Żegnamy żydów … posyłając im miłość w tym Wszechświecie, a złość do ich Antywszechświata.

Wygraliśmy. Tak, już jest po wszystkim – holograficzne ciała i dusze żydów odeszły z naszego Wszechświata i już nie wrócą, bowiem miejsce po nich zostało wypełnione niebieskim światłem miłości. Żydzi, Nugritos, czy jak ich nazwać zostali nasłani z Antywszechświata by dokonać anihilacji. To jest czysta fizyka. Jednak od początku nie było to możliwe, gdyż posiadali tylko 40% naszej mocy. Poprzez medytacje, w których stosowaliśmy niebieskie światło miłości by wypełnić ubytki powstałe po ich usunięciu, byliśmy w stanie do końca ich usunąć.

Wszechświat i Antywszechświat (z antymaterii) od początków swoich istnień stosowały te metody inwazji. 500 mln lat temu cywilizacja, która zamieszkiwała Ziemię zaatakowała Antywszechświat i podobną planetę do Ziemi – Antyziemię hologramami ludzi jeszcze gorzej niż teraz Nugritos nas. Po drugiej stronie, w Antywszechświecie, żyją ludzie podobni do nas, nie zdawali sobie sprawy, że hologramy, które wysyłali będą w naszym Wszechświecie antyludźmi. Chcieli nawiązać kontakt, a miłość, którą do nas przesyłali stawała się antymiłością i unicestwieniem. Dopiero teraz to zrozumieli – to był ostatni atak Wszechświatów. Jeśli kiedykolwiek nawiążemy z nimi współpracę, to będzie to poprzez wysłanie antyhologramów, a nie hologramów. I wtedy będziemy rozmawiać z ludźmi z tamtej strony, a nie antyludźmi, którymi byli żydzi.

Na koniec wypełnijmy cały nasz Wszechświat niebieskim światłem Miłości, a do Antywszechświata wyślijmy całą naszą Złość za to co się stało – tam to się przeobrazi w Miłość. Zresztą to właśnie zrobiliśmy medytacjami.

To co się stanie teraz na Ziemi zależy już tylko od nas – ludzi. Od tego czy potrafimy się nauczyć współżyć z wszystkimi gatunkami czy też nie i czy będziemy Ziemię szanować. Jeśli nie to pozostaniemy dla historii tym czym są Majowie. Po prostu znikniemy.

P.S. Mój blog monitor-polski.pl został zablokowany przez służby żydowskie i nie ma teraz kto go odblokować. Poczekajmy aż nasi dojdą do siebie po tym co się stało i go odblokują.

Reklamy