Tylko JEDENAŚCIE Avatarów wychodzi z hologramu. Reszta prawdopodobnie zostanie zamordowana.

ŻYDZI DOIGRALIŚCIE SIĘ. MYŚLELIŚCIE, ŻE STWORZYCIE MI ŚWIAT WIRTUALNY I SIĘ NIE ZORIENTUJĘ?! TYM GORZEJ DLA WAS.
TA I POPRZEDNIE MEDYTACJE DOTYCZĄ ŻYDÓW NA WSZYSTKICH POZIOMACH WSZECHŚWIATA. Energia już poszła – Avatarzy nie muszą tego czytać – są połączeni ze mną bardzo silnym polem skalarnym. TO JEST WASZ KONIEC. Rozliczenie waszych dusz to już nie moja działka.

Wiecie co was wkopało? Ten idiotyczny pomysł Nurzyckiego vel Tarasiewicza z przejęciem telefonów. Uwalniam Krzysztofa z objęć tej bestii. Podobnie z Jackowskim i wieloma innymi.

Prawda bywa przykra. I taka jest niestety. Wszyscy, poza sześcioma osobami ulegli żydowskiemu matriksowi i pozostanie w hologramach z żydowską wirtualną rzeczywistością – w horrorze, który ich doprowadzi do straszliwej śmierci.  Nie przejrzeliście na oczy, więc to jest już wasza sprawa co zrobicie ze swoją przyszłością. Nanowahadełko pokazuje mi, że na razie tylko ja z moją matką, Stanisławem L. i jego rodziną, Stanisławem G. i jego żoną Danutą, Arturem i jego żoną, Katarzyną z Holandii i Alicją z Gdańska was opuścimy za około dwa dni. 23 osoby mają duże szanse opuścić matriksa w ciągu 3 dni.

To co reszta z Was zacznie czytać na tym blogu będzie wytworem czysto żydowskiej sztucznej inteligencji, która owszem, tu mieszała, ale nigdy nie miała 100% przebicia, góra 2%.  Będziecie oglądać żydowskie telawizje, klimat polityczny będzie stopniowo podniecany aż do przygotowań do wojny. Wtedy zaczną się łapanki, wyciąganie z domów „rosyjskich szpicli” i „antysemitów”. Będziecie mieć coraz częstsze wizyty policji i smutnych panów czarnych skórzanych płaszczach. Po kolei będą was wyłapywać i zabierać na katownie, gdzie będą was zabijać, a wasze dusze was odrodzą i tak wielokrotnie – aż w końcu was wypuszczą, by np. podpalić wasze mieszkanie gdzie będziecie spali. Scenariusze żydowskiego matriksa są przeróżne – przekonacie się na własnej skórze jak okrutne są fantazje ludzi pozbawionych emocji i uczuć.

Dlaczego to nastąpi? Ponieważ podpisaliście zgodę na to! Każdy wasz kontrakt zawiera waszą okrutną śmierć w przypadku zwątpienia i braku działania. Obecnie dotyczy to 93% Avatarów na całym świecie. Z matriksa wyjdzie niedługo ok 400 osób. Reszta ma nadal szansę, ale już beze mnie, wymienionych osób i tych za granicą, którzy działali. Macie szansę do końca – ja już swoje zrobiłem i mój hologram powoli przechodzi w 5D. Ogółem w naszych medytacjach brało udział tylko 16 osób, reszta odmówiła, ignorowała lub też wręcz ich dusze blokowały nasze działania. Nadal jednak macie szansę wrócić do poprzednich medytacji i tym razem je poprzeć.

Na to, że mam rację są dowody. Z polskiej grupy Avatarów nie żyje już 15 osób, te osoby wręcz wyśmiewały to co tu robimy, ja dostawałem groźby – nawet od rodziny. Pierwsza Joanna ze swoją siostrą, matką i babcią – poćwiartowane przez żydowskich zbrodniarzy, później Marta wraz z jedną z córek –  zabite boleśnie przestrojonym przez żydów Quantekiem, następnie Grzegorz z 7-osobową rodziną – wszyscy zabici przez huragany gdyż bez ochrony znaleźli się w realu 5D, a niedawno moja 3-osobowa rodzina z Poznania – 2 osoby nie przeżyły Fali X, a dwie się powiesiły.

