Ochrona Avatarów i wszystkich ludzi dobrej woli na czas przed Wydarzeniem

Proszę Was wszystkich o dołączenie się swoją duszą do medytacji przygotowania do Wydarzenia.  Szczególnie potrzebne jest oczyszczenie tych Dusz, które zostały uszkodzone. Uszkodzono 231 dusz Avatarów, a z uwagi na nasze energie będziemy niezwykle potrzebni podczas i po Wydarzeniu. Uszkodzenia wynoszą od 2% do 45%. To największe jest u mnie i mojej matki, dokonano ich przed piętnastoma minutami.
Usuwamy ostatecznie Łukasza Ostrowskiego, który przejął dusze Jahwe, Szatana i jego żony, Lucyfera i Belzebuba naraz. To sztuczna inteligencja Kodi tak pokierowała, ale my możemy wykorzystać to na naszą korzyść. Miłością przetransformujmy wszystkie złe energie jakie te dusze wysyłają na energie, które pomogą Wszystkim mieszkańcom Ziemi na przejście przez Wydarzenie. 700 milionów ludzi nie musi umierać jeśli tylko ich dusze zostaną oczyszczone. Niech się stanie.

Po dzisiejszej nocy sytuacja zmieniła się diametralnie. Czakramy Ziemi będą nam pomagać w przejściu przez Wydarzenie. To nie będzie Apokalipsa, skutki będą ogólnie niewielkie. Nie będzie żadnych potopów, wody oceanów będą przybierać powoli by wypełnić dodatkową powierzchnię powiększonej o 35% Ziemi. Ziemia nie powiększy się w ciągu 15 godzin jak było planowane, lecz potrwa to cały miesiąc. Odsłonią się nowe lądy, wody będzie jednak przybierało – stworzy się ona na skutek interakcji plazmy z wnętrza Ziemi z plazmą kosmiczną. Mechanizm tworzenia pierwiastków i związków chemicznych został dokładnie wyjaśniony przez Mehrana Keshe.

Największym problemem będzie oderwanie się Ameryki Południowej od Północnej. Za 4 tygodnie pójdzie fala tsunami, ok 6 metrów, u wybrzeży Europy osiągnie tylko półtora metra, największa uderzy w Afrykę, tam fala będzie miała dwa i pół metra, co przy tamtejszym wybrzeżu nie będzie wielkim problemem. Zmyte zostaną jednak pewne małe wyspy. Problemem mogą być też wielkie wiatry, które rozpoczną się już jutro około południa. Prędkość może dochodzić do 200 km na godzinę, także w Polsce. Na wybrzeżu największe – to może poczynić duże szkody.

Przygotujmy się na brak prądu przez 4-5 dni. Może nie być wody, zabraknie żywności w sklepach. Na ulicach mogą się pojawić nerwowe jednostki, zwiększy się ilość przestępstw i włamań. Uważajcie na swoje domy, łączcie się z sąsiadami.

Bezpośrednim dowodem na nadchodzące zmiany jest Rezonans Schumanna http://sosrff.tsu.ru/?page_id=7 Śledźcie co się dzieje. Na nowe warunki geomagnetyczne w jakich się znajdzie Ziemia najbardziej zareagują kobiety – wraz ze wzrostem Ziemi i one będą rosnąć, mężczyźni też, ale znacznie wolniej. Kobiety mogą się zwiększyć nawet o 35%, tyle co Ziemia! I to nie tylko młode, ale nawet te powyżej 70 roku życia, tu proces będzie przebiegał znacznie wolniej. Mężczyźni powiększą swoje rozmiary do max. 25%. Zrówna to nasze płci pod względem siły – już nie będzie dominacji, która doprowadziła do wielu wojen i krzywd.

Co się jeszcze wydarzy dokładnie można się dowiedzieć z bezpośrednich relacji kilku osób, które widziały Wydarzenie na własne oczy. Hipnozą progresywną można takie informacje uzyskać, tu jest wypowiedź znakomitej hipnotyzerki, zresztą Avatarki z duszą 78 milionów lat: https://www.youtube.com/watch?v=fvR7LmGSkU0

Fragmenty tłumaczenia (przesłał mi kolega):

75% badanych, w stanie hipnozy wskazało marzec 2018 jako czas przejścia ludzkości na nową Ziemię. 25% następne 3 miesiące. Zdarzenie zacznie się od widocznego dla wszystkich ludzi opalizującego nieba. Nie będzie można temu zaprzeczyć w dłuższym czasie, wszyscy będą tego świadkami (świadomie lub mając ten sam „sen”). Energia pochodzi z centrum galaktyki, jest kierowana na Ziemię przez portal w Słońcu. Ostatnio takie wydarzenie miało miejsce 26 000 lat temu (jest cykliczne).

