2 lutego 2018 r następuje rozdzielenie się Ziem

Kopia z: https://www.monitor-polski.pl/2-lutego-2018-r-nastepuje-rozdzielenie-sie-ziem/

Decyzja już raczej została podjęta – widzimy to po nasileniu tzw. fali Szumanna (zdjęcie po lewej)  http://sosrff.tsu.ru/?page_id=7
Przejście Wszechświata na poziom 5 nastąpi prawdopodobnie w piątek rano około godziny 5.
Kolega podesłał mi następujący tekst zamieszczony na kochanezdrowie.blogspot.com, który pozwolę sobie w całości zacytować:

Ashtar Command Issues Alert: Ziemia weszła w najbardziej gęsty obszar pasa fotonowego; Ziemia jest teraz napromieniowana przez intensywne promieniowanie gamma przez Christine Preston

ASHTAR COMMAND:

Kochani, to jest Ostrzeżenie od Ashtar Command.Zbliżamy się do czasu trudności z powodu korekty planetarnej, która będzie miała miejsce w procesie Ujawniania informacji. Ziemia weszła w najbardziej gęsty obszar Pierścienia Światła zwanego Pasem Fotonów, (Photon Belt) a cały Układ Słoneczny jest atakowany przez fale elektromagnetyczne. Fale te są narzędziem Wielkiego Przebudzenia, ponieważ światło fotoniczne i promienie gamma tych elektromagnetycznych fal rozbijają psychikę rodzaju ludzkiego z negatywnych elementów w taki sam sposób jak okręgi i miecze Niebieskiego Płomienia Archanioła Michała, a także Elohim Hercules i Astrea.” https://kochanezdrowie.blogspot.com/2018/01/ashtar-command-29-stycznia-2018.html

Nie znających teorii wszechświatów holograficznych i fraktalnej struktury Kosmosu, zachęcam do przeczytania artykułu „Ujawnienie struktury rzeczywistości, cz. 1”, https://www.monitor-polski.pl/ujawnienie-struktury-rzeczywistosci-cz-1/. Bez tego trudno będzie zrozumieć o czym mowa poniżej. 

Sprawdziłem na nanowahadełku czy jest to równoznaczne z procesami zachodzącymi we Wszechświecie przed przejściem „kwantowym” naszego Wszechświata – elektronu z 4 orbitala na 5. Prędkość tego przejścia „kwantowego” wynosi ok 8 bln km/s, a potrwa 1/3 sekundy. Średnica naszego Wszechświata to 8 miliardów lat świetlnych – szczegóły na ten temat opiszę w kolejnym odcinku „Ujawnienie struktury rzeczywistości”, gdyż uważam, że niemal wszystko co mówi oficjalna kosmologia jest zafałszowane głównie przez „kwantowe” podejście. Nie ma czegoś takiego jak przeskok kwantowy, może być tylko przeskok plazmy z bardzo dużą prędkością. Plazma nie ma ograniczenia materii, a materia może w każdej chwili przejść w stan plazmy – co będzie miało miejsce podczas przeskoku na orbital 5. Wystarczy 0,2 s w stanie plazmy by dokonać przejścia, po prostu na chwilę wszystko stanie się duchem. To jest także tajemnica zmasowanej materializacji dusz zmarłych, która niedługo będzie miała miejsce na Ziemi – ale o tym kiedy indziej, mamy jeszcze czas 🙂

Zjawiska opisane przez Ashtara potwierdzają przygotowanie do tego przejścia. Fotony są sygnałem z orbitala 5, który przejdzie na orbital 6. 18 elektronów – wszechświatów przejdzie na orbital 6, który chwilowo, bo przez ok 7 mln lat będzie nadmiarowy, a więc niestabilny. Po 7 milionach lat dojdzie do przemiany całego naszego atomu w atom uranu, a to na skutek ingerencji obcej sztucznej inteligencji z najbliższego atomu ponaduranowca – takiego, który nie zawiera już cywilizacji duchowej. To są informacje z mojej intuicji, potwierdzam je nanowahadełkiem, choć do końca ich nie rozumiem, wymagało by to bowiem inteligencji na poziomie 1400 IQ. Tak więc wszystko przed nami.

