycznymi , rewolucja we Wloszech , walkami , pozarami , ogolnym chaosem i zamieszaniem.
    No coz , kto dozyje – zobaczy. A do konca naszego stulecia juz coraz blizej.”

    str. 25

    Polubienie

    • tamara 1 Maj 2012 o 12:20 pm

     „Najgorsze dopiero przed nami” ………Ja powiedziałabym najgorsze dopiero przed NIMI………..oni o tym wiedzą

     Polubienie

 6. Abe 29 kwietnia 2012 o 6:27 pm

  Monitor powinienes zamiescic na stronie lub wyslac na adresy email informacje gdzie sie spotykamy wrazie skasowania tego bloga np:na blogu Józefa Bizońia (jesli niema nic przeciwko) lub gdziekolwiek aby sie dogadac co dalej.Szkoda aby sie wszyscy rozproszyli po wszystkich blogach.

  Polubienie

  • monitorpolski 29 kwietnia 2012 o 7:02 pm

   To osobna rzecz. Ale jak podasz to w razie gdy wejdą obce wojska lub służby, mają cię już namierzonego!
   W razie wymazania bloga, mam jeszcze:
   kanał monitorpolski na YouTube: http://www.youtube.com/user/monitorpolski
   kanał videopolonia na DailyMotion: http://www.dailymotion.com/videopolonia
   Niedługo będą jeszcze konta na Facebook i strona monitor-polski.pl
   No i skrzynka na yahoo: monitorpolski@yahoo.com
   Są jeszcze inne, rezerwowe, ale teraz ich nie podaję.
   Może ktoś ma pomysł jak kontaktować się bez pośrednictwa oficjalnych narzędzi (maila, Facebooka, komentarzy na blogach?). Może jakoś TOR-em?

   Polubienie

   • kangur 29 kwietnia 2012 o 7:58 pm

    musimy napisac jakis komunikatorek. Jest ktos chetny??

    Polubienie

    • Józef Bizoń 29 kwietnia 2012 o 10:01 pm

     Pisać wszystko odwrotnie niż to co chciało się powiedzieć – [patrz znany Pan Z.].

     Np. u nas w tej chwili jest brzydka fatalna pogoda.
     Co będzie w rzeczywistości oznaczało;
     u nas w tej chwili jest przepiękna [słoneczna] pogoda.

     Wszystkie służby zdurnieją. Nie jeden [jedna] się na to nadzieje
     Wtajemniczeni odczytają prawidłowo przekaz informacji.
     Miszung będzie aż hej. Zlecą się wszystkie onety na blog – a potem umówiony sygnał i łup tekstem na wprost.

     Polubienie

     • rebeliant 30 kwietnia 2012 o 7:43 pm

      Na wschodzie minus jeden?

      Polubienie

      • Józef Bizoń 30 kwietnia 2012 o 10:48 pm

       Minus, ale minus 30.

       Polubienie

   • Sully 29 kwietnia 2012 o 8:20 pm

    Proponuję gołębie pocztowe 😉 Monitor nie przesadzasz troszeczkę, sorry że tak powiem prosto z mostu, ale za cienkie pikusie jesteśmy, żeby się ktoś interesowałam takim tutaj pisaniem…bez urazy, bo chętnei czytam to co piszesz.!

    Polubienie

    • monitorpolski 29 kwietnia 2012 o 9:53 pm

     Sully, porównaj to co piszą komentujący (jest kilkanaście takich osób) z prasą codzienną. Tamto to jest Matrix, wszystko informacje wirtualne. Rotszyldziakom naprawdę zależy żebyśmy żyli w Matrixie. Jeden z szefów CIA, chyba Bill Colby (zabili go) powiedział kiedyś, że celem CIA jest to by w przyszłości WSZYSTKIE INFORMACJE W MEDIACH FIKCJĄ. To nie są żarty, tak jest! Może doszliśmy już do 80%, te lokalne mogą być jeszcze prawdziwe, bo są do sprawdzenia, ale te ogólnoświatowe są może nawet już w 100% FAŁSZEM.
     A tu nagle wchodzą oszołomy z blogami i im psują robotę.

     Polubienie

     • tamara 1 Maj 2012 o 12:59 pm

      Nasz problem polega na tym,że większość nierozumie właściwego przesłaniaMatrix (oprócz tego,że w nim żyjemy)……Czas zrozumieć ,że my sami musimy się z niego wyzwolenia ….bo nikt inny nie jest w stanie nam pomóc.

      Neo( to my) zadał krucjalne pytanie —> „ Co to jest Matrix?”

      Odpowiedz Trinity —> „ Odpowiedz jest tam.I czeka na Ciebie(i szuka Ciebie)..znajdzie Cię jeśli tego bedziesz chciał”

      Jest to idealne nawołanie do przygody-poszukiwania prawdy.Przygoda ta to wyzwanie dla „bohaterów”(niestety jest ich tak niewielu) ,którzy poprzez głęboką wiedze odkryją prawdziwą naturę naszego świata….jeśli chcemy wyjść z Matrix-a musimy podjąć wyznanie i tak jak Neo znaleść odpowiedz……szkoda,że tak niewielu podejmuje takie wyzwania i woli pozostać w swojej KOMFORTOWEJ STREFIE

      Polubienie

      • hjk 1 Maj 2012 o 2:18 pm

       Matrixów jest z kilka – prawny, ekonomiczny, polityczny, zdrowotny, edukacyjny, naukowy, itd.
       A niektóre zdemskował p. Józef w swoich opracowaniach, inne inni ludzie…

       Polubienie

   • Wdr 29 kwietnia 2012 o 8:20 pm

    prostym rozwiązaniem jest założenie sobie czatu (mirc) i korzystać przez plugin przeglądarkowy TORem 😉

    Polubienie

    • monitorpolski 29 kwietnia 2012 o 9:54 pm

     Do działania! Tu się można umawiać.

     Polubienie

 7. Tomasz 29 kwietnia 2012 o 7:03 pm

  Wiem,ze nie na temat,ale dotyczy w pewnym sensie GMO. Byc moze juz kiedys ktos wrzucal ten filmik. Kobieta wsadzona do wiezienia za warzywka.: pare lat temu probowano wdrozyc zakaz w UK,ale nie przeszedl na szczescie

  Polubienie

  • monitorpolski 29 kwietnia 2012 o 9:57 pm

   Alex Jones ostatnio informował o gościu, który sprzedawał m.in. świeże zdrowe mleko dla matek. Aby je zamówić należało być członkiem prywatnego klubu, nie było to ot tak na sprzedaż.
   Zrobili na niego nalot, wszystko mu zdemolowali i zarekwirowali, grozi mu 40 lat więzienia.
   Za to, że sprzedawał zdrowe mleko – firma działała zgodnie z prawem!
   AGENDA 21, tak to wygląda. Jak nie będziemy oponowali, to będziemy mieć drugą Ukrainę na skalę globalną – śmierć z głodu. To jest jedna z form realizowanego ludobójstwa.

   Polubienie

 8. maniek 29 kwietnia 2012 o 7:39 pm

  Tajne armie NATO

  Polubienie

 9. ALFA 29 kwietnia 2012 o 7:56 pm

  Olimpijskie przygotowania. Rakiety trafią na bloki?
  Brytyjskie wojsko sprawdza miejsca w Londynie, gdzie podczas Igrzysk Olimpijskich mogą zostać ustawione baterie rakiet przeciwlotniczych. Z powodu gęstej zabudowy, wyrzutnie muszą zostać umieszczone na wysokich punktach, takich jak dachy budynków. W najbliższych dniach żołnierze będą sprawdzać wytypowane miejsca. Mieszkańcy okolicznych domów otrzymali ulotki, w których wojsko zapewnia, że „rakiety nie będą stwarzać zagrożenia”.
  http://www.tvn24.pl/-1,1742979,0,1,olimpijskie-przygotowania-rakiety-trafia-na-bloki,wiadomosc.html

  Polubienie

  • Olimp 29 kwietnia 2012 o 8:47 pm

   i „przypadkiem” podczas olimpiady „wiatr” skieruje je w kierunku stadionu…

   Polubienie

  • nowy84 29 kwietnia 2012 o 9:37 pm

   no i po olimpiadzie rakiety z pewnością pozostaną już na tych dachach dla zapewnienia dalszego „bezpieczeństwa” bo jak wiemy wróg nie śpi :/

   Polubienie

 10. Peryskop 29 kwietnia 2012 o 8:43 pm

  Polecam dwa uświadamiacze o co biega:

  Jak zostać oszustem [PL]

  James Corbett – Prawdziwe oblicze „oszczędności” MFW [PL]

  Polubienie

  • Ania 30 kwietnia 2012 o 12:59 pm

   Super artykuły ! Też właśnie miałam zamiar je wkleić.

   Polubienie

   • tamara 1 Maj 2012 o 1:06 pm

    “Jak zostać oszustem” video jeszcze cieplutkie. Davidoski wiedział kiedy je wstawić.

    Polubienie

 11. Lutek 29 kwietnia 2012 o 10:03 pm

  Ja tam specem nie jestem, ale znam sztuczkę w winhttrack do szybkiego robienia kopii:
  Przed rozpoczęciem tworzenia lustra kliknijcie „ustaw opcje” a następnie:
  – w zakładce „ograniczenia” ustawcie pole „maksymalna szybość transferu” żeby było puste
  -w zakładce „filtry” postawcie ptaszka wszędzie gdzie się da a w polu tekstowym, od nowej linijki wklejcie następujący kod:
  –disable-security-limits
  -w zakładce „kontrola przepływu” wpiszcie liczbę połączeń (N# połączeń). Jeżeli tworzycie lustro jedocześnie intensywnie surfując w necie niech to będzie 10-20, a jeżeli nie potrzebujecie dostępu do sieci w tym czasie to ustawcie 20-50.

  Wszystkie te ustawienia sprawiają, że program zamiast ściągać strony jedną po drugiej, w ten sposób że kolejną sciąga dopiero kiedy skończy ściągać poprzednią, nawiązuje wiele jednoczesnych połączeń i jednocześnie ściaga wiele stron. Ma to ogromne znaczenie, kiedy stron jest kilka tysięcy i program traci czas na nawiazanie tylu pojedyńczych połaczen jedno po drugim. Skutek jest wtedy taki, że sciaganie strony trwa krócej niż przerwa miedzy zakonczeniem jej sciągania a rozpoczęciem pobierania nastepnej i srednia predkość ściągania to nedzne kilka kilobajtów na sekundę.

  Przy podanych ustawieniach program bedzie pobierał dane z prędkościa waszego łącza internetowego, na pełnym gazie. Jeżeli to nie następuje, można zwiększać liczbę połaczeń w trakcie tworzenia lustra i obserwować chwilową prędkość. Pamiętajcie aby po każdej zmianie ustawień dać sobie kilka minut na obserwację. Nie mozna jednak przegiąć iloscią połaczeń, bo być może kiedy ustawimy 1000 to program bedzie próbował pobrać tyle stron na raz, nie zdoła tego zrobić i po pewnym czasie anuluje pobieranie tych stron, i nie utworzy pełnego lustra.

  A na koniec koniecznie spakować do archiwum RAR lub ZIP, uprzednio otwierając nowoutworzoną kopie i z grubsza przeglądając. Dobrze jest czytać logi, czyli raport z wykonanego zadania tworzony na końcu.

  Monitorze, zrobiłem próbe na twoim blogu i program działa prawidłowo.

  Polubienie

  • monitorpolski 30 kwietnia 2012 o 8:13 am

   Ok, spróbuję. Może warto by te info wsadzić do Poradnika Technicznego? Niech ludzie ściągają!

   Polubienie

 12. V O R T E X inside the CORTEX 29 kwietnia 2012 o 11:59 pm

  Chcialbym zwrocic uwage na wywrotowe scenariusze w kilku ostatnich polskich filmach.
  BEZ WSTYDU (2011)
  Tadek jest zbuntowanym przeciwko światu chłopcem. Tuż przed końcem roku szkolnego ucieka od swojej ciotki do mieszkającej na południu Polski siostry. Anka to jedyna miłość samotnego chłopaka, który nieoczekiwanie uświadamia sobie swoją erotyczną fascynację siostrą.
  SEKRET (2012)
  Ksawery i Karolina przyjeżdżają z wizytą do Jana. Jan żyje samotnie w domu na odludziu. Ksawery występuje jako drag queen. Karolina nie zaprzecza, że jest jego agentką. Jan jest jedynym krewnym Ksawerego. Ksawery jest gejem. Karolina jest Żydówką. Jan jest byłym żołnierzem AK. Karolina wie, że w domu, do którego przyjechała, dokonano zbrodni. Ksawery nie ma dokąd uciekać. Jan cieszy się, że może ich gościć.

