Jak Jim Stone chciał zostać żydem

Tak ponoć wygląda Jim Stone

Poniższy tekst proszę traktować z rezerwą. Publikuję go, ponieważ nie jest anonimowy, jest to tłumaczenie artykułu, który ukazał się na stronie Jima Stone, obecnie niezależnego dziennikarza śledczego, badającego m.in. sprawę tragicznych eksplozji w elektrowni atomowej Daiichi w Fukushima. Nie wiadomo jak naprawdę nazywa się ten człowiek, jednak będziemy używać podanego przez niego nazwiska.
Stone twierdzi, że przez wiele lat pracował w National Security Agency (NSA) – rządowej amerykańskiej agencji rządowej zajmującej się „bezpieczeństwem”, która jest właściwie jednym wielkim centrum gromadzenia informacji o mieszkańcach USA, ale nie tylko – obecnie gromadzi dane o każdej osobie na świecie. Miał on rzekomo najwyższy możliwy „clearance”, czyli dostęp do najtajniejszych dokumentów w agencji – na równi z Prezydentem USA i niewielką grupą zaufanych pracowników. Stone, który ostatnio udziela wielu wywiadów, nie mówi gdzie dokładnie pracował i jakimi sprawami się zajmował, bowiem jest to nadal tajemnica, do której się zobowiązał. Jedynie co podaje, to że był specjalistą od wszelkiego typu urządzeń elektronicznych – np. dostając do ręki nieznane urządzenie miał za zadanie rozpracowanie czym ono jest i jak działa.
Z takim bagażem doświadczeń, Stone jako już niezależny badacz, przystąpił do analizy wydarzeń w Fukushimie, o czym rozmawiałem z dr Piotrem Beinem:

Stone jest więc zwolennikiem hipotezy, że w Fukushimie doszło do izraelskiego zamachu terrorystycznego – elektrownia została wysadzona bombami atomowymi, ukrytymi w wielkich kamerach stereoskopowych firmy Magna. Jest to dokładnie udokumentowane na stronie Jimiego Stone’a:

Poniższy tekst jest skrótowym tłumaczeniem artykułu Stone’a, dotyczy jego doświadczeń ze społecznością żydowską. Podkreślam, że jest to indywidualna opinia Stone’a, a nie ogólne podsumowanie społeczności amerykańskich żydów. Nie można mieć jednak wątpliwości, że istniej coś takiego jak „żydowska mafia”, która ma prawdopodobnie swoje korzenie nie w judaizmie, a w satanizmie. Zresztą nie tylko Stone to potwierdza.

M.P.

Moje doświadczenia ze wspólnotą żydowską

Tłum. Ola Gordon, skrót dr Piotr Bein. Na podstawie:

Dokonałem zmian na tej stronie zawierającej informacje o procesach sądowych. Teraz podaję informacje o zamachach na moje życie wiążących się ze wspólnotą żydowską. Zamachy miały miejsce z więcej niż jednego powodu, najnowszy to Fukushima report.

Jim Stone – 24.01.2012

W okresie od końca 2005 do początku 2008 roku uczestniczyłem w spotkaniach żydowskich w Montrealu, potem w Vancouver, Kanada, z zamiarem konwersji (częściowo było to śledztwo żeby zobaczyć czy wszystkie historie o złu były prawdziwe). Początkowo zachowywali wobec mnie dystans, ale kiedy przybyłem do Vancouver, wynajęli rabina by mnie uczył. Był to bardzo dobry człowiek. Synagogi były blisko siebie i ta którą wybrałem była bardzo mała (Shaarey Tefila) i często miała problemy z liczbą zgromadzonych (minimum niezbędne do prowadzenia formalnych czynności), wtedy biegłem naprzeciwko do większej synagogi (Beth Hamidrash) i zapraszałem zebranych do naszej.

Podczas urlopu po raz pierwszy przeszedłem przez to wszystko. Wtedy odkryłem, że była specjalna książka modlitw, której nie zobaczy nikt z zewnątrz. Uczestnictwo w tych zgromadzeniach kosztuje setki dolarów, jest biletowane, i obecni są ochroniarze. W tej specjalnej książce była modlitwa zwana Kol Nidre. Paskudna modlitwa. Przysięga do samego szatana, mówi się Bogu, że zamierzasz kłamać i nie honorować umów zawartych w ciągu roku, że powinno ci się wybaczyć kłamstwa i umowy z ubiegłego roku, bo nigdy nie wyraziłeś zgody na to, że będziesz uczciwy wobec Boga, i dlatego nie możesz zostać ukarany! Żadna z jej internetowych wersji nie mówi tego tak wyraźnie, jak ta książka. Po prostu zamierzasz kłamać i oszukiwać, i oczekujesz, że to ci się uda.

Jestem człowiekiem uczciwym i chociaż dołączenie do społeczności żydowskiej byłoby kluczowe dla mojej kariery muzycznej, byłem tak zdegustowany tą modlitwą, że miałem wątpliwości czy chciałem zostać Żydem.

Moje wątpliwości się potwierdziły. Kilka tygodni później byłem w większej synagodze. Żeby zrozumieć co nastąpiło potem muszę powiedzieć co mówili poszczególni rabini o żydowskim zwycięstwie nad ludzkością. Było ono na horyzoncie, ale nie było w tym nic pewnego, gdyż przeszkadzał w tym internet. Muszę również dodać, że przed każdym zgromadzeniem upewniają się czy są obecni goście, nie-Żydzi, a jeśli znajdzie sie ktoś nie sprawdzony, zmieniają charakter zgromadzenia. Nie przejmują się ile razy im się przeszkadza (ja psułem im zgromadzenia przez 2 lata).

Kiedy przyszedłem do Beth Hamidrash (tam byłem naprawdę lubiany), stawił się specjalny mówca spoza miasta (jak zwykle) i postawiono pytanie „czy są wśród nas jacyś obcy”, i ktoś odpowiedział „nie”, inny „co z nim?” wskazując na mnie, następny „nie” on nie jest obcym, lecz jednym z nas. Kolejny „on jest jednym z nas”, mówca „czy jesteś tego pewien?”, i wszyscy potwierdzili „tak”. I wtedy pozwolono mi uczestniczyć w prawdziwym żydowskim zgromadzeniu.

Mówca kontynuował. Żydzi, z naruszeniem przepisu 501C3, wykorzystują religijne zgromadzenia jako polityczne i robią na nich plany wojenne. Mówił o tym, że do nich należą media, opieka zdrowotna, edukacja, system prawny, każdy aspekt kanadyjskiego społeczeństwa, zwłaszcza społeczeństwa amerykańskiego, europejskiego. On to powiedział, zamierzali osiągnąć zwycięstwo nad nami, zniewolić ludzkość, i musieli użyć „wyjątkowo nieproporcjonalnego wpływu” społecznego, by odnieść całkowite zwycięstwo. „Każdy z was ma stanowisko, zadanie, i musicie użyć nieproporcjonalnego wpływu tak, żeby wszystko szło zgodnie z żydowskim planem, i osiągnąć nasze ostateczne zwycięstwo nad ludzkością”.

Robiłem poważną minę pomimo, że byłem zupełnie przerażony, to jedno wystąpienie potwierdziło wszelkie zło o Żydach jakie wcześniej słyszałem, i opuściłem społeczność żydowską. Byłem zszokowany jaką rację mają osoby takie jak David Duke odnośnie Żydów.

Ale nie odpuścili mi. Skoro pozwolili mi wniknąć w nich tak daleko, to moje odejście spowodowało, że nie pozostawią mnie w spokoju i coś wymyślą.

Byłem na imprezie z dziewczyną, z którą zacząłem się spotykać, a która została tam zaproszona. Nie wiedziała nic o mnie, i niczego nie podejrzewała. Było to nieco dziwne, ta ustawka musiała kosztować. Ale było w tym coś dziwnego. Było wspaniałe jedzenie, poczęstowano mnie winem, które było bardzo gorzkie. Zdziwiło mnie to, że w przygotowywaniu jedzenia brała udział kobieta, którą widziałem w jednej z synagog. Nie zastanawiałem sie nad tym.

Czwartego dnia po imprezie zacząłem odczuwać bardzo dziwne skurcze mięśni. Piątego dnia były już ostre. W szóstym dniu ledwie mogłem chodzić, dręczyły mnie skurcze. Tego dnia otrzymałem bardzo dziwny e-mail. Tworzyły ją cytaty z różnych książek, nie ulegało wątpliwości, że po to, żeby ukryć styl pisania nadawcy. Zebranie tych cytatów zabrało dużo czasu. Kiedy go otrzymałem, wiedziałem, że mnie zatruto, była to kara za odejście ze społeczności żydowskiej, i nie spodziewali się, że to przeżyję. Wiedzieli kiedy trucizna zadziała w pełni. Poniżej treść wiadomości:

Słodka twarz. Ona zakazała jej noszenia bawełnianej czapki, to tylko banał, dobrze znany fakt, że morderca tak blisko granicy, pomoc tego mnicha z południa była pod tym względem roztopionym masłem, i obdzierała świnie. 6. Nikt nie powiedział pani Samuel bertram o zmianie planu, każdy schowany w jej łonie. Oni mogli zabrać ich elektroniczne utwory, które można było dowolnie dzielić, a które stworzyłeś, przyjacielu. Od tego czasu zmieniłeś zoologię. Niestety już zniszczyłeś taką dobrą usługę i teraz precz. Jeśli jest tam pół surowego męstwa, które pozwoliło mu ukryć, że powinniśmy coś z tym zrobić, próbować odczytać słowa na akt narzekania na coś, wszedł do jednego z tych pałaców ginu, co, lubi.

To tak wygląda śmiertelna groźba. Spróbujmy ją rozszyfrować.

„Słodka twarz. Ona zakazała jej noszenia bawełnianej czapki, to tylko banał” – nawiązuje do faktu, że dziewczyna ta była muzułmanką szia, która nie nosiła hijab, i nie interesował ich ten związek.

„dobrze znany fakt, że morderca tak blisko granicy, pomoc tego mnicha” – może to fakt, że już uważali mnie za zamordowanego, i byłem blisko granicy z Ameryką, i byc może miał z tym coś wspólnego rabin, który mnie uczył.

„z południa była pod tym względem roztopionym masłem, i obdzierała świnie” – oczywiście to jest Ameryka, którą opuściłem, kraj roztopionego masła, gdzie często obdzierano świnie (Arabowie).

„6” – najważniejsze. Szóstka to najświętsza cyfra judaizmu, zwłaszcza 666. Uwierz czy nie, to prawda, wiąże się z 6 punktami gwiazdy Dawida, która zrobiona z nakładających się trójkątów ma 6 punktów, 6 linii i 6 trójkątów.

„Nikt nie powiedział pani Samuel bertram o zmianie planu, każdy schowany w jej łonie” – nigdy nie powiedziałem nikomu w społeczności żydowskiej, że odchodzę, i nigdy nie wyjaśniłem dlaczego.

„Oni mogli zabrać ich elektroniczne utwory, które można było dowolnie dzielić, a które stworzyłeś, przyjacielu” – odnosi sie do tego, że dla rabina, jako prezent, stworzyłem piękną witrynę.

„Od tego czasu zmieniłeś zoologię” – czyli po odejściu ze społeczności żydowskiej zmieniłem się i stałem się zwierzęciem.

„Niestety już zniszczyłeś taką dobrą usługę” – oznacza, że rabin odrzucił stworzoną witrynę i odmówił jej wykorzystania.

„i teraz precz. Jeśli jest tam pół surowego męstwa, które pozwoliło mu ukryć, że powinniśmy coś z tym zrobić” – fizycznie byłem w bardzo dobrej kondycji, mogłem wytrzymać bardzo trudne sytuacje, o czym Żydzi wiedzieli. Nie dali mi powodów do narzekań, to prawda, byli dla mnie bardzo dobrzy. Precz jest oczywiste – już nie żyję.

„wszedł do jednego z tych pałaców ginu, co, jak” – nawiązanie do islamu, gdzie gin „jin” pałace dosłownie oznacza dom demonów, z muzułmańskiego punktu widzenia. Więc powiedzieli, że opuściłem ich i wszedłem do domu demonów, i to mi się podobało (dziewczyna szia).

Przez moment pomyślałem, że to głupi e-mail, ale zdawałem sobie sprawę z tego, że dokładnie odpowiada mojej sytuacji. Nie było w niej nic co nie odnosiło się do mnie, i tworzyła sekwencję wydarzeń. Dodajmy do tego fakt, że zwijałem się na skutek skurczów, było oczywiste, że podano mi truciznę.

Miałem szczęście, że znalazłem odtrutkę. Jakby wręczył mi ją Bóg.

Wszedłem w Google i opisałem moje symptomy i napisałem trucizna. (Spowolnienie, skurcze, delirium, zatrucie), i pierwszy link był do witryny dokładnie z moimi symptomami i kolejnością czasową. Było to zatrucie alkaloidowe zatrucie o powolnym działaniu, które mogło byc śmiertelne ze względu na straszne skurcze, okropna śmierć, jeśli nie leczone. I wpisałem zatrucie alkaloidowe, przeszedłem na inną witrynę, na której były wymienione środki na różne trucizny. (Po kliku dniach próbowałem, nawet nie mogłem znaleźć tych witryn.) nie mam pewności co wtedy dokładnie wpisałem.

Witryna z odtrutkami mówiła, że pomoże sól piklująca i ocet w połączeniu z oparami amoniaku. Zjadłem duży słoik pikli, i skurcze nieco ustały, potem wziąłem miskę pełną środka do czyszczenia szyb z amoniakiem, postawiłem w pudełku na podłodze, przykryłem głowę ręcznikiem, pochyliłem się nad pudełkiem i usnąłem. Kiedy się obudziłem, byłem zdrowy, żadnych oznak zatrucia poza swędzeniem od amoniaku. Zastanawiałem się gdzie mogłem zostać zatruty, i jedynym miejscem w którym byłem, była impreza, z gorzkim winem. Wszystko pasowało.

Więc wszystko wróciło do normalności. I zrobiłem błąd. Kiedy grozi ci się śmiercią, nigdy nie wracaj do rutynowych zajęć. Te same przystanki o tym samym czasie. Około półtora tygodnia później, zauważyłem wchodzącego po schodach kiedy ja schodziłem chłopaka, którego wcześniej widziałem w jednej z ortodoksyjnych synagog. Kiedy przechodziliśmy obok siebie, nagle wyciągnął czarny pojemnik i spryskał mi twarz. Nie miało to ani zapachu, ani smaku, jakby czysty gaz. Wybrał idealny czas kiedy wdychałem powietrze, i wciągnąłem go do płuc. początkowo nic nie zauważyłem, ale obiecałem sobie zapamiętać ten incydent.

Po tygodniu zapomniałem o nim, ale zauważyłem duże ilości flegmy wydostającej się z płuc. Lało mi się z nosa. Nie miałem gorączki, żadnych skurczów mięśni, żadnego kataru czy infekcji, tylko ogromna ilość flegmy. Przy łóżku musiałem ustawiać naczynie na plwociny. Ta flegma wydostawała się ze mnie przez ponad rok, i zacząłem stopniowo tracić słuch. Nie mogłem używać telefonu, nie słyszałem klaksonu z bliska, trzeba było krzyczeć do mnie, odgadywałem co chciano mi powiedzieć z ruchu ust.

Ale było coś bardziej dziwnego, zauważyłem, że kiedy starałem się skoncentrować na myśleniu, flegmy było więcej, albo dostawałem ataków emocji. To na tym etapie spotkałem moją przyszłą żonę, doktora farmacji. Zdiagnozowała moje symptomy jako zatrucie neurologiczne, i powiedziała, że prawdopodobnie nigdy nie wyzdrowieję zupełnie. Ale po dwóch latach dolegliwości się skończyły.

Niedawno z żoną Sarah jechaliśmy autem na południe od Salt Lake City, kiedy zauważyliśmy za nami nieoznakowane i z wyłączonymi światłami auto z przyczepą. Uderzyła w zderzak i nasze auto zaczęło tańczyć. Po wykonaniu licznych manewrów i zmaganiach z nią udało się nam uciec. Jedyny ślad na zderzaku to lekkie wgniecenie.

Nie mam żadnych wątpliwości, że moja obecna sytuacja prawna, kiedy będę musiał się zmierzyć z wyrokiem do 15 lat więzienia za nic, a co wiąże się bezpośrednio ze społecznością żydowską, której nie podoba się moje odejście, a jeszcze bardziej z powodu raportu o Fukuszimie i artykule Nuclear Blackmail [Szantaż nuklearny]. Nie mam żadnych wątpliwości. I ponieważ próbowali mnie zabić już dwa razy i im się nie udało, i być może trzeci raz, ta nowa metoda zgubienia mnie w ogromnym systemie amerykańskiego więziennictwa, bez wątpienia jest ich nowym modus operandi.

I jest tego więcej, dużo więcej. Cały czas jestem śledzony, zaczepiany, sabotowany, wyrzucany z sieci, lista się nie kończy. Potrzebuję ochrony. Musze znaleźć nowe miejsce i nową tożsamość. To jedyny sposób na przeżycie.

=================================================================

Wybrane z wczorajszych komentarzy (by nie zginęło)

Stan wyjątkowy w Chicago? Możliwa ewakuacja miasta
rabarbarek 30 Kwiecień 2012 o 5:01 pm 20 maja rozpoczyna sie ” zlot” NATO w Chicago. [ o czym juz pisalam] . Przygotowania oddzialow anty – sa bardzo uciazliwe dla mieszkancow miasta. Helikoptery spac nie daja. Cwiczenia oddzialow anty- budza strach. Teraz doszly jeszcze przecieki o przygotowywanej ewakuacji miasta . Wedlug dokumentow , ktore ” wyciekly” stan Visconsin dostal polecenie przygotowania schronisk dla ewakuowanych z Chicago. Nie jest to dobra wiadomosc .. Polecenie przygotowania miejsc ewakuacyjnych dostal Czerwony Krzyz.
Artykul i krotkie video http://chicago.cbslocal.com/2012/04/25/milwaukee-red-cross-told-to-prep-for-chicago-evacuation-during-nato-summit/

ALFA 29 Kwiecień 2012 o 7:56 pm
Olimpijskie przygotowania. Rakiety trafią na bloki? Brytyjskie wojsko sprawdza miejsca w Londynie, gdzie podczas Igrzysk Olimpijskich mogą zostać ustawione baterie rakiet przeciwlotniczych. Z powodu gęstej zabudowy, wyrzutnie muszą zostać umieszczone na wysokich punktach, takich jak dachy budynków. W najbliższych dniach żołnierze będą sprawdzać wytypowane miejsca. Mieszkańcy okolicznych domów otrzymali ulotki, w których wojsko zapewnia, że “rakiety nie będą stwarzać zagrożenia”.
http://www.tvn24.pl/-1,1742979,0,1,olimpijskie-przygotowania-rakiety-trafia-na-bloki,wiadomosc.html

Rozmowa z prof. Dakowskim: w lesie koło lotniska doszło do inscenizacji wypadku

rabarbarek 30 Kwiecień 2012 o 6:20 am
Dla czytelnikow Monitora niespodzianka. Jesli ktos ma zamiar podwazac autorytet prof. Dakowskiego i ks. Malkowskiego niech tego tekstu nie czyta.  Jesli ktos ma slabe serce tez niech nie czyta. Jesli ktos nie wierzy , ze na lotnisku Siewiernyj moglo dojsc do inscenizacji tragedii na niewyobrazalna skale , niech czyta, nawet i dwa razy.

