Znów atak na serwer monitor-polski.pl

Z ostatniej chwili:
Po zmasowanym ataku na moją stronę monitor-polski.pl (obecnie w remoncie) dzisiaj nastąpił atak na keshe.pl Polega on na tym, że pojawiają się filmy porno z podtytułem „Keshe”. Informatycy pracują nad rozwiązaniem tego problemu. Mój blog został zaatakowany po serii materiałów nt. technologii Keshe.

=======================

Uwaga, znów był atak hakerski na mój blog monitor-polski.pl. Jak stwierdzili informatycy, znów zaatakowano serwer, pojawiał się komunikat o braku połączenia z bazą danych. Mimo bardzo dobrych zabezpieczeń jakie umieszczono na serwerze hakerom udało się tam włamać. Ataki raczej nie idą z Polski, zresztą logi zostaną dokładnie przeanalizowane.

W związku z tym od jutra będzie prowadzony serwis instalacyjny najlepszych zabezpieczeń jakie są dostępne na rynku. Nawet jak się nam uda go odblokować, blog monitor-polski.pl zostanie wyłączony, a tymczasowo będę  publikował na blogu zastępczym na wordpressie, monitorpolski.wordpress.com. Ten serwis może być dość drogi, ale nie mamy raczej wyboru, jeśli chcemy nasz kraj zmienić – na ten blog wchodzi miesięcznie prawie 100,000 ludzi, więc nasze znaczenie nie jest małe nawet w skali kraju.

Ponieważ koszty idą w górę, a zarobki są żadne (już dawno zablokowano mi dochód z AdSense), bardzo proszę osoby, które mogą, o pomoc finansową. Numeru konta na razie publicznie nie podaję, jeśli macie chęć pomów, proszę o mail na monitorpolski@yahoo.com. Odeślę informację zwrotną z numerem konta. Dane wasze nie będą publikowane (chyba, że sobie życzycie), zresztą pieniądze można przesłać anonimowo. Dodam, że od kilku lat wspieram finansowo kilka osób działających dla dobra Polski i w związku z tym nie mam większych oszczędności.

Ataki następują po publikacjach na temat technologii promowanej przez Fundację Keshe, zresztą można się było ich spodziewać. Tak więc jest to kolejny znak, że zdecydowanie należy tę technologię wspierać i popularyzować.

Co więcej, założyłem wczoraj profil na Facebooku i już dzisiaj nie mogę umieszczać wpisów głównych, jedynie komentarze. Tak więc moja przygoda z fecebookiem nie potrwa chyba zbyt długo.

Pierwsza Konferencja Technologii Keshe odbędzie się już niedługo, prawdopodobnie w Warszawie z uwagi na możliwość zaproszenia posłów i ludzi świata nauki. Nikt z tzw. mediów nie zostanie zaproszony – ci ludzie powinni przejść do historii, za rany jakie wyrządzili społeczności nie tylko w Polsce, ale i na całym świecie. Zawiadomimy natomiast takie media alternatywne, jakie uważamy za niekontrolowane i patriotyczne.

Od dłuższego czasu informuję o cichej rewolucji jaka się dokonuje w świecie, tzn. o wprowadzaniu nowej technologii przez Fundację Keshe. Technologia ta nie tylko posunie o lata świetlne (dosłownie) ludzkość do przodu, ale przede wszystkim pozbawi władzy dotychczasowych oprawców – satanistyczną mafię Illuminati z banksterami i satanistycznymi rabinami na czele. Głośno o tym mówi sam Mehran Tavakoli Keshe, który musiał się kilka razy przeprowadzać by uniknąć śmierci. Jak twierdzi, Mossad nie potrafił go zlikwidować, gdyż jest wybrany przez Boga.

Tak, mogę się obawiać ataku fizycznego na moją osobę, choć z tego co już wiem o strukturze Wszechświata i nieśmiertelności duszy nic nie jest w stanie mnie przestraszyć i odciągnąć od postawionego celu. Podejrzewam, że już próbowano mnie zaatakować, ostatnio byłem w sposób dziwny bardzo rozchwiany emocjonalnie, nigdy się tak nie czułem, dość szybko jednak sobie z tym poradziłem. A to głównie dzięki znajomemu psychologowi, który mi uświadomił jakiego rodzaju broń służby wykorzystują aby atakować emocje.

Jeśli chodzi o samego Mehrana Tavakoli Keshe i jego Fundację – niezależnie od tego czy jesteście wierzący, czy też nie, można się zgodzić z jednym – że ta technologia faktycznie wywróci świat do góry nogami. W pozytywnym sensie tego słowa.

Przepraszam za niedopracowany wygląd tego bloga – nie miałem jeszcze czasu go udoskonalić. Komentarze można wpisywać po kliknięciu na poniższy link:

 

Reklamy

49 responses to “Znów atak na serwer monitor-polski.pl

 1. Stanisław 30 marca 2016 o 7:09 pm

  info poszło w świat, mam nadzieję że strona ruszy.

 2. PM24eu 30 marca 2016 o 7:41 pm

  Proszę zaprzestać stosowania cenzury prewencyjnej.
  Banuje Pan osoby które mają inne zdanie od Pana.
  Czy to jest prawdziwe dziennikarstwo???
  Człowieku opamiętaj się!

  • Oso 30 marca 2016 o 8:38 pm

   To po tan piszesz??? Idz gdzie indziej…

   • PM24eu 30 marca 2016 o 8:57 pm

    Piszę gdzie chcę, bo jestem wolnym człowiekiem! Jasne??? Niewolniku!