  Polubienie

  • hjk 30 kwietnia 2012 o 10:00 am

   Prawdopodobnie kazdy film produkowany obecnie ma jakies takie elementr programowania mentalnego na określone sprawy i manipulacji swiadomością przez odpowiednie treści, obrazy, skojarzenia,konteksty, itp.
   Ewidentne jest to w serialach, w których pokazuje się „właściwe” postawy wobec pewnych problemów.
   Mam od czasu do czasu podgląd na najbardziej popularnego „gniota” – „M j M”, gdzie momentami sztuczność i nachalność pewnych scen jest nie do zniesienia. Czasami jest to pewnie motywowane tym, by motywy i sceny się jakoś „kleiły”, bo ten tasiemiec póki ma ogladalność, będzie się ciągnął moze i ze 20 lat. Ale czasami to już ewidentne przegiecia manipulacyjno – propagandowe…
   Cel podstawowy – to chyba zafałszować i znieprawić miłość, która w filmie staje się „miłością”…
   Najkrótsza recenzja to chyba byłaby propozycja zmiany tytułu na >M jak „miłość”< …
   "…I wszystko jasne…"

   Polubienie

 13. lucas003 30 kwietnia 2012 o 12:09 am

  Byłem jestem i będę fanem tego zespołu choć już tak nie słucham, ale po obejrzeniu dzis tego klipu ależ on nabiera sensu , co sie obecnie dzieje 😦

  Polubienie

  • Peryskop 30 kwietnia 2012 o 3:47 am

   Dzięki lucas003
   za song „Tattoo” by Van Halen, z animacją Pearl Jam

   Może szok w tym opakowaniu obudzi wciąż błogo kimających ?

   Polubienie

 14. cinomorecambe 30 kwietnia 2012 o 12:35 am

  Dam taki przyklad na sobie spr,,, kupiłem na raty coś za 1,3..tysiąca- wsklepie ( sklep ma umowe z BANKIEM… STANDARD ! Godzę sie na to bo mam wszystko na raty…ile na miesiąc ..itp…itd spłacam na rok…i jestem Hepi! ,Lecz 3,4 miesiące z Banku – Info – Jesteś dłużny nam : o inflacje, i to że kontraktu z nami nie zamknołeś ? Ja w Banku … co jest? Nle ma problemu.. Tylko pan osobiście powinien się złośić = że pan spłacił nam pożyczkę…Ja na to doliczyliście mi za zwłokę karę,wysłaliście prawie po połowie Roku ! Odp Kasjerka niekompetentna,,, Fakt,czeba czytać umowy.. :_ _) Final małem OKi – po interwencji osobistej… Zero odsetek karnych z ich strony,,,za ich błędy …K . M. ać!!! Ku przestrodze… Myśle ,,,bo cały czas reklamy ! Pożyczki Lecą w Tele i na necie,,, : Pozdrawiam… Dobrych Ludzi i Kumatych … 🙂

  Polubienie

 15. Peryskop 30 kwietnia 2012 o 4:54 am

  prof. Maria Majewska
  30 kwietnia 2012

  Uwaga na szczepionkę OPV (doustna p. polio)

  Witam,

  Doniesienia z Indii są alarmujące. W ciągu ostatniej dekady po masowym rozpowszechnieniu tam doustnej szczepionki przeciw polio (zawierającej żywe wirusy polio) zachorowalność dzieci na polio wzrosła tam 1200%! Tyle, że teraz poszczepienny paraliż szczepionkowi kuglarze nazwali porażeniem wiotkim (flaccid paralysis). Wygląda on dokładnie jak polio i jest tak samo okaleczający. Jest to zresztą wypróbowana metoda, żeby przypadki chorób zakaźnych wywołanych szczepionkami nazywać inaczej, aby zachować pozory, że szczepionki są skuteczne i nie naruszać zysków ze szczepionkowego biznesu (np. krztusiec poszczepienny nazywa się wszelkimi nazwami tylko nie krztuścem). Wcześniej w wielu innych krajach wybuchały epidemie poszczepiennego polio po doustnych szczepionkach przeciw tej chorobie.

  Wiadomo, że szczepionki nie są ani skuteczne, ani bezpieczne, i to nie one przyczyniły się do zmniejszenia zapadalności na choroby zakaźne, tylko poprawa higieny i warunków życia ludności, oraz odkrycie antybiotyków. Zadziwiające, że im mniej jest chorób zakaźnych na świecie i im mniej są one groźne, tym więcej producenci wymyślają nowych szczepionek teraz już na wszystko: na zbite kolano, na kręcone włosy, złamany paznokieć, trądzik młodzieńczy, pypeć na nosie etc. Szczepionki na wszystko dla zdrowych są dziś najbardziej dochodowym biznesem farmaceutycznym, który przynosi firmom dziesiątki miliardów $ zysków rocznie, i przy okazji zamienia zdrowych w chorych, czym jeszcze powiększa ich zyski.

  W Polsce nadal stosowana jest groźna dla dzieci i dorosłych szczepionka OPV. Powinna być ona w szybkim tempie wycofana. W żadnym zachodnim kraju już jej się nie stosuje i używanie jej w Polsce jest niczym nieuzasadnione, tym bardziej, ze młodsze dzieci dostają szczepionkę IPV (zawierającą inaktywowane wirusy) . Wiadomo, że osoby zaszczepione tą szczepionką rozsiewają żywe wirusy polio i mogą zarazić osoby znajdujące się w pobliżu.

  http://digitaljournal.com/article/323371

  http://www.deccanchronicle.com/channels/cities/thiruvananthapuram/rise-paralysis-cases-after-polio-vaccine-234

  Pozdrawiam
  DM

  Polubienie

  • monitorpolski 30 kwietnia 2012 o 8:05 am

   Peryskop, ja też dostaję te maile – wstawię je w osobnym wpisie, bo w komentarzu może pozostać niezauważone.

   Polubienie

   • Peryskop 30 kwietnia 2012 o 8:11 am

    OK.
    Może wybolduj co trzeba, bo to ważna wiadomość.
    Właściwie całość należałoby boldem i 16-tką !

    Polubienie

 16. rabarbarek 30 kwietnia 2012 o 6:20 am

  Dla czytelnikow Monitora niespodzianka. Jesli ktos ma zamiar podwazac autorytet prof. Dakowskiego i ks. Malkowskiego niech tego tekstu nie czyta.
  Jesli ktos ma slabe serce tez niech nie czyta.

  Jesli ktos nie wierzy , ze na lotnisku Siewiernyj moglo dojsc do inscenizacji tragedii na niewyobrazalna skale , niech czyta, nawet i dwa razy.

  Bylam dzisiaj na spotkaniu via skype z prof. m. Dakowskim , na ktore zupelnie niespodziewanie doszedl Ks. Malkowski. Postaram sie zdac relacje z tego spotkania na podstawie notatek, ktore zrobilam , bez moich komentarzy , zeby kazdy mogl wyciagnac sobie wnioski sam. Dodam , ze zadalam kilka pytan , na ktore odpowiedzi moglyby nas wszystkich interesowac. Dostalam dosc obszerne odpowiedzi i przyznaje , ze po spotkaniu wyszlam podbudowana [ choc zszokowana] tym co uslaszalam . Zrozumialam , ze to od nas zalezy , aby sprawa Smolenska nie umarla i , ze to my , admini stron i zwykli komentatorzy powinnismy walczyc o prawde , bo nasze wladze juz dawno sprzedaly Polske i prawde o Smolensku. Nie dajmy sie nikomu zastraszyc . Niech boja sie ci , ktorzy dokonali zbrodni na polskich wladzach , Polsce i Polakach.

  Polaczenie z prof. Dakowskim i przywitanie.

  Stosujac prawidla logiki mozna ustalic co sie stalo 10 kwietnia 2010 roku. Kiedy dowody zostaly zniszczone lub zatrzymano je w ” areszcie” nalezy badac to co jest dostepne , relacje , zdjecia, komunikaty, zachowania politykow, zeznania rodzin ofiar zamachu itd.

  W lesie kolo lotniska doszlo do inscenizacji wypadku. Po pierwsze nie wiadomo , czesci jakigo samolotu tam lezaly. Wiadomo , ze Tu 154 przeszedl generalny remont , byl swiezy , blyszczacy , i nowiutki , jak nowo wyprodukowany. To co widzielismy w lesie pod Katyniem , to byly jakies ruiny samolotu , ktore nawet po wypadku nie powinny byc ublocone ze wszystkich mozliwych stron Malo tego , szczatki tego co tam znaleziono , obrosniete byly mchem.. Brak dowodow rzeczowych jest przeszkoda w dotarciu do prawdy , jednak nawet pobiezna lustracja czesci samolotu na miejscu wypadku , wskazuje , ze do wypadku Tu154 tam nie doszlo.

  Do Polski wyslano 96 trumien imiennych , 97 a byla oznaczona jako ” nn” czyli nieznana osoba. Pytanie , ” Czyje to cialo , kto jeszcze zginal?”

  Strona rosyjska zabronila ekshumacji. Profesor Dakowski od samego poczatku , odkad przywieziono do Polski trumny zadal otworzenia ich. Jak to moze byc , ze wladze obcego kraju zabraniaja na terytorium Polski otwarcia trumien Polakow poleglych w ” wypadku” ?
  kiedy w koncu otwarto trumny panow Wassermana i Gosiewskiego , okazalo sie , ze zmaltretowane ciala od zewnatrz nie mialy obrazen wewnetrznych.

  Jaroslaw Kaczynski [ mozna bylo o tym uslyszec od samego JK] , ktory dotarl na miejsce katastrofy po wypadku , byl przerazony nie tylko widokiem brata , ale takze faktem , ze cialo bylo zimne jakby ktos je wyjal z lodowki. O tym co potem zrobiono z cialem na koncu.

  Probowano roznymi drogami dojsc do dokumentacji potrzebnej do odlotu samolotu . Okazalo sie , ze takiej dokumentacji brak. szokiem jest to , ze nie tylko brak jest zdjec , oficjalnego pozegnania , ale zwyklych dokumentow wylotu Tu 154 z lotniska Okecie [ Chopina] w Warszawie.

  Na pytanie o zdjecie , ktore jakoby mialoby byc dowodem na wylot Tu 154, Prof Dakowski , stwierdzil , ze sprawa tego zdjecia zostala wyjasniona juz ponad pol roku temu i , ze byla to ewidentna manipulacja .Jest dowiedzione , ze zdjecie nie pochodzilo z odlotu do Smolenska, a pani Kurtyka wprowadzona zostala w blad.

  Teoria K. Cierpisza nie jest wykluczona . Jest on wybitmym specjalista , mieszkajacym obecnie w Szwecji. Miedzy innymi to On wlasnie , na podstawie dostepnych maerialow dowiodl , ze w lesie pod Smolnskiem dokonano inscenizacji wypadku. Poparlo Go swoim autorytetem wielu specjalistow i naukowcow,

  Kiedy przywiaziono cialo L. Kaczynskiego do Polski okazalo sie , ze noga w trumnie , byla noga gen. Kwiatkowskiego. Prawdopodobnie celem tej ” pomylki” bylo zastraszenie Jaroslawa Kaczynskiego i przestraszenie Go. Mozemy mowic o jakichs rutualach satanistycznych . Te eksperymenty satanistyczne [ a bylo ich wiecej] moga dowodzic , ze w ten sposob chce sie zniszczyc ducha narodu polskiego. A narod bez ducha zgodzi sie na wszystko i nie bedzie protestowal , kiedy beda mu zakladali kajdany.

  pytanie , dlaczego nie protestowalo NATO i USA i inne kraje. Zgineli dowodcy armii polskiej i NATO , a tu zupelna cisza. Nad terenem katastrofy lataly satelity , bylo ich kilka w tym rowniez szpiegowskie. Sa zdjecia , a nawet jesli byla mgla , czesc z nich wykonywala zdjecia w podczerwieni. Sa tez zdjecia z Witebska , gdzie pogoda byla dobra , a podejrzewa sie , ze tam mogl byc skierowany samolot z polska delegacja. Ale nikt tych zdjec nie chce udostepnic ? Dlaczego? Bo druga strona ma tez grzechy na sumieniu . Czy jednym z nich jest Smolensk , nie wiadomo , ale 9/11 z cala pewnoscia. Wiec wszyscy siedza cicho.