Bylam dzisiaj na spotkaniu via skype z prof. m. Dakowskim , na ktore zupelnie niespodziewanie doszedl Ks. Malkowski. Postaram sie zdac relacje z tego spotkania na podstawie notatek, ktore zrobilam, bez moich komentarzy , zeby kazdy mogl wyciagnac sobie wnioski sam. Dodam , ze zadalam kilka pytan, na ktore odpowiedzi moglyby nas wszystkich interesowac. Dostalam dosc obszerne odpowiedzi i przyznaje, ze po spotkaniu wyszlam podbudowana [ choc zszokowana] tym co uslaszalam. Zrozumialam, ze to od nas zalezy, aby sprawa Smolenska nie umarla i, ze to my , admini stron i zwykli komentatorzy powinnismy walczyc o prawde, bo nasze wladze juz dawno sprzedaly Polske i prawde o Smolensku. Nie dajmy sie nikomu zastraszyc. Niech boja sie ci, ktorzy dokonali zbrodni na polskich wladzach, Polsce i Polakach.

Polaczenie z prof. Dakowskim i przywitanie.

Stosujac prawidla logiki mozna ustalic co sie stalo 10 kwietnia 2010 roku. Kiedy dowody zostaly zniszczone lub zatrzymano je w ” areszcie” nalezy badac to co jest dostepne, relacje , zdjecia, komunikaty, zachowania politykow, zeznania rodzin ofiar zamachu itd.

W lesie kolo lotniska doszlo do inscenizacji wypadku. Po pierwsze nie wiadomo, czesci jakigo samolotu tam lezaly. Wiadomo , ze Tu 154 przeszedl generalny remont, byl swiezy, blyszczacy i nowiutki, jak nowo wyprodukowany. To co widzielismy w lesie pod Katyniem, to byly jakies ruiny samolotu, ktore nawet po wypadku nie powinny byc ublocone ze wszystkich mozliwych stron. Malo tego, szczatki tego co tam znaleziono, obrosniete byly mchem.. Brak dowodow rzeczowych jest przeszkoda w dotarciu do prawdy, jednak nawet pobiezna lustracja czesci samolotu na miejscu wypadku, wskazuje, ze do wypadku Tu154 tam nie doszlo.

Do Polski wyslano 96 trumien imiennych, 97 a byla oznaczona jako ” nn” czyli nieznana osoba. Pytanie, ” Czyje to cialo , kto jeszcze zginal?”

Strona rosyjska zabronila ekshumacji. Profesor Dakowski od samego poczatku, odkad przywieziono do Polski trumny zadal otworzenia ich. Jak to moze byc, ze wladze obcego kraju zabraniaja na terytorium Polski otwarcia trumien Polakow poleglych w ” wypadku” ?
kiedy w koncu otwarto trumny panow Wassermana i Gosiewskiego , okazalo sie , ze zmaltretowane ciala od zewnatrz nie mialy obrazen wewnetrznych.

Jaroslaw Kaczynski [ mozna bylo o tym uslyszec od samego JK] , ktory dotarl na miejsce katastrofy po wypadku, byl przerazony nie tylko widokiem brata, ale takze faktem, ze cialo bylo zimne jakby ktos je wyjal z lodowki. O tym co potem zrobiono z cialem na koncu.

Probowano roznymi drogami dojsc do dokumentacji potrzebnej do odlotu samolotu. Okazalo sie, ze takiej dokumentacji brak. Szokiem jest to, ze nie tylko brak jest zdjec, oficjalnego pozegnania, ale zwyklych dokumentow wylotu Tu 154 z lotniska Okecie [ Chopina] w Warszawie.

Na pytanie o zdjecie, ktore jakoby mialoby byc dowodem na wylot Tu 154, Prof Dakowski stwierdzil, ze sprawa tego zdjecia zostala wyjasniona juz ponad pol roku temu i, ze byla to ewidentna manipulacja. Jest dowiedzione, ze zdjecie nie pochodzilo z odlotu do Smolenska, a pani Kurtyka wprowadzona zostala w blad.

Teoria K. Cierpisza nie jest wykluczona. Jest on wybitmym specjalista, mieszkajacym obecnie w Szwecji. Miedzy innymi to On wlasnie , na podstawie dostepnych materialow dowiodl, ze w lesie pod Smolenskiem dokonano inscenizacji wypadku. Poparlo Go swoim autorytetem wielu specjalistow i naukowcow.

Kiedy przywiaziono cialo L. Kaczynskiego do Polski okazalo sie , ze noga w trumnie byla noga gen. Kwiatkowskiego. Prawdopodobnie celem tej ” pomylki” bylo zastraszenie Jaroslawa Kaczynskiego i przestraszenie Go. Mozemy mowic o jakichs rutualach satanistycznych. Te eksperymenty satanistyczne [ a bylo ich wiecej] moga dowodzic, ze w ten sposob chce sie zniszczyc ducha narodu polskiego. A narod bez ducha zgodzi sie na wszystko i nie bedzie protestowal, kiedy beda mu zakladali kajdany.

Pytanie dlaczego nie protestowalo NATO i USA i inne kraje. Zgineli dowodcy armii polskiej i NATO, a tu zupelna cisza. Nad terenem katastrofy lataly satelity, bylo ich kilka w tym rowniez szpiegowskie. Sa zdjecia, a nawet jesli byla mgla, czesc z nich wykonywala zdjecia w podczerwieni. Sa tez zdjecia z Witebska, gdzie pogoda byla dobra, a podejrzewa sie, ze tam mogl byc skierowany samolot z polska delegacja. Ale nikt tych zdjec nie chce udostepnic? Dlaczego? Bo druga strona ma tez grzechy na sumieniu. Czy jednym z nich jest Smolensk, nie wiadomo , ale 9/11 z cala pewnoscia. Wiec wszyscy siedza cicho.

Pojawiaja sie teraz teorie o zestrzeleniu polskiego samolotu. Wiecie dlaczego ? Zeby przykryc cos znacznie straszniejszego. Prawdopodobnie wprowadzono w zycie piekielny pomysl przygotowany duzo wczesniej.
Podejrzewa sie, ze w otoczeniu prezydenta Lecha Kaczynskiego znajdowali sie zdrajcy i to oni doprowadzili do takiego rozwiazania ostatecznego. Niewiele osob wie, ze pewnego dnia sp. Lech Kaczynski, wystapil z przemowieniem przy zaistalowanej fladze Monaco zamiast flagi polskiej. Te drwiny z Niego byly preludium do tego co sie stalo 10 kwietnia.

Na koniec prof. Dakowski ostrzegl przed sluzbami specjalnymi, ktore grasuja po Internecie. Moga to byc sluzby wielu krajow. A jako znaki rozpoznawcze podal:
1. mowia nie na temat
2. pienia sie ze zlosci
3. podrzucaja filmiki
4. wrzucaja zdjecia i teksty majaca odwrocic nasza uwage od prawdy

Jesli czegos zapomnialam, dorzuce, kiedy bede miala caly transkrypt rozmowy. W tym miejscu chcialam podziekowac Monitorowi, Peryskopowi, hjk’owi i wszystkim , ktorym zalezy na poznaniu prawdy. Okazuje sie po raz kolejny, ze prawda moze byc zupelnie inna niz nam sie ja nachalnie wciska.

Peryskop 30 Kwiecień 2012 o 7:28 am
Dla uzupełnienia wtrącę tu fragment wypowiedzi prof. M. Dakowskiego z wywiadu dla FYM-a
http://dakowski.pl//index.php?option=com_content&task=view&id=6185&Itemid=100
“…Ponieważ o tym, kto będzie prowadził śledztwo zadecydowali tchórze i zdrajcy, a może i mordercy, musimy każdym kosztem ujawnić i udokumentować te oczywiste fakty, które uniemożliwią wrogom dodanie do Zbrodni Smoleńskiej jeszcze Kłamstwa Smoleńskiego. Zebranie i porządne sformułowanie jednego, spójnego, jednolitego tekstu musi się odbyć w gronie sprawdzonych już przez te siedem miesięcy, wzajemnie sobie ufających i skutecznych analityków. Poza rykiem i wrzaskiem trolli. A potem – wynik przekażemy jawnie do Prokuratora Generalnego (ktokolwiek nim będzie) i Prokuratury Wojskowej.

Bo oni wiedzą, że „politycy” (to ci, co obecnie deklarują, że „polityką się nie chcą zajmować”), gdy Prawda zostanie formalnie ujawniona, pewnie spadną na cztery łapy (no, może z jedną oderwaną), ale urzędnik czy prokurator jest kandydatem na Kozła Ofiarnego. Czego on bardzo nie lubi. A może też – znajdzie się wśród tych ostatnich i patriota, by uniemożliwić prawne przyklepanie fałszu.”

Porównałem tu 9/11 w USA i Smoleńsk.

Był w tym czasie w Warszawie Amerykanin, chyba Kushner, który wcześniej podpisał się pod oficjalnym Raportem rządowym o 9/11. Dowodziłem, że jeśli ktoś kłamie w sprawie 9/11, nie wolno na niego liczyć w sprawie Smoleńska. Zadziwiło mnie, że grupa osób wtedy badających „Smoleńsk”, a zainteresowana pomocą Kushner’a, nie chciała słyszeć i widzieć argumentów o 9/11. Kushner podpisał oficjalną rządową ewidentnie zakłamaną wersję wydarzeń 9/11.

Na moje pytanie: Dlaczego liczycie, że człowiek, który kłamał w najważniejszych sprawach swego kraju, będzie zainteresowany w ujawnieniu prawdy w obcym kraiku?, odpowiadano: „Milcz! To przecież sojusznik”. Takie moje postawienie sprawy wyraźnie gospodarzy spłoszyło. Ta logika, zapewne często stosowana w zdegenerowanej polityce, jest sprzeczna z metodami nauk ścisłych…” koniec cytatu

Czy to nie wskazówka dlaczego prof. Dakowski przestał być ekspertem “Zespołu Poselskiego” ?

zenobiusz 30 Kwiecień 2012 o 3:07 pm
M.Dakowski  14:11 (1 godz. temu) do mnie
Szanowny Panie, co pisują głupki na “blogach”, nie powinno Pana niepokoic. To, co Pan zacytował, to nie moje, lecz tego piszącego. Z drugiej strony – wykazano przed paru miesiącami, ze to zdjęcie, które pani ZK cytowala, to nie z odlotu Prezydenta. Trzeba poszukac w literaturze argumentów.
Podtrzymuję jedynie, że z Okęcia nie mamy zdjęc, filmów autentycznych
pozdrawiam  MDakowski (…)

M.Dakowski dakowy@o2.pl
19:23 (1 godz. temu) do mnie
Ależ to nie moja wypowiedź z Kanady.. To musi byc na jutubie gdzieś http://zenobiusz.wordpress.com/2012/04/30/czy-tu-145m-nr-101-prezydenta-lecha-kaczynskiego-odlecial-do-smolenska/comment-page-1/#comment-45641

Przyczyna zamachów na Ukrainie

deotibigratia 30 Kwiecień 2012 o 10:52 pm Według Nikołaja Starikowa przyczyna zamachów na Ukrainie jest następująca: chodzi o destabilizację sytuacji na Ukrainie, po to aby uniemożliwić ekipie rządzącej proces jednoczenia się z Rosją w ramach szerszego putinowskiego projektu- budowania Eurazji. Eurazja jako strategiczny podmiot globalnej polityki i gospodarki ma stać się przeciwwagą dla kompleksu USA/GB/ Izrael. I to i”terrorystów” boli….
Nastrikov nie widzi tej sytuacji – jako “pojedynczego wybryku”. Jego zdaniem jest to element serii zamachów terrorystycznych przeprowadzanych od roku 2009, czyli od roku, w którym podjęto decyzję o unii celnej obejmującej Rosję,Kazachstan i Białoruś (unia eurazjacka). Zamachy i próby destabilizacji miały miejsce we wszystkich tych krajach. Nastrikov wspomina też o Kirigistanie. Do rozwijającego się projektu Eurazja ma dołączyć też Ukraina i – dlatego także i u nich przeprowadzono zamachy.

Euroazjatyzm to filozoficzno – geopolityczna idea.Idea którą w najbardziej skrótowy sposób można przedstawić tak : http://www.youtube.com/watch?v=N1xOvVNVMVo
więcej http://prawda2.info/viewtopic.php?p=228089#228089

Reklamy

164 responses to “Jak Jim Stone chciał zostać żydem

 1. Peryskop 1 Maj 2012 o 4:59 am

  Ha, znów ….kropek zaspał !
  Premii nie będzie.

  Natomiast co do skomplikowanego zagadnienia tożsamości żydowskiej polecam zapoznać się poglądami i barwnym choć krótkim i tragicznym życiorysem Otto Weiningera (1880-1903).

  Urodził się w wiedeńskiej żydowskiej rodzinie. Nie chciał przejąć po ojcu zawodu złotnika, lecz w 1898 roku rozpoczął studia na Uniwersytecie we Wiedniu. Studiował filozofię i psychologię oraz odbył kursy z nauk przyrodniczych i medycyny, jak również nauczył się greki, łaciny, francuskiego i angielskiego, a później także hiszpańskiego i włoskiego. Nabył też bierną znajomość szwedzkiego, duńskiego i norweskiego.

  Jesienią 1901 roku Weininger próbował znaleźć wydawcę dla swojej pracy pt. „Eros i Psyche”, za którą otrzymał stopień doktora w 1902 roku. Pracę przeczytał też Zygmunt Freud, który jednak nie polecił jej wydawcy. W 23 roku życia Weininger wydał 600-stronicową, kontrowersyjną i wciąż dziś poczytną książkę pt. „Płeć i charakter”.

  Krytycy zarzucają mu próżność, mentorski styl i braki argumentacji, a nawet antysemityzm, ale
  miał ciekawe spostrzeżenia i choć niektóre kontrowersyjne, to dające się uzasadnić.

  Weininger opisał istotę ludzką jako kompozycję elementów męskich oraz żeńskich. Chociaż autorem koncepcji pierwotnego biseksualizmu był wiedeński otolaryngolog Wilhelm Fliess, który wyjawił swoje odkrycie przyjacielowi – Zygmuntowi Freudowi, a ten przekazał tę wiedzę psychologowi Hermanowi Swobodzie, ten z kolei swemu przyjacielowi Weiningerowi. Wkrótce na tym tle doszło do niesnasek i zerwania przyjaźni. Ale przecież to już starożytni opierali swoje filozofie na harmonii przeciwieństw – także w aspekcie płci. Na Zachodzie zaakceptowano je, gdy Karol Jung rozwinął teorie o przeciwieństwach anima – animus, Stary Mędrzec – Wielka Matka itd. Dziś nie ulega już wątpliwości, że w każdym/ej z nas funkcjonuje zarówno pierwiastek męski, jak i żeński, i w zasadzie akceptujemy to zjawisko – ale czy bez kłopotów z praktyczną identyfikacją elementów skonfigurowanych z pozoru irracjonalnie?

  Weininger za pierwiastki żeńskie uważał próżność, brak wiedzy i chuć, a za pierwiastki męskie uznawał moralność oraz logikę.

  Przyrównał Żydów do kobiet, a Chrześcijan do mężczyzn.

  Weininger zmienił wyznanie z Judaizmu na Luteranizm (przez co wg własnych przekonań stał się bardziej męski) oraz stwierdził – zapewne z autopsji – że: „żydowskość polega nie na rasie,
  na przynależności do narodu, ani nawet na wyznawanej wierze, ale na tendencji umysłowej”
  .

  Wnet po obronieniu doktoratu, wydaniu książki „Płeć i charakter” i po zmianie wyznania – w wieku 23 lat ten zdolny i dobrze zapowiadający się filozof popełnił samobójstwo, strzelając sobie w głowę w wynajętym w tym celu tym samym wiedeńskim domu gdzie zmarł Ludwig van Beethoven.

  Polubienie

  • jghsw 1 Maj 2012 o 8:27 am

   To identyzna tendencja umyslowa jak przedstawil ja Aaron Russo mowiac o ich planach i „Rokefulerze”.

   Polubienie

   • rabarbarek 1 Maj 2012 o 5:32 pm

    Mala probka jaki uzytek robi sie z tej wiedzy. I ciekawe , ze daja to sobie narzucac kraje rozwiniete , bogate , z duzym procentem ludzi wyksztalconych [ niestety na uczelniach ” wiadomojakich”]

    Szwecja. W 2010 roku uznana przez World Economic Forum za kraj gender-equal [ rownouprawnienia plci] Ale pewnym srodowiskom to rownouprawnienie nie wystarczalo, wiec postanowily , ze lepiej bedzie przeforsowac idee gender-neutral. [ neutralnosci plci]

    Spoleczenstwo przyjelo to ze stoickim spokojem i ruch na rzecz neutralnosci plci zdobywa coraz wieksze obszary zycia Szwedow.

    Imiona dzieci nie sa juz imionami dziewczynek i chlopcow. Obowiazuje 170 imion tzw unisex.
    Sklepy z ubraniami , likwiduja dzialy ” dla chlopcow , dla dziewczynek”
    Szwedzkie katalogi zabawek nie przedstawiaja juz zabawek typowo chlopiecych lub dziewczecych. [ np. dziewczynki na traktorach , a chlopcy w rozowych ubrankach]
    Zawody w kreglach maja byc mieszane [ do tej pory wg plci]
    Wprowadzono do Encyklopedii Panstwowej nowe slowo , zaimek ” hen” . Do tej pory byla dziewczynka -hon i chlopiec – han
    W szkolach zmienia sie programy , tak aby dzieci nie identyfikowaly sie z plcia [ likwiduje sie sekcje z samochodzikami i ogranicza czas wolny ]

    Idzie nowe. Narazie to eksperymenty na kilku krajach. Jak widac udane , ze wzgledu na calkowite odmozdzenie olbrzymich mas ludzkich , ktore po drodze do dobrobytu nie zauwazyly , ze ktos je nabja w butelke.

    http://www.slate.com/articles/double_x/doublex/2012/04/hen_sweden_s_new_gender_neutral_pronoun_causes_controversy_.html

    Polubienie

    • Extazed 2 Maj 2012 o 11:02 am

     Za taką krzywdę wyrządzoną przede wszystkim dzieciom powinni wieszać … – . –
     To jest chore i nie naturalne. Czy w ramach akcji zaczną dziewczynka przyszywać penisy a chłopcą sztuczne pochwy? To jest obłęd jakiś a nie neutralność!

