Rense i Rifat o „chodzących małpach” czyli prawda o różnicach genetycznych poszczególnych ras na Ziemi

Uwaga, poniższy skrót tłumaczenia rozmowy Jeffa Rense (USA) z Timem Rifatem (Wlk. Brytania) może zawierać treści, które niektórzy zinterpretują jako rasistowskie. Nie znaczy to, że wszystkie analogie pomiędzy zachowaniem tzw. uchodźców i małpami nie są prawdziwe. Dowodem są nagrania wideo napadów i gwałtów dokonywanych przez tzw. „imigrantów” w zachodniej Europie. Podobnie jak Rense i Rifat uważam, że tzw. „uchodźcy” są w części armią najemników, którzy mają dokonać aktu zniszczenia Europy. 

Jeff Rense: Informacja, którą dostałem to że Europa przygotowuje się na drugą falę tzw. „imigrantów”. Powinniśmy przestać nazywać ich „imigrantami”, „uchodźcami”, oni są nielegalnie szmuglowani jako armia najeźdźców, mimo, że nie są uzbrojeni. Zajmują pozycje w Europie, a broń zostanie im dostarczona w kontenerach, które za nimi jadą. Zapamiętajcie moje słowa, to samo jest planowane odnośnie USA. (…) Pani Merkel, która pochodzi z Polski, komunistka z oczywiście żydowskim pochodzeniem, jest po prostu żydówką, nienawidzi Niemiec i nie ma z nimi żadnych więzów co wynika z jej działań, ta kobieta jest ekstremalnie niebezpieczna dla Europy i tego co pozostało w niej stabilnego. Jedyny sposób w jaki może ona ocaleć politycznie to przez korupcję i oszustwo. Nie ma innego sposobu by się ostała.
Pamiętajcie, że druga fala jest już w drodze. Chciałbym porozmawiać z Timem jeszcze o dzisiejszym oświadczeniu RBS, światowym banku Szkocji, w którym przekazano wszystkim swoim inwestorom by sprzedali wszystkie akcje, innymi słowy by się pozbyli wszystkiego co mają.

Tim Rifat: Widzę zmiany w tym jak Europejczykom pierze się mózgi, by uważali te hordy młodych, niewykształconych migrantów, bez żadnych umiejętności…

JR: To są wojownicy, oni są w wieku do wojowania..

TR: … by uważali ich za biednych uciekinierów, a nie ekonomicznych pasożytów.

JR: A może średniowiecznych dzikusów?

TR: Europa staje się Trzecim Światem, gdyż już w takich miastach jak Kolonia, Hamburg, Sztutgart i innych niemieckich miastach, te hordy popychają kobiety, macają ich piersi, ściągają im majtki, wkładają ręce do pochwy, gwałcą je – wszystko to w biały dzień. Prostytutki medialne ujawniły ponad 600 przypadków molestowania seksualnego i rabunków w Kolonii, Hamburgu i w 60 czy 70 innych miast. To są tylko te, o których się mówi. To samo się dzieje w Szwecji, tam robią to nawet z dziewczętami 12, 13, 14 i 15-letnimi, co jest ukrywane przez szwedzki rząd.

JR: Szwedzki rząd to ukrywa, ten sam sposób działania jak w przypadku wydarzeń w Kolonii…

TR: Już w 2015 roku [w jednym z niemieckich miast] gang Pakistańczyków tego samego sortu gwałcił kobiety, robił z nich niewolnice seksualne, i cha, cha, na „szczęście” niemiecki rząd sprowadził oficjalnie 1,1 miliona tych kreatur, a do tego są jeszcze setki tysięcy legalnych imigrantów, tak więc dochodzi do momentu gdy żydowski rząd już nie będzie mógł dłużej ukrywać tych faktów. To oczywiście powoduje nerwowość i białych – są już doniesienia o gangach białych, którzy napadają na cudzoziemców…

JR: Muzułmanów, muzułmanów…

TR: Niekoniecznie, bo w Koranie nie ma nic co by kazało im gwałcić kobiety…

JR: Ale jak się ich zapytasz, to powiedzą że są muzułmanami.

