Atak na domenę monitor-polski.pl

Z ostatniej chwili: Monitor-polski.pl już działa, ale to nie była banalna sprawa.

Tym razem zaatakowana została domena, nie wiemy jeszcze czy jest blokowana w Polsce czy też zaatakowano łączność serwera z domenami. Oto komunikaty jakie otrzymałem od obsługi technicznej:

Thu Mar 24 16:13:22 2016
Our engineering team is actively working to resolve connectivity issues
to our DNS servers. During this time you may experience issues resolving
domains hosted on our DNS. We will provide an update as soon as we have
more information.

Thu Mar 24 15:43:10 2016
Our engineering team is working to resolve connectivity issues to our
DNS servers. During this time you may experience issues resolving
domains hosted on our DNS. We will provide an update as soon as we have
more information.

Thu Mar 24 14:41:56 2016
Our engineering team is investigating reports of connectivity issues to
our DNS servers. During this time you may experience issues resolving
domains hosted on our DNS. We will provide an update soon.

Ostatni wpis wyglądał tak:

Dzisiaj Mehran Tavakoli Keshe ujawnia dla ludzkości technologię kosmiczną ukrywaną przez rządy

Otrzymałem to e-mailem: KESHE Event – Rozwój i pewne ujawnienia, które będą miały wpływ na wszystko.  Warsztaty odbędą się w czwartek 24 marca 2016 roku, począwszy od 9 rano czasu środkowoeuropejskiego (1 pm PST) Mehran Keshe z kosmicznego Instytutu Keshe Foundation będzie mówić o ważnych wydarzeniach Fundacji Keshe i pewnym ujawnieniu, które będzie dotyczyć wszystkich ludzi tej planety nie przegap tego wydarzenia! Ważne jest, aby każdy z nas na tej planecie! Wiedział co się dzieje!

Livestream transmisja na żywo:https://livestream.com/accounts/15210385/events/4353996
YouTube transmisja na żywo: http://www.youtube.com/c/KeshefoundationOrg/live zoom

================================

Transmisja się już rozpoczęła. Mehran Keshe postanawia ujawnić ludzkości najbardziej skrywane przez ludzi rządzących planetą tajemnice. To ta grupa kreuje podziały, wojny, zamachy. Wykorzystuje przez siebie tworzony pieniądz do kontroli. Wszyscy jesteśmy manipulowani nienawiścią – chrześcijanie w stosunku do muzułmanów, muzułmanie wobec żydów, itd. – na wszelkie możliwe sposoby. Ludzkość stała się zbyt wymieszana by taki stan mógł utrzymywać się zbyt długo, nie doprowadzając do zagłady. Mehran Keshe ujawnia więc dzisiaj technologię umożliwiającą każdej rodzinie podróż kosmiczną – daje jej możliwość ucieczki przed nadchodzącą katastrofą.

Religia stała się narzędziem manipulacji i tworzenia wojen. Atak idzie przede wszystkim na kraje muzułmańskie. Nienawiść do nich kreowana jest u chrześcijan przez żydów. Keshe zapowiada koniec judaizmu. Mesjasz się pojawił, a jest nim sam Mehran Tavakoli Keshe. Nie jest to jednak ten „mesjasz” o jakim marzyli żydzi. Ujawnienie technologii przez Keshe kończy także dominację innych religii z ludzkimi zwierzchnikami, na rzecz wiary w Boga. Keshe nie daje im wyboru czy mogą opuścić swoje stanowiska, po prostu zwalnia ich.

Z korzeniami żydowskimi, muzułmańskimi i chrześcijańskimi Mehran Keshe oświadcza, że to on jest Mesjaszem (podaje też niezrozumiałe określenie na mesjasza w islamie). To właśnie dlatego Mossad nie był w stanie go zlikwidować. Nie jest jednak takim „mesjaszem” jakiego oczekiwali żydzi. W rzeczywistości my wszyscy jesteśmy Mesjaszami, którzy z dniem dzisiejszym kończymy dominację zła, religii i przemocy. Albo się do nas przyłączycie, albo staniecie po przegranej stronie. Fundacja przejmuje kontrolę nad światem, a Fundacja to cała ludzkość.

W szczególności Keshe oświadcza, że z dniem dzisiejszym Izrael przestaje istnieć. Wywoła to wściekłość u niektórych żydów. Ale mają możliwość życia z nami w pokoju, a jeśli tego nie zrobią to przejdą do historii – zapomniani. Będzie to dla nich ciężkie, ale przyszedł rok 2016, o którym niektórzy wiedzieli, że będzie ich koniec. Wydarzenia w Syrii wskazują na ich desperackie próby utrzymania się. Tego typu próby nie są do zaakceptowania. Kończy się też pieniądz, a więc możliwość kontrolowania ludzkością. Od tej pory wszyscy jesteśmy równi.

W dzisiejszej transmisji Keshe ma ujawnić w jaki sposób ludzie mogą przetrwać w przestrzeni kosmicznej. Problemem jest to, że prawdziwym kolorem naszych emocji jest kolor czerwony.

Znających angielski proszę o pomoc w tłumaczeniu dzisiejszej transmisji.

=======================

Uzupełnienie: w audycji ujawniono m.in., że dzięki technologii teren elektrowni w Fukushimie został w całości oczyszczony z radioaktywności, na zdjęciach pokazano ludzi bez kombinezonów ochronnych na terenie elektrowni. Fakty te ujawnił inżynier, który pracował dla TEPCO i wprowadzał technologię Keshe – oczyszczania za pomocą tzw. „gansów” (gazy w stanie stałym) , głównie dwutlenku węgla. Niestety, technologia ta została utajniona przed Japończykami, którzy mogli by w bardzo prosty sposób oczyszczać swoje gospodarstwa, a nawet całe miasta. Ok godziny 12:50 naszego czasu transmisja od inżyniera została przerwana na skutek zewnętrznego uszkodzenia komputera…

Kropla wody z rozpuszczonym gansem dwutlenku węgla potrafi oczyścić z radioaktywności (i nie tylko) cały organizm człowieka, nikt nie musiał umierać na skutek skażenia. Ta technologia działa również oczyszczająco na rośliny – można ją stosować także w innych krajach gdzie zatruwa się nas tzw. chemtrailsami, czyli opryskami chemicznymi strontu, aluminium, boru itd. Rozpuszczone gansy likwidują choroby wirusowe, np. grypa jest uleczana w sposób natychmiastowy. Udowodniono to pokazując wyniki badań naukowych na myszach.

W poniedziałek zostaną przedstawione wyniki badań działania gansów na guzy nowotworowe – w bardzo szybki sposób zanikają. Rtęć i inne zanieczyszczenia ze szczepionek są też bardzo szybko neutralizowane! Wysiłki mafii farmaceutycznej szybko pójdą na marne. Nie muszę podkreślać co to oznacza dla ludzkości.

Reklamy