Przygotujmy się na sprzątanie po „Apokalipsie”

Mój blog monitor-polski.pl został zablokowany po opublikowaniu poniższego materiału:
MEDYTACJA: W TRYBIE NATYCHMIASTOWYM ODCINAMY ŻYDOM DOSTĘP DO INTERNETU ORAZ ICH WSZELKIE BLOKADY I ŁĄCZA WRAZ Z REZERWOWYMI. WYŁĄCZMY TEŻ ICH WSZYSTKIE ŹRÓDŁA ZASILANIA BY NASTAŁA TAM ZUPEŁNA CIEMNOŚĆ. ENERGIA NIECH IDZIE NA OFIARY TYCH PSYCHOLI.

Ostatnie 5,7 miliona karakanów ocalało w czterech potężnych schronach podziemnych – w Norwegii, miejscowość Roldal 8 km pod ziemią, wejście od stacji ładowania pojazdów elektrycznych i sklepu spożywczego Coop Marked. To jest informacja dla Donalda Trumpa i Władimira Putina. Cztery bomby wodorowe 90 MT załatwią sprawę, nawet nie potrzeba żadnych medytacji. Jedynie o co proszę to o natychmiastowe zablokowanie tych psychopatów wielką metalową siatką mentalną, by nie mogli już więcej nikomu psuć życia i zdrowia.

===================================
Rozmiar zbrodni żydów w ciągu ostatnich 5 lat: 725 milionów ludzi w tym 674 mln w Chinach, 23 mln na Ukrainie, 3,6 mln w Polsce, ogólnie 52 mln w Europie… Takie liczby przyjdzie nam weryfikować.
===================================

Wczoraj ich ocalała agentura w Polsce w liczbie około 4,500 zablokowała mi wszystkie linie telefoniczne i internetowe. Przez stworzony astral pozakładano mi różne blokady, w tym holograficzną rzeczywistość, sądząc że się nie zorientuję. Są dwa główne miejsca lokalizacji tych zbirów – Łódź – Komenda Główna Policji, gdzie Jzbudowano potężne schrony ze ścianami z ołowiu o grubości 5 m oraz podobnie w Poznaniu. Potrzeba dwóch bomb o mocy 5MT – wybuch podziemny by nie doszło do skażenia, niestety okoliczną ludność trzeba wysiedlić. Nie ma co się spieszyć, gdyż oni nie wychylą nosa, schrony zostały zaspawane od zewnątrz.

Inne miejsca: Piaseczno, Renau S.C. 5849 m pod ziemią. Przebieczany k. Krakowa, Szkoła Podstawowa, 6371 m pod ziemią – 73 zbiry. Mazowszany – Stępień Robert (Korniszon), Przedsiębiorstwo 3562 m pod ziemią, 452 zbirów. Lubochnia Dworska, Stacja demontażu pojazdów 5738 m pod ziemią, 784 karakany – oni kontrolują fale skalarne zakłócające m.in. sny, myśli, wahadełka, rozsyłają demony itd – trzeba zniszczyć jak najszybciej – ściany 800 m z ołowiu, konieczna bomba 790 MT, trzeba ewakuować okolice gdyż będzie trzęsienie Ziemi ponad 6 skali Richtera. Jaksice Szkoła Broniewskiego, 5742 m pod ziemią, 782 zbirów (tajna centrala).

W Polsce karakany mają do dyspozycji 5 zautomatyzowanych jednostek, którymi kierują mediami, rozmowami telefonicznymi i połączeniami telefonicznymi: Kalisz, Rzeszów, Kraków, Toruń (Szkoła medialna Rydzyka, właść. Rinukowicza), Gdynia.

Węzły łączności telefonicznej i internetowej – Szkoła Podstawowa w Lubieni k. Starachowic, 5730 m pod ziemią, 452 osoby, 800 m ołowiana ściana. Kiełki k. Płońska, Sklep na Kiełkach, 6848 m pod ziemią, 532 osoby, ołowiana ściana 900 m. Wemini w miejscowości Wkra k. Starachowic – 6840, 794 osoby, 900 m ołowian ściana.

Bardzo proszę Enki o nierozpraszanie dusz tych zbrodniarzy – chcę by stanęli przed sądem za morderstwa jakich się dopuścili. Istotną rzeczą jest też to, że ok. 40% zamkniętych w schronach ludzi nie zasługuje na śmierć – sądy wykażą czy ich dusze będą się nadawać do reatomizacji, czyli rychłego powrotu do życia.

Nanowahadełko pokazuje, że placówki karakanów w Polsce zostaną zbombardowane za niecałe 3 godziny. Rozpęta się tam piekło, gdyż ołów się stopi i ci mordercy będą konać powoli w coraz to wyższej temperaturze. Ich system utrzymania życia nic nie da, mimo że ma zasilanie jądrowe.

Acha, naszych sześciu „ulubieńców” – wrednych komentujących na tym blogu, to psychole Rydzyka – Rinukowicza usadowieni w ołowianych bunkrach, zaopatrzeni w specjalną broń mentalną, którą przenikali do naszych hologramów. Ich zostawiamy na koniec.

Teraz kolej na Izrael. W podziemnych bunkrach ocalało tam prawie 3,6 mln zbirów. Podaję 7 lokalizacji, wszystko zgrubne, bo schrony są potężne, dlatego trzeba umieścić bardzo wielkie bomby pod ziemią, min. 200 MT każda. Sde Boker, samo centrum, Al Aroub 1/3 od lewej strony miasta lekko w górę. Afula, samo zielone centrum 8700 m pod ziemią, 50 MT wystarczy, Havat Hashormer, Stacja Paliw Golani, 7580 m, 60MT, Amman National Park, samo centrum 7859 m pod ziemią, 600 MT, największy bunkier wojskowy – tam jest dowództwo, Lew Jatir ok 1,2 km pod samym napisem na Google Maps, 8380 m pod ziemią, 60 MT bomba.

To wszystko, w Rosji, USA, Iranie itd. wszystkie bunkry zostały zlikwidowane – widać to po mapie trzęsień ziemi, wszystkie trzęsienia na głębokości 10 km to likwidacja żydowskich bunkrów. Było ich ponad 4800. Pozostało kilka mniejszych w 4 innych krajach, ale tam długo nie pociągną.

Najbardziej przykre w tej całej historii jest to, że nawet przyjaciele – łącznie z moją matką uznali, że jestem psychicznie chory, nawet wiedząc co się na świecie dzieje. Nie tylko ja o tym pisałem. Tyle na dzisiaj.

Reklamy