Tworzenie Judeopolonii idzie pełną parą?

Poniższą bardzo ważną informację otrzymałem e-mailem. Należy zadać pytanie czy są w tym jakieś nieprawidłowości prawne – niezgodność z Konstytucją, bezprawne głosowanie, podstęp, konspiracja? Jeśli się takowe udowodni, to ustawa jest nielegalna, a ci, którzy ją wprowadzili powinni być postawieni przed Trybunał Stanu za zdradę Ojczyzny.

Wniesioną w ostatniej chwili przez PiS poprawką Żydzi wykupią polską ziemię!!!

Zadbano o interes żydowski pod osłoną totalnej zadymy z TK i dopełniaczami. Ziemia polska w żydowskie ręce poprzez Związek Gmin Wyznaniowych Żydowskich w Rzeczypospolitej Polskiej.

„Sejm uchwalił ustawę wstrzymującą sprzedaż państwowej ziemi na 5 lat i zmieniającą zasady obrotu gruntami rolnymi”

http://wiadomosci.onet.pl/kraj/sejm-uchwalil-ustawe-wstrzymujaca-sprzedaz-panstwowej-ziemi-na-5-lat-i-zmieniajaca/ptf9pz

z wrzuconą w ostatniej chwili przez PiS poprawką pozwalającą m.in. (i głównie o to chodzi) na nabywanie ziemi rolnej przez „Związek Gmin Wyznaniowych Żydowskich w Rzeczypospolitej Polskiej”.

[Czytaj też „Ustawa z dnia 20 lutego 1997 r. o stosunku Państwa do gmin wyznaniowych żydowskich w Rzeczypospolitej Polskiej.” http://isap.sejm.gov.pl/DetailsServlet?id=WDU19970410251 ]

Podaną o tym na Onecie (a i w innych ich mediach) informację – wraz z pytaniami posłów – tak pokręcono i tak przekierowano, aby nie wymienić istniejącego Związku Gmin Wyznaniowych Żydowskich w Rzeczypospolitej Polskiej przy jednoczesnym sugerowaniu, że może tu głównie chodzić o Kościół Rzymsko-Katolicki.

Do TK się tego nie zaskarży, bo i nie ma jak, sparaliżowany.

I o to chodziło z tymi ostatnimi zadymami.

Teraz następną poprawką PiS-u interesu dopilnują obce wojska na terytorium RP i już wcześniej uchwalona przez PiS totalna inwigilacja Polaków.

Jak teraz temu zamierza przeciwdziałać O. Tadeusz Rydzyk wraz ze swymi mediami od szeregu już lat rozprowadzający PiS?

Zaś dla uzupełnienia
„Dwa żywioły antypolskie wiszące nad Polską”

https://jozefbizon.wordpress.com/2011/08/13/dwa-zywioly-antypolskie-wiszace-nad-polska/

Boguchwała A.D. 01 kwietnia 2016 r. – Józef Bizoń
___________
Opublikowano na:
https://jozefbizon.wordpress.com/2016/04/01/wniesiona-w-ostatniej-chwili-przez-pis-poprawka-zydzi-wykupia-polska-ziemie/

Wersja w PDF pod
https://jozefbizon.files.wordpress.com/2016/04/074_wniesiona-w-ostatniej-chwili-przez-pis-prawka-zydzi-wykupia-polska-ziemic499.pdf

Reklamy

29 responses to “Tworzenie Judeopolonii idzie pełną parą?

 1. Stanisław 1 kwietnia 2016 o 9:13 am

  Wychodzi szydło z worka – widać jasno jak bardzo nasza ojczyzna, polityka jest przesiąknięta typami którzy śmierdzą na kilometr wiadomych zapachem.

  PIS zaczyna być taką samą sprzedajną persona jak PO , PSL czy reszta weteranów z wiejskiej.

  Za takie zachowanie to nie Trybunał Stanu, szkoda czasu na zdrajców ojczyzny – za zdradę jest tylko jedna kara.