    • Ciekawyyy 31 marca 2016 o 4:22 am

     Za to na wirtualnym syfie czy innym polskojęzycznym onecie w zasadzie wszędzie nie ma cenzury prewencyjnej ?
     Tam posty giną masowo tak że nie jęcz PM24eu tylko pisuj tam gdzie nie banują i nie stosują jak to nazywasz cenzury prewencyjnej.
     Po za tym jak dotąd piszesz tu wręcz zawsze napastliwie retoryką fanatyzmu religijnego
     a nie odmiennym zdaniem.
     Lepiej wspomóż Admina finansowo wówczas wydzieli Ci jakiś niebanowalny kącik i na nim będziesz się pluł do woli 🙂

  • nowecant 30 marca 2016 o 9:26 pm

   To jego blog i może sobie banować kogo chce. Ja, jakbym miał swój, to też bym tak robił.

  • Jarema 2 kwietnia 2016 o 11:39 am

   Ty zmuszana do WSZYSTKIEGO formo zycia, do przebywania wsrod NAS ! nie masz naszego ZEZWOLENIA ! TO CO TU WYPISUJA JEST DLA ISTOT WYZSZEGO ROZWOJU (RZEDU)
   ( u was to nazywaja- za wysokie wibracje-) i ty niewiele z tego zrozumiesz ZATRZYMALES SIE NA POZIOMIE rozwoju 1D wlacz zapadki mozgowe- moze zaczna sie zamorealizowac !

 3. grypa666 30 marca 2016 o 9:31 pm

  Jeśli nie masz dochodu z AdSense, to czemu nie zostaniesz na WordPressie? Od 2009 mam(y) tam 2 blogi, bez większych problemów.
  Brak kontaktu z osobą może być z zupełnie in. przyczyn. Np. myślałem, że ubili Bjerknesa, a on robił w sztabie Putina i nie miał czasu na blog i mejle :)))
  Natomiast chyba ubili Roya Tov…

  • monitorpolski 30 marca 2016 o 10:23 pm

   Mają sposoby od Esterki począwszy…

 4. Marcin 30 marca 2016 o 9:34 pm

  I tu się właśnie zastanawiam, dlaczego akurat uwzięli się na Keshe. Wpisy Autora na ten temat są czysto informacyjne. Więcej energii dzisiaj otrzymuje się z APMów (mój APM 20-30km od lotniska potrafi zaświecić kilka LEDów), a technologia Keshe znana z udostępnionych planów, jeżeli w ogóle działa, wymaga jeszcze sporo badań (oraz nauki rysunku przez Projektanta) żeby mogła być zastosowana tak szeroko jak np. generator radioizotopowy.
  Co gorsza historia tych rysunków przypomina mi inną historię: Elektrofluidu, który przed wojną miał produkować bodajże niejaki Rychnowski. Miało to być rewolucyjne jako środek magzynowania energii i siła lecznicza, sam Rychnowski chętnie dawał pokazy oraz udostępniał właśnie niejednoznaczną dokumentacją, a gdy okazało się, że „elektrofluid” to po prostu skondensowana z otoczenia wilgoć odparowywana znów falami w.cz. z aparatury (wówczas było to już znane, choć mikrofal do gotowania użyto znacznie, znacznie później) pan Rychnowski zniknął jako sen jaki złoty.

  • monitorpolski 30 marca 2016 o 10:26 pm

   Marcin czy ty wiesz co piszesz, czy też piszesz co ci każą pisać.
   Technologia Keshe to nie energia w postaci elektryczności, to nie światełka, to nie napędzanie silników samochodowych. To zupełnie nowe podejście do fizyki, wykorzystanie esencji, która napędza ten cały świat – plazmy, orgonu, prany, eteru czy jak by to zwał. Zmieni to człowieka w istotę świetlistą, nadczłowieka. Na nic się zdadzą ich plany cyborgizacji, my po prostu wejdziemy na cholernie wysoki poziom, jaki od dawna reprezentują inne cywilizacje.

   • Henryk 31 marca 2016 o 10:27 am

    Wszystko pięknie , jak się to mówi , ale ja poczekam najpierw na udowodnione oszczędności konstruowanych Magravów . Bo kosmicznej technologi na razie nie widzę , chyba ,że czegoś nie doczytałem ? Tymczasem generator Bediniego działa dając realne korzyści .
    http://r-charge.net/Free-Energy_ep_56.html
    Naprawdę czekam na pozytywne potwierdzenie działania Magrava .
    Osobiście w tym roku planuję wykonanie małego efektywnego wiatraka .

    • damcio 1 kwietnia 2016 o 6:47 am

     Ta technologia zmieni świat na lepsze dużo miłości wam źycze bracia i siostry

    • Jerzy 1 kwietnia 2016 o 3:42 pm

     Ma Szanowny Pan na myśli silnik elektryczny podłączony do dwóch akumulatorów, czy może coś innego?

