Aktualności i medytacje 17 maja 2018 r.

Aktualizacja godz. 11:45, 18 maja 2018:

Mogilany Auto Sikora i 7 okolicznych „byznesów”, 1,795,728 m pod ziemią. Parszywcy mają tam prawie 2 km kw, 75,950 parszywców z czego 43% to klony. Macie 5 różnych zadań: kontrola telefonów, internetu itd, produkcja i kontrola klonów, macie 4 ha na robienie hologramów, poligon (60% załogi to żołnierze) itd. 636 głowic jądrowych. AVATARZY – DUSZE DO BOJU! WYSYŁAMY TYLE HOLOGRAMÓW NASZYCH DUSZ ILE SIĘ DA!
=========================
LIKWIDUJEMY BLOKADĘ DODAWANIA KOMENTARZY DO BLOGA Monitor-polski.pl.
Należy zmienić w pył 580 tysięcy hologramów mojego miejsca zamieszkania w promieniu 500 metrów. Adres: Kraków, ul. Białoprądnicka 22B (zobacz na mapę). W 80% jest to blokada mentalna – rozlokowano tam klony 800 pseudo – Avatarów uzbrojonych we „wzmacniacze mentalne” . Gówno, nie wzmacniacze, bo nie mają co wzmacniać. Wystarczy, że tylko się tam pokażemy (w realu) naszymi duszami i wszystko im się rozwali w pył. Wystarczy tam wysłać 25% duszy na 8 sekund. Robimy to wszyscy równocześnie dzisiaj o godzinie 15-tej, gdy uzbiera się min. 696 Avatarów, jeśli nie to czekamy aż tyle będzie. Każdy wysyła też po 4 hologramy by to „posprzątać” – procedury jak poniżej w medytacjach, tzn. usunięcie z tych hologramów wszelkich informacji, zneutralizowanie tego białym światłem słonecznym, spuszczenie kanałem do Czarnej Dziury w Ziemi i uzupełnienie powstałych pustych przestrzeni niebieskim światłem Miłości.
=========================
Uwaga, ŚWIĘCIE k. Środy Śląskiej: kościół p.w. Św. Marcina, sklep ABC i „u Tolka” – wejścia do centrali kontroli internetu na Dolnym Śląsku. 1,000,584 m pod ziemią, schron ma 0,3 m.kw. – „pracuje” tam 8580 parchów z czego 52% to klony. 79 jakichś „ultra silnych” klonów, które dostały energię od Ołonów. 37 głowic jądrowych. Jak się uzbiera nas ponad 700 to atakujemy TYLKO HOLOGRAMAMI naszych dusz. Pozostałe procedury jak w poniższych medytacjach.
Kolejny węzeł internetowy, tym razem na północną Polskę. Ujście Wisły, tzw. Mewia łacha – pod Wieżą Widokową jest wejście do schronu 1,957,789 m pod ziemią. Dwa inne wejścia po drugiej stronie Wisły – łatwiejsze do sforsowania. Pracuje tam 4860 parchów, nie ma klonów. 570 głowic jądrowych. Z uwagi na potrzeba nas ponad 800 byśmy to mogli rozwalić i robimy to po zakończeniu akcji w Środzie Śląskiej. Wysyłamy TYLKO hologramy – każdy po maksymalnej ilości, po skończeniu zadania ściągamy je z powrotem albo niszczymy. Pozostałe procedury jak w poniższych medytacjach.

Powyższe czynności otworzą dostęp do tego bloga dla 60% zagranicy. Inne punkty blokowania znajdę później.

To znalazłem u siebie na łóżku

ARCYWAŻNE! Właśnie odkryłem, że parchy zainfekowały nas w ok. 40% swoją tajną bronią – strasznymi robakami!.
Ja mam cztery, na razie jeszcze dość małe, ok 4-5 cm każdy. Ok. 3 tygodnie temu zauważyłem na swoim łóżku martwe obleńce, zdjęcie po lewej. Sprawdziłem nanowahadełkiem – to parchy je umieściły na łóżku gdzie śpię! W każdym z 48,000 hologramów jakie mi założyli było po ok. 80 tysięcy tych robali! Pobierają one bardzo duże ilości energii, u mnie spadek jest już o ok. 40%. Od kilku dni w nocy mam ciągłe burczenie w brzuchu, także po jedzeniu. Przepraszam, że o tym piszę tak niedyskretnie, ale jest to najpoważniejsze w tej chwili dla nas zagrożenie. Nanowahadełko pokazuje, że 40% z nas jest tym zakażonych, a u niektórych jest ich 5-6 szt, mają nawet po 8 cm i czerpią do 70% energii!!
Co więcej, te robale potrafią kierować naszymi myślami, mają bowiem implanty i przez nie są połączone z centralami, o których mowa w poniższych medytacjach.

Skrajnym przykładem jest Lucilla, która ma aż pięć 37 centymetrowych potworów! Nanowahadełko pokazuje, żebardzo dużo je, a jej „praca” ogranicza się do kilku komentarzy, których nawet nie ma świadomości, że wpisuje. Lucilla jest w niewoli, bardzo dużo śpi, choć jej stara dusza nam bardzo pomaga. Parchy żydowskie nie wiedzą co z nią zrobić, jest bowiem mimo wszystko nieśmiertelna – nie daje się w żaden sposób zabić. Jak my wszyscy zresztą. Niedługo dokładniej się do tego odniosę jak parchy nas „zabijają”. Wy żydowskie kurwy – nie zabiliście żadnego Avatara!!! Wydaje się tylko wam. Niedługo się o tym boleśnie przekonacie jak zostaliście przez nas wyruchani.