  Pojawiaja sie teraz teorie o zestrzeleniu polskiego samolotu . Wiecie dlaczego ? Zeby przykryc cos znacznie straszniejszego. Prawdopodobnie wprowadzono w zycie piekielny pomysl przygotowany duzo wczesniej.
  Podejrzewa sie , ze w otoczeniu prezydenta Lecha Kaczynskiego znajdowali sie zdrajcy i to oni doprowadzili do takiego rozwiazania ostatecznego. Niewiele osob wie , ze pewnego dnia sp. Lech Kaczynski, wystapil z przemowieniem przy zaistalowanej fladze Monaco zamiast flagi polskiej. Te drwiny z Niego byly preludium do tego co sie stalo 10 kwietnia.

  Na koniec prof. Dakowski ostrzegl przed sluzbami specjalnymi , ktore grasuja po Internecie. Moga to byc sluzby wielu krajow. A jako znaki rozpoznawcze podal ,
  1. mowia nie na temat
  2. pienia sie ze zlosci
  3. podrzucaja filmiki
  4. wrzucaja zdjecia i teksty majaca odwrocic nasza uwage od prawdy

  Jesli czegos zapomnialam , dorzuce , kiedy bede miala caly transkrypt rozmowy. W tym miejscu chcialam podziekowac Monitorowi , Peryskopowi, hjk’owi
  i wszystkim , ktorym zalezy na poznaniu prawdy. Okazuje sie po raz kolejny , ze prawda moze byc zupelnie inna niz nam sie ja nachalnie wciska.

  Polubienie

  • monitorpolski 30 kwietnia 2012 o 8:05 am

   rabarbarek, to zasługuje na osobny artykuł. Jak masz coś do dodania, to proszę prześlij mi na monitorpolski@yahoo.com. Gdybyś nie dostała potwierdzenia to napisz to na blogu, skrzynka może być blokowana. Także inne osoby, które mają coś do uzupełnienia, proszę o przesłanie na mój e-mail.

   Polubienie

   • Lakme 30 kwietnia 2012 o 1:39 pm

    kochani z całym szacunkiem, ale to żadne nowości… Od 2 lat FYM bardzo szczegółowo rozpracowuje smolenską maskirówkę.

    a tutaj cały wywiad FYM’a z prof. M. Dakowskim:

    http://freeyourmind.salon24.pl/

    Polubienie

    • Peryskop 30 kwietnia 2012 o 5:25 pm

     Lakme, to dlaczego nie pisałaś tu o rozpracowaniach maskirowki przez FYM-a ?

     Przecież nie wszyscy czytelnicy MP o tym wiedzą, bo media wciąż zaszumiają.

     Pozdrowienia.

     Polubienie

   • zenobiusz 30 kwietnia 2012 o 8:27 pm

    Kwiecień 30, 2012 @ 21:24 e
    M.Dakowski dakowy@o2.pl
    19:23 (1 godz. temu)

    do mnie
    Ależ to nie moja wypowiedź z Kanady..
    To musi byc na jutubie gdzieś

    http://zenobiusz.wordpress.com/2012/04/30/czy-tu-145m-nr-101-prezydenta-lecha-kaczynskiego-odlecial-do-smolenska/comment-page-1/#comment-45641

    Polubienie

  • jerkey 30 kwietnia 2012 o 8:19 am

   Jakie byłyby cele czegoś takiego? Jeden, czy więcej?
   Podporządkowanie polityki i ekonomii Polski nowemu układowi?
   Celowy, satanistyczny rytuał pokazujący siłę układu i wiążący sprawców?
   A może zaszantażowanie Rosji (ujawnienie „prawdy” o zamachu na terenie Rosji, a więc za zgodą Rosji doprowadziłoby do potężnego kryzysu, a wręcz wojny i to wojny nie tylko Polsko-Rosyjskiej, ale zgodnie z traktatami NATO-Rosja. Być może w tym świetle należy rozpatrywać działania na rzecz ustanowienia tarczy antyrakietowej? Szantaż taki jest idealnie na rękę w celu powstrzymania Rosji od działań w przypadku ataku na Iran. Rosja zaczęła się stawiać, więc w oficjalnej polityce od razu pojawiły się słowa o zamachu. – takie tam moje luźne myśli.)

   Polubienie

   • hjk 30 kwietnia 2012 o 11:49 am

    tak, prowokacja wobec Rosji – to nie jest od rzeczy…

    Polubienie

    • tamara 30 kwietnia 2012 o 11:35 pm

     Jeśli ktoś jeszcze wierzy w dobre intencje Rosji to polecam nast.(obszerny) fragment .

     „…………istnieje pewna przyczynowość zjawiska, które nazwałbym marginalizacją możliwości i planów Rosji w procesie destabilizacji państw Europy Środkowo – Wschodniej, co istotnie wpływa na poglądy części naszego społeczeństwa, nie zdającego sobie sprawy ( lub nie mającego odpowiedniej wiedzy historycznej) z prawdziwych i realnych zagrożeń, które niesie ze sobą odbudowa potęgi Rosji(…………..)

     Rusofilizm staje się modny w niektórych kręgach politycznych, co znajduje swoje odzwierciedlenie w bardzo silnej tendencji do nawiązywania współpracy gospodarczej z Rosją . Stopień przenikania rosyjskiej gospodarki do państw europejskich jest coraz większy -szczególnie w strategicznych sektorach , w tym głównie branży paliwowo – energetycznej, oraz co gorsza, branży(……..)

     Rosja przyjęła inną metodę swojego rozwoju. Zamiast skupiać się na rozwoju zaplecza gospodarczego, w oparciu o własne zasoby, dąży do podporządkowania gospodarek europejskich swoim ekonomicznym celom.(…….) Trwa gospodarcza ekspansja Rosji na Europę, a najbardziej podatnymi krajami są te, z dawnego bloku wschodniego, w których udało się utrzymać struktury postkomunistycznych służb, wraz z zapleczem, politycznie powiązanym z dawnym sowieckim układem. Polska jest jednym z niewielu byłych krajów satelickich, w których spełnione są warunki niezbędne do prawidłowego i niczym nie zagrożonego działania Rosjan(……)

     Należy przypuszczać, że „struktury” te doskonale zdawały sobie sprawę, że blok komunistyczny chyli się ku upadkowi. Potrzebne było zatem takie rozwiązanie, które pozwoliłoby komunistom w Polsce nie tylko złagodzić skutki tego upadku, ale także wynieść z tego konkretne korzyści. Można również przypuszczać, że celowi temu służyło stopniowe łagodzenie represji wobec opozycji i społeczeństwa, by przed 1989 rokiem nie było tak wielkich napięć społecznych jak w roku 1980.(………)

     Władza „pozwalała” na więcej, zaś jawny terror i prześladowania „skryły się” przed społeczeństwem. Trwała już intensywna praca nad „zmiękczeniem” części opozycji, która skłonna była do zawierania paktów i porozumień z dotychczasowym prześladowcą.”

     Więcej tu (z wątkiem do katastrofy w Smoleńsku)

     http://www.infonurt3.com/index.php?option=com_content&view=article&id=1878:grona-rosja&catid=44:sensacje&Itemid=53

     Polubienie

  • maniek 30 kwietnia 2012 o 11:34 am

   trzeba to wysłać na fejsa dla Donka i Całej elity 🙂 tam mają zwolenników peło to może co 5 osoba zobaczy co się święci. No chyba że jeszcze dziś będę miał najazd na chatę 🙂

   Polubienie

  • greczyn 30 kwietnia 2012 o 1:16 pm

   pod tym adresem pojawia się
   BON JOVI – HALLELUJAH
   Błąd czy usunięte ?

   Polubienie

   • greczyn 30 kwietnia 2012 o 1:17 pm

    Polubienie

    • rabarbarek 1 Maj 2012 o 6:17 am

     @ greczyn , wyjasniam zagadke BJ , A wyjasniam dlatego , ze wlasnie rozgorzala dyskusja[ nie wiem iluosobowa , ale zawsze] pt. Dlaczego rabarbarek wrzucila taka , a nie inna piosenke. No i zaraz bede satanistka tak jak to wczoraj przewidzialam. No coz , rozne sa metody , ale kazda jest dobra , zeby kogos zniszczyc. Kto nie ze mna ten wrog.

     Piosenka ta nie ma nic wspolnego ani z Ks. Malkowskim , ani z Prof. Dakowskim , ma natomiast duzo do czynienia z matactwami wokol tragedii smolenskiej . Jest przykladem tego jak piekna melodia i niemal swiety tytul , moga sprowadzic nas na manowce w poszukiwaniu prawdy. Piosenka miala kilka jesli nie kilkanascie wersji , dokladnie tak jak zamach smolenski i spiewana byla w zaleznosci od potrzeb wykonawcy. Czy nie to samo dzieje sie ze Smolenskiem?
     ” Spiewa” sie nam na rozne sposoby , odwraca uwage od waznych spraw , kieruje nasza uwage w kierunku ” padania swiatla” na zdjeciach , na podstawie , ktorego mozna ustalic date i dzien wykonania zdjecia, i jeszcze wmawia sie nam , ze to my niczego nie rozumiemy. A K. Cierpisza uwaza sie za czlowieka , ktory chce ” nas” [ czyli kogo?] kompromitowac.

     Ta piosenka to oszustwo i zwiedzenie wielu mlodych , zamach smolenski to oszukiwanie nas wszystkich.
     Podana wersja o rozerwaniu samolotu bombami moze byc sprytnym zabiegiem , abysmy rzucili sie sobie do gardel w poszukiwaniu prawdy,. Pojawia sie w momencie , gdy rzadzacym strach zaglada w oczy…

     A moja wiara? Jest wystarczajaco silna i kto mnie czyta dlugo wie o tym.

     Polubienie

  • dancer1 30 kwietnia 2012 o 10:07 pm

   Na koniec prof. Dakowski ostrzegl przed sluzbami specjalnymi , ktore grasuja po Internecie. Moga to byc sluzby wielu krajow. A jako znaki rozpoznawcze podal ,
   1. mowia nie na temat
   2. pienia sie ze zlosci
   3. podrzucaja filmiki
   4. wrzucaja zdjecia i teksty majaca odwrocic nasza uwage od prawdy

   Rabarbarek – z całym szacunkiem do Ciebie ale to brzmi moim zdaniem trochę za bardzo w mono kierunku wypowiedziowo – myślowym, nawet pisząc to mam obawy że znajdę się w którymś z tych punktów, to zabrzmiało trochę tak:

   1. nie mówić o tym w ogóle
   2. nie krytykować niczego
   3. nie podrzucać filmików
   4. nie podrzucać żadnych zdjęć

   a ja się właśnie zapieniłem, niestety, bo wychodzi na to że jest to jedyna i słuszna teoria i wara z innymi, jeżeli masz inną toś agent, a właśnie moim zdaniem trzeba o tym mówić i trzeba pokazywać oraz dyskutować, łatwo wykryć kto mówi od rzeczy w temacie

   Polubienie

   • rabarbarek 30 kwietnia 2012 o 10:43 pm

    Dancer 1 , tez z szacunkiem do Ciebie , odpowiadam , ze nie wiem jak komu brzmi, ale ja naprawde nic na to nie poradze. To relacja , a nie moje wymysly . Masz racje , wielu niewinnych komentatorow pod kategorie trolla lub gorzej mogloby podpadac.Jednak cos w tym jest jesli przyjrzysz sie blogosferze. Zwroc tez uwage na fakt , ze kiedy mowi sie do mikrofonu , bez czytania tekstu z kartki , i czas jest bardzo ograniczony , mowi sie skrotami , majac czesto na uwadze , ze sluchacz wie o co chodzi. I , zauwaz , ze to nie ja powiedzialam , wiec pienic sie nie masz o co.

