Aktualności i medytacje 16 maja 2018.

Aktualizacja godz. 22:20. Pod koniec dnia sprawdziłem na ile udały się nasze medytacje i jak wygląda sytuacja. Nanowahadełko pokazuje, że udały się aż w 98% – musimy pomóc jeszcze 5 osobom, które zostały zaatakowane przed 3 godzinami. Zaatakował je Porstuwyz / Nołotski z grupą 479 osób 50% klony 50% pseudo-Avatarzy. Usuniemy ich, jak tylko ocucimy ich ofiary -ich dusze nam więcej powiedzą i się dołączą.
Ofiarami są Strtuwyz i Strstuwyz (USA) oraz Rsrtuwyz (Izrael). Pierwsi dwaj pomagają Prezydentowi Trumpowi, a drudzy Premierowi Netanyahu. Są to naprawdę wpływowi ludzie, od lat pracujący w służbach jako nasze „krety” – teraz działają już otwarcie przeciwko żydom. Nawiasem mówiąc, premier Netanyahu nie jest żydem, jak i wszyscy Sefardyjczycy. To jest prawdziwy Judejczyk, bo tak powinno się nazywać rdzennych mieszkańców tych okolic. Nawiasem mówiąc to co podają media jest w tej chwili w 80% fikcją, jeśli chodzi o politykę międzynarodową. Już niedługo podam więcej szczegółów nt. w jaki sposób wciska nam się takie ściemy.

Dzięki naszym medytacjom zasięg tego bloga zwiększył się o 80%, jutro postaramy się by ogarnął całą Polskę. Jak wspomniałem we wpisie, wielu Avatarów poniosło „śmierć”, byli oni za granicy. Dlatego Polska jest taka ważna, mamy tu największe skupisko Avatarów i to tych z najpotężniejszymi duszami. Już na samym początku nasza moc stanowiła niemal 70% całości, a teraz jest to ponad 80%. Poprzez komentarze po angielsku na YouTube na kilku profilach udało mi się włączyć w medytacje także 580 Avatarów anglojęzycznych – dodali nam jeszcze 30% mocy.

Usunąłem kilka wrednych komentarzy, to są parchy – pseudo-Avatarzy, które tu jeszcze mieszają, ale niedługo powinien być spokój, bowiem nasi obrońcy z Prozu nie próżnują. Wykonali dzisiaj ponad 100% tego co było zaplanowane. 80% pseudo-Avatarów zostało usuniętych, łącznie z tymi co zostali wprowadzeni przez super-żydów z cywilizacji Ołon. Zostało tylko 8 wysłanników Ołon, było ich 17.  90% ośrodków wytwarzania i kierowania i klonami zostało zniszczonych, podobnie z emiterami energii DOR – dzisiejsza noc powinna być spokojniejsza. Jutro postaramy się rozszerzyć jeszcze bardziej zasięg bloga i będę też dla Was miał bardzo dziwną informację. Totalny SF.  Zajmiemy się też tym: https://image.ibb.co/ipKOOy/FB.jpg
Trzeba urwać łby tym 29 pseudo-Avatarom, którzy mącą w Facebooku. Jest wśród nich Mark Zuckerberg. Wiem, że pilnie czyta ten blog.Dodam jeszcze jedną ksywę: Poprstruwyz – to on jest tą „szarą eminencją” Facebooka, Zuckerberg to zwykły morderca, którego wyniesiono na świecznik, zabił 58 ludzi. Nocy dzisiaj nie przeżyjecie ścierwa żydowskie!
Puszczajcie tę informację gdzie się da na Facebooka. Nie odważą się was zablokować, a jeśli to zrobią to zidentyfikuję ich w mig.