     Polubienie

     • kosiardeyablos 2 Maj 2012 o 8:03 pm

      Ząden obłęd, tylko zemsta psyhcodelicznych homoseksualnych bękartów złą wcielonego. To nawet nie satanizm – wymyślony dla potrzeb zboczonych indywidualistów żyjących w tłumie. Diabły są od Piekła a Anieły od Nieba – tu każdy ma swe miejsce jak tam tak i tam. A że diabełki robią se wycieczki po krainie Ziemia to mają wystarczający niedosyt kretnów do opętania, bo zawsze taki dureń się znajdzie ale i gromade dewotek z suchymi cipkami, które trza troche bardziej zwilgotnić. Góra i dół ma niezłą bekę. Ponoć nadgorliwość jest gorsza od faszyzmu. Zatem gorsza od faszyzmu jest nadgorliwy brandzlowanizm wszelaką ideą religijną czego efekt widać dziś. Szataniści kontra Katolicy. Szatanistą jest jak katolik bo wierzy w Szatana, szatanista jest katolikiem bo wierzy w Boga i niszczy wszystko co jest inne, i wierzy w pierdoły. To nadgorliwość niszczy ludzkość, głupia wredna nadgorliwość w budowaniu czegoś co musi zdecydowanie być lepsze niż jest. Na przykład jedna płeć to za mało. Po co komu w wyrze dwie płcie skoro może mieć jedną…no i rodzą sie takie pojeby. Dwa w jednym !!! Łoł !!! Takie pojeby też są w nas samych, tylko że mamy nad tym kontrole lub nie i prawo wyboru kim chcemy być – chłopokoiem czy dziolchom. Co nas kręci i co nas podnieca? Dostęp do mediów pozwala poszerzać głupote do potęgi entej. Zboczenie dostępne jest od ręki, znaczy „myszki”. Nadgorliwość w orgaźmie powoduje chcenie więcej i więcej ekstatycznego odzczucia końskiego penisa w dłoniach zgrabnej blondyneczki czy jak ostatnio jest w modzie upadlanie białej rasy suczej – grzmoconej w każdy otwór przez czarnych samców- wow – jest nawet taki „team” dymaczy białych kobiet. Wniosek ?
      Nadgorliwość we wszystkim jest przyczyną. A że jak to wspomniała „rabarbark’a”, sorki kobiety ale to powiem, napisze…hm. Kobiety posiadają syndrom ula – syndrom królowej pszczół – władza i seks ! Choćby nawet z odmiennym gatunkiem.
      Rozróżnienie na myślenie męskie czy żeńskie to niezły tekst. Jest w tym ździebło prawdy o nas samych, podobnie jak określenie – co zaraz oburzy rzesze wyznawców właściwej wiary a tak będzie a to mó pogląd, lub inaczej punkt widzenia którego nie zmienie choćby mnie „koniami” ciagali – jaka jest różnieca miedzy chrześcijaniem (żydem) a katolikiem, bo jest, i to cholernie okrutna. Tajemnice tego podziału znają wszyscy ale czy wszyscy potrafią się do tego przyznać? ??

      Polubienie

      • kosiardeyablos 2 Maj 2012 o 8:09 pm

       A !!! Za to rzucę wam kawał bo jest mocny :
       Czym się różni samica świetlika od samca świetlika? Ano tym:
       Samice świecą a samce ręką !….hahahhahahahaha !!!!

       Polubienie

    • kosiardeyablos 2 Maj 2012 o 9:20 pm

     rabarbarek ! dobry tekst jak i ten który wyrółżnił monitor. Odnosnie Smoleńska, prawda jest gorzka, i oczywista, lecz nie wolna od domysłów. Zastanawiąjący jest tupet politykierów POLITDEBILI, do takiego stopnia by męczyć polskie umysły oficjalnymi teoriami. Na razie nie kometnuje, natomiast odnośnie Stona to o żydowskości powiadam tak – …..pisałem to niejednokrotnie i zdania nie zmienie. NIe chce się powtarzać. to nie jest gatunek ludzki – to nie jest homo sapiens, to nawet nie są ludzie, skoro chcą toczyć z nami boje, to jakiś debilizm ubrany w skóre. Gad to gad, a gadziny to coś gorszego – możliwe że mściwy gatunek robactwa sterroryzowanego przed potopem środkami owadobójczymi. Ich nie można wysłać w kosmos, to byłby grzech i odpowiedzialność my byśmy ponieśli jeśli to COŚ rozprzestrzeniło by się na innej planecie,bo było by tak jakby zamknąc gruźlice w butelce i rzucić w odmęt, a niech se płynie, w cholerę jak najdalej. Nie !!! Stanowczo NIE !!! Tego nie da rady zaanihilować w krematorium bo pouciekają jeszcze kominem !!! Im nie można stworzyć miejsca ! Nie ma sensu !!! Żyd to jakiś wymysł – zbieg okoliczności, nowotwór, zaraza !!! To oni stoją za Smoleńskiem, tak samo jak za KATyniem. A TARGOWICA ? Jest już od kilku lat !!! Insurekcja kościuszkowska jak najbardziej, ale ta nie spaczona masonerią ale historia znów może się kołem potoczyć, przez durne egonazistyczne niektórych myślenie. NIe Polska wyznaniowa – NIE !!! Polska Wolna od Zaprzeczeń, Polska Wolna od Nienawiści jaką wtłacza sie w mózg każdego dnia – nienawiść jednego do drugiego. Jedyna opcja dla Polski to totalny PASZOŁ WON, poza granice kraju, wszystkich Nie Ludzi, łącznie z ich synagogami. To nie nienawiść, ale zdrowy rozsądek !

     Polubienie

  • zenobiusz 1 Maj 2012 o 12:10 pm

   Tekst opublikowany za zgodą autora (ks. Stanisława Małkowskiego)

   Dwa dni później uczestniczyłem w Mszy Świętej u Świętego Stanisława Kostki na Żoliborzu z okazji imienin błogosławionego księdza Jerzego Popiełuszki i usłyszałem jego słowa:

   ,,Pokój wam! Błogosławieństwo dla tych, którzy działają w imię Prawdy i Wolności! Pokój, bo dobro jakim jest modlitwa zwycięża każde zło. Jestem z wami i modlę się z wami, ofiarowuję moją krew z Przenajświętszą Krwią Chrystusa za wolność i wiarę mojej ojczyzny. Zło nie zwycięży niczego, co w swoich rękach ma Maryja Królowa Polski. To Ona zwycięży zło dobrem modlitwy, dobrem różańca. Staszku, jestem z tobą w Krucjacie Różańcowej i wspieram cię, nie lękaj się, bo zwycięstwo jest z Maryją. Błogosławię was – ks. Jerzy Popiełuszko – chorąży Krucjaty Różańcowej“.
   http://zenobiusz.wordpress.com/2012/05/01/wizja-ks-stanislawa-malkowskiego-uslyszalem-slowa-bl-ks-jerzego-staszku-jestem-z-toba-w-krucjacie-rozancowej/

   Polubienie

   • luxjacek 1 Maj 2012 o 10:40 pm

    Ty głąbie zasmarkany po pas,Popiełuszki pisze się z Dużej litery.
    Szkoda mi mych palcy na całą resztę.

    Polubienie

   • luxjacek 1 Maj 2012 o 10:42 pm

    Twój inny nick nic nie da,po sposobie samej wypowiedzi i tak wiem kim jesteś 🙂
    ZNAM CIĘ.

    Polubienie

    • zenobiusz 2 Maj 2012 o 12:03 pm

     Toć to stary znajomy,ostatnio znany bloger:
     http://propagandainpoland.wordpress.com/2012/02/15/uwaga-na-blogu-marka-podleckiego-monitorpolski-wordpress-com-admistratorzy-manipuluja-wpisami-zmieniaja-sens-retoryki-wpisu-userow/

     Polubienie

     • Peryskop 2 Maj 2012 o 3:08 pm

      Nie stać cię by wskazać kto to jest ten „stary znajomy,ostatnio znany bloger” ?

      stary znajomy – ostatnio znany ?

      NAJGORSZA JEST UTRATA REPUTACJI.
      Bo kto ci po ostatnich atakach i przekrętach w cokolwiek jeszcze uwierzy Zeno ?

      szczegóły m.in. tu:
      https://monitorpolski.wordpress.com/2012/04/29/wydarzenia-i-komentarze-29-kwietnia-2012-r/#comment-95871

      Polubienie

      • zenobiusz 2 Maj 2012 o 3:35 pm

       peryskop@
       Stary znajomy,to jakis bukO,twój pupil,Znajdziesz w linku ,wielu znajomych,od atakowania podstaw Chrześcijaństwa.
       http://propagandainpoland.wordpress.com/2012/02/15/uwaga-na-blogu-marka-podleckiego-monitorpolski-wordpress-com-admistratorzy-manipuluja-wpisami-zmieniaja-sens-retoryki-wpisu-userow/

       Polubienie

       • zenobiusz 2 Maj 2012 o 3:36 pm

        http://zenobiusz.wordpress.com/2012/05/01/wojna-dyskusja/

        A ,o moją reputację się nie martw,zajmij się swoją,bo już wiewiórki się nawet śmieją.

        Polubienie

   • rabarbarek 1 Maj 2012 o 10:54 pm

    Monitor , mam nadzieje , ze wykasujesz te blyskotliwe przemyslenia ” b”.

    Polubienie

    • monitorpolski 1 Maj 2012 o 11:05 pm

     Wykasowałem, siedziałem nad nowym materiałem na YouTube, jutro wstawiam.

     Polubienie

   • Peryskop 2 Maj 2012 o 8:22 am

    Konfrontacja z oryginałem pokazuje na czym polega kolejne Zlaminowanie.

    http://wobroniewiaryitradycji.wordpress.com/2012/04/30/ks-stanislaw-malkowski-komentuje-nie-oddamy-wam-polski/

    Zeno podając jako tytuł „Tekst opublikowany za zgodą autora (ks. Stanisława Małkowskiego)” sugeruje, że przekazał nam na Monitorze pełny tekst ks. Małkowskiego. A faktycznie usunął z niego na początku poniższy fragment dot. ważnych aktualnych wydarzeń:

    „Polski w Polsce jest coraz mniej za sprawą miejscowych zdrajców. Widzimy jednak i słyszymy coraz więcej Polaków, którzy broniąc telewizji Trwam, bronią Polski. Wielkim znakiem nadziei była sobotnia (21 kwietnia) manifestacja w Warszawie. “Wzrastała liczba uczniów” (Dz. 6,7) – słyszeliśmy w Liturgii Słowa Mszy Świętej odprawianej na Placu Trzech Krzyży i widzieliśmy rosnącą liczbę Polaków wokół siebie.

    Dwa dni później…”

    ===

    Następnie Zeno wyciął także poniższe fragmenty ks. Małkowskiego dot. ważnych kwestii:

    „Dzień wcześniej księża biskupi w liście pasterskim zalecili ostrożność i dystans wobec objawień prywatnych. Tymczasem papież Benedykt XVI powiedział: “Kto odrzuca całkowicie objawienia prywatne, ten nie grzeszy przeciw wierze, ale postępuje nierozważnie’: Zaś papież Urban VIII wręcz zachęcał do wiary w takie przekazy z wysoka: “W podobnych przypadkach lepiej jest wierzyć niż nie wierzyć, gdyż jeżeli wierzymy i [objawienie] zostanie udowodnione jako prawdziwe – będziemy szczęśliwi, gdyż o to prosiła Matka Najświętsza”.

    Anioł Stróż Polski w ubiegłym roku powiedział: ,,Polacy, oddajcie teraźniejszość i przyszłość waszej ojczyzny w ręce Maryi. To, co po ludzku mogłoby się załamać, w Jej rękach się nie załamie. Maryja nigdy nie odmówi pomocy, szczególnie, jeśli chodzi o naród, który obrał ją sobie za swoją Królową. Polacy, teraz doświadczacie ciemności grobu, bo zanika w was wiara i nadzieja. Jest niewielu kapłanów, którzy mówią otwarcie o zagrożeniach narodu, którzy wzywają do pokuty i modlą się wraz z ludem wiernym. Nie porzucajcie tradycji, gdyż ona zawsze kształtowała sumienia całego narodu wraz z Kościołem, który był narodowi wierny. Dzisiaj niektórzy chcą Ewangelię przystosować do świata lecz to nie Kościół ma się przystosować do świata, lecz świat do Kościoła i Ewangelii. Bóg posyła mnie do was, aby pocieszyć smutnych, umocnić utrudzonych, dać nadzieję wątpiącym. Polsko! Zerwij kajdany. Nie oglądaj się ani na Wschód, ani na Zachód, podźwignij swojego ducha mocą Krzyża i daj świadectwo prawdzie. Pokonasz swoich wrogów wytrwałością modlitwy i wiernością Bogu. I chociaż zadano ci rany i wlano truciznę, pamiętaj – twoja Królowa wraz ze świętymi aniołami wstawia się za tobą“

    Determinacja wrogów telewizji Trwam, Radia Maryja oraz Polski wynika z ich wiary w poparcie ze strony władz rosyjskich, niemieckich, brukselskich, masońskich, .starszych i mądrzejszych “w połączeniu z zaufaniem w skuteczność metod ogłupiania i zastraszania Polaków. Nasza nadzieja opiera się na Bogu, społecznym panowaniu Chrystusa i królowaniu Matki Najświętszej w ojczyźnie. Odwołujemy się do wiary, rozumu i modlitwy. Słudzy zła stają się sługami szatana. Niech wiedzą, że szatan niszczy swoje narzędzia. Dlatego: sursum corda! Odwagi!

    Za: http://aniol-ave.blogspot.com/2012/04/ks-stanisaw-makowski-komentuje-nie.html

    koniec pominiętego cytatu.

    ===

    Dlaczego Zeno nie zaznaczył, że podaje tylko urywek i ocenzurował w ten sposób tekst ks. St. Małkowskiego z konkretnych wniosków ? Bo manipulowanie prawdą to jego specjalność.

    Tu więcej o warsztacie i o przyczynach dlaczego ZENOBIUSZ UTRACIŁ REPUTACJĘ:

    https://monitorpolski.wordpress.com/2012/04/29/wydarzenia-i-komentarze-29-kwietnia-2012-r/#comment-95871

    Polubienie

    • zenobiusz 2 Maj 2012 o 11:40 am

     Jest oczywiste,że podałem fragment tekstu,do całości podając link,a na stronie zamieściłem dokładnie to ,co na stronie” W obronie wiary i Tradycji.”
     http://wobroniewiaryitradycji.wordpress.com/2012/04/30/ks-stanislaw-malkowski-komentuje-nie-oddamy-wam-polski/#comment-4043
     Niemniej każdy pretekst,by mnie atakować jest dobry.

     Więc jeszcze jeden cytat,na zachętę.
     Słudzy zła stają się sługami szatana. Niech wiedzą, że szatan niszczy swoje narzędzia. Dlatego: sursum corda! Odwagi!

     Polubienie

     • zenobiusz 2 Maj 2012 o 12:31 pm

      Tu jakoś ,nie widzę reakcji,a był czas,z godzin wpisu sadząc,widzę że kolega ,po idei .
      b 2 Maj 2012 o 11:07 am
      3 2 Oceń wpis
      popiełuszko zginął bo był w mafii i zaczął działać przeciwko mafii więc mafia go odsztreliła działając rączkami służb specjalnych PRL. Mówiąc mafia mam na myśli katabasów i kociołek katolicki.

      Nie pierwszy raz został ktoś zamordowany na zlecenie biskupów pasibrzuchów. Te czarne hieny nie cosfną się przed niczym jesli coś zagraża ich interesom. Robili to w przeszłości i robią to do teraz. Nic dziwnego wkońcu służą diabłu a nie Bogu.

      Groby pobielane i plemie żmijowe tak było w babilonie i jest teraz…
      https://monitorpolski.wordpress.com/2012/05/01/jak-jim-stone-chcial-zostac-zydem/#comment-96241

      Polubienie

      • Peryskop 2 Maj 2012 o 1:58 pm

       Link do pełnego tekstu ks. Małkowskiego Zeno podał nam nie pod ocenzurowanym cytatem powyżej, ale u siebie w Zenorce wiedząc, że i tak niewielu czytelników MP tam zajrzy i skonfrontuje co zostało sprytnie usunięte na MP.

       A ja zajrzałem i oto co jeszcze ujrzałem pod:

       http://zenobiusz.wordpress.com/2012/05/01/wizja-ks-stanislawa-malkowskiego-uslyszalem-slowa-bl-ks-jerzego-staszku-jestem-z-toba-w-krucjacie-rozancowej/comment-page-1/#comment-45742

       zenobiusz powiedział/a Maj 1, 2012 @ 23:56
       Patrz ,wolna dyskusja. 😀
       http://zenobiusz.wordpress.com/2012/05/01/wolna-dyskusja/comment-page-1/#comment-45743

       A kto pójdzie za słowami Zlaminarza i otworzy podany przez niego link, to dostąpi oświecenia komunikatem:

       404 – Nie znaleziono

       To skutki ostrego czyszczenia Zenorki dla zatarcia śladów kolejnych mataczeń.
       Ale nie musi się już spieszyć, bo skriny są zabezpieczone.

       A w zakładce „Najnowsze komentarze” po prawej stronie Zenorki dominują takie samo-głosy:

       zenobiusz on Zabezpieczony: Wolna dyskusja…
       zenobiusz on Zabezpieczony: Wolna dyskusja…
       zenobiusz on Zabezpieczony: Wolna dyskusja…
       zenobiusz on Zabezpieczony: Wolna dyskusja…

       Dyskusja wolna ale „zabezpieczona” !
       Wojna jest „pokojem” !
       Kłamstwo jest „prawdą” !
       Czarne jest „białe” !
       Zeno-biust jest „wiarygodny” !

       Polubienie

       • zenobiusz 2 Maj 2012 o 2:04 pm

        Wojna dyskusja,od ciekawskich „życzliwych.”,którzy tym razem nie złamią hasła,ale durnia mogą grać dalej.