    Polubienie

    • dancer1 30 kwietnia 2012 o 10:57 pm

     dobrze, rozumiem, ja też zauważam że coś wisi w powietrzu, oraz że jest „zagęszczona” atmosfera, nie mam do Ciebie pretensji, zapieniłem się tylko ostatnio na to że człowiek jeden pokazywał przez trzy dni zdjęcie na którym nikt nic nie widział, a na to że jedna z tych fotek miała dzień wcześniej datę wykonania, wszyscy milczeli…. to nie wiem już sam czy mówić czy milczeć, czy wymienić się meilami i rozmawiać poza blogami… to po co wtedy one? – pozdrawiam Cię

     Polubienie

     • rabarbarek 30 kwietnia 2012 o 11:16 pm

      Ciesze sie , ze jestes znowu Dancerem. Twoj nowy nick poglebial frustracje , a teraz az sie tanczyc chce… Sorry , zart. Tylko teraz powinienes byc Dancerem 2.

      Ks. Malkowski powiedzial , ze szykuje sie V rozbior Polski i stad ruchy majace oslabic ducha narodu.

      A pewna 6latka powiedziala dzisiaj

      ” Life is hard , get over it ”
      Tylko , ze jej latwo tak mowic…

      Pozdrowienia

      Polubienie

      • dancer1 1 Maj 2012 o 12:05 am

       od 2002 roku jestem w sieci pod tym Nickiem, a delirium to była taka przekora pod wydarzenia na świecie, z uwagi na nie zrozumienie i niechęć tłumaczenia zwłaszcza nowym co to jest deliriumworld, stwierdziłem że ta nazwa jest bez sensu, ale przy okazji odmłodziłem wschód słońca…..

       a przy okazji jak mnie obserwujesz tu u Monitora, zadałem ostatnio pewnemu starszemu panu pytanie, na które do dziś nie dostałem odpowiedzi, to tak do tej V …, o soryy sześcio letniej dziewczynki ….. 🙂

       Polubienie

      • Peryskop 1 Maj 2012 o 12:19 am

       dancer1: „…człowiek jeden pokazywał przez trzy dni zdjęcie na którym nikt nic nie widział, a na to że jedna z tych fotek miała dzień wcześniej datę wykonania, wszyscy milczeli…”

       Chyba Twoja relacja pochodzi z jakiegoś innego śpiącego bloga (podasz nam nazwę ?), bo tutaj na MP reakcja na człowieka pokazującego zdjęcia (chyba te same ?) była natychmiastowa i zdecydowana. Co prawda 7 czy 8 osób zaledwie, ale to już przecież nie jest „nikt”.

       Podobnie było ze zdjęciem datowanym 9.04.2010 i tezą człowieka, że mogą na nim być „zamachowcy”.

       Ale masz sporo racji. że reakcje czytelników blogów w trudnych kwestiach są dość słabe.
       Zmęczenie ? A może strach ? Niewiedza ? Postawa poprawnościowa ? Mieszanina wszystkiego ?

       Polubienie

       • dancer1 1 Maj 2012 o 12:36 am

        zgadzam się z tym że „starszy pan” może mieć spowolnione reakcje, dlatego cierpliwie czekam na jego odpowiedź

        Polubienie

 17. Peryskop 30 kwietnia 2012 o 7:28 am

  Rabarbarek, dzięki za relację.
  Zwróciłem uwagę na dwa jej fragmenty:

  „… pewnego dnia sp. Lech Kaczynski, wystapil z przemowieniem przy zainstalowanej fladze Monaco zamiast flagi polskiej. Te drwiny z Niego byly preludium do tego co sie stalo 10 kwietnia…”

  Tamta chutzpah z polską flagą narodową to były drwiny nie tylko ze ś.p. Prezydenta RP, ale z całego Narodu Polskiego. Teraz kontynuacją tych chucpiarskich drwin jest przebieg przedstawień taktyczno-medialnych zwanych dla zmylenia nas „śledztwami”.

  ===

  Dla uzupełnienia wtrącę tu fragment wypowiedzi prof. M. Dakowskiego z wywiadu dla FYM-a

  http://dakowski.pl//index.php?option=com_content&task=view&id=6185&Itemid=100

  „…Ponieważ o tym, kto będzie prowadził śledztwo zadecydowali tchórze i zdrajcy, a może i mordercy, musimy każdym kosztem ujawnić i udokumentować te oczywiste fakty, które uniemożliwią wrogom dodanie do Zbrodni Smoleńskiej jeszcze Kłamstwa Smoleńskiego. Zebranie i porządne sformułowanie jednego, spójnego, jednolitego tekstu musi się odbyć w gronie sprawdzonych już przez te siedem miesięcy, wzajemnie sobie ufających i skutecznych analityków. Poza rykiem i wrzaskiem trolli. A potem – wynik przekażemy jawnie do Prokuratora Generalnego (ktokolwiek nim będzie) i Prokuratury Wojskowej.

  Bo oni wiedzą, że „politycy” (to ci, co obecnie deklarują, że „polityką się nie chcą zajmować”), gdy Prawda zostanie formalnie ujawniona, pewnie spadną na cztery łapy (no, może z jedną oderwaną), ale urzędnik czy prokurator jest kandydatem na Kozła Ofiarnego. Czego on bardzo nie lubi. A może też – znajdzie się wśród tych ostatnich i patriota, by uniemożliwić prawne przyklepanie fałszu.”

  Porównałem tu 9/11 w USA i Smoleńsk.

  Był w tym czasie w Warszawie Amerykanin, chyba Kushner, który wcześniej podpisał się pod oficjalnym Raportem rządowym o 9/11. Dowodziłem, że jeśli ktoś kłamie w sprawie 9/11, nie wolno na niego liczyć w sprawie Smoleńska. Zadziwiło mnie, że grupa osób wtedy badających „Smoleńsk”, a zainteresowana pomocą Kushner’a, nie chciała słyszeć i widzieć argumentów o 9/11. Kushner podpisał oficjalną rządową ewidentnie zakłamaną wersję wydarzeń 9/11.

  Na moje pytanie: Dlaczego liczycie, że człowiek, który kłamał w najważniejszych sprawach swego kraju, będzie zainteresowany w ujawnieniu prawdy w obcym kraiku?, odpowiadano: „Milcz! To przecież sojusznik”. Takie moje postawienie sprawy wyraźnie gospodarzy spłoszyło. Ta logika, zapewne często stosowana w zdegenerowanej polityce, jest sprzeczna z metodami nauk ścisłych…”
  koniec cytatu

  Czy to nie wskazówka dlaczego prof. Dakowski przestał być ekspertem „Zespołu Poselskiego” ?

  ===

  Rabarbarek:
  „Na koniec prof. Dakowski ostrzegl przed sluzbami specjalnymi , ktore grasuja po Internecie. Moga to byc sluzby wielu krajow. A jako znaki rozpoznawcze podal ,
  1. mowia nie na temat
  2. pienia sie ze zlosci
  3. podrzucaja filmiki
  4. wrzucaja zdjecia i teksty majaca odwrocic nasza uwage od prawdy”
  koniec cytatu

  A no właśnie.
  Zenobiusz – trafiony, zatopiony!

  Who next ?

  Polubienie

  • monitorpolski 30 kwietnia 2012 o 8:02 am

   Peryskop, do ciebie ta uwaga też się odnosi – proszę, przestań z atakiem na Zeno, nie potrzeba nam eskalacji. Razem zdemaskowaliście z powodzeniem niebezpiecznych agentów, a teraz między sobą rozgrywacie? Niepoważne.
   Co do prof. Dakowskiego, to może ja się trochę przyczyniłem do tego, że zaczął się dokładniej przyglądać ekspertom: https://monitorpolski.wordpress.com/2010/09/11/czy-profesor-dakowski-moze-byc-idiota/

   Polubienie

   • Peryskop 30 kwietnia 2012 o 8:17 am

    Monitor, masz rację że wzajemna stymulacja powinna być.
    Przecież tylko działając zespołowo można osiągać wielkie cele 😀

    Ale jeśli natrafiamy na ładnie wyglądające … robaczywki ?

    Polubienie

    • hjk 30 kwietnia 2012 o 9:02 am

     Zawsze można się pocieszyć, że może to fanatyczny zwolennik PiSu i nieswiadomy fan A.Macierewicza i jego komisji, GaPol-u i „niezależnej”.pl

     Jeden ciekawy fragment do watku z dyskusji o Fatimie:

     „Czytelnicy mej strony wiedzą, że większą wagę przykładam jednak do kierunku, który w Polsce najodważniej i najjaśniej formułuje ksiądz Stanisław Małkowski:
     I. Zawierzenie Pośredniczce wszystkich Łask, Krucjata Różańcowa o poświecenie Rosji Niepokalanemu Sercu Maryi, jak tego Maryja żądała w Fatimie – ale przez tego Papieża, Benedykta XVI. Bo Rosja i Polska mają już mało czasu. ”

     A moze to każdorazowy Papiez tę Rosję (a najlepiej to już i cały świat) z biskupami musi zawierzać? Moze to jest warunkiem pokoju?

     Polubienie

   • navajo88 30 kwietnia 2012 o 11:58 am

    No widzę panie Monitor że powoli acz nie ubłagalnie zaczynacie się wszyscy łapać za łby !!!! ,czyzby koniec świata nadchodził a ja nic o tym nie wiem ??????? ciekawe !!!! hahahahahaha
    Ps : ale wy jesteście dziecinni ,zamiast dyskutować w miarę rozsądnie to wyciągacie przeróżne sprawki i tym podobne ,kto jest agentem , kto jest szpiegiem ,,, ludie opamiętajcie sie trochę bo to zaczyna przypominać grecką komedię !!!
    J.M.H

    Polubienie

    • hjk 30 kwietnia 2012 o 3:29 pm

     Nawajo, bacz zebyś Ty przy okazji nie oberwał jakimś odpryskiem 🙂

     Polubienie

     • navajo88 30 kwietnia 2012 o 4:54 pm

      spokojna głowa ! hjk , tylko gorzej może być jak ten hipotetyczny odprysk trafi w kogoś odbijając się o de mnie czy mojej głowy ,a wtedy może być nie ciekawie !!!!! hahahahahahaha
      J.M.H

      Polubienie

      • hjk 30 kwietnia 2012 o 8:36 pm

       A macie żołnierzu hełm na stanie? 😉

       Polubienie

       • navajo88 30 kwietnia 2012 o 9:33 pm

        niestety ale nie !!!!!! hahahahahahahahahaha
        J.M.H

        Polubienie

        • hjk 30 kwietnia 2012 o 9:39 pm

         No to coście z niego nocnik zrobili i przerdzewiał?!?!?
         😉

         Polubienie

    • Józef Bizoń 30 kwietnia 2012 o 4:49 pm

     Re. navajo88
     Niech się navajo88 opamięta!
     Przecież nie ma żadnego przymusu, aby ‚navajo88’ wchodził na ten blog.

     Polubienie

     • navajo88 30 kwietnia 2012 o 4:57 pm

      Panie Józefie !!! a czy ja wchodzę na ten blog ?????? ,przecież ja siedzę przy kompie i strzępię sobie paluchy na klawiaturze a nie wspinam się czy też nie włażę na tego bloga , hahahahahahahahahaha
      J.M.H

      Polubienie

      • Józef Bizoń 30 kwietnia 2012 o 5:09 pm

       Re. navajo88
       A oprócz tego coś bardziej konkretnego – oprócz oczywiście jeszcze hahahahahahahahahaha?

       Polubienie

       • Peryskop 30 kwietnia 2012 o 5:43 pm

        Navajo88 już nas żegnał bo wyjeżdża daleko, potem straszył że wychodzi z netu, ale jednak coś go tu przyspawało i teraz pisze jakobyśmy „zaczynali się wszyscy łapać za łby !!!!”

        A to nie tak – bo nie wszyscy. I tylko niektórzy mają „łeb”, a większość z nas ma głowy.

        No i ostre polemiki były tu zawsze, bo właśnie w tych warunkach hartuje się stal.

