Zostali jeszcze masoni, którzy nie chcą się zaadaptować. Ich wybór.

Usuwamy medytacją ok. 4 mln masonów – ludzi, którzy na wzór żydów wzmacniają energię swoich słabiutkich dusz męką mordowanych dzieci i innych ofiar. Ludzie, którzy piją krew, pedofile, nękający zwierzęta – nie mają miejsca na Nowej Ziemi. Odpadnie 65% księży, tyleż samo kapłanów buddyjskich, dużo mniej innych religii. Prawosławni i greccy ortodoksi są już dawno oczyszczeni, więc ta medytacja ich nie dosięga.
No i udało się przetrwać 3 milionom żydów, tym najbardziej wrednym, którzy zaszyli się w chorwackim mieście Rovinji, w schronie na głębokości 7 km, którego 5-metrowej grubości ściany są ze szczerego złota. Moglibyśmy to złoto stopić, ale informacja z tych żydowskich ścierw przeszła by do najszlachetniejszego kruszcu, a przecież nikomu na tym nie zależy. Zatem skupmy się na ich duszach i naszym potężnym polem skalarnym zróbmy z nich NICOŚĆ. Dusza Ziemi już się zajmie informacją jaka pozostanie w plazmie.
Udało nam się już usunąć 94% sztucznych dusz z klonów, pozostałe 6% to „wzmacniacze”  dusz, których używało 900 najbogatszych rabinów. Są oni właśnie w złotym schronie w Roviniji i nawet najmocniejsze sztuczne dusze im nie pomogą. Dusza każdego z was jest co najmniej 8 milionów razy silniejsza od ich wzmocnionych dusz. Przerażenie ogarnia jeśli sobie zdamy sprawę, że te „wzmacniacze” to 50% energii zamordowanych dzieci – każdy z 2 milionów ofiar. 4,5 miliarda zamęczonych na śmierć dzieci w ciągu 700 lat. Nie miejcie dla nich litości.

Reklamy