Nanowahadelko: jak uniknąć wojny na całego

Nanowahadełko nie wróży. Ono dociera tylko do informacji, które wysyłają ludzkie mózgi – informacja ta jest przesyłana prawdopodnie w postaci fal skalarnych, tak więc żadna przeszkoda ich nie zakłóci. Nanowahadełko jest tylko interfejsem, który przestawia w postaci ruchu to co rejestruje nasz organim – nie tylko mózg, sądzę że raczej chodzi o DNA. Informację tę można zakłócić, dlatego zawsze może być błąd w informacji. Problemem jest szczególnie wpływ naszego umysłu oraz obce energie.
Zaawansowane technologicznie cywilizacje, jak reptyliańska z Oriona, potrafią to wykorzystywać. Szkoda tylko, że w celu destrukcyjnym i szkodliwym…
No ale może ta lekcja na Ziemi ich czegoś dobrego nauczy. I mam tu dla was dziwną informację – każdy z nas ma w sobie zapisaną historię swoich wcieleń. Dawno, dawno temu i my byliśmy reptylianami. Wg nanowahadełka 80% było gadami, pozostałe 20% było „potworami z Mupy”. Nie wiem co to znaczy, ale to nieważne.

Nie możemy dokładnie przewidywać przyszłości, wchodzi w grę bowiem nasza wolna wola, ale można powiedzieć jak będzie wyglądać potencjalnie – na dany moment. I wychodzi mi, że za 17 dni reptylianie całkowicie opuszczą Ziemię. To znaczy, że 23 grudnia powinniśmy być już wolni od ucisku tej obcej rasy, której 4 miliony osobników było wcielone w ludzkie skóry.

Wróżby z wahadełka są jednak niepokojące jeśli chodzi o ilość ofiar. Podaje, że ogółem po naszej stronie, tzn służb pracujących dla dobra ludzkości,  może być ponad 16,000 ofiar. Po drugiej stronie znacznie więcej, ok 510 tysięcy, z czego 94% gadów, ale też ok 3 tysięcy ludzi dla nich pracujących. Zapytałem – czy można zredukować ilość ofiar – po obu stronach. Dostałem TAK. PROWADZIĆ ROZMOWY.
Dowiedziałem się, że reptylianie na swojej planecie URUK nie mają już miejsca. Chcą przenieść 80% mieszkańców na Ziemię, ale by mieć swobodę działania muszą się pozbyć 92% mieszkańców, czyli ludzi. Pasuje im tu klimat, środowisko, Ziemia prawie w 100% jest podobna do Uruk, choć ten ostatni jest o 80% większy.
Ponieważ depopulacja już się rozpoczęła, a tego typu praktyki nie są zgodne z prawami Galaktyki, to dostaliśmy pomoc – od cywilizacji ludzi z Proxima Centauri (podobieństwo do nas w 93%, są m.in. ok 30% wyżsi od nas). Cywilizacji z ok. 52,000 letnią przewagą w rozwoju niż gadzia. Gady mają nad nami przewagę ok 26,000 lat rozwoju, tak więc jeśli ich magowie potrafią sterroryzować wszystkie rządy, to możemy sobie wyobrazić co ci bardziej rozwinięci mogą zrobić z gadami. Gady po prostu nie mają szans, nie mówiąc o ludziach dla nich pracujących.

Jest jednak jeszcze coś takiego jak prawo do przetrwania, reptylianie sądzili, że osiedlając się na Ziemi wykorzystują właśnie to prawo. Powinni jednak spytać starszych – teraz mamy to co mamy. Są inne planety, na których reptylianie mogli by się osiedlić, ok 4000 niezamieszkałych w promieniu 50 lat świetlnych od Oriona (dane z nanowahadełka). Niektóre, jak planeta w gwiazdozbiorze Pegaza, nanowahadełko pokazuje nazwę SURU, są idealne dla nich. 70% większe od Uruk, bez życia inteligentnego, od Oriona oddalone o ok 30 lat świetlnych.