     Bo jak idzie o te akumulatory i silnik elektryczny, to w mojej szkole średniej kilkadzisiąt lat temu nauczyciel omawiał budowę i działanie silników elektrycznych. Nauczyciel ów prywatnie był konstruktorem hobbystą. I to wówczas dowiedziałem się – podczas omawiania silników zainstalowanych w trolejbusach miejskich – że silniki te posiadają ograniczenia ilości obrotów z powodu silnej nadsprawności powodującej takie zjawisko, że włączone bez ograniczeń kręcą kołem zamachowym coraz to szybciej i szybciej, aż się rozlecą. Skoro tak, to oczywistym pomysłem jest dołączenie do silników w odpowiednim miejscu prostownika i przeznaczonych do ładowania akumulatorów i wtedy… akumulatory będą zbierały tę dodatkową energię.
     Jeśli rozumiem na czymś takim polega pomysł „generatorów Bediniego”. Jeśli tak, to jest to zjawisko znane od niepamiętnych czasów, tylko nikt nie pomyślał jak je wykorzystać, bo nikomu nie przyszło do głowy, że może to być opłacalne.

     Pytanie tylko, czy tego typu konstrukcja jest rzeczywiście opłacalna i daje tę „dodatkową energię” w opłacalnej ilości.

     Natomiast niedawno spotkałem na jednym forum o „wolnej enrgii” wypowiedź konstruktora, który stworzył – jak napisał – „baterię Badiniego”. Jeśli dobrze zrozumiałem, nie ma tam żadnych części mechanicznych, są łatwodostępne materiały z odzysku, dzięki któym zbudował samoładującą się non-stop baterię i to wzmacnianą spryskaniem zimną wodą z kranu. Wprawdzie dającą niedużą róznicę potencjałów, poniżej dwóch woltów na sztuce. No ale gdyby nad tym popracować i zbudować takich kilkaset, odpowiednio podłączyć, dołożyć kilka cienkowarstwowych paneli na dachu, prostowniki, przetwornice i dobrej jakości wydajne akumulatory /te niestety ładnie kosztują i są strasznie ciężkie/, to wreszcie bez technicznych komplikacji rozwiazałoby sprawę całorocznej własnej energii dla domu jednorodzinnego. Ten brak komplikacji jest tu bardzo ważny, bo ew. naprawa urządzeń musi być bardzo szybka, z marszu i łatwa dla wszystkich domowników /jak „wymiana korków”/.

     Uprzejmie pozdrawiam

     • Henryk 1 kwietnia 2016 o 8:10 pm

      Bedini opatentował swoje rozwiązanie dość dawno . Rozwiązania można zobaczyć poczytując patenty https://www.google.pl/search?client=opera&q=John+C.Bedini&sourceid=opera&ie=UTF-8&oe=UTF-8#q=John+C.Bedini+patents
      Ciekawą rzeczą jest ,że można regenerować stare kwasowo-ołowiowe akumulatory jego pomysłem . Czy występuje i w jaki sposób nadwyżka energii jest to do sprawdzenia . Jeżeli dobrze zrozumiałem to tak . Planuję w pierwszej kolejności to przetestować ,gdyż rozwiązuje się wtedy problem drogich nowych baterii do planowanego wiatraka .

      A o wspomnianym ogniwie krystalicznym jest szeroka dyskusja np. tu http://hho-forum.cba.pl/viewtopic.php?t=458
      na youtube też dużo materiału .

      Mam pewne pozytywne doświadczenia za sobą odnośnie konstruowania prostych baterii z udziałem węgla aktywnego i grafitu . Domowym sposobem przymierzam się do baterii litowo-jonowych .
      Ludzie robią naprawdę ciekawe rzeczy grafen , superkondensatory …
      https://www.youtube.com/user/neatpete45/videos
      Na kanale tego człowieka jest też ogniwo krystaliczne tu

      Ciekawi mnie też temat
      http://mtalar.niedzwiedz.pl/ogniwo_sloneczne.htm

      Trochę czasu na to wszystko jest potrzebne . 🙂

   • bruno 31 marca 2016 o 11:02 pm

    To pokaż choć jedno takie działające urządzenie a nie przepisujesz tylko bzdury gdzie indziej zaczytane.

  • Jerzy 1 kwietnia 2016 o 4:23 pm

   Szanowny Panie,
   Generatory radioizotopowe, czyli innymi słowy elektrownie atomowe, to według mnie nie jest najszczęśliwszy pomysł. Już mniejsza o narastające koszty pozyskiwania materiałów.
   Ale jest to ryzykowne choćby tylko z powodu inwazji na Europę przedstawicieli pasożytniczej pseudocywilizacji muzułmańskiej, którzy mają w głębokiej pogardzie nasze Prawa Naturalne ludzi niewinnych, czyli Prawo do Życia, Prawo do Własności i Prawo do Wolności.
   Tacy ludzi z całą pewnością nie zawahają się wysłać siebie samych i nas razem z nimi na tamten świat przy pomocy terrorystycznego ataku na tego typu wielkie urządzenia.

   Ewidentnie przyszłość energetyki, to prywatna niezależna energetyka przydomowa.

   • Marcin 2 kwietnia 2016 o 11:00 pm

    Generatory radioizotopowe to rzeczywiście nie jest najszczęśliwszy pomysł w sytuacji, którą mamy. Ale jeżeli spojrzymy w przeszłość zobaczymy śmiałe projekty osiedlowych elektrowni czy wręcz samochodów z takimi ciepłymi przybytkami fizyki nuklearnej. Gdzie? Samochody zobaczymy w kapitalizmie, gdzie liczy się solidność wyrobu by klient go wybrał… no właśnie, taki samochód musiałby przetrwać w stanie jazdy ok. 50 lat, co bardzo nie podoba się producentom, którzy chcą przede wszystkim się nachapać jak jacyś komunistyczni partyjniacy. Osiedlowe generatory zaś w komunizmie, gdzie nie ma o co się spierać gdy wszystko jest wspólne, co nie podoba się właścicielom chcącym się nachapać jak jakaś kapitalistyczna burżuazja :). Problemem jest człowiek, projekt jest niezły. A co do cywilizacji muzułmańskiej, to wystarczy podbechtać do służby skinheadów by skutecznie usunęli zarówno mózg całej afery czyli żydowskich bandytów jak i narzędzia ich działań – afrykańskich migrantów. Ale tego nam media kontrolowane przez obrzezane zwierzęta nie pokażą.