        W Zentrollli zapewne chcieliby, żebyśmy wszyscy ze wszystkimi skłócli się.
        A tymczasem postępuje tylko mozolny proces oddzielania ziaren od plew 😀

        Więc nie odgryzaj kabla Navajo@dwa@bałwanki !
        Twoje przekazy też są w pewien sposób pożyteczne.

        Polubienie

        • navajo88 30 kwietnia 2012 o 6:53 pm

         Peryskop spokojnie na wszystko przyjdzie czas ,co ma wisieć to nie utonie a w przyrodzie nic nie ginie tylko jak by co to zmienia swoje miejsce przeznaczenia i bytu !
         J.M.H

         Polubienie

         • tamara 1 Maj 2012 o 12:39 am

          Do tych co bez powodu czepiają się navajo&bałwanek&bałwanek ;

          zachowujecie się jak „…….” , shame on you , shame on you …….navajo jest tu (na blogu) dłużej niż Wy i nikomu nie szkodzi ani nie wchodzi w droge….więc ładnie prosze dajcie mu spokój…..

          Polubienie

         • Peryskop 1 Maj 2012 o 1:40 am

          Tamara, a skąd wiedza kto był pierwszej na tym blogu ?

          Poza tym Navajo@dwa@bałwanki jest naszym „weteranem” nie bardzo pamiętającym po której stronie dzielnie walczył. I ma do tego prawo. Miał też epizod wyjątkowo składnie napisanego i dość zdecydownego ataku na Marka pod bladym pretekstem. Ale to już dawno przyschło.

          Wszyscy go tu lubimy za trzeźwo-filozoficzne komentarze, no i te hahahahahahaha !!!

          Polubienie

      • Józef Bizoń 30 kwietnia 2012 o 5:28 pm

       Oczywiście, że Pan nie wchodzi na ten blog tylko strzępi na tym blogu.

       Tu jest karta nawigacyjna do szybkiego zrzutu materiału zamieszczonego na mojej witrynie.
       http://jozefbizon.files.wordpress.com/2011/09/998_karta_nawigacyjna_kn1_lok.pdf

       Co Pan na to? Panie ‚navajo88’ – skoro już Pan strzępisz.

       Polubienie

  • mi461 30 kwietnia 2012 o 12:34 pm

   tu masz racje PERYSKOP
   nie mozna sie uczepic jednej wersji na podstawie „jakichs dowodow” [ z czego wynikly spory i polecialy ostre slowa z „Z” ] trzeba byc otwrtym bo wiele jest drog do „zamieszania” w tej sprawie, zreszta taki „une” maja cel.

   Prawda moze byc zupelnie inna i jak wyzej napisala nasza rabarbarek szokujaca.
   Rowniez branie za expertow ludzi typu Amerykanina Kushner, otwiera okno do wiekszej manipulacji faktami.

   Jestem dumna ze jestes i czuwasz rabarbarek.
   Dzieki i miej oczy otwarte

   Polubienie

  • mi461 30 kwietnia 2012 o 1:59 pm

   @peryskop b.cenne uwagi i podsumowanie, ale wydaje mi sie sie prawda nas wszystkich zaskoczy, o ile dozyjemy i znajda sie bhaterowie zeby ja ujawnic.
   Wierza ze sa tacy co dysponuja „asami” w rekawie.

   Polubienie

   • Peryskop 30 kwietnia 2012 o 3:39 pm

    @mi, cieszy że i Tobie udało się odzyskać wiarę w poznanie prawdy o Zamachu O-S.

    Bo powoli ale systematycznie postępuje to składanie puzzli z prawdopodobieństw.
    I niedługo czeka nas zapewne dramatyczne przyspieszenie 😀 😀 😀

    Polubienie

  • zenobiusz 30 kwietnia 2012 o 3:07 pm

   M.Dakowski
   14:11 (1 godz. temu)

   do mnie
   Szanowny Panie, co pisują głupki na „blogach”, nie powinno Pana niepokoic. To, co Pan zacytował, to nie moje, lecz tego piszącego.
   Z drugiej strony – wykazano przed paru miesiącami, ze to zdjęcie, które pani ZK cytowala, to nie z odlotu Prezydenta. Trzeba poszukac w literaturze argumentów.

   Podtrzymuję jedynie, że z Okęcia nie mamy zdjęc, filmów autentycznych
   pozdrawiam
   MDakowski

   Polubienie

   • zenobiusz 30 kwietnia 2012 o 3:49 pm

    Kto jeszcze będzie fałszywie cytowany.??
    Fakty…jakie fakty..tym gorzej dla faktów.

    http://zenobiusz.wordpress.com/2012/04/30/ciszu-o-smolenskukrzyczy/comment-page-1/#comment-45550

    Polubienie

    • rabarbarek 30 kwietnia 2012 o 4:03 pm

     Nic dodac , nic ujac … Prawda obroni sia sama, czy ktos tego chce czy nie…

     Wiec nie ma powodu do niepokoju…

     Polubienie

     • Peryskop 30 kwietnia 2012 o 5:05 pm

      Abraham Lincoln (1809-1865) największy prezydent Ameryki:

      „Można oszukiwać niektórych ludzi przez cały czas, oraz wszystkich ludzi przez pewien czas, ale nie można oszukiwać wszystkich ludzi cały czas.”

      Po co koncerny farmaceutyczno-chemiczne wymyśliły, produkują i stosują „corexit” ?

      Ano żeby móc fałszować prawo NATURY, że „oliwa na wierzch wypływa”.

      Takie i inne sztuczki można robić tu czy tam, „przez pewien czas”.
      Ale takie rozmaite „corexity” trzeba wtedy ciągle lać, a to kosztuje i … truje.

      Wkrótce nasi zatruwacze odczują to boleśnie na sobie, bo mają najbardziej wrażliwą skórkę.
      A tkwienie w zakłamaniu to tak jakby pławić się w corexicie. Samo życie !

      Polubienie

     • Annah. 30 kwietnia 2012 o 9:05 pm

      Rabarbarku, jesteś pewna że wiedza z konferencji via skajp nie była przeznaczona tylko dla wybranego grona?

      Polubienie

      • rabarbarek 30 kwietnia 2012 o 9:58 pm

       Annah , konferencja byla dla wszystkich chetnych , oglaszana od kilku tygodni w gazetach. Bylam , a glucha nie jestem . Juz mi zarzucono , ze nie widze , a teraz dodatkowo , ze nie slysze.

       Juz sam tytul u Zenobiusza jest manipulacja , bo nie chodzi w tym wszystkim o wylot samolotu [ do tego numer nie ten]tylko o to , co , kiedy i gdzie wylecialo + inscenizacja. Dlatego reszty czytac nie bede . I nie mam zamiaru wdawac sie w wojne na slowa…

       Prawda sie i tak obroni…

       Polubienie

       • Annah. 30 kwietnia 2012 o 10:19 pm

        Masz słuszność, pozdrawiam

        Polubienie

  • zenobiusz 30 kwietnia 2012 o 8:30 pm

   Kwiecień 30, 2012 @ 21:24 e
   M.Dakowski dakowy@o2.pl
   19:23 (1 godz. temu)

   do mnie
   Ależ to nie moja wypowiedź z Kanady..
   To musi byc na jutubie gdzieś

   http://zenobiusz.wordpress.com/2012/04/30/czy-tu-145m-nr-101-prezydenta-lecha-kaczynskiego-odlecial-do-smolenska/comment-page-1/#comment-45641

   Polubienie

   • rabarbarek 30 kwietnia 2012 o 9:42 pm

    Samolotu 145 nie bylo i nie ma, Jest Tu 154…

    Polubienie

    • Peryskop 30 kwietnia 2012 o 11:35 pm

     Rabarbarek, dlaczego rujnujesz hipotezę śledczą znanego prokuratora wojskowego ?

     Przecież tak mu się wspaniale wszystko zgadzało z tym że to Tu145M nr 101 odleciał.

     A tu masz babo z wozu kolejny placek !
     Z tym narodem już nic nie wychodzi.

     Zeno-biust, znowu gratulacje !

     Jesteś naszą nadzieją na złoty medal olimpijski w Londynie w strzelaniu w stopę.
     Tam już na Ciebie czekają. Ustawiają katiusze na dachach do strzelania na wiwat i nie tylko.

     No i poprawiłeś refleks: dzisiejszy mail od prof. M. Dakowskiego z 19:23 dałeś radę uprzedzająco umieścić tu na blogu MP już o 8:30 pm, po drodze zahaczając jeszcze o godzinę 21:24 e .

     Brawo, jesteś szybszy od neutrino 😀

     To wyraźna zwyżka formy po wcześniejszej wpadce w twoim wpisie tu:

     https://monitorpolski.wordpress.com/2012/04/28/apel-elizeusza-nie-idzcie-na-stadiony/#comment-95482

     – gdzie fałszując rzekomo mój koment napisałeś błędnie „peryskop” z małej „p”.

     A więc po małym „p” także go poznamy !

     Musiałeś kończyć te kursy w jakichś kiepskich ośrodkach szkoleniowo-wypoczynkowych.

     Już 3 razy postanawiałeś, że nie będziesz „chyba” wchodził na Monitora.
     Może jednak warto dotrzymać danego słowa, no bo przecież do 3 razy sztuka.

     Wystarczy jak ze swej Zenorki dasz światu sygnał, że jednak nie ma wiarygodnych zdjęć na potwierdzenie odlotu z Okęcia Prezydenta RP i delegacji rankiem w dniu 10.04.2010. Możesz też dodać, że zawsze tak twierdziłeś (kto to sprawdzi ?) i dla zmyły dorzucić coś o El Hierro, a nie zaszkodzi polać całość jakimś świętym laminatem, których masz bez liku – jak przecinków.

     Ale przedtem pomocne będzie przerzucić translatorem hasło „mission impossible” 😦

     Polubienie

     • tamara 1 Maj 2012 o 12:06 am

      🙂 🙂 🙂 🙂 Mówią,że śmiech to zdrowie ….nawet Zenobiusz Ci to powie 🙂

      Polubienie

      • zenobiusz 1 Maj 2012 o 1:25 am

       . Nasi rodzimi zbrodniarze muszą zatem sie strasznie bać i planować coś co ich ochroni. Albo wsparcie międzynarodowego aparatu siłowo-państwowego, albo ucieczkę poza jurysdykcje polskiego wymiaru sprawiedliwości. To pierwsze jest dla nas niebezpieczniejsze, dlatego starajmy sie ich przekonać do tego drugiego, by jak najszybciej ze strachu uwolnili Polskę od swej toksycznej obecności. A potem, gdy już uciekną i poczują się bezpiecznie, a my odzyskamy RP, przypomnimy im jak skutecznie potrafią działać prawdziwie polskie służby wywiadowcze. Eichmann też się już kiedyś czuł w miarę bezpiecznie. Badajmy więc sprawę nie nerwowo i dyskutujmy o sprawiedliwości dla sprawców. Nie partyjnie ale międzypartyjnie, dyskursem ogólnospołecznym. Niech sznur się im zaciska, grunt pali pod nogami i mają coraz mniejszą nadzieję na ukręcenie łba sprawie. Niech nie tylko PiS będzie dla nich zagrożeniem, ale my wszyscy, cały Internet i Ci, którzy nie mają oporów przed prawdą, bo nigdy na tych bandytów nie głosowali.
       http://dakowski.pl//index.php?option=com_content&task=view&id=6066&Itemid=119

       Polubienie

       • zenobiusz 1 Maj 2012 o 1:32 am

        Zenobiusz powiedział/a

        Kwiecień 30, 2012 @ 21:23 e
        M.Dakowski dakowy@o2.pl
        18:16 (3 godz. temu)

        do mnie
        Nie pamietam, jakich użyłem słów w Kanadzie. Ale istotne – to, co pisze u siebie.
        Czytać u Pana tych wrzasków nie będe, ale to, co piszę może Pan zamieścić. Gdyby jeszcze jazgotali (skąd tyle sił na marne?? – lepiej by Różaniec odmówili!) to potwierdzę. I to może Pan umieścic
        http://zenobiusz.wordpress.com/wp-admin/edit-comments.php

        Polubienie

     • zenobiusz 1 Maj 2012 o 1:08 am

      Dziękuję za zwrócenie uwagi na literówką.Nie tylko mi się zdarza.
      katastrofa smoleńska, Smoleńsk, Tu-154M, kokpit
      NOWE ODCZYTY CZARNYCH SKRZYNEK Tu-145M: Wśród ZIDENTYFIKOWANYCH głosów NIE MA GEN. BŁASIKA

      Więcej
      http://www.se.pl/wydarzenia/kraj/nowe-odczyty-czarnych-skrzynek-tu-145m-wsrod-zidentyfikowanych-glosow-nie-ma-gen-blasika_222475.html
      Niezwłocznie ,naprawię swój błąd.
      Życzę wam,by błąd ,który każde z was popełniło,czego skutki widać,był równie łatwy ,do usunięcia.