 2. taka prawda 1 kwietnia 2016 o 11:04 am

  PILNE DZIŚ W SEJMIE ODBYŁO SIĘ GŁOSOWANIE PRZECIWKO USTANOWIENIU STAŁYCH MECHANIZMÓW DYSLOKACJI EMIGRANTÓW PRZEZ UE .
  Za przyjęciem uchwały głosowało 267 posłów, przeciw było 158, wstrzymało się – 14 posłów. Wcześniej Sejm nie poparł poprawki klubu Kukiz’15, wzywającej rząd do wstrzymania się z przyjmowaniem uchodźców do czasu referendum w tej sprawie. Kukiz’15 od stycznia zebrał ponad 150 tysięcy podpisów pod wnioskiem o referendum ws. nieprzyjmowania imigrantów i kontynuuje tę zbiórkę.
  PO MIMO TEGO 158 ZDRAJCÓW POLSKIEJ RACJI STANU Z PO PSL i NOWOCZESNEJ GŁOSOWAŁO PRZECIW RACJI STANU . Sami sobie odpowiedzcie kto zdradził polskie interesy czekam teraz na nazwiska tych 158 zdrajców .

 3. APA 1 kwietnia 2016 o 11:39 am

  Wszystko przebiega zgodnie z planami globalistow, w tym mamienie poddanych przez publiczne media ,takze o.dr.T.Rydzyka bardzo dawno temu przygotowywanego w Niemczech po wczesneijszym programowaniu w Watykanie.
  Judeo to nie tylko w Polsce ale juz w calej Europie z mostkiem kapitanskim w Londynie,
  takze „lajba” US-IZR,ktora plynie bez problemow tam gdzie chce.
  Dosc ciekawe zadania zlecono Watykanowi i obecnemu Papiezowi Franciszkowi i wspolpracujacym z nim „na pol etatu” Papiezem emerytem B. u siostrzyczek.

  Znacie zawolanie TEL CHAJ ,wiecie cos o „bejtarach” (Zydzi wykleci),BETAR ciagle zywy ?
  Poszperajcie w sieci net i ksiazkach ,rowniez o Zabotynskim.

 4. nowecant 1 kwietnia 2016 o 3:23 pm

  A dlaczego Rydzyk miałby przeciwdziałać? Katolicy przecież chętnie pomogą braciom w wierze się „urządzić” w Polsce.

 5. APA 1 kwietnia 2016 o 5:19 pm

  Ktorych/jakich masz na mysli katolikow ,bowiem sa rozni i roznie sie modla ?
  Nie wszyscy podlegaja pod Watykan.

  • Stanisław 1 kwietnia 2016 o 6:16 pm

   Zgadza się, gdy Watykan daje „ciała” nie należy iść za ni na ślepo.

 6. monitorpolski 1 kwietnia 2016 o 6:50 pm

  URBAN NIE ŻYJE!!!

  • utuytu 3 kwietnia 2016 o 10:49 am

   Co tu robi ten pierdoła?

   • sulek 6 kwietnia 2016 o 2:26 am

    spadl ze stola

 7. rav148 1 kwietnia 2016 o 6:58 pm

  http://dziendobry.tvn.pl/wideo,2064,n/to-juz-oficjalne-swiatem-rzadzi-magia,122047.html
  Wychodzi na to że kaczka sprzedał sie czarnym mocom