TR: To są dzikusy z Trzeciego Świata…

JR: Czy oni nie zostali tu przysłani z Ciemnych Wieków podróżą w czasie?

TR: Nie, mamy tu do czynienia z czymś podobnym, o czym napisała na Twitterze agent Dept. Stanu Sparrow (?) która była w południowej Afryce, że widziała jak „czarnuchy” (Negros) zostawiali zasyfioną plażę po sobie – nazywała ich „chodzącymi małpami”. To co się dzieje w Niemczech jest czymś podobnym, to są używając jej języka, to są „chodzące małpy”, które zachowują się jak szympansy – jak one w gangach napasają na mniejsze szympansy rozdzierając je na strzępy itd. Tak więc przejawiają oni cechy charakterystyczne dla szympansów, od których zapewne pochodzą. Muzułmanie nie mają zwyczaju gwałcić w gangach ludzi, którzy cię goszczą. Tak więc to nie są muzułmanie, nie ma śladu charakterystyki i zasad funkcjonowania muzułmanów u tych śmieci. We wierze muzułmańskiej nie ma czegoś takiego jak napady czy gwałty na osobach, którzy cię goszczą. (…) Są to po prostu „chodzące małpy” i tak się zachowują.
Należy więc zapytać, czy jest to wina genetyki czy nie jest to przypadkiem wina tego, że ten program jest wpisany w DNA u negroidów, semitów, Afgańczyków, Persów czy Kurdów. Dlaczego takie rzeczy nie dzieją się u białych? Kongresman partii Tory Letwin w raporcie odnośnie rozruchów czarnych w latach 80-tych napisał o białych, że jeśli się im da pieniądze, to wydają je na narkotyki i dyskoteki, a negroidzi są genetycznie predysponowani do rozruchów.

JR: nie sądzę by to było winą tylko genetyki.

TR: Ale jest to udowodnione, że nagroidzi, semici i cała reszta jest genetycznie predysponowana do zachowań podobnych do szympansiego szału. Wystarczy porównać nagrania szympansów i tego co się działo w Kolonii, gdzie białe kobiety były atakowane, gwałcone i rabowane do hord szympansów, które napadają na inne i dosłownie rozrywają je na strzępy, by uznać to co mówi eugenika, że negroidzi, semici i im podobni są genetycznie predysponowani do dzikich zachowań i że to są chodzące małpy.
A Niemcy importują ich miliony, co przyniesie kolaps Europy.

JR: Dla mnie jest to cofnięcie się o tysiąc lat wstecz. Wyjaśnijmy jedną rzecz – wspomniałeś o „semitach”. Można pomyśleć, że chodzi o żydów. Nie, to nie są żydzi, są to mieszkańcy Środkowego Wschodu pochodzenia semickiego. Tak, niektórzy żydzi w Izraelu mają semickie pochodzenie, ale jest ich niewielu. Większość to Aszkenazyjczycy, z południowego Kaukazu, emigrowali do Europy i przeszli na judaizm ok 600-nego roku n.e. Nie mają wyglądu semickiego. Wystarczy spojrzeć na rząd Izraela, żaden z nich nie ma semickich rysów. Tak więc Tim mówi o mieszkańcach Środkowego Wschodu, nie o żydach.

TR: Używam terminów naukowych, by uniknąć krytyki ze strony prostytutek medialnych. Negroidzi z kolei są genetycznie predysponowani do tego szympansiego zachowania i to właśnie robią. Nie ma to nic wspólnego z Islamem.

JR: Ukrywają się za Islamem.

TR: Nie mogą się ukrywać za Islamem, gdyż ten zakazuje gwałtów i rabunków na ludziach, którzy cię goszczą.

JR: Ale zgodnie z Islamem masz tylko 3 szanse konwersji na tę religię, a jeśli tego nie wykorzystasz to ścinają ci głowę. To jest w Koranie.

TR: Można się sprzeczać czy Jihad jest częścią Koranu. Poza tym oni nie prosili tych dziewcząt o konwersję na Islam, oni po prostu je gwałcili i rabowali.