      Polubienie

      • Józef Bizoń 1 Maj 2012 o 1:58 am

       A Papałę kuny zjadły.

       Polubienie

      • Peryskop 1 Maj 2012 o 3:11 am

       A druga litrówka – z „p” zamiast „P” jak @Peryskop ?
       Do niej to masz pełne prawa autorskie, niestety 😦

       dowód:
       https://monitorpolski.wordpress.com/2012/04/28/apel-elizeusza-nie-idzcie-na-stadiony/#comment-95482

       Zgubiły cię tupet i pycha. Oraz uleganie modom, bo ja nazwy własne piszę z dużej litery.

       Ale przy pomocy tej małej, prawie niezauważalnej wpadki udowodniłeś nam też, że wcale nie jesteś „świętoszkiem” za jakiego się od lat natrętnie podajesz, wspierając się laminatami.

       Bowiem ten twój zuchwały postępek jest dowodem na ( … uzupełnisz sobie sam ) :

       1) sfabrykowanie rzekomo mojego postu … fałszerstwo .. § .. grzywny lub .. do lat ..

       2) przypisanie mi megalomanii … oszczerstwo .. § .. grzywny lub .. do lat ..

       3) psucie moich relacji z Markiem Podleckim … sabotaż .. § .. grzywny lub .. do lat ..

       4) niszczenie zaufania społecznego do bloga … wandalizm .. § .. grzywny lub .. do lat ..

       Ile ci wyszło po zsumowaniu ?
       Do tego należałoby coś jeszcze dorzucić za poprzednie oszczerstwa, wyzwiska i pogróżki.

       ALE NAJGORSZA JEST UTRATA REPUTACJI.
       Bo kto ci dziś w cokolwiek uwierzy ?

       Wizzgga ? Libro77 ? Luxjacek ?

       Nie dziwię się, że po przejściach z ciasteczkami i po przymiarkach do parokrotnych łapek za pomocą TOR-a całkiem zrezygnowałeś z łapek u siebie w Zenorce.

       I słusznie, bo ma rację Tamara, że giniesz od tego samego miecza, którym wojowałeś.
       A reszta na to patrzy o^o.

       Więc tu znów winienem ci podziękowanie za pokazanie wszem i wobec jak zgubne jest wejście na kuszącą drogę fałszu, którą szatan nam wciąż oferuje obiecując wielkie i szybkie korzyści.

       Ten przykład jest przesłanką ażeby wierzyć, że w podobny sposób runie mit „błędu pilota”. Runą także plany NWO, bo też są oparte na fałszu i chęci zawłaszczenia nienależnych korzyści.

       Polubienie

       • zenobiusz 2 Maj 2012 o 11:48 am

        M.Dakowski dakowy@o2.pl
        1.05 (1 dzień temu)

        do mnie
        widziałem.
        Monitorpolski’s Blog

        Ja tam nie wchodze.
        I nie będę wchodził. Śmierdzi.

        Polubienie

 18. wronski111 30 kwietnia 2012 o 8:35 am

  Nowy art prof Jacka Trznadla na temat Smoleńska
  http://dakowski.pl//index.php?option=com_content&task=view&id=6194&Itemid=100

  Polubienie

  • hjk 30 kwietnia 2012 o 9:12 am

   Ciekawe, bo to dwie umysłowości – ścisła i humanistyczna się wypowiadają na temat…
   Ale skoro takie rzeczy na jaw wychodzą, mozna się spodziewać jakiegoś przełomu – czy moze jednak nieubłaganie się zblizamy do €2012, które „przyćmi Smoleńsk”???

   Polubienie

   • Peryskop 30 kwietnia 2012 o 12:08 pm

    Trznadel: „Fałszerstw dokonuje od początku świata sprawca zbrodni, nigdy ofiara.”

    Polubienie

    • mi461 30 kwietnia 2012 o 9:02 pm

     osobiscie mam wielkie uznanie dla prof.J.Trznadla.
     Wlasnie on pomogl mi otworzyc oczy 3 lata temu, ale lepiej pozno niz wcale.

     Polubienie

     • mi461 30 kwietnia 2012 o 9:03 pm

      przepraszam, prof.J.Trznadela 🙂

      Polubienie

 19. Peryskop 30 kwietnia 2012 o 9:57 am

  Marku, doceniam Twoje starania ażeby wygaszać wewnętrzne konflikty.

  Ale czy nie mamy do czynienia z atakiem sprytnie zakamuflowanego insajdera ?

  To jest teraz nagminne i także prof. Dakowski zwrócił uwagę na prawdopodobną zdradę w Kancelarii Prezydenta RP, ażeby przeprowadzenie Zamachu Okęcko-Smoleńskiego mogło się udać.

  Gdy przeglądnąłem eskalację kłamstw, oszerstw i pogróżek to nasuwa się obawa, że kolejnym krokiem może być zniszczenie Ciebie, skoro mnie zaszczuć ani zastraszyć nie udało mu się.

  Polubienie

  • monitorpolski 30 kwietnia 2012 o 10:06 am

   Nie, to jest niemożliwe. Ja po prostu znam Zeno, znam i Ciebie. Uważam, że doszło do ataku HAARP-a, dlatego jesteśmy wszyscy oszołomieni – jedni są bardziej podatni, drudzy mniej. O ataku HAARP-a dostałem niedawno informację mailem, był wyjątkowo ostry i długo trwał. Chodzi o wzniecenie zamieszek w Europie, także i w Polsce, nie mam co do tego wątpliwości. U nas się to objawia wewnętrznymi konfliktami. Ja się bronię folią aluminiową w poduszce – na noc, a w dzień mam dużą płytę metalową na ścianie. Tam się indukują prądy, zamiast w głowie. Poza tym być może dobrze działa orgonit.

   Polubienie

   • hjk 30 kwietnia 2012 o 11:06 am

    Tylko mam nadzieję, ze nie zapomniałeś o uziemieniu płyty, bo te prady jak się zindukują w niej, to ona sama też zaczyna wtórnie promieniować. To samo z folią.
    Najlepsza by była chyba moskitiera z cieniutkiego drutu nad łózkiem, oczywiscie równiez uziemiona…
    Kto buduje albo remontuje chatę, to mozna by siatkę z drutu wkleić pod tynki…

    Polubienie

    • Józef Bizoń 30 kwietnia 2012 o 5:02 pm

     W szyby też wstawić z cieniutką siateczką i je podłączyć do siatki pod tynkiem. Nie zapomnieć też o dachu.
     Dodatkowo rozmowa z komórki w takiej chacie na 100% bezpieczna.

     Polubienie

     • szkyrtka 30 kwietnia 2012 o 5:47 pm

      hmm jeżeli zrobisz klatkę Faradaya to tam raczej nie będzie zasięgu czy się mylę ?

      Polubienie

      • Józef Bizoń 30 kwietnia 2012 o 6:41 pm

       No i właśnie o to chodzi, aby prowadzone rozmowy nie były przekazywane dalej za pośrednictwem komórki pomimo jej wyłączenia [ale posiadającej wewnątrz nie wyjętą baterię].
       Moja propozycja też ma praktyczne zastosowanie. Należało tylko właściwie odczytać to co wyżej napisałem.

       Polubienie

     • Annah. 30 kwietnia 2012 o 5:59 pm

      „Dodatkowo rozmowa z komórki w takiej chacie na 100% bezpieczna.”
      Pierwsze słyszę.
      Według mnie taka siatka wyzeruje również fale z nadajników komórkowych i rozmowa nie będzie możliwa, a nawet jeśli uda się połączyć to nadajnik komórki działający na najwyższych obrotach w poszukiwaniu stacji bazowej będzie walił po głowie maksymalnie, dlatego lepiej na rozmowę wyjść jednak za wyekranowaną „klatkę”.

      Polubienie

      • Peryskop 30 kwietnia 2012 o 11:45 pm

       JB: „…Należało tylko właściwie odczytać to co wyżej napisałem.”

       Panie Józefie czy to znaczy, że już Pan stosuje odwrotnościowy styl komunikowania się, o którym mowa kilka pięter wyżej ? Dla mnie to wsio-rawno, bo jestem podtresowany na mediach, ale mniej wprawni mogą nie wyczuć kiedy mówi Pan wprost, a kiedy odwrotnie.

       Z tym, że Annah ma sporo racji.

       Polubienie

   • Irol 30 kwietnia 2012 o 11:25 am

    Na taki taki dobra jest medytacja i głęboka, ale na prawdę głęboka modlitwa.

    Od siebie dodam, że dla mieszkających w wielkiej płycie nie ma takiego niebezpieczeństwa jak dla mieszkających w „drewnie” lub „murze”. Wielka płyta ma już wbudowany system bezpieczeństwa który spokojnie zabezpiecza przed większością promieniowania zewnętrznego.
    Nie jest to co prawda tak szczelne jak klatka Faraday’a ( muszą być odpowiednio wielkie okna), ale znacząca moc sygnału jest zużyta do podgrzania prętów siatek zbrojeniowych umieszczonych w ścianach i stropach budynku i tym sposobem ulega rozproszeniu.

    W sumie ciekawe opracowanie, bo od dawna podejrzewałem, że skoro brak jest dowodów na start Tu154Lux z Okęcia ( nie ma żadnych materiałów telewizyjnych upamiętniających wylot głowy państwa – co już samo w sobie jest nienormalne) to i nie mogło być żadnego wypadku. Najciekawsze jest, że osoby które tak twierdzą ( był to już np. były pilot właściciel prywatnych linii transportowych który stwierdził że Tu154 nie mógł lądować na lotnisku bo to lotnisko nie miało wymaganych prawem lotniczym dokumentów uwierzytelniających) mają przed sobą raczej króciutkie życie.

    Polubienie

   • kefir2010 30 kwietnia 2012 o 2:01 pm

    eee tam, wrzuć na luz! ;D zapal se jakieś zioło ew pochodź po aptekach i kup syntetyczną efedrynę – od razu poczujesz ten zajebisty feel i czil ałt! po co się męczyć i zagłębiać w paranoje.

    Polubienie

   • Sully 30 kwietnia 2012 o 2:28 pm

    Chłopaki gdybyscie byli kobietami to powiedziałabym, że macie niekończący się stan napiecia przedmiesiączkowego 😉 to dotyczy Panów kłócących sie tutaj publicznie . 😉

    Polubienie

    • Peryskop 30 kwietnia 2012 o 4:37 pm

     Sully, gdybyś naprawdę była kobietą, to byś tak nie mówiła 😉

     Chyba że w stanie napięcia przedmiesiączkowego.

     Ciekawe jak te sprawy się mają u posła/nki ?

     Polubienie

     • Sully 30 kwietnia 2012 o 4:59 pm

      Tak tak ,peryskop jestem mężczyzną jak to napisałes w średnim wieku tak, Ty albo Zeno już nei pamietam który to taki odkrywczy. Ale zabodło co ,te Twoje głupkowate przepychanki z Zenkiem…wstyd!!!! Małe dzieci w piaskownicy mają więcej oleju w głowie!

