Marek Podlecki: Nieudana próba odstrzelenia mnie przez Mossad…

Ponieważ strona http://www.monitor-polski.pl jest pod atakiem, uruchamiam zapasową na WordPressie. Oto ostatni artykuł jaki zamieściłem na mojej stronie głównej.

UWAGA: Atak Mossadu na moją stronę

Dzisiaj byłem śledzony na ulicy i w miejscach gdzie się zatrzymywałem – to mówię bez nanowahadelka, osoba z którą byłem jest świadkiem. 2 podejrzanych typów o ciemniej karnacji łaziło za nami, jeden ostentacyjnie siadł w restauracji przodem do nas, miałem wrażenie, że ma coś w torbie – od razu się zebraliśmy i wyszliśmy. Inny wyszedł za nami, ale ponieważ się rozglądaliśmy, pospiesznym krokiem odszedł Sprawdziłem wahadełkiem, wyszło że było to 2 agentów Mossadu z zadaniem zamordowania mnie rewolwerem. Był wyraźnie zdenerwowany, teraz wiem dlaczego – ponieważ cały czas był na muszce agentów CIA (frakcja Trumpa), którzy mnie chronią. Jeszcze jeden pojawił się w tramwaju dokąd wsiadłem po pożegnaniu znajomego. Od razu wysiadłem i zadałem wahadełku pytanie – jak mnie lokalizują. Nie mogą już telefonem, bowiem jest czysty odkąd 7 podsłuchujących mnie osób ciężko zachorowało, 3 z nich szybko zmarło.
Odpowiedź była bardzo ciekawa: „ŚLEDZĄ DUCHA”. A więc Mossad potrafi śledzić człowieka po śladzie energetycznym duszy! Zapytałem więc jak można się ukryć. Odpowiedź jest ważna dla wszystkich, szczególnie zainteresuje agentów przyjaznych nam frakcji, którzy mogą być w ten sposób namierzani: „WYOBRAŹ SOBIE, ŻE WCHODZISZ POD WODĘ”. Od razu ilość śledzących mnie na nanowahadełku zmniejszyła się z 1 do 0.

Tak więc po zastosowaniu tej metody byłem już nie do zlokalizowania dla gadzich magów. Mogli mnie jednak śledzić chodząc za mną, tu jednak udało mi się umknąć – ten w tramwaju widać, że miał niezłego pietra gdy spojrzałem na niego i udał, że się patrzy w telefon komórkowy. Wiedzieli pewnie, że byłem chroniony przez agentów CIA. Bardzo dziękuję pracownikom rządowym administracji Prezydenta Donalda Trumpa za prawdopodobnie uratowanie mi życia. Teraz widzę na nanowahadełku jak poważne było to zagrożenie – wyznaczono grupę 7 agentów Mossadu. CIA zlikwidowało tych dwóch, którzy mieli mnie / nas zastrzelić, a jeden, pewnie ten z tramwaju, został pojmany. Widzę, że pozostałych 4 agentów Mossadu od pojutrze zacznie ostre chorowanie by wygonić demony, przez 6 miesięcy będą nieużyteczni.

Pochodziłem trochę po mieście by zbadać na ile działa metoda z zanurzeniem się pod wodę – raz mnie chwycili demonem, ale szybko się oczyściłem wdychając nosem dużą ilość powietrza, wstrzymując oddech na ok minutę i szybko wydychając. Są jeszcze inne, skuteczniejsze metody, które niedługo omówimy w filmikach.

Nie jestem zwolennikiem zabijania, ale widać CIA ma inne zdanie, nie będę ingerował w to co robią – tam pewnie idzie na ostro. Frakcja CIA lojalna Trumpowi straciła ponad 920 osób w ciągu ostatnich 8 dni, nie dziwię się więc że idą na całego. FBI straciło 848 osób. Natomiast Mossad 4869 agentów. Służby rosyjskie lojalne Prezydentowi Władimirowi Putinowi straciły 100 osób, z drugiej strony służby satanistyczne w Rosji są do tyłu o 1000 osób. Agencje niemieckie współpracujące z Trumpem straciły 388 osób versus 1858 po „gadziej” stronie. Francuzi stracili 694 osoby, a sataniści w tym kraju 979. We Włoszech ta relacja wynosi 95/583. Jest to więc wojna na całego, wojna niewidoczna na razie, ale jestem pewien, że niedługo dojdzie do otwartego podsumowania.

Mój profil na Facebooku nadal jest dla mnie zablokowany do dodawania wpisów. Widzę, że administratorzy nie traktują jeszcze poważnie tego co się dzieje. Powinni ominąć samego Zuckerberga, który to podjął decyzję o blokadzie – jest on w tej chwili (jak pokazuje nanowahadełko) przetrzymywany w ściśle chronionym zakładzie zamkniętym w Iowa, jest pod opieką medyczną i nie może mówić, bowiem jego stan jest agonalny. Jeśli profil zostanie odblokowany, to stan jego zdrowia natychmiast powinien się poprawić – proszę zainteresowane osoby o przekazanie tej informacji pracownikom Facebooka, którzy mogli by to zrobić. Nie chodzi o to by Zuckerberg umierał, lecz raczej by był po naszej stronie, a to się stanie gdy demony zostaną usunięte. Gdy mój profil wróci, to poproszę jednego z najlepszych egzorcystów na świecie o zrobienie tego.

Reklamy