        Polubienie

       • hjk 2 Maj 2012 o 2:07 pm

        @’Dyskusja wolna ale “zabezpieczona” !”
        Jest tylko jedno wyjście z tego paradoksu – z powodu upału dos wolno tam sobie dyskutują – raz na godzinę jeden coś powie, drugi odpowie za pół…inny wieczorem 😉

        Polubienie

        • hjk 2 Maj 2012 o 2:08 pm

         @”Wojna dyskusja”

         hahaha, iście ferudowski lapsus 😉

         Polubienie

         • zenobiusz 2 Maj 2012 o 2:16 pm

          hjk@
          Wasza,z peryskop@ fascynacja ,nieszczęsnym Freudem.Nie dziwi mnie,Niemniej,ty mógłbyś ,doczytać,jemu już chyba nic nie pomoże.

          http://zenobiusz.wordpress.com/2012/05/02/kariera-sigmunda-shlomo-freuda-ilustruje-jak-satanistyczny-kult-illuminati-rzucilo-swoj-zly-czar-na-ludzkosc/

          Polubienie

         • hjk 2 Maj 2012 o 8:26 pm

          Zeno, Freud jednak przy pewnych błedach i pomyłkach odkrył jakieś mechanizmy psychologiczne „rządzące” naszymi reakcjami i życiem wewnętrznym, zwłaszcza patologiczne. Ich rozpoznanie to początek ich przezwyciężenia i życia w bardziej normany i racjonalny sposób. Freudyzm dziś zostal nieco zmodyfikowany i oczyszczony, uzupełniony i dziś mamy (czasami dość użyteczne, jesli w rękach rozsądnego człowieka) narzędzia pomocy psychologicznej ludziom, którzy zawikłali sie trochę we własnej psyche…

          Polubienie

         • hjk 2 Maj 2012 o 8:29 pm

          Aha, jest i drugi powód zainteresowania Freudem i freudyzmem – dlatego, ze te kierunki były przez pewien czas intensywnie promowane i wywały wpływ na myślenie ludzi, literaturę, kulturę (np. rewolucja sexualna z lat 68mych, a i dzisiaj to pokłosie freudyzmu). Więc chcąc coś zrozumieć z historii i kultury trzeba znać te kierunki myślenia. Ale oczywiscie pewne korzenie, o których mówi Twój link, mogą pogłebić jeszcze rozumienie sprawy.

          Polubienie

       • zenobiusz 2 Maj 2012 o 2:09 pm

        Na,temat bezczeszczenia pamięci Księdza Popiełuszko peryskop @,nadal nie ma nic do powiedzenia,jego antybiustowa obsesja ,jest ważniejsza.

        Polubienie

       • zenobiusz 2 Maj 2012 o 7:53 pm

        Wobroniewiary powiedział/a

        Maj 2, 2012 @ 20:35 e
        Zenobiuszu Bóg Ci wynagrodzi te wszystkie zniewagi które cierpisz dla obrony Wiary i w Imię Boga
        Tu mamy nowy wpis – nagranie audio, dzisiejszą wypowiedź ks. Małkowskiego dla Adminki na temat tej wizji
        Serdecznie zapraszamy

        http://wobroniewiaryitradycji.wordpress.com/2012/05/02/ks-malkowski-o-wizji-ks-jerzego-popieluszki-i-o-roli-krucjaty-rozancowej/

        Polubienie

      • hjk 2 Maj 2012 o 2:10 pm

       Zeno reakcja była, ale Marka, który to wyciął i chyba dlatego do pewnego miejsca struktura bloga się sypnęła. No ale Ty usłuznie przytoczyłęś znowu, zeby ta podła kalumnia nadal żyła?

       Polubienie

       • zenobiusz 2 Maj 2012 o 2:20 pm

        wpis, 11:07 am do mojego wpisu 12:31 pm.
        Było dość czasu,Marek liczy na was,a wy szukacie haka na mnie,i główkujecie po każdym wpisie,co by tu „błyskotliwego” się dało…..

        Polubienie

       • zenobiusz 2 Maj 2012 o 3:02 pm

        http://zenobiusz.wordpress.com/2012/05/01/wojna-dyskusja/
        No i można zaspokoić ciekawość.Wszystko,od czego odwracaliście mozolnie uwagę ,w jednym miejscu.

        Polubienie

        • hjk 2 Maj 2012 o 4:31 pm

         Marek liczy na nas i słusznie poniekąd, ale my służbowo do bloga nie jesteśmy „podpięci” 🙂
         Trzeba zjeść, spać czy wyjść z rodziną, popracować, a dopiero blog…
         A jak ktoś wpadnie i coś zobaczy, to można zareagować czy „donieść” Markowi, ale i on przecież nie „wisi” na blogu.

         To teraz napisz do niego, aby wytarł Twoj z tymi idiotycznymi cytatami innych ludzi – że mnie nie słuchasz i u siebie dlaej te kobylaste i nieczytelne cyctaty wstawiasz to Twoja sprawa, ale tu przynajmniej byś linki dawał albo w ramkach umieszczał, byłoby bardziej przejrzyscie…

         Polubienie

  • hjk 1 Maj 2012 o 3:36 pm

   Ciekawe historie z tymi męskimi i zeńskimi pierwiastkami, bo choć genetycznie od poczatku jesteśmy zdeterminowani co do płci przez układ chromosomów, to czy w rozwoju człowieka w fazie zarodkowej od poczatku to się jakoś uwidacznia, czy dopiero od pewnego momentu włączają się te chromosomy płciowe do akcji?
   Weininger, Freud & Co. nie znali współczesnej genetyki, więc błądzili w koncepcjach „mieszanin”. „Mieszanina” byłaby możliwa wtedy gdyby ktoś miał obie pary chrosmosomów – męskie i zeńskie. No chyba, ze to nie tylko geny determinuja płciowość…

   Nieco podobny problem jest w naukach humanistycznych, gdzie posługujemy sie pojęciem „człowieka”, a przeciez „człowieka” nikt nigdy nie widział, mamy tylko kobiety i mężczyzn.

   „Człowiek” to tylko abstrakt, konstrukt pojeciowy na określenie wspólnej dla obydwu płci „istoty”, polegającej na rozumności, wolności, zdolności do miłosci, suwerenności, podmiotowości. A więc „człowiek” jest tylko „potencjalny”, zaś aktualnie jest człowiek „w wersji mężczyzna” albo „w wersji kobieta” …

   Polubienie

   • tamara 1 Maj 2012 o 9:36 pm

    hjk ; “Człowiek” to tylko abstrakt, konstrukt pojeciowy na określenie wspólnej dla obydwu płci “istoty”……………….” wow 🙂
    Sądzisz,że to jest aż skomplikowane?

    A może jest to prostsze i bardziej zrozumiałe..Czyż wiele problemów tego świata wywodzi się z empatii. Autor słynnej książki „Mężczyźni są z Marsa a kobiety są z Wenus” twierdzi, że mężczyźni i kobiety ciągle nie rozumieją siebie nawzajem, tak jakby byli z różnych planet.
    Kiedy mężczyźni i kobiety, próbują wyobrazić sobie, jak inna płeć myśli i czuje, to najczęściej są w absolutnym błędzie, ponieważ myśli te powstają na zasadzie, jak ja zachował(a)bym się w jej/jego miejscu . Gdybyśmy wyeliminowali empatie na korzyść sympatie świat wyglądałby inaczej.

    Złota zasada – nie czyń innemu ,co tobie niemiłe -. Sympatie można uznać za przejaw magicznego prawa przyległości – dwie „sprawy”, które nawiązały kontakt pozostana w kontakcie na zawsze. Ale żyjemy w świecie empatii, która odzwierciedla magiczne prawo podobieństwa i naśladowania ( imitacji)… Więc nieporozumienia między ON i ONA mają podłoże psychologiczne…….miejmy nadziej,że doczekamy czasów ,w których PROJEKT VENUS obejmie nas wszystkich…..

    Wszystko co genialne jest proste

    Polubienie

    • hjk 1 Maj 2012 o 11:51 pm

     chyba juz starożytni powiedzieli „cokolwiek jest doświadczane, jest doświadczane na sposób doświadczajacego”. Czyli kobieta doświadcza różnych spraw „po kobiecemu”, a męzczyzna „po męsku”…
     Empatia z tego co piszesz jest próbą „wyjścia z siebie” i zrozumienia kogoś w jego kategoriach myślenia, bo to nam umożliwia umysł, uczucia chyba nie są zdolne do tego…
     Na czym by tu ta sympatia miała polegać? Ze wzbudze w sobie ‚uczucia kobiece’ a kobieta „uczucia męskie”?
     Jesli tak, to mamy kompletne poplątanie z pomieszaniem, temu ma służyć sponsorowana przez Rokefellerów, jak twierdzi H.Makow, ideologia feminizmu – zmaskulinizowania kobiet i sfeminizowania mężczyzn…
     Czyli projekt venus to nowsza wersja „starego” feminizmu??
     Ojjj, ale nam tu wciskasz te illuminackie utopijne baje na każdym kroku…

     Polubienie

     • Peryskop 1 Maj 2012 o 11:59 pm

      i trzeba przyznać że Tamara stara się jak może, pod rozmaitymi pretekstami 😀

      Ale tu na Monitorze Polskim to jest także mission impossible !

      Polubienie

      • hjk 2 Maj 2012 o 12:17 am

       Ale przy okazji jakieś info przynosi – projekt venus, przeciwstawienie sympatia/empatia, tylko ze to trzeba jakoś odkodować. Coś tam o tym „projekcie venus” zdaje się na końcu Zajtagajsta mówili…
       Ale wyglądało to na jakies futurystyczne technologie a nie grzebanie ludziom w psyche…??

       Polubienie

       • tamara 2 Maj 2012 o 8:15 am

        Chłopcy; jesteście wrogami postępu psychologicznego ludzkości.Można to przypisać prymitywnej cząstce,która nosi w sobie każdy ON (niestety)….. jesteście przeciwni osiągnięciu równowagi psychologicznej miedzy ON i ONA?……..jesteście przeciwni wyższości sympatii nad empatią? Nie zależy Wam na osiągnięciu PUNKTU OMEGA? …..

        Projekt Wenus
        http://www.youtube.com/watch?v=P19Q6VCgcvo (—-> dla napisów PL kliknij na cc )
        Paradise or Oblivion [trailer] NAPISY PL [Raj lub zagłada]
        to film Jacque Fresco i Roxanne Meadows (The Venus Project) przezentujący alternatywny do obecnego system społeczno – ekonomiczny

        Polubienie

        • Peryskop 2 Maj 2012 o 8:48 am

         „…jesteście przeciwni osiągnięciu równowagi psychologicznej miedzy ON i ONA ?”

         Oczywiście.
         Bo to właśnie te wrodzone subtelne różnice potrafią zaiskrzyć i dać nowe życie !

         Emancypacja – jak wszystko pod Słońcem – ma swoje lepsze i gorsze strony.

         Znamienny pogląd o wolności i wpływie feminizmu na życie kobiet syntetycznie wyraziła angielska pisarka Fay Weldon: „Everything has changed, but nothing is better” [Time 20.10.2003].

         Autorka jest w średnim wieku, w Szkocji studiowała ekonomię oraz psychologię, ma więc wiedzę oraz życiowe doświadczenie. Jej konkluzja potwierdza tezę, że dysonans poznawczy, kierujący naszym postępowaniem, bardzo często prowadzi nas na manowce, zwłaszcza jeśli „leczenie” polega na usuwaniu symptomów, a nie faktycznych źródeł problemu.

         Bo przecież suwerenność – formalna lub rzeczywista – nie zwalnia nas od dylematów egzystencjalnych, od definicji „szczęścia”, od kompromisów wolności osobistej, tożsamości kulturowej, etnicznej i wyznaniowej/bezwyznaniowej, stosunku do przeszłości, do definicji patriotyzmu, weryfikacji prawda-kłamstwo, relacji prawa naturalnego do stanowionego, itp.

         Tamara, jesteś na tyle bystra – i burza już minęła – że potrafisz te sprawy ogarnąć 😀

         Polubienie

         • hjk 2 Maj 2012 o 1:54 pm

          @”Chłopcy; jesteście wrogami postępu psychologicznego ludzkości.(…)Nie zależy Wam na osiągnięciu PUNKTU OMEGA? ….”

          Jako chłopcom zalezy nam na osiąganiu innego punktu w relacjach damsko męskich 😉

          Polubienie

         • tamara 2 Maj 2012 o 3:31 pm

          Chłopcy; 😉 spróbujcie sobie wyobarazić „subtelne różnice”+ równowaga psychologiczna…..
          Czy wynikiem nie byłby podwójny(hjk-owski) PUNKT OMEGA……. 🙂 🙂
          A feminizm…………..to pojęcie wymyślone przez polityków z określonym zamiarem,niemające nic wspólnego z równowagą psychologiczną

          Polubienie

         • hjk 2 Maj 2012 o 4:53 pm

          @Tamara: „spróbujcie sobie wyobarazić „subtelne różnice”+ równowaga psychologiczna…”

          No własnie z tą „równowagą” i w dodatku „psychologiczną” to jakos nie bardzo moge sobie to wyobrazić… Czy to cokolwiek w ogóle znaczy, czy to tylko taki „mówik” bez odpowiednika w rzeczy? Co by to miało oznaczać? Jedynie co mi się kojarzy z tą frazą, to „spokój” 😉

          No bo tradycyjnie juz od czasów starożytnych ze względu na te „subtelne różnice” uważano , ze płcie sie dopełniają i są komplementarne – każda coś „dodaje” od siebie do całosci związku czy rodziny i wtedy mamy swego rodzaju „pełnię”, a nie jakąś nieokreśloną „równowagę psych.”

          Tak że musisz się trochę wysilić propunujać nowinkarstwo w miejsce zdrowej i sprawdzonej tradycji…

          Polubienie

         • hjk 3 Maj 2012 o 3:02 pm

          JKM o rolach kobiet i mężczyzn od 7:00 min. szczególnie, ale można wszystko http://www.youtube.com/watch?v=alg7XlK6PUQ&feature=related

          Polubienie

       • mironik 2 Maj 2012 o 11:41 am

        ‚Projekt Venus’ to stara znana komuna, można i nazwę zmienić bo czemu by nie? zresztą już chyba z 2000 lat czy więcej tylko nazwy się i sobie zmieniają dla zmyłki oczywiście.

        Polubienie

        • tamara 2 Maj 2012 o 3:41 pm

         mironik;pesymista z Ciebie…..nadchodzą wielkie zmiany i tylko od naszgo nastawienia i intelektualnego przygotowania zależy czy będzie to sukces czy kolejna porażka,którą zawsze przypisuje się innym a nigdy samym sobie…….

         Polubienie

         • hjk 2 Maj 2012 o 4:56 pm

          @”….nadchodzą wielkie zmiany…”

          Taaa, jednym słowem New Age 🙂
          Znamy, znamy juz te baje, vibracje, równik galaktyczny, przebiegunowanie, Nibiru, Ufo, plejadianie i era wodnika 😉

          Polubienie

  • Sully 1 Maj 2012 o 5:54 pm

   Kropek wypoczywa pewnie na długim urlopie…nie każdy żyje tylko tym blogiem 😉 a ja właśnie wróciłam, czołem ludu pracujący 😉

   Polubienie

   • luxjacek 1 Maj 2012 o 11:24 pm

    To kropek jakiś mało mobilny jest 🙂

    Polubienie

 2. grypa666 1 Maj 2012 o 5:20 am

  Pelniejsze tlumaczenie:
  http://piotrbein.wordpress.com/2012/02/22/demaskator-spisku-w-daiiczi-jim-stone-smiertelnie-zagrozony-przez-zydow/

  Polubienie

  • jghsw 1 Maj 2012 o 8:24 am

   Jesli cokolwiek zamontowano w elektrowni a mialo spowodowac sabotaz paraliz czy wrecz zniszczenie elektrowni to skad wiedzieli ze bedzie trzesienie ziemi zeby je zsynchronizowac z wybuchem w elektrowni. Jak juz wiemy trzesienia ziemi mozna wywolac sztucznie a jak bylo naprawde w Fukushima?

   Polubienie

   • monitorpolski 1 Maj 2012 o 9:02 am

    Trzęsienie nie miało więcej niż 6,8 – to widać na nagraniach, nic się nie przewróciło. Być może wzmocniono je HAARP-em – niedawno prezentowałem „bombardowanie” uskoku trzęsieniami ziemi w 2011, było ich prawie 10,000, większość niegroźne. Tsunami zostało wywołane bombą atomową.

    Polubienie

 3. kokon20 1 Maj 2012 o 8:21 am

  Główny ekonomista SKOK, Janusz Szewczak w rozmowie z Krzysztofem Rakiem.
  http://vod.gazetapolska.pl/1628-janusz-szewczak-gdyby-nie-pieniadze-emerytow-gielda-padla

  Polubienie

  • Peryskop 1 Maj 2012 o 11:16 am

   Masakryczny bilans dokonań „Zielonego Wyspiarza” & Co.

   Polubienie

   • hjk 1 Maj 2012 o 1:01 pm

    a to pewnie jeszcze nie koniec… 😦

    Polubienie

    • hjk 1 Maj 2012 o 1:19 pm

     Ratowanie bankrutów albo gra na czas, zanim zacznie się jakieś domino krachów w €ropie, pwnie czekaja do zakończenia tego naszego €2012 i olimpiady w Londynie…
     jesień moe być gorąca…

     Polubienie

     • Peryskop 1 Maj 2012 o 7:28 pm

      Czy nowa szansa aby „Polska w Budowie” zdążyła z autostradami na Euro ?

      UEFA przełoży Euro 2012 na inny rok?

      2012-04-30

      Dyrektor organizacyjny UEFA Martin Kallen zapowiedział, że jeśli sytuacja na Ukrainie uniemożliwi rozegranie meczów mistrzostw Europy, turniej zostanie przełożony.

      – Gdyby mecze na Ukrainie się nie odbyły, mielibyśmy tylko jedno wyjście: rozegrać turniej w innym roku – powiedział Kallen na łamach „Sueddeutsche Zeitung”. Tym samym odrzucił możliwość przeniesienia do Niemiec meczów, które miały być rozegrane na stadionach ukraińskich. – Taki proces nie może być przeprowadzony w krótkim czasie – stwierdził.

      Dyrektor organizacyjny UEFA dodał jednak, że przesunięcie wielkiego wydarzenia sportowego nie jest niemożliwe. – Zastanawialiśmy się nad takim rozwiązaniem już wcześniej…

      więcej:
      http://www.bibula.com/?p=56133

      Polubienie

      • hjk 1 Maj 2012 o 8:33 pm

       J. Szewczak powiedział, ze zdążymy tylko ze stadionami (aczkolwiek też nie było ‚odbioru” z wyjątkiem „Lecha Poznań”), autostrady się (roz)sypią, koleje odpuścili, bo pewnie nie da się robić przekretów…

       Polubienie

       • sebecx 1 Maj 2012 o 10:46 pm

        ja tylko przypomnę „przepowiednie” K. Jackowskiego …
        http://www.se.pl/wydarzenia/kraj/przepowiednie-na-2012-rok-jasnowidz-krzysztof-jackowski-przewiduje-upadek-unii-europejskiej-kryzys-s_220137.html

        http://ufoonline.pl/index.php?option=com_kunena&func=view&catid=27&id=1238&Itemid=255

        Polubienie

        • Roma 1 Maj 2012 o 11:25 pm

         Pamiętam, że kiedyś (przed Smoleńskiem ) Jackowski przepowiedział katastrofę
         (zderzenie ?) dwóch samolotów nad Ukrainą …… lub w okolicach Ukrainy
         Może taka jest prawda z naszym Tutkiem ?
         Okolice Ukrainy, dwa samoloty, tzn. jeden „pilotuje” drugiego albo do niego strzela
         albo ……… Opcji jest wiele.