 5. Pingback: Kolejny atak hakerski na Monitor polski 30.03.2016 | Ripsonar News

 6. maniek - Drugi 31 marca 2016 o 7:04 am

  …no dobra Monitorku – spróbuje Ci znowu uwierzyć – ciekawi mnie ten Keshe!…tylko czy te wibracje nie są za wysokie?…no ale cóz nie robi sie dla sławy – perspektywa zostania „swietlistym” – jest kusząca!/mam na pienku z paroma palantami!/…przyslij mi prosze – swoj nr konta to sie dorzuce!…

  • maniek - Drugi 31 marca 2016 o 7:15 am

   jeszcze jedno pytanie czy mail – to jest – ten monitorpolski@yahoo.com czy ten monitorpolski@yahoo.com. /z kropką na koncu com/

   • maniek - Drugi 31 marca 2016 o 7:19 am

    Nie rozpoznano adresu: „m o n i t o r p o l s k i @ y a h o o . c o m . „.
    Wpisz poprawnie adres e-mail.

    • tamtaradej 1 kwietnia 2016 o 3:00 pm

     a w jakimkolwiek adresie e-mailowym jest kropka na końcu?

     • maniek - Drugi 2 kwietnia 2016 o 10:25 am

      …jesteś geniusz…aboco?…w tym artykule -podany mail ma KROPKE na KONCU – zobacz sam!…na kilka prób wysłania maila dostawałem taką odpowiedz – jak powyżej!…widziałem rózne maile / nie przyczep sie przypadkiem,że nie pisze e-mail/ – tez z kropkami na koncu – moze prościej byłoby przeliterować maila – np – monitorpolski małpa yahoo kropka com – i pogrubić – chodzi w koncu o kase…wysyłałem rozne maile – czasami dostawałem bardzo niepoważne odpowiedzi – od monitora – tez!!…nie jestem w stanie stwierdzić – kto jest orginał – a kto klon – a kazdy znak ma znaczenie!…bużka!…

 7. Wodnik7 31 marca 2016 o 11:26 am

  Witam
  Polecam radionafali.com a tam podcast Synteza, zarówno odcinki archiwalne z pierwszej części jak i te z drugiej z tego roku. Tomek, prowadzący ten program, dzieli się wiedzą jak i praktyką, właśnie zrobił urządzenie wg Keshe, które działa. Mówi dokładnie jak co zrobić, gdzie popełnia się błędy itp. Mało tego, można do niego się zwracać jeśli utknęło się w jakimś punkcie, służy swoją pomocą. Poza tym jest też dostęp za darmo do przetłumaczonej na polski dokumentacji itp. Polecam jego program, najlepiej samemu sprawdzić. Pozdrawiam

  • Jerzy 31 marca 2016 o 4:28 pm

   Szanowny Panie Wodniku7,

   Niechże Pan poradzi Pana koledze czyli panu Tomkowi, żeby na powrót uruchomił obsługę MySQL. Bo optymalizując stronę zapewne niechcący ją wyłączył, no i teraz nikt radia już nie posłucha, zanim on jej nie przywróci…

   Wyskakuje komunikat: „Twoja konfiguracja PHP nie posiada włączonej obsługi rozszerzenia MySQL, która jest wymagana przez WordPressa.”…

   Uprzejmie pozdrawiam

   PS
   Ale jest sposób wejścia do materiałów przez archiwum, za pomocą: „web.archive.org”. Potem wpisać adres strony, >enter< i można czytać.

   • Wodnik7 31 marca 2016 o 5:47 pm

    Szanowny Panie Jerzy, Tomek to nie mój kolega ani znajomy w związku z tym nie mam z nim żadnego kontaktu.
    Pozdrawiam

    • Henryk 31 marca 2016 o 7:08 pm

     Narobiłem sobie smaku ,ale nawet przez http://web.archive.org/web/20160331174131/http://www.radionafali.com/2016/02/synteza-sprawy-techniczne/ nie otwiera się link .Strona główna tak http://web.archive.org/web/20160328005832/http://www.radionafali.com/

     może jakaś dodatkowa rada…

     • Jerzy 1 kwietnia 2016 o 2:19 pm

      Dopiero teraz zauważyłem, że nawet na web.archive.org wyskakuje ten sam komunikat po wklepaniu tam adresu >radionafali.com<.
      Jeśli się koniecznie chce posłuchać tych audycji pana Tomka: rozwiązanie chwilowe jest takie, że trzeba wejść przez archiwum Google /np. google.pl/. I stamtąd można sobie wejść na pliki dźwiękowe audycji "Synteza", z tym, że archiwum Google jest krókotrwałe i kasują. Mam te wszystkie pliki dźwiękowe zgrane na dysk ostatniej nocy stamtąd bez problemów. Wysłuchałem je straciwszy dużo czasu.
      Ów pan Tomek jest producentem tzw. healthpenów, czyli "leczących piór". To druciki okopcone i namoczone w wodorotlenkach i ziołach. Jak powiada, umiejętnie wykonana oksydacja powoduje pojawienie się zdrowotnych właściwości. Peny sprzedaje po trzydzieści funtów i jak powiada, czas oczekiwania przesyłki wynosi tylko tydzień. Podczas gdy pan Keshe handluje podobnymi – ale jak powiada pan Tomek gorszym- /i prawdopodobnie droższymi/ healthpenami, na które trzeba jednak czekać trzy miesiące, z powodu gigantycznego zinteresowania, ogromnei liczby zamówień i kolosalnych kolejek.

