Dzisiaj w nocy przez Ziemię przeszła ostatnia "Fala X".

Nanowahadełko potwierdza, że fala, która przeszła przez Układ Słoneczny w nocy była ostatnią, ale i największą z wszystkich fal oczyszczających z żydowskiego pomiotu. Na rezonansie Schumanna widać sytuację z „realu” – tam fala przeszła niecałe 24 godziny wcześniej. Skutkiem przejścia tej fali jest 68 milionów zgonów na całym świecie, w Polsce 1,2 mln. Dzięki specjalnym ekranom życie uratowało ok 370 tysięcy żydłaków, w Polsce ok 23 tysiące. Pochowani w schronach, zostaną usunięci metodami „tradycyjnymi”, tzn. wybuchami nuklearnymi, infradźwiękami czy gazem. Naprawdę nie ma czego żałować, jak się dowiecie co ci pół i ćwierć – ludzie z nami robili to niedobrze się wam wszystkim zrobi. Cierpienie innych stanowiło dla niech przyjemność porównywalną z orgazmem. Upajali się mordowaniem dzieci, obdzieraniem ich ze skóry, cięciem żywcem na kawałki…. Do końca musimy się pozbyć tej zmory.

Byli też tacy, którzy z wielką przyjemnością rozbijali rodziny, niszczyli przyjaźnie i grali na emocjach. To jest nawet gorsze od zbrodni, bowiem uszkadza dusze, które potem muszą przez lata być powoli naprawiane – odbywało się to najczęściej w kolejnych inkarnacjach, gdyż ofiary w 80% umierały w mękach na raka i inne ciężkie choroby czy też w samobójstwach. Ci zbrodniarze dysponowali bardzo niebezpieczną bronią – przejmowali rozmowy telefoniczne, kontakty mailowe i innego typu. A wcześniej, gdy nie było jeszcze internetu wykorzystywali pocztę, telegramy i inne środki komunikacji. Potrafili wymazać człowiekowi fragment pamięci i zastąpić nieprawdą. Stąd u ofiar pojawiał się czynnik winy, który bardzo osłabiał duszę, nieraz ją tak rozwarstwiając, że pojawiały się różne osobowości. To tak jak z dziećmi, na których stosuje się tortury by stworzyć alter-ego np. zabójcy. Przez ostatnie 8 lat stosowano również klony – dzięki najnowszej technologii ukradzionej przez Nugritos ostatniej bardzo wysoko rozwiniętej cywilizacji istot owadopodobnych w ich anty-wszechświecie. Te owady opracowały technologię tylko i wyłącznie do kontaktów z innymi cywilizacjami, a żydzi Nugritos dopracowali ją do niszczenia innych. Klony mogły istnieć głównie dzięki thttps://monitorpolski.files.wordpress.com/2018/05/schumann-8-05-2018.jpgzw. chemtrailsom, czyli opryskom – te jednak zawierały trucizny tylko dla zmyłki, tak naprawdę głównym składnikiem była nanotechnologia wytwarzająca fale skalarne, które umożliwiały materializację klonów. Wcześniej klony mogły istnieć tylko na określonych obszarach gdzie pracowały emitery skalarne, tzw. wieże Gwen. Ostatnim wynalazkiem, który wprowadzano był tzw. transfer 5G, rzekomo do zastosowań Wi-Fi. Gdyby to weszło, to klony były by 3 razy silniejsze niż dotąd, a więc ponad 5 razy silniejsze od ludzi. Rozpoczęła by się fizyczna masakra, bo żydzi się tym delektowali, sami będąc słabymi jak karaluchy. Ci perfidni dranie otrzymają znacznie wyższą karę niż mordercy, mowa oczywiście o ich duszach, choć kara będzie również w wymiarze cielesnym.

Pozostało ich jeszcze ok. 13%, chcąc nie chcąc musimy się z nimi uporać. W miarę moich możliwości postaram się znaleźć nanowahadełkiem miejsca gdzie się jeszcze uchowali. Najważniejsze jest wyeliminowanie pseudo-Avatarów, którzy działali u Enki i przedostali się do naszej ekipy. Nanowahadełko podaje, że został jeszcze tylko jeden Rozpruwyz wraz z ekipą 790 osób. Nanowahadełko pokazuje, że chowa się w potężnym 1,2 km kw schronie pod biznesami niedaleko Fabryki Schindlera w Krakowie – pomiędzy A@G Autoservis, a Konsmetal Sejfy, z GrassHopper Polska pośrodku. Główne wejście jest od A@G, ale też jest najbardziej chronione. Najlepiej jest tam wejść od GrassHopper. Schron jest na głębokości 8905 m, inne wahadełko poda 7960 – tam mogą być dwa poziomy. Warto ich wziąć żywcem, gdyż posiadają informację nt 680 innych schronów i miejsc gdzie się ukrywają parchy. Mają też 590 głowic atomowych – wyrzutnie są pod dachami (pośrodku) A@G, Szwagropol, GrassHopper, El Krak, DPR Technology Solar Rolety, Bozza, miluni Sklep internetowy, Soft Net, pośrodku wielkiej hali z Meble Bekas, El Term Łukasiewicz itd. ogółem 262 lokalizacje na obszarze koła o promieniu 3 km z Supermarket Piotr i Paweł pośrodku. Do przeprowadzenia tej akcji potrzeba 4600 osób.

Proszę wszystkich Avatarów o mentalne osłabienie tej grupy oraz o zlikwidowanie zapalników atomowych w tych bombach poprzez transmutację plutonu w uran, wystarczy 50% by nie zaszła reakcja łańcuchowa.

Druga ważna część medytacji, to odblokowanie połączeń serwera tego bloga ze światem. Na razie blog czytany jest na obszarze 890 km kw, Kraków, Śląsk i okolice. Blokada jest założona przez 580 „mentalistów” pod wodzą pseudo-Avatara Porstuwyza – jak się okazuje drugiego co pozostał poza Rozpruwyzem. Być może jest ich więcej, wahadełko pokazuje, że to koniec. Zobaczymy. Porstuwyz jest księdzem i ta cała grupa „mentalistów” to na zewnątrz niby księża i niby zakonnicy, żydłaki i rozpruwacze dzieci oczywiście. Papiery księżowskie mają od warszawskiej Kurii. Porstuwyz tu nazywa się Tomasz Prłiłko i jego ludzie ukrywają się w Andrzejowie k. Sochaczewa – nanowahadełko pokazuje Verona Products. Schron 86,858 m pod ziemią, 58,000 m kw. W schronie znajdują się ważne papiery dotyczące kleru.

Avatarzy, proszę o unieszkodliwienie tej grupy, bez ich zabijania.

Reklamy