 8. taka prawda 2 kwietnia 2016 o 3:16 pm

  PILNE – DOTYCZY MARAKA PODLECKIEGO, ARON JASNOWIDZ SKRYTYKOWAŁ BLOG MARKA I TO W ZDECYDOWANY SPOSÓB.
  Na blogu Arona jasnowidza w temacie: zamachy na świecie ,upadek religii ,Nowy papież ,nowa wiara.
  http://aronjasnowidzdiagnosta.blogspot.com/2016/03/zamachy-na-swiecie-upadek-religii-nowy.html#comment-form
  Aron dostał pytanie – podaje je po niżej
  Witajcie znów zaatakowano blog Marka Podleckiego Monitor Polski ,Aronie dlaczego go atakują ? przecież on ma bardzo ważne rzeczy do przekazania ciekawe kto go zaatakował?
  Odpowiedz Arona
  Marek odrabia lekcje pokory ,w swoich postach pokazuje wiecznie walke ,nienawiśc do żydów ,często rewelacje któe wzbudają strach bez żadnego pokrycia w faktach dlatego zostało to usuniete aby zrozumiał że to co robi wspiera ten sysytem a nie go niszczy ,jezeli wskazujesz wroga a nie masz pojęcia kim on jess i nie znasz całej prawdy ale kierujesz w jego strone nienawiść to komu słuzysz i daltego jego strona powstrzymywana jest aby zrozumial ze nie strachem i nienawiścią sie walczy ale prawda ,wiarą ,nadzieją ,wytoczył krucjatę i teraz krucjata dotyka jego ,dlatego część środowiska odsuwa sie od niego bo widać że się nie uczy ,ludzie juz to zauwazyli ale on jeszcze nie .
  Moje trzy grosze Marku nie tak dawno zadałem tobie pytanie Kim jest Aron powiedziałeś , że go znasz, zadałem też inne pytanie, czy czasem imię hebrajskie Aron jakie on używa nie wskazuje o jego pochodzeniu? żydowskim lub rosyjskim (chwali mocno Putina). Sam nie występuje pod swoim imieniem i nazwiskiem podczas gdy inni jasnowidze tego nie ukrywają a on ukrywa.
  Panie Marku Aron w sposób zdecydowany zaatakował pana za nienawiść do żydów i w zasadzie wszystko co najgorsze Nie wiem co pan z tym zrobi? ale jedno co pan może zrobić to podać jego nazwisko i imię aby inni ludzie wiedzieli z kim mają do czynienia bo to bardzo ważne

  • ciekawyyy@tlen.pl 3 kwietnia 2016 o 7:42 am

   O kurcze ! Te istoty komunikujące z Aronem co by prostować kosmiczne morale Admina nasłały na jego serwer całkiem ludzkich hackerów ?! Trochę to niekonsekwentne bo istoty nic nie wspomniały o podobnej niechęci Admina do chomosi a nie wyłącznie Żydków.
   Ci hackerzy to dopiero złośliwe nienawistne kurwy – klikłem przed chwilką http://www.monitor-polski.pl/ a tam monit o hasło czyli serwer totalnie pod ich kontrolą.
   Panie Aron w imieniu własnym i mej hedonistycznej natury ego przywiązania do witrynki Monitor-Polski.pl apeluje o mediacje u Braci cywilizacji wyższych o odwołanie hackerskich zabaw w końcu np. tacy szlachetni Dagoni z 4 czy piątego wymiaru palcem nie kiwając potrafią samymi myślami odwołać złośliwych rzezimiechów od klawiatur.
   Swoją drogą cóż to za metody ,,wychowawcze” ? Dobrze że Admin kocha jedynie swą martwą stronkę a nie np. matkę czy ojca bo wówczas ich by hakowano ?

   O tempora o mores 😦

   • taka prawda 3 kwietnia 2016 o 12:27 pm

    Ciekaw jestem kiedy i jak? zareaguje na odpowiedz Arona Marek admin tego forum ,najgorsze jest to ,że Marek wie kim jest Aron jasnowidz.

  • maniek - Drugi 3 kwietnia 2016 o 12:07 pm

   …pokaz mu pare obrazków…miłości do blizniego – przez żydków…
   http://www.jewwatch.com/jew-genocide-palestinian-gaza-november122006.htm
   http://www.whale.to/b/starvation_of_germans.html
   http://just-another-inside-job.blogspot.co.uk/2004/03/jews-and-cannibalism.html

   • Ciekawyyy 3 kwietnia 2016 o 4:31 pm

    Aron wie co plecie sorry szeptają mu w wizjach ponoć przyjazne istoty
    Obecne państwo żydowskie Izrael kocha bliźnie narody ponad normatywnie ba… jest wręcz nadopiekuńcze w szczególności wobec nieletnich Palestyńczyków których wedle właśnie świeżo zatwierdzonej poprawki do ustawy o młodzieży będzie wtrącało do więzień lecz humanitarnie karę właściwą rozpocznie dany osadzony od czasu ukończenia 14-go roku życia.
    Jeśli Kneset klepnie tą Ustawę o Młodzieży z taką poprawką to Żydoland stanie się chyba pierwszym państwem na planecie którego prawodawstwo wbrew wszelkim konwencjom i Prawom Człowieka pozwala więzić osoby nieletnie nawet poniżej 14 roku życia
    to większe kuriozum od cudów niejakiego Mojżesza, ponieważ faktycznie weryfikowalne.