      Słowem Wielki Biznes!! Wielomilonowy! Kręci się.

      Jak idzie o użycie do potrzeb "wolnej energii", to na razie mało o tym było, bo pan Tomek zajmuje się głównie działalnością healthpenowo-zdrowotną, ma to – o wolnej energii – być w kolejnych odcinkach. Wszystko będzie do nabycia u pana Tomka za odpowiednią opłatą i są już robione listy zamówień. Adres do zamówień i wszelkich pytań do pana Tomka: info@radionafali.com.
      Póki co omawiał użycie cewek do wspomożenia samochodów i jak powiada: "samochody dosłownie lewitują w powietrzu". Trzymają się symbolicznie drogi, ale są bardzo lekkie, dosłownie fruną w powietrzu, oraz są lepiej sterowne a silniki nawet starych samochodów spisują się znacząco lepiej, co od razu słychać. Tak mówi, więc ma dzięki temu olbrzymią ilość zamówień.

      Jak idzie o te jego healthpeny, to jak powiada, są sto razy silniej działające od rezonatorów pana Taratajcio, co oznacza, że kupowanie tych ostatnich – o wiele droższych a znacznie gorzej oddziaływujących – jest zupełnie pozbawione sensu.

      Omawia też dokładnie sposoby produkcji wodorolenków i zasad zwanych przez niego "gansami" /inni zwa je też "ansami"/. Przestrzega aby wodorotlenków nie spożywać, ale nawet i nie dotykać gołymi rękoma, bo są żrące względnie ogromnie toksyczne /szkolna chemia uczy o tym od zawsze/.

      W odróżnieniu od pana Keshe, który zaleca modlitwy nad cewkami i "gansami" /gdyż inaczej nie działają zbyt dobrze lub wcale/, pan Tomek kpi z modlitwy, według niego nie ma sensu żadna modlitwa, Pan Bóg według pana Tomka nie istnieje, a istnieje tylko i wyłacznie plazma, która współdziała z grawitacją i w ten sposób stwarza cały istniejący świat.

      No cóż, jak dla mnie to bardzo interesujące i frapujące dziwactwo ma co przynajmniej bardzo głeboki i wyraźnie widoczny nieuzbrojonym okiem finansowy sens. Nie ma to jak biznes na wolnej energii, a już biznesowi na zdrowiu to nic już nie dorówna. Pożyjemy zobaczymy. Doswiadczenie życiowe uczy, że prawie zawsze w takiej sytuacji należy trochę poczekać, a wówczas można wiele zaoszczędzić i uniknąć wielkiego śmiechu zazwyczaj cynicznego otoczenia, wyśmiewającego ludzką naiwność.

      Jeszcze coś takiego:
      "Kolossal Keshe Katastrophe Finale, almost" :

      Obejrzeć, posłuchać, pomyśleć. Każdy sam podejmie decyzję.

      Uprzejmie pozdrawiam

      • Henryk 1 kwietnia 2016 o 7:09 pm

       Dziękuję za wyczerpujące streszczenie audycji . Na wcześniejsze pytanie odpowiem za ok. godzinę .

      • Henryk 1 kwietnia 2016 o 8:48 pm

       O taki rzetelny test mi chodziło ,niestety nie spodoba się niektórym osobom . Można się cofnąć w oglądaniu do samego początku od podłączenia po zakupie . Pokazane są nawet odkryte przewody miedziane ,aby zaobserwować ,czy zachodzą zmiany … hmm…

 8. Zainteresowany 31 marca 2016 o 9:33 pm

  Poprzez promowanie technologii wg Keshe Tomek z Syntezy w http://www.radionafali.com i monitor-polski.pl nacisnęli na odcisk grupie trzymającej tą technologię pod butem i stąd ataki na te strony objawiające się właśnie takimi komunikatami. Cierpliwości, mam nadzieję, że niebawem wszystko wróci do normy. Upowszechniajcie ile się da. Technologia jest dla Nas, a nie przeciwko Nam. Brawo Chłopaki !!!

 9. APA 1 kwietnia 2016 o 10:05 am

  Czy wy naprawde uwazacie ,ze im dacie rade „przez wszelkiego rodzaju servery ?
  Dla kogo te baheczki i podstepy ???
  Przeciez caly internet jest w ich rekach !
  Wiec nie udajcie glupiego i nie pytajcie o droge – to jedno.
  Drugie – gdy „uwala” komus strone to zakladaj dwie zapasowe i pisz dalej bez zbednych bajerow i upiekszen takze reklam i innych „pierdu,pierdu „.

  Jezeli chcecie wygrac z wrogiem i go pokonac , to wpierw nalezy go rozpoznac,pozniej walczyc z nim jego bronia , a zwyciezyc wlasna i to bardzo prosta – zwyczajnie WROGA OLAC !!!
  To radza wam ZOLNIERZE z krwi i kosci a nie cywil banda.
  Mamy nadzieje ,ze ten wpis przejdzie i to dla dobra wszystkich a szczegolnie dla wlascicieli stron .