      Polubienie

      • hjk 30 kwietnia 2012 o 8:34 pm

       heheheh Sully wbrew pozorom chyba jest kobitką, bo nie rozumie, ze faceci muszą sobie od czasu do czasu posparringowac 😉
       I to jest normalne…
       No i dopatruje się dziecięctwa – jakie to mamine… 😉
       Chyba nie udaje… takie rzeczy tylko kobieta mogła napisać…

       Polubienie

       • Sully 1 Maj 2012 o 3:01 pm

        No wreszcie któryś otworzył oczy…ale czy ja wiem czy mamine, może poprostu wiem jak dzieci w piasku sie zachowują 😉

        Polubienie

        • hjk 1 Maj 2012 o 3:15 pm

         ale to wiedzą tylko mamuśki albo opiekunki 🙂

         Polubienie

         • Sully 1 Maj 2012 o 5:53 pm

          No, oczywiście SZOWINISTA !! a to tatuś do piaskownicy z dieckiem nie może się pofatygować, bo co…bo nie wypada, bo zajęty i wogóle to babskie zajęcie hmmm ale masz niestety rację mało tatusiów z dziećmi widuję w piaskownicy 😉 jak przypadkiem widzę przechodząc obok niej , a że mam na nią również widok z okna to coz…wiem co pisze 😉

          Polubienie

         • hjk 1 Maj 2012 o 8:44 pm

          Hahahah, „męska szowinistyczna świnia” po prostu 😉
          Tatuśki tez chodzą, ale nie obserwują i nie analizują zachowań dzieci pod takim kątem 🙂

          Tylko siedza i czytaja gazetę albo neta w komórce, rzucając od czasu do czasu okiem, „czy nic się nie dzieje”, albo gadają z jakimś innym tatuśkiem, jak takowy się znajdzie…

          Polubienie

         • Sully 1 Maj 2012 o 9:35 pm

          Widze hjk, że mówisz z doświadczenia 😉 w takim razie uwierze Ci na słowo , ale tylko w kwesti tego jak to tatusiowie się zachowują w piaskownicy ..z dziećmi oczywiście 😉 Pozdrawiam

          Polubienie

      • mi461 30 kwietnia 2012 o 9:19 pm

       kazdy czlowiek jest inny, gdybysmy byli tacy sami ehh ale by bylo nudno.
       Musimy sie roznic i poklocic tez, tymbardziej ze sprawy sa takie ze kazdy mniej lub wiecej wierzy ma swoja wersje i tu mozna sobie dokopac kto ma racje.
       Ja tez podeslalam artykul (komus bliskiemu mi) i dostalo mi sie, ze jak moge w ogole cos takiego czytac ze mi sie dziwi.
       Zamienilam sie w slup, bo to ktos kto mi jest najblizszy na swiecie i tez mi nerwy puscily.
       Wiem ze nie dokonam cudu i nie mam zamiaru nalegac bo to wyjatkowy twardziel.
       Podeslalam linki ale wiem ze nie bedzie czytal.

       A mowia ze niedaleko pada jablko od jabloni … he he …bardzo mylne bo upada i to daleeeko.

       Polubienie

       • Peryskop 1 Maj 2012 o 12:32 am

        Mi, może jak dostanie już te dżinsy (i to dwie pary !), wtedy może wykaże respekt ?
        Nie trzeba się zrażać, ale i nic na siłę, bo przekora jest naturalnym odruchem.
        Kiedyś zrozumie i będzie Ci wdzięczny.
        Pozdrowienia dla całej Rodzinki !

        Polubienie

        • mi461 1 Maj 2012 o 1:35 am

         ha ha dzieki (trafiona zatopiona ) co?
         spodnie nie doszly ale napisali ze sa juz zwolnione z odprawy 😉
         Niestety im sie wydaje ze wszyscy mamy paranoje, oni sa ci najmadrzejsi a to trzeba pozyc zeby patrzec inaczej i rozumiec.
         Ale przyznam ze najbardziej otwarci na wiedze sa juz z nastepnego pokolenia (mysle o obecnych 1 rocznych studentach)
         Oni juz sa inni.
         Samo zycie.

         Polubienie

         • hjk 1 Maj 2012 o 11:53 pm

          @”Ale przyznam ze najbardziej otwarci na wiedze sa juz z nastepnego pokolenia (mysle o obecnych 1 rocznych studentach)”

          hahhaha, chyba oporni na wiedze 😉

          @”Oni juz sa inni. Samo zycie.”

          hahahha, czyżby „mądrzy inaczej”?

          Polubienie

   • tamara 1 Maj 2012 o 12:30 am

    Marek ; przepraszam ,ale 🙂 : ) : ) „Ja się bronię folią aluminiową w poduszce” ….. wyobrażam sobie Ciebie w tym wszystkim…. ale z drugiej strony nie jest dobrym pomysłem zdradzanie własnej strategii podając to wszystko do publicznej wiadomości……oh , Marek,Marek kiedy Ty dorośniesz 🙂 🙂 🙂

    Polubienie

    • Peryskop 1 Maj 2012 o 12:44 am

     Oj Tamara, Tamara!
     Chyba nie czytałaś powyżej instrukcji pana Józefa Bizonia jak mamy się komunikować.

     Otóż mamy mówić odwrotnie niż jest 😀

     Czyli Marek nie ma w poduszce folii aluminiowej. Ani na ścianie płyty stalowej.
     Może ma całkiem odwrotnie, ale to też nie jest pewne.

     I na tym właśnie polega nowa rzeczywistość, że jest zaprzeczeniem jej samej !

     Jako biegła w illuminackich sztuczkach dobrze wiesz, że oni tak nas rolują od zawsze.

     Na koniec – wobec nowego stylu – nie pozdrawiam Cię.
     A Ty już sobie odpowiednio rozszyfrujesz co autor chciał powiedzieć 😉

     Polubienie

     • tamara 1 Maj 2012 o 1:08 am

      Peryskop;
      Rozszyfruje to nad ranem….teraz nad naszym regionem szaleją burze zaserwowoane przez Haarowców….a mnie nie ma kto potrzymać za tzw rękę…. więc ni jak niemoge się skupić…… ho je

      Polubienie

    • navajo88 1 Maj 2012 o 2:52 pm

     hahahahahahahahahahaha

     Polubienie

 20. loluś 30 kwietnia 2012 o 11:18 am

  Jak pobrać całą zawartość bloga na wordpressie jest opisana tutaj:

  http://koffii.wordpress.com/2010/06/26/jak-prawidlowo-wykonac-kopie-dowolnego-bloga-na-wordpress/

  Wystarczy jak monitor udostępni plik.xml np.: poprzez dropbox.

  Polubienie

  • monitorpolski 30 kwietnia 2012 o 7:39 pm

   Niestety, nie można zaimportować do innego bloga – plik tego blogu jest zbyt duży.

   Polubienie

   • lolus 30 kwietnia 2012 o 9:09 pm

    Bo ograniczenie pamięci jest ustawione na wartość domyślną. W linku powyżej jest opisane jak to zrobić. A taki plik możesz pobrać: Narzędzia -> Eksport -> All content -> Pobierz plik eksportu i zapisujesz na dysk po czym możesz go wgrać na Dropboxa i komuś udostępnić. Mając ten plik na swoim dysku i postawionego wordpressa na swoim komputerze możesz go zaimportować 🙂 Wszystko krok po kroku jest opisane tutaj: http://koffii.wordpress.com/2010/06/26/jak-prawidlowo-wykonac-kopie-dowolnego-bloga-na-wordpress/

    Polubienie

    • monitorpolski 30 kwietnia 2012 o 9:45 pm

     Dzięki, nie za bardzo się na tym znam, ale grypa666, która jest mniej więcej tej samej wielkości ładuje się bez problemu przy standardowych ustawieniach. Inne to samo, mój wywala – dopiero ustawienie takie jak podał Lutek działa.

     Polubienie

    • monitorpolski 30 kwietnia 2012 o 9:47 pm

     Co do importu – jest ograniczenie do chyba 60MB, mój blog ma 149 MB, nie chce zaimportować.

     Polubienie

     • loluś 30 kwietnia 2012 o 10:00 pm

      E tam pobierz sobie:
      XAAMP -> http://szybkidownload.pl/download/2711/pobierz,xampp-1.7.2.aspx
      Wordpress -> http://wordpress-polska.org/download/wordpress
      I rób to co w linku powyżej. Jak robiłem kopię grypa666 tą metodą to śmigało jak bum cyk cyk 🙂
      Pozdro asterix 🙂

      Polubienie

     • lolus 1 Maj 2012 o 1:59 pm

      Zaloz konto na linuxpl.com chyba z 40zl. na rok i mozesz miec drugiego bloga i nawet pobrac go na dysk. Jak chcesz to moge Ci pomoc w tym.

      Polubienie

 21. Pingback: Czy Tu 145M nr 101 ,Prezydenta Lecha Kaczyńskiego, ,odleciał do Smoleńska.???? « Zenobiusz's Blog

 22. lolus 30 kwietnia 2012 o 12:26 pm

  polecam tez Linuxowy odpowiednik programu „wget” na windowsa. Jest baaardzo dobry !

  Polubienie

  • lolus 30 kwietnia 2012 o 9:11 pm

   wget -rpc http://www.monitorpolski.wordpress.com
   Piszę z głowy, ale powinno śmigać.

   Polubienie

 23. Pingback: Wordpressowe oszołomy, czyli głupcy działający na naszą niekorzyść. Poznaj ciemną stronę świętoszków « Kefir 2010 – szczepionki, pneumokoki, HPV, terroryzm władzy, media i społeczeństwo, NWO i polityka

 24. ALFA 30 kwietnia 2012 o 1:38 pm

  Prawdziwe tsunami. Banki w Polsce zwijają interesy
  http://www.sfora.biz/Prawdziwe-tsunami-Banki-w-Polsce-zwijaja-interesy-a42979

  Polubienie

  • hjk 30 kwietnia 2012 o 3:34 pm

   No tak, juz nie ma frajerów, których można naciągać na kredyty i lokaty z funduszem, czy same fundusze, sępy muszą zmienić zerowisko…

   Polubienie

 25. ALFA 30 kwietnia 2012 o 2:39 pm

  II WOJNA ŚWIATOWA NIESAMOWITE NAGRANIE ARCHIWALNE
  Defensive Chemtrail ?

  Polubienie

  • Peryskop 30 kwietnia 2012 o 4:33 pm

   Aż się wydaje że to animacja !
   A od tego czasu jest więcej wiedzy, a i sporo technologii poszło do przodu.

   ORzesz, widziałeś proto-chemtraila ?

   Ta wojenna biała zasłonka skojarzyła mi się z inną historią. Mianowicie, że pierwsze próbki tworzywa sztucznego – w formie znanej dziś jako „bakelit” – stworzono z … białego sera 😀

   A do zaprawy przy budowach wielkich średniowiecznych katedr, które zadziwiają nas do dziś, masoni – bo to oni budowali – dodawali podobno … białek z kurzych jaj !

   Natomiast ofając się jeszcze bardziej w czasie przypominam, że starożytni też miewali talenty i rewelacyjne pomysły, które i dziś mogą wielu ludzi zaskakiwać. Zwłaszcza młodych wzwm.

   Polubienie

 26. pio9a 30 kwietnia 2012 o 4:37 pm

  Polubienie

 27. V O R T E X inside the CORTEX 30 kwietnia 2012 o 6:19 pm

  In order to save the planet it would be necessary to kill 350,000 people per day.”
  – Jacques Cousteau (1910-1997) *UNESCO courier – 1991
  Jezeli chcemy ocalic ziemie bedziemy musieli zabijac 350 tysiecy ludzi dziennie

  Polubienie

  • hjk 30 kwietnia 2012 o 9:29 pm

   to sie własnie nazywa cywilizacja śmierci, będą „ratować” przez niszczenie… totalna perwersja, czysty satanizm…

   Polubienie

 28. Paweł Fornalski 30 kwietnia 2012 o 8:37 pm

  Czego jeszcze oczekujecie aby otworzyć oczy ?
  Panie Monitor dłuższe bronienie linii kościoła katolickiego to pogrążanie się w złudzie że kościół ten ma cokolwiek wspólnego z duchem Chrześcijaństwa
  http://www.sfora.pl/Watykan-poblogoslawil-GMO-a7374

  Polubienie

  • monitorpolski 30 kwietnia 2012 o 8:51 pm

   Fornalski, Paweł, czy jak ci tam panie… Kościół Katolicki jest w ofensywie, nie widzisz pan?
   Albo głupa udajesz?