    PS
    Mój post apel do Arona do tej pory nie pojawił się na jego stronce https://www.youtube.com/watch?v=4U-Oyp4VQ7E
    hm… chyba złożę skargę na Arona wraz z pozwem o odebranie mu licencji Wizjonera Galaktycznego do Międzyplanetarnego Trybunału Sprawiedliwości
    o łamanie przez niego Ustawy o Wolnej Woli oraz wolnym i niczym nie skrepowanym przebiegu myśli wszystkich istot czujących tej galaktyki, ponieważ nie publikując treści mego apelu
    spełnia znamiona czynu zabronionego mocą powyższej Ustawy.

 9. genP 2 kwietnia 2016 o 6:46 pm

  Stare „sny borysa39” i … naciągana interpretacja :

  2011 :
  „… całości snu nie udało mi się zapamiętać… chodziło o nową grę, w którą teraz wszyscy grają lub mają zacząć grać… zasady? „poznasz jak zaczniesz grać”… a nazwa?… BGSW… bgsw… ten wyraz powtarzałem we śnie aż do rana …”

  BGSW – same spółgłoski , dorzucając samogłoski można otrzymać np. BoGuSłaW

  Imieniny Bogusława najczęściej obchodzone są : 23 września, 18 grudnia, 22 marca. Bogusław może również obchodzić imieniny: 18 kwietnia, 29 kwietnia, 29 maja, 1 lipca, 18 sierpnia, 13 stycznia, 20 marca.
  22.03.
  18.04. (?)

  2013 :
  „… liczby : 4, 1, 3, 20 …
  … „wcześniej niż 20, wcześniej niż wszyscy oczekują”…
  … czego „koniec” ma być przed 20?…
  … i dlaczego „posłańcem” we śnie był Tusk? …”

  4 3 2 1 – jak odliczanie

  04-03-2016 – data zapis tradycyjny (d-m-r)
  04-03-2016 – data zapis amerykański (m-d-r)
  4 marca , 3 kwietnia ???

  Czy „coś” się wydarzyło :
  22.03.2016 – dzień BGSW
  lub
  04.03.2016 – dzień odliczania
  ????

  • genP 4 kwietnia 2016 o 7:20 am

   Zapis po amerykańsku :
   4 3 2 1
   odliczanie

   i mamy :

   03 kwietnia 2016, 22:26

   Afera Panama Papers
   Sekretne firmy, miliardowe przelewy.
   Największy w historii wyciek dokumentów

   Z panamskiej firmy prawniczej Mossack Fonseca wyciekło ponad 11 mln poufnych dokumentów – informuje BBC News. Dostęp do dokumentów dostał niemiecki dziennik „Sueddeustsche Zeitung”, który udostępnił je ponad 100 organizacjom medialnym z 78 krajów, m.in. BBC Panorama i dziennikowi „Guardian”. Śledztwo dziennikarskie w tej sprawie prowadziło także Międzynarodowe Konsorcjum Dziennikarzy Śledczych (ICIJ).

   • greg2014 5 kwietnia 2016 o 7:21 am

    ==Z panamskiej firmy prawniczej Mossack Fonseca==

    Bliżej fuck-tów będzie mossad fonseca..

 10. Len 2 kwietnia 2016 o 7:46 pm

  Tomasz Jaskóła o obsadzaniu stanowisk przez pis.

  • Wojciech Gaweł 2 kwietnia 2016 o 8:20 pm

   CÓŻ TKM działa!!!! Czy kogoś to dziwi????

 11. Len 2 kwietnia 2016 o 7:57 pm

  Mogę wiedzieć adminie dlaczego uporczywie odrzucasz to co znalazłem w sieci o aronie? Jesteś lojalny wobec nielojalnych?