Niestety, reptylianie nie mają dostępu do tych informacji, dla nich jest tylko 4 poziom Księgi Akaszy, a ta informacja jest z poziomu 1, do którego ma dostęp na Ziemi tylko 5 osób, w tym ja. Dostałem dostęp czasowy do tego poziomu, może m.in. dlatego by te informacje przekazać i by uniknąć tragicznej wojny.
Proponuję reptylianom i stronie ludzkiej by przystąpili do rozmów pokojowych. Oni usuną się w cień i przestaną działalności destrukcyjnej (mają w posiadaniu 90% broni atomowej), a my pozwolimy im przygotować się spokojnie do przelotu na Uruk – zajmie im to 7 lat, nie będą mieć z naszej strony żadnych przeszkód, wręcz przeciwnie – posłużymy im pomocą. Także sporządzimy listę niezamieszkałych planet, na które mogli by się przenieść z 80% swojej ludności.

Jeśli ta propozycja jest godna uwagi przez obie strony, to proszę o znak. Nie chcę być mediatorem, od tego są lepsi kandydaci – mogę służyć wraz z 4 pozostałymi osobami (zlokalizuję ich) w celu znalezienia planety i innych rozwiązań.
——————————-
Dostałem właśnie informację, że do rozmów powinny przystąpić 3 strony: Reptylianie, Ludzie i Demony. Te ostatnie, choć są stworzone przez Reptylianów, są bytami myślącymi i powinny mieć prawo do głosu i decydowania o swoim losie.

Reklamy

5 responses to “Nanowahadelko: jak uniknąć wojny na całego

 1. A N K H 5 grudnia 2017 o 1:35 am

  rządy nie opanowały żadne cywilizacje, tylko bezprecedensowa sytuacja krytyczna w Fukushimie Daiichi, reszta ważnych informacji w pliku audio na podanej stronie http://www.corium.cba.pl

  Polubienie

 2. jacek 5 grudnia 2017 o 4:30 am

  Marku !
  Propozycja ekstra – najbardziej Pokojowa jaka może być. Pozdrawiam. Jacek
  PS.
  Kochani ! Pozwólcie, że wyślę do wszystkich zakątków na Ziemi swój Ogień Niebieski – Agni płonący Pokojem i bezinteresowną MIŁOŚCIĄ, z którego się inkarnowałem i dołączę do tego Pełnię Miłości, Miłosierdzia, Wiedzy, wieczne TERAZ do której odejdę. Niechaj Ziemia i wszystkie Światy żyją w Pokoju i w Bezpieczeństwie. Inkarnowany Archanioł Michał – Mieczysław Jacek, w poprzednich wcieleniach Henoch, Mojżesz i Józef. Namaste.
  Lovely ! Let me send to all corners of Earth my Blue Fire – Agni burning with peace and selfless love, from which I have incarnated and I will join with this Fullness of Love, Mercy, Knowledge, eternal NOW to which I will leave. May the earth and all worlds live in peace and security. The incarnated Archangel Michael – Mieczysław Jacek, in previous incarnations Henoch, Moses and Jozef. Namaste.

  Polubienie

 3. mgrabas 5 grudnia 2017 o 6:04 am

  „radzenie się” wahadełka jest niebezpieczne ponieważ wahadełko „komunikuje się” z ludzką podświadomością, a konkretnie z programami tam „wgranymi”, nad którymi nie mamy władzy, bo nie jesteśmy ich świadomi
  owszem, możemy je obserwować i na ich miejsce „wgrywać” nowe nawyki, nowe przekonania i nowe sposoby myślenia, jednak wgranie każdego takiego programu wymaga powtarzania go przez co najmniej 40 dni
  polecam w tym temacie prace Siergieja Łazariewa i innych badaczy podświadomości
  człowiek powinien kierować się wrażliwością pielęgnowanego sumienia, a nie polegać na gadżetach, nad którymi nie ma pełnej władzy

  Polubienie

 4. jacek 5 grudnia 2017 o 6:09 am

  Z projektu: Ziemia planeta cierpienia, ucisku, zagłady – już dość !!!