         Polubienie

         • hjk 1 Maj 2012 o 11:58 pm

          Problem tylko tego, czy jackowski „czytał realną rzeczywistość przyszłą” czy zapisy mózgowe planistów zamachu albo propagandystów układających bajeczki dla mediów…

          Polubienie

       • luxjacek 1 Maj 2012 o 11:35 pm

        @hjk Widzisz,czasem piszesz całkiem do rzeczy 🙂

        Polubienie

        • hjk 1 Maj 2012 o 11:55 pm

         dzieki, ale dlaczego tylko czasem???
         hahahhahahaha

         Polubienie

         • Peryskop 2 Maj 2012 o 12:08 am

          luxjacek, cieszę się że jesteś 😀

          Czy mógłbyś odpowiedzieć, proszę na moje pytanie sprzed 2 dni –
          dlaczego Twoim zdaniem „wpakowałem się” przenosząc z Zenorki na Monitora m.in. wasze plany na powielanie łapek ?

          Polubienie

         • luxjacek 2 Maj 2012 o 12:32 pm

          Pan prezydent apeluje 🙂
          Szkoda tylko że nie widzi dotychczasowych apeli społeczeństwa.

          http://wiadomosci.wp.pl/kat,1342,title,Bronislaw-Komorowski-apeluje-o-przelozenie-manifestacji-planowanych-w-czasie-Euro-2012,wid,14455287,wiadomosc.html?ticaid=1e605

          Polubienie

         • luxjacek 2 Maj 2012 o 12:34 pm

          Temat jest dla mnie zakończony i nie drąż go więcej aby się nie pogrążać 🙂
          To nie ma sensu.

          Polubienie

         • Peryskop 2 Maj 2012 o 1:17 pm

          luxjacek 2 Maj 2012 o 12:34 pm :
          „Temat jest dla mnie zakończony i nie drąż go więcej aby się nie pogrążać 😀
          To nie ma sensu.”

          Mylisz się licząc na zapomnienie, że podpowiadałeś Zeno-biustowi jak fałszować łapki TORem.

          „To nie ma sensu.”
          A więc dla Ciebie dochodzenie do Prawdy nie ma sensu ?

          Takie stany osiąga się pozostając pod wpływem laminarza, kłamcy, oszczercy i intryganta.
          Pozdrawiam.

          Polubienie

 4. kokon20 1 Maj 2012 o 9:50 am

  http://zmianynaziemi.pl/wiadomosc/naszych-oczach-zachodza-fundamentalne-zmiany-klimatyczne

  http://zmianynaziemi.pl/wiadomosc/nietypowe-zmiany-pola-magnetycznego-slonca-juz-wkrotce-bedzie-mialo-cztery-bieguny

  No ciekawie się to zapowiada,zobaczymy jakie będą skutki tych zmian bo na pewno w 100% niemożna tego przewidzieć.
  Może za wiele się nie zmieni a może zmieni się bardzo dużo.
  Pożyjemy zobaczymy.

  Polubienie

  • hjk 1 Maj 2012 o 1:15 pm

   Gorzej albo ciekawiej będzie, jak ziemia odzwierciedli te 4 bieguny…

   Polubienie

 5. Peryskop 1 Maj 2012 o 10:22 am

  Jednak Polacy nie są tak naiwni jakby chcieli spece od „nowych religii” 😀

  ===

  http://dakowski.pl/index.php?option=com_content&task=view&id=6201&Itemid=100

  „Ten Puchar jest fałszywy!”. UEFA oszukała Polaków

  30.04.2012
  za: http://euro2012.sportifo24.pl/1835,ten-puchar-jest-falszywy-uefa-oszukala-polakow?

  W Gdańsku pewien pan postanowił bliżej przyjrzeć się Pucharowi Europy wystawionemu przy okazji specjalnej podróży tego jakże cennego przedmiotu po Polsce. Zanim ochrona zdążyła zareagować, ciekawski Gdańszczanin zdążył porwać Puchar w ręce. Jak sam opisuje w liście do serwisu trojmiasto.pl:

  Wszedłem na podest, chwyciłem puchar w dłonie i uniosłem do góry. Rozległy się krzyki organizatorów i ochroniarzy, którzy ruszyli w moją stronę, jakbym był jakimś złodziejem. W tym momencie puchar odstawiłem na podest. Po całej sytuacji zrobiło się zamieszanie, wstrzymano kolejkę na ok. 15 minut, ustawiali ten puchar w rękawiczkach, coś podłączali do niego… istny cyrk.

  Kibic twierdzi, że po złapaniu Pucharu ze zdziwieniem zauważył jego dziwną wagę oraz fakturę: puchar był bardzo lekki, miałem wrażenie, ze waży ok 0,5 kg, a nie 8 kg jak oryginał (…) puchar był ciepły w dotyku, gdyby był wykonany ze srebra powinien być zimny. (…) Puchar był przyklejony do podestu – okazuje się, że wyrwałem go z podestu, pod nim było coś przypominające gąbkę z klejem.

  Wygląda to bardzo dziwnie. Niestety, póki co, nikt nie zweryfikował tej relacji. Może ktoś jeszcze powinien sprawdzić? Albo – grzeczniej – po prostu zapytać organizatorów objazdu, jak to jest z tym Pucharem? Mogliśmy obserwować, że peregrynacja Pucharu po Polsce to prawdziwy cyrk. Jeśli okaże się, że cyrk jest wyprawiony wokół plastikowej kopi, to będzie jeszcze zabawniej

  ===

  Relikwie św. UEFAcjusza

  24.04.2012
  za: http://takiesobie.sportifo24.pl/1786,relikwie-sw-uefacjusza

  Przyznam, że czytałem, czytałem, czytałem i szczęka mi coraz bardziej opadała. Mój kolega z pracy dopóki nie zobaczył że nie wymyślam myślał, że ściemniam i jaja sobie zwyczajne robię. Bo to co poniżej zalinkowane czytałem na głos. Oto do krainy Polan zawitały relikwie św. UEFAcjusza. Relikwie są witane jak dawniej relikwie świętych.

  Uroczyste wwiezienie do miasta z asystą wojów:

  „Najwyższe trofeum piłkarskich mistrzostw Europy czyli puchar UEFA jest w Gdańsku. …. Z lotniska, gdzie około 10:00 wylądował samolot z pucharem, w asyście motocykli delegacja ruszyła w objazd po mieście.”

  Okazanie relikwii chorym i cierpiącym:

  „Po drodze odwiedzi pacjentów Kliniki Pediatrii, Hematologii i Onkologii Dziecięcej.”

  Wreszcie wniesienie relikwii do świątyni i pierwsza adoracja:

  „Po wizycie w szpitalu, trofeum pojedzie na stadion PGE Arena, gdzie podziwiać je będą zawodowi piłkarze oraz gracze młodzieżówki.”

  Potem procesja po mieście:

  „Kolejny przystankiem będzie molo w Brzeźnie. Puchar zostanie przejęty przez Neptuna i trafi na pokład statku, który popłynie w kierunku Zielonej Bramy. Tam przywita go Orkiestra Marynarki Wojennej…

  więcej
  http://dakowski.pl//index.php?option=com_content&task=view&id=6200&Itemid=100

  Polubienie

  • hjk 1 Maj 2012 o 1:23 pm

   śmieszne, ale naśladują widać sprawdzone wzorce „starej” religii…

   Polubienie

  • sebecx 1 Maj 2012 o 10:59 pm

   hehehe…. Debilie św. UEFAcjusza… swoją drogą jak na stadionach bombki wybuchną to jak wielką stratę poniesie pula narodowego genomu? czy jakość IQ mocno ucierpi????

   Polubienie

   • rob 2 Maj 2012 o 12:06 am

    chinskie banki chętnie udziela kredytu na odbudowę warszawki,,, wiesz żeby lipy nie było ze Frankfurt/Londyn po wojnie znowu chce zarobić

    Polubienie

    • hjk 2 Maj 2012 o 12:23 am

     ten kredyt to chyba postać chińskich zupek przybierze, podobnie jak po wojnie ludzie za przysłowiową miskę zupy pracowali…
     Ktoś wie z opowieści starszych, jak to było, czy i ile płacili czy tylko z patriotyzmu ludzie pracowali za posiłek?? Było takie hasło „cały naród odbudowuje swoją stolicę”?
     Zresztą jakie kredyty, powinniśmy dostać odszkodowania wojenne i nie naród tylko Niemcy tu powinni być przywiezieni do odbudowy kraju, zresztą nie tylko kraju ale całej €py, dziwne ze nikt na taki pomysł nie wpadł… Ci co walczyli i niszczyli, niechby mieli szanse odpokutowania i przysłuzenia się jakiemuś dobru tym razem…

     Polubienie

 6. Stanisław 1 Maj 2012 o 10:55 am

  Jest takie powiedzenie – głupich nie należy siać, tylko się z nich śmiać – bo sami rosną !

  Polubienie

 7. maniek 1 Maj 2012 o 11:03 am

  Powiem tak. Film najlepszy jaki widziałem. Chyba więcej warty od „Wzrostu” Foresta Gamble’a!!!!
  Polecam obejrzeć. Fakt że zryty lektor i mega długi ale uwierzcie mocny film!
  „Seria Filmu dokumentalnego The Light w języku Polskim wraz z Polskim Lektorem. Film nawiązuje do wszelkich bieżących wydarzeń, polityki, historii, oraz wszelkich zagadnień życia. Jest on także dedykowany Muzułmanom oraz wszelkim osobom, które nie posiadają żadnej wiedzy na temat Islamu. Informacje zawarte w tych filmach pochodzą z Ksiąg jak Biblia i Święty Quran. Film ten ma na celu uświadomienie widza oraz dostarczenie wszelkiej prawdy na temat Islamu oraz innych wyznań. Film też także zachęca widza do prowadzenia własnych badań i analizy wszelkich informacji. Jednym słowem odcinki kładą wszelką prawdę na stół testem dla widza jest jednak wybór czy odwrócicie się od prawdy i czy posiadacie odwagę zmierzyć się z prawdą, czy jesteście szczerzy sami ze sobą?”

  Polubienie

  • hjk 1 Maj 2012 o 2:10 pm

   Trochę niefortunny wstęp o religii, gdzie ewolucjonista Dawkins „analizuje” wiarę w Boga. No ale wygląda na omówienie problemów współczesnych z pktu widzenia islamu. Ale jakie „omówienie”! Najśmieszniejsze, ze Jezus Chrystus był muzułmaninem 😉
   A św. Paweł „wymyślił” chrzescijaństwo…
   Muzułmańskie żenujace wymysły i próba zawłaszczenia Ewangelii, wszystko podlane sosem anty-NWO…
   Ten film to jakaś prowokacja chyba, ale to tak po pobieżnym obejrzeniu, nie wiem, czy ktoś znajdzie tyle samozaparcia by tego „tasiemca” oglądnąć w całosci…
   Maniek, następnym razem zadaj sobie troche wiecej trudu z wyszukiwaniem materiałów…

   Polubienie

   • maniek 1 Maj 2012 o 9:33 pm

    to zadaj chociaż sobie jeden trud by znaleźć najstarszą wersję Biblii i porównaj ją z ówczesną którą masz np w domu. I powiedz mi czy nie ma jakichś zmian. Są i to bardzo duże. Nie chcę najeżdżać na KK i chrześcijan ale po prostu człowiek nie może opierać się na jednym źródle wiedzy i trzeba samemu doszukać się prawdy. Pogooglowałem trochę i poszukałem w książkach i KK dla mnie jest za bardzo przesiąknięty chociażby symbolami tj oko Horusa, słońce, ołtarz, święci i ta trójca święta.

    Polubienie

    • hjk 1 Maj 2012 o 11:01 pm

     @”to zadaj chociaż sobie jeden trud by znaleźć najstarszą wersję Biblii i porównaj ją z ówczesną którą masz np w domu.”

     Znalazłem może nie najstarszą ale najstarsze polskie tłumaczenie Wujka. Wielkich zmian poza jezykowymi jakoś nie znalzłem – a ty znalazłeś? Gdzie i jakie duże?
     Trójca panie heretyku się znowu nie podoba?
     Daj już spokój nie odrzewaj tematu wiele razy tu wałkowanego, poczytaj archiwum…

     Polubienie

     • masakalambura 2 Maj 2012 o 6:12 am

      Jezus syn Maryi był muzułmaninem, bo jest nim każdy kto wyznaje swoją religię jako Islam czyli całkowite poddanie się Bogu i uznanie wszystkich Jego proroków wraz z ich przekazem. Jeśli twierdzisz że Jezus był całkowicie poddany Bogu to twierdzisz że Jezus wyznawał Islam czyli był muzułmaninem. Tak samo z innymi. Salomon albo Dawid byli całkowicie poddani Bogu, i mieli uznanie w oczach Boga – byli muzułmanami.

      Nie ma się co tutaj obrażać na dzisiejszy Islam. Lepiej sprawdzić czy Jezus był chrześcijaninem. Z tego, co można o Nim wyczytać z Ewangelii nie był. A przecież sam nauczał, że aby wejść do raju, należy Go naśladować.

      Polubienie

      • Peryskop 2 Maj 2012 o 9:52 am

       masa@ nie masz poczucia że dialektycznie przegiąłeś i zaszedłeś za daleko ?

       witaj w OTO

       Polubienie

       • masakalambura 2 Maj 2012 o 10:37 am

        Przyznam szczerze, że gdy pierwszy raz to usłyszałem, miałem mieszane uczucia. No bo jak to, Abraham muzułmaninem, jak Koran zesłano parę tysięcy lat później?

        Wszystko rozbija się o semantykę (znaczenie słów). Przestało mi robić różnicę, jak nazwiemy religię ostateczną. Islam też mi pasuje. Jeśli tak zadecyduje lub (jak uważam) zadecydował Najświętszy, to powie nam przez Swojego kolejnego posłańca lub, co możliwe, przez Mesjasza lub nawet osobiście, czym uczyni nam wielki honor. Przecież nie ma znaczenia jak nazwiemy oddanie się Bogu, czy chrześcijaństwem (w co wątpię, bo słowo to oznacza ochrzczonych) czy Islam (po arabsku właśnie poddanie się lub/i pokój).

        Na pytanie, czy obecni muzułmanie wszyscy znajdują upodobanie w oczach Najwyższego, odpowiedział sam Muhammad (pokój z nim) w hadisie: Prorok (PZN) powiedział do swych towarzyszy: „Widzicie że wśród żydów jest 71 różnych sekt.” Odpowiedzieli „tak”. Prorok powiedział: „Widzicie również że wśród chrześcijan powstało już 72 sekty.” Odpowiedzieli: „Tak”. Prorok powiedział znowu: „Wiedzcie że Islam również podzieli się na 73 sekty. ” Spytali go: „A która z tych grup wejdzie do Raju?” Prorok odpowiedział: ” Wszyscy ci, którzy należą do naszej grupy, i postępują oraz wierzą jak my”.

        Zatem to nie my decydujemy czy nasze poddanie podoba się Bogu, tylko On, Jedyny sobie nas wybiera na podstawie realnych myśli słów i czynów jakie spełniamy, a nie obietnic, jakimi siebie i innych karmimy. To, do której z grup sami siebie zaliczamy jest bez znaczenia w porównaniu z tym, do której zaliczy nas Miłosierny. Jeśli grupa ta nazwana została przez Jedynego Wiernymi Poddanymi (Muzułmanie w Islamie) to ja chce być w tej grupie niezależnie od tego, co myślą inni ludzie.

        Polubienie

        • masakalambura 2 Maj 2012 o 10:42 am

         I sam widzę, że wielką bzdurę napisałem, Jezus był ochrzczony, więc był chrześcijaninem. Mój błąd, przepraszam.

         Polubienie

         • masakalambura 2 Maj 2012 o 10:45 am

          Nie zmienia to faktu, że mało było tak poddanych Bogu jak On, a więc był w muzułmaninem.

          Polubienie

         • maniek 2 Maj 2012 o 1:28 pm

          poza tym Jezus był człowiekiem i dzień po śmierci zrobili go Bogiem.

          Polubienie

         • hjk 2 Maj 2012 o 2:03 pm

          Widzisz @masakala problem polega na tym, ze mamy naukę Jezusa Ewangelię (i Biblię) i Koran, a każda z tych ksiąg „trochę” chyba inaczej określa to „poddanie się Bogu”. No chyba, ze sądzisz, ze Koran to taka przetłumaczona na arabski wersja Ewangelii (Biblii).
          Jesli tak, to po co używać jakichś późniejszych pism, nie lepiej oprzeć sie na źródłach? Co Koran wnosi nowego w stosunku do Ewangelii? Nie lepiej zostać chrześcijaninem?

          Polubienie

         • masakalambura 2 Maj 2012 o 6:56 pm

          Problemu nie mam ja, gdyż już się poddałem i teraz , gdy czytam pisma, nie widzę różnic w poddaniu się Bogu pomiędzy kolejnymi prorokami. Widzę inny sposób interpretowania prawa, ale wszyscy trzymają się w granicach dekalogu i jest to ich wszystkich wspólny mianownik.

          Polubienie

         • masakalambura 2 Maj 2012 o 7:03 pm

          Co Koran wnosi nowego do Ewangelii? Jest on uzupełnieniem wcześniejszych Pism, jest ich wyjaśnieniem i sprostowaniem. Oprócz tego wskazuje zafałszowania kopiarzy i inne. Ale przede wszystkim wprowadza on uniwersalne Prawo dla wszystkich narodów wzorem Prawa Tory które jest obowiązujące dla żydów. Wartość tej księgi jest niebywała.

          Chrześcijaninem już byłem. Więc jakaś cząstka mnie wciąż nim jest.

          Polubienie

         • hjk 2 Maj 2012 o 8:19 pm

          @”nie widzę różnic w poddaniu się Bogu pomiędzy kolejnymi prorokami.”

          Musisz bracie przejrzeć, bo Jezus Chrystus to nie kolejny prorok, tylko syn Bozy – 2ga osoba Trojcy św. To zasadnicza różnica …

          @”Widzę inny sposób interpretowania prawa, ale wszyscy trzymają się w granicach dekalogu i jest to ich wszystkich wspólny mianownik.”
          To prawda i w sumie dobrze, ze jest jakiś wspólny punkt zaczepienia, ale to tylko Islam i judaizm polegają na przestrzeganiu prawa. Chrześciajaństwo to coś więcej – to zaproszenie ze strony Boga do wejścia w realną relację osobową z Bogiem przez Chrystusa. Dopóki tego nie zrozumiesz nie pojmujesz chrześcijaństwa i redukujesz do poziomu judaizmu i Islamu.

          @”Co Koran wnosi nowego do Ewangelii? Jest on uzupełnieniem wcześniejszych Pism, jest ich wyjaśnieniem i sprostowaniem.”