JR: A co jest w Talmudzie? Czym są goje? To jest bydło, które może być traktowane w ten sam sposób. Czy to nie jest interesująca paralela?

TR: Przecież żydzi którzy gwałcą i rabują białych przez system finansowy, nie chcą by biali rozliczali negroidów i semitów za gwałty i rabunki, gdyż robią oni dokładnie to samo co ta chazarska „forma życia”.

JR: Oni się tak samo zachowują, ale na o wiele wyższym poziomie.

TR: Teraz widać dlaczego lokalni Chazarowie chcą ukrywać te informacje, gdyż biali od razu skojarzyli by te podobne zachowania.

JR: Chazarowie stoją za tym wszystkim. Wspomniałeś o Szwecji, tego nie było nigdzie w mediach. Niemcy nadal leczą rany po tym masowym ataku seksualnym, gdzie jak pamiętamy niemiecka policja zaatakowała Niemców broniących atakowane kobiety armatkami wodnymi, szwedzki premier nazwał podobne ataki podczas filmowego festiwalu młodości w Sztokholmie „podwójną zdradą” kobiet i „wielkim problemem demokratycznym”.  Szwedzki komisarz państwowy obiecał, że przeprowadzone zostanie dochodzenie co do gangu w większości z Afganistanu – to nie są uchodźcy z Syrii, którzy molestowali 11 i 12 letnie dziewczynki podczas tego festiwalu – nie tylko w 2015 roku, ale także w 2014-tym. Chodzi o omacywania, gwałty, pobicia i napady. Coś jak u Billa Clintona. To co się dzieje w Szwecji jest ukrywane.
Ale Polacy się nie dają. Polacy mówią nie. Obawiam się, że ten rząd zostanie wsadzony do kolejnego samolotu, jak poprzedni który jak pamiętamy został w ten sposób usunięty. Polacy nie dają się omamić.
W międzyczasie Merkel zaprasza kolejny milion by wprowadzić Niemcy w kanał na zawsze.

TR: Nie zapomnijmy o 7 milionach rodzin tych „chodzących małp” z pierwszego transportu, które mają nadejść.

JR: Jeśli Niemcy nie powstaną i fizycznie nie powstrzymają, mówię o wojnie domowej…

TR: Europa zostanie rozerwana na strzępy, będzie to „świat Czadu”, co przewidziałem w twoich audycjach wiele lat temu. Mówiłem o zrównaniu Zachodu z Trzecim Światem przez użycie broni w postaci ludzi, „chodzących małp” – negroidów i semitów. Jeśli się dobrze wczytasz w ten raport ze Szwecji to dowiesz się, że średni czas w jakim negroid czy semita dostanie pracę w Szwecji wynosi 7 lat. Tak więc Szwedzi zamknęli granicę z Danią, gdyż mają już w tym roku 160 tysięcy zarejestrowanych i pewnie wielu niezarejestrowanych imigrantów. Tak więc najbardziej liberalny kraj w Europie zamknął granice właśnie ze względu na te negroidalne i semickie „chodzące małpy”.
To dlatego właśnie Żyd, który rządzi Zachodem broni tych ludzi, gdyż jest analogia pomiędzy zachowaniem tych ludzi i chazarskim rabunkiem poprzez drukowanie dla siebie pieniędzy i pobieranie za nie procentów. (…)

JR: Jak zobaczyłem skład tych „imigrantów” przybywających do Europy, że są wśród nich czarnoskórzy z środkowej Sahary, zadałem sobie pytanie – co oni chcą osiągnąć podciągając tych wszystkich ludzi pod syryjskich uchodźców? A było to na samym początku. Bo przecież w USA mamy czarnoskórych, którzy bardzo łatwo przechodzą na radykalny Islam, że to nie jest nawet już śmieszne. ISIS nie będzie miał kłopotów w rekrutacji w amerykańskich miastach.

