Zmiana serwera witryny monitor-polski.pl – czekamy

UWAGA: MONITOR-POLSKI.PL JUŻ DZIAŁA! ZAPRASZAM.

Wczoraj otrzymałem bezsensowną odpowiedź z home.pl na temat zablokowania mojej strony monitor-polski.pl (poniżej). Jest bezsensowna, ponieważ baza danych jest niedostępna i żaden informatyk nie dokona optymalizacji. Poza tym, zanim się komuś zamyka stronę z ok. 100,000 wchodzących na nią miesięcznie czytelników (różne IP) to wypadało by poinformować mnie mailem o „nadmiernym obciążeniu”, które zresztą ma miejsce od dłuższego czasu. Skryptów nie zmieniałem od ponad roku. 
Informatycy, z którymi współpracuję śmieją się z takiego tłumaczenia, twierdzą że na pewno doszło do ataku hakerskiego, a firma hostingowa nigdy się do tego nie przyzna by nie zrobił się szum, który mógłby spowodować utratę klientów. Proste.
Wynająłem więc serwer poza granicą Polski i czekamy na przeniesienie domeny – może to zająć do 48 godzin. Tak więc cierpliwości. Jeśli strona monitor-polski.pl nie pojawi się w sieci, będzie to znaczyło, że domena jest zablokowana, a to już inna para kaloszy.

Witam,

pragnę Pana poinformować, że dostęp HTTP do usługi serwer1319917 (bez wpływu na pocztę i FTP) został zablokowany administracyjnie z uwagi na generowanie nadmiernego obciążenia przez umieszczone na nim skrypty PHP oraz zapytania MySQL.

W zaistniałej sytuacji proponuję dokonać optymalizacji serwisów znajdujących się na wskazanej usłudze lub przeniesienie ich na wydajniejsze rozwiązanie jak np. serwer dedykowany.
Ofertę na tego typu usługi znajdzie Pan na stronie https://homecloud.pl

Po dokonaniu optymalizacji proszę o informację zwrotną w tym zakresie, na tej podstawie administracja podejmie decyzję o zdjęciu blokady.  

Jeszcze jedna rzecz na koniec. Od kilku godzin mam poważne problemy z domowym internetem (UPC) – modem co chwilę musi być resetowany. Powoduje to m.in. problemy z zalogowaniem się na mój kanał na YouTube. Osoba, która ma zdolność zdalnego widzenia powiedziała mi, że służby (czyt. mafia żydowska) będą próbowały odciąć mi wszelki kontakt ze światem zewnętrznym, stracę nawet możliwość łączności telefonicznej. Idźcie się walić parchy, ja się was nie boję!

Reklamy