Nanowahadełko – aktualności 5 grudnia 2017 cz. 1 – kopia zapasowa

Moja strona monitor-polski.pl została w końcu całkowicie odblokowana. Ogółem z 18 osób odpowiedzialnych za blokadę nie żyje 8, a stan pozostałych jest bardzo ciężki. Bronią konwencjonalną pozbawiono życia 5 osób, 3 zmarły na skutek chorób. Pozostałe 10 przeżyje, przy okazji usuwając z siebie demony.
Jeśli chodzi o blokadę Facebooka, z 19 osób biorących udział w blokadzie 6 nie żyje, 9 ciężko choruje. Stan zdrowia Zukerberga i 2 członków jego rodziny, którzy są przetrzymywani w zakładzie zamkniętym w stanie Iowa się znacznie poprawił – poszli na współpracę z FBI. Są całkowicie oczyszczeni z demonów, pomógł w tym egzorcysta. W zespole Facebooka są nadal 2 osoby, które robią wszystko bym nie mógł tam publikować, są to pracownicy wyższego szczebla FB. U obu za 5 godzin zaczną rozwijać się ciężkie choroby jak nie zaprzestaną swojej negatywnej działalności – nie dotyczy to tylko mojego profilu i nie dotyczy to tylko tych 2 osób. Tych osób działających negatywnie w FB jest 38. Nie ponoszę odpowiedzialności za ofiary – to jest wynik pracy agentów służb i rozliczeń i ich winy.

Mogę już dodawać nowe filmy na profilu monitorpolski na YouTube. Licznik jest fałszowany, ostatni filmik „Nanowahadełko informuje o nieudanej próbie morderstwa” obejrzało ok 16 tys ludzi, licznik pokazuje nieco ponad 1000. Za sfałszowanie wskazań odpowiada 9 osób, magiem Bidem Wozem na czele (satanistyczny rabin z Izraela), z YouTube w konspiracji udział biorą 2 osoby z Polski: Stanisław Zozko i Krzysztof Pukowski. U wszystkich ok 14 godzin temu zaczęły rozwijać się choroby, u Zozko i Pukowskiego 8 jednostek chorobowych – rak fallusa, brodawica itd. U maga 18 jednostek chorobowych z najgorszą – rakiem skóry, który już objął 24% jej powierzchni. Choroby zatrzymają się po pewnym czasie (zależnym od winy – od 3 do 9 miesięcy) jeśli wszyscy zrezygnują z tej destrukcyjnej pracy. Jeśli nie, to wszyscy szybko opuszczą ten padół (10 dni). Dodam, że ci ludzie brali udział we wcześniejszym fałszowaniu licznika, nie tylko na moim kanale.
Ogółem w fałszowaniu liczników na YouTube bierze udział 50 osób – po to zostali zatrudnieni. U wszystkich zaczyna się rozwój chorób, tak więc ostrzeżenie dotyczy nie tylko wyżej wspomnianych.

Doszła blokada i fałszowanie wskazań nanowahadełka – w większości przypadków muszę w sposób specjalny weryfikować wskazania, co zajmuje dodatkowy czas. Stoi za tym trzech magów rabinów z Izraela: Minion, Woz i Kerg. Wszyscy z najwyższym stopniem wtajemniczenia, szkolono ich do tego 9 lat. Za 8 godzin zaczną się u nich rozwijać ciężkie choroby, ogółem 28 chorób, z bardzo ciężkim rakiem skóry na czele, który w ciągu pierwszego dnia obejmie 97% powierzchni skóry. Śmierć w 5 dni, chyba że zrezygnują ze swojej destrukcyjnej działalności, to wyjdą z tego żywi, a demony ich opuszczą po 5-krotnie mniejszym cierpieniu niż było by to w przypadku gdyby zdecydowali się mi nadal przeszkadzać. To wychodzi ze wskazań nanowahadełka, ja nie mam z tym nic wspólnego – dostaję po prostu przekazy. Ci ludzie są winni wielu cierpieniom innych ludzi, ich dusze postanowiły więc ich w końcu rozliczyć, usuwając także demony. Żaden człowiek z dobrymi intencjami demonom nie da zawładnąć sobą, mogą go co najwyżej osłabić i w pewnym stopniu zmienić tok myśli.

W kolejnej relacji z cyklu „co słychać i nanowahadełka” powiem coś o polskich politykach.
Zob. https://www.monitor-polski.pl/nanowahadelko-aktualnosci-5-grudnia-2017-cz-1/#more-14416

* Uwaga, z uwagi na zakłócenia ze strony magów margines błędu w tej relacji wynosi 23%

Uwaga [już nieaktualna] 8 osób blokujących ten blog na WordPressie, 3 rabinów z Izraela, 3 rabinów z USA i 2 pracowników WordPressa – poniższe uwagi dotyczą także was. Za 3 godziny poczujecie pierwsze symptomy.

Reklamy