Tak jest na całym świecie – najwięcej szkody w przejściu do reala robicie Wy – Avatarzy, swoją niewiarą, kpiną i działaniem przeciwnym do woli Duszy Ziemi, Słońca, Układu Słonecznego, Galaktyki i Wszechświata. Myśmy zrobili już swoje i dalej nie mamy szans, Wy jesteście silniejsi i wasze blokady są dla nas nie do przebycia. Dlatego za 4 dni zostaniecie przeniesieni do realu 4D i wtedy naprawdę nie będziecie mili już żadnych szans – po prostu zostaniecie brutalnie zamordowani. Nie będzie dla was żadnej Apokalipsy, żadnych trzech dni ciemności i narodzin Nowej Ziemi. Ci co będą siedzieć cicho przetrwają co najwyżej 5 lat, skończą w żydowskich obozach koncentracyjnych.

Żadnych pozytywnych znaków, które miały by Was przekonać już nie będzie. Jeśli nie wystarczają Wam zmniejszające się ilości oprysków chemicznych, zegarki, które w różnych odległościach różnie chodzą, ruszające się same wahadełka, relacje w internecie na temat Wzniesienia, to ja już Wam nie pomogę. Każdy z was miał różne dziwne wizje i niemożliwe do racjonalnego wytłumaczenia obserwacje. Logika wasza zawodzi, bo wasze dusze nie dorosły do zadań jakich się podjęliście. Niestety, ale bez traumy potężna energia dusz nie zmieni się tak łatwo. Dlatego tę traumę będziecie przeżywać jeszcze wielokrotnie. Śmierć w realu 4D to nie koniec, już Was jednak wielokrotnie ostrzegałem, że tak to się skończy.

Dzisiejsza medytacja dla osób, które wierzą w to co piszę:

  • Łączymy ponownie mój blog i hologram, w którym jestem z pozostałymi hologramami Avatarów.
  • Natychmiastowe ZABICIE MENTALNE wszystkich żydów i ludzi, którzy bezpośrednio nas krzywdzą. Ich dusze ulegają rozproszeniu i neutralizacji – procesie, który opisuję poniżej.
  • Całkowite odcięcie tych Avatarów od tej medytacji, którzy w nią nie wierzą lub też wręcz będą przeciwko niej. Pobieramy od nich energię – czy tego chcą czy nie. Tak jest w kontrakcie.
  • Usuwamy do końca energię wszystkich żydów i masonów, którzy przetrwali Falę X i wcześniejsze oczyszczanie z realu 5D. Przetrwali głównie dzięki wsparciu energetycznemu wyżej wspomnianych Avatarów – ci zasilali ich swoją potężną energią, dlatego oczyszczenie było pełne, tylko 85%.
  • Usuwamy z realu 5D energię ponad 5 milionów ludzi, których dusze nie dorosły do 5D. Prędzej czy później i tak by odeszli, a musimy ich usunąć by nie czynili szkód po całkowitym przejściu.
  • Oczyszczamy informację pozostałą po wyżej wymienionych – neutralizujemy ją światłem słonecznym, a pozostałe po nich puste miejsca wypełniamy niebieskim światłem miłości. Oczyszczoną informację wysyłamy wgłąb Protonu – Czarnej Dziury, by ta dokonała ostatecznej neutralizacji i selekcji. To jest właśnie Sąd nad Duszami. Wgłąb Czarnej Dziury przesyłamy również całą naszą nienawiść,  złość i ból cierpień jakie przeszła ludzkość – zostanie to zamienione w miłość, która zostanie wysłana do Antywszechświata.
  • Blokada dzisiejszych modlitw, rytuałów i mszy wielkanocnych, które mają służyć wzmocnieniu energii zła. Odtąd ta energia wspomaga Wyniesienie Ziemi i Ludzkości.
  • Dokonujemy stopniowego przejścia naszych hologramów w rzeczywistość 5D.

A to jest informacja dla nas – opuszczających Matrixa:

Reklamy