TR: Oni wierzą w to, że im wcześniej nastąpi kolaps Zachodu, tym prędzej ziszczą się ich przepowiednie… (…)

JR: Zobacz jak syjonistyczne media określają Niemców, którzy wychodzą na ulice by chronić swoje kobiety – „prawicowymi gangami”, „zbirami”, „neo-nazistami”, a to nie jest prawdą. Są to niemieccy obywatele, najczęściej klasa średnia, którzy mają już dość tego, że się ich poświęca.

TR: Jak widać nawet zima nie powstrzymuje napływu, planuje się na ten rok około miliona.

JR: Donald Trump przysiągł usunąć wszystkich nielegalnych imigrantów, włączając w to Muzułmanów i wysłać ich do krajów, z których pochodzą. To nie ma precedensu, jest to najbardziej radykalne oświadczenie jakiegokolwiek kandydata na prezydenta w najnowszej historii. I wierzę, że to zrobi. Tylko to może ocalić ten kraj, jeśli nie zostanie prezydentem amerykańska Republika jest skończona. Hillary zostanie prawdopodobnie postawiona w stan oskarżenia, 160 agentów pracuje nad jej przypadkiem. Jest to wojna pomiędzy Obamą i Clintonami, o tym niewiele się mówi, ale jest poważna sprawa, jesteśmy na krawędzi poważnych konwulsji politycznych.

TR: To tak jak wydarzenia w Kolonii stały się przyczynkiem do poważnych konwulsji politycznych w Europie. Kraje Europy Wschodniej nie chcą już tych „chodzących szympansów” – negroidów i semitów, a przecież Niemcy chciały zmusić Wschodnią Europę do przyjęcia tych „chodzących szympansów”, co teraz stało się niemożliwe.  Tak więc plan Rotszyldów rozrzedzenia białej rasy za pomocą „chodzących szympansów” został zniszczony. Tak więc Rotszyldzi wrzeszczą w Londynie, Kolonia była dla nich koszmarem, dla ich planów socjalnej degeneracji białej rasy.

JR: Socjalna degeneracja białej rasy, absolutnie zaplanowana, nie powinniśmy się dać oszukać, że to była niekompetencja, to wszystko zostało tak pokierowane.

TR: Przez Chazarów, by przekształcić białą rasę w rzeczywistych gojów, w języku Chazarów – w bydło.

JR: W Talmudzie określa się nas mianem bydła, są tam wszelkie oszczerstwa na nasz temat, zezwala się na wszelkiego typu poniewieranie nas, w sposób w jaki jest wygodne chazarskim umysłom, mamy Koran, który jeśli ktoś nie przejdzie proszony po 3 razie na Islam, to jego głowę się odcina, jest tam zresztą wiele innych rzeczy, jak to że kobieta jest człowiekiem niższej klasy…

TR: Kobieta jest własnością mężczyzny w Islamie Jeff.

JR: I możesz mieć tyle żon, na ile cię stać, nie zapomnijmy o tym.

TR: Ale musimy zwrócić uwagę na genetyczną różnicę pomiędzy rasą białą, a pozostałymi, która wynika z tego, że w czasie epoki lodowcowej, biali mężczyźni musieli się szczególnie opiekować młodymi ciężarnymi kobietami z uwagi na presję surowego środowiska w jakim żyli, podczas gdy negroidzi, semici czy nawet Indianie w Centralnej i Południowej Ameryce nie mieli tak złych warunków. Tam kobiety były po prostu gwałcone, natomiast u białych, którzy umierali jak muchy w epoce lodowcowej, przetrwały tylko te plemiona, które opiekowały się młodymi matkami. Tak wiec tylko w programie genetycznym białej rasy jest zapisane by nie gwałcić młodych kobiet i nie traktować ich jak śmieci. Były one bowiem bardzo wartościowym elementem plemion w tym okresie.
O tym nie wolno mówić, gdyż jest „rasizmem” mówienie o różnicach genetycznych pomiędzy rasą białą i pozostałymi, a jak wiadomo mówili o tym otwarcie naziści ze swoją eugeniką…

JR: Która została stworzona w USA nawiasem mówiąc

TR: Tak, nauka jest rasistowska, ponieważ istnieje wielka różnica pomiędzy rasą białą i innymi, właśnie dzięki epoce lodowcowej. To dlatego u rasy białej kobiety nie pełnią roli niewolnic, ludzi niższej klasy, jak to jest u negroidów i semitów. (…)

JR: Dziwię się, w Niemczech nie ma jeszcze otwartej wojny domowej.