   Polubienie

   • hjk 30 kwietnia 2012 o 9:38 pm

    Taaaa, „Watykan” juz wiele rzeczy błogosławił, a potem okazywało się, że to np. wypowiedź jakiegoś naukowca, który brał udział w sympozjum organizowanym w Watykanie…
    @”Poparcie dla pszenicy, kukurydzy i innych zbóż z laboratorium członkowie Akademii wyrazili w połowie maja.”

    No tak jak przypuszczałem, 🙂
    Chyba widzisz róznicę między jakimś „ciałem naukowców” a hierarchią Kościoła?
    I pewnie znowu jakichś 3 na 100 🙂
    Ten art. a raczej skrót i jego tłumaczenie to totalna żenada, czysta manipuacja, nawet nie ma nazwisk… I nie chciało im się wydać kilka $, żeby opłacić cały art czy zasubskrybować czasopismo, wtedy pewnie by mieli więcej takich sensacji…

    Polubienie

  • zenobiusz 30 kwietnia 2012 o 10:03 pm

   Pawle Fornalski,a Yoga ,to najlepsza droga ,pozwalająca to oceniać,wszak tak się zachwalasz na swojej stronie.

   Polubienie

 29. Paweł Fornalski 30 kwietnia 2012 o 9:41 pm

  a tutaj przedstawiciele cerkwi http://wiadomosci.monasterujkowice.pl/?p=4878 myślę że do momentu jak będziemy się dzielić na różne barwy a nie będziemy w innym widzieć człowieka takiego jak my to wszelki opór przeciwko nwo nie ma sensu , gdyż jest to ich plan gry

  Polubienie

 30. Konarski 30 kwietnia 2012 o 10:37 pm

  Cadyki z GóWna już sondują…

  Czy obawiasz się ataku terrorystycznego na Euro 2012 w Polsce?
  http://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/0,114914,11633769.html

  Polubienie

  • deotibigratia 30 kwietnia 2012 o 10:52 pm

   Według Nikołaja Starikowa przyczyna zamachów na Ukrainie jest następująca: chodzi o destabilizację sytuacji na Ukrainie, po to aby uniemożliwić ekipie rządzącej proces jednoczenia się z Rosją w ramach szerszego putinowskiego projektu- budowania Eurazji. Eurazja jako strategiczny podmiot globalnej polityki i gospodarki ma stać się przeciwwagą dla kompleksu USA/GB/ Izrael. I to i”terrorystów” boli….

   Nastrikov nie widzi tej sytuacji – jako „pojedynczego wybryku”. Jego zdaniem jest to element serii zamachów terrorystycznych przeprowadzanych od roku 2009, czyli od roku, w którym podjęto decyzję o unii celnej obejmującej Rosję,Kazachstan i Białoruś (unia eurazjacka). Zamachy i próby destabilizacji miały miejsce we wszystkich tych krajach. Nastrikov wspomina też o Kirigistanie. Do rozwijającego się projektu Eurazja ma dołączyć też Ukraina i – dlatego także i u nich przeprowadzono zamachy.

   http://nstarikov.ru/blog/14293
   http://nstarikov.ru/blog/14293

   Euroazjatyzm to filozoficzno – geopolityczna idea.Idea którą w najbardziej skrótowy sposób można przedstawić tak : http://www.youtube.com/watch?v=N1xOvVNVMVo&feature=player_embedded

   więcej http://prawda2.info/viewtopic.php?p=228089#228089

   Polubienie

   • Peryskop 1 Maj 2012 o 4:13 am

    DTG, dzięki za doświetlenie sytuacji dla lepszego zrozumienia co się dzieje.
    Z kolei na stronie BBC podbijają pogłoski o bojkocie Ukrainy podczas Euro 2012.

    Pażyjom, uwidim.

    Polubienie

 31. wacpan 30 kwietnia 2012 o 11:25 pm

  łonet o „naszej” armii…hehheheheh pewnie w realu jest 100x gorzej:D

  http://wiadomosci.onet.pl/kiosk/kraj/polska-bez-zebow,1,5116760,kiosk-wiadomosc.html

  Polubienie

 32. Józef Bizoń 30 kwietnia 2012 o 11:35 pm

  Tak na marginesie.
  Ze wszyskiego można ostatecznie wyciągnąć [wyprowadzić na] dobro.

  Ktoś kto chce brać czynny udział w polityce musi poznać przeróżne sztuczki serwowane nam tu przez Pana Zenobiuszana. Lepiej tu poznać niż w realu.

  Nie jest żadną sztuką działać pośród łagodnych owiec. Sztuką jest skutecznie działać pomiędzy stadem wilków zwalczając to stado i nie dać się zeżerć przez wilki.

  Musi nauczyć się myślenia lustrzanego – tzn. przejść myślowo na pozycję przeciwnika [tak jakbym ja był tym przeciwnikiem], pierwsze patrzeć [i przewidzieć] jakie argumenty może wyciągnąć przeciwnik. Znleźć na to kontrargumenty, zabezpieczyć sobie na tą okoliczność twarde dowody. Przyjąć najbardziej możliwe skrajne posunięcia przeciwnika jako realnie możliwe do wykonania – odrzucając myślenie w kategoriach, że to mało realne, to sie przed tym nie ubezpieczam.
  Dopiero w drugiej kolejności patrzymy na własne podwórko i patrzymy czym dysponujemy w konfrontacji z tym czym może zagrać nam przeciwnik. W oparciu o to uzupełniamy własne podwórko o zauważone na nim braki.

  Polubienie

  • tamara 30 kwietnia 2012 o 11:58 pm

   Józef Bizoń;
   Nie sądze,aby ktoś tu chciał brać czynny udział w polityce(chyba,że mówi pan o sobie).Szukanie przeciwików i układanie planów(nastawianie ostrych, baranich rogów) na ich pokonanie jest typowe właśnie dla polityków….a nie dla dyskutantów na blogu.

   A sztuczki Zenobiusz można zdefiniować starym powiedzeniem „kto mieczem wojuje,od miecza gine”…….czyli sztuczki naszego wilka przynoszą tzw odwrotny skutek 😉 …….Zenobisz jak do tej pory niezdaje sobie z tego sprawy i wojuje dalej, z pożytkiem dla dociekliwych i myślących

   pozdrawiam 😉

   Polubienie

   • Józef Bizoń 1 Maj 2012 o 12:21 am

    Re. Pani Tamaro.

    Popełnia pani klasyczny błąd polegający na mniemaniu, że jak Pani tak myśli – to już wszyscy tak myślą. Politykę uprawiamy chociażby w momencie pójścia do urn wyborczych i dokonania wyboru. Politykę uprawia radny [musi ją uprawiać] – a skąd mają oni się nagle wziąć?
    Skąd mają się pojawić nowi ludzie chcący ratować Polskę i Naród Polski – tylko z gadulstwa na blogu przy jednoczesnym twierdzeniu, że mnie polityka nie interesuje?
    Proszę pamiętać, że ‚polityka’ [tzn. anty-polityka] cały czas się Panią interesuje – czy się to Pani podoba czy nie, a ostatecznie chodzi o to, aby przyjąć taką postawę jak Pani nam tu zaserwowała.

    Proszę pamiętać, że właściwie rozumiana polityka, to roztropna troska o dobro wspólne – w ostatecznym wymiarze taka troska o Naród Polski i jego państwo, Polskę.

    Zaś ogólne dobrem wspólnym jest wszystko to, co pozwala człowiekowi stawać się coraz bardziej człowiekiem, a nie zbójem, oszustem, złodziejem czy cwaniakiem.

    To co teraz Pani widzi to nie jest polityka – to zaprzeczenie polityki w rozumieniu wyżej podanym.

    Polubienie

   • Józef Bizoń 1 Maj 2012 o 12:29 am

    Polacy muszą być ambitni, muszą chcieć zostać politykami w jej prawidłowym rozumieniu.
    Dlatego muszą poznać otaczającą ich rzeczywistość, przygotowywać się do roli polityka.
    Zaś osoby ganiące takie postawy Polaków są trutniami szkodzącymi sprawie Narodu Polskiego i Polski.

    Polubienie

    • tamara 1 Maj 2012 o 12:58 am

     Józef Bizoń:
     Tymi, którzy najbardziej troszczą się o dobro Ojczyzny są PATRIOCI a nie politycy….
     ” Polacy muszą być ambitni” -” musi to na rusi .”-……Polacy SĄ zdolni i ambitni i to bardzo ,ale poprzez manipulacje cwanych polityków nie zdają sobie z tego sprawy i czują się bezradni i stają się obojętni na to wszystko………Może (jeśli ma pan ambicje polityczne) należałoby zamiast szukać przeciwników i wrogów, zacząć walczyć z tą obywatelską obojętnością?

     Polubienie

   • Józef Bizoń 1 Maj 2012 o 12:48 am

    Polak musi przyjąć postawę:

    – Samemu się uczyć – w tym i od innych.
    – Pomagać innemu Polakowi się uczyć.
    – Wzajemnie się w tym wspierać.
    – Najlepszych pośród siebie pchać w górę,
    a nie ciągnąć za nogawki w dół ku uciesze przeciwników.
    – Być dumnym i cieszyć się z tego, że najlepsi pośród Polaków zostają politykami wielkiego formatu w wyniku wzajemnego wsparcia i współpracy Polaków.

    No i prać po uszach [bez względu na narodowość] wszystkich tych, którzy temu przeszkadzają.

    Polubienie

    • tamara 1 Maj 2012 o 1:30 am

     Polak (najpierw) powinien

     Znaleść swoją tożsamość!!!!

     Być dobrze zorganizowanym
     Być religijnym
     Być poważnym
     Być zdyscyplinowanym;
     Być Filozofem
     Być Naukowcem
     Być Psychologiem
     Być Artystą
     Być kreatywnym
     Być mądrym
     Być aktywnym
     Iść zawsze do przodu
     I wtedy może zacząć myśleć o polityce

     Polubienie

     • tamara 1 Maj 2012 o 1:39 am

      Burza minęła , więc na dobranoc dedykuje tę piosenkę

      http://www.youtube.com/watch?v=E8BBob7o6a4 ( politykach)

      było mi miło wmienić z panem poglądy ….życze spokojnej nocy

      Polubienie

     • Józef Bizoń 1 Maj 2012 o 1:51 am

      A to nam tu Pani wyłożyła kawę na ławę.
      W zasadzie to wychodzi na to co już teraz mamy w rządzie, sądzie, samorządzie.

      Polubienie

 33. Józef Bizoń 30 kwietnia 2012 o 11:55 pm

  Należy zatem w pierwszej kolejności dobrze rozpoznać przeciwnika, jego cele i jego metody działania.
  Temu celowi – w zakresie polskiego podwórka – służy materiał zgromadzony na mojej witrynie [i jej podstronach]
  http://jozefbizon.wordpress.com/
  Należy pamiętać, że ważnym jest to kto szkodzi interesom Narodu Polskiego, a nie to jakiej jest narodowości. Łobuz bez względu na narodowość pozostaje łobuzem.
  Należy też pamiętać, że w słusznej sprawie, w obronie, w dążeniu do godziwego celu, nigdy nie można sięgać po środki niegodziwe, bo obrócą się one przeciwko tobie, celu nie osiągniesz, a jak go osiągniesz to i ten cel w rezultacie stanie się celem niegodziwym.

  Polubienie

 34. mi461 1 Maj 2012 o 12:20 am

  Mieszkańcy Londynu byli zaskoczeni odkryciem, że ich zespół mieszkaniowy ma byc stosowany jako bazy wojskowej na złożenie systemu rakietowego. W Wielkiej Brytanii ministerstwo obrony twierdzi, że to wszystko jest częścią wysiłku, aby przeciwstawić się zagrożeniu terrorystycznym podczas Igrzysk Olimpijskich w Londynie. ”
  http://rt.com/news/london-defense-part-missile-282/

  Polubienie

 35. lolus 1 Maj 2012 o 2:00 pm

  Zaloz konto na linuxpl.com chyba z 40zl. na rok i mozesz miec drugiego bloga i nawet pobrac go na dysk. Jak chcesz to moge Ci pomoc w tym (odpisz na tego mejla).

  Polubienie

 36. Pingback: Wolna dyskusja.01-03.05.2012. « Zenobiusz's Blog