  • APA 1 kwietnia 2016 o 10:07 am

   Jeszcze tylko to :
   Nie tworzcie bajek o sw.Mikolajach i bez dowcipow na 1 kwietnia (prima…).
   Polacy maja juz wiecej wiedzy na temat zydowskiego nasienia.

 10. think for yourself 1 kwietnia 2016 o 5:30 pm

  Mam healthpena keshe, z gansem Ayahuasca. Uzywalem go kilka dni ale plecy jak bolaly tak bolą. Nie twierdze, ze nie dziala – ale na plecy mi nie pomogl. Inna sprawa to ze sie garbie przed kompem caly dzien wiec pewnie na to nie pomoze nic.
  Ciekawe natomiast jest, ze jak go sobie polozylem blisko siebie przed spaniem to mialem takie jazdy ze pol nocy spac nie moglem. Bylo to mocno pozytywne uczucie, ciekawe refleksje same przychodzily mi do glowy a przy tym bylem 100% swiadomy (zadnego tripa jak po grzybach) i gdybym go nie odlozyl poza lozko to pewnie nie zasnalbym tej nocy. Wiec cos definitywnie w tym jest a kto nie wierzy to po prostu musi sam sprobowac a nie pieprzyc farmazony.
  Co do Syntezy to jestem w posiadaniu chyba wszystkich odcinkow (jakos kolo 44). Wiec jakby server Tomka nie wstal juz nigdy to moge sie tym jakos podzielic.
  Peace!

 11. rosomak 1 kwietnia 2016 o 7:37 pm

  co do radionafali.pl Tomek z syntezy wczorajszej mowil ze to zaden atak na jego serwer lecz konserwacja czy cos w tym rodzaju. I w ogole troche jest przeciwko monitorowipolskiemu.pl . jakies niesnaski . Lecz niech nie krytykuja nic nie robiacy tylko krytykujacy i czekajacy na gotowe bo jak cos to mozna sie wykpic taka postawa to zgoda na obecny stan rzeczy. (a ze mozna zakupic cokowlwiek to chwala za to ze sie komus chce podzielic – a jak za darmo dostaje material? , swa prace i czas? caly swiat uszczesliwi swa nedza?) Idealnym rozwiazaniem byloby wyczarowanie zlota z tej technologii jak mowil keshe tzn da sie – wtedy moznaby bylo zapomniec o problemach poki istnieje cos takiego jak pieniadz.
  Wiec nie narzekac nie krytykowac tylko dzialac! i dzielic sie wiedza bo to najwazniejsze.

 12. tomekbieniek 1 kwietnia 2016 o 9:24 pm

  Panie Marku 3mam kciuki za to aby monitor-polski jak najszybciej ponownie działał. Przy okazji dziękuje za poruszenie tematu mind control na swojej głównej stronie www Pozdrawiam

 13. Ania 1 kwietnia 2016 o 11:42 pm

  Tak sobie myślę….
  Może z tymi urządzeniami Keshe jest tak jak z różdżką.
  Jednemu chodzi w rękach, a drugiemu nie.
  Może działanie urządzenia zależy od synchronizacji umysł-ciało.

 14. APA 2 kwietnia 2016 o 7:04 am

  Moze jeszcze ZNAWCY do tego dodacie zamulanie komputerow i ich uszkadzanie zdalnie ?
  Kazdy sprzetowiec da wam cenne rady i uwagi ,oczywiscie nie za darmoche .
  Takze mechanik samochodowy ,ktory wie jak to sie teraz nagania do warsztatu samochody z nowoczesna elektronika i „kompem pokladowym”.
  Aaachhhh ! Ta wspolczesna nowoczesnosc „w domu i zagrodzie”, nie wspominajac o doktorach,weterynarzach i znachorach – badac sie na nowoczesnych aparatach/maszynach diagnostycznych prosto z hameryki i kontrolowac,zapobiegac i nie chorowac,nagonka trwa kasa sie kreci.
  Nowe programy antywirusowe juz w sprzedazy,wprowadzasz/programujesz – WYDATKUJESZ,nowy sprzet i kolejne programy kupujesz,biegiem po nowe blyszczace cacka .
  Nawet zwykla dzis zarowka swieci krocej niz ta stara z przed wojny ,ktora nie tylko dalej swieci ale i nie szkodzi na twoj organizm.
  NAJLEPIEJ ZARABIA SIE NA NAIWNYCH i GLUPCACH !
  REKLAMA DZWIGNIA HANDLU !

  Cale szczescie,ze nadchodzi znowu era narzedzi prostych.
  Chwytac za nie i na ogrodki ryc,kopac ,siac i sadzic WIOSNA o tym przypomina,
  wtedy i kregoslup lepiej sie zgina niz przed kompem .
  Powodzenia az do kremacji ,ta tansza od zwyczajowego pochowku !
  Ksiadz tez czlowiek,prezes partii nie gorszy.

 15. Jan 2 kwietnia 2016 o 7:56 am

  Te ataki to podpucha ,żeby tak myśleć jak Admin (To z powodu Keshe mnie atakują-!)
  Keshe to antychryst – niestety mądrzejszy i cwańszy od przeciętnego człowieka…

  • think for yourself 2 kwietnia 2016 o 1:34 pm

   A moze to jest podpucha, zeby admin tak myslal, ze oni tak mysla, ze on tak mysli ze oni myslą… Dajcie spokoj 😀 Radio na fali juz dziala i nie bylo zadnego ataku.