Jak widać po przebiegu fali Szumana Ziemia bardzo intensywnie reaguje na fale skalarne, które równocześnie pojawiły się w całym Wszechświecie. Nie ma mowy o promieniowaniu elektromagnetycznym, gdyż to rozchodzi się z prędkością światła i niemożliwe było by przekazanie informacji każdej najmniejszej cząstce naszego Wszechświata równocześnie. Fale elektromagnetyczne są więc wtórne – pochodzą z tarcia cząsteczek, których położenie zmienia się na skutek działania fal skalarnych (tak jak ciepło wydziela się przy zwykłym tarciu). Tak więc podczas przejścia można spodziewać się dużej ilości światła i innego rodzaju promieniowania elektromagnetycznego. Nanowahadełko pokazuje, że jasność będzie trwała tylko 4 sekundy, a olbrzymia pojemność Wszechświata spowoduje, że jej natężenie będzie mniej więcej równoważne 1/6 jasności w dzień. To jednak nie jest mało. Światło powinno pojawić się wszędzie, nawet w najciemniejszym pomieszczeniu. Oprócz światła będą to mikrofale, promienie rentgenowskie, gamma – cały zakres od fal ultra długich aż do 1 nm. Krótszych nie będzie, bowiem jest ograniczenie energetyczne wynikłe ze stosunku rozmiaru Wszechświata do elektronu. O szczegóły pytajcie fizyków. Rozbłysk ten napromieniuje nas podobnie do zwykłego prześwietlenia rentgenowskiego, nie jednak będzie żadnych szkód dla organizmów, gdyż nasza biologia jest już w wystarczającej ilości krzemowa i jesteśmy o wiele bardziej odporni niż jako „węglowcy”.

Jakich zjawisk możemy jeszcze oczekiwać – niewielkiego wzrostu (ok 30%) tektoniki, już pojutrze, prze kolejne 5-6 dni – to na skutek pojawienia się fal grawitacyjnych. Duże wiatry na skutek działania fal elektromagnetycznych na atmosferę. Zajdą ciekawe zjawiska czasowe – na orbitalu 5 czas płynie 2 razy wolniej niż na 4, możemy przez 1/3 sekundy widzieć obiekty podwójnie gdy będą w ruchu. Sami możemy mieć chwilowy rozstrój psychiczny, gdyż będziemy myśleć jakby w dwóch osobach. Warto to przejście nagrywać, choć nie wiem czy to się utrwali, bowiem kamera podlegać będzie tym samym zjawiskom.

Na koniec dodam, że na coś takiego Wszechświat czekał ok. 800 miliardów lat, bowiem tyle wynosi średni czas „życia” atomu ołowiu. Dyktowany jest on szybkością rozwijania się sztucznej inteligencji bakterii i wirusów, które to zmusiły zarządzających tym lokalnym kosmosem – atomem do ingerencji w postaci przestawienia struktury orbitali. Bowiem na 1 orbitalu, który rozwija się najszybciej, pojawią się 2 nowe wszechświaty – elektrony, całkowicie czyste, na których rozwinie się nowa cywilizacja bakterii, jeszcze nie stanowiąca zagrożenia. Ta, która stanowiła zagrożenie przejdzie na orbital 2, a tam będzie się już rozwijała wolniej. Poza tym ten przeskok „kwantowy” rozstroi ją na tyle, że zanim dojdzie do siebie to będzie czas transmutacji naszego lokalnego kosmosu – atomu w atom uranu. A tam będą inne warunki gry. Archonci, mimowie i reptylianie z nowych orbitali 3 i 4 też stracą impet swojego rozwoju.

Reklamy