TR: Dzięki kontroli społecznej i kontroli umysłu instytutu Tavistock. Każdy kto to tym mówi otwarcie zaraz traci pracę jako „rasista”.

JR: Najbardziej rasistowscy ludzie na tej planecie to są mniejszości.  (…)

TR: Plan społecznej degeneracji Rotszyldów z Tavistock jest w ruinach, gdyż ostatnie czego chcieli to by biała rasa usuwała te „chodzące szympansy”, tak jak ostatnio pewna kobieta mówiła o tym by ich deportować na siłę i wysadzać na plaży północnej Afryki, ja też to proponowałem. Widać więc jak jest źle gdy poza mną nikt nie mówi o zagrożeniu kobaltem 60 i „świecie Czadu” – tzn. o konwersji zachodu do warunków takich jakie panują w  „gównianej dziurze” jaką jest ten afrykański kraj. A widać to przed naszymi oczami, tak więc na nic się nie zdaje masowe programowanie społeczne instytutu Tavistock, gdyż wydarzenia w Kolonii i innym miastach miały zbyt wielką skalę i ludzie mówią już otwarcie o różnicach w genetycznych predyspozycjach biały i negroidów i semitów. Rotszyldzi z Tavistock próbują powrócić zatrzymać tę tendencję i dalej realizować misję Tavistocka zalania Europy i Ameryki „uchodźcami”, ponieważ jest to „dobra rzecz” jest to „po chrześcijańsku” i „demokratycznie”. (…)
Ponieważ zachód jest żywiony gospodarką chińską, to z jej kolapsem, zaczyna się tam nagonka na tych skorumpowanych miliarderów. Finansowa zapaść pogłębia się już od dekad, to dlatego się mówi inwestorom by sprzedawali swoje udziały – „wielki wybuch” kolapsu finansowego się zbliża. Zachód nie potrafi już dłużej żywić Chin by tworzyć tę sztuczny wzrost ekonomiczny, dlatego więc wszystko to prowadzi do kolejnego finansowego załamania. (…)

Reklamy

15 responses to “Rense i Rifat o „chodzących małpach” czyli prawda o różnicach genetycznych poszczególnych ras na Ziemi

 1. AQQ 2 marca 2016 o 6:49 pm

  • AQQ 2 marca 2016 o 8:54 pm

 2. FrytkiZMajonezem 2 marca 2016 o 8:17 pm

  Co sie dzieje z strona monitor-polski.pl?

  A i mam prośbę czy mógłbyś mi usunąć ten żałosny wpis? 😀
  https://monitorpolski.wordpress.com/2012/04/13/oficjalne-obama-jest-oszustem/#comment-89607

 3. greg2014 3 marca 2016 o 8:34 am

  Słowianie 25 tys. lat temu:

  Po lewej oficjalna wersja, po prawej fakty archeologiczne.

 4. pamelatusk 3 marca 2016 o 11:11 am

  w moim mieście jest pełno śmieci nad rzeką i nie ma emigrantów, a biali również zachowują się jak szympanse nie obrażając zwierząt, wystarczy spojrzeć na dzieci w szkołach, czy stosunki między ludźmi w pracy – silniejszy ma zawsze rację https://youtu.be/RLT603XMr9Q
  rodzina jako sekta.
  mi się wydaję, że wystarczy dobre i sprawiedliwe prawo, równe dla wszystkich nacji a arabowie czy żydzi będą chodzili jak w zegarku i będa nam z ręki jedli 😉

 5. grzegorzadam 3 marca 2016 o 11:41 am

  Ale oni tu jada żyć na nasz koszt..
  Jak będą jedli to nasze, nie dołoża się pracą..
  Czy masz inne informacje @pamelo-tusk?
  ==wystarczy dobre i sprawiedliwe prawo, równe dla wszystkich nacji==
  Mrzonki..