  • Henryk 2 kwietnia 2016 o 8:06 pm

   Damy radę.

 16. greg2014 2 kwietnia 2016 o 2:31 pm

  http://keshe.pl/
  Działa.

  ==Uwaga! Żydzi nie chorują na nowotwory

  Żydzi z Izraela nie chorują na nowotwory. Leczą się naturalnymi metodami, przez to ich umieralność na nowotwory jest stukrotnie mniejsza, niż na tzw. zachodzie.

  W 2004 roku z 7,4 mln osób zamieszkujących Izrael zmarło na raka… 152 osoby, co daje 0,4 osoby na dzień. W tym samym czasie w Niemczech zmarło 220 tys osób, czyli 601 osób dziennie.

  W Polsce w 2005 roku na nowotwory złośliwe (100 schorzeń) zachorowało 125,672 osoby, a w 2010 roku – 140,564 osoby, co daje 344 i 382 osób dziennie. W 2011 roku zachorowało 144 336 osób, co daje blisko 400 osób dziennie.

  Do tych statystyk państwa żydowskiego należy dodać niesamowity szczegół: te 0,4 osoby dziennie dotyczy… nie żydów, co jeszcze bardziej komplikuje sprawę. Z tego wynika, że judaistyczni żydzi wyeliminowali nowotwory.

  Uwaga!

  Zrobili to co najmniej w 2004 roku. Dzisiaj mamy 2016 rok.

  O co tu chodzi?

  Czyżby żydzi odkryli lekarstwo na raka?

  Nie, ponieważ nie ma lekarstwa na nowotwory, nigdy nie było i nie będzie. Coraz więcej specjalistów odważnie mówi, że wyleczenie nowotworów, to nie chemioterapia, radioterapia, skalpel tylko całościowe traktowanie organizmu pacjenta.

  To że słyszymy o leczeniu nowotworów naturalnymi metodami, czyli:

  Witamina B 17/leatrile/amigdalina – badania doktora John A. Richardson, które popularyzuje G. Edward Griffin. Filmy: Pokonaj raka.
  Witamina C – leczenie wlewami z askorbinianu sodu.
  Olej z konopi indyjskich – badania Christiny Sanchez, biologa molekularnego z Uniwersytetu Compultense w Madrycie.
  Soda oczyszczona, badania włoskiego lekarza Tullio Simoncini,

  oznacza, że nie jest to mrzonka, tylko prawda. Żydzi odkryli ją co najmniej kilkanaście lat temu.

  Powtórzę: żydzi nie używają chemioterapii, radioterapii, czyli „cudownych” metod wymyślonych w korporacyjnych laboratoriach. Gdyby stosowali te metody, to śmiertelność na nowotwory byłaby zbliżona do zachodnich.

  Żydzi stosują naturalne metody leczenia!

  Czy nasi onkolodzy nie wiedzą o tym?

  Jeżdżą po całym świecie, spotykają się z różnymi specjalistami i nigdy nie słyszeli o wyeliminowaniu nowotworów w Izraelu?

  Drodzy lekarze, czas skończyć z zabijaniem pacjentów!

  Obudźcie się z letargu, walczcie o uczciwość, bo kiedyś naród się upomni.

  Zapraszam na fragment audycji K. Szafranka.

  Protokół z konferencji, która odbyła się dnia 17.12.2008 w kancelarii adwokata Eryka Bryn Tvedt.

  Obecni: Erika Pilhar, Olivia Pilhar, Ing. Helmut Pilhar, Vera Rechenberg, Arina Lohse, Naczelny rabin dr Esra Iwan Götz 1, Bona Garcia Ortin, dr Ryke Geerd Hamer.

  http://martabrzoza.pl/rak/uwaga-zydzi-n … nowotwory/
  ==

  • Henryk 2 kwietnia 2016 o 8:14 pm

   Proszę trochę powagi. . . . i

   • greg2014 3 kwietnia 2016 o 6:09 pm

    Co nie pasuje?

  • sprawdzam 3 kwietnia 2016 o 8:46 pm

   W komentarzach

   https://martabrzoza.pl/rak/uwaga-zydzi-nie-choruja-na-nowotwory/
   z komentarzy

   Robert

   Uzupełnienie do artykułu:

   Fragment audycji K. Szafranka

   Protokół z konferencji, która odbyła się dnia 17.12.2008 w kancelariiadwokata Eryka Bryn Tvedt
   Obecni:
   Erika Pilhar
   Olivia Pilhar
   Ing. Helmut Pilhar
   Vera Rechenberg
   Arina Lohse
   Naczelny rabin dr Esra Iwan Götz 1
   Bona Garcia Ortin
   dr Ryke Geerd Hamer

   Uczestnicy konferencji spotkali się z powodu głębokiej troski,
   wynikającej z faktu, że tylko w Niemczech dziennie umiera 1500 pacjentów wskutek stosowanej dzisiaj chemioterapii i morfiny. Przy użyciu Germańskiej Nowej Medycyny prawie wszyscy Ci pacjenci mogli by przeżyć. Tematem niniejszej konferencji jest właśnie ten tragiczny stan rzeczy; uśmiercenie ogólnie 20 milionów pacjentów nie-żydowskiego wyznania, tylko w Niemczech.

