Odpowiedź od Fundacji Keshe w.s. Pierwszej Konferencji Technologii Keshe

Widać już, że Konferencja dojdzie do skutku. Jest zainteresowanie ze strony Fundacji, czekam na odpowiedź z zezwoleniem publikacji naszej korespondencji.
Potrzebujemy jeszcze więcej chętnych by móc zasponsorować przyjazd przedstawiciela – będą oczywiście koszty przelotu (być może z Dubaju) opłata za 1-2 noce w hotelu, koszty jego pobytu, wynajęcie sali na 2 dni w centrum Warszawy, opłata za tłumacza, itd.

Jak na razie mamy ok. 40 osób chętnych. Wiadomo, że z uwagi na niepasujący komuś termin, pewne osoby odpadną, zatem proszę o nadsyłanie zgłoszeń na monitorpolski@yahoo.com lub kontakt@keshe.pl
Proszę zatytułować mail KONFERENCJA KESHE, to nam ułatwi sortowanie.

Atak na monitor-polski.pl oraz Radio na Fali jest dowodem na to, że ciemne siły nie chcą pozwolić na rozpowszechnienie tej technologii. Naszym zadaniem jest jak najszybsze opublikowanie schematów i zasad tworzenia Magrav-ów, urządzeń plazmowych do redukcji bólu i szybkiego usuwania chorób, urządzeń do natychmiastowej komunikacji, systemów naprawy DNA w roślinach i ziarnach DNA, tworzenia gansów itd.

Mamy nadzieję, że podczas Konferencji powołany zostanie polski oddział Fundacji Keshe i to on prowadził będzie dalej działalność promocyjno – naukową.

Reklamy

11 responses to “Odpowiedź od Fundacji Keshe w.s. Pierwszej Konferencji Technologii Keshe

 1. greg2014 31 marca 2016 o 1:48 pm

  ==Rząd chce nadać obcym wojskom uprawnienia Sił Zbrojnych RP
  Rząd zaproponował wprowadzenie zmian w ustawie o pobycie wojsk obcych na terytorium RP, które zakładają m.in. możliwość nadania siłom obcych państw takich samych uprawnień jak te, które przysługują polskiej armii. Decyzje o tym miałby podejmować prezydent na wniosek szefa MON, bez konsultacji z Sejmem. (….) ==
  http://www.kresy.pl/wydarzenia,bezpieczenstwo-i-obrona?zobacz/rzad-chce-nadac-obcym-wojskom-uprawnienia-sil-zbrojnych-rp

 2. ROMEK 31 marca 2016 o 7:58 pm

  Przed powstaniem obozu koncentr. dla goi powinniśmy przystapić do produkcji urzadzeń wolnej energii

 3. kierownik.karuzeli 31 marca 2016 o 9:41 pm

  czy nie macie nic naprzeciwko, abym się zapisał, z tym, że nic poza wkładem finansowym nie wniosę? interesuję się ogólnie technologią free energy.

  • monitorpolski 31 marca 2016 o 11:18 pm

   Zapraszamy każdego. Jest już ok 50 chętnych, ale wiadomo, że ktoś zawsze odpadnie, bądź to z uwagi nie niewygodny termin, bądź z przyczyn losowych.

  • mirek 31 marca 2016 o 11:37 pm

   90% osób bedzie takich jak ty 😉

 4. komentator 3 kwietnia 2016 o 9:45 am

  Dajcie se spokój.
  Keshe to manipulator. Ma zadanie, zniechęcić wszystkich ineresujących się wolną energią. Ludzie się podniecają, wydają kupę kasy i przede wszystkim czasu na budowanie tego nie działającego badziewia.

  Technologia już jest, ale jej Twórcy nie mogą jej ujawnić, bo zostanie ona przejęta przez światową lichwę i wykorzystana przeciwko ludzkości. W tej chili marne są szanse na jej ujawnienie.

  • kierownik 3 kwietnia 2016 o 11:58 am

   Najlepszymi manipulatorami są/byli Rokefellerowie czy Rotschildowie

   • komentator 4 kwietnia 2016 o 8:15 am

    A myślisz, że dla kogo pracuje Keshe?

    • kierownik 4 kwietnia 2016 o 10:26 am

     na 100% nie dla twoich mocodawców 🙂

 5. Remiporter 3 kwietnia 2016 o 12:00 pm

  Panie Marku.
  Czy posiada Pan konto walutowe?
  Niestety nie będę mógł przyjechać na konferencje,ale chciałbym przesłać pieniądze.

  Pozdrawiam wszystkich bez wyjątku.:-)

  • monitorpolski 3 kwietnia 2016 o 12:58 pm

   Jutro, tj. w poniedziałek postaram się otworzyć konto walutowe. Każda pomoc jest teraz wskazana, ja robię co mogę w granicach moich możliwości, bo jest sporo osób walczących o Polskę bez środków do życia. Jeśli coś zostanie to im przekażę.