Nanowahadełko daje ultimatum Rybakowi, sędziom, magom i 3 Iluminatowi na świecie Tymo Legano

Nadal nie wiadomo oficjalnie co się dzieje z Piotrem Rybakiem. Przeniesienie go na oddział zamknięty pod pretekstem udzielenia wywiadu telefonicznego, jest bzdurą, zważając na rozmiar tej „zbrodni”. Od kilku dni córka, która się przedtem kontaktowała z pewnymi osobami, nabrała wody w usta. Podobnie adwokat. Dzisiaj się ponoć odezwali i powstał pomysł bym nagrał na ten temat materiał.
Sprawdziłem więc nanowahadełkiem co może być na rzeczy. No i wyszły bardzo ciekawe sprawy…
1. Jest konspiracja, w której bierze udział 6 osób: Piotr Rybak, jego córka, adwokat, sędzia Marek Górny, sędzia Marek Poteralski i jeszcze jedna osoba, nazwijmy ją pan X.

2. Nanowahadełko pokazuje milionowe łapówki:

  • Piotr Rybak – 5 milionów dolarów za to, że wróci do więzienia i nadal będzie grał swoją rolę.
  • córka 3 miliony dolarów
  • adwokat 1 milion dolarów
  • sędziowie po 3 miliony
  • pan X – 1 milion za granie w bambuko ze mną.

3. Zleceniodawców wg. nanowahadełka jest 6, wszyscy z Izraela: 3 sędziów i 3 magów, w tym 1 tzw „silny mag”. Podaję nazwisko tylko silnego maga, pozostałe nie są tak istotne – jest to Uwo Sow.

4. Finansjer z USA dał im 30 milionów dolarów na akcję. Jest to Tymo Legano (reptyliańskie Mimo Gogo) – 3 w kolejności Iluminat na świecie. Wartość jego majątku przekracza 500 bilionów dolarów (tysięcy miliardów!).

Jak powtarzam – te informacje są z nanowahadełka, a nie z mojej (jak niektórzy twierdzą chorej) wyobraźni.

5. Po co to zrobiono?

Nanowahadełko podaje: Po to by łatwiej można ciebie zamknąć (tak, chodzi o mnie). Planowano by pan X mnie przekonał do zrobienia nagrania z Rybakiem w więzieniu, co by udowodniło, że mam chorobę psychiczną i publikuję bzdury.

6. Jakie będą konsekwencje tego działania? Odp: ciężkie choroby. I tak:

Rybak od 6 godzin już choruje – 5 jednostek chorobowych – rak prostaty, wrzody na tułowiu (mają objąć 100% powierzchni ciała), wirusowe zapalenie mózgu itd. Ma 3 dni na publiczne ujawnienie, inaczej grozi mu śmierć.
U córki od 6 godzin rozwija się rak macicy. Będzie cierpieć przez 2 tygodnie, chyba że ujawni publicznie co się stało. Nie grozi jej śmierć gdyż została nakłoniona przez ojca.
U sędziów od 6 godzin rozwija się 14 chorób (za recydywę?) – rak prostaty, brodawica, wrzody itd. Wygląd ma być szpetny. Grozi im śmierć w ciągu 3 dni, chyba że publicznie ujawnią co się stało. Pozostanie szpetny wygląd w 50%.
Adwokat od 6 godzin rozwija się rak fallusa. Śmierć w ciągu 6 dni, chyba że publicznie ujawni co się stało.
Pan X – od 28 godzin rozwija się 19 chorób (!), w ciągu 2 dni nastąpi śmierć w straszliwych mękach jeśli publicznie nie ujawni co się stało. W ciągu 4 tygodni dojdzie do siebie.

Do tego dochodzą wymagania finansowe. Wszyscy powyżsi, jeśli wykonają warunki, o których mowa, mają przekazać całe kwoty do Ambasady USA na rzecz Administracji Donalda Trumpa. Ulgi są dla 3 osób – Piotra Rybaka, jego córki oraz pana X. Rybak może zachować dla siebie 1 milion dolarów, córka 500,000 dolarów, podobnie pan X.

Przeprosiny i wyjaśnienie co się stało może nastąpić tylko na moim kanale YouTube. Pan X może zachować anonimowość, z uwagi na wyjątkowość jego sytuacji.

Podobnie z magami. Mogą uniknąć śmierci, nie muszą przepraszać publicznie, ale kwota jaką muszą przekazać Administracji Donalda Trumpa to 500 milionów dolarów. To cały ich majątek w sumie. Mogą w sumie zachować 500,000 dolarów na swoje potrzeby. Ich cierpienia zaczęły się już 3 godziny temu i mają 3 dni na wpłacenie do Ambasady USA tej kwoty. Inaczej umrą w ciągu tygodnia, nic nie da skomlenie o przywrócenie możliwości wpłaty po 3 dniach. Macie tylko 3 dni. Potem już nie będziecie mogli ruszyć ręką i nogą.

Tymo Legano może sobie zostawić 5 milionów dolarów – w gotówce. Cały majątek trwały ma być przekazany Administracji Prezydenta Donalda Trumpa do rozporządzenia. Ma na to też3 dni, podobne warunki jak u magów. Jego choroby zaczęły się już 6 godzin temu, jest ich 19. Wrzody i brodawki objęły 90% powierzchni ciała.

Widzę też, że Administracja D. Trumpa przeznaczy ok 3 mln dolarów na Piotra Rybaka, jego córkę i pana X. Zostali bowiem zmuszeni sytuacją w jakiej się znaleźli.

Tyle nanowahadełko w kolejnej prozie z cyklu fantastyki ezoterycznej. A może nie?

Reklamy