          Nie jest żadnym sprostowaniem ani wyjasnieniem, natomiast są tutaj stosowne słowa św. Pawła:

          „Galacjan 1:6 Nadziwić się nie mogę, że od Tego, który was łaską Chrystusa powołał, tak szybko chcecie przejść do innej Ewangelii. 7 Innej jednak Ewangelii nie ma: są tylko jacyś ludzie, którzy sieją wśród was zamęt i którzy chcieliby przekręcić Ewangelię Chrystusową. 8 Ale gdybyśmy nawet my lub anioł z nieba głosił wam Ewangelię różną od tej, którą wam głosiliśmy – niech będzie przeklęty! 9 Już to przedtem powiedzieliśmy, a teraz jeszcze mówię: Gdyby wam kto głosił Ewangelię różną od tej, którą [od nas] otrzymaliście – niech będzie przeklęty! ”

          @”Chrześcijaninem już byłem.”

          To tragedia, choć z 2giej strony rzeczywiście chrześcijaństwo patrząc od pewnej strony jest religią bardzo wymagającą i dlatego trzeba było całych wieków judaizmu i jego prawa, by ludzi przygotować na nadejscie Chrystusa. Każdy z nas ma chyba w swym życiu takie fazy – pogańską, prawną, aż moze wzniesie się do chrześcijaństwa. Moze to taki mały błąd chrześcijaństwa, ze wszystkich chce „wynosić” wysoko, no ale to Bóg wzywa, a nie wszyscy chcą odpowiedziec… Taka moze bracie Twoja droga…

          Polubienie

         • masakalambura 3 Maj 2012 o 7:56 am

          Ewangelia nazywa Jezusa Prorokiem. Mesjaszem i Synem Człowieczym również. O 2 osobie Bożej dowiedzieliśmy się w IV wieku.

          Islam to również zaproszenie od strony Boga. I owszem polega na poddaniu się woli Boga czyli poddaniu się Prawu ale:
          Mat.5,18 „Zaprawdę, bowiem powiadam wam: Dopóki niebo i ziemia nie przeminą, ani jedna jota, ani jedna kreska nie zmieni się w Prawie, aż się wszystko spełni. Ktokolwiek więc zniósłby jedno z tych przykazań, choćby najmniejszych, i uczyłby tak ludzi, ten będzie najmniejszy w królestwie niebieskim. A kto je wypełnia i uczy wypełniać, ten będzie wielki w królestwie niebieskim. Bo powiadam wam: Jeśli wasza sprawiedliwość nie będzie większa niż uczonych w Piśmie i faryzeuszów, nie wejdziecie do królestwa niebieskiego.”

          Przypomnijmy zatem jak wygląda 10 przykazanie z Prawa u chrześcijan?
          Ani żadnej jego rzeczy.
          Co to znaczy i gdzie jest drugie przykazanie o zakazie bałwochwalstwa?

          Swój cytat ze Św. Pawła skieruj ku swoim nauczycielom. Jak powrócą do Prawa, to zdobędą uznanie u Boga. A miłosierdzia niech nie zapominają.

          Mitem jest, że Islam opiera się wyłącznie na Prawie. Podobnie jak to uczy Ewangelia zmusza nas niejako do przejścia w stronę Miłosierdzia do i od Boga. Spełniając jednak prawo bo tak jest sprawiedliwie i Prawo jest sprawiedliwe. A pokój między braćmi w wierze wymaga sprawiedliwości i miłości między nimi. Sama miłość to za mało. Bo nawet wśród pogan ona występuje.

          Polubienie

         • hjk 3 Maj 2012 o 4:16 pm

          @”O 2 osobie Bożej dowiedzieliśmy się w IV wieku.”
          Kłamiesz kolego, albo nie znasz Ewangelii:
          „Ja i Ojciec jedno jestesmy”
          „Zanim Abraham stał się, JA JESTEM” – to zdanie żydzi dobrze zrozumieli i chcieli Jezusa ukamienować…
          Nie ma sensu ciągnąć dyskusji, bo nie znasz dobrze Ewangelii, no ale faktycznie jako muzułmanin pewnie lepiej znasz Koran, więc musisz się powstrzymać od wypowiedzi o relacjach tych ksiąg…

          @”I owszem polega na poddaniu się woli Boga, czyli poddaniu się Prawu”

          I widzisz, poddanie się prawu to tylko część poddania się woli Boga, bo choć wyraziła się ona w prawie, danym ludziom do przestrzegania, to do niego się nie ogranicza. pisał o tym św. Paweł pokazując, ze prawo i uczynki polegające na jego zachowywaniu nikogo nie zbawią. Owszem to konieczne by przestrzegać praw Bożych i jest to niezbędne minimum, ale Bogu chodzi o zywą relację z Nim i na tym polega zbawienie. Po śmierci prawa juz nie będzie skończą się nasze uczynki i pozostaniemy tylko my i Bóg. Kto go nie poznał, nie zaprzyjaźnił się, moze miec sprawę mocno utrudnioną…

          @”A pokój między braćmi w wierze wymaga sprawiedliwości i miłości między nimi. Sama miłość to za mało. Bo nawet wśród pogan ona występuje.”

          I tu widać całkowitą różność tego, co głosisz, od Ewangelli. Miłość jak podsumował św. Paweł w słynnym frg. Listu do Koryntian jest podstawą chrześcijaństwa. Ale tu nie chodzi o miłość ludzką, jak piszesz możliwą nawet między poganami, tylko o miłość Bożą, rozlewaną w sercach wierzących przez Ducha św. Zaś sprawiedliwość z prawa to zaledwie konieczna podstawa, ale bez wiary w Boga, bez realnej relacji z Nim nie będzie tej prawdziwej, Bożej miłości opisywanej w listach św. Jana i św. Pawła…

          Polubienie

        • masakalambura 3 Maj 2012 o 8:20 pm

         JA JESTEM nie dowodzi że Jezus jest Bogiem ale że Bóg przez Jezusa przemawia jak przystało na Proroka i jak bywało w przeszłości. To tego przelękli się żydzi, świadomi swej przewiny wobec Najwyższego które Jezus im wypominał.

         Znam Ewangelię bardzo dobrze. Pierwsze słowa jakie dane było słyszeć Muhammadowi od Boga były: „Czytaj!” (lub Recytuj) stąd obowiązkiem wszystkich muzułmanów jest nauka poprzez czytanie.

         Skoro sam mówisz, że Prawo jest niezbędnym minimum, i poddanie się mu jest konieczne, to jesteś na dobrej drodze, by zostać muzułmaninem. Teraz przywróć w Kościele szacunek do prawdziwego 2 przykazania z Dekalogu i pierwszego przykazania miłości do Boga Jedynego, Boga Abrahama, Izaaka i Mojżesza który nigdy wcześniej (przed 4 wiekiem) nie był Trójką a zawsze Jedynką, oddawaj Mu cześć jak oddawał Mu ją Jezus:
         Mat 4,10 „Jest bowiem napisane: Panu, Bogu swemu będziesz oddawał pokłon i Jemu samemu służyć będziesz”
         A będziesz prawdziwym muzułmaninem bez znajomości Koranu i zasłużysz może na wyższe od najniższego miejsce w Raju.

         Miłowanie i posiadanie specjalnych relacji z Bogiem to najwyższy cel każdego z muzułmanów. Dochodzenie do niego to wieloletni proces który rozpoczyna się od przyjęcia Prawa i przestrzegania go.
         Można go rozpisać tak:
         1. Islam – jest to szczere oświadczenie, że nie ma innego Boga prócz Allah (Boga Jedynego) że Muhammad jest Jego posłańcem, spełnianie modlitwy, płacenie jałmużny, post i pielgrzymka.
         2. Iman – jest to wiara w Boga Jedynego, Jego Anioły, Jego Księgi (w tym Ewangelię), Jego Posłańców (w tym Jezusa), w Dzień Sądu, w Boże przeznaczenie oraz w dobro i zło.
         3. Ihsan – jest to taki rodzaj czci oddawanej Bogu, jakby Bóg stał przed wiernym i był widoczny, i pomimo że widoczny nie jest, tak naprawdę widzi wszystko.

         http://structureofentropy.wordpress.com/2009/08/02/three-stages-of-being-a-muslim/

         Kiedy dojdzie się do najwyższego stadium, Bóg (błogosławiony w niebiosach i na ziemi) zsyła Swe światło i prowadzi nim wiernego. Od tego momentu wierny patrzy i widzi, słucha i słyszy, i rozumie sercem to czego wcześniej pojąć nie był zdolny.

         Polubienie

      • kosiardeyablos 2 Maj 2012 o 8:20 pm

       No bo Jezus nie był chrześcijaninem, był nazareńczykiem-semitą- żadnym żydem !!! To jest proste jak konstrukcja cepa czy wy tego nie widzicie ? Skoro nie, to Ameryka nie powinna się nazywać Ameryką no bo z jakiej paki ale WIKINGJĄ…. Walhalą czy inaczej qrwa mać, lub po prostu Czerwonolandią, bo tam byli czerwonoskórzy czyli przypaleni bardziej, bo Indianie to są z Indii !

       Polubienie

 8. Versus3 1 Maj 2012 o 11:50 am

  Czy zauważyliscie ten fragment w historii Stone’a ?

  „dołączenie do społeczności żydowskiej byłoby kluczowe dla mojej kariery muzycznej”

  czyli po to się tam pchcał żeby sobie zrobić lepiej, a nie z powodu pobudek religijnych czy „nawrócenia”. A z drugiej strony: czy to oznacza, że zwykły goj nie ma szans na zrobienie kariery muzycznej?

  Polubienie

  • Hix 1 Maj 2012 o 12:12 pm

   może koniecznie chciał być na liście przebojów w Izraelu ?
   wiesz taki klimat, ściana płaczu i ksiutający się żydzi w rytm hitów Stone’a ? 😀

   Polubienie

   • hjk 1 Maj 2012 o 1:29 pm

    Posłuchaj wykładów ks. Chrostowskiego (na YT chyba jeszcze są) o tym, kto jest zydem i jak się nim można stać. A jak się staniesz, to masz dostęp do kontrolowanych dziedzin życia. Niektórzy traktują religię instrumentalnie, widać to np. na przykładzie naszych niektórych polityków, brylujących na uroczystościach religijnych czy biorących śluby kościelne, itd.

    Polubienie

  • milka 2 Maj 2012 o 4:28 pm

   No dokładnie tak,zwykły goj nie ma co marzyc o wielkiej karierze muzycznej.Musi wejść w okultyzm,a judaizm to jedna z form okultyzmu.W judaizmie wielbi się Lucyfera,a podstawową księgą jest Talmud-chociaż wielu ludzi próbuje przeforsować brednie,że judaizm to Tora,wiara w Boga stwórcę i tak dalej.Nic bardziej mylnego- w judaizmie-okultyzmie wierzą w wielkiego architekta i bynajmniej nie chodzi tutaj o Boga ,a właśnie o Lucka.

   Polubienie

   • hjk 2 Maj 2012 o 6:06 pm

    Milka masz rację, obecnie zaden „judaizm” nie ma racji bytu, ponieważ jego sensem w starożytności było przygotować żydów na przyjście Mesjasza – Jezusa Chrystusa, a oni mieli go zanieść całemu swiatu. Część żydów faktycznie uwierzyła w Niego i utworzyła Kościoł, niosąc nową religię całemu swiatu. Inni – niewierni zostali przy „starej religii”, negując tym samym jej sens i odrzucając Jezusa Chrystusa, a zatem stawiając się w opozycji do Niego. A w opozycji do Niego wiadomo, kto jest, jak napisałaś…

    Polubienie

    • kosiardeyablos 2 Maj 2012 o 9:32 pm

     Jako ciekawostkę zadam Cim pytanię – znajejsz ty a moze rzesz czytałeś „historie satanizmu”? Chodzi mi o pewne kawałeczki z księgi niejakiego Hioba…Zajo….czy jakoś tak ! Ot ciekawostka ! Mowa jest o Szatanie i jego relacjach z Jahwe.

     Polubienie

    • kosiardeyablos 2 Maj 2012 o 9:35 pm

     Już cim kiedyś tam wspominał o tem, a sprawa była odnośnie opętań i takich tam pierdół.

     Polubienie

 9. AQQ 1 Maj 2012 o 12:07 pm

  Złupieni za gaz. 1:34:23.
  Film z serii gaz łupkowy, jak i kiedy doszło do wykupienia koncesji.

  Polubienie

 10. Ditka 1 Maj 2012 o 12:12 pm

  Wpis kontrolny. Chciałam dodać wpis z linkiem do tekstu ale mi nie wszedł a przy ponownej próbie mnie wywaliło z neta no i nie wyświetla się automatycznie mój avatar. Nie zwracajcie uwagi, tylko sprawdzam

  Polubienie

 11. Smoke 1 Maj 2012 o 1:18 pm

  HeHe..

  Fully Armed U.S. Troops Patrol Minnesota Neighborhood
  http://www.infowars.com/fully-armed-u-s-troops-patrol-minnesota-neighborhood/

  Tam już są a wy albo o aniołkach albo się kłócicie . Każdy będzie miał okazje trafić do nieba..
  Zamiast wypisywać w każdym temacie o apokalipsach, końcach itd wyjrzyjcie przez okno czy i u was nie ma patroli

  Polubienie

  • kosiardeyablos 2 Maj 2012 o 9:33 pm

   NO patrole som ale tajne ! Bo ich nie widać ! To jest fazka !!!

   Polubienie

 12. ALFA 1 Maj 2012 o 2:19 pm

  Trwają ewakuacje w Hudson, Pasco Co, Floryda
  http://www.godlikeproductions.com/forum1/message1853932/pg1
  http://jumpingjackflashhypothesis.blogspot.com/

  Polubienie

  • hjk 1 Maj 2012 o 2:27 pm

   Nie sie paniki tylko napisz, ze chodzi o pożary…

   Polubienie

 13. Smoke 1 Maj 2012 o 4:02 pm

  A jutro rocznica śmierci Obamy bin Ladena, idealny powód do jakiś zamachów
  http://www.prisonplanet.com/officials-watch-for-terrorists-with-body-bombs-on-us-bound-planes.html

  Polubienie

  • maniek 1 Maj 2012 o 9:35 pm

   Bin Laden nie żyje już od 10 lat tak w kwestii przypomnienia

   Polubienie

   • Smoke 1 Maj 2012 o 9:53 pm

    to ty wiesz, dla milionów telemaniaków jutro mija pierwsza rocznica:)

    Polubienie

    • rabarbarek 1 Maj 2012 o 11:46 pm

     Pod oslona nocy , dla uczczenia rocznicy kolejnej smierci bin Ladena, prezydent Obama udal sie z niespodziewana wizyta do Afganistanu. Podpisal tam umowe , ktora potwierdza i sankcjonuje amerykanska obecnosc polityczna i wojskowa w tym kraju do roku 2024. W roku 2014 wojska amerykanskie mialy zostac z Afganistanu wycofane. Okazuje sie jednak , ze okupacja Afganistanu bedzie trwala dluzej niz zapowiadaly to wczesniejsze ustalenia. Tylko , ze dzisiaj ustalenia niewiele znacza , a ” przyjaciol ” dobiera sie na zasadzie zapotrzebowania strategicznego i ekonomicznego. Polozenie Afganistanu spelnia idealne warunki jako baza wypadowa wojsk USA w rozne strony swiata + rurociagi i narkotyki .

     Po tym nocnym wypadzie Obamy do” zaprzyjaznionego” kraju widac wyraznie , ze politycy , boja sie za dnia ladowac na lotniskach krajow , ktore z taka determinacja wyzwalali i demokratyzowali. Powoli doprowadzaja do sytuacji , ze takze we wlasnych krajach nie beda czuli komfortu.

     Warto zobaczyc przemowienie z nowego filmu , ktory wchodzi na ekrany kin 8 czerwca ” Prometeusz” . Tworcy filmu zapowiadaja nam nadejscie wladcy , ktory jesli tylko zostanie poparty przez masy , zmieni swiat ” na lepsze”. Weyland corp. mozecie sprawdzic na Internecie. Jest to fikcyjna korporacja ” filmowa” , zaistalowana na Internetowej stronie , dzieki ktorej mozemy zobaczyc przyszlosciowe plany i pomysly na scisla globalizacje czyli wszystko w rekach jednej rodziny, moze dwoch jak sie dogadaja. { R/R?}

     Oni ciagle maja nadzieje , ze wszystko na swiecie ulozy sie po ich mysli. Powazne opoznienia wskazuja jednak nieublaganie , ze plany i terminy zawodza.

     Polubienie

 14. yellow pinto 1 Maj 2012 o 4:26 pm

  Reptalianie Poinforrmowali Illuminati o nadchodzacym kataklizmie, Ci za pomocą swojego specjalnego oddziału Rabi Corps za pomocą gołebi pocztowych wysłali paczki z ładunkami nuklearnymi do fukuszimy, zdetonowane ladunki spowodowały promieniowanie dzieki ktorym wielkie grzyby mutanty podłożyły za pomoca zapałek sztormówek ogien pod elektrowniami 😀

  Polubienie

  • hjk 1 Maj 2012 o 7:27 pm

   Słoneczko dogrzało czy przeciwnie brakuje powietrza w ścianach pokoju?

   Polubienie

   • yellow pinto 1 Maj 2012 o 9:26 pm

    to pierwsze plus piwko pod golym niebem::)

    Polubienie

    • hjk 1 Maj 2012 o 11:03 pm

     hahaha, juz po pierwszym takie txty? 🙂
     to co będzie po następnych?

     Polubienie

 15. rabarbarek 1 Maj 2012 o 4:45 pm

  Bez zbytniego szumu i zametu w Senacie i Kongresie USA przemycane sa kolejne ustawy, zaciesniajace i ograniczajace i tak juz nadwatlona, a raczej dogorywajaca ” wolnosc” w panstwie , w ktorym jeszcze niedawno spelnial sie ” American Dream” . Teraz zostal z niego tylko ” American Pie” i to tez nie dla wszystkich .

  Ustawa Senatu nr. 1813 sekcja 31406 , przeglosowana zostala w Senacie Usrahella , i czeka na zatwierdzenie przez Kongres. Ciekawe ilu Amerykanow o niej slyszalo?

  Robocza nazwa ustawy brzmi , ” Moving Ahead for Progress in the 21 Century Act”

  Krotko mowiac , ustawa zgodnie z zalozeniami Agendy 21 , przewiduje , ze po 2015 roku Twoj wlasny samochod nie bedzie Twoj. Bedzie pod calkowita kontrola odpowiednich urzedow , ktore beda sledzily kazdy Twoj krok , a raczej przejechany kilometr . Obowiazywac bedzie koniecznosc zainstalowania urzadzenia na wzor czarnej skrzynki , ktora bedzie rejestrowala historie twoich drog.
  Urzadzenie nosi nazwe EDR [ event data recording] .
  Obecnie istniejace GPSy jak wiadomo nie sa obowiazkowe. Nowa ustawa narzuca na kierowcow obowiazek instalacji EDRow.