   Uczestnicy konferencji stwierdzili co następuje:
   1. Germańska Nowa Medycyna jest znana od 27 lat. Zgodnie z artykułem zawartym w talmudzie, który po odkryciu Germańskiej Nowej Medycyny został napisany przez przywódcę ultraortodoksyjnego ruchu chasydzkiego Rebbe Menachem Mendel Schneersona, wszyscy żydzi powinni dbać o to, żeby pacjenci wiary żydowskiej byli leczeni zgodnie z zasadami Germańskiej Nowej Medycyny. Jej terapia osiąga 98% efektywności.

   2. Najstraszniejszym jest fakt, co potwierdził rabin dr Esra Iwan Götz, że zgodnie z tym artykułem, który dzisiaj stanowi część talmudu, powinno się uniemożliwić korzystanie z Germańskiej Nowej Medycyny pacjentom nie-żydowskiego wyznania. Według dr Esra Iwana Götza niepojętą rzeczą jest, nie tylko fakt, że wszyscy rabinowie poinformowani byli o słuszności Germańskiej Nowej Medycyny i dbali o to, żeby żaden pacjent żydowskiego wyznania nie był maltretowany przy pomocy chemioterapii i morfiny, ale również to, że wszyscy profesorowie żydowskiej wiary, a szczególnie onkolodzy, którzy stanowią większość, prowadzili dwa rodzaje terapii.

   3. A więc bojkot Germańskiej Nowej Medycyny nie wynika z niewiedzy, z pomyłki czy też z braku informacji, tylko jest celowym światowym ludobójstwem , co też potwierdził dr Esra Iwan Götz.

   4. W obliczu tej nieopisanej zbrodni, której ofiarą padło w ostatnich
   27 latach szacunkowo około 2 miliardów ludzi, uczestnicy konferencji uznają, że jest najwyższy czas, żeby to wielkie przestępstwo nazwać po imieniu i je ujawnić. Również wśród ludzi żydowskiego wyznania istnieją różne odłamy dobitnie dystansujące się od tej zbrodni. Do nich należy np. Word Union for Progressive Judaism, któremu przynależy dr Esra Iwan Götz.Dlatego wzywamy wszystkich rzetelnych ludzi do angażowania się w działalność mającą na celu doprowadzenie do zakończenia tego
   przestępstwa , aby również pacjenci nie-żydowskiego wyznania mogli oficjalne korzystać z Germańskiej Nowej Medycyny.Wraz z rabinem, dr Esra Iwanem Götzem prosimy wszystkich rabinów, a szczególnie onkologów: Przerwijcie nareszcie to przestępstwo, to światowe ludobójstwo na pacjentach nie-żydowskiego wyznania! Sandefjord, 17.12.2008
   Erika Pilhar
   Olivia Pilhar
   Ing. Helmut Pilhar
   Rechenberg
   Arina Lohse
   Bona Garcia Ortin
   rabin dr Esra Iwan Götz
   dr. Ryke Geerd Hamer
   Oprócz powyżej podpisanych zgodność potwierdza również adwokat Erik Bryn
   Tvedt
   Adwokat Erik Bryn Tvedt
   1 Naczelny rabin dr Esra Iwan Götz = Dr Iwan Götz jest psychologiem, żurnalistą, publicystą, prezydentem Rady Ludowej i Federalnej Rady Niemiec, uzdrowicielem i naczelnym rabinem. 20 lat był specialnym agentem MfS (Ministerstwo Bezpieczeństwa Państwowego Niemieckiej Republiki Demokratycznej) w Dreźnie oraz razem z Putinem agentem Komitetu Bezpieczeństwa Państwowego ZSRR.
   2 Rebbe Menachem Mendel Schneerson -ur. 18 kwietnia 1902 w Nikołajewie, zm. 12 czerwca 1994 w Nowym Jorku) – rabin chasydzki, siódmy i ostatni przywódca duchowy ruchu chasydzkiego Chabad-Lubavitch. Dziś, ponad dziesięć lat po jego odejściu w czerwcu 1994 roku, Chabad jest nie tylko
   największym ugrupowaniem chasydzkim, ale być może najbardziej wpływową żydowską organizacją na świecie. Lubawiczerowie ChaBaD są dla judaizmu tym, czym McDonald dla gastronomii mówią o nich z przekąsem przeciwnicy. Są wszędzie. Mają swoje biura w prawie 110 krajach na wszystkich kontynentach. Nie ma ich tylko w krajach arabskich,poza Tunezją w większości wrogich Żydom, a poza tym w Polsce, tym największym żydowskim cmentarzu jak miał stwierdzić ich przywódca Menachem Mendel Schneerson
   3 World Union for Progressive Judaism, WUPJ największy w skali
   światowej ruch żydowski, działającym w 42 krajach, na 6 kontynentach. Unia została założona w 1926 roku w Londynie, jej siedziba mieści się w Jerozolimie, a biura regionalna znajdują się w Londynie, Moskwie i Nowym Jorku.

   źródło: https://www.youtube.com/channel/UC8WI4dcN0zhCbZzL0GSVMJg

   ∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞
   Inne komentarze są też ciekawe.

 17. greg2014 3 kwietnia 2016 o 8:51 pm

  Henryk twierdzi, że nie ma w tym powagi.. 😉

 18. Graża 4 kwietnia 2016 o 12:17 pm

  strona nie monitor-polski.pl nie działa, u mnie jest taki komunikat: wymagane uwierzytelnienie, podaj nazwę i hasło, Twoje połączenie z tą witryną nie jest prywatne.

 19. greg2014 4 kwietnia 2016 o 12:45 pm

  Jeszcze mail, nr tel., adres i rozmiar buta..