=====================
Aktualizacja godz. 12:15, 16 maja 2018. W nocy w ciągu ostatnich 8 godzin zamordowano 3868 Avatarów. Tych, których zamordowano w ciągu ostatnich 5 godzin można przywrócić jeszcze do życia. Dusze tych, którzy to czytają będą wiedzieć o kogo chodzi i jak to zrobić. Niech tylko wyślą maksymalną ilość swoich hologramów (3-5 miliardów) i tylko 30% swojej energii – będzie to potrzebne do walki z pseudo-Avatarami.  Każdy z Was niech jak najszybciej mentalnie owinie się 1000 trylionów folii aluminiowej, 1200 trylionów papieru i 90 trylionów folii plastikowej. Ci, którzy zostali zamordowani wcześniej niż w ciągu 5 godzin zostaną reatomizowani w niedługim terminie.
Mordu dokonało 6 osób z duszami diabelskiej cywilizacji Ołon z jądra anty lokalnego Kosmosu, w którym w jednym z jego wszechświatów istniała cywilizacja Nugritos (żydzi). W tej chwili te diabelskie dusze są usuwane przez dusze cywilizacji Prozu. Ołon mieli do pomocy 4000 pseudo-Avatarów, których stworzyli ostatniej nocy w 80% z żydów dając im stare dusze, które niestety nie wiedzą, że służą złym celom. To właśnie nasze dusze mają je o tym poinformować.
Informacja dla nowych osób, które nie miały dostępu do bloga przez dłuższy czas, gdyż była blokada – może wydawać się Wam śmieszne to co piszę, ale wystarczy byście to przeczytali – Wasze stare dusze zareagują odpowiednio. Niestety, możecie się poczuć o połowę słabsi, to nie potrwa jednak długo gdyż wynik wojny jest już przesądzony. Ołon i pseudo-Avatarzy są hologramami hologramów, wiec są mocno osłabieni.

=====================
Informacja z wieczora 15 maja 2018.
Już dzisiaj umieszczam ten wpis gdyż konieczna jest jak najszybsza pomoc 16 zaatakowanym Avatarom – 14 w Polsce i dwom osobom w Holandii. Doładujmy ich koniecznie energią, gdyż zostali oni bardzo mocno zaatakowani strasznymi wysysaczami energii dostarczonymi im 9 dni temu przez Orołum – diabelską cywilizację z anty-wszechświata. Stąd też Prozu mogli rozpocząć kontratak. Zgodnie z prawami Kosmosu takie interwencje z „góry” są zakazane, więc nie obowiązują już żadne prawa i ograniczenia – wojna idzie na totalną anihilację strony przeciwnej.
Próbowano i na mnie tej broni, zwanej Nułprowyzowymi od ksywy pseudo-Avatara, który ją sprowadził, parchy mają pecha, bo się zorientowałem i ustawiłem moje mentalne anty-działo w ich stronę. 690 trupów w 4 sekundy, raczej już nie spróbują. Ludzie są atakowani i zabijani, bowiem nie stosują tego co ja stosuję – wahadełka. W tej chwili to zwykła złota obrączka na nitce może wiele powiedzieć. Avatarzy mogą takim wahadełkiem swobodnie robić tzw. „literówki”, nie wiem dlaczego się boją. W tej chwili jeśli jest atak falami skalarnymi to głównie na mnie, Irmę i jeszcze 6 osób, które stosują wahadełka.

Medytacje:

  1. Wzmocnienie zaatakowanych Avatarów. Sześć osób znam osobiście, więc moja dusza niech będzie przewodnikiem dla Waszych gdzie mają trafić. Pozostałe to 9 rodzin lub znajomych, wystarczy że wymienię ksywy Enki (oryginalne nazwiska są anglojęzyczne, dusza po ksywie i tak trafi).: Nopstuwyz, Mopstuwyz, Mnostuwyz, Młostuwyz, Łonpstuwyz, Nmorstuwyz, Łmnorstuwyz, Młorstuwyz i Mnorstuwyz. Dusze już będą wiedzieć komu dodać energii. Natomiast można ją zabrać tym co nas zaatakowali, a więc 580 pseudo-Avatarom pod wodzą niejakiego Prostuwyza, który ma w sobie duszę głównej gwiazdy układu Nugritos. Ma ona 7 miliardów lat, więc jest z czego brać. Dusza ta zresztą chętnie odda, gdyż jest już poinformowana o tym w jakim celu ją wykorzystywano. Nanowahadełko pokazuje, że zgodziła się na dobrowolne odejście i rozliczenie z Radą Starszych, która jest ponad wszechświatami i poziomami.
  2. Oprnstuwyz – do usunięcia, główny dezinformator pseudo-Avatarów. On jest zresztą w tej grupie, która zaatakowała.
  3. Te żydowskie parchy założyły mi już ponad 70 milionów hologramów (a chcą 150 milionów!), żeby zakłócić mi pracę z wahadełkiem. Nasze dusze z przyjemnością te hologramy ROZPIERDOLĄ W PYŁ wraz z tym żydowskim bydłem. Jest tam ich 790 w tej chwili, zaraz ich uwalimy na dobre. Bierzemy mentalne DEZINTEGRATORY POŁĄCZONE Z DESTRUKTORAMI, walimy w to wszystko antymaterią i antyenergią. Jeśli coś zniknie to już nie trzeba z tym nic robić, jeśli będzie pył lub proch to trzeba to zneutralizować do jednego koloru białym światłem lub słonecznym. Jak to się stanie monokolorowe to usuwamy to do mentalnego portalu na niebie, który prowadzi do Czarnej Dziury. A na koniec pustki powstałe po tych budowlach, postaciach itd wypełniamy NIEBIESKIM ŚWIATŁEM MIŁOŚCI.
  4. Usuwamy nowe blokady na komentarze na blogu. Założyło je 890 parchatych „mentalistów” wzmocnionych jakiś to nowym urządzeniem. Rozwalamy te urządzenia, a wraz z nimi tych żydowskich parchów.  Kontaktowa ksywa SRSTUWYZ – Ryszard Rostyń – Nysa. Tam się usadowiło 360 pseudo-Avatarów, od Wieży Bramy Wrocławskiej – 1,89 km na płn zachód, godz 11:24 i 30 s na zegarku.
  5. Nie zapomnij o zdefragmentowaniu swojej duszy, przy tak intensywnej pracy mentalnej trzeba to zrobić raz na dwa tygodnie – po prostu powiedz: DEFRAGMENTUJĘ MOJĄ DUSZĘ. Powinieneś to zrobić też z duszami rodziny i znajomych – zobaczysz jak się poprawią w zachowaniu. Zabiera to niewiele energii.
  6. Oczyszczenie siebie i pomieszczenia z DOR. 96% z nas zostało zaatakowanych dezintegratorami i emiterami DOR. Jeśli się czujesz „naelektryzowany”, masz różnego typu bóle – migreny, zęby, kręgosłup, kości itd. to sprawdź czy pomoże oczyszczenie jajkiem, a właściwie białkiem. Weź od razu białko z dwóch jajek do małego słoika (żółtko można zjeść) i kręć nim wokół ciała prawoskrętnie od nieco ponad głowy aż do stóp – 4 obroty. Powtórz to kilka razy, najlepiej blisko ciała. Powinno się czuć jakby ciarki, to jest oddziaływanie białka na aurę.
    To samo powinno się zrobić z pomieszczeniem. Wsadź ten słoik do torebki plastikowej i kręć nią jak wahadełkiem z góry w dół 4 obroty, co najmniej 4 krotnie w jednym miejscu. Potem się przenieś w sąsiednie min. 60 cm dalej i zrób to samo, aż oczyścisz pomieszczenie. Rzadko kiedy potrzeba więcej niż 2 jajka. Po tej całej operacji białko może stać się mętne – to oznaka dużej ilości DOR. Wtedy dobrze jest powtórzyć to samo z 1-2 jajkami. Ja stosowałem oczyszczanie słoikami z wodą „ze smartfona” gdyż musiałbym inaczej użyć 5 tys białek, tak mnie ostro zaatakowano. Z tym, że mam nowe urządzenie, które daje naprawdę bardzo mocną wodę. Szklanka wody ze smartfona ma moc ok 5 jajek.
Reklamy