  Krok po kroku… i nastepuje progres . A jak wiadomo , nowinki Agendy obowiazuja nie tylko USA , wiec jak rzeka w czasie powodzi , rozlewaja sie po calym swiecie..

  http://spectator.org/archives/2012/04/25/your-car-wont-be-after-2015

  Polubienie

  • hjk 1 Maj 2012 o 7:31 pm

   W takim razie trzeba się bedzie przesiaść na rower albo motor 😉
   A pewnie dojdzie do tego, co pokazali w filmach s-f: wsiada się do samochodu, podaje cel, a samochód sam będzie prowadził się zgodnie z przepisami i możliwościami na drodze.

   Polubienie

   • Peryskop 1 Maj 2012 o 9:31 pm

    Trwają prace legislacyjne aby nadać uprawnienia dla Inland Revenue Services (IRS – Urząd Podatkowy USA, agencja na usługach FED) m.in. do pozbawiania obywateli prawa do posiadania broni.

    Bill Gives The IRS Power To: Authorize The Removal Of The Right To Own A Firearm

    April 21, 2012

    The collection agency for the Federal Reserve known as the Internal Revenue Service (IRS) is working with legislators to gain control over the rights of Americans. Without the right to due process, the IRS can simply claim a citizen owes $50,000 dollars or more to their illegal operation. This accusation alone will give their agency the right to revoke American’s travel rights and even remove the right to own a firearm.
    With the help of Representatives like Barbara Boxer of California, a bill rapidly working through Capitol Hill (passed through the Senate and is currently up for review in the House) will give the IRS power to:

    # Accuse Americans of delinquency of tax payment without due process
    # Revoke their passports and travel rights
    # Place the accused in a centralize database
    # Authorize the removal of their right to own a firearm

    No formal charges are required. Simply the accusation from the IRS is sufficed to strip American citizens of their Constitutional rights.

    “There is no requirement that the tax payer be guilty of or even charged with tax evasion, fraud, or any criminal offense — only that the citizen is alleged to owe the IRS back taxes of $50,000 or more,”reports the Daily Economist.

    In essence, these blacklisted citizens would be remotely labeled “domestic terrorists” and treated as such…

    wiecej:

    http://congressmantomtancredo.com/bill-gives-the-irs-power-to-authorize-the-removal-of-the-right-to-own-a-firearm/

    Polubienie

    • monitorpolski 1 Maj 2012 o 9:34 pm

     To są podrygi zdychającej ostrygi. Nie mają szans spacyfikować 300 mln narodu, w którym ponad połowa ludzi ma arsenały w domach.

     Polubienie

     • rabarbarek 2 Maj 2012 o 2:23 am

      A probuja na rozne sposoby. Ta bron w domach to rzeczywiscie przeszkoda na drodze do calkowitego przejecia panowania nad ” niesfornym” narodem amerykanskim , ktory latami oglupiany , tuczony GMO, usypiany srodkami farmakologicznymi, nie pozwala sobie odebrac broni i do tego potrafi zrobic z niej uzytek.

      Miesiac maj i poczatek czerwca nie zapowiada sie w USA ciekawie. Przygotowania anty … w Chicago przybieraja charakter przygotowan do walki z narodem . Plany ewakuacyjne miasta , ktore wyciekly z gabinetow urzednikow wskazuja wyraznie , ze przygotowywana jest tam potezna operacja militarna wlacznie z wyrzucaniem ludzi z ich mieszkan. Wyrzucanie moze tez byc wymuszone przez niespodziewane wydarzenia , zaplanowane wczesniej.
      Ciekawe jest to , ze nikt na pytania na temat planow ewakuacji nie chce udzielac odpowiedzi. Milczy Czerwony Krzyz i Ministerstwo Zdrowia.

      Dochodza do tego inne niepokojace doniesienia z polnocnych rejonow USA. Zapowiedziano , ze w Minesocie odbeda sie w niedziele [ 6 maj] najwieksze w historii cwiczenia … dostarczania do domow prywatnych, antybiotykow na wypadek ataku bioterrorystycznego. Wybrano do tego celu Twin Cities [ Mineapolis i St. Paul ] , powiadomiono mieszkancow , wezwano sluzby kurierskie i dostarczycieli poczty , aby gotowi byli do niedzielnej akcji. Jak powiadomiono media , wszyscy sa niezwykle zadowoleni pomyslem cwiczen , poniewaz beda sie czuli bezpieczniej w razie prawdziwego zagrozenia . A juz najbardziej cieszy sie grupa kilkuset listonoszow , ktorzy w pelnym rynsztunku i maskach na twarzach beda biegali od domu do domu i jak okreslono , beda mogli poznac mieszkancow miasta. Po raz kolejny ktos sobie kpi z przecietnego Kowalskiego , wmawiajac mu , ze narod bedzie przeszczesliwy , kiedy jakies sluzby [ wcale nie jest to takie pewne , ze bedzie to ekipa listonoszowa] wpadna mu do jego prywatnej posesji i w panice przekaza atrape fiolki z bardzo silnym lekiem [ lek tez atrapa] i beda kazali lyknac chemie , bo wlasnie ogloszono najwyzszy stopien zagrozenia zycia atakiem bio..

      Wspolne cwiczena rosyjsko -amerykanskie w maju [ 26] tez budza niepokoj. A. Jones mowil , ze rozne juz wojska goscily na terenie USA , ale uwaza , ze wlasnie te wspolne manewry budza jego wielki niepokoj. Po raz pierwszy bowiem Sowieci wuladuja na ziemi amerykanskiej z bronia .

      No i jeszcze jeden fakt. W ostatnich dniach dziwne rzeczy dzialy sie w Windsor , kanadyjskim miescie , ktore przez rzeke graniczy z amerykanskim Detroit. Mieszkancy Windsor narzekali , ze slyszeli dziwne , trudne do wytlumaczenia halasy , trzesly sie meble w domach , a mieszkancy odczuwali bole glowy i zle sie czuli. Na szczescie wladze Kanady nie zlekcewazyly
      ” zjawiska” i udali sie na amerykanska strone po wyjasnienia. Czy dowiedza sie prawdy – watpie. Czy to HAARP czy inne urzadzenia – nie wiadomo.

      Pewne jest jedno , nie ma spokoju u Wielkiego Brata , a Brat z Polnocy zaczyna miec stracha.

      Zaczyna sie mowic , ze okolice 20 maja moga moga byc gorace.

      http://www.startribune.com/lifestyle/health/148607855.html

      Polubienie

      • rabarbarek 2 Maj 2012 o 2:27 am

       Dzialania Kanady na rzecz uzyskania odpowiedzi z USA ” What really happened ” , co sie naprawde dzieje ?

       http://www.foxnews.com/world/2012/05/01/canadians-make-racket-about-mysterious-hum-coming-from-us-side-border/?intcmp=trending

       Polubienie

       • rabarbarek 2 Maj 2012 o 2:48 am

        I jeszcze jeden obrazek z kraju Wielkiego Brata, tez stan Minnesota.

        Zdjecie zrobione z okna. Cwiczenia wojskowe w jednym z malych miast .

        Na pytanie zdane przez jakas kobiete , o cel tych cwiczen , jeden z mlodych zolnierzy odpowiedzial , ze nie wie. Pewnie sa tacy , ktorzy odpowiedz na pytanie znaja.

        http://libertarianreview.us/2012/04/30/u-s-troops-in-neighboorhood-streets-fully-armed/

        Polubienie

      • Smoke 2 Maj 2012 o 11:21 am

       to z tymi ruskimi to bardzo ciekawe, a wiadomo ilu ich będzie?.. Bo wiesz, własna policja może nie zgodzić się na pacyfikowanie obywateli a ruskie z przyjemnością..
       Oczywiście nic się nie stanie w tym ani przyszłym miesiącu ale warto mieć na uwadze

       Polubienie

       • Peryskop 2 Maj 2012 o 1:30 pm

        Smoke, to całkiem niewykluczona koncepcja nowej taktyki wojny wymiennej:
        „My obezwładnimy waszych obywateli, a wy naszych. I dwa problemy z głowy !”

        Przecież już w przeszłości dochodziło do domniemanych potajemnych uzgodnień pomiędzy przywódcami walczących stron – zwłaszcza gdy obie strony finansowane są z tej samej kasy.

        Więc dlaczego nie pójść dalej w optymalizacji pacyfikowania wykreowanego „terroryzmu” ?

        Polubienie

        • Smoke 2 Maj 2012 o 1:44 pm

         i bardzo ciekawe jest to ze im udostępnia cały arsenał, wiesz.. Na mój rozum wygląda mi to tak..

         My wam pokażemy co mamy i nauczymy was to obsługiwać a jak będziecie potrzebni to was zawołamy i zaprowadzicie porządek

         Polubienie

     • rob 2 Maj 2012 o 3:09 am

      Marku co to jest 300 mln. zaprogramowanych, zmęczonych już „pogarszającą się sytuacja” w kraju amerykanów. Nie ma takiej potrzeby wchodzić im na posiadłości na razie, a jak nagle by była to nie wiem czy 30% użyło by siły, a polowa z tych trzydziestu procent to na odstrzał bo to po prostu banda świrów, a druga polowa tych 30stu to niekontrolowane bezmózgowie, rozmnażające się bez żadnych podstaw i szkoły dzikusy,. podpina się nowe wynalazki prawne pod kolejne 20% które potrafi obejść się bez Big Pharmy sadzać sobie warzywka i to szkoda:( ale nie oszukujmy się. Dawno Cie chyba tu nie było,, taki czacho jeb leci w podstawowych kanałach (2-10) od rana do wieczora ze to chłopie za głowę byś się złapał co za karma dla małp (nie będę polemizował bo sądy tez muszą mieć z czego żyć;( . Nawet jak „przebudzenie sięga 60% (moim zdaniem ok. 20%) to polowa zwali się w majty i tego i tak nigdy nie zrozumie. Zaczyna się robić nie ciekawie bo każdy szuka oszczędności (po przyzwyczajali się ze jutro będzie lepiej nie ruszając dupska z miejsca)) papier się drukuje i kozy dają mleko, boli mnie czasem jak widuje „dobrych”ludzi drapiących zdrapki z nadzieja ze może coś tam, coś tam jakąś iskierka, z nadzieja na jutro… w rożnych miejscach pracuje i widzę jak ludzki zamieniają autka i domy na tańsze, lawinowo MEN!! lawinowo!!!, Pradziadowie przysneli sobie w 1913 i 17r. i dalej szczęśliwcy się tym nie interesują, to już jest tu przymusem i religia, to ich utrzymuje przy życiu -zrozum! nawet to jest kręcone po minimalnych stratach (uwzględniając zysk) cooo? hiperinflacja $$ ? wycisnąć soki, zaszczepić nienawiść i pookładać pozostałości? a reszta niech szuka pożywienia ze stanem mln.sztuk broni… nikt tu nie będzie robił głupich powstań czy rewolucji,, rzad będzie musiał zadbać o podstawowy social i wyżywienie. -Dobrze wiesz jak tu ludzie jeżdżą i jaki maja respekt dla władzy, wszyscy ta sama prędkością i jak są ustawieni na punkcie prawa>> kwestia regulacji… niewiele się zmieniło poza przykręcaniem śruby a od dziesiątek lat uczy się ludzi jak zapełniać piwnice puszkami z żarciem i bateriami itd. Byleś, mieszkałeś i rozumiem Cie, maja arsenały to będą się bronic przed ufo albo drapieżnymi sąsiadami pilnując czasem sąsiedztw i granic przed emigracja. Ale wiesz… w odpowiednim momencie wszystkiemu zapobiegnie porozumienie globalnych mistrzów tworząc globalna idee która będzie prała ich kalesony na wieki

      Polubienie

      • Peryskop 2 Maj 2012 o 7:41 am

       Konfiskata broni dom po domu przy okazji operacji „Katrina” w 2005 roku

       Hurricane Katrina Door to Door Firearms Confiscation

       Polubienie

       • hjk 2 Maj 2012 o 1:46 pm

        tak tylko wtedy ludzie byli przerażeni i zajeci ratowaniem skóry, więc wszystkich mogli wyłapać – moze to była próba przed tym, co chcą teraz zrobic…
        W normalnych warunkach pewnie by się ludziska skrzyknęli i nie dali sobie odebrać…

        Polubienie

        • Smoke 2 Maj 2012 o 2:09 pm

         nie ważne w jaki sposób, ważne jest to ze oddali

         Polubienie

         • hjk 2 Maj 2012 o 2:12 pm

          Jednak upieram się ze ważne, bo w normalnych jednak moze by nie oddali…

          Polubienie

         • Peryskop 2 Maj 2012 o 2:53 pm

          Obaj macie rację.
          Bo najważniejsze jest to, że zawsze można wykreować „nienormalne warunki”.

          Polubienie

 16. ALFA 1 Maj 2012 o 5:52 pm

  Po o Ciemnej Stronie w AL DOURA – Cienie Żołnierza, prawda o armii USA – część

  Polubienie

  • hjk 1 Maj 2012 o 7:54 pm

   Jak żadne władze nie reagują, to chyba po prostu jakiegoś takiego sierżanta czy porucznika sadystę powinni sami ci żołnierze rozstrzelać przy pierwszej okazji, że niby zginął w boju, a nie tolerowac zbrodnie wojenne…
   Wojna to nie zabawa..
   Abstrahujac od tego, jak chora jest ta okupacja Iraku…
   No ale pewnie ci kontraktowi – zawodowi żołnierze nie mogą odmówić wykonania rozkazu i musza jechać tam, gdzie ich kierują…
   Tragedia…

   Polubienie

  • Peryskop 1 Maj 2012 o 8:45 pm

   Postępująca degrengolada w armii USA ma różne aspekty i obnaża wiele mitów.

   Piloci amerykańscy odmawiają latania myśliwcami stealth, po 143 milionów dolarów każdy, z powodu “braku tlenu w kabinie”

   1 maj 2012

   Armia USA posiada 187 myśliwców F-22 Raptor, sklasyfikowanych jako najbardziej zaawansowany wśród pozostających do jej dyspozycji. Wprowadzony w 2005 roku osiąga prędkość maksymalną z dopalaczami powyżej Mach 2 tj. powyżej 1317 mph (2120 kmh). Piloci zgłaszali zawroty głowy i omdlenia. System zaopatrzenia w tlen jest podejrzewany jako przyczyna wypadku, w którym w listopadzie 2010 roku zginął pilot F-22. Genarał lotnictwa twierdzi, że nie ma problemu i że myśliwce te wywołują strach w sercach wrogów Ameryki.

   więcej:
   http://www.dailymail.co.uk/news/article-2137834/US-fighter-pilots-asked-fly-militarys-200-F-22-Raptors-oxygen-deficit-problems.html

   ===

   Ponieważ tego typu kłopoty są zwykle skutkami korupcyjnych nacisków aby upiększać raporty w celu ukrycia zgłaszanych mankamentów – mamy kolejne potwierdzenie jak niebezpieczne i kosztowne są następstwa przekupstwa i fałszowania rzeczywistości.

   Zimny prysznic dla tych, którzy dali się nabrać na plotki o “super technologiach” !

   Pijarowcy, autorzy powieści s-f oraz realizatorzy z Hollywood znacznie wyprzedzili najlepszych konstruktorów.

   Aż starch pomyśleć co będzie, gdy po siedmiu latach “wywoływania strachu w sercach wrogów Ameryki” Raptory zostaną wreszcie użyte w akcji i zaczną same spadać jak ulęgałki po $143 mln sztuka. A trzeba uwzględnić, że w stresie w warunkach konfliktu zapotrzebowanie człowieka na tlen wzrasta.

   Ponadto trzeba uwzględnić, że także Chiny, Rosja, Korea Północna i Iran eksperymentują z broniami EMP (Electromagnetic Pulse), które są w stanie unicestwić na dużych obszarach wszelkie urządzenia elektroniczne.

   Także te po $143 mln sztuka, i droższe – jak np lotniskowce 😀

   GENIUSZ GŁUPOTY LUDZKIEJ NIE MA GRANIC !

   Polubienie

   • rob 2 Maj 2012 o 3:54 am

    process in 91% to complete >>> za niedługo wszyscy na Globie zakumaja ze bez zmian DNA na humanoidy daleko nie zalecimy i czar Rzeszy pryśnie,, utajniony sens badan naszego podboju okaże się przeterminowany, ktoś nabijał kabze budując molochy monopolu władzy zwyrodnialstwa przez dziesięciolecia aby oglądać wysiłki mlodych , ale co tam … wiara wszystkiemu winna i ona popchnie nas do kolejnych obliczen,,, czekam jak na onecie przeczytam ze dzikusy sie teleportuja do innych swiatow aahahaha

    Polubienie

   • hjk 2 Maj 2012 o 1:44 pm

    ciekawe jak to EMP dziala i czy nie da sie przed tym ochronic przez wielokrotne ekranowanie – w tym sensie, ze najbardziej newralgiczne układy zamykamy w kilku skrzynkach typu „babuszka” i komunikujemy się z nimi cieniutkim swiatłowodem. Ew. mogą juz mieć komputery optyczne, którym emp nie szkodzi. No ale wszelkie elektryczne końcówki „zamrą” i popalą się te elementy, ktore mogą… Podobno EMP zmienia własciwości metali na ok 15 min. i wtedy metal nie przewodzi, a potem jakoś wraca do normy…

    Polubienie

    • Peryskop 2 Maj 2012 o 2:46 pm

     Ciekawe, że bardziej odporne na EMP są starsze układy elektroniczne oparte na lampach próżniowych, a nie na półprzewodnikach. Rosjanie (i pewnie Chińczycy też) wciąż mają sporo tego przestarzałego sprzętu co to „nie-gniotsja” i tym sposobem los dał im pewną przewagę.

     Ekranowanie napewno obniża ryzyko od EMP, ale w wielu przypadkach dodatkowa masa i objętość stają się parametrami krytycznymi, a wtedy sens ekranowania staje się iluzoryczny.

     Rozsądniejsi stratedzy Usrahella zapewne zaczynają sobie zdawać sprawę z pułapki w jaką wdepnęli i dlatego napadają teraz tylko na mniejsze, słabsze i uboższe państwa, starają się wygrywać sprowokowane konflikty blefem i pogróżkami, albo wielką liczbą egzemplarzy „super” uzbrojenia, ich niebotycznymi cenami i rzekomymi „smart” skutecznościami.

     Bolesne było lanie jakie było udziałem doskonale wyposażonej armii izraelskiej w 2006 roku od Hezbollahu przy próbie przejęcia od Libanu rzeki Litani. Znacznie łatwiej o „sukcesy” w nalotach i bombardowanich bezbronnej ludności cywilnej Palestny.