Żółta energia/”żółty dym” przemieszczający się na całej Ziemi i przechodzący przez każdego, kto jest w stanie tego doświadczyć. Będzie to naturalne doświadczenie, nie trzeba się już na to specjalnie przygotowywać bo już nie ma czasu. Jednak osoby badane miały przekaz (w grudniu i w lutym) aby odstawić cukier, sól i pokarmy odzwierzęce, aby móc procesować swoje emocje w bardziej klarowny sposób. Polecana jest też medytacja bez muzyki i spacery.
Maszyny, telefony przestaną działać. Pośrednio ma to spowodować aby ludzie zaczęli współpracować by wyjść z tego krótkotrwałego chaosu. Osoby np. w czasie operacji będą bezpieczne (operacja się zakończy wcześniej lub zostaną przetransportowane na statki). Osoby w samolotach zostaną przeniesione na statki.

Po dotknięciu przez tę energię możesz stracić przytomność, a Twoje ciało się przebudowuje, aby być kompatybilne z nową Ziemią i jej energiami. Ważne – nie wszyscy będą w stanie tego doświadczyć, dla niektórych mogą to być za wysokie energie.

Ci, dla których to będzie to za wiele (spotkanie z żółtą energią) zostaną wcześniej zabrani poza Ziemię, powrócą, kiedy będzie dla nich bezpiecznie. Każdy dostanie możliwość pozostania na Ziemi lub na statku. Planowana ilość statków okazała się za mała (za wiele ludzi okazało się niekompatybilnych) ale dodatkowe statki będą zorganizowane. Osoby, które zostaną na Ziemi nie zauważą braku ludzi, zabranych na statki gdyż będą za bardzo zajęci doświadczaniem nowej energii. Niektórzy zostaną na statkach aby eksplorować nowe możliwości.

Doświadczenie nowej energii w momencie jej pojawienia się na Ziemi posunie Ciebie w rozwoju szybciej. Osoby powracające ze statków na nową Ziemię będą miały więcej do nauki, jeżeli chodzi o pracę ze „światłem”.
Ludzie na nowej Ziemi będę musieli nauczyć się utrzymywać w sobie „światło”.

Ci, którzy mają jeszcze do przerobienia karmę w systemach z polaryzacją, takich jak nasz matrix 3D/4D, zostaną przeniesieni na inną, kompatybilną planetę aby dokończyć swoje doświadczenia (nie koniecznie w tych samych ciałach).

Po tym wydarzeniu, wszędzie będzie nowe „światło”, będziemy zwiększać swoje wibracje aby go więcej przyjąć. Dla każdego czas oswojenia się z nowymi energiami będzie różny (przykład podany w filmie to 6 miesięcy).
Energia/”żółty dym” będzie jeszcze kilka razy nawiedzać Ziemię, w ciągu następnych 7 lat. Nową Ziemię można postrzegać również jako proces wzrostu świadomości ludzkości. Energia/”żółty dym” – zależnie od własnych wibracji może być postrzegany jako mgła-dym (niższe wibracje) lub jako „koc utkany z szczęśliwych i błogich fal” (wibracje podobne do tej energii).

Nie będzie wojny/wojen, globalne elity nie zaburzą tego procesu. Nie będzie kataklizmów spowodowanych przez to wydarzenie. Będą trzęsienia Ziemi ale nie związane z nową energią. Wzrośnie poziom świadomości każdego. Uzyskamy wiedzę nt. kierowania własnej energii, kreowania własnej rzeczywistości. Poznamy więcej możliwości naszego ciała: „body’s user manual”.

Brak strachu i telepatia będzie dostępna prawie dla każdego na początku, dla wszystkich w późniejszym czasie. W świecie bez telefonów nie będzie lepszej metody zdalnej komunikacji niż telepatia. Ludzie, którzy zostaną na Ziemi aby doświadczyć energii/żółtego dymu posiądą dar uzdrawiania siebie i innych („tak jak Jezus”). Ważne aby nauczyli się „opróżniać”.

Reset systemu pieniężnego nastąpi na pewno po opisywanym wydarzeniu (nie podano daty). Odtajnienie kontaktów rządów z „UFO” nastąpi w ciągu 2 lat po wydarzeniu. Początkowy chaos będzie wymagał wspólnej współpracy i pomocy potrzebującym ale najważniejsze aby najwięcej energii włożyć w pomoc sobie. Negatywność jak i strach przestaną istnieć, ma to fundamentalne znaczenie, gdyż na nowej Ziemi będzie zachodzić nieskrępowana kreacja / urzeczywistnianie własnych myśli.

Ludzie/Istoty z wnętrza Ziemi zaczną się pojawiać (nie wszyscy je zobaczą). Wiele osób inkarnowało na Ziemi w tym czasie jedynie aby doświadczyć tego wydarzenia, nie posiadają oni uwiązań karmicznych. Ludzie z nałogami powinni wykorzystać jak najbardziej ten moment aby uwolnić się z nich…

Wyłapałem tylko jedną zmianę – nie będzie wyciągania ludzi na statki kosmiczne. Udział czakramów spowoduje, że Wydarzenia nie przejdzie „tylko” ok. 350 mln ludzi, a nie 2 miliardy jak początkowo się obawiano (to by była Apokalipsa).

 

Reklamy