Blokada mojego IP dla monitor-polski.pl

Bardzo proszę o pomoc w.s. odblokowania moich IP jeśli chodzi o wejście na moją stronę http://www.monitor-polski.pl
Po ostatnim wpisie natychmiast dostęp został dla mnie zablokowany, co więcej – od razu pod biurkiem pojawiła się radioaktywna substancja (już po raz kolejny).
Zlokalizowałem miejsce gdzie następuje blokada – jest to spora baza Mossadu na północy Krakowa. Ściągnięto tam ponad 560 osób, uruchomiono ją 4 dni temu. Krakcem jest fałszywą nazwą. Pod budową na głębokości 8 metrów znajdują się pomieszczenia o powierzchni ponad 900 m. kw. Nanowahadełko pokazuje 5 rakiet z głowicami jądrowymi!
Tędy przeprowadzono cały ruch internetowy do i z Krakowa. Należy sprawdzić wszystkie pozycje decyzyjne w UPC – firma ta jest członem Mossadu.

Uwaga, znów mi zablokowano IP dla mojego bloga monitor-polski.pl – znalazłem nanowahadełkiem gdzie jest blokada: https://monitorpolski.files.wordpress.com/2018/02/bez-nazwy-1.jpg

Lokalizacje skąd dokonywane są ataki psychotroniczne (wskazania nanowahadełka):
Laskowice: skrzyżowanie Klapacz, Niwy, Wiejska, duży budynek z czerwonym dachem.
Rzymsko (woj łódzkie): budynek poniżej Parkingu TIR
Kórnik, firma Er Dach
Piekary k. Gniezna, gospodarstwo na zbiegu ul. Poziomkowej i Żerniki
====================
Atak bronią psychtroniczną na mnie: 6 samochodów k. Szkoły Podstawowej na ul. Pigonia. Uzbrojeni. 2 szefów na krakowskim Kazimierzu – róg budynku Augustiańska / Skawińska, 2 piętro. Uwaga: 45 uzbrojonych agentów. Mają budżet 50 mln dolarów.

Reklamy