Ujawniamy największą na świecie zbrodniczą sektę: Chabad Lubawicz

[Kopie rezerwowa artykułu z mojego bloga monitor-polski.pl, który został zaatakowany przez mafię chazarską:
https://www.monitor-polski.pl/ujawniamy-najwieksza-na-swiecie-zbrodnicza-sekte-chabad-lubawicz/ ]

a32

Ten chazarski kretyn był pierwszym by pozować ze zwyrodnialcami. 管理者はこの馬鹿と馬鹿に共産主義者の屠体です

Kolejnych ujawnień kryminalnej działalności różnych grup już nie będzie – dzieją się bowiem znacznie ważniejsze rzeczy, które zmienią życie każdego mieszkańca globu. Wspomnę tylko o największym zagrożeniu jakie wisiało nad ludzkością – masonerii i stojącej ponad nimi wielkiej sekcie „żydowskiej” Chabad Lubawicz, pod wodzą 8 hybryd Annunaki (50% ludzie, 50% Annunaki). Ten ich biblijny Jahwe to Anu – potwór drakoński, który będąc na Ziemi zjadał żywcem dziennie 80 ludzi. Ma zamiar zresztą tu wrócić ze swoją 900,000 armią za ok. 7 lat, ale my już będziemy przygotowani na jego „powitanie”. Pseudo-cywilizacja Draco to najgorsze zwyrodnienie Wszechświata i zdecydowano o usunięciu ich na najniższy poziom.

Na całym świecie sekta liczy ok 242 tysiące zdezorientowanych żydów chazarskich (aszkenazyjskich) i sefardyjskich (78% / 22%). Grupa 70 liderów sanhedrynu stosuje wszelkie metody kontroli umysłu i terroru na członkach Chabadu, tak więc ich ujawnienie jest kluczowe dla zakończenia działalności tejże sekty.

Chabad jest już w 92% krajów świata, to przez członków tej sekty miano wprowadzić tzw. Rząd Światowy, ogoleni i starannie ubrani Chabadczycy są niemalże w każdym rządzie na świecie. Najmniejsze wpływy mieli w Afryce, gdzie szamani plemienni radzili sobie z nimi znakomicie – każda próba zdobycia kraju centralnej i wschodniej Afryki (70% kontynentu) kończyła się rozpadnięciem każdego z 4000 wysłanników w pył.  Rosja i USA też są już starannie oczyszczone, Rosja od 6 lat, USA od 4 miesięcy, podobnie jak Polska, bowiem nowe służby obu krajów ściśle współpracują. Do tego dochodzą jeszcze Francja, Chiny i Indie, tj. ogółem ponad 50% populacji globu. To wystarczy na szybkie oczyszczenie. 80% Parlamentu Europejskiego to Chabadczycy i ich ludzie, którzy są pod totalną kontrolą umysłu. W ciągu ok. półtora miesiąca to się zakończy, bowiem nasze służby mają „antybroń”, która spowoduje, że ludzie zaczną normalnie myśleć.

Polska powstała na nowo.

W Polsce skala konspiracji była tak wielka, że dzisiaj przedstawię tylko kilka danych jakie otrzymałem z nanowahadełka. Do badań skłoniły mnie nocne ataki, w tym zdalna infekcja grypą. Lokacja na mapie Krakowa jednoznacznie wskazała na siedzibę pseudożydowskiej sekty Chabad Lubawicz na Kazimierzu. Sekta działała przez tylko 5 miesięcy, dlatego też nie zdążyli wywołać tragicznych w skutkach spustoszeń. Nanowahadełko wykazało, że 476 pseudożydów dysponowało 30 ośrodkami na terenie Krakowa i 46 specjalnie wyposażonymi samochodami, które zajmowały się m.in.:

  • kontrolą umysłu
  • rozsiewaniem chorób wirusowych (ogólnie i lokalnie z samochodów)
  • programowaniem snów (stąd u wielu osób katastroficzne sny)
  • terroryzowaniem dziennikarzy, polityków, biznesmenów – nanowahadełko wykazuje np. 8 porwań dzieci w celu wymuszenia, zdążono zamordować jedno z nich.
  • wykonywano morderstwa na zlecenie, ze wskazań nanowahadełka wynika, że wczoraj i mnie próbowano załatwić, mam jednak mocną ochronę.  Nanowahadełko pokazuje, że zamordowano w ten sposób 16 osób.
  • handlem dziećmi na mordy rytualne, nanowahadełko pokazuje, że na terenie Polski porwano lub kupiono 780 dzieci, 62% z sierocińców, pozostałe przez fikcyjne procesy sądowe. Zdążono zamordować czwórkę z nich.
  • handlem organami, przy współpracy z mafią lekarzy mordujących pacjentów na narządy. Na terenie Polski było to 40 lekarzy, dostali w łapy ok 40 mln złotych, a terrorystyczna sekta zarobiła na tym 600 mln dolarów.
  • ośrodki kontroli pogody (radary w 5 miastach)

Podobnie było na całym świecie. Ponad 4 mln niewolników przehandlowanych przez sektę, samych dzieci ponad 2,5 mln, ponad 700 tysięcy ludzi zamordowanych na narządy, światowy handel narkotykami, bronią – to tylko fragment „działalności” tych zwyrodnialców.
Należy tu jeszcze wspomnieć, że protoplaści Chabadu – masoneria B’nai B’rith, która stała za obiema wojnami światowymi  oraz największymi ludobójstwami (Stalin, Hitler, Mao Tse Tung) w samej Rosji wymordowała prawie 50 mln Słowian, na Ukrainie 40 mln, w Chinach 240 mln (!). Wszyscy członkowie B’nai B’rith powinni zostać natychmiast zamknięci – nie są to bowiem żadne ofiary kontroli umysłu, ale starannie dobrani zwyrodnialcy, wytrenowani w zabijaniu ludzi. Nie staniesz się członkiem tej głowy ośmiornicy, jeśli własnoręcznie nie zamordujesz 100 osób, pijąc po tym ich krew. W Polsce mieliśmy 3 znanych ukrytych członków tej sekty: Ryszard Kalisz (zneutralizowany), Jarosław G. i Hanna S. Dwoje ostatnich zostanie też rozliczone. Ludzie ci żyją po 500 lub więcej lat, a to co widzimy to hologramy przestrzenne – możliwe dzięki technologii Annunaki. Zdejmują te hologramy podczas swoich rzezi, delektując się strachem ofiar, które drżą na ich widok. Ogółem takich „ludzi” na świecie jest ok. 2,5 tysiąca, ich geny są całkowicie zwyrodniałe w 90%. Najstarszy mieszkał w Izraelu i miał 2500 lat. Znany był kiedyś jako król Herod. Wczoraj dokonano jego unicestwienia.

*Na koniec ważna informacja dla tych, którzy chcą mącić na tym blogu. W razie prób ingerencji w naszą działalność idziecie od razu do 1 wymiaru, gdzie rządzą Draco. Nie ma już „ostatniej szansy”.

Reklamy