 12. Pingback: Żydzi Żydom przekażą polską ziemię | forumdlazycia Tradycji Katolickiej

 13. Świętowit 3 kwietnia 2016 o 6:04 am

  Hipermarket Bi 1 wprowadza NWO. Od wczoraj co druga kasa obsługuje tylko bezgotówkowo.Lemingi w ogóle nie kojarzą faktów. Gdyby zaproponowano im czipowanie, aby tylko szybciej kupić i jeszcze z rabatem, pierwsi nadstawialiby łapy.

  • revoll 3 kwietnia 2016 o 6:52 am

   PRO8L3M – 2040

 14. dyzurny APA 3 kwietnia 2016 o 9:37 am

  Jak to jest z tym „zagryzaniem sie psow” ?
  Prosimy znawcow o wyklad.

  W miedzyczasie dajcie nowy temat , chocby o aborcji,szczepionkach i usmiercaniu samobojczym.
  To fakt ,ze nawet ludziom bogatym zaczyna brakowac pieniedzy,a gotowka jest limitowana takze dla bankow mniejszej rangi.
  Cos sie dziwnego zaczyna dziac w calym swiecie ,tylko czekac na przyjscie ostateczne ….. i pelnej nedzy z powodu braku pieniedzy.
  UWAGA NA KONTA BANKOWE !
  Sprawdzac je i …………,mozna tez kupowac ziemie.
  Zwrocie uwage na to co dzis przekazuje ewangielia .
  Wiosennej niedzieli Zyczymy wszystkim !

 15. APA 3 kwietnia 2016 o 10:12 am

  Oto druga niedziela Wielkanocna – niedziela Milosierdzia Bozego – dla …….. :

  „Wiele znakow i cudow dzialo sie przez rece ……. wsrod ludu. Wierzacy trzymali sie wszyscy razem w krozganku ……. . A z obcych nikt nie mial odwagi dolaczyc sie do nich,lud zas ich wychwalal” .
  W drugim czytaniu ewangieli jej zakonczenia :
  „Bylem umarly,a oto jestem zyjacy na wieki wiekow i mam klucze smierci i otchlani.Napisz wiec to co jest i to co potem musi sie stac ” .

  Zagladnij czytelniku na :

  http://www.opoka.org.pl

  Chwila zadumy i refleksji (dla upadajacych w wierze – medytacj i decyzja – byc albo nie byc,
  dla filozofow „wiem,ze nic nie wiem”),pozniej podzielic sie z innymi swymi osobistymi przemysleniami bez pomocy doradcow i przewodnikow wszelkiej „masci”.
  Zwyczajnie PO POLSKU.
  Zwroc sie do do BOGA WSZYSTKICH i WSZYSTKIEGO,STWORCY tego swiata ,czlowieku bladzacy,upadly podnies sie i idz w prawdzie i uczciwosci przez dalsze zycie ,wlos z glowy ci nie spadnie.
  Nie martw sie nawet wtedy gdy lysiejesz i nie probuj zakrywac „czolka” !

 16. APA 3 kwietnia 2016 o 10:23 am

  POWSTANMY WSZYSCY POLKI i POLACY DO OBRONY TEGO CO NAJCENNIEJSZE ,
  czyli
  ZYCIA i POKOJU tu na ZIEMI !
  Na nic wszelkie bogactwa i dostojenstwa ,szaty i PR gdy w srodku wnetrza czlowieka pustka i zgnilizna zyciowa !!!
  BADZMY LUDZMI a nie ………. (tu sobie wpisz wszelka brzydote i perfidie),BADZMY TYMI ,ktorymi BOG ZAPEWNI ZYCIE WIECZNE !
  Amen

 17. APA 3 kwietnia 2016 o 10:28 am

  Czy „jude-o-polonia” ?
  NIE !
  Nad Wisla ZAWSZE BEDZIE POLSKA !

  Przechodniu powiedz innym ze tu zawsze BYLA,JEST i BEDZIE POLSKA !!!
  Choc bywaly okresy,ze wladali nia obcy.
  Obecnie po dokonaniu cichego V-tego rozbioru Polski i usilowaniu zrobienia z Polakow bialych niewolnikow ,POLSKA POWSTANIE z kolan i upadku !

  ZDRAJCY i FARYZEUSZE PRZEPADNA RAZ NA ZAWSZE !!!