     Ciekawe jak zareagują obywatele amerykańscy na wieść, że w ciągu kilku minut stracili super-myśliwca za 143 mln, albo lotniskowiec za kilka miliardów ? Wtedy wreszcie powrócą pytania o ekonomiczny i taktyczny sens budowania tak drogich broni. A cel strategiczny – odstraszanie – któregoś dnia może po prostu przejść po historii po przekroczniu granic wytrzymałości na prowokacje.

     Polubienie

 17. ~gabriel 1 Maj 2012 o 7:00 pm

  Komu przeszkadza Polska
  http://szeremietiew.nowyekran.pl/post/60863,komu-przeszkadza-polska

  Polska zakazana w szkole – prof. dr hab. Ryszard Terlecki
  http://www.bibula.com/?p=37259

  Wojna o polską szkołę – prof. Ryszard Legutko
  http://www.bibula.com/?p=55376

  Zdrada unieważniona – prof. Ryszard Legutko
  http://www.bibula.com/?p=53123

  Cynicy i cymbały – Prof. Ryszard Legutko
  http://www.bibula.com/?p=30873

  Polska wymięka – prof. Zdzisław Krasnodębski
  http://www.bibula.com/?p=52922

  Polska szkoła w zapaści – rozmowa z prof. R.Legutko
  http://www.bibula.com/?p=51846

  Powojenne odszkodowania Polski wobec Zachodu – dr Ryszard Ślązak
  http://www.bibula.com/?p=53554

  Katolik wobec neokonserwatyzmu – Ryszard Mozgol
  http://www.bibula.com/?p=37611

  Prawo w okowach polityki – doc. dr Ryszard Piotrowski
  http://www.bibula.com/?p=45322

  Polska biedna będzie Polską słabą – Bogusław Kowalski
  http://www.bibula.com/?p=48480

  Ryszard C. jednak nie był u Niesołowskiego – kłamstwa pracowników biura
  http://www.bibula.com/?p=28120

  Polska Tuska, Polska Gierka
  http://www.bibula.com/?p=40721

  Najpierw Ojczyzna – prof. Piotr Jaroszyński
  http://www.bibula.com/?p=49539

  Fikcyjne 10%. Czyli ilu Żydów zabili Polacy? – prof. Bogusław Wolniewicz
  http://www.bibula.com/?p=50105

  Polska kupuje węgiel od Australii
  http://www.bibula.com/?p=56041

  Polubienie

  • hjk 1 Maj 2012 o 10:57 pm

   Kto koordynuje antypolskie media http://www.youtube.com/watch?v=h3VnDPbT3hE&feature=player_embedded#!

   Polubienie

 18. Annah. 1 Maj 2012 o 7:24 pm

  5 dni wojny
  Posted by Dzieckonmp w dniu 01/05/2012
  Wielu ludziom zależało, by ten film nie dostał się do polskich kin.
  Film opowiada o odwadze międzynarodowych reporterów i Gruzinów, ukazując prawdziwą cenę militarnego konfliktu. Film został nakręcony w Gruzji w ciągu 6 tygodni. 5 dni wojny jest trzymającym w napięciu i poruszającym obrazem ludzi, którzy – ryzykując własnym życiem – każdego dnia przesyłają wiadomości z linii frontu.
  Podczas gdy naród walczy o przetrwanie, odważna koalicja prezydentów, na czele z prezydentem Lechem Kaczyńskim, leci do Tbilisi, ryzykując życiem w obronie Gruzji.
  Inspiracją do powstania filmu były prawdziwe wydarzenia, które rozegrały się podczas błyskawicznej, ale niszczycielskiej, pięciodniowej wojny między Rosją a Gruzją w 2008 roku.

  Polacy stanęli na wysokości zadania – od 27.04 film jest w naszych kinach! Dzisiaj trzeba pomóc w tym, by jak najwięcej osób mogło się o nim dowiedzieć.
  Film ten początkowo nie miał szansy na zaistnienie w Polsce. Dzięki determinacji paru osób, po wielu trudach, udało się wprowadzić film do 50 kin.
  Dzięki temu możemy się przekonać, że pierwszą ofiarą wojny jest prawda. Wojna z 2008 roku pokazuje siłę mocarstwa, niemoc lidera małego państwa oraz kluczową pomoc innych krajów (w tym krok naszego Prezydenta!).
  Film w całości został dedykowany Lechowi Kaczyńskiemu. W polskiej wersji językowej są fragmenty jego autentycznych wystąpień. Widziałem ten film – wiem, że jest dobry!
  Zobacz zapowiedź:
  Film jest potężną inspiracją do podjęcia tematu wolności. Po zobaczeniu tej autentycznej historii przekonasz się, że wolność została nam ZADANA i mając oczy szeroko OTWARTE – trzeba o nią dbać.
  Internauci!
  Zachęcam Was – idźcie do kina! Niech film, który wielu na świecie i w Polsce chciałoby zmarginalizować, stanie się hitem.
  I niech dalej inspiruje do walki o wolność. Wizyta w kinie w ten weekend jest kluczowa. Jeśli przyjdziemy – film będzie długo pokazywany. Jeśli nas nie będzie – szybko zostanie zdjęty z ekranów.
  Lista kin znajduje się tutaj:
  http://pierwszaofiarawojny.pl/lista-kin/
  Źródło: pierwszaofiarawojny.pl/

  Polubienie

  • hjk 1 Maj 2012 o 8:39 pm

   Na to w odpowiedzi PB:

   „Koniecznie rozplakatujcie po fejsbukach i in. narzedziach kontrolowanej manipulacji

   Pytanie do Andrzeja Sobczyka: to twoj pomysl czy polecenie z gory i od kogo? — jakby sie nie mozna domyslec!

   Takich (… cenzura hjk 🙂 ) co propaguja i polecaja ten film ze slowami zachwytu i że to prawda, nalezy oblac kublem lodowatej wody i zmusic do czytania faktow, np. o konflikcie balkanskim: „Masowe oszustwo o masowej przemocy”
   albo kto stoi NAPRAWDE za tym wszystkim (na pewno nie Watykan ani iluminaci!): „Judeocentrycy i masowe zbrodnie”.

   Film moze przedstawic co chce, lacznie z nadpisem, ze oparto go na autentycznych wydarzeniach!
   Tworcy filmu cynicznie graja na uczuciach religiozno-szczeropolskich, dedykujac film sp. Kaczynskiemu, narzedziu „Zachodu” w podjazdach na Rosje i Bialorus. Ukrainę urobili bez problemu, w czym pomogl m.in. Kaczyski. Dzis, kolorowe rewolucja na Ukrainie i w Gruzji, ktore poparl Kaczynski, stracily kolory, spoleczenstwa te probuja zrzucic jarzmo ‚zachodniej demokracji’.

   E-mail Sobczyka swiadczy o manipulacji przeznaczonej dla bezmozgowych Polakow. Sobczyk to niebezpieczny dla polskiej racji stanu oszolom albo agent dezinformacji.
   Niech sie dzieja dobre rzeczy, poczawszy od neutralizacji odmozdzonych wyskokow tego uzytecznego idioty!

   Tylko idiota uwierzy, ze propagandowy film przemycil sie do sieci kin w Polsce, zniewolonej przez tych samych, na zamowienie ktorych powstają takie filmy!

   Na spreparowane obrazy i donosienia dala sie nabrac wiekszosc Polakow, ze na Balkanach Serbowie sa ludobojcami. Tymczasem US-NATO wykanczalo Serbow, popierajac najemnikow islamistycznych i miejscowe ekstremy: chorwacka i muzulmanska. Tej ostatniej niepoparla wiekszosc: umiarkowani (slowianscy) muzulmanie bosniaccy. „Zachod” zastosowal na Balkanach metodę brygad smierci i podsycania tarc etniczno-religijnych (specjalnosc ‚naszego’ Zbigniewa Brzezinskiego), wyprobowana w Am. Pld. i do dzis stosowana w Iraku, Afganistanie, Pakistanie, Libii, Syrii…

   W efekcie „konfliktow balkanskich” (podobnie jak w kazdym z ww. wymienionych z przeklamaną w mendiach przyczyną i narzuconą przez „Zachod” wojną domową), najwiecej stracili Serbowie. Wygnano ich z etnicznych serbskich czesci Chorwacji, Bosni i z Kosowa — kolebki narodowo-religijnej Serbow. „Zachod” wprowadzil na ziemiach Serbow dwa nowe fanatyczne panstwa islamu: Bosnie i Kosowo, takze celem rozlamywania Europe Zach. kawalek po kawalku.

   Jesli kto wierzy i popiera ponizsza wredną propagandę o ataku „Gruzji” na Osetię Płd., zasluzyl na wygnanie ze swej ojczyzny. Bo do tego prowadzi wymanipulowana nienawisc podsycana do Rosjan i Bialorusinow oraz poblazanie roszczeniowcom ukrainskim. Niewykluczone ze ci sami sprawcy ‚zachodni’ co w Osetii Płd. przygotowuja wypedzenia Polakow: Slask, Kaszuby, duze czesci Ziem Odzyskanych dla niemieckich odwetowcow i rewizjonistow, czesci wsch. Polski dla ekstremy ukrainskiej…

   Piotr Bein
   Grypa666.wordpress.com
   PiotrBein.wordpress.com”

   Polubienie

   • monitorpolski 1 Maj 2012 o 11:18 pm

    Absolutnie to popieram. To nie Rosja zaatakowała Gruzję, lecz Gruzja Rosję na polecenie Izraela. Saakashwili jest szkolonym agentem CIA (czyt. Mossadu) a min. obrony Gruzji to czysty Izraelczyk. Zrobili sobie z Gruzinów testowe mięso armatnie. Dzięki ostrej reakcji Rosji nie doszło do konfliktu światowego.
    J. Kaczyński już wie jakie błędy czynił jego brat.

    Polubienie

    • hjk 2 Maj 2012 o 12:05 am

     Gdzieś czytałem, ze Gruzja miała być baza wypadową dla ataku na Iran i Rosji się to za specjalnie nie spodobało – pierwsze co zrobili, jak ta ‚wojna” wybuchła, to zbombardowali gruzińskie lotniska…

     Polubienie

     • rabarbarek 2 Maj 2012 o 12:18 am

      Monitor , to byl ” wymuszony” blad , a cala operacja tak jak piszesz , posiadala znamiona prowokacji. Saakaszwili i L. Kaczynski byli tylko aktorami w spektaklu przygotowanym zupelnie gdzie indziej i przez kogos innego. Mowi sie o tym malo i pokretnie .

      Polubienie

      • hjk 2 Maj 2012 o 12:25 am

       A i była historia z jakimś zamachem już wtedy, tylko jacyś ‚terroryści” nie trafili w kolumnę samochodów czy jakoś tak, POwcy podobno ubolewali…

       Polubienie

       • rabarbarek 2 Maj 2012 o 12:33 am

        Ostrzezenie !!!

        Polubienie

        • rob 2 Maj 2012 o 4:33 am

         http://rozdziobia-nas-kruki-wrony.klp.pl/
         toz to Kargulowa miedza 🙂

         Polubienie

  • Lakme 1 Maj 2012 o 8:57 pm

   „To co zrobił w Gruzji śp. Prezydent Lech Kaczyński to rzecz fenomenalna” – wywiad z Dariuszem Bohatkiewiczem, korespondentem wojennym TVP

   http://www.pomniksmolensk.pl/news.php?readmore=1765

   wiem, że wszyscy znają te słowa, ale warto je przypominać…

   Polubienie

 19. niePiSdulec 1 Maj 2012 o 8:16 pm

  monitor. co jeszcze napiszesz, by zwieść ludzi – antysemicki, oszołomski piśdzielcu?

  Polubienie

  • monitorpolski 1 Maj 2012 o 11:07 pm

   Widzę, że mamy przyjacielskie pozdrowienia!
   To ty do mnie dzwoniłeś dzisiaj o 4 rano i gdy odebrałem głośno oddychałeś jak zwierzę?
   „Oszołomski” jeszcze zniosę, bo tylko oszołomy czają co się dzieje, ale „antysemicki”?! W którym momencie? Przecież ja występuję w interesie prawdziwych żydów.

   Polubienie

   • hjk 2 Maj 2012 o 12:01 am

    Marek, to nie wyłaczasz komórki albo przynajmniej jej dzwonka na noc? A jak właśnie jakis oszołom zadzwoni?!

    Polubienie

   • Irol 2 Maj 2012 o 7:13 am

    Monitor, to daj adresik tego dyszącego ( z nienawiści) aszkenazyjczyka ( nie napisze przecież Żyda bo Aszkenazyjczycy to nie są Żydzi) to się pojawimy u niego i podyszymy razem :).

    Polubienie

 20. rob 1 Maj 2012 o 10:04 pm

  co to za goguś na tym zdjęciu!!? koleś w okularach za 10$, słuchawki z mikrofonem za 5$ i apartament 500-700 za m-c. Pracował dla NSA,,, -chodził po parkach i wyciągał reklamówki z psimi kupami do badan DNA,,hahaha. Malo tego, miał dostęp na każdy level na równi z prezydentem !!. Raczka rączkę myje nie sprawdziła się w jego przypadku i postanowił zostać powieściopisarzem – cóż za wspaniała wzruszająca historia.

  Polubienie

 21. rob 1 Maj 2012 o 11:44 pm

  @hjk nie chcialo mi wejsc pod >
  „Ratowanie bankrutów albo gra na czas, zanim zacznie się jakieś domino krachów w €ropie, pwnie czekaja do zakończenia tego naszego €2012 i olimpiady w Londynie…
  jesień moe być gorąca…”

  (przyjmijmy ze Rzym;)) chyba nie musi już tak bardzo kombinować, chyba wszystko już osiągnięte i przygotowane, teraz tylko dyplomacja (jaka ona by nie była) i naturalne, świadome wyhamowywanie rozwoju „wirusa” który pomógl im budowac domek z kart . Czy ktoś zaryzykuje wymianę fundamentów pod piramida czy tez będzie ja tylko remontował (przykręcając odkręcając śrubkę) to się okaże . moze jest tak, ze lepiej jest budować kopuły „fullerowskie”, na co niestety w wiekszosci nie jestesmy chyba przygotowani, bo -utrzymywani w zawiści, nienawiści i chciwości…. jak na razie ktos” chyba nam na to nie pozwoli. A wrażenie końca gry zawsze prowokować będzie ostatnich chciwców aby cos jeszcze wydusić (dla)

  Polubienie

  • hjk 2 Maj 2012 o 12:11 am

   Tak, ten „koniec gry” to by pasował, bo juz teraz te firmy budowlane bankrutuja, a miały dopiero po tym €2012.

   Ale to w ogóle jakiś przekręt, w stylu chutzpy, bo pamiętam jak w 2007 poszło info, ze dostaliśmy to €2012, wtedy akcje tych tam wiekszych firm budowlanych osiągnęły szczyty z nadzieja na kolosalne zyski z kontraktów na budowy stadionów i autostrad.
   A teraz, kiedy w zasadzie powinien być „czas żniw”, firmy bankrutują i kursy leżą prawie na dnie…
   Totalna perwersja i jakiś paranoiczny matrix, albo totalne złodziejstwo połączone jakimś kryminalnym brkaoróbstwem i partaniną, zeby nieoddane jeszcza autostrady juz się rozpadały???

   Polubienie

   • rob 2 Maj 2012 o 5:56 am

    kurwa,,, już 3 razy pisze na temat i cofam, kasuje żeby się nie rozwlec bo za dużo doswiadczen moich i innych. To jest miejsce Marka i gości a takie problemy to rozgryzać trzeba w zaciszu raczej dębowych pomieszczeń ,,,szkoda, mnie tez to wkurwia ,,,, na uspokojenie można dodać ze nadruk(nie dodruk) zielonego ścierwa zaczyna nie ogarniać ale to nie znaczy ze to jest pozytywna wrozba,, potrzeba przemyśleń, a nie szaleńczego biegu pod górkę,dobrej nocki sobie i pozytywnie naładowanego dnia tobie ~hjk życzę.

    Polubienie

   • Irol 2 Maj 2012 o 7:21 am

    Firmy bankrutują, bo żadna z nich nie dostała kasy za swoją robotę.
    Przekręt jest prosty:
    Przetarg wygrywa ‚swój’ czyli zazwyczaj ‚firma wydmuszka’ z prezesem, sekretarką i faksem.
    Do roboty bierze wielkich przegranych tak ustalając ceny, żeby minimum 70% kasy poszło dla ‚swoich’. Tamci odwalają całą robotę za 30% ceny zachowując oczywiście stosunek cena-jakość. Ogólnie to co zbudowano będzie się rozpadać za minimum 3 lata, nie dotyczy autostrad które rozpadają się już teraz. A potem jak już jest prawie zrobione kontrakt się zrywa powodując tzw. kaskadę ( wszyscy wykonawcy, dostawcy sprzętu, dostawcy materiałów, dostawcy czegokolwiek nie dostają pieniędzy za swoją część robót co automatycznie powoduje bankructwo). A cała kasa idzie na premię dla ‚swoich’. Oczywiście wszystko to jest możliwe tylko w kraju gdzie nie działają sądy- tzn działają jak za dawnych dobrych wzorów komunistycznych.

    Polubienie

    • hjk 2 Maj 2012 o 1:25 pm

     No ale kasa miała być „państwowa”…
     czyli „pewna”…
     nie jesteś w sitwie – kasy nie dostaniesz…
     Po prostu te firmy chyba teraz zamiast budować dalej, zasypią piaskiem i kruszywem urzędy, jak kiedyś śp. A Lepper czy górnicy oponami 😉

     Polubienie

 22. nowy84 2 Maj 2012 o 7:32 am

  Anonimowi chcą udostępnić dokumenty o istotach z innych wymiarów!!
  Dość kłamstw NASA

  Choć może być to fake to wg. mnie i tak ciekawy 🙂

  „…this is the beginning of the spiritual revolution, an evolution of mankind…”

  Polubienie

  • hjk 2 Maj 2012 o 1:21 pm

   Nie ma tu co „disclosować”, te istoty „z innych wymiarów” to znane od dawna demony …

   Polubienie

 23. rikopolo 2 Maj 2012 o 8:04 am

  hahahahahaha widzieliscie slyszeliscie Tusku w Szansie na Sukces hahahhaha http://www.sadistic.pl/donald-tusk-spiewa-vt114684.htm a tak udanego weekendu pozdrawiam

  Polubienie

  • monitorpolski 2 Maj 2012 o 12:55 pm

   Dobre!!

   Polubienie

 24. AQQ 2 Maj 2012 o 10:52 am


  Spotkanie grupy Chemtrails w Los Angeles – Transparenty na autostradzie 03.06.2011 [PL] najnowszy film od Wyspa333

  Polubienie

 25. wronski111 2 Maj 2012 o 12:09 pm

  wpis z 2 V
  http://moje-riese.blogspot.com/

  Polubienie

 26. Pingback: Wolna dyskusja.01-03.05.2012. « Zenobiusz's Blog