19 maja 2018 r. Musimy obudzić „GIGANTÓW”.

Nie wiem czy przypadkowo trafiłem na nagranie David Wilcock & Corey Goode May 2018 Cosmic Disclosure Sleeping Giants.
Jasne, nie ma przypadków. Sprawdziłem na nanowahadełku – potwierdziło opierając się na zebrane informacje w Kronice Akaszy, że ci „śpiący giganci” faktycznie istnieją i że czekali właśnie na ten moment – Wyniesienia. Mają po ok. 3,6 m wzrostu, oczekują śpiąc od 18 milionów lat w specjalnych krystalicznych kokonach gdzie czas płynie wolniej 360 tysięcy razy. Zlokalizowani są w 22 miejscach i aby ich wszystkich obudzić potrzebna jest energia dusz 2000 Avatarów. Jednakże wystarczy abyśmy to zrobili w sześciu miejscach w Polsce, a obudzeni giganci sprawdzą sytuację i zależnie od tego czy będzie potrzeba obudzą pozostałych. Miejsce, o którym mówi Corey Goode zostało już zniszczone przez żydów, a giganci tam śpiący zdezintegrowani. Oczywiście ich dusze się już scaliły i stworzyły ciała na ich planecie w wyższym wymiarze. Nie jest powiedziane z jakiej oni są rasy, nie sąto jednak na pewno Prozu, bo ci nie potrzebują żadnych kokonów. Prozu już zrobili swoje i zostawili dokończenie dzieła „maluczkim”.
Dla nas Giganci będą jednak gigantami i na pewno jest powód, dla którego tak długo czekali. Widzę zresztą, że już nasze dusze wybudziły ośmiu z nich w jednym miejscu w Polsce. Pozostało nam więc pięć i nanowahadełko pokazuje, że ilośćwchodzących na ten blog w ciągu czterech godzin wystarczy do wykonania tego zadania. Proszę Was byście umieścili to co tu piszę na swoich stronach i profilach FB, a także przesłali mailami komu się da – na pewno macie bardzo dużo znajomych Avatarów, którzy tego bloga nie czytają.

Oto miejsca jakie znalazłem, wystarczy przybliżona lokalizacja, wszystkie są na głębokości do 20 m. Dusze to znajdą, specjalnie nie podaję dokładnej lokalizacji by wredniaki nas nie uprzedziły i nie dotarły tam ze swoimi dezintegratorami zanim Giganci się nie zbiorą. A potrzeba im ok. godziny. Oto lokalizacje, które znalazłem:

  1. Niepołomice k. Krakowa  ul. Rzepakowa / Trzcinowa
  2. Rędziny k. Radomska, zaraz po d napisem „Rędziny” na google maps.
  3. Brzezina koło Toszka, koniec ul. Miarki
  4. Łąck k. Płocka, 70 przed końcem początkiem wypływającej spod jeziora
  5. Borysławice Zamkowe niedaleko Koła, na mapie google – przy drodze poniżej Zamku jakby patrzeć na wskazówki zegara to tak mniej więcej 7 godzina jeśli Zamek byłby środkiem zegara.

Do dzieła, mamy mało czasu. Później sprawdzę jak idzie, bo są jeszcze 4 lokalizacje w Polsce.

 

Reklamy