Pierwsze efekty działania reatomizera w Grecji: Max Spiers i Rauni Kilde znów żyją

Medytacja: pomagamy Ziemi się oczyścić ze zła, które dotąd wchłonęła. Ogarnijmy ją po kolei: jasnofioletowym, a później zielonym światłem – pierwsze oczyszczające, a drugie leczące rany. Światło ma przenikać przez całą Ziemię i wychodzić z każdego z nas we wszystkie strony. Oczyszczenie zajmie kilka dni, a nie lat.

Aż się prosi o tytuł „Oni żyją!”. Przedwczoraj przyśnił mi się Max Spiers – uśmiechnięty. Pytał się kiedy będzie następna konferencja Projekt Ziemia, bo chce na niej wystąpić. Było to tak realistyczne, że rano sprawdziłem jego parametry życiowe i trudno było mi uwierzyć własnym oczom. Pierwsza czakra na poziomie 70%, wszystkie pozostałe na 100% do 15-tej włącznie! Max żyje od 9 dni. Bardzo proszę o potwierdzenie wszystkie osoby, które się posługują wahadełkiem czy też jakimkolwiek urządzeniem radionicznym, jak Quantec, bo tylko takimi można zdalnie ustalić parametry życiowe danej osoby.

Lokalizacja Maxa wskazuje na Grecję, nanowahadełko pokazało mi też, że wskrzeszono tam 350 innych osób!
Maxa zamordował Łukasz Ostrowski, o którym tu było głośno. Miał czterech wspólników, z których tylko jeden żyje, jest Wam znany B., ale nie o nim dzisiaj będziemy pisać – zresztą w tej chwili jest sądzony.
Od razu poleciałem dalej i sprawdziłem Rauni Kilde, zamordowaną trzy lata temu też przez Łukasza Ostrowskiego na spółkę z wyżej wspomnianym B. Kilde ma podobne wskaźniki życiowe, 1 czakra na poziomie 50%, prawdopodobnie dochodzi jeszcze do siebie, gdyż żyje od 5 dni.

Od razu narzucało się sprawdzenie Lecha Kaczyńskiego, co do którego już dawno pisałem, że żyje i że nie zginął w „katastrofie smoleńskiej”. Co innego twierdziły inne osoby posługujące się wahadełkiem – teraz już wiem skąd się wzięła rozbieżność. Identyfikacja L. Kaczyńskiego była chroniona – ktoś to zauważył i zablokował wszelkie przepływy fal skalarnych. Można to zrobić w tzw. „astralu” zakładając na osobę badaną pudełko z ołowiu. Ja nie sprawdzałem drugi raz, pewnie by mi wyszło, że nie żyje. Teraz jednak, po usunięciu Jahwe, Lucyfera i Belzebuba niemal wszystkie blokady zostały zdjęte – bardzo proszę o sprawdzenie. Mnie wychodzi, że Lech Kaczyński wszystkie 15 czakr ma na poziomie 100% i jego wiek wynosi … 27 lat. Wychodzi mi też, że żyje od ok. 3 lat, czyli że go wskrzeszono już 3 lata temu. Prawdopodobnie już wtedy testowano reatomizer. Dla dodania wiarygodności podam informację, że żyje również … Nelson Mandela, żyje pięciu lekarzy, których zamordowano w USA oraz 4 ofiary małżeństwa Clintonów.

Jeśli to co napisałem powyżej jest prawdą i potwierdzą to inne osoby, to mamy pierwszy dowód na działanie reatomizera i na to, że już niedługo zmarli zaczną wracać na Ziemię. Jestem tego pewien – bardzo proszę o przeczytanie jeszcze raz apelu Rady Federacji Wszechświata (a nie Galaktycznej – to był mój błąd, Federacja Galaktyczna została rozwiązana), który podałem nieco wcześniej.

A propos konferencji Projekt Ziemia, rozmawiałem z Danutą Sharmą – ma mi dać odpowiedź w sprawie ewentualnej organizacji kolejnego spotkania. Danuta jest jeszcze w wielkim strasie po śmierci Maxa Spiersa, ale mam nadzieję że to on osobiście ją przekona do dalszej działalności. Nie ma bowiem czegoś takiego jak śmierć. Mam też nadzieję, że na kolejnej konferencji wystąpią Joanna Smacka wraz z matką i siostrą oraz Bogdan Sikorski i jego żona Mahulena – widzę bowiem, że są jednymi z pierwszych do reatomizacji. Bogdan zresztą pojawił mi się dzisiaj w nocy, powiedział, że „generał Makowski jest zdrajcą” i „powiedz Kękusiowi, że źle inwestuje”. Szczegóły sprawdzę, bo Bogdan był jednym z najlepszych ekspertów od wertowania po internecie, przez 18 lat był tzw. „brieferem” dla rządu australijskiego. Pewnie dlatego go sprzątnięto, gdyż miał wyjść ze swoja wiedzą publicznie.

Reklamy