  • sprawdzam 3 marca 2016 o 12:05 pm

   Dlaczego zmieniłeś nicka, gregor2014?

   • sprawdzam 3 marca 2016 o 12:06 pm

    greg2014 oczywiście miało być.

    • greg2014 3 marca 2016 o 12:16 pm

     Nie zmieniłem, pomyłka.

     • sprawdzam 3 marca 2016 o 12:18 pm

      łapka w górę, ode mnie 🙂

  • pamelatusk 4 marca 2016 o 11:08 am

   grzegorzuadam jeżeli ktoś żyje na nasz koszt to nie jest to dobre i sprawiedliwe prawo, to bezprawie. jeżeli jedna nacja może więcej niż inna, to powoduje nienawiść i kłótnie.
   ja jestem za równym traktowaniem każdej istoty

 6. greg2014 3 marca 2016 o 12:20 pm

  Poczytajcie za co odpowiada i jak ważna jest zwykła kamienna sól! :

  http://www.igya.pl/przeglad-diet/ciekawostki-zywieniowe/585-ile-wody-i-soli-potrzebujesz

  ==-Sól posiada wiele cudownych właściwości. Oprócz regulacji poziomu wody w organizmie sól pełni wiele innych funkcji. Wymieńmy niektóre z nich:
  -Sól jest silnie działającym naturalnym środkiem antyhistaminowym. Można ją używać do zmniejszenia intensywności ataków astmy. W tym celu połóż kilka ziarenek na język po tym jak wypijesz 1-2 szklanki wody. Skutecznością sól nie ustępuje inhalatorowi, przy czym nie wywołuje działania toksycznego. Jednak zanim położysz sól na język koniecznie wypij 1-2 szklani wody.
  -Sól jest skutecznym środkiem walki ze stresami fizjologicznymi.
  -Sól jest konieczna do usunięcia nadmiernego zakwaszenia środowiska wewnątrzkomórkowego, szczególnie w komórkach mózgu. Jeśli nie chcesz być ofiarą choroby Alzheimera, to nie przechodź na bezsolną dietę i nie pozwalaj lekarzom długo szpikować Cię preparatami moczopędnymi!
  -Sól jest krańcowo konieczna dla nerek w celu zniżenia poziomu zakwaszenia i wydalenia kwasu z moczem. Bez wystarczającej ilości soli w organizmie jego zakwaszenie nieuchronnie rośnie.
  -Sól odgrywa wyjątkowo ważną rolę w leczeniu zaburzeń emocjonalnych i afektywnych. Skutecznym zamiennikiem soli jest lit wykorzystywany w leczeniu depresji. Regularne spożycie niewielkiej ilości soli pozwoli uniknąć cierpień przysparzanych przez stany depresyjne.
  -Sól jest absolutnie konieczna do utrzymania poziomu serotoniny i melatoniny w mózgu. Kiedy woda i sól pełniąc obowiązki naturalnych antyoksydantów, oczyszczają organizm z toksycznych odchodów, nie musi on pozbywać się w tym celu niezastąpionych aminokwasów takich jak trytofan i tyrozyna. W dobrze nawodnionym organizmie trytofan nie jest zużywany na darmo i w pełni dociera do tkanki mózgowej, w której zostaje wykorzystany do produkcji serotoniny, melatoniny i tryptaminy – najważniejszych neuroprzekaźników o działaniu antydepresyjnym.
