Monitorpolski blog zmienia dom

Monitorpolski blog zmienia dom

Właśnie pracuję nad nową domeną dla blogu Monitorpolski. Będzie miał nieco inny wygląd, ale nadal oparty na WordPressie. Równolegle z blogiem, pracuję nad nową stroną internetową o charakterze informacyjnym.

Tak więc nowa domena bloga to monitor-polski.pl

Tymczasem zapraszam do obejrzenia nowych materiałów wideo:

Uwaga, musimy pomóc Rafałowi Gawrońskiemu aby jak najszybciej wyszedł z więzienia. Po pierwsze jest skazany w sposób, który urąga demokracji i cywilizowanemu krajowi, jakim rzekomo jest Polska, po drugie – ma poważne problemy rodzinne. O Gawrońskim już niedługo więcej napiszę.

Uwaga: Strona Kontrowersyjne Kontrowersje została bezprawnie zamknięta!

oto mail jaki otrzymałem od administratora:
Całkiem niedawno pisałem do Ciebie – pisałem w sprawie mojej strony http://www.kontrowersyjnekontrowersje.pl. Zaledwie DWA TYGODNIE po tym jak otworzyłem stronę, czyli wczoraj strona została usunięta z sieci. Ostatni post jaki wstawiłem był o możliwych atakach terrorystycznych w Polsce podczas EURO2012.
Tekst był zaczerpnięty z https://monitorpolski.wordpress.com/2012/04/28/apel-elizeusza-nie-idzcie-na-stadiony/ – to może mieć w tym wszystkim jakieś znaczenie…
Zdążyłem niewiele napisać, ale nie wiem czy rozzłościł ICH całokształt, czy  coś konkretnego.
Więcej wyjaśniam na: http://niepoprawni.pl/blog/6289/posluchajcie-mnie-prosze-przez-chwile – zajrzyj tutaj proszę w wolnym czasie.
Jak chcesz możesz opisać moją sytuację – niech ludzie poznają kolejną historię i wyciągają wnioski. Coś się chyba dzieje i raczej coś złego (…)
komentarz monitorpolski: Jeśli strona została zamknięta interwencją jakiejś polskiej agencji rządowej, to oznaczało by, że tak jak w USA, mamy już w Polsce faszyzm. W faszystowskich Niemczech samowola władz przejawiała się na początku właśnie w paleniu niewygodnych książek, co się przerodziło w ludobójstwo – fizyczną eksterminację opozycji i ludzi nie pasujących do oficjalnej ideologii. Faszyzm jest prawnie zakazany w Europie, zatem jeśli taki proceder się powtórzy, można by „Polsce” założyć sprawę przed Trybunałem Karnym. Proszę o wasze komentarze na ten temat.
Ostrzeżenie na temat możliwych zamachów terrorystycznych w Warszawie nie było w żaden sposób niezgodne z prawem, szczególnie po tym co się wydarzyło na Ukrainie. Sądzę, że Mistrzostwa mogą być idealnym momentem dla zdestabilizowania sytuacji w Polsce. Apeluję – idźmy raczej na ryby, albo siedźmy w domach, a angażujmy się w ryzykowne sytuacje. Poza tym bojkot mistrzostw jest bojkotem tych, którzy zdominowali rynek polityczny i ekonomiczny w Polsce – wielkich korporacji globalnych.

W Kalifornii wszystko wymiera!

Fragment alarmującego e-maila od czytelniczki z Kalifornii – tam eksterminacyjna rola Agendy 21 jest już coraz bardziej widoczna.
(…) Sprawa GMO powinna byc polaczona z „Chemtrails” i krazyc jako jednosc. Przeciez trucizna w powietrzu i w nasionach to takie samo zniszczenie, choc z innych kierunków. U nas w Santa Monica juz nie ma ptakow, – kilka wron niszczycieli reszty zostaly. Nie ma pszczol, pajakow, mrowek, nocnych zwierzat , – w ogole inny swiat anizeli nawet kilka lat temu. Niestety, tu w szkolach nie ucza o naturze, wiec ludzie nawet nie widza tego braku, nie rozumieja wiec sie nie martwia.
Kiedys nocne ptaszki spiewaly. „Racoons” przychodzily do kuchni i delikatnie przyjmowaly kolacje ode mnie z reki. Sliczne zwierzeta. Przychodzily tez „opossums”. Karmilam ich ale nie z reki bo nie rozumialam ich zachowania. „Grubjays” przylatywali do kuchni na sniadanie ze mna z mojego talerza. Wiewiorek bylo duzo, ale szare jak szczury nie rude jak w Polsce. Teraz rzadko widac. Trucizna i wrony zniszczyly. W dodatku, miasto Santa Monica, – bez pojecia, rozsypali „contraceptive” trucizne ktora mialy zjesc (nie wiadomo dlaczego) male zwierzeta podobne do kretow i mieszkajace w ziemi, ale ta trucizne tez jadly ptaki i wiewiorki i inne zyjatka. Wiewiorki samiczki, ktore zostaly, dziwnie sie zachowuja, – jakby mialy malych i nawet jakby mialy mleko, ale nie maja i tez znikaja. Mnie to wszystko przestrasza. W dodatku, wiadomosc jest, ze duzo rekinow i „dolphins” zostaly ostatnio wyzucone na plaze w kilku czesciach swiata albo chore albo juz nie zyjace. A informacja o wielu tysiacach nie zywych ryb byla rozpowszechniona kilka miesiecy temu. Podobno ludzie coraz wiecej boja sie jesc ryb i cale przedsiebiorstwo rybne znika. A Gulf of Mexico tak zatrute, ze ryby, ktore dotychczas wytrzymaly maja dziwne rany na sobie. Alarm na calym swiecie !

Reklamy