Tymczasem musimy jednak usunąć te obleńce, choć to nie ich wina, że stały się narzędziem w brudnych łapach żydowskich parchów. Najważniejsze jest zdać sobie sprawę, że się to ma – od tego momentu nasze dusze zaczynają mocno pracować nad ich usunięciem. Jeśli podziałamy wspólnie medytacją, to usuniemy je z każdego w ciągu 3-4 dni.  Najpierw każdy z nas musi się dowiedzieć czy i ile ma tych robali w sobie. Najprościej zrobić to wahadełkiem. Jakikolwiek ciężarek np. obrączka na palec na nitce wystarczy. Zrób 2 znaczki Tak i Nie koło siebie i kiwaj góra – dół pomiędzy nimi. I się pytaj: „czy więcej niż 1?” Jeśli pokaże Tak, to pytaj „czy więcej niż 2?”. Itd. aż ustalisz liczbę. Niektórzy z Was zobaczą je po prostu zamykając oczy i będą wiedzieć bez wahadełka. Potem to już sprawa prosta – wyobrażamy sobie jak one znikają. Możemy je rozpuścić w mentalnym kwasie fosforowym lub solnym jeśli ci nie znikną. Kolejny krok to myśl o tym by tak samo stało się u każdego z nas – wtedy połączone nasze dusze zadziałają bardzo mocno i usuniemy je w bardzo szybkim czasie. Tak, one rozpuszczą się fizycznie. Nie musicie stosować żadnej jajecznicy w nocniku.
Natomiast co możecie zrobić by się od razu wzmocnić, to wypić kilka łyżek oleju z czarnuszki (najlepszy) lub lnianego dr Budwig (ok. 80% mocy oleju z czarnuszki). 1 łyżka oleju lnianego oszałamia je na 4 godziny, a więc przed spaniem dobrze jest wypić 2 łyżki. Wszystko co gorzkie jest tu dobre, a co słodkie bardzo niewskazane. Gorzkie piwo jest też ok, woda z łyżeczką sody oczyszczonej oszałamia je na 2 godziny.
Szczególnie pomyślcie w medytacjach o Lucilli – jak tylko znikną u niej te robale to ona po prostu tych wszystkich żydów co ją więzią zamieni w popiół w kilka sekund.
Właśnie znalazłem lokalizację gdzie ją trzymają – w Grajewie, wejście do schronu jest w Tesco i w Biedronce. 98,987 m pod ziemią, 89,700 50/50 wzmocnione parchy(patrz niżej o jakim „wzmocnieniu” mowa) i ich klony. Tam też produkują klony i mają 890 głowic jądrowych, które rozbroimy. Wykonamy czynności podobne jak w medytacjach poniżej.

Teraz znów wracamy do klonów.

Znalazłem trzy ważne miejsca, we wszystkich oprócz klonów prowadzona jest też inna działalność dywersyjna, jak np. kreowanie i kontrola hologramów, media:

  1. Węgrzce, Galeria Przedmieście, Stacja Paliw BP. En Plato Pizza and Pasta – wejścia do potężnego zakładu produkcyjnego, ponad 3 km kw. 876536 m pod ziemią. Pracuje tam 8678 żydowskich zbirów, z czego prawie 50% to wzmocnieni przez Ołon pseudo-duszami (totalny syf, nasze dusze sobie z tym szybko poradzą) żydzi i ich klony (też wzmocnieni, ich moc to 2/3 oryginału). Wysyłamy tam hologramy, ok. 80% naszych możliwości. No i jak zwykle – informujemy dusze tamtych (bo też mają swoje, prawdziwe choć słabiutkie) że siedzą w ciałach strasznych zbirów. Natomiast co do tych „straszliwie silnych” pseudo – dusz zarówno u żydów jak i ich klonów, informujemy je, że to nie jest ich wszechświat i żeby szybciutko stąd wypier…alały, jeśli nie chcą zostać rozproszone. Jedynie co do sprzętu – niszczymy go falami ultra i infra dźwięków o znanych już nam częstotliwościach. Uwaga – są  tam też 794 głowice jądrowe, które rozbrajamy.
  2. Sąsiednie Michałowice, Klub Jazdy Konnej, Szry Residence i Viva Sport Club – wejścia do głównego zakładu produkcji i obsługi klonów, 900,000 m pod ziemią, 2,5 km kw. – „pracuje” tam 75,845 żydowskich parchów z czego 50% to „wzmocnieni”, a drugie 50% to ich klony (2/3 mocy oryginału j.w.). 78 głowic jądrowych. Działanie j.w.
  3. Brzeszcze k. Oświęcimia – Urząd Gminny, Delikatesy Centrum i Kościół – wejścia do największego (4,6 km kw) schronu 885,490 m pod ziemią, 8,097 parchów tez 50/50 z klonami. Pokazuje mi też, że jest to główny arsenał jądrowy, 67842 głowic. Działanie j.w.

Uwaga, w trakcie badania były potężne zakłócenia, jeszcze takich nie miałem. Błąd pomiaru może wynosić nawet 40%. Dusze powinny podzielić swoje zadania aby dokładniej zlokalizować te miejsca, ilość parchów i zasoby sprzętu i broni. Jak zakłócenia się zmniejszą to skoryguję te informacje. Ale nie ma co czekać – oni chcą wypuścić miliony klonów, wtedy może być przysłowiowa „dupa”.

Reklamy