  -Sól odgrywa ważną rolę w profilaktyce i leczeniu raka. Komórki rakowe boją się tlenu, ponieważ są organizmami anaerobowymi. Mogą żyć jedynie w środowisku ubogim w tlen. Kiedy organizm jest dobrze nasycony wodą, a sól zwiększa objętość krążącej krwi pomagając jej docierać do wszystkich części ciała, tlen i aktywne lub „zmotywowane” komórki odpornościowe trafiają do tkanki rakowej i niszczą ją. Brak wody i soli tłamsi układ odpornościowy i aktywność jego komórek walczących z chorobami.
  -Sól jest najskuteczniejszym środkiem stabilizującym rytm skurczów serca. Wbrew istniejącemu błędnemu pojęciu o tym, że podwyższa ona ciśnienie krwi, w rzeczywistości sól w połączeniu z wodą sprzyja unormowaniu ciśnienia. Rzecz jasna wszystko zależy od proporcji. Niskosolna dieta przy nadmiernym spożyciu wody rzeczywiście może wywołać u niektórych ludzi podwyższenie ciśnienia. To bardzo prosty mechanizm. Podwyższenie ciśnienia staje się rezultatem braku ważnych wewnątrzkomórkowych minerałów, naturalnych komponentów nieoczyszczonej soli, absolutnie koniecznych do utrzymania ciśnienia krwi w granicach normy.
  Wtórnym powikłaniem diety niskosolnej może być astma. Jeśli pijesz wodę i nie spożywasz soli woda nie będzie zatrzymywać się w układzie krwionośnym w tej ilości, która jest konieczna do optymalnego wypełnienia naczyń krwionośnych. W jednych przypadkach może to doprowadzić do utraty przytomności, w innych wywoła zwężenie tętnic, a następnie skurcz oskrzelików – do takiego stopnia, że u człowieka podwyższy się ciśnienie krwi. Jedna lub dwie szklanki wody i odrobina soli – kilka kryształków na język – szybko i skutecznie uspokoją przyspieszony puls i kołatanie serca, a w efekcie końcowym obniżą ciśnienie krwi i usuną zadyszkę. Sól odgrywa niezwykle ważną rolę w normalizacji snu. Jest to naturalny środek nasenny. Jeśli wypijesz szklankę wody, a potem położysz na język kilka kryształków soli i będziesz trzymał je tam dopóki się nie rozpuszczą, to zagwarantujesz sobie spokojny sen. Nie kładź soli na język jeśli wcześniej nie wypiłeś wody. Częste wykorzystywanie samej soli może wywołać krwotok z nosa.