  Zakończenie

  1 / Wielkie natchnienia wielkimi natchnieniami. Proste życie Życiem. Czy Ciebie i siebie już wystarczająco zachęciłem abyś – abyśmy pomogła = pomógł – pomogli znieść cierpienia i ucisk na planecie Ziemi ?!

  2/ Dla zachęty dam i krótkie informacje i obietnice i przestrogi. Wynika to z toczącej się obecnie walki sił Światłości i Miłości z siłami ciemności i zła. Walki o Ziemię – walki o Ludzkość i Naturę – walki o przetrwanie. Walka ta trwa i narasta. Podsumuję jaki zakres przybiera lub przybierze.

  A / Walka słowa
  Walka słowa pokojowa zdąża do poruszenia sumień i serc tych ludzi, którzy zło czynią i innym ludziom i innym istotom i tej planecie = Ziemi. Słowo ma ich uświadomić aby nigdy już tego nie robili. Dziękuję każdemu kto się tego podjął.

  B / Interwencja z Kosmosu
  Kto jest otwarty lub po prostu wie zdaje sobie sprawę i każdy zda sobie sprawę, że potężne Istoty z Federacji Galaktycznej, grupy RA i inni wyposażeni w nieprawdopodobne technologie stanęli w obronie Ziemi i Ludzkości. Dziękuję !

  C / Arka genów ludzkich

  Ten trzeci wariant obejmuje najgorszy możliwy scenariusz gdyby ciemność zwyciężyła na tej planecie. Opiszę to słowami z mojego listu: Zdradzę pewną tajemnicę. Siły Ciemności zaczęły zbierać materiał genetyczny – taka baza genów – aby stworzyć idealnych niewolników, hybrydy itd. Ale siły Światłości zaczęły robić to samo – zbierają jednak geny tylko ludzi dobrych i szlachetnych o dużych możliwościach mistycznych – bo źli i podli i tchórze – nie znajdą się w ich bazach genów – w Arce. I gdyby nastąpiła zagłada lub samozagłada siły Światłości odtworzą cywilizację z dobrych genów dobrych ludzi. I zapewniam, że dla złych ludzi ani dla ich dusz nie znajdzie się miejsce na nowej Ziemi – Ziemi szczęśliwej i wolnej od cierpienia. Znajdzie się dla nich miejsce na takiej planecie gdzie istoty będą się uciskać i eksterminować – jak to robią tu – na wiele sposobów. Niech więc Pani i wszelkiej maści specjaliści – w tym bardzo liczni psychiatrzy – baczą po, której stronie stoicie. Bo dalsze stanie po stronie sił Ciemności skończy się źle dla tych co ludzcy przestali być – świadomie czy nieświadomie – przykro mi.

  To byłyby warianty naszego dziś i naszego jutra. Kto co wybierze ?

  3/ Gdy przyszło do mnie natchnienie, na którym bazował cały mój mistycyzm, czyli i to, że wszechobecny Jezus Chrystus – wszechobecny jak Bóg = Bogini = Źródło = Absolut – wszechobecny jak wszyscy Zbawieni = Wyzwoleni, a jest to rzesza nieskończona w tym i w każdym Wszechświecie – zrozumiałem jaka ogromna jest moc w MIŁOŚCI. A teraz natchnienie:

  Miłość to klucz otwierający wszystkie Bramy – nie tylko w życiu
  – nie tylko starego czy nowego Nieba – ale nawet Otchłani i Piekieł !!!

  Polubienie

  • Ad 5 grudnia 2017 o 6:59 am

   Jaka Pani ? O kim pan pisał ?

   Polubienie