Zabójstwo dziennikarza na Słowacji. Gigantyczna nagroda za informacje o sprawcach

Ponieważ widzę, że polskie służby nie traktują poważnie tego co piszę, aresztowano tylko 62 osoby, a podałem nazwiska 682 zbrodniarzy z adresami lub namiarami gdzie ich można znaleźć i dowodami zbrodni, to postanowiłem inaczej podejść do sprawy ratowania Ziemi. Owszem, miałem prawo się pomylić – były na mnie nie tylko ataki energetyczne, ale i dezinformacyjne z użyciem fal skalarnych, które bardzo zaburzają pracę wahadełka. Mimo to pomyliłem się tylko w przypadku 16 nazwisk i w większości tych przypadków można się było domyśleć kogo dotyczą. Na szczęście CIA podległe prezydentowi Donaldowi Trumpowi poważniej potraktowało moje doniesienia, zresztą bardzo Mu dziękuję za wsparcie – pewnie bez ochrony, którą mi dał już by mnie tu nie było. I nawet pozycja Avatara by mnie nie ochroniła. CIA wykorzystało 93% przekazanych przeze mnie informacji dotyczących USA i związanych z interesami USA. Polska na tym wiele zyskała i jest to początek pozytywnych zmian w naszym kraju. Ale wstyd mi za polskie służby, także te tajne wojskowe, które wysyłają pośredniego rangą wysłannika, żeby to ja się do nich meldował. Panie Leszku M. na pewno ja się nie będę meldował  u Pana, to Pan się zamelduje u mnie jak zaczniemy działać wielką grupą. Ma Pan mój email, mój telefon – mógł Pan napisać SMS-a, albo nawet przyjść na spotkanie w Warszawie. Szczerze mówiąc, pierdolę takie służby jeśli mają ludzi z nadmuchanym ego na wysokich stanowiskach. Ma Pan jeszcze szansę naprawić swój błąd. Sami widzicie co się wokół dzieje – to że się poprawia nie jest wynikiem działania polskich służb, lecz zdecydowania i fantastycznego wprost talentu prezydentów Donalda Trumpa i Władimira Putina. Obaj przejdą do historii jako ci co uratowali nasz świat od zagłady.

Szczerze mówiąc nie mam już więcej ochoty machać wahadełkiem i grozić wszystkim na lewo i prawo. Rada Federacji Galaktycznej wskazuje wyraźnie drogę – nic nie będzie na siłę. Będzie wymuszone, ale nie siłowo – są inne sposoby, znacznie skuteczniejsze. Moja sytuacja osobista wymaga obecnie intensywnej pracy, już wiem, że niewłaściwie zabrałem się do problemu „leczenia świata”, bo na siłę. I za to też dostało mi się po sercu.

Dzisiaj postanowiłem sprawdzić moje zdolności i przeczucia publicznie na przykładzie zamordowanego dziennikarza słowackiego.
http://www.newsweek.pl/swiat/spoleczenstwo/slowacja-zabojstwo-dziennikarza-milion-euro-nagrody,artykuly,423895,1.html
Postaram się znaleźć zabójców nanowahadełkiem – zobaczymy czy mam rację. Jeśli nie trafię, to się wycofuję z diagnoz i usuwam z działania na tym polu. Zajmę się tylko i wyłącznie filmikami i tematami apolitycznymi. Ci co piszą obrzydliwe komentarze pod moim adresem wreszcie będą mogli triumfować.  Wyniki wskazań:

  • Morderca był jeden, nazywa się: Loda Kobel, z pochodzenia Portugalczyk, wychowany jednak na Słowacji
  • Miejsce zamieszkania: Janova Lehota, niedaleko Bańskiej Bystrzycy, na mapie samotny domek z czerwonym dachem po lewej stronie od głównej części miasteczka
  • Kobel już nie żyje, został zamordowany 9 godzin temu (ok południa)
  • Obecnie jego ciało jest w: Trzciana, zaraz za granicą z Polską przy przejściu w Chyżne, pokazuje mi 2 miejsca – Bratkovcik, drzewa poniżej napisu, oraz samotny domek czy kontener u dołu po lewej, ok 450 m od pierwszego miejsca. Wahadełko pokazuje mi, że w pierwszym miejscu jest ciało, a w drugim głowa.
  • Kobela zamordowali podzleceniodawcy zabójstwa dziennikarza: Władysław Rudowski, Dodi Gnubir, Stanisław Zekowicz. Wszyscy mają obywatelstwa polskie, słowackie i izraelskie. Gnubir ma jeszcze paszport amerykański.  Obecne miejsce zamieszkania Rudowskiego i Zakowicza to ten samotny domek / kontener w Bratkovciku. Gnubir jest w Izraelu w miejscowości Bikura.
  • Powyżej tych podzleceniodawców są jeszcze dwa szczeble drabiny – jeden finansjer i polski polityk, obaj żydzi powiązani z Izraelem.
  • Finansjer to Mowi Nunugow, rabin. Też został zamordowany, jego ciało jest na Słowacji w miejscowości Tisovec, Pod Zeleznicou – jest zakopane w stercie piasku. Mordercę podam słowackiej policji, jeśli ją to zainteresuje.
  • Zresztą powinien to wiedzieć główny zleceniodawca, Bogdan Klich. Znany polski polityk. Tak mi pokazuje nanowahadełko, jeśli tak nie jest, to przepraszam.
  • Dowody zbrodni. Są zakopane pod drzewem wraz z jeszcze jednymi zwłokami Krzysztofa Poznańskiego na ulicy Włoskiej w Krakowie. Po lewej stronie na zakręcie ok 20 m w prawo od ścieżki prowadzącej na boisko. Poznański  wg wahadełka był detektywem i prowadził śledztwo w innej sprawie i trafił na trefną aferę dotyczącą handlu organami.

Jeśli ktoś chce znać więcej szczegółów – jakie były dokładnie powody tej zbrodni. Jeśli faktycznie to co napisałem się potwierdzi – lokalizacja, nazwiska itd. bardzo proszę o dostarczenie mi nagrody 1 mln Euro. Będę monitorował rozwój sprawy. Moje maile to: monitorpolski@yahoo.com oraz lampyzdrowia@gmail.com

Za moment przygotuję jeszcze jeden tekst odnośnie wyjątkowego wykolejeńca – Łukasza Ostrowskiego. Poprzedni materiał usunąłem z uwagi na zbyt ostre słowa, które mi się tam wypsnęły. Przepraszam, nie zawsze można wytrzymać nerwowo jak się takie sprawy bada, szczególnie że jestem tu podwójnym poszkodowanym.

 

Reklamy