  Zwykła sól kuchenna, którą kupuje się w sklepach, pozbawiona jest towarzyszących jej pierwiastków i może zawierać dodatki typu cyjanitu, które czynią ją sypką, a poza tym aluminium, które zostało uznane za jednego z głównych winowajców choroby Alzheimera. Jeśli na opakowaniu zaznaczone, że w skład soli wchodzi aluminium, to w żadnym wypadku jej nie kupuj.

  -Sól jest ważnym w życiu każdego diabetyka elementem. Pomaga zrównoważyć poziom cukru we krwi i obniżyć zapotrzebowanie na insulinę u tych, którzy muszą regularnie wykonywać zastrzyki insuliny w celu unormowania poziomu cukru we krwi. Woda i sól zmniejszają stopień wtórnych powikłań związanych z cukrzycą.
  -Sól jest skrajnie konieczna do produkcji hydroelektrycznej energii we wszystkich komórkach. Wykorzystywana jest do miejscowej produkcji nieodzownej dla komórek energii.
  -Sól konieczna jest do podtrzymania funkcji przekazu i obróbki informacji przez komórki nerwowe w czasie całego okresu pracy komórek mózgu – od poczęcia do śmierci.
  -Sól jest absolutnie konieczna do absorpcji cząstek pokarmu w jelitach.
  -Sól odgrywa ważną rolę w procesie oczyszczania płuc z grudek śluzu i flegmy, szczególnie przy astmie, rozedmie i zwłóknieniu torbielowatym. Sól zmienia stan fizyczny struktury śluzu rozrzedzając go i ułatwiając wydalanie go z organizmu.
  -Sól na języku pomaga powstrzymać suchy kaszel, a woda nasila jej działanie.
  -Sól jest skrajnie konieczna do oczyszczania dróg oddechowych i zatok przynosowych.
  -Sól jest konieczna do zapobiegania dnie moczanowej i zapaleniu stawów.
  -Sól konieczna jest do zapobiegania skurczom mięśni.
  -Sól zapobiega zwiększonemu wytwarzaniu śliny.
  Osteoporoza również jest skutkiem deficytu wody i soli w organizmie. Ponad 20% rezerw soli w organizmie znajduje się w środkowej części kości długich i zwiększa ich wytrzymałość. Kiedy w diecie jest zbyt mało soli, organizm uwalnia sól zmagazynowaną w kościach aby mogła ona wziąć udział w osmotycznej regulacji zawartości soli we krwi. Możesz sobie wyobrazić skutki tego.
  Sól potrzebna jest do utrzymania atrakcyjności seksualnej i pociągu płciowego.
  Sól pomaga pozbyć się drugiego podbródka. Jeśli organizm odczuwa brak soli, to w rzeczywistości brakuje mu wody. Ślinianki odczuwają brak soli i zmuszone są do wytwarzania większej ilości śliny aby zapewnić wystarczającą ilość smaru dla procesu przeżuwania i połykania, a także aby dostarczyć do żołądka wodę konieczną przy rozszczepianiu pokarmu. Przypływ krwi do ślinianek wzmaga się i naczynia krwionośne zaczynają „przeciekać”, aby dać gruczołom wystarczającą ilość wody do produkcji śliny. Przesączająca się krew rozprzestrzenia się poza granicami ślinianek gromadząc się pod skórą podbródka, policzków i szyi.
  -Sól pomaga zapobiegać żylakom i powstawaniu wynaczynień („pajączków”) na nogach i biodrach.
  Morska sól i nieoczyszczona sól kamienna zawierają około 80 nieodzownych dla organizmu pierwiastków mineralnych. Niektóre z tych pierwiastków są potrzebne w minimalnych ilościach. Zwykła sól kuchenna, którą kupuje się w sklepach, pozbawiona jest towarzyszących jej pierwiastków i może zawierać dodatki typu cyjanitu, które czynią ją sypką, a poza tym aluminium, które zostało uznane za jednego z głównych winowajców choroby Alzheimera. Jeśli na opakowaniu zaznaczone, że w skład soli wchodzi aluminium, to w żadnym wypadku jej nie kupuj.
  ====

  Reszta w linku i ksiażce N. Siemionowej.

 7. greg2014 3 marca 2016 o 12:35 pm

  ==Przy astmie korzystna jest sól, a szkodliwy jest nadmiar potasu.
  Nadużywanie bananów, soku pomarańczowego i innych napojów o podwyższonej zawartości potasu może powodować ataki astmy, szczególnie jesli spożywa się je przed treningiem.
  Efektem może być wywołany aktywnością fizyczna atak astmy.
  W celach profilaktycznych spozyj przed treningiem trochę soli, która zwiększy zdolność płuc
  do wymiany powietrza i zmniejszy wydzielanie potu.
  Warto dodawać do soku pomarańczowego nieco soli, aby zrów noważyć rolę sodu i potasu
  w podtrzymaniu niezbędnej objętosci wody wewnątrz komórek i poza nimi.
  W niektórych kulturach soli się arbuzy i inne owoce, aby podkreslić ich słodki smak.
  Owoce te zawieraja bardzo duzo potasu.Dodanie do nich soli pozwala zrównoważyć
  działanie soli i potasu.
  To samo należy robić z innymi sokami. (…)==

  Dalej o nadciśnieniu, melatoninie, drugim podbródku, ‚ciastowatości, żylakach, nerkach i innych..

  Zwykła kamienna sól potrafi pomagać, jak lekarstwo, po 30 gr za kilogram. ..

 8. greg2014 3 marca 2016 o 1:33 pm

  http://gazetawarszawska.com/pugnae/2187-inwazja-islamu-pustym-koniem-trojanskim-zydowskiego-terroru

 9. Pingback: Czy da się uratować Europę?! „Inwazja trwa, miliony żołnierzy kalifatu już w drodze” | Ciekawe i niesamowite: zdrowie, wiedza, duchowość, psychologia, polityka i gospodarka