Teraz trzeba przejąć media

UWAGA: MEDYTACJĄ PRZEKIERUJMY DZISIAJ WSZYSTKIE MODLITWY W CAŁEJ POLSCE DLA DOBRA. Masoneria chwyta się ostatniej deski ratunku i organizuje masowe rytuały. Wystarczy byśmy wyobrazili sobie strumień energii płynący z krzyży kościołów, który płynie do wnętrza Ziemi – do jej Duszy, zamiast do urządzeń masońskich. W 78% kościołów w Polsce mordowane są dzisiaj dzieci. Zablokujmy dalsze mordy poprzez poinformowanie dusz kapłanów o źle jakie czynią te ciała. To wystarczy – dusze ich rozliczą, prawdopodobnie dojdzie do masowych zgonów księży.

Media w Polsce są nadal w 96% kontrolowane przez masonów. 58% to są komputerowo generowane animacje, opierają się na technologii Sinitus wyprzedzającej naszą o 4 miliony lat. Udostępniono ją żydom ok 50 lat temu i dzięki niej tworzone było 86% filmów. Wystarczyło kilka zdjęć „aktora” i komputer tworzył zadany scenariusz. To samo jest w mediach. Nanowahadełko pokazuje mi, że 100% prezenterów telewizyjnych to są hologramy oparte na zdjęciach zamordowanych polskich dziennikarzach, którzy tak naprawdę pracowali tylko przez maksimum 3 dni!

Dlatego też wszystkich ludzi, którzy za tym stoją należy w 100% bez litości wyeliminować. W Polsce jest ich ok. 75,000, na całym świecie ok. 770,000. Mają do dyspozycji ogólnie 784 schrony ze studiami, w Polsce jest ich 85. Wszystkie podłączone osobnymi liniami światłowodowymi z telewizją kablową i nadajnikami. Tymi ostatnimi najłatwiej jest się zająć. Szczegóły jak to zrobić podam później, mam pewne pomysły.

Ciekawa informacja, że tak powiem – aż kłuje w oczy, jak YouTube manipuluje ludźmi. Tu jest link do zrzutu ekranowego jak wygląda kontrolowany już przez administrację Donalda Trumpa MSNBC na YouTube w miejscu gdzie ja mieszkam: https://ibb.co/kOiAjx. Zamieszczam zdjęcie w postaci linku, gdyż zablokowano mi możliwość dodawania grafik, zarówno na tym blogu jak i na WordPressie.
Dlaczego na kanale MSNBC pojawia się program żydomasońskiego CNN?! Jeszcze niedawno był to rzekomy MSNBC, czyli całkowity fejk, teraz jednak sięgnięto po „gotowca” CNN. Otóż jest to wynik zbombardowania 5 schronów żydomasońskiego MSNBC, teraz ten program jest już całkowicie pod kontrolą administracji Trumpa. Pełny masonów YouTube nie może jednak puścić MSNBC, bo tam podawana jest 100% prawda, która obudziła by ludzi. Dlatego też zajmiemy się nieco później ludźmi, którzy tym starują. Oni powinni od razu po klęsce żydów się poddać – były by wtedy okoliczności łagodzące. Teraz nie ma się już co z nimi pierdolić.

Na czele tego tałatajstwa (scum) stoją dwie osoby: Richard Tuznik i Towil Godun, iluminaccy półżydzi chowający się w prywatnym schronie 997,857,573 m pod powierzchnią ziemi. Nanowahadełko pokazuje mi HARTSEL, Colorado, ok 1 km powyżej Badger Basin Country Store i Pocztą. Tam też są wejścia. W schronie jest 571 osób, myślę że standardowy sposób zdobycia schronu nie zawiedzie. Mają bomby 6GT gdyby trzeba się było wysadzić. Ci smutni panowie zgromadzili tam swój cały majątek, wartości ok 6 bln dolarów, widać że jak faraonowie myślą, że im to będzie służyć po śmierci. Najcenniejsze jest kovalium, 6 milionów ton, więc może lepiej wziąć ich żywcem i przy okazji zgromadzić informacje o całej sieci mediów?

  • USSA – Colorado Springs: 746,750,958 m pod powierzchnią ziemi, 6790 bankierów, masońskich oficerów itp. wciąż chowa się w wielkim 5690 m. kw. bunkrze. 7 GT.
  • McIntosh, niedaleko Bismarck, Dakota Płd. Great Western Bank, Drivers License Office, Post Office – przykrywka dla masonów z YouTube. 973,605,636 m. 7950 osób, majątki ponad 8 bln dolarów. 5700 dzieci trzymanych na „energię”. Nanowahadełko pokazuje mi „promienniki śmierci przy wejściu”. Użyć ultradźwięki 87,924,262,5 Hz 800 dB.
  • Krakowski Teatr Variete – natychmiast zbombardować (już nie trzeba – pożar przeciążonych urządzeń), potężne promienniki skalarne, jutro 79,000 ludzi może nie żyć. Założyli tylko po to bym nie miał dobrych odczytów wahadełkiem. Inicjator tego Norbert Toszek siedzi w bunkrze pod centrum medycznym Maszachaba 8,574 m, 8 osób. 70 kT albo po prostu zabetonować wyjście.
  • Rezerwa – promienniki skalarne, Kraków, ul. Skrzatów w dół – jasnoniebieskie budynki. 1/3 mocy tych powyżej, trzeba je zniszczyć infradźwiękami.
  • Centrum tworzenia fejków dla CNN i nie tylko. South Salt Lake City, cały kwartał na lewo od West Temple i w dół od Burton Ave.  9,482,867 m, powierzchnia 4 km kw. 6936 kurw dziennikarskich. Mają 40 dzieci na swoje „potrzeby”. Potrzebne trzęsienie o mocy 6,9 GT.
Reklamy